Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:45 Sisi II (4)
- 01:30 AZ-kvíz
- 02:00 Jaroměřice nad Rokytnou
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na křížových cestách)
- 05:15 Etiketa (Telefonování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 06:30 Na cestě po Rio Pichis
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Nového
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Menšíkoviny
- 16:15 Magnum II (Počítačová data)
- 17:00 Na cestě po Somersetu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (9)
- 20:10 MOST! (6)
- 21:00 Škodná
- 00:15 Dalgliesh (Pachuť smrti - 2. část)
- 01:05 Království pirátů (6)
- 01:55 Divočina bez hranic (Nationalpark Thayatal)
- 02:20 Zašlapané projekty (Tunel na Jadran)
- 02:40 V zajetí železné opony (Jak komunisté utrápili Jiřího)
- 02:50 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:20 Darované děti
- 03:45 Postřehy odjinud (Vietnam očima Petra Voldána)
- 03:55 Babylon
- 04:20 Život s Emanuelem
- 04:45 Pod Babí horou
- 05:15 Expedice Rembaranka (Austrálií z jihu na sever)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 12:15 České tajemno (6)
- 13:00 Námluvy ve světě zvířat (4)
- 13:50 Špióni v přírodě (2)
- 20:00 Toman
- 22:25 Knoflíkáři
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Skateboarding)
- 00:30 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 00:45 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:00 OH Paříž 2024 (Zápas)
- 01:15 OH Paříž 2024 (Srbsko - Austrálie)
- 02:00 OH Paříž 2024 (Plážový volejbal)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Dráhová cyklistika)
- 03:15 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 10:04 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 12:35 OH Paříž 2024 (Lezení)
- 13:03 OH Paříž 2024 (Golf)
- 13:26 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 13:37 OH Paříž 2024 (Kanoistika)
- 04:51 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:08 M.A.S.H (248)
- 07:40 M.A.S.H (249)
- 08:11 M.A.S.H (250)
- 08:43 M.A.S.H (251)
- 09:15 Polda IV (Slušná čtvrť)
- 14:28 Policie v akci
- 15:30 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Tady hlídáme my
- 22:20 Inkognito
- 23:31 Ano, šéfe!
- 08:03 Re-play
- 08:30 Top Gear IV (4)
- 09:37 Top Gear VI (3)
- 20:17 Partička L
- 21:44 Prima Pauza: Partička
- 21:58 Prima Pauza: Partička
- 22:00 Kriminál
- 04:43 Sběratelé kostí VIII (Zanechte všech nadějí)
- 05:38 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:29 Policie v akci
- 07:11 Closer: Nové případy VI (Za každou cenu 1/4)
- 11:59 Columbo (Dvojitý šok)
- 13:08 Noci v Rodanthe
- 15:10 Láska v malé Itálii
- 17:15 Bounty
- 20:07 Bouřlivé víno
- 22:55 Jump Street 21
- 04:44 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Prostřeno!
- 07:12 1. MISE (Dárek)
- 08:30 Svatby v Benátkách (Stará láska nerezaví)
- 09:50 Prostřeno!
- 10:35 Ano, šéfe!
- 11:46 Katie Fforde (Trable s mámou)
- 20:05 Katie Fforde (Mateřské starosti)
- 21:56 1. MISE (Bomba)
- 23:11 Tudorovci III (4)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: R)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:35 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Ne-Ne
- 07:15 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:50 Dynotrax II
- 08:15 Tlapková patrola
- 08:35 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:45 Sportující zvířata IV
- 08:50 Zafari (6)
- 09:15 Terčin zvířecí svět
- 09:30 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 09:55 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta II
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho II (7)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:20 Art Ninja
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:00 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (16)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Břinčíci III
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Bobo
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:20 Sportující zvířata IV
- 16:25 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 17:00 Bing
- 17:05 Sběratelé her
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:30 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a myška)
- 18:50 Zafari (7)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho II (8)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:05 Norská čítanka: Vigdis Hjorth
- 00:15 Červená
- 01:35 Anton Bruckner - neuznaný génius
- 02:35 Ladí neladí
- 03:30 Hentai Corporation v Divadle pod lampou
- 04:30 Před půlnocí
- 04:55 Srdce z Gambie
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Hřích
- 22:25 Sid a Judy
- 12:09 Ráj podle Bryana IV (Plán provozu)
- 13:05 Neuvěřitelné dorty II (31)
- 13:36 Neuvěřitelné dorty II (32)
- 13:58 Hledá se táta
- 04:25 Rodinná pouta II (Akce akcie)
- 05:27 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:16 Nikdo není dokonalý
- 07:06 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 17:16 Prostřeno!
- 17:59 To nejlepší z Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen - extra
- 22:10 7 pádů Honzy Dědka
- 23:18 Jak se staví sen - extra
- 01:06 K věci
- 01:35 Prima Česko
- 02:09 Prima HISTORIE
- 02:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:00 7 pádů Honzy Dědka
- 04:15 K věci
- 04:45 04:45 - 05:55
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 Nový den
- 08:00 Nový den
- 08:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:34 Zprávy Plus
- 10:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy z Paříže
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:39 Prima LÉTO
- 14:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:20 K věci
- 15:42 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:24 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:16 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:48 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:56 360⁰
- 00:45 Sisi II (4)
- 01:30 AZ-kvíz
- 02:00 Jaroměřice nad Rokytnou
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na křížových cestách)
- 05:15 Etiketa (Telefonování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 06:30 Na cestě po Rio Pichis
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Nového
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Menšíkoviny
- 16:15 Magnum II (Počítačová data)
- 17:00 Na cestě po Somersetu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (9)
- 20:10 MOST! (6)
- 21:00 Škodná
- 00:45 Sisi II (4)
- 01:30 AZ-kvíz
- 02:00 Jaroměřice nad Rokytnou
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na křížových cestách)
- 05:15 Etiketa (Telefonování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 06:30 Na cestě po Rio Pichis
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Nového
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Menšíkoviny
- 16:15 Magnum II (Počítačová data)
- 17:00 Na cestě po Somersetu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (9)
- 20:10 MOST! (6)
- 21:00 Škodná
- 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (22)
- 00:55 Brooklyn 99 VI (6)
- 02:00 Sousedství V (13)
- 02:40 Moje místa (Pavel Zedníček)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (207)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (208)
- 04:25 Zahradní proměny II (14)
- 05:10 Zahradní proměny II (15)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (8)
- 06:25 Ve dvou se to lépe vaří (2)
- 07:00 Případy detektiva Murdocha XII (1)
- 07:55 Zahradní proměny II (16)
- 20:10 Cena medu
- 21:50 Autobazar Monte Karlo (12)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 00:45 Safe
- 02:40 To nic, drahá
- 08:45 Planeta nezadaných
- 11:30 Kamarád do deště
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 Dost
- 15:40 Bohové Egypta
- 18:05 Všechno, úplně všechno
- 20:00 Babovřesky
- 22:45 Pátek třináctého
- 01:10 Mistři renovací III (2)
- 01:50 Kachní dynastie IV (25)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie IV (3)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VIII (13)
- 04:00 Pool - letní speciál
- 04:30 Rugby - letní speciál
- 05:10 Walker, Texas Ranger VIII (12)
- 05:50 Strážci hranic: Austrálie IV (5)
- 06:35 Mistři zastavárny XXIV (28)
- 07:30 Mistři renovací III (2)
- 08:30 Kachní dynastie IV (25)
- 09:30 Kobra 11 III (5)
- 11:30 Novashopping
- 11:45 Walker, Texas Ranger VIII (13)
- 12:45 Válka skladů XII (12)
- 13:15 Válka skladů XIII (3)
- 16:40 Kobra 11 III (7)
- 18:40 Válka skladů XIII (5)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (30)
- 20:30 Mistři renovací III (6)
- 21:20 Kachní dynastie IV (29)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (14)
- 23:15 Kobra 11 III (7)
- 00:20 Teorie velkého třesku IV (8)
- 02:00 Malý Sheldon IV (5)
- 02:35 Svět podle Jima (16)
- 03:15 Americký táta VI (13)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 Máma (22)
- 04:40 Máma II (3)
- 05:45 Ženatý se závazky (101)
- 06:30 Karate ovce (73)
- 07:10 Bakugan: Evolutions (20)
- 07:25 Přátelé IX (20)
- 08:20 Máma II (7)
- 10:00 Malý Sheldon IV (9)
- 11:30 Ženatý se závazky (103)
- 12:25 Dva a půl chlapa VII (5)
- 13:15 Přátelé IX (20)
- 14:10 Teorie velkého třesku IV (8)
- 15:50 Máma II (11)
- 17:25 Svět podle Jima (18)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (7)
- 19:10 Malý Sheldon IV (11)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (12)
- 21:40 Přátelé IX (22)
- 22:40 Americký táta VI (15)
- 23:30 Dva a půl chlapa VII (7)
- 04:10 Na lovu II
- 04:50 Co na to Češi
- 05:25 Riskuj!
- 06:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:15 Na lovu II
- 12:00 Odložené případy (Třináctá komnata)
- 12:55 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko II (3)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med VIII (21)
- 01:25 Vyměněné osudy II (59)
- 03:10 Čarodějky IV (14)
- 03:50 Nemocnice Chicago Med VIII (21)
- 04:30 Oteckovia II (86)
- 05:30 Ulice (4347)
- 07:05 Život na jachtě: Za dobrodružstvím (9)
- 08:45 Čarodějky IV (16)
- 09:35 Vítejte doma IV
- 10:25 Oteckovia II (89)
- 12:15 Nekonečná láska II (128)
- 16:20 Vyměněné osudy II (65)
- 20:15 Mateřská láska II (1)
- 21:10 Mateřská láska II (2)
- 10:25 Freestyle Pro Tour
- 11:05 WES E - Bike World Series #1
- 11:35 Challenge Roth
- 12:05 Spade poker show 2024 (2)
- 12:30 1:1 Sport Show (63)
- 13:10 PFL 3
- 18:45 Běhej lesy - Klínovec
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Spade poker show 2024 (3)
- 19:30 4Islands Croatia
- 20:00 Golden Roof Challenge
- 20:30 1:1 Sport Show (64)
- 21:05 AC Sparta Praha -
- 10:00 1:1 Sport Show (64)
- 10:35 Florbal: Florbal - letní speciál
- 11:30 Ragby: Rugby - letní speciál
- 16:00 PFL 7
- 19:00 US Darts Masters 2024
- 21:25 US Darts Masters 2024
- 01:35 Správy „N“
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:45 Počasie
- 02:55 Prípady 1. oddelenia (6)
- 03:55 Správy „N“
- 04:50 Neposlušní
- 05:15 Capri III (2)
- 07:00 Ranné správy
- 10:05 Candice Renoirová IV (4)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (3)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Malé dievčatko)
- 16:00 Správy
- 16:25 Po Česku na konskom chrbte (Ukáž, že na to máš!)
- 16:50 Destinácie (Vietnam a rieka Mekong)
- 17:10 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Veľký chlad - 1.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Proti vetru)
- 22:00 Rebelka z dobrej rodiny (7)
- 23:30 Hymna SR
- 23:40 Julie Lescautová (4)
- 00:25 Hymna SR
- 00:30 Ostrovy (Punková bašta)
- 00:55 Tváre orchestra (Národné divadlo Košice)
- 01:25 Správy „N“
- 02:15 Hírek
- 02:30 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Vstúpte do sveta tanca
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 09:00 Rómsky magazín
- 09:25 Sudca vo vlastnej pasci
- 10:25 Bite sa, pán Jedlinský!
- 11:10 Tajomný ostrov (Záhada)
- 11:35 Obedníček (Mláďatá "N")
- 11:45 Rusty II
- 11:50 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Hubačka
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família- Na kusej koľaji pozor!)
- 16:00 Pozoruhodný štýl II
- 16:25 Môj emigrant (Môj emigrant - Andy Fantasta)
- 17:00 Hory, batoh, kamera
- 17:20 Lov slov
- 17:45 Duel Junior
- 22:35 Taxikárka (2)
- 00:45 Sisi II (4)
- 01:30 AZ-kvíz
- 02:00 Jaroměřice nad Rokytnou
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na křížových cestách)
- 05:15 Etiketa (Telefonování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 06:30 Na cestě po Rio Pichis
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Nového
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Menšíkoviny
- 16:15 Magnum II (Počítačová data)
- 17:00 Na cestě po Somersetu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (9)
- 20:10 MOST! (6)
- 21:00 Škodná
- 00:45 Sisi II (4)
- 01:30 AZ-kvíz
- 02:00 Jaroměřice nad Rokytnou
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (Na křížových cestách)
- 05:15 Etiketa (Telefonování)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Šumava)
- 06:30 Na cestě po Rio Pichis
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Likvidace Jororo)
- 09:50 Úsměvy Oldřicha Nového
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Brdy)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 13:50 Menšíkoviny
- 16:15 Magnum II (Počítačová data)
- 17:00 Na cestě po Somersetu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (9)
- 20:10 MOST! (6)
- 21:00 Škodná
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Korenia
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Syr
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Miniatúrne satelity
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:35 Colette: Příběh vášně
- 03:25 Princezna rebelka
- 09:15 Jeden a půl rytíře
- 11:20 Který je ten pravý?
- 12:55 Super-Blb
- 14:35 Julie, co by bylo kdyby…
- 16:45 Velká láska
- 18:35 Lovci
- 20:15 Dej si pohov, mladej!
- 22:10 Podfuk za všechny prachy
- 23:55 Dobrý šéf
- 00:00 První oddělení II
- 00:40 Policisté v akci
- 01:25 Policisté v akci
- 02:10 Soudní síň (Nezasloužíš si nic!)
- 02:50 Soudní síň (Pyramida)
- 03:30 Soudní síň (Nesnáším přistěhovalce)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:45 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (29)
- 14:05 Soudní síň (Mlátil si mi děti)
- 15:00 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Starej se!)
- 18:00 Soudní síň (Terorizuješ mámu)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Dědictví (15)
- 21:20 Bylo nás šest (Málo štědré Vánoce)
- 00:40 Survivor
- 01:40 Aj múdry schybí
- 02:30 Partička
- 03:40 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Na nože II
- 09:50 Susedia
- 10:25 Svokra
- 11:20 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (72)
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Varte s nami
- 15:00 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (73)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (15)
- 21:45 Dunaj, k vašim službám II (16)
- 00:35 Luxusní domy III (6)
- 01:00 Projekt "Domov" II (5)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (4)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (28)
- 03:35 Dům snů III (8)
- 04:15 Dům snů (4)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život III (4)
- 06:00 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (10)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (4)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (4)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (28)
- 09:55 Projekt "Domov" II (5)
- 10:45 Luxusní domy III (6)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (10)
- 14:20 Dům snů III (8)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (5)
- 16:05 Luxusní domy III (7)
- 16:35 Nastupovat! Vlakem kolem světa (1)
- 17:30 Projekt "Domov" III (1)
- 20:25 Dům snů (5)
- 21:15 Dům snů IV (1)
- 00:40 Insidious: Červené dveře
- 02:25 Madeleine Collins
- 04:10 Dvě letenky do Řecka
- 06:00 Jiskra Vánoc
- 07:25 Lady Bird
- 09:00 Dobrý člověk
- 14:25 Tintinova dobrodružství
- 16:15 Shazam! Hněv bohů
- 18:25 Jurský park 3
- 20:00 Brácha
- 22:00 Quad Gods
- 23:30 Vzestup a pád Peta Rose (3)
- 00:45 Terminator Salvation
- 02:40 Delirium
- 04:15 Zkažená úča
- 06:00 Papírové panenky
- 07:40 Cesta do Betléma
- 09:20 Opilí láskou
- 10:55 Přátelé II (24)
- 11:15 Přátelé III (1)
- 11:40 Nejdelší víkend
- 12:55 Ave, Caesar!
- 14:40 Dej mi své jméno
- 16:50 Julia II (Chartwinkerie)
- 17:35 Příchozí
- 21:20 Zimní král (1)
- 22:20 Mělas to vědět (4)
- 23:10 Desperado
- 00:50 Noční let (1)
- 01:40 Potomci lidí
- 03:25 Malý Sheldon VII (11)
- 03:45 Malý Sheldon VII (12)
- 04:05 Vlajka smrti II (Prokletí života mořeplaveckého)
- 04:35 Róise a Frank
- 06:00 Divoké vlny
- 07:25 Třináct životů
- 10:05 Teorie velkého třesku IX (Aproximace roku 2003)
- 10:25 Zataženo, občas trakaře
- 11:55 Najdu tě?
- 13:50 Kašlu na lásku
- 17:30 Rod Draka II (8)
- 18:30 Girls VI (5)
- 19:00 Girls VI (6)
- 19:30 Sex ve městě III (Kluk, holka, holka, kluk)
- 22:35 Zpropadený Michael Che (5)
- 22:55 Všechny staré nože
- 00:00 Blue Jean
- 01:45 My děti ze stanice Zoo
- 04:00 Vlasy
- 06:00 Příběhy z kaštanových lesů
- 07:20 Medvědi tu nejsou
- 09:05 Ve společnosti žen
- 13:05 Philadelphia
- 15:10 Bedna
- 16:40 Medvědi tu nejsou
- 18:25 Buldok
- 20:00 Mám rád filmy
- 21:40 Sedmý kontinent
- 23:25 Hostel
- 00:30 Ráj: Láska
- 02:30 Oddechový čas
- 04:30 Normální život
- 06:00 Štvanice
- 08:15 Francouzský polibek
- 10:05 Falcon Lake
- 11:45 Obzor
- 13:45 Protivník
- 15:40 Nayola
- 17:05 Francouzský polibek
- 18:55 Věž II (3)
- 19:40 Věž II (4)
- 20:30 Matrix Reloaded
- 22:45 Street Kings
- 04:00 Rande z pekla (Horor na dálnici)
- 04:20 Rande z pekla (Děs turistky)
- 04:45 Veronica Marsová (Nevěrníci)
- 05:30 Jak to dělají? (12. díl)
- 06:10 Flash (Vítejte na Zemi Dva)
- 07:05 Flash (Útěk ze Země Dva)
- 10:40 Valentine
- 12:30 Flash (Trajectory)
- 13:25 Flash (Flashback)
- 20:00 Purpurová barva
- 23:05 Přežila jsem Picassa
- 00:15 Modelář
- 02:00 Vzkříšení démona
- 03:20 Mafiánovi
- 09:05 Kon-Tiki
- 11:40 Gambit
- 15:00 Marketa Lazarová
- 18:15 Člověk proti zkáze
- 20:00 Bitva o Hill 60
- 22:35 Břicho bestie
- 00:15 Ztracený svědek
- 01:40 VIY: Tajemství dračí pečeti
- 04:30 Zamračené dny
- 06:25 Tunel do Číny
- 08:00 Když byla Dolly Parton má matka
- 09:35 Pytel mouky
- 11:05 Deník lásky
- 14:10 Mrazivý závod
- 15:55 Skoro přátelé
- 17:35 Čas beznaděje
- 19:35 To jsem já
- 21:00 Vpich
- 22:35 Boxer
- 00:45 Doba kamenná
- 02:25 Lope - Nezkrotný básník
- 04:10 Přestávka ve vysílání
- 05:20 Nestanu se tvojí ženou
- 06:55 Heidi, děvčátko z hor
- 08:45 Princ a já 2
- 10:20 Strážce majáku
- 11:55 Láska v Indii
- 13:30 Gentleman s pistolí
- 15:00 Švec
- 16:35 Bůh masakru
- 17:55 Muž ve stínu
- 20:00 Sexy 40
- 21:35 Světlo mezi oceány
- 23:45 Korzet
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 04:35 Africké safari
- 06:00 Starý Bob
- 07:35 Hrdinové
- 09:20 Spy kids: Stroj času
- 10:45 Asterix a Olympijské hry
- 12:40 Matčin stín
- 14:20 Coco Chanel
- 16:10 Armáda jednoho
- 17:40 Křehkost
- 19:25 Hospodu vám nedáme
- 21:00 Den Zlomu
- 22:30 Pěkně hnusný lidi
- 00:10 Výbuch
- 01:45 Nepoučitelní
- 03:20 Naboř a ujeď
- 09:35 Bernie
- 11:45 Leonie
- 19:55 STARS! (- AL PACINO)
- 20:00 Věčně tvá nevěrná
- 21:55 Špatná chůva
- 23:45 Lepší časy
- 00:15 Departure
- 01:55 Manos: The Hands Of Fate
- 03:05 The Passionate Plumber
- 04:20 Captain Calamity
- 05:20 End of Program
- 06:00 Bella Vista
- 07:20 Game Show Dynamos
- 08:20 New Voices in an Old Flower
- 09:30 The War is Over
- 11:15 The Fabulous Dorseys
- 12:40 Gesture
- 14:05 Sea Dragon
- 14:25 One More Time
- 15:45 Suddenly
- 17:00 Seven Chances
- 17:55 The Drowning Goat
- 18:25 Iron Island
- 19:55 Dead Men Walk
- 21:00 The Southerner
- 22:30 Doctor Blood's Coffin
- 04:35 BIG COAST (DUNCANBY LODGE SEASON KICKOFF)
- 05:00 CHINA UNCOVERED (THE QUEST FOR WEALTH)
- 06:00 SARAH SHARK (EP. 01)
- 06:25 SARAH SHARK (EP. 02)
- 06:50 SARAH SHARK (EP. 03)
- 07:15 A YEAR IN THE WILD (EP.1)
- 10:45 SARAH SHARK (EP. 01)
- 11:05 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 05)
- 11:30 COLONIES UNDER THE SEA
- 12:20 THE NEW CUBA
- 13:10 THE LAST CAMEL CARAVANS OF THE SAHARA
- 14:10 LEOPARDS OF DEAD TREE ISLAND
- 15:00 RIVER KING
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 CITY CHIC ATHENS
- 16:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (2)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (3)
- 18:00 LUXURY LIFE
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (43)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (44)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (3)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (4)
- 21:00 NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
- 22:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (2)
- 22:30 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (4)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (3)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (4)
- 10:10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:25 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 10:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 11:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 11:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 11:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 11:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:15 Fighting Rookies 2014
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (1)
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS (29)
- 02:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 04:00 PANAFRICA RALLY 2019
- 04:30 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 05:00 BOARD STORIES SURFING (39)
- 05:30 BOARD STORIES SURFING (40)
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (11)
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (12)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS (19)
- 08:00 WORLD OF WATERSPORTS (29)
- 08:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 09:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 09:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (16)
- 10:00 AUTOSPEED 2019 (16)
- 10:30 AUTOSPEED 2019 (17)
- 11:00 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 11:30 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 12:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 12:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 16:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (6)
- 17:00 BOAT SHOW 4K (20)
- 17:30 BOAT SHOW 4K (1)
- 18:00 SPORTS MAX (44)
- 18:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 19:00 GEARING UP 2020 (9)
- 19:30 GEARING UP 2020 (10)
- 20:00 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 20:30 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 21:00 FREERIDE WORLD TOUR 2022 (1)
- 22:00 GP RACING 2022 (44)
- 22:30 GP RACING 2022 (45)
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (5)
- 00:05 THE RED LIST (SOUTHERN GROUND HORNBILL)
- 00:50 MAX FOODIE: MAURITIUS (CHAPTER 2)
- 01:20 THE RED LIST (CHEETAHS)
- 02:05 THE LAST DESCENT
- 02:50 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 03:45 MAX FOODIE : ROME (5)
- 04:10 VISITING (AUSTRALIA)
- 05:00 ISLAND HUNTER (BELIZE)
- 06:00 CONFUCIUS WAS A FOODIE (THE ORIGIN OF 'CUISINE', S2)
- 06:50 MAX FOODIE: BANGKOK
- 07:25 BEHIND THE WINGS (1)
- 07:55 CONFUCIUS WAS A FOODIE BITTER
- 08:40 ROAD LESS TRAVELED MONTENEGRO
- 09:35 SKYSCRAPER IN 51 DAYS
- 10:25 PHOTO NUMBER 6 (5)
- 11:10 ISLAND HUNTER (HONG KONG)
- 16:15 BONDI BOARDRIDERS
- 16:45 ISLAND HUNTER (JAMAICA)
- 17:35 ROAD LESS TRAVELED (MEXICO)
- 20:15 INK THERAPY (10)
- 21:00 THE ROYAL ROADS OF THE INCAS
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 04:25 Tvárou v tvár (6)
- 04:55 Najväčšie športové arény sveta (2)
- 05:45 Extrémne záchranné akcie II (2)
- 06:35 Hitlerova olympiáda (1)
- 07:30 Dejiny trochu inak (2)
- 08:30 Telenákup (3)
- 08:40 Doslova
- 09:20 Život vo vesmíre (1)
- 10:10 Téma (165)
- 10:50 Vitajte v drsnom meste (1)
- 11:50 WWII: Detektívovia leteckých nešťastí (1)
- 12:40 Vyrobené na Slovensku (1)
- 12:50 Vyrobené na Slovensku (5)
- 13:00 Telenákup (2)
- 13:10 Juhoslávia: Druhá strana zrkadla (1)
- 14:10 Zákon a poriadok (1)
- 15:10 Cestujeme bez batožiny (41)
- 15:40 Ľudia sú aj politici (47)
- 16:20 Telenákup (4)
- 16:30 Magický Egypt (1)
- 17:30 Ríše vikingov (2)
- 18:30 Travelistan (11)
- 18:50 Sadnite si, prosím (26)
- 19:30 Telenákup (1)
- 19:40 Doslova
- 20:20 Kostarika (1)
- 21:15 Téma (166)
- 21:55 Čína: zrodenie veľmoci (1)
- 22:55 Tlačová beseda | Superkonštrukcie (1)
- 23:45 K-FUN (15)
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (6)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Most (1)
- 21:30 El Chapo III (11)
- 22:30 Poklad z půdy
- 23:35 Cyranův poloostrov (6)
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Pelíšky slavných
- 13:25 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:00 Soudce Alexandr
- 22:05 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:45 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Poklad z půdy
- 18:00 Kurňa, co to je?
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:35 Jak to dopadlo!?
- 04:00 Pozor vlak
- 04:45 Honza Tuna v Akci!: Severočeské Čapí hnízdo. Za péči o postižené hrozí vězení!
- 05:05 Zločin jak ho pamatuju: ŠVÁBOVI ZABIJÁCI
- 05:30 A11 rozhovor: Doc. Jan Měšťák, plastický chirurg
- 06:00 Magazín z Prostějova
- 06:25 Magazín z Orlickoústecka
- 06:45 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 07:00 Magazín ze Strakonicka
- 07:15 Olomoucký magazín
- 07:45 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 00:35 Macgyver V (5)
- 01:15 Macgyver V (6)
- 02:00 Leo Mattei: Oddělení mladistvých III (1)
- 02:55 Leo Mattei: Oddělení mladistvých III (2)
- 03:50 Zelenáč VI (8)
- 04:30 Zelenáč IV (1)
- 05:15 Zelenáč IV (2)
- 06:00 Seriálový tip (1)
- 06:20 Profil zločinu V (11)
- 07:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (15)
- 08:20 Xena (15)
- 09:20 Profil zločinu V (10)
- 10:25 Profil zločinu V (11)
- 11:30 Hvězdná brána: Atlantida II (3)
- 12:25 A-Team II (20)
- 13:25 Námořní vyšetřovací služba XVI (15)
- 14:20 Xena (15)
- 15:15 Profil zločinu V (12)
- 16:10 Profil zločinu VI (1)
- 17:20 A-Team II (21)
- 20:00 Xena (16)
- 21:00 Námořní vyšetřovací služba XVII (3)
- 21:55 Námořní vyšetřovací služba XVII (4)
- 00:45 Ztracený svět III (2)
- 01:45 Lovci pokladů II (9)
- 02:30 Lovci pokladů II (10)
- 03:15 Totalcar IV (8)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (22)
- 10:00 Ztracený svět III (1)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (18)
- 13:55 A-Team III (3)
- 14:55 Lovci pokladů II (11)
- 15:55 Lovci pokladů II (12)
- 16:55 Ztracený svět III (2)
- 17:55 Ztracený svět III (3)
- 18:55 Xena III (1)
- 19:50 A-Team III (4)
- 20:55 Společnost Adventure (19)
- 21:55 Lovci pokladů II (11)
- 22:55 Lovci pokladů II (12)
- 23:55 Xena III (1)
- 00:55 Brousko III (92)
- 02:05 Brousko III (93)
- 02:55 Seriálový tip (1)
- 03:10 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (31)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:30 Domek na prérii VI (4)
- 13:35 Ranč Heartland II (8)
- 14:30 Ranč Heartland II (9)
- 15:30 Brousko III (94)
- 16:35 Dcery duchem (32)
- 17:50 Domek na prérii VI (5)
- 18:55 Ranč Heartland II (10)
- 19:50 Ranč Heartland II (11)
- 20:50 Domek na prérii VI (5)
- 21:50 Ranč Heartland II (10)
- 22:50 Ranč Heartland II (11)
- 23:45 Dcery duchem (32)
- 01:40 Nádherná přítomnost
- 03:30 Greta
- 09:00 Jana z Arku
- 11:25 Mikrob a Gasoil
- 13:15 Po bouři
- 15:20 Já, Daniel Blake
- 17:05 Tenkrát na Phuketu
- 18:55 Policistova žena
- 22:00 Vážený občan
- 00:10 Stát pevně
- 01:55 Láska mezi regály
- 04:05 Stát pevně
- 09:10 Stranou Satana
- 11:10 Mainstream
- 12:50 Fabrika
- 14:45 Hodný syn
- 16:20 Duch pětačtyřicátého
- 18:05 Borgman
- 20:00 Muž na střeše
- 22:00 Jimmy P.
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Divočák)
- 06:05 Kikirikí
- 06:20 Kouzlování
- 06:25 Zabij nudu! II
- 06:30 O modrém autíčku (Vajíčko)
- 06:45 Staré pověsti české (O Křesomyslu a Horymírovi)
- 06:55 Já Baryk (Já Baryk a moje vrána)
- 07:00 Brundibáři (O mistra basy)
- 07:15 Žofka a její dobrodružství (7)
- 07:25 O Dorotce (Dorotka a ježibaba)
- 07:40 Pojďte pane, budeme si hrát (K princeznám se nečuchá)
- 07:55 Mach a Šebestová (Páni tvorstva)
- 08:10 O Mikešovi (Nácíček nakupuje)
- 08:15 Tisíc a jedna noc (O udatné ad-Datmě)
- 09:00 Teleshopping
- 10:05 Staré pověsti české (Lucká válka)
- 10:15 Broučci (Narodil se Brouček)
- 10:20 Brundibáři (Stavitelé pyramid)
- 10:40 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
- 10:45 O Dorotce (Dorotka a hvězda)
- 10:55 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak jedli vtipnou kaši)
- 11:15 Mach a Šebestová (Oběť pro kamaráda)
- 11:25 O Mikešovi (O detektivu Sultánovi)
- 11:40 Tisíc a jedna noc (Strašidelná skříň)
- 12:00 Řeka
- 13:30 Voda čerstvosti
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Archimedov zákon
- 15:30 Čechoslovák, režisér Julius Matula
- 16:00 Zlatá reneta
- 17:30 Sochařka z Poličky
- 17:45 Filmové minuty
- 20:00 Po stopách krve
- 21:40 Kinosál
- 22:00 František je děvkař
- 23:25 Kinosál
- 23:40 Teleshopping
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Neviditelná loď
- 01:40 Zvrácená sestřička
- 03:00 Projekt Cat City
- 04:30 To není moje sestra
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Potřást si rukou s ďáblem
- 16:45 Banánová republika
- 17:55 Okultismus a organizace SS
- 20:00 Úderné oddíly
- 21:10 Zabijáci v Čechách (Pomsta)
- 21:40 Jonestown: Ztracený ráj
- 01:10 Vanilkové nebe
- 03:15 Od soumraku do úsvitu
- 04:55 Close Up III (10)
- 05:20 Close Up III (3)
- 05:50 Zoom In - tick, tick… Boom!
- 06:00 Zoom In - News of the World
- 06:10 Close Up III (9)
- 06:45 Close Up III (19)
- 07:15 Frankenstein (1)
- 08:55 Frankenstein (2)
- 10:30 Schůzka naslepo
- 12:05 Kočka a pes
- 13:55 Láska na kari
- 15:55 Černá kočka, bílý kocour
- 18:05 Nevidím zlo, neslyším zlo
- 19:50 Sedm let v Tibetu
- 22:00 Saw 2
- 23:30 Údolí stínů
- 01:00 Chappie
- 02:50 Underworld: Boj v podsvětí
- 04:40 Close Up III (5)
- 05:10 Close Up III (20)
- 05:35 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1990’s
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Coolest Movie Characters
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1990’s
- 06:15 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 2000’s
- 06:30 Neodolatelná
- 08:20 Volání divočiny
- 10:00 O smyslu života
- 11:40 Dva machři mezi nebem a peklem
- 13:20 Večírek
- 16:55 Den zrady
- 18:35 Major Payne
- 20:15 Profesionál
- 22:00 Žraločí tornádo 2
- 23:30 Solomon Kane
- 00:20 Červený trpaslík VII (2)
- 00:55 Hráči
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas III (9)
- 08:00 Spongebob v kalhotách (18)
- 08:30 Spongebob v kalhotách (19)
- 09:00 Spongebob v kalhotách (20)
- 09:30 Spongebob v kalhotách II (21)
- 20:00 Strážci
- 23:40 Červený trpaslík VII (2)
- 00:00 Off The Grid (Omo Valley, Ethiopia)
- 00:30 Viajar Peru (Cusco, Peru)
- 01:00 Xplore Egypt (Luxor)
- 01:30 Backpack (Manipur and Mayanmar Border, India)
- 02:00 The Food Guide (Manchester)
- 02:30 Backpack (Nagaland, India)
- 03:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 6)
- 03:30 World Heritage (The Ancient Cities of Sri Lanka)
- 04:00 World Spas (Kempinski, Jordan)
- 04:30 Viajar Peru (Amazonas 1, Peru)
- 05:00 Best From The Rest (Ireland Top 5 Experiences)
- 05:15 Landmarks (Killing Fields Cambodia)
- 05:30 Unwind (Banyan Tree, Maldives)
- 06:00 Mount Kailash - The Journey Within (Mount Kailash 7)
- 06:30 The Food Guide (Manchester)
- 07:00 World Heritage (The Ancient Cities of Sri Lanka)
- 07:30 Viajar Peru (Amazonas 2, Peru)
- 00:00 Divocí, chytří a smrtící (Šestý smysl)
- 00:45 Duše šelmy
- 01:31 Neklidné šelmy
- 02:16 Superkočka
- 03:00 Smrtící africká říše (Kalahari)
- 03:46 Duše šelmy
- 20:15 Údolí vlků
- 21:02 Skvělý dr. Pol XVI (Pán perutí)
- 21:46 Skvělý dr. Pol XVI (Rohatý Houdini)
- 00:00 Pohled zevnitř: Severní Korea: Tři Kimové (Syn slunce)
- 00:45 Hitlerova katastrofální válka v poušti
- 01:30 Průzkumník II (Nejnebezpečnější droga světa)
- 02:15 Jak chytit pašeráka III (Koks na vodě)
- 03:00 Zákulisí letiště Sydney (Nebezpečí)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (Útok na Pearl Harbor)
- 00:00 Pitbulové a propuštění trestanci: Tiiny příběhy XI (Vychována pro zachraňování)
- 00:45 Zoltan, vlčí muž (3)
- 01:30 Odborníci na domy v korunách stromů IV (Úžasný javor stříbrný)
- 02:15 Z tuláků boháči (Zlý Chico)
- 03:00 Veterinární policie Filadelfie XII (Napadení mačetou)
- 03:45 Záchrana statku II (5)
- 00:10 Zvláštní a záhadné V (16)
- 00:55 Filmy a realita III (1)
- 01:40 FBI - Agenti řeší případy (23)
- 02:05 Špinavé prádlo (7)
- 02:50 Pohledy do historie (12)
- 02:55 Válečné lodě pohřbené v moři (3)
- 03:40 Matky za mřížemi - USA (5)
- 20:05 Zvláštní a záhadné V (17)
- 21:00 FBI - Agenti řeší případy (24)
- 21:25 Špinavé prádlo II (1)
- 16:10 Prostě maso (4)
- 16:40 Jiří, milovník masa (13)
- 17:10 Justininy tropické delikatesy (Vaření s Gabi)
- 17:35 Zachradní kuchyně (1)
- 00:00 Činžák za babku II (1)
- 01:00 Je to Havaj XIII (Skutečný svět na Oahu)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Velký ostrov, kouzlo malého města)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Výhra s jezerem)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Výhra se South Shore)
- 03:00 Levný dům na pláži XXVI (Útočiště na Kajmanských ostrovech)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVII (Svatba v Richmondu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVII (Útěk sněhových ptáků na Floridu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? V (Bungalov na pláži)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? V (Přeprodej starých časů)
- 05:30 Mistři bazénů III (Living La Vida u jezera)
- 06:00 Doma u Debboerových (3)
- 07:00 Souboj na pláži IV (Obývací pokoje plné slunce)
- 00:40 Kuchyně 16: Jídlo na derby (1)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 6: O štěňatech a koťatech (3)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 25: Pochod dortů (11)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 26: Superkuchařka a supermodelka (1)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 32: Od autentického k vynalézavému (12)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 32: Kuřata a hovězí hrudí (13)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 10: Rachot na promenádě (1)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 10: Karolínské grilování (2)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 10: Rychle a zběsile (3)
- 06:00 Kuchyně 16: Oblíbené dobroty z bistra (2)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 6: Grilování s Bobbym (2)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 6: Jaro v přírodě (4)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 26: Dynamická dvojka (2)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Bezvládná situace)
- 01:25 Válka skladů V (Máš radost, že to Dan zas prodal?)
- 01:45 Válka skladů V (Strašlivá mela)
- 02:10 Válka skladů V (Francouzský kšeft)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Velká sestra mizí)
- 03:00 Mistři aukcí IV (Hotovo za 20 sekund)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVII (Fender Bender)
- 03:45 Vetřelci dávnověku VIII (Evoluce mimozemšťanů)
- 04:30 Jak se tohle dá vysvětlit?: Vojenské záhady (Záhada majora Logana, Ztracená kosmonautka, Výbuch bitevní lodi, Smrtící delfíni)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Deklarace zastavárenské nezávislosti)
- 06:00 Mistři aukcí IV (Zastavárna ano, nebo ne?)
- 06:20 Mistři aukcí V (Vesmírní kovbojové)
- 06:40 Z ohnivé výhně IV (Kachin Dao)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Deklarace zastavárenské nezávislosti)
- 00:00 7 Days (Aljaška)
- 00:55 Planet Terra (Sluneční chrám v Konáraku)
- 01:00 Vista Point (Nice)
- 01:27 On Tour (El Tren Inca)
- 01:54 Planet Terra (Bari)
- 02:00 Global Treasures (Horezu)
- 02:12 Vista Point (Tripolis)
- 02:38 Global Treasures (Dubrovník)
- 02:50 Nature Wonders (Cenotes)
- 03:00 Cosmos Global (Krajina vychádzajúceho slnka)
- 03:53 Planet Terra (El Chaltén)
- 04:00 Vista Point (Jakarta)
- 04:27 On Tour (Púštny expres Namíbia)
- 04:54 Planet Terra (Advent v Mariazell)
- 05:00 Gardens of the World (Klasická zahrada)
- 05:29 Vista Point (Reykjavík)
- 05:55 Planet Terra (Taškent)
- 06:00 Vista Point (Algarve)
- 06:29 On Tour (Túra loďou po jazere Powell)
- 06:55 Planet Terra (Malang)
- 07:00 Travel Logue (Cesta do Tsaparangu)
- 07:27 Vista Point (Sofia)
- 07:54 Planet Terra (Peschiera del Garda)
- 08:00 On Tour (Jazero Todos Los Santos)
- 08:27 Nature Wonders (Národný park Krka)
- 08:38 Planet Terra (Delta Okavanga)
- 08:43 Global Treasures (Goshavank)
- 08:54 Planet Terra (Iraklio)
- 09:00 Vista Point (Litva)
- 09:27 Global Treasures (Mingun)
- 09:38 Planet Terra (Fuerteventura)
- 09:43 Global Treasures (Efez)
- 09:54 Planet Terra (Brissago)
- 12:00 7 Days (Jordánsko)
- 12:53 Planet Terra (Sklář)
- 13:00 Nature Parks (Rieka Lemmenjoki)
- 13:30 Vista Point (Fes)
- 14:00 On Tour (Plavba po Dunaji)
- 14:29 Vista Point (Bahamy)
- 14:55 Planet Terra (Ayutthaya)
- 15:00 Vista Point (Ibiza)
- 15:27 Global Treasures (Misie Del Rio Carmelo)
- 15:38 Planet Terra (Kalmar)
- 15:43 Global Treasures (Kižský pogost)
- 15:54 Planet Terra (Bardejov)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Atletika
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Atletika
- 03:00 Atletika
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Atletika
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Plavání
- 10:00 Atletika
- 12:30 Kanoistika
- 14:30 Taekwondo
- 15:00 Skoky do vody
- 16:15 Vzpírání
- 17:15 Dráhová cyklistika
- 19:30 Atletika
- 21:45 Volejbal
- 22:30 Box
- 23:00 Olympijské hry
- 01:00 Lezení
- 02:00 Skateboarding
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 Skateboarding
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Házená
- 07:00 Vodní pólo
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Taekwondo
- 09:45 Lezení
- 13:00 Moderní pětiboj
- 14:00 Pozemní hokej: LOH - zápas o 3. místo mužů
- 15:30 Taekwondo
- 16:30 Házená
- 18:30 Basketbal: LOH - semifinále mužů
- 19:30 Vzpírání
- 21:30 Házená
- 23:30 Házená
- 01:15 MVP
- 02:00 Box: Naoya Inoue - Luis Nery
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 12:00 Házená: Ukrajina - Dánsko
- 13:45 MVP
- 18:45 MVP
- 19:30 Házená: Švýcarsko - Maďarsko
- 21:15 Zlaté okamžiky
- 21:30 Lední hokej: MoDO - Leksands
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 DominicCars
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Piok Cars
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:00 MM Automotive
- 09:30 Výběrová auta
- 10:00 Motoring
- 10:30 Topspeed
- 11:00 Martin z Martina
- 11:30 Naša Garáž
- 12:00 Weekend52
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 Piok Cars
- 14:00 DominicCars
- 14:30 MM Automotive
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Martin z Martina
- 18:00 Topspeed
- 19:00 Brondby IF (DEN) - Legia Warszawa (POL)
- 22:00 Martin z Martina
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Piok Cars
- 23:30 Martin z Martina
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Za rybami světových moří
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 10:45 Vytuningované jazdy Fínsko
- 11:30 Zachytáme s Rybostrojem
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Športové sekundy
- 12:30 Amazonka Truck
- 13:00 Švihák testuje
- 13:15 Výberové autá
- 14:00 Nesmrteľní
- 14:30 Naša Garáž
- 15:00 Výberové autá
- 15:30 Autožurnál
- 16:30 Topspeed
- 17:30 DominicCars
- 18:00 Topspeed
- 18:30 Silkeborg IF (DEN) - KAA Gent (BEL)
- 20:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 21:15 Martin z Martina
- 22:00 EFC
- 00:15 Rychlé kolo: Alfa Romeo 4C (51)
- 00:45 Moove - mobilita zítřka (52)
- 01:15 Blochovy rozbory (53)
- 01:40 Test automobilu: Mercedes EQB (54)
- 01:45 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (55)
- 02:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (56)
- 02:35 Test automobilu: VW ID.4 GTX (57)
- 02:40 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (58)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (59)
- 03:10 Garáž 21 (60)
- 03:40 Zprávy (61)
- 03:45 Poklady v garáži (62)
- 04:15 Poklady v garáži (63)
- 04:45 Zpětný chod: BMW E46 M3 CSL (64)
- 05:00 Jiliny plechové klenoty: Porsche 993 Targa (65)
- 05:15 Blochovy rozbory (1)
- 06:00 Přednost v jízdě: Audi RS3 (2)
- 06:15 Hraniční jízda podél poledníku (3)
- 06:45 Eastside Motors: Směnné obchody (4)
- 07:35 Stará auta a mimozemšťané (5)
- 08:00 Přednost v jízdě: Audi A3 Sportback (6)
- 08:10 Zprávy (7)
- 08:15 Rychlé kolo: Opel Insignia OPC (8)
- 08:45 Rychlé kolo: Mc Laren 650S (9)
- 09:15 Rychlé kolo: Alfa Romeo 4C (10)
- 09:40 Zprávy (11)
- 09:45 Moove - mobilita zítřka (12)
- 12:00 Zprávy (19)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (20)
- 12:20 Garáž 21 (21)
- 12:45 Poklady v garáži (22)
- 13:15 Poklady v garáži (23)
- 13:45 Zpětný chod: BMW E46 M3 CSL (24)
- 22:10 Přednost v jízdě: Fiat 600 Hybrid (43)
- 22:25 Zprávy (44)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (45)
- 22:45 Garáž 21 (46)
- 23:15 Poklady v garáži (47)
- 23:45 Poklady v garáži (48)
- 00:00 DOVIT (Lov karasů s method feederem)
- 00:30 Magazín Energofish (93)
- 01:00 Adventer&Fishing (Lov kaprů na Balatonu)
- 01:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů v rekreačním a rybářském parku Majosliget)
- 02:00 Kanada a lední medvěd (1)
- 02:30 Kanada a lední medvěd (2)
- 03:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 3.díl)
- 03:30 Nový muškař (22)
- 04:00 Jarní probouzení (Feeder s Don Carp Baits)
- 04:30 Rybolov pod lupou (Produkty The One ve feederovém lovu)
- 05:00 V jednotě s přírodou (Vztah navěky 1.díl)
- 05:30 V jednotě s přírodou (Vztah navěky 2.díl)
- 06:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 2.díl)
- 06:30 Rybolov bez hranic (Přívlač s vítězem LB Fishing na jezeru Tisza-tó)
- 07:00 Feedermánie (Tolstolobici řeky Kriš 2024)
- 07:30 KORDA (Danny Fairbrass na jezeru Szűcsi 1.díl)
- 08:00 Carp Zoom (Picker Feeder)
- 08:30 Carp Zoom (Balatonský lov pro radost)
- 09:00 Big Coast 12. ročník (5)
- 09:30 DAIWA (Velmi divoce)
- 16:00 Pěšáci (Spor o kormorány 2.díl)
- 16:30 Pěšáci (Spor o kormorány 3.díl)
- 17:00 Big Coast 12. ročník (6)
- 17:30 Balatonská cejní show
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Kitkat Óčko chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 HUDEBNÍ OLYMP
- 19:00 Party ride
- 20:00 DESPERADOS DJ NO.1 PLAYLIST
- 21:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 10:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 Kitkat Óčko chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 HUDEBNÍ OLYMP
- 19:00 Party ride
- 20:00 DESPERADOS DJ NO.1 PLAYLIST
- 21:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 17:00 Best of U2
- 18:00 Největší hity
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 17:00 Best of U2
- 18:00 Největší hity
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (47)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (143)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (105)
- 08:20 Nespoutaný anděl (106)
- 09:20 Yago, syn džunle (154)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (155)
- 15:55 Wolffův revír (97)
- 16:55 Stefanie (81)
- 17:55 Stefanie (82)
- 18:55 Nespoutaný anděl (107)
- 19:55 Nespoutaný anděl (108)
- 20:55 Wolffův revír (98)
- 21:55 Krampovoloviny (18)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 TO BYL RO(C)K
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 TO BYL RO(C)K
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 17:00 TV ROCKPARÁDA
- 20:00 BACKSTAGE
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 12:59 Intermezzo
- 13:30 Emergences: Mladí choreografové
- 17:09 Intermezzo
- 17:55 G. Donizetti: Dcera pluku v La Fenice
- 00:00 Eric Clapton & Steve Winwood
- 02:19 Eminem
- 02:41 Various Artists
- 03:00 Adele
- 04:25 BLACKPINK
- 05:51 Various Artists
- 06:01 Destiny’s Child
- 07:53 Imagine Dragons
- 08:58 Duran Duran
- 10:24 Maroon 5
- 11:34 X Ambassadors
- 11:55 Various Artists
- 14:52 Various Artists
- 15:01 Noel Gallagher
- 16:41 R.E.M.
- 17:35 Nine Inch Nails
- 17:58 Blondie
- 19:34 Interpol
- 20:30 Kaleo
- 20:45 Various Artists
- 21:00 Pet Shop Boys
- 21:41 Oasis
- 22:25 Ozzy Osbourne
- 00:20 Geordie Shore XVII (3)
- 01:05 K popukání XXXV (40)
- 01:30 K popukání XXXV (41)
- 01:55 K popukání XXXV (42)
- 02:15 K popukání XXVII (2)
- 02:40 K popukání XXVII (4)
- 03:00 K popukání XXVII (5)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXIV (39)
- 15:05 Ideální pár VI (7)
- 15:55 Ideální pár VI (8)
- 20:30 K popukání XXXVI (18)
- 20:55 K popukání XXXIV (5)
- 21:15 K popukání XXXIV (8)
- 21:40 K popukání XXXIV (9)
- 22:00 Mistr jehly VIII (5)
- 22:45 Výzva: Souboj hvězd II (4)
- 23:35 Geordie Shore XVII (4)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 13:00 Worldwide Hits!
- 20:00 MTV Top 20
- 22:00 Calvin Harris: The Hits
- 23:00 Fresh Out
- 05:00 We Belong Together! Classic...
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Dancefloor Fillers!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Supermassive Rock Anthems!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 LIVE KLUB
- 23:02 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 11:00 DECHOVKA V JEDENÁCT
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:40 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 14:35 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:30 NESTÁRNOUCÍ PÍSNIČKY
- 18:00 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:35 ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:20 ČESKÁ FOUKANÁ
- 21:45 CHVILKA S...
- 22:10 ČAS PRO HARMONIKU
- 22:40 HVĚZDNÉ ŠLÁGROVÁNÍ
- 23:30 DOBROU NOC...
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:15 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 POP ZÁBAVA
- 09:00 POP ZÁBAVA
- 09:30 ŠLÁGR MARKET
- 10:35 LIDOVKY
- 11:05 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 11:35 POP ZÁBAVA
- 12:05 CHVILKA S...
- 12:25 HARMONIKY
- 13:10 ŠLÁGR MARKET
- 14:15 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 14:55 POP ZÁBAVA
- 15:25 HARMONIKY
- 15:55 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 16:20 ZÁBAVA NA ŠLÁGRU
- 17:10 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 17:50 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 18:20 ŠLÁGR MARKET
- 19:25 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 20:00 CHVILKA S...
- 20:25 POP ZÁBAVA
- 20:55 SLOVENSKÝ POZDRAV
- 21:25 ZÁBAVA
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:05 Gumballův úžasný svět III (Tréňa)
- 00:20 Gumballův úžasný svět III (Radost)
- 00:30 Gumballův úžasný svět III (Recept)
- 00:45 Gumballův úžasný svět III (Štěně)
- 00:55 Gumballův úžasný svět III (Jméno)
- 01:10 Gumballův úžasný svět III (Křoví)
- 01:14 Lamput III (Doktor Lamput)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Návrat)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Nepřítel)
- 01:50 Gumballův úžasný svět IV (Parta)
- 02:00 Gumballův úžasný svět IV (Ostatní)
- 02:10 Gumballův úžasný svět IV (Podpis)
- 02:20 Gumballův úžasný svět IV (Dárek)
- 02:35 Gumballův úžasný svět IV (Učeň)
- 02:45 Gumballův úžasný svět IV (Otrava)
- 02:55 Gumballův úžasný svět IV (Obejmutí)
- 03:05 Gumballův úžasný svět IV (Prodej)
- 03:15 Gumballův úžasný svět IV (Rutina)
- 03:25 Gumballův úžasný svět IV (Parkování)
- 03:35 Gumballův úžasný svět IV (Upgrade)
- 03:50 Gumballův úžasný svět IV (Komiks)
- 04:00 Gumballův úžasný svět IV (Romantik)
- 04:10 Gumballův úžasný svět IV (Videa)
- 04:20 Gumballův úžasný svět IV (Zlá)
- 04:30 Gumballův úžasný svět IV (Zrádce)
- 04:40 Gumballův úžasný svět IV (Rada)
- 04:50 Gumballův úžasný svět IV (Signál)
- 05:05 Gumballův úžasný svět IV (Přítelkyně)
- 05:15 Gumballův úžasný svět IV (Parazit)
- 05:25 Gumballův úžasný svět IV (Láska)
- 05:35 Gumballův úžasný svět IV (Podfuk)
- 05:45 Gumballův úžasný svět IV (Trapas)
- 06:00 Craig od potoka III (Rada od potoka: Operace Včelí roj)
- 06:10 Craig od potoka III (Zloděj kol)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! V (Jednotka Turbo Titánů, část 1)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! V (Jednotka Turbo Titánů, část 2)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! V (Lesní piráti)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! V (Beržerak)
- 07:20 Bakugan (Bombzooky vpřed)
- 07:30 Bakugan (Není zač)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Velký problém malých medvídků)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Tygři Trojité Téčko)
- 08:15 Gumballův úžasný svět VI (Síť)
- 08:25 Gumballův úžasný svět VI (Inspektor)
- 08:35 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Svátek matek)
- 08:50 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Hlavní postrach Elmoru)
- 09:00 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Prokletí Elmoru)
- 09:20 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Volte Gumballa a Penny)
- 09:30 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Volte Gumballa… a Leslie?)
- 09:45 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Volte Gumballa a Boberta)
- 09:55 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Volte Gumballa a najde se někdo?)
- 10:15 Gumballův úžasný svět: Gumballovy letopisy (Předkové)
- 10:25 Gumballův úžasný svět IV (Návrat)
- 10:40 Gumballův úžasný svět IV (Nepřítel)
- 10:50 Gumballův úžasný svět IV (Parta)
- 11:00 Lamput IV (Léta v poušti)
- 11:15 Gumballův úžasný svět IV (Ostatní)
- 11:25 Gumballův úžasný svět IV (Podpis)
- 11:40 Gumballův úžasný svět IV (Dárek)
- 11:55 Gumballův úžasný svět IV (Učeň)
- 12:10 Gumballův úžasný svět IV (Otrava)
- 12:20 Gumballův úžasný svět IV (Obejmutí)
- 12:35 Gumballův úžasný svět IV (Prodej)
- 12:45 Gumballův úžasný svět IV (Rutina)
- 13:05 Gumballův úžasný svět IV (Parkování)
- 13:15 Gumballův úžasný svět IV (Upgrade)
- 13:25 Lamput IV (Stážista Tuzki)
- 13:40 Craig od potoka IV (Stříbrná pěst se vrací)
- 13:50 Craig od potoka IV (Túra šampionů)
- 14:05 Craig od potoka IV (Skautský host)
- 14:15 Craig od potoka IV (Mistr Okakulka)
- 14:30 Totální Dramarama (Čus, džus)
- 14:40 Totální Dramarama (Mechanický kvokorandž)
- 14:55 Totální Dramarama (Zachraňte Chillyho)
- 15:05 Totální Dramarama (Rohové kousky)
- 15:10 Lamput IV (Únos)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! VI (Sádra)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! VI (Mimi Titáni... jů!)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! VI (Dětská pusa)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! VI (Šťastná hvězda)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Méďové a stonek fazole)
- 16:30 Mezi námi medvíďaty (Grizzův Excalibur)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Pirátský Papouch Polly)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Malý mořský méďa)
- 17:05 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a mluvící strom)
- 17:15 Pan Magoo II (Den otevřených dveří)
- 17:20 Pan Magoo II (Růžové brýle)
- 17:30 Pan Magoo II (Sám doma)
- 17:45 Craig od potoka (Kletba)
- 17:55 Craig od potoka (Budoucnost patří krabici)
- 18:05 Craig od potoka (Pes rozhodovač)
- 18:20 Craig od potoka (Vypusť zvíře)
- 18:30 Craig od potoka (Ztraceni ve stoce)
- 18:45 Ben 10 (Pára, pohon světa)
- 18:55 Ben 10 (Recept na katastrofu)
- 19:05 Ben 10 (Akvapark)
- 19:25 Totální Dramarama II (Realismus animáků)
- 19:35 Totální Dramarama II (Wrestling!)
- 19:45 Lamput IV (Robinput)
- 19:55 Mladí Titáni do toho!
- 20:05 Mladí Titáni do toho!
- 20:15 Mladí Titáni do toho!
- 20:35 Bakugan (Prostě tam vpadneme)
- 20:45 Bakugan (BAM Boost)
- 21:00 Gumballův úžasný svět III (Remcalové)
- 21:10 Gumballův úžasný svět III (Dovolená)
- 21:25 Gumballův úžasný svět III (Podvodník)
- 21:35 Gumballův úžasný svět III (Díra)
- 21:55 Gumballův úžasný svět III (Šéf)
- 22:05 Gumballův úžasný svět III (Hmat)
- 22:20 Gumballův úžasný svět III (Zákon)
- 22:30 Gumballův úžasný svět III (Alergie)
- 22:45 Gumballův úžasný svět III (Matky)
- 23:00 Gumballův úžasný svět III (Heslo)
- 23:15 Gumballův úžasný svět III (Prokrastinátoři)
- 23:25 Gumballův úžasný svět III (Skořápka)
- 23:40 Gumballův úžasný svět III (Zrcadlo)
- 23:50 Gumballův úžasný svět III (Břemeno)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (A Bear In The Sheepfold)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Jelly World)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (Pet Sheep)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Sheep Joust)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (Foodie Phantoms)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (Bookfair)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Unpractical Cabin)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Puff's Perfect Picnic)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Run, Mushpie, Run)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Watch the Storm)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Lightning Bark)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Tweety-Go-Round)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Stories)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Smash House)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Play Day)
- 02:50 Batwheels (Bam's Upgrade)
- 03:00 Batwheels (Stop That Ducky!)
- 03:15 Batwheels (Keep Calm and Roll On)
- 03:25 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt.1)
- 03:35 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings II (Intensive Care)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Gum)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Juice)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings II (Zen Bear)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings II (Ctrl+Alt+Bear)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Bowling)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings II (Mushroom Hunt)
- 04:45 Grizzy and The Lemmings II (Flying Bear)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Diesel's Rules)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Sir Hokus of Pokes)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Nice Witch)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (Scoodlers)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Emerald Thumb)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Witch Hunter)
- 06:00 Grizzy and The Lemmings III (Umbrella Tactics)
- 06:05 Grizzy and The Lemmings III (Neither Yin, Nor Yang)
- 06:10 Grizzy and The Lemmings III (Mechatronics Bear)
- 06:25 Grizzy and The Lemmings III (Tai Chi Lemmings)
- 06:30 Grizzy and The Lemmings III (Fireworks Cabin)
- 06:40 Grizzy and The Lemmings III (Diving In The Wild)
- 06:45 Grizzy and The Lemmings III (Choco-Coco)
- 07:00 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 07:05 Grizzy and The Lemmings IV (The Grizming)
- 07:10 Grizzy and The Lemmings III (Day and Night)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (Parasailing Fishing)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (Sand Lemmings)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Non-Peaceful Coaching)
- 08:05 Grizzy and The Lemmings III (Bear In Troubled Waters)
- 08:15 Grizzy and The Lemmings III (Earthquake-Proof Bear)
- 08:30 Grizzy and The Lemmings III (The Spirit Of Competition)
- 08:35 Grizzy and The Lemmings III (Odd-Job Crab)
- 08:40 Grizzy and The Lemmings III (Ordeal Of Comfort)
- 08:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Diesel's Rules)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (Toothache)
- 09:05 Mr Bean: The Animated Series (Haircut)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series (Neighbourly Bean)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series (Nurse!)
- 09:45 Tom and Jerry (Count On Merli)
- 10:00 Lucas the Spider (Bloom Patrol)
- 10:05 Lucas the Spider (Behind the Door)
- 10:10 Lucas the Spider (Findley the Brave)
- 10:15 Lucas the Spider (Fixing Up The Tree)
- 10:30 Lucas the Spider (Waiting for Maizie)
- 10:35 Lucas the Spider (Boops in the Night)
- 10:45 Lucas the Spider (Lucas the Pirate)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings IV (The Grizming)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Day and Night)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Parasailing Fishing)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Sand Lemmings)
- 12:00 Bugs Bunny Builders II (Glamp Out)
- 12:10 Bugs Bunny Builders II (Outer Space)
- 12:25 The Tom and Jerry Show IV (Cat-astrophic Failure)
- 12:35 The Tom and Jerry Show IV (Un-Welcome Home)
- 12:40 The Tom and Jerry Show IV (Downton Crabby)
- 12:55 The Tom and Jerry Show IV (The Devil You Know)
- 13:00 The Tom and Jerry Show IV (Counting Sheep)
- 13:10 The Tom and Jerry Show IV (The Old Gray Hair)
- 13:15 The Tom and Jerry Show IV (Chutes and Tatters)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Litterbug)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Rat Trap)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Valentine's Bean)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (All You Can Eat)
- 14:20 Meet the Batwheels (Parking Problems)
- 14:30 Lucas the Spider (Too Hot to Handle)
- 14:35 Lucas the Spider (The Big Squeak)
- 14:40 Lucas the Spider (Big Jumping Spider)
- 14:55 Lucas the Spider (Ghost Camp)
- 15:00 Lucas the Spider (Boo)
- 15:10 Lucas the Spider (Never Boop a Robot)
- 15:15 Lucas the Spider (Lonesome Lucas)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (Be Strong, Chep)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (The Lakemoss Monster)
- 16:00 Bugs Bunny Builders II (Looney Moon)
- 16:10 Bugs Bunny Builders II (Glamp Out)
- 16:30 The Tom and Jerry Show V (Me and My Big Foot)
- 16:35 The Tom and Jerry Show V (Little Red Katzen Hood)
- 16:40 The Tom and Jerry Show V (Professor Meathead)
- 16:55 The Tom and Jerry Show V (Pranks for Nothin')
- 17:00 The Tom and Jerry Show V (Dry Hard)
- 17:10 The Tom and Jerry Show V (Tom Quixote)
- 17:15 The Tom and Jerry Show V (Top Dog)
- 17:30 The Tom and Jerry Show V (Rikki Tikki Tabby)
- 17:35 The Tom and Jerry Show V (Day of the Jackalope)
- 17:45 The Tom and Jerry Show V (Diamonds Are For Never)
- 18:00 Batwheels (Bibi's Bad Day)
- 18:10 Batwheels (Mechanic Panic)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings IV (Jungle Rhythm)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings IV (The Grizming)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Day and Night)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (Bear Prints)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Inspector Grizzy)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings (No Entrance!)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Indigestion)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (The Breathtaking Bolly Show)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (Work Like a Charm)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (Where Did You Get That Cat?)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (Valuable Lessons)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Halloween)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Painting)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings (Sniffer Sniffler Raccoon)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings (Transformational Bear)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings (Shaken-Up Bear)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings (Piňata Party)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings (Bear Game)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings (Ranger Lemming)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings (Halloween Bear)
- 22:00 Alice & Lewis II (The Perfect Suspect)
- 22:10 Alice & Lewis II (The Genea Tree)
- 22:25 Alice & Lewis II (The Royal Zit)
- 22:40 Alice & Lewis II (Smile!)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Percy and the Skunks)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Crane Game)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Speedy)
- 23:25 Bugs Bunny Builders II (The Easter Bunnies)
- 23:35 Bugs Bunny Builders II (Junior)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings III (The Bear, The Frog and the Mosquito)
- 00:15 Spongebob v kalhotách V (Speciální díl - Kam zmizel Spongebob?)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Jak pohlídat dům)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Poslední hádanka?)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Odhalení)
- 01:45 Victorious (Narozeninová písnička)
- 02:05 Victorious (Školní blog)
- 02:30 iCarly (iBudu toho želet)
- 02:50 iCarly (iPo škole)
- 03:10 Tajemství Hunterových IV (Nepřátelé uvnitř)
- 03:35 Tajemství Hunterových IV (Zlánika)
- 03:55 Nej a Nejnejka (Nádech písečné propasti / Jako bratr)
- 04:15 Nej a Nejnejka (Podivné peníze / Zatřes se)
- 04:35 44 koček II (Štěně světoběžník Sushi)
- 04:50 44 koček II (Nejlepší psí výzva)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Bojovník silnic)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Podzemí / Dům her)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Podzemí / Prohlídka)
- 06:00 Šmoulové II (Zaříkávač šneků / I šmoulové mohou létat)
- 06:25 Šmoulové II (Šmoulí apríl! / Plínkobot asistentem)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Garážový výprodej)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Boží sako / Kraken na Pudgi)
- 07:50 Casagrandovi II (Výměna / Naprostá pozornost)
- 10:00 Spongebob v kalhotách XIII (Paní Bramborová / Až na tuk)
- 10:25 Spongebob v kalhotách XIII (Dovážka na ostrov příšer / Jeď, Patriku, jeď)
- 10:55 Spongebob v kalhotách XI (Soutěživá veverka / Nitka)
- 11:25 Spongebob v kalhotách IX (Útěk z vězení / Zlounská obracečka)
- 11:55 Spongebob v kalhotách XI (Paranoia z Planktona / Knihovna)
- 14:10 Hlasiťákovi VII (Rébus na známku / Opera a hry)
- 14:40 Hlasiťákovi VI (Dárek s dobrodružstvím / Vytoužená role)
- 15:00 Spongebob v kalhotách XII (Veselí návštěvníci / Hlídání slepice)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XII (Rukostrašák / Dovolená)
- 15:55 Spongebob v kalhotách XIII (Vítejte v Binárním zátiší / Ten telefon tě přijde draho / Vráska v čase)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Stavba doupat / Zimní světla)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Dinobot / Lesní skvadra ve vesmíru)
- 01:10 Tlapková patrola II (Tlapky a Hlídací Dobrodružství / Tlapky Zachraňují Ohňostroj)
- 01:30 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Kýchaly / Tlapky a Strašidelná Chata)
- 01:55 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Dobrodružství / Tlapky Zachraňují Překvapení)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci III (Velká zvířecí koruna)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci III (Rychlí přátelé)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci III (Závod o zlatý poklad)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci III (Hledá se výbušná rychlost)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci III (Vítězství nad podvodníkem)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci III (Záchrana závodního dne)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci IV (Robotická síla)
- 04:50 Tlapková patrola (Servisní tým Tlapek / Tlapky Bojují s Ohněm)
- 05:15 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Pamlsky / Tlapky na Lanovce)
- 05:35 Tlapková patrola (Tlapky a Rubble / Tlapky Zachraňují Mrože)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci (Strážci čtyřkoláci)
- 06:25 Tlapková patrola V (Tlapky zachraňují šťávu / Tlapky zachraňují uletěnou střechu)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta renovuje dům / Parta staví maják)
- 07:15 DORA (Dobrodružství s Alebrijes)
- 07:30 DORA (Pojďme pro nanuky!)
- 07:50 Velká show malého žraločátka (Ocas dvou otců / Vítací vůz)
- 10:05 Prasátko Peppa II (Let balonem)
- 10:10 Prasátko Peppa II (Tomovo nachlazení)
- 10:15 Prasátko Peppa II (Brýle)
- 10:20 Prasátko Peppa II (Vysoká tráva)
- 10:25 Prasátko Peppa II (Zebra Zoja)
- 10:35 Prasátko Peppa II (Malování)
- 10:40 Prasátko Peppa II (Kukačkové hodiny)
- 10:45 Prasátko Peppa II (Jízda na kole)
- 10:50 Prasátko Peppa II (Bruslení)
- 10:55 Prasátko Peppa II (U zubaře)
- 10:56 Velká show malého žraločátka II (Meziplanetární / Zlatuščina Největší Role)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví dinosauří muzeum / Parta staví rampu pro invalidní vozík)
- 11:50 Rubble a jeho parta (Parta staví vodní svět / Parta staví pokojík)
- 12:20 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Stanování / Tlapky a Trable se želvami)
- 12:45 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují Gustavovu kytaru / Tlapky zachraňují joga-kozy)
- 13:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují nešikovné vodní lyžaře / Tlapky zachraňují starostova asistenta)
- 13:45 Rubble a jeho parta (Parta staví popkornárnu / Tlapky likvidují kluzkou pohromu)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Tlapky staví autokino / Parta najde duhový poklad)
- 14:30 DORA (Potíže s dortíkem)
- 14:50 DORA (Vrčící syčící vytí)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddington a hrdinové / Jak se Paddington stal rytířem)
- 15:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbazoo neumí říct ne / Dvojník)
- 15:55 BARBAPAPA a jeho rodinka (Barbabravo není ve své kůži / Buď trpělivý, Barbabravo)
- 16:20 BARBAPAPA a jeho rodinka (Sedm superpotravin / Úžasný portrét)
- 16:50 Tlapková patrola (Tlapky a Kočko-strofa / Tlapky Zachraňují Vlak)
- 17:20 Rubble a jeho parta (Parta staví dinosauří muzeum / Parta staví rampu pro invalidní vozík)
- 17:40 DORA (Velká červená slepice, vstávej)
- 17:55 DORA (Záhadný dárek)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddingtonův závod s bouřkou / Paddingtonův superšnek)
- 20:30 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Závod Starostů / Tlapky Zachraňují up)
- 20:55 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Walindu / Tlapky Zachraňují Velkou Kost)
- 21:25 BARBAPAPA a jeho rodinka (Bitva)
- 21:40 BARBAPAPA a jeho rodinka II (Sny a fantazie / Snílkové)
- 22:10 Prasátko Peppa II (Záhady)
- 22:15 Prasátko Peppa II (Bubliny)
- 22:20 Prasátko Peppa II (Čas jít spát)
- 22:25 Prasátko Peppa II (Dopravní zácpa)
- 22:35 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Zbloudilého Francoise / Tlapky Zachraňují Horké Tučňáky)
- 22:55 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Snowboardový Závod / Tlapky Zachraňují Podmořské Kuře)
- 23:25 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Pizzu / Tlapky Zachraňují Skye)
- 23:55 Jelení skvadra III (Velká Nubble / Pozor, balvany!)
- 00:00 Kluk, holka atd. (49)
- 00:10 Kluk, holka atd. (50)
- 00:20 Zombí - animáci (8)
- 00:25 Ghostforce (3)
- 00:50 Ghostforce (4)
- 01:10 Tým Tiki (20)
- 01:35 Tým Tiki (21)
- 01:55 Tým Tiki (22)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (28)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (29)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (30)
- 03:25 Ghostforce (3)
- 03:45 Ghostforce (4)
- 04:05 Tým Tiki (5)
- 04:30 Tým Tiki (6)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (15)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (16)
- 05:35 Kluk, holka atd. (63)
- 05:45 Kluk, holka atd. (64)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (100)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (83)
- 06:55 Blue (89)
- 07:05 Blue (90)
- 07:10 Blue (91)
- 07:25 Blue (92)
- 07:30 Blue (93)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (22)
- 14:20 Příšerky v rachotě (16)
- 14:45 Příšerky v rachotě (17)
- 15:15 Blue (122)
- 15:20 Blue (123)
- 15:30 Blue (124)
- 15:40 Blue (125)
- 15:50 Blue (126)
- 15:55 Blue (127)
- 16:10 Kiff (5)
- 16:35 Kiff (6)
- 17:00 Kouzelná beruška a černý kocour (124)
- 17:25 Kouzelná beruška a černý kocour (125)
- 17:55 Greenovi ve velkoměstě (13)
- 18:25 Greenovi ve velkoměstě (14)
- 18:50 Greenovi ve velkoměstě (16)
- 19:20 Greenovi ve velkoměstě (17)
- 19:50 Blue (25)
- 19:55 Blue (26)
- 20:00 Blue (27)
- 20:10 Blue (28)
- 20:20 Blue (29)
- 20:30 Blue (30)
- 20:35 Blue (31)
- 20:50 Příšerky v rachotě (7)
- 21:15 Příšerky v rachotě (9)
- 21:45 Jessie (29)
- 22:15 Jessie (31)
- 22:40 U Raven Doma (66)
- 23:10 U Raven Doma (68)
- 23:40 Kluk, holka atd. (51)
- 23:50 Kluk, holka atd. (52)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (2)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (3)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (4)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (59)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (60)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (62)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (3)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (4)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (5)
- 04:00 Eureka! (22)
- 04:30 Eureka! (24)
- 05:00 Eureka! (25)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (9)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (10)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (21)
- 07:00 Bluey (43)
- 07:10 Bluey (44)
- 07:20 Bluey (45)
- 07:30 Bluey (46)
- 07:40 Bluey (47)
- 07:50 Bluey (48)
- 08:00 Bluey (49)
- 08:10 Bluey (50)
- 08:20 Bluey (51)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (56)
- 09:00 Mickey's Monster Musical
- 10:00 Firebuds (12)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (41)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (16)
- 11:30 SuperKitties (15)
- 12:00 Pupstruction (6)
- 12:30 Bluey (84)
- 12:40 Bluey (85)
- 12:50 Bluey (86)
- 13:00 Bluey (87)
- 13:10 Bluey (88)
- 13:20 Bluey (89)
- 13:30 Firebuds (13)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (40)
- 14:30 The Lion Guard (73)
- 15:00 The Lion Guard (74)
- 15:30 SuperKitties (17)
- 16:00 Pupstruction (14)
- 16:30 Pupstruction (15)
- 17:00 Bluey (43)
- 17:10 Bluey (44)
- 17:20 Bluey (45)
- 17:30 Bluey (46)
- 17:40 Bluey (47)
- 17:50 Bluey (48)
- 18:00 SuperKitties (16)
- 18:30 Sofia The First (57)
- 19:00 Sofia The First (58)
- 19:30 Bluey (32)
- 19:40 Bluey (33)
- 19:50 Bluey (34)
- 20:00 Bluey (35)
- 20:10 Bluey (36)
- 20:20 Bluey (37)
- 20:30 SuperKitties (24)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (24)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (18)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (29)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (54)
- 23:00 PJ Masks (25)
- 23:25 PJ Masks (26)
- 23:50 PJ Masks (27)
- 00:13 Bořek stavitel (9)
- 00:23 Bořek stavitel (10)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (39)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (40)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (41)
- 01:12 Inui (31)
- 01:20 Hurá za hádankou (15)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (52)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (1)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (4)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (5)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (6)
- 02:55 Chuck a přátelé (12)
- 03:07 Chuggington (24)
- 03:17 Chuggington (25)
- 03:29 Angelína balerína (7)
- 03:42 Angelína balerína (8)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (4)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (25)
- 04:38 Bořek stavitel (16)
- 04:48 Bořek stavitel (17)
- 05:01 Hurá za hádankou (21)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (9)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (10)
- 05:49 Požárník Sam (18)
- 06:00 Trojčata (15)
- 06:07 Trojčata (16)
- 06:14 Trojčata (17)
- 06:25 Bing (31)
- 06:32 Bing (32)
- 06:39 Bing (33)
- 06:46 Bing (34)
- 06:55 Grisu (48)
- 07:08 Tilda (25)
- 07:15 Tilda (26)
- 07:22 Lední medvídek Paddles (15)
- 07:35 Hádej, jak moc tě mám rád (26)
- 07:47 Caillou (25)
- 07:58 Caillou (26)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (25)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (26)
- 08:35 Doodleboo (29)
- 08:40 Doodleboo (30)
- 08:45 Doodleboo (31)
- 08:50 Doodleboo (32)
- 08:55 Doodleboo (33)
- 09:05 Daisy a Ollie (22)
- 09:13 Daisy a Ollie (23)
- 09:20 Daisy a Ollie (24)
- 09:31 Hurá za hádankou (19)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (3)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (4)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (5)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (25)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (26)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (25)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (26)
- 10:39 Harry a jeho dinosauři (25)
- 10:50 Harry a jeho dinosauři (26)
- 11:02 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (26)
- 11:18 Pettson a Fiškus (12)
- 11:30 Pettson a Fiškus (13)
- 11:43 Grisu (45)
- 11:54 Grisu (46)
- 12:07 Daisy a Ollie (11)
- 12:14 Daisy a Ollie (12)
- 12:21 Daisy a Ollie (13)
- 12:29 Hádej, jak moc tě mám rád (42)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (43)
- 12:52 Bing (2)
- 13:00 Bing (3)
- 13:08 Bing (4)
- 13:20 Trojčata (45)
- 13:27 Trojčata (46)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (5)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (5)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (6)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (7)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (2)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (3)
- 14:30 Učíme se s kamarádem Timmym (15)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (28)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (29)
- 15:00 Kipper (2)
- 15:09 Kipper (3)
- 15:19 Simon (39)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (15)
- 15:38 Woozle a Pip (8)
- 15:46 Tilda (1)
- 15:53 Tilda (2)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (39)
- 16:16 Pettson a Fiškus (13)
- 16:29 Caillou (1)
- 16:40 Caillou (2)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (13)
- 17:07 Doodleboo (4)
- 17:12 Doodleboo (5)
- 17:17 Doodleboo (6)
- 17:22 Doodleboo (7)
- 17:27 Doodleboo (8)
- 17:36 Messyho skvělá dobrodružství (33)
- 17:47 Messyho skvělá dobrodružství (34)
- 17:59 Požárník Sam (10)
- 18:10 Požárník Sam (11)
- 18:23 Berry a Dolly (4)
- 18:28 Berry a Dolly (5)
- 18:33 Berry a Dolly (6)
- 18:39 Bing (72)
- 18:46 Bing (73)
- 18:53 Bing (74)
- 19:02 Lední medvídek Paddles (11)
- 19:15 Pettson a Fiškus (13)
- 19:28 Grisu (43)
- 19:40 Grisu (44)
- 19:52 Daisy a Ollie (25)
- 19:59 Daisy a Ollie (26)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (15)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (42)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (43)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (15)
- 20:57 Tilda (25)
- 21:04 Tilda (26)
- 21:12 Kipper (4)
- 21:21 Kipper (5)
- 21:31 Caillou (25)
- 21:42 Caillou (26)
- 21:55 Chuggington (13)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (2)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (3)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (10)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (11)
- 23:05 Bing (49)
- 23:12 Bing (50)
- 23:20 Bing (51)
- 23:27 Bing (52)
- 23:35 Bing (53)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (12)
- 23:47 Oswald (12)
- 23:59 Oswald (13)
- 00:00 Sestry (Konečně prázdniny)
- 00:10 Sestry (Chybí mi Max)
- 00:20 Lou! (Malý deníček)
- 00:30 Lou! (Bezejmená kočka)
- 00:45 Mia a já IV (Podivné proudy)
- 01:05 Mia a já IV (Zealandie)
- 01:30 Agentka 203 (Chci vyhrát volby)
- 01:55 Agentka 203 (Tátův domov)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (11)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (12)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Postel)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Klíč)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Cdéčko)
- 03:05 Život s tátou (25)
- 03:15 Život s tátou (26)
- 03:25 Život s tátou (27)
- 03:35 Život s tátou (28)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (25)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (26)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (27)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (28)
- 04:35 Agentka 203 (Nadzvuková Zoe)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Kdo má mít nový telefon?)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Spací tanec)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zubní kartáček)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 05:35 Mia a já IV (Co ti poví zrcadla)
- 06:00 Lou! (Moje pyžamová párty)
- 06:10 Lou! (Moje malá domácnost)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom II (8)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Přímo z Koňské tlamy)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hanba o trůny)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Postel)
- 14:00 Sestry (Díky za hlouposti)
- 14:10 Sestry (Ta nejhorší z nich)
- 14:30 Lou! (Špatný kontakt)
- 14:40 Lou! (Na lince)
- 15:00 Barbie: Dreamhouse Adventures (25)
- 15:30 Barbie: Dreamhouse Adventures (26)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 18:30 Mimi šéf: Zpátky ve hře (Výzkum a vývoj)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách III (Ztráty a nálezy)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Odpadky z vzíku pana Weenieho)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Blízké setkání oříškového druhu)
- 20:00 Balto III: Velký závod
- 21:30 Mia a já IV (Náhrada)
- 22:00 Sestry (Úhlavní nepřítel)
- 22:10 Sestry (Domov sladký domov)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zrcadlo)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Platební karta)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Deštník)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (31)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (32)
- 23:30 Život s tátou (33)
- 23:40 Život s tátou (34)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Mike's Bikes)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (13)
- 00:10 Kikoriki (6)
- 00:20 Flopy (98)
- 00:35 Šmolkovia (47)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (28)
- 01:10 Esá z pralesa (12)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (1)
- 01:35 Volám sa Caillou V (11)
- 02:00 Dumper a Skoop (6)
- 02:15 Panda a Krash (47)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (8)
- 02:55 Myšiak Anatole (6)
- 03:20 Monchhichi II (22)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (8)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (7)
- 04:20 Malý medvedík (38)
- 04:45 Ruby z dúhy II (20)
- 05:10 Bob staviteľ (36)
- 05:25 Ocko hrdina (18)
- 05:30 Duda a Dada (8)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (2)
- 05:55 Máša a medveď (103)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (15)
- 06:30 Ocko hrdina (19)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (8)
- 06:40 Veselé zajačiky IV (23)
- 06:45 Telka Strýka Baltazára V (9)
- 07:00 Eggy Pops II (8)
- 07:05 Flopy (99)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (18)
- 07:25 Ocko hrdina (19)
- 07:30 Malý medvedík (39)
- 07:55 Drobčekovia II (8)
- 08:10 Máša a medveď (104)
- 08:20 Veselé zajačiky IV (24)
- 08:30 Fíha Tralala (5)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. II (1)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (15)
- 08:55 Ovečka Shaun (3)
- 09:00 Maličké príšerky II (6)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (2)
- 09:15 Slnečný Rej (6)
- 09:25 Esá z pralesa (12)
- 09:35 Veselé zajačiky IV (25)
- 09:40 Ruby z dúhy II (20)
- 10:10 Smejko a Tanculienka (13)
- 10:20 Bob staviteľ (36)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (46)
- 10:55 Zvedavkovci (16)
- 11:10 Monchhichi II (22)
- 11:20 Môj malý dinosaurus III (5)
- 11:25 Rozprávky líšky a vlka (7)
- 11:50 Panda a Kiwi (20)
- 11:55 Ovečka Shaun (4)
- 12:00 Volám sa Caillou V (11)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (3)
- 12:30 Polly Pocket (4)
- 12:35 Flopy (100)
- 12:50 Ruby z dúhy II (21)
- 13:15 Myšiak Anatole (6)
- 13:40 Malý silák Bheem (30)
- 13:45 Veselé zajačiky IV (26)
- 13:50 Panda a Krash (47)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť druhá)
- 14:15 Dumper a Skoop (6)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (28)
- 14:40 Maličké príšerky II (7)
- 14:45 Máša a medveď (105)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (15)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (8)
- 15:20 Esá z pralesa (13)
- 15:35 Ohrozené druhy (22)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (14)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (7)
- 16:25 Bob staviteľ (37)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (16)
- 16:45 Monchhichi II (23)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (3)
- 17:05 Ovečka Shaun (5)
- 17:15 Zábavné zvieratká (20)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (12)
- 17:35 Ruby z dúhy II (22)
- 18:00 Volám sa Caillou V (12)
- 18:25 Drobčekovia (2)
- 18:40 Ovečka Shaun (6)
- 18:50 Flopy (101)
- 19:10 Maličké príšerky II (8)
- 19:15 Zvedavkovci (17)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (6)
- 19:45 Máša a medveď (106)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (14)
- 20:05 Esá z pralesa (14)
- 20:15 Bob staviteľ (38)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (17)
- 20:40 Slnečný Rej (7)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (16)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (1)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (8)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (2)
- 22:05 Monchhichi II (24)
- 22:15 Myšiak Anatole (7)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (13)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (15)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (8)
- 23:35 Mášine rozprávky (8)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (4)
- 23:45 Veselé zajačiky V (1)
- 23:50 Malý silák Bheem (31)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 TBA
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Click
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 00:43 OPJ
- 01:33 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 02:02 MÉTÉO
- 02:06 MATIÉRE GRISE
- 02:37 L'ÉCHAPPÉE BELGE
- 03:04 GRACIA, LA MESSI DE BANGUI
- 03:55 VOYAGE DE REVE
- 04:23 C DANS L'AIR
- 05:32 VERSION FRANÇAISE
- 06:00 DANS LE RING DU DIAMANT
- 06:30 LE 6H00 INFO
- 06:54 MÉTÉO
- 06:58 LES 100 LIEUX QU'IL FAUT VOIR
- 07:51 #VF
- 07:56 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:26 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 KID LUCKY
- 08:52 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 08:58 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:04 CONTE-NOUS !
- 09:08 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:32 BANDE DE SPORTIFS !
- 09:35 EINSTEIN
- 10:04 CHRONIQUES D'EN HAUT
- 10:30 CHEF OLI VIRE CHAMPETRE
- 10:52 EXCELLENCE FRANÇAISE
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:14 MÉTÉO
- 11:17 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:31 LA UNE, AUX SOURCES DU JOURNALISME
- 13:16 CHÂTEAU !
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:00 TOUTE LA VIE
- 14:45 TOUTE LA VIE
- 15:27 L'ÉCHAPPÉE BELGE
- 15:54 LE MARATHON SANS FIN
- 15:59 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:23 VESTIAIRES
- 16:28 SÉRIEUX ?
- 16:52 NATURE = FUTUR !
- 17:00 PASSE-MOI LES JUMELLES
- 17:48 TENDANCE XXI EXPRESS
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:28 L'INVITÉ
- 18:36 OPJ
- 19:24 OPJ
- 20:16 QUEL TEMPS POUR LA PLANÉTE ?
- 20:27 LES ATHLÉTES DE LA NATURE
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:50 MÉTÉO
- 20:52 INCASSABLE
- 21:01 CLÉO DE 5 Á 7
- 22:28 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:48 MÉTÉO
- 22:51 L'ACTU
- 23:11 GÉNÉRATION PANAME
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Investujeme
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Zdravie na TA3
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (27)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (113)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (27)
- 01:45 ARTS24 (13)
- 02:00 NEWS (114)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (28)
- 02:45 EYE ON AFRICA (26)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (114)
- 04:15 FOCUS ALONE
- 04:20 YOU ARE HERE
- 04:30 BULLETIN (28)
- 04:45 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 05:00 NEWS (117)
- 05:15 EYE ON AFRICA (26)
- 05:30 BULLETIN (30)
- 05:45 ARTS24 (13)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 THE 51 PERCENT
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (13)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:20 PARIS GAMES (4)
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (853)
- 10:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (40)
- 11:10 REPORTERS PLUS
- 11:30 BULLETIN (11)
- 11:40 REVISITED
- 12:00 NEWS (856)
- 12:15 ARTS24 (14)
- 12:30 BULLETIN (217)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS PROD B
- 13:20 PARIS GAMES (4)
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (859)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (217)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 THE 51 PERCENT
- 16:00 NEWS (40)
- 16:10 REPORTERS PLUS
- 16:30 BULLETIN (11)
- 16:40 REVISITED
- 17:00 NEWS (865)
- 17:15 ARTS24 (14)
- 17:30 BULLETIN (218)
- 17:45 FRENCH CONNECTIONS
- 17:51 FASHION
- 18:00 NEWS PROD B
- 18:20 DESTINATION PARIS
- 18:30 BULLETIN
- 19:00 NEWS (866)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 PARIS GAMES
- 21:00 NEWS (866)
- 21:12 REPORTERS
- 21:24 SHORT CUTS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:45 EYE ON AFRICA (37)
- 22:00 NEWS (873)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:45 EYE ON AFRICA (28)
- 23:00 NEWS (875)
- 23:15 ARTS24 (14)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (28)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 ICI L'EUROPE 2éme Partie
- 02:45 BULLETIN
- 02:46 LE PARIS DES ARTS
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 PLAN B_24
- 03:21 LES OBSERVATEURS
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 ACTUELLES
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 C'EST EN FRANCE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 PAS 2 QUARTIER
- 04:51 MODE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 A L'AFFICHE
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS
- 07:30 BULLETIN
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:20 LES JEUX DE PARIS
- 08:30 BULLETIN
- 08:50 FOCUS SOLO
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 A L'AFFICHE
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 PLAN B
- 10:51 LES OBSERVATEURS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:15 ACTUELLES
- 11:30 BULLETIN
- 11:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 A L'AFFICHE
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:20 LES JEUX DE PARIS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS
- 14:30 BULLETIN
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:15 C'EST EN FRANCE
- 15:30 BULLETIN
- 15:45 PAS 2 QUARTIER
- 15:51 VOUS ETES ICI
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 PLAN B
- 16:21 LES OBSERVATEURS
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 A L'AFFICHE
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 ACTUELLES
- 17:30 BULLETIN
- 17:45 FOCUS SOLO
- 17:50 L'INSTANT MOBILE
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 PLAN B
- 19:21 LES OBSERVATEURS
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 LES JEUX DE PARIS
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:12 A L'AFFICHE
- 21:24 L'INSTANT MOBILE
- 21:30 BULLETIN
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 LES JEUX DE PARIS
- 23:16 ACTUELLES
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 BILLET RETOUR
- 00:00 Dvořák - umění hořák
- 01:00 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Biblická studna
- 07:10 Z krajiny kulturních tradic
- 07:40 V pohorách po horách
- 07:55 Světec dvou národů
- 08:25 Vlci v Lužici
- 09:05 Skryté poklady: Lubomír
- 09:35 Insitní umění v Srbsku
- 10:10 Duchovní krajina Novohradských hor
- 10:40 Island - Odraz Stvořitele
- 11:10 Absolventi: Anna Poláková
- 11:40 Přejeme si...
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 Generální audience papeže Františka
- 14:55 V pohorách po horách
- 15:05 Staňte se solí
- 15:40 Setkání citeristů v Lukově
- 16:00 Šéguové - děti z ulic Lubumbashi
- 16:35 Malíři velkých formátů
- 17:10 Lidé a město
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:13 Nededza
- 18:40 Říkejte mi strýcu
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Poklad z Jelínkova domu
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Jak potkávat svět
- 21:50 Paměť národa - Tváře vzdoru 1989
- 22:05 Za obzorem
- 22:35 Transport
- 23:10 Kostel sv. Vincenta de Paul
- 23:25 Salesiánská evangelizace
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - BJB Viera Bratislava
- 06:35 Biblia za rok
- 07:15 ICF Praha
- 08:00 Biblická lupa
- 08:30 Worship s kapelou
- 09:45 Campfest
- 12:45 Noeland
- 13:15 Slovo viery - BJB Aš
- 14:00 Relácia DNES
- 14:30 Konvokácia
- 18:45 Detský blok
- 19:15 Slovo viery - Za Kostolom CB Žilina
- 20:00 Joyce Meyer
- 20:30 Nová DNA
- 21:45 Relácia DNES
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Gréckokatolícky magazín
- 02:05 Vaticano
- 02:35 Medzi riadkami
- 02:50 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 U Nikodéma
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Eucharistické zázraky
- 07:50 Ruženec
- 10:00 Malá cesta
- 10:20 Gréckokatolícky magazín
- 10:45 vKontexte
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Náš pápež
- 14:25 Moja misia - magazín
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Putujeme Rímom
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 Vaticano
- 16:40 Medzi riadkami
- 17:00 Fara v meste
- 17:30 Doma je doma
- 18:15 Putujeme Rímom
- 18:20 Svätá omša zblízka
- 18:30 Spojení vierou
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 20:00 Silné vdovy
- 20:20 Taizé
- 21:10 Medzi nebom a zemou
- 22:00 Fungujúca a stabilná rodina
- 22:30 V škole Ducha
- 23:00 Doma je doma
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (11)
- 00:30 Dolce Vita (28)
- 01:00 Dotek luxusu (8)
- 01:30 Mrakodrapy (Monumenty a peníze 1972 – 1997)
- 02:30 Velkolepé designy (4)
- 03:30 Květinová show (2)
- 04:00 Hot Cars (8)
- 04:30 Zlatá mládež Instagramu (titulky) (7)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga: energie života (7)
- 07:00 Květinová show (2)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Svět z blízka (100)
- 08:00 Vitální zahrada (7)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (11)
- 09:00 Jóga: energie života (8)
- 12:00 Květinová show (3)
- 12:30 Dolce Vita (28)
- 13:00 Design pro vás (9)
- 13:30 Najdi, sprav a prodej! (2)
- 14:30 Vitální zahrada (8)
- 15:00 Teleshopping
- 15:30 Najdi, sprav a rozjeď to! (Uncle Bunt)
- 16:30 Teleshopping
- 17:00 House doktor (1)
- 17:45 Svět z blízka (100)
- 18:00 Teleshopping
- 18:30 Toymakerz (8)
- 19:30 Dotek luxusu (7)
- 20:00 Dolce Vita (29)
- 20:30 Nejlepší domov (6)
- 21:00 Dům v novém kabátě (6)
- 21:30 Jak najít vysněný dům (2)
- 22:00 Budovy, máte zelenou! (Materiály)
- 23:00 House doktor (2)
- 00:30 Moje Dubaj (10)
- 01:00 V mysli kuchaře (3)
- 01:30 Dolce Vita (8)
- 02:00 Čas na Te. Be. (Štola s meruňkami, fíky a marcipánem)
- 03:30 Holky v kuchyni (15)
- 08:00 Jóga – Energie života (6)
- 09:00 Billovo jídlo (2)
- 09:30 Luxusní delikatesy (2)
- 12:00 Blázen na cestách (Indie)
- 13:00 Teleshopping
- 13:30 V mysli kuchaře (3)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 04:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 04:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 04:27 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 04:29 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Okolí městské policie v Těšínské ulici čeká proměna, Kreativní děti absolvovaly příměstský tábor Artium, Gastrofestival F-M plný chutí zve na b
- 04:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Budova B opavského magistrátu prochází rekonstrukcí, V Opavě vyroste vůbec první streetballové hřiště, Opava patřila tradiční recesistické akci Týden divů)
- 04:45 Miniexpres Dolní Lutyně (Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost)
- 04:50 Orlovský miniexpres (Judo Club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka, Judo club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka)
- 04:53 Vítkovický miniexpres (OSTRAVA BUDE MÍT VE VÍTKOVICÍCH NOVÉ DIVADLO)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:13 Host dne (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 05:20 Z naší ZOO (Mláďata nejmenších koček světa)
- 05:25 Studuj u nás (SŠ prof. Matějčka v Ostravě slaví letos 60 let, Francouzské divadlo Wichterlova gymnázia v Ostravě, Marlenka Cup v Opavě)
- 05:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 05:42 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 05:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:13 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Kapacitu mateřinek by měla navýšit dětská skupina, Letní festival bavil děti i maňáskovým divadlem, Na koupališti se konal turnaj v plážovém fotbalu)
- 06:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 06:30 Host dne - repríza (Tomáš Skokan, vedoucí provozního odboru s. p. Povodí Odry: Existuje nějaká ochrana proti náhlým přívalům vody?)
- 06:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 07:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 07:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 07:27 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 07:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Okolí městské policie v Těšínské ulici čeká proměna, Kreativní děti absolvovaly příměstský tábor Artium, Gastrofestival F-M plný chutí zve na b
- 07:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Budova B opavského magistrátu prochází rekonstrukcí, V Opavě vyroste vůbec první streetballové hřiště, Opava patřila tradiční recesistické akci Týden divů)
- 07:50 Miniexpres Dolní Lutyně (Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost)
- 07:52 Orlovský miniexpres (Judo Club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka, Judo club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka)
- 07:54 Vítkovický miniexpres (OSTRAVA BUDE MÍT VE VÍTKOVICÍCH NOVÉ DIVADLO)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:13 Host dne (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 08:20 Z naší ZOO (Mládě u dikobrazů v expozici Tsavo)
- 08:25 Studuj u nás (SŠ prof. Matějčka v Ostravě slaví letos 60 let, Francouzské divadlo Wichterlova gymnázia v Ostravě, Marlenka Cup v Opavě)
- 08:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 08:42 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 08:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:13 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Kapacitu mateřinek by měla navýšit dětská skupina, Letní festival bavil děti i maňáskovým divadlem, Na koupališti se konal turnaj v plážovém fotbalu)
- 09:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 09:30 Host dne - repríza (Tomáš Skokan, vedoucí provozního odboru s. p. Povodí Odry: Existuje nějaká ochrana proti náhlým přívalům vody?)
- 09:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 10:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 10:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 10:27 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 10:29 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Okolí městské policie v Těšínské ulici čeká proměna, Kreativní děti absolvovaly příměstský tábor Artium, Gastrofestival F-M plný chutí zve na b
- 10:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Budova B opavského magistrátu prochází rekonstrukcí, V Opavě vyroste vůbec první streetballové hřiště, Opava patřila tradiční recesistické akci Týden divů)
- 10:45 Miniexpres Dolní Lutyně (Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost)
- 10:50 Orlovský miniexpres (Judo Club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka, Judo club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka)
- 10:53 Vítkovický miniexpres (OSTRAVA BUDE MÍT VE VÍTKOVICÍCH NOVÉ DIVADLO)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:13 Host dne (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 11:20 Z naší ZOO (Mláďata u vzácných prasat z Filipín)
- 11:25 Studuj u nás (SŠ prof. Matějčka v Ostravě slaví letos 60 let, Francouzské divadlo Wichterlova gymnázia v Ostravě, Marlenka Cup v Opavě)
- 11:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 11:43 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 11:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:13 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Kapacitu mateřinek by měla navýšit dětská skupina, Letní festival bavil děti i maňáskovým divadlem, Na koupališti se konal turnaj v plážovém fotbalu)
- 12:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 12:30 Host dne - repríza (Tomáš Skokan, vedoucí provozního odboru s. p. Povodí Odry: Existuje nějaká ochrana proti náhlým přívalům vody?)
- 12:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Krojovaní horníci opravili staré lavičky, Nováček soutěže Stonavu v prvním zápase potrápil, W hołdzie ofiarom zbrodni żywocickiej, 77. Górolski
- 13:20 Čeladenský miniexpres (Čeladná má oficiálně dvacítku nových čtenářů)
- 13:25 Těrlický miniexpres (Děti si v Hradišti užily tábor i Sportohraní)
- 13:27 Rychvaldský miniexpres (Děti s rodiči společně soutěžili na atletických závodech)
- 13:29 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Okolí městské policie v Těšínské ulici čeká proměna, Kreativní děti absolvovaly příměstský tábor Artium, Gastrofestival F-M plný chutí zve na b
- 13:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Budova B opavského magistrátu prochází rekonstrukcí, V Opavě vyroste vůbec první streetballové hřiště, Opava patřila tradiční recesistické akci Týden divů)
- 13:45 Miniexpres Dolní Lutyně (Zámek v Dolní Lutyni čeká záchrana a nová budoucnost)
- 13:50 Orlovský miniexpres (Judo Club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka, Judo club Orlová uspořádal mezinárodní Judo Camp Morávka)
- 13:53 Vítkovický miniexpres (OSTRAVA BUDE MÍT VE VÍTKOVICÍCH NOVÉ DIVADLO)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:13 Host dne (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 14:20 Z naší ZOO (Mláďata suchozemských želv, želva vroubená. Mláďata u mangust trpasličích)
- 14:25 Studuj u nás (SŠ prof. Matějčka v Ostravě slaví letos 60 let, Francouzské divadlo Wichterlova gymnázia v Ostravě, Marlenka Cup v Opavě)
- 14:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 14:42 Magazín TV medicína (Pavilon chirurgie SNO prošel rekonstrukcí, Martin Mašek, primář chirurgického oddělení Bílovecké nemocnice: Jednodenní chirurgie v Bílovecké nemocnici)
- 14:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:13 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Kapacitu mateřinek by měla navýšit dětská skupina, Letní festival bavil děti i maňáskovým divadlem, Na koupališti se konal turnaj v plážovém fotbalu)
- 15:20 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 15:30 Host dne - repríza (Tomáš Skokan, vedoucí provozního odboru s. p. Povodí Odry: Existuje nějaká ochrana proti náhlým přívalům vody?)
- 15:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Smlouva na rekonstrukci podle E. Jiřičné je podepsána)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Revitalizace parku za KD Radost běží podle plánu, Od životické tragédie uplynulo 80 let, bolest zůstává, Hokejisté už mohou trénovat na nové ledové ploše)
- 16:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Václav Dobrozemský (ODS) , 2. místostarosta Nového Jičína)
- 16:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Seniortaxi přepraví ve F-M měsíčně na 400 lidí, Strážníci uspořádali vyjížďku na kolech pro děti, Hokejoví mistři dorazí v úterý do haly Polárk
- 16:50 Albrechtický miniexpres (Na veteránský sraz přijelo přes sto historických vozidel)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Energie a kraj (Elektrárna Dětmarovice prochází proměnou, Centrum veřejných energetiků dostalo dotaci z JTF, Richard Vidlička, ředitel Českého svazu zaměstnavatelů v energetice: V energetice je nedostatek kvalifikovaných pracovníků)
- 17:25 Z naší ZOO (V expozici Na statku jsou k vidění selátka)
- 17:30 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 17:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 17:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 17:43 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 18:20 Host dne - repríza (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 18:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 18:45 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Revitalizace parku za KD Radost běží podle plánu, Od životické tragédie uplynulo 80 let, bolest zůstává, Hokejisté už mohou trénovat na nové ledové ploše)
- 19:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Václav Dobrozemský (ODS) , 2. místostarosta Nového Jičína)
- 19:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Seniortaxi přepraví ve F-M měsíčně na 400 lidí, Strážníci uspořádali vyjížďku na kolech pro děti, Hokejoví mistři dorazí v úterý do haly Polárk
- 19:50 Albrechtický miniexpres (Na veteránský sraz přijelo přes sto historických vozidel)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Energie a kraj (Elektrárna Dětmarovice prochází proměnou, Centrum veřejných energetiků dostalo dotaci z JTF, Richard Vidlička, ředitel Českého svazu zaměstnavatelů v energetice: V energetice je nedostatek kvalifikovaných pracovníků)
- 20:25 Z naší ZOO (Novinky ve voliéře La Pampa 2)
- 20:30 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 20:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 20:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 20:43 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 21:20 Host dne - repríza (Lukáš Grochal, pěstoun, předseda Institutu prevence, z. s. a Patrik Niebroj, pěstoun: Institut prevence eliminuje projevy rizikového chování dětí, Pěstouni jsou šancí pro opuštěné děti žít v rodině)
- 21:30 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, BMW chce v Mošnově postavit logistické centrum, Talentovaní mladí lidé z celého světa se sešli v Ostravě, V Kouparku v Radvanicích se pobaví děti i dospěl
- 21:45 Magazín TV medicína (Pacienti mohou rehabilitovat i s pomocí virtuální reality, Ondřej Volný, zástupce přednosty, Neurologické klinika FNO, Neurorehabilitace ve FNO s umělou inteligencí)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, V Karviné vyroste nový domov pro seniory Proseneo, Aktuálně z Karviné, Andrzej Bizoń, náměstek primátora Karviné: Město investuje do oprav škol a školek rekordní částku)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Revitalizace parku za KD Radost běží podle plánu, Od životické tragédie uplynulo 80 let, bolest zůstává, Hokejisté už mohou trénovat na nové ledové ploše)
- 22:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Václav Dobrozemský (ODS) , 2. místostarosta Nového Jičína)
- 22:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Seniortaxi přepraví ve F-M měsíčně na 400 lidí, Strážníci uspořádali vyjížďku na kolech pro děti, Hokejoví mistři dorazí v úterý do haly Polárk
- 22:50 Albrechtický miniexpres (Na veteránský sraz přijelo přes sto historických vozidel)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Energie a kraj (Elektrárna Dětmarovice prochází proměnou, Centrum veřejných energetiků dostalo dotaci z JTF, Richard Vidlička, ředitel Českého svazu zaměstnavatelů v energetice: V energetice je nedostatek kvalifikovaných pracovníků)
- 23:25 Z naší ZOO (Giboni si v ZOO užívají nový výběh)
- 23:30 Dopravní revue (Držitelé ODISky mohou využít turistickou slevu, Po opravené trati jezdí vlaky rychleji a tišeji, Možnosti parkování v Novém Jičíně rozšíří třicítka místa, Hasiči cvičili záchranu zraněných při nehodě v tunelu, Policejní preventisté se zamě
- 23:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 23:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 23:43 Magazín 112 (O prázdninách by řidiči měli dávat větší pozor na děti, Ostrava koupila dobrovolným hasičům nové přilby, Při tonutí je klíčová včasná první pomoc, Nemocnice v Havířově cvičně aktivovala traumaplán, Ostravskou městskou policie posílili nováčci
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TÝDEN V REGIONU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 PUTOVÁNÍ V REGIONECH
- 18:29 Počasí
- 18:30 18:40 TÝDEN V REGIONU
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 00:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 00:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 00:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 00:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 01:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 01:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 01:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 01:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 02:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 02:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 02:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 02:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 03:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 03:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 03:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 03:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 04:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 04:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 04:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 04:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 05:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 05:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 05:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 05:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 06:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 06:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 06:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 06:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 07:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 07:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 07:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 07:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 08:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 08:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 08:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 08:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 09:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 09:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 09:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 09:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 10:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 10:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 10:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 10:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 11:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 11:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 11:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 11:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 12:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 12:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 12:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 12:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 13:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 13:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 13:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 13:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 14:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 14:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 14:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 14:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 15:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 15:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 15:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 15:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:13 U nás v kraji (Už brzy zažije Hradec světový závod!)
- 16:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 16:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 16:25 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 16:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:34 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:12 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 17:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 17:23 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 7. díl 2024)
- 17:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:37 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 17:45 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 18:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 18:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 18:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 19:25 Bulvár (Bulvár)
- 19:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 19:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 19:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 19:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 20:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 20:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 20:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 21:25 Bulvár (Bulvár)
- 21:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 21:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 21:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 21:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 22:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 22:28 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 22:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:20 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:21 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 23:25 Bulvár (Bulvár)
- 23:35 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 23:45 Jičínský miniexpres (Z ústavu do domečků na zelené louce)
- 23:49 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 23:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:14 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 00:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 00:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 01:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 01:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 02:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 02:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:14 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 03:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 03:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 04:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 04:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 05:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 05:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:14 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 06:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 06:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 07:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 07:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 08:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 08:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:14 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 09:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 09:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 10:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 10:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 11:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 11:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:14 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 12:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 12:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 13:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 13:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 14:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 14:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:14 Host dne (Jaroslav Javornický, vinař)
- 15:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 100. díl)
- 15:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:14 Host dne (Frída Oratorová, zpěvačka a cimbalistka)
- 16:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (32. Povidloň)
- 16:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 17:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje - Staroboleslavské basiliky chrání odkaz nejcennější)
- 17:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:15 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 18:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 18:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:15 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 19:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 19:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 20:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:15 Host dne (Vít Pavlík, výtvarník)
- 21:25 Sběratelé (Milan Švihálek vás vtáhne do tajných komnat sběratelů Moravskoslezského kraje. Hurvínek.)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 22:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 22:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (78. Bohdan Turor, psycholog)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka)
- 23:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 67. díl)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Za oponou
- 00:30 Týden v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeský magazín
- 01:30 Host dne
- 01:40 Středočeské noviny
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 10
- 05:30 Host dne
- 05:40 Kam vyrazit
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 15
- 06:30 Dobré zprávy
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 1
- 07:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 07:40 Hasiči
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres
- 08:30 Středočeské noviny
- 08:40 Svět z blízka
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Kam vyrazit
- 09:30 Host dne
- 09:40 Středočeský magazín
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 13
- 10:30 Dobré zprávy
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 4
- 11:30 Středočeská nej
- 11:40 Za oponou
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 8
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 6
- 13:30 Host dne
- 13:40 Středočeské noviny
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 2
- 14:30 Kam vyrazit
- 14:40 Svět z blízka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 11
- 15:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 1
- 16:30 Dobré zprávy
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 4
- 17:30 Za oponou
- 17:40 Středočeská nej
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres Prahy 15
- 18:30 Putování po regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 18
- 19:30 Host dne
- 19:40 Středočeské noviny
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 6
- 20:30 Za oponou
- 20:40 Středočeský magazín
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Putování po regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 11
- 22:30 Host dne
- 22:40 Kam vyrazit
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Hasiči
- 23:30 Špetka Slovácka
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Dobré zprávy z regionů
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Dobré zprávy z regionů
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Dobré zprávy z regionů
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Dobré zprávy z regionů
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Dobré zprávy z regionů
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Dobré zprávy z regionů
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Dobré zprávy z regionů
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Dobré zprávy z regionů
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Pořady z Libereckého kraje
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Pořady z Libereckého kraje
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Pořady z Libereckého kraje
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Pořady z Libereckého kraje
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 Zprávy regionu
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Mezi nebem a zemí I.
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Zprávy regionu
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Mezi nebem a zemí I.
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Zprávy regionu
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Mezi nebem a zemí I.
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Zprávy regionu
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Mezi nebem a zemí I.
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Zprávy regionu
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Mezi nebem a zemí I.
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Zprávy regionu
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Mezi nebem a zemí I.
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Zprávy regionu
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Mezi nebem a zemí I.
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Zprávy regionu
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Mezi nebem a zemí I.
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Zprávy regionu
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Mezi nebem a zemí I.
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Zprávy regionu
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Mezi nebem a zemí I.
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Zprávy regionu
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Mezi nebem a zemí I.
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Zprávy regionu
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Mezi nebem a zemí I.
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Zprávy regionu
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Mezi nebem a zemí I.
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Zprávy regionu
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Mezi nebem a zemí I.
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Zprávy regionu
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Mezi nebem a zemí I.
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Zprávy regionu
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Mezi nebem a zemí I.
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Zprávy regionu
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Mezi nebem a zemí I.
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Zprávy regionu
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Mezi nebem a zemí I.
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 Zprávy regionu
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 Zprávy regionu
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 Zprávy regionu
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 Zprávy regionu
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 Zprávy regionu
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 Zprávy regionu
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 Tomáš Jízdný (57)
- 00:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 01:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Milan Kolář (88)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 David Švejnoha (155)
- 03:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (139)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (8)
- 05:48 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z PACOVA
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 09:45 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 10:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 10:45 KULTURA
- 10:50 STUDIO iVysočina
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 STUDIO iVysočina
- 12:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 12:30 KULTURA
- 12:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:37 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 12:42 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:44 POČASÍ
- 12:47 WEBOVÉ KAMERY
- 12:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 13:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 14:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 15:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 16:30 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (1)
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (40)
- 17:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 18:00 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 18:15 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 18:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 18:45 POČASÍ
- 18:48 KULTURA
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 19:30 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 20:15 POČASÍ
- 20:18 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (40)
- 20:33 POČASÍ
- 20:36 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 20:51 SPORT
- 20:56 HEADLINES
- 21:00 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 22:15 POČASÍ
- 22:18 ŽIVĚ Z PACOVA
- 22:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 22:35 POČASÍ
- 22:38 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 22:53 POČASÍ
- 22:56 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 22:58 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 23:00 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 23:15 POČASÍ
- 23:18 STUDIO iVysočina
- 23:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 23:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 23:45 POČASÍ
- 23:48 STUDIO iVysočina
- 23:58 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Народ
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Останній день диктатора
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Історичні факти
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети