Elementary

Elementary

S05E23 - Skrytý

12.4. 16:00
Paramount Network
60 minut
2017
Krimi / Drama / Mysteriózní

Joan se Sherlockem chtějí pokračovat v práci Shinwella a zničit gang SBK nadobro. Začnou spolupracovat s detektivem Guzmanem, pro kterého pracoval Shinwell jako informátor...(TV Prima)

Více informací
Dostupné za 4 dny
S01E01

Pilot

31.5. 19:00, Paramount Network, 60 minut

Pilot

Sherlock Holmes dříve pracoval jako poradce pro Scotland Yard. Když je propuštěn z léčebny pro drogově závislé, začne pomáhat policii v Americe. Jeho otec mu najme jako ošetřovatelku Joan Watsonovou, aby dohlížela na to, že už drogy skutečně přestal brát. Je to mladá lékařka, která o svou práci přišla díky chybě, což stálo život jejího pacienta. Nyní je najata otcem Sherlocka Holmese, aby mu pomáhala s návratem do civilního života poté, co se dostal ze závislosti na alkoholu. I z tohoto důvodu se tento soukromý "poradce" přesunul do New Yorku, kde pomáhá místní policii s řešením zapeklitých případů. Kapitán Gregson jej zavolá k případu přepadení prestižního psychiatra. Sherlock brzy zjišťuje, že manželka tohoto muže nebyla unesena, ale její tělo je ukryto v tajné místnosti přímo v bytě. Během vyšetřování vychází najevo, že doktor Mantlo není tak bezúhonný, jak sám sebe prezentuje.(Nova Cinema)

Podobné tituly

Kriminálka Las Vegas
NCIS: Los Angeles
Kriminálka Miami
Otec Brown
Maigret
Vražedné záhady slečny Fisherové
Comedy Club

O pořadu

česky česky
2017
Krimi / Drama / Mysteriózní

Moderní verze příběhů slavného londýnského detektiva nás tentokrát zavede do New Yorku, kde se Sherlock Holmes vzpamatovává z nedávné drogové závislosti a za asistence doktorky Joan Watsonové řeší obtížné případy pro newyorskou kriminálku. Americký seriál Elementary se nechal volně inspirovat podařenou britskou verzí klasických děl sira Arthura C. Doyla zasazených taktéž do 21. století.(Moud)

Tvůrci

Christine Moore

Hrají

Lucy Liu, Megan Byrne, Aidan Quinn, Jon Michael Hill, Jonny Lee Miller, Adrian Alvarado, Joanna Christie, Daryl Edwards, Stephen Rider, Al Thompson