Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Vražda v D dur)
- 01:35 Povolání: Vladimír Dvořák
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Koptashow
- 03:50 Na forbíně TM
- 04:30 Květná zahrada
- 04:50 Spolu na hranici (Ve skalách)
- 05:20 Etiketa (Pěšky i autem)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Dvacetikoruna
- 06:45 Domácí víno
- 08:10 Chalupáři (7)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (11)
- 11:55 Kouzelník ještě nepřišel
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o lidské duši
- 14:00 O líné Nitce a prstýnku s rubínem
- 14:35 Kouzelný měšec
- 16:05 Třetí táta
- 17:10 Nemocnice na kraji města (11)
- 18:05 Chalupáři (8)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:09 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (6)
- 20:10 Ztracená brána (2)
- 21:25 Ztracená brána (3)
- 00:40 Nejen o václavkách
- 01:05 Jan Hus – Cesta bez návratu
- 02:00 Ombudsman stokrát jinak
- 02:25 Boleradice
- 02:50 Za Jaroslavem Juráškem
- 03:30 Historie.cs
- 04:20 Designtrend
- 04:35 Panna a gay
- 05:05 Evropan
- 05:30 Vzkaz Vladimíra Šlapety
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Utopený jako kotě
- 06:25 Zázraky lidského génia (Největší plavidla dějin)
- 07:20 Peklo na zemi (5)
- 16:25 Křidýlko nebo stehýnko?
- 20:00 Maršál
- 22:10 Vražda na úrovni
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:33 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Archiv ČT24 (Dovolená za dráty)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zkraje
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Newsroom ČT24 - Podcasty
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 00:00 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 00:30 OH Paříž 2024 (Cyklistika)
- 01:00 OH Paříž 2024 (Stolní tenis)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 03:20 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 10:55 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 12:00 OH Paříž 2024 (Bucsaová/Sorribesová Tormová - Muchová/Nosková)
- 13:09 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 13:10 OH Paříž 2024 (Bucsaová/Sorribesová Tormová - Muchová/Nosková)
- 13:25 OH Paříž 2024 (Plážový volejbal: Perušič/Schweiner - Boermans/de Groot)
- 13:30 OH Paříž 2024 (Perušič/Schweiner - Boermans/de Groot)
- 13:44 OH Paříž 2024 (Jezdectví)
- 18:17 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 18:43 OH Paříž 2024 (Golf)
- 18:50 OH Paříž 2024 (Rychlý přehled)
- 19:20 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 19:31 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 19:56 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 00:37 Kill Bill
- 02:49 Labutí píseň
- 04:33 Jak se staví sen
- 05:21 Rozpal to, šéfe!
- 06:00 M.A.S.H (234)
- 06:23 M.A.S.H (235)
- 06:46 M.A.S.H (236)
- 07:15 M.A.S.H (237)
- 07:46 M.A.S.H (238)
- 08:17 M.A.S.H (239)
- 08:48 Prima Česko
- 09:21 Prima Svět
- 09:55 Inkognito
- 11:00 Polda IV (Cena za život)
- 12:13 Receptář prima nápadů
- 13:08 Libovky Pepy Libického
- 13:49 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:28 Tady hlídám já
- 16:45 Přes prsty
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:40 Kill Bill 2
- 04:25 Spravedlnost v krvi XI (Padlí hrdinové)
- 05:21 Těžká dřina
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:03 Prima Pauza: Partička
- 06:06 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 Top Gear IV (5)
- 07:04 Top Gear IV (6)
- 08:19 Top Gear IV (7)
- 09:24 Top Gear IV (8)
- 10:31 Top Gear IV (9)
- 11:36 Autosalon.tv
- 14:17 Simpsonovi III (Ctěný pan Homer)
- 14:47 Simpsonovi III (Černý vdovec)
- 15:16 Simpsonovi III (Otto v akci)
- 15:36 Růžový panter
- 20:18 Casino Royale
- 23:15 Zajatci horského tunelu
- 04:43 Sběratelé kostí VIII (Cestovatel v čase)
- 05:37 Noční Praha
- 06:00 Policie v akci
- 06:42 Policie v akci
- 07:21 Closer: Nové případy VI (Konspirační teorie 1/4)
- 01:56 Slečna slušňák
- 04:15 Námořní vyšetřovací služba XII (Ztraceno v překladu)
- 05:11 M.A.S.H
- 05:42 Pohádky Bolka a Lolka (Aladinova lampa)
- 06:00 M.A.S.H
- 06:22 M.A.S.H
- 06:45 M.A.S.H
- 07:15 Námořní vyšetřovací služba XII (Ztraceno v překladu)
- 10:56 Výlet
- 13:07 Don Juan DeMarco
- 20:08 Austrálie
- 23:22 Air America
- 10:12 Receptář prima nápadů
- 10:57 České chaty snů
- 11:52 Do hlubiny
- 20:03 Nebezpečný nápadník
- 21:50 1. MISE (Malá holka)
- 23:04 Inkognito
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: M)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari (2)
- 06:40 Pošťák Pat
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:20 Malý Nemo
- 12:35 Tlapková patrola VIII
- 13:00 Tlapková patrola VIII
- 13:25 U6 - Úžasný svět techniky
- 13:55 Jak vycvičit draky II
- 14:15 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 14:35 Šmoulové
- 15:00 Kamarádi z koše
- 15:15 Fazolčina kavárna
- 15:40 Dynotrax Turbo
- 16:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:25 Tlapková patrola VIII
- 16:45 Tlapková patrola VIII
- 17:10 Ovečka Shaun II
- 17:20 Pan Tau (11)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek chemikem)
- 18:55 Zafari (3)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (4)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Mezi piráty)
- 19:57 Přestávka ve vysílání 19:57-06:00
- 01:10 Sophia Lorenová: zvláštní osud
- 02:00 Jak se kalila hudba (Základní rytmus)
- 02:50 Hmat
- 03:10 Římov
- 03:25 Uchem jehly
- 03:55 Mladá móda
- 04:15 Divadlo žije!
- 04:45 A bylo nám hej
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (4)
- 21:10 Netopýr
- 04:07 The Voice USA XXI (39)
- 04:59 Ráj podle Bryana III (Do posledního paprsku)
- 05:40 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:19 Tyhle šaty beru! IX (Odhalené křivky)
- 06:40 Tyhle šaty beru! IX (Bájný Jih proti Severu)
- 07:00 Tyhle šaty beru! IX (Zase od nuly)
- 07:20 Tyhle šaty beru! IX (Třináct dní)
- 07:40 Svatba na první pohled Austrálie VI (1)
- 12:10 Neuvěřitelné dorty II (23)
- 12:40 Neuvěřitelné dorty II (24)
- 13:03 VIP Prostřeno!
- 14:26 Hledá se táta
- 15:40 Neuvěřitelné dorty II (25)
- 04:51 Rodinná pouta II (Vyznání lásky)
- 06:00 Na zámku
- 06:12 S Italem v kuchyni
- 06:48 Nikdo není dokonalý
- 07:54 Columbo (Vražda podle knihy)
- 14:31 Rodinná pouta II (Pro kočku)
- 15:39 1. MISE (Derby)
- 16:54 Nikdo není dokonalý
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:10 Nikdo není dokonalý
- 23:16 Jak se staví sen - extra
- 00:50 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 00:57 K věci
- 01:28 Prima HISTORIE
- 01:47 7 pádů Honzy Dědka
- 02:55 Showtime
- 03:15 Prima ČESKO
- 03:48 Prima Svět
- 04:20 Prima Česko
- 04:53 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 06:28 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:01 Zprávy
- 07:27 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:26 Prima Česko
- 08:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:00 Zprávy
- 09:26 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:27 Prima ARCHIV
- 10:39 Prima MĚSTO
- 11:00 Partie PLUS
- 11:55 Polední zprávy
- 12:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 12:28 Lékaři v éteru
- 13:00 Zprávy
- 13:28 Prima HISTORIE
- 13:41 Prima MĚSTO
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 15:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:34 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:12 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:18 Showtime magazín
- 20:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:00 Zprávy
- 21:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:46 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 22:52 Partie PLUS
- 23:53 Generace deprese
- 12:22 Skrytý svět kořenů
- 13:30 Zabijáci v divočině (Kamufláž)
- 18:30 Prima Svět
- 19:04 Odhalené Jordánsko (Sever)
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Vražda v D dur)
- 01:35 Povolání: Vladimír Dvořák
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Koptashow
- 03:50 Na forbíně TM
- 04:30 Květná zahrada
- 04:50 Spolu na hranici (Ve skalách)
- 05:20 Etiketa (Pěšky i autem)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Dvacetikoruna
- 06:45 Domácí víno
- 08:10 Chalupáři (7)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (11)
- 11:55 Kouzelník ještě nepřišel
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o lidské duši
- 14:00 O líné Nitce a prstýnku s rubínem
- 14:35 Kouzelný měšec
- 16:05 Třetí táta
- 17:10 Nemocnice na kraji města (11)
- 18:05 Chalupáři (8)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:09 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (6)
- 20:10 Ztracená brána (2)
- 21:25 Ztracená brána (3)
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Vražda v D dur)
- 01:35 Povolání: Vladimír Dvořák
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Koptashow
- 03:50 Na forbíně TM
- 04:30 Květná zahrada
- 04:50 Spolu na hranici (Ve skalách)
- 05:20 Etiketa (Pěšky i autem)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Dvacetikoruna
- 06:45 Domácí víno
- 08:10 Chalupáři (7)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (11)
- 11:55 Kouzelník ještě nepřišel
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o lidské duši
- 14:00 O líné Nitce a prstýnku s rubínem
- 14:35 Kouzelný měšec
- 16:05 Třetí táta
- 17:10 Nemocnice na kraji města (11)
- 18:05 Chalupáři (8)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:09 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (6)
- 20:10 Ztracená brána (2)
- 21:25 Ztracená brána (3)
- 01:30 Autobazar Monte Karlo (8)
- 02:05 Sousedství V (7)
- 03:10 Ušák Jaromíra Bosáka (200)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (201)
- 04:20 Zahradní proměny II (6)
- 05:10 Zahradní proměny II (7)
- 06:00 Výleťák (228)
- 06:15 Ve dvou se to lépe vaří (7)
- 06:45 Případy detektiva Murdocha XI (15)
- 07:45 Zahradní proměny II (8)
- 08:45 Zahradní proměny II (9)
- 09:45 Otec Braun (5)
- 11:45 Pěsti ve tmě
- 15:15 Řeč peněz
- 17:10 Zahradní proměny II (10)
- 20:10 Boot Hill
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Holčička z iglú
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:20 Chuggington: Veselé vláčky II (8)
- 07:10 Alvin a Chipmunkové II (17)
- 08:00 Lucie na bílo
- 09:15 Co ste hasiči II (Anenský pramen)
- 14:20 Babovřesky
- 17:15 Kamarád do deště
- 22:50 Smrtonosná zbraň
- 01:00 Mexičan
- 03:15 Nezvratný osud 5
- 08:35 Šestka táhne světem
- 09:45 Mortdecai: Grandiózní případ
- 13:05 Spider-Man
- 15:25 Dokud jsi se mnou
- 17:40 Marie Antoinetta
- 20:00 Příchozí
- 22:10 To nic, drahá
- 08:05 Mistři renovací II (24)
- 09:00 Kachní dynastie IV (21)
- 09:55 Kobra 11 II (19)
- 11:50 Novashopping
- 12:05 Walker, Texas Ranger VIII (9)
- 13:00 Válka skladů XII (7)
- 14:50 Mistři zastavárny XXIV (25)
- 15:45 Spartan: Týmová výzva (8)
- 16:40 Kobra 11 II (21)
- 18:40 Válka skladů XII (9)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (26)
- 22:05 Walker, Texas Ranger VIII (10)
- 23:00 Kobra 11 II (21)
- 00:15 Teorie velkého třesku III (15)
- 01:55 Malý Sheldon III (18)
- 02:30 Svět podle Jima (8)
- 03:10 Americký táta VI (5)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 Stahovák
- 04:45 Film o filmu: Čtyřlístek ve filmu
- 04:55 Máma (7)
- 05:40 Ženatý se závazky (93)
- 06:30 Karate ovce (57)
- 07:10 Bakugan: Evolutions (16)
- 07:20 Přátelé IX (12)
- 08:15 Máma (13)
- 09:55 Malý Sheldon III (21)
- 11:05 Malý Sheldon IV (1)
- 11:30 Ženatý se závazky (95)
- 12:25 Dva a půl chlapa VI (21)
- 13:15 Přátelé IX (12)
- 14:10 Teorie velkého třesku III (15)
- 15:50 Máma (17)
- 17:30 Svět podle Jima (10)
- 18:20 Dva a půl chlapa VI (23)
- 19:10 Malý Sheldon IV (3)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (19)
- 21:40 Přátelé IX (14)
- 22:45 Americký táta VI (7)
- 23:35 Dva a půl chlapa VI (23)
- 04:25 Koření
- 04:50 Na lovu
- 05:30 Co na to Češi
- 06:10 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:55 Na lovu II
- 07:50 MasterChef Česko (17)
- 12:00 Specialisté (Dobří sousedé)
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko (18)
- 20:00 Myšlenky zločince VIII (9)
- 20:50 Myšlenky zločince VIII (10)
- 21:45 Myšlenky zločince VIII (11)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VIII (17)
- 01:05 Vyměněné osudy II (55)
- 02:45 Čarodějky IV (12)
- 03:25 Nemocnice Chicago Med VIII (17)
- 04:05 Oteckovia II (80)
- 05:05 Ulice (4343)
- 06:40 Život na jachtě: U protinožců (17)
- 07:30 Život na jachtě: Za dobrodružstvím (1)
- 08:20 Poldark III (1)
- 09:30 Poldark III (2)
- 10:35 Vítejte doma IV
- 16:15 Poldark III (3)
- 17:20 Poldark III (4)
- 12:05 Spade poker show 2024 (14)
- 12:35 1:1 Sport Show (59)
- 13:05 PFL Europe 1
- 20:00 Spade poker show 2024 (15)
- 20:30 1:1 Sport Show (60)
- 21:05 Běhej lesy - Klínovec
- 21:20 Házená: SC DHfK Liepzig - THW Kiel
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Premier League Darts 2024
- 09:30 Reconnecting ONE
- 17:15 Bahrain Darts Masters
- 00:20 Vtedy v Amerike (2)
- 02:20 Správy „N“
- 03:10 Góly - body - sekundy
- 03:35 Počasie
- 03:40 Neskoro večer
- 04:40 Správy „N“
- 05:30 Góly - body - sekundy
- 05:50 Počasie
- 05:55 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 06:10 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom štepili plánky)
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Rusty
- 06:30 Poštár Pat
- 06:45 Lexi a Lottie
- 07:10 Bluey
- 07:15 Zberateľ zvukov (Kŕdľovanie)
- 07:25 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:35 Údolie Muminovcov III
- 07:55 Šéfkuchár Shane (Kto spadne z čerešne?)
- 08:05 Athleticus
- 08:10 Zázračný ateliér
- 08:35 Príbeh rieky Poprad (15)
- 08:55 Nech žije deduško (Prekážky)
- 09:30 Leto s Katkou (Pohroma)
- 09:55 Moje povstanie.SK
- 10:05 Pohľady zhora III (Nemecko zhora - Sever)
- 11:00 Nebíčko v papuľke
- 11:35 Gastromap
- 15:25 Prerušená pieseň
- 17:05 Boli sme pri tom
- 18:20 Veľkou lyžicou (Plody zo skleníka)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:45 Toskánska vášeň III (5)
- 00:30 Hymna SR
- 00:35 Správy „N“
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 10:05 Farmárska revue
- 10:35 Letná rybačka
- 10:40 S rozumom do hory (S rozumom do hory - PRÍRODE BLÍZKE HOSPODÁRENIE)
- 10:55 Kráľ nebies – Orol skalný
- 11:55 Vtáčia princezná
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:35 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon II (Sen o poklade)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Počúvaj moju hudbu
- 19:40 Athleticus
- 19:50 Slovo
- 22:00 Na príjme (4)
- 22:55 Mafiáni (Pápayovci – teror v Dunajskej Strede)
- 23:20 Mafiáni
- 23:55 Hymna SR
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Vražda v D dur)
- 01:35 Povolání: Vladimír Dvořák
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Koptashow
- 03:50 Na forbíně TM
- 04:30 Květná zahrada
- 04:50 Spolu na hranici (Ve skalách)
- 05:20 Etiketa (Pěšky i autem)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Dvacetikoruna
- 06:45 Domácí víno
- 08:10 Chalupáři (7)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (11)
- 11:55 Kouzelník ještě nepřišel
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o lidské duši
- 14:00 O líné Nitce a prstýnku s rubínem
- 14:35 Kouzelný měšec
- 16:05 Třetí táta
- 17:10 Nemocnice na kraji města (11)
- 18:05 Chalupáři (8)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:09 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (6)
- 20:10 Ztracená brána (2)
- 21:25 Ztracená brána (3)
- 00:50 Případy detektiva Murdocha XVI (Vražda v D dur)
- 01:35 Povolání: Vladimír Dvořák
- 02:25 Bolkoviny
- 03:20 Koptashow
- 03:50 Na forbíně TM
- 04:30 Květná zahrada
- 04:50 Spolu na hranici (Ve skalách)
- 05:20 Etiketa (Pěšky i autem)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Dvacetikoruna
- 06:45 Domácí víno
- 08:10 Chalupáři (7)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (11)
- 11:55 Kouzelník ještě nepřišel
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Pohádka o lidské duši
- 14:00 O líné Nitce a prstýnku s rubínem
- 14:35 Kouzelný měšec
- 16:05 Třetí táta
- 17:10 Nemocnice na kraji města (11)
- 18:05 Chalupáři (8)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:09 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (6)
- 20:10 Ztracená brána (2)
- 21:25 Ztracená brána (3)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Cez lupu
- 01:30 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:35 Týždeň vo svete
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:50 Cez lupu
- 04:25 Správy "N"
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:30 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Svet v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:25 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 Téma :24
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:25 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:25 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri 2024 - zostrihy
- 17:45 Reportéri 2024 - zostrihy
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:25 Fetiše televízie: Hlásateľky
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Archív :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 00:00 Neznámá bitva
- 01:50 9 kulek
- 03:25 A do kuchyně!
- 05:30 I pro lásku se zabíjí
- 07:40 Velká láska
- 09:30 Zachraňte tygra!
- 13:05 Velký draft
- 15:10 U mě dobrý
- 17:05 Zoubková víla
- 18:35 Super-Blb
- 20:15 Fast Charlie
- 21:55 Colette: Příběh vášně
- 23:55 Válka zítřka
- 00:50 Soudní síň (Horor na lodi)
- 01:35 Soudní síň (Už neuteču)
- 02:25 Krimi
- 02:45 Noviny
- 03:20 Vaří vám to
- 03:50 Na chalupě
- 04:35 Nové bydlení
- 05:20 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:15 Krimi
- 06:40 Noviny
- 07:20 15 min. kuchař
- 07:55 Prázdniny (Karma je svině!)
- 12:00 Dr. Ludsky (Sterilní pravda)
- 13:20 Dědictví (13)
- 14:25 Dědictví (14)
- 15:25 Daleko od stromu
- 16:50 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 V sedmém nebi
- 00:25 Rodinné prípady
- 01:10 Modré z neba
- 04:30 Aj múdry schybí
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 14:30 Susedia
- 15:10 Horná Dolná II (Guláš)
- 16:00 Horná Dolná II (Tour de Horná Dolná)
- 16:50 Horná Dolná II (Zastávka)
- 17:55 Horná Dolná II (8)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:40 Survivor
- 22:55 Rodinné prípady
- 23:40 Rodinné prípady
- 08:40 Váš dokonalý domov III (2)
- 09:50 Rok na Jimmyho farmě (7)
- 10:50 LEGO Masters - Amerika (2)
- 11:40 Opět spolu na chalupě (2)
- 16:35 Váš dokonalý domov III (3)
- 17:40 Utajený šéf V (2)
- 22:35 Příběhy z cel smrti (2)
- 23:30 Bohatí a chudí VI (2)
- 00:00 Zátah 2
- 02:25 Čtyřicítka na krku
- 09:25 Sociální síť
- 11:25 Lásky čas
- 13:25 Cable Guy
- 15:00 Vražda v Londýně
- 16:35 Peníze těch tupců
- 18:20 Aftersun
- 22:00 Rod Draka II (7)
- 23:05 Bostonský škrtič
- 00:20 El Mariachi
- 01:40 Apokalypsa v Hollywoodu
- 03:30 Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství
- 06:00 Je moje všechno
- 07:20 Roboti
- 08:55 Mamma Mia!
- 12:45 Vše je pravdivé
- 14:25 (J)elita ze střídačky 2
- 15:55 To jsem já, Margaret!
- 20:05 Creed
- 22:15 Menu
- 00:40 Papežův vymítač
- 02:20 Kdo se směje teď
- 04:10 Klíč k sexu
- 06:00 Spider-Man: Homecoming
- 08:10 Rytíř pohárů
- 10:10 Zelený sršeň
- 12:05 Malý Sheldon VII (10)
- 12:25 Malý Sheldon VII (11)
- 12:45 Vlajka smrti II (Zábava a hry)
- 13:20 Flash
- 15:40 Barbie
- 17:30 Třináct životů
- 20:00 Rod Draka II (7)
- 21:00 Julia II (Chartwinkerie)
- 21:50 Noční let (1)
- 22:40 Čtyři dobré dny
- 01:40 Sandály
- 02:00 Modrý samet
- 04:00 Společné lži
- 05:35 Jak to bylo
- 06:00 Nikde v Africe
- 08:20 Café Marylin
- 08:50 Naděje a sláva
- 12:30 Věž (3)
- 13:25 Pán mravenců
- 15:45 Naděje a sláva
- 17:40 Nikde v Africe
- 20:00 Blade Runner 2049
- 22:40 Elysium
- 00:40 Freaks Out
- 03:00 Rádce
- 03:35 Rabiye Kurnazová vs. George W. Bush
- 05:35 Lidské věže
- 06:00 Nástupkyně
- 07:55 Kde život začíná
- 09:40 Protivník
- 11:40 Uklízečky
- 13:30 Semeno hněvu
- 15:20 Země barbarů
- 17:00 Kde život začíná
- 18:40 Nástupkyně
- 20:30 Nezúh
- 22:15 Čtyři malí dospělí
- 04:20 Mrazivé zlato (Trhliny)
- 05:05 Rande z pekla (Horor na dálnici)
- 05:25 Rande z pekla (Děs turistky)
- 06:10 Flash (Zoom přichází)
- 07:05 Flash (Gorilové boje)
- 20:00 Volte mě!
- 21:35 Život a doba soudce Roye Beana
- 00:30 Město 44
- 02:30 Impostor: Živá zbraň
- 04:05 Spirála strachu: Saw pokračuje
- 06:15 Ohněm a mečem
- 10:05 Kam doskáče ranní ptáče
- 15:20 Duše jako kaviár
- 20:00 Osudové cesty (5)
- 20:55 Osudové cesty (6)
- 21:50 Elitní zabiják
- 23:45 Modlitba lovce
- 00:45 Svatební radosti
- 02:20 Odhalení
- 04:30 Armáda jednoho
- 06:00 Ranvej
- 07:30 Deset pravidel, jak se zamilovat
- 09:05 Heidi, děvčátko z hor
- 10:55 Tunel do Číny
- 12:30 Trattoria
- 13:50 Skoro přátelé
- 15:30 Mrazivý závod
- 17:15 Síla slova
- 19:20 Leonie
- 21:00 Trable Petuniových
- 22:50 Barneyho ženy
- 00:55 Protokol
- 02:25 Loupež století
- 04:15 Švec
- 05:50 Fame – Cesta za slávou
- 07:35 První pes
- 09:10 Sammyho dobrodružství 2
- 10:40 Iluze lásky
- 15:20 Ztroskotaná láska
- 16:50 Festival pana Rifkina
- 18:20 Skrytá místnost
- 20:00 Velryba
- 22:00 Nelegální obchod
- 00:15 Přestávka ve vysílání
- 05:15 Supermafián Quido
- 06:40 Šťastný drak
- 08:15 Strážce majáku
- 09:50 Tmavý kůň
- 11:40 Čekání na Anyu
- 13:25 Tygři železnice
- 15:25 Kupec benátský
- 17:35 Hořko-sladko
- 19:20 Bradův život
- 21:00 Muž ve stínu
- 23:05 Nenápadná slečna
- 01:30 Mateřská posedlost
- 03:00 Klamné zdání
- 04:30 Zapomenutý únos
- 06:00 Čas beznaděje
- 14:10 Supermafián Quido
- 16:00 Dešťová víla
- 22:05 Spisovatelé
- 00:00 Hotel Bleu
- 00:30 The Driver's Seat
- 02:10 The Outsider
- 03:55 Went The Day Well?
- 05:20 End of Program
- 06:00 Sunny
- 07:35 Hawaii
- 08:00 Broadway Limited
- 09:15 The Water
- 09:30 The Tune Of The Wind
- 10:45 A Shriek In The Night
- 11:50 Mutiny!
- 13:05 The Railrodder
- 13:30 The Ambassador to Bern
- 14:50 Behind Green Lights
- 15:55 The Admiral Was A Lady
- 17:25 Roaring Abyss
- 18:55 Abilene Town
- 20:25 A Dog's Life
- 21:00 Rain
- 22:35 Hiver
- 23:35 Banjo Farid
- 23:55 A Bucket of Blood
- 00:45 STOLEN TREASURES (EP. 5)
- 01:25 UNBREATHABLE CITIES ON THE VERGE OF ASPHYXIATION
- 02:20 WONDER (COLOR)
- 02:50 WONDER (PHENOMENAL)
- 03:25 OH DIOR!
- 08:00 OF BOATS AND MEN (EP. 09)
- 08:55 WILD ONES (EP. 11)
- 09:25 TIGERFISH: AFRICA'S PIRANHA
- 12:10 GANNETS: THE WRONG SIDE OF THE RUN
- 13:05 FLOODS (PART 1)
- 16:20 NATURE'S FORCE (EP. 03)
- 16:50 NATURE'S FORCE (EP. 04)
- 17:25 MINDWORKS (VISUAL PERCEPTION)
- 17:55 MINDWORKS (ALTERED VIEWS)
- 18:25 A YEAR IN THE WILD (EP.2)
- 19:10 WONDER (NATURE'S GAMES)
- 19:45 WONDER (PERCEPTION)
- 20:15 THE TECH EFFECT (EP. 03)
- 20:40 THE TECH EFFECT (EP. 04)
- 21:05 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 21:35 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 22:05 QUIRKY SCIENCE
- 22:30 QUIRKY SCIENCE
- 23:00 ZENITH (EP. 9)
- 23:25 THE LAST ORANGUTANS OF SUMATRA
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE III (3)
- 16:30 HERE COMES THE BRIDE III (4)
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (31)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (32)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (1)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (43)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (19)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (20)
- 00:00 WILD SPIRITS H20 (2)
- 00:30 WILD SPIRITS H20 (3)
- 01:00 GP RACING 2022 (44)
- 01:30 GP RACING 2022 (45)
- 02:00 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 02:30 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 03:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (1)
- 04:00 AUTOSPEED 2019 (16)
- 04:30 AUTOSPEED 2019 (17)
- 05:00 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 05:30 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 06:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 06:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 07:00 GP RACING 2022 (44)
- 07:30 GP RACING 2022 (45)
- 08:00 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 08:30 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 09:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (4)
- 09:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (5)
- 10:00 SHIFTING GEARS
- 10:30 SHIFTING GEARS
- 11:00 WILD SURF 2019 (17)
- 11:30 WILD SURF 2019 (18)
- 14:00 BOAT SHOW 4K (19)
- 14:30 BOAT SHOW 4K (20)
- 15:00 SPORTS MAX (43)
- 15:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 16:00 RACEMAX MOTORSPORTS (17)
- 16:30 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 17:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 17:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 18:00 KITE MASTERS 2018 (2)
- 18:30 KITE MASTERS 2018 (3)
- 19:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (6)
- 22:00 4 DESERTS RACE
- 22:30 HISPANIA RALLY 2020
- 23:00 WORLD OF WATERSPORTS (28)
- 23:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 00:20 PHOTO NUMBER 6 (4)
- 01:05 HOW IT'S MADE (THE CAR FACTORY)
- 01:30 DRONE WARS (3)
- 02:25 GOING BEYOND (KOH CHANG)
- 03:20 THE ETHIOPIA: THE MYSTERY OF PHALLIC STONES
- 10:20 HORSES
- 11:15 BLUE WORLD PALAU
- 11:40 EXTREME VIETNAMESE STREET FOOD. SURVIVING VIETNAM PART 1
- 16:25 ISLAND HUNTER (HONG KONG)
- 17:15 ROAD LESS TRAVELED (MEXICO)
- 20:15 INK THERAPY (2)
- 21:00 RVERS (9)
- 21:25 RVERS (10)
- 21:50 SOUTH SEAS SPEARO (1)
- 22:40 THE RED LIST (AFRICAN PENGUINS)
- 23:25 EXTREME SYRIAN FOOD.
- 23:50 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 00:00 Bounce & Fun
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box premiere
- 21:00 Fresh Out The Box premiere
- 04:30 Michail Gorbačov (1)
- 05:30 William a Kate (1)
- 06:35 Havária letu JK5022 (3)
- 07:30 Život s vrahom (1)
- 08:20 Travelistan (6)
- 08:40 Telenákup (1)
- 08:50 Doslova
- 09:30 Homo Sapiens: nový začiatok (2)
- 10:20 Téma (162)
- 11:00 Vojenskí velikáni (1)
- 12:00 Veľký korálový útes (2)
- 13:00 Vyrobené na Slovensku (3)
- 13:10 Telenákup (1)
- 13:20 Megatovárne (1)
- 14:15 Sadnite si, prosím (29)
- 14:55 Téma (164)
- 15:35 Doslova
- 16:15 Telenákup (1)
- 16:25 Udržateľná budúcnosť (2)
- 17:25 Hindenburg (1)
- 18:25 2000 rokov antisemitizmu (2)
- 19:25 Telenákup (1)
- 19:35 Poslední budú prvými (1)
- 20:10 Ľudia sú aj politici (47)
- 20:50 Sadnite si, prosím (29)
- 21:30 Ako sa to stalo (1)
- 22:30 Oceány Afriky (3)
- 23:30 Megakonštrukcie (3)
- 00:35 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Jiří Adamec
- 08:35 Klenot.TV
- 14:30 Tajemství Mariána Labudy
- 15:25 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Jak to dopadlo!?
- 17:25 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Léto ve Skotsku
- 04:10 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:15 Soudce Alexandr
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 18:00 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Pašák (9)
- 22:05 El Chapo III (9)
- 23:00 La Parta (6)
- 23:45 Intim s Heidi Janků
- 00:00 Nebezpečné vztahy live
- 00:55 Babica vs. Sapík
- 01:45 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 18:20 Babica vs. Sapík
- 19:15 Rozchody
- 22:10 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 00:15 Narcos
- 01:10 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 01:35 Valašský zpravodaj
- 01:45 Magazín z Orlickoústecka
- 02:05 O letadlech a létání: Stanislav Běhal, pilot
- 02:30 Ufouni: Švédsko
- 02:50 Ufouni: Lofoty
- 03:05 Hvězdná kavárna Pepy Melena: 4 ROCKEŘI s operní pěvkyní
- 04:15 Kutilové
- 04:50 Cirkulární Česko: Povinné zálohování vs. cirkularita
- 05:25 Světlá hodinka s Jaroslavem: Patrik Antonie Kokeš (2/2)
- 06:25 Medx talks: Ivana Plechatá
- 06:45 Žijí mezi námi: Sergej Smatryčenka
- 07:00 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 07:25 Valašský zpravodaj
- 07:30 Magazín z Orlickoústecka
- 07:50 Petrovický zpravodaj
- 20:05 Hitler a nacist (2)
- 21:05 Mladý Svět: Michal Malátný
- 00:00 Ulička hanby
- 01:30 Ztracený svět (19)
- 02:15 Ztracený svět (20)
- 02:55 Ztracený svět (21)
- 03:40 Ultrafialoví II (1)
- 04:30 Ultrafialoví II (2)
- 05:15 Totalcar II (2)
- 06:10 Seriálový tip (1)
- 06:25 Zelenáč IV (2)
- 07:25 Hvězdná brána: Atlantida (16)
- 10:05 Hvězdná brána: Atlantida (19)
- 11:00 Hvězdná brána: Atlantida (20)
- 11:55 MacGyver II (2)
- 12:50 MacGyver II (3)
- 13:45 MacGyver II (4)
- 14:35 MacGyver II (5)
- 15:25 Ztracený svět (22)
- 16:20 Ztracený svět II (1)
- 17:15 Ztracený svět II (2)
- 18:10 MacGyver II (4)
- 19:05 MacGyver II (5)
- 20:00 Černé zlato
- 22:30 Ulička hanby
- 00:40 Ztracený svět II (19)
- 01:40 Ultrafialoví II (8)
- 02:25 Ultrafialoví II (9)
- 03:10 Totalcar IV (5)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena II (17)
- 10:00 Xena II (18)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 A-Team II (19)
- 14:00 A-Team II (20)
- 15:00 A-Team II (21)
- 16:00 A-Team II (22)
- 17:00 A-Team II (23)
- 18:00 Lovci pokladů II (10)
- 19:00 Lovci pokladů II (11)
- 20:00 Lovci pokladů II (12)
- 21:00 Lovci pokladů II (13)
- 22:00 Lovci pokladů II (14)
- 23:00 Xena II (19)
- 00:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (12)
- 01:45 Brousko III (86)
- 02:35 Brousko III (87)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Brousko III (85)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:25 Brousko III (86)
- 13:30 Vteřiny života (2)
- 18:05 Vteřiny života (3)
- 19:00 Profil zločinu III (1)
- 20:05 Profil zločinu III (2)
- 21:15 Profil zločinu III (3)
- 22:10 Brousko III (86)
- 23:25 Brousko III (87)
- 10:55 Akce Arktida
- 12:35 Marguerite a Julien
- 14:20 Hlavu vzhůru
- 16:25 Kluci
- 18:20 Zvoník u Matky Boží
- 20:25 Mongoloid s kytarou
- 22:00 Začít znovu
- 23:45 Greta
- 01:15 Dealer II
- 03:00 Mladý Ahmed
- 09:30 Téměř chlap
- 10:55 Sladký konec dne
- 12:35 Casablanca Beats
- 14:30 Muž na střeše
- 16:25 Místnost sebevrahů
- 18:25 Muž na střeše
- 20:25 Kniha obrazů
- 22:00 Mainstream
- 23:40 Dealer II
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (6)
- 06:20 Kikirikí
- 06:30 Kouzlování
- 06:40 Zabij nudu!
- 06:50 Bílý tesák (Štěstí)
- 07:00 Staré pověsti české (O Libuši)
- 07:05 Já Baryk (8)
- 07:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bleděmodrá)
- 07:30 Žofka a její dobrodružství (3)
- 07:50 Broučci (Broučkovy tajnosti)
- 07:55 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a ovčák)
- 08:10 Mach a Šebestová (Přírodní zákony)
- 08:25 O Mikešovi (Pohádka o Klikotoči)
- 08:30 Tisíc a jedna noc (Odměna)
- 09:00 Teleshopping
- 10:05 Staré pověsti české (5)
- 10:10 Já Baryk (9)
- 10:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 10:40 Žofka a její dobrodružství (4)
- 10:45 Broučci (A měli se rádi)
- 10:55 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a škola)
- 11:15 Mach a Šebestová (Piráti)
- 11:20 O Mikešovi (Babička vypráví pohádku)
- 11:25 Tisíc a jedna noc (O závistníku al-Kátulovi)
- 12:00 Král komiků (To nejlepší z Vlasty Buriana!)
- 13:30 Kinosál
- 13:40 Filmové minuty
- 14:00 Obchod na korze
- 16:20 Tankový prapor
- 17:45 Filmové minuty
- 20:00 Dobrý voják Švejk
- 22:00 Něžný barbar
- 23:35 Teleshopping
- 10:15 Pouště a lidé (Thárská poušť)
- 11:40 My sami nejsme místní
- 18:00 Generace Columbine
- 19:10 Akta UFO II (Mimozemské lodě)
- 01:45 Dracula
- 03:40 Saw: Hra o přežití
- 11:25 Suprhrdina
- 12:50 Elektra
- 14:30 Černá kočka, bílý kocour
- 18:10 Marley a já
- 20:10 Stmívání
- 22:00 Od soumraku do úsvitu
- 23:45 Tiché místo
- 01:00 Kickboxer: Retaliation
- 02:45 Bílá horečka
- 04:15 The Locksmith
- 05:45 Zoom In - Sonic the Hedgehog 2
- 05:50 Zoom In - House of Gucci
- 06:00 Hollywood’s Best Film Directors II (5)
- 06:30 Dva machři mezi nebem a peklem
- 08:15 Ďáblovo pokušení
- 10:05 Učitelé na zakázku 2
- 11:40 Rozpuštěný a vypuštěný
- 13:10 Kluci a holky
- 14:50 Moje superbejvalka
- 18:10 Mr. & Mrs. Smith
- 20:10 Chappie
- 22:00 Torrente V: Misión Eurovegas
- 23:40 Blood And Bone
- 00:25 Comedy Club VII (9)
- 00:55 Comedy Club VII (10)
- 01:25 Comedy Club VII (11)
- 01:55 Bezva polda
- 12:00 Comedy Club Special Edition II (5)
- 12:40 Malé dohazovačky
- 14:50 Horší už to nebude
- 17:25 Loupež po italsku
- 20:00 Letuška 1. třídy
- 22:00 Requiem za sen
- 00:00 Boarding Pass (Oslo, Norway)
- 00:30 City Breaks (Sofia)
- 01:00 Costa Rica Calling (Cartago)
- 01:30 World Heritage (The Sculptures of Khajuraho, India)
- 02:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 2)
- 02:30 Backpack (Imphal 2, India)
- 03:00 Viajar Peru (Arequipa, Peru)
- 03:30 Off The Grid (Gondar, Ethiopia)
- 14:21 Žraločí kamufláž
- 15:05 Žraločí královny
- 15:48 Kladivouni a Měsíc
- 16:32 Čelisti ve střehu
- 17:16 Havajská žraločí záhada
- 18:00 Útok žraloka: 360 stupňů (Krev ve vodě)
- 18:42 Žraločí batolata
- 19:27 Žraločí superschopnosti
- 00:00 Narkobaroni a jejich pád (Pekelný kartel)
- 00:45 Továrna na jídlo: USA (Třešně a muffiny)
- 01:08 Továrna na jídlo: USA (Rýže a pravá svíčková)
- 01:30 Továrna na jídlo: USA (Hranolky a mražená pizza)
- 01:52 Továrna na jídlo: USA (Drůbeží roláda a hořčice)
- 02:15 Staré dobré devadesátky (Největší spory)
- 03:00 Strážci hranic: Španělsko (Oči na šťopkách)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou V (Vrtná plošina Deepwater Horizon)
- 00:00 Veterinární policie Houston XVII (Záplavy)
- 00:45 Lovec záhad Mungo (Namibijské prase s hlavou psa)
- 01:30 Jak to zvířata dokážou (Levitující ještěrky a nesmrtelné medúzy)
- 01:53 Jak to zvířata dokážou (Nadzvukové sovy a neviditelné chobotnice)
- 02:15 Vetřelci (Přicházejí zespoda)
- 03:00 Zoltan, vlčí muž (4)
- 03:45 Záchrana statku II (Hněv a oheň)
- 04:30 Veterinární policie Houston XVII (Záplavy)
- 05:15 Jak to zvířata dokážou (Levitující ještěrky a nesmrtelné medúzy)
- 05:38 Jak to zvířata dokážou (Nadzvukové sovy a neviditelné chobotnice)
- 06:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Bonnie a Clyde)
- 06:50 Psi: Jejich neznámé dějiny (Tuláci)
- 07:40 Záchrana statku II (Hněv a oheň)
- 10:20 Zoltan, vlčí muž (5)
- 11:15 Záchrana statku II (5)
- 16:00 Rozbalené mumie (7)
- 17:00 Rozbalené mumie (8)
- 18:00 Rozbalené mumie (1)
- 19:00 Rozbalené mumie (2)
- 04:40 Jak je vidí ptáci (1)
- 05:10 Čína shora II (1)
- 06:00 Lovci vojenských pokladů IV (4)
- 06:55 Život v sevření mrazu VII (17)
- 07:55 Život v sevření mrazu VII (18)
- 12:40 Záblesky (2)
- 13:10 Jak vlaky změnily svět (4)
- 20:00 Supervlaky - rychlost nade vše
- 21:05 Čína shora II (1)
- 22:05 Čína shora II (2)
- 23:05 Londýnská věznice Belmarsh (2)
- 04:20 Nejmalebnější cesty vlakem IV (10)
- 05:05 Nejtragičtější katastrofy II (9)
- 06:00 V továrně V (7)
- 06:55 Život pod bodem mrazu IX (7)
- 07:40 Dynastie II (3)
- 10:30 V továrně V (7)
- 11:40 Život pod bodem mrazu IX (7)
- 14:50 Ben Fogle: Ztracené světy (3)
- 15:55 V továrně V (7)
- 18:00 Divoká Francie II (2)
- 19:10 Serengeti (4)