Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:05 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V podzemí)
- 05:15 Etiketa (Nehody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Muži z Bombaje
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O vodě, lásce a štěstí
- 13:55 Burácení s Burácem
- 14:35 O Terezce a paní Madam
- 15:20 Domácí víno
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (5)
- 20:10 Tři životy
- 21:30 Hitparáda televizní zábavy
- 00:35 Vítězství ducha
- 02:30 Před půlnocí
- 03:00 Na moll...
- 03:40 Poslání
- 08:25 Cyklotoulky
- 08:35 Krásy bretaňského pobřeží
- 09:30 Nahoru a dolů Hedvábnou stezkou (4)
- 12:35 A Bůh... stvořil ženu
- 16:30 Špióni v přírodě (2)
- 17:30 Svět zvířat (Hroši a nosorožci)
- 20:00 Prohnilí
- 21:50 Co se nepromíjí
- 23:50 Království pirátů (5)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 BILANCE: Porazíme rakovinu?
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Hrady a zámky)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Zkraje
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:27 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Sedm desetiletí Č(S)T)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Dovolená za dráty)
- 22:32 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:30 OH Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 05:00 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 06:00 OH Paříž 2024 (BMX)
- 06:40 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 07:12 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 10:22 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 11:45 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 13:09 OH Paříž 2024 (Jachting)
- 13:55 OH Paříž 2024 (Cyklistika)
- 18:29 Rychlý přehled
- 18:54 OH Paříž 2024 (Judo)
- 19:30 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 04:20 Jak se staví sen
- 06:00 Lodí přes Kornati
- 06:06 Bolek a Lolek vyrážejí do světa
- 06:14 M.A.S.H (232)
- 06:37 M.A.S.H (233)
- 07:00 M.A.S.H (234)
- 07:29 M.A.S.H (235)
- 08:00 M.A.S.H (236)
- 08:31 Autosalon.tv
- 09:37 7 pádů Honzy Dědka
- 10:44 Kdo se ptá?
- 11:51 Máme rádi Česko
- 14:56 Výlet
- 17:07 Plavecký mariáš
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda IV (Cena za život)
- 21:30 Polda IV (Bez rozloučení)
- 04:35 Autosalon.tv
- 05:25 Těžká dřina
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:15 Příhody Bolka a Lolka
- 06:23 Těžká dřina
- 06:49 Top Gear III (9)
- 08:13 Top Gear III (10)
- 09:19 Top Gear IV (6)
- 10:27 Top Gear IV (7)
- 11:41 Re-play
- 14:15 Simpsonovi III (Homer na pálce)
- 14:43 Simpsonovi III (Lízina vzpoura)
- 15:04 Oko dravce
- 20:17 Minority Report
- 23:10 Cesta kolem světa
- 04:46 Sběratelé kostí VIII (Kamarádka v nouzi)
- 05:41 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:28 Policie v akci
- 07:08 Closer: Nové případy VI (Posvátné město 5/5)
- 11:50 Columbo (Prázdný rám)
- 18:36 Columbo (Nebezpečná hra)
- 00:10 Hra o přežití
- 02:11 Kosti a skalp
- 09:51 Tohle je válka!
- 11:42 Král Artuš
- 16:04 Don Juan DeMarco
- 17:55 Promlčeno
- 22:25 Apokalypsa v Los Angeles
- 23:51 Cesta kolem světa
- 04:45 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Na zámku
- 06:14 Karolína, domácí kuchařka
- 06:40 Teď vaří šéf!
- 07:15 Britská královská rodina: Skutečnost a fikce (Zkoušky a strasti)
- 10:45 Receptář prima nápadů
- 11:31 Libovky Pepy Libického
- 20:03 Dívka z přívěsu
- 21:49 1. MISE (Boxuješ jak dalajláma)
- 23:02 Inkognito
- 23:59 Zoufalé manželky IV (Hry)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: L)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Zafari (1)
- 06:40 Pošťák Pat
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Sen kačera Daffyho
- 12:30 Kiwi a Strit III
- 12:35 My holky z Městečka (4)
- 13:05 Říkání o víle Amálce
- 13:15 Lední medvídek
- 14:30 Šikulové
- 15:00 Kiwi a Strit III
- 15:05 Šmoulové
- 15:30 Fazolčina kavárna
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:40 Tlapková patrola VIII
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:10 MasterChef Junior VIII (9)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek hodinářem)
- 18:50 Zafari (2)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho II (3)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Sametová hvězdička)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 04:15 Uchem jehly
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Červená
- 21:35 Olga Sommerová
- 21:50 Velký Caruso
- 23:40 Cirque du Soleil: Kooza
- 04:30 Prostřeno v Británii XVIII (25)
- 04:52 Prostřeno v Británii XVIII (26)
- 05:15 Ráj podle Bryana III (Příliš mnoho kuřat)
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:26 Neuvěřitelné dorty II (21)
- 06:48 Amerika hledá topmodelku XIX (Úspěšné studentky)
- 07:30 Tyhle šaty beru! IX (Nerozhodná nevěsta)
- 07:57 Tyhle šaty beru! IX (Máma, expert a nevěsta ve svatebním salonu)
- 12:10 Neuvěřitelné dorty II (21)
- 12:40 Neuvěřitelné dorty II (22)
- 13:02 VIP Prostřeno!
- 14:27 Hledá se táta
- 15:42 Neuvěřitelné dorty II (23)
- 04:28 Rodinná pouta II (Na koni)
- 05:31 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:11 S Italem v kuchyni
- 06:47 Nikdo není dokonalý
- 07:52 Columbo (Smrt nabízí pomocnou ruku)
- 14:37 Rodinná pouta II (Vyznání lásky)
- 15:43 1. MISE (Nákaza)
- 16:54 Nikdo není dokonalý
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:17 Nikdo není dokonalý
- 23:23 Jak se staví sen - extra
- 04:23 K věci
- 04:53 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 07:00 Zprávy
- 07:27 Prima Česko
- 08:00 Zprávy
- 08:28 Prima ARCHIV
- 08:39 Prima MĚSTO
- 09:00 Zprávy
- 09:28 Lékaři v éteru
- 10:00 Zprávy
- 10:17 Generace deprese
- 11:00 Zprávy
- 11:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 11:30 Zprávy z Paříže
- 11:55 Polední zprávy
- 12:24 Co na to vaše zdraví
- 13:00 Zprávy
- 13:28 Prima MĚSTO
- 13:40 Prima HISTORIE
- 13:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 20:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:52 Hlasy zločinu
- 23:48 360⁰
- 04:50 Největší loupeže s Piercem Brosnanem (Krádež diamantů v Antverpách)
- 06:00 Ptačí říše
- 06:09 Tajemství odhalená z výšky (Vojenská tajemství)
- 06:53 Veterináři z Arktidy II (Operace levharta sněžného)
- 07:15 Veterináři z Arktidy II (Záchrana aljašských tuleňů)
- 07:43 Síla instinktů (Mandrilové: Souboj alfa samců)
- 00:05 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V podzemí)
- 05:15 Etiketa (Nehody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Muži z Bombaje
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O vodě, lásce a štěstí
- 13:55 Burácení s Burácem
- 14:35 O Terezce a paní Madam
- 15:20 Domácí víno
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (5)
- 20:10 Tři životy
- 21:30 Hitparáda televizní zábavy
- 00:05 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V podzemí)
- 05:15 Etiketa (Nehody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Muži z Bombaje
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O vodě, lásce a štěstí
- 13:55 Burácení s Burácem
- 14:35 O Terezce a paní Madam
- 15:20 Domácí víno
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (5)
- 20:10 Tři životy
- 21:30 Hitparáda televizní zábavy
- 00:50 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (16)
- 01:40 Sousedství V (4)
- 03:05 Ze dvora (5)
- 03:15 U stánku II (13)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (198)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (199)
- 04:25 Zahradní proměny II (4)
- 05:10 Zahradní proměny II (5)
- 06:00 Výleťák (234)
- 06:10 Ve dvou se to lépe vaří (2)
- 06:45 Případy detektiva Murdocha XI (14)
- 07:40 Zahradní proměny II (6)
- 12:05 Tři vejce do skla
- 13:55 Cukrárna (10)
- 15:10 Otec Braun (5)
- 17:10 Zahradní proměny II (8)
- 20:10 Synové a dcery Jakuba skláře (10)
- 21:35 Pěsti ve tmě
- 23:40 Zoolander
- 04:05 Ordinace v růžové zahradě 2 (Hoří!)
- 05:00 Novashopping
- 06:10 Holčička z iglú
- 06:15 Zig a Sharko IV
- 06:35 Chuggington: Veselé vláčky II (4)
- 07:25 Alvin a Chipmunkové II (15)
- 08:15 Šestka táhne světem
- 09:30 Co ste hasiči (Hasičský ples)
- 12:30 Prázdniny pana Beana
- 14:15 Everest
- 16:40 DC Liga supermazlíčků
- 20:20 Bohové Egypta
- 22:50 Na hraně zítřka
- 01:40 Nezvratný osud 5
- 03:05 Stav mysli
- 11:10 Rafťáci
- 13:20 Kameňák 3
- 18:30 Marmaduke
- 20:00 Spider-Man
- 22:25 Temná tvář Brooklynu
- 04:05 Florbal - letní speciál
- 04:55 Mystic Skate Cup
- 05:20 Běhej lesy - Týmovka
- 05:45 Walker, Texas Ranger VIII (7)
- 06:25 Strážci hranic: Austrálie III (19)
- 07:15 Mistři zastavárny XXIV (23)
- 08:05 Mistři renovací II (22)
- 09:00 Kachní dynastie IV (19)
- 09:55 Kobra 11 II (17)
- 11:55 Novashopping
- 12:10 Walker, Texas Ranger VIII (8)
- 13:00 Válka skladů XII (5)
- 14:50 Mistři zastavárny XXIV (24)
- 15:45 Spartan: Týmová výzva (7)
- 16:40 Kobra 11 II (19)
- 18:40 Válka skladů XII (7)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (25)
- 20:30 Drak přichází
- 22:30 Walker, Texas Ranger VIII (9)
- 23:25 Kobra 11 II (19)
- 00:15 Teorie velkého třesku III (11)
- 01:55 Malý Sheldon III (16)
- 02:30 Svět podle Jima (6)
- 03:10 Americký táta VI (3)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 Máma (5)
- 05:40 Ženatý se závazky (91)
- 06:30 Karate ovce (53)
- 07:10 Bakugan: Evolutions (15)
- 07:20 Přátelé IX (10)
- 08:15 Máma (9)
- 09:55 Malý Sheldon III (20)
- 11:25 Ženatý se závazky (93)
- 12:20 Dva a půl chlapa VI (19)
- 13:15 Přátelé IX (10)
- 14:10 Teorie velkého třesku III (11)
- 15:45 Máma (13)
- 17:25 Svět podle Jima (8)
- 18:20 Dva a půl chlapa VI (21)
- 19:10 Malý Sheldon III (21)
- 19:35 Malý Sheldon IV (1)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (15)
- 21:40 Přátelé IX (12)
- 22:35 Americký táta VI (5)
- 23:25 Dva a půl chlapa VI (21)
- 04:10 Na lovu
- 04:50 Co na to Češi
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu
- 07:25 MasterChef Česko (16)
- 12:00 Specialisté (Naslepo)
- 13:05 Teleshopping
- 13:20 MasterChef Česko (17)
- 20:00 Myšlenky zločince VIII (6)
- 20:50 Myšlenky zločince VIII (7)
- 21:40 Myšlenky zločince VIII (8)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VIII (16)
- 01:05 Vyměněné osudy II (53)
- 02:35 Čarodějky IV (11)
- 03:15 Nemocnice Chicago Med VIII (16)
- 03:55 Téměř dokonalý muž
- 05:30 Ulice (4342)
- 07:05 Život na jachtě: U protinožců (16)
- 08:45 Čarodějky IV (13)
- 09:35 Malé lásky III (6)
- 10:25 Vítejte doma IV
- 16:15 Poldark III (1)
- 17:20 Poldark III (2)
- 20:15 Loď snů: Mauricius
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Házená: SC Magdeburg - THW Kiel
- 10:00 Češi v NHL v sezoně 2023/24
- 10:30 Prague rugby 7s 2024
- 11:05 Mystic Skate Cup
- 11:30 Queen & King of the Court #1
- 18:15 Pool - letní speciál
- 18:45 Ragby: Rugby - letní speciál
- 19:30 Absa Cape Epic Best of WOMEN
- 00:25 Ordinácia s výhľadom na more (Deň otcov na Rujane)
- 01:55 Správy „N“
- 02:50 Góly - body - sekundy
- 03:10 Don Matteo (Pomýlená láska)
- 04:10 Candice Renoirová III (Zdanie často klame)
- 05:05 Správy „N“
- 05:55 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom vyhnali diviaka)
- 06:05 Jurošík
- 06:10 Príbeh rieky Poprad (14)
- 06:30 Zázračný ateliér
- 06:55 Rusty
- 07:00 Medvedík Pompon (Po stopách Strašikuka)
- 07:10 Lexi a Lottie
- 07:35 Bluey
- 07:40 Zberateľ zvukov (Festival zvukov)
- 07:45 Šmolkovia - nové príbehy
- 08:00 Údolie Muminovcov III
- 08:20 Šéfkuchár Shane (Hľadačí hľuzoviek)
- 08:30 Athleticus
- 08:35 Superveda
- 08:45 Duel Junior
- 09:10 Knižkotipy
- 09:30 NAJpátrači
- 09:45 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 10:00 Hoodie II
- 10:10 Hoodie II
- 10:25 Safari (Safari)
- 10:50 Safari (Korunný svedok)
- 11:30 Nebíčko v papuľke
- 12:05 Gastromap
- 12:35 Neposlušní
- 13:15 Milujem Slovensko
- 14:40 Julie Lescautová (3)
- 16:20 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Maui)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Neskoro večer
- 23:05 Hit roka
- 00:20 Hymna SR
- 00:25 Správy „N“
- 01:15 Hírek
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Beluša)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Malá Fatra popri Váhu)
- 09:25 Cesta hrdinov SNP (5)
- 09:40 PPPíter v Afrike
- 09:50 Afrika na pionieri
- 10:05 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:15 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:30 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom II
- 10:45 Extrémne vo svete (Kaňon Fratarica)
- 11:00 Jeden deň (90 minút)
- 11:25 VAT
- 12:15 Kapura
- 13:00 Farmárska revue
- 13:25 Letná rybačka
- 13:35 S rozumom do hory (S rozumom do hory - PRÍRODE BLÍZKE HOSPODÁRENIE)
- 18:30 Večerníček (Jakub a Flip "N")
- 18:40 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon II
- 18:50 Poštár Pat
- 19:05 Lexi a Lottie
- 19:30 Počúvaj moju hudbu
- 19:35 Počúvaj moju hudbu
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 19:50 Athleticus
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Krásna iskra
- 21:35 Šesť zmyslov Paríža
- 22:05 El presidente (5)
- 23:05 Ranger (Búrka)
- 00:05 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V podzemí)
- 05:15 Etiketa (Nehody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Muži z Bombaje
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O vodě, lásce a štěstí
- 13:55 Burácení s Burácem
- 14:35 O Terezce a paní Madam
- 15:20 Domácí víno
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (5)
- 20:10 Tři životy
- 21:30 Hitparáda televizní zábavy
- 00:05 Objektiv
- 00:35 AZ-kvíz
- 01:05 Manéž Bolka Polívky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Spolu na hranici (V podzemí)
- 05:15 Etiketa (Nehody)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Muži z Bombaje
- 07:05 Čertouská poudačka
- 08:35 Úsměvy Oldřicha Nového
- 09:15 Slovácko sa nesúdí (7)
- 09:45 Slovácko sa nesúdí (8)
- 10:20 Walker: Independence (9)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O vodě, lásce a štěstí
- 13:55 Burácení s Burácem
- 14:35 O Terezce a paní Madam
- 15:20 Domácí víno
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (5)
- 20:10 Tři životy
- 21:30 Hitparáda televizní zábavy
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň v ekonomike
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:30 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:30 SK dejiny: Olympijské hnutie po roku 1948
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Reportéri 2024 - zostrihy
- 20:35 Reportéri 2024 - zostrihy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň vo svete
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň v ekonomike
- 01:30 Hypnotik
- 03:00 Věčně mladá
- 04:45 12 darů do života
- 06:55 Příšerky z vesmíru
- 08:35 Lassie se vrací
- 10:20 Citrónová romance
- 12:05 Zoubková víla
- 13:35 Dům na prodej, srdce k odběru
- 15:15 Který je ten pravý?
- 16:50 Tajnosti
- 18:35 Snové léto
- 20:15 Dobrý šéf
- 22:20 Rituální zabiják
- 00:25 První oddělení II
- 01:05 Policisté v akci
- 01:50 Policisté v akci
- 02:35 Krimi
- 02:55 Soudní síň (Zahrada)
- 03:40 Soudní síň (Věčný student)
- 04:25 Soudní síň (Webkamera svědkem)
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 Krimi
- 06:30 Noviny
- 07:10 Vaří vám to
- 07:50 Soudní síň (Horor na lodi)
- 08:55 Soudní síň (Už neuteču)
- 09:55 Záchranáři v akci
- 10:50 Nemocnice (9)
- 16:55 Na chalupě
- 17:55 Nové bydlení
- 20:20 Dědictví (14)
- 21:20 Dr. Ludsky (Ludsky & Ludsky)
- 01:00 Aj múdry schybí
- 01:50 Partička
- 02:55 Adela show
- 05:15 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 11:20 Dunaj, k vašim službám II (9)
- 14:20 Dunaj, k vašim službám II (12)
- 15:30 Horná Dolná XIII (3)
- 16:25 Horná Dolná XIII (4)
- 17:15 Horná Dolná XIII (5)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:40 Survivor
- 22:55 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 00:35 Luxusní domy III (3)
- 01:00 Projekt "Domov" II (2)
- 01:45 Velkolepé plány XIX (1)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (25)
- 03:35 Dům snů III (5)
- 04:15 Dům snů (1)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život III (1)
- 06:00 Dům snů (37)
- 06:50 Dům snů - souboj VI (1)
- 07:45 George Clarke - Staré domy, nové domovy VIII (3)
- 08:40 Váš dokonalý domov III (1)
- 09:50 Rok na Jimmyho farmě (6)
- 10:50 LEGO Masters - Amerika (1)
- 11:40 Opět spolu na chalupě (1)
- 14:25 Recepty pro radost od našich babiček II (9)
- 14:55 Netradiční bydlení? V (4)
- 15:45 Dům snů (37)
- 16:35 Váš dokonalý domov III (2)
- 17:40 Utajený šéf V (1)
- 22:35 Příběhy z cel smrti (1)
- 23:30 Bohatí a chudí VI (1)
- 01:45 Zatím tě miluju
- 03:35 Hunger Games
- 06:00 Znovu se zamilovat
- 07:45 Nechvalně proslulý Youssef Salem
- 11:10 Foodies
- 12:45 Čtyřicítka na krku
- 15:00 Omamná láska
- 16:45 Minulé životy
- 18:30 Nerozlučná dvojka
- 00:35 Charlie Hustle: Vzestup a pád Peta Rose (2)
- 01:35 Sestra II
- 03:25 Agent z Panamy
- 09:10 Zpívej 2
- 11:00 Chevalier
- 12:45 Před kamerou XXI (31)
- 13:15 Je to nádhera!
- 14:50 Je moje všechno
- 16:10 Roboti
- 17:40 Mamma Mia!
- 21:50 Rod Draka II (7)
- 00:20 Sex ve městě II (Vývoj)
- 00:45 Sex ve městě II (Intenzivní bolest)
- 01:20 Den díkůvzdání
- 03:05 Tísňová linka
- 04:40 Nepřemožitelná Tatiana Suarez
- 06:00 García a García
- 07:40 Nezvěstná
- 09:30 Najdu tě?
- 11:25 Sektor II (7)
- 12:25 Fotbalový talent VI (2)
- 13:10 Muži v černém
- 14:50 Jerry Maguire
- 17:10 Víly z Inisherinu
- 19:05 Mělas to vědět (3)
- 20:00 Máma k nakousnutí (1)
- 20:30 Máma k nakousnutí (2)
- 21:00 Máma k nakousnutí (3)
- 21:30 Máma k nakousnutí (4)
- 22:00 Máma k nakousnutí (5)
- 22:30 Máma k nakousnutí (6)
- 23:05 Kill room
- 01:00 Lesní duch
- 02:30 Neznámý muž
- 04:30 Figurant
- 04:45 Psům a Italům vstup zakázán
- 06:00 Mlčenlivá dívka
- 07:35 Můj policista
- 09:30 Medvědi tu nejsou
- 11:20 Zkouška
- 12:55 My
- 14:50 A co Káťa?
- 16:30 Můj policista
- 18:25 Mlčenlivá dívka
- 20:00 Blade Runner
- 22:00 Přání smrti
- 23:45 Poslední Vermeer
- 05:40 Velikonoční vajíčka
- 06:00 Marinette
- 07:40 Naslouchej očima
- 09:25 Drak
- 11:35 Případ Thomase Crowna
- 15:25 Tinnitus
- 17:10 Naslouchej očima
- 18:50 Marinette
- 20:30 Protivník
- 22:30 Do morku kostí
- 04:30 Veronica Marsová (Případ pod psa)
- 05:15 Jak to dělají? (9. díl)
- 06:05 Průkopnice (Přeprava dobytka)
- 06:35 Flash (Firestormův vztek)
- 07:25 Flash (Světlo a temnota)
- 10:10 Batman
- 12:35 Flash (Zoom přichází)
- 13:30 Flash (Gorilové boje)
- 20:00 Superman
- 22:50 Hlad
- 00:45 Osudové cesty (3)
- 01:25 Osudové cesty (4)
- 02:10 Mr. Brooks
- 04:05 Kurýr: Restart
- 05:50 Jak básníci neztrácejí naději
- 08:10 Pouští a pralesem
- 12:15 Pták Ohnivák
- 14:15 Neohlížej se, jde za námi kůň
- 15:55 Zlatá Sindibádova cesta
- 18:05 Teroristka
- 20:00 Čintamani a podvodník
- 21:50 Klub rváčů
- 00:10 Spůner
- 01:30 Synku, synku, cos to proved
- 03:00 Dante 01
- 04:25 Přestávka ve vysílání
- 05:50 Vysněný život
- 07:30 Kouzelný svět Davida Copperfielda
- 10:55 Hrdinové
- 12:40 Coco Chanel
- 14:30 Jak milovat s D
- 16:05 Bůh masakru
- 17:25 Císař - občanská válka
- 19:00 Čas beznaděje
- 21:00 Druhá míza
- 22:45 Hnutí odporu
- 01:10 Špatný krok
- 02:45 Proti větru
- 04:15 Přestávka ve vysílání
- 05:30 Záložní jednotka
- 07:05 Heidi, děvčátko z hor
- 08:55 Sammyho dobrodružství 3D
- 10:20 Ranvej
- 11:50 Princ a já 2
- 13:25 Romantické útočiště
- 14:50 Madam služebná
- 16:20 Vévoda z Wellingtonu
- 17:55 Španělská královna
- 20:00 Ještě jedna věc
- 21:35 Korzet
- 23:25 Ztracena v pustině
- 00:30 Přestávka ve vysílání
- 05:15 Až najdu domov
- 07:05 Africké safari
- 08:30 Děti bez hranic
- 10:00 Dobrodružní skauti
- 11:25 Všechny cesty vedou do Říma
- 12:55 Asterix a Olympijské hry
- 14:50 Krádež legendy
- 16:20 Křehkost
- 21:00 Pěkně hnusný lidi
- 22:35 Dort
- 00:00 Vzdálená čtvrť
- 01:35 Vánek osudu
- 03:15 Instagramové psycho
- 04:35 Přestávka ve vysílání
- 05:45 Starý Bob
- 07:35 Zvláštní zásilka
- 09:40 Písečný muž
- 15:10 Soumrak dne
- 18:00 Julieta
- 20:00 Lepší časy
- 21:55 Iluze lásky
- 23:55 Výbuch
- 00:00 Her Lonely Lane
- 02:00 Schengen
- 02:10 The War is Over
- 03:55 Who Killed Teddy Bear
- 05:20 End of Program
- 06:00 Cleaner
- 06:15 An Argument for Old Age
- 07:35 Career Girl
- 08:40 John Wayne Stagecoach Run
- 09:35 The Phantom Father
- 12:55 31 Hours
- 13:20 AUN: The Beginning and the End of All Things
- 14:55 Aicha
- 15:20 The Bag of Flour
- 16:50 Bella
- 17:15 Black Dragons
- 18:15 Bisho
- 18:40 Born To Be Wild
- 19:45 Dog Men
- 21:00 Anna Christie
- 22:25 The River
- 00:45 THE PLOUSHARE TORTOISE OF MADAGASCAR
- 01:40 THE GLASS EYE
- 02:10 ON THE YETI TRAIL
- 03:05 COLONIES UNDER THE SEA
- 03:55 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 04:20 TRAVEL THRU HISTORY (PHILADELPHIA)
- 04:45 LIFE IN THE BLUE
- 05:35 THE SCIENCE OF MAGIC
- 06:25 CRANBERRY SEASON AT CAPE COD
- 07:20 STOLEN TREASURES (EP. 2)
- 12:25 THE TECH EFFECT (EP. 01)
- 12:55 THE TECH EFFECT (EP. 02)
- 13:25 SARAH SHARK (EP. 01)
- 13:45 SARAH SHARK (EP. 02)
- 18:15 ISLANDS IN A DESERT SEA
- 19:05 EUROPEAN ISLANDS EP (02: MADEIRA)
- 19:40 STOLEN TREASURES (EP. 1)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 CITY CHIC PARIS
- 16:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (29)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (30)
- 18:00 LUXURY LIFE
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (49)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (50)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (21)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (22)
- 21:00 NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
- 00:10 RXF Real Xtreme Fighting, Romania, 23.09.2019
- 03:00 Hip Show S5 EP12
- 03:25 Hip Show S5 EP11
- 03:50 Hip Show S5 EP10
- 00:00 BETTER THAN FOUR 2016 (PORT TO PORT MTB - PART 1)
- 00:30 BETTER THAN FOUR 2016 (RACE, WEST & RIO)
- 01:00 AUTOSPEED 2019 (16)
- 01:30 AUTOSPEED 2019 (17)
- 02:00 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 02:30 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 03:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 03:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 04:00 GEARING UP 2020 (8)
- 04:30 GEARING UP 2020 (9)
- 05:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 05:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 06:00 KITE MASTERS 2018 (1)
- 06:30 KITE MASTERS 2018 (2)
- 07:00 AUTOSPEED 2019 (16)
- 07:30 AUTOSPEED 2019 (17)
- 08:00 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 08:30 INSIDE SAILING 2020 (9)
- 09:00 CAPE EPIC 2018 (1)
- 09:30 CAPE EPIC 2018 (2)
- 10:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (5)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (19)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (20)
- 12:00 SPORTS MAX (43)
- 12:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 13:00 RACEMAX MOTORSPORTS (17)
- 13:30 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 14:00 WORLD OF WATERSPORTS (28)
- 14:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 15:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (14)
- 15:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 16:00 4 DESERTS RACE
- 16:30 HISPANIA RALLY 2020
- 17:00 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 17:30 SAILING TO TOKYO 2018 (3)
- 18:00 SPORTS ADVENTURE
- 18:30 SPORTS ADVENTURE
- 19:00 GP RACING 2022 (44)
- 19:30 GP RACING 2022 (45)
- 22:00 GEARING UP 2020 (8)
- 22:30 GEARING UP 2020 (9)
- 23:00 BOARD STORIES SURFING (38)
- 23:30 BOARD STORIES SURFING (39)
- 00:30 DRONE WARS (2)
- 01:25 GOING BEYOND (BANGKOK #2)
- 02:20 VOLCANO ADVENTURE (VOLCANO FANTASIA)
- 03:15 DREAM JOURNEY (HOLBOX ISLAND)
- 04:00 INDIAN STREET FOOD $100 CHALLENGE IN MUMBAI.
- 04:35 BUGS ARE INVADING STREET FOOD IN ASIA. EXTREME VIETNAMESE STREET FOOD.
- 05:10 HOW IT'S MADE (THE YACHT YARD)
- 05:35 FOR FUN ONLY (CHASING THE WIND BALLOONS)
- 06:00 DRONE WARS (10)
- 06:50 VISITING (COLOR)
- 07:35 THE GLOBAL BARBER: NICKEL BROOK BREWING CO. / VINTAGE CAR CO. & BARBERSHOP (BURLINGTON, ONTARIO)
- 18:25 ENDLESS WINTER: SURFING EUROPE (1)
- 19:20 INK THERAPY (13)
- 20:05 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 21:00 INK THERAPY (11)
- 21:45 INK THERAPY (12)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 DJ Mixes premiere
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Bounce & Fun
- 00:35 Vyrobené na Slovensku (6)
- 00:50 Majstri Kritického Myslenia (11)
- 01:20 Téma (163)
- 02:00 Zlato (2)
- 03:00 Zabudnuté stavby Chorvátska (3)
- 03:55 Normandia '44 - Deň D a bitka o Francúzsko (2)
- 04:50 Travelistan (4)
- 05:10 Vyrobené na Slovensku (7)
- 05:20 Vyrobené na Slovensku (8)
- 05:30 Svet kódov (1)
- 06:25 Havária letu JK5022 (1)
- 07:20 Veľké obchodné reťazce: Dokážu prežiť? (1)
- 08:20 Telenákup (3)
- 08:30 Doslova
- 09:10 Extrémne stroje - vojenské lietadlá (1)
- 10:05 Téma (163)
- 10:45 Sadnite si, prosím (26)
- 11:25 Havária letu JK5022 (2)
- 12:20 Príbehy z Hollywodu (2)
- 12:50 Travelistan (5)
- 13:10 Telenákup (3)
- 13:20 Veľký korálový útes (1)
- 14:20 Sadnite si, prosím (27)
- 15:00 Udržateľná budúcnosť (1)
- 16:00 Telenákup (3)
- 16:10 Vraždy na výletnej lodi (2)
- 17:00 Príbeh dvoch sestier (1)
- 17:50 2000 rokov antisemitizmu (1)
- 18:50 Absolventi Baťovej školy práce (6)
- 19:20 Telenákup (3)
- 19:30 Doslova
- 20:10 Norimberský proces: film ako dôkaz (1)
- 21:10 Téma (164)
- 21:50 Megakonštrukcie (2)
- 22:45 Ríše vikingov (1)
- 23:45 Vo vnútri lietadlovej superlode (1)
- 00:25 Naše zprávy
- 00:40 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:45 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Dominik Feri
- 08:35 Klenot.TV
- 16:30 Jak to dopadlo!?
- 17:25 Nebezpečné vztahy live
- 18:20 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Sejdeme se na Cibulce
- 21:30 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 03:50 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Pašák (8)
- 22:05 El Chapo III (8)
- 23:00 La Parta (5)
- 23:45 Intim s Heidi Janků
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 18:15 Babica vs. Sapík
- 19:05 U tebe nebo u mě
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 04:20 Mladý Svět: Michal Malátný
- 05:15 Sdílejte než to smažou...: Měsíc
- 05:50 A11 rozhovor: Karel Nešpor
- 06:20 Moje medicína: Mgr. Petra Adámková
- 06:45 Žijí mezi námi: Vilém Veverka
- 07:00 Ústecký zpravodaj
- 07:10 Valašský zpravodaj
- 07:20 Olomoucký magazín
- 07:50 Magazín ze Strakonicka
- 01:05 Crown Vic
- 02:50 Ultrafialoví II (11)
- 03:35 Námořní vyšetřovací služba XVII (1)
- 04:15 Námořní vyšetřovací služba XVII (2)
- 04:55 Totalcar II (1)
- 05:25 Seriálový tip (1)
- 06:05 Zelenáč IV (1)
- 07:00 A-Team II (13)
- 08:00 A-Team II (14)
- 09:00 A-Team II (15)
- 10:00 A-Team II (16)
- 10:55 A-Team II (17)
- 11:55 MacGyver (21)
- 12:50 MacGyver II (1)
- 13:45 MacGyver II (2)
- 14:35 MacGyver II (3)
- 15:25 Ztracený svět (19)
- 16:25 Ztracený svět (20)
- 17:20 Ztracený svět (21)
- 18:15 MacGyver II (2)
- 19:05 MacGyver II (3)
- 00:50 Ztracený svět II (21)
- 01:50 Lovci pokladů II (3)
- 02:35 Lovci pokladů II (4)
- 03:20 Totalcar IV (4)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena II (15)
- 10:00 Xena II (16)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (11)
- 13:55 Společnost Adventure (12)
- 14:55 Společnost Adventure (13)
- 15:55 Společnost Adventure (14)
- 16:50 Společnost Adventure (15)
- 17:50 Lovci pokladů II (5)
- 18:50 Lovci pokladů II (6)
- 19:50 Lovci pokladů II (7)
- 20:50 Lovci pokladů II (8)
- 21:50 Lovci pokladů II (9)
- 22:50 Ztracený svět II (17)
- 23:45 Ztracený svět II (18)
- 00:55 Brousko III (88)
- 02:05 Brousko III (89)
- 02:55 Brousko III (90)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Profil zločinu II (10)
- 12:00 Teleshop (1)
- 12:20 Profil zločinu II (11)
- 13:20 Profil zločinu II (12)
- 14:25 Vteřiny života (1)
- 15:20 Vteřiny života (2)
- 18:00 Námořní vyšetřovací služba XVI (12)
- 18:55 Vteřiny života (2)
- 19:55 Profil zločinu II (10)
- 20:55 Profil zločinu II (11)
- 21:55 Profil zločinu II (12)
- 01:10 Undine
- 02:50 Rozbitý svět
- 13:15 Kandahár
- 14:45 Darkland
- 16:40 Short Skin
- 18:15 Všechna moje láska
- 20:15 Slib
- 00:00 V sedmnácti
- 02:00 Muž jménem Ove
- 04:00 V sedmnácti
- 08:20 Fabrika
- 10:15 Casablanca Beats
- 12:05 To musí být nebe
- 13:55 Ismaelovy přízraky
- 15:55 Western
- 18:00 Místnost sebevrahů
- 20:00 Muž na střeše
- 22:00 Dealer II
- 23:45 Mladý Ahmed
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (5)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 06:40 Bílý tesák (Věrnost)
- 06:55 Staré pověsti české (3)
- 07:05 Já Baryk (7)
- 07:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bělovous Zrzunda)
- 07:30 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka pořádala sportovní den)
- 07:35 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 07:50 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a mistr Jehlička)
- 10:05 Staré pověsti české (O Libuši)
- 10:10 Já Baryk (8)
- 10:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bleděmodrá)
- 10:35 Žofka a její dobrodružství (3)
- 10:45 Broučci (Broučkovy tajnosti)
- 10:55 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a ovčák)
- 11:15 Mach a Šebestová (Přírodní zákony)
- 11:25 O Mikešovi (Pohádka o Klikotoči)
- 11:30 Tisíc a jedna noc (Odměna)
- 12:00 Potkal jsem ho v zoo
- 13:10 Až opadá listí z dubu
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Každá koruna dobrá
- 15:40 Kinosál
- 18:00 Proč nevěřit na zázraky
- 19:35 Kinosál
- 19:45 Žofka a její dobrodružství (3)
- 20:00 Film na přání: Vítězná křídla, Stopy na Sitne, Trhák
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Černá punčocha
- 23:30 Teleshopping
- 10:20 Pouště a lidé (Atakama)
- 11:50 Andy Warhol: Život v umění
- 18:20 Měsíční matrice
- 19:15 Akta UFO II (Slunce)
- 08:20 Zapomenutá bitevní pole Británie (Boudicca)
- 09:20 54 hodin
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Jeffrey Dahmer - Příběh sériového vraha
- 17:30 Ďábelská císařovna
- 00:05 Legendy zločinu
- 02:05 Tiché místo
- 03:30 Hranice
- 08:20 Bomber
- 10:05 Chobotnice z druhého patra
- 11:45 Pád třetí říše
- 14:20 Legionář
- 16:00 Bláznivý šaman
- 17:45 Černá kočka, bílý kocour
- 20:00 Vanilkové nebe
- 22:00 Pokrevní bratři
- 23:55 Mezi náhrobními kameny
- 00:55 Jackie Brownová
- 03:20 Na cestě
- 05:30 Hollywood’s Best Film Directors II (2)
- 06:00 Nejlepší hollywoodští režiséři (3)
- 06:30 Zoom In - Red Notice
- 06:40 Ostrov dinosaurů
- 08:15 Strážci pokladu
- 10:00 Zorro
- 12:05 Malá mořská víla
- 13:40 Správná dvojka II
- 18:40 Všemocný
- 20:25 Solomon Kane
- 00:50 Plážový povaleč
- 02:55 Comedy Club VII (8)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (6)
- 12:25 Comedy Club Special Edition II (3)
- 12:55 Horší už to nebude
- 15:25 Super 8
- 20:00 Loupež po italsku
- 22:30 Prci, prci, prcičky
- 00:00 Boarding Pass (Fl?m, Norway)
- 00:30 World Spas (Shangri La, Malaysia)
- 01:00 10 Days Estonia (Sooma National Park)
- 01:30 World Heritage (Abandoned City of Champaner, India)
- 02:00 Xplore Spain (Barcelona 1)
- 02:30 City Breaks (Tashkent, Uzbekistan)
- 03:00 The Gypsies (Jabalpur, India)
- 03:30 Boarding Pass (North Cape, Norway)
- 04:00 Quest (Shillong, India)
- 04:30 World Heritage (Abandoned City of Champaner, India)
- 05:00 Xplore Spain (Barcelona 2)
- 05:30 City Breaks (Salzburg)
- 06:00 The Gypsies (Bandhavgarh, India)
- 06:30 Boarding Pass (Tromso, Norway)
- 07:00 Quest (Karni Fort - Begu Fort, Rajasthan, India)
- 07:30 10 Days Estonia (Tallinn)
- 14:00 Xplore Spain (Valencia 2)
- 14:30 XP Guide (Cesky Krumlov)
- 15:00 The Gypsies (Indore, India)
- 15:30 Boarding Pass (R?ros, Norway)
- 04:28 Něco mě kouslo! (Strnula jsem hrůzou)
- 05:13 Zvířecí klub rváčů V (Běsnění)
- 06:00 Australský kovboj IV (Kdo číhá ve vodě)
- 06:20 Australský kovboj IV (Krokodýl na suchu)
- 06:41 Americká divočina II (Krásami Grand Canyonu)
- 07:03 Americká divočina II (Havajské ostrovy)
- 07:26 Kdy a proč žraloci útočí (Newyorská noční můra)
- 00:00 Očití svědkové 2. světové války: Invaze do Itálie (Ze Sicílie do Anzia)
- 00:45 Očití svědkové 2. světové války: Invaze do Itálie (Průlom)
- 01:30 Zabezpečení letiště: Brazílie V (Kokainový záchvat)
- 02:15 Strážci hranic: Španělsko (Drogy ukryté pod vodou)
- 03:00 Dokonalý vůz II (6)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou III (Asijská tsunami)
- 00:10 Zvláštní a záhadné V (13)
- 00:55 Filmy a realita II (4)
- 01:40 FBI - Agenti řeší případy (20)
- 02:05 Špinavé prádlo (4)
- 02:50 Pohledy do historie (18)
- 02:55 Pět dnů v jaderné ponorce
- 03:40 Matky za mřížemi - USA (2)
- 10:45 Zvláštní a záhadné II (11)
- 11:40 Zvláštní a záhadné II (12)
- 12:35 Záblesky (1)
- 13:10 Jak vlaky změnily svět (3)
- 20:00 Gigantické přehrady
- 21:05 Černá smrt - Dějiny moru (1)
- 04:15 Život pod bodem mrazu III (10)
- 05:00 Tajemství superstárnutí (1)
- 06:00 V továrně V (6)
- 06:55 Život pod bodem mrazu IX (6)
- 07:45 Dynastie II (2)
- 10:30 V továrně V (6)
- 11:35 Život pod bodem mrazu IX (6)
- 14:55 Ben Fogle: Ztracené světy (2)
- 15:55 V továrně V (6)
- 18:00 Země - pozoruhodná planeta (2)
- 19:10 Serengeti (3)
- 01:00 Australští zlatokopové VII (2)
- 01:55 Australští lovci humrů III (1)
- 02:45 Recyklace letadel (5)
- 03:35 Australští tiráci V (11)
- 16:10 Rok na Planetě (Léto)
- 17:00 Divoké Thajsko (Tropický jih)
- 22:25 Vývoj (Cestování)
- 23:20 Divocí bojovníci (Boj o život)
- 04:00 Rození obchodníci XV (Corvette C5 Z06 z roku 2002)
- 05:00 Lovci odpadu XIV (23)
- 06:00 Jak se to dělá XI (Anatomické modely/hudební skříně/kukuřičné lupínky Tortilla/zapalovací svíčky)
- 06:30 Jak se to dělá XI (Tužky/Recyklace kovů/Káva)
- 07:00 Jak se to dělá XI (Oštěpy)
- 07:30 Jak se to dělá XI (Technické sklo)
- 08:00 Rození obchodníci XVIII (8)
- 09:00 Schováno v kůlnách IV (14)
- 09:30 Schováno v kůlnách IV (15)
- 00:00 S podporou celebrit II (Překvapení Rainna Wilsona)
- 01:00 Je to Havaj XIII (Šestileté hledání končí na Maui)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Spojení s přírodou na Maui)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Kuřecí večeře pro vítěze)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VIII (Velký americký sen o domově)
- 03:00 Levný dům na pláži XXV (Úžasné Jersey Shore)
- 03:30 Hledáme nemovitost CXLVI (Nekonvenčně v Seattlu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CXLVI (Dům z 50. let v Coloradu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? IV (Malý dům za vysokou cenu)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? IV (Dům za milion dolarů)
- 05:30 Mistři bazénů III (Z ostudy po ráj na večírky u bazénu)
- 06:00 Kdo se bojí levných starých domů? (Levný a starý duhový dům)
- 07:00 Skrytý potenciál II (Od béžové po krásnou)
- 07:30 Skrytý potenciál II (Vy potřebujete ústup)
- 00:40 Kuchyně 15: Veselé svátky (9)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 4: Skrytá krása (8)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye : Porážka Bobbyho Flaye 25: Muzikál (5)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 25: Tolik odstínů (6)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 31: Sicílie a mořské plody (12)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 31 (13)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 8: Pálivé kuře v Nashvillu (4)
- 04:25 Velká soutěž pojízdných restaurací 8: Čerstvé z farmy (5)
- 05:10 Velká soutěž pojízdných restaurací 8: Závod napříč Savannou (6)
- 06:00 Kuchyně 15: Novinky na pozdní snídani (10)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Výběr diváků 2 (23)
- 07:10 Vyřazeni : Sekáček 31: Porážka Bobbyho Flaye, 1. část (3)
- 07:55 Vyřazeni 31: Půlnoční svačinka (4)
- 14:17 Motoresty, drive-iny a bufety 25: Hospodská strava (4)
- 14:40 Motoresty, drive-iny a bufety 25: Párky, plody moře a šavarma (6)
- 15:02 Motoresty, drive-iny a bufety 25: Kosmopolitní pohoda (7)
- 15:25 Porážka Bobbyho Flaye 25: Budete mít husí kůži (2)
- 15:50 Porážka Bobbyho Flaye 25: Tak do toho! (3)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Rovný jako telegrafní tyč)
- 01:25 Válka skladů XV (Kámen, nůžky, vítěz)
- 01:45 Válka skladů XV (Kdo se bojí, nesmí do kóje)
- 02:10 Válka skladů XV (V Kalifornii se hrnčířství daří)
- 02:35 Mistři aukcí IV (Tonova cesta)
- 03:00 Mistři aukcí IV (Stolní fotbálek, nebo nic)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Nabít a zamířit)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XI (Hlídači)
- 00:00 Vista Point (Las Palmas)
- 00:27 Nature Wonders (Přírodní rezervace Massai Mara)
- 00:38 Planet Terra (Paraty)
- 00:43 Global Treasures (Piran)
- 00:54 Planet Terra (Dendera)
- 01:00 Cosmos Global (Káthmandu - Údolie bohov)
- 01:53 Planet Terra (Râşnov)
- 02:00 7 Days (Kampánie)
- 02:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 03:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 03:29 Vista Point (Sevilla)
- 03:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 04:00 Nature Parks (Národní park Canyon De Chelly)
- 04:48 Global Treasures (Prambanan)
- 05:00 Gardens of the World (Tulipánové zahrady v Holandsku)
- 05:29 On Tour (Karakoram)
- 05:55 Planet Terra (Istria)
- 06:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 06:27 Vista Point (Mexico City)
- 06:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 07:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 07:11 Global Treasures (Firenze)
- 07:22 Esovision (Afrika)
- 07:50 Global Treasures (Visby)
- 10:00 Vista Point (San José)
- 10:27 Global Treasures (Toruň)
- 10:38 Planet Terra (St. Ives)
- 10:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 10:54 Planet Terra (Meissen)
- 11:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 11:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 11:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 11:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 11:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 14:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 14:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 14:38 Planet Terra (Miami)
- 14:43 Global Treasures (Buxoro)
- 14:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 15:00 Vista Point (Valletta)
- 15:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 15:54 Planet Terra (Vratislav)
- 18:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 18:53 Planet Terra (Hakone)
- 19:00 Vista Point (Záhreb)
- 19:27 Global Treasures (Dambulla)
- 19:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 19:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 19:54 Planet Terra (Persepolis)
- 20:00 Vista Point (Taipei)
- 20:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 20:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 20:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 20:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 21:00 On Tour (Kanál Göta)
- 21:29 Doc Time (Sumatra)
- 21:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 22:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 22:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 22:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 22:50 Global Treasures (Louvre)
- 23:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 23:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 23:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Atletika
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Atletika
- 03:00 Atletika
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Atletika
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Olympijské hry
- 12:30 Cyklistika
- 17:45 Judo
- 21:45 Volejbal
- 23:00 Olympijské hry
- 00:00 Basketbal 3v3
- 01:00 BMX
- 02:00 Basketbal 3v3
- 03:00 Olympijské hry
- 04:00 BMX
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Tenis
- 07:00 Házená
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Házená
- 12:00 Tenis
- 16:00 Sportovní gymnastika
- 17:45 Fotbal: LOH - čtvrtfinále žen
- 19:00 Házená
- 20:30 Plavání
- 21:00 Vodní pólo
- 22:15 Fotbal: LOH - čtvrtfinále žen
- 23:15 Tenis
- 00:30 Fotbal: Al Tai - Al Nassr
- 02:45 Fotbal: Ajax - Aston Villa
- 05:00 Poker
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Malmö - Linköping
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Házená: Sporting - Füchse Berlín
- 12:45 Poker
- 13:45 Tenis, WTA 250, sestřih, Palermo
- 02:00 Box: Mike Tyson - Buster Douglas, 1990
- 03:00 Tenis
- 06:00 Box: Tysonovy největší údery
- 07:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 12:00 Házená: Magdeburg - Kiel
- 13:45 Házená: Aalborg - Barcelona
- 22:00 Poker
- 23:00 Fotbal: AC Milán - Real Madrid
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 FC Bayern München - Tottenham Hotspur
- 15:00 MM SR CPM – Dolný Hričov
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Drahomír Piok
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 Amazonka Truck
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 R UNION ST-GILLOISE - BEERSCHOT
- 16:00 Autožurnál
- 16:30 Grazer AK 1902 - FC Red Bull Salzburg
- 18:15 MM SR CPM – Dolný Hričov
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 22:00 Drahomír Piok
- 22:30 Švihák testuje
- 23:00 World Cup 2024
- 00:05 Elegance na kolech (50)
- 00:35 Přednost v jízdě: KIA Niro PHEV (51)
- 00:45 Rychlé kolo: Audi RS 4 (52)
- 01:15 Rychlé kolo: Morgan Plus 8 (53)
- 01:40 Zprávy (54)
- 01:45 Rychlé kolo: Ford Fiesta ST (55)
- 02:15 Moove - mobilita zítřka (56)
- 02:45 Blochovy rozbory (57)
- 03:10 Test automobilu: Mercedes EQB (58)
- 03:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (59)
- 03:50 Testovací tým: BMW M4 Cabrio vs. Porsche 911 Cabrio (60)
- 04:10 Přednost v jízdě: VW ID.Buzz GTX (61)
- 04:25 Zprávy (62)
- 04:30 Sedm nejrychlejších (63)
- 04:45 Garáž 21 (64)
- 05:15 Rychlé kolo: Lamborghini Huracan (1)
- 05:45 Tuning World Bodensee 2017 (2)
- 06:15 Racing Files: Legendy - Targa Florio a Mille Miglia (3)
- 06:45 Blochovy rozbory (4)
- 07:15 Blochovy rozbory (5)
- 07:40 Test automobilu: Mustang Mach-E (6)
- 07:45 Hraniční jízda podél poledníku (7)
- 10:15 Rychlé kolo: Morgan Plus 8 (12)
- 10:45 Rychlé kolo: Ford Fiesta ST (13)
- 11:10 Zprávy (14)
- 11:15 Moove - mobilita zítřka (15)
- 11:45 Blochovy rozbory (16)
- 12:10 Test automobilu: Mercedes EQB (17)
- 12:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (18)
- 12:50 Testovací tým: BMW M4 Cabrio vs. Porsche 911 Cabrio (19)
- 13:10 Test automobilu: BMW 320d (20)
- 13:15 Přednost v jízdě: VW ID.Buzz GTX (21)
- 13:30 Zprávy (22)
- 13:35 Sedm nejrychlejších (23)
- 13:50 Garáž 21 (24)
- 00:00 Portland Classic
- 03:00 Noční program
- 09:00 Portland Classic
- 17:30 Portland Classic
- 20:30 LIV United Kingdom
- 23:00 Portland Classic
- 00:00 Novinky Delphin 2024
- 00:30 Pěšáci (Spor o kormorány 1.díl)
- 01:00 Pěšáci (Spor o kormorány 2.díl)
- 01:30 Pěšáci (Spor o kormorány 3.díl)
- 02:00 Maďarská myslivecká kultura a tradice (1)
- 02:30 Maďarská myslivecká kultura a tradice (2)
- 03:00 Maďarská myslivecká kultura a tradice (3)
- 03:30 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 1.díl)
- 04:00 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 2.díl)
- 04:30 IX. Hethland Cup
- 05:00 Střelecká škola (Dobré rady k zastřelování zbraně)
- 05:30 Viktor Takács (Náboženství a myslivost 1.díl)
- 06:00 Mistr zbrojíř (Debatujme o tlumičích)
- 06:30 Nový muškař (20)
- 07:00 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 1.díl)
- 07:30 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 2.díl)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 YouTube Chart
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Kitkat Óčko chart
- 16:00 Soundtracky
- 17:00 Hitrádio desítka
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 19:15 Óčko hity
- 20:00 Party ride
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 YouTube Chart
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 Kitkat Óčko chart
- 16:00 Soundtracky
- 17:00 Hitrádio desítka
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Top 4 Kitkat Óčko chart
- 19:15 Óčko hity
- 20:00 Party ride
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Best of summer tour 2024
- 11:00 Remastery
- 12:00 Největší hity
- 15:00 90’s hitparáda
- 16:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Best of METALLICA
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Best of summer tour 2024
- 11:00 Remastery
- 12:00 Největší hity
- 15:00 90’s hitparáda
- 16:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Best of METALLICA
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres HOT
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres DANCE
- 23:00 Expres NITE
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres HOT
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres DANCE
- 23:00 Expres NITE
- 01:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 TRIPLESHOT
- 11:10 MORNIN’
- 12:00 CHILLIN’
- 14:00 US TOP CHART
- 15:00 CHILLIN’
- 19:00 CZ&SK
- 02:20 Top Relax
- 05:50 Zvěřinec (42)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (131)
- 07:25 Nespoutaný anděl (97)
- 08:20 Nespoutaný anděl (98)
- 09:20 Yago, syn džungle (151)
- 10:20 Top Relax
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (152)
- 15:55 Wolffův revír (92)
- 16:55 Stefanie (71)
- 17:55 Stefanie (72)
- 18:55 Nespoutaný anděl (99)
- 19:55 Nespoutaný anděl (100)
- 20:55 Wolffův revír (93)
- 21:55 Kvíz, please! (17)
- 22:55 Teleshopping
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 ROCKSPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 VÍKEND
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 01:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 Rod Stewart
- 01:12 David Guetta
- 02:45 Various Artists
- 03:00 Foo Fighters
- 05:37 The Killers
- 06:52 Various Artists
- 07:02 Bryan Ferry
- 07:26 Bryan Ferry
- 09:06 Grace Mitchell
- 09:37 Various Artists
- 10:01 Carrie Underwood
- 11:20 Coldplay - SXSW
- 12:14 Lady Gaga
- 12:39 Jack White
- 14:25 Milky Chance
- 15:34 Vance Joy
- 15:46 Various Artists
- 16:00 Foo Fighters
- 18:37 The Killers
- 19:52 Various Artists
- 20:01 Jean-Michel Jarre
- 21:08 Bruce Springsteen
- 00:20 Geordie Shore XVI (7)
- 01:05 K popukání XXXV (5)
- 01:30 K popukání XXXV (8)
- 01:55 K popukání XXXV (10)
- 02:15 K popukání XXXV (12)
- 02:40 K popukání XXXV (13)
- 03:00 K popukání XXXV (15)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 09:30 MTV Top 20
- 20:30 K popukání XXXII (22)
- 20:50 K popukání XXXII (28)
- 21:15 K popukání XXXII (38)
- 21:35 K popukání XXXII (39)
- 22:00 K popukání XXXVI (20)
- 22:20 K popukání XXVII (35)
- 22:45 K popukání XXVII (37)
- 23:10 K popukání XXVII (39)
- 23:30 Ex na pláži: Celebrity (1)
- 23:55 K popukání XXVIII (23)
- 02:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Non-Stop Hits!
- 07:00 Worldwide Hits!
- 10:00 MTV Top 20
- 12:00 Weekend Hitlist
- 21:00 50 Olympic Sized Hits!
- 00:00 40 Feel-Good Love Songs!
- 03:00 Get The Party Started!
- 05:00 Supermassive Rock Anthems!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Crazy In Love!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 21:00 Top 40 Anthems Of Y2K2!
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 FOLK KLUB
- 11:44 TELESHOPPING
- 11:59 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM KLUB - ROCK ON
- 22:25 PREMIUM PÁRTY
- 00:25 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 CHVILKA S COUNTRY
- 08:30 PETERKA & SPOL.
- 09:00 NA NÁVŠTĚVĚ S DANKOU MAGÁLOVOU
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:50 CHVILKA S...
- 14:20 ODPOLEDNE S HARMONIKOU
- 15:50 CHVILKA S...
- 16:20 POKLADY Z ARCHÍVU
- 18:55 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 20:00 CHVILKA S...
- 20:20 ZÁBAVA NA SOBOTNÍ VEČER
- 22:05 ČTYŘLÍSTEK
- 23:00 ZÁBAVA NA SOBOTNÍ VEČER
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:10 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 HARMONIKY
- 09:00 ČAS NA DECHOVKU
- 10:00 ŠLÁGR MARKET
- 11:05 CHVILKA S...
- 11:25 ČAS PRO HVĚZDU
- 11:55 LEGENDA ŠLÁGRU
- 12:15 HARMONIKY
- 12:50 TO NEJLEPŠÍ Z MUZIKY
- 13:25 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 14:00 ŠLÁGR MARKET
- 15:05 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 15:40 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 16:35 ČAS NA DECHOVKU
- 17:35 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 18:30 ŠLÁGR MARKET
- 19:30 ŠLÁGR SILVESTRY
- 20:15 HARMONIKY
- 20:35 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 21:30 COUNTRY OKÉNKO
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY