Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Vražda v D dur)
- 01:35 Povolání: Vladimír Dvořák
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Koptashow
- 03:50 Na forbíně TM
- 04:30 Květná zahrada
- 04:50 Spolu na hranici (Ve skalách)
- 05:20 Etiketa (Pěšky i autem)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Dvacetikoruna
- 06:45 Domácí víno
- 08:10 Chalupáři (7)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (11)
- 11:55 Kouzelník ještě nepřišel
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o lidské duši
- 14:00 O líné Nitce a prstýnku s rubínem
- 14:35 Kouzelný měšec
- 16:05 Třetí táta
- 17:10 Nemocnice na kraji města (11)
- 18:05 Chalupáři (8)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:09 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (6)
- 20:10 Ztracená brána (2)
- 21:25 Ztracená brána (3)
- 00:40 Nejen o václavkách
- 01:05 Jan Hus – Cesta bez návratu
- 02:00 Ombudsman stokrát jinak
- 02:25 Boleradice
- 02:50 Za Jaroslavem Juráškem
- 03:30 Historie.cs
- 04:20 Designtrend
- 04:35 Panna a gay
- 05:05 Evropan
- 05:30 Vzkaz Vladimíra Šlapety
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Utopený jako kotě
- 06:25 Zázraky lidského génia (Největší plavidla dějin)
- 07:20 Peklo na zemi (5)
- 16:25 Křidýlko nebo stehýnko?
- 20:00 Maršál
- 22:10 Vražda na úrovni
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:33 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Archiv ČT24 (Dovolená za dráty)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zkraje
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Newsroom ČT24 - Podcasty
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 00:00 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 00:30 OH Paříž 2024 (Cyklistika)
- 01:00 OH Paříž 2024 (Stolní tenis)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 03:20 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 10:55 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 12:00 OH Paříž 2024 (Bucsaová/Sorribesová Tormová - Muchová/Nosková)
- 13:09 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 13:10 OH Paříž 2024 (Bucsaová/Sorribesová Tormová - Muchová/Nosková)
- 13:25 OH Paříž 2024 (Plážový volejbal: Perušič/Schweiner - Boermans/de Groot)
- 13:30 OH Paříž 2024 (Perušič/Schweiner - Boermans/de Groot)
- 13:44 OH Paříž 2024 (Jezdectví)
- 18:17 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 18:43 OH Paříž 2024 (Golf)
- 18:50 OH Paříž 2024 (Rychlý přehled)
- 19:20 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 19:31 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 19:56 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 00:37 Kill Bill
- 02:49 Labutí píseň
- 04:33 Jak se staví sen
- 05:21 Rozpal to, šéfe!
- 06:00 M.A.S.H (234)
- 06:23 M.A.S.H (235)
- 06:46 M.A.S.H (236)
- 07:15 M.A.S.H (237)
- 07:46 M.A.S.H (238)
- 08:17 M.A.S.H (239)
- 08:48 Prima Česko
- 09:21 Prima Svět
- 09:55 Inkognito
- 11:00 Polda IV (Cena za život)
- 12:13 Receptář prima nápadů
- 13:08 Libovky Pepy Libického
- 13:49 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:28 Tady hlídám já
- 16:45 Přes prsty
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:40 Kill Bill 2
- 04:25 Spravedlnost v krvi XI (Padlí hrdinové)
- 05:21 Těžká dřina
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:03 Prima Pauza: Partička
- 06:06 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 Top Gear IV (5)
- 07:04 Top Gear IV (6)
- 08:19 Top Gear IV (7)
- 09:24 Top Gear IV (8)
- 10:31 Top Gear IV (9)
- 11:36 Autosalon.tv
- 14:17 Simpsonovi III (Ctěný pan Homer)
- 14:47 Simpsonovi III (Černý vdovec)
- 15:16 Simpsonovi III (Otto v akci)
- 15:36 Růžový panter
- 20:18 Casino Royale
- 23:15 Zajatci horského tunelu
- 04:43 Sběratelé kostí VIII (Cestovatel v čase)
- 05:37 Noční Praha
- 06:00 Policie v akci
- 06:42 Policie v akci
- 07:21 Closer: Nové případy VI (Konspirační teorie 1/4)
- 01:56 Slečna slušňák
- 04:15 Námořní vyšetřovací služba XII (Ztraceno v překladu)
- 05:11 M.A.S.H
- 05:42 Pohádky Bolka a Lolka (Aladinova lampa)
- 06:00 M.A.S.H
- 06:22 M.A.S.H
- 06:45 M.A.S.H
- 07:15 Námořní vyšetřovací služba XII (Ztraceno v překladu)
- 10:56 Výlet
- 13:07 Don Juan DeMarco
- 20:08 Austrálie
- 23:22 Air America
- 10:12 Receptář prima nápadů
- 10:57 České chaty snů
- 11:52 Do hlubiny
- 20:03 Nebezpečný nápadník
- 21:50 1. MISE (Malá holka)
- 23:04 Inkognito
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: M)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari (2)
- 06:40 Pošťák Pat
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:20 Malý Nemo
- 12:35 Tlapková patrola VIII
- 13:00 Tlapková patrola VIII
- 13:25 U6 - Úžasný svět techniky
- 13:55 Jak vycvičit draky II
- 14:15 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:35 Šmoulové
- 15:00 Kamarádi z koše
- 15:15 Fazolčina kavárna
- 15:40 Dynotrax Turbo
- 16:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:25 Tlapková patrola VIII
- 16:45 Tlapková patrola VIII
- 17:10 Ovečka Shaun II
- 17:20 Pan Tau (11)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek chemikem)
- 18:55 Zafari (3)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (4)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Mezi piráty)
- 19:57 Přestávka ve vysílání 19:57-06:00
- 01:10 Sophia Lorenová: zvláštní osud
- 02:00 Jak se kalila hudba (Základní rytmus)
- 02:50 Hmat
- 03:10 Římov
- 03:25 Uchem jehly
- 03:55 Mladá móda
- 04:15 Divadlo žije!
- 04:45 A bylo nám hej
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (4)
- 21:10 Netopýr
- 04:07 The Voice USA XXI (39)
- 04:59 Ráj podle Bryana III (Do posledního paprsku)
- 05:40 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:19 Tyhle šaty beru! IX (Odhalené křivky)
- 06:40 Tyhle šaty beru! IX (Bájný Jih proti Severu)
- 07:00 Tyhle šaty beru! IX (Zase od nuly)
- 07:20 Tyhle šaty beru! IX (Třináct dní)
- 07:40 Svatba na první pohled Austrálie VI (1)
- 12:10 Neuvěřitelné dorty II (23)
- 12:40 Neuvěřitelné dorty II (24)
- 13:03 VIP Prostřeno!
- 14:26 Hledá se táta
- 15:40 Neuvěřitelné dorty II (25)
- 04:51 Rodinná pouta II (Vyznání lásky)
- 06:00 Na zámku
- 06:12 S Italem v kuchyni
- 06:48 Nikdo není dokonalý
- 07:54 Columbo (Vražda podle knihy)
- 14:31 Rodinná pouta II (Pro kočku)
- 15:39 1. MISE (Derby)
- 16:54 Nikdo není dokonalý
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:10 Nikdo není dokonalý
- 23:16 Jak se staví sen - extra
- 00:50 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 00:57 K věci
- 01:28 Prima HISTORIE
- 01:47 7 pádů Honzy Dědka
- 02:55 Showtime
- 03:15 Prima ČESKO
- 03:48 Prima Svět
- 04:20 Prima Česko
- 04:53 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 06:28 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:01 Zprávy
- 07:27 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:26 Prima Česko
- 08:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:00 Zprávy
- 09:26 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:27 Prima ARCHIV
- 10:39 Prima MĚSTO
- 11:00 Partie PLUS
- 11:55 Polední zprávy
- 12:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 12:28 Lékaři v éteru
- 13:00 Zprávy
- 13:28 Prima HISTORIE
- 13:41 Prima MĚSTO
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 15:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:34 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:12 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:18 Showtime magazín
- 20:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:00 Zprávy
- 21:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:46 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 22:52 Partie PLUS
- 23:53 Generace deprese
- 12:22 Skrytý svět kořenů
- 13:30 Zabijáci v divočině (Kamufláž)
- 18:30 Prima Svět
- 19:04 Odhalené Jordánsko (Sever)
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Vražda v D dur)
- 01:35 Povolání: Vladimír Dvořák
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Koptashow
- 03:50 Na forbíně TM
- 04:30 Květná zahrada
- 04:50 Spolu na hranici (Ve skalách)
- 05:20 Etiketa (Pěšky i autem)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Dvacetikoruna
- 06:45 Domácí víno
- 08:10 Chalupáři (7)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (11)
- 11:55 Kouzelník ještě nepřišel
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o lidské duši
- 14:00 O líné Nitce a prstýnku s rubínem
- 14:35 Kouzelný měšec
- 16:05 Třetí táta
- 17:10 Nemocnice na kraji města (11)
- 18:05 Chalupáři (8)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:09 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (6)
- 20:10 Ztracená brána (2)
- 21:25 Ztracená brána (3)
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Vražda v D dur)
- 01:35 Povolání: Vladimír Dvořák
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Koptashow
- 03:50 Na forbíně TM
- 04:30 Květná zahrada
- 04:50 Spolu na hranici (Ve skalách)
- 05:20 Etiketa (Pěšky i autem)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Dvacetikoruna
- 06:45 Domácí víno
- 08:10 Chalupáři (7)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (11)
- 11:55 Kouzelník ještě nepřišel
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o lidské duši
- 14:00 O líné Nitce a prstýnku s rubínem
- 14:35 Kouzelný měšec
- 16:05 Třetí táta
- 17:10 Nemocnice na kraji města (11)
- 18:05 Chalupáři (8)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:09 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (6)
- 20:10 Ztracená brána (2)
- 21:25 Ztracená brána (3)
- 01:30 Autobazar Monte Karlo (8)
- 02:05 Sousedství V (7)
- 03:10 Ušák Jaromíra Bosáka (200)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (201)
- 04:20 Zahradní proměny II (6)
- 05:10 Zahradní proměny II (7)
- 06:00 Výleťák (228)
- 06:15 Ve dvou se to lépe vaří (7)
- 06:45 Případy detektiva Murdocha XI (15)
- 07:45 Zahradní proměny II (8)
- 08:45 Zahradní proměny II (9)
- 09:45 Otec Braun (5)
- 11:45 Pěsti ve tmě
- 15:15 Řeč peněz
- 17:10 Zahradní proměny II (10)
- 20:10 Boot Hill
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Holčička z iglú
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:20 Chuggington: Veselé vláčky II (8)
- 07:10 Alvin a Chipmunkové II (17)
- 08:00 Lucie na bílo
- 09:15 Co ste hasiči II (Anenský pramen)
- 14:20 Babovřesky
- 17:15 Kamarád do deště
- 22:50 Smrtonosná zbraň
- 01:00 Mexičan
- 03:15 Nezvratný osud 5
- 08:35 Šestka táhne světem
- 09:45 Mortdecai: Grandiózní případ
- 13:05 Spider-Man
- 15:25 Dokud jsi se mnou
- 17:40 Marie Antoinetta
- 20:00 Příchozí
- 22:10 To nic, drahá
- 08:05 Mistři renovací II (24)
- 09:00 Kachní dynastie IV (21)
- 09:55 Kobra 11 II (19)
- 11:50 Novashopping
- 12:05 Walker, Texas Ranger VIII (9)
- 13:00 Válka skladů XII (7)
- 14:50 Mistři zastavárny XXIV (25)
- 15:45 Spartan: Týmová výzva (8)
- 16:40 Kobra 11 II (21)
- 18:40 Válka skladů XII (9)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (26)
- 22:05 Walker, Texas Ranger VIII (10)
- 23:00 Kobra 11 II (21)
- 00:15 Teorie velkého třesku III (15)
- 01:55 Malý Sheldon III (18)
- 02:30 Svět podle Jima (8)
- 03:10 Americký táta VI (5)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 Stahovák
- 04:45 Film o filmu: Čtyřlístek ve filmu
- 04:55 Máma (7)
- 05:40 Ženatý se závazky (93)
- 06:30 Karate ovce (57)
- 07:10 Bakugan: Evolutions (16)
- 07:20 Přátelé IX (12)
- 08:15 Máma (13)
- 09:55 Malý Sheldon III (21)
- 11:05 Malý Sheldon IV (1)
- 11:30 Ženatý se závazky (95)
- 12:25 Dva a půl chlapa VI (21)
- 13:15 Přátelé IX (12)
- 14:10 Teorie velkého třesku III (15)
- 15:50 Máma (17)
- 17:30 Svět podle Jima (10)
- 18:20 Dva a půl chlapa VI (23)
- 19:10 Malý Sheldon IV (3)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (19)
- 21:40 Přátelé IX (14)
- 22:45 Americký táta VI (7)
- 23:35 Dva a půl chlapa VI (23)
- 04:25 Koření
- 04:50 Na lovu
- 05:30 Co na to Češi
- 06:10 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:55 Na lovu II
- 07:50 MasterChef Česko (17)
- 12:00 Specialisté (Dobří sousedé)
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko (18)
- 20:00 Myšlenky zločince VIII (9)
- 20:50 Myšlenky zločince VIII (10)
- 21:45 Myšlenky zločince VIII (11)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VIII (17)
- 01:05 Vyměněné osudy II (55)
- 02:45 Čarodějky IV (12)
- 03:25 Nemocnice Chicago Med VIII (17)
- 04:05 Oteckovia II (80)
- 05:05 Ulice (4343)
- 06:40 Život na jachtě: U protinožců (17)
- 07:30 Život na jachtě: Za dobrodružstvím (1)
- 08:20 Poldark III (1)
- 09:30 Poldark III (2)
- 10:35 Vítejte doma IV
- 16:15 Poldark III (3)
- 17:20 Poldark III (4)
- 12:05 Spade poker show 2024 (14)
- 12:35 1:1 Sport Show (59)
- 13:05 PFL Europe 1
- 20:00 Spade poker show 2024 (15)
- 20:30 1:1 Sport Show (60)
- 21:05 Běhej lesy - Klínovec
- 21:20 Házená: SC DHfK Liepzig - THW Kiel
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Premier League Darts 2024
- 09:30 Reconnecting ONE
- 17:15 Bahrain Darts Masters
- 00:20 Vtedy v Amerike (2)
- 02:20 Správy „N“
- 03:10 Góly - body - sekundy
- 03:35 Počasie
- 03:40 Neskoro večer
- 04:40 Správy „N“
- 05:30 Góly - body - sekundy
- 05:50 Počasie
- 05:55 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 06:10 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom štepili plánky)
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Rusty
- 06:30 Poštár Pat
- 06:45 Lexi a Lottie
- 07:10 Bluey
- 07:15 Zberateľ zvukov (Kŕdľovanie)
- 07:25 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:35 Údolie Muminovcov III
- 07:55 Šéfkuchár Shane (Kto spadne z čerešne?)
- 08:05 Athleticus
- 08:10 Zázračný ateliér
- 08:35 Príbeh rieky Poprad (15)
- 08:55 Nech žije deduško (Prekážky)
- 09:30 Leto s Katkou (Pohroma)
- 09:55 Moje povstanie.SK
- 10:05 Pohľady zhora III (Nemecko zhora - Sever)
- 11:00 Nebíčko v papuľke
- 11:35 Gastromap
- 15:25 Prerušená pieseň
- 17:05 Boli sme pri tom
- 18:20 Veľkou lyžicou (Plody zo skleníka)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:45 Toskánska vášeň III (5)
- 00:30 Hymna SR
- 00:35 Správy „N“
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 10:05 Farmárska revue
- 10:35 Letná rybačka
- 10:40 S rozumom do hory (S rozumom do hory - PRÍRODE BLÍZKE HOSPODÁRENIE)
- 10:55 Kráľ nebies – Orol skalný
- 11:55 Vtáčia princezná
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:35 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon II (Sen o poklade)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Počúvaj moju hudbu
- 19:40 Athleticus
- 19:50 Slovo
- 22:00 Na príjme (4)
- 22:55 Mafiáni (Pápayovci – teror v Dunajskej Strede)
- 23:20 Mafiáni
- 23:55 Hymna SR
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Vražda v D dur)
- 01:35 Povolání: Vladimír Dvořák
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Koptashow
- 03:50 Na forbíně TM
- 04:30 Květná zahrada
- 04:50 Spolu na hranici (Ve skalách)
- 05:20 Etiketa (Pěšky i autem)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Dvacetikoruna
- 06:45 Domácí víno
- 08:10 Chalupáři (7)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (11)
- 11:55 Kouzelník ještě nepřišel
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o lidské duši
- 14:00 O líné Nitce a prstýnku s rubínem
- 14:35 Kouzelný měšec
- 16:05 Třetí táta
- 17:10 Nemocnice na kraji města (11)
- 18:05 Chalupáři (8)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:09 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (6)
- 20:10 Ztracená brána (2)
- 21:25 Ztracená brána (3)
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Vražda v D dur)
- 01:35 Povolání: Vladimír Dvořák
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Koptashow
- 03:50 Na forbíně TM
- 04:30 Květná zahrada
- 04:50 Spolu na hranici (Ve skalách)
- 05:20 Etiketa (Pěšky i autem)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Dvacetikoruna
- 06:45 Domácí víno
- 08:10 Chalupáři (7)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (11)
- 11:55 Kouzelník ještě nepřišel
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o lidské duši
- 14:00 O líné Nitce a prstýnku s rubínem
- 14:35 Kouzelný měšec
- 16:05 Třetí táta
- 17:10 Nemocnice na kraji města (11)
- 18:05 Chalupáři (8)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:09 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (6)
- 20:10 Ztracená brána (2)
- 21:25 Ztracená brána (3)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Cez lupu
- 01:30 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:35 Týždeň vo svete
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:50 Cez lupu
- 04:25 Správy "N"
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:30 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Svet v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:25 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 Téma :24
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:25 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:25 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri 2024 - zostrihy
- 17:45 Reportéri 2024 - zostrihy
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:25 Fetiše televízie: Hlásateľky
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Archív :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 00:00 Neznámá bitva
- 01:50 9 kulek
- 03:25 A do kuchyně!
- 05:30 I pro lásku se zabíjí
- 07:40 Velká láska
- 09:30 Zachraňte tygra!
- 13:05 Velký draft
- 15:10 U mě dobrý
- 17:05 Zoubková víla
- 18:35 Super-Blb
- 20:15 Fast Charlie
- 21:55 Colette: Příběh vášně
- 23:55 Válka zítřka
- 00:50 Soudní síň (Horor na lodi)
- 01:35 Soudní síň (Už neuteču)
- 02:25 Krimi
- 02:45 Noviny
- 03:20 Vaří vám to
- 03:50 Na chalupě
- 04:35 Nové bydlení
- 05:20 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:15 Krimi
- 06:40 Noviny
- 07:20 15 min. kuchař
- 07:55 Prázdniny (Karma je svině!)
- 12:00 Dr. Ludsky (Sterilní pravda)
- 13:20 Dědictví (13)
- 14:25 Dědictví (14)
- 15:25 Daleko od stromu
- 16:50 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 V sedmém nebi
- 00:25 Rodinné prípady
- 01:10 Modré z neba
- 04:30 Aj múdry schybí
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 14:30 Susedia
- 15:10 Horná Dolná II (Guláš)
- 16:00 Horná Dolná II (Tour de Horná Dolná)
- 16:50 Horná Dolná II (Zastávka)
- 17:55 Horná Dolná II (8)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:40 Survivor
- 22:55 Rodinné prípady
- 23:40 Rodinné prípady
- 08:40 Váš dokonalý domov III (2)
- 09:50 Rok na Jimmyho farmě (7)
- 10:50 LEGO Masters - Amerika (2)
- 11:40 Opět spolu na chalupě (2)
- 16:35 Váš dokonalý domov III (3)
- 17:40 Utajený šéf V (2)
- 22:35 Příběhy z cel smrti (2)
- 23:30 Bohatí a chudí VI (2)
- 00:00 Zátah 2
- 02:25 Čtyřicítka na krku
- 09:25 Sociální síť
- 11:25 Lásky čas
- 13:25 Cable Guy
- 15:00 Vražda v Londýně
- 16:35 Peníze těch tupců
- 18:20 Aftersun
- 22:00 Rod Draka II (7)
- 23:05 Bostonský škrtič
- 00:20 El Mariachi
- 01:40 Apokalypsa v Hollywoodu
- 03:30 Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství
- 06:00 Je moje všechno
- 07:20 Roboti
- 08:55 Mamma Mia!
- 12:45 Vše je pravdivé
- 14:25 (J)elita ze střídačky 2
- 15:55 To jsem já, Margaret!
- 20:05 Creed
- 22:15 Menu
- 00:40 Papežův vymítač
- 02:20 Kdo se směje teď
- 04:10 Klíč k sexu
- 06:00 Spider-Man: Homecoming
- 08:10 Rytíř pohárů
- 10:10 Zelený sršeň
- 12:05 Malý Sheldon VII (10)
- 12:25 Malý Sheldon VII (11)
- 12:45 Vlajka smrti II (Zábava a hry)
- 13:20 Flash
- 15:40 Barbie
- 17:30 Třináct životů
- 20:00 Rod Draka II (7)
- 21:00 Julia II (Chartwinkerie)
- 21:50 Noční let (1)
- 22:40 Čtyři dobré dny
- 01:40 Sandály
- 02:00 Modrý samet
- 04:00 Společné lži
- 05:35 Jak to bylo
- 06:00 Nikde v Africe
- 08:20 Café Marylin
- 08:50 Naděje a sláva
- 12:30 Věž (3)
- 13:25 Pán mravenců
- 15:45 Naděje a sláva
- 17:40 Nikde v Africe
- 20:00 Blade Runner 2049
- 22:40 Elysium
- 00:40 Freaks Out
- 03:00 Rádce
- 03:35 Rabiye Kurnazová vs. George W. Bush
- 05:35 Lidské věže
- 06:00 Nástupkyně
- 07:55 Kde život začíná
- 09:40 Protivník
- 11:40 Uklízečky
- 13:30 Semeno hněvu
- 15:20 Země barbarů
- 17:00 Kde život začíná
- 18:40 Nástupkyně
- 20:30 Nezúh
- 22:15 Čtyři malí dospělí
- 04:20 Mrazivé zlato (Trhliny)
- 05:05 Rande z pekla (Horor na dálnici)
- 05:25 Rande z pekla (Děs turistky)
- 06:10 Flash (Zoom přichází)
- 07:05 Flash (Gorilové boje)
- 20:00 Volte mě!
- 21:35 Život a doba soudce Roye Beana
- 00:30 Město 44
- 02:30 Impostor: Živá zbraň
- 04:05 Spirála strachu: Saw pokračuje
- 06:15 Ohněm a mečem
- 10:05 Kam doskáče ranní ptáče
- 15:20 Duše jako kaviár
- 20:00 Osudové cesty (5)
- 20:55 Osudové cesty (6)
- 21:50 Elitní zabiják
- 23:45 Modlitba lovce
- 00:45 Svatební radosti
- 02:20 Odhalení
- 04:30 Armáda jednoho
- 06:00 Ranvej
- 07:30 Deset pravidel, jak se zamilovat
- 09:05 Heidi, děvčátko z hor
- 10:55 Tunel do Číny
- 12:30 Trattoria
- 13:50 Skoro přátelé
- 15:30 Mrazivý závod
- 17:15 Síla slova
- 19:20 Leonie
- 21:00 Trable Petuniových
- 22:50 Barneyho ženy
- 00:55 Protokol
- 02:25 Loupež století
- 04:15 Švec
- 05:50 Fame – Cesta za slávou
- 07:35 První pes
- 09:10 Sammyho dobrodružství 2
- 10:40 Iluze lásky
- 15:20 Ztroskotaná láska
- 16:50 Festival pana Rifkina
- 18:20 Skrytá místnost
- 20:00 Velryba
- 22:00 Nelegální obchod
- 00:15 Přestávka ve vysílání
- 05:15 Supermafián Quido
- 06:40 Šťastný drak
- 08:15 Strážce majáku
- 09:50 Tmavý kůň
- 11:40 Čekání na Anyu
- 13:25 Tygři železnice
- 15:25 Kupec benátský
- 17:35 Hořko-sladko
- 19:20 Bradův život
- 21:00 Muž ve stínu
- 23:05 Nenápadná slečna
- 01:30 Mateřská posedlost
- 03:00 Klamné zdání
- 04:30 Zapomenutý únos
- 06:00 Čas beznaděje
- 14:10 Supermafián Quido
- 16:00 Dešťová víla
- 22:05 Spisovatelé
- 00:00 Hotel Bleu
- 00:30 The Driver's Seat
- 02:10 The Outsider
- 03:55 Went The Day Well?
- 05:20 End of Program
- 06:00 Sunny
- 07:35 Hawaii
- 08:00 Broadway Limited
- 09:15 The Water
- 09:30 The Tune Of The Wind
- 10:45 A Shriek In The Night
- 11:50 Mutiny!
- 13:05 The Railrodder
- 13:30 The Ambassador to Bern
- 14:50 Behind Green Lights
- 15:55 The Admiral Was A Lady
- 17:25 Roaring Abyss
- 18:55 Abilene Town
- 20:25 A Dog's Life
- 21:00 Rain
- 22:35 Hiver
- 23:35 Banjo Farid
- 23:55 A Bucket of Blood
- 00:45 STOLEN TREASURES (EP. 5)
- 01:25 UNBREATHABLE CITIES ON THE VERGE OF ASPHYXIATION
- 02:20 WONDER (COLOR)
- 02:50 WONDER (PHENOMENAL)
- 03:25 OH DIOR!
- 08:00 OF BOATS AND MEN (EP. 09)
- 08:55 WILD ONES (EP. 11)
- 09:25 TIGERFISH: AFRICA'S PIRANHA
- 12:10 GANNETS: THE WRONG SIDE OF THE RUN
- 13:05 FLOODS (PART 1)
- 16:20 NATURE'S FORCE (EP. 03)
- 16:50 NATURE'S FORCE (EP. 04)
- 17:25 MINDWORKS (VISUAL PERCEPTION)
- 17:55 MINDWORKS (ALTERED VIEWS)
- 18:25 A YEAR IN THE WILD (EP.2)
- 19:10 WONDER (NATURE'S GAMES)
- 19:45 WONDER (PERCEPTION)
- 20:15 THE TECH EFFECT (EP. 03)
- 20:40 THE TECH EFFECT (EP. 04)
- 21:05 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 21:35 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 22:05 QUIRKY SCIENCE
- 22:30 QUIRKY SCIENCE
- 23:00 ZENITH (EP. 9)
- 23:25 THE LAST ORANGUTANS OF SUMATRA
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE III (3)
- 16:30 HERE COMES THE BRIDE III (4)
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (31)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (32)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (1)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (43)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (19)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (20)
- 00:00 WILD SPIRITS H20 (2)
- 00:30 WILD SPIRITS H20 (3)
- 01:00 GP RACING 2022 (44)
- 01:30 GP RACING 2022 (45)
- 02:00 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 02:30 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 03:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (1)
- 04:00 AUTOSPEED 2019 (16)
- 04:30 AUTOSPEED 2019 (17)
- 05:00 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 05:30 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 06:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 06:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 07:00 GP RACING 2022 (44)
- 07:30 GP RACING 2022 (45)
- 08:00 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 08:30 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 09:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (4)
- 09:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (5)
- 10:00 SHIFTING GEARS
- 10:30 SHIFTING GEARS
- 11:00 WILD SURF 2019 (17)
- 11:30 WILD SURF 2019 (18)
- 14:00 BOAT SHOW 4K (19)
- 14:30 BOAT SHOW 4K (20)
- 15:00 SPORTS MAX (43)
- 15:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 16:00 RACEMAX MOTORSPORTS (17)
- 16:30 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 17:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 17:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 18:00 KITE MASTERS 2018 (2)
- 18:30 KITE MASTERS 2018 (3)
- 19:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (6)
- 22:00 4 DESERTS RACE
- 22:30 HISPANIA RALLY 2020
- 23:00 WORLD OF WATERSPORTS (28)
- 23:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 00:20 PHOTO NUMBER 6 (4)
- 01:05 HOW IT'S MADE (THE CAR FACTORY)
- 01:30 DRONE WARS (3)
- 02:25 GOING BEYOND (KOH CHANG)
- 03:20 THE ETHIOPIA: THE MYSTERY OF PHALLIC STONES
- 10:20 HORSES
- 11:15 BLUE WORLD PALAU
- 11:40 EXTREME VIETNAMESE STREET FOOD. SURVIVING VIETNAM PART 1
- 16:25 ISLAND HUNTER (HONG KONG)
- 17:15 ROAD LESS TRAVELED (MEXICO)
- 20:15 INK THERAPY (2)
- 21:00 RVERS (9)
- 21:25 RVERS (10)
- 21:50 SOUTH SEAS SPEARO (1)
- 22:40 THE RED LIST (AFRICAN PENGUINS)
- 23:25 EXTREME SYRIAN FOOD.
- 23:50 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 00:00 Bounce & Fun
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box premiere
- 21:00 Fresh Out The Box premiere
- 04:30 Michail Gorbačov (1)
- 05:30 William a Kate (1)
- 06:35 Havária letu JK5022 (3)
- 07:30 Život s vrahom (1)
- 08:20 Travelistan (6)
- 08:40 Telenákup (1)
- 08:50 Doslova
- 09:30 Homo Sapiens: nový začiatok (2)
- 10:20 Téma (162)
- 11:00 Vojenskí velikáni (1)
- 12:00 Veľký korálový útes (2)
- 13:00 Vyrobené na Slovensku (3)
- 13:10 Telenákup (1)
- 13:20 Megatovárne (1)
- 14:15 Sadnite si, prosím (29)
- 14:55 Téma (164)
- 15:35 Doslova
- 16:15 Telenákup (1)
- 16:25 Udržateľná budúcnosť (2)
- 17:25 Hindenburg (1)
- 18:25 2000 rokov antisemitizmu (2)
- 19:25 Telenákup (1)
- 19:35 Poslední budú prvými (1)
- 20:10 Ľudia sú aj politici (47)
- 20:50 Sadnite si, prosím (29)
- 21:30 Ako sa to stalo (1)
- 22:30 Oceány Afriky (3)
- 23:30 Megakonštrukcie (3)
- 00:35 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Jiří Adamec
- 08:35 Klenot.TV
- 14:30 Tajemství Mariána Labudy
- 15:25 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Jak to dopadlo!?
- 17:25 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Léto ve Skotsku
- 04:10 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:15 Soudce Alexandr
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 18:00 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Pašák (9)
- 22:05 El Chapo III (9)
- 23:00 La Parta (6)
- 23:45 Intim s Heidi Janků
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 00:55 Babica vs. Sapík
- 01:45 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 18:20 Babica vs. Sapík
- 19:15 Rozchody
- 22:10 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 00:15 Narcos
- 01:10 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 01:35 Valašský zpravodaj
- 01:45 Magazín z Orlickoústecka
- 02:05 O letadlech a létání: Stanislav Běhal, pilot
- 02:30 Ufouni: Švédsko
- 02:50 Ufouni: Lofoty
- 03:05 Hvězdná kavárna Pepy Melena: 4 ROCKEŘI s operní pěvkyní
- 04:15 Kutilové
- 04:50 Cirkulární Česko: Povinné zálohování vs. cirkularita
- 05:25 Světlá hodinka s Jaroslavem: Patrik Antonie Kokeš (2/2)
- 06:25 Medx talks: Ivana Plechatá
- 06:45 Žijí mezi námi: Sergej Smatryčenka
- 07:00 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 07:25 Valašský zpravodaj
- 07:30 Magazín z Orlickoústecka
- 07:50 Petrovický zpravodaj
- 20:05 Hitler a nacist (2)
- 21:05 Mladý Svět: Michal Malátný
- 00:00 Ulička hanby
- 01:30 Ztracený svět (19)
- 02:15 Ztracený svět (20)
- 02:55 Ztracený svět (21)
- 03:40 Ultrafialoví II (1)
- 04:30 Ultrafialoví II (2)
- 05:15 Totalcar II (2)
- 06:10 Seriálový tip (1)
- 06:25 Zelenáč IV (2)
- 07:25 Hvězdná brána: Atlantida (16)
- 10:05 Hvězdná brána: Atlantida (19)
- 11:00 Hvězdná brána: Atlantida (20)
- 11:55 MacGyver II (2)
- 12:50 MacGyver II (3)
- 13:45 MacGyver II (4)
- 14:35 MacGyver II (5)
- 15:25 Ztracený svět (22)
- 16:20 Ztracený svět II (1)
- 17:15 Ztracený svět II (2)
- 18:10 MacGyver II (4)
- 19:05 MacGyver II (5)
- 20:00 Černé zlato
- 22:30 Ulička hanby
- 00:40 Ztracený svět II (19)
- 01:40 Ultrafialoví II (8)
- 02:25 Ultrafialoví II (9)
- 03:10 Totalcar IV (5)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena II (17)
- 10:00 Xena II (18)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 A-Team II (19)
- 14:00 A-Team II (20)
- 15:00 A-Team II (21)
- 16:00 A-Team II (22)
- 17:00 A-Team II (23)
- 18:00 Lovci pokladů II (10)
- 19:00 Lovci pokladů II (11)
- 20:00 Lovci pokladů II (12)
- 21:00 Lovci pokladů II (13)
- 22:00 Lovci pokladů II (14)
- 23:00 Xena II (19)
- 00:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (12)
- 01:45 Brousko III (86)
- 02:35 Brousko III (87)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Brousko III (85)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:25 Brousko III (86)
- 13:30 Vteřiny života (2)
- 18:05 Vteřiny života (3)
- 19:00 Profil zločinu III (1)
- 20:05 Profil zločinu III (2)
- 21:15 Profil zločinu III (3)
- 22:10 Brousko III (86)
- 23:25 Brousko III (87)
- 10:55 Akce Arktida
- 12:35 Marguerite a Julien
- 14:20 Hlavu vzhůru
- 16:25 Kluci
- 18:20 Zvoník u Matky Boží
- 20:25 Mongoloid s kytarou
- 22:00 Začít znovu
- 23:45 Greta
- 01:15 Dealer II
- 03:00 Mladý Ahmed
- 09:30 Téměř chlap
- 10:55 Sladký konec dne
- 12:35 Casablanca Beats
- 14:30 Muž na střeše
- 16:25 Místnost sebevrahů
- 18:25 Muž na střeše
- 20:25 Kniha obrazů
- 22:00 Mainstream
- 23:40 Dealer II
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (6)
- 06:20 Kikirikí
- 06:30 Kouzlování
- 06:40 Zabij nudu!
- 06:50 Bílý tesák (Štěstí)
- 07:00 Staré pověsti české (O Libuši)
- 07:05 Já Baryk (8)
- 07:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bleděmodrá)
- 07:30 Žofka a její dobrodružství (3)
- 07:50 Broučci (Broučkovy tajnosti)
- 07:55 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a ovčák)
- 08:10 Mach a Šebestová (Přírodní zákony)
- 08:25 O Mikešovi (Pohádka o Klikotoči)
- 08:30 Tisíc a jedna noc (Odměna)
- 09:00 Teleshopping
- 10:05 Staré pověsti české (5)
- 10:10 Já Baryk (9)
- 10:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 10:40 Žofka a její dobrodružství (4)
- 10:45 Broučci (A měli se rádi)
- 10:55 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a škola)
- 11:15 Mach a Šebestová (Piráti)
- 11:20 O Mikešovi (Babička vypráví pohádku)
- 11:25 Tisíc a jedna noc (O závistníku al-Kátulovi)
- 12:00 Král komiků (To nejlepší z Vlasty Buriana!)
- 13:30 Kinosál
- 13:40 Filmové minuty
- 14:00 Obchod na korze
- 16:20 Tankový prapor
- 17:45 Filmové minuty
- 20:00 Dobrý voják Švejk
- 22:00 Něžný barbar
- 23:35 Teleshopping
- 10:15 Pouště a lidé (Thárská poušť)
- 11:40 My sami nejsme místní
- 18:00 Generace Columbine
- 19:10 Akta UFO II (Mimozemské lodě)
- 01:45 Dracula
- 03:40 Saw: Hra o přežití
- 11:25 Suprhrdina
- 12:50 Elektra
- 14:30 Černá kočka, bílý kocour
- 18:10 Marley a já
- 20:10 Stmívání
- 22:00 Od soumraku do úsvitu
- 23:45 Tiché místo
- 01:00 Kickboxer: Retaliation
- 02:45 Bílá horečka
- 04:15 The Locksmith
- 05:45 Zoom In - Sonic the Hedgehog 2
- 05:50 Zoom In - House of Gucci
- 06:00 Hollywood’s Best Film Directors II (5)
- 06:30 Dva machři mezi nebem a peklem
- 08:15 Ďáblovo pokušení
- 10:05 Učitelé na zakázku 2
- 11:40 Rozpuštěný a vypuštěný
- 13:10 Kluci a holky
- 14:50 Moje superbejvalka
- 18:10 Mr. & Mrs. Smith
- 20:10 Chappie
- 22:00 Torrente V: Misión Eurovegas
- 23:40 Blood And Bone
- 00:25 Comedy Club VII (9)
- 00:55 Comedy Club VII (10)
- 01:25 Comedy Club VII (11)
- 01:55 Bezva polda
- 12:00 Comedy Club Special Edition II (5)
- 12:40 Malé dohazovačky
- 14:50 Horší už to nebude
- 17:25 Loupež po italsku
- 20:00 Letuška 1. třídy
- 22:00 Requiem za sen
- 00:00 Boarding Pass (Oslo, Norway)
- 00:30 City Breaks (Sofia)
- 01:00 Costa Rica Calling (Cartago)
- 01:30 World Heritage (The Sculptures of Khajuraho, India)
- 02:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 2)
- 02:30 Backpack (Imphal 2, India)
- 03:00 Viajar Peru (Arequipa, Peru)
- 03:30 Off The Grid (Gondar, Ethiopia)
- 14:21 Žraločí kamufláž
- 15:05 Žraločí královny
- 15:48 Kladivouni a Měsíc
- 16:32 Čelisti ve střehu
- 17:16 Havajská žraločí záhada
- 18:00 Útok žraloka: 360 stupňů (Krev ve vodě)
- 18:42 Žraločí batolata
- 19:27 Žraločí superschopnosti
- 00:00 Narkobaroni a jejich pád (Pekelný kartel)
- 00:45 Továrna na jídlo: USA (Třešně a muffiny)
- 01:08 Továrna na jídlo: USA (Rýže a pravá svíčková)
- 01:30 Továrna na jídlo: USA (Hranolky a mražená pizza)
- 01:52 Továrna na jídlo: USA (Drůbeží roláda a hořčice)
- 02:15 Staré dobré devadesátky (Největší spory)
- 03:00 Strážci hranic: Španělsko (Oči na šťopkách)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou V (Vrtná plošina Deepwater Horizon)
- 00:00 Veterinární policie Houston XVII (Záplavy)
- 00:45 Lovec záhad Mungo (Namibijské prase s hlavou psa)
- 01:30 Jak to zvířata dokážou (Levitující ještěrky a nesmrtelné medúzy)
- 01:53 Jak to zvířata dokážou (Nadzvukové sovy a neviditelné chobotnice)
- 02:15 Vetřelci (Přicházejí zespoda)
- 03:00 Zoltan, vlčí muž (4)
- 03:45 Záchrana statku II (Hněv a oheň)
- 04:30 Veterinární policie Houston XVII (Záplavy)
- 05:15 Jak to zvířata dokážou (Levitující ještěrky a nesmrtelné medúzy)
- 05:38 Jak to zvířata dokážou (Nadzvukové sovy a neviditelné chobotnice)
- 06:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Bonnie a Clyde)
- 06:50 Psi: Jejich neznámé dějiny (Tuláci)
- 07:40 Záchrana statku II (Hněv a oheň)
- 10:20 Zoltan, vlčí muž (5)
- 11:15 Záchrana statku II (5)
- 16:00 Rozbalené mumie (7)
- 17:00 Rozbalené mumie (8)
- 18:00 Rozbalené mumie (1)
- 19:00 Rozbalené mumie (2)
- 04:40 Jak je vidí ptáci (1)
- 05:10 Čína shora II (1)
- 06:00 Lovci vojenských pokladů IV (4)
- 06:55 Život v sevření mrazu VII (17)
- 07:55 Život v sevření mrazu VII (18)
- 12:40 Záblesky (2)
- 13:10 Jak vlaky změnily svět (4)
- 20:00 Supervlaky - rychlost nade vše
- 21:05 Čína shora II (1)
- 22:05 Čína shora II (2)
- 23:05 Londýnská věznice Belmarsh (2)
- 04:20 Nejmalebnější cesty vlakem IV (10)
- 05:05 Nejtragičtější katastrofy II (9)
- 06:00 V továrně V (7)
- 06:55 Život pod bodem mrazu IX (7)
- 07:40 Dynastie II (3)
- 10:30 V továrně V (7)
- 11:40 Život pod bodem mrazu IX (7)
- 14:50 Ben Fogle: Ztracené světy (3)
- 15:55 V továrně V (7)
- 18:00 Divoká Francie II (2)
- 19:10 Serengeti (4)
- 12:20 Nemocnice pro slony II (4)
- 13:05 Záchrana tichomořské divočiny (1)
- 13:55 Rok na Planetě (Léto)
- 00:00 Je to Havaj IX (To nejlepší z obou světů na Oahu)
- 00:30 Je to Havaj IX (Začít podnikat na Oahu)
- 01:00 Je to Havaj XIII (Blíže k rodině na Oahu)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Honolulu Beach a život ve městě)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Hledání dokonalého domu u jezera)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Bangor, nebo nic)
- 03:00 Levný dům na pláži XXV (Vyměnit Wisconsin za Belize)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVI (Dům ve Vermontu pro čtyři)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVI (Život u jezera Detroitu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? IV (Zchátralá nemovitost)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? IV (Komplikovaný dům)
- 05:30 Mistři bazénů III (Lázně se šampaňským a sny o věčném domě)
- 06:00 Renovační pohotovost (Požár garáže, vadná kamna)
- 07:00 S podporou celebrit II (Trhák Allison Janney)
- 00:17 Pravidla farmy 7: Motorková máma! (2)
- 00:40 Kuchyně 15: Novinky na pozdní snídani (10)
- 01:25 Průkopnice 18: Hlavně neplýtvat (2)
- 01:47 Průkopnice 18: Velký zápas, skvělé jídlo (3)
- 02:10 Průkopnice 18: Dobroty do školy (4)
- 02:32 Průkopnice 18: Pohodová jídla za 16 minut (5)
- 02:55 Průkopnice 18: Ptejte se mě na cokoli (6)
- 03:17 Průkopnice 18: Vaření ala Kansas (7)
- 03:40 Průkopnice 18: Snadné pohoštění (8)
- 04:02 Průkopnice 18: Večeře pro dva (9)
- 04:25 Průkopnice 18: Oběd pro pomocníky (10)
- 04:47 Průkopnice 18: 16minutová texasko-mexická jídla (11)
- 05:10 Pravidla farmy 7: Sladké časy v zábavním parku (1)
- 05:35 Pravidla farmy 7: Motorková máma! (2)
- 06:00 Kuchyně 15: Syté a zdravé (11)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Taneční lekce pro Jade (24)
- 07:10 Vyřazeni: Sladkosti 1: Drsné sušenky (6)
- 07:55 Vyřazeni: Sladkosti 1: Dezerty za milion dolarů (7)
- 00:40 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Záhadné starověké ruiny)
- 01:25 Ranč mimozemšťanů III (Vykopávat minulost)
- 02:10 Válka skladů XV (Vending, Vidi, Vici!)
- 02:35 Válka skladů XV (Kámoši se slunečníky)
- 03:00 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Ničivé katastrofy)
- 03:45 Vetřelci dávnověku VIII (Vetřelci př. n. l.)
- 04:30 Z ohnivé výhně X (Na cestě: Appalačský zúčtování)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (V Hvězdách zastavárny se nepláče)
- 06:00 Mistři aukcí IV (Létající Ton, plíživý Allen)
- 06:20 Mistři aukcí IV (Dobře to vyber)
- 06:40 Hvězdy zastavárny XXIII (Chuť na Guns N’ Roses)
- 07:25 Z ohnivé výhně IX (Výzva rozdrcených aut)
- 00:00 7 Days (Jordánsko)
- 00:53 Planet Terra (Sklář)
- 01:00 Nature Parks (Rieka Lemmenjoki)
- 01:30 Vista Point (Fes)
- 02:00 On Tour (Plavba po Dunaji)
- 02:29 Vista Point (Bahamy)
- 02:55 Planet Terra (Ayutthaya)
- 03:00 Vista Point (Ibiza)
- 03:27 Global Treasures (Misie Del Rio Carmelo)
- 03:38 Planet Terra (Kalmar)
- 03:43 Global Treasures (Kižský pogost)
- 03:54 Planet Terra (Bardejov)
- 04:00 Doc Time (Vianoce v Bangladéši)
- 04:48 Global Treasures (Salvador)
- 05:00 Terra Mystica (Mystické Benátky)
- 05:27 Nature Wonders (Arktida)
- 05:38 Planet Terra (Nuwara Eliya)
- 05:43 Global Treasures (Zámok Rosenborg)
- 05:54 Planet Terra (Technické muzeum ve Speyeru)
- 06:00 7 Days (Aljaška)
- 06:55 Planet Terra (Sluneční chrám v Konáraku)
- 07:00 Vista Point (Nice)
- 07:27 On Tour (El Tren Inca)
- 07:54 Planet Terra (Bari)
- 20:00 On Tour (Jazero Todos Los Santos)
- 20:27 Nature Wonders (Národný park Krka)
- 20:38 Planet Terra (Delta Okavanga)
- 20:43 Global Treasures (Goshavank)
- 20:54 Planet Terra (Iraklio)
- 21:00 Vista Point (Litva)
- 21:27 Global Treasures (Mingun)
- 21:38 Planet Terra (Fuerteventura)
- 21:43 Global Treasures (Efez)
- 21:54 Planet Terra (Brissago)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Atletika
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Atletika
- 03:00 Atletika
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Atletika
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Olympijské hry
- 08:00 Olympijské hry
- 08:30 Badminton
- 10:00 Atletika
- 13:15 Lukostřelba
- 15:00 Sportovní gymnastika
- 17:15 Cyklistika
- 22:00 Volejbal
- 23:00 Olympijské hry
- 00:00 Fotbal: LOH - čtvrtfinále žen
- 01:00 Tenis
- 02:00 Fotbal: LOH - čtvrtfinále žen
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Tenis
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Tenis
- 07:00 Vodní pólo
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Házená
- 10:30 Plážový volejbal
- 11:00 Badminton
- 11:45 Šerm
- 13:00 Tenis
- 16:00 Házená
- 17:30 Basketbal 3v3
- 19:30 Šerm
- 21:45 Basketbal 3v3
- 22:30 Tenis
- 01:15 Házená: Magdeburg - Kiel
- 03:00 Házená: Aalborg - Barcelona
- 05:15 MVP
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 SuperEnduro
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Box: Tysonovy největší údery
- 11:30 Házená: Pelister - Aalborg
- 13:15 Poker
- 19:30 Tenis
- 22:30 Tenis
- 01:00 Fotbal: Real Madrid - Barcelona
- 03:00 Zlaté okamžiky
- 03:15 Tenis
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Fotbal: AEK Athens - Brighton
- 11:15 Televizní nákupy
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 ROYAL ANTWERP - ANDERLECHT
- 15:30 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 FC Energie Cottbus - DSC Arminia Bielefeld
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Motoring
- 13:15 Autožurnál
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Drahomír Piok
- 17:00 SK Rapid - SK Puntigamer Sturm Graz
- 19:00 Topspeed
- 22:30 Drahomír Piok
- 22:50 MM SR CPM – Dolný Hričov
- 23:00 World Cup 2024
- 00:00 Sedm nejrychlejších (50)
- 00:15 Garáž 21 (51)
- 00:40 Zprávy (52)
- 00:45 Poklady v garáži (53)
- 01:15 Poklady v garáži (54)
- 01:45 Zpětný chod: BMW 2002 Turbo (55)
- 02:00 Jiliny plechové klenoty: BMW Z3 Coupé (56)
- 02:15 Rychlé kolo: Lamborghini Huracan (57)
- 02:45 Tuning World Bodensee 2017 (58)
- 03:15 Racing Files: Legendy - Targa Florio a Mille Miglia (59)
- 03:45 Blochovy rozbory (60)
- 04:15 Blochovy rozbory (61)
- 04:40 Test automobilu: Mustang Mach-E (62)
- 04:45 Hraniční jízda podél poledníku (63)
- 05:15 Rychlé kolo: Opel Insignia OPC (1)
- 05:40 Rychlé kolo: Mc Laren 650S (2)
- 06:10 Rychlé kolo: Alfa Romeo 4C (3)
- 06:40 Zprávy (4)
- 06:45 Moove - mobilita zítřka (5)
- 07:15 Blochovy rozbory (6)
- 07:40 Test automobilu: Mercedes EQB (7)
- 07:45 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (8)
- 18:10 Test automobilu: Mercedes EQB (34)
- 18:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (35)
- 18:50 Testovací tým: BMW M4 Cabrio vs. Porsche 911 Cabrio (36)
- 19:10 Test automobilu: BMW 320d (37)
- 19:15 Přednost v jízdě: VW ID.Buzz GTX (38)
- 19:30 Zprávy (39)
- 19:35 Sedm nejrychlejších (40)
- 19:50 Garáž 21 (41)
- 02:00 Noční program
- 09:00 Portland Classic
- 12:00 CPKC Womens Open
- 20:30 Portland Classic
- 23:00 Portland Classic
- 00:00 Zubatý úlovek (První nához patří dámám 3.díl)
- 00:30 Kolem řeky Kriš s Reviczkym (2)
- 01:00 Nový muškař (21)
- 01:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem)
- 02:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 5.díl)
- 02:30 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství podél řeky Bubi 1.díl)
- 03:00 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství podél řeky Bubi 2.díl)
- 03:30 Pěšáci (Spor o kormorány 1.díl)
- 04:00 Pěšáci (Spor o kormorány 2.díl)
- 04:30 Pěšáci (Spor o kormorány 3.díl)
- 05:00 Maďarská myslivecká kultura a tradice (1)
- 05:30 Maďarská myslivecká kultura a tradice (2)
- 06:00 Maďarská myslivecká kultura a tradice (3)
- 06:30 Rybolov bez hranic (Přívlač s vítězem LB Fishing na jezeru Tisza-tó)
- 07:00 Aktivní lov kaprů s Karlem Niklem
- 07:30 Novinky Delphin 2024
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 Kitkat Óčko chart
- 12:00 Óčko hity
- 13:00 Best of summer tour 2024
- 14:00 Radio Top 30
- 16:00 New Music Radar
- 16:25 Óčko hity
- 17:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 17:15 Óčko hity
- 20:00 O black spotify Czech list
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Naked Attraction
- 23:00 Naked Attraction
- 23:30 Naked Attraction
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 Kitkat Óčko chart
- 12:00 Óčko hity
- 13:00 Best of summer tour 2024
- 14:00 Radio Top 30
- 16:00 New Music Radar
- 16:25 Óčko hity
- 17:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 17:15 Óčko hity
- 20:00 O black spotify Czech list
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Naked Attraction
- 23:00 Naked Attraction
- 23:30 Naked Attraction
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Největší hity
- 11:00 #Pošlikoment
- 12:00 Největší hity
- 17:00 90’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 19:00 Remastery
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Největší hity
- 11:00 #Pošlikoment
- 12:00 Největší hity
- 17:00 90’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 19:00 Remastery
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres TOP
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres OLDSCHOOL
- 22:00 Expres NITE
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres TOP
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres OLDSCHOOL
- 22:00 Expres NITE
- 01:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 CZECH SPOTIFY LIST
- 12:00 CHILLIN’
- 14:00 O BLACK LIST
- 15:00 CHILLIN’
- 16:00 TRIPLESHOT
- 16:10 CHILLIN’
- 19:00 CZ&SK
- 02:20 Top Relax
- 05:50 Zvěřinec (43)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (132)
- 07:25 Nespoutaný anděl (99)
- 08:20 Nespoutaný anděl (100)
- 09:20 Kvíz, please! (17)
- 10:20 Top Relax
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (153)
- 15:55 Wolffův revír (93)
- 16:55 Stefanie (73)
- 17:55 Stefanie (74)
- 18:55 Touha jménem Einodis
- 19:55 Nespoutaný anděl (1)
- 20:55 Wolffův revír (94)
- 21:55 Krampovoloviny (15)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 11:00 TV ROCKPARÁDA
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 01:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Regenerace
- 23:00 Retro love
- 00:00 Led Zeppelin
- 01:31 Green Day
- 02:25 City and Colour
- 02:44 Various Artists
- 03:00 Jean-Michel Jarre
- 04:07 Bruce Springsteen
- 06:59 Norah Jones
- 08:31 Annie Lennox
- 09:40 Various Artists
- 10:00 Foo Fighters
- 12:37 The Killers
- 13:52 Various Artists
- 14:02 Jean-Michel Jarre
- 15:09 Bruce Springsteen
- 18:01 Yes
- 20:26 Jack Johnson
- 21:21 Linkin Park - Linkin Park
- 01:00 Jersey Shore Family Vacation VII (15)
- 01:50 Jersey Shore Family Vacation VII (16)
- 02:40 K popukání XXXIV (9)
- 03:00 K popukání XXXIV (10)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 MTV Top 20
- 07:15 M is for Music
- 16:40 Catfish: Láska online VI (13)
- 17:25 Mistr jehly VIII (4)
- 20:30 K popukání XXXVI (7)
- 20:50 K popukání XXXVI (8)
- 21:15 K popukání XXXVI (10)
- 21:40 K popukání XXXVI (11)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 MTV Top 20
- 09:00 Weekend Hitlist
- 15:00 50 Olympic Sized Hits!
- 20:00 2005: Wrapped!
- 22:00 Non-Stop R&B & Hip Hop Hits!
- 23:00 Zara Larsson: The Hits!
- 00:00 Get The Party Started!
- 05:00 MTV Dancefloor Chart: 2006
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Chillout Zone
- 17:00 40 Feel-Good Love Songs!
- 20:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Crazy In Love!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 LIVE KLUB
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM KLUB - PARÁDA 21
- 22:26 PREMIUM PÁRTY
- 00:25 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 ZPÍVÁ NÁM...
- 08:25 CHVILKA S...
- 08:45 COUNTRY OKÉNKO
- 09:10 NÁLADA No.1
- 11:10 ČAS NA DECHOVKU
- 12:35 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 HARMONIKO, HRAJ...
- 14:30 ODPOLEDNÍ ZÁBAVA
- 18:20 ŠLÁGR SILVESTRY
- 18:50 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 19:55 ČAS PRO LEGENDU
- 20:20 JEDNOU JÁ, JEDNOU TY...
- 22:30 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 23:30 DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 05:05 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 06:10 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 POP ZÁBAVA
- 09:00 ČAS NA DECHOVKU
- 10:05 ŠLÁGR MARKET
- 11:10 SLOVENSKÝ POZDRAV
- 11:40 HARMONIKY NA DVOJCE
- 12:10 KOLOTOČ LIDOVÝCH PÍSNIČEK
- 13:00 ŠLÁGR SILVESTRY
- 13:50 ŠLÁGR MARKET
- 14:50 DECHOVKA
- 15:20 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 15:45 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 16:25 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 16:50 CHVILKA S...
- 17:20 COUNTRY
- 17:50 ZÁBAVA
- 18:25 ŠLÁGR MARKET
- 19:30 POP ZÁBAVA
- 20:00 CHVILKA S...
- 20:25 POP ZÁBAVA
- 20:55 POP ZÁBAVA
- 21:30 CHVILKA S...
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Triangl)
- 00:20 Gumballův úžasný svět III (Peníze)
- 00:30 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 00:45 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 00:55 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 01:10 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 01:14 Lamput III (Rozkol)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Zlá)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Zrádce)
- 01:50 Gumballův úžasný svět IV (Rada)
- 02:00 Gumballův úžasný svět IV (Signál)
- 02:10 Gumballův úžasný svět IV (Přítelkyně)
- 02:20 Gumballův úžasný svět IV (Parazit)
- 02:35 Gumballův úžasný svět IV (Láska)
- 02:45 Gumballův úžasný svět IV (Podfuk)
- 02:55 Gumballův úžasný svět IV (Trapas)
- 03:05 Gumballův úžasný svět IV (Hnízdo)
- 03:15 Gumballův úžasný svět IV (Body)
- 03:25 Gumballův úžasný svět IV (Autobus)
- 03:35 Gumballův úžasný svět IV (Noc)
- 03:50 Gumballův úžasný svět IV (Nedorozumění)
- 04:00 Gumballův úžasný svět IV (Kořeny)
- 04:10 Gumballův úžasný svět IV (Obvinění)
- 04:20 Gumballův úžasný svět IV (Detektiv)
- 04:30 Gumballův úžasný svět IV (Souboj)
- 04:40 Gumballův úžasný svět IV (Kompilace)
- 04:50 Gumballův úžasný svět IV (Pohroma)
- 05:05 Gumballův úžasný svět V (Návrat)
- 05:15 Gumballův úžasný svět V (Historky)
- 05:22 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a neústupní trolové)
- 05:25 Gumballův úžasný svět V (Kamarád)
- 05:35 Gumballův úžasný svět V (Nuda)
- 05:45 Gumballův úžasný svět V (Vize)
- 06:00 Craig od potoka II (Děti psa)
- 06:10 Craig od potoka II (Honba za fretkou)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! V (Co takový speciál? Vesmííír, část 1)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! V (Co takový speciál? Vesmííír, část 2)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! V (Obchodní etika, mrk, mrk)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! V (Plácání po zadku a oslava bez důvodu)
- 07:20 Bakugan (Ať žijí corndogy!)
- 07:30 Bakugan (Tvrdá voda)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Masný Dům)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Strašidelný dům)
- 08:15 Gumballův úžasný svět IV (Signál)
- 08:25 Gumballův úžasný svět IV (Přítelkyně)
- 08:35 Gumballův úžasný svět IV (Parazit)
- 08:50 Gumballův úžasný svět IV (Láska)
- 09:00 Gumballův úžasný svět IV (Podfuk)
- 09:20 Gumballův úžasný svět IV (Trapas)
- 09:30 Gumballův úžasný svět IV (Hnízdo)
- 09:45 Gumballův úžasný svět IV (Body)
- 09:55 Gumballův úžasný svět IV (Autobus)
- 10:15 Gumballův úžasný svět IV (Noc)
- 10:25 Gumballův úžasný svět IV (Nedorozumění)
- 10:40 Gumballův úžasný svět IV (Obvinění)
- 10:50 Gumballův úžasný svět IV (Detektiv)
- 11:00 Lamput IV (Stážista Tuzki)
- 11:15 Gumballův úžasný svět IV (Souboj)
- 11:25 Gumballův úžasný svět IV (Pohroma)
- 11:40 Gumballův úžasný svět V (Návrat)
- 11:50 Gumballův úžasný svět V (Historky)
- 12:10 Gumballův úžasný svět V (Kamarád)
- 12:20 Gumballův úžasný svět V (Nuda)
- 12:35 Gumballův úžasný svět V (Vize)
- 12:45 Gumballův úžasný svět V (Volba)
- 13:05 Gumballův úžasný svět V (Kód)
- 13:15 Gumballův úžasný svět V (Test)
- 13:25 Lamput IV (Kmen)
- 13:40 Craig od potoka IV (Lepší než ty)
- 13:50 Craig od potoka IV (Tým snů)
- 14:05 Craig od potoka IV (Ohnivka a Ledovka)
- 14:15 Craig od potoka IV (Špatná rozhodnutí)
- 14:30 Totální Dramarama III (Bacha na virtuální realitu)
- 14:40 Totální Dramarama III (Předskokan)
- 14:55 Totální Dramarama III (Výlet na Farmu)
- 15:05 Totální Dramarama III (Tikající bomba problémů)
- 15:10 Lamput IV (Robinput)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VI (Netopýří skaut)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VI (Čaromuž)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VI (Neformální úterý)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VI (Jdeme si pro ceny)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Zpátky do naší doby)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Lázně na Nilu)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Ztracený klíč)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Strážci majáku)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a zlodějka)
- 17:15 Pan Magoo II (Podrbej mě, jestli to dokážeš)
- 17:20 Pan Magoo II (Narozeninové překvapení)
- 17:30 Pan Magoo II (Ohrožený druh)
- 17:45 Craig od potoka IV (Craig na vysoké)
- 17:55 Craig od potoka IV (Mistři švihadel)
- 18:05 Craig od potoka IV (Kovboj a Marie)
- 18:20 Craig od potoka IV (Srážka kol)
- 18:30 Craig od potoka IV (Prokleté slovo)
- 18:45 Ben 10 (Čas zlounů)
- 18:55 Ben 10 (To mám z jídla)
- 19:05 Ben 10 (Bacha na ty beaty)
- 19:25 Totální Dramarama II (Grody až na dřeň)
- 19:35 Totální Dramarama II (Paruky pro kočky)
- 19:45 Lamput IV (Kmen)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:05 Mladí Titáni do toho!
- 20:15 Mladí Titáni do toho!
- 20:35 Bakugan (Octogan blázní)
- 20:45 Bakugan (Jezte maso)
- 21:00 Gumballův úžasný svět (Zodpovědnost)
- 21:10 Gumballův úžasný svět (Šaty)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Lenoch)
- 21:35 Gumballův úžasný svět (Duch)
- 21:55 Gumballův úžasný svět (Záhada)
- 22:05 Gumballův úžasný svět (Apríl)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Úbor)
- 22:30 Gumballův úžasný svět (Pusa)
- 22:45 Gumballův úžasný svět (Mejdan)
- 23:00 Gumballův úžasný svět (Reklamace)
- 23:15 Gumballův úžasný svět (Robot)
- 23:25 Gumballův úžasný svět (Piknik)
- 23:40 Gumballův úžasný svět (Hlupáci)
- 23:50 Gumballův úžasný svět (Tajemství)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (Parental Overload)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (The Attraction Of Lemmings)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (Extreme Dominos)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Surprise Deglaciation)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Lemmings)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (Substitute Egg)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Lemmings Constellation)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (The Art of Friendship)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (What a Stinker)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Friends of the Forest)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Squirreled Away)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Looney Science)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Sea School)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Mail Whale)
- 02:50 Batwheels (Harley Did It)
- 03:00 Batwheels (A Tale of Two Bibis)
- 03:15 Batwheels (Wheel Side Story)
- 03:25 Batwheels (Bam's Clawful Mistake)
- 03:35 Batwheels (Buff in a China Shop)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings II (Call of the Bear)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings II (Yummy Fly)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Good Bear, Bad Bear)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Hat Tricks)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Beach)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (No See, No Do)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (Animal Pics)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings II (Bear Diet)
- 04:45 Tom and Jerry (What Goes Around Comes Around)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (General Jinjur)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (Where-Helmina's My Broom?!)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Yellow Brick Road Race)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Don't Follow the Yellow Brick Road)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Tallest Munchkin)
- 06:00 Batwheels (Batty Race)
- 06:10 Batwheels (Harley Did It)
- 06:25 Mr Bean: The Animated Series (Art thief)
- 06:35 Mr Bean: The Animated Series (Scaredy Bean)
- 06:55 Grizzy and The Lemmings II (Wild Zapping)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings II (Warning: Unlimited Lemmings)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings II (Bouncing Bear)
- 07:15 Grizzy and The Lemmings II (Masked Racoon)
- 07:30 Grizzy and The Lemmings II (Spinning Lemmings)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings II (Game Madness)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings II (Household Avatar)
- 07:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Confetti Car Kerfuffle)
- 08:00 The Tom and Jerry Show IV (Hush Puppy)
- 08:05 The Tom and Jerry Show IV (Dog Star Spike)
- 08:10 The Tom and Jerry Show IV (The Ol' Switcheroo)
- 08:25 The Tom and Jerry Show IV (How to be a Dog)
- 08:35 The Tom and Jerry Show IV (See Ya Gator)
- 08:40 The Tom and Jerry Show IV (All that Glitters)
- 08:45 Bugs Bunny Builders: Hard Hat Time (Hide N' Seek)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (No Pets)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (Ray of Sunshine)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series (Birthday Bear)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series (The Mole)
- 09:50 Meet the Batwheels (Bad Day)
- 10:00 Lucas the Spider (Skunked)
- 10:05 Lucas the Spider (Arlo And The Snake)
- 10:10 Lucas the Spider (Crack In The Tank)
- 10:15 Lucas the Spider (Big Mouth)
- 10:30 Lucas the Spider (Art From The Heart)
- 10:35 Lucas the Spider (Lucas and His Friends)
- 10:45 Lucas the Spider (The Owl That Said Why)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings II (Rock'N'Lemming)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings II (Hulking Lemmings)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings II (Ancestral Bear)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings II (Hocus Pocus Lemmingus)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Lemming Fortune)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Tough Medicine)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Domestic Shaolin)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Castle Hassle)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Catwalk)
- 12:25 The Tom and Jerry Show III (Bull Fight)
- 12:35 The Tom and Jerry Show III (No Contest)
- 12:40 The Tom and Jerry Show III (Calorie Count)
- 12:55 The Tom and Jerry Show III (Fortune Hunters)
- 13:00 The Tom and Jerry Show III (Game Changer)
- 13:10 The Tom and Jerry Show III (Kiss and Makeup)
- 13:15 The Tom and Jerry Show III (Suitable for Framing)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series (The Big TV)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series (Keyboard Capers)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series (A Running Battle)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series (Egg & Bean)
- 14:30 Lucas the Spider (Happy Burpday)
- 14:35 Lucas the Spider (The Legend of Big Butt)
- 14:40 Lucas the Spider (Arlo Needs a Nap)
- 14:55 Lucas the Spider (Everyone's a Critic)
- 15:00 Lucas the Spider (Flash and Boom)
- 15:10 Lucas the Spider (House Sitting)
- 15:15 Lucas the Spider (Findley is Sick)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables (Run, Mushpie, Run)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables (Watch the Storm)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Mini Golf)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Castle Hassle)
- 16:30 The Tom and Jerry Show IV (How to be a Dog)
- 16:35 The Tom and Jerry Show IV (See Ya Gator)
- 16:40 The Tom and Jerry Show IV (All that Glitters)
- 16:55 The Tom and Jerry Show IV (Junkyard Pup)
- 17:05 The Tom and Jerry Show IV (The French Mistake)
- 17:10 The Tom and Jerry Show IV (Tom's Cruise)
- 17:15 The Tom and Jerry Show IV (Ten Toms the Trouble)
- 17:30 The Tom and Jerry Show IV (Party Animals)
- 17:35 The Tom and Jerry Show IV (Turkey Tom)
- 17:45 The Tom and Jerry Show IV (Tom Save the Queen)
- 18:00 Batwheels (Wheels Just Wanna Have Fun)
- 18:10 Batwheels (When You're A Jet)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings (Treasure Bear)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings (In the Service of His Majesty)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Art)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (Happy Birthday Lemmings!)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Flower Power)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings (Teleportation's the Way to Go!)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (Bear Countdown)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (My Muddy Buddy)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (Mushlers To The Rescue)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (Lord Bean)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (Car Wars)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Wedding Day)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Phone)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings (Bear in the Wind)
- 21:00 Grizzy and The Lemmings (Construction Bear)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings (Kung Fu Lemmings)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings (A Midsummer Bear's Dream)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings (Manufacturing Secret)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings (Bling Bling Bear)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings (Intellectual Bear)
- 22:00 Alice & Lewis II (Abracada-Present)
- 22:10 Alice & Lewis II (Wired)
- 22:25 Alice & Lewis II (The Lost Crown)
- 22:40 Alice & Lewis II (The Olymp-Easter Games)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Surprise!)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Underwater Star)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Cheddar Days)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Blast Off)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (K-9: Space Puppy)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings III (Spinning Lemmings)
- 00:15 Spongebob v kalhotách VI (Písková válka / Ulita pro Garyho)
- 00:40 Spongebob v kalhotách VII (Podkopané město / Hvězda karate)
- 01:05 Tajemství Hunterových III (Co se skrývá vespod)
- 01:25 Tajemství Hunterových III (Motýlí slunce)
- 01:50 Victorious (Hvězda Woku)
- 02:05 Victorious (Domácí úkol)
- 02:25 iCarly (iŠpióni)
- 02:50 iCarly (iSvětový rekord)
- 03:10 Tajemství Hunterových IV (Mimina, králíci a plnovousy)
- 03:30 Tajemství Hunterových IV (Sally Hunter)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Vzato do čistírny. / Policejní snímek)
- 04:15 Nej a Nejnejka (V OBLACÍCH S DIAMONDEM / NEJLEPŠÍ PARŤÁCI)
- 04:35 44 koček II (Záhada kočičího ducha)
- 04:50 44 koček II (Létající hon za pokladem)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Dům v cedrové aleji)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Válka aut / Alvin dostává kapky)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Malý bubeníček / Zvláštní přísada)
- 06:00 Šmoulové II (Pod zámkem / Starosti se soufflé)
- 06:25 Šmoulové II (Jak vyléčit Bázlivku / Šmoulinka to přehání!)
- 06:55 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Pátrání po táboře nudistů / Kuchyňská houba)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Zvláštně uspokojivé / Starostka Katastrofa)
- 07:50 Spongebob v kalhotách XII (Chata v oceánu / Mlsná)
- 12:00 Transformers: Pozemská jiskra II (Witwicky - 2. část)
- 12:25 Spongebob v kalhotách IX (Deníček / Konečně řidičák)
- 12:55 Spongebob v kalhotách IX (Fúj, mořský ježek! / Sepiákova Sebeobrana)
- 13:25 Spongebob v kalhotách IX (Útěk z vězení / Zlounská obracečka)
- 13:50 Nebezpečná síla II (Henry mezi námi)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Trampolína / Co se děje Lolo?)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Krystalová katastrofa / Hodný a zlý pan Ocelový)
- 01:10 Tlapková patrola (Tlapky na ledu / Tlapky a Sněžná příšera)
- 01:30 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Cirkus / Tlapky a Slepičí úlet)
- 01:55 Tlapková patrola (Servisní tým Tlapek / Tlapky Bojují s Ohněm)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci II (Uhašeno!)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci II (Rytířští Jezdci)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci II (Smělík na Měsíc)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci II (Ohnivý Brouček)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci II (Plamínek u Hasičů)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci II (Velká Cena Axle City)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci II (Dráha Pokladu)
- 04:50 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují zmizelou loď / Tlapky zachraňují malého dědu a pana Alexe)
- 05:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují sloní lázně / Tlapky zachraňují podvodního Otise)
- 05:35 Tlapková Patrola X (Tlapky versus hum-flektory / Tlapky zachraňují kapybaru)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci (Dortastrofa)
- 06:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují létající Skye / Tlapky vyrážejí za zlatem)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví popkornárnu / Tlapky likvidují kluzkou pohromu)
- 07:15 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství)
- 07:30 DORA (Lišákovo narozeninové překvapení)
- 07:50 Velká show malého žraločátka (Žraločí žert / Limonáda z laguny)
- 08:15 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbazoo neumí říct ne / Dvojník)
- 08:45 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbabravo není ve své kůži / Buď trpělivý, Barbabravo)
- 09:10 BARBAPAPA a jeho rodinka (Sedm superpotravin / Úžasný portrét)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddington a záhadný hrdina / Paddington a jeho hrdina)
- 10:05 Prasátko Peppa (Ospalá princezna)
- 10:10 Prasátko Peppa (Domeček na stromě)
- 10:15 Prasátko Peppa (Nóbl maškaráda)
- 10:20 Prasátko Peppa (Muzeum)
- 10:25 Prasátko Peppa (Velmi parný den)
- 10:35 Prasátko Peppa (Katčino loutkové divadlo)
- 10:40 Prasátko Peppa (Tatínek se dostává do formy)
- 10:45 Prasátko Peppa (Úklid)
- 10:50 Prasátko Peppa (Hřiště)
- 10:55 Prasátko Peppa (Tatínek věší obrázek)
- 11:00 Velká show malého žraločátka II (Potíže se slimákem Bunnym / Život s Chumbym)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví automyčku / Parta plánuje "Dědův den")
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta staví skatepark / Parta staví tunel)
- 12:20 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Bazén / Cirkus-Tlapky)
- 12:45 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují tučňáky z džungle / Tlapky zachraňují nákladní loď)
- 13:15 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují Alexovy opeřené přátele / Tlapky zachraňují nadýchaného starostu.)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví domeček na stromě / Parta staví krmítko pro slepice!)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví most)
- 14:30 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství)
- 14:50 DORA (Lišákovo narozeninové překvapení)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddington a rackové / Paddington a maják)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Tráva je vždycky zelenější... / Až vyrostu)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka (Jeskyně Barbapapových / Malí bubáci)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Jak Paddington zachránil papuchalka / Paddington se potápí)
- 20:30 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Pamlsky / Tlapky na Lanovce)
- 20:55 Tlapková patrola (Tlapky a Rubble / Tlapky Zachraňují Mrože)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Jedna pecka za druhou)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Pozor na Barbabrajta / Bilionáři)
- 22:10 Prasátko Peppa (Muzeum)
- 22:15 Prasátko Peppa (Velmi parný den)
- 22:20 Prasátko Peppa (Katčino loutkové divadlo)
- 22:25 Prasátko Peppa (Tatínek se dostává do formy)
- 22:35 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Králíčky / Tlapka Roku)
- 22:55 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Zátoku / Tlapky Zachraňují Goodwaye)
- 23:25 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Slavnost / Tlapky Zachraňují Alexe)
- 23:55 Jelení Skvadra II (Opičí oblek na útěku / Kýchací kalamita)
- 00:15 Ghostforce (20)
- 00:40 Ghostforce (21)
- 01:05 Tým Tiki (8)
- 01:25 Tým Tiki (9)
- 01:45 Tým Tiki (10)
- 02:10 Anna mezi obojživelníky (16)
- 02:35 Anna mezi obojživelníky (17)
- 02:55 Anna mezi obojživelníky (18)
- 03:15 Ghostforce (21)
- 03:40 Ghostforce (22)
- 04:00 Pyžamasky (12)
- 04:25 Pyžamasky (13)
- 04:45 Anna mezi obojživelníky (7)
- 05:10 Anna mezi obojživelníky (8)
- 05:30 Kluk, holka atd. (57)
- 05:40 Taffy (71)
- 05:50 Taffy (72)
- 06:00 Blue (55)
- 06:05 Blue (56)
- 06:10 Blue (57)
- 06:25 Blue (58)
- 06:30 Blue (59)
- 06:40 Blue (60)
- 06:50 Blue (61)
- 07:00 Blue (62)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (34)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (35)
- 12:25 Kouzelná beruška a černý kocour (14)
- 12:50 Zombí - animáci (2)
- 12:55 Duch a Molly (39)
- 13:25 Duch a Molly (40)
- 13:50 Duch a Molly (41)
- 14:20 Hailey jde na to! (14)
- 14:50 Hailey jde na to! (15)
- 15:15 Kiff (28)
- 15:45 Kiff (29)
- 16:15 Kiff (30)
- 16:40 Blue (150)
- 16:50 Blue (1)
- 16:55 Blue (2)
- 17:00 Blue (3)
- 17:15 Blue (4)
- 17:20 Blue (5)
- 17:30 Blue (6)
- 17:35 Blue (7)
- 17:50 Kouzelná beruška a černý kocour (119)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (120)
- 18:45 Kouzelná beruška a černý kocour (121)
- 19:15 Kluk, holka atd. (93)
- 19:25 Kluk, holka atd. (94)
- 19:45 Kluk, holka atd. (95)
- 19:55 Kluk, holka atd. (96)
- 20:10 Kluk, holka atd. (97)
- 20:20 Kluk, holka atd. (98)
- 20:40 Film mých snů
- 22:30 U Raven Doma (4)
- 23:00 U Raven Doma (5)
- 23:25 U Raven Doma (7)
- 23:55 Ghostforce (22)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (31)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (32)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (33)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (46)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (48)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (49)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (49)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (50)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (51)
- 04:00 Eureka! (9)
- 04:30 Eureka! (10)
- 05:00 Eureka! (11)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (57)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (58)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (60)
- 07:00 Bluey (65)
- 07:10 Bluey (66)
- 07:20 Bluey (67)
- 07:30 Bluey (68)
- 07:40 Bluey (69)
- 07:50 Bluey (70)
- 08:00 Bluey (71)
- 08:10 Bluey (72)
- 08:20 Bluey (73)
- 08:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (4)
- 09:00 Pupstruction (9)
- 09:30 SuperKitties (7)
- 10:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (5)
- 10:30 Bluey (74)
- 10:40 Bluey (75)
- 10:50 Bluey (76)
- 11:00 Star Wars: Young Jedi Adventures (15)
- 11:30 Alice's Wonderland Bakery (8)
- 12:00 The Wizard of Dizz
- 13:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 13:30 Pupstruction (11)
- 16:00 Pupstruction (9)
- 16:30 Pupstruction (15)
- 17:00 Pupstruction (3)
- 17:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (4)
- 18:00 Mickey Mouse Clubhouse Space...
- 19:00 Mickey Mouse Funhouse (13)
- 19:15 Mickey Mouse Funhouse (14)
- 19:30 Bluey (151)
- 20:00 Bluey (149)
- 20:10 Bluey (150)
- 20:20 Bluey (152)
- 20:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (5)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (59)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (14)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (24)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (34)
- 23:00 PJ Masks (13)
- 23:25 PJ Masks (14)
- 23:50 PJ Masks (15)
- 00:13 Bořek stavitel (1)
- 00:23 Bořek stavitel (2)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (27)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (28)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (29)
- 01:12 Inui (27)
- 01:20 Hurá za hádankou (11)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (44)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (45)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (13)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (49)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (50)
- 02:55 Chuck a přátelé (8)
- 03:07 Chuggington (16)
- 03:17 Chuggington (17)
- 03:29 Angelína balerína (19)
- 03:42 Angelína balerína (20)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (47)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (48)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (21)
- 04:38 Bořek stavitel (8)
- 04:48 Bořek stavitel (9)
- 05:01 Hurá za hádankou (17)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (1)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (2)
- 05:49 Požárník Sam (14)
- 06:00 Trojčata (3)
- 06:07 Trojčata (4)
- 06:14 Trojčata (5)
- 06:25 Bing (15)
- 06:32 Bing (16)
- 06:39 Bing (17)
- 06:46 Bing (18)
- 06:55 Grisu (44)
- 07:08 Tilda (17)
- 07:15 Tilda (18)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (11)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (22)
- 07:47 Caillou (17)
- 07:58 Caillou (18)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (17)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (18)
- 08:35 Doodleboo (9)
- 08:40 Doodleboo (10)
- 08:45 Doodleboo (11)
- 08:50 Doodleboo (12)
- 08:55 Doodleboo (13)
- 09:05 Daisy a Ollie (10)
- 09:13 Daisy a Ollie (11)
- 09:20 Daisy a Ollie (12)
- 09:31 Hurá za hádankou (15)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (11)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (12)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (13)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (17)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (18)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (17)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (18)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (17)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (18)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (22)
- 11:18 Pettson a Fiškus (4)
- 11:30 Pettson a Fiškus (5)
- 11:43 Grisu (37)
- 11:54 Grisu (38)
- 12:07 Daisy a Ollie (25)
- 12:14 Daisy a Ollie (26)
- 12:21 Daisy a Ollie (1)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (34)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (35)
- 12:52 Bing (68)
- 13:00 Bing (69)
- 13:08 Bing (70)
- 13:20 Trojčata (37)
- 13:27 Trojčata (38)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (1)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (13)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (14)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (15)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (20)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (21)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (11)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (20)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (21)
- 15:00 Kipper (7)
- 15:09 Kipper (8)
- 15:19 Simon (35)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (11)
- 15:38 Woozle a Pip (4)
- 15:46 Tilda (19)
- 15:53 Tilda (20)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (35)
- 16:16 Pettson a Fiškus (9)
- 16:29 Caillou (19)
- 16:40 Caillou (20)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (9)
- 17:07 Doodleboo (36)
- 17:12 Doodleboo (37)
- 17:17 Doodleboo (38)
- 17:22 Doodleboo (39)
- 17:27 Doodleboo (40)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (25)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (26)
- 18:01 Hádej, jak moc tě mám rád
- 18:29 Bing (2)
- 18:45 Bing (3)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (7)
- 19:15 Pettson a Fiškus (9)
- 19:28 Grisu (35)
- 19:40 Grisu (36)
- 19:52 Daisy a Ollie (17)
- 19:59 Daisy a Ollie (18)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (11)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (34)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (35)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (11)
- 20:57 Tilda (17)
- 21:04 Tilda (18)
- 21:12 Kipper (9)
- 21:21 Kipper (10)
- 21:31 Caillou (17)
- 21:42 Caillou (18)
- 21:55 Chuggington (9)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (54)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (55)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (2)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (3)
- 23:05 Bing (29)
- 23:12 Bing (30)
- 23:20 Bing (31)
- 23:27 Bing (32)
- 23:35 Bing (33)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (8)
- 23:47 Oswald (4)
- 23:59 Oswald (5)
- 00:00 Sestry (Epizoda s létajícím talířem)
- 00:10 Sestry (Moje sestra je zombie)
- 00:20 Sestry (V kůži své sestry)
- 00:30 Sestry (Blondýna)
- 00:45 Mia a já IV (Pod palbou)
- 01:05 Mia a já IV (Ohnivé dobrodružství)
- 01:30 Agentka 203 (Smooshagedon)
- 01:55 Agentka 203 (Nevítaní hosté)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (3)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (4)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 03:05 Život s tátou (9)
- 03:15 Život s tátou (10)
- 03:25 Život s tátou (11)
- 03:35 Život s tátou (12)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (9)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (10)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (11)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (12)
- 04:35 Agentka 203 (Mimozemšťan v mé skříňce)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Zhypnotizovaný Weenie)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Ryzí odvaha)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 05:35 Mia a já IV (V rytmu)
- 06:00 Upovídaná Marta II (OBRAZ ZA VŠECHNY PENÍZE / MARTA NENÍ PANÁK)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (4)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Karlin život)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Otcovský lhář)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Skluzavka)
- 08:00 Barbie™ in Rock ‘n Royals
- 09:30 Barbie: Mořská víla
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 18:30 Mimi šéf: Zpátky ve hře (Plyšíšášek)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách III (Přes nezměrné slůje)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Sběrači lovců)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Nejsme tým)
- 22:00 Sestry (Velké prádlo)
- 22:10 Sestry (Katastrofální sestry)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Pravítko)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Hrací karty)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Vidlička)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (23)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (24)
- 23:30 Život s tátou (25)
- 23:40 Život s tátou (26)
- 00:00 Dreamy Nights (Sky)
- 00:30 Moon and Stars (Ocean)
- 01:00 BabyTV's night time melodies (Ocean)
- 01:30 Sweet Dreams (Sleep Time)
- 02:00 Good Night hugs (Night Sky)
- 02:30 Dreamy Nights (Night Sky)
- 03:00 Moon and Stars (Starry Nights)
- 03:30 Soothing Sounds (Twilight)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Oliver)
- 06:00 Good-Morning Stretch (Songs & Rhymes)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (9)
- 00:10 Kikoriki (2)
- 00:20 Flopy (107)
- 00:35 Šmolkovia (43)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (24)
- 01:10 Esá z pralesa (52)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (49)
- 01:35 Volám sa Caillou V (4)
- 02:00 Dumper a Skoop (1)
- 02:15 Panda a Krash (43)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (4)
- 02:55 Myšiak Anatole (24)
- 03:20 Monchhichi II (10)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (4)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára III (10)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (25)
- 04:20 Malý medvedík (30)
- 04:45 Ruby z dúhy II (9)
- 05:10 Bob staviteľ (23)
- 05:25 Ocko hrdina (7)
- 05:30 Duda a Dada (4)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (47)
- 05:55 Máša a medveď (88)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (3)
- 06:30 Ocko hrdina (8)
- 06:35 Zábavné zvieratká (16)
- 06:45 Bob staviteľ (23)
- 06:55 Telka Strýka Baltazára V (1)
- 07:05 Smejko a Tanculienka: Kuk ani muk (2)
- 08:25 Flopy (108)
- 08:40 Požiarnik Sam VII (3)
- 09:00 Ovečka Shaun II (27)
- 09:05 Maličké príšerky (12)
- 09:06 Jednorožce zo Zoo (47)
- 09:15 Slnečný Rej (24)
- 09:25 Esá z pralesa (52)
- 09:35 Veselé zajačiky IV (5)
- 09:40 Rev a motoroví miláčikovia (25)
- 10:10 Fíha Tralala (7)
- 10:20 Bob staviteľ (24)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Maličké príšerky (13)
- 10:55 Zvedavkovci (4)
- 11:10 Monchhichi II (10)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (1)
- 11:25 Malý medvedík (31)
- 11:50 Dumper a Skoop (1)
- 12:00 Eggy Pops II (3)
- 12:05 Maličké príšerky (14)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (4)
- 12:15 Ovečka Shaun II (28)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (35)
- 12:30 Polly Pocket (22)
- 12:35 Flopy (109)
- 12:50 Ruby z dúhy II (9)
- 13:15 Myšiak Anatole (24)
- 13:40 Malý silák Bheem (23)
- 13:45 Veselé zajačiky IV (6)
- 13:50 Panda a Krash (43)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Monchhichi II (11)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (24)
- 14:40 Maličké príšerky (15)
- 14:45 Máša a medveď (89)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (7)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (4)
- 15:20 Esá z pralesa (1)
- 15:35 Jahôdka a jej kamaráti: Všetko je možné (1)
- 16:50 Eggy Pops II (4)
- 16:55 Dumper a Skoop (2)
- 17:05 Bob staviteľ (25)
- 17:15 Ovečka Shaun II (29)
- 17:25 Požiarnik Sam VII (4)
- 17:35 Ruby z dúhy II (10)
- 18:00 Volám sa Caillou V (4)
- 18:25 Drobčekovia II (1)
- 18:40 Ovečka Shaun II (30)
- 18:50 Flopy (110)
- 19:10 Maličké príšerky (16)
- 19:15 Zvedavkovci (5)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (8)
- 19:45 Máša a medveď (90)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (6)
- 20:05 Esá z pralesa (2)
- 20:15 Bob staviteľ (26)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (5)
- 20:40 Slnečný Rej (25)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (8)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (49)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (26)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (11)
- 22:05 Monchhichi II (12)
- 22:15 Myšiak Anatole (25)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (5)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (7)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (4)
- 23:35 Mášine rozprávky (4)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (36)
- 23:45 Veselé zajačiky IV (7)
- 23:50 Duda a Dada (4)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 BBC News
- 00:30 The Media Show
- 01:00 BBC News
- 01:30 Talking Business
- 02:00 BBC News
- 02:30 Talking Movies (French Classic Cinema)
- 03:00 BBC News
- 03:30 TBA
- 04:00 BBC News
- 04:30 The Media Show
- 05:00 BBC News
- 05:30 TBA
- 06:00 BBC News
- 06:30 Click
- 07:00 BBC News
- 07:30 Talking Business
- 08:00 BBC News
- 08:30 The Travel Show
- 09:00 BBC News
- 09:30 Talking Movies (French Classic Cinema)
- 12:00 BBC News
- 12:30 TBA
- 13:00 BBC News
- 13:30 The Media Show
- 14:00 BBC News
- 14:30 The Travel Show
- 15:00 BBC News
- 15:30 Click
- 16:00 BBC News
- 16:30 Discovering the World's Table (Turkey - The Black Sea)
- 17:00 BBC News
- 17:30 TBA
- 18:00 BBC News
- 19:00 BBC News
- 19:30 Talking Business
- 20:00 BBC News
- 20:30 TBA
- 21:00 BBC News
- 21:30 Talking Movies (French Classic Cinema)
- 22:00 BBC News
- 23:00 BBC News
- 23:30 Discovering the World's Table (Turkey - The Black Sea)
- 00:00 CNN Newsroom Saturday (Saturday, August 3, 2024 6PM)
- 01:00 CNN Newsroom Saturday (Saturday, August 3, 2024 7PM)
- 02:00 Quest’s World of Wonder (Mugla Province, Turkey)
- 02:30 Inside Africa (Kenyan Runners)
- 03:00 World Sport (Saturday, August 3, 2024 5pm ET replay)
- 03:30 Tech for Good (Tech for Good LTFG501)
- 04:00 Inside Africa (Inside Africa LIAFR679)
- 04:30 African Voices Playmakers (Olympic Athletes)
- 05:00 Connecting Africa (Connecting Africa LCONAFR144)
- 05:30 Marketplace Middle East (Marketplace Middle East August 2024)
- 05:45 Marketplace Africa (South Africa’s Liquid Gold; Hennie Heymans)
- 06:00 CNN Newsroom (Sunday, August 4, 2024 12am ET)
- 06:30 World Sport (Saturday, August 3, 2024 5pm ET replay)
- 07:00 CNN Newsroom (Sunday, August 4, 2024 1am ET)
- 07:30 Inside Africa (Inside Africa LIAFR679)
- 01:09 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:35 MÉTÉO
- 01:38 TANDEM
- 02:28 TANDEM
- 03:19 COSY, LE MAG DÉCO
- 03:32 CASH
- 04:00 STOEMP, PÉKÉT... ET DES RAWETTES
- 04:29 C DANS L'AIR
- 05:35 OUTREMER.STORY
- 06:01 L'ÉCHAPPÉE BELGE
- 06:31 WARI
- 06:57 ÇA VA L'FAIRE !
- 07:53 L'ÉCOLOGIE EN ACTION
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:21 OH ! BIZ'ART
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:39 IL ÉTAIT UNE FOIS... CES DRÔLES D'OBJETS
- 08:46 FOOT GO
- 08:52 LES QUIQUOI
- 08:59 L'IMAGIER ANIMÉ DE KOUMI
- 09:04 TAFFY
- 09:11 GIGANTOSAURUS
- 09:22 GIGANTOSAURUS
- 09:33 LE PETIT GEEK
- 09:40 LES JEUX DE LA FONTAINE
- 09:42 ROCKY & LILY : C'EST DANS LA BOÎTE !
- 09:51 RUNES
- 10:13 LES P'TITS DIABLES
- 10:27 SILENCE, ÇA POUSSE !
- 11:19 CHÂTEAU !
- 11:32 RASSEMBLANCE
- 15:54 BYE BYE LA SUISSE
- 16:47 MON PLUS BEAU VILLAGE
- 17:23 MON PLUS BEAU VILLAGE
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:41 INDE DU SUD, LE CHARME TAMOUL
- 19:32 CONNEXION SAUVAGE
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:50 MÉTÉO
- 20:52 INCASSABLE
- 21:03 NOTRE DAME
- 22:30 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:50 MÉTÉO
- 22:54 PARIS EST TOUJOURS PARIS
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Pozrime sa na to
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Dobré správy
- 08:00 Správy
- 08:30 Motoring
- 09:00 Správy
- 09:30 Záchranári
- 10:00 Správy
- 10:30 Svet technológií
- 10:45 Naše potraviny
- 11:00 V politike
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Ekonomika+/Financie+
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Týždeň vo filme-1965
- 15:00 Správy
- 15:30 Investujeme
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Európa dnes a zajtra
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 V politike
- 21:00 Správy
- 21:30 Záchranári
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 10:00 Sky News Today
- 10:30 Sky News Including FYI
- 11:00 Sky News Today
- 11:30 Trevor Phillips
- 12:00 Sky News Today
- 14:30 Sky News Including FYI
- 15:00 Sky News Today
- 15:30 The Climate Show with Tom Heap
- 16:00 Sky News Today
- 16:30 Trevor Phillips
- 17:00 The News Hour with Jonathan Samuels
- 19:00 Sky News
- 19:30 The Climate Show with Tom Heap
- 20:00 Sky News
- 20:30 UK Tonight Highlights
- 21:00 Sky News
- 21:30 Trevor Phillips
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 Sky News
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (30)
- 00:15 REPORTERS
- 00:30 BULLETIN (17)
- 00:45 FOCUS ALONE
- 00:50 YOU ARE HERE
- 01:00 NEWS (31)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (18)
- 01:45 ARTS24 (8)
- 02:00 NEWS (32)
- 02:15 PEOPLE AND PROFIT
- 02:30 BULLETIN (19)
- 02:45 THE OBSERVERS
- 02:51 FOCUS ALONE
- 03:00 NEWS (33)
- 03:15 THE 51 PERCENT
- 03:30 BULLETIN (20)
- 03:45 FRENCH CONNECTIONS
- 03:51 FASHION
- 04:00 NEWS (34)
- 04:15 TALKING EUROPE
- 04:30 BULLETIN (21)
- 04:45 TALKING EUROPE
- 05:00 NEWS (40)
- 05:10 REVISITED
- 05:30 BULLETIN (11)
- 05:40 FOCUS ALONE
- 05:45 ARTS24 (6)
- 06:00 NEWS (35)
- 06:15 THE 51 PERCENT
- 06:30 BULLETIN (22)
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS (35)
- 07:15 FRENCH CONNECTIONS
- 07:21 FASHION
- 07:30 BULLETIN (4)
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS (35)
- 08:15 ARTS24 (8)
- 08:30 BULLETIN (4)
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PLT 2
- 09:20 PARIS GAMES 6' PLT
- 09:30 BULLETIN (170)
- 10:00 NEWS (853)
- 10:15 FRANCE IN FOCUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FOCUS ALONE
- 10:50 YOU ARE HERE
- 11:00 NEWS (269)
- 11:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 11:30 BULLETIN (172)
- 11:45 THE 51 PERCENT
- 12:00 NEWS (270)
- 12:15 ARTS24 (7)
- 12:30 BULLETIN (173)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS PLT 2
- 13:20 PARIS GAMES
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (894)
- 14:15 THE OBSERVERS
- 14:21 FOCUS ALONE
- 14:30 BULLETIN (227)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (274)
- 15:15 REPORTERS
- 15:30 BULLETIN (175)
- 15:45 FRANCE IN FOCUS
- 16:00 NEWS (897)
- 16:15 FOCUS ALONE
- 16:20 YOU ARE HERE
- 16:30 BULLETIN (228)
- 16:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 17:00 NEWS (897)
- 17:15 ARTS24 (6)
- 17:30 BULLETIN (228)
- 17:45 PEOPLE AND PROFIT
- 18:00 NEWS PLT 2
- 18:20 DESTINATION PARIS
- 18:30 BULLETIN
- 19:00 NEWS (897)
- 19:15 TALKING EUROPE
- 19:30 BULLETIN (228)
- 19:45 TALKING EUROPE
- 20:00 NEWS PLT 2
- 20:20 PARIS GAMES 6' PLT
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (281)
- 21:15 PEOPLE AND PROFIT
- 21:30 NEWS (282)
- 21:45 FOCUS ALONE
- 21:50 YOU ARE HERE
- 22:00 NEWS (283)
- 22:10 REPORTERS PLUS
- 22:30 BULLETIN (11)
- 22:40 REVISITED
- 23:00 NEWS (285)
- 23:15 ARTS24 (6)
- 23:30 BULLETIN (180)
- 23:45 FRANCE IN FOCUS
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 PAS 2 QUARTIER
- 00:22 MODE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS +
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 BILLET RETOUR
- 02:30 BULLETIN
- 02:40 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 PLAN B_24
- 03:21 LES OBSERVATEURS
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 PAS 2 QUARTIER
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 A L'AFFICHE
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS +
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:20 LES JEUX DE PARIS
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 MODE
- 09:21 VOUS ETES ICI
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 FOCUS SOLO
- 10:50 SPORTS WE
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:10 ICI L'EUROPE 2éme Partie
- 11:30 BULLETIN
- 11:40 LEGENDES URBAINES
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:20 LES JEUX DE PARIS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS +
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:10 MODE
- 15:16 VOUS ETES ICI
- 15:22 L'INSTANT MOBILE
- 15:30 BULLETIN
- 15:40 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:10 REPORTERS
- 16:22 L'INSTANT MOBILE
- 16:30 BULLETIN
- 16:40 LE PARIS DES ARTS
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 MER
- 17:30 BULLETIN
- 17:45 FOCUS SOLO
- 17:50 L'INSTANT MOBILE
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 A L'AFFICHE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 ACTUELLES
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 EN TETE A TETE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:20 LES JEUX DE PARIS
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 MODE
- 21:21 VOUS ETES ICI
- 21:30 BULLETIN
- 21:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:10 BILLET RETOUR
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 LES JEUX DE PARIS
- 23:16 ACTUELLES
- 23:30 BULLETIN
- 23:45 PAS 2 QUARTIER
- 23:51 MODE
- 00:10 Barvy vůní a větru
- 00:33 Svědectví života - Michal
- 00:53 Toulky po Slovensku - Kremnica
- 01:05 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Večer chval
- 07:10 Labyrintem víry s Tomášem Halíkem
- 07:35 Čas pro Malawi
- 08:25 Jak potkávat svět
- 12:00 Polední modlitba Sv. otce Františka
- 12:20 Muzikanti, hrajte
- 13:20 Zřím Řím
- 13:55 Dobrodružství před kamerou
- 14:55 Sedmihlásky
- 15:00 Bratr oheň: Maseo, Rufus a Klára
- 15:30 Cirkus Noeland (14)
- 18:00 MLADIFEST - Modlitba růžence
- 19:00 MLADIFEST - Mše svatá
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:40 Pod javiskom
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 02:30 Serra: Stále vpred, nikdy späť
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:15 Náš pápež
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Ruženec
- 07:30 Putujeme Rímom
- 07:45 Zabudnuté poklady
- 08:00 Effeta
- 08:20 Živé obrazy
- 08:30 Na ceste v rodine
- 09:05 LUXáreň
- 09:35 Eucharistické zázraky
- 09:40 Svätá omša zblízka
- 09:50 Odrobiny – jedným Slovom
- 10:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 11:10 Spravodajský súhrn
- 11:30 Nová kvalita života
- 11:50 Svedectvo
- 11:55 Odrobiny – jedným Slovom
- 12:00 Anjel Pána
- 12:15 A teraz čo?
- 12:30 Ruženec
- 13:10 Svedectvo
- 13:15 Hudobné pódium
- 14:20 Fara v meste
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:25 GU100
- 15:45 Koraland
- 16:05 Živé obrazy
- 16:15 Don Diana: Pre lásku k môjmu ľudu (2)
- 22:20 Vaticano
- 22:55 U Nikodéma
- 00:00 Hot Cars (7)
- 00:30 V mysli kuchaře (11)
- 01:00 Všechny chutě Maďarska (8)
- 02:00 Toymakerz (7)
- 03:00 Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (Izrael)
- 04:00 Hot Cars (4)
- 04:30 Jak najít vysněný dům (7)
- 05:00 KryptoTime (Decentralizované autonomní organizace)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (3)
- 07:00 Zvířata ve filmu (3)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Vynálezce
- 08:00 Vitální zahrada (3)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (1)
- 09:00 Jóga: energie života (4)
- 12:00 Všechny chutě Maďarska (8)
- 13:00 KryptoTime 2.0 (s KryptoVláďou)
- 13:30 Toymakerz (8)
- 14:30 Vitální zahrada (4)
- 15:00 Teleshoping
- 15:30 Drsný rybáři (5)
- 16:00 Rybáři z Iberie (7)
- 16:30 Teleshoping
- 17:00 Zvířata ve filmu (3)
- 17:30 Dotek luxusu (7)
- 18:00 Teleshoping
- 18:30 Zlatá mládež Instagramu (7)
- 19:30 Nejlepší domov (5)
- 04:00 Láďův Orient Express (8)
- 04:30 Tak chutná Itálie (Lucca)
- 05:00 Veget s Klárkou (18)
- 05:30 Nejlepší recepty
- 06:00 Vlasatí motorkáři - Asijské dobrodružství (Thajsko: Pláže a hory)
- 07:30 Dolce Vita (5)
- 10:00 Teleshoping
- 10:30 Chef Lignac po francouzsku (12)
- 14:00 Jamieho revoluce ve stravování (1)
- 15:10 Moje zahrada (22)
- 15:30 Teleshoping
- 16:00 Láďův Orient Express (8)
- 16:30 Tak chutná Itálie (Lucca)
- 17:00 Veget s Klárkou (18)
- 17:30 Teleshoping
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení, Studentské brigády nabízí i novojičínská r
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, ŘSD ČR připravuje opravu silnice z Karviné do Chotěbuzi, Karviná získala speciální ocenění v soutěži Zelená obec, Dopravní policista se ve volnu stává známým saxofonistou,
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Havířov chce být lídrem v energetických úsporách, Tábory ve Pstruží jsou opět plné dobrodružství)
- 04:30 Z naší ZOO (Mládě u dikobrazů v expozici Tsavo)
- 04:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 04:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Město F-M nechce zvyšovat daň z nemovitosti, TIC F-M funguje na Zámeckém náměstí a na Olešné, Aquapark i resort Olešná je v létě plný návštěvní
- 05:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení, Studentské brigády nabízí i novojičínská r
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Studuj u nás (Křest publikace Vercajk kariérového poradce, Projekt Mind Your Future, Stanislav Folwarczny, náměstek hejtmana MSK: MS kraj získal peníze pro školství z Fondu spravedlivé transformace)
- 05:25 Energie a kraj (Veolia představila svou teplárnu vedení města F-M, Tepelné čerpadlo vám může v létě nahradit klimatizaci, Leopold Benda, expert na energetiku: Komunitní energetika zvýší podíl obnovitelných zdrojů)
- 05:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 05:50 Miniexpres centra Ostravy (Moravská Ostrava a Přívoz má účet za rok 2023)
- 06:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení, Studentské brigády nabízí i novojičínská r
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 06:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 06:30 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava, Kognitivní centrum otevřelo dveře, Vladěna Jaremová, psycholožka Centra pro kognitivní poruchy Neurologické kliniky FNO" Centrum pro kognitivní poruchy ve FNO nabízí rehabilitace, Trombóza v průběhu těhoten
- 06:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 06:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 07:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení, Studentské brigády nabízí i novojičínská r
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, ŘSD ČR připravuje opravu silnice z Karviné do Chotěbuzi, Karviná získala speciální ocenění v soutěži Zelená obec, Dopravní policista se ve volnu stává známým saxofonistou,
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Havířov chce být lídrem v energetických úsporách, Tábory ve Pstruží jsou opět plné dobrodružství)
- 07:30 Z naší ZOO (Největší skupina hulmanů v historii ZOO)
- 07:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 07:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Město F-M nechce zvyšovat daň z nemovitosti, TIC F-M funguje na Zámeckém náměstí a na Olešné, Aquapark i resort Olešná je v létě plný návštěvní
- 08:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení, Studentské brigády nabízí i novojičínská r
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:13 Baby English (WHAT DO YOU REMEMBER?)
- 08:20 Zpíváme a tančíme s Míšou
- 08:30 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 12. kapitola)
- 08:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:43 Baby English (SCARY ENGLISH)
- 08:50 Rarášci (Muzikanti)
- 09:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení, Studentské brigády nabízí i novojičínská r
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 09:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 09:30 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava, Kognitivní centrum otevřelo dveře, Vladěna Jaremová, psycholožka Centra pro kognitivní poruchy Neurologické kliniky FNO" Centrum pro kognitivní poruchy ve FNO nabízí rehabilitace, Trombóza v průběhu těhoten
- 09:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 09:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 10:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení, Studentské brigády nabízí i novojičínská r
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:13 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, ŘSD ČR připravuje opravu silnice z Karviné do Chotěbuzi, Karviná získala speciální ocenění v soutěži Zelená obec, Dopravní policista se ve volnu stává známým saxofonistou,
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Havířov chce být lídrem v energetických úsporách, Tábory ve Pstruží jsou opět plné dobrodružství)
- 10:30 Z naší ZOO (Mláďata nejmenších koček světa)
- 10:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 10:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Město F-M nechce zvyšovat daň z nemovitosti, TIC F-M funguje na Zámeckém náměstí a na Olešné, Aquapark i resort Olešná je v létě plný návštěvní
- 11:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení, Studentské brigády nabízí i novojičínská r
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Studuj u nás (Křest publikace Vercajk kariérového poradce, Projekt Mind Your Future, Stanislav Folwarczny, náměstek hejtmana MSK: MS kraj získal peníze pro školství z Fondu spravedlivé transformace)
- 11:25 Energie a kraj (Veolia představila svou teplárnu vedení města F-M, Tepelné čerpadlo vám může v létě nahradit klimatizaci, Leopold Benda, expert na energetiku: Komunitní energetika zvýší podíl obnovitelných zdrojů)
- 11:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 11:50 Miniexpres centra Ostravy (Moravská Ostrava a Přívoz má účet za rok 2023)
- 12:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení, Studentské brigády nabízí i novojičínská r
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:13 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 12:20 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 12. kapitola)
- 12:30 Z naší ZOO (La Pampa - největší průchozí voliéra v ZOO)
- 12:34 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava, Kognitivní centrum otevřelo dveře, Vladěna Jaremová, psycholožka Centra pro kognitivní poruchy Neurologické kliniky FNO" Centrum pro kognitivní poruchy ve FNO nabízí rehabilitace, Trombóza v průběhu těhoten
- 12:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 12:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 13:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Rekonstrukce Domova Korýtko zdárně pokračuje, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Mariánskohorská radnice zvyšuje lidem komfort bydlení, Studentské brigády nabízí i novojičínská r
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, ŘSD ČR připravuje opravu silnice z Karviné do Chotěbuzi, Karviná získala speciální ocenění v soutěži Zelená obec, Dopravní policista se ve volnu stává známým saxofonistou,
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Havířov chce být lídrem v energetických úsporách, Tábory ve Pstruží jsou opět plné dobrodružství)
- 13:30 Z naší ZOO (La Pampa - největší průchozí voliéra v ZOO)
- 13:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 13:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Město F-M nechce zvyšovat daň z nemovitosti, TIC F-M funguje na Zámeckém náměstí a na Olešné, Aquapark i resort Olešná je v létě plný návštěvní
- 14:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Požár značně poškodil dvě školy v Českém Těšíně, Smlouva o prodeji pozemku pro Divadlo Mír podpesána, Odstřel skipové věže Dolu Lazy v Orlové, Bývalému šéfovi zapálil žhář vozidlo slivovicí, Zlatý D
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:13 Studuj u nás (Křest publikace Vercajk kariérového poradce, Projekt Mind Your Future, Stanislav Folwarczny, náměstek hejtmana MSK: MS kraj získal peníze pro školství z Fondu spravedlivé transformace)
- 14:25 Energie a kraj (Veolia představila svou teplárnu vedení města F-M, Tepelné čerpadlo vám může v létě nahradit klimatizaci, Leopold Benda, expert na energetiku: Komunitní energetika zvýší podíl obnovitelných zdrojů)
- 14:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 14:50 Miniexpres centra Ostravy (Moravská Ostrava a Přívoz má účet za rok 2023)
- 15:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Požár značně poškodil dvě školy v Českém Těšíně, Smlouva o prodeji pozemku pro Divadlo Mír podpesána, Odstřel skipové věže Dolu Lazy v Orlové, Bývalému šéfovi zapálil žhář vozidlo slivovicí, Zlatý D
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 15:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 15:30 Magazín TV medicína (Fakultní nemocnice Ostrava, Kognitivní centrum otevřelo dveře, Vladěna Jaremová, psycholožka Centra pro kognitivní poruchy Neurologické kliniky FNO" Centrum pro kognitivní poruchy ve FNO nabízí rehabilitace, Trombóza v průběhu těhoten
- 15:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:44 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 16:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Požár značně poškodil dvě školy v Českém Těšíně, Smlouva o prodeji pozemku pro Divadlo Mír podpesána, Odstřel skipové věže Dolu Lazy v Orlové, Bývalému šéfovi zapálil žhář vozidlo slivovicí, Zlatý D
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, ŘSD ČR připravuje opravu silnice z Karviné do Chotěbuzi, Karviná získala speciální ocenění v soutěži Zelená obec, Dopravní policista se ve volnu stává známým saxofonistou,
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Havířov chce být lídrem v energetických úsporách, Tábory ve Pstruží jsou opět plné dobrodružství)
- 16:30 Z naší ZOO (Mláďata suchozemských želv, želva vroubená. Mláďata u mangust trpasličích)
- 16:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé v Bludovicích a Straníku třídí do vlastních popelnic, Studenty zaměstnává i město, pracují třeba v lesoparku, Skokani z Fokusu získali první evropské medaile)
- 16:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Věřící si ve Stonavě nechali posvětit vozidla, Smíšený pěvecký sbor Stonava zpíval v Praze, Stonavští fotbalisté jsou na novou sezónu připraven
- 17:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Požár značně poškodil dvě školy v Českém Těšíně, Smlouva o prodeji pozemku pro Divadlo Mír podpesána, Odstřel skipové věže Dolu Lazy v Orlové, Bývalému šéfovi zapálil žhář vozidlo slivovicí, Zlatý D
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Eko magazín (Heřmanickou haldu uhasí nepropustný sarkofág, hotov by měl být asi za 10 let, Opava nechala vysadit nové stromy v Městských sadech, V Ostravě-Jihu hromadně očkovali psy proti vzteklině, Upcyklace: proces přeměňování odpadu v nové materiály, J
- 17:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 17:30 Transformace kraje (MSID)
- 17:40 Kam vyrazit (Na industriální atraktivity MSK láká Technotrasa)
- 17:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 18:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Požár značně poškodil dvě školy v Českém Těšíně, Smlouva o prodeji pozemku pro Divadlo Mír podpesána, Odstřel skipové věže Dolu Lazy v Orlové, Bývalému šéfovi zapálil žhář vozidlo slivovicí, Zlatý D
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Beskydský expres (Na šancích připomněli historii a pokřtili knihu, Palkovičtí převzali ocenění Vesnice roku na slavnostech, Kontroly na rekreačních vodních plochách)
- 18:20 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 18:30 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 18:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 18:45 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 19:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Požár značně poškodil dvě školy v Českém Těšíně, Smlouva o prodeji pozemku pro Divadlo Mír podpesána, Odstřel skipové věže Dolu Lazy v Orlové, Bývalému šéfovi zapálil žhář vozidlo slivovicí, Zlatý D
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, ŘSD ČR připravuje opravu silnice z Karviné do Chotěbuzi, Karviná získala speciální ocenění v soutěži Zelená obec, Dopravní policista se ve volnu stává známým saxofonistou,
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Havířov chce být lídrem v energetických úsporách, Tábory ve Pstruží jsou opět plné dobrodružství)
- 19:30 Z naší ZOO (Zimní venčení slonů v ZOO Ostrava)
- 19:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé v Bludovicích a Straníku třídí do vlastních popelnic, Studenty zaměstnává i město, pracují třeba v lesoparku, Skokani z Fokusu získali první evropské medaile)
- 19:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Věřící si ve Stonavě nechali posvětit vozidla, Smíšený pěvecký sbor Stonava zpíval v Praze, Stonavští fotbalisté jsou na novou sezónu připraven
- 20:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Požár značně poškodil dvě školy v Českém Těšíně, Smlouva o prodeji pozemku pro Divadlo Mír podpesána, Odstřel skipové věže Dolu Lazy v Orlové, Bývalému šéfovi zapálil žhář vozidlo slivovicí, Zlatý D
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Eko magazín (Heřmanickou haldu uhasí nepropustný sarkofág, hotov by měl být asi za 10 let, Opava nechala vysadit nové stromy v Městských sadech, V Ostravě-Jihu hromadně očkovali psy proti vzteklině, Upcyklace: proces přeměňování odpadu v nové materiály, J
- 20:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 20:30 Transformace kraje (MSID)
- 20:40 Kam vyrazit (Na industriální atraktivity MSK láká Technotrasa)
- 20:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 21:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Požár značně poškodil dvě školy v Českém Těšíně, Smlouva o prodeji pozemku pro Divadlo Mír podpesána, Odstřel skipové věže Dolu Lazy v Orlové, Bývalému šéfovi zapálil žhář vozidlo slivovicí, Zlatý D
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Beskydský expres (Na šancích připomněli historii a pokřtili knihu, Palkovičtí převzali ocenění Vesnice roku na slavnostech, Kontroly na rekreačních vodních plochách)
- 21:20 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 21:30 Z naší ZOO (Krmení ptáků v zimním období)
- 21:35 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 21:45 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 21:47 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 22:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Požár značně poškodil dvě školy v Českém Těšíně, Smlouva o prodeji pozemku pro Divadlo Mír podpesána, Odstřel skipové věže Dolu Lazy v Orlové, Bývalému šéfovi zapálil žhář vozidlo slivovicí, Zlatý D
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, ŘSD ČR připravuje opravu silnice z Karviné do Chotěbuzi, Karviná získala speciální ocenění v soutěži Zelená obec, Dopravní policista se ve volnu stává známým saxofonistou,
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Spící lidi v Havířově vylekal výbuch a požár popelnic, Havířov chce být lídrem v energetických úsporách, Tábory ve Pstruží jsou opět plné dobrodružství)
- 22:30 Z naší ZOO (Mláďata vyder malých)
- 22:35 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé v Bludovicích a Straníku třídí do vlastních popelnic, Studenty zaměstnává i město, pracují třeba v lesoparku, Skokani z Fokusu získali první evropské medaile)
- 22:45 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Věřící si ve Stonavě nechali posvětit vozidla, Smíšený pěvecký sbor Stonava zpíval v Praze, Stonavští fotbalisté jsou na novou sezónu připraven
- 23:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Požár značně poškodil dvě školy v Českém Těšíně, Smlouva o prodeji pozemku pro Divadlo Mír podpesána, Odstřel skipové věže Dolu Lazy v Orlové, Bývalému šéfovi zapálil žhář vozidlo slivovicí, Zlatý D
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:13 Eko magazín (Heřmanickou haldu uhasí nepropustný sarkofág, hotov by měl být asi za 10 let, Opava nechala vysadit nové stromy v Městských sadech, V Ostravě-Jihu hromadně očkovali psy proti vzteklině, Upcyklace: proces přeměňování odpadu v nové materiály, J
- 23:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 23:30 Transformace kraje (MSID)
- 23:40 Kam vyrazit (Na industriální atraktivity MSK láká Technotrasa)
- 23:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 13:00 Magazín Hodonín
- 13:15 Magazín Veselí nad Moravou
- 13:29 Počasí
- 13:30 Magazín Kyjov
- 13:45 Magazín Valašsko
- 14:00 Magazín Zlínský kraj
- 14:16 Magazín Uherský Brod
- 14:29 Počasí
- 14:30 Magazín Uherské Hradiště
- 14:45 MAGAZÍN ZLÍN / OTROKOVICE
- 15:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:16 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 00:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:28 Z dílny regionálních autorů (Z Janských Lázní do Pece, Západní Krkonoše)
- 01:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:18 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 01:25 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 01:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 232. díl)
- 01:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 02:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:16 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 02:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:28 Z dílny regionálních autorů (Z Janských Lázní do Pece, Západní Krkonoše)
- 03:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:18 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 03:25 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 03:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 232. díl)
- 03:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:16 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 04:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:28 Z dílny regionálních autorů (Z Janských Lázní do Pece, Západní Krkonoše)
- 05:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:18 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 05:25 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 05:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 232. díl)
- 05:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:16 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 06:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:28 Z dílny regionálních autorů (Z Janských Lázní do Pece, Západní Krkonoše)
- 07:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:18 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 07:25 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 07:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 232. díl)
- 07:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 08:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:16 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 08:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:28 Z dílny regionálních autorů (Z Janských Lázní do Pece, Západní Krkonoše)
- 09:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:18 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 09:25 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 09:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 232. díl)
- 09:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:16 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 10:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:28 Z dílny regionálních autorů (Z Janských Lázní do Pece, Západní Krkonoše)
- 11:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:18 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 11:25 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 11:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 232. díl)
- 11:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:16 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 12:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:28 Z dílny regionálních autorů (Z Janských Lázní do Pece, Západní Krkonoše)
- 13:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:18 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 13:25 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 13:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 232. díl)
- 13:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 14:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:16 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 14:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:28 Z dílny regionálních autorů (Z Janských Lázní do Pece, Západní Krkonoše)
- 15:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:18 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 15:25 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 15:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 232. díl)
- 15:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:16 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 16:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:28 Z dílny regionálních autorů (Z Janských Lázní do Pece, Západní Krkonoše)
- 17:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:18 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 17:25 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1)
- 17:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 232. díl)
- 17:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:16 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 18:19 Ocenění Pardubického kraje (Ing. Zdeněk Němeček, volejbalový trenér mládeže)
- 18:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:23 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 18:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů 98. díl)
- 19:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:18 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 19:25 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 19:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:16 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 20:19 Ocenění Pardubického kraje (Ing. Zdeněk Němeček, volejbalový trenér mládeže)
- 20:20 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:23 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 20:35 Hasičský magazín (Požáry, nehody, prevence a práce hasičů 98. díl)
- 21:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:16 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 21:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:20 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 232. díl)
- 21:25 TV Rockparáda (Pořad plný rockové hudby a zajímavých rozhovorů srpen 2024 1. část)
- 21:45 Skryté poklady architektury (Skryté poklady architektury)
- 22:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:16 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 22:19 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:20 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 232. díl)
- 22:25 TV Rockparáda (Pořad plný rockové hudby a zajímavých rozhovorů srpen 2024 2. část)
- 23:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:18 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 23:25 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 23:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 00:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 00:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:24 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 00:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 01:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:24 Host dne (Ondřej Tyleček, generální ředitel Fairy Tailors)
- 01:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 02:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 02:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:24 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 02:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kladensko-Slánsko - krajina příjemných i smutných vzpomínek)
- 02:45 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 03:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 03:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:24 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 03:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 04:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:24 Host dne (Ondřej Tyleček, generální ředitel Fairy Tailors)
- 04:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 05:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:24 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 05:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kladensko-Slánsko - krajina příjemných i smutných vzpomínek)
- 05:45 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 06:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 06:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:24 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 06:30 Poznávej Jižní Moravu (Pernštejn)
- 06:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 07:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:23 Host dne (Ondřej Tyleček, generální ředitel Fairy Tailors)
- 07:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 08:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:24 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 08:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kladensko-Slánsko - krajina příjemných i smutných vzpomínek)
- 08:45 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 09:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 09:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:24 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 09:30 Poznávej Jižní Moravu (Židlochovice)
- 09:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 10:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:24 Host dne (Ondřej Tyleček, generální ředitel Fairy Tailors)
- 10:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 11:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 11:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:24 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 11:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kladensko-Slánsko - krajina příjemných i smutných vzpomínek)
- 11:45 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 12:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 12:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:23 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 12:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 13:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:24 Host dne (Ondřej Tyleček, generální ředitel Fairy Tailors)
- 13:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 14:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 14:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:24 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 14:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kladensko-Slánsko - krajina příjemných i smutných vzpomínek)
- 14:45 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 15:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 15:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:23 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 15:30 Poznávej Jižní Moravu (Židlochovice)
- 15:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 16:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:24 Host dne (Ondřej Tyleček, generální ředitel Fairy Tailors)
- 16:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 17:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 17:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:24 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 17:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kladensko-Slánsko - krajina příjemných i smutných vzpomínek)
- 17:45 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje)
- 18:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 18:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:24 Host dne (Ondřej Tyleček, generální ředitel Fairy Tailors)
- 18:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (77. Výroční konferenci českých škol v Severní Americe)
- 19:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 19:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:24 Host dne (James Harries, hudebník)
- 19:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:24 Host dne (Andrea Daňková, expertka expertní skupiny Prostě teď a tajemnice ÚHKT)
- 20:35 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 20:45 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 21:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 21:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:23 Host dne (Ondřej Tyleček, generální ředitel Fairy Tailors)
- 21:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (77. Výroční konferenci českých škol v Severní Americe)
- 22:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 22:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:24 Host dne (James Harries, hudebník)
- 22:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 23:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:24 Host dne (Andrea Daňková, expertka expertní skupiny Prostě teď a tajemnice ÚHKT)
- 23:35 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 23:45 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (31. Segedin)
- 00:00 Týden v Praze
- 00:20 Středočeské noviny
- 00:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 01:00 Týden v Praze
- 01:20 Středočeská nej
- 01:30 Host dne
- 01:40 Svět z blízka
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Týden v Praze
- 04:20 Expres Prahy 18
- 04:30 Týden v regionech
- 05:00 Týden v Praze
- 05:20 Expres Prahy 13
- 05:30 Host dne
- 05:40 Hasiči
- 06:00 Týden v Praze
- 06:20 Expres
- 06:30 Svět z blízka
- 06:40 Středočeské noviny
- 07:00 Týden v Praze
- 07:20 Expres Prahy 15
- 07:30 Dobré zprávy
- 08:00 Týden v Praze
- 08:20 Expres Prahy 4
- 08:30 Putování po regionech
- 09:00 Týden v Praze
- 09:20 Středočeský magazín
- 09:30 Host dne
- 09:40 Za oponou
- 10:00 Týden v Praze
- 10:20 Expres Prahy 2
- 10:30 Týden v regionech
- 11:00 Týden v Praze
- 11:20 Expres Prahy 6
- 11:30 Svět z blízka
- 11:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 12:00 Týden v Praze
- 12:20 Expres Prahy 1
- 12:30 Špetka Slovácka
- 13:00 Týden v Praze
- 13:20 Expres Prahy 11
- 13:30 Dobré zprávy
- 14:00 Týden v Praze
- 14:20 Expres Prahy 8
- 14:30 Host dne
- 14:40 Středočeské noviny
- 15:00 Týden v Praze
- 15:20 Expres
- 15:30 Putování po regionech
- 16:00 Týden v Praze
- 16:20 Expres Prahy 18
- 16:30 Týden v regionech
- 17:00 Týden v Praze
- 17:20 Expres
- 17:30 Středočeská nej
- 17:40 Svět z blízka
- 18:00 Týden v Praze
- 18:20 Expres Prahy 4
- 18:30 Host dne
- 18:40 Středočeský magazín
- 19:00 Týden v Praze
- 19:20 Expres Prahy 15
- 19:30 Za oponou
- 19:40 Středočeské noviny
- 20:00 Týden v Praze
- 20:20 Expres
- 20:30 Dobré zprávy
- 21:00 Týden v Praze
- 21:20 Expres Prahy 13
- 21:30 Středočeské noviny
- 21:40 Hasiči
- 22:00 Týden v Praze
- 22:20 Expres Prahy 10
- 22:30 Host dne
- 22:40 Středočeský magazín
- 23:00 Týden v Praze
- 23:20 Svět z blízka
- 23:30 Týden v regionech
- 00:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 00:16 Dobré zprávy z regionl
- 00:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 00:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 01:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 01:12 Týden v regionech (ZJ)
- 01:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 01:44 Putování v regionech
- 02:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 02:16 Dobré zprávy z regionl
- 02:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 02:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 03:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 03:12 Týden v regionech (ZJ)
- 03:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 03:44 Putování v regionech
- 04:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 04:16 Dobré zprávy z regionl
- 04:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 04:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 05:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 05:12 Týden v regionech (ZJ)
- 05:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 05:44 Putování v regionech
- 06:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 06:16 Dobré zprávy z regionl
- 06:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 06:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 07:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 07:12 Týden v regionech (ZJ)
- 07:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 07:44 Putování v regionech
- 08:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 08:16 Dobré zprávy z regionl
- 08:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 08:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 09:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 09:12 Týden v regionech (ZJ)
- 09:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 09:44 Putování v regionech
- 10:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 10:16 Dobré zprávy z regionl
- 10:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 10:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 11:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 11:12 Týden v regionech (ZJ)
- 11:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 11:44 Putování v regionech
- 12:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 12:16 Dobré zprávy z regionl
- 12:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 12:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 13:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 13:12 Týden v regionech (ZJ)
- 13:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 13:44 Putování v regionech
- 14:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 14:16 Dobré zprávy z regionl
- 14:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 14:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 15:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 15:12 Týden v regionech (ZJ)
- 15:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 15:44 Putování v regionech
- 16:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 16:16 Dobré zprávy z regionl
- 16:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 16:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 17:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 17:12 Týden v regionech (ZJ)
- 17:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 17:44 Putování v regionech
- 18:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 18:16 Dobré zprávy z regionl
- 18:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 18:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 19:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 19:12 Týden v regionech (ZJ)
- 19:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 19:44 Putování v regionech
- 20:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 20:16 Dobré zprávy z regionl
- 20:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 20:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 21:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 21:12 Týden v regionech (ZJ)
- 21:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 21:44 Putování v regionech
- 22:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 22:16 Dobré zprávy z regionl
- 22:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 22:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 23:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 23:12 Týden v regionech (ZJ)
- 23:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 23:44 Putování v regionech
- 00:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Mezi nebem a zemí I.
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Mezi nebem a zemí I.
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Mezi nebem a zemí I.
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Mezi nebem a zemí I.
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Mezi nebem a zemí I.
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Mezi nebem a zemí I.
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Mezi nebem a zemí I.
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Mezi nebem a zemí I.
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Mezi nebem a zemí I.
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Mezi nebem a zemí I.
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Mezi nebem a zemí I.
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Mezi nebem a zemí I.
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Mezi nebem a zemí I.
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Mezi nebem a zemí I.
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Mezi nebem a zemí I.
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Mezi nebem a zemí I.
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Mezi nebem a zemí I.
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Mezi nebem a zemí I.
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Před 10 lety
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Před 10 lety
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Před 10 lety
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Před 10 lety
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Před 10 lety
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Před 10 lety
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 TÝDEN V REGIONECH (139)
- 00:25 POČASÍ
- 00:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 00:38 SPORT
- 00:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 00:45 HEADLINES
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (55)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 01:45 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 Jiří Michlíček (87)
- 03:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 03:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (139)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z PACOVA
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (28)
- 05:48 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:59 Empty
- 09:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 09:20 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 09:35 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 09:50 POČASÍ
- 09:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 09:55 HEADLINES
- 10:00 Jiří Michlíček (87)
- 10:35 TÝDEN V REGIONECH (139)
- 11:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 11:20 POČASÍ
- 11:23 SPORT
- 11:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 11:45 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 12:00 Jiří Michlíček (87)
- 12:35 POČASÍ
- 12:38 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 12:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 13:15 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 13:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 14:00 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 14:15 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (39)
- 14:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 14:45 STUDIO iVysočina
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 David Švejnoha (154)
- 15:40 STUDIO iVysočina
- 15:50 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:52 POČASÍ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 Otakara Svobodová (56)
- 16:50 STUDIO iVysočina
- 17:00 ZASTÁVKA NA TRATI (2)
- 18:00 POZOR VLAK (28)
- 18:45 POČASÍ
- 18:48 KULTURA
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 POČASÍ
- 19:03 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:04 STUDIO iVysočina
- 19:14 ŽIVĚ Z PACOVA
- 19:15 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (55)
- 19:40 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 19:41 POČASÍ
- 19:44 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 19:59 Empty
- 20:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 20:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 20:35 POČASÍ
- 20:38 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (39)
- 20:53 SPORT
- 20:58 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:00 Jiří Michlíček (87)
- 21:35 POČASÍ
- 21:38 SPORT
- 21:43 STUDIO iVysočina
- 21:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 POZOR VLAK (28)
- 22:45 POČASÍ
- 22:48 STUDIO iVysočina
- 22:58 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 23:00 Jiří Michlíček (87)
- 23:35 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Фронт NEWS
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Реальна історія
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Антизомбі
- 11:45 Громадянська оборона
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Все так однозначно
- 13:30 Інформаційні сюжети
- 14:00 Кризи Путінської Росії
- 14:20 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Фронт NEWS
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Антизомбі
- 18:15 Громадянська оборона
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети