Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Pomsta bude sladká)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:35 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:05 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice v srdci (Karpatské sady)
- 05:15 Etiketa (Boty)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Chvíle s Orchestrem Václava Hybše
- 06:45 Králové hor
- 08:20 Chalupáři (6)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (10)
- 12:05 Pomeranč
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O spící princezně, šípkových růžích a uražené víle
- 14:00 Letní pohádka
- 14:55 Anulka a pan Pětiočko
- 15:45 Poslední šance
- 18:05 Chalupáři (7)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Ďáblova lest (3)
- 21:20 Ztracená brána (1)
- 01:00 Království pirátů (4)
- 01:50 Poloniny
- 02:20 Zašlapané projekty (Folkový kolotoč)
- 02:40 V zajetí železné opony (Václav Havel, vězeň číslo 9658)
- 02:55 ZOO – živé muzeum?
- 03:15 Babylon
- 03:40 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 04:10 Pomoc živé vodě
- 04:35 Traktor pro šampióna
- 05:00 Domov jménem Egerland
- 05:30 Vzkaz Jana Rokyty
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Poslední podzemí
- 06:25 Zázraky lidského génia (Síla vody)
- 07:20 Vltava, naše řeka (4)
- 07:30 Peklo na zemi (4)
- 14:35 Paříž v zrcadle času
- 15:30 Velký flám
- 18:25 Podivuhodné Thajsko (1)
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:30 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Archiv ČT24 (Hrady a zámky)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Interview Speciál
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:06 90′ ČT24
- 22:00 Zprávy
- 22:15 Newsroom ČT24 - Podcasty
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 08:05 OH Paříž 2024 (Skoky do vody)
- 08:27 OH Paříž 2024 (Judo)
- 08:43 OH Paříž 2024 (Judo)
- 09:00 OH Paříž 2024 (Studio Paříž)
- 09:30 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 10:00 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 10:30 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 11:00 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 11:26 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 11:41 OH Paříž 2024 (Jezdectví)
- 11:53 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 12:04 OH Paříž 2024 (Tenis: Sorribesová – Krejčíková)
- 12:22 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 12:25 OH Paříž 2024 (Tenis: Sorribesová – Krejčíková)
- 13:45 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 13:53 OH Paříž 2024 (Tenis: Sorribesová – Krejčíková)
- 13:56 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 13:58 OH Paříž 2024 (Tenis: Sorribesová – Krejčíková)
- 15:05 OH Paříž 2024 (Horská kola)
- 15:42 OH Paříž 2024 (Šerm)
- 04:17 Bostonské tornádo
- 06:00 M.A.S.H (214)
- 06:30 M.A.S.H (215)
- 07:00 M.A.S.H (216)
- 07:30 M.A.S.H (217)
- 08:01 M.A.S.H (218)
- 08:28 Prima Česko
- 09:01 Prima Svět
- 09:34 Inkognito
- 10:39 Polda III (Šikana)
- 11:57 Receptář prima nápadů
- 12:51 Libovky Pepy Libického
- 13:24 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:09 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:46 Děti Nagana
- 16:52 Promlčeno
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:35 Kill Bill
- 04:42 Autosalon.tv
- 05:32 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Top Gear III (7)
- 07:12 Top Gear III (8)
- 08:33 Top Gear III (9)
- 09:47 Top Gear III (10)
- 10:51 Autosalon.tv
- 11:57 Buffy, přemožitelka upírů (Angel)
- 20:15 Dnes neumírej
- 22:58 Automata
- 04:44 Sběratelé kostí VIII (Mrtvola na nebesích)
- 05:37 Noční Praha
- 06:00 Policie v akci
- 06:43 Policie v akci
- 07:37 Closer: Nové případy V (Tlaková vlna 1/2)
- 20:18 Detektiv Endeavour Morse
- 01:42 Splašený vlak
- 03:55 Navajo Joe
- 10:04 Roztomilý člověk
- 11:52 Martin a Venuše
- 14:00 Eragon
- 16:03 Tohle je válka!
- 17:53 Honba za klenotem Nilu
- 20:07 Kráska a zvíře
- 22:25 Soudce Dredd
- 10:06 Receptář prima nápadů
- 11:00 České chaty snů
- 11:54 Letní vzplanutí
- 20:03 Smrtící nevinnost
- 21:46 1. MISE (Nákaza)
- 22:56 Inkognito
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: G)
- 06:05 Prasátko Peppa V
- 06:10 Prasátko Peppa VI
- 06:15 Kámoši hafíci (21)
- 06:40 Pošťák Pat
- 06:55 Ovečka Shaun II
- 07:05 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:20 Šmoulové a kouzelná flétna
- 10:35 Muchomůrek a Muchlíci: Přátelé lesa
- 10:55 Fazolčina kavárna
- 11:20 Lampie (4)
- 12:00 MasterChef Junior VIII (8)
- 12:45 Tlapková patrola VIII
- 13:10 Tlapková patrola VIII
- 13:30 U6 - Úžasný svět techniky
- 14:00 Jak vycvičit draky II
- 14:20 Jak vycvičit draky II
- 14:45 Šmoulové
- 15:10 Fazolčina kavárna
- 15:35 Dynotrax Turbo
- 15:55 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:20 Tlapková patrola VIII
- 16:40 Tlapková patrola VIII
- 17:05 Ovečka Shaun II
- 17:15 Pan Tau (10)
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a vejce)
- 18:55 Kámoši hafíci (22)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (18)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Klokan Felix)
- 19:57 Přestávka ve vysílání 19:57-06:00
- 04:00 Ladí neladí
- 04:55 Horalďan
- 05:10 Události v kultuře
- 05:24 Přestávka ve vysílání 05:24-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (3)
- 21:15 Mamzelle Nitouche
- 12:19 Neuvěřitelné dorty II (9)
- 12:48 Neuvěřitelné dorty II (10)
- 13:11 VIP Prostřeno!
- 14:33 Hledá se táta
- 15:44 Neuvěřitelné dorty II (11)
- 04:22 Rodinná pouta II (Začátek konce)
- 05:24 Hrdina kuchyně
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:47 Nikdo není dokonalý
- 07:52 Columbo (Podivní spojenci)
- 17:02 Nikdo není dokonalý
- 18:06 Nikdo není dokonalý
- 19:10 Jak se staví sen - extra
- 22:09 Nikdo není dokonalý
- 23:13 Jak se staví sen - extra
- 00:54 K věci
- 01:22 Prima HISTORIE
- 01:41 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka
- 02:45 Hlavní zprávy
- 03:35 Krimi zprávy
- 03:45 Showtime
- 04:03 Prima HISTORIE
- 04:22 Prima Česko
- 04:54 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 06:23 Pozvánka: Bolek Polívka 75 (do 30. 7.)
- 06:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 07:27 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 08:27 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:26 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:22 Pozvánka: Bolek Polívka 75 (do 30. 7.)
- 10:29 Prima ARCHIV
- 10:41 Prima MĚSTO
- 11:00 Partie PLUS
- 11:55 Polední zprávy
- 12:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 12:28 Lékaři v éteru
- 13:00 Zprávy
- 13:28 Prima HISTORIE
- 13:40 Prima MĚSTO
- 14:00 Zprávy
- 14:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 15:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: Bolek Polívka 75 (do 30. 7.)
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:15 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:18 Showtime magazín
- 20:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:00 Zprávy
- 21:23 Pozvánka: Bolek Polívka 75 (do 30. 7.)
- 21:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:43 Pozvánka: Bolek Polívka 75 (do 30. 7.)
- 22:50 Partie PLUS
- 23:50 Generace deprese
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Pomsta bude sladká)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:35 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:05 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice v srdci (Karpatské sady)
- 05:15 Etiketa (Boty)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Chvíle s Orchestrem Václava Hybše
- 06:45 Králové hor
- 08:20 Chalupáři (6)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (10)
- 12:05 Pomeranč
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O spící princezně, šípkových růžích a uražené víle
- 14:00 Letní pohádka
- 14:55 Anulka a pan Pětiočko
- 15:45 Poslední šance
- 18:05 Chalupáři (7)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Ďáblova lest (3)
- 21:20 Ztracená brána (1)
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Pomsta bude sladká)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:35 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:05 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice v srdci (Karpatské sady)
- 05:15 Etiketa (Boty)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Chvíle s Orchestrem Václava Hybše
- 06:45 Králové hor
- 08:20 Chalupáři (6)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (10)
- 12:05 Pomeranč
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O spící princezně, šípkových růžích a uražené víle
- 14:00 Letní pohádka
- 14:55 Anulka a pan Pětiočko
- 15:45 Poslední šance
- 18:05 Chalupáři (7)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Ďáblova lest (3)
- 21:20 Ztracená brána (1)
- 00:50 Autobazar Monte Karlo (4)
- 01:25 Sousedství IV (15)
- 03:00 Ze dvora (4)
- 03:10 U stánku II (12)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (187)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (188)
- 08:20 Zahradní proměny (14)
- 09:20 Zahradní proměny (15)
- 10:20 Otec Braun (4)
- 12:20 Rozmarné léto
- 13:40 Synové a dcery Jakuba skláře (9)
- 15:00 Truman Show
- 17:10 Zahradní proměny (16)
- 20:10 Grošák
- 22:20 Pirát silnic
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Holčička z iglú
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:15 Chuggington: Veselé vláčky (52)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové II (13)
- 07:55 Novoty
- 14:15 Rafťáci
- 16:35 Kameňák 3
- 22:50 Specialista
- 01:00 V jako Vendeta
- 03:20 Nezvratný osud 4
- 04:25 Můj přítel Monk III (Pan Monk v dopravní zácpě)
- 05:15 Osudové léto
- 07:05 Příšerky z vesmíru
- 11:20 Příběh žraloka
- 12:55 Creed II
- 15:20 Varieté
- 17:40 Láska na druhý pohled
- 20:00 Aeon Flux
- 21:50 Red Rock West
- 23:40 Americká krása
- 08:20 Mistři renovací II (13)
- 09:15 Kachní dynastie IV (11)
- 10:10 Kobra 11 II (5)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VIII (2)
- 13:15 Válka skladů XI (9)
- 15:00 Mistři zastavárny XXIV (18)
- 15:55 Spartan: Týmová výzva (6)
- 16:45 Kobra 11 II (7)
- 18:45 Válka skladů XI (11)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (19)
- 22:10 Walker, Texas Ranger VIII (3)
- 23:05 Kobra 11 II (7)
- 00:20 Teorie velkého třesku II (10)
- 02:00 Malý Sheldon III (4)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VIII (16)
- 03:15 Americký táta V (11)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 Stahovák
- 04:50 Film o filmu: Babovřesky 2
- 05:05 2 $ocky V (22)
- 05:30 Ženatý se závazky (79)
- 06:20 Karate ovce (29)
- 07:00 Bakugan: Evolutions (9)
- 07:10 Přátelé VIII (22)
- 08:05 2 $ocky VI (7)
- 09:45 Malý Sheldon III (8)
- 11:25 Ženatý se závazky (81)
- 12:20 Dva a půl chlapa VI (7)
- 13:10 Přátelé VIII (22)
- 14:05 Teorie velkého třesku II (10)
- 15:45 2 $ocky VI (11)
- 18:20 Dva a půl chlapa VI (9)
- 19:10 Malý Sheldon III (10)
- 20:00 Teorie velkého třesku II (14)
- 21:45 Přátelé VIII (24)
- 22:35 Americký táta V (13)
- 23:30 Dva a půl chlapa VI (9)
- 04:30 Koření
- 04:50 Na lovu
- 05:35 Co na to Češi
- 06:15 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:00 Na lovu
- 07:55 MasterChef Česko (10)
- 12:00 Specialisté (Nehoda)
- 13:00 Teleshopping
- 13:15 MasterChef Česko (11)
- 20:00 Myšlenky zločince VIII (3)
- 20:50 Myšlenky zločince VIII (4)
- 21:45 Myšlenky zločince VIII (5)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VIII (10)
- 01:10 Vyměněné osudy II (45)
- 02:30 Čarodějky IV (7)
- 03:15 Nemocnice Chicago Med VIII (10)
- 05:00 Ulice (4336)
- 06:35 Život na jachtě: U protinožců (4)
- 08:10 Poldark II (7)
- 09:20 Poldark II (8)
- 10:25 Vítejte doma IV
- 16:10 Poldark II (9)
- 17:20 Poldark II (10)
- 12:00 1:1 Sport Show (52)
- 12:35 Golden Roof Challenge
- 13:05 KSW 91: Mircea vs. Brichta
- 18:45 GKA World Tour Season Wrap Up
- 19:15 Engadin Snow
- 19:45 ČEZ RunTour - Olomouc
- 00:50 K.O. magazín (46)
- 01:45 PFL 6
- 05:45 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Premier League Darts 2024
- 00:20 Vtedy v Amerike (1)
- 02:05 Správy „N“
- 02:55 Góly - body - sekundy
- 03:15 Počasie
- 03:25 Neskoro večer
- 04:20 Hit roka
- 05:40 Správy „N“
- 06:30 Počasie
- 06:40 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 06:55 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom čakali babie leto)
- 07:00 Jurošík
- 07:10 Rusty
- 07:15 Medvedík Pompon (Improvizovaná desiata)
- 07:25 Bluey
- 07:30 Zberateľ zvukov (Sila revu)
- 07:35 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:45 Údolie Muminovcov III
- 08:10 Šéfkuchár Shane (Najlepší recept)
- 08:20 Athleticus
- 08:25 Zázračný ateliér
- 08:50 Príbeh rieky Poprad (14)
- 09:10 Nech žije deduško (Prípravy)
- 09:40 Leto s Katkou (Kúzelník)
- 15:40 Piti, piti, pá
- 17:00 Boli sme pri tom
- 18:15 Veľkou lyžicou (Kváskovanie)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:45 Toskánska vášeň III (4)
- 00:20 Hymna SR
- 00:25 Vtedy v Amerike (1)
- 02:05 Správy „N“
- 02:55 Góly - body - sekundy
- 03:15 Počasie
- 03:25 Neskoro večer
- 04:25 Hit roka
- 06:05 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:15 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:30 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:45 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Jeseníky Šumpersko)
- 06:55 Encyklopédia slovenských obcí (Pečenice)
- 07:05 Televíkend
- 07:35 Cesta hrdinov SNP (4)
- 07:50 Živá panoráma
- 11:20 Iba spolu
- 15:20 Čierna ovca
- 16:55 Straty a nálezy (Julka)
- 17:55 Čekyho hudobný labák
- 18:30 Večerníček (Jakub a Flip "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon (Kapitán Prestristôl)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Počúvaj moju hudbu
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 19:50 Athleticus
- 19:53 Slovo
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Pomsta bude sladká)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:35 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:05 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice v srdci (Karpatské sady)
- 05:15 Etiketa (Boty)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Chvíle s Orchestrem Václava Hybše
- 06:45 Králové hor
- 08:20 Chalupáři (6)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (10)
- 12:05 Pomeranč
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O spící princezně, šípkových růžích a uražené víle
- 14:00 Letní pohádka
- 14:55 Anulka a pan Pětiočko
- 15:45 Poslední šance
- 18:05 Chalupáři (7)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Ďáblova lest (3)
- 21:20 Ztracená brána (1)
- 01:05 Případy detektiva Murdocha XVI (Pomsta bude sladká)
- 01:50 Bolkoviny
- 02:35 Banánové rybičky
- 03:15 Chalupa je hra
- 03:40 Zahrada je hra
- 04:05 Pod pokličkou
- 04:25 Bydlení je hra
- 04:50 Hranice v srdci (Karpatské sady)
- 05:15 Etiketa (Boty)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Chvíle s Orchestrem Václava Hybše
- 06:45 Králové hor
- 08:20 Chalupáři (6)
- 09:00 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (10)
- 12:05 Pomeranč
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O spící princezně, šípkových růžích a uražené víle
- 14:00 Letní pohádka
- 14:55 Anulka a pan Pětiočko
- 15:45 Poslední šance
- 18:05 Chalupáři (7)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Ďáblova lest (3)
- 21:20 Ztracená brána (1)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Cez lupu
- 01:30 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:30 Týždeň vo svete
- 03:00 Správy :24
- 03:25 Góly-body-sekundy
- 03:50 Cez lupu
- 04:20 Správy "N"
- 05:10 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:30 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Svet v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 Téma :24
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri 2024 - zostrihy
- 17:45 Reportéri 2024 - zostrihy
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Fetiše televízie: Spravodajstvo
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Archív :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 01:55 Voyagers - Vesmírná mise
- 03:40 Předplacená láska
- 06:00 Když láska klepe na dveře
- 07:40 Tady hlídám já
- 09:35 Cesta do Ameriky 2
- 11:35 Den na zkoušku
- 13:15 Jsem božská
- 15:10 Tajnosti
- 17:05 O kouzelné rybě
- 18:40 Příšerky z vesmíru
- 20:15 A do kuchyně!
- 22:10 Kandahar
- 00:45 Soudní síň (Duchové straší v noci)
- 01:35 Soudní síň (Nesnáším buzeranty)
- 02:20 Krimi
- 02:45 Noviny
- 03:15 Záchranáři v akci
- 03:50 Záchranáři v akci
- 04:25 Skutečné příběhy (Šikana, Láska na zabití)
- 05:20 Nové bydlení
- 06:10 Noviny
- 06:45 Krimi
- 07:15 Noviny
- 07:55 Prázdniny (Štěnice a langoše)
- 10:45 Dědictví (11)
- 11:50 Dědictví (12)
- 12:55 Dr. Ludsky (5)
- 14:15 Dr. Ludsky (6)
- 15:25 Chlapská čest
- 16:55 Na chalupě
- 17:55 Nové bydlení
- 20:20 V sedmém nebi
- 00:35 Rodinné prípady
- 01:25 Modré z neba
- 03:00 Aj múdry schybí
- 04:50 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:20 Aj múdry schybí
- 14:20 Susedia
- 14:55 Susedia
- 15:25 Horná Dolná II (1)
- 16:15 Horná Dolná II (Narodeniny)
- 17:00 Horná Dolná II (Nákaza)
- 17:50 Horná Dolná II (Svadba)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:45 Survivor
- 22:55 Rodinné prípady
- 23:40 Rodinné prípady
- 04:25 Velkolepé plány XV (6)
- 05:10 Na chalupě – Austrálie IV (1)
- 06:00 Dům snů (36)
- 06:50 Dům snů - souboj V (6)
- 07:45 George Clarke - Staré domy, nové domovy VIII (2)
- 08:40 Váš dokonalý domov II (6)
- 09:45 Rok na Jimmyho farmě (5)
- 14:25 Recepty pro radost od našich babiček II (8)
- 14:55 Netradiční bydlení? V (3)
- 15:45 Dům snů (36)
- 16:35 Váš dokonalý domov III (1)
- 17:40 Utajený šéf IV (6)
- 04:00 Víly z Inisherinu
- 06:00 Vánoce na farmě
- 07:30 Esa z pralesa 2: Světové dobrodružství
- 09:00 Roboti
- 10:30 Jurský svět: Zánik říše
- 12:35 Mamma Mia!
- 16:15 Příchozí
- 18:10 Zpívej 2
- 20:00 Godzilla x Kong: Nové impérium
- 21:50 Rod Draka II (6)
- 22:50 Veřejní nepřátelé
- 00:25 Julia II (Čokoládová pěna)
- 01:10 Vlajka smrti II (Hostinský)
- 01:45 Bojovník III (10)
- 02:40 Kill room
- 04:15 Momentum Generation
- 06:00 Lady Bird
- 07:35 Rytíř pohárů
- 11:35 Kong: Ostrov lebek
- 13:30 Godzilla
- 17:40 Godzilla vs. Kong
- 20:10 Útok na Bílý dům
- 22:20 Věznice 77
- 00:25 Bojovník III (6)
- 01:20 Bojovník III (7)
- 02:10 Bojovník III (8)
- 03:00 Bojovník III (9)
- 03:45 Bojovník III (10)
- 04:40 Nejdelší víkend
- 06:00 Škola je naše
- 07:50 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 09:35 Blue Beetle
- 11:40 Malý Sheldon VII (9)
- 12:00 Malý Sheldon VII (10)
- 12:20 Vlajka smrti II (Hostinský)
- 12:55 7500
- 14:25 Dobrý člověk
- 16:30 Třináct životů
- 18:55 Turista II (6)
- 19:55 Rod Draka II (6)
- 23:40 Mělas to vědět (2)
- 01:40 Zmizelá
- 04:05 Levhart anatolský
- 06:00 Divoká dvojka
- 07:30 Mrzout hledá Escort
- 09:20 Na okraji
- 11:00 Hra
- 15:10 Miluješ mě?
- 16:40 Mrzout hledá Escort
- 18:30 Divoká dvojka
- 20:00 Občas myslím na smrt
- 21:35 Boží tvorové
- 23:20 Človíček Tate
- 00:30 Sparta
- 02:10 Příběh Služebnice
- 04:00 A co Káťa?
- 05:40 Anne
- 06:00 Zpráva
- 08:00 Můj policista
- 09:55 Šálek kávy a nové boty
- 11:35 A co Káťa?
- 13:15 Maličké
- 14:55 Lucky Girl
- 16:35 Můj policista
- 18:30 Zpráva
- 20:30 Než skončí noc
- 22:30 Svoboda za mřížemi
- 23:55 Jako v nebi
- 10:25 Přeber si to znovu
- 12:20 Flash (Tricksteři)
- 13:15 Flash (Hvězdný tým)
- 20:00 Dál než se zdálo
- 22:00 Její alibi
- 23:50 Hrdost a sláva
- 04:40 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Jak jsme hráli čáru
- 08:10 Konec starých časů
- 10:00 Zlatá Sindibádova cesta
- 12:10 Planeta Krull
- 14:45 Páni Edisoni
- 16:10 Co je vám, doktore?
- 17:55 Detektiv z Hongkongu
- 20:05 Osudové cesty (3)
- 21:00 Osudové cesty (4)
- 21:55 Out Of Death
- 23:55 V lepší společnosti
- 00:10 Mezi dimenzemi
- 01:45 Hříšní lidé města Oss
- 03:35 Hranice pašeráků
- 09:30 Tunel do Číny
- 12:35 Starostka Dortíková
- 14:05 Nestanu se tvojí ženou
- 15:40 Císař - občanská válka
- 17:15 Bradův život
- 18:55 Síla slova
- 21:00 Komplikované osudy
- 22:30 Podfuk
- 01:35 Oslněni sluncem
- 03:35 Přestávka ve vysílání
- 04:55 Iluze lásky
- 06:30 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 08:00 Kung fu Yoga
- 09:45 Romantické útočiště
- 11:10 Láska v Indii
- 14:35 Králové hor
- 16:10 Slova a obrazy
- 18:10 Šéf
- 20:00 Pappa Mia!
- 21:30 A Little White Lie
- 23:10 Králičí nora
- 00:40 Přestávka ve vysílání
- 05:15 Průšvihář na útěku
- 06:50 Hrdinové
- 08:35 Strojvůdce
- 10:10 Spy kids: Stroj času
- 11:35 Princ a já 2
- 13:10 Strýček Nino
- 14:50 Regina
- 16:20 Armáda jednoho
- 17:50 Krádež legendy
- 19:20 Skoro přátelé
- 21:00 Jake a Jake
- 22:40 Práce na dvojí úvazek
- 00:25 Neznámá
- 02:20 Vrah z instagramu
- 03:45 Tváří v tvář nepříteli
- 13:15 Hercule Poirot (Hodiny)
- 15:10 Stažení
- 17:40 Čas beznaděje
- 20:00 Soumrak dne
- 22:35 Café society
- 00:30 The Railrodder
- 00:55 Sunny
- 02:30 Guerrero
- 04:20 A Bucket of Blood
- 05:25 Dirty Linen to the Sun
- 05:35 End of Program
- 06:00 Dog Men
- 07:15 Mutiny!
- 08:30 Fairy Tale for Average People
- 08:45 Bella
- 09:10 The Man Who Cheated Himself
- 10:30 Corpse Vanishes
- 11:35 My Favorite Brunette
- 13:00 Mother
- 14:35 An Argument for Old Age
- 15:55 The Overlanders
- 17:25 The Passionate Plumber
- 18:40 Hawaii
- 19:05 Aicha
- 19:30 The Phantom Father
- 21:00 Trapped
- 22:20 Second Acts
- 22:35 The Fabulous Dorseys
- 00:00 THE PAST HUNTERS (KNUTSFORD CROWN COURT – PART 2)
- 01:00 MY DUBAI EP. (3)
- 01:30 MY DUBAI EP. (4)
- 02:00 THE DONKEY ISLAND
- 03:00 THE LAST ORANGUTANS OF SUMATRA
- 08:00 SURROUNDED BY WAVES
- 09:00 MIND IN MOTION
- 12:00 GROSSLOCKNER KING OF THE HIGH ALPS
- 13:00 SHATTERED GROUND
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 15:30 BRITISH FASHION HIGHLIGHTS
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE II (1)
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (17)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (18)
- 18:00 CLOSE UP DESIGNERS OF FASHION
- 19:00 THE HOLLYWOOD GLOW (3)
- 19:30 WORLD OF FASHION II (49)
- 22:00 FASHION AROUND THE WORLD
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (11)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (12)
- 01:10 NEW High Explosive 2016
- 03:40 Hard Knocks Fighting, Ep. 11
- 04:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:55 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 OSS Fighters By Superkombat, Mamaia, Romania, 22.08.2019
- 21:30 Hip Show S5 EP12
- 21:50 Hip Show S5 EP11
- 00:00 WILD SPIRITS H20 (1)
- 00:30 WILD SPIRITS H20 (2)
- 01:00 GP RACING 2022 (43)
- 01:30 GP RACING 2022 (44)
- 02:00 SAILING TO TOKYO 2018 (1)
- 02:30 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 03:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (4)
- 03:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (5)
- 04:00 AUTOSPEED 2019 (15)
- 04:30 AUTOSPEED 2019 (16)
- 05:00 INSIDE SAILING 2020 (7)
- 05:30 INSIDE SAILING 2020 (8)
- 06:00 CAPE EPIC 2022 (8)
- 06:30 CAPE EPIC 2018 (1)
- 07:00 GP RACING 2022 (43)
- 07:30 GP RACING 2022 (44)
- 08:00 SAILING TO TOKYO 2018 (1)
- 08:30 SAILING TO TOKYO 2018 (2)
- 09:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (3)
- 09:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (4)
- 10:00 SHIFTING GEARS
- 10:30 SHIFTING GEARS
- 11:00 WILD SURF 2019 (16)
- 11:30 WILD SURF 2019 (17)
- 14:00 BOAT SHOW 4K (18)
- 14:30 BOAT SHOW 4K (19)
- 15:00 SPORTS MAX (42)
- 15:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 16:00 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 16:30 RACEMAX MOTORSPORTS (17)
- 17:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 17:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (4)
- 18:00 KITE MASTERS 2018 (1)
- 18:30 KITE MASTERS 2018 (2)
- 19:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (5)
- 22:00 THE ELECTRIC FUTURE
- 23:00 WORLD OF WATERSPORTS (27)
- 23:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 00:30 FOR FUN ONLY (3)
- 00:55 DRONE WARS (2)
- 01:50 GOING BEYOND (BANGKOK #2)
- 02:45 VOLCANO ADVENTURE (VOLCANO FANTASIA)
- 03:40 DREAM JOURNEY (HOLBOX ISLAND)
- 04:25 INDIAN STREET FOOD $100 CHALLENGE IN MUMBAI.
- 05:00 BUGS ARE INVADING STREET FOOD IN ASIA. EXTREME VIETNAMESE STREET FOOD.
- 05:35 HOW IT'S MADE (THE YACHT YARD)
- 06:00 COSTA RICA: WILDLIFE UNDER THE RAINBOW
- 06:50 VISITING (COLOR)
- 07:35 THE GLOBAL BARBER: NICKEL BROOK BREWING CO. / VINTAGE CAR CO. & BARBERSHOP (BURLINGTON, ONTARIO)
- 18:25 ENDLESS WINTER: SURFING EUROPE (1)
- 19:20 INK THERAPY (13)
- 00:00 Bounce & Fun
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box premiere
- 21:00 Fresh Out The Box premiere
- 00:35 Jedinečné letisko v Dubaji (2)
- 01:25 Sadnite si, prosím (27)
- 02:05 USA a Čína - stret titanov (4)
- 03:00 Veľkolepé veľkomestá (4)
- 04:00 Priestory ktoré treba chrániť (1)
- 05:00 Zelená kuchyňa (5)
- 05:35 Travelistan (19)
- 06:00 Storočie v obrazoch (4)
- 07:00 Posledná Odysea (1)
- 08:00 Telenákupné pásmo (3)
- 08:15 Vyrobené na Slovensku (2)
- 08:30 Sadnite si, prosím (24)
- 09:10 Oceány Afriky (3)
- 10:10 Hovorme o nás
- 10:50 Let okolo sveta (1)
- 11:20 Téma (159)
- 14:20 Sadnite si, prosím (28)
- 15:00 Doslova
- 15:40 Téma (161)
- 16:20 Vojenskí velikáni (2)
- 17:20 Neúčinné antibiotiká (1)
- 18:05 Telenákupné pásmo (3)
- 18:20 Kubánska revolúcia a svet (3)
- 19:20 Neúčinné antibiotiká (1)
- 00:45 Naše zprávy
- 00:55 VIP svět
- 01:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:50 Na plac!
- 02:35 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:45 Jak to dopadlo!?
- 06:40 Jak to dopadlo!?
- 07:35 Skandály slavných - Pavel Nedvěd
- 08:35 Klenot.TV
- 14:35 Tajemství Miroslava Donutila
- 15:30 Nebezpečné vztahy
- 16:30 Jak to dopadlo!?
- 17:30 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Léto na Lanzarote
- 22:05 Berlíne, miluji Tě
- 04:10 Ostříháno
- 05:10 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:10 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Pašák (7)
- 22:05 El Chapo III (7)
- 23:00 La Parta (4)
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 00:50 Babica vs. Sapík
- 01:40 Ostříháno
- 02:35 Na plac!
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 18:20 Babica vs. Sapík
- 19:05 U tebe nebo u mě
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:10 Jak to dopadlo!?
- 04:35 Kutilové: Stojánek na nože
- 05:25 Světlá hodinka s Jaroslavem: Patrik Antonie Kokeš (1/2)
- 06:25 Medx talks: Petr Schneider
- 06:45 Žijí mezi námi: Andrej Tikov
- 07:00 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 07:20 Valašský zpravodaj
- 07:30 Magazín z Orlickoústecka
- 07:45 Petrovický zpravodaj
- 07:55 Autobusem na výlet: hrad Buchlov, Buchlovice
- 10:15 Příroda kolem nás: Prase divoké "Rozinka", Medvědi
- 10:35 Doteky otce vlasti Karla IV.: Karlovarský kraj
- 10:55 O letadlech a létání: Blaník bezmotorové letadlo, letecké muzem Kunovice
- 11:20 O letadlech a létání: Ikonické letadlo Z37 Čmelák, letecké muzem Kunovice
- 11:45 S ženskou za kniplem: Zlín, Lysá Hora, Rožnov pod Radhoštěm
- 20:00 Hitler a nacist (1)
- 21:05 Mladý Svět: Michal David
- 00:10 Vysněný život
- 01:45 Ztracený svět (13)
- 02:30 Ztracený svět (14)
- 03:10 Ztracený svět (15)
- 03:55 Tým SEAL V (7)
- 04:35 Tým SEAL V (8)
- 05:25 Totalcar (9)
- 06:15 Profil zločinu IV (4)
- 07:25 Hvězdná brána: Atlantida (11)
- 10:05 Hvězdná brána: Atlantida (14)
- 11:00 Hvězdná brána: Atlantida (15)
- 11:55 MacGyver (19)
- 12:50 MacGyver (20)
- 13:45 MacGyver (21)
- 14:40 MacGyver II (1)
- 15:30 Ztracený svět (16)
- 16:25 Ztracený svět (17)
- 17:20 Ztracený svět (18)
- 18:15 MacGyver (21)
- 19:05 MacGyver II (1)
- 20:00 Crown Vic
- 22:15 Vysněný život
- 00:45 Ztracený svět II (14)
- 01:45 Ultrafialoví II (6)
- 02:30 Ultrafialoví II (7)
- 03:15 Totalcar III (9)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena II (12)
- 10:00 Xena II (13)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 A-Team II (14)
- 14:05 A-Team II (15)
- 15:10 A-Team II (16)
- 16:15 A-Team II (17)
- 17:20 A-Team II (18)
- 18:35 Lovci pokladů (22)
- 19:40 Lovci pokladů II (1)
- 20:40 Lovci pokladů II (2)
- 21:40 Lovci pokladů II (3)
- 22:40 Lovci pokladů II (4)
- 23:40 Xena II (14)
- 00:35 Námořní vyšetřovací služba XVI (7)
- 01:35 Námořní vyšetřovací služba XVI (8)
- 02:15 Brousko III (81)
- 03:05 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Brousko III (80)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:25 Brousko III (81)
- 13:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (9)
- 18:00 Vteřiny života (1)
- 18:55 Profil zločinu II (10)
- 19:55 Profil zločinu II (11)
- 20:55 Profil zločinu II (12)
- 22:00 Brousko III (81)
- 23:05 Brousko III (82)
- 01:35 Undine
- 03:15 Boj sněžného pluhu s mafií
- 10:15 Magické stříbro
- 11:45 Putování tučňáků
- 13:20 Sbohem, synu
- 16:25 Imigrant
- 22:00 Toni Erdmann
- 00:00 Kdo si myslíš, že jsem
- 01:50 Muž jménem Ove
- 03:50 Kdo si myslíš, že jsem
- 09:45 Jeskyně
- 13:20 Mladý Ahmed
- 14:50 Uvolnit pěsti
- 16:35 Olga
- 18:10 Uvolnit pěsti
- 19:55 Můj vlastní měsíc
- 22:00 To musí být nebe
- 23:45 Muž jménem Ove
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Kouzlování
- 06:30 Zabij nudu!
- 06:35 Bílý tesák (Příkoří)
- 06:55 O modrém autíčku (Voda)
- 07:00 Mach a Šebestová (Ukradené sluchátko)
- 07:10 O Mikešovi (Mikeš na pouti)
- 07:25 O Dorotce (Dorotka a abeceda)
- 07:30 Broučci (Loučení)
- 07:40 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a fousatá Dontovka)
- 10:05 O modrém autíčku (Škrábanec)
- 10:15 Já Baryk (Já Baryk a moje sýkorka)
- 10:20 O Mikešovi (Mikeš na hruškách)
- 10:35 O Dorotce (Dorotka a zpěvák)
- 10:45 Broučci (A byla zima...)
- 10:50 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a kukačky)
- 11:10 Žofka a její dobrodružství (13)
- 11:20 Brundibáři (O mistra basy)
- 11:25 Tisíc a jedna noc (O příštipkáři Marúfovi)
- 12:00 Hej-rup!
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Fandy, ó Fandy
- 15:30 Mrňous a čarodějnice
- 16:00 Podezření
- 18:00 Srpnová neděle
- 19:25 Kinosál
- 19:35 Já Baryk (Já Baryk a můj čáp, Já Baryk a můj šnek)
- 20:00 Ať žijí duchové!
- 21:25 Poklad pana Arna
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Prstýnek
- 23:40 Teleshopping
- 00:00 Noční incident
- 01:20 Žena v černém
- 02:50 Hra s časem
- 04:20 To není moje sestra
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Kill Bill 2
- 02:05 Underworld: Probuzení
- 03:20 Zkrat
- 04:45 Close Up III (8)
- 05:15 Close Up III (7)
- 05:40 Zoom In - News of the World
- 05:50 Zoom In - Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore
- 06:00 Zoom In - Cruella
- 06:10 Close Up III (10)
- 06:40 Boot Hill
- 08:20 Milovník po přechodu
- 10:15 Zůstaň se mnou
- 11:50 Kouzelný měšec
- 13:25 Princ a já
- 15:20 Rabín Jákob
- 17:00 Neprůstřelný mnich
- 18:45 Zatím spolu, zatím živi
- 22:00 Mezi náhrobními kameny
- 23:55 Cesta smrti
- 00:45 Hannibal
- 02:50 Nelítostný souboj
- 05:30 Close Up III (1)
- 06:00 Close Up III (19)
- 06:35 Close Up III (4)
- 07:10 Spolu to dáme
- 09:15 Svatba jako řemen
- 12:50 Po čem ženy touží
- 14:55 Podivný pár
- 18:55 Smlouva s ďáblem
- 20:30 Road Trip
- 22:00 Torrente 4: Smrtící krize
- 23:40 Sin City - město hříchu
- 00:05 Comedy Club VI (14)
- 00:35 Comedy Club VI (15)
- 01:05 Prci, prci, prcičky
- 03:05 Dalších 48 hodin
- 15:50 Malé dohazovačky
- 18:00 Děkujeme, že kouříte
- 20:00 6. batalion
- 23:00 Nekonečný
- 00:15 Best From The Rest (Ireland Top 5 Places To Visit)
- 00:30 Quest (Nagaland and Shillong, India)
- 01:00 Costa Rica Calling (Guanacaste)
- 01:30 World Heritage (Portugal)
- 02:00 City Breaks (Salzburg)
- 02:30 Xplore Spain (Barcelona 2)
- 03:00 Quest (Karni Fort - Begu Fort, Rajasthan, India)
- 03:30 Boarding Pass (Tromso, Norway)
- 10:00 10 Days Estonia (Narva)
- 10:30 The Gypsies (Gwalior, India)
- 11:00 XP Guide (Cesky Krumlov)
- 11:30 Xplore Spain (Valencia 2)
- 12:00 Quest (Heritage, Haveli)
- 12:30 Boarding Pass (R?ros, Norway)
- 13:00 10 Days Estonia (Setomaa)
- 13:30 The Gypsies (Indore, India)
- 14:18 Chris Hemsworth na pláži žraloků
- 15:03 Havajští žraloci
- 15:47 Čelisti versus čluny
- 16:31 Žralok versus keporkak
- 17:16 Žraloci na Havaji
- 00:00 Narkobaroni a jejich pád (Partyzánský kartel)
- 00:45 Továrna na jídlo: USA (Bourbon a burrito)
- 01:08 Továrna na jídlo: USA (Ramen a chléb)
- 01:30 Továrna na jídlo: USA (Fazole, farfale a čaj)
- 01:52 Továrna na jídlo: USA (Zmrzlina a skořicové rolky)
- 02:15 Staré dobré devadesátky (Komediální vzpoura)
- 03:00 Strážci hranic: Španělsko (Pašeráci z Gibraltaru)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou V (Fukušima)
- 08:00 Kódy a spiknutí (Nevěstince)
- 09:00 Kódy a spiknutí (Bunkry)
- 16:00 Rozbalené mumie (1)
- 17:00 Rozbalené mumie (2)
- 18:00 Rozbalené mumie (3)
- 19:00 Rozbalené mumie (4)
- 04:15 Sedm dní na Marsu
- 05:05 Co vypráví univerzum (5)
- 06:00 Lovci vojenských pokladů IV (2)
- 06:55 Život v sevření mrazu VII (13)
- 07:55 Život v sevření mrazu VII (14)
- 12:40 Jak vlaky změnily svět (2)
- 13:35 S tátou kolem světa V (7)
- 14:05 Co vypráví univerzum (5)
- 15:10 Co vypráví univerzum (6)
- 04:15 Nejmalebnější cesty vlakem IV (8)
- 05:00 Serengeti (2)
- 06:00 V továrně V (5)
- 06:55 Život pod bodem mrazu IX (5)
- 07:45 Dynastie II (1)
- 10:30 V továrně V (5)
- 11:35 Život pod bodem mrazu IX (5)
- 14:50 Ben Fogle: Ztracené světy (1)
- 15:50 V továrně V (5)
- 18:00 Divoká Francie II (1)
- 19:10 Serengeti (3)
- 04:45 Římské megastavby (Arles)
- 06:00 Prokleté rodokmeny (8)
- 06:30 Eiffel - Válka věží
- 07:35 100 dní do kapitulace (1)
- 08:40 100 dní do kapitulace (2)
- 09:50 100 dní do kapitulace (3)
- 18:50 Přední linie (Omaha)
- 19:55 Přední linie (Operace Jupiter)
- 08:15 Rok na Planetě (Jaro)
- 09:00 Ben Fogle - Kongo (3)
- 09:55 Tajné opičí království v Číně
- 20:15 Leopardice (Strašidelná lovkyně)
- 21:10 Lvi a hyeny
- 04:00 Lovci odpadu XIV (12)
- 05:00 Lovci odpadu XIV (13)
- 06:00 Jak se to dělá X (Zavírací nože/Stožáry elektrických transformátorů/Výrobky z mastku)
- 06:30 Jak se to dělá X (Ocelové barely pro lodní přepravu/Policejní píšťalky/Miniaturní vlakové vozy)
- 07:00 Jak se to dělá X (Zmrzlinové poháry/Karavany/Krém na boty/Kleště)
- 07:30 Jak se to dělá XI (Dalekohledy/prskavky/gumové holínky/kotoučové pily)
- 12:00 Lovci odpadu XIII (13)
- 13:00 Lovci odpadu XIII (14)
- 00:15 Policisté bez cenzury (24)
- 00:40 Moje podivné zatčení (Olizovač zvonku)
- 01:05 Moje podivné zatčení (Drogy s sebou)
- 01:25 Moje podivné zatčení (Uzamčení kočičích žen)
- 01:45 Moje podivné zatčení (Opilý kůň a bugina)
- 02:05 Moje podivné zatčení (Nahá čtyřkolka)
- 02:30 Vražedné město (Athens, Wisconsin)
- 03:15 Vražedné město (Brandon, Manitoba)
- 00:00 Je to Havaj IX (Z Kalifornie na Kauai)
- 00:30 Je to Havaj IX (To nejlepší z obou světů na Oahu)
- 01:00 Je to Havaj XII (Domů do starého, havajského šarmu)
- 01:30 Je to Havaj XII (Opustit Idaho kvůli potápění v Kona)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VII (3)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VII (4)
- 03:00 Levný dům na pláži XXV (Vybavení v Myrtle Beach)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLVII (Najít společnou řeč)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLVII (Hledání historického domu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? III (Nečekaná pecka)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? III (Historická čtvrť)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Nesmí nic chybět)
- 06:00 Renovační pohotovost (Požár verandy a prasklé radiátory)
- 07:00 S podporou celebrit II (Překvapení Rainna Wilsona)
- 00:17 Pravidla farmy 6: Oslava matek (8)
- 00:40 Kuchyně 15: Nejlepší podzimní nálezy (3)
- 01:25 Průkopnice 17: Jen to nejlepší (5)
- 01:47 Průkopnice 17: Nedělní oběd u prarodičů (6)
- 02:10 Průkopnice 17: Snazší slavnostní večeře (7)
- 02:32 Průkopnice 17: Snídaně, oběd, večeře (8)
- 02:55 Průkopnice 17: Co přinést na večírek (9)
- 03:17 Průkopnice 17: Rychlé občerstvení pro kovboje (10)
- 03:40 Průkopnice 17: Lehký oběd v lednici (11)
- 04:02 Průkopnice 17: Všechno nejlepší k mým narozeninám (12)
- 04:25 Průkopnice 17: Nakupování a zásilky (13)
- 04:47 Průkopnice 18: Parádní zákusky (1)
- 05:10 Pravidla farmy 6: Farmářská fiesta (7)
- 05:35 Pravidla farmy 6: Oslava matek (8)
- 06:00 Kuchyně 15: Prostě dezerty (4)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Jablečný den (17)
- 07:10 Vyřazeni: Sladkosti 1: Glazované a zmatené? (3)
- 07:55 Vyřazeni: Sladkosti 1: Opilé koše (4)
- 00:40 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Záhady Marsu)
- 01:25 Ranč mimozemšťanů III (Vnitřní strach)
- 02:10 Válka skladů XV (Stanton v místě, kde pracujete)
- 02:35 Válka skladů XV (Trvalé bydliště Fullerton)
- 03:00 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Za Bermudským trojúhelníkem)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Mimozemské letectvo)
- 00:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 00:53 Planet Terra (Hakone)
- 01:00 Vista Point (Záhreb)
- 01:27 Global Treasures (Dambulla)
- 01:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 01:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 01:54 Planet Terra (Persepolis)
- 02:00 Vista Point (Taipei)
- 02:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 02:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 02:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 02:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 03:00 On Tour (Kanál Göta)
- 03:29 Doc Time (Sumatra)
- 03:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 04:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 04:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 04:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 04:50 Global Treasures (Louvre)
- 05:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 05:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 05:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 06:00 On Tour (Železnica do Damasku)
- 06:27 Vista Point (Tirolsko)
- 06:54 Planet Terra (Električková trať)
- 07:00 Cosmos Global (Země ohně a ledu)
- 07:53 Planet Terra (Skocjanske Jame)
- 08:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 08:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 08:38 Planet Terra (Miami)
- 08:43 Global Treasures (Buxoro)
- 08:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 09:00 Vista Point (Valletta)
- 09:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 09:54 Planet Terra (Vratislav)
- 12:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 12:27 Vista Point (Mexico City)
- 12:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 13:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 13:11 Global Treasures (Firenze)
- 13:22 Esovision (Afrika)
- 13:50 Global Treasures (Visby)
- 16:00 Vista Point (San José)
- 16:27 Global Treasures (Toruň)
- 16:38 Planet Terra (St. Ives)
- 16:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 16:54 Planet Terra (Meissen)
- 17:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 17:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 17:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 17:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 17:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 20:00 7 Days (Kampánie)
- 20:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 21:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 21:29 Vista Point (Sevilla)
- 21:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Plavání
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Plavání
- 03:00 Plavání
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Plavání
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Olympijské hry
- 08:00 Olympijské hry
- 08:30 Badminton
- 09:30 Střelba
- 13:00 Volejbal
- 15:30 Lukostřelba
- 17:30 Kanoistika
- 20:15 Plavání
- 22:15 Volejbal
- 23:00 Olympijské hry
- 03:00 Surfing
- 04:30 Skateboarding
- 05:00 Olympijské hry
- 06:00 Šerm
- 07:00 Házená
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Házená
- 10:30 Sportovní gymnastika
- 13:15 Tenis
- 19:30 Vodní pólo
- 20:45 Tenis
- 21:00 Vodní pólo
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Fotbal: Al Shabab - Al Nassr
- 11:15 Televizní nákupy
- 16:30 Poker
- 17:30 Fotbal: Jižní Afrika - DR Congo
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Drahomír Piok
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 11:50 ARIES RACING sa rozrastá
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 KRC GENK - STANDARD DE LIEGE
- 15:30 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Ipswich Town - Fortuna Düsseldorf
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 RSC ANDERLECHT - STVV
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Drahomír Piok
- 22:50 ARIES RACING sa rozrastá
- 23:00 ME v zápasení
- 00:00 Sedm nejrychlejších (48)
- 00:15 Garáž 21 (49)
- 00:40 Zprávy (50)
- 00:45 Poklady v garáži (51)
- 01:15 Poklady v garáži (52)
- 01:45 Zpětný chod: Bentley (53)
- 02:00 Jiliny plechové klenoty: Volvo P1800 S Coupé (54)
- 02:15 Rychlé kolo: Lotus Emira Komotec (55)
- 02:45 Formule BossGP s Ch. Krageningsem (56)
- 03:35 Přednost v jízdě: BMW 118i F40 (57)
- 03:45 Blochovy rozbory (58)
- 04:20 Blochovy rozbory (59)
- 04:45 Milujeme auta (60)
- 05:15 Rychlé kolo: Audi RS 4 (1)
- 05:40 Rychlé kolo: Morgan Plus 8 (2)
- 06:10 Rychlé kolo: Ford Fiesta ST (3)
- 06:40 Zprávy (4)
- 06:45 Moove - mobilita zítřka (5)
- 07:15 Blochovy rozbory (6)
- 07:45 Test automobilu: VW Touareg PHEV (7)
- 07:50 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (8)
- 12:35 Přednost v jízdě: BMW 118i F40 (20)
- 12:45 Blochovy rozbory (21)
- 13:20 Blochovy rozbory (22)
- 13:45 Milujeme auta (23)
- 18:15 Test automobilu: VW Touareg PHEV (33)
- 18:20 Jezdecká stáj four motors!: Alternativně k vítězství (34)
- 18:50 Testovací tým: VW Tiguan vs. Ford Kuga (35)
- 19:10 Test automobilu: FiVW T-Roc (36)
- 19:15 Přednost v jízdě: Audi Q6 e-tron (37)
- 19:30 Zprávy (38)
- 19:35 Sedm nejrychlejších (39)
- 19:50 Garáž 21 (40)
- 00:00 CPKC Womens Open
- 03:00 The Senior Open presented by Rolex
- 08:30 CPKC Womens Open
- 11:30 LIV United Kingdom
- 19:00 LIV United Kingdom