Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Na forbíně TM
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Kroměříže)
- 05:15 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 06:25 Na cestě po Panamě
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Tajemná soška)
- 09:45 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Pouliční stravování)
- 12:55 Všechnopárty
- 13:55 Nejhezčí prázdniny Jitky Schneiderové
- 14:45 Nebezpečné známosti (2)
- 16:10 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 17:00 Na cestě po etiopském Amharsku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stín smrtihlava
- 21:35 Všichni musí zemřít
- 00:20 Ve víně je vražda (3)
- 01:05 Ve víně je vražda (4)
- 01:50 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 02:30 Před půlnocí
- 02:55 Řemeslo žije!
- 03:15 Pálava
- 03:40 Žijeme s vírou
- 04:05 Jubilanti
- 04:45 Televizní klub neslyšících
- 05:10 Dopis z tábora Stockmanů
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 12:15 Rodopská magie (3)
- 12:45 Geniální rostliny (1)
- 13:35 Nelehký život medvědů
- 14:30 Kvarteto
- 15:00 Skrytá příroda Miami
- 15:50 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (7)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 03:00 Pád Země
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Tome, přijeď, berou !)
- 06:05 Hopsasa (Sokolník)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Zvířátka v zoo
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:45 Vydrýsek
- 08:50 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (1)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:25 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 101 Dalmatinská (8)
- 12:15 Kamarádi z koše
- 12:30 Art Ninja
- 13:00 Šmoulové
- 13:25 Bludiště
- 13:55 Superhrdinové
- 14:05 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:40 Čarodějky školou povinné III (7)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 16:00 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:30 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 00:35 Rangers - Plavci
- 01:30 Dvořákovy klavírní kvartety (2)
- 02:10 Notes
- 02:55 Byla jednou pohádka
- 03:55 Terra musica
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 SIAL - legenda české architektury
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Divotvůrkyně
- 22:00 Moonage Daydream
- 01:00 360⁰
- 02:15 Generace deprese
- 02:55 7 pádů Honzy Dědka
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Na forbíně TM
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Kroměříže)
- 05:15 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 06:25 Na cestě po Panamě
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Tajemná soška)
- 09:45 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Pouliční stravování)
- 12:55 Všechnopárty
- 13:55 Nejhezčí prázdniny Jitky Schneiderové
- 14:45 Nebezpečné známosti (2)
- 16:10 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 17:00 Na cestě po etiopském Amharsku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stín smrtihlava
- 21:35 Všichni musí zemřít
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Na forbíně TM
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Kroměříže)
- 05:15 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 06:25 Na cestě po Panamě
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Tajemná soška)
- 09:45 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Pouliční stravování)
- 12:55 Všechnopárty
- 13:55 Nejhezčí prázdniny Jitky Schneiderové
- 14:45 Nebezpečné známosti (2)
- 16:10 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 17:00 Na cestě po etiopském Amharsku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stín smrtihlava
- 21:35 Všichni musí zemřít
- 00:10 Hudson a Rex (4)
- 01:15 Brooklyn 99 VI (15)
- 02:25 Sousedství II (4)
- 03:10 Výleťák (195)
- 03:15 Ze dvora (10)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (81)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (82)
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Pomsta mrtvého muže
- 03:00 D-Tox
- 04:40 04:40 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Mistři renovací V (4)
- 01:50 Kachní dynastie VI (9)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie V (13)
- 03:20 Walker, Texas Ranger IX (9)
- 04:05 GKA Kitesurf World Tour Best of Big Air
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Teorie velkého třesku VII (20)
- 02:00 Malý Sheldon VI (7)
- 02:35 Svět podle Jima III (8)
- 03:20 Americký táta VIII (18)
- 04:00 TELE TELE
- 04:25 Máma V (18)
- 04:50 04:50 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Návrat do života (7)
- 01:40 Vyměněné osudy II (89)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 01:05 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 01:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Hymna SR
- 00:25 Komisár Montalbano (Pyramída blata)
- 02:10 Správy „N“
- 03:00 Počasie
- 03:10 Prípady 1. oddelenia (9)
- 04:10 04:10 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Hymna SR
- 00:16 Správy „N“
- 01:05 01:05 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Na forbíně TM
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Kroměříže)
- 05:15 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 06:25 Na cestě po Panamě
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Tajemná soška)
- 09:45 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Pouliční stravování)
- 12:55 Všechnopárty
- 13:55 Nejhezčí prázdniny Jitky Schneiderové
- 14:45 Nebezpečné známosti (2)
- 16:10 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 17:00 Na cestě po etiopském Amharsku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stín smrtihlava
- 21:35 Všichni musí zemřít
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Na forbíně TM
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Kroměříže)
- 05:15 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 06:25 Na cestě po Panamě
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Tajemná soška)
- 09:45 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Pouliční stravování)
- 12:55 Všechnopárty
- 13:55 Nejhezčí prázdniny Jitky Schneiderové
- 14:45 Nebezpečné známosti (2)
- 16:10 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 17:00 Na cestě po etiopském Amharsku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stín smrtihlava
- 21:35 Všichni musí zemřít
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:05 Správy :24
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Celoštátne oslavy 80. výročia SNP - štúdio
- 09:50 Celoštátne oslavy 80. výročia SNP
- 12:15 Správy :24
- 12:30 Archív :24
- 12:40 Téma :24
- 13:00 Správy :24
- 13:30 Téma :24
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Slávnostná prísaha osláv 80. výročia SNP
- 16:15 Správy :24
- 16:40 Téma :24
- 17:00 Celoštátne oslavy 80. výročia SNP - štúdio
- 17:20 Slávnostná vojenská prehliadka
- 19:40 Správy "N"
- 20:30 Góly-body-sekundy
- 20:45 Počasie
- 21:00 Nezabudni na mňa
- 21:40 Téma :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Archív :24
- 22:40 Téma :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Interview :24
- 00:00 Hlas lásky
- 02:00 Den zrady
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Policisté v akci
- 01:10 Policisté v akci
- 01:55 Krimi
- 02:20 Noviny
- 02:50 Soudní síň (Nejsi otcem)
- 03:35 Soudní síň (Stará chtěla mladou být)
- 04:20 Krimi
- 04:45 04:45 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:50 Survivor
- 01:50 Aj múdry schybí
- 03:40 Susedské prípady
- 04:20 04:20 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Mikádo
- 02:45 Kdo zabil Maggie Moore?
- 04:25 04:25 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Sestra II
- 02:00 Veřejní nepřátelé
- 04:15 04:15 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Noční let (4)
- 01:25 Matčina pomsta
- 02:45 Malý Sheldon VII (14)
- 03:05 Vlajka smrti II (Mořští páni)
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Rodinný podnik
- 02:05 Wolfkin
- 03:35 Náhradnice
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:30 Harka
- 03:00 Dcera vzteku
- 04:30 04:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00