Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 04:00 Smutný oslík
- 04:25 Ignis Brunensis 2009
- 04:50 Hranice v srdci (Plnou parou Vlárou)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Po stopách hvězd
- 06:50 Žáku Kašíku, nežeň se!
- 08:10 Chalupáři (5)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (9)
- 12:00 Svatba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Darmošlap z Nemanic a princezna Terezka
- 14:00 Zlatý chléb
- 15:10 Pohádka z šafránové louky
- 15:50 Rubín má barvu krve
- 18:10 Chalupáři (6)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Ďáblova lest (1)
- 21:15 Ďáblova lest (2)
- 01:10 Království pirátů (3)
- 02:00 Magické muchomůrky
- 02:25 Jizerní Vtelno a okolí
- 02:55 ...eště svaďba nebyla
- 03:15 Historie.cs
- 04:10 New Age
- 04:35 Věřím
- 05:05 Vstávej, cesta je dlouhá!
- 05:15 Televizní klub neslyšících
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Cesta z doby uhelné
- 06:25 Zázraky lidského génia (Majestátní hrady)
- 07:20 Cesta za pokladem
- 07:45 Vltava, naše řeka (3)
- 07:55 Peklo na zemi (3)
- 20:00 Mrtvý nebo živý
- 21:45 Sherlock Holmes (Svobodný mládenec)
- 23:30 Bahrajn, ostrov zábavy
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:33 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Archiv ČT24 (Restaurace a jídelny.)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zkraje
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:07 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:30 Newsroom ČT24 - Retrovize
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 05:00 Golf Time
- 05:20 Cyklistika ČR 2024 (MČR Vysoké Mýto)
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Fortuna Beach Soccer Liga 2024 (Final Four Fortuna Beach Soccer Liga)
- 07:25 Cyklotoulky
- 07:35 BBV po 25 letech
- 07:45 Panorama
- 00:48 V zajetí mysli
- 02:49 Skrytá pravda
- 04:31 Jak se staví sen
- 05:34 Libovky Pepy Libického
- 06:00 M.A.S.H (193)
- 06:30 M.A.S.H (194)
- 07:00 M.A.S.H (195)
- 07:30 M.A.S.H (196)
- 08:00 M.A.S.H (197)
- 08:31 Prima Česko
- 09:04 Prima Svět
- 09:37 Prima FRESH festivaly 2024
- 09:39 Inkognito
- 10:45 Polda III (Do střehu!)
- 12:01 Receptář prima nápadů
- 12:56 Libovky Pepy Libického
- 13:29 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:14 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:51 Večírek
- 16:33 Andílek na nervy
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Honba za klenotem Nilu
- 22:30 V obležení
- 00:26 Simpsonovi II (Ďábelský Bart)
- 00:54 Simpsonovi II (Za všechno může televize)
- 01:23 Simpsonovi II (Bartova srážka s autem)
- 01:51 Simpsonovi II (Není ryba jako ryba)
- 02:20 Jmenuju se Earl IV (Případ záhadného zmizení ve městě Camden - 2. část)
- 02:47 Jmenuju se Earl IV (Hledá se táta)
- 03:15 Re-play
- 03:42 Spartakus: Válka zatracených (Mrtví a umírající)
- 05:01 Autosalon.tv
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:16 Těžká dřina
- 06:49 Top Gear II (8)
- 07:49 Top Gear II (9)
- 08:56 Top Gear II (10)
- 10:06 Top Gear III (1)
- 11:18 Autosalon.tv
- 20:17 Jeden svět nestačí
- 22:58 Valhalla: Říše bohů
- 00:04 Loď duchů
- 01:49 Hvězdná brána
- 04:07 Námořní vyšetřovací služba XII (Mládeži nepřístupno)
- 05:03 Námořní vyšetřovací služba XII (Hledači)
- 06:00 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Olympiáda v Mexiku)
- 06:17 Příhody Bolka a Lolka
- 06:34 M.A.S.H
- 07:03 M.A.S.H
- 07:32 M.A.S.H
- 11:38 Karel a já
- 13:40 Velký
- 15:47 Zakletý v čase
- 17:52 Honba za diamantem
- 22:27 Tři muži v negližé
- 04:51 Jak se staví sen - extra
- 05:40 Na zámku
- 06:00 Teď vaří šéf!
- 06:50 Britská královská rodina a její skandály (2)
- 08:09 1. MISE (Muži v ofsajdu)
- 09:30 Svatby v Benátkách (Komando)
- 10:39 Receptář prima nápadů
- 11:31 České chaty snů
- 12:27 Perla v ráji
- 20:08 Vrahovi v patách
- 21:52 1. MISE (Hofbauerova milenka)
- 23:02 Inkognito
- 06:00 Panáček Paneláček (O výtahu,který nejel)
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:15 Prasátko Peppa V
- 06:20 Kámoši hafíci (14)
- 06:40 Pošťák Pat
- 07:00 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Dobrák Rover
- 10:35 Soví příběh
- 11:05 Fazolčina kavárna
- 11:25 Lampie (3)
- 12:05 MasterChef Junior VIII (7)
- 12:50 Tlapková patrola VIII
- 13:10 Tlapková patrola VIII
- 13:35 U6 - Úžasný svět techniky
- 14:05 Jak vycvičit draky II
- 14:25 Jak vycvičit draky II
- 14:50 Šmoulové
- 15:15 Fazolčina kavárna
- 15:35 Dynotrax Turbo
- 16:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:20 Tlapková patrola VIII
- 16:45 Tlapková patrola VIII
- 17:10 Ovečka Shaun II
- 17:15 Pan Tau (9)
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a tranzistor)
- 18:55 Kámoši hafíci (15)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (11)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Na tržišti v Kašmíru)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 00:50 Frank Sinatra: portrét
- 02:10 Jak se kalila hudba (Lidský nástroj)
- 03:00 Chaplin novomanželem
- 03:15 Čich
- 03:35 Dub nad Moravou
- 03:50 Uchem jehly
- 04:20 Jiná architektura
- 04:40 Barevný klapot podkov
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (2)
- 21:10 J. Offenbach: Orfeus v podsvětí
- 12:10 Neuvěřitelné dorty (11)
- 12:40 Neuvěřitelné dorty (12)
- 13:02 VIP Prostřeno!
- 14:17 Farmář hledá ženu SK
- 15:43 Neuvěřitelné dorty (13)
- 04:33 Rodinná pouta (Máj)
- 05:36 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:42 Nikdo není dokonalý
- 07:42 Columbo (Columbo a vražda rockové hvězdy)
- 14:40 Rodinná pouta (Pomluvy)
- 15:44 1. MISE (Osudová chyba)
- 16:57 Nikdo není dokonalý
- 18:02 Nikdo není dokonalý
- 19:07 Jak se staví sen - extra
- 22:11 Nikdo není dokonalý
- 23:16 Jak se staví sen - extra
- 00:58 K věci
- 01:26 Prima HISTORIE
- 01:45 7 pádů Honzy Dědka
- 02:50 Hlavní zprávy
- 03:40 Showtime
- 03:53 Malý velký svět (Ahoj, Helsinky)
- 04:03 Prima HISTORIE
- 04:22 Prima Česko
- 04:54 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 06:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:00 Zprávy
- 07:27 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 08:27 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:29 Prima Svět
- 10:01 Zprávy
- 10:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:28 Prima ARCHIV
- 10:39 Prima MĚSTO
- 11:00 Partie PLUS
- 11:55 Polední zprávy
- 12:25 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 12:31 Lékaři v éteru
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Speciál (Karel Gott 85)
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Speciál: České zájmy v Evropě
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:15 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:11 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 20:18 Showtime magazín
- 20:46 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 20:52 Spáleniště... Příběhy hasičů (Luděk Prudil)
- 20:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 20:52 Co na to vaše zdraví (Zuzana Kalvasová, Josef Kroupa)
- 20:53 Showtime magazín
- 20:59 Partie PLUS (Tomáš Zdechovský, Jaroslava Pokorná Jermanová)
- 21:22 Zprávy
- 21:40 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka (V.Bečková;T.Matonohal;L.a T.Rašilovovi)
- 04:03 Prima Česko
- 04:35 Prima Svět
- 05:06 Medvědí země
- 06:00 Umění špionáže (Sexšpionáž)
- 06:55 Když žraloci útočí VI (Zděšení v tropickém ráji)
- 07:54 Tajemství oceánu
- 16:44 Dekonstrukce jaderné ponorky
- 17:51 Prima Česko
- 18:24 Prima Svět
- 18:56 Nejkrásnější evropské cesty vlakem (Řecko)
- 04:00 Smutný oslík
- 04:25 Ignis Brunensis 2009
- 04:50 Hranice v srdci (Plnou parou Vlárou)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Po stopách hvězd
- 06:50 Žáku Kašíku, nežeň se!
- 08:10 Chalupáři (5)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (9)
- 12:00 Svatba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Darmošlap z Nemanic a princezna Terezka
- 14:00 Zlatý chléb
- 15:10 Pohádka z šafránové louky
- 15:50 Rubín má barvu krve
- 18:10 Chalupáři (6)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Ďáblova lest (1)
- 21:15 Ďáblova lest (2)
- 04:00 Smutný oslík
- 04:25 Ignis Brunensis 2009
- 04:50 Hranice v srdci (Plnou parou Vlárou)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Po stopách hvězd
- 06:50 Žáku Kašíku, nežeň se!
- 08:10 Chalupáři (5)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (9)
- 12:00 Svatba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Darmošlap z Nemanic a princezna Terezka
- 14:00 Zlatý chléb
- 15:10 Pohádka z šafránové louky
- 15:50 Rubín má barvu krve
- 18:10 Chalupáři (6)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Ďáblova lest (1)
- 21:15 Ďáblova lest (2)
- 01:10 Štafl (9)
- 01:50 Sousedství IV (3)
- 03:00 U stánku II (11)
- 03:10 Ze dvora (3)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (174)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (175)
- 08:25 Zahradní proměny (1)
- 09:25 Otec Braun (3)
- 11:30 Operace mé dcery
- 14:50 Arthur
- 17:10 Zahradní proměny (2)
- 20:10 Willie Boy
- 22:15 50/50
- 01:40 Policejní akademie
- 03:50 Dáma a Král II (Tři odstíny smrti)
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Holčička z iglú
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:15 Chuggington: Veselé vláčky (44)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové II (9)
- 07:55 Ruská ruleta
- 14:10 Probudím se včera
- 16:45 Kameňák 2
- 22:50 Dannyho parťáci 3
- 00:45 Cesta zpátky
- 02:45 Repo Men
- 04:25 Můj přítel Monk III (Pan Monk začal brát léky)
- 05:30 Dračí srdce: Pomsta
- 07:00 Pravá nevěsta
- 08:10 Máme rádi velryby
- 10:10 Postrach Dennis
- 12:00 Alfa a Omega
- 13:35 Mstitel beze jména
- 15:45 V dobré společnosti
- 18:00 Ave, Caesar!
- 20:00 Legenda o vášni
- 22:40 Kód Navajo
- 00:05 Kobra 11 (1)
- 00:55 Mistři renovací II (3)
- 01:35 Kachní dynastie III (11)
- 02:00 Kachní dynastie IV (1)
- 02:20 Strážci hranic: Austrálie II (19)
- 03:05 Walker, Texas Ranger VII (18)
- 03:45 Cholet Basket - Tofas Bursa
- 08:20 Mistři renovací II (3)
- 09:10 Kachní dynastie III (11)
- 09:40 Kachní dynastie IV (1)
- 10:10 Kobra 11 XXVI (8)
- 11:05 Kobra 11 (1)
- 12:00 Novashopping
- 12:15 Walker, Texas Ranger VII (18)
- 13:05 Válka skladů X (33)
- 14:50 Mistři zastavárny XXIV (11)
- 15:45 Spartan: Týmová výzva (4)
- 16:40 Kobra 11 (2)
- 17:45 Kobra 11 (1)
- 18:45 Válka skladů X (35)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (12)
- 20:30 Policejní akademie
- 22:20 Walker, Texas Ranger VII (19)
- 23:15 Kobra 11 (2)
- 00:15 Teorie velkého třesku XII (23)
- 01:55 Malý Sheldon II (12)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VIII (2)
- 03:10 Americký táta IV (13)
- 03:50 TELE TELE
- 04:20 Stahovák
- 04:45 Film o filmu: Babovřesky
- 04:55 2 $ocky IV (16)
- 05:20 Ženatý se závazky (65)
- 06:10 Zig a Sharko IV (78)
- 06:45 Karate ovce (1)
- 07:00 Bakugan: Evolutions (2)
- 07:10 Přátelé VIII (8)
- 08:05 2 $ocky IV (22)
- 09:20 2 $ocky V (1)
- 09:45 Malý Sheldon II (16)
- 11:25 Ženatý se závazky (67)
- 12:20 Dva a půl chlapa V (12)
- 13:10 Přátelé VIII (8)
- 14:10 Teorie velkého třesku XII (23)
- 15:45 2 $ocky V (5)
- 18:20 Dva a půl chlapa V (14)
- 19:10 Malý Sheldon II (18)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (24)
- 20:25 Teorie velkého třesku (3)
- 21:45 Přátelé VIII (10)
- 22:40 Americký táta IV (15)
- 23:30 Dva a půl chlapa V (14)
- 00:30 Myšlenky zločince VII (18)
- 01:15 Myšlenky zločince VII (19)
- 01:55 Myšlenky zločince VII (20)
- 02:35 Médium III (Hlava za hlavou 2. část)
- 03:20 Koření
- 03:35 Na lovu
- 04:20 Co na to Češi
- 05:00 Riskuj!
- 05:55 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:40 Na lovu
- 07:35 MasterChef Česko (3)
- 12:55 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko (4)
- 20:00 Myšlenky zločince VII (21)
- 20:50 Myšlenky zločince VII (22)
- 21:40 Myšlenky zločince VII (23)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VIII (3)
- 01:05 Vyměněné osudy II (35)
- 02:30 Čarodějky IV (2)
- 03:15 Nemocnice Chicago Med VIII (3)
- 03:50 Oteckovia II (60)
- 04:50 Ulice (4329)
- 06:25 Život na jachtě: Středomoří VII (9)
- 08:15 Poldark II (3)
- 09:25 Poldark II (4)
- 10:30 Vítejte doma IV
- 16:15 Poldark II (5)
- 17:20 Poldark II (6)
- 20:15 Na křídlech vážky
- 05:25 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: Tofas Bursa - Unicaja
- 10:30 Open Faces
- 11:05 Spade poker show 2024 (16)
- 11:30 1:1 Sport Show (68)
- 15:15 Ragby: Rugby - letní speciál
- 15:45 Freestyle Pro Tour
- 19:00 4Islands Croatia
- 19:30 Golden Roof Challenge
- 00:00 Fotbal: FC Rouen - Valenciennes FC
- 02:00 PFL 3
- 09:15 If it’s easy it’s not fun
- 09:45 1:1 Sport Show (69)
- 12:00 Basketbal: Tofas Bursa - Unicaja
- 13:35 Pool - letní speciál
- 00:25 Bozk draka
- 02:00 Správy „N“
- 02:55 Góly - body - sekundy
- 03:15 Neskoro večer
- 04:15 Správy „N“
- 05:10 Góly - body - sekundy
- 05:30 Nebíčko v papuľke
- 06:00 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 06:15 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom leteli na juh)
- 06:25 Jurošík
- 06:35 Rusty
- 06:40 Medvedík Pompon (Zlá nálada je preč)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:25 Bluey
- 07:35 Zberateľ zvukov (Struny harfy)
- 07:40 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:50 Údolie Muminovcov III
- 08:15 Šéfkuchár Shane (Zvláštna zelenina)
- 08:25 Zázračný ateliér
- 08:50 Príbeh rieky Poprad (13)
- 09:10 Nech žije deduško (Prieskum)
- 09:40 Leto s Katkou (Nápoj lásky)
- 15:40 Hibernatus
- 17:00 Boli sme pri tom
- 18:15 Veľkou lyžicou (Chren)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:40 Toskánska vášeň III (3)
- 00:25 Správy „N“
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:10 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:25 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:40 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Liptov)
- 06:50 Encyklopédia slovenských obcí (Horné Opatovce)
- 07:05 Televíkend
- 07:30 Cesta hrdinov SNP (3)
- 07:45 Živá panoráma
- 08:15 Kapura
- 09:05 Farmárska revue
- 09:35 Letná rybačka
- 09:40 S rozumom do hory (S rozumom do hory - DREVO AKO SUROVINA)
- 10:00 Bohoslužba
- 12:00 Ľudská láska
- 13:00 Piesočná potvorka (Každý chce Baranča)
- 13:25 Orientácie
- 13:55 Zvony pre bosých
- 16:50 Straty a nálezy (Rudo)
- 17:50 Čekyho hudobný labák
- 18:30 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 18:40 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon (Doktor Pompon)
- 18:50 Poštár Pat
- 19:05 Lexi a Lottie
- 19:30 Počúvaj moju hudbu
- 19:35 Počúvaj moju hudbu
- 19:50 Slovo
- 04:00 Smutný oslík
- 04:25 Ignis Brunensis 2009
- 04:50 Hranice v srdci (Plnou parou Vlárou)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Po stopách hvězd
- 06:50 Žáku Kašíku, nežeň se!
- 08:10 Chalupáři (5)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (9)
- 12:00 Svatba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Darmošlap z Nemanic a princezna Terezka
- 14:00 Zlatý chléb
- 15:10 Pohádka z šafránové louky
- 15:50 Rubín má barvu krve
- 18:10 Chalupáři (6)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Ďáblova lest (1)
- 21:15 Ďáblova lest (2)
- 04:00 Smutný oslík
- 04:25 Ignis Brunensis 2009
- 04:50 Hranice v srdci (Plnou parou Vlárou)
- 05:15 Etiketa (Nápoje)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Po stopách hvězd
- 06:50 Žáku Kašíku, nežeň se!
- 08:10 Chalupáři (5)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (9)
- 12:00 Svatba
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Darmošlap z Nemanic a princezna Terezka
- 14:00 Zlatý chléb
- 15:10 Pohádka z šafránové louky
- 15:50 Rubín má barvu krve
- 18:10 Chalupáři (6)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Ďáblova lest (1)
- 21:15 Ďáblova lest (2)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Cez lupu
- 01:30 Týždeň v ekonomike
- 01:55 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:30 Týždeň vo svete
- 03:00 Správy :24
- 03:25 Góly-body-sekundy
- 03:50 Cez lupu
- 04:20 Správy "N"
- 05:10 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:30 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Svet v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 OH 2024 - Cesta do Paríža: Matej Beňuš (vodný slalom)
- 12:35 OH 2024 - Cesta do Paríža: Zuzana Rehák-Štefečeková (športová streľba)
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri 2024 - zostrihy
- 17:45 Reportéri 2024 - zostrihy
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Fetiše televízie: Televízne postavičky
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Archív :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 01:35 Slídil
- 03:30 Detektiv z kuchyně (Jíška dne)
- 09:30 Julie, co by bylo kdyby…
- 11:40 Randění v New Yorku
- 13:25 Tajemství úspěchu
- 15:20 Uuups! Noe zdrhnul…
- 17:05 Náhodná láska
- 18:40 Láska na Maledivách
- 20:15 Sestry v sedle
- 21:55 Noční recepční
- 23:35 Simulant
- 04:15 Záchranáři v akci
- 04:50 Nové bydlení
- 05:35 Krimi
- 06:00 Noviny
- 06:30 Krimi
- 06:55 Noviny
- 07:45 Prázdniny (Myjavská tragula)
- 10:40 Dědictví (9)
- 11:55 Dědictví (10)
- 13:10 Dr. Ludsky (Bůh spánku)
- 16:55 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 V sedmém nebi
- 00:30 Rodinné prípady
- 01:10 Modré z neba
- 05:15 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 13:30 Susedia
- 14:05 Susedia
- 14:35 Susedia
- 15:10 Susedia
- 15:40 Horná Dolná (Kúpalisko)
- 16:20 Horná Dolná (Návšteva)
- 17:15 Horná Dolná (Hazard)
- 18:00 Horná Dolná (8)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:50 Survivor
- 23:00 Rodinné prípady
- 23:50 Rodinné prípady
- 04:25 Velkolepé plány XV (4)
- 05:10 Na chalupě – Austrálie III (7)
- 06:00 Dům snů (34)
- 06:50 Dům snů - souboj V (4)
- 07:45 George Clarke - Staré domy, nové domovy VII (5)
- 08:40 Váš dokonalý domov II (4)
- 09:45 Rok na Jimmyho farmě (3)
- 14:25 Recepty pro radost od našich babiček II (6)
- 14:55 Netradiční bydlení? V (1)
- 15:45 Dům snů (34)
- 16:35 Váš dokonalý domov II (5)
- 17:40 Utajený šéf IV (4)
- 02:05 Delirium
- 03:40 Purpurová barva
- 06:00 Šéfkuchař Jack
- 07:20 Záhada Hannah Swensenové: Mrkvový dort
- 08:45 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 10:30 Jurský svět
- 12:35 Fantastický pan Lišák
- 14:00 Nevědomí
- 18:10 Godzilla vs. Kong
- 20:00 Ambulance
- 22:15 Rod Draka II (5)
- 23:20 Den díkůvzdání
- 01:05 Julia II (Canard á la presse)
- 01:50 Vlajka smrti II (Varovné signály)
- 02:20 Bojovník III (9)
- 03:05 Boratův navázaný telefilm
- 04:40 Matčina pomsta
- 06:00 Příběh mého muže
- 07:30 Astronaut
- 09:20 Barbie
- 11:15 Létání pro začátečníky
- 12:50 Neklid
- 14:20 Jízda s Madeleine
- 15:50 Wonka
- 17:45 Nic ve zlým
- 20:10 Bahno z Mississippi
- 22:15 Úkryt
- 00:25 Equalizer 3: Poslední kapitola
- 02:10 Klub nájemných vrahů
- 04:00 Birdman
- 06:00 Kovboj Bebop
- 07:55 Sázka na nejistotu
- 12:25 Malý Sheldon VII (8)
- 12:45 Malý Sheldon VII (9)
- 13:05 Vlajka smrti II (Varovné signály)
- 13:35 Karlík a továrna na čokoládu
- 15:30 Ex Machina
- 17:15 Vše je pravdivé
- 18:55 Turista II (5)
- 19:55 Rod Draka II (5)
- 21:00 Julia II (Čokoládová pěna)
- 21:45 Bojovník III (10)
- 00:00 Vlk
- 02:05 Na návštěvě
- 03:40 Dcera lovce hlav
- 04:00 Obsluhoval jsem anglického krále
- 06:00 Matrix Revolutions
- 11:00 Hellboy
- 13:00 Mongoloid s kytarou
- 14:30 V moci davu
- 16:15 Soused
- 17:50 Matrix Revolutions
- 20:00 Sladký východ
- 21:45 Falcon Lake
- 23:25 Vyšší moc
- 00:05 Rimini
- 02:00 Chladnokrevně
- 04:10 Sedmý kontinent
- 06:00 Leden
- 07:40 Metronom
- 09:25 Návrat do Soulu
- 11:25 Neznámý muž
- 13:30 Něha
- 15:05 Obzor
- 17:05 Metronom
- 18:50 Leden
- 20:30 Země barbarů
- 22:05 Za kupkou sena
- 00:15 Sbohem, baby
- 02:05 Turnaj zabijáků
- 03:40 Bez soucitu
- 08:00 Fanfán Tulipán
- 10:00 Erik Kamenné srdce
- 12:10 Robin a Mariana
- 14:20 Škola hada
- 16:35 Ženská pomsta
- 18:10 Miluji tě modře
- 20:05 Osudové cesty (1)
- 21:00 Osudové cesty (2)
- 21:55 Kontraband
- 23:50 Pomsta mrtvého muže
- 00:50 Smolař
- 02:30 Černej polda
- 04:00 Přestávka ve vysílání
- 05:45 Hořko-sladko
- 07:30 Princ a já 2
- 09:05 Heidi, děvčátko z hor
- 12:25 Kupec benátský
- 17:25 Vítejte v Holly Springs
- 19:20 Bernie
- 21:00 Rande na dvě noci
- 22:25 Špatný krok
- 01:25 Waldo
- 03:15 Bitva o Hill 60
- 05:15 Záložní jednotka
- 06:50 První pes
- 08:25 Tygři železnice
- 10:25 Bůh masakru
- 11:45 Madam služebná
- 13:15 Gentleman s pistolí
- 14:45 Café society
- 16:20 Trumbo
- 18:20 Julieta
- 20:00 Bolest a sláva
- 21:50 Světlo mezi oceány
- 00:35 Přestávka ve vysílání
- 05:10 Hrdinové
- 06:55 Nico - bájný jednorožec
- 08:30 Dobrodružní skauti
- 09:55 Děti bez hranic
- 11:25 Chlapec z džungle
- 12:55 Africké safari
- 14:20 Armáda jednoho
- 15:50 Všechny cesty vedou do Říma
- 17:20 Čas beznaděje
- 19:20 Bradův život
- 21:00 Svatební radosti
- 22:35 Dort
- 00:05 Špatná chůva
- 01:30 Snídaně po sexu
- 02:50 Nora Roberts: V pravé poledne
- 04:20 Vrah v červeném
- 05:50 Návrat
- 07:50 Coco Chanel
- 16:05 Láska hory přenáší
- 17:55 Druhá šance
- 20:00 Samotář v Seattlu
- 00:20 The Last Man On Earth
- 01:45 Go West
- 03:05 The World
- 04:25 Hotel Bleu
- 04:55 Fabiu
- 05:20 End of Program
- 06:00 Sherlock – Woman In Green
- 07:05 Lassie - The Painted Hills
- 08:15 The Ambassador to Bern
- 09:35 Captain Calamity
- 10:40 Fairy Tale for Average People
- 10:55 Moulin Rouge
- 13:00 Flash
- 13:10 One More Time
- 14:30 A Dog's Life
- 15:05 The Tune Of The Wind
- 16:20 Broadway Limited
- 17:35 Love Laughs At Andy Hardy
- 19:05 Bisho
- 19:30 Dead Men Walk
- 20:35 Rodri
- 21:00 The Great Flamarion
- 22:15 Stuck
- 23:30 More Than Two Hours
- 23:45 The Captive Heart
- 08:00 THE MYSTERY OF DARK MATTER
- 09:00 JAPANESE HEIGHTS
- 12:15 COLONIES UNDER THE SEA
- 13:05 PATHS OF READING
- 14:00 RACE OF LIFE (EP. 06)
- 14:30 RACE OF LIFE (EP. 07)
- 15:00 ALEXANDER THE GREAT, THE MACEDONIAN
- 16:00 TRAFALGAR
- 17:00 FLOODS (PART 1)
- 22:00 ANIMAL DOCTORS
- 23:00 BOLIVIA HIGHWAY OF DEATH
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE III (4)
- 16:30 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (3)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (4)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 18:30 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (5)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (45)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (3)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (4)
- 01:55 NEW Snakepit 2016
- 04:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 OSS Fighters By Superkombat, Bucharest, Romania, 28.02.2019
- 08:05 NEW High Explosive 2016
- 22:45 Hip Show S5 EP11
- 23:05 Hip Show S5 EP10
- 23:25 Hip Show S5 EP9
- 23:45 Hard Knocks Fighting, Ep. 10
- 00:00 WILD SPIRITS H20 (12)
- 00:30 WILD SPIRITS H20 (1)
- 01:00 GP RACING 2022 (42)
- 01:30 GP RACING 2022 (43)
- 02:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (12)
- 02:30 SAILING TO TOKYO 2018 (1)
- 03:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (3)
- 03:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (4)
- 04:00 AUTOSPEED 2019 (14)
- 04:30 AUTOSPEED 2019 (15)
- 05:00 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 05:30 INSIDE SAILING 2020 (7)
- 06:00 CAPE EPIC 2022 (7)
- 06:30 CAPE EPIC 2022 (8)
- 07:00 GP RACING 2022 (42)
- 07:30 GP RACING 2022 (43)
- 10:00 SHIFTING GEARS
- 10:30 SHIFTING GEARS
- 11:00 WILD SURF 2019 (15)
- 11:30 WILD SURF 2019 (16)
- 14:00 BOAT SHOW 4K (17)
- 14:30 BOAT SHOW 4K (18)
- 15:00 SPORTS MAX (41)
- 15:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 16:00 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 16:30 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 17:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 17:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 18:00 KITE MASTERS 2019/2020 (12)
- 18:30 KITE MASTERS 2018 (1)
- 19:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (4)
- 22:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 22:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 23:00 WORLD OF WATERSPORTS (26)
- 23:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 00:30 DRONE WARS (2)
- 01:25 GOING BEYOND (BANGKOK #2)
- 02:20 VOLCANO ADVENTURE (VOLCANO FANTASIA)
- 03:15 DREAM JOURNEY (HOLBOX ISLAND)
- 04:00 INDIAN STREET FOOD $100 CHALLENGE IN MUMBAI.
- 04:35 BUGS ARE INVADING STREET FOOD IN ASIA. EXTREME VIETNAMESE STREET FOOD.
- 05:10 HOW IT'S MADE (THE YACHT YARD)
- 05:35 FOR FUN ONLY (CHASING THE WIND BALLOONS)
- 06:00 DRONE WARS (10)
- 06:50 VISITING (COLOR)
- 07:35 THE GLOBAL BARBER: NICKEL BROOK BREWING CO. / VINTAGE CAR CO. & BARBERSHOP (BURLINGTON, ONTARIO)
- 18:25 ENDLESS WINTER: SURFING EUROPE (1)
- 19:20 INK THERAPY (13)
- 20:05 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 21:00 INK THERAPY (11)
- 21:45 INK THERAPY (12)
- 00:00 Bounce & Fun
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box premiere
- 21:00 Fresh Out The Box premiere
- 04:20 Rodinné záležitosti (5)
- 04:55 Superteleskop (1)
- 06:00 Letecký únos (1)
- 06:55 Ruské vojenské operácie v Sýrii (1)
- 07:55 Sadnite si, prosím (2)
- 10:30 Doslova
- 11:10 Nosoroží sirotinec (1)
- 12:05 Putin: Medveď opäť tancuje (1)
- 13:05 Telenákupné pásmo (3)
- 13:20 Vraždy na výletnej lodi (1)
- 14:10 Sadnite si, prosím (27)
- 14:50 Doslova
- 15:30 Téma (159)
- 16:10 Ríše vikingov (3)
- 17:10 Obrovské Medvede Aljašky (1)
- 18:10 Svet z vtáčej perspektívy (3)
- 18:40 Magický Egypt (1)
- 19:35 Doslova
- 00:35 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných - Petr Kolář
- 08:35 Klenot.TV
- 14:40 Tajemství Michala Davida
- 15:30 Nebezpečné vztahy
- 16:25 Jak to dopadlo!?
- 17:35 Nebezpečné vztahy live
- 18:30 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Tajemství velryb (2)
- 22:00 Amigo
- 23:55 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 04:10 Ostříháno
- 05:10 Na plac!
- 06:20 Česká tajenka
- 07:05 Soudce Alexandr
- 14:10 Soudkyně Barbara
- 15:25 Soudce Alexandr
- 16:30 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Pašák (5)
- 22:05 El Chapo III (5)
- 23:00 La Parta (2)
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 18:15 Babica vs. Sapík
- 19:05 U tebe nebo u mě
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Jak to dopadlo!?
- 04:05 Cirkulární Česko: Voda a cirkulární ekonomika
- 04:40 Pozor vlak
- 05:20 Autobusem na výlet: Valašské Klobouky
- 05:30 Světlá hodinka s Jaroslavem: O lanýžích 3/3
- 06:20 Medx talks: doc. MUDr. Robert Rusina, Ph.D
- 06:40 Žijí mezi námi: Jaroslav bednář
- 07:00 Týden z jihu Čech
- 07:20 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 07:45 Valašský zpravodaj
- 07:50 Magazín z Orlickoústecka
- 18:25 Lovci a Oběti
- 20:05 Hitler a nacist (4)
- 21:05 Mladý Svět: Heidi Janků
- 01:15 Ztracený svět (7)
- 02:00 Ztracený svět (8)
- 02:40 Ztracený svět (9)
- 03:25 Tým SEAL V (5)
- 04:05 Tým SEAL V (6)
- 04:50 Totalcar VI (9)
- 05:15 Totalcar VI (10)
- 05:40 Seriálový tip (1)
- 06:10 Profil zločinu III (6)
- 07:15 Hvězdná brána: Atlantida (6)
- 10:00 Hvězdná brána: Atlantida (9)
- 10:55 Hvězdná brána: Atlantida (10)
- 11:50 MacGyver (15)
- 12:45 MacGyver (16)
- 13:40 MacGyver (17)
- 14:30 MacGyver (18)
- 15:25 Ztracený svět (10)
- 16:20 Ztracený svět (11)
- 17:20 Ztracený svět (12)
- 18:15 MacGyver (17)
- 19:05 MacGyver (18)
- 20:00 Elitní zabiják
- 21:50 Nemilosrdný střelec
- 23:50 Dezertér
- 00:45 Ztracený svět II (9)
- 01:45 Ultrafialoví II (4)
- 02:30 Ultrafialoví II (5)
- 03:15 Totalcar III (3)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena II (7)
- 10:00 Xena II (8)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 A-Team II (9)
- 14:05 A-Team II (10)
- 15:10 A-Team II (11)
- 16:15 A-Team II (12)
- 17:20 A-Team II (13)
- 18:30 Lovci pokladů (12)
- 19:30 Lovci pokladů (13)
- 20:30 Lovci pokladů (14)
- 21:30 Lovci pokladů (15)
- 22:30 Lovci pokladů (16)
- 23:30 Xena II (9)