Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Na forbíně TM
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Kroměříže)
- 05:15 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 06:25 Na cestě po Panamě
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Tajemná soška)
- 09:45 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Pouliční stravování)
- 12:55 Všechnopárty
- 13:55 Nejhezčí prázdniny Jitky Schneiderové
- 14:45 Nebezpečné známosti (2)
- 16:10 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 17:00 Na cestě po etiopském Amharsku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stín smrtihlava
- 21:35 Všichni musí zemřít
- 00:20 Ve víně je vražda (3)
- 01:05 Ve víně je vražda (4)
- 01:50 Na moll aneb Písničky od Bolka
- 02:30 Před půlnocí
- 02:55 Řemeslo žije!
- 03:15 Pálava
- 03:40 Žijeme s vírou
- 04:05 Jubilanti
- 04:45 Televizní klub neslyšících
- 05:10 Dopis z tábora Stockmanů
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 12:15 Rodopská magie (3)
- 12:45 Geniální rostliny (1)
- 13:35 Nelehký život medvědů
- 14:30 Kvarteto
- 15:00 Skrytá příroda Miami
- 15:50 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (7)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:25 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 M.A.S.H (55)
- 07:25 M.A.S.H (56)
- 07:55 M.A.S.H (57)
- 08:30 M.A.S.H (58)
- 09:00 M.A.S.H (59)
- 09:35 Dvojka na zabití 2 (Slast v lahvi)
- 14:35 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Ideální dvojice)
- 21:40 Inkognito
- 22:45 Honeymoon líbánky k nepřežití
- 23:35 Ano, šéfe!
- 04:10 Spravedlnost v krvi XIII (Na první pohled)
- 05:05 Těžká dřina
- 05:30 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:10 Těžká dřina
- 06:30 Partička L
- 07:55 Re-play
- 08:20 Top Gear VIII (1)
- 09:30 Top Gear IX (2)
- 20:15 Partička L
- 22:00 Gamer
- 23:40 Simpsonovi IX (Speciální čarodějnický díl)
- 04:45 Sběratelé kostí IX (Tajemství v konzervě)
- 06:00 Noční Praha
- 06:25 Policie v akci
- 07:10 Zločiny ze sousedství (Všichni se znají)
- 16:35 Big Ben II (Smrt kněze)
- 18:35 Columbo (Smrt v aréně)
- 03:00 Pád Země
- 10:05 Muž se zlatou zbraní
- 12:45 Zlato v Black Hills
- 15:05 Lakomec
- 17:45 Žít po svém
- 20:00 Muzzikanti
- 22:25 Mafiánovi
- 04:00 Láska klepe na dveře (Svoboda)
- 05:00 Jak se staví sen
- 06:00 Na zámku
- 06:10 Teď vaří šéf!
- 07:00 Prostřeno!
- 10:15 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 12:10 Osudové léto na Mykonosu
- 20:00 Osudové léto v Řecku
- 21:50 Ošklivka Katka (Intriky)
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Tome, přijeď, berou !)
- 06:05 Hopsasa (Sokolník)
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Čím dnes budu?
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:50 Zvířátka v zoo
- 07:00 Sběratelé her
- 07:10 Ryšáček Pablo
- 07:15 Ne-Ne
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola
- 08:45 Vydrýsek
- 08:50 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (1)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:25 Tyjo! To je paráda!
- 10:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví II
- 11:15 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:35 DVA3
- 11:50 101 Dalmatinská (8)
- 12:15 Kamarádi z koše
- 12:30 Art Ninja
- 13:00 Šmoulové
- 13:25 Bludiště
- 13:55 Superhrdinové
- 14:05 Superhrdinové
- 14:10 Věda je zábava III
- 14:40 Čarodějky školou povinné III (7)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Čvacht
- 15:30 Břinčíci III
- 15:40 Kazubovi!
- 15:50 Bobo
- 16:00 Tyjo! To je paráda!
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Čím dnes budu?
- 16:45 Luo Bao Bei
- 16:55 Zvířátka v zoo
- 17:05 Sběratelé her
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:30 Nefertine na Nilu
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 00:35 Rangers - Plavci
- 01:30 Dvořákovy klavírní kvartety (2)
- 02:10 Notes
- 02:55 Byla jednou pohádka
- 03:55 Terra musica
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 SIAL - legenda české architektury
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Divotvůrkyně
- 22:00 Moonage Daydream
- 04:45 Prostřeno v Británii XVIII (44)
- 05:10 Neuvěřitelné dorty IV (9)
- 05:30 Neuvěřitelné dorty IV (10)
- 06:00 Noční Praha
- 06:05 Amerika hledá topmodelku XX (Finále 1/2)
- 06:45 Tyhle šaty beru! IV (Návrat do doby kamenné)
- 07:15 Tyhle šaty beru! IV (Máma si umí dupnout)
- 07:45 Tyhle šaty beru! IV (Prsa jako překážka)
- 12:20 Máte doma uklizeno? II (9)
- 12:50 Neuvěřitelné dorty IV (9)
- 13:20 Neuvěřitelné dorty IV (10)
- 13:45 Hledá se táta a máma
- 04:25 Rodinná pouta II (Hříchy minulosti)
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Nikdo není dokonalý
- 06:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 08:05 Columbo (Vražda na videu)
- 09:35 Osudové léto na Islandu
- 14:45 Rodinná pouta II (Mlčeti zlato)
- 15:50 Přístav (Vzkaz)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:05 7 pádů Honzy Dědka
- 23:15 Jak se staví sen
- 01:00 360⁰
- 02:15 Generace deprese
- 02:55 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Na forbíně TM
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Kroměříže)
- 05:15 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 06:25 Na cestě po Panamě
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Tajemná soška)
- 09:45 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Pouliční stravování)
- 12:55 Všechnopárty
- 13:55 Nejhezčí prázdniny Jitky Schneiderové
- 14:45 Nebezpečné známosti (2)
- 16:10 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 17:00 Na cestě po etiopském Amharsku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stín smrtihlava
- 21:35 Všichni musí zemřít
- 00:45 AZ-kvíz
- 01:15 Na forbíně TM
- 01:55 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Okolo Kroměříže)
- 05:15 Etiketa (Dezerty)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty příhraničí (Fenomén Dušan Jurkovič)
- 06:25 Na cestě po Panamě
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum III (Tajemná soška)
- 09:45 Úsměvy Jiřího Hubače
- 10:25 Toulavá kamera
- 11:05 Klenoty příhraničí (Kultura pomalosti)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 KAMU ve Vietnamu (Pouliční stravování)
- 12:55 Všechnopárty
- 13:55 Nejhezčí prázdniny Jitky Schneiderové
- 14:45 Nebezpečné známosti (2)
- 16:10 Magnum III (Osmá část vesnice)
- 17:00 Na cestě po etiopském Amharsku
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stín smrtihlava
- 21:35 Všichni musí zemřít
- 00:10 Hudson a Rex (4)
- 01:15 Brooklyn 99 VI (15)
- 02:25 Sousedství II (4)
- 03:10 Výleťák (195)
- 03:15 Ze dvora (10)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (81)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (82)
- 04:20 Zahradní proměny IV (1)
- 05:10 Zahradní proměny IV (2)
- 06:00 Výleťák (238)
- 06:05 Moje místa (Dana Batulková)
- 07:10 Případy detektiva Murdocha XIII (4)
- 08:05 Zahradní proměny IV (3)
- 09:05 Zahradní proměny IV (4)
- 12:05 Kouzelníci
- 16:10 Hudson a Rex (5)
- 17:10 Zahradní proměny IV (5)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:20 Ulice (4738)
- 09:20 Hell’s Kitchen Česko (1)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Jedna rodina (Hrdina)
- 21:40 Comeback (Taneční)
- 00:55 Pomsta mrtvého muže
- 03:00 D-Tox
- 11:35 Můj falešný snoubenec
- 13:50 Teleshopping
- 14:05 Discopříběh 2
- 15:40 Navždy mladý
- 20:00 Proroctví
- 22:25 Dívka ve vlaku