Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
- 01:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Rozum a vůně)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Za císaře pána)
- 05:15 Etiketa (Vernisáž a spol.)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Písničky kolem nás
- 06:40 Kristian
- 08:20 Chalupáři (8)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:05 My všichni školou povinní (12)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O princezně na klíček
- 14:10 O kouzelnici Klotýnce
- 15:10 Noční mora
- 15:45 V hlavní roli obhájce
- 18:00 Chalupáři (9)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:08 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (10)
- 20:10 Docent (1)
- 21:45 Osmy
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (3)
- 04:25 Hradní pán z trojmezí
- 04:50 Divoká příroda Slovinska
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Nekonečný optimista z Goralie
- 06:25 Zázraky lidského génia (Tajemství doby kamenné)
- 07:20 Vltava, naše řeka (6)
- 07:30 Peklo na zemi (6)
- 14:15 Ve službách Alžběty II.
- 15:00 Tajemství Elysejského paláce
- 16:00 Jeden hot a druhý čehý
- 17:35 Perfektní rodiče v přírodě
- 18:25 Podivuhodný Laos
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 El Dorado
- 22:10 Dva misionáři
- 23:40 Havaj, cesta ke kořenům
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:04 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:33 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Archiv ČT24 (Spojnice břehů)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:08 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:15 Newsroom ČT24 - Podcasty
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 04:00 OH Paříž 2024 (Taekwondo)
- 04:15 OH Paříž 2024 (Taekwondo)
- 04:30 OH Paříž 2024 (Synchronizované plavání)
- 05:00 OH Paříž 2024 (Box)
- 05:15 OH Paříž 2024 (Box)
- 05:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 05:45 OH Paříž 2024 (Austrálie - Španělsko)
- 06:24 OH Paříž 2024 (Brazílie - USA)
- 07:24 Projekt Fair Play (Vzpírání)
- 07:54 Projekt Fair Play (Fair Play - Paříž 2024 - pobyt)
- 07:58 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 12:10 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 12:31 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 12:42 OH Paříž 2024 (Moderní pětiboj)
- 13:00 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 13:08 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 13:15 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 13:25 OH Paříž 2024 (Vzpírání)
- 13:52 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 13:56 OH Paříž 2024 (Německo - Dánsko)
- 00:40 Kill Bill 2
- 03:20 Rudý labyrint
- 06:00 Bolek a Lolek vyrážejí do světa
- 06:08 M.A.S.H (1)
- 06:33 M.A.S.H (2)
- 07:04 M.A.S.H (3)
- 07:36 M.A.S.H (4)
- 08:08 M.A.S.H (5)
- 08:40 Prima Česko
- 09:13 Prima Svět
- 09:47 Inkognito
- 10:53 Polda IV (Dům radosti)
- 12:12 Receptář prima nápadů
- 13:07 Libovky Pepy Libického
- 13:41 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:19 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:56 Tady hlídáme my
- 16:53 Hádkovi
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:55 Smrtonosná hra
- 04:07 Re-play
- 04:35 Spravedlnost v krvi XII (Dobré úmysly)
- 05:39 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Prima Pauza: Partička (Otázka: Cestující v letadle se pustí do řeči)
- 06:04 Těžká dřina
- 06:30 Top Gear VI (4)
- 07:21 Top Gear VI (5)
- 08:24 Top Gear VI (6)
- 09:26 Top Gear VI (7)
- 10:31 Top Gear VI (8)
- 11:36 Autosalon.tv
- 14:17 Simpsonovi V (Mys hrůzy)
- 14:45 Simpsonovi V (Homer jde studovat)
- 15:15 Simpsonovi V (Medvídek)
- 15:36 Růžový panter 2
- 20:15 Quantum of Solace
- 22:26 Cyborg
- 00:21 Dům voskových figurín
- 02:35 Odpočet do katastrofy
- 10:11 Rob Roy
- 13:00 Bouřlivé víno
- 15:47 Město Ember
- 20:06 Exodus: Bohové a králové
- 23:05 Kriminál
- 04:43 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:12 Teď vaří šéf!
- 06:48 Poklad z půdy
- 07:44 1. MISE (Bažanti v mixéru)
- 10:27 Receptář prima nápadů
- 11:13 České chaty snů
- 12:08 Ďáblice
- 20:04 Ve stínu lží
- 21:49 1. MISE (Tátové jsou potřeba)
- 23:03 Inkognito
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: U)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari (9)
- 06:40 Pošťák Pata a ztracené věci
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Nepořádek na farmě
- 12:05 MasterChef Junior VIII (10)
- 12:50 Tlapková patrola
- 13:10 Tlapková patrola
- 13:35 U6 - Úžasný svět techniky
- 14:05 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:25 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:50 Šmoulové
- 15:15 Fazolčina kavárna
- 15:40 Dynotrax Turbo
- 16:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:25 Tlapková patrola
- 16:45 Tlapková patrola
- 17:10 Ovečka Shaun II
- 17:20 Pan Tau (12)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a šťoura)
- 18:50 Zafari (10)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (11)
- 19:40 B.O.T. a příšerky
- 19:45 Olympijská Shaun
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Strašidelný hrad)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 00:50 ABBA Dabba Doo
- 01:45 Jak se kalila hudba (Svět patří vám)
- 02:40 Ladí neladí
- 03:35 Babylon
- 04:00 Před půlnocí
- 04:30 Terra musica
- 04:55 Anděl v černé Ostravě
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (5)
- 21:10 Balada z hadrů
- 23:15 Paradox Seana Conneryho
- 04:30 Rodinná pouta II (Léčba šokem)
- 05:39 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:10 S Italem v kuchyni
- 06:46 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 07:51 Columbo (Vražda podle plánu)
- 16:55 Nikdo není dokonalý
- 17:59 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen - extra
- 22:13 Nikdo není dokonalý
- 23:18 Jak se staví sen - extra
- 00:58 K věci
- 01:27 Prima HISTORIE
- 01:47 7 pádů Honzy Dědka
- 02:54 Prima ČESKO
- 03:26 Prima Svět
- 03:59 Prima HISTORIE
- 04:19 Prima Česko
- 04:53 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 06:32 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:01 Zprávy
- 07:27 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:18 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 08:26 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:25 Prima Svět
- 09:51 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:00 Zprávy
- 10:29 Prima ARCHIV
- 10:40 Prima MĚSTO
- 11:00 Partie PLUS
- 11:55 Polední zprávy
- 12:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 12:30 Lékaři v éteru
- 13:00 Zprávy
- 13:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:27 Prima HISTORIE
- 13:39 Prima MĚSTO
- 14:00 Zprávy
- 14:34 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:04 Hlasy zločinu
- 15:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:00 Zprávy
- 16:29 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Showtime magazín
- 20:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:00 Zprávy
- 21:26 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:46 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 22:53 Partie PLUS
- 23:55 Generace deprese
- 04:12 Prima Česko
- 04:45 Prima Svět
- 05:17 Hausbót Petra Horkého (Jane Goodall)
- 05:37 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:05 Kouzlo železniční architektury II (1)
- 06:47 Když žraloci útočí VI (Krev ve vodě)
- 07:45 Modré srdce planety: Mořské proudy (Mírné pásmo)
- 12:42 Divočina u nás doma
- 13:43 Zabijáci v divočině (Nemoci)
- 18:00 Prima Česko
- 18:33 Prima Svět
- 19:07 Odhalené Jordánsko (Jih)
- 01:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Rozum a vůně)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Za císaře pána)
- 05:15 Etiketa (Vernisáž a spol.)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Písničky kolem nás
- 06:40 Kristian
- 08:20 Chalupáři (8)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:05 My všichni školou povinní (12)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O princezně na klíček
- 14:10 O kouzelnici Klotýnce
- 15:10 Noční mora
- 15:45 V hlavní roli obhájce
- 18:00 Chalupáři (9)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:08 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (10)
- 20:10 Docent (1)
- 21:45 Osmy
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (3)
- 01:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Rozum a vůně)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Za císaře pána)
- 05:15 Etiketa (Vernisáž a spol.)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Písničky kolem nás
- 06:40 Kristian
- 08:20 Chalupáři (8)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:05 My všichni školou povinní (12)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O princezně na klíček
- 14:10 O kouzelnici Klotýnce
- 15:10 Noční mora
- 15:45 V hlavní roli obhájce
- 18:00 Chalupáři (9)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:08 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (10)
- 20:10 Docent (1)
- 21:45 Osmy
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (3)
- 01:05 Autobazar Monte Karlo (12)
- 01:45 Sousedství V (20)
- 02:50 TaJeMno
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (213)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (49)
- 04:25 Zahradní proměny II (20)
- 05:10 Zahradní proměny II (21)
- 06:00 Moje místa (Milan Peroutka)
- 06:55 Případy detektiva Murdocha XII (4)
- 07:55 Zahradní proměny II (22)
- 08:55 Zahradní proměny II (23)
- 09:55 Otec Braun (6)
- 11:55 Cena medu
- 14:50 Green Lantern
- 17:10 Zahradní proměny II (24)
- 20:10 Chytrák a dva společníci
- 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2 (Alice 18)
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Holčička z iglú
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:20 Chuggington: Veselé vláčky II (16)
- 07:10 Alvin a Chipmunkové II (21)
- 08:00 Go-Go šou
- 09:40 Co ste hasiči II (Investor)
- 14:40 Babovřesky 2
- 22:50 Smrtonosná zbraň 2
- 00:50 Firewall
- 02:55 Pátek třináctého
- 04:40 Dokud jsi se mnou
- 06:30 5 x jinak
- 08:30 Krásná Locika
- 09:45 Scooby-Doo
- 11:20 Policajt ze sámošky
- 13:10 Spider-Man 2
- 15:45 Den co den
- 17:40 Štěstí na dosah
- 20:00 Velká svatba
- 21:40 Temný příliv
- 23:55 Mortal Kombat
- 05:15 Walker, Texas Ranger VIII (15)
- 06:00 Strážci hranic: Austrálie IV (11)
- 06:45 Mistři zastavárny (2)
- 07:40 Mistři renovací III (8)
- 08:35 Kachní dynastie IV (31)
- 09:35 Kobra 11 III (11)
- 11:40 Novashopping
- 11:55 Walker, Texas Ranger VIII (16)
- 12:50 Válka skladů XIII (9)
- 14:50 Mistři zastavárny (4)
- 15:45 Spartan: Týmová výzva II (2)
- 16:40 Kobra 11 III (13)
- 18:40 Válka skladů XIII (11)
- 19:35 Mistři zastavárny (6)
- 22:10 Walker, Texas Ranger VIII (17)
- 23:05 Kobra 11 III (13)
- 00:25 Teorie velkého třesku IV (20)
- 02:05 Malý Sheldon IV (11)
- 02:40 Svět podle Jima (22)
- 03:20 Americký táta VI (18)
- 03:40 Americký táta VII (1)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Stahovák
- 04:55 Film o filmu: Ro(c)k podvraťáků
- 05:10 Máma II (12)
- 05:40 Ženatý se závazky (107)
- 06:30 Bernieho dobrodružství (7)
- 06:55 Bakugan: Evolutions (23)
- 07:05 Přátelé X (2)
- 08:05 Máma II (19)
- 09:45 Malý Sheldon IV (15)
- 11:20 Ženatý se závazky (109)
- 12:15 Dva a půl chlapa VII (11)
- 13:00 Přátelé X (2)
- 14:05 Teorie velkého třesku IV (20)
- 15:45 Máma II (22)
- 17:00 Máma III (1)
- 17:25 Svět podle Jima II (2)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (13)
- 19:10 Malý Sheldon IV (17)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (24)
- 21:40 Přátelé X (4)
- 22:35 Americký táta VII (3)
- 23:25 Dva a půl chlapa VII (13)
- 04:25 Koření
- 04:45 Na lovu II
- 05:25 Riskuj!
- 06:00 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:45 Na lovu II
- 07:40 MasterChef Česko II (5)
- 12:55 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko II (6)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med IX (2)
- 01:05 Vyměněné osudy II (65)
- 02:30 Čarodějky IV (17)
- 03:15 Nemocnice Chicago Med IX (2)
- 03:55 Oteckovia II (89)
- 08:10 Poldark III (5)
- 09:15 Poldark III (6)
- 10:20 Vítejte doma IV
- 16:15 Poldark III (7)
- 17:20 Poldark III (8)
- 11:00 Challenge Roth
- 11:30 Mystic Skate Cup
- 12:00 Spade poker show 2024 (5)
- 12:30 1:1 Sport Show (66)
- 13:05 Bellator 303: Mix vs. Magomedov
- 00:00 Challenge Roth
- 00:30 Mystic Skate Cup
- 01:00 Házená: ThSV Eisenach - THW Kiel
- 02:15 Házená: SC Magdeburg - Rhein-Neckar Löwen
- 03:45 Přestávka ve vysílání
- 00:20 Hymna SR
- 00:25 Stratení v Karibiku
- 02:10 Správy „N“
- 03:00 Góly - body - sekundy
- 03:20 Neskoro večer
- 04:15 Cestou necestou (Palau)
- 04:45 Správy „N“
- 05:35 Nebíčko v papuľke
- 06:05 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom presekávali ľad)
- 06:15 Jurošík
- 06:20 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 06:35 Rusty II
- 06:40 Medvedík Pompon II (Čarovné prebudenie)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Lexi a Lottie
- 07:30 Bluey
- 07:35 Zberateľ zvukov
- 07:40 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:50 Údolie Muminovcov III
- 08:15 Šéfkuchár Shane (Komu chutia orechy?)
- 08:25 Zázračný ateliér
- 08:50 Príbeh rieky Hron (1)
- 09:15 Nech žije deduško (Blahostroj)
- 09:45 Leto s Katkou (Svadba)
- 10:10 Moje povstanie (Hlásateľ)
- 10:25 Pohľady zhora III (Nemecko zhora - Juh)
- 11:20 Nebíčko v papuľke
- 11:55 Gastromap
- 15:30 Keby som mal pušku
- 17:00 Boli sme pri tom
- 18:15 Veľkou lyžicou (Vňate, klíčky a mikrozelenina)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Hotel Portofino II (6)
- 23:00 Opri sa o mňa (Katarína Zatovičová)
- 23:25 Hymna SR
- 23:30 Toskánska vášeň III (6)
- 00:37 Hymna SR
- 00:38 Správy „N“
- 01:50 Přestávka ve vysílání
- 08:15 Kapura
- 09:05 Farmárska revue
- 09:35 Letná rybačka
- 09:40 S rozumom do hory (S rozumom do hory - LES A VODA)
- 14:05 Demeterovci
- 15:25 Maroško (Smoliar)
- 16:50 Straty a nálezy (Peter)
- 17:55 Čekyho hudobný labák
- 18:30 Večerníček (O mestečku za hradbami "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Athleticus
- 19:50 Slovo
- 01:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Rozum a vůně)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Za císaře pána)
- 05:15 Etiketa (Vernisáž a spol.)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Písničky kolem nás
- 06:40 Kristian
- 08:20 Chalupáři (8)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:05 My všichni školou povinní (12)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O princezně na klíček
- 14:10 O kouzelnici Klotýnce
- 15:10 Noční mora
- 15:45 V hlavní roli obhájce
- 18:00 Chalupáři (9)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:08 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (10)
- 20:10 Docent (1)
- 21:45 Osmy
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (3)
- 01:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Rozum a vůně)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:45 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:00 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Spolu na hranici (Za císaře pána)
- 05:15 Etiketa (Vernisáž a spol.)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Písničky kolem nás
- 06:40 Kristian
- 08:20 Chalupáři (8)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:45 Kalendárium
- 10:00 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:05 My všichni školou povinní (12)
- 12:05 Z Televarieté
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O princezně na klíček
- 14:10 O kouzelnici Klotýnce
- 15:10 Noční mora
- 15:45 V hlavní roli obhájce
- 18:00 Chalupáři (9)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:08 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (10)
- 20:10 Docent (1)
- 21:45 Osmy
- 23:09 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:10 Clona (3)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Cez lupu
- 01:30 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:35 Týždeň vo svete
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:50 Cez lupu
- 04:25 Správy "N"
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:35 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Svet v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:25 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 Téma :24
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:25 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:40 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri 2024 - zostrihy
- 17:45 Reportéri 2024 - zostrihy
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:25 Fetiše televízie: Góly, body, televízia
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Archív :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 01:20 Bolest a sláva
- 03:05 Dešťová víla
- 04:45 Doma je tady
- 06:15 Ostrov delfínů
- 08:05 Hlas lásky
- 10:20 Paříž počká
- 12:05 Dobrodružství v divočině: Pes hrdina
- 13:45 Cesta za snem
- 15:30 Národ velryb
- 17:05 Upír junior
- 18:40 Netvor
- 20:15 12 hodin na odplatu
- 22:10 Pád Londýna
- 23:55 Chladnokrevný
- 00:40 Soudní síň (Neporodila jsem je)
- 01:25 Soudní síň (Stydlivá manželka)
- 02:05 Krimi
- 02:30 Noviny
- 03:05 Záchranáři v akci
- 03:40 Na chalupě
- 04:20 Nové bydlení
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 Krimi
- 06:30 Noviny
- 07:10 15 min. kuchař
- 12:35 Dr. Ludsky (Hranice ovládání)
- 13:50 Dědictví (15)
- 14:50 Dědictví (16)
- 15:50 Konkurs
- 16:55 Na chalupě
- 17:55 Nové bydlení
- 20:20 V sedmém nebi
- 22:25 Všechno, co mám rád
- 00:35 Rodinné prípady
- 01:20 Modré z neba
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 13:45 Susedia
- 16:05 Horná Dolná (Kalamita)
- 17:05 Horná Dolná (Zabíjačka)
- 18:00 Horná Dolná (Oblievačka)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:50 Survivor
- 23:10 Rodinné prípady
- 08:40 Váš dokonalý domov III (4)
- 09:50 Vzdělávání ve světě (1)
- 10:50 LEGO Masters - Amerika (4)
- 11:40 Opět spolu na chalupě (4)
- 16:35 Váš dokonalý domov III (5)
- 17:40 Utajený šéf V (4)
- 22:35 Příběhy z cel smrti (4)
- 23:30 Bohatí a chudí VI (4)
- 01:50 Veřejní nepřátelé
- 04:05 Kdo se směje teď
- 06:00 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 07:45 Ženy sobě
- 09:50 Van Helsing
- 12:00 Dobrý člověk
- 14:05 Cesty
- 15:50 Nic ve zlým
- 17:35 Třináct životů
- 20:00 Jurský svět: Nadvláda
- 22:25 Rod Draka II (8)
- 23:30 Kdo zabil Maggie Moore?
- 06:00 Láska kvete v každém věku
- 07:30 Gran Turismo
- 09:40 Jurský park
- 13:50 Jurský park 3
- 15:20 Jurský svět
- 17:25 Jurský svět: Zánik říše
- 20:05 Creed II
- 22:10 Halloween
- 23:55 Veliká III (4)
- 00:50 Turista (6)
- 01:50 Věznice 77
- 03:50 Emily
- 15:35 Peníze těch tupců
- 17:20 Zimní král (1)
- 18:20 Samaritán
- 20:00 Rod Draka II (8)
- 21:00 Julia II (Krevety na kroupovém lůžku)
- 21:50 Noční let (2)
- 22:40 Smrtelné zlo: Probuzení
- 00:30 Zpověď hochštaplera Felixe Krulla
- 02:25 Brutální vedro
- 03:40 Irské sbohem
- 04:05 Země žen
- 06:00 65
- 07:30 Inspekce
- 07:50 Modrý kaftan
- 09:50 Poslední šance
- 10:20 Maxine (1)
- 11:05 Maxine (2)
- 11:50 Maxine (3)
- 12:40 Rain Man
- 16:25 Modrý kaftan
- 18:25 65
- 20:00 Hromadění
- 01:45 Hadí plyn
- 03:35 Nevzdávám to
- 04:00 Levhart anatolský
- 06:00 Láska
- 08:10 Ti nejhorší
- 09:55 Je mi ze sebe špatně
- 11:35 Odpojení
- 13:15 Levhart anatolský
- 15:05 Soused
- 16:40 Ti nejhorší
- 18:20 Láska
- 20:30 Elaha
- 22:25 Jen ať je to chlapec
- 08:25 Prolhané krásky (Tik ťak, mrchy)
- 09:25 Superman 2
- 11:55 Flash (Nepřemožitelný)
- 20:00 Dej si pohov, kámoši
- 00:25 Lucas
- 02:00 Neuvěřitelný život rockera Coxe
- 03:35 Mafiánovi
- 10:00 Kočičí princ
- 11:45 Bota jménem Melichar
- 12:55 Nejkrásnější věk
- 14:30 Jedna kočka za druhou
- 16:35 Člověk proti zkáze
- 18:05 Kam nikdo nesmí
- 20:00 Osudové cesty II (1)
- 20:55 Osudové cesty II (2)
- 21:50 Kurýr: Restart
- 23:50 Vice
- 00:35 1911: Pád poslední říše
- 02:15 Panama
- 03:50 Přestávka ve vysílání
- 04:55 Nestanu se tvojí ženou
- 06:30 Fame – Cesta za slávou
- 10:10 Spy kids: Stroj času
- 11:35 Kupec benátský
- 13:45 Mrazivý závod
- 15:30 Hořko-sladko
- 17:15 Bernie
- 18:55 Síla slova
- 21:00 Dort
- 22:40 Trable Petuniových
- 00:00 Hříšní lidé města Oss
- 01:50 Kořist
- 03:15 Lidé, které možná znáš
- 05:00 Upírky
- 06:30 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 13:05 Jak milovat s D
- 14:40 Možná řeknu ano
- 16:15 Světlo mezi oceány
- 18:25 Sexy 40
- 20:00 Stíny mezi námi
- 21:35 Druhá míza
- 23:20 After: Polibek
- 00:25 Přestávka ve vysílání
- 04:45 Strojvůdce
- 06:20 Šeptající ostrov
- 07:40 Šťastný drak
- 09:15 Africké safari
- 10:40 Asterix a Olympijské hry
- 14:10 Až najdu domov
- 16:00 Sniff a strašidelný hrad
- 17:20 Vysněný život
- 19:00 Čas beznaděje
- 21:00 Spůner
- 22:20 Úžasní Ambersonovi
- 01:05 Ztracený čas
- 02:55 I slova zabíjí
- 05:45 Bláznivá svatba
- 07:40 Zamilovaní sousedé
- 14:40 Hercule Poirot (Sen)
- 15:45 Věčně tvá nevěrná
- 20:00 Testament mládí
- 01:15 Bonnie And Lionnie
- 01:35 Hotel Bleu
- 02:05 Tokyo Twilight
- 04:20 Hiver
- 05:15 End of Program
- 06:00 Africa Screams
- 07:20 Broadway Limited
- 08:35 The Lady Refuses
- 09:45 Abilene Town
- 11:15 West Of The Divide
- 12:05 Trapped
- 13:25 Beneath The 12-Mile Reef
- 15:05 Port Of New York
- 16:25 Hit And Run
- 18:00 Talea
- 19:15 Catharsis with Marie-Lou Desmeules
- 19:20 Departure
- 21:00 The Inspector General
- 08:00 STOLEN TREASURES (EP. 3)
- 08:40 ZENITH (EP. 9)
- 09:10 ZENITH (EP. 10)
- 09:40 BHUTAN IN THE PURSUIT OF HAPPINESS
- 10:45 QUIRKY SCIENCE
- 11:10 QUIRKY SCIENCE
- 11:40 CREATIVE KILLERS (EP. 01)
- 20:00 AFRICA'S DEADLIEST (EP. 01)
- 20:55 THE RESCUE DOGS OF LAKE GARDA
- 21:45 ORGANIC PANIC (HOME)
- 22:10 LIFE IN THE BLUE
- 23:00 COLONIES UNDER THE SEA
- 23:50 NEW ZEALAND'S RACE OF EXCESSES
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:15 HERE COMES THE BRIDE
- 16:30 HERE COMES THE BRIDE
- 16:45 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (8)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (9)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (5)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (47)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (7)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (8)
- 01:50 NEW Internet Wars 2016
- 21:40 Hip Show S5 EP14
- 22:00 Hip Show S5 EP13
- 22:20 Hip Show S5 EP12
- 22:45 Hard Knocks Fighting, Ep. 13
- 23:30 Lux 014 Fighting League, Mexico 25.06.2021
- 00:00 WILD SPIRITS H20 (3)
- 00:30 WILD SPIRITS H20 (4)
- 01:00 GP RACING 2022 (45)
- 01:30 GP RACING 2022 (46)
- 02:00 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 02:30 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 03:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (2)
- 04:00 AUTOSPEED 2019 (17)
- 04:30 AUTOSPEED 2019 (18)
- 05:00 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 05:30 INSIDE SAILING 2020 (10)
- 06:00 CAPE EPIC 2018 (2)
- 06:30 CAPE EPIC 2018 (3)
- 07:00 GP RACING 2022 (45)
- 07:30 GP RACING 2022 (46)
- 08:00 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 08:30 SAILING TO TOKYO 2018 (4)
- 09:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (1)
- 10:00 SHIFTING GEARS
- 10:30 SHIFTING GEARS
- 11:00 WILD SURF 2019 (18)
- 11:30 WILD SURF 2019 (19)
- 14:00 BOAT SHOW 4K (20)
- 14:30 BOAT SHOW 4K (1)
- 15:00 SPORTS MAX (44)
- 15:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 16:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 16:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 17:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 17:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 18:00 KITE MASTERS 2018 (3)
- 18:30 KITE MASTERS 2018 (4)
- 19:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (7)
- 22:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 22:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 23:00 WORLD OF WATERSPORTS (29)
- 23:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 00:35 HOW IT'S MADE (THE CAR FACTORY)
- 01:00 DRONE WARS (3)
- 01:55 GOING BEYOND (KOH CHANG)
- 02:50 THE ETHIOPIA: THE MYSTERY OF PHALLIC STONES
- 03:45 DREAM JOURNEY (3)
- 00:00 Bounce & Fun
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box premiere
- 21:00 Fresh Out The Box premiere
- 00:45 Svetová lodná doprava (3)
- 01:45 Z blízka (4)
- 02:15 Sadnite si, prosím (29)
- 02:55 Raz a navždy (4)
- 03:45 Coco Artely (1)
- 08:30 Telenákup (1)
- 08:40 Doslova
- 09:20 Ako sa to stalo (2)
- 10:20 Téma (163)
- 11:00 Juhoslávia: Druhá strana zrkadla (2)
- 12:00 Zákon a poriadok (2)
- 13:00 Telenákup (1)
- 13:10 Nosoroží sirotinec (1)
- 14:10 Sadnite si, prosím (30)
- 14:50 Téma (167)
- 15:30 Doslova
- 16:10 Telenákup (1)
- 16:20 Život s vrahom (5)
- 17:10 Magický Egypt (2)
- 18:10 Dejiny červenej armády (2)
- 19:10 Telenákup (1)
- 19:20 Travelistan (40)
- 19:40 Doslova
- 20:20 Ľudia sú aj politici (46)
- 21:00 Sadnite si, prosím (30)
- 21:40 Žena na čele Dioru (1)
- 22:40 Udržateľná budúcnosť (3)
- 23:40 Čína: zrodenie veľmoci (2)
- 00:45 Naše zprávy
- 00:55 VIP svět
- 01:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Leoš Noha
- 08:35 Klenot.TV
- 12:35 Babica vs. Sapík
- 13:25 Tajemství Evy Pilarové
- 14:25 Tajemství Dalibora Jandy
- 15:30 Nebezpečné vztahy
- 16:25 Jak to dopadlo!?
- 17:30 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Léto v Chorvatsku
- 22:05 Malá velká banda
- 02:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:40 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:15 Soudce Alexandr
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Nejvyšší soud
- 21:25 Most (1)
- 22:45 El Chapo III (11)
- 23:45 La Parta (8)
- 00:50 Babica vs. Sapík
- 01:40 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:05 Klenot.TV
- 13:15 Live Teleshopping
- 18:25 Babica vs. Sapík
- 19:15 Rozchody
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 23:55 Nebezpečné vztahy live
- 04:45 Cirkulární Česko: Výroba a využití vodíku v oběhovém hospodářství
- 05:25 Světlá hodinka s Jaroslavem: Juliet Navrátilová(1/2)
- 06:20 Medx talks: MUDr. Aleš Obr, Ph. D.
- 06:40 Žijí mezi námi: Petr Papoušek
- 07:00 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 07:25 Valašský zpravodaj
- 07:35 Magazín z Orlickoústecka
- 07:55 Petrovický zpravodaj
- 20:15 Hitler a nacist (3)
- 21:20 Mladý Svět: Nela Boudová
- 00:35 Pojď se mnou
- 02:05 Ztracený svět II (3)
- 02:50 Ztracený svět II (4)
- 03:35 Ztracený svět II (5)
- 04:20 Ultrafialoví II (5)
- 05:05 Seriálový tip (1)
- 05:20 Totalcar II (4)
- 06:20 Zelenáč IV (4)
- 07:20 Hvězdná brána: Atlantida II
- 10:00 Hvězdná brána: Atlantida II (4)
- 10:55 Hvězdná brána: Atlantida II (5)
- 11:50 MacGyver II (6)
- 12:45 MacGyver II (7)
- 13:35 MacGyver II (8)
- 14:30 MacGyver II (9)
- 15:25 Ztracený svět II (6)
- 16:20 Ztracený svět II (7)
- 17:15 Ztracený svět II (8)
- 18:10 MacGyver II (8)
- 19:05 MacGyver II (9)
- 20:00 Kódované vysílání
- 21:50 Pojď se mnou
- 23:40 Vražda mimo sezonu
- 00:45 Ztracený svět III (2)
- 01:40 Ultrafialoví II (10)
- 02:30 Ultrafialoví II (11)
- 03:15 Totalcar V (1)
- 03:40 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena II (22)
- 10:00 Xena III (1)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 A-Team III (1)
- 13:55 A-Team III (2)
- 14:55 A-Team III (3)
- 15:55 A-Team III (4)
- 17:00 A-Team III (5)
- 18:00 Lovci pokladů II (20)
- 19:00 Lovci pokladů II (21)
- 20:00 Lovci pokladů II (22)
- 21:00 Lovci pokladů III (1)
- 22:00 Lovci pokladů III (2)
- 23:00 Xena III (2)
- 23:55 Ztracený svět III (3)
- 00:10 Námořní vyšetřovací služba XVI (14)
- 01:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (15)
- 02:00 Brousko III (91)
- 02:50 Brousko III (92)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Brousko III (90)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:25 Brousko III (91)
- 13:30 Vteřiny života (4)
- 18:05 Vteřiny života (5)
- 19:00 Profil zločinu III (4)
- 20:05 Profil zločinu III (5)
- 21:10 Profil zločinu III (6)
- 22:20 Brousko III (91)
- 23:30 Brousko III (92)
- 01:30 Ve sklepě
- 03:00 Layla Fourie
- 11:25 Špekoun
- 12:55 Assassin
- 14:45 Pride
- 16:50 Turné
- 18:45 Poslední Mohykán
- 20:10 Střípky paměti
- 22:00 Případ SK1
- 00:00 Zloději
- 02:10 Jací jsme byli
- 04:10 Zloději
- 10:00 Láska mezi regály
- 12:10 Divoch
- 13:55 Nepředstavitelné
- 16:10 Nafukovací panna
- 18:10 Nepředstavitelné
- 20:25 Rebelky
- 22:00 Zabití posvátného jelena
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Krkavec)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (3)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 O modrém autíčku (Zloděj)
- 06:55 Staré pověsti české (O králi Ječmínkovi)
- 07:05 Broučci (Loučení)
- 07:10 Brundibáři (Aby bylo jasno)
- 07:25 Žofka a její dobrodružství (Jak se Žofka postarala o svatbu)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 07:50 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak šli spát)
- 10:05 Staré pověsti české (12)
- 10:15 Broučci (A byla zima...)
- 10:20 Brundibáři (Konzerva)
- 10:30 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila chuligánům spády)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a abeceda)
- 10:50 Pojďte pane, budeme si hrát (A neříkej mi Vašíku)
- 11:05 Příběhy kocoura Modroočka (Já a můj dvojnožec)
- 11:25 O Mikešovi (Tajemný kocourek)
- 11:35 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a správce Markvart)
- 12:00 Vyšší princip
- 14:00 U mě dobrý
- 15:45 Filmové minuty
- 16:00 Čtyři v kruhu
- 17:35 Kinosál
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Ďáblova past
- 19:30 Žofka a její dobrodružství (13)
- 19:40 O Dorotce (Dorotka a papoušek)
- 20:00 Poslušně hlásím
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Pension pro svobodné pány
- 23:35 Teleshopping
- 04:25 Nejbizarnější městské legendy (2)
- 04:55 Mississipské peklo
- 05:40 Extrémní útěky z vězení (Dohoda)
- 06:15 Biblické záhady (Tajemství sochy)
- 07:00 Teleshopping
- 16:50 Everest: Vrchol lidstva
- 18:10 Tajemství vody
- 19:05 Extrémní útěky z vězení (Dohoda)
- 22:05 Biblické záhady (Tajemství sochy)
- 23:15 Historie Pompejí
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Jessabelle
- 01:40 Umělá inteligence
- 03:10 Poslední minuty na Zemi
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 10:30 Staroměstská poprava 1621 (Pátrání)
- 11:25 Hranice (3)
- 11:55 JFK: Spiknutí
- 14:25 Teleshopping
- 15:35 Faraonovo ztracené město
- 23:25 Tutanchamonova kletba
- 01:20 Krokodýl: Návrat do krvavé laguny
- 02:45 Equilibrium
- 04:20 7 pod nulou
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 06:00 Close Up III (4)
- 06:35 Close Up III (5)
- 07:05 Close Up III (3)
- 07:35 Princ a já 2
- 09:25 Slaměný klobouk
- 11:00 Sedm let v Tibetu
- 15:00 Návštěvníci
- 18:20 Agent v sukni
- 22:00 Atlas mraků
- 01:25 Boj
- 03:00 Poslední mise
- 04:20 Železný opičák
- 05:45 Zoom In - tick, tick… Boom!
- 06:00 Zoom In - The Secret Garden
- 06:10 Austin Powers: Špionátor
- 07:55 Všichni jsou v pohodě
- 09:45 Krycí jméno: Čistič
- 11:15 Lásce na stopě
- 12:45 Kouř
- 14:25 Blázni ve vězení
- 16:20 Vinnetou (1)
- 18:20 Vinnetou (2)
- 20:00 Vinnetou (3)
- 22:00 Jeepers Creepers
- 23:30 Cena života
- 01:25 Comedy Club VII (24)
- 02:00 Hráči
- 17:05 G.I. JOE: Snake Eyes
- 20:00 A.I. Umělá inteligence
- 23:15 Talk to Me
- 00:00 Best From The Rest (Ireland Top 5 Experiences)
- 00:15 Landmarks (Killing Fields Cambodia)
- 00:30 Viajar Peru (Amazonas 2, Peru)
- 01:00 Costa Rica Calling (Episode No. 9))
- 01:30 Unwind (Banyan Tree, Maldives)
- 02:00 Foodicted (Jakarta 1)
- 02:30 Backpack (Badami, India)
- 03:00 Viajar Peru (Lima, Peru)
- 03:30 Off The Grid (Monts De Cristal , Gabon)
- 04:00 Xplore Bhutan (Paro)
- 04:30 Xplore Ireland (Galway)
- 05:00 Foodicted (Jakarta 2)
- 05:30 Backpack (Hampi, India)
- 06:00 Viajar Peru (Trujillo, Peru)
- 06:30 Off The Grid (Lope National Park, Gabon)
- 07:00 Xplore Bhutan (Thimpu)
- 07:30 Xplore Ireland (Wild Atlantic Way)
- 22:00 Costa Rica Calling (Episode No. 10))
- 22:30 Backpack (Goa, India)
- 23:00 Xplore Ireland (Dublin)
- 23:30 Foodicted (Bali)
- 00:05 Léto na Aljašce (1)
- 01:00 Podivní, divocí a krásní (1)
- 01:55 Jak divoká zvířata spí (1)
- 02:50 Zvířata jako MY (Ptačí piráti)
- 03:45 Zvířata jako MY (Lví školka)
- 20:25 Hluboko v srdci (1)
- 21:20 Datlové: Příběh dřevorubců (1)
- 22:15 Deník včely (1)
- 23:10 Orlovec říční: Vodní dravec (1)
- 04:12 Tajemství chobotnic (Myslitelé)
- 04:53 Deset nejnebezpečnějších hadů III (Brazílie)
- 05:38 Život psounů (Velký závod)
- 06:00 Život psounů (Záplava starostí)
- 06:21 Život psounů (Malý rošťák)
- 06:43 Život psounů (Opravdová kuráž)
- 07:05 Život psounů (12)
- 07:27 Život psounů (Jak byl dobyt západ)
- 07:49 Neuvěřitelné cesty zvířat (Polární rodičovství)
- 18:02 Útok žraloka: 360 stupňů (Ve vlnách)
- 18:44 Žraločí hejno
- 19:30 Žraločí gangy
- 00:00 Narkobaroni a jejich pád (Odchovaný v Americe)
- 00:45 Továrna na jídlo: USA (Sušené maso, brownies a kostky cukru)
- 01:08 Továrna na jídlo: USA (Preclíky a sušenky)
- 01:30 Továrna na jídlo: USA (Preclíky v čokoládě a džem)
- 01:52 Továrna na jídlo: USA (Sendviče, salsa a čokoláda)
- 02:15 Staré dobré devadesátky (Síla žen)
- 03:00 Strážci hranic: Španělsko (Pytláci ryb)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou V (Masakr v Bombaji)
- 00:00 Stal jsem se kořistí III (4)
- 00:45 Zoltan, vlčí muž (6)
- 01:30 Jak to zvířata dokážou (Jasnovidné kočky a chlupaté vydry)
- 01:53 Jak to zvířata dokážou (Psí ocasy a krokodýlí čelisti)
- 02:15 Stal jsem se kořistí III (3)
- 03:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Odhalené farmy na štěňata)
- 03:45 Záchrana statku II (Záplavy, pot a slzy - 2. část)
- 04:30 Veterinární policie Filadelfie XII (Zabiják koček)
- 05:15 Jak to zvířata dokážou (Jasnovidné kočky a chlupaté vydry)
- 05:38 Jak to zvířata dokážou (Sloní nosy a starověká zvířata)
- 06:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Záchrana koně)
- 06:50 Veterinární policie Filadelfie XII (Městská farma na štěňata)
- 07:40 Záchrana statku II (V jednom ohni)
- 14:00 Na pokraji Aljašky II (1)
- 15:00 Na pokraji Aljašky II (2)
- 16:00 Rozbalené mumie (4)
- 17:00 Rozbalené mumie (5)
- 18:00 Rozbalené mumie (7)
- 19:00 Rozbalené mumie (8)
- 04:40 Jak je vidí ptáci (3)
- 05:05 Jednoho dne… (1)
- 06:00 Lovci vojenských pokladů IV (6)
- 06:55 Život v sevření mrazu X (2)
- 07:55 Život v sevření mrazu X (3)
- 10:15 Stavitelé z písku - závod s proudem (6)
- 10:40 Pěšky podél Nilu (1)
- 11:40 Pěšky podél Nilu (2)
- 16:10 Luxusní odpočinek (2)
- 17:10 Chyby a katastrofy (1)
- 20:00 Ponorky
- 21:05 Titanic - Příběhy z hlubin (2)
- 22:00 Jednoho dne… (2)
- 23:05 Blok odsouzenců k smrti v Texasu (2)
- 04:20 Nejmalebnější cesty vlakem V (2)
- 05:05 Nejnebezpečnější počasí na světě III (1)
- 06:00 V továrně V (9)
- 06:55 Život pod bodem mrazu IX (9)
- 07:45 Dynastie II (5)
- 10:30 V továrně V (9)
- 11:45 Život pod bodem mrazu IX (9)
- 12:40 Dynastie II (5)
- 13:55 Alexander Armstrong na Srí Lance (2)
- 14:55 Víkend beze strachu (2)
- 15:55 V továrně V (9)
- 18:00 Afrika (1)
- 19:10 Serengeti (6)
- 12:00 Lovci odpadu XIV (2)
- 13:00 Lovci odpadu XIV (3)
- 16:00 Odtahovka Vegas (5)
- 17:00 Schováno v kůlnách (Suffolk)
- 17:30 Schováno v kůlnách (Witney)
- 00:00 Miniaturní luxus II (Malý zenový dům)
- 00:30 Miniaturní luxus II (Malý duplikát)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Tání na Oahu)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Plošná výměra na Oahu)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (První dům navždy)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XI (Prostorná výhra)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Ráj v Belize)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVIII (Francouzská provincie vs. Art Deco)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVIII (Koloniální dům vs. dům k opravě)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? V (Náhradní přeprodej)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? V (Rozdělené ve švech)
- 05:30 Mistři bazénů III (Od zarostlého po špičkový)
- 06:00 Renovační pohotovost (1)
- 07:00 S podporou celebrit II (Kris Jennerová tvoří na dvorku oázu)
- 00:17 Pravidla farmy 7: Holka, venku je zima (6)
- 00:40 Kuchyně 16: Zasněženo (4)
- 01:25 Průkopnice 18: Dobroty pro maminky (12)
- 01:47 Průkopnice 18: Jídlo do hotýlku (13)
- 02:10 Průkopnice : Co přinést na večírek 19: BBQ (1)
- 02:32 Průkopnice 19: Kuře na čtyři způsoby (2)
- 02:55 Průkopnice 19: Příprava jídel (3)
- 03:17 Průkopnice 19: Čtyři jídla do ruky (4)
- 03:40 Průkopnice 19: Letní jídla za 16 minut (5)
- 04:02 Průkopnice 19: Výtečný oběd pro kovbojské pomocníky (6)
- 04:25 Průkopnice 19: Jen tři přísady (7)
- 04:47 Průkopnice 19: Jednoduché pokrmy (8)
- 05:10 Pravidla farmy 7: Sváteční období začíná (5)
- 05:35 Pravidla farmy 7: Holka, venku je zima (6)
- 06:00 Kuchyně 16: Objetí na talíři (5)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Rychlé občerstvení (5)
- 07:10 Vyřazeni: Sladkosti 1: Dezert za korunu (9)
- 07:55 Vyřazeni: Sladkosti 1: Mražené, prosím (10)
- 00:40 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Záhady geniality)
- 01:25 Ranč mimozemšťanů III (Stolová hora plná železa)
- 02:10 Válka skladů XV (Zjevná cudnost)
- 02:35 Válka skladů XV (Levou zadní!)
- 03:00 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Příběhy drahých zesnulých)
- 03:45 Vetřelci dávnověku VIII (Stvoření z hlubin)
- 00:00 7 Days (Sýrie)
- 00:53 Planet Terra (Madeira)
- 01:00 Doc Time (Zapomenuté stezky Ticina)
- 01:30 Vista Point (Montreal)
- 02:00 On Tour (Vlak Jakobín)
- 02:29 Vista Point (Florida)
- 02:55 Planet Terra (Naantali)
- 03:00 Vista Point (Údolie Wachau)
- 03:27 Global Treasures (Lukang)
- 03:38 Planet Terra (Uppsala)
- 03:43 Global Treasures (Pevnosť Galle)
- 03:54 Planet Terra (Boyana)
- 04:00 Nature Parks (Krugerův národní park)
- 04:48 Global Treasures (Karakorum)
- 05:00 Terra Mystica (Koloseum)
- 05:27 Nature Wonders (Agua Azul)
- 05:38 Planet Terra (Vwaza Marsh)
- 05:43 Global Treasures (Košice)
- 05:54 Planet Terra (Kyjev)
- 06:00 7 Days (Bali)
- 06:55 Planet Terra (Hamburg)
- 07:00 Vista Point (Meknes)
- 07:27 On Tour (Cesta do Dolomitov)
- 07:54 Planet Terra (Dar es Salaam)
- 12:00 On Tour (Plavba po čtyřech řekách)
- 12:27 Vista Point (Kobenhavn)
- 12:54 Planet Terra (Trans-Andská železnice)
- 13:00 Vista Point (New York)
- 13:27 Nature Wonders (Vodopády Krimmler)
- 13:38 Planet Terra (Olsztynek)
- 13:43 Global Treasures (Chrámy Tamil Nadu)
- 13:54 Planet Terra (Lávové pole Dimmuborgir)
- 14:00 Esovision (Zimní krajina)
- 14:27 Global Treasures (Pisa)
- 14:38 Planet Terra (Delta Mekongu)
- 14:43 Global Treasures (Willemstad)
- 14:54 Planet Terra (Znojmo)
- 15:00 Nature Parks (púšť Kalahari)
- 15:48 Nature Wonders (Ledovec Perito Moreno)
- 18:00 Vista Point (Neapolský záliv)
- 18:29 On Tour (Plavba po Níle)
- 18:55 Planet Terra (Belianska jaskyňa)
- 19:00 Travel Logue (Jemen na kole)
- 19:27 Vista Point (Malta)
- 19:54 Planet Terra (Nara)
- 20:00 On Tour (Nockalmstrasse)
- 20:27 Nature Wonders (Národní park Mesa Verde)
- 20:38 Planet Terra (Pula)
- 20:43 Global Treasures (Aksum)
- 20:54 Planet Terra (Avignon)
- 21:00 Vista Point (Irsko)
- 21:27 Global Treasures (Chur)
- 21:38 Planet Terra (Akhtala)
- 21:43 Global Treasures (Storkyrkan)
- 21:54 Planet Terra (Sighisoara)
- 22:00 Global Treasures (Petra)
- 22:12 Vista Point (Hongkong)
- 22:39 Regio (Okolí Bodminu)
- 22:50 Global Treasures (Kerkouane)
- 23:00 On Tour (Transsibírska magistrála)
- 23:29 Vista Point (Bangkok)
- 23:55 Planet Terra (Köszeg)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Atletika
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Atletika
- 03:00 Atletika
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Atletika
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Olympijské hry
- 08:00 Atletika
- 10:45 Dráhová cyklistika
- 13:45 Volejbal
- 18:00 Házená
- 20:00 Olympijské hry
- 21:00 Olympijské hry
- 23:00 Olympijské hry
- 00:00 Moderní gymnastika
- 01:00 Lezení
- 02:00 Fotbal: LOH - finále žen
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Lezení
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Moderní gymnastika
- 07:00 Házená
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Házená
- 10:30 Vodní pólo
- 12:00 Basketbal: LOH - zápas o 3. místo žen
- 13:30 Házená
- 14:00 Vodní pólo
- 15:30 Atletika
- 17:00 Volejbal
- 21:00 Házená
- 22:30 Volejbal
- 05:00 Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
- 05:15 Box: TOP 25 KO 3/3
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Fotbal: Neapol - Inter
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Superenduro, sestřih, Polsko
- 11:30 Házena, Dare to Rise - Ludovic Fabregas
- 11:45 Házená: Braila - Nantes
- 20:00 MVP
- 20:45 Fotbal: Sampdoria - Como
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 12:00 Box: TOP 25 KO 3/1
- 13:30 Box: TOP 25 KO 3/2
- 17:00 Fotbal: Neapol - Modena
- 19:00 Plážová házená
- 20:00 Plážová házená
- 21:00 Plážová házená
- 22:00 Plážová házená
- 23:00 Fotbal: Barcelona - AC Milán
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 GENK - CLUB BRUGGE
- 15:30 Topspeed
- 16:15 Motoring
- 16:45 AFC Ajax sc - Heerenveen
- 18:45 Martin z Martina
- 19:00 FC Famalicao - SL Benfica
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 01:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 ANDERLECHT - OH LEUVEN
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 00:00 Sedm nejrychlejších (46)
- 00:15 Garáž 21 (47)
- 00:40 Zprávy (48)
- 00:45 Poklady v garáži (49)
- 01:15 Poklady v garáži (50)
- 01:45 Zpětný chod: BMW E46 M3 CSL (51)
- 02:00 Jiliny plechové klenoty: Porsche 993 Targa (52)
- 02:15 Rychlé kolo: Opel Astra GSE (53)
- 02:45 Reportáž: Fredy Lienhard - vášnivý závodník (54)
- 03:15 Racing Files: Alfa Romeo v motosportu (55)
- 03:45 Blochovy rozbory (56)
- 04:30 Přednost v jízdě: Audi RS3 (57)
- 04:45 Hraniční jízda podél poledníku (58)
- 05:15 Rychlé kolo: Audi S1 (1)
- 05:40 Rychlé kolo: Corvette C7 (2)
- 06:10 Rychlé kolo: Radikálně (3)
- 06:40 Zprávy (4)
- 06:45 Supertest elektromobilů: Mercedes-Benz EQS 450+ (5)
- 07:45 Test automobilu: Volvo XC40 Recharge (6)
- 07:50 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (7)
- 18:15 Test automobilu: Volvo XC40 Recharge (31)
- 18:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (32)
- 18:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (33)
- 19:10 Test automobilu: VW ID.4 GTX (34)
- 19:15 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (35)
- 19:30 Zprávy (36)
- 19:35 Sedm nejrychlejších (37)
- 19:50 Garáž 21 (38)
- 00:00 Noční program
- 13:00 DP World Tour Weekly
- 13:30 Best Lessons
- 23:00 Breaking
- 23:30 highlights z turnaje Challenge Tour
- 00:00 IX. Hethland Cup
- 00:30 VII. Halcatraz Cup (Levelek 2024)
- 01:00 Nový muškař (22)
- 01:30 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 02:00 Myslivecká kuchyně (Se Szabolcsem Mikkem)
- 02:30 Péter Pál Halmi (Z otce na dceru)
- 03:00 Divočina (Lov buvola kaferského)
- 03:30 Feedermánie (Amuři na boilies)
- 04:00 IX. Hethland Cup
- 04:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem)
- 05:00 Viktor Takács (Náboženství a myslivost 2.díl)
- 05:30 VIII. Společenské myslivecké střetnutí
- 06:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 5.díl)
- 06:30 DOVIT (Bomb Feeder vs Method Feeder)
- 07:00 Cralusso (Nová dimenze v lovu s method feederem)
- 07:30 Dva dny (dvě jezera - Lov kaprů na jezerech Kastély park)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 Kitkat Óčko chart
- 12:00 HUDEBNÍ OLYMP
- 13:00 Best of summer tour 2024
- 14:00 Radio Top 30
- 16:00 New Music Radar
- 16:25 Óčko hity
- 17:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 17:15 Óčko hity
- 20:00 O black spotify Czech list
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Naked Attraction
- 23:00 Naked Attraction
- 23:30 Naked Attraction
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 Kitkat Óčko chart
- 12:00 HUDEBNÍ OLYMP
- 13:00 Best of summer tour 2024
- 14:00 Radio Top 30
- 16:00 New Music Radar
- 16:25 Óčko hity
- 17:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 17:15 Óčko hity
- 20:00 O black spotify Czech list
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Naked Attraction
- 23:00 Naked Attraction
- 23:30 Naked Attraction
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Největší hity
- 11:00 #Pošlikoment
- 12:00 Největší hity
- 17:00 90’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 19:00 Remastery
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Největší hity
- 11:00 #Pošlikoment
- 12:00 Největší hity
- 17:00 90’s hitparáda
- 18:00 Největší hity
- 19:00 Remastery
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres TOP
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres OLDSCHOOL
- 22:00 Expres NITE
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres TOP
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres OLDSCHOOL
- 22:00 Expres NITE
- 01:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 CZECH SPOTIFY LIST
- 12:00 CHILLIN’
- 14:00 O BLACK LIST
- 15:00 CHILLIN’
- 16:00 TRIPLESHOT
- 16:10 CHILLIN’
- 18:00 B-DAY LIST: CALIN
- 19:00 CZ&SK
- 02:20 Top Relax
- 05:50 Zvěřinec (50)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (146)
- 07:25 Nespoutaný anděl (111)
- 08:20 Nespoutaný anděl (112)
- 09:20 Kvíz, please! (18)
- 10:20 Top Relax
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (158)
- 15:55 Wolffův revír (100)
- 16:55 Stefanie (87)
- 17:55 Stefanie (88)
- 18:55 Válka Roseových nebude!
- 19:55 Nespoutaný anděl (1)
- 20:55 Wolffův revír (101)
- 21:55 Krampovoloviny (20)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 METALMANIA
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 BACKSTAGE
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 01:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Regenerace
- 23:00 Retro love
- 00:00 Paul McCartney
- 01:56 The 1975
- 02:40 Various Artists
- 03:00 Red Hot Chili Peppers
- 04:45 Noel Gallagher
- 06:25 Lady Gaga
- 06:51 Various Artists
- 07:04 The Isley Brothers
- 08:05 Andrea Bocelli
- 09:44 Various Artists
- 10:00 Guns N’ Roses
- 14:03 Red Hot Chili Peppers
- 15:48 Noel Gallagher
- 17:28 Lady Gaga
- 17:54 Various Artists
- 18:02 Paramore
- 19:37 Michael Kiwanuka
- 20:34 Ben Howard
- 20:59 Ed Sheeran
- 22:45 Wolf Alice
- 23:31 Beak
- 23:47 Various Artists
- 00:15 Ex na pláži: Celebrity (3)
- 01:00 Jersey Shore Family Vacation VII (16)
- 01:50 Jersey Shore Family Vacation VII (17)
- 02:40 K popukání XXXIV (13)
- 03:00 K popukání XXXIV (14)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 MTV Top 20
- 07:15 M is for Music
- 16:40 Catfish: Láska online VI (8)
- 17:25 Mistr jehly VIII (5)
- 20:30 K popukání XXXVI (12)
- 20:50 K popukání XXXVI (13)
- 21:15 K popukání XXXVI (14)
- 21:40 K popukání XXXVI (15)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 MTV Top 20
- 09:00 Weekend Hitlist
- 20:00 2018 Wrapped!
- 22:00 Fresh Out
- 23:00 Calvin Harris: The Hits
- 00:00 Get The Party Started!
- 05:00 Dancefloor Fillers!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Chillout Zone
- 17:00 Top 40 Eurodance Classics!
- 20:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Crazy In Love!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 COUNTRY CLUB
- 11:39 TELESHOPPING
- 11:54 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM KLUB - PARÁDA 21
- 22:27 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 HRAJEME SI...
- 08:30 COUNTRY
- 09:00 NÁLADA No.1
- 11:30 ČAS NA DECHOVKU
- 12:45 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:45 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 14:15 HUDBA BEZ HRANIC
- 16:15 COUNTRY OKÉNKO
- 16:40 KÁVIČKA S KOLLÁROVCAMI
- 18:15 CHVILKA S...
- 18:40 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 19:50 SLOVENSKÝ POZDRAV
- 20:20 LÉTO S MUZIKOU 2024
- 23:40 DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 05:15 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 06:05 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 09:30 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 10:05 ŠLÁGR MARKET
- 11:15 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 12:15 LEGENDA NA ŠLÁGRU
- 12:40 ČAS NA DECHOVKU
- 13:50 ŠLÁGR MARKET
- 15:00 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 15:35 ČAS NA DECHOVKU
- 16:35 POZDRAV Z CIZINY
- 16:55 TELESHOPPING
- 17:10 ŠLÁGR SILVESTRY
- 17:55 HARMONIKY
- 18:50 ŠLÁGR MARKET
- 19:55 ČAS NA PÍSNIČKU
- 20:45 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 21:20 TO NEJLEPŠÍ Z MUZIKY
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět (Klub)
- 00:20 Gumballův úžasný svět (Hůlka)
- 00:30 Gumballův úžasný svět (Opice)
- 00:45 Gumballův úžasný svět (Poltergeist)
- 00:55 Gumballův úžasný svět (Výprava)
- 01:10 Gumballův úžasný svět (Lžíce)
- 01:25 Gumballův úžasný svět VI (Sok)
- 01:35 Gumballův úžasný svět VI (Jediný)
- 01:50 Gumballův úžasný svět VI (Lenošení)
- 02:00 Gumballův úžasný svět VI (Otec)
- 02:10 Gumballův úžasný svět VI (Děs)
- 02:20 Gumballův úžasný svět VI (Soused)
- 02:35 Gumballův úžasný svět VI (Dohoda)
- 02:45 Gumballův úžasný svět VI (Víra)
- 02:55 Gumballův úžasný svět VI (Kandidát)
- 03:05 Gumballův úžasný svět VI (Kdokoli)
- 03:15 Gumballův úžasný svět VI (Párovačka)
- 03:25 Gumballův úžasný svět VI (Mozek)
- 03:35 Gumballův úžasný svět VI (Puch)
- 03:50 Gumballův úžasný svět VI (Vědomosti)
- 04:00 Gumballův úžasný svět VI (Rodiče)
- 04:10 Gumballův úžasný svět VI (Zakladatel)
- 04:20 Gumballův úžasný svět VI (Školení)
- 04:30 Gumballův úžasný svět VI (Inteligence)
- 04:40 Gumballův úžasný svět VI (Lektvar)
- 04:50 Gumballův úžasný svět VI (Vedlejší)
- 05:05 Gumballův úžasný svět VI (Proměna)
- 05:15 Gumballův úžasný svět VI (Porozumění)
- 05:25 Gumballův úžasný svět VI (Inzerát)
- 05:35 Gumballův úžasný svět VI (Nezastižený)
- 05:45 Gumballův úžasný svět VI (Drama)
- 06:00 Craig od potoka III (Poslední hra léta)
- 06:10 Craig od potoka III (To nejlepší z podzimu)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! V (Velká katastrofa)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! V (Rozhodnou diváci)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Televizní rytíř 5)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VI (Čarodějnický lektvar)
- 07:20 Bakugan (O osud klanu Odpadlíků)
- 07:30 Bakugan (Měl jsem zkřížené prsty!)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Ovčáčtí medvídci)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Leďákův mazlík)
- 08:15 Gumballův úžasný svět III (Alergie)
- 08:25 Gumballův úžasný svět III (Matky)
- 08:35 Gumballův úžasný svět III (Heslo)
- 08:50 Gumballův úžasný svět III (Prokrastinátoři)
- 09:00 Gumballův úžasný svět III (Skořápka)
- 09:20 Gumballův úžasný svět III (Zrcadlo)
- 09:30 Gumballův úžasný svět III (Břemeno)
- 09:45 Gumballův úžasný svět III (Bráchové)
- 09:55 Gumballův úžasný svět III (Chlap)
- 10:15 Gumballův úžasný svět III (Pizza)
- 10:25 Gumballův úžasný svět III (Lež)
- 10:40 Gumballův úžasný svět III (Motýl)
- 10:50 Gumballův úžasný svět III (Otázka)
- 11:00 Lamput IV (Večer v divadle)
- 11:15 Gumballův úžasný svět III (Vědma)
- 11:25 Gumballův úžasný svět III (Bezpečnost)
- 11:40 Gumballův úžasný svět III (Kamarád)
- 11:55 Gumballův úžasný svět III (Světec)
- 12:10 Gumballův úžasný svět III (Spolek)
- 12:20 Gumballův úžasný svět III (Spoiler)
- 12:35 Gumballův úžasný svět III (Časomíra)
- 12:45 Gumballův úžasný svět III (Nikdo)
- 13:05 Gumballův úžasný svět III (Protiva)
- 13:15 Gumballův úžasný svět III (Vejce)
- 13:25 Lamput IV (Návštěvník)
- 13:40 Craig od potoka IV (Prokleté slovo)
- 13:50 Craig od potoka IV (Craigík a Sliz-továrna)
- 14:05 Craig od potoka IV (Galaktické loučení)
- 14:15 Craig od potoka IV (Tápání ve tmě)
- 14:30 Totální Dramarama (Škyt škyt hurá!)
- 14:40 Totální Dramarama (Epizoda 18)
- 14:55 Totální Dramarama (Epizoda 19)
- 15:05 Totální Dramarama (Epizoda 20)
- 15:10 Lamput IV (Léta v poušti)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VI (Duch s velkým D)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VI (Jsem křeslo)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VI (Bamgorf)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VI (Hrnek)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Velký problém malých medvídků)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Tygři Trojité Téčko)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Pandova rodina)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Medvědi ve tmě)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a syčící labuť)
- 17:15 Pan Magoo II (Věštec Magoo)
- 17:20 Pan Magoo II (Změna prostředí)
- 17:30 Pan Magoo II (Pan Kocour a Weasel na stejné lodi)
- 17:45 Craig od potoka (Velký štípák)
- 17:55 Craig od potoka (Kluk z roku 3030)
- 18:05 Craig od potoka (Bitkoborci)
- 18:20 Craig od potoka (Motokáry od potoka)
- 18:30 Craig od potoka (Tajný knižní klub)
- 18:45 Ben 10 (Dnešek zítřka)
- 18:55 Ben 10 (Penny za všechny peníze)
- 19:05 Ben 10 (Maximální Max)
- 19:25 Totální Dramarama II (Zarmoucena mladším bratrem)
- 19:35 Totální Dramarama II (Vesmírná Codita)
- 19:45 Lamput IV (Stážista Tuzki)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:05 Mladí Titáni do toho!
- 20:15 Mladí Titáni do toho!
- 20:35 Bakugan
- 20:45 Bakugan
- 21:00 Gumballův úžasný svět (Auto)
- 21:10 Gumballův úžasný svět (Kletba)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Mikrovlnka)
- 21:35 Gumballův úžasný svět (Stíhačka)
- 21:55 Gumballův úžasný svět (Helma)
- 22:05 Gumballův úžasný svět (Bitka)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Konec)
- 22:30 Gumballův úžasný svět (DVD)
- 22:45 Gumballův úžasný svět II (Kolos)
- 23:00 Gumballův úžasný svět II (Rytíři)
- 23:15 Gumballův úžasný svět II (Ovladač)
- 23:25 Gumballův úžasný svět II (Lednička)
- 23:40 Gumballův úžasný svět II (Banán)
- 23:50 Gumballův úžasný svět II (Kytka)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings (Extreme Fitness)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings (Domestic Robots)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings (Mass Control)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Control)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Popcorn Party)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (Dancing with the Bears)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (Role Change)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables II (A Speedy Recovery)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables II (Caught in a Web)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables II (Seeing the Light)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables II (Snakes vs Ants)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Sea School)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Mail Whale)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Underwater Star)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Cheddar Days)
- 02:50 Batwheels (Cave Sweet Cave)
- 03:00 Batwheels (Redbird's Bogus Beach Day)
- 03:15 Batwheels (Zoomsday)
- 03:25 Batwheels (Batcomputer for a Day)
- 03:35 Batwheels (Batty Race)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings II (A Lemmings Fairy Tale)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings II (Slam Dunk Lemmings)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Uncouth Bear)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Passing Through Walls)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings II (Eagle Spirit)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings II (Rock'N'Lemming)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (Hulking Lemmings)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings II (Ancestral Bear)
- 04:45 Thomas & Friends - Shorts XXVI (All Aboard: Detective Bruno)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Prisoner Under the Rainbow)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Lost Appetite)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Chasing Rainbows)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Wicked Wand)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Ojo's Treasure Hunt)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings III (Jelly World)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings III (Pet Sheep)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings III (Sheep Joust)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings III (Foodie Phantoms)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings III (Bookfair)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings (Polar Bear)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings (Bear Spread)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (Cabin In The Moon)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (Star Of The Day)
- 07:15 Grizzy and The Lemmings III (Generational Conflict)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings (Cellular Bear)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings (Jurassic Bear)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings (Extreme Fitness)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings (Domestic Robots)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings (Mass Control)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Control)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings (Popcorn Party)
- 08:30 Grizzy and The Lemmings (Dancing with the Bears)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings (Role Change)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings (Lemming Tonic)
- 08:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Percy and the Skunks)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (Restaurant)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (Art thief)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series (Scaredy Bean)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series (Hot Date)
- 09:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Crystal Cavern)
- 10:00 Lucas the Spider (Bye Bye Bee)
- 10:05 Lucas the Spider (Jeepers Peepers)
- 10:10 Lucas the Spider (House is Breathing)
- 10:15 Lucas the Spider (Boingo)
- 10:30 Lucas the Spider (Findley's Bad Day)
- 10:35 Lucas the Spider (You Rang)
- 10:45 Lucas the Spider (Do You Speak Dance)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (Cabin In The Moon)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (Star Of The Day)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Generational Conflict)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (The Attraction Of Lemmings)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Extreme Dominos)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Surprise Deglaciation)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Lemmings)
- 12:00 Bugs Bunny Builders II (Bugs and the Beanstalk)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Cheesy Peasy)
- 12:25 The Tom and Jerry Show IV (Into the Woods)
- 12:35 The Tom and Jerry Show IV (Ball of Fire)
- 12:40 The Tom and Jerry Show IV (Mice Fair Ladies)
- 12:55 The Tom and Jerry Show IV (Hot Wings)
- 13:00 The Tom and Jerry Show IV (Wild Goose Chase)
- 13:10 The Tom and Jerry Show IV (Play Date with Destiny)
- 13:15 The Tom and Jerry Show IV (Mind Your Royal Manners)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Car Wars)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Wedding Day)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Phone)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Hotel Bean)
- 14:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Expressing Emotions)
- 14:30 Lucas the Spider (A New Spider in Town)
- 14:35 Lucas the Spider (Dollhouse Mates)
- 14:40 Lucas the Spider (Lucas we have a Problem)
- 14:55 Lucas the Spider (Egg-Scuse Me)
- 15:00 Lucas the Spider (Pokey Dokey)
- 15:10 Lucas the Spider (Boot Castle)
- 15:15 Lucas the Spider (Avocado's Long Time Out)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (Caught in a Web)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (Seeing the Light)
- 18:00 Batwheels (Bam's Upgrade)
- 18:10 Batwheels (Stop That Ducky!)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (Cabin In The Moon)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (Star Of The Day)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Generational Conflict)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (Get Off My Tennis Shoes)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Babysitting)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Lock And Key)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (Lemming Blues)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (Compost to Go)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (Dare for more)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (Birthday Party)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (In The Garden)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (A Magic Day Out)
- 20:35 Mr Bean: The Animated Series II (Ball Pool)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Lemmings Kit)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings II (Timeless Bear)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Weightless Bear)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Call of the Bear)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Yummy Fly)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Good Bear, Bad Bear)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Hat Tricks)
- 22:00 Alice & Lewis II (The Royal Yard Sale)
- 22:10 Alice & Lewis (It’s a Win-Win!)
- 22:25 Alice & Lewis (Merry Qweensmas)
- 22:40 Alice & Lewis (The Cuckoo Hunt)
- 22:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Feeling Happy And Sad)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Cheesy Peasy)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Dino Fright)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Race Track Race)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings (Lemming Tonic)
- 00:15 Spongebob v kalhotách VI (Zavřeni v mrazáku - díl 2)
- 00:40 Spongebob v kalhotách VII (Drsná vrstva / Červ v hlavě)
- 01:05 Tajemství Hunterových IV (Nečekaný host)
- 01:25 Tajemství Hunterových IV (Mimina, králíci a plnovousy)
- 01:50 Victorious (Pyžamová noc)
- 02:05 Victorious (Scéna s ptákem)
- 02:30 iCarly (iTřeba změním školu)
- 02:50 iCarly (iHodina šermu)
- 03:10 Tajemství Hunterových IV (Hologram: odemčen)
- 03:35 Tajemství Hunterových IV (Chybějící část)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Velká hra / Pojď skejtovat!)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Nahoď košili / To nic nevyřeší)
- 04:35 44 koček II (Celodenní výlet se strýčkem Gregem)
- 04:50 44 koček II (Pro hrst pamlsků)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Klučina Dave)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Prokletý MacBeth / Skvělá Zeela)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Doktor Spánek / Klučina Dave)
- 06:00 Šmoulové II (Vsadíš se? / Gargamel královnou večírku)
- 06:25 Šmoulové II (Lístulka je nemocná / Čarodějný pacient)
- 06:55 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Útok půlnoční svačinky / Horký Perlambor)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Los Muchos Amores de Earl / Rebranding Teenky)
- 07:50 Spongebob v kalhotách XIII (Velký zlý Bubble Bass / Klub nesnášíme SpongeBoba)
- 12:00 Spongebob v kalhotách IX (SpongeBobe, máš padáka!)
- 12:25 Spongebob v kalhotách IX (Ztracen v Zátiší Bikin / Soukromá lekce v řízení)
- 12:55 Spongebob v kalhotách IX (Plus jeden / Obchodní speciál)
- 13:25 Spongebob v kalhotách IX (Není piknik jako piknik / Lodní historky)
- 13:50 Nebezpečná síla II (Dívka, která přivolávala nebezpečí)
- 00:20 Jelení skvadra III (Jmenuje se Chroustová / Kaktusová katastrofa)
- 00:45 Jelení skvadra III (Písečná kalamita / Pomatená sova)
- 01:10 Tlapková patrola III (Tlapky a Dannyho Medvědí Trable / Tlapky Zachraňují Starostčiny Tulipány)
- 01:30 Tlapková patrola III (Tlapky a Džem / Tlapky Zachraňují Windsurfující Prasátko)
- 01:55 Tlapková patrola III (Tlapky Pěstují / Tlapky Zachraňují Vesmírnou Hračku)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci IV (Polévka pro ninju)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci IV (Královská záchrana)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci IV (Plamínek a kouzelník Genie)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci IV (Najdi 100 vajec)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci IV (Půlnoční mile)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci V (AJ na záchranné výpravě)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci V (Honba za trofejí)
- 04:50 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Sovu / Tlapky a Opičárny)
- 05:15 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Zub / Tlapky Zachraňují Netopýra)
- 05:35 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Stanování / Tlapky a Trable se želvami)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci (Souboj Dračího Ostrova)
- 06:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují kukačkové hodiny / Tlapky zachraňují dům paní Marjorie)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví školu / Parta staví vodní kanál)
- 07:15 DORA (Potíže s dortíkem)
- 07:30 DORA (Vrčící syčící vytí)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Nejlepší tanec / Blizzard wizard)
- 08:15 BARBAPAPA a jeho rodinka (Je to prostě záhada... / Bitva)
- 08:45 BARBAPAPA a jeho rodinka (Cena v soutěži / Úžasné kníry)
- 09:10 BARBAPAPA a jeho rodinka (Ať zvítězí spravedlnost / Velký jarní úklid)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona (Paddington a domeček mezi stromy / Paddington a hon na strašidlo)
- 10:05 Prasátko Peppa III (Péťa kašle)
- 10:10 Prasátko Peppa III (Knihovna)
- 10:15 Prasátko Peppa III (Karavan)
- 10:20 Prasátko Peppa III (Prázdniny v karavanu)
- 10:25 Prasátko Peppa III (Kompost)
- 10:35 Prasátko Peppa III (Králíček Ríša jde na návštěvu)
- 10:40 Prasátko Peppa III (Charitativní běh)
- 10:45 Prasátko Peppa III (Praní prádla)
- 10:50 Prasátko Peppa III (Polly a výlet lodí)
- 10:55 Prasátko Peppa III (Oslík Delfína)
- 10:56 Velká show malého žraločátka II (Zapikáno / Záhada křišťálového korálu)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta s Chasem řeší detektivní případ!)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta zvětšuje podium na talentovou šou / Parta vyrábí hudební nástroje)
- 12:20 Tlapková patrola (Velký Závod Tlapek / Tlapky a Dort)
- 12:45 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují suchozemské piráty / Tlapky zachraňují Turboty-ornitology)
- 13:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují své robotické přátele / Tlapky zachraňují duhu)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví vodní svět / Parta staví pokojík)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví školu / Parta staví vodní kanál)
- 14:30 DORA (Ztracené barvy duhy)
- 14:50 DORA (Botičkův gumičkový míček)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddingtonův a Paddingtronův den hrdinů / Paddingtonovo nezastavitelné dobrodružství)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Rodina Barbapapů / Dům Barbapapů)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Biopohroma)
- 16:20 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Poslední pohádka a pak šup do hajan / Maličký hmyz)
- 16:50 Tlapková patrola (Tlapky na ledu / Tlapky a Sněžná příšera)
- 17:20 Rubble a jeho parta (Parta staví hvězdárnu / Parta staví lanový sjezd.)
- 17:40 DORA (Krokodýlí sbohem / Stánek s empanadou)
- 17:55 DORA (Jestli sedne bota / Piňatová oslava)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddingtonův oblíbený hrdina / Skejťák Paddington)
- 20:30 Tlapková patrola III (Trable se skunkem / Tlapky a velrybí příběh)
- 20:55 Tlapková patrola III (Papouškující Tlapky / Moře-tlapky Zachraňují Turbotovy)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Úžasné kníry)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Rodina Barbapapů / Dům Barbapapů)
- 22:10 Prasátko Peppa II (Tatínkova kancelář)
- 22:15 Prasátko Peppa II (Pirátský ostrov)
- 22:20 Prasátko Peppa II (Bazar)
- 22:25 Prasátko Peppa II (Plavání)
- 22:35 Tlapková patrola III (Tlapky zachraňují létající Turboty / Tlapky zachraňují letadlo)
- 22:55 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují obří Rostlinu / Magnetické Tlapky)
- 23:25 Tlapková patrola III (Tlapky loví Tlapkátor / Tlapky Zachraňují Vrány)
- 23:55 Jelení skvadra III (Narozeninová oslava / Nadání na neplechu)
- 00:15 Ghostforce (10)
- 00:40 Ghostforce (11)
- 01:05 Tým Tiki (29)
- 01:25 Tým Tiki (30)
- 01:45 Tým Tiki (31)
- 02:10 Anna mezi obojživelníky (37)
- 02:35 Anna mezi obojživelníky (38)
- 02:55 Anna mezi obojživelníky (39)
- 03:15 Ghostforce (9)
- 03:40 Ghostforce (10)
- 04:00 Pyžamasky (16)
- 04:25 Pyžamasky (17)
- 04:45 Anna mezi obojživelníky (21)
- 05:10 Anna mezi obojživelníky (22)
- 05:30 Kluk, holka atd. (69)
- 05:40 Taffy (76)
- 05:50 Taffy (77)
- 06:00 Blue (71)
- 06:05 Blue (72)
- 06:10 Blue (73)
- 06:25 Blue (74)
- 06:30 Blue (75)
- 06:40 Blue (76)
- 06:50 Blue (78)
- 07:00 Blue (79)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (38)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (39)
- 12:25 Kouzelná beruška a černý kocour (66)
- 12:50 Zombí - animáci (4)
- 12:55 Křečík a Gréta (3)
- 13:25 Křečík a Gréta (4)
- 13:50 Taffy (17)
- 14:00 Taffy (16)
- 14:05 Taffy (6)
- 14:20 Taffy (8)
- 14:25 Taffy (12)
- 14:35 Taffy (18)
- 14:50 Taffy (14)
- 14:55 Taffy (11)
- 15:00 Taffy (19)
- 15:15 Greenovi ve velkoměstě (64)
- 15:45 Greenovi ve velkoměstě (65)
- 16:15 Greenovi ve velkoměstě (66)
- 16:40 Blue (16)
- 16:50 Blue (17)
- 16:55 Blue (18)
- 17:00 Blue (19)
- 17:15 Blue (20)
- 17:20 Blue (21)
- 17:30 Blue (22)
- 17:35 Blue (23)
- 17:50 Kouzelná beruška a černý kocour (125)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (126)
- 18:45 Kouzelná beruška a černý kocour (127)
- 19:15 Kluk, holka atd. (104)
- 19:25 Kluk, holka atd. (1)
- 19:45 Kluk, holka atd. (2)
- 19:55 Kluk, holka atd. (3)
- 20:10 Kluk, holka atd. (4)
- 20:20 Kluk, holka atd. (5)
- 20:40 Dívka vs. Monstrum
- 22:20 Taffy (147)
- 22:30 U Raven Doma (6)
- 22:55 U Raven Doma (10)
- 23:25 U Raven Doma (12)
- 23:55 Ghostforce (12)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (11)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (12)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (13)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (1)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (2)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (3)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (7)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (8)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (9)
- 04:00 Eureka! (2)
- 04:30 Eureka! (3)
- 05:00 Eureka! (4)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (28)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (29)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (30)
- 07:00 Bluey (89)
- 07:10 Bluey (90)
- 07:20 Bluey (91)
- 07:30 Bluey (92)
- 07:40 Bluey (93)
- 07:50 Bluey (94)
- 08:00 Bluey (95)
- 08:10 Bluey (96)
- 08:20 Bluey (97)
- 08:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (4)
- 09:00 Pupstruction (14)
- 09:30 SuperKitties (5)
- 10:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (5)
- 10:30 Bluey (98)
- 10:40 Bluey (99)
- 10:50 Bluey (100)
- 11:00 Star Wars: Young Jedi Adventures (25)
- 11:30 Alice's Wonderland Bakery (44)
- 18:00 Mickey's Great Clubhouse Hunt
- 19:00 Mickey Mouse Funhouse (7)
- 19:30 Bluey (20)
- 19:40 Bluey (21)
- 19:50 Bluey (22)
- 20:00 Bluey (23)
- 20:10 Bluey (24)
- 20:20 Bluey (25)
- 20:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (5)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (46)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (22)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (32)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (46)
- 23:00 PJ Masks (34)
- 23:25 PJ Masks (35)
- 23:50 PJ Masks (36)
- 00:13 Bořek stavitel (15)
- 00:23 Bořek stavitel (16)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (48)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (49)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (50)
- 01:12 Inui (34)
- 01:20 Hurá za hádankou (18)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (6)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (7)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (7)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (11)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (12)
- 02:55 Chuck a přátelé (15)
- 03:07 Chuggington (4)
- 03:17 Chuggington (5)
- 03:29 Angelína balerína (13)
- 03:42 Angelína balerína (14)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (9)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (10)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (28)
- 04:38 Bořek stavitel (22)
- 04:48 Bořek stavitel (23)
- 05:01 Hurá za hádankou (24)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (15)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (16)
- 05:49 Požárník Sam (21)
- 06:00 Trojčata (24)
- 06:07 Trojčata (25)
- 06:14 Trojčata (26)
- 06:25 Bing (43)
- 06:32 Bing (44)
- 06:39 Bing (45)
- 06:46 Bing (46)
- 06:55 Grisu (51)
- 07:08 Tilda (5)
- 07:15 Tilda (6)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (18)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (29)
- 07:47 Caillou (5)
- 07:58 Caillou (6)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (5)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (6)
- 08:35 Doodleboo (44)
- 08:40 Doodleboo (45)
- 08:45 Doodleboo (46)
- 08:50 Doodleboo (47)
- 08:55 Doodleboo (48)
- 09:05 Daisy a Ollie (5)
- 09:13 Daisy a Ollie (6)
- 09:20 Daisy a Ollie (7)
- 09:31 Hurá za hádankou (22)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (12)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (13)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (14)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (5)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (6)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (5)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (6)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (31)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (32)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (3)
- 11:18 Pettson a Fiškus (5)
- 11:30 Pettson a Fiškus (6)
- 11:43 Grisu (51)
- 11:54 Grisu (52)
- 12:07 Daisy a Ollie (20)
- 12:14 Daisy a Ollie (21)
- 12:21 Daisy a Ollie (22)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (48)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (49)
- 12:52 Bing (11)
- 13:00 Bing (12)
- 13:08 Bing (13)
- 13:20 Trojčata (51)
- 13:27 Trojčata (52)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (8)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (14)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (15)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (16)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (8)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (9)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (18)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (34)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (35)
- 15:00 Kipper (8)
- 15:09 Kipper (9)
- 15:19 Simon (42)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (18)
- 15:38 Woozle a Pip (11)
- 15:46 Tilda (7)
- 15:53 Tilda (8)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (42)
- 16:16 Pettson a Fiškus (3)
- 16:29 Caillou (7)
- 16:40 Caillou (8)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (16)
- 17:07 Doodleboo (19)
- 17:12 Doodleboo (20)
- 17:17 Doodleboo (21)
- 17:22 Doodleboo (22)
- 17:27 Doodleboo (23)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (39)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (40)
- 18:01 Hrdinové velkoměsta - film
- 18:57 Simon (23)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (14)
- 19:15 Pettson a Fiškus (3)
- 19:28 Grisu (49)
- 19:40 Grisu (50)
- 19:52 Daisy a Ollie (5)
- 19:59 Daisy a Ollie (6)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (18)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (48)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (49)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (18)
- 20:57 Tilda (5)
- 21:04 Tilda (6)
- 21:12 Kipper (10)
- 21:21 Kipper (11)
- 21:31 Caillou (5)
- 21:42 Caillou (6)
- 21:55 Chuggington (16)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (8)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (9)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (16)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (17)
- 23:05 Bing (64)
- 23:12 Bing (65)
- 23:20 Bing (66)
- 23:27 Bing (67)
- 23:35 Bing (68)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (15)
- 23:47 Oswald (18)
- 23:59 Oswald (19)
- 00:00 Sestry (Úhlavní nepřítel)
- 00:10 Sestry (Domov sladký domov)
- 00:20 Lou! (Strašidelná noc)
- 00:30 Lou! (Pohádkový princ)
- 00:45 Mia a já IV (Jiskřivý měsíc)
- 01:05 Mia a já IV (Země bažin a medu)
- 01:30 Agentka 203 (Hou, hou, to ne!)
- 01:55 Agentka 203 (Hughův táta)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (17)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (18)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 03:05 Život s tátou (37)
- 03:15 Život s tátou (38)
- 03:25 Život s tátou (39)
- 03:35 Život s tátou (40)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (37)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (38)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (39)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (40)
- 04:35 Agentka 203 (Učitelka příšera)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Je to skutečný McSquizzy?)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Vítejte v táboře divočina)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Aktovka)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 05:35 Mia a já IV (Proradný hadí muž)
- 06:00 Lou! (Slavnostní oděv)
- 06:10 Lou! (Lámání ledu)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (11)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Spací tanec)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Mazlíčci vs. otrapové)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koloběžka)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zrcadlo)
- 11:00 Sestry (Úsměv, jsi v pasti!)
- 11:10 Sestry (Morová válka)
- 11:30 Lou! (Díky, dešti)
- 11:40 Lou! (Máte vzkaz)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kytara)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Brýle)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kuličkové pero)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Mise v muzeu)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách III (Vyvolávač duchů)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Šaškování)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Jelen a číča)
- 22:00 Sestry (Zhypnotizovaná sestra)
- 22:10 Sestry (Ztráta paměti)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Náplast)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Boty)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koš na odpadky)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (37)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (38)
- 23:30 Život s tátou (39)
- 23:40 Život s tátou (40)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Oliver)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Night Sky)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (16)
- 00:10 Kikoriki (9)
- 00:20 Flopy (110)
- 00:35 Šmolkovia (50)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (31)
- 01:10 Esá z pralesa (21)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (4)
- 01:35 Volám sa Caillou V (16)
- 02:00 Dumper a Skoop (11)
- 02:15 Panda a Krash (50)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (11)
- 02:55 Myšiak Anatole (12)
- 03:20 Monchhichi II (31)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (11)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (4)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (13)
- 04:20 Malý medvedík (5)
- 04:45 Ruby z dúhy (2)
- 05:10 Bob staviteľ (46)
- 05:25 Ocko hrdina (25)
- 05:30 Duda a Dada (11)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (7)
- 05:55 Máša a medveď (114)
- 06:05 Teletubbies (Časť prvá)
- 06:15 Zvedavkovci (24)
- 06:30 Ocko hrdina (26)
- 06:35 Zábavné zvieratká (3)
- 06:45 Bob staviteľ (46)
- 06:55 Telka Strýka Baltazára IV (5)
- 07:05 Príbeh z čarovnej záhrady (1)
- 08:25 Flopy (111)
- 08:40 Požiarnik Sam VII (24)
- 09:00 Ovečka Shaun (15)
- 09:05 Maličké príšerky II (17)
- 09:06 Jednorožce zo Zoo (7)
- 09:15 Slnečný Rej (12)
- 09:25 Esá z pralesa (21)
- 09:35 Veselé zajačiky V (10)
- 09:40 Rev a motoroví miláčikovia (13)
- 10:10 Fíha Tralala (2)
- 10:20 Bob staviteľ (47)
- 10:35 Teletubbies (Časť druhá)
- 10:50 Maličké príšerky II (18)
- 10:55 Zvedavkovci (25)
- 11:10 Monchhichi II (31)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (8)
- 11:25 Malý medvedík (6)
- 11:50 Dumper a Skoop (11)
- 12:00 Eggy Pops II (11)
- 12:05 Maličké príšerky II (19)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (11)
- 12:15 Ovečka Shaun (16)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (9)
- 12:30 Polly Pocket (7)
- 12:35 Flopy (112)
- 12:50 Ruby z dúhy (3)
- 13:15 Myšiak Anatole (12)
- 13:40 Malý silák Bheem (35)
- 13:45 Veselé zajačiky V (11)
- 13:50 Panda a Krash (50)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Monchhichi II (32)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (31)
- 14:40 Maličké príšerky II (20)
- 14:45 Máša a medveď (115)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (21)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (11)
- 15:20 Esá z pralesa (22)
- 15:35 Volám sa Caillou - špeciál (3)
- 16:30 Povolania s Nitkou (2)
- 16:55 Dumper a Skoop (12)
- 17:05 Bob staviteľ (48)
- 17:15 Ovečka Shaun (17)
- 17:25 Požiarnik Sam VII (25)
- 17:35 Ruby z dúhy (3)
- 18:00 Volám sa Caillou V (16)
- 18:25 Drobčekovia (6)
- 18:40 Ovečka Shaun (18)
- 18:50 Flopy (113)
- 19:10 Maličké príšerky (2)
- 19:15 Zvedavkovci (26)
- 19:25 Teletubbies (Časť prvá)
- 19:35 Fíha Tralala (3)
- 19:45 Máša a medveď (116)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (18)
- 20:05 Esá z pralesa (23)
- 20:15 Bob staviteľ (49)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (26)
- 20:40 Slnečný Rej (13)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (22)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (4)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (14)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (5)
- 22:05 Monchhichi II (33)
- 22:15 Myšiak Anatole (13)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (17)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (19)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (11)
- 23:35 Mášine rozprávky (11)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (10)
- 23:45 Veselé zajačiky V (12)
- 23:50 Duda a Dada (11)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 BBC News
- 00:30 The Media Show
- 01:00 BBC News
- 01:30 Talking Business
- 02:00 BBC News
- 02:30 Arts In Motion
- 03:00 BBC News
- 03:30 TBA
- 04:00 BBC News
- 04:30 The Media Show
- 05:00 BBC News
- 05:30 TBA
- 06:00 BBC News
- 06:30 Click
- 07:00 BBC News
- 07:30 Talking Business
- 08:00 BBC News
- 08:30 The Travel Show
- 09:00 BBC News
- 09:30 Arts In Motion
- 12:00 BBC News
- 12:30 TBA
- 13:00 BBC News
- 13:30 The Media Show
- 14:00 BBC News
- 14:30 The Travel Show
- 15:00 BBC News
- 15:30 Click
- 16:00 BBC News
- 16:30 TechXplore (Paris: The Global Experience)
- 17:00 BBC News
- 17:30 TBA
- 18:00 BBC News
- 19:00 BBC News
- 19:30 Talking Business
- 20:00 BBC News
- 20:30 TBA
- 21:00 BBC News
- 21:30 Arts In Motion
- 22:00 BBC News
- 23:00 BBC News
- 23:30 TechXplore (Paris: The Global Experience)
- 04:00 Inside Africa (Inside Africa LIAFR679)
- 04:30 African Voices: My Drive (African Voices: My Drive 2)
- 05:00 Made in (Uzbekistan)
- 05:30 Marketplace Asia (Marketplace Asia August 2024)
- 05:45 Marketplace Middle East (Marketplace Middle East August 2024)
- 06:00 CNN Newsroom (Sunday, August 11, 2024 12am ET)
- 06:30 World Sport (Saturday, August 10, 2024 5pm ET replay)
- 07:00 CNN Newsroom (Sunday, August 11, 2024 1am ET)
- 07:30 Inside Africa (Inside Africa LIAFR679)
- 01:00 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:28 MÉTÉO
- 01:33 TANDEM
- 02:23 TANDEM
- 03:16 TERRA ARTISTIKA
- 03:32 DANS LA BULLE DE...
- 04:00 STOEMP, PÉKÉT... ET DES RAWETTES
- 04:29 C DANS L'AIR
- 05:35 OUTREMER.STORY
- 06:02 L'ÉCHAPPÉE BELGE
- 06:29 WARI
- 06:57 ÇA VA L'FAIRE !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:39 IL ÉTAIT UNE FOIS... CES DRÔLES D'OBJETS
- 08:46 FOOT GO
- 08:52 LES QUIQUOI
- 08:59 L'IMAGIER ANIMÉ DE KOUMI
- 09:04 TAFFY
- 09:11 GIGANTOSAURUS
- 09:22 GIGANTOSAURUS
- 09:34 LE PETIT GEEK
- 09:41 LES JEUX DE LA FONTAINE
- 09:43 ROCKY & LILY : C'EST DANS LA BOÎTE !
- 09:52 RUNES
- 10:14 LES P'TITS DIABLES
- 10:27 SILENCE, ÇA POUSSE !
- 11:19 CHÂTEAU !
- 11:33 RASSEMBLANCE
- 16:50 MON PLUS BEAU VILLAGE
- 17:25 MON PLUS BEAU VILLAGE
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:27 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 L'OR BLEU DES ALPES, UN BIEN MENACÉ
- 19:35 CONNEXION SAUVAGE
- 20:24 LES ATHLÉTES DE LA NATURE
- 20:27 LES ATHLÉTES DE LA NATURE
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:50 MÉTÉO
- 20:53 NATURE = FUTUR !
- 21:00 LAETITIA
- 22:23 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:45 MÉTÉO
- 22:47 CLÉO DE 5 Á 7
- 00:00 Správy
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Špeciál s Ilievom
- 02:45 Štúdio TA3
- 03:00 Správy
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Dobré správy
- 08:00 Správy
- 08:30 Motoring
- 09:00 Správy
- 09:30 Záchranári
- 10:00 Správy
- 10:30 Svet technológií
- 10:45 Naše potraviny
- 11:00 V politike
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Ekonomika+/Financie+
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Týždeň vo filme-1965
- 15:00 Správy
- 15:30 Investujeme
- 16:00 Žurnál
- 16:15 Špeciál s Ilievom
- 17:00 Správy
- 17:30 Showbiz
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Európa dnes a zajtra
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 V politike
- 21:00 Správy
- 21:30 Záchranári
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 10:00 Sky News Today
- 10:30 Sky News Including FYI
- 11:00 Sky News Today
- 11:30 Trevor Phillips
- 12:00 Sky News Today
- 14:30 Sky News Including FYI
- 15:00 Sky News Today
- 15:30 The Climate Show with Tom Heap
- 16:00 Sky News Today
- 16:30 Trevor Phillips
- 17:00 The News Hour with Jonathan Samuels
- 19:00 Sky News
- 19:30 The Climate Show with Tom Heap
- 20:00 Sky News
- 20:30 UK Tonight Highlights
- 21:00 Sky News
- 21:30 Trevor Phillips
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 Sky News
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (30)
- 00:15 REPORTERS
- 00:30 BULLETIN (17)
- 00:45 FOCUS ALONE
- 00:50 YOU ARE HERE
- 01:00 NEWS (31)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (18)
- 01:45 ARTS24 (13)
- 02:00 NEWS (32)
- 02:15 PEOPLE AND PROFIT
- 02:30 BULLETIN (19)
- 02:45 THE OBSERVERS
- 02:51 FOCUS ALONE
- 03:00 NEWS (33)
- 03:15 THE 51 PERCENT
- 03:30 BULLETIN (20)
- 03:45 FRENCH CONNECTIONS
- 03:51 FASHION
- 04:00 NEWS (34)
- 04:15 TALKING EUROPE
- 04:30 BULLETIN (21)
- 04:45 TALKING EUROPE
- 05:00 NEWS (40)
- 05:10 REVISITED
- 05:30 BULLETIN (11)
- 05:40 FOCUS ALONE
- 05:45 ARTS24 (11)
- 06:00 NEWS (35)
- 06:15 THE 51 PERCENT
- 06:30 BULLETIN (22)
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS (116)
- 07:10 LE PARIS DES ARTS 2024
- 07:30 BULLETIN (29)
- 07:40 FOCUS ALONE
- 07:45 SPORTS PAD
- 07:51 FASHION
- 08:00 NEWS (35)
- 08:15 ARTS24 (11)
- 08:30 BULLETIN (4)
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN (170)
- 10:00 NEWS (853)
- 10:15 FRANCE IN FOCUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FOCUS ALONE
- 10:50 YOU ARE HERE
- 11:00 NEWS (818)
- 11:10 LE PARIS DES ARTS 2024
- 11:30 BULLETIN (208)
- 11:40 FOCUS ALONE
- 11:45 THE 51 PERCENT
- 12:00 NEWS (270)
- 12:15 ARTS24 (12)
- 12:30 BULLETIN (173)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (894)
- 14:15 THE OBSERVERS
- 14:21 FOCUS ALONE
- 14:30 BULLETIN (227)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 THE OBSERVERS
- 15:00 NEWS (274)
- 15:15 REPORTERS
- 15:30 BULLETIN (175)
- 15:45 FRANCE IN FOCUS
- 16:00 NEWS (897)
- 16:15 FOCUS ALONE
- 16:20 YOU ARE HERE
- 16:30 BULLETIN (228)
- 16:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 17:00 NEWS (897)
- 17:15 ARTS24 (11)
- 17:30 BULLETIN (228)
- 17:45 PEOPLE AND PROFIT
- 18:00 NEWS
- 18:30 BULLETIN
- 19:00 NEWS (897)
- 19:15 TALKING EUROPE
- 19:30 BULLETIN (228)
- 19:45 TALKING EUROPE
- 20:00 NEWS
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (281)
- 21:15 PEOPLE AND PROFIT
- 21:30 NEWS (282)
- 21:45 FOCUS ALONE
- 21:50 YOU ARE HERE
- 22:00 NEWS (283)
- 22:10 REVISITED
- 22:30 BULLETIN (11)
- 22:40 LE PARIS DES ARTS 2024
- 23:00 NEWS (285)
- 23:15 ARTS24 (12)
- 23:30 BULLETIN (180)
- 23:45 FRANCE IN FOCUS
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS +
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 BILLET RETOUR
- 02:30 BULLETIN
- 02:40 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 PLAN B_24
- 03:21 LES OBSERVATEURS
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 PAS 2 QUARTIER
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 A L'AFFICHE
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS +
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 MODE
- 09:21 VOUS ETES ICI
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 FOCUS SOLO
- 10:50 SPORTS WE
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:10 ICI L'EUROPE 2éme Partie
- 11:30 BULLETIN
- 11:40 LEGENDES URBAINES
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS +
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:10 L'INSTANT MOBILE
- 15:15 C'EST EN FRANCE
- 15:30 BULLETIN
- 15:40 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:10 REPORTERS
- 16:22 L'INSTANT MOBILE
- 16:30 BULLETIN
- 16:40 LE PARIS DES ARTS
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 MER
- 17:30 BULLETIN
- 17:45 FOCUS SOLO
- 17:50 L'INSTANT MOBILE
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 A L'AFFICHE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 ACTUELLES
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 MODE
- 21:21 VOUS ETES ICI
- 21:30 BULLETIN
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:12 BILLET RETOUR
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 LES OBSERVATEURS
- 23:16 FOCUS SOLO
- 23:21 L'INSTANT MOBILE
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 LE PARIS DES ARTS
- 00:00 Zelená poušť
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Večer chval
- 07:10 Labyrintem víry s Tomášem Halíkem
- 07:35 Anděl bez křídel
- 07:50 Koncert FolkloreClassic
- 08:55 Jak potkávat svět
- 12:00 Polední modlitba Sv. otce Františka
- 12:20 Přejeme si...
- 12:35 Jano Köehler
- 14:00 Muzikanti, hrajte
- 15:05 Dokořán
- 16:00 Tkaničky
- 17:40 V pohorách po horách
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Cirkus Noeland (15)
- 18:30 Bratr oheň: Antonínova víra
- 19:00 Můj chrám
- 19:20 Pokoj vám!
- 19:40 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 22:10 Eva Pilarová - 55 let na scéně
- 23:35 Polední modlitba Sv. otce Františka
- 23:55 Causa Carnivora
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - Slovo Života Bratislava
- 06:45 Noeland
- 07:15 Slovo viery - BJB Košice
- 08:00 Sid Roth: To je nadprirodzené!
- 08:30 CAMPFEST blok
- 12:45 Detský blok
- 13:15 Slovo viery - Za Kostolom CB Žilina
- 14:00 Joyce Meyer
- 14:30 Nová DNA
- 15:45 Relácia DNES
- 20:00 Konferencia "Turbulencia"
- 21:30 Misie Filmom
- 00:05 Spravodajský súhrn
- 00:40 Pod javiskom
- 01:35 Ruženec
- 02:00 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 02:30 Serra: Stále vpred, nikdy späť (Záhadná vinica)
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:15 Tajomstvá Pátra Pia
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Ruženec
- 07:30 Putujeme Rímom
- 07:45 Zabudnuté poklady
- 08:00 Effeta
- 08:20 Živé obrazy
- 08:30 Fungujúca a stabilná rodina
- 09:05 Klubovka
- 09:35 Eucharistické zázraky
- 09:40 Svätá omša zblízka
- 09:50 Odrobiny – jedným Slovom
- 10:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 11:10 Spravodajský súhrn
- 11:30 Nová kvalita života
- 11:50 Svedectvo
- 11:55 Odrobiny – jedným Slovom
- 12:00 Anjel Pána
- 12:15 A teraz čo?
- 12:30 Ruženec
- 13:10 Malá cesta
- 13:15 Na tónoch vďačnosti
- 14:30 Fara v meste
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:25 GU100
- 15:54 Koraland
- 16:15 Matka Cabrini
- 17:55 Nová kvalita života
- 18:10 Jeden na jedného
- 18:30 Láska a rodičovstvo
- 18:45 Svedectvo
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 20:35 Tajomná radosť
- 21:45 Medzi nebom a zemou
- 22:25 Vaticano
- 22:55 U Nikodéma
- 00:00 Hot Cars (2)
- 00:30 V mysli kuchaře (12)
- 01:00 Všechny chutě Maďarska (9)
- 02:00 Toymakerz (1)
- 03:00 Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (Velká Británie)
- 04:00 Hot Cars (11)
- 04:30 Jak najít vysněný dům (11)
- 05:00 KryptoTime (Krypto a trading)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (10)
- 07:00 Zvířata ve filmu (5)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Vynálezce
- 08:00 Vitální zahrada (10)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (2)
- 09:00 Jóga: energie života (11)
- 10:00 KryptoTime (Kam se seedem?)
- 10:30 Zlatá mládež Instagramu (titulky) (2)
- 11:30 Teleshopping
- 12:00 Všechny chutě Maďarska (9)
- 13:00 KryptoTime 2.0 (s KryptoVláďou)
- 13:30 Toymakerz (2)
- 14:30 Vitální zahrada (11)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Drsný rybáři (6)
- 16:00 Rybáři z Iberie (8)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 Zvířata ve filmu (5)
- 17:30 Dotek luxusu (8)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Zlatá mládež Instagramu (2)
- 19:30 Nejlepší domov (6)
- 04:00 Láďův Orient Express (9)
- 04:30 Tak chutná Itálie (Sulmona)
- 05:00 Veget s Klárkou (19)
- 05:30 Nejlepší recepty
- 06:00 Vlasatí motorkáři - Asijské dobrodružství (Japonsko – Tokio)
- 07:30 Dolce Vita (12)
- 10:00 Teleshopping
- 10:30 Chef Lignac po francouzsku (14)
- 14:00 Jamieho revoluce ve stravování (3)
- 15:10 Moje zahrada (24)
- 15:30 Teleshopping
- 16:00 Láďův Orient Express (9)
- 16:30 Tak chutná Itálie (Sulmona)
- 17:00 Veget s Klárkou (19)
- 17:30 Teleshopping
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Ostravský útulek pro zatoulané psy existuje už 26 let, Budova B opavského magistrátu prochází reko
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 04:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Děti s autismem si opět užily tábor s ADAMEM, MKS připravilo pro rodiny s dětmi zábavné odpoledne, AZ připravil pro děti hokejový kemp)
- 04:30 Z naší ZOO (Život v jezírkách a tůních 3)
- 04:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 04:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Seniortaxi přepraví ve F-M měsíčně na 400 lidí, Strážníci uspořádali vyjížďku na kolech pro děti, Hokejoví mistři dorazí v úterý do haly Polárk
- 05:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Ostravský útulek pro zatoulané psy existuje už 26 let, Budova B opavského magistrátu prochází reko
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:13 Studuj u nás (SŠ prof. Matějčka v Ostravě slaví letos 60 let, Francouzské divadlo Wichterlova gymnázia v Ostravě, Marlenka Cup v Opavě)
- 05:25 Energie a kraj (Elektrárna Dětmarovice prochází proměnou, Centrum veřejných energetiků dostalo dotaci z JTF, Richard Vidlička, ředitel Českého svazu zaměstnavatelů v energetice: V energetice je nedostatek kvalifikovaných pracovníků)
- 05:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 05:50 Miniexpres centra Ostravy (V Husově sadu v Ostravě vzniká nové dětské hřiště)
- 06:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Ostravský útulek pro zatoulané psy existuje už 26 let, Budova B opavského magistrátu prochází reko
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Prostranství u Floridy prochází celkovou revitalizací, Letní umělecká scéna zaznamenala velký úspěch, Letní kino Amfi promítá české filmové lahůdky
- 06:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 06:30 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 06:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 06:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 07:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Ostravský útulek pro zatoulané psy existuje už 26 let, Budova B opavského magistrátu prochází reko
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:13 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 07:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Děti s autismem si opět užily tábor s ADAMEM, MKS připravilo pro rodiny s dětmi zábavné odpoledne, AZ připravil pro děti hokejový kemp)
- 07:30 Z naší ZOO (Krmení vodních ptáků)
- 07:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 07:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Seniortaxi přepraví ve F-M měsíčně na 400 lidí, Strážníci uspořádali vyjížďku na kolech pro děti, Hokejoví mistři dorazí v úterý do haly Polárk
- 08:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Ostravský útulek pro zatoulané psy existuje už 26 let, Budova B opavského magistrátu prochází reko
- 08:10 Baby English (REVIEW)
- 08:20 Zpíváme a tančíme s Míšou
- 08:30 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 13. kapitola)
- 08:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:45 Baby English (BE RIGHT x BE WRONG)
- 08:55 Rarášci (Apollo)
- 09:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Ostravský útulek pro zatoulané psy existuje už 26 let, Budova B opavského magistrátu prochází reko
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Prostranství u Floridy prochází celkovou revitalizací, Letní umělecká scéna zaznamenala velký úspěch, Letní kino Amfi promítá české filmové lahůdky
- 09:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 09:30 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 09:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 09:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 10:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Ostravský útulek pro zatoulané psy existuje už 26 let, Budova B opavského magistrátu prochází reko
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 10:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Děti s autismem si opět užily tábor s ADAMEM, MKS připravilo pro rodiny s dětmi zábavné odpoledne, AZ připravil pro děti hokejový kemp)
- 10:30 Z naší ZOO (Mláďata nejmenších koček světa)
- 10:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 10:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Seniortaxi přepraví ve F-M měsíčně na 400 lidí, Strážníci uspořádali vyjížďku na kolech pro děti, Hokejoví mistři dorazí v úterý do haly Polárk
- 11:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Ostravský útulek pro zatoulané psy existuje už 26 let, Budova B opavského magistrátu prochází reko
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:13 Studuj u nás (SŠ prof. Matějčka v Ostravě slaví letos 60 let, Francouzské divadlo Wichterlova gymnázia v Ostravě, Marlenka Cup v Opavě)
- 11:25 Energie a kraj (Elektrárna Dětmarovice prochází proměnou, Centrum veřejných energetiků dostalo dotaci z JTF, Richard Vidlička, ředitel Českého svazu zaměstnavatelů v energetice: V energetice je nedostatek kvalifikovaných pracovníků)
- 11:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 11:50 Miniexpres centra Ostravy (V Husově sadu v Ostravě vzniká nové dětské hřiště)
- 12:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Ostravský útulek pro zatoulané psy existuje už 26 let, Budova B opavského magistrátu prochází reko
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Prostranství u Floridy prochází celkovou revitalizací, Letní umělecká scéna zaznamenala velký úspěch, Letní kino Amfi promítá české filmové lahůdky
- 12:20 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 13. kapitola)
- 12:35 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 12:45 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 12:49 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 13:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, MS Inovační centrum pomohlo za 7 let 500 firmám, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Ostravský útulek pro zatoulané psy existuje už 26 let, Budova B opavského magistrátu prochází reko
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 13:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Děti s autismem si opět užily tábor s ADAMEM, MKS připravilo pro rodiny s dětmi zábavné odpoledne, AZ připravil pro děti hokejový kemp)
- 13:30 Z naší ZOO (Život v jezírkách a tůních 3)
- 13:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 13:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Seniortaxi přepraví ve F-M měsíčně na 400 lidí, Strážníci uspořádali vyjížďku na kolech pro děti, Hokejoví mistři dorazí v úterý do haly Polárk
- 14:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, Na vyhořelých školách se už rozebírají střechy a propadlé učebny, Řidiče v Dolní Lutyni zbrzdí výstavba protihlukových stěn, Cizinec vypil láhev
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Studuj u nás (SŠ prof. Matějčka v Ostravě slaví letos 60 let, Francouzské divadlo Wichterlova gymnázia v Ostravě, Marlenka Cup v Opavě)
- 14:25 Energie a kraj (Elektrárna Dětmarovice prochází proměnou, Centrum veřejných energetiků dostalo dotaci z JTF, Richard Vidlička, ředitel Českého svazu zaměstnavatelů v energetice: V energetice je nedostatek kvalifikovaných pracovníků)
- 14:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 14:50 Miniexpres centra Ostravy (V Husově sadu v Ostravě vzniká nové dětské hřiště)
- 15:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, Na vyhořelých školách se už rozebírají střechy a propadlé učebny, Řidiče v Dolní Lutyni zbrzdí výstavba protihlukových stěn, Cizinec vypil láhev
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Prostranství u Floridy prochází celkovou revitalizací, Letní umělecká scéna zaznamenala velký úspěch, Letní kino Amfi promítá české filmové lahůdky
- 15:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 15:30 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 15:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 16:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, Na vyhořelých školách se už rozebírají střechy a propadlé učebny, Řidiče v Dolní Lutyni zbrzdí výstavba protihlukových stěn, Cizinec vypil láhev
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Děti s autismem si opět užily tábor s ADAMEM, MKS připravilo pro rodiny s dětmi zábavné odpoledne, AZ připravil pro děti hokejový kemp)
- 16:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé na vylepšení města odevzdali tři nápady, Nejstarší obyvatelka Nového Jičína oslavila 102 let, Parkování budeme platit prostřednictvím nové aplikace, U vody nedejte šanc
- 16:40 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 16:50 Palkovický miniexpres (Rekonstrukce mateřské školy spěje ke konci)
- 17:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, Na vyhořelých školách se už rozebírají střechy a propadlé učebny, Řidiče v Dolní Lutyni zbrzdí výstavba protihlukových stěn, Cizinec vypil láhev
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 17:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 17:30 Transformace kraje (MSID)
- 17:40 Kam vyrazit (Na industriální atraktivity MSK láká Technotrasa)
- 17:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 18:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, Na vyhořelých školách se už rozebírají střechy a propadlé učebny, Řidiče v Dolní Lutyni zbrzdí výstavba protihlukových stěn, Cizinec vypil láhev
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Beskydský expres (Na Pustevnách mohou lidé opět obdivovat sochy z písku, Na podporu nemocné dívky Česka poběží extrémních 364 kilometrů, Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost, Nové molo mohou lidé využívat i na Těrlické přehradě)
- 18:20 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 18:30 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 18:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 18:45 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 19:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, Na vyhořelých školách se už rozebírají střechy a propadlé učebny, Řidiče v Dolní Lutyni zbrzdí výstavba protihlukových stěn, Cizinec vypil láhev
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Děti s autismem si opět užily tábor s ADAMEM, MKS připravilo pro rodiny s dětmi zábavné odpoledne, AZ připravil pro děti hokejový kemp)
- 19:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé na vylepšení města odevzdali tři nápady, Nejstarší obyvatelka Nového Jičína oslavila 102 let, Parkování budeme platit prostřednictvím nové aplikace, U vody nedejte šanc
- 19:40 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 19:50 Palkovický miniexpres (Rekonstrukce mateřské školy spěje ke konci)
- 20:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, Na vyhořelých školách se už rozebírají střechy a propadlé učebny, Řidiče v Dolní Lutyni zbrzdí výstavba protihlukových stěn, Cizinec vypil láhev
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 20:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 20:30 Transformace kraje (MSID)
- 20:40 Kam vyrazit (Na industriální atraktivity MSK láká Technotrasa)
- 20:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 21:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, Na vyhořelých školách se už rozebírají střechy a propadlé učebny, Řidiče v Dolní Lutyni zbrzdí výstavba protihlukových stěn, Cizinec vypil láhev
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Beskydský expres (Na Pustevnách mohou lidé opět obdivovat sochy z písku, Na podporu nemocné dívky Česka poběží extrémních 364 kilometrů, Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost, Nové molo mohou lidé využívat i na Těrlické přehradě)
- 21:20 Jesenický expres (Probouzení zachráněné rychty v Karlovicích, INEX pořádá work camp na janovickém pivovaru, Bruntálský Jazz Fest 2024)
- 21:30 Z naší ZOO (Největší skupina hulmanů v historii ZOO)
- 21:35 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 21:45 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 21:47 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 22:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, Na vyhořelých školách se už rozebírají střechy a propadlé učebny, Řidiče v Dolní Lutyni zbrzdí výstavba protihlukových stěn, Cizinec vypil láhev
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Děti s autismem si opět užily tábor s ADAMEM, MKS připravilo pro rodiny s dětmi zábavné odpoledne, AZ připravil pro děti hokejový kemp)
- 22:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Lidé na vylepšení města odevzdali tři nápady, Nejstarší obyvatelka Nového Jičína oslavila 102 let, Parkování budeme platit prostřednictvím nové aplikace, U vody nedejte šanc
- 22:40 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 22:50 Palkovický miniexpres (Rekonstrukce mateřské školy spěje ke konci)
- 23:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Vrtulník spěchal do Beskyd k ženě, kterou bodla vosa, Na vyhořelých školách se už rozebírají střechy a propadlé učebny, Řidiče v Dolní Lutyni zbrzdí výstavba protihlukových stěn, Cizinec vypil láhev
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Eko magazín (Sídliště v Hrabůvce oživil vodní biotop, Květinové louky v Ostravě, Ostravské včely mají výhled z radniční věže, Zelené zastávky MHD v Radvanicích a Bartovicích, Aleš Boháč (Starostové pro Ostravu), náměstek primátora Ostravy: Ostrava patří m
- 23:25 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 23:30 Transformace kraje (MSID)
- 23:40 Kam vyrazit (Na industriální atraktivity MSK láká Technotrasa)
- 23:45 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 13:00 Magazín Hodonín
- 13:15 Magazín Veselí nad Moravou
- 13:29 Počasí
- 13:30 Magazín Kyjov
- 13:45 Magazín Valašsko
- 14:00 Magazín Zlínský kraj
- 14:16 Magazín Uherský Brod
- 14:29 Počasí
- 14:30 Magazín Uherské Hradiště
- 14:45 MAGAZÍN ZLÍN / OTROKOVICE
- 15:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 00:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:27 Z dílny regionálních autorů (Tepny naší země - Lososí řeka Kamenice)
- 01:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 01:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 01:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 233. díl)
- 01:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 02:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 02:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:27 Z dílny regionálních autorů (Tepny naší země - Lososí řeka Kamenice)
- 03:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 03:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 03:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 233. díl)
- 03:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 04:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:27 Z dílny regionálních autorů (Tepny naší země - Lososí řeka Kamenice)
- 05:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 05:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 05:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 233. díl)
- 05:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 06:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:27 Z dílny regionálních autorů (Tepny naší země - Lososí řeka Kamenice)
- 07:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 07:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 07:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 233. díl)
- 07:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 08:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 08:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:27 Z dílny regionálních autorů (Tepny naší země - Lososí řeka Kamenice)
- 09:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 09:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 09:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 233. díl)
- 09:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 10:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:27 Z dílny regionálních autorů (Tepny naší země - Lososí řeka Kamenice)
- 11:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 11:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 11:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 233. díl)
- 11:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 12:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:27 Z dílny regionálních autorů (Tepny naší země - Lososí řeka Kamenice)
- 13:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 13:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 13:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 233. díl)
- 13:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 14:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 14:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:27 Z dílny regionálních autorů (Tepny naší země - Lososí řeka Kamenice)
- 15:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 15:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 15:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 233. díl)
- 15:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 16:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:27 Z dílny regionálních autorů (Tepny naší země - Lososí řeka Kamenice)
- 17:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:17 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 17:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 7. díl)
- 17:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 233. díl)
- 17:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:13 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 18:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:17 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 18:30 Ocenění Pardubického kraje (Mgr. Hana Maturová, spoluzakladatelka sociálních institucí)
- 18:34 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 19:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 19:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 19:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:13 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 20:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:17 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 20:30 Ocenění Pardubického kraje (Mgr. Hana Maturová, spoluzakladatelka sociálních institucí)
- 20:34 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 21:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 21:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:13 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 22:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:17 Na návštěvě s V1 (Tentokrát Vás vezmeme do Ústí nad Orlicí)
- 22:30 Ocenění Pardubického kraje (Mgr. Hana Maturová, spoluzakladatelka sociálních institucí)
- 22:34 Za horizontem (Adrenalin, sport a lifestyle v patnácti minutách 3. díl)
- 23:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:15 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:16 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:17 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 23:20 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 23:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 00:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 00:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:20 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 00:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 01:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 01:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 02:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 02:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:20 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 02:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 02:40 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 03:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 03:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:20 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 03:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 04:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 04:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 05:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 05:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:20 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 05:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 05:40 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 06:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 06:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:20 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 06:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 07:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 07:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 08:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 08:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:20 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 08:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 08:40 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 09:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 09:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:20 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 09:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 10:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 10:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 11:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 11:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:20 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 11:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 11:40 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 12:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 12:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:20 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 12:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 13:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 13:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 14:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 14:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:20 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 14:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 14:40 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 15:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 15:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:20 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 15:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 16:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 16:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 17:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 17:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:20 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 17:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 17:40 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 18:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 18:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 18:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 19:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 19:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:20 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 19:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 20:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:20 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 20:35 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 20:45 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 21:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 21:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:20 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 21:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 22:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 22:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:20 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 22:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 23:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:15 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:20 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 23:35 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 23:45 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 00:00 Týden v Praze
- 00:20 Středočeské noviny
- 00:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 01:00 Týden v Praze
- 01:20 Středočeská nej
- 01:30 Host dne
- 01:40 Svět z blízka
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Týden v Praze
- 04:20 Expres Prahy 18
- 04:30 Týden v regionech
- 05:00 Týden v Praze
- 05:20 Expres Prahy 13
- 05:30 Host dne
- 05:40 Hasiči
- 06:00 Týden v Praze
- 06:20 Expres
- 06:30 Svět z blízka
- 06:40 Středočeské noviny
- 07:00 Týden v Praze
- 07:20 Expres Prahy 15
- 07:30 Dobré zprávy
- 08:00 Týden v Praze
- 08:20 Expres Prahy 4
- 08:30 Putování po regionech
- 09:00 Týden v Praze
- 09:20 Středočeský magazín
- 09:30 Host dne
- 09:40 Za oponou
- 10:00 Týden v Praze
- 10:20 Expres Prahy 2
- 10:30 Týden v regionech
- 11:00 Týden v Praze
- 11:20 Expres Prahy 6
- 11:30 Svět z blízka
- 11:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 12:00 Týden v Praze
- 12:20 Expres Prahy 1
- 12:30 Špetka Slovácka
- 13:00 Týden v Praze
- 13:20 Expres Prahy 11
- 13:30 Dobré zprávy
- 14:00 Týden v Praze
- 14:20 Expres Prahy 8
- 14:30 Host dne
- 14:40 Středočeské noviny
- 15:00 Týden v Praze
- 15:20 Expres
- 15:30 Putování po regionech
- 16:00 Týden v Praze
- 16:20 Expres Prahy 18
- 16:30 Týden v regionech
- 17:00 Týden v Praze
- 17:20 Expres
- 17:30 Středočeská nej
- 17:40 Svět z blízka
- 18:00 Týden v Praze
- 18:20 Expres Prahy 4
- 18:30 Host dne
- 18:40 Středočeský magazín
- 19:00 Týden v Praze
- 19:20 Expres Prahy 15
- 19:30 Za oponou
- 19:40 Středočeské noviny
- 20:00 Týden v Praze
- 20:20 Expres
- 20:30 Dobré zprávy
- 21:00 Týden v Praze
- 21:20 Expres Prahy 13
- 21:30 Středočeské noviny
- 21:40 Hasiči
- 22:00 Týden v Praze
- 22:20 Expres Prahy 10
- 22:30 Host dne
- 22:40 Středočeský magazín
- 23:00 Týden v Praze
- 23:20 Svět z blízka
- 23:30 Týden v regionech
- 00:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 00:16 Dobré zprávy z regionl
- 00:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 00:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 01:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 01:12 Týden v regionech (ZJ)
- 01:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 01:44 Putování v regionech
- 02:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 02:16 Dobré zprávy z regionl
- 02:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 02:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 03:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 03:12 Týden v regionech (ZJ)
- 03:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 03:44 Putování v regionech
- 04:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 04:16 Dobré zprávy z regionl
- 04:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 04:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 05:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 05:12 Týden v regionech (ZJ)
- 05:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 05:44 Putování v regionech
- 06:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 06:16 Dobré zprávy z regionl
- 06:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 06:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 07:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 07:12 Týden v regionech (ZJ)
- 07:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 07:44 Putování v regionech
- 08:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 08:16 Dobré zprávy z regionl
- 08:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 08:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 09:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 09:12 Týden v regionech (ZJ)
- 09:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 09:44 Putování v regionech
- 10:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 10:16 Dobré zprávy z regionl
- 10:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 10:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 11:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 11:12 Týden v regionech (ZJ)
- 11:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 11:44 Putování v regionech
- 12:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 12:16 Dobré zprávy z regionl
- 12:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 12:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 13:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 13:12 Týden v regionech (ZJ)
- 13:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 13:44 Putování v regionech
- 14:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 14:16 Dobré zprávy z regionl
- 14:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 14:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 15:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 15:12 Týden v regionech (ZJ)
- 15:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 15:44 Putování v regionech
- 16:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 16:16 Dobré zprávy z regionl
- 16:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 16:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 17:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 17:12 Týden v regionech (ZJ)
- 17:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 17:44 Putování v regionech
- 18:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 18:16 Dobré zprávy z regionl
- 18:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 18:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 19:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 19:12 Týden v regionech (ZJ)
- 19:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 19:44 Putování v regionech
- 20:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 20:16 Dobré zprávy z regionl
- 20:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 20:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 21:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 21:12 Týden v regionech (ZJ)
- 21:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 21:44 Putování v regionech
- 22:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 22:16 Dobré zprávy z regionl
- 22:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 22:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 23:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 23:12 Týden v regionech (ZJ)
- 23:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 23:44 Putování v regionech
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Z ARCHÍVU: Horká krev
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Před 10 lety
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Před 10 lety
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Před 10 lety
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Před 10 lety
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Před 10 lety
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Před 10 lety
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 TÝDEN V REGIONECH (1)
- 00:25 POČASÍ
- 00:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 00:38 SPORT
- 00:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 00:45 HEADLINES
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 01:45 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 Milan Kolář (88)
- 03:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 03:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (1)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z PACOVA
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (1)
- 05:48 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:59 Empty
- 09:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 09:20 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 09:35 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 09:50 POČASÍ
- 09:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 09:55 HEADLINES
- 10:00 Milan Kolář (88)
- 10:35 TÝDEN V REGIONECH (1)
- 11:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 11:20 POČASÍ
- 11:23 SPORT
- 11:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 11:45 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 12:00 Milan Kolář (88)
- 12:35 POČASÍ
- 12:38 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 12:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 13:15 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 13:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 14:00 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 14:15 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (40)
- 14:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 14:45 STUDIO iVysočina
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 David Švejnoha (155)
- 15:40 STUDIO iVysočina
- 15:50 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:52 POČASÍ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 Tomáš Jízdný (57)
- 16:50 STUDIO iVysočina
- 17:00 ZASTÁVKA NA TRATI (3)
- 18:00 POZOR VLAK (1)
- 18:45 POČASÍ
- 18:48 KULTURA
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 POČASÍ
- 19:03 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:04 STUDIO iVysočina
- 19:14 ŽIVĚ Z PACOVA
- 19:15 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 19:40 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 19:41 POČASÍ
- 19:44 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 19:59 Empty
- 20:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 20:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 20:35 POČASÍ
- 20:38 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (40)
- 20:53 SPORT
- 20:58 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:00 Milan Kolář (88)
- 21:35 POČASÍ
- 21:38 SPORT
- 21:43 STUDIO iVysočina
- 21:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 POZOR VLAK (1)
- 22:45 POČASÍ
- 22:48 STUDIO iVysočina
- 22:58 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 23:00 Milan Kolář (88)
- 23:35 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Фронт NEWS
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Реальна історія
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Антизомбі
- 11:45 Громадянська оборона
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Все так однозначно
- 13:30 Інформаційні сюжети
- 14:00 Кризи Путінської Росії
- 14:20 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Фронт NEWS
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Антизомбі
- 18:15 Громадянська оборона
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:31 Pollenjelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:21 Pollenjelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:16 Pollenjelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:31 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:21 Pollenjelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Summa
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:15 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 Család'24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Család'24
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Kárpát-medence
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Magyarország ma
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:10 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:45 Agenda
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Pollenjelentés
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:26 Pollenjelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 04:00 Pély Barna - Tűzzel, szívvel, szenvedéllyel
- 04:05 Az A38 Hajó színpadán (möbius)
- 05:00 Vízipók-Csodapók III (A zavaros víz)
- 05:05 A Kiscsacsi kalandjai I. sorozat (Gombszemű bejelenti a tavaszt)
- 05:10 A legkisebb Ugrifüles II (Tanítják a hörcsögöt)
- 05:20 Mesélj nekem! (A tengerlépő cipő)
- 05:30 Pom-Pom meséi II (Zengő - Bongó Fésű)
- 05:40 A nagy ho-ho-ho horgász (A titokzatos békaember)
- 05:45 Sebaj Tóbiás (Sebaj Tóbiás és a kutyák)
- 05:55 Stop! Közlekedj okosan! (Gyalogos közlekedés - Az úttest nem játszótér)
- 06:00 Mekk Elek az ezermester (Nyúlcipő)
- 06:05 Egy kupac kufli (Az igazi fák sosem horkolnak)
- 06:15 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (A hullócsillag)
- 06:30 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (A varázsvizsga)
- 06:40 Limb-lomb, a kincses sziget II (Gumicsizma / Kanálka)
- 07:05 Limb-lomb, a kincses sziget II (Locsolócső / Gumiszalag)
- 07:25 Malac a pályán (Mellúszás)
- 07:30 Láng és a szuperverdák III (Dinó hullámvasút)
- 07:55 Múmin-völgyi kalandok III (Hattivatti hazatér)
- 08:20 Gus, az icipici lovag - 2. évad/4 (Az én hősöm)
- 08:30 Gus, az icipici lovag - 2. évad/4 (Az én hősöm)
- 08:45 Robovonatok III (A cirkuszvonat)
- 08:55 Bohókás professzor (Álomgyár)
- 09:10 M2 matricák - Igaz vagy hamis? (Ipolytarnóci ősmaradványok)
- 09:15 Pipp és Polli (Vigyázz, kész, hó!)
- 09:20 Pipp és Polli (A téli műsor)
- 09:30 Pocoyo IV (Pato telefonja)
- 09:35 Pocoyo IV (A jelmezbál)
- 09:45 Pocoyo IV (Telitalálat!)
- 09:50 Maja, a méhecske (Vili, a király)
- 10:05 Maja, a méhecske (A holdvirágok)
- 10:15 Tickety Toc (Gereblyézés / Jelmezesdi)
- 10:40 ATHLETICUS - Állati sportolók (Futball)
- 10:45 Milo (Milo, a tűzoltó)
- 10:55 Agi Bagi III (Jóból is megárt a sok - Vad hajsza)
- 11:05 Topo Gigio (A városi szörny)
- 11:20 Simon (Szuperhősnek szupertorta)
- 11:25 Ricky Zoom II (Tricikli Vili)
- 11:35 Alvin és a mókusok II (A zenedoboz)
- 11:50 Alvin és a mókusok II (Különleges küldemény)
- 16:05 Tip, a kisegér II (Tanulhatsz a hibáidból)
- 16:10 Tip, a kisegér II (Béküljünk ki!)
- 16:20 Robovonatok III (Összeragadva)
- 16:35 Bohókás professzor (www.contraptus.tv)
- 16:45 Alvin és a mókusok II (Szuper csajok)
- 16:55 Alvin és a mókusok II (Megbukni, vagy nem megbukni)
- 17:10 Alvin és a mókusok II (A világ legjobb bulija)
- 17:20 Alvin és a mókusok II (Ki a menőbb?)
- 17:35 Gus, az icipici lovag - 2. évad/4 (Gus, a gyakornok király)
- 17:45 Gus, az icipici lovag - 2. évad/4 (A Bolondos völgy)
- 20:00 Akusztik (Everflash)
- 21:00 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 21:05 A hívás
- 21:35 Kulisszák mögött az A38 Hajón (Silas & Saski)
- 22:25 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 22:30 A38 Archív (Compact Disco)
- 23:25 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 23:35 Házibuli
- 00:40 Az érzelmek tengerén II (17)
- 01:30 Érted mindent (80)
- 02:20 Itthon vagy! (Nyugat-Mezőföld)
- 02:40 Hogy volt?! (Szeleczky Zitára emlékezünk)
- 03:35 Divat & dizájn
- 04:00 Noé barátai
- 04:30 Magyar Krónika (Ízemlékek - mit eszünk 50 év múlva)
- 04:55 Édes anyanyelvünk (Csipkelődő szólások)
- 05:05 MMA portré (A színház az otthonom - Nagy Viktor színész)
- 05:55 Himnusz
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:33 Pollenjelentés
- 06:45 Nyár '24
- 08:00 Neked szól!
- 08:05 Kereszt-Tények
- 08:15 De őszintén! (Háború, gyilkosság, emberölés)
- 08:20 Lét-Ige - protestáns magazin
- 08:50 Isten kezében
- 09:15 A misztérium – Liturgikus sorozat (Áldozás)
- 09:25 Katolikus krónika
- 09:50 Időjárás-jelentés
- 09:51 Jézus és... (Felnövekedés)
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:49 Vár a Kárpát-medence (Gécsek-Tóth Enikő - Kehidakustyán)
- 13:00 Jó ebédhez szól a nóta
- 13:30 Zenés TV Színház (Bob herceg)
- 14:50 Egy Perc Híradó
- 14:55 Időjárás-jelentés
- 15:00 Sobri (2)
- 15:55 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 15:58 SzerencsePerc
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Pollenjelentés
- 18:45 Hogy volt? - Nyári emlékek - Különkiadás (Várkonyi Mátyás)
- 19:45 Magyarország, szeretlek!
- 21:00 Csendes otthon
- 22:25 Kenó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 A levendula illata
- 00:00 Olimpia-Párizs
- 01:05 Olimpia-Párizs
- 02:35 Olimpia-Párizs
- 03:50 Olimpia-Párizs
- 05:30 Olimpia-Párizs
- 06:30 Olimpia-Párizs
- 07:45 Ez lesz az olimpián
- 08:00 Olimpia-Párizs
- 09:00 Olimpia-Párizs
- 10:35 Olimpia-Párizs
- 11:55 Olimpia-Párizs
- 13:30 Olimpia-Párizs
- 15:00 Olimpia-Párizs
- 15:30 Olimpia-Párizs
- 17:30 Ez történt az olimpián
- 17:45 OTP Bank Liga
- 20:00 Olimpia-Párizs
- 20:30 Ez történt az olimpián
- 21:00 Olimpia-Párizs
- 23:15 Olimpia-Párizs
- 04:00 Vár a Kárpát-medence (Rókusfalvy Lili - Tata)
- 04:05 Novum
- 04:35 Mesterember leszek
- 05:00 A hét műtárgya (Seuso-kincs: Az illatszeres doboz)
- 05:05 Kunszt (Mozgás a mozdulatlanságban)
- 05:30 Könyvjelző – Takaró Mihály műsora (Bibó István és Bibó István Szakkollégium)
- 06:00 Librettó
- 06:50 Balatoni utazás (Vasparipa hátán)
- 07:15 Tőkéczki és Takaró: történelem és irodalom mindenkinek (Kodolányi János)
- 07:40 Közös pillanatok - Olimpia 2024
- 07:50 Agenda
- 08:00 Fülszöveg (Pető Zoltán)
- 08:25 Magyar Krónika
- 08:55 Evangélium
- 09:20 Püspökkenyér
- 09:55 Csehország madártávlatból III (Fejtések)
- 18:05 Pély Barna - Tűzzel, szívvel, szenvedéllyel
- 18:15 Rejtélyes XX. század
- 18:45 Agenda
- 18:55 A muskétások II (Visszatérés)
- 19:55 Daniel Deronda (4)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Pre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PIN- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 01:30 Český hokej 2. liga
- 03:30 Český hokej 2. liga
- 05:40 Český hokej 2. liga
- 07:50 Závěr vysílání
- 15:25 Best of IMOLA
- 16:20 Florbal Czech Open 2024
- 18:20 Team Brute
- 18:50 Fotbal Chance Národní liga
- 00:52 Pohádky (1)
- 08:30 Pohádky
- 11:12 Hvězdy manéže
- 12:41 Open Stage
- 16:30 Jeden na jednoho / jedna výzva, jedna šance, jedna výhra
- 17:09 Naplno
- 17:53 Face to Face
- 00:01 VODÁRENSKÉ PŘEDNÁŠKY (1)
- 00:21 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (22)
- 00:33 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 01:00 NOČNÍ PROUD
- 02:00 NOČNÍ PROUD
- 03:00 PŘEHLEDNĚ Z VODÁRENSTVÍ
- 04:00 NOČNÍ PROUD
- 05:00 NOČNÍ PROUD
- 06:00 LIDÉ OD VODY (1)
- 06:30 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 07:00 STUDIO iVodárenství
- 07:15 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 07:20 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:30 ZVEME VÁS
- 07:32 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 07:33 STUDIO iVodárenství
- 07:48 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:58 BEZ KOMENTÁŘE
- 08:00 LIDÉ OD VODY (1)
- 08:30 HISTORIE VODY NA KRÁLOVÉHRADECKU (1)
- 09:00 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 09:30 VODÁRENSKÉ PŘEDNÁŠKY (1)
- 09:50 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 09:55 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 10:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (1)
- 11:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 11:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:15 STUDIO iVodárenství
- 11:30 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 11:32 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 12:00 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 12:05 STUDIO iVodárenství
- 12:20 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 12:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (22)
- 12:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 12:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 12:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 13:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 13:10 STUDIO iVodárenství
- 13:25 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:30 LIDÉ OD VODY (1)
- 14:00 HISTORIE VODY NA KRÁLOVÉHRADECKU (1)
- 14:30 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 15:00 VODÁRENSKÉ PŘEDNÁŠKY (1)
- 15:20 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 15:25 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 15:27 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 15:37 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 15:42 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 15:52 BEZ KOMENTÁŘE
- 15:54 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 15:56 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 16:00 VODNÍ SPECIÁL (1)
- 17:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 17:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:15 STUDIO iVodárenství
- 17:30 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 17:33 STUDIO iVodárenství
- 17:48 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:58 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 18:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (2)
- 19:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 19:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:15 STUDIO iVodárenství
- 19:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 19:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 19:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:58 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 20:00 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (22)
- 20:12 LIDÉ OD VODY (1)
- 20:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 20:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 20:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 21:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 21:10 VODÁRENSKÉ POČASÍ
- 21:15 STUDIO iVodárenství
- 21:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 21:32 ZVEME VÁS
- 21:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 21:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 22:00 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (22)
- 22:12 STUDIO iVodárenství
- 22:27 LIDÉ OD VODY (1)
- 22:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:00 23:00 - 00:00
- 00:00 ZPRÁVY TV R
- 00:10 SPORT
- 00:15 POČASÍ TV R
- 00:20 STUDIO 'R'
- 00:30 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 00:55 HEADLINES
- 01:00 ZASTÁVKA NA TRATI (4)
- 02:00 LIDÉ OD VODY (6)
- 02:30 OTAZNÍKY TV R (10)
- 03:05 Vlastimil Tichý (2)
- 03:45 Tomáš Novák (12)
- 04:35 POČASÍ TV R
- 04:40 ZVEME VÁS
- 04:45 SPORT
- 04:50 DOPRAVA
- 04:55 HEADLINES
- 05:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 05:25 POČASÍ TV R
- 05:30 STUDIO 'R'
- 05:40 DOPRAVA
- 05:45 POČASÍ TV R
- 05:50 SPORT
- 05:55 HEADLINES
- 06:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 06:25 POČASÍ TV R
- 06:30 STUDIO 'R'
- 06:40 ZVEME VÁS
- 06:45 DOPRAVA
- 06:50 POČASÍ TV R
- 06:55 HEADLINES
- 07:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 07:25 POČASÍ TV R
- 07:30 STUDIO 'R'
- 07:40 ZVEME VÁS
- 07:45 DOPRAVA
- 07:50 SPORT
- 07:55 HEADLINES
- 08:00 OTAZNÍKY TV R (10)
- 08:35 POČASÍ TV R
- 08:40 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 08:55 HEADLINES
- 09:00 ZPRÁVY TV R
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ TV R
- 09:20 STUDIO 'R'
- 09:30 DOPRAVA
- 10:00 ZPRÁVY TV R
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ TV R
- 10:20 STUDIO 'R'
- 10:30 ZVEME VÁS
- 10:35 DOPRAVA
- 11:00 ZPRÁVY TV R
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ TV R
- 11:20 STUDIO 'R'
- 11:30 ZVEME VÁS
- 11:35 DOPRAVA
- 12:00 ZPRÁVY TV R
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ TV R
- 12:20 STUDIO 'R'
- 12:30 ZVEME VÁS
- 12:35 DOPRAVA
- 12:40 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (12)
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY TV R
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ TV R
- 13:20 STUDIO 'R'
- 13:30 ZVEME VÁS
- 13:35 DOPRAVA
- 14:00 ZPRÁVY TV R
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ TV R
- 14:20 STUDIO 'R'
- 14:30 ZVEME VÁS
- 14:35 DOPRAVA
- 14:40 HASIČI (1)
- 15:00 ZPRÁVY TV R
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ TV R
- 15:20 STUDIO 'R'
- 15:30 ZVEME VÁS
- 15:35 DOPRAVA
- 16:00 ZPRÁVY TV R
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ TV R
- 16:20 STUDIO 'R'
- 16:30 ZVEME VÁS
- 16:35 DOPRAVA
- 17:00 DOKUMENTY TV R (3)
- 18:00 ZPRÁVY TV R
- 18:10 SPORT
- 18:15 POČASÍ TV R
- 18:20 STUDIO 'R'
- 18:30 ZVEME VÁS
- 18:35 DOPRAVA
- 19:00 ZPRÁVY TV R
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ TV R
- 19:20 STUDIO 'R'
- 19:30 ZVEME VÁS
- 19:35 DOPRAVA
- 20:00 ZPRÁVY TV R
- 20:10 SPORT
- 20:15 POČASÍ TV R
- 20:20 STUDIO 'R'
- 20:30 ZVEME VÁS
- 20:35 DOPRAVA
- 21:00 ZPRÁVY TV R
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ TV R
- 21:20 STUDIO 'R'
- 21:30 ZVEME VÁS
- 21:35 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 22:00 ZPRÁVY TV R
- 22:10 SPORT
- 22:15 POČASÍ TV R
- 22:20 STUDIO 'R'
- 23:00 NA KAFE S TORNÁDEM (4)
- 23:35 MAGAZÍN iVodárenství
- 23:50 POČASÍ TV R
- 00:00 Tučňáci z Madagaskaru (Bědy, vědy)
- 00:20 Tučňáci z Madagaskaru II (Operace:Brebery / Nezáměrně zaměřen)
- 00:45 Tučňáci z Madagaskaru II (Frakostein / Přežití v betonové džungli)
- 01:10 Avatar: Legenda o Aangovi II (Slepá banditka)
- 01:30 Avatar: Legenda o Aangovi II (Osiřelý Zuko)
- 01:55 Spongebob v kalhotách V (Nové místo k bydlení / Zatopte někdo)
- 02:15 Spongebob v kalhotách VI (Písková válka / Ulita pro Garyho)
- 02:40 Spongebob v kalhotách VI (Není nad správnou reklamu / Výročí svatby)
- 03:00 Sanjay a Craig II (Král ostré omáčky / Strašidelný bazén)
- 03:20 Sanjay a Craig II (Trika dolů! / Nomen Omen)
- 03:45 Tučňáci z Madagaskaru (Přístřeší příšer)
- 03:55 Tučňáci z Madagaskaru II (Tulení s tuleni)
- 04:15 Želvy Ninja II (Hodný a zlý Casey Jones)
- 04:35 Želvy Ninja II (Fungus podivný)
- 05:00 Sanjay a Craig (Nezvraceči / Hra začíná)
- 05:20 Sanjay a Craig (Jezerní nahota / Dítě zkázy)
- 05:45 Spongebob v kalhotách VI (Písková válka / Ulita pro Garyho)
- 06:05 Spongebob v kalhotách VI (Námořní nováček)
- 06:20 Spongebob v kalhotách VI (Není nad správnou reklamu / Výročí svatby)
- 06:50 Spongebob v kalhotách VI (Zavřeni v mrazáku - díl 1)
- 07:20 Hlasiťákovi VII (Případ vyřešen / Jeden z milionu)
- 07:45 Hlasiťákovi VII (Závěrečná zkouška / Velká hračková loupež)
- 08:15 Hlasiťákovi IV (Málo soukromí s Casagrandovými)
- 08:30 Hlasiťákovi VII (Sladká láska / Mistr deziluze)
- 08:50 Hlasiťákovi V (Mlčení miminek)
- 09:10 Show Patricka Hvězdice (Zprávy hňupů ze sousedství / Finále první poloviny řady)
- 09:35 Spongebob v kalhotách VIII (Jak pohlídat dům / Klidný jazzový koncert)
- 10:00 Spongebob v kalhotách IX (Veverčí Rekordy)
- 10:16 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (A co míp já? / Drsný zarach)
- 10:45 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Patrik jde ke dnu / SpongeBobův tábor)
- 11:15 Šmoulové (Fešák ještěrkou / Velká novina)
- 11:40 Šmoulové II (Šmoulí závodníci)
- 11:55 Kámen, nůžky, papír (Nůžky hledá práci)
- 12:20 Kámen, nůžky, papír (Arktida / Souboj vtípků)
- 12:50 Sharkdog II (Pest Friends Forever)
- 12:55 Sharkdog II (Sleeping Like a Baby)
- 13:05 Sharkdog II (Ceviche for Dinner)
- 13:15 Sharkdog (Poprask na pouti)
- 13:25 Sharkdog (Sharkdog členem rodiny)
- 13:35 Spongebob v kalhotách XIV (Mámageddon / Kamenný mazlíček)
- 13:55 Spongebob v kalhotách XIV (Tango souboj / Necro-mňam-mňam-mňam-i-noc)
- 16:00 Hlasiťákovi VII (S Vanzilou to nevzdáme / Sonzortrik)
- 16:25 Spongebob v kalhotách XII (Bubliňákův dluh / Jde se vařit!)
- 16:55 Spongebob v kalhotách XII (Útěk z podsvětí)
- 17:20 Spongebob v kalhotách XII (Občerstvení od Křupavého kraba / Návštěvníci snů)
- 17:50 Kouzelní kmotříčci VI (Kouzelná myčka aut / Společnost pro Poofa)
- 20:10 Spongebob v kalhotách XI (Měkouš H. Objímač Objímač / Koník Patrik)
- 20:35 Spongebob v kalhotách XI (Kreslená dimenze / Stěhování Bubliňáka)
- 21:05 Spongebob v kalhotách XI (Bezstarostná jízda / Stařík Patrik)
- 21:30 Kouzelní kmotříčci V (Rybí incident / Abravýměna dabra)
- 21:55 Kouzelní kmotříčci V (Staré dobré časy / Ztracená budoucnost)
Pre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PINPre zobrazenie zadajte
Rodičovský PIN