Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:05 Komisařka Florence III (2)
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:05 Koptashow
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:15 Grilování bez rodičů
- 04:50 Krásné živé památky (Karlovarský kraj)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (13)
- 09:40 Objektiv
- 10:10 Poslední adresa neznámá
- 11:00 Klenoty příhraničí (Průmyslové dědictví)
- 11:02 Šetrný a Platil
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Toulavá kamera
- 14:30 Písničky z obrazovky
- 14:55 Nemocnice na kraji města (15)
- 15:55 Magnum III (Velké napětí)
- 16:45 Na cestě po Jižní Dobrudže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Případy 1. oddělení (1)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 1883 (1)
- 00:10 Kruk II (6)
- 01:10 Čaj pro třetího
- 01:35 Postřehy odjinud (Vietnam očima Petra Voldána)
- 01:45 Vzkaz Valéra Kováče
- 02:00 Život na minimum
- 02:25 Müller Thurgau
- 02:50 Venkovský zvěrolékař
- 03:10 Lidové kroje v proměnách
- 03:50 Před půlnocí
- 04:15 Na moll
- 04:55 Zapomenuté výpravy (Cesta do Amry)
- 05:15 Zrezivělá krása (Hradba na Labi)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 10:15 Evropa z výšky (Turecko)
- 11:05 Benátky a ostrovy v laguně
- 11:55 Bedekr IV. (Nová Akvitánie)
- 12:25 Odkaz evropského neolitu
- 12:55 Krásy evropského pobřeží (Pobřeží hor)
- 13:00 Skrytá příroda Miami
- 13:55 Rok na planetě Zemi (1)
- 20:00 Nebezpečné známosti (3)
- 21:25 Žár velkoměsta
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:15 Panorama
- 08:50 BBV po 25 letech
- 09:00 Paralympijské hry Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 ČEZ Lipno Sport Festival 2024 (Lipno Sport Festival)
- 13:00 Dostihy 2024 (St. Leger)
- 21:25 V Repre
- 00:10 Muž se zlatou zbraní
- 02:55 Lakomec
- 05:40 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 M.A.S.H (67)
- 07:25 M.A.S.H (68)
- 07:55 M.A.S.H (69)
- 08:30 M.A.S.H (70)
- 09:00 M.A.S.H (71)
- 09:30 Duch II (Volavka)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:40 Honeymoon - líbánky k nepřežití
- 23:30 Receptář prima nápadů
- 04:15 Spravedlnost v krvi XIII (Nebezpečná hra)
- 05:20 Těžká dřina
- 06:05 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 Autosalon.tv
- 07:00 Partička L
- 08:25 Top Gear VIII (7)
- 09:30 Top Gear 2008 (3)
- 20:15 Prima Partička
- 21:15 Partička Nová krev
- 04:55 Policie v akci
- 06:00 Noční Praha
- 06:20 Policie v akci
- 07:00 Zločiny ze sousedství (Pěkná holka)
- 07:55 Komisař Rex VIII (Atentát na Rexe)
- 18:35 Columbo (Zkus mě chytit)
- 04:50 M.A.S.H
- 05:20 M.A.S.H
- 06:00 Nad krajinou
- 06:05 M.A.S.H
- 06:30 M.A.S.H
- 06:55 M.A.S.H
- 07:25 Námořní vyšetřovací služba (Pád z výšky)
- 11:05 Muzzikanti
- 13:25 Já, knedlíček
- 15:35 Příliš malý svět
- 18:15 Dr. Dolittle 2
- 20:00 Chlupatá odplata
- 21:55 Atentát
- 23:45 Aféra Thomase Crowna
- 04:35 Jak se staví sen - extra
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Teď vaří šéf!
- 07:05 Prostřeno!
- 10:15 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:10 Deštivý den v New Yorku
- 20:00 Osudové léto v Paříži
- 21:50 Ošklivka Katka (Večírek)
- 23:00 Duch II (Volavka)
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Kocouří buzení)
- 06:05 Břinčíci III
- 06:20 Kazubovi!
- 06:25 Bobo
- 06:35 Tlapková patrola II
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (10)
- 07:25 Prasátko Peppa VII
- 07:30 Splat & Harry
- 07:40 Čím dnes budu?
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Zvířátka v zoo
- 08:10 Sběratelé her
- 08:20 Ryšáček Pablo
- 08:25 Ne-Ne
- 08:30 Fazolčina kavárna II
- 08:55 Paddingtonova narozeninová oslava
- 09:20 Hravá angličtina s ptáčky kiwi
- 09:25 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:35 Kazubovi!
- 09:45 Bobo
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:05 Rok v medvědím sedle
- 10:10 Velká kniha o zvířátkách
- 10:15 Lístku, leť!
- 10:40 Hopsasa (Mušketýři)
- 10:50 Pan Hračička
- 11:10 Ava Riko Teo
- 11:20 Splat & Harry
- 11:30 Čím dnes budu?
- 11:45 Luo Bao Bei
- 11:55 Zvířátka v zoo
- 12:05 Sběratelé her
- 12:10 Ryšáček Pablo
- 12:20 Ne-Ne
- 12:25 Dobrodružství pavoučka Štěstíka (Jak Štěstík vzbudil Stonožku)
- 12:35 Ezopovy bajky
- 12:45 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Kocouří buzení)
- 12:55 Věda je zábava III
- 13:20 Šmoulové
- 13:45 Čarodějky školou povinné III
- 14:15 Superhrdinové
- 14:20 Superhrdinové
- 14:30 Bludiště
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (10)
- 15:25 Alenka v říši GIFů
- 15:40 My se máme
- 15:55 Planeta YÓ
- 16:04 Superhrdinové
- 16:19 Vyzrálá šou s Kvajávou
- 16:30 Méďa a lumíci
- 16:40 Agent v kapse
- 16:55 Můj dědeček zálesák (Jak se chovat v lese)
- 17:05 Rytmix
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 SpongeBob v kalhotách
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Dobrodružství pavoučka Štěstíka (Jak Štěstík vykouzlil sedm teček)
- 18:50 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (6)
- 19:15 101 Dalmatinská (13)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Ezopovy bajky
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 01:10 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:25 Kanadská soda X (6)
- 01:45 Televizní klub neslyšících
- 02:15 Notes
- 02:55 Byla jednou pohádka
- 03:55 Terra musica
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 SIAL - legenda české architektury
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Marta
- 21:20 Události v kultuře
- 04:15 VIP Prostřeno!
- 05:35 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:15 Tyhle šaty beru! V (Jdu do toho znova)
- 06:35 Tyhle šaty beru! V (Princezno nevěsto, měj se na pozoru)
- 06:55 Tyhle šaty beru! V (Tuhle mašli nechci)
- 07:25 Tyhle šaty beru! V (Naděje na ramínku)
- 07:45 Svatba na první pohled Austrálie VII (18)
- 10:25 Máte doma uklizeno? II (16)
- 10:55 Máte doma uklizeno? II (17)
- 11:30 Neuvěřitelné dorty IV (17)
- 12:00 Neuvěřitelné dorty IV (18)
- 12:20 VIP Prostřeno!
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 04:05 Rodinná pouta II (Rychlý rozchod)
- 05:20 Hrdina kuchyně
- 06:00 Na zámku
- 06:05 S Italem v kuchyni
- 06:40 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 07:40 Columbo (Kouzelné alibi)
- 09:35 Osudové léto v Mazurách
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:10 Jak se staví sen
- 00:00 Partie Terezie Tománkové
- 01:10 Partie PLUS
- 01:55 Showtime magazín
- 02:45 Hlavní zprávy
- 03:45 Krimi zprávy
- 03:55 Showtime
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Prima HISTORIE
- 15:00 Zprávy
- 15:20 K věci
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:05 Komisařka Florence III (2)
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:05 Koptashow
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:15 Grilování bez rodičů
- 04:50 Krásné živé památky (Karlovarský kraj)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (13)
- 09:40 Objektiv
- 10:10 Poslední adresa neznámá
- 11:00 Klenoty příhraničí (Průmyslové dědictví)
- 11:02 Šetrný a Platil
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Toulavá kamera
- 14:30 Písničky z obrazovky
- 14:55 Nemocnice na kraji města (15)
- 15:55 Magnum III (Velké napětí)
- 16:45 Na cestě po Jižní Dobrudže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Případy 1. oddělení (1)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 1883 (1)
- 00:05 Komisařka Florence III (2)
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:05 Koptashow
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:15 Grilování bez rodičů
- 04:50 Krásné živé památky (Karlovarský kraj)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (13)
- 09:40 Objektiv
- 10:10 Poslední adresa neznámá
- 11:00 Klenoty příhraničí (Průmyslové dědictví)
- 11:02 Šetrný a Platil
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Toulavá kamera
- 14:30 Písničky z obrazovky
- 14:55 Nemocnice na kraji města (15)
- 15:55 Magnum III (Velké napětí)
- 16:45 Na cestě po Jižní Dobrudže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Případy 1. oddělení (1)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 1883 (1)
- 00:25 Případy detektiva Murdocha XIII (7)
- 01:25 Případy detektiva Murdocha XIII (8)
- 02:20 TaJeMno V (15)
- 03:15 Ze dvora (10)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (100)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (101)
- 08:00 Zahradní proměny IV (11)
- 09:00 Zahradní proměny IV (12)
- 12:00 Na stopě Apačů
- 16:10 Hudson a Rex (7)
- 17:10 Zahradní proměny IV (13)
- 01:55 Možné je všechno! (1)
- 03:20 My, chalupáři
- 04:20 Střepiny
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:05 Tenet
- 02:45 Únos vlaku 1 2 3
- 05:25 Billy Madison
- 07:15 Navždy mladý
- 09:15 Pompeje
- 13:10 Teleshopping
- 13:45 Sněhová královna
- 15:40 Pánská jízda
- 17:15 Lepší už to nebude
- 20:00 Avengers
- 22:50 22:50 - 00:00
- 04:00 Rugby - letní speciál
- 04:30 Česká Enduro Serie 2024 - Ještěd
- 04:50 Walker, Texas Ranger IX (12)
- 05:30 Spartan: Týmová výzva II (7)
- 06:20 Mistři zastavárny III (18)
- 07:15 Nanga Parbat
- 09:15 Kobra 11 VI (3)
- 11:15 Novashopping
- 11:30 Walker, Texas Ranger IX (13)
- 12:30 Válka skladů Texas (7)
- 16:30 Kobra 11 VI (5)
- 18:35 Válka skladů Texas (9)
- 19:30 Mistři zastavárny III (22)
- 20:30 Mistři renovací V (12)
- 21:25 Kachní dynastie VII (6)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (14)
- 23:15 Kobra 11 VI (5)
- 00:15 Teorie velkého třesku VIII (12)
- 01:55 Malý Sheldon VI (15)
- 02:30 Svět podle Jima III (16)
- 03:10 Americký táta IX (8)
- 03:50 TELE TELE
- 04:25 Stahovák
- 04:55 Ženatý se závazky (151)
- 05:45 Oggy a škodíci: Nová generace (65)
- 06:30 Bakugan: Evolutions (45)
- 06:45 Přátelé II (4)
- 07:40 Máma VI (19)
- 09:20 Malý Sheldon VI (19)
- 10:55 Novashopping
- 11:15 Ženatý se závazky (153)
- 12:10 Dva a půl chlapa IX (17)
- 13:00 Přátelé II (4)
- 13:55 Teorie velkého třesku VIII (12)
- 15:35 Máma VI (22)
- 16:55 Máma VII (1)
- 17:20 Svět podle Jima III (18)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (19)
- 19:10 Malý Sheldon VI (21)
- 20:00 Teorie velkého třesku VIII (16)
- 21:45 Možné je všechno! (1)
- 23:25 Dva a půl chlapa IX (19)
- 00:35 Myšlenky zločince IX (9)
- 01:20 Myšlenky zločince IX (10)
- 02:00 Myšlenky zločince IX (11)
- 02:40 Médium VI (V novém autě)
- 03:20 Vraždy v Kitzbühelu XVI (8)
- 04:00 Víkend
- 04:35 Na lovu II
- 05:15 Riskuj!
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu IV
- 07:30 MasterChef Česko III (3)
- 12:30 Teleshopping
- 12:45 MasterChef Česko III (4)
- 14:05 Tescoma s chutí
- 14:10 Vraždy v Kitzbühelu XVI (10)
- 15:10 Médium VI (V novém autě)
- 04:00 Čarodějky V (20)
- 04:40 Ulice (4372)
- 06:20 Hledá se dům pro milionáře: Los Angeles VIII (3)
- 08:10 Čarodějky V (20)
- 09:05 Čarodějky V (21)
- 09:55 Oteckovia II (123)
- 16:30 Vyměněné osudy II (99)
- 18:20 Čarodějky V (22)
- 19:20 Čarodějky V (23)
- 20:15 Mateřská láska II (35)
- 21:15 Mateřská láska II (36)
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Global Champions League 2024 - Řím
- 09:15 Zápas hvězd 2024
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 Házená: SC Magdeburg - Füchse Berlin
- 01:00 Fotbal: AS Monaco - RC Lens
- 02:45 Přestávka ve vysílání
- 22:00 Mystic Skate Cup
- 22:30 Ligue 1 Highlights (3)
- 23:00 Fotbal: Lille OSC - Paris Saint - Germain
- 01:20 Správy „N“
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 02:35 Počasie
- 02:40 Rodná zem
- 04:25 Správy „N“
- 05:20 Počasie
- 05:30 O živej vode
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová V (To, čo žena chce 2. časť)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy
- 16:30 Cesty za umením (Z Tagliacozza do Castelli 1.)
- 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Horké slzy - 1.časť)
- 17:40 Krátke správy
- 17:50 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 20:00 Góly - body - sekundy
- 20:20 Počasie
- 20:30 Cesta odvahy
- 22:15 Reportéri
- 22:50 Hniezdo (1)
- 23:40 Hymna SR
- 23:45 Agatha Christie: Poirot (Záhada Modrého vlaku)
- 00:03 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Ako sa rodia víťazi
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Poštár Pat II
- 06:55 Medvedík Pompon II
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Ahoj Romale
- 09:00 Cigánka - Divadlo a mládež bez hraníc
- 10:00 Nebojte sa prvákov
- 11:30 Obedníček (Pásli ovce valasi "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - KAPUSTA)
- 15:30 Maratónske príBEHy
- 16:00 Umenie priestoru (Dánsky dizajn - ekologický a funkčný)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 18:00 Návrat sokola
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Viky, sova iná než rodina
- 18:45 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat II
- 19:15 Štyria kamaráti a pes
- 19:40 Ako sa rodia víťazi
- 22:05 Seraphine
- 00:05 Komisařka Florence III (2)
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:05 Koptashow
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:15 Grilování bez rodičů
- 04:50 Krásné živé památky (Karlovarský kraj)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (13)
- 09:40 Objektiv
- 10:10 Poslední adresa neznámá
- 11:00 Klenoty příhraničí (Průmyslové dědictví)
- 11:02 Šetrný a Platil
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Toulavá kamera
- 14:30 Písničky z obrazovky
- 14:55 Nemocnice na kraji města (15)
- 15:55 Magnum III (Velké napětí)
- 16:45 Na cestě po Jižní Dobrudže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Případy 1. oddělení (1)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 1883 (1)
- 00:05 Komisařka Florence III (2)
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:05 Koptashow
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:15 Grilování bez rodičů
- 04:50 Krásné živé památky (Karlovarský kraj)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (13)
- 09:40 Objektiv
- 10:10 Poslední adresa neznámá
- 11:00 Klenoty příhraničí (Průmyslové dědictví)
- 11:02 Šetrný a Platil
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Toulavá kamera
- 14:30 Písničky z obrazovky
- 14:55 Nemocnice na kraji města (15)
- 15:55 Magnum III (Velké napětí)
- 16:45 Na cestě po Jižní Dobrudže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Případy 1. oddělení (1)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 1883 (1)
- 00:45 Správy :24
- 01:10 Góly-body-sekundy
- 01:30 Archív :24
- 01:45 Správy "N"
- 02:40 Počasie
- 02:50 Archív :24
- 03:15 O 5 minút 12 "N"
- 04:20 Správy :24
- 04:50 Počasie
- 04:55 O 5 minút 12 "N"
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Šport :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:00 Malá říše
- 01:35 Všechny staré nože
- 03:15 Modelář
- 05:15 Tajemství úspěchu
- 07:10 A do kuchyně!
- 09:05 Černobyl
- 11:25 Síla naděje
- 13:15 Duchové z Nantucketu
- 14:55 Lassie se vrací
- 16:45 Zamilovaná smolařka
- 18:25 Mimořádný sen
- 20:15 Colette: Příběh vášně
- 22:15 Pařba v Pattayi
- 23:55 Muži na pokraji nervového zhroucení
- 00:15 Uhorčík (9)
- 00:55 Profesionálové III (Nápoj lásky)
- 01:40 Profesionálové III (Košický zlatý poklad)
- 02:15 Noviny
- 02:50 Na chalupě
- 03:35 Nové bydlení
- 04:25 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:15 První oddělení II
- 06:55 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Hypochondr)
- 09:50 Soudní síň (Nač máma?)
- 10:50 Pod povrchem (46)
- 11:50 Nové bydlení - Dizajn
- 12:50 Soudní síň (Adrenalinový let)
- 13:50 Soudní síň (Pomsta)
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Co ty chceš?)
- 17:50 Soudní síň (Vše by propil)
- 20:20 Ring volný (5)
- 21:45 15 min. kuchař
- 22:25 V sedmém nebi
- 00:25 Rodinné prípady
- 01:10 Rodinné prípady
- 01:55 Modré z neba
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Reflex
- 08:45 Susedia (Prvý apríl)
- 09:20 Susedia (Veľká noc)
- 10:00 Svokra
- 11:00 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Miss lesa)
- 12:50 Búrlivé víno (89)
- 13:45 V mene zákona
- 14:10 Susedské prípady
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 17:55 Mama na prenájom IV (1)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Druhá šanca III (1)
- 21:55 Farma - Začíname
- 23:05 Horná Dolná (Diviak)
- 23:55 Survivor
- 00:15 Utajený šéf VI (4)
- 01:05 Hradológovia - Tajomstvá hradov Slovenska (4)
- 01:30 Váš dokonalý domov IV (2)
- 02:30 Velkolepé plány XX (3)
- 03:20 Pevnost Boyard (6)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (15)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (16)
- 20:20 Dům snů (22)
- 21:10 Dům snů IV (18)
- 22:00 Dům snů VII (1)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (16)
- 23:50 Utajený šéf – USA X (6)
- 00:05 V temnotách
- 01:30 Ozbrojení a nebezpeční
- 03:00 Sektor III (4)
- 04:00 Jabloňový květ
- 06:00 To jsem já, Margaret!
- 07:45 LEGO® Ninjago® film
- 09:25 LEGO® Batman film
- 11:10 MoviePass, MovieCrash
- 12:40 Kdo věří na lásku
- 14:15 Noční let (5)
- 15:05 Sépie a velryba
- 16:25 Madam Web
- 18:20 Po stopách otce
- 20:00 Sektor III (4)
- 21:00 Láska a smrt (Nekonej zlo)
- 21:55 Panství Downton: Nová éra
- 00:30 Motel smrti
- 01:55 Zóna zájmu
- 03:40 Hunger Games
- 11:35 Přátelé IV (9)
- 11:55 Přátelé IV (10)
- 12:20 Kong: Ostrov lebek
- 14:20 Před kamerou XXI (35)
- 14:50 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 16:40 Fotbalový talent VI (6)
- 17:25 Malý Sheldon VII (14)
- 17:50 Demolice
- 19:30 Stážisti
- 21:30 Rituál
- 23:30 Ženy sobě
- 00:35 Rod Draka II (1)
- 01:35 Nespoutaný Django
- 04:15 Ave, Caesar!
- 06:00 Cesta do Betléma
- 07:40 Scott Pilgrim proti zbytku světa
- 10:10 Chůvy
- 11:55 Fantastický pan Lišák
- 13:20 Vlajka smrti II (Mořští páni)
- 13:50 Zimní král (4)
- 14:50 Čtyřicítka na krku
- 17:00 Chevalier
- 18:50 Nesvá IV (1)
- 19:25 Nesvá IV (2)
- 19:55 Sex ve městě V (Jdi na Západ, mladá ženo)
- 20:25 Sex ve městě V (Miluji komedie)
- 21:00 Sektor III (4)
- 22:00 Láska a smrt (Nekonej zlo)
- 22:55 Veřejní nepřátelé
- 01:55 Mongoloid s kytarou
- 03:25 Nevzdávám to
- 03:50 Uklízečky
- 05:35 Neodolatelná nabídka
- 06:00 Plán 75
- 07:50 Nic nového
- 13:05 Rodilý vězeň
- 14:35 Víc než kdy jindy
- 16:40 Na okraji
- 18:20 Falcon Lake
- 20:00 Ariel: Návrat do Buenos Aires
- 21:40 Oddechový čas
- 23:45 Mláďata
- 00:20 Naslouchej očima
- 02:00 Palmy a stožáry
- 03:50 Kráva, která zpívala píseň budoucnosti
- 05:30 Rozlučka se svobodou
- 06:00 Břemeno
- 07:35 V přístavu
- 09:25 Ve společnosti žen
- 11:05 Věž beze stínu
- 13:30 Magnetická pole
- 15:00 Zakletá
- 16:50 Břemeno
- 18:25 Modrý kaftan
- 20:30 Portrét dámy
- 22:55 Elle
- 00:00 Malá bubenice
- 02:00 Policajti z L. A. (Díl 4)
- 02:45 Policajti z L. A. (Díl 5)
- 03:25 Restaurant: Impossible (Zmírající bistro)
- 12:35 Smallville (Svědek)
- 13:30 Smallville (Duch)
- 16:15 Smallville (Procitnutí)
- 17:10 Smallville (Neposlušný syn)
- 20:00 Pitva mimozemšťana
- 21:50 Policajti z L. A. (Díl 6)
- 22:45 Policajti z L. A. (Díl 7)
- 23:35 Vincentův svět
- 01:45 Panama
- 03:20 Špatný krok
- 05:15 Zapomenutý únos
- 06:50 Kytice
- 08:40 Erik Kamenné srdce
- 10:50 Nebezpečné líbánky
- 12:40 Marketa Lazarová
- 15:55 Duše jako kaviár
- 18:20 Fantom Morrisvillu
- 20:00 Princ Mamánek
- 22:05 Král rybář
- 00:05 Dezertér
- 01:40 Snímek minulosti
- 03:10 Klub 27
- 04:40 Bel Canto
- 06:20 Strážce majáku
- 07:55 Někdy na tom záleží
- 14:00 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů
- 15:35 Armáda jednoho
- 17:05 Čas beznaděje
- 19:05 Vítejte v Holly Springs
- 21:00 Pokušení
- 22:35 Tělo
- 01:10 Špatný krok
- 02:45 Rande u přepážky
- 04:50 Záložní jednotka
- 06:25 Hrdinové
- 08:10 Princ a já 2
- 09:45 Ranvej
- 11:15 Síla slova
- 13:20 Madam služebná
- 14:50 Muž ve stínu
- 16:55 Supernova
- 18:30 Eat Wheaties!
- 20:00 Krycí jméno Lev
- 21:35 Vévoda z Wellingtonu
- 23:10 Pokrevní pouto
- 00:25 Přestávka ve vysílání
- 05:45 Průšvihář na útěku
- 07:20 Regina
- 08:50 Šťastný drak
- 10:25 Až najdu domov
- 12:15 Leonie
- 13:55 Hořko-sladko
- 15:40 Heidi, děvčátko z hor
- 17:30 Nestanu se tvojí ženou
- 19:05 Coco Chanel
- 21:00 Večerní slunce
- 22:50 Včerejší děti
- 00:10 Ničitelka
- 02:05 Instagramové psycho
- 03:30 Snídaně po sexu
- 05:40 Iluze lásky
- 07:35 Criminal Games by Agatha Christie (23)
- 09:45 Na shledanou v září
- 11:25 Čekání na Anyu
- 22:10 Který je ten pravý?
- 01:25 Footprints On The Moon
- 02:55 Hiver
- 03:55 The Ghost Of Sierra De Cobre
- 05:15 Frank-Etienne Towards Grace
- 05:25 End of Program
- 06:00 A Christmas Wish
- 07:25 Flash
- 07:35 New Voices in an Old Flower
- 08:45 The Inspector General
- 10:25 Secret Workshops
- 11:05 Aicha
- 11:30 The Bag of Flour
- 13:00 Behind Green Lights
- 14:05 Black Dragons
- 15:05 Breath
- 15:30 Club Paradise
- 16:35 Corpse Vanishes
- 17:40 Dead Men Walk
- 18:45 Dog Men
- 20:00 The Hoodlum
- 21:00 Gesture
- 22:25 Stuck
- 23:40 The Waiting
- 04:05 MONGOLIA, STEPPES EMIRATE
- 04:30 SHOW ME WHERE YOU LIVE (TULOUS: CHINESE FORTRESSES)
- 05:00 WILD ONES (EP. 08)
- 05:30 WILD ONES (EP. 09)
- 06:00 CLOSE QUARTER BATTLE (EP. 01)
- 06:35 HIDDEN TRACES
- 07:30 RACE OF LIFE (EP. 03)
- 20:00 STOLEN TREASURES (EP. 3)
- 20:40 STOLEN TREASURES (EP. 4)
- 21:25 THE BOY FROM THE WILD
- 22:05 DEPLETED URANIUM
- 23:00 DESPERATE HOURS (EP. 01)
- 23:30 DESPERATE HOURS (EP. 02)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (7)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (8)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (7)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (7)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (1)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (2)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (49)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (50)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 CANDIES
- 00:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 00:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 01:00 RACING THE WORLD (3)
- 01:30 RACING THE WORLD (4)
- 02:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 02:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 03:00 KITE MASTERS 2018 (6)
- 03:30 KITE MASTERS 2019/2020 (1)
- 04:00 GP RACING 2022 (48)
- 04:30 GP RACING 2022 (49)
- 05:00 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 05:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (1)
- 06:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (5)
- 07:00 RACING THE WORLD (3)
- 07:30 RACING THE WORLD (4)
- 08:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 08:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 09:00 KITE MASTERS 2018 (6)
- 09:30 KITE MASTERS 2019/2020 (1)
- 10:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 10:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 11:00 BOARD STORIES SURFING (2)
- 11:30 BOARD STORIES SURFING (3)
- 12:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (14)
- 12:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (15)
- 13:00 AUTOSPEED 2019 (20)
- 13:30 AUTOSPEED 2019 (21)
- 14:00 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 14:30 INSIDE SAILING 2021 (1)
- 15:00 CAPE EPIC 2018 (5)
- 15:30 CAPE EPIC 2018 (6)
- 22:00 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 22:30 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 23:00 BOAT SHOW 4K (3)
- 23:30 BOAT SHOW 4K (4)
- 00:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 00:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 01:00 RACING THE WORLD (3)
- 01:30 RACING THE WORLD (4)
- 02:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 02:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 03:00 KITE MASTERS 2018 (6)
- 03:30 KITE MASTERS 2019/2020 (1)
- 04:00 GP RACING 2022 (48)
- 04:30 GP RACING 2022 (49)
- 05:00 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 05:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (1)
- 06:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (5)
- 07:00 RACING THE WORLD (3)
- 07:30 RACING THE WORLD (4)
- 08:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 08:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 09:00 KITE MASTERS 2018 (6)
- 09:30 KITE MASTERS 2019/2020 (1)
- 10:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 10:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 11:00 BOARD STORIES SURFING (2)
- 11:30 BOARD STORIES SURFING (3)
- 12:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (14)
- 12:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (15)
- 13:00 AUTOSPEED 2019 (20)
- 13:30 AUTOSPEED 2019 (21)
- 14:00 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 14:30 INSIDE SAILING 2021 (1)
- 15:00 CAPE EPIC 2018 (5)
- 15:30 CAPE EPIC 2018 (6)
- 22:00 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 22:30 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 23:00 BOAT SHOW 4K (3)
- 23:30 BOAT SHOW 4K (4)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:25 Vnútri hradu Windsor (4)
- 01:15 Len peniaze nestačia (24)
- 01:55 Storočie v obrazoch (1)
- 02:55 Ježiš a islam (7)
- 03:55 Posledné hlasy prvej svetovej vojny (5)
- 04:45 Vojna vo Vietname (3)
- 05:35 Vegánstvo a čo ďalej? (1)
- 06:35 Zákon a poriadok (1)
- 07:35 Stret Titanov - nový svetový poriadok (1)
- 08:30 Jedinečné letisko v Dubaji (2)
- 09:20 Téma (174)
- 10:00 Ľudia sú aj politici (49)
- 10:40 Vnútri Buckinghamského paláca (2)
- 11:30 Žena na čele Dioru (1)
- 18:05 Sadnite si, prosím (33)
- 18:45 Hitler a Nemecko (1)
- 19:35 Osvienčim v 33 Predmetoch (1)
- 20:35 Vyrobené na Slovensku (2)
- 20:45 Travelistan (30)
- 21:00 Len peniaze nestačia (21)
- 21:40 Obrovské Medvede Aljašky (1)
- 00:55 Naše zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:20 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (23)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Tajemství Jiřího Sováka
- 20:55 Tajemství Josefa Kemra
- 21:50 Poklad z půdy
- 22:55 Cyranův poloostrov (23)
- 23:30 Intim Night
- 00:25 Intim s Heidi Janků
- 03:25 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:30 Soudkyně Barbara
- 16:45 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:50 Babica vs. Sapík
- 01:40 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Hra na Boha
- 22:05 Most (6)
- 23:25 Nebezpečné vztahy
- 04:10 Talkshow Tomáše Magnuska: L.Sobota, J.Ployhar, L.Šárová, Raego
- 05:25 Honza Tuna v Akci!: Co se děje v Ústí v modrém domu pro postižené děti!
- 06:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 06:15 Magazín z Valašska: Valmez
- 06:30 Valašský zpravodaj
- 06:40 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 07:00 Olomoucký magazín
- 07:30 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:50 Narcos
- 23:50 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:35 Unesená v Instanbulu
- 02:35 Ztracený svět III (2)
- 03:15 Ztracený svět III (3)
- 04:00 Ztracený svět III (4)
- 04:45 Leo Mattei: Oddělení mladistvých IV (1)
- 05:35 Seriálový tip
- 06:00 Profil zločinu IX (3)
- 07:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (8)
- 08:00 Xena II (8)
- 09:00 Profil zločinu IX (2)
- 14:05 Xena II (8)
- 15:00 Profil zločinu IX (4)
- 16:05 Profil zločinu IX (5)
- 17:10 A-Team III (15)
- 20:00 Xena II (9)
- 21:00 Vteřiny života (1)
- 21:55 Vteřiny života (2)
- 22:50 Zelenáč IV (1)
- 23:50 Zelenáč IV (2)
- 00:45 Ztracený svět III (19)
- 01:45 Zločin II (2)
- 02:30 Zločin II (3)
- 03:15 Totalcar VII (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (17)
- 10:00 Ztracený svět III (18)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (18)
- 13:55 A-Team III (20)
- 15:00 Společnost Adventure (1)
- 15:55 Společnost Adventure (2)
- 16:55 Ztracený svět III (19)
- 17:55 Ztracený svět III (20)
- 18:50 Xena III (18)
- 19:50 A-Team III (21)
- 20:50 Macgyver IV (1)
- 21:45 Společnost Adventure (1)
- 22:40 Společnost Adventure (2)
- 23:40 Xena III (18)
- 00:40 Brousko III (108)
- 01:55 Brousko III (109)
- 02:45 Brousko III (110)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (48)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii VI (21)
- 13:35 Ranč Heartland IV (6)
- 14:35 Ranč Heartland IV (7)
- 15:30 Brousko III (111)
- 16:35 Dcery duchem (49)
- 18:00 Domek na prérii VI (22)
- 19:00 Ranč Heartland IV (8)
- 20:00 Ranč Heartland IV (9)
- 20:55 Domek na prérii VI (22)
- 22:00 Ranč Heartland IV (8)
- 22:55 Ranč Heartland IV (9)
- 23:55 Dcery duchem (49)
- 01:35 První krásná věc
- 03:30 Ocelové dámy
- 11:35 Po zkoušce
- 12:55 Marie Kroyer
- 14:40 Mlčení Lorny
- 16:35 Index lásky
- 18:15 Tři srdce
- 22:00 Nádherná přítomnost
- 23:50 Alpy
- 00:05 Černé brýle
- 01:35 Brankář
- 03:40 Černé brýle
- 09:00 Chlapec z nebe
- 11:05 Kousek nebe
- 13:30 Casablanca Beats
- 15:20 Na Vánoce přijedu domů
- 17:20 Ztracené Iluze
- 22:00 O bozích a lidech
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (3)
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Staré pověsti české (O Libuši)
- 06:55 O modrém autíčku (Závody)
- 07:05 Já Baryk (8)
- 07:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bělovous Zrzunda)
- 07:30 Mach a Šebestová (Piráti)
- 07:45 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a tovaryš)
- 10:15 Hodinář
- 11:35 Úkryt Černého Billa
- 12:00 Konečně sami
- 13:30 Jiří Suchý – Život s divadlem Semafor
- 16:00 Modelář
- 18:00 Skalní ševci
- 19:10 Kinosál
- 19:20 Šéfová (Rande)
- 22:00 22:00 - 00:00
- 10:20 Labyrint záhad (Upíři a fexti)
- 10:50 Signály z neznáma (1)
- 15:15 Specialisté
- 22:05 Největší poklady Egypta (1)
- 23:20 Apokalypsa a konec světa
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Nálet na Kolín nad Rýnem
- 16:45 Umění uloupené nacisty
- 17:50 Alžběta I - Vraždící královna
- 22:35 JFK: Spiknutí
- 01:05 Devátá brána
- 03:10 Street Fighter: Poslední boj
- 04:40 Close Up III (3)
- 05:05 Close Up III (15)
- 05:30 Close Up III (1)
- 06:00 Close Up III (15)
- 06:35 Close Up III (13)
- 07:10 Čas hrdinů
- 09:00 Dávám tomu rok
- 10:45 Laggies
- 12:30 Nenapravitelní
- 14:10 Mythica: Soumrak bohů
- 16:10 Dilema
- 18:05 Pár správných chlapů
- 20:30 Mejdan v Las Vegas
- 22:00 Tales of the Walking Dead (3)
- 22:40 Troppo (3)
- 23:45 Země krvavého slunce
- 01:20 Babylon A.D.
- 02:55 Žraločí tornádo 5
- 04:15 Sniper: Special Ops
- 05:40 Zoom In (6)
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten (9)
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten (2)
- 06:15 Gosford Park
- 08:55 Otec rodiny
- 11:05 Tisíc a jedna noc (1)
- 12:45 Tisíc a jedna noc (2)
- 14:25 Kód Enigmy
- 16:25 Bezpečný přístav
- 18:20 Jdi na to
- 20:20 Purpurové řeky
- 22:00 Symptom Pandorum
- 23:45 Revenant Zmrtvýchvstání
- 01:15 Falešná hra
- 03:20 Comedy Club III (22)
- 03:50 Comedy Club III (23)
- 12:00 Policejní stíhači XVI (5)
- 13:00 Policejní stíhači XVI (6)
- 20:00 48 hodin
- 22:00 Comedy Club VIII (11)
- 22:30 Comedy Club VIII (12)
- 23:05 Comedy Club IV (1)
- 23:30 Červený trpaslík X (1)
- 00:00 10 Days Scotland (Edinburgh)
- 00:30 Xplore Israel (Jerusalem)
- 01:00 Unplanned Trip (Jairampur,India)
- 01:30 City Breaks (Barcelona)
- 02:00 Unplanned Trip (Hawai,India)
- 02:30 10 Days Scotland (Aberdeen)
- 03:00 Food Fact Fun (Toronto, Canada)
- 03:30 Xplore Israel (Tel Aviv)
- 12:10 Jak divoká zvířata spí (1)
- 13:05 Hluboko v srdci (1)
- 18:35 Jak divoká zvířata spí (1)
- 19:30 Hluboko v srdci (1)
- 00:00 Vězněm v cizině XI (1)
- 00:45 Strážci hranic: Španělsko II (Není čas odpočívat)
- 01:30 Vyšetřování leteckých neštěstí XXIII (Nebezpečná směrnice)
- 02:15 Záchrana na zledovatělé silnici VIII (Uzavírka!)
- 03:00 V divočině s Bearem Gryllsem: Výzva II (Bradley Cooper v roklích Wyomingské pánve)
- 03:45 Ostrov mimo zákon VI (Vrcholový predátor)
- 00:10 Chyby a katastrofy (3)
- 00:55 Pohledy do historie (28)
- 01:00 Pohledy do historie (35)
- 01:05 Pěšky napříč Himalájemi (1)
- 01:55 Tichomořské ostrovy (2)
- 02:45 Tichomořské ostrovy (3)
- 03:35 Pobřežní stráž USA (10)
- 08:05 Jak je vidí ptáci (8)
- 08:40 Stavitelé z písku - závod s proudem (9)
- 09:05 Špinavé prádlo (3)
- 10:00 Život v sevření mrazu VI (12)
- 11:00 Afrika z výšky (9)
- 16:15 Zvláštní a záhadné VI (12)
- 17:10 Špinavé prádlo (4)
- 18:00 Afrika z výšky (10)
- 19:05 Život v sevření mrazu: Kanada (1)
- 00:20 Jak vzniká nová velká kuchařka s Jamiem Oliverem (5)
- 01:05 Co vaří Margó Bódi II (8)
- 01:30 Piknik (8)
- 01:45 Piknik (9)
- 02:00 Programové tipy
- 00:35 Afrika (3)
- 01:40 Savci (6)
- 02:45 Život mimo civilizace s Benem Foglem X (7)
- 03:35 Život pod bodem mrazu III (7)
- 04:00 Lovci odpadu XV (11)
- 05:00 Lovci odpadu XV (12)
- 06:00 Rození obchodníci XVIII (10)
- 07:00 Rození obchodníci VII (BMW 840)
- 00:00 Nápadité proměny: Záchrana domku u jezera (Nové stavební blues)
- 01:00 Život v Mexiku II (Pokračování v Mazatlanu)
- 01:30 Život v Mexiku II (Vzpomínky na Mazatlan)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIV (6)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIV (7)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVIII (Dostupné art deco)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLI (Dům na večírky na předměstí)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLI (Plavba do Tampy)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VIII (Dodatečné problémy)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VIII (Alarmující přeprodej)
- 05:30 Mistři bazénů V (Nastal čas zábavy)
- 06:00 Lovci realit: To nejlepší (Něco skvělého v Sioux Falls)
- 06:30 Lovci realit: To nejlepší (Postavit, nebo koupit na Floridě)
- 07:00 Miniaturní luxus II (Malý dům na pobřeží)
- 07:30 Miniaturní luxus II (Malý dům, velká kuchyně)
- 00:17 Pravidla farmy 5: Krásné vagóny (1)
- 00:40 Kuchyně 20: Na jaro (13)
- 01:25 Porážka Bobbyho Flaye 19: Kapustou k vítězství (1)
- 01:47 Porážka Bobbyho Flaye 19: Vezměte ho do Fresna (2)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 19: Až k zbláznění (3)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 19: Nezapomeň porazit Bobbyho (4)
- 02:55 Porážka Bobbyho Flaye 19: Staří přátelé (5)
- 03:17 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mimo závody (6)
- 03:40 Porážka Bobbyho Flaye 19: Nepřekysel to (7)
- 04:02 Porážka Bobbyho Flaye 19: Hra začíná (8)
- 04:25 Porážka Bobbyho Flaye 19: Čokoládová láska (9)
- 04:47 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mleté maso (10)
- 05:10 Pravidla farmy 4: Večírek matek a dcer (12)
- 05:35 Pravidla farmy 5: Krásné vagóny (1)
- 06:00 Kuchyně 20: Štědrá jarní nabídka (14)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 7: Oblíbené pokrmy z Las Vegas (2)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 8: Káva a čaj s Molly (3)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 28: Kelly a tryskáč (10)
- 00:00 Esovision (Zimní krajina)
- 00:27 Global Treasures (Pisa)
- 00:38 Planet Terra (Delta Mekongu)
- 00:43 Global Treasures (Willemstad)
- 00:54 Planet Terra (Znojmo)
- 01:00 Nature Parks (púšť Kalahari)
- 01:48 Nature Wonders (Ledovec Perito Moreno)
- 02:00 Vista Point (Neapolský záliv)
- 02:29 On Tour (Plavba po Níle)
- 02:55 Planet Terra (Belianska jaskyňa)
- 03:00 Travel Logue (Jemen na kole)
- 03:27 Vista Point (Malta)
- 03:54 Planet Terra (Nara)
- 04:00 On Tour (Plavba po čtyřech řekách)
- 04:27 Vista Point (Kobenhavn)
- 04:54 Planet Terra (Trans-Andská železnice)
- 05:00 Vista Point (New York)
- 05:27 Nature Wonders (Vodopády Krimmler)
- 05:38 Planet Terra (Olsztynek)
- 05:43 Global Treasures (Chrámy Tamil Nadu)
- 05:54 Planet Terra (Lávové pole Dimmuborgir)
- 06:00 Global Treasures (Petra)
- 06:12 Vista Point (Hongkong)
- 06:39 Regio (Okolí Bodminu)
- 06:50 Global Treasures (Kerkouane)
- 07:00 On Tour (Transsibírska magistrála)
- 07:29 Vista Point (Bangkok)
- 07:55 Planet Terra (Köszeg)
- 10:00 On Tour (Nockalmstrasse)
- 10:27 Nature Wonders (Národní park Mesa Verde)
- 10:38 Planet Terra (Pula)
- 10:43 Global Treasures (Aksum)
- 10:54 Planet Terra (Avignon)
- 11:00 Vista Point (Irsko)
- 11:27 Global Treasures (Chur)
- 11:38 Planet Terra (Akhtala)
- 11:43 Global Treasures (Storkyrkan)
- 11:54 Planet Terra (Sighisoara)
- 12:00 On Tour (Vlak Jakobín)
- 12:29 Vista Point (Florida)
- 12:55 Planet Terra (Naantali)
- 13:00 Vista Point (Údolie Wachau)
- 13:27 Global Treasures (Lukang)
- 13:38 Planet Terra (Uppsala)
- 13:43 Global Treasures (Pevnosť Galle)
- 13:54 Planet Terra (Boyana)
- 14:00 7 Days (Bali)
- 14:55 Planet Terra (Hamburg)
- 15:00 Vista Point (Meknes)
- 15:27 On Tour (Cesta do Dolomitov)
- 15:54 Planet Terra (Dar es Salaam)
- 16:00 7 Days (Sýrie)
- 16:53 Planet Terra (Madeira)
- 17:00 Doc Time (Zapomenuté stezky Ticina)
- 17:30 Vista Point (Montreal)
- 20:00 Nature Parks (Krugerův národní park)
- 20:48 Global Treasures (Karakorum)
- 21:00 Terra Mystica (Koloseum)
- 21:27 Nature Wonders (Agua Azul)
- 21:38 Planet Terra (Vwaza Marsh)
- 21:43 Global Treasures (Košice)
- 21:54 Planet Terra (Kyjev)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 03:00 Tenis
- 06:00 Horská kola
- 07:00 Horská kola
- 08:00 Jachting
- 08:30 Vytrvalostní závody
- 12:30 Cyklistika
- 13:30 Tenis
- 18:00 Tenis
- 03:00 Tenis
- 05:00 Cyklistika
- 06:00 Tenis
- 10:00 Skoky do vody
- 11:00 Jachting
- 11:30 Lezení
- 12:30 Lezení
- 14:00 Golf
- 17:00 Tenis
- 01:30 NCAA, americký fotbal
- 05:00 05:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Fotbal: Juventus - Řím
- 02:45 Fotbal: Fiorentina - Monza
- 04:45 Poker
- 05:45 05:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Piok Cars
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:00 Motoring
- 21:30 Topspeed
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 04:10 Blochovy rozbory (54)
- 04:45 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (55)
- 05:15 Poklady v garáži (1)
- 05:40 Poklady v garáži (2)
- 06:10 Zpětný chod: BMW 3.0 CS (3)
- 06:25 Praví chlapi a jejich bouráky (4)
- 06:40 Rychlé kolo: MB 190 E Evo2 (5)
- 07:10 Boss GP - pilotům formulí přes rameno (6)
- 07:40 Racing Files: Skotský rytíř - Sir Jackie Stewart (7)
- 08:10 Blochovy rozbory (8)
- 09:00 Přednost v jízdě: Toyota GR86 (9)
- 09:10 Milujeme auta (10)
- 09:40 Zprávy (11)
- 09:45 Autokvartet (12)
- 00:00 Cralusso (Nová dimenze v lovu s method feederem)
- 00:30 Carp Zoom (Lov methodem způsobem Carp Zoom)
- 01:00 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 1.díl)
- 01:30 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 2.díl)
- 02:00 Roland Budavári (Jak lovím já)
- 02:30 Péter Pál Halmi (Lov levharta v Zimbabwe)
- 03:00 Myslivecká horečka (Pravá ruka Diany, strážkyně divočiny)
- 03:30 Hodula Fishing (Lov perlínů přívlačí)
- 04:00 Nový muškař (25)
- 04:30 Feedermánie (Amuři na boilies)
- 05:00 Attila Linzenbold (Lov s lukem v oblasti horní Tiszi)
- 05:30 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství v zelené Kalahari 1.díl)
- 06:00 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství v zelené Kalahari 2.díl)
- 06:30 Rybáři gurmáni (Boj se sumci)
- 07:00 Satur Baits (Slunce, vítr, déšť, Legend Lake)
- 07:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (2)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 New Music Radar
- 15:30 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Italy
- 22:30 22:30 - 00:00
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 New Music Radar
- 15:30 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Italy
- 22:30 22:30 - 00:00
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 15:00 Top 25
- 17:00 Remastery
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 15:00 Top 25
- 17:00 Remastery
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (72)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (168)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Škola, základ života
- 09:20 Barvy lásky (20)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Námořní hlídka (18)
- 15:55 Wolffův revír (122)
- 16:55 Stefanie (131)
- 17:55 Stefanie (132)
- 18:55 Nespoutaný anděl (149)
- 19:55 Nespoutaný anděl (150)
- 20:55 Wolffův revír (123)
- 21:55 Námořní hlídka (19)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 VÍKEND
- 00:20 TO BYL RO(C)K
- 00:45 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 VÍKEND
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 ROCK SPECIÁL
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Retro love
- 01:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Replay 80’
- 22:00 Retro love
- 00:07 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 9 - Eroica
- 00:34 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 10 - Symfonik
- 00:59 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 11 - Sonáta č. 32
- 01:25 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 12 - Sonáta č. 32
- 01:51 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 13 - Symfonie č. 5
- 02:29 Orchestre Philharmonique de Liége a G. Madaras: Beethoven, Wagner, Mahler
- 03:58 G. F. Händel: Saul v Theater an der Wien
- 08:13 Festival Banlieues Bleues: La Tipica Melingo
- 09:10 C. Debussy: Moře
- 09:39 Intermezzo
- 00:00 Black Veil Brides
- 01:15 Slash & Myles Kennedy & The Conspirators
- 02:42 Various Artists
- 03:00 Green Day
- 03:54 Haim
- 04:38 Billy Talent
- 06:01 Led Zeppelin
- 07:32 Lady Gaga
- 10:32 The Offspring
- 11:36 Various Artists
- 12:00 Green Day
- 12:54 Haim
- 13:38 Billy Talent
- 15:01 David Gilmour
- 17:34 Avril Lavigne
- 18:28 Bring Me the Horizon
- 19:45 R.E.M.
- 20:39 Foals
- 20:51 Various Artists
- 21:02 The Who
- 23:15 ABBA
- 00:15 K popukání XXXIII (11)
- 00:40 K popukání XXXIII (12)
- 01:05 Behind the Music (2021) II (3)
- 02:00 World Stage: Nejlepší momenty hudebních cen 2022
- 02:40 K popukání XXXIV (27)
- 03:00 K popukání XXXIV (28)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 20:30 K popukání XXXVI (24)
- 20:55 K popukání XXVIII (18)
- 21:15 K popukání XXVIII (22)
- 21:40 K popukání XXVIII (23)
- 22:00 K popukání XXXVIII (33)
- 22:20 K popukání XXXVIII (37)
- 22:45 Chyceni při činu: Nevěrní (6)
- 23:30 K popukání XXXIII (32)
- 23:50 K popukání XXXIII (33)
- 00:00 MTV Top 20
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Today's Top Hits
- 09:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 15:00 Fresh Out
- 16:00 Ed Sheeran: The Hits
- 17:00 MTV Top 20
- 19:00 Guess The Year
- 20:00 VMA 2024: The Nominees!
- 21:00 MTV's Top 50 Collaborations
- 05:00 Sing It Loud! Karaoke Classics
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 We Belong Together! Classic...
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Chillout Zone
- 23:00 23:00 - 00:00
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 Premium káva
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 Premium Kolotoč
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 Čajník
- 18:00 Premium pódium
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 Premium Trikolora
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 KLUB OSOBNOSTÍ
- 22:23 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 VEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Triangl)
- 00:20 Gumballův úžasný svět III (Peníze)
- 00:30 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 00:45 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 00:55 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 01:10 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 01:14 Lamput III (Honička)
- 01:25 Gumballův úžasný svět V (Háček)
- 01:35 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 01:50 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 02:20 Gumballův úžasný svět V (Brambora)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Čaroděj)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Konzole)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Svoboda)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Dvojníci)
- 03:15 Gumballův úžasný svět V (Přátelé)
- 03:25 Gumballův úžasný svět V (Cyklus)
- 03:35 Gumballův úžasný svět V (Hvězdičky)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Krabice)
- 04:00 Gumballův úžasný svět V (Dohazovač)
- 04:10 Gumballův úžasný svět V (Známky)
- 04:20 Gumballův úžasný svět V (Dieta)
- 04:30 Gumballův úžasný svět V (Bývalý)
- 04:40 Gumballův úžasný svět V (Loupež)
- 04:50 Gumballův úžasný svět V (Květinka)
- 05:05 Gumballův úžasný svět V (Otravové)
- 05:15 Gumballův úžasný svět V (Nejlepší)
- 05:22 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a garde na ples)
- 05:25 Gumballův úžasný svět V (Nejhorší)
- 05:35 Gumballův úžasný svět V (Seznam)
- 05:45 Gumballův úžasný svět V (Dohoda)
- 06:00 Bakugan (Oheň na obloze)
- 06:10 Bakugan (Připraven k řádění)
- 06:30 Gumballův úžasný svět II (Videokazeta)
- 06:40 Gumballův úžasný svět II (Svetry)
- 07:00 Craig od potoka (Máš babu)
- 07:10 Craig od potoka (Průzkumnické svrbění)
- 07:25 Craig od potoka (Jessica jde k potoku)
- 07:35 Craig od potoka (Příliš mnoho pokladů)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Kouzelná Krabka)
- 08:05 Mezi námi medvíďaty (Všude dobře, na sněhu nejlíp)
- 08:25 Looney Tunes: Animáky IV (Zpackané zatčení / Žertík s telefonním sloupem / Neposedné činily)
- 08:35 Looney Tunes: Animáky VI (Králičí štěstí / Kachní sezóna: Samostříl / Podvodník)
- 08:50 Looney Tunes: Animáky II (Looney Tunes zpátky do školy speciál/ Neplecha při testu/ Konec vtipů s vodítkem: Vymazat vodítko/ Káněcí škola)
- 09:05 Looney Tunes: Animáky II (Kostihlav / Odpočívej!)
- 09:10 Looney Tunes: Nové příběhy
- 09:25 Mladí Titáni do toho! VII (Polyethylen a Tereftalát)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! VII (Batmanův narozeninový dárek)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! VII (Loktíci)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! VII (O čem chlapec přemýšlí)
- 10:20 Mladí Titáni do toho! VII (Pepo, dýňový muž)
- 10:30 Mladí Titáni do toho! VII (Přípravy na soudný den)
- 10:45 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 10:55 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 11:15 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 11:25 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 11:45 Totální Dramarama II (Zlatí a polepení)
- 11:55 Totální Dramarama II (Květy zla)
- 12:05 Totální Dramarama II (Ryba jménem Leshawna)
- 12:15 Totální Dramarama II (Nula nula Beth)
- 12:30 Craig od potoka II (Craig od potoka: Na druhé straně)
- 13:00 Craig od potoka IV (Žalobníčci)
- 13:10 Craig od potoka IV (Mistři švihadel)
- 13:25 Mezi námi medvíďaty (Vysoká móda podle méďů)
- 13:35 Mezi námi medvíďaty (Tedík)
- 13:55 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 14:05 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 14:25 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 14:35 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 14:55 Gumballův úžasný svět (Zodpovědnost)
- 15:05 Gumballův úžasný svět (Šaty)
- 15:20 Mladí Titáni do toho! III (Operace Klučičí záchrana, část 1)
- 15:30 Mladí Titáni do toho! III (Operace Klučičí záchrana, část 2)
- 15:50 Totální Dramarama II (Pinkání piňaty)
- 16:00 Totální Dramarama II (Hra na schovávanou)
- 16:15 Totální Dramarama II (Královské trůnění)
- 16:25 Totální Dramarama II (Pro hrst Duncanů navíc)
- 16:40 Craig od potoka III (Nový dres)
- 16:50 Craig od potoka III (Slunečnice)
- 17:00 Craig od potoka III (Craigoland)
- 17:15 Craig od potoka III (Výměna těl)
- 17:30 Craig od potoka III (Carter Napodobitel)
- 17:40 Craig od potoka III (Bratr stavitel)
- 18:00 Gumballův úžasný svět VI (Jediný)
- 18:10 Gumballův úžasný svět VI (Lenošení)
- 18:25 Gumballův úžasný svět VI (Otec)
- 18:40 Gumballův úžasný svět VI (Děs)
- 18:55 Totální Dramarama III (Tikající bomba problémů)
- 19:05 Totální Dramarama III (Super pletací hrdina)
- 19:25 Totální Dramarama III (Neplecha v autobuse)
- 19:35 Totální Dramarama III (Pirátský poklad)
- 19:50 Mezi námi medvíďaty (Pirátský Papouch Polly)
- 20:00 Mezi námi medvíďaty (Malý mořský méďa)
- 20:20 Mladí Titáni do toho!
- 20:30 Mladí Titáni do toho!
- 20:45 Mladí Titáni do toho!
- 20:55 Mladí Titáni do toho!
- 21:15 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 21:40 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 21:50 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 22:10 Gumballův úžasný svět (Zodpovědnost)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Šaty)
- 22:40 Gumballův úžasný svět (Lenoch)
- 22:50 Gumballův úžasný svět (Duch)
- 23:05 Gumballův úžasný svět III (Děti)
- 23:15 Gumballův úžasný svět III (Fanynka)
- 23:35 Gumballův úžasný svět III (Tréňa)
- 23:45 Gumballův úžasný svět III (Radost)
- 23:55 Gumballův úžasný svět III (Recept)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (Tai Chi Lemmings)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Fireworks Cabin)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (Diving In The Wild)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Choco-Coco)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (Parasailing Fishing)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Stuck In The Mud)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Get The Egg Home)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Fly, Chase, Fly)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Oh My Compost)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Tweety-Go-Round)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Stories)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Smash House)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Play Day)
- 02:50 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 3)
- 03:05 Batwheels (Up in the Air)
- 03:15 Batwheels (Buff's BFF)
- 03:25 Batwheels (Bibi's Do-Over)
- 03:35 Batwheels (Riddle Me This)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings (Grizzy The Wizard)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings (Moonwalk Bear)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Camping in the Wild)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Carried Away Bear)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Board)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Ice and Bears)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (High-Risk Driving)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings II (Fountain of Bear Youth)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Diesel Seagull)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Kingdom Of Dreams)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Ozmosis)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Lion and the Crown)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Munchkin School)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Welcome to the Bungle)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings II (Target Bear)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings II (Northern Lights)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings II (Tick Tock Bear)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings II (Dreams On Command)
- 06:35 Grizzy and The Lemmings II (Elementary Lemmings)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings II (Bear Sitter)
- 06:55 Grizzy and The Lemmings II (Rainbow Moose)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings II (Radar Bear)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings II (Zorbing Lemmings)
- 07:15 Grizzy and The Lemmings II (Air Trafficking)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings II (A Lemmings Fairy Tale)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings II (Slam Dunk Lemmings)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings II (Uncouth Bear)
- 07:45 Meet the Batwheels (Meet the Batwheels)
- 08:00 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 08:10 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 08:25 Bugs Bunny Builders II (The Easter Bunnies)
- 08:35 Bugs Bunny Builders II (Junior)
- 08:45 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Bugs Bunny Boogie)
- 09:00 The Tom and Jerry Show (Spike Gets Skooled)
- 09:10 The Tom and Jerry Show (Cat's Ruffled Fur-niture)
- 09:25 The Tom and Jerry Show (Sleep Disorder)
- 09:35 The Tom and Jerry Show (Tom's In-Tents Adventure)
- 09:55 Mr Bean: The Animated Series (In the wild)
- 10:05 Mr Bean: The Animated Series (Missing Teddy)
- 10:25 Mr Bean: The Animated Series (No Parking)
- 10:35 Mr Bean: The Animated Series (Artful Bean)
- 10:55 Grizzy and The Lemmings IV (Star Of The Day)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (Diabolical Labyrinth)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (Cozy Nest)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings IV (Strong Will)
- 11:25 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 11:35 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings IV (The Grizming)
- 11:55 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 12:05 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 12:15 Meet the Batwheels (Meet the Batwheels)
- 12:25 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 12:35 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 12:45 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Bugs Bunny Boogie)
- 12:55 Mr Bean: The Animated Series (In the wild)
- 13:05 Mr Bean: The Animated Series (Missing Teddy)
- 13:25 Mr Bean: The Animated Series (No Parking)
- 13:35 Mr Bean: The Animated Series (Artful Bean)
- 13:55 Grizzy and The Lemmings IV (Star Of The Day)
- 14:00 Grizzy and The Lemmings IV (Diabolical Labyrinth)
- 14:10 Grizzy and The Lemmings IV (Cozy Nest)
- 14:15 Grizzy and The Lemmings IV (Strong Will)
- 14:30 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 14:35 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 14:40 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 14:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Friends)
- 15:00 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 15:10 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 15:20 Meet the Batwheels (Wheelin' and Dealin')
- 15:30 Bugs Bunny Builders II (The Easter Bunnies)
- 15:40 Bugs Bunny Builders II (Junior)
- 16:00 The Tom and Jerry Show IV (Gym Rat)
- 16:05 The Tom and Jerry Show IV (Scrunch Time)
- 16:10 The Tom and Jerry Show IV (Mice From Mars)
- 16:25 The Tom and Jerry Show IV (The Maltese Pigeon)
- 16:35 The Tom and Jerry Show IV (Loch Ness Mess)
- 16:40 The Tom and Jerry Show IV (Werewolf of Catsylvania)
- 16:45 Tom and Jerry (What’s That Smell)
- 17:00 Mr Bean: The Animated Series III (Game Over)
- 17:10 Mr Bean: The Animated Series III (Special Delivery)
- 17:25 Mr Bean: The Animated Series III (A Dog's Life)
- 17:35 Mr Bean: The Animated Series III (The Big Stink)
- 17:55 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 18:00 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 18:10 Grizzy and The Lemmings III (Sand Lemmings)
- 18:15 Grizzy and The Lemmings III (Non-Peaceful Coaching)
- 18:30 Grizzy and The Lemmings III (Bear In Troubled Waters)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings III (Earthquake-Proof Bear)
- 18:45 Grizzy and The Lemmings III (The Spirit Of Competition)
- 19:00 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 19:10 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 19:30 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 19:40 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 19:50 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Boogie Button)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (Coconut Shy)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (Green Bean)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Cash Machine)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series II (Litterbug)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Control)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings (Popcorn Party)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings (Dancing with the Bears)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings (Role Change)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings (Lemming Tonic)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings (Bear Itch)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings (Thirst Quencher)
- 22:00 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 22:10 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 22:25 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 3)
- 22:40 Batwheels (Stop That Ducky!)
- 22:55 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 23:05 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Race Track Race)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Dino Fright)
- 23:50 Mr Bean: The Animated Series (In the wild)
- 00:15 Spongebob v Kalhotách (Doručíme pizzu / Ananase, sladký ananase)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Nehody se stávají)
- 00:55 Tajemství Hunterových III (Výzvy)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (V pasti)
- 01:40 Victorious (Scéna s ptákem)
- 02:00 Victorious (Souboj na jevišti)
- 02:20 iCarly (iPilot)
- 02:45 iCarly (iLíbí se mi Jake)
- 03:05 Nej a Nejnejka (Velká hra / Pojď skejtovat!)
- 03:25 Nej a Nejnejka (Nahoď košili / To nic nevyřeší)
- 03:50 Nej a Nejnejka (Rokolébavka pro Neje / Skoktejl)
- 04:10 Nej a Nejnejka (Super-lupínky / Jako frajeři)
- 04:35 44 koček II (Barevná kočkohra)
- 04:45 44 koček II (Štěně světoběžník Sushi)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Bublinková folie)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Opuštěný / Svačinkovaná)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Ztracené děvče / Oslava pro cestovatele časem)
- 05:55 Šmoulové (Nevyšmoulitelný úsměv / Pozor na kočku)
- 06:25 Šmoulové (Kde je Taťka Šmoula? // Kdo je větší silák?)
- 06:55 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Cukrovice / Baba, máš ji)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Zvláštně uspokojivé / Starostka Katastrofa)
- 07:50 Casagrandovi (Zpátky na prkno / Venčit, neběhat)
- 10:05 Spongebob v kalhotách VII (Tvoje a moje a moje)
- 10:25 Spongebob v kalhotách XI (Důl na hořčici / Nákupní seznam)
- 10:50 Spongebob v kalhotách XII (Želví hrátky / Sleva pro důchodce)
- 11:20 Show Patricka Hvězdice (Pozdě na snídani / Nic moc práce)
- 11:50 Super Thundermanovi (Taková normální superrodinka)
- 14:10 Hlasiťákovi (Zůstat ve tmě / To si poslechni)
- 14:40 Hlasiťákovi (Nepleťte se mi do života / Do vitríny)
- 15:00 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí II (Voláme monstra)
- 15:15 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí II (Noční ptáci)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XI (Jeskynní prahouba / Pasáček škeblí)
- 16:00 Spongebob v kalhotách XI (Návrat Spota / Zdravotní prohlídka)
- 16:25 Spongebob v kalhotách VIII (Nehody se stávají)
- 16:45 Spongebob v kalhotách VIII (Jiné hambáče)
- 17:00 Hlasiťákovi (Zůstat ve tmě / To si poslechni)
- 17:30 Hlasiťákovi (Nepleťte se mi do života / Do vitríny)
- 17:50 Hlasiťákovi VII (Pravěk na pochodu)
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Ghostforce (8)
- 00:20 Ghostforce (9)
- 00:45 Ghostforce (10)
- 01:05 Tým Tiki (43)
- 01:30 Tým Tiki (44)
- 01:50 Tým Tiki (45)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (23)
- 02:35 Anna mezi obojživelníky (24)
- 02:55 Anna mezi obojživelníky (25)
- 03:20 Ghostforce (1)
- 03:40 Ghostforce (2)
- 04:05 Pyžamasky (26)
- 04:25 Pyžamasky (1)
- 04:50 Anna mezi obojživelníky (25)
- 05:10 Anna mezi obojživelníky (26)
- 05:35 Kluk, holka atd. (53)
- 05:45 Taffy (89)
- 05:50 Taffy (90)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (1)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (2)
- 06:55 Blue (16)
- 07:05 Blue (17)
- 07:10 Blue (18)
- 07:25 Blue (19)
- 07:30 Blue (20)
- 07:40 Blue (21)
- 07:55 Spidey a jeho úžasní přátelé (39)
- 08:25 Spidey a jeho úžasní přátelé (40)
- 08:55 Mickeyho klubík (27)
- 09:25 Mickeyho klubík (29)
- 09:55 Blue (104)
- 10:00 Blue (105)
- 10:05 Blue (106)
- 10:20 Blue (107)
- 10:30 Blue (108)
- 10:35 Blue (109)
- 10:50 Kouzelná beruška a černý kocour (105)
- 11:20 Kouzelná beruška a černý kocour (106)
- 11:50 Taffy (1)
- 11:55 Taffy (2)
- 12:05 Taffy (7)
- 12:20 Taffy (5)
- 12:25 Taffy (3)
- 12:35 Taffy (4)
- 12:45 Greenovi ve velkoměstě (61)
- 13:15 Greenovi ve velkoměstě (62)
- 13:45 Příšerky v rachotě (10)
- 14:15 Blue (119)
- 14:20 Blue (120)
- 14:30 Blue (121)
- 14:45 Blue (122)
- 14:50 Blue (123)
- 14:55 Blue (124)
- 15:10 Kouzelná beruška a černý kocour (79)
- 15:40 Kouzelná beruška a černý kocour (80)
- 16:10 Hailey jde na to! (15)
- 16:40 Hailey jde na to! (16)
- 17:10 Kluk, holka atd. (53)
- 17:20 Kluk, holka atd. (54)
- 17:40 Kluk, holka atd. (55)
- 17:50 Kluk, holka atd. (56)
- 18:10 Greenovi ve velkoměstě (61)
- 18:35 Greenovi ve velkoměstě (62)
- 19:05 Táborníci z Kikiwaka (110)
- 19:35 Táborníci z Kikiwaka (111)
- 20:10 Blue (41)
- 20:15 Blue (42)
- 20:25 Blue (43)
- 20:30 Blue (44)
- 20:35 Blue (45)
- 20:50 Kouzelná beruška a černý kocour (105)
- 21:20 Kouzelná beruška a černý kocour (106)
- 21:50 Příšerky v rachotě (4)
- 22:20 Příšerky v rachotě (1)
- 22:50 Táborníci z Kikiwaka (110)
- 23:20 Táborníci z Kikiwaka (111)
- 23:50 Violetta Recipes (1)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (43)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (44)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (2)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (10)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (11)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (12)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (16)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (17)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (18)
- 04:00 Eureka! (12)
- 04:30 Eureka! (13)
- 05:00 Eureka! (14)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (21)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (22)
- 06:30 Spidey and His Amazing Friends (2)
- 07:00 Bluey (43)
- 07:10 Bluey (44)
- 07:20 Bluey (45)
- 07:30 Bluey (46)
- 07:40 Bluey (47)
- 07:50 Bluey (48)
- 08:00 Bluey (49)
- 08:10 Bluey (50)
- 08:20 Bluey (51)
- 08:25 Playdate with Winnie the Pooh (Shorts) (11)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (21)
- 08:45 Spidey and His Amazing Friends (22)
- 09:00 Mickey's Pirate Adventure
- 10:00 Firebuds (17)
- 10:30 Firebuds (19)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (36)
- 11:30 Pupstruction (3)
- 12:00 Pupstruction (4)
- 12:30 Bluey (31)
- 12:40 Bluey (32)
- 12:50 Bluey (33)
- 13:00 Bluey (34)
- 13:10 Bluey (35)
- 13:20 Bluey (36)
- 13:25 Playdate with Winnie the Pooh (Shorts) (11)
- 13:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 14:00 SuperKitties (24)
- 14:30 SuperKitties (3)
- 15:00 Spidey and His Amazing Friends (65)
- 15:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (17)
- 16:00 Pupstruction (16)
- 16:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (2)
- 17:00 Bluey (43)
- 17:10 Bluey (44)
- 17:20 Bluey (45)
- 17:30 SuperKitties (10)
- 18:00 SuperKitties (18)
- 18:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 19:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (3)
- 19:30 Bluey (14)
- 19:40 Bluey (17)
- 19:50 Bluey (18)
- 20:00 Bluey (19)
- 20:10 Bluey (20)
- 20:20 Bluey (21)
- 20:25 Playdate with Winnie the Pooh (Shorts) (11)
- 20:30 SuperKitties (10)
- 21:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (4)
- 21:30 Spidey and His Amazing Friends (65)
- 22:00 Mickey Mouse Funhouse (2)
- 22:30 Bluey (22)
- 22:40 Bluey (23)
- 22:50 Bluey (24)
- 23:00 PJ Masks (100)
- 23:25 PJ Masks (101)
- 23:50 PJ Masks (102)
- 00:13 Bořek stavitel (7)
- 00:23 Bořek stavitel (8)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (36)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (37)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (38)
- 01:12 Inui (4)
- 01:20 Hurá za hádankou (14)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (24)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (25)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (3)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (3)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (4)
- 02:55 Chuck a přátelé (37)
- 03:07 Chuggington (2)
- 03:17 Chuggington (3)
- 03:29 Angelína balerína (17)
- 03:42 Angelína balerína (18)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (27)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (28)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (50)
- 04:38 Bořek stavitel (14)
- 04:48 Bořek stavitel (15)
- 05:01 Hurá za hádankou (20)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (7)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (8)
- 05:49 Požárník Sam (6)
- 06:00 Leo, ochránce divočiny (3)
- 06:12 Leo, ochránce divočiny (4)
- 06:25 Berry a Dolly (5)
- 06:30 Berry a Dolly (6)
- 06:35 Berry a Dolly (7)
- 06:40 Berry a Dolly (8)
- 06:47 Bing (51)
- 06:55 Bing (52)
- 07:08 Tilda (23)
- 07:15 Tilda (24)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (14)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (51)
- 07:47 Caillou (23)
- 07:58 Caillou (24)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (23)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (24)
- 08:35 Doodleboo (50)
- 08:40 Doodleboo (51)
- 08:45 Doodleboo (52)
- 08:50 Doodleboo (1)
- 08:55 Doodleboo (2)
- 09:05 Superzajíčci (16)
- 09:13 Superzajíčci (17)
- 09:20 Superzajíčci (18)
- 09:31 Hurá za hádankou (18)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (6)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (7)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (8)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (23)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (24)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (23)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (24)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (23)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (24)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (25)
- 11:18 Pettson a Fiškus (10)
- 11:30 Pettson a Fiškus (11)
- 11:43 Grisu (43)
- 11:54 Grisu (44)
- 12:07 Daisy a Ollie (8)
- 12:14 Daisy a Ollie (9)
- 12:21 Daisy a Ollie (10)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (14)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (15)
- 12:52 Bing (77)
- 13:00 Bing (78)
- 13:08 Bing (1)
- 13:20 Trojčata (17)
- 13:27 Trojčata (18)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (4)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (8)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (9)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (10)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (26)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (1)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (14)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (26)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (27)
- 15:00 Kipper (13)
- 15:09 Kipper (1)
- 15:19 Simon (12)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (14)
- 15:38 Superzajíčci (22)
- 15:46 Tilda (25)
- 15:53 Tilda (26)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (12)
- 16:16 Pettson a Fiškus (12)
- 16:29 Caillou (25)
- 16:40 Caillou (26)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (12)
- 17:07 Doodleboo (14)
- 17:12 Doodleboo (15)
- 17:17 Doodleboo (16)
- 17:22 Doodleboo (17)
- 17:27 Doodleboo (18)
- 17:36 Leo, ochránce divočiny (3)
- 17:47 Leo, ochránce divočiny (4)
- 18:00 Hurá za hádankou (2)
- 18:23 Berry a Dolly (6)
- 18:28 Berry a Dolly (7)
- 18:33 Berry a Dolly (8)
- 18:39 Bing (48)
- 18:46 Bing (49)
- 18:53 Bing (50)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (10)
- 19:15 Pettson a Fiškus (12)
- 19:28 Grisu (41)
- 19:40 Grisu (42)
- 19:52 Daisy a Ollie (23)
- 19:59 Daisy a Ollie (24)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (14)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (40)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (41)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (20)
- 20:57 Tilda (23)
- 21:04 Tilda (24)
- 21:12 Kipper (2)
- 21:21 Kipper (3)
- 21:31 Caillou (23)
- 21:42 Caillou (24)
- 21:55 Chuggington (12)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (52)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (1)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (8)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (9)
- 23:05 Bing (18)
- 23:12 Bing (19)
- 23:20 Bing (20)
- 23:27 Bing (21)
- 23:35 Bing (22)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (17)
- 23:47 Oswald (11)
- 23:59 Oswald (12)
- 00:00 Sestry II (Mladší sestrytida)
- 00:10 Sestry II (Nejlepší kung-fu sestra)
- 00:20 Lou! (Malé náznak)
- 00:30 Lou! (Velké loučení)
- 00:45 Mia a já IV (Lektvar jednoty)
- 01:05 Mia a já IV (V sázce je Sentopie)
- 01:30 Agentka 203 (Učitelka příšera)
- 01:55 Agentka 203 (Máma ví všechno nejlíp)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (9)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (10)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 03:05 Život s tátou (21)
- 03:15 Život s tátou (22)
- 03:25 Život s tátou (23)
- 03:35 Život s tátou (24)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (21)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (22)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (23)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (24)
- 04:35 Agentka 203 (Vesmírní mimozemšťané z vesmíru)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přímo z Koňské tlamy)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hanba o trůny)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Deštník)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 05:35 Sestry (Takové prázdniny ne)
- 05:45 Sestry (Joy De pro tebe)
- 06:00 Lou! (Otočíme list)
- 06:10 Lou! (Nostalgie z dětství)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (7)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přes území Big Foota)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Lední císařovna)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 14:00 Sestry II (Puberta)
- 14:10 Sestry II (Deníček jenom pro mne)
- 14:30 Lou! (Strašidelná noc)
- 14:40 Lou! (Pohádkový princ)
- 15:00 Barbie a dotek kouzla (1)
- 15:30 Barbie a dotek kouzla (2)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Kalhoty)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Váhy)
- 18:15 Byla jednou jedna… Věc (Kartáč na vlasy)
- 18:30 Mimi šéf: Zpátky v kolébce III (Velký šéf)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách (Pašíci)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Příjemný vánek)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Všichni mají rádi Iana)
- 22:00 Sestry (Záhadný miláček)
- 22:10 Sestry (Pohádkový dron)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (29)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (30)
- 23:30 Život s tátou (31)
- 23:40 Život s tátou (32)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Close Your Eyes)
- 23:30 Dreamy Nights (Flowers)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 22:00 - 00:00
- 00:20 Albert sa pýta (2)
- 00:35 Šmolkovia (3)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (2)
- 01:15 Esá z pralesa (35)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (26)
- 01:35 Volám sa Caillou V (2)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (1)
- 02:10 Panda a Krash (20)
- 02:20 Príbehy dvoch myší II (7)
- 02:45 Myšiak Anatole (6)
- 03:10 Monchhichi (42)
- 03:20 Chuggington - veselé vláčiky V (7)
- 03:30 Telka Strýka Baltazára V (7)
- 03:40 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 04:05 Malý medvedík (10)
- 04:30 Ruby z dúhy (10)
- 04:55 Bob staviteľ III (14)
- 05:10 Ocko hrdina (7)
- 05:15 Duda a Dada (7)
- 05:30 Jednorožce zo Zoo (43)
- 05:40 Máša a medveď (77)
- 05:50 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:05 Zvedavkovci II (39)
- 06:30 Ocko hrdina (8)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (29)
- 07:00 Smejko a Tanculienka (4)
- 07:10 Flopy (99)
- 07:25 Máša a medveď (77)
- 07:35 Ruby z dúhy (10)
- 08:00 Fíha Tralala (8)
- 08:10 Drobčekovia II (5)
- 08:30 Veselé zajačiky II (23)
- 08:35 Flopy (100)
- 08:50 Volám sa Caillou II./III. II (17)
- 08:55 Požiarnik Sam VII (11)
- 09:10 Ovečka Shaun (24)
- 09:20 Bob staviteľ III (14)
- 09:30 Volám sa Caillou V (2)
- 09:55 Esá z pralesa (35)
- 10:05 Fíha Tralala (9)
- 10:15 Slnečný Rej (5)
- 10:25 Rozprávky líšky a vlka (29)
- 10:45 Smejko a Tanculienka S2 II (2)
- 10:50 Ovečka Shaun (25)
- 11:00 Zvedavkovci II (2)
- 11:15 Malý medvedík (10)
- 11:40 Panda a Kiwi (37)
- 11:55 Maličké príšerky II (18)
- 12:00 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (11)
- 12:30 Polly Pocket (9)
- 12:35 Flopy (101)
- 12:50 Ruby z dúhy (11)
- 13:15 Jahôdka a jej kamaráti (2)
- 13:40 Dobrodružstvá z farmy (2)
- 13:55 Ovečka Shaun (26)
- 14:05 Bob staviteľ III (15)
- 14:15 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:30 Gus, malý veľký rytier (2)
- 14:40 Maličké príšerky II (19)
- 14:45 Máša a medveď (78)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (14)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (7)
- 15:20 Esá z pralesa (36)
- 15:35 Požiarnik Sam VII (12)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (2)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (7)
- 16:25 Šmolkovia (3)
- 16:50 Ovečka Shaun (27)
- 17:00 Zábavné zvieratká (5)
- 17:10 Mucha Why (2)
- 17:15 Dobrodružstvá z farmy (3)
- 17:30 Ruby z dúhy (12)
- 17:55 Volám sa Caillou V (3)
- 18:20 Drobčekovia II (6)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (5)
- 18:50 Flopy (102)
- 19:05 Ovečka Shaun (28)
- 19:15 Maličké príšerky II (20)
- 19:20 Zvedavkovci II (40)
- 19:30 Máša a medveď (79)
- 19:40 Fíha Tralala (10)
- 19:50 Smejko a Tanculienka (6)
- 20:00 Jednorožce zo Zoo (43)
- 20:10 Esá z pralesa (37)
- 20:20 Bob staviteľ III (16)
- 20:35 Požiarnik Sam VII (13)
- 20:45 Slnečný Rej (6)
- 20:55 Kung Fu Prasiatka (15)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (26)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (8)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (3)
- 22:05 Šmolkovia (4)
- 22:30 Myšiak Anatole (6)
- 22:55 Príbehy dvoch myší II (7)
- 23:20 Máša a medveď (80)
- 23:30 Malý medvedík (11)
- 23:55 Albert pozná prírodu najlepšie (2)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 TBA
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 04:00 African Voices Changemakers (African Voices Changemakers LAVCM190)
- 04:30 Quest’s World of Wonder (Mugla Province, Turkey)
- 05:00 Connecting Africa (Connecting Africa LCONAFR145)
- 05:30 Inside Africa (Inside Africa LIAFR681)
- 06:00 CNN Newsroom with Michael Holmes
- 06:45 World Sport
- 07:00 CNN Newsroom with Michael Holmes
- 08:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
- 08:45 World Sport
- 09:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
- 10:00 CNN Newsroom with Max Foster
- 11:00 CNN This Morning
- 13:00 CNN News Central (CNN News Central)
- 13:30 World Sport
- 14:00 CNN Newsroom with Amara Walker
- 15:00 Connect the World (Connect the World)
- 15:45 World Sport
- 22:00 Quest Means Business
- 22:45 Connecting Africa
- 23:00 The Lead with Jake Tapper
- 23:30 World Sport
- 01:00 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:25 MÉTÉO
- 01:30 FOOT! (1
- 02:00 FOOT! (2
- 02:15 LE PROCHAIN VOYAGE
- 03:45 TERRA ARTISTIKA
- 04:00 LES SECRETS DE L'AMOUR
- 04:30 BEAUVOIR, L'AVENTURE D'ETRE SOI
- 05:30 SUISSE EN SCÉNE
- 06:00 LE 6H00 INFO
- 06:25 MÉTÉO
- 06:30 TÉLÉMATIN
- 06:45 LA RECETTE DE GUY MARTIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:30 TÉLÉMATIN
- 07:50 #VF
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:35 KID LUCKY
- 08:50 ROI KEITA
- 09:00 CONTE-NOUS !
- 09:05 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:30 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:35 COURANTS D'EST
- 10:00 LES AMBASSADEURS
- 10:30 ÉPICERIE FINE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:15 MÉTÉO
- 11:20 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:30 SUR LA ROUTE DES VINS DU NORD
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:00 LA PETITE FEMELLE
- 15:30 DANS LA BULLE DE...
- 16:00 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:25 VESTIAIRES
- 16:30 QUESTIONS POUR UN CHAMPION
- 17:05 LE POINT
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:20 LE JOURNAL DE L'ÉCONOMIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:45 TÉLÉCLUB
- 20:15 LES MAÎTRES DE LA PEINTURE MODERNE
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:55 MÉTÉO
- 21:00 ÉCHAPPÉES BELLES
- 22:35 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:55 MÉTÉO
- 23:00 L'ACTU
- 23:30 L'ÉTÉ NUCLÉAIRE
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 V politike
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Týždeň v športe
- 15:45 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Štúdio TA3
- 18:00 Biznis
- 18:15 Očami cestovateľa
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 20:30 Zdravie na TA3
- 21:00 Správy
- 21:30 Biznis
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 22:45 Týždeň v športe
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 22:00 News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (1)
- 00:15 ACCESS ASIA (1)
- 00:30 BULLETIN (1)
- 00:45 PEOPLE & PROFIT (1)
- 01:00 NEWS (2)
- 01:15 REPORTERS (1)
- 01:30 BULLETIN (2)
- 01:45 ARTS24 (2)
- 02:00 NEWS (3)
- 02:15 THE 51% (1)
- 02:30 BULLETIN (3)
- 02:45 FRANCE IN FOCUS
- 03:00 NEWS (4)
- 03:15 TALKING EUROPE (1)
- 03:30 BULLETIN (4)
- 03:46 TALKING EUROPE (1)
- 04:00 NEWS (5)
- 04:10 REVISITED (1)
- 04:30 BULLETIN (5)
- 04:40 ACCESS ASIA (1)
- 04:52 FRENCH CONNECTIONS (1)
- 05:00 NEWS (6)
- 05:15 ACROSS AFRICA (1)
- 05:30 BULLETIN (6)
- 05:45 ARTS24 (4)
- 06:00 NEWS (7)
- 06:20 FOCUS PROD B
- 06:30 BULLETIN (7)
- 06:50 INTRODUCTION (1)
- 06:51 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS (8)
- 07:20 PRESS REVIEW PRODB
- 07:30 NEWS (9)
- 07:45 GLOBAL GRID
- 07:51 FOCUS
- 08:00 NEWS (385)
- 08:20 BUSINESS EVENING PROD B
- 08:30 NEWS (11)
- 08:45 FOCUS
- 08:50 SPORTS PAD
- 08:57 FERMETURE DE TRANCHE (1)
- 09:00 NEWS (387)
- 09:15 BUSINESS EVENING PROD B
- 09:21 PRESS REVIEW PRODB
- 09:30 NEWS (13)
- 09:40 PERSPECTIVE
- 09:45 FOCUS
- 09:50 SPORTS PAD
- 10:00 NEWS (14)
- 10:15 CHRONIQUEUR
- 10:30 NEWS (15)
- 10:45 FOCUS
- 10:50 SPORTS PAD
- 11:00 NEWS (16)
- 11:15 INTRODUCTION (2)
- 11:16 TALKING EUROPE (1)
- 11:30 BULLETIN (8)
- 11:45 INTRODUCTION (3)
- 11:46 ACCESS ASIA (1)
- 11:58 FERMETURE DE TRANCHE (2)
- 12:00 NEWS (17)
- 12:15 INTRODUCTION (4)
- 12:16 ARTS24 (1)
- 12:30 BULLETIN (9)
- 12:45 INTRODUCTION (5)
- 12:46 FOCUS
- 12:51 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS (18)
- 13:22 BUSINESS
- 13:30 NEWS (19)
- 13:35 ENTRE NOUS / DOWN TO EARTH
- 13:45 SCOOP (1)
- 14:00 NEWS (20)
- 14:15 ENTRE NOUS (2)
- 14:30 NEWS (21)
- 14:45 FOCUS
- 14:50 SPORTS PAD
- 14:57 FERMETURE DE TRANCHE (3)
- 15:00 NEWS (22)
- 15:30 NEWS (23)
- 15:42 FRANCE IN FOCUS (1)
- 15:54 SHORT CUTS
- 16:00 NEWS (24)
- 16:30 NEWS (25)
- 16:40 REVISITED (1)
- 17:00 NEWS (26)
- 17:15 INTRODUCTION (6)
- 17:16 ARTS24 (1)
- 17:30 BULLETIN (10)
- 17:45 INTRODUCTION (7)
- 17:46 FRENCH CONNECTIONS
- 17:52 FASHION (1)
- 17:58 FERMETURE DE TRANCHE (60)
- 18:00 NEWS (27)
- 18:15 TOP STORY
- 18:30 NEWS (28)
- 18:45 BUSINESS PROD B
- 18:51 SPORTS PROD B
- 19:00 NEWS (29)
- 19:10 THE DEBATE (1)
- 19:53 SHORT CUTS
- 20:00 NEWS (30)
- 20:15 BUSINESS PROD B
- 20:21 SPORTS PROD B
- 20:30 NEWS (31)
- 20:45 TRUTH OR FAKE
- 20:51 FOCUS PROD B
- 21:00 NEWS (32)
- 21:20 BUSINESS PROD B
- 21:30 NEWS (33)
- 21:40 EYE ON AFRICA (1)
- 22:00 NEWS (34)
- 22:15 BUSINESS PROD B
- 22:21 TRUTH OR FAKE
- 22:30 NEWS (35)
- 22:32 A PROPOS (1)
- 22:44 EYE ON AFRICA (2)
- 23:00 NEWS (36)
- 23:15 BUSINESS + TRUTH OR FAKE
- 23:30 NEWS (37)
- 23:45 SPORTS PROD B
- 23:51 FOCUS
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 FRMG C EN FRANCE JO PARA 0826
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 ACTUELLES
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 L'ENTRETIEN DE L'INTEL ECO
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:15 FRMG REPORTERS INDE 0831
- 02:30 BULLETIN
- 02:45 A L'AFFICHE
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:10 FRTK ICI L'EUROPE 2 BEST OF 0727
- 03:30 BULLETIN
- 03:40 FRMG LEGENDES URB TOTO_24 0831
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 LA SEMAINE DE L'ECO
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:10 FRMG BILLET RETOUR SWAHILIE 0901
- 05:30 BULLETIN
- 05:40 L'INSTANT MOBILE
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:22 FOCUS
- 06:30 BULLETIN
- 06:49 LANCEMENT
- 06:51 SPORTS
- 06:59 LE JOURNAL
- 07:16 DANS LA PRESSE
- 07:21 REPORTAGE F24
- 07:30 LE JOURNAL
- 07:46 L'INFO ECO
- 07:51 FOCUS
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 LE JOURNAL
- 08:46 DANS LA PRESSE+RPG F24
- 08:56 FERMETURE DE TRANCHE
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:22 L'INFO ECO
- 09:30 LE JOURNAL
- 09:42 DANS LA PRESSE
- 09:47 FOCUS
- 09:52 SPORTS
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 L'INVITE
- 10:30 LE JOURNAL
- 10:37 A LA CARTE
- 10:45 FOCUS
- 10:50 FRMG PLAN B PLASTIQUE 2 _V24RH 0801
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:13 LANCEMENT
- 11:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 11:30 BULLETIN
- 11:43 LANCEMENT
- 11:45 FRMG PLAN B TRANSPORTS 1 0806
- 11:51 FOCUS
- 11:56 FERMETURE DE TRANCHE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:13 LANCEMENT
- 12:16 A L'AFFICHE
- 12:30 BULLETIN
- 12:43 LANCEMENT
- 12:45 FOCUS
- 12:50 SPORTS
- 12:59 LE JOURNAL
- 13:15 L'INVITE
- 13:30 LE JOURNAL
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:30 LE JOURNAL
- 14:45 FOCUS
- 14:50 PAS 2 QUARTIER
- 14:56 FERMETURE DE TRANCHE
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:30 LE JOURNAL
- 15:45 C'EST EN FRANCE
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:30 LE JOURNAL
- 16:40 ELEMENT TERRE LA QUOTIDIENNE
- 16:46 A L'AFFICHE
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:13 LANCEMENT
- 17:15 FRMG LES OBS UKRAINE 0803
- 17:21 FOCUS
- 17:30 BULLETIN
- 17:43 LANCEMENT
- 17:45 MER
- 17:57 FERMETURE DE TRANCHE
- 17:59 LE JOURNAL
- 18:16 LE FAIT DU JOUR
- 18:30 LE JOURNAL
- 18:46 ECONOMIE SOIR
- 18:51 SPORTS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:10 LE DEBAT
- 19:55 L'INSTANT MOBILE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:16 ECONOMIE SOIR
- 20:21 SPORTS
- 20:30 ON VA PLUS LOIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 INTOX
- 21:20 ELEMENT TERRE LA QUOTIDIENNE
- 21:30 LE JOURNAL
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 ECONOMIE SOIR
- 22:20 INTOX
- 22:30 LE JOURNAL
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:15 LANCEMENT
- 23:16 ECONOMIE + INFO INTOX
- 23:30 LE JOURNAL
- 23:45 SPORTS
- 23:51 FOCUS
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:40 V pohorách po horách
- 06:50 Výpravy do divočiny
- 07:50 Strání - obec pod Javorinů
- 10:40 Smírčí kříž
- 11:05 Expedice Mingitau
- 11:30 Živě s Noe
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kostela Povýšení sv. Kříže v Prostějově
- 12:50 V pohorách po horách
- 13:00 Fotografka lidských duší
- 13:18 Vzdáleně blízká Indie
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy Starého zákona
- 18:15 Marien na Mohelnickém dostavníku
- 18:40 Klenot v lese
- 19:03 Artbitr - Kulturní magazín
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Setkání
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Bohém s Bohem
- 21:10 Jano Köehler
- 22:25 U tří Terezií
- 08:00 Konferencia "Turbulencia"
- 09:30 Misie Filmom
- 12:45 Noeland
- 13:15 Slovo viery - BJB Košice
- 14:00 Sid Roth: To je nadprirodzené!
- 14:30 CAMPFEST blok
- 16:00 EVS konferencie
- 17:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 17:30 Slovo viery - AC Košice
- 18:45 John Bevere
- 19:15 Ježišov hlas - Randolph Kubíček
- 20:00 20 minútovka
- 20:30 Nová DNA
- 21:45 Relácia DNES
- 22:20 Godzone chvály
- 23:00 23:00 - 00:00
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:40 Akatist ku Kristovým strastiam
- 01:20 Nová kvalita života
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Effeta
- 02:20 Živé obrazy
- 02:30 Na ceste v rodine
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Diaľnica do neba
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 07:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Hot Cars (12)
- 00:30 Jamie po italsku (5)
- 01:00 Unikátní penziony světa (Senlis, Francie)
- 02:00 Toymakerz (8)
- 03:00 Útěk na venkov (Wales)
- 04:00 Hot Cars (12)
- 04:30 Jak najít vysněný dům (11)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Svět z blízka (103)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (8)
- 07:00 Květinová show (23)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Vynálezce
- 10:00 Velkolepé designy (7)
- 11:00 Rybáři z Iberie (1)
- 11:30 Drsný rybáři (9)
- 12:00 Květinová show (24)
- 12:30 Dolce Vita (15)
- 13:00 Moje Dubaj (11)
- 13:30 Středomořské domy od Charlieho Luxtona (Apulie)
- 14:30 Blázen na cestách (Route 66)
- 15:30 Vitální zahrada (7)
- 16:00 Kutilem snadno a rychle (5)
- 16:30 House doktor (7)
- 17:30 Jak najít vysněný dům (11)
- 18:00 Nejdražší výletní loď světa (1)
- 19:00 Dotek luxusu (1)
- 19:30 Zvířata ve filmu (10)
- 20:00 Dolce Vita (16)
- 20:30 Moje zahrada (43)
- 21:00 Dvojnásobný život za poloviční cenu (8)
- 22:00 Nejkrásnější zahrady v Chelsea (3)
- 23:00 House doktor (8)
- 08:00 Jóga – Energie života (7)
- 09:00 Kylie Kwong: Moje Čína (5)
- 09:30 Jamieho velký festival (2)
- 10:00 Sladká Adie (Créme brulée)
- 10:30 Billovo jídlo (6)
- 11:00 Tak chutná Itálie (Orvieto)
- 11:30 Lukovo spokojídlo (Kuře piri-piri)
- 16:00 Chef Lignac po francouzsku (Pays de la Loire)
- 17:20 BRGRS (13)
- 17:30 Dolce Vita (4)
- 20:00 Všechny chutě Maďarska (11)
- 21:00 Dotek luxusu (7)
- 21:30 Pizzaři z Parmy (3)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 Mňaustar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 Mňaustar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 Mňaustar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 04:30 Z naší ZOO
- 04:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 04:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 05:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 05:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 05:30 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 05:40 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 05:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 06:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 06:20 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 06:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 06:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 06:45 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 07:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 07:30 Z naší ZOO
- 07:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 07:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 08:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 08:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:30 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 08:40 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 08:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 09:20 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 09:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 09:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 09:45 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 10:30 Z naší ZOO
- 10:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 10:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 11:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 11:30 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 11:40 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 11:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 12:20 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 12:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 12:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 12:45 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 13:30 Z naší ZOO
- 13:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 13:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 14:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 14:30 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 14:40 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 14:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 15:20 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 15:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 15:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:45 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 16:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 16:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 16:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 16:50 Bruntálský miniexpres (Zpravodajství z Bruntálu od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 17:20 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 17:25 Z naší ZOO
- 17:30 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 17:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 17:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 18:20 Z naší ZOO
- 18:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 18:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 18:37 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 18:45 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 18:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 19:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 19:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 19:50 Bruntálský miniexpres (Zpravodajství z Bruntálu od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 20:20 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 20:25 Z naší ZOO
- 20:30 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 20:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 20:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 21:20 Z naší ZOO
- 21:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 21:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 21:37 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 21:45 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 21:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 22:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 22:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 22:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 22:50 Bruntálský miniexpres (Zpravodajství z Bruntálu od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 23:20 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 23:25 Z naší ZOO
- 23:30 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 23:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 23:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 00:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 00:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 00:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 01:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 01:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 01:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 02:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 02:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 02:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 02:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 03:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 03:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 03:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 04:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 04:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 04:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 05:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 05:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 05:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 06:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 06:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 06:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 06:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 07:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 07:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 07:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 08:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 08:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 08:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 08:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 09:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 09:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 09:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 10:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 10:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 10:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 11:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 11:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 11:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 12:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 12:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 12:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 12:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 13:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 13:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 13:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 14:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 14:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 14:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 14:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 15:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 15:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 15:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 16:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 16:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 16:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 17:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 17:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 17:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 18:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 18:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 19:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 19:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 19:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 20:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 20:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 21:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 21:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 21:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 22:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 22:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 23:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 23:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 23:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 00:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:24 Host dne (Host dne)
- 00:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 01:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 01:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:24 Host dne (Host dne)
- 01:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 02:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 02:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:24 Host dne (Host dne)
- 02:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 02:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 03:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 03:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:24 Host dne (Host dne)
- 03:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 04:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 04:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:24 Host dne (Host dne)
- 04:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 05:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:24 Host dne (Host dne)
- 05:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 05:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 06:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 06:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:24 Host dne (Host dne)
- 06:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 07:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 07:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:24 Host dne (Host dne)
- 07:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 08:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:24 Host dne (Host dne)
- 08:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 08:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 09:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 09:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:24 Host dne (Host dne)
- 09:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 10:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 10:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:24 Host dne (Host dne)
- 10:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 11:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 11:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:24 Host dne (Host dne)
- 11:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 11:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 12:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 12:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:24 Host dne (Host dne)
- 12:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 13:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 13:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:24 Host dne (Host dne)
- 13:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 14:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 14:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:24 Host dne (Host dne)
- 14:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 14:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 15:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 15:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:24 Host dne (Host dne)
- 15:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 16:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 16:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:24 Host dne (Host dne)
- 16:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 17:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 17:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:24 Host dne (Host dne)
- 17:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 17:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 18:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 18:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:14 Host dne (Host dne)
- 19:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 19:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 19:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:14 Host dne (Host dne)
- 20:20 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 20:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 21:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 21:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:14 Host dne (Host dne)
- 22:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 22:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 22:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Host dne)
- 23:20 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 23:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Týden v Praze
- 00:20 Středočeská nej
- 00:30 Týden v regionech
- 01:00 Týden v Praze
- 01:20 Za oponou
- 01:30 Host dne
- 01:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Týden v Praze
- 04:20 Expres Prahy 2
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Týden v Praze
- 05:20 Expres Prahy 6
- 05:30 Host dne
- 05:40 Kam vyrazit
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 4
- 06:30 Špetka Slovácka
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres
- 07:30 Týden v regionech
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 13
- 08:30 Za oponou
- 08:40 Středočeský magazín
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Za oponou
- 09:30 Host dne
- 09:40 Hasiči
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 18
- 10:30 Kam vyrazit
- 10:40 Středočeské noviny
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres
- 11:30 Dobré zprávy
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 6
- 12:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 10
- 13:30 Host dne
- 13:40 Svět z blízka
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 15
- 14:30 Putování po regionech
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 2
- 15:30 Týden v regionech
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 8
- 16:30 Středočeský magazín
- 16:40 Za oponou
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 13
- 17:30 Kam vyrazit
- 17:40 Hasiči
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres
- 18:30 Týden v regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 11
- 19:30 Host dne
- 19:40 Svět z blízka
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 1
- 20:30 Putování po regionech
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres Prahy 18
- 21:30 Hasiči
- 21:40 Kam vyrazit
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 15
- 22:30 Host dne
- 22:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Za oponou
- 23:30 Středočeské noviny
- 23:40 Svět z blízka
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Před 10 lety
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Před 10 lety
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Před 10 lety
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Před 10 lety
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Před 10 lety
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Před 10 lety
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Před 10 lety
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Před 10 lety
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Před 10 lety
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Před 10 lety
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Před 10 lety
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Před 10 lety
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Před 10 lety
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Před 10 lety
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Před 10 lety
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Před 10 lety
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Před 10 lety
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Před 10 lety
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Hasiči
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 Mezi nebem a zemí I.
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Hasiči
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 Mezi nebem a zemí I.
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Hasiči
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 Mezi nebem a zemí I.
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Hasiči
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 Mezi nebem a zemí I.
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Hasiči
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 Mezi nebem a zemí I.
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Hasiči
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 Mezi nebem a zemí I.
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Кризи Путінської Росії
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Дивіться самі
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Антизомбі
- 11:45 Громадянська оборона
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Захисники неба
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Винуватці війни
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети