Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 00:20 Toulavá kamera
- 00:55 Objektiv
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Koptashow
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Střední Čechy)
- 05:15 Etiketa (Prostírání stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Rozvod
- 06:55 Sedmero krkavců
- 08:00 Úsměvy Jany Štěpánkové
- 08:35 Bez ženské a bez tabáku (3)
- 09:25 Bez ženské a bez tabáku (4)
- 10:20 Walker: Independence (13)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O chytrém Honzovi
- 14:20 Bezvousák a princezna Kamila
- 14:50 Pasáček a císařova dcera
- 15:15 Nezralé maliny
- 20:10 Princezna a půl království
- 21:45 Slavné parodie
- 00:50 Ve víně je vražda (3)
- 01:35 Ve víně je vražda (4)
- 02:20 Před půlnocí
- 02:50 Druhý hlas
- 03:15 Vila Primavesi
- 03:35 Ta naša kapela
- 04:00 Historie.cs
- 04:55 Kam k nám (9)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Boj o přežití
- 06:50 Dynastie Rothschildových
- 07:50 Evropa z výšky (Turecko)
- 08:35 Cyklotoulky
- 08:45 Věčná krása Provence
- 09:40 Hindenburg: Nové vyšetřování
- 16:05 Viktorie - vášeň a moc
- 17:00 Serengeti III (1)
- 17:55 Rok na planetě Zemi (1)
- 22:00 Město bastardů
- 23:35 Sedmý terč
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 Interview ČT24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Turistické putování)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Zkraje
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Jiní Mašínové)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Zelené zlato)
- 22:30 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:30 BBV po 25 letech
- 08:40 Archiv D (Archiv D: Je doba samý sport?)
- 09:00 Paralympijské hry Paříž 2024 (Lukostřelba)
- 01:04 Policie v akci
- 02:03 Policie Hamburk XV (Halucinace)
- 03:04 Policie Hamburk XV (Velké ryby)
- 04:05 Closer: Nové případy V (Krása není všechno)
- 05:10 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Lodí přes Kornati
- 06:05 Bolek a Lolek si hrají
- 06:20 M.A.S.H (61)
- 06:45 M.A.S.H (62)
- 07:20 M.A.S.H (63)
- 07:50 M.A.S.H (64)
- 08:20 M.A.S.H (65)
- 08:55 Autosalon.tv
- 10:05 Máme rádi Česko
- 11:55 Česko Slovensko má talent
- 13:40 Kriminálka Kraj (1)
- 14:40 Muzzikanti
- 17:00 Dívka v modrém
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Duch II (Volavka)
- 21:30 Duch (Krysa)
- 22:50 Dvojí obvinění
- 04:44 Autosalon.tv
- 05:34 Příhody Bolka a Lolka (Potápění)
- 06:00 Těžká dřina
- 06:25 Top Gear IX (2)
- 07:30 Top Gear VIII (5)
- 08:35 Top Gear VIII (6)
- 09:40 Top Gear IX (4)
- 10:50 Top Gear IX (5)
- 20:15 Vikingové
- 22:25 Renegáti: Mise cti
- 04:03 Castle na zabití IV (Spouštěcí moment)
- 04:59 Sběratelé kostí IX (Záhada v balíku)
- 06:00 Noční Praha
- 06:25 Policie v akci
- 07:10 Zločiny ze sousedství (Výstřel)
- 16:30 Big Ben III (Hon)
- 04:22 Námořní vyšetřovací služba XIII (Rodina především)
- 05:19 M.A.S.H
- 05:43 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Nad krajinou
- 06:05 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 M.A.S.H
- 06:40 Námořní vyšetřovací služba XIII (Rodina především)
- 07:35 Námořní vyšetřovací služba (Air Force One)
- 08:30 Nekonečný příběh 2
- 10:15 Trosečník
- 13:05 Loch Ness
- 15:10 Aféra Thomase Crowna
- 17:25 Muži v naději
- 20:00 Top Gun: Maverick
- 22:45 Mega bouře
- 04:28 Láska klepe na dveře (Zmizelá)
- 05:38 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Poklad z půdy
- 07:05 Zoo (Kdo nechce dítě?)
- 10:45 Receptář prima nápadů
- 11:40 Libovky Pepy Libického
- 12:10 Osudové léto na Islandu
- 20:00 Neviditelná trýzeň
- 21:45 Ošklivka Katka (Všechny za jednu)
- 06:00 Toronto Tom, kocour z Ameriky (Kočičí loupání)
- 06:05 Prasátko Peppa VI
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (3)
- 06:40 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba II
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola II
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:25 Tlapková patrola: Mocné tlapky
- 14:05 Fazolčina kavárna II
- 14:25 My holky z Městečka (8)
- 15:00 Šmoulové
- 15:25 Fazolčina kavárna II
- 15:45 Dynotrax Turbo
- 16:10 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:35 Tlapková patrola
- 17:00 Ovečka Shaun II
- 17:05 MasterChef Junior VIII (13)
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben II
- 18:15 Fazolčina kavárna II
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Dobrodružství pavoučka Štěstíka (Jak Štěstík potkal mravenčí loupežníky)
- 18:55 Star Wars: Dobrodružství mladých Jediů (4)
- 19:20 101 Dalmatinská (11)
- 19:40 B.O.T. a příšerky
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (V rytmu valčíku)
- 19:57 Přestávka ve vysílání 19:57-06:00
- 01:20 Hamilton, bomba na Broadwayi
- 02:35 Fenomén Šmok
- 03:10 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 03:25 Divadlo žije!
- 03:55 Uchem jehly
- 04:20 Ochutnávka pařížského designu
- 04:45 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Šílení
- 22:15 Básník smutných tónů
- 23:50 Hokusai: stařec posedlý malováním
- 23:50 Moonage Daydream
- 04:44 Prostřeno v Británii XVIII (46)
- 05:06 Neuvěřitelné dorty IV (13)
- 05:28 Neuvěřitelné dorty IV (14)
- 06:00 Noční Praha
- 06:10 Tyhle šaty beru! V (Čokoládové mléko, mořské panny a matky)
- 06:35 Tyhle šaty beru! V (Nevěsta bruslařka)
- 06:55 Tyhle šaty beru! V (Módní experti)
- 07:25 Tyhle šaty beru! V (Farmářka hledá šaty)
- 07:45 Svatba na první pohled Austrálie VII (14)
- 12:00 Neuvěřitelné dorty IV (13)
- 12:30 Neuvěřitelné dorty IV (14)
- 12:50 VIP Prostřeno!
- 14:15 Hledá se táta a máma
- 15:30 Neuvěřitelné dorty IV (15)
- 04:32 Rodinná pouta II (Sladká nevěra)
- 05:39 Slow TV (Na zámku)
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 07:30 Columbo (Zapomenutá dáma)
- 16:55 Nikdo není dokonalý
- 17:55 Nikdo není dokonalý - Speciál
- 19:00 Jak se staví sen
- 22:10 Nikdo není dokonalý
- 23:15 Jak se staví sen
- 00:58 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Brusel) (den)
- 01:06 360⁰
- 01:40 Co na to vaše zdraví
- 02:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:02 Prima Česko
- 03:36 7 pádů Honzy Dědka
- 04:53 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:25 Prima ARCHIV
- 08:40 Prima MĚSTO
- 09:00 Zprávy
- 09:30 Lékaři v éteru
- 10:00 Zprávy
- 10:25 Prima MĚSTO
- 10:40 Prima MĚSTO
- 11:00 To nejlepší z Partie Terezie Tománkové
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 Prima ARCHIV
- 12:40 Prima HISTORIE
- 13:00 Zprávy
- 13:25 Prima HISTORIE
- 13:40 Prima ARCHIV
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:15 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:25 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:50 Partie Terezie Tománkové
- 23:50 Partie Terezie Tománkové
- 00:20 Toulavá kamera
- 00:55 Objektiv
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Koptashow
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Střední Čechy)
- 05:15 Etiketa (Prostírání stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Rozvod
- 06:55 Sedmero krkavců
- 08:00 Úsměvy Jany Štěpánkové
- 08:35 Bez ženské a bez tabáku (3)
- 09:25 Bez ženské a bez tabáku (4)
- 10:20 Walker: Independence (13)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O chytrém Honzovi
- 14:20 Bezvousák a princezna Kamila
- 14:50 Pasáček a císařova dcera
- 15:15 Nezralé maliny
- 20:10 Princezna a půl království
- 21:45 Slavné parodie
- 00:20 Toulavá kamera
- 00:55 Objektiv
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Koptashow
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Střední Čechy)
- 05:15 Etiketa (Prostírání stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Rozvod
- 06:55 Sedmero krkavců
- 08:00 Úsměvy Jany Štěpánkové
- 08:35 Bez ženské a bez tabáku (3)
- 09:25 Bez ženské a bez tabáku (4)
- 10:20 Walker: Independence (13)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O chytrém Honzovi
- 14:20 Bezvousák a princezna Kamila
- 14:50 Pasáček a císařova dcera
- 15:15 Nezralé maliny
- 20:10 Princezna a půl království
- 21:45 Slavné parodie
- 00:55 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti II (6)
- 01:55 Hudson a Rex (6)
- 02:40 Sousedství II (7)
- 03:05 Výleťák (195)
- 03:10 Ze dvora (10)
- 03:20 U stánku II (17)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (86)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (90)
- 04:20 Zahradní proměny IV (5)
- 05:10 Zahradní proměny IV (6)
- 06:00 Moje místa (Dana Syslová)
- 06:50 Případy detektiva Murdocha XIII (6)
- 07:50 Zahradní proměny IV (7)
- 08:50 Zahradní proměny IV (8)
- 09:50 Kouzelníci
- 12:00 Vražda v hotelu Excelsior
- 13:35 Stopy zločinu (1)
- 15:00 Otec Braun (9)
- 17:10 Zahradní proměny IV (9)
- 20:10 Profesionálové (1)
- 21:15 Profesionálové (2)
- 04:45 Novashopping
- 05:50 Holčička z iglú
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:15 Chuggington: Veselé vláčky III (10)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové III (5)
- 07:55 Třasořitka
- 09:10 Co ste hasiči II (Porod)
- 13:25 Lepší už to nebude
- 16:25 Armageddon
- 20:20 Možné je všechno! (1)
- 21:55 Avengers
- 08:40 1 a 1/2 policajta
- 10:25 Proroctví
- 12:50 Tajný život mazlíčků 2
- 16:15 Balerína
- 18:05 Pompeje
- 20:00 Tenet
- 22:55 Poldové
- 01:10 Mistři renovací V (8)
- 01:50 Kachní dynastie VII (1)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie V (17)
- 03:20 Walker, Texas Ranger IX (11)
- 04:05 Florbal - letní speciál
- 05:05 Walker, Texas Ranger IX (10)
- 05:45 Strážci hranic: Austrálie V (19)
- 06:30 Mistři zastavárny III (14)
- 07:25 Mistři renovací V (8)
- 08:25 Kachní dynastie VII (1)
- 09:25 Kobra 11 V (16)
- 11:25 Novashopping
- 11:40 Walker, Texas Ranger IX (11)
- 12:40 Válka skladů XIV (16)
- 13:10 Válka skladů Texas (3)
- 16:35 Kobra 11 VI (2)
- 18:40 Válka skladů Texas (5)
- 19:35 Mistři zastavárny III (18)
- 20:30 Kobra 11 XXVII (2)
- 22:20 Walker, Texas Ranger IX (12)
- 23:15 Kobra 11 VI (2)
- 00:20 Teorie velkého třesku VIII (4)
- 01:55 Malý Sheldon VI (11)
- 02:35 Svět podle Jima III (12)
- 03:15 Americký táta IX (4)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 Máma VI (5)
- 05:05 Ženatý se závazky (147)
- 05:55 Oggy a škodíci: Nová generace (57)
- 06:35 Bakugan: Evolutions (43)
- 06:45 Přátelé (24)
- 07:40 Máma VI (11)
- 09:25 Malý Sheldon VI (15)
- 11:05 Ženatý se závazky (149)
- 12:00 Dva a půl chlapa IX (13)
- 12:55 Přátelé (24)
- 13:50 Teorie velkého třesku VIII (4)
- 15:30 Máma VI (15)
- 17:20 Svět podle Jima III (14)
- 18:15 Dva a půl chlapa IX (15)
- 19:10 Malý Sheldon VI (17)
- 20:00 Teorie velkého třesku VIII (8)
- 21:40 Přátelé II (2)
- 22:40 Americký táta IX (6)
- 23:30 Dva a půl chlapa IX (15)
- 12:35 Teleshopping
- 12:50 MasterChef Česko III (2)
- 20:00 Myšlenky zločince IX (6)
- 20:50 Myšlenky zločince IX (7)
- 21:45 Myšlenky zločince IX (8)
- 22:35 Médium VI (Kousni mě)
- 23:30 Vraždy v Kitzbühelu XVI (8)
- 00:35 Návrat do života (9)
- 01:40 Vyměněné osudy II (93)
- 03:10 Čarodějky V (16)
- 03:55 Dívka ve sklepě
- 09:00 Výměna manželek XV
- 10:10 Hell’s Kitchen Česko (1)
- 11:40 Mateřská láska II (32)
- 14:45 Ordinace v růžové zahradě 2 (Svatba)
- 15:55 Poldark IV (8)
- 17:05 Poldark V (1)
- 20:15 Loď snů: Tanzánie
- 01:00 KSW 97: Bajor vs. Scheffel
- 03:00 Přestávka ve vysílání
- 15:15 České taekwondo ITF (3)
- 15:30 Mystic Skate Cup
- 16:00 Legendy na greenu 2024
- 16:15 Těšíme se na Zápas hvězd 2024
- 16:30 Zápas hvězd 2024
- 20:00 Big Summer Games 2024
- 20:30 Queen & King of the Court #1
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 PFL 9
- 00:14 Hymna SR
- 00:15 Správy „N“
- 01:05 Góly - body - sekundy
- 01:20 Počasie
- 01:30 Tlmočník
- 03:20 Candice Renoirová V (To, čo žena chce 1. časť)
- 04:30 Správy „N“
- 05:25 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom nastrašili muchu)
- 05:30 Jurošík
- 05:45 Príbeh rieky Hron (3)
- 06:05 Zázračný ateliér
- 06:30 Rusty II
- 06:35 Medvedík Pompon II
- 06:40 Poštár Pat II
- 07:00 Bluey
- 07:05 Zberateľ zvukov (Cirkus surikát)
- 07:10 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:20 Spirit, voľnosť nadovšetko (Laky a zmätky so súťažou)
- 07:45 Šéfkuchár Shane (Opustený čln)
- 07:55 Superveda
- 12:35 Nebíčko v papuľke (Olej)
- 13:15 Milujem Slovensko
- 14:45 Julie Lescautová (7)
- 16:10 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Porýnie)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Neskoro večer
- 23:10 Hit roka
- 00:00 Hymna SR
- 00:01 Správy „N“
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Bystričany)
- 09:10 Cyklopotulky (Jeseníky Loučná nad Desnou)
- 09:20 Cesta hrdinov SNP (9)
- 09:35 PPPíter v Afrike
- 09:45 PPPíter v Afrike
- 10:00 Súčasná slovenská architektúra: Rodinné domy
- 10:30 Jeden deň (Železní muži)
- 11:00 Jeden deň (Novousadlíci)
- 11:25 Kvarteto
- 12:05 Kapura
- 13:00 Farmárska revue
- 13:40 Návraty do hniezda
- 16:15 Martin Pollack: Pohľad do priepasti
- 17:15 Zlatý Amos
- 18:30 Večerníček (Pásli ovce valasi "N")
- 18:35 Rusty II
- 18:40 Medvedík Pompon II
- 18:45 Poštár Pat II
- 19:00 Štyria kamaráti a pes
- 19:25 Vstúpte do sveta tanca
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 20:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 List pre Evitu (1)
- 21:30 List pre Evitu (2)
- 23:05 Hotel Úsvit
- 00:20 Toulavá kamera
- 00:55 Objektiv
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Koptashow
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Střední Čechy)
- 05:15 Etiketa (Prostírání stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Rozvod
- 06:55 Sedmero krkavců
- 08:00 Úsměvy Jany Štěpánkové
- 08:35 Bez ženské a bez tabáku (3)
- 09:25 Bez ženské a bez tabáku (4)
- 10:20 Walker: Independence (13)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O chytrém Honzovi
- 14:20 Bezvousák a princezna Kamila
- 14:50 Pasáček a císařova dcera
- 15:15 Nezralé maliny
- 20:10 Princezna a půl království
- 21:45 Slavné parodie
- 00:20 Toulavá kamera
- 00:55 Objektiv
- 01:25 AZ-kvíz
- 01:50 Koptashow
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Krásné živé památky (Střední Čechy)
- 05:15 Etiketa (Prostírání stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Rozvod
- 06:55 Sedmero krkavců
- 08:00 Úsměvy Jany Štěpánkové
- 08:35 Bez ženské a bez tabáku (3)
- 09:25 Bez ženské a bez tabáku (4)
- 10:20 Walker: Independence (13)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Omán očima Štěpána Macháčka)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O chytrém Honzovi
- 14:20 Bezvousák a princezna Kamila
- 14:50 Pasáček a císařova dcera
- 15:15 Nezralé maliny
- 20:10 Princezna a půl království
- 21:45 Slavné parodie
- 00:00 Hymna SR
- 00:02 Správy "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Týždeň v ekonomike
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:25 Komentáre dňa
- 05:10 Správy :24
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Slovenské hrady objektívom: Oravský hrad objektívom Petra Župníka
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Československý filmový týždenník
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:10 Sobotné dialógy
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Týždeň v ekonomike
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Sobotné dialógy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň vo svete
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň v ekonomike
- 00:00 Jak splatit dluh
- 01:30 Poker Face
- 03:00 Jako delfín
- 04:50 Dej si pohov, mladej!
- 06:40 I pro lásku se zabíjí
- 08:50 Kincsem
- 12:50 Tajemství úspěchu
- 14:50 A do kuchyně!
- 16:35 Pan pravý
- 18:20 Modelář
- 22:10 Whitney
- 00:20 První oddělení II
- 00:55 Policisté v akci
- 01:35 Policisté v akci
- 02:20 Krimi
- 02:45 Soudní síň (Kočárková mafie)
- 03:30 Soudní síň (Můžeš někoho otrávit)
- 04:15 Soudní síň (Hypochondr)
- 05:00 Krimi
- 05:25 Noviny
- 05:55 Krimi
- 06:20 Noviny
- 06:55 Vaří vám to
- 07:35 Soudní síň (Profesor v akci)
- 08:40 Soudní síň (Tenista)
- 09:40 Záchranáři v akci
- 10:25 Nemocnice (13)
- 11:35 Extrémní případy (Cikánská svatba)
- 12:40 Případ mrtvých spolužáků
- 14:30 Poslední sezóna (4)
- 15:45 Bylo nás šest (Období zkoušek)
- 16:55 Na chalupě
- 17:55 Nové bydlení
- 20:20 Dědictví (19)
- 21:20 Tři cesty k domovu (3)
- 00:15 Aj múdry schybí
- 02:30 Adela show
- 04:10 Rodinné prípady
- 04:55 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 09:45 Aj múdry schybí
- 14:45 Dunaj, k vašim službám III (8)
- 15:40 Horná Dolná (Voľby)
- 16:35 Horná Dolná (Kamión)
- 17:25 Horná Dolná (Rybník)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:40 Survivor
- 22:55 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 04:15 Dům snů (21)
- 05:00 Váš dokonalý domov (1)
- 06:00 Až je koupím, budou mý! (3)
- 06:50 Velkolepé plány XX (2)
- 07:45 Váš dokonalý domov III (9)
- 08:55 Pevnost Boyard (4)
- 11:00 LEGO Masters - Amerika (9)
- 11:50 Přelétavá léta (5)
- 14:30 Pevnost Boyard (5)
- 16:30 Bohatí a chudí VII (3)
- 17:25 Váš dokonalý domov IV (1)
- 04:10 Benga v záloze
- 06:00 Fantastický mazel
- 07:25 Myška Pattie: Na vlnách dobrodružství
- 09:00 Mr. Turner
- 11:30 Madeleine Collins
- 13:20 Mořské jiskry
- 14:55 Vražda v Londýně
- 16:35 LEGO příběh
- 18:15 LEGO příběh 2
- 20:00 Klub zázraků
- 21:30 Furiosa: Sága Šíleného Maxe
- 23:55 Sisu
- 01:05 Šílení šimpanzi (2)
- 02:05 Jak zabít svého manžela: Příběh Nancy Brophyové
- 03:30 Anatomie pádu
- 06:00 (J)elita ze střídačky 2
- 07:30 Sépie a velryba
- 08:50 Vše je pravdivé
- 10:30 Zlouni
- 12:10 Bláznův ráj
- 13:45 Sázka na nejistotu
- 15:55 Gaga Chromatica Ball
- 17:45 Ave, Caesar!
- 19:30 House party
- 21:10 Sektor III (3)
- 22:15 Noční let (4)
- 23:05 Tokyo Vice (1)
- 05:30 Před kamerou XXI (29)
- 06:00 Zázračné perníčky
- 07:25 Hotel Transylvánie
- 08:55 Hotel Transylvánie 2
- 12:00 Fotbalový talent VI (6)
- 12:45 Lauřina hvězdička
- 14:05 Ovce mezi vlky
- 15:40 Wonka
- 17:35 Tenet
- 20:00 Rod Draka II (1)
- 20:55 Rod Draka II (2)
- 22:05 Rod Draka II (3)
- 23:10 Rod Draka II (4)
- 01:35 Zátah 2
- 04:05 Kos v ostružiní
- 06:00 Občas myslím na smrt
- 07:35 Ben Hur
- 09:35 Máme papeže!
- 11:20 Déšť v domě
- 12:40 Boží tvorové
- 14:20 Tři rodiny (1)
- 15:20 Tři rodiny (2)
- 16:25 Ben Hur
- 18:25 Občas myslím na smrt
- 20:00 REVENANT Zmrtvýchvstání
- 22:35 Příběh Služebnice
- 01:15 Ztraceni v noci
- 03:15 Dysforie
- 03:55 Radikální metoda
- 06:00 Reality
- 07:25 Človíček Tate
- 09:05 Nedokonalosti
- 10:40 Jen jednou
- 15:20 Radikální metoda
- 17:25 Človíček Tate
- 19:05 Reality
- 20:30 Sladké snění
- 22:15 Moře času
- 10:40 Vítězství je naše
- 12:40 Smallville (Návštěvník)
- 13:35 Smallville (Stín minulosti)
- 16:20 Super drbna (Jak na Marcuse)
- 17:15 Super drbna (Akta "Ex")
- 20:00 Madisonské mosty
- 22:35 Malá bubenice
- 00:25 Osudové cesty II (5)
- 01:05 Osudové cesty II (6)
- 01:50 96 hodin: Odplata
- 03:20 Kurýr: Restart
- 05:20 Oblast Q
- 07:35 Nádech pro lásku
- 09:55 Rezistence
- 12:15 2Bobule
- 18:00 Chobotnice z II. patra
- 22:15 Temný úsvit
- 00:10 Podfuk
- 01:45 Zlost
- 03:20 Nevěsty pro milionáře
- 05:25 Skoro přátelé
- 07:05 Tunel do Číny
- 13:40 Jak milovat s D
- 15:15 Síla slova
- 17:20 Muž ve stínu
- 19:25 Císař - občanská válka
- 21:00 V pasti zrady
- 22:45 Nenápadná slečna
- 01:35 Colette: Příběh vášně
- 03:25 Hodná holka
- 08:35 Čekání na Anyu
- 13:20 Hurá do džungle
- 14:45 Možná řeknu ano
- 16:20 Hlas lásky
- 18:25 Café society
- 20:00 Frajeři ve Vegas
- 21:45 Ničitelka
- 23:45 Poslední semestr
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 04:40 Deset pravidel, jak se zamilovat
- 06:15 Šeptající ostrov
- 07:35 Heidi, děvčátko z hor
- 09:25 Starý Bob
- 11:00 Strážce majáku
- 14:10 Někdy na tom záleží
- 15:45 Bernie
- 17:25 Vysněný život
- 19:05 Vítejte v Holly Springs
- 21:00 Bůh masakru
- 22:20 Dokonale čestní
- 23:45 Přestávka ve vysílání
- 00:00 S tváří anděla
- 01:35 Včerejší děti
- 03:05 Nebezpečná země
- 05:35 V dobrém i ve zlém
- 07:15 Všechny cesty vedou do Říma
- 13:30 Coco Chanel
- 15:50 Celebrity s.r.o.
- 17:55 Grace, kněžna monacká
- 20:00 Něžný hák
- 22:05 Promlčeno
- 00:55 That Trip We Took with Dad
- 02:45 A Bucket of Blood
- 03:50 Ginza Cosmetics
- 05:15 Frank-Etienne Towards Grace
- 05:25 End of Program
- 06:00 Call The Mesquiteers
- 06:55 Parole, Inc.
- 08:05 The Lady Refuses
- 09:15 Sunny
- 12:15 Father's Little Dividend
- 13:40 An Argument for Old Age
- 15:00 The Harvest
- 16:15 Rodri
- 16:40 The Southerner
- 18:10 The Ambassador to Bern
- 19:30 Univitellin
- 19:45 Suddenly
- 21:00 The War is Over
- 22:45 The Admiral Was A Lady
- 10:00 SAVE THE BUCARDO
- 11:00 CHINA UNCOVERED (A CITY TRANSFORMED)
- 14:40 ON THE YETI TRAIL
- 15:35 TROUBLE IN LEMUR LAND
- 20:25 TIGERFISH: AFRICA'S PIRANHA
- 21:20 THE NEW MAN OF AZERBAIJAN
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (3)
- 18:00 THE HOLLYWOOD GLOW (5)
- 18:30 WORLD OF FASHION II (5)
- 19:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (17)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (18)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (45)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (46)
- 22:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 22:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (9)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (10)
- 02:00 Hip Show S5 EP16
- 02:20 Hip Show S5 EP15
- 02:45 Hip Show S5 EP14
- 03:10 Fighting Rookies 2014
- 03:50 Fighting Rookies 2014
- 04:40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 04:55 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam, Tokyo, Japan 2019
- 06:15 Fightbox King Of Kings Heroes Series Istanbul, Turkey 28.01.2022
- 00:00 BETTER THAN FOUR 2016 (ROCKY MOUNTAIN BIKE MARATHON, ISCHGL IRONBIKE, EBIKE AND 8BAR)
- 00:30 BETTER THAN FOUR 2016 (BRAZILIANS ACROSS QUEBEC)
- 01:00 AUTOSPEED 2019 (20)
- 01:30 AUTOSPEED 2019 (21)
- 02:00 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 02:30 INSIDE SAILING 2021 (1)
- 03:00 CAPE EPIC 2018 (5)
- 03:30 CAPE EPIC 2018 (6)
- 04:00 GEARING UP 2020 (12)
- 04:30 GEARING UP 2021 (1)
- 05:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 05:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 06:00 KITE MASTERS 2018 (5)
- 06:30 KITE MASTERS 2018 (6)
- 07:00 AUTOSPEED 2019 (20)
- 07:30 AUTOSPEED 2019 (21)
- 08:00 INSIDE SAILING 2020 (12)
- 08:30 INSIDE SAILING 2021 (1)
- 09:00 CAPE EPIC 2018 (5)
- 09:30 CAPE EPIC 2018 (6)
- 10:00 RACING THE WORLD (2)
- 10:30 RACING THE WORLD (3)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (3)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (4)
- 12:00 SPORTS MAX (47)
- 12:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 13:00 RACEMAX MOTORSPORTS (21)
- 13:30 RACEMAX MOTORSPORTS (22)
- 16:00 THE ELECTRIC FUTURE
- 17:00 SAILING TO TOKYO 2018 (6)
- 17:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (1)
- 18:00 SPORTS ADVENTURE
- 18:30 SPORTS ADVENTURE
- 19:00 GP RACING 2022 (48)
- 19:30 GP RACING 2022 (49)
- 22:00 GEARING UP 2020 (12)
- 22:30 GEARING UP 2021 (1)
- 23:00 BOARD STORIES SURFING (2)
- 23:30 BOARD STORIES SURFING (3)
- 04:35 COSTA RICA: WILDLIFE UNDER THE RAINBOW
- 05:25 EXOTIC ANIMAL MEAT IN TEXAS.
- 06:00 RVERS (14)
- 06:25 RVERS (15)
- 06:50 ISLAND HUNTER (PHILIPPINES)
- 07:40 DREAM JOURNEY (CUNCUM - MEXICO)
- 08:25 EXOTIC ANIMAL MEAT IN TEXAS.
- 09:00 ROAD LESS TRAVELED (MEXICO)
- 09:50 WARRIORS FOR WILDLIFE (2)
- 10:45 SURVIVING MANILA. PART 2
- 11:20 SOCIAL FABRIC (BLING)
- 11:50 STREET FOOD BOSSES OF HONG KONG.
- 18:15 GOING BEYOND (BANGKOK #2)
- 19:10 MAX FOODIE: EMILIA ROMAGNA (6)
- 19:35 MAX FOODIE: BANGKOK
- 20:10 GIANT RAILWAY
- 21:00 BAZARUTO: THE DUGONG'S LAND
- 21:55 INK THERAPY (11)
- 22:40 INK THERAPY (12)
- 23:25 AT HOME WITH DIDIAYER, S3 (1)
- 23:50 MOST DANGEROUS FOOD IN AMERICA.
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 DJ Mixes premiere
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Bounce & Fun
- 00:45 Vnútri hradu Windsor (3)
- 01:35 Téma (173)
- 02:15 Tajomstvá veľkosti (1)
- 03:20 Ježiš a islam (5)
- 08:30 Telenákup (3)
- 08:40 Sadnite si, prosím (28)
- 09:20 Téma (173)
- 10:00 Večné divy Zeme (3)
- 11:00 Vraždy v raji (6)
- 11:50 Magický Egypt (2)
- 12:50 Vyrobené na Slovensku (3)
- 13:00 Telenákup (2)
- 13:10 Udržateľná budúcnosť
- 14:10 Sadnite si, prosím (32)
- 14:50 Elektrina: cena, ktorú platíme (1)
- 15:55 Telenákup (1)
- 16:05 Zákulisie Turkish Airlines (1)
- 16:55 Svetová lodná doprava (1)
- 17:55 Vyrobené na Slovensku (6)
- 18:05 Vojenskí velikáni (4)
- 19:05 Telenákup (1)
- 19:15 Travelistan (25)
- 19:35 Storočnica Sovietskeho zväzu (3)
- 20:15 Vyrobené v Taliansku (1)
- 21:15 Téma (174)
- 21:55 Vraždy na výletnej lodi (3)
- 00:00 Intim Night
- 00:35 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných - Miki Volek
- 08:35 Klenot.TV
- 16:30 Jak to dopadlo!?
- 17:30 Nebezpečné vztahy live
- 18:30 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Sejdeme se na Cibulce
- 21:20 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Nejvyšší soud
- 21:25 Most (6)
- 22:45 El Chapo II (3)
- 23:45 Kdopak by se Čecha bál
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 02:25 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:45 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 18:25 Babica vs. Sapík
- 19:15 Rozchody
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:05 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Jak to dopadlo!?
- 04:15 Na vysoké noze: Veronika Stýblová
- 04:45 Mladý Svět: Janek Ledecký
- 05:40 A11 rozhovor: Hana Heřmánková
- 06:10 Moje medicína: MUDr. Soňa Fraňková, Ph.D.
- 06:35 Žijí mezi námi: Evžen Gál
- 07:00 Olomoucký krajský zpravodaj
- 07:10 Ústecký zpravodaj
- 07:25 Valašský zpravodaj
- 07:35 Týden z jihu Čech
- 07:55 Olomoucký magazín
- 18:00 O letadlech a létání: Robert Skribuckij, pilot a ředitel Letiště Praha Letňany
- 18:25 Ufouni: Chorvatské vodní hrátky
- 18:40 Ufouni: Barvy Afriky
- 19:00 Ufouni: Balíme do Afriky
- 19:15 Občanská sebeobrana Josefa Klímy: Invalidní důchod
- 19:40 Honza Tuna v Akci!: Co se děje v Ústí v modrém domu pro postižené děti!
- 00:55 Agent na útěku
- 02:35 Bosch (3)
- 03:20 Námořní vyšetřovací služba XVII (12)
- 04:00 Námořní vyšetřovací služba XVII (13)
- 04:45 Námořní vyšetřovací služba XVII (14)
- 05:25 Seriálový tip (1)
- 06:05 Zelenáč IV (9)
- 06:55 A-Team III (10)
- 07:55 A-Team III (11)
- 08:55 A-Team III (12)
- 09:55 A-Team III (13)
- 10:55 A-Team III (14)
- 11:55 MacGyver II (16)
- 12:50 MacGyver II (17)
- 13:40 MacGyver II (18)
- 14:30 MacGyver II (19)
- 15:25 Ztracený svět II (21)
- 16:20 Ztracený svět II (22)
- 17:15 Ztracený svět III (1)
- 18:05 MacGyver II (18)
- 19:00 MacGyver II (19)
- 20:00 Unesená v Instanbulu
- 22:30 Agent na útěku
- 00:45 Ztracený svět III (19)
- 01:40 Lovci pokladů III (21)
- 02:25 Lovci pokladů III (22)
- 03:10 Totalcar VI (8)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena III (13)
- 10:00 Xena III (14)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Ztracený svět III (15)
- 13:55 Ztracený svět III (16)
- 14:55 Ztracený svět III (17)
- 15:55 Ztracený svět III (18)
- 16:50 Ztracený svět III (19)
- 17:50 Společnost Adventure (1)
- 18:50 Společnost Adventure (2)
- 19:45 Společnost Adventure (3)
- 20:45 Společnost Adventure (4)
- 21:45 Společnost Adventure (5)
- 22:40 Ztracený svět III (15)
- 23:40 Ztracený svět III (16)