Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:05 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V podzemí)
- 05:15 Etiketa (Nehody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Muži z Bombaje
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O vodě, lásce a štěstí
- 13:55 Burácení s Burácem
- 14:35 O Terezce a paní Madam
- 15:20 Domácí víno
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (5)
- 20:10 Tři životy
- 21:30 Hitparáda televizní zábavy
- 00:35 Vítězství ducha
- 02:30 Před půlnocí
- 03:00 Na moll...
- 03:40 Poslání
- 08:25 Cyklotoulky
- 08:35 Krásy bretaňského pobřeží
- 09:30 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (4)
- 12:35 A Bůh... stvořil ženu
- 16:30 Špióni v přírodě (2)
- 17:30 Svět zvířat (Hroši a nosorožci)
- 20:00 Prohnilí
- 21:50 Co se nepromíjí
- 23:50 Království pirátů (5)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 BILANCE: Porazíme rakovinu?
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Hrady a zámky)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Zkraje
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:27 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Sedm desetiletí Č(S)T)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Dovolená za dráty)
- 22:32 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:30 OH Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 05:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 06:00 OH Paříž 2024 (BMX)
- 06:40 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 07:12 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 10:22 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 11:45 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 13:09 OH Paříž 2024 (Jachting)
- 13:55 OH Paříž 2024 (Cyklistika)
- 18:29 Rychlý přehled
- 18:54 OH Paříž 2024 (Judo)
- 19:30 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 04:20 Jak se staví sen
- 06:00 Lodí přes Kornati
- 06:06 Bolek a Lolek vyrážejí do světa
- 06:14 M.A.S.H (232)
- 06:37 M.A.S.H (233)
- 07:00 M.A.S.H (234)
- 07:29 M.A.S.H (235)
- 08:00 M.A.S.H (236)
- 08:31 Autosalon.tv
- 09:37 7 pádů Honzy Dědka
- 10:44 Kdo se ptá?
- 11:51 Máme rádi Česko
- 14:56 Výlet
- 17:07 Plavecký mariáš
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda IV (Cena za život)
- 21:30 Polda IV (Bez rozloučení)
- 04:35 Autosalon.tv
- 05:25 Těžká dřina
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:15 Příhody Bolka a Lolka
- 06:23 Těžká dřina
- 06:49 Top Gear III (9)
- 08:13 Top Gear III (10)
- 09:19 Top Gear IV (6)
- 10:27 Top Gear IV (7)
- 11:41 Re-play
- 14:15 Simpsonovi III (Homer na pálce)
- 14:43 Simpsonovi III (Lízina vzpoura)
- 15:04 Oko dravce
- 20:17 Minority Report
- 23:10 Cesta kolem světa
- 04:46 Sběratelé kostí VIII (Kamarádka v nouzi)
- 05:41 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:28 Policie v akci
- 07:08 Closer: Nové případy VI (Posvátné město 5/5)
- 11:50 Columbo (Prázdný rám)
- 18:36 Columbo (Nebezpečná hra)
- 00:10 Hra o přežití
- 02:11 Kosti a skalp
- 09:51 Tohle je válka!
- 11:42 Král Artuš
- 16:04 Don Juan DeMarco
- 17:55 Promlčeno
- 22:25 Apokalypsa v Los Angeles
- 23:51 Cesta kolem světa
- 04:45 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:14 Karolína, domácí kuchařka
- 06:40 Teď vaří šéf!
- 07:15 Britská královská rodina: Skutečnost a fikce (Zkoušky a strasti)
- 10:45 Receptář prima nápadů
- 11:31 Libovky Pepy Libického
- 20:03 Dívka z přívěsu
- 21:49 1. MISE (Boxuješ jak dalajláma)
- 23:02 Inkognito
- 23:59 Zoufalé manželky IV (Hry)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: L)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari (1)
- 06:40 Pošťák Pat
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Sen kačera Daffyho
- 12:30 Kiwi a Strit III
- 12:35 My holky z Městečka (4)
- 13:05 Říkání o víle Amálce
- 13:15 Lední medvídek
- 14:30 Šikulové
- 15:00 Kiwi a Strit III
- 15:05 Šmoulové
- 15:30 Fazolčina kavárna
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:40 Tlapková patrola VIII
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:10 MasterChef Junior VIII (9)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek hodinářem)
- 18:50 Zafari (2)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (3)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Sametová hvězdička)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 04:15 Uchem jehly
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Červená
- 21:35 Olga Sommerová
- 21:50 Velký Caruso
- 23:40 Cirque du Soleil: Kooza
- 04:30 Prostřeno v Británii XVIII (25)
- 04:52 Prostřeno v Británii XVIII (26)
- 05:15 Ráj podle Bryana III (Příliš mnoho kuřat)
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:26 Neuvěřitelné dorty II (21)
- 06:48 Amerika hledá topmodelku XIX (Úspěšné studentky)
- 07:30 Tyhle šaty beru! IX (Nerozhodná nevěsta)
- 07:57 Tyhle šaty beru! IX (Máma, expert a nevěsta ve svatebním salonu)
- 12:10 Neuvěřitelné dorty II (21)
- 12:40 Neuvěřitelné dorty II (22)
- 13:02 VIP Prostřeno!
- 14:27 Hledá se táta
- 15:42 Neuvěřitelné dorty II (23)
- 04:28 Rodinná pouta II (Na koni)
- 05:31 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:11 S Italem v kuchyni
- 06:47 Nikdo není dokonalý
- 07:52 Columbo (Smrt nabízí pomocnou ruku)
- 14:37 Rodinná pouta II (Vyznání lásky)
- 15:43 1. MISE (Nákaza)
- 16:54 Nikdo není dokonalý
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:17 Nikdo není dokonalý
- 23:23 Jak se staví sen - extra
- 04:23 K věci
- 04:53 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 07:00 Zprávy
- 07:27 Prima Česko
- 08:00 Zprávy
- 08:28 Prima ARCHIV
- 08:39 Prima MĚSTO
- 09:00 Zprávy
- 09:28 Lékaři v éteru
- 10:00 Zprávy
- 10:17 Generace deprese
- 11:00 Zprávy
- 11:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:30 Zprávy z Paříže
- 11:55 Polední zprávy
- 12:24 Co na to vaše zdraví
- 13:00 Zprávy
- 13:28 Prima MĚSTO
- 13:40 Prima HISTORIE
- 13:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 20:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:52 Hlasy zločinu
- 23:48 360⁰
- 04:50 Největší loupeže s Piercem Brosnanem (Krádež diamantů v Antverpách)
- 06:00 Ptačí říše
- 06:09 Tajemství odhalená z výšky (Vojenská tajemství)
- 06:53 Veterináři z Arktidy II (Operace levharta sněžného)
- 07:15 Veterináři z Arktidy II (Záchrana aljašských tuleňů)
- 07:43 Síla instinktů (Mandrilové: Souboj alfa samců)
- 00:05 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V podzemí)
- 05:15 Etiketa (Nehody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Muži z Bombaje
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O vodě, lásce a štěstí
- 13:55 Burácení s Burácem
- 14:35 O Terezce a paní Madam
- 15:20 Domácí víno
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (5)
- 20:10 Tři životy
- 21:30 Hitparáda televizní zábavy
- 00:05 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V podzemí)
- 05:15 Etiketa (Nehody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Muži z Bombaje
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O vodě, lásce a štěstí
- 13:55 Burácení s Burácem
- 14:35 O Terezce a paní Madam
- 15:20 Domácí víno
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (5)
- 20:10 Tři životy
- 21:30 Hitparáda televizní zábavy
- 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (16)
- 01:40 Sousedství V (4)
- 03:05 Ze dvora (5)
- 03:15 U stánku II (13)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (198)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (199)
- 04:25 Zahradní proměny II (4)
- 05:10 Zahradní proměny II (5)
- 06:00 Výleťák (234)
- 06:10 Ve dvou se to lépe vaří (2)
- 06:45 Případy detektiva Murdocha XI (14)
- 07:40 Zahradní proměny II (6)
- 12:05 Tři vejce do skla
- 13:55 Cukrárna (10)
- 15:10 Otec Braun (5)
- 17:10 Zahradní proměny II (8)
- 20:10 Synové a dcery Jakuba skláře (10)
- 21:35 Pěsti ve tmě
- 23:40 Zoolander
- 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2 (Hoří!)
- 05:00 Novashopping
- 06:10 Holčička z iglú
- 06:15 Zig a Sharko IV
- 06:35 Chuggington: Veselé vláčky II (4)
- 07:25 Alvin a Chipmunkové II (15)
- 08:15 Šestka táhne světem
- 09:30 Co ste hasiči (Hasičský ples)
- 12:30 Prázdniny pana Beana
- 14:15 Everest
- 16:40 DC Liga supermazlíčků
- 20:20 Bohové Egypta
- 22:50 Na hraně zítřka
- 01:40 Nezvratný osud 5
- 03:05 Stav mysli
- 11:10 Rafťáci
- 13:20 Kameňák 3
- 18:30 Marmaduke
- 20:00 Spider-Man
- 22:25 Temná tvář Brooklynu
- 04:05 Florbal - letní speciál
- 04:55 Mystic Skate Cup
- 05:20 Běhej lesy - Týmovka
- 05:45 Walker, Texas Ranger VIII (7)
- 06:25 Strážci hranic: Austrálie III (19)
- 07:15 Mistři zastavárny XXIV (23)
- 08:05 Mistři renovací II (22)
- 09:00 Kachní dynastie IV (19)
- 09:55 Kobra 11 II (17)
- 11:55 Novashopping
- 12:10 Walker, Texas Ranger VIII (8)
- 13:00 Válka skladů XII (5)
- 14:50 Mistři zastavárny XXIV (24)
- 15:45 Spartan: Týmová výzva (7)
- 16:40 Kobra 11 II (19)
- 18:40 Válka skladů XII (7)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (25)
- 20:30 Drak přichází
- 22:30 Walker, Texas Ranger VIII (9)
- 23:25 Kobra 11 II (19)
- 00:15 Teorie velkého třesku III (11)
- 01:55 Malý Sheldon III (16)
- 02:30 Svět podle Jima (6)
- 03:10 Americký táta VI (3)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 Máma (5)
- 05:40 Ženatý se závazky (91)
- 06:30 Karate ovce (53)
- 07:10 Bakugan: Evolutions (15)
- 07:20 Přátelé IX (10)
- 08:15 Máma (9)
- 09:55 Malý Sheldon III (20)
- 11:25 Ženatý se závazky (93)
- 12:20 Dva a půl chlapa VI (19)
- 13:15 Přátelé IX (10)
- 14:10 Teorie velkého třesku III (11)
- 15:45 Máma (13)
- 17:25 Svět podle Jima (8)
- 18:20 Dva a půl chlapa VI (21)
- 19:10 Malý Sheldon III (21)
- 19:35 Malý Sheldon IV (1)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (15)
- 21:40 Přátelé IX (12)
- 22:35 Americký táta VI (5)
- 23:25 Dva a půl chlapa VI (21)
- 04:10 Na lovu
- 04:50 Co na to Češi
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu
- 07:25 MasterChef Česko (16)
- 12:00 Specialisté (Naslepo)
- 13:05 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko (17)
- 20:00 Myšlenky zločince VIII (6)
- 20:50 Myšlenky zločince VIII (7)
- 21:40 Myšlenky zločince VIII (8)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VIII (16)
- 01:05 Vyměněné osudy II (53)
- 02:35 Čarodějky IV (11)
- 03:15 Nemocnice Chicago Med VIII (16)
- 03:55 Téměř dokonalý muž
- 05:30 Ulice (4342)
- 07:05 Život na jachtě: U protinožců (16)
- 08:45 Čarodějky IV (13)
- 09:35 Malé lásky III (6)
- 10:25 Vítejte doma IV
- 16:15 Poldark III (1)
- 17:20 Poldark III (2)
- 20:15 Loď snů: Mauricius
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Házená: SC Magdeburg - THW Kiel
- 10:00 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 10:30 Prague rugby 7s 2024
- 11:05 Mystic Skate Cup
- 11:30 Queen & King of the Court #1
- 18:15 Pool - letní speciál
- 18:45 Ragby: Rugby - letní speciál
- 19:30 Absa Cape Epic Best of WOMEN
- 00:25 Ordinácia s výhľadom na more (Deň otcov na Rujane)
- 01:55 Správy „N“
- 02:50 Góly - body - sekundy
- 03:10 Don Matteo (Pomýlená láska)
- 04:10 Candice Renoirová III (Zdanie často klame)
- 05:05 Správy „N“
- 05:55 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom vyhnali diviaka)
- 06:05 Jurošík
- 06:10 Príbeh rieky Poprad (14)
- 06:30 Zázračný ateliér
- 06:55 Rusty
- 07:00 Medvedík Pompon (Po stopách Strašikuka)
- 07:10 Lexi a Lottie
- 07:35 Bluey
- 07:40 Zberateľ zvukov (Festival zvukov)
- 07:45 Šmolkovia - nové príbehy
- 08:00 Údolie Muminovcov III
- 08:20 Šéfkuchár Shane (Hľadačí hľuzoviek)
- 08:30 Athleticus
- 08:35 Superveda
- 08:45 Duel Junior
- 09:10 Knižkotipy
- 09:30 NAJpátrači
- 09:45 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 10:00 Hoodie II
- 10:10 Hoodie II
- 10:25 Safari (Safari)
- 10:50 Safari (Korunný svedok)
- 11:30 Nebíčko v papuľke
- 12:05 Gastromap
- 12:35 Neposlušní
- 13:15 Milujem Slovensko
- 14:40 Julie Lescautová (3)
- 16:20 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Maui)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Neskoro večer
- 23:05 Hit roka
- 00:20 Hymna SR
- 00:25 Správy „N“
- 01:15 Hírek
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Beluša)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Malá Fatra popri Váhu)
- 09:25 Cesta hrdinov SNP (5)
- 09:40 PPPíter v Afrike
- 09:50 Afrika na pionieri
- 10:05 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:15 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:30 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:45 Extrémne vo svete (Kaňon Fratarica)
- 11:00 Jeden deň (90 minút)
- 11:25 VAT
- 12:15 Kapura
- 13:00 Farmárska revue
- 13:25 Letná rybačka
- 13:35 S rozumom do hory (S rozumom do hory - PRÍRODE BLÍZKE HOSPODÁRENIE)
- 18:30 Večerníček (Jakub a Flip "N")
- 18:40 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon II
- 18:50 Poštár Pat
- 19:05 Lexi a Lottie
- 19:30 Počúvaj moju hudbu
- 19:35 Počúvaj moju hudbu
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:50 Athleticus
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Krásna iskra
- 21:35 Šesť zmyslov Paríža
- 22:05 El presidente (5)
- 23:05 Ranger (Búrka)
- 00:05 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V podzemí)
- 05:15 Etiketa (Nehody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Muži z Bombaje
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O vodě, lásce a štěstí
- 13:55 Burácení s Burácem
- 14:35 O Terezce a paní Madam
- 15:20 Domácí víno
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (5)
- 20:10 Tři životy
- 21:30 Hitparáda televizní zábavy
- 00:05 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V podzemí)
- 05:15 Etiketa (Nehody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Muži z Bombaje
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O vodě, lásce a štěstí
- 13:55 Burácení s Burácem
- 14:35 O Terezce a paní Madam
- 15:20 Domácí víno
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (5)
- 20:10 Tři životy
- 21:30 Hitparáda televizní zábavy
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň v ekonomike
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:30 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:30 SK dejiny: Olympijské hnutie po roku 1948
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Reportéri 2024 - zostrihy
- 20:35 Reportéri 2024 - zostrihy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň vo svete
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň v ekonomike
- 01:30 Hypnotik
- 03:00 Věčně mladá
- 04:45 12 darů do života
- 06:55 Příšerky z vesmíru
- 08:35 Lassie se vrací
- 10:20 Citrónová romance
- 12:05 Zoubková víla
- 13:35 Dům na prodej, srdce k odběru
- 15:15 Který je ten pravý?
- 16:50 Tajnosti
- 18:35 Snové léto
- 20:15 Dobrý šéf
- 22:20 Rituální zabiják
- 00:25 První oddělení II
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Policisté v akci
- 02:35 Krimi
- 02:55 Soudní síň (Zahrada)
- 03:40 Soudní síň (Věčný student)
- 04:25 Soudní síň (Webkamera svědkem)
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 Krimi
- 06:30 Noviny
- 07:10 Vaří vám to
- 07:50 Soudní síň (Horor na lodi)
- 08:55 Soudní síň (Už neuteču)
- 09:55 Záchranáři v akci
- 10:50 Nemocnice (9)
- 16:55 Na chalupě
- 17:55 Nové bydlení
- 20:20 Dědictví (14)
- 21:20 Dr. Ludsky (Ludsky & Ludsky)
- 01:00 Aj múdry schybí
- 01:50 Partička
- 02:55 Adela show
- 05:15 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 11:20 Dunaj, k vašim službám II (9)
- 14:20 Dunaj, k vašim službám II (12)
- 15:30 Horná Dolná XIII (3)
- 16:25 Horná Dolná XIII (4)
- 17:15 Horná Dolná XIII (5)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:40 Survivor
- 22:55 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 00:35 Luxusní domy III (3)
- 01:00 Projekt "Domov" II (2)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (1)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (25)
- 03:35 Dům snů III (5)
- 04:15 Dům snů (1)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život III (1)
- 06:00 Dům snů (37)
- 06:50 Dům snů - souboj VI (1)
- 07:45 George Clarke - Staré domy, nové domovy VIII (3)
- 08:40 Váš dokonalý domov III (1)
- 09:50 Rok na Jimmyho farmě (6)
- 10:50 LEGO Masters - Amerika (1)
- 11:40 Opět spolu na chalupě (1)
- 14:25 Recepty pro radost od našich babiček II (9)
- 14:55 Netradiční bydlení? V (4)
- 15:45 Dům snů (37)
- 16:35 Váš dokonalý domov III (2)
- 17:40 Utajený šéf V (1)
- 22:35 Příběhy z cel smrti (1)
- 23:30 Bohatí a chudí VI (1)
- 01:45 Zatím tě miluju
- 03:35 Hunger Games
- 06:00 Znovu se zamilovat
- 07:45 Nechvalně proslulý Youssef Salem
- 11:10 Foodies
- 12:45 Čtyřicítka na krku
- 15:00 Omamná láska
- 16:45 Minulé životy
- 18:30 Nerozlučná dvojka
- 00:35 Charlie Hustle: Vzestup a pád Peta Rose (2)
- 01:35 Sestra II
- 03:25 Agent z Panamy
- 09:10 Zpívej 2
- 11:00 Chevalier
- 12:45 Před kamerou XXI (31)
- 13:15 Je to nádhera!
- 14:50 Je moje všechno
- 16:10 Roboti
- 17:40 Mamma Mia!
- 21:50 Rod Draka II (7)
- 00:20 Sex ve městě II (Vývoj)
- 00:45 Sex ve městě II (Intenzivní bolest)
- 01:20 Den díkůvzdání
- 03:05 Tísňová linka
- 04:40 Nepřemožitelná Tatiana Suarez
- 06:00 García a García
- 07:40 Nezvěstná
- 09:30 Najdu tě?
- 11:25 Sektor II (7)
- 12:25 Fotbalový talent VI (2)
- 13:10 Muži v černém
- 14:50 Jerry Maguire
- 17:10 Víly z Inisherinu
- 19:05 Mělas to vědět (3)
- 20:00 Máma k nakousnutí (1)
- 20:30 Máma k nakousnutí (2)
- 21:00 Máma k nakousnutí (3)
- 21:30 Máma k nakousnutí (4)
- 22:00 Máma k nakousnutí (5)
- 22:30 Máma k nakousnutí (6)
- 23:05 Kill room
- 01:00 Lesní duch
- 02:30 Neznámý muž
- 04:30 Figurant
- 04:45 Psům a Italům vstup zakázán
- 06:00 Mlčenlivá dívka
- 07:35 Můj policista
- 09:30 Medvědi tu nejsou
- 11:20 Zkouška
- 12:55 My
- 14:50 A co Káťa?
- 16:30 Můj policista
- 18:25 Mlčenlivá dívka
- 20:00 Blade Runner
- 22:00 Přání smrti
- 23:45 Poslední Vermeer
- 05:40 Velikonoční vajíčka
- 06:00 Marinette
- 07:40 Naslouchej očima
- 09:25 Drak
- 11:35 Případ Thomase Crowna
- 15:25 Tinnitus
- 17:10 Naslouchej očima
- 18:50 Marinette
- 20:30 Protivník
- 22:30 Do morku kostí
- 04:30 Veronica Marsová (Případ pod psa)
- 05:15 Jak to dělají? (9. díl)
- 06:05 Průkopnice (Přeprava dobytka)
- 06:35 Flash (Firestormův vztek)
- 07:25 Flash (Světlo a temnota)
- 10:10 Batman
- 12:35 Flash (Zoom přichází)
- 13:30 Flash (Gorilové boje)
- 20:00 Superman
- 22:50 Hlad
- 00:45 Osudové cesty (3)
- 01:25 Osudové cesty (4)
- 02:10 Mr. Brooks
- 04:05 Kurýr: Restart
- 05:50 Jak básníci neztrácejí naději
- 08:10 Pouští a pralesem
- 12:15 Pták Ohnivák
- 14:15 Neohlížej se, jde za námi kůň
- 15:55 Zlatá Sindibádova cesta
- 18:05 Teroristka
- 20:00 Čintamani a podvodník
- 21:50 Klub rváčů
- 00:10 Spůner
- 01:30 Synku, synku, cos to proved
- 03:00 Dante 01
- 04:25 Přestávka ve vysílání
- 05:50 Vysněný život
- 07:30 Kouzelný svět Davida Copperfielda
- 10:55 Hrdinové
- 12:40 Coco Chanel
- 14:30 Jak milovat s D
- 16:05 Bůh masakru
- 17:25 Císař - občanská válka
- 19:00 Čas beznaděje
- 21:00 Druhá míza
- 22:45 Hnutí odporu
- 01:10 Špatný krok
- 02:45 Proti větru
- 04:15 Přestávka ve vysílání
- 05:30 Záložní jednotka
- 07:05 Heidi, děvčátko z hor
- 08:55 Sammyho dobrodružství 3D
- 10:20 Ranvej
- 11:50 Princ a já 2
- 13:25 Romantické útočiště
- 14:50 Madam služebná
- 16:20 Vévoda z Wellingtonu
- 17:55 Španělská královna
- 20:00 Ještě jedna věc
- 21:35 Korzet
- 23:25 Ztracena v pustině
- 00:30 Přestávka ve vysílání
- 05:15 Až najdu domov
- 07:05 Africké safari
- 08:30 Děti bez hranic
- 10:00 Dobrodružní skauti
- 11:25 Všechny cesty vedou do Říma
- 12:55 Asterix a Olympijské hry
- 14:50 Krádež legendy
- 16:20 Křehkost
- 21:00 Pěkně hnusný lidi
- 22:35 Dort
- 00:00 Vzdálená čtvrť
- 01:35 Vánek osudu
- 03:15 Instagramové psycho
- 04:35 Přestávka ve vysílání
- 05:45 Starý Bob
- 07:35 Zvláštní zásilka
- 09:40 Písečný muž
- 15:10 Soumrak dne
- 18:00 Julieta
- 20:00 Lepší časy
- 21:55 Iluze lásky
- 23:55 Výbuch
- 00:00 Her Lonely Lane
- 02:00 Schengen
- 02:10 The War is Over
- 03:55 Who Killed Teddy Bear
- 05:20 End of Program
- 06:00 Cleaner
- 06:15 An Argument for Old Age
- 07:35 Career Girl
- 08:40 John Wayne Stagecoach Run
- 09:35 The Phantom Father
- 12:55 31 Hours
- 13:20 AUN: The Beginning and the End of All Things
- 14:55 Aicha
- 15:20 The Bag of Flour
- 16:50 Bella
- 17:15 Black Dragons
- 18:15 Bisho
- 18:40 Born To Be Wild
- 19:45 Dog Men
- 21:00 Anna Christie
- 22:25 The River
- 00:45 THE PLOUSHARE TORTOISE OF MADAGASCAR
- 01:40 THE GLASS EYE
- 02:10 ON THE YETI TRAIL
- 03:05 COLONIES UNDER THE SEA
- 03:55 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 04:20 TRAVEL THRU HISTORY (PHILADELPHIA)
- 04:45 LIFE IN THE BLUE
- 05:35 THE SCIENCE OF MAGIC
- 06:25 CRANBERRY SEASON AT CAPE COD
- 07:20 STOLEN TREASURES (EP. 2)
- 12:25 THE TECH EFFECT (EP. 01)
- 12:55 THE TECH EFFECT (EP. 02)
- 13:25 SARAH SHARK (EP. 01)
- 13:45 SARAH SHARK (EP. 02)
- 18:15 ISLANDS IN A DESERT SEA
- 19:05 EUROPEAN ISLANDS EP (02: MADEIRA)
- 19:40 STOLEN TREASURES (EP. 1)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 CITY CHIC PARIS
- 16:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (29)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (30)
- 18:00 LUXURY LIFE
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (49)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (50)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (21)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (22)
- 21:00 NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
- 00:10 RXF Real Xtreme Fighting, Romania, 23.09.2019
- 03:00 Hip Show S5 EP12
- 03:25 Hip Show S5 EP11
- 03:50 Hip Show S5 EP10
- 00:00 BETTER THAN FOUR 2016 (PORT TO PORT MTB - PART 1)
- 00:30 BETTER THAN FOUR 2016 (RACE, WEST & RIO)
- 01:00 AUTOSPEED 2019 (16)
- 01:30 AUTOSPEED 2019 (17)
- 02:00 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 02:30 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 03:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 03:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 04:00 GEARING UP 2020 (8)
- 04:30 GEARING UP 2020 (9)
- 05:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 05:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 06:00 KITE MASTERS 2018 (1)
- 06:30 KITE MASTERS 2018 (2)
- 07:00 AUTOSPEED 2019 (16)
- 07:30 AUTOSPEED 2019 (17)
- 08:00 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 08:30 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 09:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 09:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 10:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (5)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (19)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (20)
- 12:00 SPORTS MAX (43)
- 12:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 13:00 RACEMAX MOTORSPORTS (17)
- 13:30 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 14:00 WORLD OF WATERSPORTS (28)
- 14:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 15:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (14)
- 15:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 16:00 4 DESERTS RACE
- 16:30 HISPANIA RALLY 2020
- 17:00 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 17:30 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 18:00 SPORTS ADVENTURE
- 18:30 SPORTS ADVENTURE
- 19:00 GP RACING 2022 (44)
- 19:30 GP RACING 2022 (45)
- 22:00 GEARING UP 2020 (8)
- 22:30 GEARING UP 2020 (9)
- 23:00 BOARD STORIES SURFING (38)
- 23:30 BOARD STORIES SURFING (39)
- 00:30 DRONE WARS (2)
- 01:25 GOING BEYOND (BANGKOK #2)
- 02:20 VOLCANO ADVENTURE (VOLCANO FANTASIA)
- 03:15 DREAM JOURNEY (HOLBOX ISLAND)
- 04:00 INDIAN STREET FOOD $100 CHALLENGE IN MUMBAI.
- 04:35 BUGS ARE INVADING STREET FOOD IN ASIA. EXTREME VIETNAMESE STREET FOOD.
- 05:10 HOW IT'S MADE (THE YACHT YARD)
- 05:35 FOR FUN ONLY (CHASING THE WIND BALLOONS)
- 06:00 DRONE WARS (10)
- 06:50 VISITING (COLOR)
- 07:35 THE GLOBAL BARBER: NICKEL BROOK BREWING CO. / VINTAGE CAR CO. & BARBERSHOP (BURLINGTON, ONTARIO)
- 18:25 ENDLESS WINTER: SURFING EUROPE (1)
- 19:20 INK THERAPY (13)
- 20:05 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 21:00 INK THERAPY (11)
- 21:45 INK THERAPY (12)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 DJ Mixes premiere
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Bounce & Fun
- 00:35 Vyrobené na Slovensku (6)
- 00:50 Majstri Kritického Myslenia (11)
- 01:20 Téma (163)
- 02:00 Zlato (2)
- 03:00 Zabudnuté stavby Chorvátska (3)
- 03:55 Normandia '44 - Deň D a bitka o Francúzsko (2)
- 04:50 Travelistan (4)
- 05:10 Vyrobené na Slovensku (7)
- 05:20 Vyrobené na Slovensku (8)
- 05:30 Svet kódov (1)
- 06:25 Havária letu JK5022 (1)
- 07:20 Veľké obchodné reťazce: Dokážu prežiť? (1)
- 08:20 Telenákup (3)
- 08:30 Doslova
- 09:10 Extrémne stroje - vojenské lietadlá (1)
- 10:05 Téma (163)
- 10:45 Sadnite si, prosím (26)
- 11:25 Havária letu JK5022 (2)
- 12:20 Príbehy z Hollywodu (2)
- 12:50 Travelistan (5)
- 13:10 Telenákup (3)
- 13:20 Veľký korálový útes (1)
- 14:20 Sadnite si, prosím (27)
- 15:00 Udržateľná budúcnosť (1)
- 16:00 Telenákup (3)
- 16:10 Vraždy na výletnej lodi (2)
- 17:00 Príbeh dvoch sestier (1)
- 17:50 2000 rokov antisemitizmu (1)
- 18:50 Absolventi Baťovej školy práce (6)
- 19:20 Telenákup (3)
- 19:30 Doslova
- 20:10 Norimberský proces: film ako dôkaz (1)
- 21:10 Téma (164)
- 21:50 Megakonštrukcie (2)
- 22:45 Ríše vikingov (1)
- 23:45 Vo vnútri lietadlovej superlode (1)
- 00:25 Naše zprávy
- 00:40 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Dominik Feri
- 08:35 Klenot.TV
- 16:30 Jak to dopadlo!?
- 17:25 Nebezpečné vztahy live
- 18:20 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Sejdeme se na Cibulce
- 21:30 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 03:50 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Pašák (8)
- 22:05 El Chapo III (8)
- 23:00 La Parta (5)
- 23:45 Intim s Heidi Janků
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 18:15 Babica vs. Sapík
- 19:05 U tebe nebo u mě
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 04:20 Mladý Svět: Michal Malátný
- 05:15 Sdílejte než to smažou...: Měsíc
- 05:50 A11 rozhovor: Karel Nešpor
- 06:20 Moje medicína: Mgr. Petra Adámková
- 06:45 Žijí mezi námi: Vilém Veverka
- 07:00 Ústecký zpravodaj
- 07:10 Valašský zpravodaj
- 07:20 Olomoucký magazín
- 07:50 Magazín ze Strakonicka
- 01:05 Crown Vic
- 02:50 Ultrafialoví II (11)
- 03:35 Námořní vyšetřovací služba XVII (1)
- 04:15 Námořní vyšetřovací služba XVII (2)
- 04:55 Totalcar II (1)
- 05:25 Seriálový tip (1)
- 06:05 Zelenáč IV (1)
- 07:00 A-Team II (13)
- 08:00 A-Team II (14)
- 09:00 A-Team II (15)
- 10:00 A-Team II (16)
- 10:55 A-Team II (17)
- 11:55 MacGyver (21)
- 12:50 MacGyver II (1)
- 13:45 MacGyver II (2)
- 14:35 MacGyver II (3)
- 15:25 Ztracený svět (19)
- 16:25 Ztracený svět (20)
- 17:20 Ztracený svět (21)
- 18:15 MacGyver II (2)
- 19:05 MacGyver II (3)
- 00:50 Ztracený svět II (21)
- 01:50 Lovci pokladů II (3)
- 02:35 Lovci pokladů II (4)
- 03:20 Totalcar IV (4)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena II (15)
- 10:00 Xena II (16)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (11)
- 13:55 Společnost Adventure (12)
- 14:55 Společnost Adventure (13)
- 15:55 Společnost Adventure (14)
- 16:50 Společnost Adventure (15)
- 17:50 Lovci pokladů II (5)
- 18:50 Lovci pokladů II (6)
- 19:50 Lovci pokladů II (7)
- 20:50 Lovci pokladů II (8)
- 21:50 Lovci pokladů II (9)
- 22:50 Ztracený svět II (17)
- 23:45 Ztracený svět II (18)