Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:40 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (V Brně)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 06:25 Uličnictví pana Čabouna
- 06:59 Studio 6
- 11:05 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Město lampionů)
- 12:55 Neobyčejné životy (Libuše Šafránková)
- 13:55 Pečení na neděli
- 14:30 Písničky z TKM - Václav Neckář
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (13)
- 16:15 Magnum III (Tajemná soška)
- 17:00 Na cestě po Panamě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (2)
- 21:50 Bardotová (4)
- 00:10 Dynastie Rothschildových
- 01:05 Zrezivělá krása (Hradba na Labi)
- 01:30 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 02:10 Žijeme s vírou
- 02:35 Designtrend
- 02:50 Antický Řím
- 03:15 Život bez značek
- 03:45 Jak se žije v touze po pohybu podle Jána Piroha
- 04:00 Kozí hřiby
- 04:25 Čaj pro třetího
- 04:55 Vydry - ilegální obchod s exotickými zvířaty
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Pozoruhodné dějiny Francie (2)
- 09:35 Bedekr IV. (Auvergne)
- 10:05 Viktorie - vášeň a moc
- 11:00 Geniální rostliny (1)
- 11:55 Sága o soli
- 14:25 Delfíni v roli terapeutů
- 15:20 Počesku (Hostýnské vrchy)
- 15:30 Odkaz evropského neolitu
- 16:00 Rodopská magie (2)
- 16:30 Ze života lvíčat, Tanzánie
- 16:55 Nelehký život medvědů
- 17:50 Benátky a ostrovy v laguně
- 20:00 Versailles: Uskutečněný sen
- 21:00 Věčná krása Provence
- 21:55 Nenapravitelný Belmondo (2)
- 22:45 Mrak v zubech
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:15 Branky, body, vteřiny
- 00:30 Diamantová liga 2024 (Wanda Diamond League Lausanne)
- 02:30 Český orienťák
- 03:10 Branky, body, vteřiny
- 03:25 Hasiči na Beskydské sedmičce
- 03:55 Nezastavitelní
- 11:15 Český orienťák
- 11:55 30. ročník Běhu městem Strakonice
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:35 Diamantová liga 2024 (Wanda Diamond League Chořov)
- 16:20 Svět motorů
- 17:25 WTT Feeder Olomouc
- 23:05 Svět motorů
- 04:00 Closer: Nové případy V (Přítomnost)
- 04:55 Šéf na grilu
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (53)
- 07:35 M.A.S.H (54)
- 08:10 M.A.S.H (55)
- 08:40 M.A.S.H (56)
- 09:15 Zoo (Kdo nechce dítě?)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Dvojka na zabití 2 (Slast v lahvi)
- 21:40 Show Jana Krause
- 22:40 Honeymoon líbánky k nepřežití
- 23:30 Ano, šéfe!
- 04:40 Autosalon.tv
- 05:30 Těžká dřina
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 Těžká dřina
- 06:45 Prima Partička
- 07:30 Partička Nová krev
- 08:25 Top Gear VII (9)
- 09:30 Top Gear IX (1)
- 20:15 Autosalon.tv
- 21:20 Fotr na tripu VI
- 04:45 Sběratelé kostí IX (Rozruch v porotě)
- 05:40 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:10 Policie v akci
- 06:50 Zločiny ze sousedství (Země neomezených možností)
- 07:40 Komisař Rex VIII (Momentka)
- 01:25 Česká spojka
- 03:45 Námořní vyšetřovací služba XIII (Šaráda)
- 04:40 Námořní vyšetřovací služba XIII (Vrátit odesilateli)
- 05:35 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Nad krajinou
- 06:05 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 M.A.S.H
- 06:35 M.A.S.H
- 07:00 Námořní vyšetřovací služba XIII (Vrátit odesilateli)
- 07:55 Námořní vyšetřovací služba XIII (Domácí fronta)
- 08:50 Lék
- 10:50 Doly krále Šalamouna
- 12:55 Přes palubu
- 15:10 Zlato v Black Hills
- 17:40 Rytíři ze Šanghaje
- 20:00 Žít po svém
- 22:10 Voják
- 23:50 Jackie Brownová
- 04:35 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Teď vaří šéf!
- 07:05 Prostřeno!
- 10:15 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:10 Osudové léto v Algarve
- 23:00 Zoo (Kdo nechce dítě?)
- 06:00 Zmatky kluka Zmatlíka (Zmatlík a Vendelín)
- 06:05 Hopsasa (Léčivé rostlinky)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Zvířátka v zoo
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:45 Vydrýsek
- 08:55 Zafari II (13)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:25 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 101 Dalmatinská (7)
- 12:15 Kamarádi z koše
- 12:30 Art Ninja
- 13:00 Šmoulové
- 13:25 Bludiště
- 13:55 Superhrdinové
- 14:05 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:40 Čarodějky školou povinné III (6)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:45 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 16:00 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 00:30 Lucie 2014 - koncert v O2 Aréně
- 01:50 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 02:05 Kanadská soda X (5)
- 02:30 Laurel a Hardy (Šťastný psík I.)
- 02:40 Dvořákovy klavírní kvartety (1)
- 03:15 Muž a žena
- 03:30 Jan Nepomucký a Zelená hora
- 03:50 Uchem jehly
- 04:15 O "láznění" a relaxaci
- 04:40 BRAVO! Barbara Maria Willi
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Filmový dobrodruh Karel Zeman
- 21:55 Taking Off
- 23:25 Imagine
- 04:30 Prostřeno v Británii XVIII (43)
- 04:50 Neuvěřitelné dorty IV (7)
- 05:15 Karolína, domácí kuchařka
- 05:40 Noční Praha
- 06:00 Neuvěřitelné dorty IV (8)
- 06:20 Amerika hledá topmodelku XX (Kdo se stane netopýrem)
- 07:00 Tyhle šaty beru! IV (Utajená princezna)
- 07:30 Tyhle šaty beru! IV (Matka versus dcera)
- 12:20 Máte doma uklizeno? II (7)
- 12:50 Neuvěřitelné dorty IV (7)
- 13:25 Neuvěřitelné dorty IV (8)
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 04:20 Rodinná pouta II (Bez dechu)
- 05:25 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 07:30 Columbo (Rozbouřené vody)
- 09:35 Osudové léto v Andalusii
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 7 silvestrovských pádů Honzy Dědka
- 23:10 Jak se staví sen
- 01:30 Prima Česko
- 02:05 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 02:40 Showtime
- 03:00 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 04:10 Nezkrotné Portugalsko (Střední Portugalsko)
- 05:10 Prima Svět
- 05:35 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:10 Prima Česko
- 06:35 Prima Svět
- 07:05 Po stopách vylodění v Normandii (Opotřebovávací válka)
- 14:40 Podrývání nacistů: Tunely pod Paříží
- 15:50 Supervlaky
- 20:00 Tajuplný život zahrady
- 21:05 Ze života včely
- 00:40 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (V Brně)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 06:25 Uličnictví pana Čabouna
- 06:59 Studio 6
- 11:05 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Město lampionů)
- 12:55 Neobyčejné životy (Libuše Šafránková)
- 13:55 Pečení na neděli
- 14:30 Písničky z TKM - Václav Neckář
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (13)
- 16:15 Magnum III (Tajemná soška)
- 17:00 Na cestě po Panamě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (2)
- 21:50 Bardotová (4)
- 00:40 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:05 AZ-kvíz
- 01:30 Zajímavosti z regionů
- 02:00 V kondici
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (V Brně)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Příběhy odvahy i zrady)
- 06:25 Uličnictví pana Čabouna
- 06:59 Studio 6
- 11:05 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Město lampionů)
- 12:55 Neobyčejné životy (Libuše Šafránková)
- 13:55 Pečení na neděli
- 14:30 Písničky z TKM - Václav Neckář
- 14:45 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (13)
- 16:15 Magnum III (Tajemná soška)
- 17:00 Na cestě po Panamě
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence III (2)
- 21:50 Bardotová (4)
- 00:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (3)
- 01:10 Hudson a Rex (3)
- 02:10 Sousedství
- 03:15 U stánku II (17)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (79)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (80)
- 08:15 Zahradní proměny IV (1)
- 09:15 Zahradní proměny IV (2)
- 16:10 Hudson a Rex (4)
- 17:10 Zahradní proměny IV (3)
- 20:10 Stopy zločinu (1)
- 21:35 Vražda v hotelu Excelsior
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:30 Ulice (4737)
- 09:30 Jedna rodina (Láska ve třech)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Hell’s Kitchen Česko (1)
- 21:45 Výměna manželek XV
- 00:15 Dárkyně smrti
- 02:15 Blíženec
- 04:05 Ranč pro dva
- 05:25 Čtyřicítka na krku
- 07:15 Kriminálka Las Vegas VII (Čertík z krabičky)
- 12:00 Hop - a je tu lidoop
- 13:30 Teleshopping
- 13:45 Můj falešný snoubenec
- 16:00 Discopříběh 2
- 17:40 Jumanji: Další level
- 20:00 Muž, který stál v cestě
- 22:35 Smrtonosná zbraň 4