Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:05 Komisařka Florence III (2)
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:05 Koptashow
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:15 Grilování bez rodičů
- 04:50 Krásné živé památky (Karlovarský kraj)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (13)
- 09:40 Objektiv
- 10:10 Poslední adresa neznámá
- 11:00 Klenoty příhraničí (Průmyslové dědictví)
- 11:02 Šetrný a Platil
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Toulavá kamera
- 14:30 Písničky z obrazovky
- 14:55 Nemocnice na kraji města (15)
- 15:55 Magnum III (Velké napětí)
- 16:45 Na cestě po Jižní Dobrudže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Případy 1. oddělení (1)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 1883 (1)
- 00:10 Kruk II (6)
- 01:10 Čaj pro třetího
- 01:35 Postřehy odjinud (Vietnam očima Petra Voldána)
- 01:45 Vzkaz Valéra Kováče
- 02:00 Život na minimum
- 02:25 Müller Thurgau
- 02:50 Venkovský zvěrolékař
- 03:10 Lidové kroje v proměnách
- 03:50 Před půlnocí
- 04:15 Na moll
- 04:55 Zapomenuté výpravy (Cesta do Amry)
- 05:15 Zrezivělá krása (Hradba na Labi)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 10:15 Evropa z výšky (Turecko)
- 11:05 Benátky a ostrovy v laguně
- 11:55 Bedekr IV. (Nová Akvitánie)
- 12:25 Odkaz evropského neolitu
- 12:55 Krásy evropského pobřeží (Pobřeží hor)
- 13:00 Skrytá příroda Miami
- 13:55 Rok na planetě Zemi (1)
- 20:00 Nebezpečné známosti (3)
- 21:25 Žár velkoměsta
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předvolební debata
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:15 Panorama
- 08:50 BBV po 25 letech
- 09:00 Paralympijské hry Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 ČEZ Lipno Sport Festival 2024 (Lipno Sport Festival)
- 13:00 Dostihy 2024 (St. Leger)
- 21:25 V Repre
- 00:10 Muž se zlatou zbraní
- 02:55 Lakomec
- 05:40 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 M.A.S.H (67)
- 07:25 M.A.S.H (68)
- 07:55 M.A.S.H (69)
- 08:30 M.A.S.H (70)
- 09:00 M.A.S.H (71)
- 09:30 Duch II (Volavka)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:40 Honeymoon - líbánky k nepřežití
- 23:30 Receptář prima nápadů
- 04:15 Spravedlnost v krvi XIII (Nebezpečná hra)
- 05:20 Těžká dřina
- 06:05 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 Autosalon.tv
- 07:00 Partička L
- 08:25 Top Gear VIII (7)
- 09:30 Top Gear 2008 (3)
- 20:15 Prima Partička
- 21:15 Partička Nová krev
- 04:55 Policie v akci
- 06:00 Noční Praha
- 06:20 Policie v akci
- 07:00 Zločiny ze sousedství (Pěkná holka)
- 07:55 Komisař Rex VIII (Atentát na Rexe)
- 18:35 Columbo (Zkus mě chytit)
- 04:50 M.A.S.H
- 05:20 M.A.S.H
- 06:00 Nad krajinou
- 06:05 M.A.S.H
- 06:30 M.A.S.H
- 06:55 M.A.S.H
- 07:25 Námořní vyšetřovací služba (Pád z výšky)
- 11:05 Muzzikanti
- 13:25 Já, knedlíček
- 15:35 Příliš malý svět
- 18:15 Dr. Dolittle 2
- 20:00 Chlupatá odplata
- 21:55 Atentát
- 23:45 Aféra Thomase Crowna
- 04:35 Jak se staví sen - extra
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Teď vaří šéf!
- 07:05 Prostřeno!
- 10:15 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:10 Deštivý den v New Yorku
- 20:00 Osudové léto v Paříži
- 21:50 Ošklivka Katka (Večírek)
- 23:00 Duch II (Volavka)
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Kocouří buzení)
- 06:05 Břinčíci III
- 06:20 Kazubovi!
- 06:25 Bobo
- 06:35 Tlapková patrola II
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (10)
- 07:25 Prasátko Peppa VII
- 07:30 Splat & Harry
- 07:40 Čím dnes budu?
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Zvířátka v zoo
- 08:10 Sběratelé her
- 08:20 Ryšáček Pablo
- 08:25 Ne-Ne
- 08:30 Fazolčina kavárna II
- 08:55 Paddingtonova narozeninová oslava
- 09:20 Hravá angličtina s ptáčky kiwi
- 09:25 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:35 Kazubovi!
- 09:45 Bobo
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:05 Rok v medvědím sedle
- 10:10 Velká kniha o zvířátkách
- 10:15 Lístku, leť!
- 10:40 Hopsasa (Mušketýři)
- 10:50 Pan Hračička
- 11:10 Ava Riko Teo
- 11:20 Splat & Harry
- 11:30 Čím dnes budu?
- 11:45 Luo Bao Bei
- 11:55 Zvířátka v zoo
- 12:05 Sběratelé her
- 12:10 Ryšáček Pablo
- 12:20 Ne-Ne
- 12:25 Dobrodružství pavoučka Štěstíka (Jak Štěstík vzbudil Stonožku)
- 12:35 Ezopovy bajky
- 12:45 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Kocouří buzení)
- 12:55 Věda je zábava III
- 13:20 Šmoulové
- 13:45 Čarodějky školou povinné III
- 14:15 Superhrdinové
- 14:20 Superhrdinové
- 14:30 Bludiště
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (10)
- 15:25 Alenka v říši GIFů
- 15:40 My se máme
- 15:55 Planeta YÓ
- 16:04 Superhrdinové
- 16:19 Vyzrálá šou s Kvajávou
- 16:30 Méďa a lumíci
- 16:40 Agent v kapse
- 16:55 Můj dědeček zálesák (Jak se chovat v lese)
- 17:05 Rytmix
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 SpongeBob v kalhotách
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Dobrodružství pavoučka Štěstíka (Jak Štěstík vykouzlil sedm teček)
- 18:50 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (6)
- 19:15 101 Dalmatinská (13)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Ezopovy bajky
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 01:10 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 01:25 Kanadská soda X (6)
- 01:45 Televizní klub neslyšících
- 02:15 Notes
- 02:55 Byla jednou pohádka
- 03:55 Terra musica
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 SIAL - legenda české architektury
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Marta
- 21:20 Události v kultuře
- 04:15 VIP Prostřeno!
- 05:35 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:15 Tyhle šaty beru! V (Jdu do toho znova)
- 06:35 Tyhle šaty beru! V (Princezno nevěsto, měj se na pozoru)
- 06:55 Tyhle šaty beru! V (Tuhle mašli nechci)
- 07:25 Tyhle šaty beru! V (Naděje na ramínku)
- 07:45 Svatba na první pohled Austrálie VII (18)
- 10:25 Máte doma uklizeno? II (16)
- 10:55 Máte doma uklizeno? II (17)
- 11:30 Neuvěřitelné dorty IV (17)
- 12:00 Neuvěřitelné dorty IV (18)
- 12:20 VIP Prostřeno!
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 04:05 Rodinná pouta II (Rychlý rozchod)
- 05:20 Hrdina kuchyně
- 06:00 Na zámku
- 06:05 S Italem v kuchyni
- 06:40 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 07:40 Columbo (Kouzelné alibi)
- 09:35 Osudové léto v Mazurách
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:10 Jak se staví sen
- 00:00 Partie Terezie Tománkové
- 01:10 Partie PLUS
- 01:55 Showtime magazín
- 02:45 Hlavní zprávy
- 03:45 Krimi zprávy
- 03:55 Showtime
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Prima HISTORIE
- 15:00 Zprávy
- 15:20 K věci
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:05 Komisařka Florence III (2)
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:05 Koptashow
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:15 Grilování bez rodičů
- 04:50 Krásné živé památky (Karlovarský kraj)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (13)
- 09:40 Objektiv
- 10:10 Poslední adresa neznámá
- 11:00 Klenoty příhraničí (Průmyslové dědictví)
- 11:02 Šetrný a Platil
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Toulavá kamera
- 14:30 Písničky z obrazovky
- 14:55 Nemocnice na kraji města (15)
- 15:55 Magnum III (Velké napětí)
- 16:45 Na cestě po Jižní Dobrudže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Případy 1. oddělení (1)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 1883 (1)
- 00:05 Komisařka Florence III (2)
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:05 Koptashow
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:15 Grilování bez rodičů
- 04:50 Krásné živé památky (Karlovarský kraj)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (13)
- 09:40 Objektiv
- 10:10 Poslední adresa neznámá
- 11:00 Klenoty příhraničí (Průmyslové dědictví)
- 11:02 Šetrný a Platil
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Toulavá kamera
- 14:30 Písničky z obrazovky
- 14:55 Nemocnice na kraji města (15)
- 15:55 Magnum III (Velké napětí)
- 16:45 Na cestě po Jižní Dobrudže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Případy 1. oddělení (1)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 1883 (1)
- 00:25 Případy detektiva Murdocha XIII (7)
- 01:25 Případy detektiva Murdocha XIII (8)
- 02:20 TaJeMno V (15)
- 03:15 Ze dvora (10)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (100)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (101)
- 08:00 Zahradní proměny IV (11)
- 09:00 Zahradní proměny IV (12)
- 12:00 Na stopě Apačů
- 16:10 Hudson a Rex (7)
- 17:10 Zahradní proměny IV (13)
- 01:55 Možné je všechno! (1)
- 03:20 My, chalupáři
- 04:20 Střepiny
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:05 Tenet
- 02:45 Únos vlaku 1 2 3
- 05:25 Billy Madison
- 07:15 Navždy mladý
- 09:15 Pompeje
- 13:10 Teleshopping
- 13:45 Sněhová královna
- 15:40 Pánská jízda
- 17:15 Lepší už to nebude
- 20:00 Avengers
- 22:50 22:50 - 00:00
- 04:00 Rugby - letní speciál
- 04:30 Česká Enduro Serie 2024 - Ještěd
- 04:50 Walker, Texas Ranger IX (12)
- 05:30 Spartan: Týmová výzva II (7)
- 06:20 Mistři zastavárny III (18)
- 07:15 Nanga Parbat
- 09:15 Kobra 11 VI (3)
- 11:15 Novashopping
- 11:30 Walker, Texas Ranger IX (13)
- 12:30 Válka skladů Texas (7)
- 16:30 Kobra 11 VI (5)
- 18:35 Válka skladů Texas (9)
- 19:30 Mistři zastavárny III (22)
- 20:30 Mistři renovací V (12)
- 21:25 Kachní dynastie VII (6)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (14)
- 23:15 Kobra 11 VI (5)
- 00:15 Teorie velkého třesku VIII (12)
- 01:55 Malý Sheldon VI (15)
- 02:30 Svět podle Jima III (16)
- 03:10 Americký táta IX (8)
- 03:50 TELE TELE
- 04:25 Stahovák
- 04:55 Ženatý se závazky (151)
- 05:45 Oggy a škodíci: Nová generace (65)
- 06:30 Bakugan: Evolutions (45)
- 06:45 Přátelé II (4)
- 07:40 Máma VI (19)
- 09:20 Malý Sheldon VI (19)
- 10:55 Novashopping
- 11:15 Ženatý se závazky (153)
- 12:10 Dva a půl chlapa IX (17)
- 13:00 Přátelé II (4)
- 13:55 Teorie velkého třesku VIII (12)
- 15:35 Máma VI (22)
- 16:55 Máma VII (1)
- 17:20 Svět podle Jima III (18)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (19)
- 19:10 Malý Sheldon VI (21)
- 20:00 Teorie velkého třesku VIII (16)
- 21:45 Možné je všechno! (1)
- 23:25 Dva a půl chlapa IX (19)
- 00:35 Myšlenky zločince IX (9)
- 01:20 Myšlenky zločince IX (10)
- 02:00 Myšlenky zločince IX (11)
- 02:40 Médium VI (V novém autě)
- 03:20 Vraždy v Kitzbühelu XVI (8)
- 04:00 Víkend
- 04:35 Na lovu II
- 05:15 Riskuj!
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu IV
- 07:30 MasterChef Česko III (3)
- 12:30 Teleshopping
- 12:45 MasterChef Česko III (4)
- 14:05 Tescoma s chutí
- 14:10 Vraždy v Kitzbühelu XVI (10)
- 15:10 Médium VI (V novém autě)
- 04:00 Čarodějky V (20)
- 04:40 Ulice (4372)
- 06:20 Hledá se dům pro milionáře: Los Angeles VIII (3)
- 08:10 Čarodějky V (20)
- 09:05 Čarodějky V (21)
- 09:55 Oteckovia II (123)
- 16:30 Vyměněné osudy II (99)
- 18:20 Čarodějky V (22)
- 19:20 Čarodějky V (23)
- 20:15 Mateřská láska II (35)
- 21:15 Mateřská láska II (36)
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Global Champions League 2024 - Řím
- 09:15 Zápas hvězd 2024
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 Házená: SC Magdeburg - Füchse Berlin
- 01:00 Fotbal: AS Monaco - RC Lens
- 02:45 Přestávka ve vysílání
- 22:00 Mystic Skate Cup
- 22:30 Ligue 1 Highlights (3)
- 23:00 Fotbal: Lille OSC - Paris Saint - Germain
- 01:20 Správy „N“
- 02:15 Góly - body - sekundy
- 02:35 Počasie
- 02:40 Rodná zem
- 04:25 Správy „N“
- 05:20 Počasie
- 05:30 O živej vode
- 07:00 Ranné správy
- 10:00 Candice Renoirová V (To, čo žena chce 2. časť)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy
- 16:30 Cesty za umením (Z Tagliacozza do Castelli 1.)
- 17:00 Doktor z hôr - Nové osudy XIV (Horké slzy - 1.časť)
- 17:40 Krátke správy
- 17:50 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 20:00 Góly - body - sekundy
- 20:20 Počasie
- 20:30 Cesta odvahy
- 22:15 Reportéri
- 22:50 Hniezdo (1)
- 23:40 Hymna SR
- 23:45 Agatha Christie: Poirot (Záhada Modrého vlaku)
- 00:03 Hymna SR
- 00:05 Správy „N“
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Ako sa rodia víťazi
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Poštár Pat II
- 06:55 Medvedík Pompon II
- 07:00 Štyria kamaráti a pes
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Ahoj Romale
- 09:00 Cigánka - Divadlo a mládež bez hraníc
- 10:00 Nebojte sa prvákov
- 11:30 Obedníček (Pásli ovce valasi "N")
- 11:35 Rusty II
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - KAPUSTA)
- 15:30 Maratónske príBEHy
- 16:00 Umenie priestoru (Dánsky dizajn - ekologický a funkčný)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 18:00 Návrat sokola
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Viky, sova iná než rodina
- 18:45 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat II
- 19:15 Štyria kamaráti a pes
- 19:40 Ako sa rodia víťazi
- 22:05 Seraphine
- 00:05 Komisařka Florence III (2)
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:05 Koptashow
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:15 Grilování bez rodičů
- 04:50 Krásné živé památky (Karlovarský kraj)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (13)
- 09:40 Objektiv
- 10:10 Poslední adresa neznámá
- 11:00 Klenoty příhraničí (Průmyslové dědictví)
- 11:02 Šetrný a Platil
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Toulavá kamera
- 14:30 Písničky z obrazovky
- 14:55 Nemocnice na kraji města (15)
- 15:55 Magnum III (Velké napětí)
- 16:45 Na cestě po Jižní Dobrudže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Případy 1. oddělení (1)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 1883 (1)
- 00:05 Komisařka Florence III (2)
- 01:50 Manéž Bolka Polívky
- 03:05 Koptashow
- 03:30 Na forbíně TM
- 04:15 Grilování bez rodičů
- 04:50 Krásné živé památky (Karlovarský kraj)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (13)
- 09:40 Objektiv
- 10:10 Poslední adresa neznámá
- 11:00 Klenoty příhraničí (Průmyslové dědictví)
- 11:02 Šetrný a Platil
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Toulavá kamera
- 14:30 Písničky z obrazovky
- 14:55 Nemocnice na kraji města (15)
- 15:55 Magnum III (Velké napětí)
- 16:45 Na cestě po Jižní Dobrudže
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Případy 1. oddělení (1)
- 21:15 Reportéři ČT
- 21:55 1883 (1)
- 00:45 Správy :24
- 01:10 Góly-body-sekundy
- 01:30 Archív :24
- 01:45 Správy "N"
- 02:40 Počasie
- 02:50 Archív :24
- 03:15 O 5 minút 12 "N"
- 04:20 Správy :24
- 04:50 Počasie
- 04:55 O 5 minút 12 "N"
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Šport :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:00 Malá říše
- 01:35 Všechny staré nože
- 03:15 Modelář
- 05:15 Tajemství úspěchu
- 07:10 A do kuchyně!
- 09:05 Černobyl
- 11:25 Síla naděje
- 13:15 Duchové z Nantucketu
- 14:55 Lassie se vrací
- 16:45 Zamilovaná smolařka
- 18:25 Mimořádný sen
- 20:15 Colette: Příběh vášně
- 22:15 Pařba v Pattayi
- 23:55 Muži na pokraji nervového zhroucení
- 00:15 Uhorčík (9)
- 00:55 Profesionálové III (Nápoj lásky)
- 01:40 Profesionálové III (Košický zlatý poklad)
- 02:15 Noviny
- 02:50 Na chalupě
- 03:35 Nové bydlení
- 04:25 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:20 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:15 První oddělení II
- 06:55 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Hypochondr)
- 09:50 Soudní síň (Nač máma?)
- 10:50 Pod povrchem (46)
- 11:50 Nové bydlení - Dizajn
- 12:50 Soudní síň (Adrenalinový let)
- 13:50 Soudní síň (Pomsta)
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Co ty chceš?)
- 17:50 Soudní síň (Vše by propil)
- 20:20 Ring volný (5)
- 21:45 15 min. kuchař
- 22:25 V sedmém nebi
- 00:25 Rodinné prípady
- 01:10 Rodinné prípady
- 01:55 Modré z neba
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Reflex
- 08:45 Susedia (Prvý apríl)
- 09:20 Susedia (Veľká noc)
- 10:00 Svokra
- 11:00 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia (Miss lesa)
- 12:50 Búrlivé víno (89)
- 13:45 V mene zákona
- 14:10 Susedské prípady
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 17:55 Mama na prenájom IV (1)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Druhá šanca III (1)
- 21:55 Farma - Začíname
- 23:05 Horná Dolná (Diviak)
- 23:55 Survivor
- 00:15 Utajený šéf VI (4)
- 01:05 Hradológovia - Tajomstvá hradov Slovenska (4)
- 01:30 Váš dokonalý domov IV (2)
- 02:30 Velkolepé plány XX (3)
- 03:20 Pevnost Boyard (6)
- 12:15 Nejlepší dům ve čtvrti (15)
- 13:10 Zahradníkův svět XII (16)
- 20:20 Dům snů (22)
- 21:10 Dům snů IV (18)
- 22:00 Dům snů VII (1)
- 22:55 Vražda k pronajmuutí (16)
- 23:50 Utajený šéf – USA X (6)
- 00:05 V temnotách
- 01:30 Ozbrojení a nebezpeční
- 03:00 Sektor III (4)
- 04:00 Jabloňový květ
- 06:00 To jsem já, Margaret!
- 07:45 LEGO® Ninjago® film
- 09:25 LEGO® Batman film
- 11:10 MoviePass, MovieCrash
- 12:40 Kdo věří na lásku
- 14:15 Noční let (5)
- 15:05 Sépie a velryba
- 16:25 Madam Web
- 18:20 Po stopách otce
- 20:00 Sektor III (4)
- 21:00 Láska a smrt (Nekonej zlo)
- 21:55 Panství Downton: Nová éra
- 00:30 Motel smrti
- 01:55 Zóna zájmu
- 03:40 Hunger Games
- 11:35 Přátelé IV (9)
- 11:55 Přátelé IV (10)
- 12:20 Kong: Ostrov lebek
- 14:20 Před kamerou XXI (35)
- 14:50 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 16:40 Fotbalový talent VI (6)
- 17:25 Malý Sheldon VII (14)
- 17:50 Demolice
- 19:30 Stážisti
- 21:30 Rituál
- 23:30 Ženy sobě
- 00:35 Rod Draka II (1)
- 01:35 Nespoutaný Django
- 04:15 Ave, Caesar!
- 06:00 Cesta do Betléma
- 07:40 Scott Pilgrim proti zbytku světa
- 10:10 Chůvy
- 11:55 Fantastický pan Lišák
- 13:20 Vlajka smrti II (Mořští páni)
- 13:50 Zimní král (4)
- 14:50 Čtyřicítka na krku
- 17:00 Chevalier
- 18:50 Nesvá IV (1)
- 19:25 Nesvá IV (2)
- 19:55 Sex ve městě V (Jdi na Západ, mladá ženo)
- 20:25 Sex ve městě V (Miluji komedie)
- 21:00 Sektor III (4)
- 22:00 Láska a smrt (Nekonej zlo)
- 22:55 Veřejní nepřátelé
- 01:55 Mongoloid s kytarou
- 03:25 Nevzdávám to
- 03:50 Uklízečky
- 05:35 Neodolatelná nabídka
- 06:00 Plán 75
- 07:50 Nic nového
- 13:05 Rodilý vězeň
- 14:35 Víc než kdy jindy
- 16:40 Na okraji
- 18:20 Falcon Lake
- 20:00 Ariel: Návrat do Buenos Aires
- 21:40 Oddechový čas
- 23:45 Mláďata
- 00:20 Naslouchej očima
- 02:00 Palmy a stožáry
- 03:50 Kráva, která zpívala píseň budoucnosti
- 05:30 Rozlučka se svobodou
- 06:00 Břemeno
- 07:35 V přístavu
- 09:25 Ve společnosti žen
- 11:05 Věž beze stínu
- 13:30 Magnetická pole
- 15:00 Zakletá
- 16:50 Břemeno
- 18:25 Modrý kaftan
- 20:30 Portrét dámy
- 22:55 Elle
- 00:00 Malá bubenice
- 02:00 Policajti z L. A. (Díl 4)
- 02:45 Policajti z L. A. (Díl 5)
- 03:25 Restaurant: Impossible (Zmírající bistro)
- 12:35 Smallville (Svědek)
- 13:30 Smallville (Duch)
- 16:15 Smallville (Procitnutí)
- 17:10 Smallville (Neposlušný syn)
- 20:00 Pitva mimozemšťana
- 21:50 Policajti z L. A. (Díl 6)
- 22:45 Policajti z L. A. (Díl 7)
- 23:35 Vincentův svět
- 01:45 Panama
- 03:20 Špatný krok
- 05:15 Zapomenutý únos
- 06:50 Kytice
- 08:40 Erik Kamenné srdce
- 10:50 Nebezpečné líbánky
- 12:40 Marketa Lazarová
- 15:55 Duše jako kaviár
- 18:20 Fantom Morrisvillu
- 20:00 Princ Mamánek
- 22:05 Král rybář
- 00:05 Dezertér
- 01:40 Snímek minulosti
- 03:10 Klub 27
- 04:40 Bel Canto
- 06:20 Strážce majáku
- 07:55 Někdy na tom záleží
- 14:00 Jack Hunter: Ztracený poklad Ugaritů
- 15:35 Armáda jednoho
- 17:05 Čas beznaděje
- 19:05 Vítejte v Holly Springs
- 21:00 Pokušení
- 22:35 Tělo
- 01:10 Špatný krok
- 02:45 Rande u přepážky
- 04:50 Záložní jednotka
- 06:25 Hrdinové
- 08:10 Princ a já 2
- 09:45 Ranvej
- 11:15 Síla slova
- 13:20 Madam služebná
- 14:50 Muž ve stínu
- 16:55 Supernova
- 18:30 Eat Wheaties!
- 20:00 Krycí jméno Lev
- 21:35 Vévoda z Wellingtonu
- 23:10 Pokrevní pouto
- 00:25 Přestávka ve vysílání
- 05:45 Průšvihář na útěku
- 07:20 Regina
- 08:50 Šťastný drak
- 10:25 Až najdu domov
- 12:15 Leonie
- 13:55 Hořko-sladko
- 15:40 Heidi, děvčátko z hor
- 17:30 Nestanu se tvojí ženou
- 19:05 Coco Chanel
- 21:00 Večerní slunce
- 22:50 Včerejší děti
- 00:10 Ničitelka
- 02:05 Instagramové psycho
- 03:30 Snídaně po sexu
- 05:40 Iluze lásky
- 07:35 Criminal Games by Agatha Christie (23)
- 09:45 Na shledanou v září
- 11:25 Čekání na Anyu
- 22:10 Který je ten pravý?
- 01:25 Footprints On The Moon
- 02:55 Hiver
- 03:55 The Ghost Of Sierra De Cobre
- 05:15 Frank-Etienne Towards Grace
- 05:25 End of Program
- 06:00 A Christmas Wish
- 07:25 Flash
- 07:35 New Voices in an Old Flower
- 08:45 The Inspector General
- 10:25 Secret Workshops
- 11:05 Aicha
- 11:30 The Bag of Flour
- 13:00 Behind Green Lights
- 14:05 Black Dragons
- 15:05 Breath
- 15:30 Club Paradise
- 16:35 Corpse Vanishes
- 17:40 Dead Men Walk
- 18:45 Dog Men
- 20:00 The Hoodlum
- 21:00 Gesture
- 22:25 Stuck
- 23:40 The Waiting
- 04:05 MONGOLIA, STEPPES EMIRATE
- 04:30 SHOW ME WHERE YOU LIVE (TULOUS: CHINESE FORTRESSES)
- 05:00 WILD ONES (EP. 08)
- 05:30 WILD ONES (EP. 09)
- 06:00 CLOSE QUARTER BATTLE (EP. 01)
- 06:35 HIDDEN TRACES
- 07:30 RACE OF LIFE (EP. 03)
- 20:00 STOLEN TREASURES (EP. 3)
- 20:40 STOLEN TREASURES (EP. 4)
- 21:25 THE BOY FROM THE WILD
- 22:05 DEPLETED URANIUM
- 23:00 DESPERATE HOURS (EP. 01)
- 23:30 DESPERATE HOURS (EP. 02)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 FASHIONBOX TAKES NYC (7)
- 15:30 FASHIONBOX TAKES NYC (8)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (7)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (7)
- 19:00 GRAN CANARIA 2021
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (1)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (2)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (49)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (50)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 CANDIES
- 00:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 00:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 01:00 RACING THE WORLD (3)
- 01:30 RACING THE WORLD (4)
- 02:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 02:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 03:00 KITE MASTERS 2018 (6)
- 03:30 KITE MASTERS 2019/2020 (1)
- 04:00 GP RACING 2022 (48)
- 04:30 GP RACING 2022 (49)
- 05:00 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 05:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (1)
- 06:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (5)
- 07:00 RACING THE WORLD (3)
- 07:30 RACING THE WORLD (4)
- 08:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 08:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 09:00 KITE MASTERS 2018 (6)
- 09:30 KITE MASTERS 2019/2020 (1)
- 10:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 10:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 11:00 BOARD STORIES SURFING (2)
- 11:30 BOARD STORIES SURFING (3)
- 12:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (14)
- 12:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (15)
- 13:00 AUTOSPEED 2019 (20)
- 13:30 AUTOSPEED 2019 (21)
- 14:00 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 14:30 INSIDE SAILING 2021 (1)
- 15:00 CAPE EPIC 2018 (5)
- 15:30 CAPE EPIC 2018 (6)
- 22:00 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 22:30 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 23:00 BOAT SHOW 4K (3)
- 23:30 BOAT SHOW 4K (4)
- 00:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (18)
- 00:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (19)
- 01:00 RACING THE WORLD (3)
- 01:30 RACING THE WORLD (4)
- 02:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 02:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 03:00 KITE MASTERS 2018 (6)
- 03:30 KITE MASTERS 2019/2020 (1)
- 04:00 GP RACING 2022 (48)
- 04:30 GP RACING 2022 (49)
- 05:00 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 05:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (1)
- 06:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (5)
- 07:00 RACING THE WORLD (3)
- 07:30 RACING THE WORLD (4)
- 08:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 08:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 09:00 KITE MASTERS 2018 (6)
- 09:30 KITE MASTERS 2019/2020 (1)
- 10:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 10:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 11:00 BOARD STORIES SURFING (2)
- 11:30 BOARD STORIES SURFING (3)
- 12:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (14)
- 12:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (15)
- 13:00 AUTOSPEED 2019 (20)
- 13:30 AUTOSPEED 2019 (21)
- 14:00 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 14:30 INSIDE SAILING 2021 (1)
- 15:00 CAPE EPIC 2018 (5)
- 15:30 CAPE EPIC 2018 (6)
- 22:00 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 22:30 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 23:00 BOAT SHOW 4K (3)
- 23:30 BOAT SHOW 4K (4)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:25 Vnútri hradu Windsor (4)
- 01:15 Len peniaze nestačia (24)
- 01:55 Storočie v obrazoch (1)
- 02:55 Ježiš a islam (7)
- 03:55 Posledné hlasy prvej svetovej vojny (5)
- 04:45 Vojna vo Vietname (3)
- 05:35 Vegánstvo a čo ďalej? (1)
- 06:35 Zákon a poriadok (1)
- 07:35 Stret Titanov - nový svetový poriadok (1)
- 08:30 Jedinečné letisko v Dubaji (2)
- 09:20 Téma (174)
- 10:00 Ľudia sú aj politici (49)
- 10:40 Vnútri Buckinghamského paláca (2)
- 11:30 Žena na čele Dioru (1)
- 18:05 Sadnite si, prosím (33)
- 18:45 Hitler a Nemecko (1)
- 19:35 Osvienčim v 33 Predmetoch (1)
- 20:35 Vyrobené na Slovensku (2)
- 20:45 Travelistan (30)
- 21:00 Len peniaze nestačia (21)
- 21:40 Obrovské Medvede Aljašky (1)
- 00:55 Naše zprávy
- 01:05 VIP svět
- 01:20 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:55 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (23)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Tajemství Jiřího Sováka
- 20:55 Tajemství Josefa Kemra
- 21:50 Poklad z půdy
- 22:55 Cyranův poloostrov (23)
- 23:30 Intim Night
- 00:25 Intim s Heidi Janků
- 03:25 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Soudkyně Barbara
- 14:25 Soudce Alexandr
- 15:30 Soudkyně Barbara
- 16:45 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:50 Babica vs. Sapík
- 01:40 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:50 Česká tajenka
- 08:25 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Poklad z půdy
- 17:55 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Hra na Boha
- 22:05 Most (6)
- 23:25 Nebezpečné vztahy
- 04:10 Talkshow Tomáše Magnuska: L.Sobota, J.Ployhar, L.Šárová, Raego
- 05:25 Honza Tuna v Akci!: Co se děje v Ústí v modrém domu pro postižené děti!
- 06:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 06:15 Magazín z Valašska: Valmez
- 06:30 Valašský zpravodaj
- 06:40 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 07:00 Olomoucký magazín
- 07:30 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:50 Narcos
- 23:50 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:35 Unesená v Instanbulu
- 02:35 Ztracený svět III (2)
- 03:15 Ztracený svět III (3)
- 04:00 Ztracený svět III (4)
- 04:45 Leo Mattei: Oddělení mladistvých IV (1)
- 05:35 Seriálový tip
- 06:00 Profil zločinu IX (3)
- 07:05 Námořní vyšetřovací služba L. A. XIV (8)
- 08:00 Xena II (8)
- 09:00 Profil zločinu IX (2)
- 14:05 Xena II (8)
- 15:00 Profil zločinu IX (4)
- 16:05 Profil zločinu IX (5)
- 17:10 A-Team III (15)
- 20:00 Xena II (9)
- 21:00 Vteřiny života (1)
- 21:55 Vteřiny života (2)
- 22:50 Zelenáč IV (1)
- 23:50 Zelenáč IV (2)
- 00:45 Ztracený svět III (19)
- 01:45 Zločin II (2)
- 02:30 Zločin II (3)
- 03:15 Totalcar VII (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět III (17)
- 10:00 Ztracený svět III (18)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (18)
- 13:55 A-Team III (20)
- 15:00 Společnost Adventure (1)
- 15:55 Společnost Adventure (2)
- 16:55 Ztracený svět III (19)
- 17:55 Ztracený svět III (20)
- 18:50 Xena III (18)
- 19:50 A-Team III (21)
- 20:50 Macgyver IV (1)
- 21:45 Společnost Adventure (1)
- 22:40 Společnost Adventure (2)
- 23:40 Xena III (18)
- 00:40 Brousko III (108)
- 01:55 Brousko III (109)
- 02:45 Brousko III (110)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (48)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii VI (21)
- 13:35 Ranč Heartland IV (6)
- 14:35 Ranč Heartland IV (7)
- 15:30 Brousko III (111)
- 16:35 Dcery duchem (49)
- 18:00 Domek na prérii VI (22)
- 19:00 Ranč Heartland IV (8)
- 20:00 Ranč Heartland IV (9)
- 20:55 Domek na prérii VI (22)
- 22:00 Ranč Heartland IV (8)
- 22:55 Ranč Heartland IV (9)
- 23:55 Dcery duchem (49)
- 01:35 První krásná věc
- 03:30 Ocelové dámy
- 11:35 Po zkoušce
- 12:55 Marie Kroyer
- 14:40 Mlčení Lorny
- 16:35 Index lásky
- 18:15 Tři srdce
- 22:00 Nádherná přítomnost
- 23:50 Alpy
- 00:05 Černé brýle
- 01:35 Brankář
- 03:40 Černé brýle
- 09:00 Chlapec z nebe
- 11:05 Kousek nebe
- 13:30 Casablanca Beats
- 15:20 Na Vánoce přijedu domů
- 17:20 Ztracené Iluze
- 22:00 O bozích a lidech
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (3)
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Staré pověsti české (O Libuši)
- 06:55 O modrém autíčku (Závody)
- 07:05 Já Baryk (8)
- 07:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bělovous Zrzunda)
- 07:30 Mach a Šebestová (Piráti)
- 07:45 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a tovaryš)
- 10:15 Hodinář
- 11:35 Úkryt Černého Billa
- 12:00 Konečně sami
- 13:30 Jiří Suchý – Život s divadlem Semafor
- 16:00 Modelář
- 18:00 Skalní ševci
- 19:10 Kinosál
- 19:20 Šéfová (Rande)
- 22:00 22:00 - 00:00
- 10:20 Labyrint záhad (Upíři a fexti)
- 10:50 Signály z neznáma (1)
- 15:15 Specialisté
- 22:05 Největší poklady Egypta (1)
- 23:20 Apokalypsa a konec světa
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Nálet na Kolín nad Rýnem
- 16:45 Umění uloupené nacisty
- 17:50 Alžběta I - Vraždící královna
- 22:35 JFK: Spiknutí
- 01:05 Devátá brána
- 03:10 Street Fighter: Poslední boj
- 04:40 Close Up III (3)
- 05:05 Close Up III (15)
- 05:30 Close Up III (1)
- 06:00 Close Up III (15)
- 06:35 Close Up III (13)
- 07:10 Čas hrdinů
- 09:00 Dávám tomu rok
- 10:45 Laggies
- 12:30 Nenapravitelní
- 14:10 Mythica: Soumrak bohů
- 16:10 Dilema
- 18:05 Pár správných chlapů
- 20:30 Mejdan v Las Vegas
- 22:00 Tales of the Walking Dead (3)
- 22:40 Troppo (3)
- 23:45 Země krvavého slunce
- 01:20 Babylon A.D.
- 02:55 Žraločí tornádo 5
- 04:15 Sniper: Special Ops
- 05:40 Zoom In (6)
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten (9)
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten (2)
- 06:15 Gosford Park
- 08:55 Otec rodiny
- 11:05 Tisíc a jedna noc (1)
- 12:45 Tisíc a jedna noc (2)
- 14:25 Kód Enigmy
- 16:25 Bezpečný přístav
- 18:20 Jdi na to
- 20:20 Purpurové řeky
- 22:00 Symptom Pandorum
- 23:45 Revenant Zmrtvýchvstání
- 01:15 Falešná hra
- 03:20 Comedy Club III (22)
- 03:50 Comedy Club III (23)
- 12:00 Policejní stíhači XVI (5)
- 13:00 Policejní stíhači XVI (6)
- 20:00 48 hodin
- 22:00 Comedy Club VIII (11)
- 22:30 Comedy Club VIII (12)
- 23:05 Comedy Club IV (1)
- 23:30 Červený trpaslík X (1)
- 00:00 10 Days Scotland (Edinburgh)
- 00:30 Xplore Israel (Jerusalem)
- 01:00 Unplanned Trip (Jairampur,India)
- 01:30 City Breaks (Barcelona)
- 02:00 Unplanned Trip (Hawai,India)
- 02:30 10 Days Scotland (Aberdeen)
- 03:00 Food Fact Fun (Toronto, Canada)
- 03:30 Xplore Israel (Tel Aviv)
- 12:10 Jak divoká zvířata spí (1)
- 13:05 Hluboko v srdci (1)
- 18:35 Jak divoká zvířata spí (1)
- 19:30 Hluboko v srdci (1)
- 00:00 Vězněm v cizině XI (1)
- 00:45 Strážci hranic: Španělsko II (Není čas odpočívat)
- 01:30 Vyšetřování leteckých neštěstí XXIII (Nebezpečná směrnice)
- 02:15 Záchrana na zledovatělé silnici VIII (Uzavírka!)
- 03:00 V divočině s Bearem Gryllsem: Výzva II (Bradley Cooper v roklích Wyomingské pánve)
- 03:45 Ostrov mimo zákon VI (Vrcholový predátor)
- 00:10 Chyby a katastrofy (3)
- 00:55 Pohledy do historie (28)
- 01:00 Pohledy do historie (35)
- 01:05 Pěšky napříč Himalájemi (1)
- 01:55 Tichomořské ostrovy (2)
- 02:45 Tichomořské ostrovy (3)
- 03:35 Pobřežní stráž USA (10)
- 08:05 Jak je vidí ptáci (8)
- 08:40 Stavitelé z písku - závod s proudem (9)
- 09:05 Špinavé prádlo (3)
- 10:00 Život v sevření mrazu VI (12)
- 11:00 Afrika z výšky (9)
- 16:15 Zvláštní a záhadné VI (12)
- 17:10 Špinavé prádlo (4)
- 18:00 Afrika z výšky (10)
- 19:05 Život v sevření mrazu: Kanada (1)
- 00:20 Jak vzniká nová velká kuchařka s Jamiem Oliverem (5)
- 01:05 Co vaří Margó Bódi II (8)
- 01:30 Piknik (8)
- 01:45 Piknik (9)
- 02:00 Programové tipy
- 00:35 Afrika (3)
- 01:40 Savci (6)
- 02:45 Život mimo civilizace s Benem Foglem X (7)
- 03:35 Život pod bodem mrazu III (7)
- 04:00 Lovci odpadu XV (11)
- 05:00 Lovci odpadu XV (12)
- 06:00 Rození obchodníci XVIII (10)
- 07:00 Rození obchodníci VII (BMW 840)
- 00:00 Nápadité proměny: Záchrana domku u jezera (Nové stavební blues)
- 01:00 Život v Mexiku II (Pokračování v Mazatlanu)
- 01:30 Život v Mexiku II (Vzpomínky na Mazatlan)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIV (6)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XIV (7)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVIII (Dostupné art deco)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLI (Dům na večírky na předměstí)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLI (Plavba do Tampy)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? VIII (Dodatečné problémy)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? VIII (Alarmující přeprodej)
- 05:30 Mistři bazénů V (Nastal čas zábavy)
- 06:00 Lovci realit: To nejlepší (Něco skvělého v Sioux Falls)
- 06:30 Lovci realit: To nejlepší (Postavit, nebo koupit na Floridě)
- 07:00 Miniaturní luxus II (Malý dům na pobřeží)
- 07:30 Miniaturní luxus II (Malý dům, velká kuchyně)
- 00:17 Pravidla farmy 5: Krásné vagóny (1)
- 00:40 Kuchyně 20: Na jaro (13)
- 01:25 Porážka Bobbyho Flaye 19: Kapustou k vítězství (1)
- 01:47 Porážka Bobbyho Flaye 19: Vezměte ho do Fresna (2)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 19: Až k zbláznění (3)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 19: Nezapomeň porazit Bobbyho (4)
- 02:55 Porážka Bobbyho Flaye 19: Staří přátelé (5)
- 03:17 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mimo závody (6)
- 03:40 Porážka Bobbyho Flaye 19: Nepřekysel to (7)
- 04:02 Porážka Bobbyho Flaye 19: Hra začíná (8)
- 04:25 Porážka Bobbyho Flaye 19: Čokoládová láska (9)
- 04:47 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mleté maso (10)
- 05:10 Pravidla farmy 4: Večírek matek a dcer (12)
- 05:35 Pravidla farmy 5: Krásné vagóny (1)
- 06:00 Kuchyně 20: Štědrá jarní nabídka (14)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 7: Oblíbené pokrmy z Las Vegas (2)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 8: Káva a čaj s Molly (3)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 28: Kelly a tryskáč (10)
- 00:00 Esovision (Zimní krajina)
- 00:27 Global Treasures (Pisa)
- 00:38 Planet Terra (Delta Mekongu)
- 00:43 Global Treasures (Willemstad)
- 00:54 Planet Terra (Znojmo)
- 01:00 Nature Parks (púšť Kalahari)
- 01:48 Nature Wonders (Ledovec Perito Moreno)
- 02:00 Vista Point (Neapolský záliv)
- 02:29 On Tour (Plavba po Níle)
- 02:55 Planet Terra (Belianska jaskyňa)
- 03:00 Travel Logue (Jemen na kole)
- 03:27 Vista Point (Malta)
- 03:54 Planet Terra (Nara)
- 04:00 On Tour (Plavba po čtyřech řekách)
- 04:27 Vista Point (Kobenhavn)
- 04:54 Planet Terra (Trans-Andská železnice)
- 05:00 Vista Point (New York)
- 05:27 Nature Wonders (Vodopády Krimmler)
- 05:38 Planet Terra (Olsztynek)
- 05:43 Global Treasures (Chrámy Tamil Nadu)
- 05:54 Planet Terra (Lávové pole Dimmuborgir)
- 06:00 Global Treasures (Petra)
- 06:12 Vista Point (Hongkong)
- 06:39 Regio (Okolí Bodminu)
- 06:50 Global Treasures (Kerkouane)
- 07:00 On Tour (Transsibírska magistrála)
- 07:29 Vista Point (Bangkok)
- 07:55 Planet Terra (Köszeg)
- 10:00 On Tour (Nockalmstrasse)
- 10:27 Nature Wonders (Národní park Mesa Verde)
- 10:38 Planet Terra (Pula)
- 10:43 Global Treasures (Aksum)
- 10:54 Planet Terra (Avignon)
- 11:00 Vista Point (Irsko)
- 11:27 Global Treasures (Chur)
- 11:38 Planet Terra (Akhtala)
- 11:43 Global Treasures (Storkyrkan)
- 11:54 Planet Terra (Sighisoara)
- 12:00 On Tour (Vlak Jakobín)
- 12:29 Vista Point (Florida)
- 12:55 Planet Terra (Naantali)
- 13:00 Vista Point (Údolie Wachau)
- 13:27 Global Treasures (Lukang)
- 13:38 Planet Terra (Uppsala)
- 13:43 Global Treasures (Pevnosť Galle)
- 13:54 Planet Terra (Boyana)
- 14:00 7 Days (Bali)
- 14:55 Planet Terra (Hamburg)
- 15:00 Vista Point (Meknes)
- 15:27 On Tour (Cesta do Dolomitov)
- 15:54 Planet Terra (Dar es Salaam)
- 16:00 7 Days (Sýrie)
- 16:53 Planet Terra (Madeira)
- 17:00 Doc Time (Zapomenuté stezky Ticina)
- 17:30 Vista Point (Montreal)
- 20:00 Nature Parks (Krugerův národní park)
- 20:48 Global Treasures (Karakorum)
- 21:00 Terra Mystica (Koloseum)
- 21:27 Nature Wonders (Agua Azul)
- 21:38 Planet Terra (Vwaza Marsh)
- 21:43 Global Treasures (Košice)
- 21:54 Planet Terra (Kyjev)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 03:00 Tenis
- 06:00 Horská kola
- 07:00 Horská kola
- 08:00 Jachting
- 08:30 Vytrvalostní závody
- 12:30 Cyklistika
- 13:30 Tenis
- 18:00 Tenis
- 03:00 Tenis
- 05:00 Cyklistika
- 06:00 Tenis
- 10:00 Skoky do vody
- 11:00 Jachting
- 11:30 Lezení
- 12:30 Lezení
- 14:00 Golf
- 17:00 Tenis
- 01:30 NCAA, americký fotbal
- 05:00 05:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Fotbal: Juventus - Řím
- 02:45 Fotbal: Fiorentina - Monza
- 04:45 Poker
- 05:45 05:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Piok Cars
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:00 Motoring
- 21:30 Topspeed
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Za rybami světových moří
- 19:00 Amazonka Truck
- 19:30 Autožurnál
- 20:00 Za rybami světových moří
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 04:10 Blochovy rozbory (54)
- 04:45 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (55)
- 05:15 Poklady v garáži (1)
- 05:40 Poklady v garáži (2)
- 06:10 Zpětný chod: BMW 3.0 CS (3)
- 06:25 Praví chlapi a jejich bouráky (4)
- 06:40 Rychlé kolo: MB 190 E Evo2 (5)
- 07:10 Boss GP - pilotům formulí přes rameno (6)
- 07:40 Racing Files: Skotský rytíř - Sir Jackie Stewart (7)
- 08:10 Blochovy rozbory (8)
- 09:00 Přednost v jízdě: Toyota GR86 (9)
- 09:10 Milujeme auta (10)
- 09:40 Zprávy (11)
- 09:45 Autokvartet (12)
- 00:00 Cralusso (Nová dimenze v lovu s method feederem)
- 00:30 Carp Zoom (Lov methodem způsobem Carp Zoom)
- 01:00 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 1.díl)
- 01:30 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 2.díl)
- 02:00 Roland Budavári (Jak lovím já)
- 02:30 Péter Pál Halmi (Lov levharta v Zimbabwe)
- 03:00 Myslivecká horečka (Pravá ruka Diany, strážkyně divočiny)
- 03:30 Hodula Fishing (Lov perlínů přívlačí)
- 04:00 Nový muškař (25)
- 04:30 Feedermánie (Amuři na boilies)
- 05:00 Attila Linzenbold (Lov s lukem v oblasti horní Tiszi)
- 05:30 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství v zelené Kalahari 1.díl)
- 06:00 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství v zelené Kalahari 2.díl)
- 06:30 Rybáři gurmáni (Boj se sumci)
- 07:00 Satur Baits (Slunce, vítr, déšť, Legend Lake)
- 07:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (2)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 New Music Radar
- 15:30 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Italy
- 22:30 22:30 - 00:00
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 New Music Radar
- 15:30 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Italy
- 22:30 22:30 - 00:00
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 15:00 Top 25
- 17:00 Remastery
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 15:00 Top 25
- 17:00 Remastery
- 18:00 Největší hity
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (72)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (168)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Škola, základ života
- 09:20 Barvy lásky (20)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Námořní hlídka (18)
- 15:55 Wolffův revír (122)
- 16:55 Stefanie (131)
- 17:55 Stefanie (132)
- 18:55 Nespoutaný anděl (149)
- 19:55 Nespoutaný anděl (150)
- 20:55 Wolffův revír (123)
- 21:55 Námořní hlídka (19)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 VÍKEND
- 00:20 TO BYL RO(C)K
- 00:45 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 VÍKEND
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 ROCK SPECIÁL
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Retro love
- 01:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Replay 80’
- 22:00 Retro love
- 00:07 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 9 - Eroica
- 00:34 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 10 - Symfonik
- 00:59 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 11 - Sonáta č. 32
- 01:25 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 12 - Sonáta č. 32
- 01:51 Barenboim o Beethovenovi: Epizoda 13 - Symfonie č. 5
- 02:29 Orchestre Philharmonique de Liége a G. Madaras: Beethoven, Wagner, Mahler
- 03:58 G. F. Händel: Saul v Theater an der Wien
- 08:13 Festival Banlieues Bleues: La Tipica Melingo
- 09:10 C. Debussy: Moře
- 09:39 Intermezzo
- 00:00 Black Veil Brides
- 01:15 Slash & Myles Kennedy & The Conspirators
- 02:42 Various Artists
- 03:00 Green Day
- 03:54 Haim
- 04:38 Billy Talent
- 06:01 Led Zeppelin
- 07:32 Lady Gaga
- 10:32 The Offspring
- 11:36 Various Artists
- 12:00 Green Day
- 12:54 Haim
- 13:38 Billy Talent
- 15:01 David Gilmour
- 17:34 Avril Lavigne
- 18:28 Bring Me the Horizon
- 19:45 R.E.M.
- 20:39 Foals
- 20:51 Various Artists
- 21:02 The Who
- 23:15 ABBA
- 00:15 K popukání XXXIII (11)
- 00:40 K popukání XXXIII (12)
- 01:05 Behind the Music (2021) II (3)
- 02:00 World Stage: Nejlepší momenty hudebních cen 2022
- 02:40 K popukání XXXIV (27)
- 03:00 K popukání XXXIV (28)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 20:30 K popukání XXXVI (24)
- 20:55 K popukání XXVIII (18)
- 21:15 K popukání XXVIII (22)
- 21:40 K popukání XXVIII (23)
- 22:00 K popukání XXXVIII (33)
- 22:20 K popukání XXXVIII (37)
- 22:45 Chyceni při činu: Nevěrní (6)
- 23:30 K popukání XXXIII (32)
- 23:50 K popukání XXXIII (33)
- 00:00 MTV Top 20
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Today's Top Hits
- 09:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 15:00 Fresh Out
- 16:00 Ed Sheeran: The Hits
- 17:00 MTV Top 20
- 19:00 Guess The Year
- 20:00 VMA 2024: The Nominees!
- 21:00 MTV's Top 50 Collaborations
- 05:00 Sing It Loud! Karaoke Classics
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 We Belong Together! Classic...
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Chillout Zone
- 23:00 23:00 - 00:00
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 Premium káva
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 Premium Kolotoč
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 Čajník
- 18:00 Premium pódium
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 Premium Trikolora
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 KLUB OSOBNOSTÍ
- 22:23 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 VEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Triangl)
- 00:20 Gumballův úžasný svět III (Peníze)
- 00:30 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 00:45 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 00:55 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 01:10 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 01:14 Lamput III (Honička)
- 01:25 Gumballův úžasný svět V (Háček)
- 01:35 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 01:50 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 02:00 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 02:10 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 02:20 Gumballův úžasný svět V (Brambora)
- 02:35 Gumballův úžasný svět V (Čaroděj)
- 02:45 Gumballův úžasný svět V (Konzole)
- 02:55 Gumballův úžasný svět V (Svoboda)
- 03:05 Gumballův úžasný svět V (Dvojníci)
- 03:15 Gumballův úžasný svět V (Přátelé)
- 03:25 Gumballův úžasný svět V (Cyklus)
- 03:35 Gumballův úžasný svět V (Hvězdičky)
- 03:50 Gumballův úžasný svět V (Krabice)
- 04:00 Gumballův úžasný svět V (Dohazovač)
- 04:10 Gumballův úžasný svět V (Známky)
- 04:20 Gumballův úžasný svět V (Dieta)
- 04:30 Gumballův úžasný svět V (Bývalý)
- 04:40 Gumballův úžasný svět V (Loupež)
- 04:50 Gumballův úžasný svět V (Květinka)
- 05:05 Gumballův úžasný svět V (Otravové)
- 05:15 Gumballův úžasný svět V (Nejlepší)
- 05:22 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a garde na ples)
- 05:25 Gumballův úžasný svět V (Nejhorší)
- 05:35 Gumballův úžasný svět V (Seznam)
- 05:45 Gumballův úžasný svět V (Dohoda)
- 06:00 Bakugan (Oheň na obloze)
- 06:10 Bakugan (Připraven k řádění)
- 06:30 Gumballův úžasný svět II (Videokazeta)
- 06:40 Gumballův úžasný svět II (Svetry)
- 07:00 Craig od potoka (Máš babu)
- 07:10 Craig od potoka (Průzkumnické svrbění)
- 07:25 Craig od potoka (Jessica jde k potoku)
- 07:35 Craig od potoka (Příliš mnoho pokladů)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Kouzelná Krabka)
- 08:05 Mezi námi medvíďaty (Všude dobře, na sněhu nejlíp)
- 08:25 Looney Tunes: Animáky IV (Zpackané zatčení / Žertík s telefonním sloupem / Neposedné činily)
- 08:35 Looney Tunes: Animáky VI (Králičí štěstí / Kachní sezóna: Samostříl / Podvodník)
- 08:50 Looney Tunes: Animáky II (Looney Tunes zpátky do školy speciál/ Neplecha při testu/ Konec vtipů s vodítkem: Vymazat vodítko/ Káněcí škola)
- 09:05 Looney Tunes: Animáky II (Kostihlav / Odpočívej!)
- 09:10 Looney Tunes: Nové příběhy
- 09:25 Mladí Titáni do toho! VII (Polyethylen a Tereftalát)
- 09:35 Mladí Titáni do toho! VII (Batmanův narozeninový dárek)
- 09:50 Mladí Titáni do toho! VII (Loktíci)
- 10:00 Mladí Titáni do toho! VII (O čem chlapec přemýšlí)
- 10:20 Mladí Titáni do toho! VII (Pepo, dýňový muž)
- 10:30 Mladí Titáni do toho! VII (Přípravy na soudný den)
- 10:45 Gumballův úžasný svět V (Rozruch)
- 10:55 Gumballův úžasný svět V (Zprávy)
- 11:15 Gumballův úžasný svět V (Váza)
- 11:25 Gumballův úžasný svět V (Ollie)
- 11:45 Totální Dramarama II (Zlatí a polepení)
- 11:55 Totální Dramarama II (Květy zla)
- 12:05 Totální Dramarama II (Ryba jménem Leshawna)
- 12:15 Totální Dramarama II (Nula nula Beth)
- 12:30 Craig od potoka II (Craig od potoka: Na druhé straně)
- 13:00 Craig od potoka IV (Žalobníčci)
- 13:10 Craig od potoka IV (Mistři švihadel)
- 13:25 Mezi námi medvíďaty (Vysoká móda podle méďů)
- 13:35 Mezi námi medvíďaty (Tedík)
- 13:55 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 14:05 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 14:25 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 14:35 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 14:55 Gumballův úžasný svět (Zodpovědnost)
- 15:05 Gumballův úžasný svět (Šaty)
- 15:20 Mladí Titáni do toho! III (Operace Klučičí záchrana, část 1)
- 15:30 Mladí Titáni do toho! III (Operace Klučičí záchrana, část 2)
- 15:50 Totální Dramarama II (Pinkání piňaty)
- 16:00 Totální Dramarama II (Hra na schovávanou)
- 16:15 Totální Dramarama II (Královské trůnění)
- 16:25 Totální Dramarama II (Pro hrst Duncanů navíc)
- 16:40 Craig od potoka III (Nový dres)
- 16:50 Craig od potoka III (Slunečnice)
- 17:00 Craig od potoka III (Craigoland)
- 17:15 Craig od potoka III (Výměna těl)
- 17:30 Craig od potoka III (Carter Napodobitel)
- 17:40 Craig od potoka III (Bratr stavitel)
- 18:00 Gumballův úžasný svět VI (Jediný)
- 18:10 Gumballův úžasný svět VI (Lenošení)
- 18:25 Gumballův úžasný svět VI (Otec)
- 18:40 Gumballův úžasný svět VI (Děs)
- 18:55 Totální Dramarama III (Tikající bomba problémů)
- 19:05 Totální Dramarama III (Super pletací hrdina)
- 19:25 Totální Dramarama III (Neplecha v autobuse)
- 19:35 Totální Dramarama III (Pirátský poklad)
- 19:50 Mezi námi medvíďaty (Pirátský Papouch Polly)
- 20:00 Mezi námi medvíďaty (Malý mořský méďa)
- 20:20 Mladí Titáni do toho!
- 20:30 Mladí Titáni do toho!
- 20:45 Mladí Titáni do toho!
- 20:55 Mladí Titáni do toho!
- 21:15 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 21:40 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 21:50 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 22:10 Gumballův úžasný svět (Zodpovědnost)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Šaty)
- 22:40 Gumballův úžasný svět (Lenoch)
- 22:50 Gumballův úžasný svět (Duch)
- 23:05 Gumballův úžasný svět III (Děti)
- 23:15 Gumballův úžasný svět III (Fanynka)
- 23:35 Gumballův úžasný svět III (Tréňa)
- 23:45 Gumballův úžasný svět III (Radost)
- 23:55 Gumballův úžasný svět III (Recept)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (Tai Chi Lemmings)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Fireworks Cabin)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (Diving In The Wild)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Choco-Coco)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (Parasailing Fishing)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Stuck In The Mud)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Get The Egg Home)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Fly, Chase, Fly)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Oh My Compost)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Tweety-Go-Round)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Stories)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Smash House)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Play Day)
- 02:50 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 3)
- 03:05 Batwheels (Up in the Air)
- 03:15 Batwheels (Buff's BFF)
- 03:25 Batwheels (Bibi's Do-Over)
- 03:35 Batwheels (Riddle Me This)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings (Grizzy The Wizard)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings (Moonwalk Bear)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Camping in the Wild)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Carried Away Bear)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Board)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Ice and Bears)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (High-Risk Driving)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings II (Fountain of Bear Youth)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Diesel Seagull)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Kingdom Of Dreams)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Ozmosis)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Lion and the Crown)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Munchkin School)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Welcome to the Bungle)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings II (Target Bear)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings II (Northern Lights)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings II (Tick Tock Bear)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings II (Dreams On Command)
- 06:35 Grizzy and The Lemmings II (Elementary Lemmings)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings II (Bear Sitter)
- 06:55 Grizzy and The Lemmings II (Rainbow Moose)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings II (Radar Bear)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings II (Zorbing Lemmings)
- 07:15 Grizzy and The Lemmings II (Air Trafficking)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings II (A Lemmings Fairy Tale)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings II (Slam Dunk Lemmings)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings II (Uncouth Bear)
- 07:45 Meet the Batwheels (Meet the Batwheels)
- 08:00 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 08:10 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 08:25 Bugs Bunny Builders II (The Easter Bunnies)
- 08:35 Bugs Bunny Builders II (Junior)
- 08:45 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Bugs Bunny Boogie)
- 09:00 The Tom and Jerry Show (Spike Gets Skooled)
- 09:10 The Tom and Jerry Show (Cat's Ruffled Fur-niture)
- 09:25 The Tom and Jerry Show (Sleep Disorder)
- 09:35 The Tom and Jerry Show (Tom's In-Tents Adventure)
- 09:55 Mr Bean: The Animated Series (In the wild)
- 10:05 Mr Bean: The Animated Series (Missing Teddy)
- 10:25 Mr Bean: The Animated Series (No Parking)
- 10:35 Mr Bean: The Animated Series (Artful Bean)
- 10:55 Grizzy and The Lemmings IV (Star Of The Day)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (Diabolical Labyrinth)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (Cozy Nest)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings IV (Strong Will)
- 11:25 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 11:35 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings IV (The Grizming)
- 11:55 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 12:05 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 12:15 Meet the Batwheels (Meet the Batwheels)
- 12:25 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 12:35 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 12:45 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Bugs Bunny Boogie)
- 12:55 Mr Bean: The Animated Series (In the wild)
- 13:05 Mr Bean: The Animated Series (Missing Teddy)
- 13:25 Mr Bean: The Animated Series (No Parking)
- 13:35 Mr Bean: The Animated Series (Artful Bean)
- 13:55 Grizzy and The Lemmings IV (Star Of The Day)
- 14:00 Grizzy and The Lemmings IV (Diabolical Labyrinth)
- 14:10 Grizzy and The Lemmings IV (Cozy Nest)
- 14:15 Grizzy and The Lemmings IV (Strong Will)
- 14:30 Grizzy and The Lemmings IV (Desired Orientation)
- 14:35 Grizzy and The Lemmings IV (24-Carat Chocolate)
- 14:40 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 14:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Friends)
- 15:00 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 15:10 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 15:20 Meet the Batwheels (Wheelin' and Dealin')
- 15:30 Bugs Bunny Builders II (The Easter Bunnies)
- 15:40 Bugs Bunny Builders II (Junior)
- 16:00 The Tom and Jerry Show IV (Gym Rat)
- 16:05 The Tom and Jerry Show IV (Scrunch Time)
- 16:10 The Tom and Jerry Show IV (Mice From Mars)
- 16:25 The Tom and Jerry Show IV (The Maltese Pigeon)
- 16:35 The Tom and Jerry Show IV (Loch Ness Mess)
- 16:40 The Tom and Jerry Show IV (Werewolf of Catsylvania)
- 16:45 Tom and Jerry (What’s That Smell)
- 17:00 Mr Bean: The Animated Series III (Game Over)
- 17:10 Mr Bean: The Animated Series III (Special Delivery)
- 17:25 Mr Bean: The Animated Series III (A Dog's Life)
- 17:35 Mr Bean: The Animated Series III (The Big Stink)
- 17:55 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 18:00 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 18:10 Grizzy and The Lemmings III (Sand Lemmings)
- 18:15 Grizzy and The Lemmings III (Non-Peaceful Coaching)
- 18:30 Grizzy and The Lemmings III (Bear In Troubled Waters)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings III (Earthquake-Proof Bear)
- 18:45 Grizzy and The Lemmings III (The Spirit Of Competition)
- 19:00 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 19:10 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 19:30 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 19:40 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 19:50 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Boogie Button)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (Coconut Shy)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (Green Bean)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Cash Machine)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series II (Litterbug)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Control)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings (Popcorn Party)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings (Dancing with the Bears)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings (Role Change)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings (Lemming Tonic)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings (Bear Itch)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings (Thirst Quencher)
- 22:00 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 22:10 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 22:25 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 3)
- 22:40 Batwheels (Stop That Ducky!)
- 22:55 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 23:05 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Race Track Race)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Dino Fright)
- 23:50 Mr Bean: The Animated Series (In the wild)
- 00:15 Spongebob v Kalhotách (Doručíme pizzu / Ananase, sladký ananase)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Nehody se stávají)
- 00:55 Tajemství Hunterových III (Výzvy)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (V pasti)
- 01:40 Victorious (Scéna s ptákem)
- 02:00 Victorious (Souboj na jevišti)
- 02:20 iCarly (iPilot)
- 02:45 iCarly (iLíbí se mi Jake)
- 03:05 Nej a Nejnejka (Velká hra / Pojď skejtovat!)
- 03:25 Nej a Nejnejka (Nahoď košili / To nic nevyřeší)
- 03:50 Nej a Nejnejka (Rokolébavka pro Neje / Skoktejl)
- 04:10 Nej a Nejnejka (Super-lupínky / Jako frajeři)
- 04:35 44 koček II (Barevná kočkohra)
- 04:45 44 koček II (Štěně světoběžník Sushi)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Bublinková folie)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Opuštěný / Svačinkovaná)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Ztracené děvče / Oslava pro cestovatele časem)
- 05:55 Šmoulové (Nevyšmoulitelný úsměv / Pozor na kočku)
- 06:25 Šmoulové (Kde je Taťka Šmoula? // Kdo je větší silák?)
- 06:55 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Cukrovice / Baba, máš ji)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Zvláštně uspokojivé / Starostka Katastrofa)
- 07:50 Casagrandovi (Zpátky na prkno / Venčit, neběhat)
- 10:05 Spongebob v kalhotách VII (Tvoje a moje a moje)
- 10:25 Spongebob v kalhotách XI (Důl na hořčici / Nákupní seznam)
- 10:50 Spongebob v kalhotách XII (Želví hrátky / Sleva pro důchodce)
- 11:20 Show Patricka Hvězdice (Pozdě na snídani / Nic moc práce)
- 11:50 Super Thundermanovi (Taková normální superrodinka)
- 14:10 Hlasiťákovi (Zůstat ve tmě / To si poslechni)
- 14:40 Hlasiťákovi (Nepleťte se mi do života / Do vitríny)
- 15:00 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí II (Voláme monstra)
- 15:15 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí II (Noční ptáci)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XI (Jeskynní prahouba / Pasáček škeblí)
- 16:00 Spongebob v kalhotách XI (Návrat Spota / Zdravotní prohlídka)
- 16:25 Spongebob v kalhotách VIII (Nehody se stávají)
- 16:45 Spongebob v kalhotách VIII (Jiné hambáče)
- 17:00 Hlasiťákovi (Zůstat ve tmě / To si poslechni)
- 17:30 Hlasiťákovi (Nepleťte se mi do života / Do vitríny)
- 17:50 Hlasiťákovi VII (Pravěk na pochodu)
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Ghostforce (8)
- 00:20 Ghostforce (9)
- 00:45 Ghostforce (10)
- 01:05 Tým Tiki (43)
- 01:30 Tým Tiki (44)
- 01:50 Tým Tiki (45)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (23)
- 02:35 Anna mezi obojživelníky (24)
- 02:55 Anna mezi obojživelníky (25)
- 03:20 Ghostforce (1)
- 03:40 Ghostforce (2)
- 04:05 Pyžamasky (26)
- 04:25 Pyžamasky (1)
- 04:50 Anna mezi obojživelníky (25)
- 05:10 Anna mezi obojživelníky (26)
- 05:35 Kluk, holka atd. (53)
- 05:45 Taffy (89)
- 05:50 Taffy (90)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (1)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (2)
- 06:55 Blue (16)
- 07:05 Blue (17)
- 07:10 Blue (18)
- 07:25 Blue (19)
- 07:30 Blue (20)
- 07:40 Blue (21)
- 07:55 Spidey a jeho úžasní přátelé (39)
- 08:25 Spidey a jeho úžasní přátelé (40)
- 08:55 Mickeyho klubík (27)
- 09:25 Mickeyho klubík (29)
- 09:55 Blue (104)
- 10:00 Blue (105)
- 10:05 Blue (106)
- 10:20 Blue (107)
- 10:30 Blue (108)
- 10:35 Blue (109)
- 10:50 Kouzelná beruška a černý kocour (105)
- 11:20 Kouzelná beruška a černý kocour (106)
- 11:50 Taffy (1)
- 11:55 Taffy (2)
- 12:05 Taffy (7)
- 12:20 Taffy (5)
- 12:25 Taffy (3)
- 12:35 Taffy (4)
- 12:45 Greenovi ve velkoměstě (61)
- 13:15 Greenovi ve velkoměstě (62)
- 13:45 Příšerky v rachotě (10)
- 14:15 Blue (119)
- 14:20 Blue (120)
- 14:30 Blue (121)
- 14:45 Blue (122)
- 14:50 Blue (123)
- 14:55 Blue (124)
- 15:10 Kouzelná beruška a černý kocour (79)
- 15:40 Kouzelná beruška a černý kocour (80)
- 16:10 Hailey jde na to! (15)
- 16:40 Hailey jde na to! (16)
- 17:10 Kluk, holka atd. (53)
- 17:20 Kluk, holka atd. (54)
- 17:40 Kluk, holka atd. (55)
- 17:50 Kluk, holka atd. (56)
- 18:10 Greenovi ve velkoměstě (61)
- 18:35 Greenovi ve velkoměstě (62)
- 19:05 Táborníci z Kikiwaka (110)
- 19:35 Táborníci z Kikiwaka (111)
- 20:10 Blue (41)
- 20:15 Blue (42)
- 20:25 Blue (43)
- 20:30 Blue (44)
- 20:35 Blue (45)
- 20:50 Kouzelná beruška a černý kocour (105)
- 21:20 Kouzelná beruška a černý kocour (106)
- 21:50 Příšerky v rachotě (4)
- 22:20 Příšerky v rachotě (1)
- 22:50 Táborníci z Kikiwaka (110)
- 23:20 Táborníci z Kikiwaka (111)
- 23:50 Violetta Recipes (1)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (43)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (44)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (2)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (10)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (11)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (12)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (16)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (17)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (18)
- 04:00 Eureka! (12)
- 04:30 Eureka! (13)
- 05:00 Eureka! (14)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (21)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (22)
- 06:30 Spidey and His Amazing Friends (2)
- 07:00 Bluey (43)
- 07:10 Bluey (44)
- 07:20 Bluey (45)
- 07:30 Bluey (46)
- 07:40 Bluey (47)
- 07:50 Bluey (48)
- 08:00 Bluey (49)
- 08:10 Bluey (50)
- 08:20 Bluey (51)
- 08:25 Playdate with Winnie the Pooh (Shorts) (11)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (21)
- 08:45 Spidey and His Amazing Friends (22)
- 09:00 Mickey's Pirate Adventure
- 10:00 Firebuds (17)
- 10:30 Firebuds (19)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (36)
- 11:30 Pupstruction (3)
- 12:00 Pupstruction (4)
- 12:30 Bluey (31)
- 12:40 Bluey (32)
- 12:50 Bluey (33)
- 13:00 Bluey (34)
- 13:10 Bluey (35)
- 13:20 Bluey (36)
- 13:25 Playdate with Winnie the Pooh (Shorts) (11)
- 13:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 14:00 SuperKitties (24)
- 14:30 SuperKitties (3)
- 15:00 Spidey and His Amazing Friends (65)
- 15:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (17)
- 16:00 Pupstruction (16)
- 16:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (2)
- 17:00 Bluey (43)
- 17:10 Bluey (44)
- 17:20 Bluey (45)
- 17:30 SuperKitties (10)
- 18:00 SuperKitties (18)
- 18:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 19:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (3)
- 19:30 Bluey (14)
- 19:40 Bluey (17)
- 19:50 Bluey (18)
- 20:00 Bluey (19)
- 20:10 Bluey (20)
- 20:20 Bluey (21)
- 20:25 Playdate with Winnie the Pooh (Shorts) (11)
- 20:30 SuperKitties (10)
- 21:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (4)
- 21:30 Spidey and His Amazing Friends (65)
- 22:00 Mickey Mouse Funhouse (2)
- 22:30 Bluey (22)
- 22:40 Bluey (23)
- 22:50 Bluey (24)
- 23:00 PJ Masks (100)
- 23:25 PJ Masks (101)
- 23:50 PJ Masks (102)
- 00:13 Bořek stavitel (7)
- 00:23 Bořek stavitel (8)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (36)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (37)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (38)
- 01:12 Inui (4)
- 01:20 Hurá za hádankou (14)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (24)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (25)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (3)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (3)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (4)
- 02:55 Chuck a přátelé (37)
- 03:07 Chuggington (2)
- 03:17 Chuggington (3)
- 03:29 Angelína balerína (17)
- 03:42 Angelína balerína (18)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (27)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (28)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (50)
- 04:38 Bořek stavitel (14)
- 04:48 Bořek stavitel (15)
- 05:01 Hurá za hádankou (20)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (7)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (8)
- 05:49 Požárník Sam (6)
- 06:00 Leo, ochránce divočiny (3)
- 06:12 Leo, ochránce divočiny (4)
- 06:25 Berry a Dolly (5)
- 06:30 Berry a Dolly (6)
- 06:35 Berry a Dolly (7)
- 06:40 Berry a Dolly (8)
- 06:47 Bing (51)
- 06:55 Bing (52)
- 07:08 Tilda (23)
- 07:15 Tilda (24)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (14)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (51)
- 07:47 Caillou (23)
- 07:58 Caillou (24)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (23)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (24)
- 08:35 Doodleboo (50)
- 08:40 Doodleboo (51)
- 08:45 Doodleboo (52)
- 08:50 Doodleboo (1)
- 08:55 Doodleboo (2)
- 09:05 Superzajíčci (16)
- 09:13 Superzajíčci (17)
- 09:20 Superzajíčci (18)
- 09:31 Hurá za hádankou (18)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (6)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (7)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (8)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (23)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (24)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (23)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (24)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (23)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (24)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (25)
- 11:18 Pettson a Fiškus (10)
- 11:30 Pettson a Fiškus (11)
- 11:43 Grisu (43)
- 11:54 Grisu (44)
- 12:07 Daisy a Ollie (8)
- 12:14 Daisy a Ollie (9)
- 12:21 Daisy a Ollie (10)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (14)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (15)
- 12:52 Bing (77)
- 13:00 Bing (78)
- 13:08 Bing (1)
- 13:20 Trojčata (17)
- 13:27 Trojčata (18)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (4)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (8)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (9)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (10)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (26)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (1)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (14)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (26)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (27)
- 15:00 Kipper (13)
- 15:09 Kipper (1)
- 15:19 Simon (12)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (14)
- 15:38 Superzajíčci (22)
- 15:46 Tilda (25)
- 15:53 Tilda (26)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (12)
- 16:16 Pettson a Fiškus (12)
- 16:29 Caillou (25)
- 16:40 Caillou (26)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (12)
- 17:07 Doodleboo (14)
- 17:12 Doodleboo (15)
- 17:17 Doodleboo (16)
- 17:22 Doodleboo (17)
- 17:27 Doodleboo (18)
- 17:36 Leo, ochránce divočiny (3)
- 17:47 Leo, ochránce divočiny (4)
- 18:00 Hurá za hádankou (2)
- 18:23 Berry a Dolly (6)
- 18:28 Berry a Dolly (7)
- 18:33 Berry a Dolly (8)
- 18:39 Bing (48)
- 18:46 Bing (49)
- 18:53 Bing (50)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (10)
- 19:15 Pettson a Fiškus (12)
- 19:28 Grisu (41)
- 19:40 Grisu (42)
- 19:52 Daisy a Ollie (23)
- 19:59 Daisy a Ollie (24)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (14)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (40)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (41)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (20)
- 20:57 Tilda (23)
- 21:04 Tilda (24)
- 21:12 Kipper (2)
- 21:21 Kipper (3)
- 21:31 Caillou (23)
- 21:42 Caillou (24)
- 21:55 Chuggington (12)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (52)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (1)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (8)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (9)
- 23:05 Bing (18)
- 23:12 Bing (19)
- 23:20 Bing (20)
- 23:27 Bing (21)
- 23:35 Bing (22)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (17)
- 23:47 Oswald (11)
- 23:59 Oswald (12)
- 00:00 Sestry II (Mladší sestrytida)
- 00:10 Sestry II (Nejlepší kung-fu sestra)
- 00:20 Lou! (Malé náznak)
- 00:30 Lou! (Velké loučení)
- 00:45 Mia a já IV (Lektvar jednoty)
- 01:05 Mia a já IV (V sázce je Sentopie)
- 01:30 Agentka 203 (Učitelka příšera)
- 01:55 Agentka 203 (Máma ví všechno nejlíp)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (9)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (10)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 03:05 Život s tátou (21)
- 03:15 Život s tátou (22)
- 03:25 Život s tátou (23)
- 03:35 Život s tátou (24)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (21)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (22)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (23)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (24)
- 04:35 Agentka 203 (Vesmírní mimozemšťané z vesmíru)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přímo z Koňské tlamy)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hanba o trůny)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Deštník)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 05:35 Sestry (Takové prázdniny ne)
- 05:45 Sestry (Joy De pro tebe)
- 06:00 Lou! (Otočíme list)
- 06:10 Lou! (Nostalgie z dětství)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (7)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přes území Big Foota)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Lední císařovna)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 14:00 Sestry II (Puberta)
- 14:10 Sestry II (Deníček jenom pro mne)
- 14:30 Lou! (Strašidelná noc)
- 14:40 Lou! (Pohádkový princ)
- 15:00 Barbie a dotek kouzla (1)
- 15:30 Barbie a dotek kouzla (2)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Kalhoty)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Váhy)
- 18:15 Byla jednou jedna… Věc (Kartáč na vlasy)
- 18:30 Mimi šéf: Zpátky v kolébce III (Velký šéf)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách (Pašíci)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Příjemný vánek)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Všichni mají rádi Iana)
- 22:00 Sestry (Záhadný miláček)
- 22:10 Sestry (Pohádkový dron)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (29)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (30)
- 23:30 Život s tátou (31)
- 23:40 Život s tátou (32)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Close Your Eyes)
- 23:30 Dreamy Nights (Flowers)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 22:00 - 00:00
- 00:20 Albert sa pýta (2)
- 00:35 Šmolkovia (3)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (2)
- 01:15 Esá z pralesa (35)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (26)
- 01:35 Volám sa Caillou V (2)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (1)
- 02:10 Panda a Krash (20)
- 02:20 Príbehy dvoch myší II (7)
- 02:45 Myšiak Anatole (6)
- 03:10 Monchhichi (42)
- 03:20 Chuggington - veselé vláčiky V (7)
- 03:30 Telka Strýka Baltazára V (7)
- 03:40 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 04:05 Malý medvedík (10)
- 04:30 Ruby z dúhy (10)
- 04:55 Bob staviteľ III (14)
- 05:10 Ocko hrdina (7)
- 05:15 Duda a Dada (7)
- 05:30 Jednorožce zo Zoo (43)
- 05:40 Máša a medveď (77)
- 05:50 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:05 Zvedavkovci II (39)
- 06:30 Ocko hrdina (8)
- 06:35 Rozprávky líšky a vlka (29)
- 07:00 Smejko a Tanculienka (4)
- 07:10 Flopy (99)
- 07:25 Máša a medveď (77)
- 07:35 Ruby z dúhy (10)
- 08:00 Fíha Tralala (8)
- 08:10 Drobčekovia II (5)
- 08:30 Veselé zajačiky II (23)
- 08:35 Flopy (100)
- 08:50 Volám sa Caillou II./III. II (17)
- 08:55 Požiarnik Sam VII (11)
- 09:10 Ovečka Shaun (24)
- 09:20 Bob staviteľ III (14)
- 09:30 Volám sa Caillou V (2)
- 09:55 Esá z pralesa (35)
- 10:05 Fíha Tralala (9)
- 10:15 Slnečný Rej (5)
- 10:25 Rozprávky líšky a vlka (29)
- 10:45 Smejko a Tanculienka S2 II (2)
- 10:50 Ovečka Shaun (25)
- 11:00 Zvedavkovci II (2)
- 11:15 Malý medvedík (10)
- 11:40 Panda a Kiwi (37)
- 11:55 Maličké príšerky II (18)
- 12:00 Rev a motoroví miláčikovia (6)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (11)
- 12:30 Polly Pocket (9)
- 12:35 Flopy (101)
- 12:50 Ruby z dúhy (11)
- 13:15 Jahôdka a jej kamaráti (2)
- 13:40 Dobrodružstvá z farmy (2)
- 13:55 Ovečka Shaun (26)
- 14:05 Bob staviteľ III (15)
- 14:15 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:30 Gus, malý veľký rytier (2)
- 14:40 Maličké príšerky II (19)
- 14:45 Máša a medveď (78)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (14)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (7)
- 15:20 Esá z pralesa (36)
- 15:35 Požiarnik Sam VII (12)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (2)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (7)
- 16:25 Šmolkovia (3)
- 16:50 Ovečka Shaun (27)
- 17:00 Zábavné zvieratká (5)
- 17:10 Mucha Why (2)
- 17:15 Dobrodružstvá z farmy (3)
- 17:30 Ruby z dúhy (12)
- 17:55 Volám sa Caillou V (3)
- 18:20 Drobčekovia II (6)
- 18:40 Smejko a Tanculienka (5)
- 18:50 Flopy (102)
- 19:05 Ovečka Shaun (28)
- 19:15 Maličké príšerky II (20)
- 19:20 Zvedavkovci II (40)
- 19:30 Máša a medveď (79)
- 19:40 Fíha Tralala (10)
- 19:50 Smejko a Tanculienka (6)
- 20:00 Jednorožce zo Zoo (43)
- 20:10 Esá z pralesa (37)
- 20:20 Bob staviteľ III (16)
- 20:35 Požiarnik Sam VII (13)
- 20:45 Slnečný Rej (6)
- 20:55 Kung Fu Prasiatka (15)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (26)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (8)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (3)
- 22:05 Šmolkovia (4)
- 22:30 Myšiak Anatole (6)
- 22:55 Príbehy dvoch myší II (7)
- 23:20 Máša a medveď (80)
- 23:30 Malý medvedík (11)
- 23:55 Albert pozná prírodu najlepšie (2)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 TBA
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Business
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 04:00 African Voices Changemakers (African Voices Changemakers LAVCM190)
- 04:30 Quest’s World of Wonder (Mugla Province, Turkey)
- 05:00 Connecting Africa (Connecting Africa LCONAFR145)
- 05:30 Inside Africa (Inside Africa LIAFR681)
- 06:00 CNN Newsroom with Michael Holmes
- 06:45 World Sport
- 07:00 CNN Newsroom with Michael Holmes
- 08:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
- 08:45 World Sport
- 09:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
- 10:00 CNN Newsroom with Max Foster
- 11:00 CNN This Morning
- 13:00 CNN News Central (CNN News Central)
- 13:30 World Sport
- 14:00 CNN Newsroom with Amara Walker
- 15:00 Connect the World (Connect the World)
- 15:45 World Sport
- 22:00 Quest Means Business
- 22:45 Connecting Africa
- 23:00 The Lead with Jake Tapper
- 23:30 World Sport
- 01:00 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:25 MÉTÉO
- 01:30 FOOT! (1
- 02:00 FOOT! (2
- 02:15 LE PROCHAIN VOYAGE
- 03:45 TERRA ARTISTIKA
- 04:00 LES SECRETS DE L'AMOUR
- 04:30 BEAUVOIR, L'AVENTURE D'ETRE SOI
- 05:30 SUISSE EN SCÉNE
- 06:00 LE 6H00 INFO
- 06:25 MÉTÉO
- 06:30 TÉLÉMATIN
- 06:45 LA RECETTE DE GUY MARTIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:30 TÉLÉMATIN
- 07:50 #VF
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:35 KID LUCKY
- 08:50 ROI KEITA
- 09:00 CONTE-NOUS !
- 09:05 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:30 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:35 COURANTS D'EST
- 10:00 LES AMBASSADEURS
- 10:30 ÉPICERIE FINE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:15 MÉTÉO
- 11:20 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:30 SUR LA ROUTE DES VINS DU NORD
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:00 LA PETITE FEMELLE
- 15:30 DANS LA BULLE DE...
- 16:00 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:25 VESTIAIRES
- 16:30 QUESTIONS POUR UN CHAMPION
- 17:05 LE POINT
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:20 LE JOURNAL DE L'ÉCONOMIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:45 TÉLÉCLUB
- 20:15 LES MAÎTRES DE LA PEINTURE MODERNE
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:55 MÉTÉO
- 21:00 ÉCHAPPÉES BELLES
- 22:35 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:55 MÉTÉO
- 23:00 L'ACTU
- 23:30 L'ÉTÉ NUCLÉAIRE
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 V politike
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Téma
- 13:00 V politike
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Týždeň v športe
- 15:45 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Štúdio TA3
- 18:00 Biznis
- 18:15 Očami cestovateľa
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 19:50 Téma dňa s Petrom Bielikom
- 20:30 Zdravie na TA3
- 21:00 Správy
- 21:30 Biznis
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 22:45 Týždeň v športe
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 22:00 News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (1)
- 00:15 ACCESS ASIA (1)
- 00:30 BULLETIN (1)
- 00:45 PEOPLE & PROFIT (1)
- 01:00 NEWS (2)
- 01:15 REPORTERS (1)
- 01:30 BULLETIN (2)
- 01:45 ARTS24 (2)
- 02:00 NEWS (3)
- 02:15 THE 51% (1)
- 02:30 BULLETIN (3)
- 02:45 FRANCE IN FOCUS
- 03:00 NEWS (4)
- 03:15 TALKING EUROPE (1)
- 03:30 BULLETIN (4)
- 03:46 TALKING EUROPE (1)
- 04:00 NEWS (5)
- 04:10 REVISITED (1)
- 04:30 BULLETIN (5)
- 04:40 ACCESS ASIA (1)
- 04:52 FRENCH CONNECTIONS (1)
- 05:00 NEWS (6)
- 05:15 ACROSS AFRICA (1)
- 05:30 BULLETIN (6)
- 05:45 ARTS24 (4)
- 06:00 NEWS (7)
- 06:20 FOCUS PROD B
- 06:30 BULLETIN (7)
- 06:50 INTRODUCTION (1)
- 06:51 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS (8)
- 07:20 PRESS REVIEW PRODB
- 07:30 NEWS (9)
- 07:45 GLOBAL GRID
- 07:51 FOCUS
- 08:00 NEWS (385)
- 08:20 BUSINESS EVENING PROD B
- 08:30 NEWS (11)
- 08:45 FOCUS
- 08:50 SPORTS PAD
- 08:57 FERMETURE DE TRANCHE (1)
- 09:00 NEWS (387)
- 09:15 BUSINESS EVENING PROD B
- 09:21 PRESS REVIEW PRODB
- 09:30 NEWS (13)
- 09:40 PERSPECTIVE
- 09:45 FOCUS
- 09:50 SPORTS PAD
- 10:00 NEWS (14)
- 10:15 CHRONIQUEUR
- 10:30 NEWS (15)
- 10:45 FOCUS
- 10:50 SPORTS PAD
- 11:00 NEWS (16)
- 11:15 INTRODUCTION (2)
- 11:16 TALKING EUROPE (1)
- 11:30 BULLETIN (8)
- 11:45 INTRODUCTION (3)
- 11:46 ACCESS ASIA (1)
- 11:58 FERMETURE DE TRANCHE (2)
- 12:00 NEWS (17)
- 12:15 INTRODUCTION (4)
- 12:16 ARTS24 (1)
- 12:30 BULLETIN (9)
- 12:45 INTRODUCTION (5)
- 12:46 FOCUS
- 12:51 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS (18)
- 13:22 BUSINESS
- 13:30 NEWS (19)
- 13:35 ENTRE NOUS / DOWN TO EARTH
- 13:45 SCOOP (1)
- 14:00 NEWS (20)
- 14:15 ENTRE NOUS (2)
- 14:30 NEWS (21)
- 14:45 FOCUS
- 14:50 SPORTS PAD
- 14:57 FERMETURE DE TRANCHE (3)
- 15:00 NEWS (22)
- 15:30 NEWS (23)
- 15:42 FRANCE IN FOCUS (1)
- 15:54 SHORT CUTS
- 16:00 NEWS (24)
- 16:30 NEWS (25)
- 16:40 REVISITED (1)
- 17:00 NEWS (26)
- 17:15 INTRODUCTION (6)
- 17:16 ARTS24 (1)
- 17:30 BULLETIN (10)
- 17:45 INTRODUCTION (7)
- 17:46 FRENCH CONNECTIONS
- 17:52 FASHION (1)
- 17:58 FERMETURE DE TRANCHE (60)
- 18:00 NEWS (27)
- 18:15 TOP STORY
- 18:30 NEWS (28)
- 18:45 BUSINESS PROD B
- 18:51 SPORTS PROD B
- 19:00 NEWS (29)
- 19:10 THE DEBATE (1)
- 19:53 SHORT CUTS
- 20:00 NEWS (30)
- 20:15 BUSINESS PROD B
- 20:21 SPORTS PROD B
- 20:30 NEWS (31)
- 20:45 TRUTH OR FAKE
- 20:51 FOCUS PROD B
- 21:00 NEWS (32)
- 21:20 BUSINESS PROD B
- 21:30 NEWS (33)
- 21:40 EYE ON AFRICA (1)
- 22:00 NEWS (34)
- 22:15 BUSINESS PROD B
- 22:21 TRUTH OR FAKE
- 22:30 NEWS (35)
- 22:32 A PROPOS (1)
- 22:44 EYE ON AFRICA (2)
- 23:00 NEWS (36)
- 23:15 BUSINESS + TRUTH OR FAKE
- 23:30 NEWS (37)
- 23:45 SPORTS PROD B
- 23:51 FOCUS
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 FRMG C EN FRANCE JO PARA 0826
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 ACTUELLES
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 L'ENTRETIEN DE L'INTEL ECO
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:15 FRMG REPORTERS INDE 0831
- 02:30 BULLETIN
- 02:45 A L'AFFICHE
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:10 FRTK ICI L'EUROPE 2 BEST OF 0727
- 03:30 BULLETIN
- 03:40 FRMG LEGENDES URB TOTO_24 0831
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 LA SEMAINE DE L'ECO
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:10 FRMG BILLET RETOUR SWAHILIE 0901
- 05:30 BULLETIN
- 05:40 L'INSTANT MOBILE
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:22 FOCUS
- 06:30 BULLETIN
- 06:49 LANCEMENT
- 06:51 SPORTS
- 06:59 LE JOURNAL
- 07:16 DANS LA PRESSE
- 07:21 REPORTAGE F24
- 07:30 LE JOURNAL
- 07:46 L'INFO ECO
- 07:51 FOCUS
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 LE JOURNAL
- 08:46 DANS LA PRESSE+RPG F24
- 08:56 FERMETURE DE TRANCHE
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:22 L'INFO ECO
- 09:30 LE JOURNAL
- 09:42 DANS LA PRESSE
- 09:47 FOCUS
- 09:52 SPORTS
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 L'INVITE
- 10:30 LE JOURNAL
- 10:37 A LA CARTE
- 10:45 FOCUS
- 10:50 FRMG PLAN B PLASTIQUE 2 _V24RH 0801
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:13 LANCEMENT
- 11:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 11:30 BULLETIN
- 11:43 LANCEMENT
- 11:45 FRMG PLAN B TRANSPORTS 1 0806
- 11:51 FOCUS
- 11:56 FERMETURE DE TRANCHE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:13 LANCEMENT
- 12:16 A L'AFFICHE
- 12:30 BULLETIN
- 12:43 LANCEMENT
- 12:45 FOCUS
- 12:50 SPORTS
- 12:59 LE JOURNAL
- 13:15 L'INVITE
- 13:30 LE JOURNAL
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:30 LE JOURNAL
- 14:45 FOCUS
- 14:50 PAS 2 QUARTIER
- 14:56 FERMETURE DE TRANCHE
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:30 LE JOURNAL
- 15:45 C'EST EN FRANCE
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:30 LE JOURNAL
- 16:40 ELEMENT TERRE LA QUOTIDIENNE
- 16:46 A L'AFFICHE
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:13 LANCEMENT
- 17:15 FRMG LES OBS UKRAINE 0803
- 17:21 FOCUS
- 17:30 BULLETIN
- 17:43 LANCEMENT
- 17:45 MER
- 17:57 FERMETURE DE TRANCHE
- 17:59 LE JOURNAL
- 18:16 LE FAIT DU JOUR
- 18:30 LE JOURNAL
- 18:46 ECONOMIE SOIR
- 18:51 SPORTS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:10 LE DEBAT
- 19:55 L'INSTANT MOBILE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:16 ECONOMIE SOIR
- 20:21 SPORTS
- 20:30 ON VA PLUS LOIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 INTOX
- 21:20 ELEMENT TERRE LA QUOTIDIENNE
- 21:30 LE JOURNAL
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 ECONOMIE SOIR
- 22:20 INTOX
- 22:30 LE JOURNAL
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:15 LANCEMENT
- 23:16 ECONOMIE + INFO INTOX
- 23:30 LE JOURNAL
- 23:45 SPORTS
- 23:51 FOCUS
- 06:05 Cesta k andělům
- 06:40 V pohorách po horách
- 06:50 Výpravy do divočiny
- 07:50 Strání - obec pod Javorinů
- 10:40 Smírčí kříž
- 11:05 Expedice Mingitau
- 11:30 Živě s Noe
- 11:40 Přejeme si...
- 12:00 Polední modlitba
- 12:05 Mše svatá z kostela Povýšení sv. Kříže v Prostějově
- 12:50 V pohorách po horách
- 13:00 Fotografka lidských duší
- 13:18 Vzdáleně blízká Indie
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy Starého zákona
- 18:15 Marien na Mohelnickém dostavníku
- 18:40 Klenot v lese
- 19:03 Artbitr - Kulturní magazín
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Setkání
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Bohém s Bohem
- 21:10 Jano Köehler
- 22:25 U tří Terezií
- 08:00 Konferencia "Turbulencia"
- 09:30 Misie Filmom
- 12:45 Noeland
- 13:15 Slovo viery - BJB Košice
- 14:00 Sid Roth: To je nadprirodzené!
- 14:30 CAMPFEST blok
- 16:00 EVS konferencie
- 17:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 17:30 Slovo viery - AC Košice
- 18:45 John Bevere
- 19:15 Ježišov hlas - Randolph Kubíček
- 20:00 20 minútovka
- 20:30 Nová DNA
- 21:45 Relácia DNES
- 22:20 Godzone chvály
- 23:00 23:00 - 00:00
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:40 Akatist ku Kristovým strastiam
- 01:20 Nová kvalita života
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Effeta
- 02:20 Živé obrazy
- 02:30 Na ceste v rodine
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Diaľnica do neba
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 07:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Hot Cars (12)
- 00:30 Jamie po italsku (5)
- 01:00 Unikátní penziony světa (Senlis, Francie)
- 02:00 Toymakerz (8)
- 03:00 Útěk na venkov (Wales)
- 04:00 Hot Cars (12)
- 04:30 Jak najít vysněný dům (11)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Svět z blízka (103)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (8)
- 07:00 Květinová show (23)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Vynálezce
- 10:00 Velkolepé designy (7)
- 11:00 Rybáři z Iberie (1)
- 11:30 Drsný rybáři (9)
- 12:00 Květinová show (24)
- 12:30 Dolce Vita (15)
- 13:00 Moje Dubaj (11)
- 13:30 Středomořské domy od Charlieho Luxtona (Apulie)
- 14:30 Blázen na cestách (Route 66)
- 15:30 Vitální zahrada (7)
- 16:00 Kutilem snadno a rychle (5)
- 16:30 House doktor (7)
- 17:30 Jak najít vysněný dům (11)
- 18:00 Nejdražší výletní loď světa (1)
- 19:00 Dotek luxusu (1)
- 19:30 Zvířata ve filmu (10)
- 20:00 Dolce Vita (16)
- 20:30 Moje zahrada (43)
- 21:00 Dvojnásobný život za poloviční cenu (8)
- 22:00 Nejkrásnější zahrady v Chelsea (3)
- 23:00 House doktor (8)
- 08:00 Jóga – Energie života (7)
- 09:00 Kylie Kwong: Moje Čína (5)
- 09:30 Jamieho velký festival (2)
- 10:00 Sladká Adie (Créme brulée)
- 10:30 Billovo jídlo (6)
- 11:00 Tak chutná Itálie (Orvieto)
- 11:30 Lukovo spokojídlo (Kuře piri-piri)
- 16:00 Chef Lignac po francouzsku (Pays de la Loire)
- 17:20 BRGRS (13)
- 17:30 Dolce Vita (4)
- 20:00 Všechny chutě Maďarska (11)
- 21:00 Dotek luxusu (7)
- 21:30 Pizzaři z Parmy (3)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 Mňaustar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 Mňaustar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 Mňaustar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 04:30 Z naší ZOO
- 04:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 04:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 05:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 05:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 05:30 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 05:40 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 05:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 06:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 06:20 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 06:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 06:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 06:45 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 07:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 07:30 Z naší ZOO
- 07:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 07:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 08:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 08:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:30 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 08:40 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 08:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 09:20 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 09:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 09:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 09:45 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 10:30 Z naší ZOO
- 10:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 10:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 11:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 11:30 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 11:40 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 11:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 12:20 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 12:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 12:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 12:45 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 13:30 Z naší ZOO
- 13:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 13:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Eko magazín (Magazín o přírodě a ekologii, který může také vás inspirovat ke změnám v chování k planetě Zemi)
- 14:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 14:30 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 14:40 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 14:45 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Beskydský expres (Zajímavosti z Beskydska od reportéra a kameramana Libora Běčáka)
- 15:20 Jesenický expres (Zajímavosti z Jesenicka od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 15:30 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie)
- 15:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:45 Dopravní revue (Magazín o bezpečné jízdě, nových trasách i uzavírkách a o trendech v dopravě)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 16:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 16:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 16:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 16:50 Bruntálský miniexpres (Zpravodajství z Bruntálu od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 17:20 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 17:25 Z naší ZOO
- 17:30 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 17:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 17:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 18:20 Z naší ZOO
- 18:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 18:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 18:37 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 18:45 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 18:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 19:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 19:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 19:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 19:50 Bruntálský miniexpres (Zpravodajství z Bruntálu od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 20:20 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 20:25 Z naší ZOO
- 20:30 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 20:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 20:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila)
- 21:20 Z naší ZOO
- 21:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 21:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 21:37 Transformace kraje (Sledujte, jak se promění MS kraj v souvislosti s přechodem k nízkouhlíkovému hospodářství)
- 21:45 Kam vyrazit (Tipy na výlety na známá i neznámá místa v Moravskoslezském kraji)
- 21:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové)
- 22:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila)
- 22:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 22:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 22:50 Bruntálský miniexpres (Zpravodajství z Bruntálu od reportéra a kameramana Karla Soukopa)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava)
- 23:20 Kulturní okénko (Inspirujte se, kam zajít za kulturou: muzea, divadla, výstavy a mnoho dalšího)
- 23:25 Z naší ZOO
- 23:30 Magazín TV medicína (Magazín, který vás seznámí s novinkami v oblasti zdraví a zdravotnictví)
- 23:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Medailonky osobností, které byly vyhlášeny mezi nejlepšími sportovci MS kraje za rok 2023)
- 23:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 00:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 00:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 00:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 01:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 01:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 01:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 02:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 02:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 02:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 02:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 03:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 03:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 03:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 04:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 04:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 04:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 05:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 05:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 05:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 06:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 06:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 06:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 06:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 07:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 07:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 07:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 08:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 08:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 08:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 08:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 09:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 09:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 09:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 10:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 10:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 10:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 11:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 11:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 11:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 12:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 12:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 12:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 12:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 13:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 13:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 13:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 14:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 14:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 14:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 14:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 15:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 15:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 15:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:14 Jičínský miniexpres (Pravidelné zpravodajství z Jičína)
- 16:15 Ocenění Pardubického kraje (Medailonky laureátů oceněných Pardubickým krajem za rok 2024)
- 16:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:20 Na návštěvě s V1 (Nový pořad, který se vždy zaměří na jedno město z východních Čech)
- 16:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů)
- 17:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 17:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Zajímaví lidé o zajímavých tématech Královéhradeckého regionu)
- 17:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 18:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 18:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 19:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 19:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 19:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 20:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 20:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 20:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 21:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 21:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 21:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:14 U nás v kraji (Magazín zajímavostí z východních Čech)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:17 Vaříme s Farmou na Studánce (Pojďte s námi vařit. Pořadem Vás provedou Jaroslav Sapík a Jan Pýcha.)
- 22:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 22:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 22:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 23:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 23:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 23:32 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 00:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:24 Host dne (Host dne)
- 00:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 01:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 01:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:24 Host dne (Host dne)
- 01:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 02:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 02:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:24 Host dne (Host dne)
- 02:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 02:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 03:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 03:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:24 Host dne (Host dne)
- 03:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 04:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 04:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:24 Host dne (Host dne)
- 04:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 05:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:24 Host dne (Host dne)
- 05:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 05:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 06:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 06:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:24 Host dne (Host dne)
- 06:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 07:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 07:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:24 Host dne (Host dne)
- 07:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 08:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:24 Host dne (Host dne)
- 08:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 08:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 09:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 09:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:24 Host dne (Host dne)
- 09:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 10:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 10:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:24 Host dne (Host dne)
- 10:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 11:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 11:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:24 Host dne (Host dne)
- 11:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 11:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 12:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 12:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:24 Host dne (Host dne)
- 12:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 13:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 13:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:24 Host dne (Host dne)
- 13:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 14:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 14:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:24 Host dne (Host dne)
- 14:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 14:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 15:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 15:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:24 Host dne (Host dne)
- 15:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (Televize Nova Vize vysílá již několik let v češtině pro krajany žijící v Kanadě)
- 16:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 16:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:24 Host dne (Host dne)
- 16:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 17:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 17:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:24 Host dne (Host dne)
- 17:30 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 17:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (Jakub Hübner je muzikálový herec. Kromě zpěvu je jeho velkou vášní vaření a pečení.)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 18:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 18:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:14 Host dne (Host dne)
- 19:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 19:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 19:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:14 Host dne (Host dne)
- 20:20 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 20:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:14 Host dne (Rozhovory se zajímavými lidmi)
- 21:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 21:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:14 Host dne (Host dne)
- 22:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností)
- 22:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje)
- 22:40 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Host dne)
- 23:20 Špetka Slovácka (Nenecháme staré recepty zmizet. Vařte s námi s láskou a podle osvědčených receptů našich předků.)
- 23:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Týden v Praze
- 00:20 Středočeská nej
- 00:30 Týden v regionech
- 01:00 Týden v Praze
- 01:20 Za oponou
- 01:30 Host dne
- 01:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Týden v Praze
- 04:20 Expres Prahy 2
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Týden v Praze
- 05:20 Expres Prahy 6
- 05:30 Host dne
- 05:40 Kam vyrazit
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 4
- 06:30 Špetka Slovácka
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres
- 07:30 Týden v regionech
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 13
- 08:30 Za oponou
- 08:40 Středočeský magazín
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Za oponou
- 09:30 Host dne
- 09:40 Hasiči
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 18
- 10:30 Kam vyrazit
- 10:40 Středočeské noviny
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres
- 11:30 Dobré zprávy
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 6
- 12:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 10
- 13:30 Host dne
- 13:40 Svět z blízka
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 15
- 14:30 Putování po regionech
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 2
- 15:30 Týden v regionech
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 8
- 16:30 Středočeský magazín
- 16:40 Za oponou
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 13
- 17:30 Kam vyrazit
- 17:40 Hasiči
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres
- 18:30 Týden v regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 11
- 19:30 Host dne
- 19:40 Svět z blízka
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 1
- 20:30 Putování po regionech
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres Prahy 18
- 21:30 Hasiči
- 21:40 Kam vyrazit
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 15
- 22:30 Host dne
- 22:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Za oponou
- 23:30 Středočeské noviny
- 23:40 Svět z blízka
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Před 10 lety
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Před 10 lety
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Před 10 lety
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Před 10 lety
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Před 10 lety
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Před 10 lety
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Před 10 lety
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Před 10 lety
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Před 10 lety
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Před 10 lety
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Před 10 lety
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Před 10 lety
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Před 10 lety
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Před 10 lety
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Před 10 lety
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Před 10 lety
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Před 10 lety
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Před 10 lety
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Hasiči
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 Mezi nebem a zemí I.
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Hasiči
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 Mezi nebem a zemí I.
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Hasiči
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 Mezi nebem a zemí I.
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Hasiči
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 Mezi nebem a zemí I.
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Hasiči
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 Mezi nebem a zemí I.
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Hasiči
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 Mezi nebem a zemí I.
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Кризи Путінської Росії
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Дивіться самі
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Антизомбі
- 11:45 Громадянська оборона
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Захисники неба
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Винуватці війни
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:30 Nemzeti Sporthíradó
- 06:35 Időjárás-jelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Kék bolygó
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:20 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 Magyar gazda
- 11:50 Ma délelőtt
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Itthon vagy!
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Kárpát-medence
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 HadERŐ „Hazámat szolgálom!”
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:10 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:45 Agenda
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:45 Ma este
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 01:40 Esti Kornél
- 02:35 Szóló
- 03:00 Akusztik
- 04:05 A38 BESZTOF
- 05:00 Vackor az első bében (Vackor véletlen találkozása Vas Pistával és Kovács Vicuval)
- 05:05 A kockásfülű nyúl II (Tulipánok a téren)
- 05:10 Misi Mókus kalandjai (Találkozás Bumbával és a nagy Krokóval)
- 05:20 Mesélj nekem! (Fjorentinosz)
- 05:25 Frakk, a macskák réme II (Beteglátogatók)
- 05:35 Töf-Töf elefánt II (A fogfájós fóka)
- 05:40 A legkisebb Ugrifüles (A csupa pofazacskó hörcsög)
- 05:50 Stop! Közlekedj okosan! (A kerékpár - Cicus és Kutyus karácsonyi ajándéka)
- 05:55 Kukori és Kotkoda (A születésnapi szemétdomb)
- 06:05 Hát (Hát (m)ilyenek az oroszlánok?)
- 06:10 Számoljunk Paulával V (Tegyük Vörösszakállt boldoggá!)
- 06:20 Számoljunk Paulával V (Új kalózsegédek)
- 06:35 Kívánj most! II (Bianka a múzeumban)
- 06:55 Limb-lomb, a kincses sziget IV (Csengők / Csomagolópapír)
- 07:20 Hetedhét kaland
- 07:30 M2 matricák - Lássuk a medvét! (Buda vára sem egy nap alatt épült fel)
- 07:35 M2 matricák - Lássuk a medvét! (Rossz fát tesz a tűzre)
- 07:45 Láng és a szuperverdák IV (A Csirke Cirkusz)
- 08:05 Taina és Amazónia őrzői (Béka bűbáj)
- 08:20 Taina és Amazónia őrzői (Micsoda lajhár)
- 08:35 Leo da Vinci II (Az Alpok)
- 08:45 Leo da Vinci II (Egy hihetetlen találkozás)
- 09:00 Andy vízi kalandjai (Andy és a kantáros pingvin)
- 09:15 Rajzolj Willel! - Videojátékok III (Angry Birds)
- 09:25 Zou II (Zou és a családi fotózás)
- 09:35 Zou II (Zou és a remeterák)
- 09:50 Pocoyo II (Elly a jégen)
- 09:55 Pocoyo II (Búcsúzkodó barátok)
- 10:05 Pocoyo II (Dupla galiba)
- 10:10 Maja, a méhecske (Vili duzzog)
- 10:25 Maja, a méhecske (A királynő-helyettes)
- 10:35 Tickety Toc II (Régiségek)
- 10:50 Tickety Toc II (Dinózunk!)
- 11:00 Töf-Töf elefánt II (A fogfájós fóka)
- 11:10 A legkisebb Ugrifüles (A csupa pofazacskó hörcsög)
- 11:20 Topo Gigio (Óceán a városban)
- 11:30 A kis pingvin kalandjai (A bűvös íj)
- 11:35 Dzsungelbanda - Mentés indul! (A dzsungel legerősebb állata)
- 11:50 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Kétségbeesetten keresem Bobot)
- 12:00 Alvin és a mókusok IV (Misztérium-ászok)
- 12:15 Alvin és a mókusok IV (A holló megette a házimat)
- 12:25 Alvin és a mókusok IV (Simon mondja...)
- 12:35 Alvin és a mókusok IV (A kanári)
- 12:50 Tatonka történetei (Veszély az égből)
- 13:00 Tatonka történetei (A jégfogú fenevad)
- 13:15 Sárkánylovasok (Nyálerő)
- 13:40 H2O: Egy vízcsepp elég III (Felderítő úton)
- 14:05 Miraculous - Katicabogár és Fekete Macska kalandjai III (Chris király)
- 14:30 Sadie Sparks (Könnyű szívvel)
- 14:45 Jankó és a bárány (Jankó és a bárány csodát tesz)
- 14:55 Jankó és a bárány (Jankó és a bárány kobold-kalandja)
- 15:05 Mása és a medve V (kívánj valamit)
- 15:10 Mása és a medve V (A nap tűzoltója)
- 15:20 Mása és a medve V (Klassz virágok)
- 15:30 Rímerdő versfilmek (Kulcsár Miklós: Falusi történet)
- 15:34 M2 matricák - Szó-nyomozó (Kocsi)
- 15:40 Kókusz Kokó, a kis sárkány (Nyam-nyam)
- 15:50 Kókusz Kokó, a kis sárkány (Rémtörténet)
- 16:00 Kókusz Kokó, a kis sárkány (Fogadó óra)
- 16:15 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Al és Bob megmentése)
- 16:30 Dzsungelbanda - Mentés indul! (Dzsungelszemek)
- 16:40 Andy vízi kalandjai (Andy és a törpe gekkó)
- 16:55 Rajzolj Willel! - Videojátékok III (Pikachu és Eevee)
- 17:05 Alvin és a mókusok IV (Kalózélet)
- 17:15 Alvin és a mókusok IV (Világrekord)
- 17:30 Alvin és a mókusok IV (A turnébusz)
- 17:40 Alvin és a mókusok IV (A vetélkedő)
- 17:55 Leo da Vinci II (Az aranyszarvas)
- 18:05 Leo da Vinci II (Az orrszarvú)
- 18:20 Sárkánylovasok (Gyorstalpaló)
- 18:45 Super Wings- A szárnyalók VIII (Turbó-hullámvasút)
- 19:00 Super Wings- A szárnyalók VIII (Amazóniai elektro-kaland)
- 19:15 Taina és Amazónia őrzői (Beto, az amazonasi folyami delfin)
- 19:25 Taina és Amazónia őrzői (Kicsi, kék arapapagáj)
- 19:35 Hetedhét kaland
- 19:45 M2 matricák - Baltazár-bazár (Állati furcsaságok)
- 19:55 Csillagok esti mesefényben (Varga Katalin: A kesztyű)
- 20:00 Heartland VII (Tű a szénakazalban)
- 20:50 Esti Kornél
- 21:50 Mit kíván?
- 00:25 Kenó
- 00:27 Időjárás-jelentés
- 00:35 Az érzelmek tengerén II (39)
- 01:20 Apás vakáció (Irány a tanya!)
- 02:10 Itthon vagy! (Túrkeve)
- 02:30 Magyar elsők (Az első magyar országos múzeum)
- 02:50 Hogy volt?! (Badár Sándor)
- 03:40 Divat & dizájn
- 04:10 Noé barátai
- 04:40 Magyar Krónika (Miniházak)
- 05:05 Édes anyanyelvünk (Diák sóderparti)
- 05:15 A hegy szerelmesei
- 05:50 Álmok álmodói (Apponyi Albert gróf)
- 05:55 Himnusz
- 05:57 Mindennapi (Iskola)
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:30 Nemzeti Sporthíradó
- 06:35 Időjárás-jelentés
- 06:40 Pollenjelentés
- 06:41 Vers mindenkinek (Petőfi Sándor: A tintásüveg ( Bodrogi Gyula ))
- 06:50 Közelebb - Roma magazin
- 07:15 Domovina
- 07:50 Magyar világ
- 08:30 Bor, mámor, szerelem II (38)
- 09:35 Család-barát
- 10:05 Egy Perc Híradó
- 10:06 Időjárás-jelentés
- 10:10 Egy csodálatos asszony (14)
- 11:10 Család-barát
- 11:50 Álmok álmodói (Hunyadi János)
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:46 Főmenü - miniprogram (Porcelán - Hollóháza)
- 13:00 Melissa, a Zöld Völgy lánya (50)
- 13:45 Családi kör
- 14:40 Királyi konyha (A San Martino Alfieri Palota)
- 15:05 Családi kör
- 15:25 Egy Perc Híradó
- 15:27 Időjárás-jelentés
- 15:30 Önök kérték!
- 16:00 Ridikül
- 17:00 Agytorna
- 17:20 Ízőrzők (Nagydobos)
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Pollenjelentés
- 18:37 Időjárás-jelentés
- 18:40 Névjegyek (Ádám)
- 18:50 Egy csodálatos asszony (15)
- 19:30 Mindennapi (Iskola)
- 19:45 Bor, mámor, szerelem II (39)
- 22:05 Sherlock (A rózsaszín tanulmány)
- 23:30 Kenó
- 23:31 Időjárás-jelentés
- 23:45 Erdei utakon - Reviczky Gáborral
- 00:25 XVII. Nyári Paralimpiai Játékok
- 01:25 Forma-2 - Főfutam
- 02:45 Atlétika - Gyémánt Liga: Róma
- 04:45 Bringasport
- 05:00 Pecatúra
- 05:30 OTP Bank Liga
- 07:30 Nemzeti Sporthíradó
- 07:40 10.9 Sportlövő magazin
- 07:55 Golf-magazin
- 08:30 OTP Bank Liga
- 10:30 Nemzeti Sporthíradó
- 10:45 Vízilabda magazin
- 11:00 XVII. Nyári Paralimpiai Játékok
- 11:30 Építők
- 12:00 Góóól!
- 13:00 XVII. Nyári Paralimpiai Játékok
- 14:50 Szabadidő
- 15:20 Forma-3 - Főfutam
- 16:30 Nemzeti Sporthíradó
- 16:45 XVII. Nyári Paralimpiai Játékok
- 18:15 GÓÓÓL!2
- 19:15 XVII. Nyári Paralimpiai Játékok
- 19:30 Nemzeti Sporthíradó
- 19:45 Forma-1 - Futam
- 21:45 OTP Bank Liga
- 01:45 Agenda
- 01:55 Kommentár Klub
- 02:50 Rejtélyes XX. század
- 03:15 Hazajáró (ZEMPLÉNI-SÍK – A Tapolytól a Bodrogig)
- 03:45 Erdei utakon - Reviczky Gáborral
- 04:10 Opera Café
- 04:40 Folkudvar
- 05:05 Evangélium
- 05:30 A magyar csárdás (1)
- 06:00 Mindenki Akadémiája (Bárány Balázs: Fraktálok, más dimenziók)
- 06:25 Kritika
- 06:55 Librettó
- 07:35 Magyarország finom (Ernyős hájas, Non plus ultra)
- 07:45 Agenda
- 14:25 Gyöngyvirágtól lombhullásig
- 15:45 M5 Lexikon - Kék bolygó (Közösségi kert Óbudán)
- 15:55 Novum
- 16:30 Librettó
- 17:30 Ön is tudja?
- 20:00 Ez itt a kérdés
- 21:00 Martin Eden
- 23:10 Szent Efrém - Wings
- 00:30 Öt kontinens
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Időjárás-jelentés
- 01:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:30 MMA portrék: Rövid életemet megtoldom - In memoriam Csukás István
- 02:15 Mestersége színész: Gera Zoltán
- 03:05 Családi tűzhely
- 03:55 Vár a Kárpát-medence: Bényi Ildikó - Nagykőrös
- 04:05 Klasszikusok délidőben: Ünnepi hangverseny Bartók Béla halálának 75. évfordulóján I.
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Időjárás-jelentés
- 05:17 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:22 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: A néző kérdezi
- 05:35 Itthon vagy!: Hollókő
- 05:55 Hetedhét kaland
- 06:05 M2 matricák - Gyerekjáték: Balogh Gábor, Kovács Tamás-öttusa
- 06:10 M2 matricák - Gyerekjáték: Zentai Zoltán-vitorlázás
- 06:20 Summa
- 06:40 Öt kontinens
- 07:10 Család'24
- 07:30 Időjárás-jelentés
- 07:40 Földi kacaj
- 10:50 Két félidő a pokolban
- 12:50 Álmok álmodói: Gyarmati Dezső
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Duna World - időjárás
- 13:25 Közelebb - Roma magazin
- 13:55 Domovina
- 14:30 Magyar Krónika: Nemes növények
- 15:00 Kárpáti Krónika
- 18:20 Önök kérték!
- 18:55 Jó ebédhez szól a nóta
- 19:25 Jó ebédhez szól a nóta
- 20:00 Beugró - Felkészültek? Mert mi nem!
- 20:50 Álmok álmodói
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:21 V4 HÍRADÓ
- 21:25 Névjegyek
- 21:35 Ridikül
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Aby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00