Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:10 Kobra 11 III (1)
- 01:10 Spartan: Týmová výzva (7)
- 01:50 Přestávka ve vysílání
- 04:50 Česká Enduro Serie 2024 - Kouty MČR
- 05:00 ČEZ RunTour - Olomouc
- 05:10 Walker, Texas Ranger VIII (10)
- 05:55 Spartan: Týmová výzva (8)
- 06:35 Mistři zastavárny XXIV (26)
- 07:35 Mezi žraloky XI (21)
- 09:30 Kobra 11 II (22)
- 10:30 Kobra 11 III (1)
- 11:35 Novashopping
- 11:50 Walker, Texas Ranger VIII (11)
- 12:45 Válka skladů XII (11)
- 16:40 Kobra 11 III (3)
- 18:40 Válka skladů XII (12)
- 19:05 Válka skladů XIII (1)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (28)
- 20:30 Mistři renovací III (2)
- 21:20 Kachní dynastie IV (25)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (12)
- 23:15 Kobra 11 III (3)
- 05:00 Máma (17)
- 05:40 Ženatý se závazky (97)
- 06:30 Karate ovce (65)
- 07:15 Bakugan: Evolutions (18)
- 07:25 Přátelé IX (16)
- 08:20 Máma (21)
- 10:00 Malý Sheldon IV (5)
- 11:30 Ženatý se závazky (99)
- 12:25 Dva a půl chlapa VI (24)
- 12:50 Dva a půl chlapa VII (1)
- 13:20 Přátelé IX (16)
- 14:15 Teorie velkého třesku III (23)
- 15:50 Máma (22)
- 16:20 Máma II (3)
- 17:30 Svět podle Jima (14)
- 18:20 Dva a půl chlapa VII (3)
- 19:10 Malý Sheldon IV (7)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (4)
- 21:40 Přátelé IX (18)
- 22:35 Americký táta VI (11)
- 23:30 Dva a půl chlapa VII (3)
- 06:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:25 Na lovu II
- 12:10 Odložené případy (Běžec)
- 13:05 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko II (1)
- 05:15 Ulice (4345)
- 06:45 Život na jachtě: Za dobrodružstvím (5)
- 08:25 Čarodějky IV (14)
- 09:20 Vítejte doma IV
- 10:10 Oteckovia II (85)
- 16:05 Vyměněné osudy II (61)
- 20:15 Nekonečná láska II (127)
- 21:10 Nekonečná láska II (128)
- 10:00 Queen & King of the Court #1
- 10:30 Mystic Skate Cup
- 11:05 Freestyle Pro Tour
- 11:35 Česká Enduro Serie 2024 - Kouty MČR
- 11:45 Běhej lesy - Klínovec
- 12:00 Spade poker show 2024 (16)
- 12:25 1:1 Sport Show (61)
- 13:05 PFL 1
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Spade poker show 2024 (1)
- 19:15 AC Sparta Praha -
- 04:45 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Premier League Darts 2024
- 09:45 Engadin Snow
- 15:05 Draft NHL 2024
- 15:20 Házená: Füchse Berlín - MT Melsugen
- 16:50 Pool - letní speciál
- 17:20 TOTO Dutch Darts Masters
- 22:00 Běhej lesy - Klínovec
- 22:15 KSW 96: Pawlak vs. Janikowski 2
- 00:15 Hymna SR
- 00:25 Správy „N“
- 01:20 Góly - body - sekundy
- 01:35 Počasie
- 01:45 Agatha Christie: Poirot (Diabol pod slnkom)
- 03:30 Správy „N“
- 04:25 Góly - body - sekundy
- 04:40 Nebíčko v papuľke
- 05:10 Capri II (13)
- 07:00 Ranné správy
- 10:10 Candice Renoirová IV (2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri III (1)
- 18:00 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Hlas noci)
- 22:20 Prípady 1. oddelenia (6)
- 23:20 Správy „N“
- 00:00 Hymna SR
- 00:01 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Zázračný miniateliér
- 06:15 Počúvaj moju hudbu
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon II (V tieni čerešne)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:10 Ukrajinský magazín
- 08:35 Kimondó - Na kus reči
- 09:00 Nemecký magazín
- 09:30 Škola žien
- 10:45 Vo výťahu
- 11:05 Kúzelné mestečko (13)
- 11:40 Rusty
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - SMAJLIPOLIEVOČKA)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Cyklopotulky (Malá Fatra popri Váhu)
- 12:40 Hubačka
- 12:55 Na zelenej adrese
- 13:15 Kvarteto
- 13:40 Família (Família - Život s intuíciou)
- 16:00 Pozoruhodný štýl II
- 16:25 Môj emigrant (Fedor)
- 17:00 Anjeli strážni (Anjeli strážni Anny Geislerovej)
- 17:30 Lov slov
- 17:55 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Mláďatá "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon II (Čudné zviera)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:30 Vstúpte do sveta tanca
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:50 Athleticus
- 22:00 Kukačky (11)
- 22:50 Kukačky (12)
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Z metropole
- 02:00 Kalendárium
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V bílé stopě)
- 05:15 Etiketa (Promoce)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Poodří)
- 06:30 Na cestě po severní Dalmácii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Šestá pozice)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Štafle
- 13:35 Třetí táta
- 16:10 Magnum II (Anonymní autorka)
- 17:00 Na cestě po jižní Keni
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 01:10 AZ-kvíz
- 01:35 Z metropole
- 02:00 Kalendárium
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V bílé stopě)
- 05:15 Etiketa (Promoce)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Poodří)
- 06:30 Na cestě po severní Dalmácii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Šestá pozice)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Český kras)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně albánské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Štafle
- 13:35 Třetí táta
- 16:10 Magnum II (Anonymní autorka)
- 17:00 Na cestě po jižní Keni
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:50 Správy :24
- 05:15 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Luxusné jedlá
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Čaj
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Potraviny z laboratória
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:25 Dobrý šéf
- 03:20 Pinocchio: Skutečný příběh
- 06:00 Velký draft
- 07:55 U mě dobrý
- 09:55 Vánoce na cestách
- 11:30 Lassie se vrací
- 13:15 Citrónová romance
- 16:40 Proxima
- 18:35 Princezna rebelka
- 20:15 Podfuk za všechny prachy
- 22:10 Rituální zabiják
- 23:55 Fast Charlie
- 00:55 První oddělení II
- 01:30 Policisté v akci
- 02:15 Policisté v akci
- 03:00 Noviny
- 03:35 Soudní síň (Vrať se k bývalce)
- 04:20 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení II
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:50 Pod povrchem (27)
- 12:00 Nové bydlení - Dizajn
- 13:00 Soudní síň (Alergie)
- 14:00 Soudní síň (Když ty, tak i já!)
- 15:00 Policisté v akci
- 16:00 Policisté v akci
- 17:00 Soudní síň (Depozit)
- 18:00 Soudní síň (Internetová nevěra)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 20:20 Daleko od stromu
- 21:45 Kriminálka Kraj (Hody)
- 22:40 Kriminálka Kraj (Bezmocné 1/2)
- 23:40 První oddělení II
- 00:40 Survivor
- 01:40 Aj múdry schybí
- 02:45 Partička
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (70)
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (71)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (13)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám II (14)
- 22:50 Farma
- 00:35 Luxusní domy III (4)
- 01:00 Projekt "Domov" II (3)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (2)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (26)
- 03:35 Dům snů III (6)
- 04:15 Dům snů (2)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život III (2)
- 06:00 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (8)
- 06:55 Nejkrásnější britské zahrady II (2)
- 07:50 Velkolepé plány XIX (2)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (26)
- 09:55 Projekt "Domov" II (3)
- 10:45 Luxusní domy III (4)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (8)
- 14:20 Dům snů III (6)
- 15:10 Velkolepé plány XIX (3)
- 16:05 Luxusní domy III (5)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? V (9)
- 17:30 Projekt "Domov" II (4)
- 20:25 Dům snů (3)
- 21:15 Dům snů - Dvojčata vzpomínají (9)
- 22:05 Dům snů III (7)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? V (9)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady II (3)
- 00:15 Chevalier
- 02:00 Hellboy II: Zlatá armáda
- 03:55 Syn
- 06:00 Batman: Zkáza Gothamu
- 07:30 Moře stromů
- 09:20 Aquaman
- 11:40 Amsterdam
- 13:50 Taxikáři
- 15:25 Chevalier
- 17:15 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (18)
- 17:55 Jurský park
- 20:00 Mělas to vědět (4)
- 20:50 Zimní král (1)
- 21:50 Pravá ruka pomsty
- 23:40 Patriot
- 00:00 Zapadnout bolí
- 01:50 Noční zvířata
- 03:45 Dokonalý trik
- 06:00 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 07:45 Romantická komedie
- 10:50 Přátelé II (20)
- 11:10 Přátelé II (21)
- 11:35 Hobit: Neočekávaná cesta
- 14:20 Mořské jiskry
- 16:00 Bláznivá, zatracená láska
- 17:55 Vražda v Londýně
- 19:30 Zelený sršeň
- 21:30 Zlé sémě se vrací
- 23:00 Smrtelné zlo: Probuzení
- 01:25 Rod Draka II (8)
- 02:25 Sektor II (Jeruzalém)
- 03:25 Tenet
- 06:00 García a García
- 07:40 Šmoulové
- 10:00 Muži v černém: Globální hrozba
- 11:55 Samaritán
- 13:35 Fotbalový talent VI (2)
- 18:20 Girls VI (1)
- 19:00 Girls VI (2)
- 19:30 Sex ve městě II (Líbilo se ti to?)
- 22:50 Samaritán
- 00:55 Mlčení jehňátek
- 02:50 Sparta
- 04:30 Vrch řvoucích lvic
- 06:00 Šesté dítě
- 07:35 Alice
- 09:25 Martinez
- 11:00 První rande
- 11:15 Zpověď hochštaplera Felixe Krulla
- 13:10 Já a Felix
- 14:40 Klíčovou dírkou
- 16:25 Alice
- 20:00 Blade Runner 2049
- 22:45 Elle
- 00:10 Dekameron
- 02:00 Ashkal: Vyšetřování v Tunisu
- 03:35 Zvířata
- 06:00 Človíček Tate
- 07:40 Muž, který věděl příliš málo
- 09:15 Otcové a matky
- 11:00 Červená pustina
- 13:00 Bugsy
- 15:15 1976
- 18:30 Hellboy
- 20:30 RoboCop