Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:00 Sisi II (3)
- 01:45 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Hranice v sudě)
- 05:15 Etiketa (Kouření)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Bílé Karpaty)
- 06:25 Na cestě po Penangu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Slavkovský les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 16:10 Magnum II (Dick McWilliams)
- 17:00 Na cestě po východní Anglii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (4)
- 20:10 MOST! (5)
- 21:00 Vinnetou - Poslední výstřel
- 00:25 Dalgliesh (Pachuť smrti - 1. část)
- 01:10 Království pirátů (5)
- 02:05 Před půlnocí
- 02:35 Za tajemstvím Punkvy
- 03:00 Do Hostětína po zelené značce
- 03:20 Žijeme s vírou
- 03:50 "Lavutara" aneb současná romská muzika
- 04:30 Zlo v nás - jsme zabijáci od přírody?
- 05:00 Do nitra Turoldu
- 05:15 Svět modravého dýmu
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Narozeni 1918 – viděno šesti (5)
- 06:50 Humanoidní roboti - přátelští pomocníci, nebo nepřátelské stroje?
- 07:20 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 07:25 Bylo nebylo v Londongradu (1)
- 08:20 Svět zvířat (Sloni)
- 09:15 Nádherná Amerika II (Louisiana)
- 12:15 České tajemno (5)
- 12:55 Námluvy ve světě zvířat (3)
- 13:50 Špióni v přírodě (1)
- 14:45 Zimní příroda v Okutamě
- 15:10 Vesnicopis (Velenice)
- 15:30 Divoké včely
- 20:00 Všichni moji blízcí
- 21:45 Tobruk
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:20 Sportovní zprávy
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 00:50 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 01:55 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 02:40 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 04:55 OH Paříž 2024 (Triatlon)
- 06:00 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 06:30 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 07:10 OH Paříž 2024 (Tenis)
- 07:30 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 09:00 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 09:20 OH Paříž 2024 (Atletika)
- 11:00 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 11:15 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 12:25 OH Paříž 2024 (Golf)
- 16:30 OH Paříž 2024 (Rychlý přehled)
- 16:50 OH Paříž 2024 (Golf)
- 17:30 OH Paříž 2024 (Vodní slalom)
- 20:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 04:40 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (227)
- 07:35 M.A.S.H (228)
- 08:10 M.A.S.H (229)
- 08:40 M.A.S.H (230)
- 09:10 Polda IV (Hon začíná)
- 14:25 Policie v akci
- 15:25 Ano, šéfe!
- 16:40 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Tady hlídám já
- 22:35 Inkognito
- 23:40 Ano, šéfe!
- 04:35 Spravedlnost v krvi XI (Obecné blaho)
- 05:30 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 Těžká dřina
- 06:40 Prima Partička - prostě to nejlepší
- 07:50 Re-play
- 08:15 Top Gear III (5)
- 09:30 Top Gear IV (4)
- 20:15 Partička L
- 22:00 Air America
- 04:45 Sběratelé kostí VIII (Brusle jako zbraň)
- 05:35 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:15 Policie v akci
- 07:00 Closer: Nové případy VI (Posvátné město 3/5)
- 07:55 Komisař Rex VI (Dívka a vrah)
- 00:15 Slečna slušňák
- 02:30 Soudce Dredd
- 04:20 Námořní vyšetřovací služba XII (Nový status)
- 05:15 M.A.S.H
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:35 M.A.S.H
- 07:00 M.A.S.H
- 07:30 M.A.S.H
- 13:45 Nadějný rok
- 15:45 Žiješ jenom dvakrát
- 18:05 Joe Kidd
- 20:00 Výlet
- 22:20 Hra o přežití
- 04:45 Jak se staví sen - extra
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Karolína, domácí kuchařka
- 06:30 Prostřeno!
- 07:25 1. MISE (Létající muži)
- 10:05 Prostřeno!
- 10:50 Ano, šéfe!
- 20:00 Katie Fforde: Ztracené srdce
- 21:55 1. MISE (Dej si odchod)
- 23:05 Tudorovci II (9)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: J)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:30 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Drobečkové II
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax II
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Kámoši hafíci (25)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:35 DVA3
- 11:50 Zákony Mila Murphyho (21)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Byl jednou jeden život
- 12:55 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:50 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (11)
- 14:55 Čvacht
- 15:10 Remy a Fů
- 15:20 Dodohando
- 15:25 Sovička Ollie
- 15:30 Hej, Hafí! III
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 17:00 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:55 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a karneval)
- 18:55 Zákony Mila Murphyho II (1)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:30 Norská čítanka: Simon Stranger
- 00:35 Norská čítanka: Kjersti Anfinnsen
- 00:50 Kanadská soda X (1)
- 01:10 Žalman & spol.
- 02:10 Miloslav Chlupáč, sochař
- 02:25 Janáček Brno 2020
- 03:00 Uchem jehly
- 03:25 Proměny i návraty
- 03:50 Terra musica
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 Mosty
- 05:10 Události v kultuře
- 05:24 Přestávka ve vysílání 05:24-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Audrey
- 21:55 Helene
- 23:50 Kankán
- 04:25 Prostřeno v Británii XVIII (23)
- 04:45 Ráj podle Bryana III (Pustý ostrov)
- 05:40 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:05 Jak se staví sen
- 06:40 Neuvěřitelné dorty II (17)
- 07:05 Neuvěřitelné dorty II (18)
- 07:25 Amerika hledá topmodelku XVIII (Nejlepší okamžiky)
- 13:00 Neuvěřitelné dorty II (17)
- 13:30 Neuvěřitelné dorty II (18)
- 13:55 Hledá se táta
- 04:20 Rodinná pouta II (Kočičí hra)
- 05:25 Hrdina kuchyně
- 06:00 Na zámku
- 06:05 S Italem v kuchyni
- 06:40 Nikdo není dokonalý
- 07:45 Columbo (Columbo má rád noční život)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:00 Jak se staví sen - extra
- 22:05 7 pádů Honzy Dědka
- 23:10 Jak se staví sen - extra
- 01:00 K věci
- 01:25 Prima Česko
- 02:00 Prima Svět
- 02:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:05 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:25 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:20 K věci
- 15:40 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Hlasy zločinu
- 21:15 Zprávy
- 01:00 Sisi II (3)
- 01:45 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Hranice v sudě)
- 05:15 Etiketa (Kouření)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Bílé Karpaty)
- 06:25 Na cestě po Penangu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Slavkovský les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 16:10 Magnum II (Dick McWilliams)
- 17:00 Na cestě po východní Anglii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (4)
- 20:10 MOST! (5)
- 21:00 Vinnetou - Poslední výstřel
- 01:00 Sisi II (3)
- 01:45 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Hranice v sudě)
- 05:15 Etiketa (Kouření)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Bílé Karpaty)
- 06:25 Na cestě po Penangu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Slavkovský les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 16:10 Magnum II (Dick McWilliams)
- 17:00 Na cestě po východní Anglii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (4)
- 20:10 MOST! (5)
- 21:00 Vinnetou - Poslední výstřel
- 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly V (12)
- 01:05 Brooklyn 99 VI (3)
- 02:25 Sousedství IV (20)
- 03:05 Ze dvora (5)
- 03:15 Výleťák (182)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (194)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (195)
- 20:10 Pěsti ve tmě
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 01:05 V řetězech
- 03:05 Archiv
- 11:35 Svět na houpačce
- 13:05 Teleshopping
- 13:25 Pravidla neplatí
- 17:50 Pták na drátě
- 20:00 Rafťáci
- 22:15 Nezvratný osud 5
- 08:00 Mistři renovací II (18)
- 08:55 Kachní dynastie IV (15)
- 09:50 Kobra 11 II (13)
- 11:50 Novashopping
- 12:05 Walker, Texas Ranger VIII (6)
- 13:00 Válka skladů XI (16)
- 16:40 Kobra 11 II (15)
- 18:40 Válka skladů XII (3)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (23)
- 20:30 Mistři renovací II (22)
- 21:20 Kachní dynastie IV (19)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (7)
- 23:15 Kobra 11 II (15)
- 00:30 Teorie velkého třesku II (23)
- 00:55 Teorie velkého třesku III (3)
- 02:15 Malý Sheldon III (12)
- 02:50 Svět podle Jima (2)
- 03:25 Americký táta V (19)
- 04:10 TELE TELE
- 04:40 2 $ocky VI (16)
- 05:05 Ženatý se závazky (87)
- 05:55 Karate ovce (45)
- 06:45 Bakugan: Evolutions (13)
- 06:55 Přátelé IX (6)
- 08:00 2 $ocky VI (22)
- 09:15 Máma (1)
- 09:40 Malý Sheldon III (16)
- 11:15 Ženatý se závazky (89)
- 12:10 Dva a půl chlapa VI (15)
- 13:05 Přátelé IX (6)
- 14:05 Teorie velkého třesku II (23)
- 14:35 Teorie velkého třesku III (3)
- 15:50 Máma (5)
- 17:30 Svět podle Jima (4)
- 18:20 Dva a půl chlapa VI (17)
- 19:10 Malý Sheldon III (18)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (7)
- 21:35 Přátelé IX (8)
- 22:35 Americký táta V (20)
- 23:00 Americký táta VI (1)
- 23:25 Dva a půl chlapa VI (17)
- 04:10 Co na to Češi
- 05:25 Riskuj!
- 06:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:15 Na lovu
- 12:00 Odložené případy (Prášek)
- 12:55 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko (15)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VIII (14)
- 01:05 Vyměněné osudy II (49)
- 02:35 Čarodějky IV (9)
- 03:15 Nemocnice Chicago Med VIII (14)
- 03:55 Loď snů: Portoriko
- 05:25 Ulice (4340)
- 07:00 Život na jachtě: U protinožců (12)
- 08:35 Čarodějky IV (11)
- 09:30 Vítejte doma IV
- 10:20 Oteckovia II (79)
- 16:15 Vyměněné osudy II (55)
- 10:10 Běhej lesy - Týmovka
- 10:25 Česká Enduro Serie 2024 - Kouty MČR
- 10:45 4Islands Croatia
- 11:20 Mystic Skate Cup
- 11:55 Spade poker show 2024 (11)
- 12:25 1:1 Sport Show (56)
- 13:05 KSW 95: Wiklacz vs. Przybysz 5
- 00:15 Česká Enduro Serie 2024 - Kouty MČR
- 00:30 K.O. magazín (50)
- 01:30 KSW 92: Wiklacz vs. Jojua
- 04:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Premier League Darts 2024
- 01:40 Správy „N“
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 02:50 Prípady 1. oddelenia (5)
- 03:55 Správy „N“
- 05:15 Capri II (10)
- 07:00 Ranné správy
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (11)
- 14:15 Zdravá maškrta
- 14:30 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Cena za talent)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Japonsko-šintoizmus)
- 16:50 Destinácie (Martinik a Patrick Chamoiseau)
- 17:10 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Déjá vu - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:00 Rebelka z dobrej rodiny (6)
- 23:45 Julie Lescautová (3)
- 01:40 Správy „N“
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 02:50 Prípady 1. oddelenia (5)
- 03:55 Správy „N“
- 04:50 Neposlušní
- 05:15 Capri II (10)
- 07:00 Ranné správy
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (11)
- 14:15 Zdravá maškrta
- 14:30 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Cena za talent)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Japonsko-šintoizmus)
- 16:50 Destinácie (Kanárske ostrovy a Camille Saint-Saens)
- 17:10 Doktor z hôr - Nové osudy XIII (Déjá vu - 2.časť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:00 Rebelka z dobrej rodiny (6)
- 23:47 Julie Lescautová (3)
- 01:00 Sisi II (3)
- 01:45 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Hranice v sudě)
- 05:15 Etiketa (Kouření)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Bílé Karpaty)
- 06:25 Na cestě po Penangu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Slavkovský les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 16:10 Magnum II (Dick McWilliams)
- 17:00 Na cestě po východní Anglii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (4)
- 20:10 MOST! (5)
- 21:00 Vinnetou - Poslední výstřel
- 01:00 Sisi II (3)
- 01:45 AZ-kvíz
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Hranice v sudě)
- 05:15 Etiketa (Kouření)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Bílé Karpaty)
- 06:25 Na cestě po Penangu
- 06:59 Studio 6
- 10:30 Toulavá kamera
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Slavkovský les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou
- 16:10 Magnum II (Dick McWilliams)
- 17:00 Na cestě po východní Anglii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Minuty z Olympijského festivalu 2024 (4)
- 20:10 MOST! (5)
- 21:00 Vinnetou - Poslední výstřel
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:30 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - Gastro migranti
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:25 Cestou necestou - špeciál - Ovocie
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Sklo a keramika v medicíne
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:40 Hypnotik
- 03:05 Dům na prodej, srdce k odběru
- 04:30 Věř mi
- 06:00 Předplacená láska
- 07:40 Pinocchio: Skutečný příběh
- 09:25 Mimořádný sen
- 11:15 Svátky jako z obrázku
- 12:50 Příšerky z vesmíru
- 14:25 Lassie se vrací
- 16:15 Tady hlídám já
- 18:10 Věčně mladá
- 20:15 Rituální zabiják
- 21:55 Válka zítřka
- 00:20 První oddělení II
- 01:00 Policisté v akci
- 01:45 Policisté v akci
- 02:30 Noviny
- 03:00 Soudní síň (Reklama)
- 03:35 Soudní síň (Ani plot ji nezastavil)
- 04:20 Krimi
- 04:45 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:15 První oddělení II
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 10:55 Pod povrchem (24)
- 12:00 Kutyil s.r.o. II (Garáž)
- 12:50 Soudní síň (Chráněná dílna)
- 13:50 Soudní síň (Babička dlužnice)
- 14:45 Policisté v akci
- 15:50 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Černoušek)
- 17:55 Soudní síň (Sestry)
- 20:20 Dědictví (13)
- 21:25 Bylo nás šest (Vysokoškoláci)
- 00:35 Survivor
- 01:35 Aj múdry schybí
- 02:50 Partička
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Na nože II
- 09:50 Susedia
- 10:20 Svokra
- 11:10 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (67)
- 13:50 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (68)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (11)
- 21:35 Dunaj, k vašim službám II (12)
- 00:35 Luxusní domy III (1)
- 01:00 Jak se žije na vysoké noze II (6)
- 01:45 Mistři dřeva II (9)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (23)
- 03:35 Dům snů III (3)
- 10:45 Luxusní domy III (1)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? V (5)
- 14:20 Dům snů III (3)
- 15:10 Mistři dřeva II (10)
- 16:05 Luxusní domy III (2)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? V (6)
- 17:30 Projekt "Domov" II (1)
- 22:05 Dům snů III (4)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? V (6)
- 23:50 Nejkrásnější britské zahrady (4)
- 00:25 Na tenkém ledě
- 02:05 Východní přísliby
- 03:45 Veřejní nepřátelé
- 09:15 Chuť na lásku
- 12:30 Na tenkém ledě
- 14:10 Aquaman
- 16:30 Ex Machina
- 18:15 Naposledy dětmi
- 00:10 Bez kalhot: Poslední tanec
- 02:00 Černý jestřáb sestřelen
- 04:20 Je to nádhera!
- 06:00 Sépie a velryba
- 07:25 Byls můj první kluk
- 09:00 Van Helsing
- 11:10 Přátelé II (14)
- 11:30 Přátelé II (15)
- 11:55 Zapadnout bolí
- 13:40 Stylová romance
- 15:05 Král Charles III.
- 16:35 Julia II (Vánoční polínko)
- 17:25 Muž jménem Otto
- 19:30 Hollarovi
- 21:00 Likvidátor: Znovuzrození
- 22:40 Mělas to vědět (3)
- 23:35 Podfu(c)k
- 00:25 Rod Draka II (7)
- 01:30 Ovce mezi vlky
- 03:10 Malý Sheldon VII (10)
- 03:30 Malý Sheldon VII (11)
- 03:50 Vlajka smrti II (Zábava a hry)
- 04:25 Panna, nebo orel
- 06:00 Zásnuby na dobu neurčitou
- 13:40 Ovce mezi vlky
- 15:20 Bahno z Mississippi
- 17:30 Rod Draka II (7)
- 18:35 Girls V (5)
- 19:05 Girls V (6)
- 19:35 Sex ve městě II (Kastovní systém)
- 22:35 Zpropadený Michael Che (4)
- 23:00 Panna, nebo orel
- 02:05 Vzdáleni
- 04:10 A přišli v noci...
- 06:00 Letní mráz
- 07:55 Magnetická pole
- 09:25 Věž beze stínu
- 11:50 Šest týdnů
- 13:30 Vymahač dluhů
- 15:10 Chtěl jsem se ukrýt
- 17:10 Magnetická pole
- 18:35 Slušný občan
- 20:00 Argentina, 1985
- 01:40 Zvěstovatel
- 03:10 Kousek
- 04:35 Místo k životu
- 06:00 Nic pro mě
- 07:55 První koupání
- 11:10 Runner
- 12:30 Poslední královna
- 14:25 Seznamte se, Joe Black
- 17:25 UFO
- 18:55 Věž II (1)
- 19:40 Věž II (2)
- 20:30 Matrix
- 22:45 Na návštěvě
- 10:35 Informátor!
- 12:35 Flash (Flash dvou světů)
- 13:30 Flash (Rodina lotrů)
- 20:00 Mrtvá nevěsta Tima Burtona
- 21:30 Železný obr
- 23:00 Policajti z L. A. (Díl 8)
- 23:55 Policajti z L. A. (Díl 9)
- 00:00 96 hodin: Odplata
- 01:30 Santa je pořád úchyl
- 03:00 Far Cry
- 03:30 Far Cry
- 05:10 Kytice
- 06:45 Ostrov pokladů
- 08:45 Králové hor
- 10:45 Pouští a pralesem
- 13:05 Páni Edisoni
- 14:40 Katapult
- 16:25 Pták Ohnivák
- 18:35 Causa Králík
- 20:00 Město 44
- 22:40 Overlord
- 00:15 Komplikované osudy
- 01:45 Tichý Don (2)
- 03:15 Vánek osudu
- 05:05 Hospodu vám nedáme
- 06:40 Spy kids: Stroj času
- 11:20 Křehkost
- 13:05 Krádež legendy
- 16:05 Nestanu se tvojí ženou
- 17:40 Bernie
- 19:20 Bradův život
- 21:00 Barneyho ženy
- 23:10 Butch Cassidy: Bez osudu
- 01:30 Nadechni se
- 03:05 Smolař
- 05:35 Strážce majáku
- 07:10 Hrdinové
- 08:55 Můj nejlepší přítel
- 10:30 Zamračené dny
- 12:25 Kupec benátský
- 14:35 Jenny se vdává
- 16:10 Síla slova
- 18:15 Devátý život Luise Draxe
- 20:00 Oddanost
- 22:15 Pokrevní pouto
- 00:05 Přestávka ve vysílání
- 05:20 Tunel do Číny
- 07:00 Strojvůdce
- 08:35 Starý Bob
- 10:10 Šeptající ostrov
- 11:30 Návrat
- 15:05 Sniff a strašidelný hrad
- 16:25 Sladké letní víno
- 17:55 Jak milovat s D
- 19:30 Armáda jednoho
- 21:00 Trable Petuniových
- 22:50 22:50 - 00:00
- 01:50 Svůdná zlodějka
- 03:25 Dokonalá roztleskávačka
- 05:35 Vykrutasy
- 07:35 Criminal Games by Agatha Christie (1)
- 09:35 Mandie a poklad Čerokíů
- 11:45 Hořko-sladko
- 20:00 Dešťová víla
- 22:05 Modigliani
- 00:15 Dingi
- 00:25 Charade
- 02:15 The Amazing Adventure
- 03:15 Champagne Safari
- 04:10 The Bed
- 04:40 Death And The Knight
- 05:15 Tangible
- 05:25 End of Program
- 06:00 Secret Workshops
- 06:45 Swept Away
- 07:00 Africa Screams
- 08:15 Dirty Linen to the Sun
- 08:30 The Fabulous Dorseys
- 09:55 Captain Kidd
- 11:20 Baba
- 13:10 The Terror
- 14:30 Flash
- 14:40 Revenge Of The Zombies
- 15:40 Doll Face
- 17:00 The Harvest
- 18:15 Univitellin
- 18:30 The Little Shop of Horrors
- 19:40 The Smallest Show On Earth
- 21:00 Jail Caesar
- 22:30 Soldier Jane
- 23:50 Carnival of Souls
- 00:00 THE DONKEY ISLAND
- 01:00 THE MONKEY WHISPERER AND HIS DREAM
- 02:00 FINE COCOA FROM ESMERALDA
- 03:00 THE NEW MAN OF AZERBAIJAN
- 04:00 A COUNTER HISTORY OF INTERNET
- 05:00 BHUTAN IN THE PURSUIT OF HAPPINESS
- 06:00 QUIRKY SCIENCE
- 06:30 QUIRKY SCIENCE
- 14:00 GALICIA'S DEATH COST
- 14:55 THE SEAWOMEN OF JAPAN
- 15:50 HAWAII (BEACHBOYS ON PATROL)
- 18:35 SECRETS OF THE THRACIAN KING
- 19:30 MIND IN MOTION
- 20:25 MEET MY WILD FRIEND (HAPPY FEW)
- 21:20 LOOKING FOR SULTAN
- 22:05 GUANO THE ISLAND OF AGONY
- 23:00 DIVING OFF CAPE HORN
- 23:55 EUROPEAN ISLANDS EP (03: TENERIFE)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 CITY CHIC LONDON
- 16:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (25)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (26)
- 18:00 LUXURY LIFE
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (47)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (48)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (19)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (20)
- 21:00 NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
- 22:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (3)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (15)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (16)
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (4)
- 00:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (5)
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS (17)
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS (28)
- 02:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (14)
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 04:00 4 DESERTS RACE
- 04:30 HISPANIA RALLY 2020
- 05:00 BOARD STORIES SURFING (38)
- 05:30 BOARD STORIES SURFING (39)
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (10)
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (11)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS (17)
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS (18)
- 08:00 WORLD OF WATERSPORTS (28)
- 08:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 09:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (14)
- 09:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (15)
- 10:00 AUTOSPEED 2019 (15)
- 10:30 AUTOSPEED 2019 (16)
- 11:00 INSIDE SAILING 2020 (7)
- 11:30 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 12:00 CAPE EPIC 2022 (8)
- 12:30 CAPE EPIC 2018 (1)
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 16:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (5)
- 17:00 BOAT SHOW 4K (19)
- 17:30 BOAT SHOW 4K (20)
- 18:00 SPORTS MAX (43)
- 18:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 19:00 GEARING UP 2020 (8)
- 19:30 GEARING UP 2020 (9)
- 20:00 SAILING TO TOKYO 2018 (1)
- 20:30 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 21:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (4)
- 21:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (5)
- 22:00 GP RACING 2022 (43)
- 22:30 GP RACING 2022 (44)
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 04:10 TWISTED CUBAN LECHON IN CUBA.
- 04:45 THE RED LIST (RHINOS)
- 05:30 05:30 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:40 Zara (1)
- 01:40 Téma (162)
- 02:20 Európske identity (1)
- 03:20 Zabudnuté stavby Chorvátska (1)
- 04:15 Tvárou v tvár (9)
- 04:45 Zlato (1)
- 05:45 Osudy Letcov WWII (1)
- 06:35 Extrémne záchranné akcie II (1)
- 07:25 Normandia '44 - Deň D a bitka o Francúzsko (1)
- 08:20 Vyrobené na Slovensku (4)
- 08:30 Telenákup (1)
- 08:40 Doslova
- 09:20 Ruská revolúcia (1)
- 12:50 Vyrobené na Slovensku (5)
- 13:00 Telenákup (3)
- 13:10 Ako sme budovali moskovské metro (1)
- 14:10 Meč a turban: Od Ataturka po Erdogana (1)
- 15:10 Vyrobené na Slovensku (5)
- 15:20 Travelistan (30)
- 15:40 Hovorme o nás (24)
- 16:20 Telenákup (1)
- 16:30 Rommelov poklad (1)
- 17:30 Henry Ford, ikona amerického storočia (1)
- 18:30 Sadnite si, prosím (28)
- 19:15 Telenákup (3)
- 19:25 Doslova
- 20:05 Megakonštrukcie (1)
- 21:00 Téma
- 21:40 Oceány Afriky (1)
- 00:30 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:40 Na plac!
- 02:55 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův poloostrov (1)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Pašák
- 22:10 El Chapo III (9)
- 23:05 Poklad z půdy
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:10 Pelíšky slavných
- 13:25 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:45 Ostříháno
- 02:45 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 06:55 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:45 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:45 Jak to dopadlo!?
- 04:10 Pozor vlak
- 04:55 Zločin jak ho pamatuju: ČESKÉ PALERMO - PŘÍBRAM
- 05:25 A11 rozhovor: Milan "Fefík" Podobský, šéfredaktor Sorry
- 05:50 Magazín z Prostějova
- 06:20 Magazín z Orlickoústecka
- 06:40 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 07:00 Magazín ze Strakonicka
- 07:15 Olomoucký magazín
- 07:40 Hasiči: informace a zajímavosti o činnosti HZS
- 16:00 Valašský zpravodaj
- 16:10 Týden z jihu Čech
- 16:30 Vaření s Davidem: Nikol Votrubová - 2.díl
- 17:25 Byznys na vrcholu: Lukáš Kovanda
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 00:30 Macgyver V (3)
- 01:15 Macgyver V (4)
- 01:55 Leo Mattei: Oddělení mladistvých II (3)
- 02:45 Leo Mattei: Oddělení mladistvých II (4)
- 03:35 Zelenáč VI (7)
- 04:20 Tým SEAL V (9)
- 05:05 Tým SEAL V (10)
- 06:05 Seriálový tip (1)
- 06:25 Profil zločinu V (1)
- 07:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (10)
- 08:25 Xena (10)
- 09:20 Profil zločinu IV (12)
- 10:30 Profil zločinu V (1)
- 11:30 Hvězdná brána: Atlantida (18)
- 12:25 A-Team II (15)
- 13:25 Námořní vyšetřovací služba XVI (10)
- 14:20 Xena (10)
- 15:20 Profil zločinu V (2)
- 16:25 Profil zločinu V (3)
- 17:20 A-Team II (16)
- 20:00 Xena (11)
- 21:00 Námořní vyšetřovací služba XVII (1)
- 21:50 Námořní vyšetřovací služba XVII (2)
- 22:45 Ultrafialoví II (10)
- 23:45 Ultrafialoví II (11)
- 00:00 Xena II (17)
- 01:00 Ztracený svět II (19)
- 01:45 Lovci pokladů (21)
- 02:30 Lovci pokladů (22)
- 03:15 Totalcar IV (2)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (17)
- 10:00 Ztracený svět II (18)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (13)
- 13:55 A-Team II (21)
- 15:00 Lovci pokladů II (1)
- 16:00 Lovci pokladů II (2)
- 17:00 Ztracený svět II (19)
- 17:55 Ztracený svět II (20)
- 18:55 Xena II (18)
- 19:55 A-Team II (22)
- 20:55 Společnost Adventure (14)
- 21:55 Lovci pokladů II (1)
- 22:55 Lovci pokladů II (2)
- 23:55 Xena II (18)
- 01:00 Brousko III (87)
- 01:50 Brousko III (88)
- 02:40 Seriálový tip (1)
- 02:55 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (26)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii V (23)
- 13:35 Ranč Heartland (11)
- 14:30 Ranč Heartland (12)
- 15:30 Brousko III (89)
- 16:35 Dcery duchem (27)
- 17:40 Domek na prérii V (24)
- 18:40 Ranč Heartland (13)
- 19:40 Ranč Heartland II (1)
- 20:35 Domek na prérii V (24)
- 21:40 Ranč Heartland (13)
- 22:35 Ranč Heartland II (1)
- 23:35 Dcery duchem (27)
- 11:15 Erotikon
- 13:00 Daleko od lidí
- 14:50 Z prezidentské kuchyně
- 16:30 Rodin
- 18:35 Pan Bezchybný
- 20:25 Zabijáci z maloměsta
- 22:00 Route Irish
- 23:55 Renoir
- 01:05 Sladký konec dne
- 02:50 Téměř chlap
- 08:35 To musí být nebe
- 10:20 Leonora addio
- 12:00 Chlapec z nebe
- 14:05 Přání
- 16:20 Janička
- 18:15 Dohoda
- 20:15 Uvolnit pěsti
- 22:00 Fabrika
- 23:55 Muž jménem Ove
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (3)
- 06:15 Kikirikí
- 06:30 Kouzlování
- 06:40 Zabij nudu!
- 06:50 Bílý tesák (Souboj)
- 07:00 Staré pověsti české (1)
- 07:05 Já Baryk (Já Baryk a můj šnek)
- 07:20 O Mikešovi (Mikeš vypráví pohádku)
- 07:30 O Dorotce (Dorotka a plamínek)
- 07:45 Broučci (Broučkův smutný návrat)
- 07:50 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a pytlák)
- 10:05 Staré pověsti české (2)
- 10:15 Já Baryk (6)
- 10:20 Příběhy kocoura Modroočka (Já a můj dvojnožec)
- 10:40 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka pořádala maškarní bál)
- 10:45 Broučci (S Broučkem je zle)
- 10:55 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a poslíček)
- 11:20 Mach a Šebestová (Kropáček má angínu)
- 11:25 Brundibáři (Konzerva)
- 11:35 Tisíc a jedna noc (Příběh lstivé Dalíly)
- 12:00 Skalní ševci
- 13:10 Filmové písničky Hugo Haase
- 13:40 Filmové minuty
- 14:00 Výlet po Dunaji
- 15:35 Kinosál
- 15:45 Filmové minuty
- 16:00 Zpívali jsme Arizonu
- 17:30 Prezidentova račí chůze
- 18:00 Tankový prapor
- 19:25 Kinosál
- 19:35 Já Baryk (Já Baryk a můj bažant, Já Baryk a moje vrána)
- 20:00 Sázka na třináctku
- 21:35 V čertích službách
- 22:00 22:00 - 00:00
- 04:45 Princezna Diana (Cena svobody)
- 06:00 Pablo Escobar (1)
- 07:00 Waterloo - Poslední bitva
- 12:00 Muž, který dostal Al Caponeho
- 13:10 Indie ve filmu (1)
- 14:25 Teleshopping
- 15:30 Vietnamská džungle smrti
- 20:00 Pohřebiště laguny Truk
- 21:05 Extrémní útěky z vězení (Mučitel)
- 21:45 Obchodníci s antraxem
- 23:40 Okamžiky do katastrofy
- 01:10 Žoldnéř
- 02:45 Mezi náhrobními kameny
- 04:30 Close Up III (11)
- 04:55 Close Up III (20)
- 05:25 Close Up III (1)
- 06:00 Strašidla z vikýře
- 07:35 Zaprášená tajemství
- 09:20 Pošetilost mocných
- 11:10 Náhodná setkání
- 12:50 Dnes já, zítra ty
- 14:30 Naši a já
- 16:05 Milovník po přechodu
- 18:00 Elektra
- 19:35 Pád třetí říše
- 22:00 Saw: Hra o přežití
- 23:40 Highlander
- 00:25 Dracula 2000
- 01:55 Road Trip
- 03:20 Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí
- 08:10 Vesmírná exploze (1)
- 09:55 Vesmírná exploze (2)
- 11:35 Sen noci svatojánské
- 13:35 Strážní andělé
- 15:25 Všemocný
- 17:10 Dva misionáři
- 18:50 Moje superbejvalka
- 20:30 Správná dvojka II
- 22:00 Žralokonádo
- 23:30 Zametač stop
- 00:20 Červený trpaslík VI (4)
- 00:55 Moonlight
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas III (4)
- 20:00 Bezva polda
- 22:30 Comedy Club VII (5)
- 23:00 Comedy Club VII (6)
- 23:30 Červený trpaslík VI (4)
- 00:00 Boarding Pass (Br?nn?ysund, Norway)
- 00:30 Quest (Fort Begu 2, Jaipur, India)
- 01:00 10 Days Estonia (Narva)
- 01:30 Xplore Spain (Valencia 1)
- 02:00 Boarding Pass (Fl?m, Norway)
- 02:30 World Heritage (Abandoned City of Champaner, India)
- 03:00 XP Guide (Kutna Hora)
- 03:30 10 Days Estonia (Sooma National Park)
- 10:00 The Gypsies (Jabalpur, India)
- 10:30 Quest (Shillong, India)
- 11:00 Boarding Pass (Tromso, Norway)
- 11:30 Xplore Spain (Barcelona 2)
- 20:00 The Gypsies (Indore, India)
- 20:30 XP Guide (Cesky Krumlov)
- 21:00 Boarding Pass (R?ros, Norway)
- 21:30 Quest (Heritage, Haveli)
- 22:00 10 Days Estonia (Setomaa)
- 22:30 Xplore Spain (Valencia 2)
- 23:00 The Gypsies (Indore, India)
- 23:30 XP Guide (Cesky Krumlov)
- 00:00 Podivná druhá světová válka (Hitlerovo ztracené zlato)
- 00:45 Druhá světová válka: Peklo v hlubinách III (Ztráta velitele)
- 01:30 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Novomanželé na cestě zločinu)
- 02:15 Strážci hranic: Španělsko (Zátah na mafii)
- 03:00 Dokonalý vůz II (Bugatti Rimac Nevera)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou III (Masakr v olympijském Mnichově)
- 04:30 Schumacher a Schumacher
- 05:15 Drama v oblacích (7)
- 06:00 Auta snů pod lupou (5)
- 07:00 Moře záhadných katastrof II (1)
- 14:15 Jak je vidí ptáci II (7)
- 14:45 Mistři ve foukání skla II (7)
- 15:10 Život v sevření mrazu X (9)
- 16:10 Moře záhadných katastrof II (2)
- 17:10 Americká 90. léta (3)
- 20:00 Zvláštní a záhadné V (12)
- 20:55 FBI - Agenti řeší případy (19)
- 21:25 Špinavé prádlo (3)
- 22:20 Filmy a realita II (3)
- 23:15 Matky za mřížemi - USA (1)
- 08:50 Víkend beze strachu (1)
- 09:40 Serengeti II (5)
- 10:55 V továrně VII (7)
- 14:10 Víkend beze strachu (2)
- 15:25 Serengeti II (6)
- 16:40 V továrně VII (8)
- 17:55 S Romeshem na cestách III (3)