Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:45 Sisi (5)
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:05 Dobré ráno
- 04:35 Ignis Brunensis 2006
- 04:50 Hranice bez hranic (Na soutoku Odry a Olzy)
- 05:20 Etiketa (Zdravení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Pálava)
- 06:30 Na cestě po Yucatánu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Tak tohle je ten svět...
- 11:00 Toulavá kamera
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Kluci v akci
- 14:20 Cesta na Borneo
- 15:20 Polopatě
- 16:10 Magnum (Přátelství nade vše)
- 17:00 Na cestě po jižním Togu
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 MOST! (1)
- 21:00 Vinnetou
- 00:25 Království pirátů (1)
- 01:20 Na moll...
- 02:00 Z města pro mladé jiná cesta
- 02:20 Před půlnocí
- 02:45 Sváteční slovo velvyslance ve Vatikánu Pavla Jajtnera
- 02:50 Romantická Lednice a Valtice
- 03:10 Barvy v designu i architektuře
- 03:30 Žijeme s vírou
- 08:30 Svět zvířat (Ptáci)
- 09:20 Nádherná Amerika II (Florida)
- 18:05 Auto moto svět
- 18:25 Auto moto test
- 18:40 Bedekr (Kolín nad Rýnem)
- 19:10 Vyšívaná krása
- 19:40 Postřehy odjinud (Baskicko očima Jaroslava Skalického)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:14 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Britové volí nový parlament
- 05:25 Cyklotoulky
- 05:35 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 07:00 Mystic Sk8 Cup 2024 (Mystic Sk8 Cup)
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:55 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 09:35 Sokolský zpravodaj
- 09:45 Slet 2024 (Sokol Gala)
- 11:50 Golf Time
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Čas-OFF-kA na Šerák
- 13:05 24 hodin kopané
- 13:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 13:45 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 18:05 Czech Challenge Tour 2024 (CCT Vsetín - Kohútka)
- 18:15 Lyžování ČR 2024 (SP Česko)
- 18:35 Požární sport 2024 (MČR dorostu v požárním sportu)
- 18:45 3×3 Profi Tour 2024 (3×3 Profi Tour)
- 19:05 Golf Time
- 19:20 SP horských kol 2024 (Magazín WHOOP UCI Mountain Bike World Series)
- 19:50 První oddíl (První oddíl - Ondřej Perušič)
- 04:37 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:08 M.A.S.H (145)
- 07:37 M.A.S.H (146)
- 08:07 M.A.S.H (147)
- 08:37 M.A.S.H (148)
- 09:07 M.A.S.H (149)
- 09:38 Polda II (Půlnoční striptýz)
- 14:36 Policie v akci
- 15:34 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Léto s gentlemanem
- 22:25 Inkognito
- 23:33 Ano, šéfe!
- 08:15 Re-play
- 08:43 Top Gear XXIV (2)
- 09:49 Top Gear XXV (4)
- 20:15 Partička L
- 21:43 Prima Pauza: Partička
- 21:47 Prima Pauza: Partička
- 22:02 Monstrum
- 23:44 Simpsonovi XXXIII (Nejlepší kámoška Shauna)
- 00:49 Vyšinutý
- 02:29 Jack Reacher: Poslední výstřel
- 08:36 Chaplin
- 11:36 Dr. No
- 13:49 V citlivém překladu
- 15:56 Apač
- 17:42 Cyrano
- 20:11 Mazel a tajemství lesa
- 21:50 Pláž
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor na sněhu)
- 06:05 Jogínci
- 06:20 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:40 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Stateční zajíčci
- 07:25 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 7T II (17)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu!
- 10:30 Země dinosaurů
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:20 DVA3
- 11:35 Tučňáci z Madagaskaru III (8)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:40 Šmoulové
- 13:05 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:45 Městečko na moři
- 13:55 Kombajn je fajn
- 14:05 Stavitelé
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (4)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:50 Operace Jauu!
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Když Bitz a Bob kutí
- 16:35 Bruno
- 16:45 Luo Bao Bei
- 17:00 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:15 Bo & To
- 17:20 Stateční zajíčci
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O cvrčkovi (Cvrček a stroj)
- 18:50 7T II (18)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru III (9)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Kočování za pohádkou (O romském chlapci, kufru, obru a třech psech)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:25 Nicole Kidmanová: oči dokořán
- 01:20 Neil Young, rozhněvaný písničkář
- 02:15 Kanadská soda IX (11)
- 02:35 Brusel 2058
- 03:00 Uchem jehly
- 03:30 Terra musica
- 03:55 Knihovna pro třetí tisíciletí
- 04:20 Divadlo žije!
- 04:45 Odchod z města
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Harlowová
- 22:15 Pozdrav z Ameriky
- 23:45 Zpívání v dešti
- 04:33 Rodinná pouta (Matka)
- 05:38 Slow TV (Na zámku)
- 06:00 Na zámku
- 06:11 Nikdo není dokonalý
- 07:12 Nikdo není dokonalý
- 17:17 Prostřeno!
- 18:00 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:05 7 pádů Honzy Dědka
- 23:12 Jak se staví sen - extra
- 01:04 K věci
- 01:33 Prima Česko
- 02:06 Prima HISTORIE
- 02:25 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 02:59 7 pádů Honzy Dědka
- 10:00 Zprávy
- 10:32 Zprávy Plus
- 10:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 13:00 Zprávy
- 13:22 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:39 Prima LÉTO
- 14:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 15:00 Zprávy
- 15:15 Počasí
- 15:22 K věci
- 15:44 Interview PLUS
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hlasy zločinu
- 21:15 Zprávy
- 21:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 08:46 Veličenstvo mech
- 09:52 Prima ČESKO
- 10:24 Prima Svět
- 10:55 Neznámé italské ostrovy (Monte Isola)
- 00:45 Sisi (5)
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:05 Dobré ráno
- 04:35 Ignis Brunensis 2006
- 04:50 Hranice bez hranic (Na soutoku Odry a Olzy)
- 05:20 Etiketa (Zdravení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Pálava)
- 06:30 Na cestě po Yucatánu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Tak tohle je ten svět...
- 11:00 Toulavá kamera
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Kluci v akci
- 14:20 Cesta na Borneo
- 15:20 Polopatě
- 16:10 Magnum (Přátelství nade vše)
- 17:00 Na cestě po jižním Togu
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 MOST! (1)
- 21:00 Vinnetou
- 00:45 Sisi (5)
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:05 Dobré ráno
- 04:35 Ignis Brunensis 2006
- 04:50 Hranice bez hranic (Na soutoku Odry a Olzy)
- 05:20 Etiketa (Zdravení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Pálava)
- 06:30 Na cestě po Yucatánu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Tak tohle je ten svět...
- 11:00 Toulavá kamera
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Kluci v akci
- 14:20 Cesta na Borneo
- 15:20 Polopatě
- 16:10 Magnum (Přátelství nade vše)
- 17:00 Na cestě po jižním Togu
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 MOST! (1)
- 21:00 Vinnetou
- 00:20 Vražedná čísla VI (4)
- 01:10 Ztracený symbol (9)
- 01:50 Ztracený symbol (10)
- 02:35 Sousedství V (22)
- 03:00 TaJeMno II (4)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (142)
- 04:00 Ušák Jaromíra Bosáka (143)
- 04:25 Proměny víkendových domů IV (11)
- 05:10 Zahradní proměny VIII (3)
- 06:00 Pravidla zasnoubení (1)
- 06:20 Výleťák (147)
- 06:25 Moje místa (Oldřich Navrátil)
- 07:20 Případy detektiva Murdocha X (2)
- 12:15 Mládí v trapu
- 20:10 Setkání v červenci
- 21:40 Štafl (3)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 00:40 Zkouška ohněm
- 03:00 Nicky Larson: Agent amatér
- 04:30 Návštěvníci 3: Revoluce
- 06:15 Král Richard
- 10:45 Souboj Titánů
- 13:10 Teleshopping
- 13:30 Grace, kněžna monacká
- 15:25 Neprožité životy
- 17:05 Třetí patro (Hrdlička)
- 18:30 Čtvery Vánoce
- 22:30 Fesťák
- 01:10 Američtí sběratelé XIX (11)
- 01:55 Kachní dynastie II (3)
- 02:35 Strážci hranic: Austrálie (17)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VII (1)
- 08:55 Kachní dynastie II (3)
- 09:50 Kobra 11 XXIV (9)
- 11:45 Novashopping
- 12:00 Walker, Texas Ranger VII (1)
- 12:55 Válka skladů IX (29)
- 16:40 Kobra 11 XXIV (11)
- 18:40 Válka skladů IX (30)
- 19:05 Válka skladů X (1)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (20)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (13)
- 21:25 Kachní dynastie II (7)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VII (2)
- 23:15 Kobra 11 XXIV (11)
- 00:25 Teorie velkého třesku IX (24)
- 00:50 Teorie velkého třesku X (3)
- 02:05 Malý Sheldon VI (22)
- 02:45 Zlatá sedmdesátá VI (18)
- 03:25 Americký táta II (8)
- 04:05 TELE TELE
- 04:35 2 $ocky (20)
- 05:00 Ženatý se závazky (31)
- 05:45 Zig a Sharko IV (11)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (37)
- 06:45 Přátelé VI (23)
- 07:40 2 $ocky (24)
- 08:05 2 $ocky II (3)
- 09:25 Malý Sheldon (4)
- 11:05 Ženatý se závazky (33)
- 12:05 Dva a půl chlapa IV (2)
- 13:00 Přátelé VI (23)
- 13:55 Teorie velkého třesku IX (24)
- 14:20 Teorie velkého třesku X (3)
- 15:35 2 $ocky II (7)
- 17:25 Zlatá sedmdesátá VI (20)
- 18:20 Dva a půl chlapa IV (4)
- 19:10 Malý Sheldon (6)
- 20:00 Teorie velkého třesku X (7)
- 21:40 Přátelé VI (25)
- 22:35 Americký táta II (10)
- 23:30 Dva a půl chlapa IV (4)
- 04:20 Na lovu
- 05:05 Co na to Češi
- 05:40 Koření
- 06:05 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:50 Na lovu
- 07:45 MasterChef Česko VII (3)
- 12:40 Teleshopping
- 12:55 MasterChef Česko VII (4)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VII (8)
- 01:15 Vyměněné osudy II (9)
- 02:50 Čarodějky III (10)
- 03:30 Nemocnice Chicago Med VII (8)
- 08:30 Čarodějky III (12)
- 09:25 Vítejte doma IV
- 10:15 Oteckovia II (39)
- 16:25 Vyměněné osudy II (15)
- 20:15 Nekonečná láska II (81)
- 21:10 Nekonečná láska II (82)
- 15:20 ČEZ RunTour - Plzeň
- 15:35 New Zealand Ambassador’s XV 2024
- 15:55 1:1 Sport Show (52)
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Greenlandic
- 19:30 Queen & King of the Court #4
- 20:00 1:1 Sport Show (53)
- 20:30 Spade poker show 2024 (1)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Borussia Mönchengladbach - VfL Wolfsburg
- 01:45 World Cup of Darts 2024
- 08:55 Greenlandic
- 09:25 1:1 Sport Show (53)
- 10:00 World Cup of Darts 2024
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:50 Prípady 1. oddelenia (1)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Nebíčko v papuľke
- 05:15 Capri (3)
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Candice Renoirová (Účel svätí prostriedky)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Capri (4)
- 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Detské hviezdy)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:35 Bez batožiny (Maroko - architektúra a dizajn)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Záblesky vojny)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 00:00 Tváre orchestra (Tváre orchestra - Slovenská filharmónia)
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:20 Hírek
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Súhvezdie mývala)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 08:55 Rómsky magazín
- 09:25 Tak sa na mňa prilepila
- 11:00 Spadla z oblakov (Prepad)
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Herbárium (Bylinky pre deti)
- 12:40 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Ako doma ...)
- 14:10 Žijem Dunajom
- 15:05 Hľadám Dunaj
- 16:00 Ako to funguje (13)
- 16:25 Fetiše socializmu (Kaskadéri doby)
- 17:00 Anjeli strážni (Belindy Carlisle)
- 17:25 Lov slov
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Lovci prachu)
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat
- 19:15 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:45 Sisi (5)
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:05 Dobré ráno
- 04:35 Ignis Brunensis 2006
- 04:50 Hranice bez hranic (Na soutoku Odry a Olzy)
- 05:20 Etiketa (Zdravení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Pálava)
- 06:30 Na cestě po Yucatánu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Tak tohle je ten svět...
- 11:00 Toulavá kamera
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Kluci v akci
- 14:20 Cesta na Borneo
- 15:20 Polopatě
- 16:10 Magnum (Přátelství nade vše)
- 17:00 Na cestě po jižním Togu
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 MOST! (1)
- 21:00 Vinnetou
- 00:45 Sisi (5)
- 01:40 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 02:05 Dobré ráno
- 04:35 Ignis Brunensis 2006
- 04:50 Hranice bez hranic (Na soutoku Odry a Olzy)
- 05:20 Etiketa (Zdravení)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Pálava)
- 06:30 Na cestě po Yucatánu
- 06:59 Studio 6
- 10:05 Tak tohle je ten svět...
- 11:00 Toulavá kamera
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně krétské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Za oponou s Jiřinou
- 13:55 Kluci v akci
- 14:20 Cesta na Borneo
- 15:20 Polopatě
- 16:10 Magnum (Přátelství nade vše)
- 17:00 Na cestě po jižním Togu
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:55 Festivalové vteřiny 2024
- 20:03 Branky, body, vteřiny
- 20:15 MOST! (1)
- 21:00 Vinnetou
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Komentáre dňa
- 01:35 Svet :24
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Interview :24
- 04:30 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Zemetrasenie v Turecku
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Z prvej ruky
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 05:00 Surfařka
- 06:55 Jeden a půl rytíře
- 09:05 Jak změřit svět
- 11:15 Velký souboj pekařů
- 12:50 Cesta za snem
- 14:35 Příšerákovi 2
- 16:30 Bindu zkoušená životem
- 18:15 Šiška Deluxe
- 20:15 Paralelní matky
- 22:25 Legenda jménem Lamborghini
- 23:55 Promlčeno
- 00:00 Hotel (O porozumění)
- 00:45 První oddělení
- 01:25 Policisté v akci
- 02:10 Policisté v akci
- 02:55 Noviny
- 03:30 Soudní síň (Zpověď)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:10 První oddělení
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 08:50 Soudní síň (Zpověď)
- 09:50 Soudní síň (Tajná milenka)
- 10:55 Pod povrchem (4)
- 12:05 Kutyil s.r.o. II (Celibát)
- 12:55 Soudní síň (Počasí)
- 13:55 Soudní síň (Domácí vězení)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 20:20 Dědictví (5)
- 21:30 Dobrá čtvrť II (Krok do prázdna)
- 00:15 Survivor
- 01:25 Aj múdry schybí
- 02:30 Partička
- 03:35 Rodinné prípady
- 04:25 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Na nože II
- 09:45 Svokra
- 10:40 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Reflex
- 12:30 Búrlivé víno (47)
- 13:25 V mene zákona
- 14:25 Rodinné prípady
- 15:05 Rodinné prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (48)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám (15)
- 21:45 Dunaj, k vašim službám (16)
- 00:35 Lovci plážových domů (1)
- 01:00 Nový život ve starých zdech II (9)
- 01:45 Úžasné prostory George Clarka VI (6)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (3)
- 03:35 Dům snů II (3)
- 10:45 Lovci plážových domů (1)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? III (3)
- 14:20 Dům snů II (3)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka VI (7)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (6)
- 21:15 Dům snů VIII (18)
- 02:15 Zlé sémě se vrací
- 03:40 Purpurová barva
- 06:00 Papírové panenky
- 07:40 Asterix a Obelix: Říše středu
- 09:30 Před kamerou XXI (26)
- 10:00 Dánská dívka
- 11:55 Anatomie pádu
- 14:25 Bláznův ráj
- 18:20 Cesta do Betléma
- 23:20 Ren Faire (1)
- 00:00 Máma k nakousnutí (3)
- 00:35 Protest
- 02:25 Ovce mezi vlky
- 04:05 Venom
- 06:00 Jerry Maguire
- 08:15 Wonka
- 10:10 Bude líp V (Rodinná porada)
- 10:50 Bude líp V (Ježíš zachraňuje)
- 11:25 Flash
- 13:45 Jízda s Madeleine
- 15:15 Cesta k dokonalosti
- 19:30 Šifra mistra Leonarda
- 21:55 Turista II (3)
- 22:55 V moci hvězd III (5)
- 23:20 Tísňová linka
- 00:50 Rod Draka II (3)
- 01:55 Malý Sheldon VII (6)
- 02:15 Malý Sheldon VII (7)
- 02:35 Vlajka smrti (10)
- 03:15 Jsme tu IV (6)
- 04:15 Znovu se zamilovat
- 06:00 Harry Potter a Relikvie smrti (1)
- 12:50 Škola je naše
- 16:10 Mack a Rita
- 17:45 Věčný svit neposkvrněné mysli
- 19:30 Girls (7)
- 20:00 Girls (8)
- 20:30 Můžu tě zničit (3)
- 21:00 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (14)
- 21:40 Veliká II (9)
- 22:30 Barry IV (8)
- 23:05 Východní přísliby
- 01:50 Osvícení
- 04:15 Kde život začíná
- 06:00 Noc 12
- 07:55 Drak
- 09:55 Štvanice
- 12:05 Uklízečka měsíce
- 13:25 Miluješ mě?
- 14:55 Pod fíkovníky
- 16:30 Drak
- 18:35 Jen jednou
- 20:00 Nultého června
- 21:45 Medvědi tu nejsou
- 23:30 Zlato, tomu neuvěříš
- 00:00 Naděje a sláva
- 01:55 Osvícení
- 04:20 Miláček táta
- 06:00 Poslední Vermeer
- 08:00 První letní sníh
- 09:45 Dos Estaciones
- 11:30 Mateřství
- 13:35 Jako v nebi
- 15:05 Ve společnosti žen
- 16:40 Krásné léto
- 18:35 Návrat Sommersbyho
- 20:30 Kapitán Phillips
- 22:45 Philadelphia
- 10:05 Prolhané krásky (Jsi pro mě mrtvá)
- 11:05 Před soumrakem
- 12:35 Smallville (Warrior)
- 13:35 Smallville (Přesvědčivost)
- 14:30 Hranice nemožného (Díl 22)
- 15:25 Hranice nemožného (Díl 1)
- 18:10 Hranice nemožného (Díl 2)
- 19:05 Hranice nemožného (Díl 3)
- 20:00 Srdce v Atlantidě
- 22:00 Magnolia
- 01:20 Smrtelné proroctví
- 02:45 Kickboxer
- 04:20 Poslední polda IV (3)
- 06:05 První pes
- 08:05 Král Vánoc
- 10:00 Staré báje vikingů
- 12:10 Mazel a tajemství lesa
- 13:55 Pták Ohnivák
- 15:55 Pád
- 17:50 Detektiv z Hongkongu
- 20:00 Inferno
- 22:00 Lví srdce
- 00:05 Syčák Hesher
- 01:50 Tichý Don (1)
- 03:25 Smrtící krása
- 11:20 Nestanu se tvojí ženou
- 12:55 Květy války
- 14:30 Stažení
- 16:20 Sladké letní víno
- 17:50 Někdy na tom záleží
- 19:20 Leonie
- 21:00 Pokušení
- 22:35 Svatební radosti
- 00:55 Něžný hák
- 02:35 Dlouhá noc: Přežití
- 08:50 Krycí jméno Lev
- 10:25 Pytel mouky
- 11:55 Kung fu Yoga
- 13:40 Kočka
- 15:15 Šéf
- 17:05 Bůh masakru
- 18:25 Možná řeknu ano
- 20:00 Nádech pro lásku
- 21:55 Mlčení
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 04:45 Deset pravidel, jak se zamilovat
- 06:20 Hrdinové
- 08:05 Matčin stín
- 09:45 Regina
- 11:15 Strýček Nino
- 12:55 Tmavý kůň
- 14:45 Armáda jednoho
- 16:15 Všechny cesty vedou do Říma
- 17:45 Bradův život
- 21:00 Hodná holka
- 22:30 Past na lásku
- 23:55 Přestávka ve vysílání
- 01:10 Smrtící Krása
- 02:35 Pomsta v Clover Bend
- 04:05 Vrásky
- 05:35 Coco Chanel
- 07:45 Starý Bob
- 09:40 Fotbalová chůva
- 11:40 Imogene
- 19:55 STARS! (- Kate Winslet)
- 00:40 Doctor Blood's Coffin
- 02:10 Telesma
- 03:40 People We Know Are Confused
- 05:20 Father
- 05:35 End of Program
- 06:00 The Parakeets
- 06:15 The Finding
- 06:40 Go West
- 08:00 31 Hours
- 08:25 Doll Face
- 09:45 Stamm
- 09:55 The Man Who Cheated Himself
- 11:15 The Phantom Father
- 12:45 Brides
- 14:20 The Pilgrim
- 15:00 Iron Island
- 16:30 Tahrib
- 16:45 Tokyo Twilight
- 19:00 Indian
- 19:30 The Bag of Flour
- 21:00 Father
- 22:35 Footprints On The Moon
- 04:00 SOKOTRA, ENDANGERED TREASURE ISLAND
- 05:00 THE SEAWOMEN OF JAPAN
- 06:00 MY DUBAI EP. (1)
- 06:30 MY DUBAI EP. (2)
- 07:00 A COUNTER HISTORY OF INTERNET
- 08:00 MIND IN MOTION
- 09:00 CAMBODIA'S LAST BAMBOO TRAIN
- 20:00 SEED HUNTER
- 21:00 IN THE STARLIGHT
- 22:00 GREAT WHITE CODE RED
- 23:00 CATHEDRAL BUILDERS
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 THE HOLLYWOOD GLOW (5)
- 17:30 WORLD OF FASHION II (40)
- 18:00 NEW YORK FASHIONWEEK (6)
- 18:30 NEW YORK FASHIONWEEK (7)
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (27)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (28)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (3)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (4)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (37)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (38)
- 22:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (2)
- 22:30 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (4)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (3)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (4)
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Makowski FC Tournament – Final, Nowa Sol, Poland 05.03.2022
- 09:10 NEW Extreme IV
- 22:30 Fighting Rookies 2014
- 23:15 Fighting Rookies 2014
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR 2021 (4)
- 00:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (1)
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS (13)
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS (24)
- 02:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (10)
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (11)
- 04:00 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 04:30 PANAFRICA RALLY 2019
- 05:00 BOARD STORIES SURFING (34)
- 05:30 BOARD STORIES SURFING (35)
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (6)
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (7)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS (13)
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 10:00 AUTOSPEED 2019 (11)
- 10:30 AUTOSPEED 2019 (12)
- 11:00 INSIDE SAILING 2020 (3)
- 11:30 INSIDE SAILING 2020 (4)
- 12:00 CAPE EPIC 2022 (4)
- 12:30 CAPE EPIC 2022 (5)
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 16:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (1)
- 17:00 BOAT SHOW 4K (15)
- 17:30 BOAT SHOW 4K (16)
- 18:00 SPORTS MAX (39)
- 18:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 19:00 GEARING UP 2020 (4)
- 19:30 GEARING UP 2020 (5)
- 22:00 GP RACING 2022 (39)
- 22:30 GP RACING 2022 (40)
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 (5)
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 (6)
- 12:35 HOW IT'S MADE (4)
- 13:00 ENDLESS WINTER: SURFING EUROPE (1)
- 13:55 INK THERAPY (7)
- 14:40 INK THERAPY (8)
- 15:25 RVERS (14)
- 15:50 RVERS (15)
- 18:05 PHOTO NUMBER 6 (4)
- 18:50 HOW IT'S MADE (THE YACHT YARD)
- 19:15 DRONE WARS (3)
- 22:40 MAX FOODIE (9)
- 23:35 THE ROYAL ROADS OF THE INCAS
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 04:25 Záchranári z Ria (1)
- 04:50 Ostrov Plastov (1)
- 05:45 Záchrana na bojisku z blízka (2)
- 06:40 Extrémne záchranné akcie (1)
- 07:35 Vojna vo Vietname (2)
- 08:25 Vyrobené na Slovensku (4)
- 08:40 Doslova
- 09:20 Princezná Diana, kto si myslíte, že bola... (1)
- 10:10 Ľudia sú aj politici (44)
- 10:50 Villa Medici (1)
- 11:50 Vesmírni farmári (2)
- 14:15 Spoločenstvá zvierat (1)
- 15:15 Cestujeme bez batožiny (50)
- 15:40 Hovorme o nás
- 18:10 Shakespeare: Dedičstvo (1)
- 19:00 Sadnite si, prosím (21)
- 19:40 Doslova
- 20:20 Humboltov Prúd (1)
- 21:15 Téma (153)
- 21:55 Stratená DNA (2)
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (4)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Pašák (1)
- 22:05 El Chapo III (1)
- 23:00 Poklad z půdy
- 04:30 Na plac!
- 06:10 Šťastná 7
- 07:05 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:40 Soudce Alexandr
- 15:55 Soudkyně Barbara
- 17:00 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:05 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 03:05 Na plac!
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Tuňák se zázvorovým salátkem)
- 16:35 Popelka
- 17:45 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 04:35 Talkshow Tomáše Magnuska: K.Hrušínská, A.Čudová, P.Trávníček, A.Vodochodský, J.Šrajtr
- 05:55 A11 rozhovor: Jarmila Pávková, ředitelka organizace Psí život
- 06:25 Magazín z Prostějova
- 06:45 Magazín z Orlickoústecka
- 07:00 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 07:15 Magazín ze Strakonicka
- 07:30 Olomoucký magazín
- 07:50 Hasiči: informace a zajímavosti o činnosti HZS
- 16:00 Valašský zpravodaj
- 16:10 Týden z jihu Čech
- 16:35 Vaření s Davidem: Vladimír Hron - 2.díl
- 17:30 Byznys na vrcholu: Jadran Šetlík
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 00:00 Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII (4)
- 00:50 Macgyver IV (8)
- 01:30 Macgyver IV (9)
- 02:10 Prezident v pořadí III (7)
- 03:00 Prezident v pořadí III (8)
- 03:50 Zelenáč VI (3)
- 04:30 Tým SEAL V (1)
- 05:10 Tým SEAL V (2)
- 06:00 Profil zločinu (4)
- 07:00 Profil zločinu (5)
- 10:45 Profil zločinu (5)
- 11:45 Hvězdná brána: Atlantida V (19)
- 12:40 A-Team (10)
- 13:35 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (3)
- 16:25 Profil zločinu II (1)
- 17:25 A-Team (11)
- 00:45 Ztracený svět (21)
- 01:45 K poctě zbraň (57)
- 02:35 K poctě zbraň (58)
- 03:25 Totalcar (9)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 10:00 Společnost Adventure (16)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (15)
- 13:55 A-Team II (1)
- 16:50 Společnost Adventure (17)
- 17:45 Ztracený svět (22)
- 18:45 Xena (22)
- 19:45 A-Team II (2)
- 20:50 Macgyver III (16)
- 21:45 Námořní vyšetřovací služba XVI (7)
- 22:40 Námořní vyšetřovací služba XVI (8)
- 23:30 Xena (22)
- 01:05 Brousko III (66)
- 02:10 Brousko III (67)
- 03:00 Brousko III (68)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (6)
- 12:25 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii V (3)
- 13:50 Grand Hotel (14)
- 15:30 Brousko III (69)
- 16:40 Dcery duchem (7)
- 17:55 Domek na prérii V (4)
- 19:00 Grand Hotel (15)
- 21:00 Domek na prérii V (4)
- 22:05 Grand Hotel (15)
- 01:25 Můj táta je Baryšnikov
- 03:05 Patriarcha
- 10:05 Úsměvy letní noci
- 12:00 Páté kolo od vozu
- 14:00 Polib mě ještě
- 16:30 Daphne
- 20:10 V domě
- 22:00 Deník komorné
- 23:40 Mezipřistání
- 00:20 Emigranti
- 02:55 Takové to léto
- 05:15 Emigranti
- 07:50 Chlapec z nebe
- 09:55 Nafukovací panna
- 11:55 Borgman
- 13:55 Pacifiction
- 16:40 Všechny mé dopisy spal
- 18:45 Casablanca Beats
- 20:40 Ve stínu žen
- 22:00 Bezstarostná dívka
- 23:40 Bratr a sestra
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Fidlivareška (7)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (4)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Staré pověsti české (O Křesomyslu a Horymírovi)
- 06:55 O modrém autíčku (Škrábanec)
- 07:00 Já Baryk (Já Baryk a moje sýkorka)
- 07:15 O Dorotce (Dorotka a drak)
- 07:25 Mach a Šebestová (Piráti)
- 07:40 O Mikešovi (Mikeš hrdina)
- 07:45 Pojďte pane, budeme si hrát (Jak šli spát)
- 07:55 Broučci (Šťastnou cestu, Broučku!)
- 10:15 Svědkové obžaloby
- 11:45 Filmové minuty
- 12:00 Probuzení
- 13:40 Myš, která prochází zdí
- 14:00 Žena pod křížem
- 16:00 Dvojníci
- 18:00 O něčem jiném
- 19:25 Kinosál
- 19:35 Staré pověsti české (Boží soud, O Jánošíkovi)
- 20:00 Zatykač na královnu
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 ...nebo být zabit
- 23:25 Teleshopping
- 01:25 Ulice Cloverfield
- 03:00 Dalších 48 hodin
- 04:30 Vzpomínky na Manhattan
- 06:00 Zoom In - Hitman’s Wife’s Bodyguard
- 06:10 Close Up III (19)
- 06:40 Close Up III (20)
- 07:15 Hrbáč
- 09:45 Kohout na víně
- 11:50 Zilionáři
- 13:25 Kolos
- 15:15 Tanec s vlky
- 18:15 Síly temna
- 20:00 Vyjednavač
- 22:05 Univerzální voják: Zpět v akci
- 23:35 Šest výstřelů
- 01:25 Kill Bill 2
- 03:30 Equilibrium
- 09:55 Belphegor: Fantom Louvru
- 11:35 Hroši v Africe
- 13:25 Sněhurka
- 15:10 Agent z Panamy
- 18:45 Operace Valkýra
- 20:30 Stíny minulosti
- 00:20 Červený trpaslík III (2)
- 00:55 Blíženec
- 03:20 CSI: Kriminálka Las Vegas II (7)
- 20:00 Yellowstone II (9)
- 21:00 Yellowstone II (10)
- 22:00 Comedy Club III (24)
- 22:30 Comedy Club III (25)
- 23:05 Comedy Club III (26)
- 23:30 Červený trpaslík III (2)
- 04:00 World Spas (Fusion Maia, Vietnam)
- 04:30 Off The Grid (Bomdila, Arunachal pradesh)
- 05:00 Unbound (Ljubljana, Slovenia)
- 05:30 The Gypsies II (Tadoba,India)
- 06:00 Bliss (Cappadocia, Turkey)
- 06:45 Best From The Rest (Must visit places, Taiwan)
- 07:00 Great World Hotels (Die Swaene)
- 07:30 Off The Grid (Tawang,Arunachal Pradesh)
- 12:00 Xplore Oman (FINS)
- 12:30 XP Guide (Singapore 1)
- 13:00 Unwind (Hotel Oriole, Sri Lanka)
- 13:30 Off The Grid (Garo Hills,Meghalaya)
- 00:00 Největší zabijáci – výběr IV (Tajné zbraně)
- 00:45 Lovci z divočiny: Afričtí zabijáci XCIX (Na lovu: Afričtí zabijáci)
- 01:30 Predátor vs. kořist (Lev)
- 02:15 Predátor vs. kořist (Gepard)
- 03:01 Největší zabijáci Aljašky (Skryté obludy)
- 03:47 Lovci z divočiny: Afričtí zabijáci XCIX (Na lovu: Afričtí zabijáci)
- 14:16 Lev versus buvol
- 15:01 Krokodýlí král
- 15:48 Souboj draků z bažin
- 00:00 Očití svědkové 2. světové války: Invaze do Itálie (Ze Sicílie do Anzia)
- 00:45 Nacistický tábor smrti: Velký únik
- 01:30 Pašerákům na stopě II (Amazonská mafie)
- 02:15 Jak chytit pašeráka VII (Maso, kosti, ketamin a drony)
- 03:00 Jak se staví superauta (Rolls Royce Silver Shadow)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Velký lovec)
- 22:00 Stavební selhání (2)
- 23:00 Pomozte autům XII (Citröen SM)
- 00:00 Akvárium II (Velké dobrodružství Slaniny a Rajčete)
- 00:45 Poslední obyvatelé Aljašky (Zima se blíží)
- 01:30 Amanda zachraňuje (Nový domov pro slepé štěně)
- 02:15 Akvárium II (Rozmnožování korálů)
- 03:00 Akvárium II (Velké dobrodružství Slaniny a Rajčete)
- 03:45 Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor V (Tygrův příběh)
- 08:50 Válečné lodě IV (3)
- 09:45 Život v sevření mrazu IX (8)
- 12:30 Technické katastrofy (7)
- 13:25 Válečné lodě III (4)
- 22:25 Vojenská akta X (4)
- 23:20 Moře záhadných katastrof III (1)
- 10:10 Dynastie (2)
- 11:30 V továrně V (3)
- 16:50 V továrně V (4)
- 22:00 Síly dávnověku (5)
- 23:05 Nejmalebnější cesty vlakem II (5)
- 00:15 Americká spravedlnost (Vražedný sumec)
- 01:00 Vražda: Poslední hodiny IV (Nezvaný host)
- 01:45 Motiv k vraždě (Camdenský rozparovač)
- 02:05 Motiv k vraždě (K smrti spoutána)
- 02:30 Soudní kamera V (114. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera V (115. epizoda)
- 03:25 Hodina na vraždu (Edith Hallock + Joseph Michel)
- 00:00 Renovace na Havaji (Zamoření včelami)
- 01:00 Život na Bahamách IV (Opětovné rodinné setkání)
- 01:30 Život na Bahamách IV (Jen o té lodi)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii III (Hledá se obrovský dům)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii III (Oblíbený Maine)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIII (Hledání sester na Sunset Beach)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLIV (Dům ve vnitrozemí, nebo u jezera)
- 14:00 Opravy farem II (1)
- 15:00 Opravy farem II (2)
- 00:40 Kuchyně 13: Oslavme dobré časy (5)
- 01:25 Dětská cukrářská soutěž 11 (1)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mimo závody (6)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 19: Nepřekysel to (7)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Velmi chutná masa (9)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Vaření od základů (10)
- 03:40 Velká soutěž pojízdných restaurací 14: Zlatá horečka (4)
- 00:40 Za rančem Skinwalker (Národ Navahů)
- 01:25 Válka skladů XV (Yolo Bolo!)
- 01:45 Válka skladů XV (Stanton v místě, kde pracujete)
- 02:10 Válka skladů XV (Trvalé bydliště Fullerton)
- 02:35 Mistři aukcí III (Noc výdělečných mrtvých)
- 03:00 Mistři aukcí III (Ton letí do výšin)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Prezidentská zástava)
- 03:45 Vetřelci dávnověku: Speciální prezentace (To nejlepší z: Mimozemšťané a evoluce člověka)
- 00:00 Vista Point (Bhutan)
- 00:27 Nature Wonders (Danube Watermeadow)
- 00:38 Planet Terra (Dubai)
- 00:43 Global Treasures (Kernave)
- 00:54 Planet Terra (Nazca)
- 01:00 Cosmos Global (The Lakes of the Great Rift Valley)
- 01:53 Planet Terra (Pinnawela)
- 02:00 7 Days (Java)
- 02:53 Planet Terra (Toledo)
- 03:00 On Tour (Alaskas Inside Passage)
- 03:29 Vista Point (Marseille)
- 03:55 Planet Terra (Santa Antao)
- 04:00 Nature Parks (Grand Canyon Park)
- 04:48 Global Treasures (Szent Istvan Bazilika)
- 05:00 Gardens of the World (Mainau)
- 05:29 On Tour (Beneath the Himalayas)
- 05:55 Planet Terra (Poznan)
- 06:00 On Tour (Ruta del Altiplano)
- 06:27 Vista Point (Cuba)
- 06:54 Planet Terra (The Jacobite)
- 07:00 Travel Stories (Gyarong Valley)
- 07:11 Global Treasures (Spissky hrad)
- 07:22 Esovision (Desert Oasis)
- 07:50 Global Treasures (Xumifushou Miao)
- 08:00 Vista Point (Vancouver)
- 08:27 On Tour (Cappadocia Balloons)
- 08:54 Planet Terra (Aman Canal Grande)
- 09:00 Global Treasures (Sergijev Posad)
- 09:12 Extravaganza (Cesky Krumlov)
- 09:39 Nature Wonders (Myvatn)
- 09:50 Global Treasures (Harar)
- 10:00 Vista Point (Ticino)
- 10:27 Global Treasures (Suwon Hwaseong)
- 10:38 Planet Terra (Ljubljana)
- 10:43 Nature Wonders (Blyde River Canyon)
- 10:54 Planet Terra (Sirmione)
- 11:00 Vista Point (Berlin)
- 11:27 Regio (Caribbean Leeward Islands)
- 11:38 Planet Terra (Wat Arun)
- 11:43 Global Treasures (Zentralfriedhof Wien)
- 11:54 Planet Terra (Leptis Magna)
- 12:00 On Tour (Rhine River Cruise)
- 12:27 Vista Point (Lapland)
- 12:54 Planet Terra (Advent am Wolfgangsee)
- 13:00 Cosmos Global (Taiwan)
- 13:53 Planet Terra (Vysehrad)
- 14:00 Vista Point (Denver)
- 14:27 Global Treasures (Geghard)
- 14:38 Planet Terra (Sanssouci)
- 14:43 Global Treasures (Karnak)
- 14:54 Planet Terra (Kyongbok Kung)
- 15:00 Vista Point (Tallinn)
- 15:27 On Tour (Autopista del Atlantico)
- 15:54 Planet Terra (Wooden Churches)
- 16:00 Vista Point (Chiang Mai)
- 16:27 Vista Point (Casablanca)
- 16:54 Planet Terra (Ibiza)
- 17:00 Nature Wonders (Acadia)
- 17:11 Global Treasures (Kailash)
- 17:22 Vista Point (Lisboa)
- 17:50 Global Treasures (Skogskyrkogarden)
- 18:00 7 Days (Alto Adige)
- 18:53 Planet Terra (Aksum)
- 19:00 Vista Point (Mandalay)
- 19:27 Global Treasures (Jaipur)
- 19:38 Planet Terra (Kashan)
- 19:43 Nature Wonders (Cerknisko Jezero)
- 19:54 Planet Terra (Kievo Pecherska Lavra)
- 22:00 Terra Mystica (Angkor)
- 22:28 Global Treasures (Knossos)
- 22:39 Footsteps (Mystic Druid Sites)
- 22:50 Global Treasures (Kyoto)
- 23:00 Vista Point (Quito)
- 23:27 On Tour (Hurtigruten)
- 23:54 Planet Terra (Ipak Yoli)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Snooker
- 01:30 Olympijské hry
- 02:00 Olympijské hry
- 03:30 Olympijské hry
- 04:30 Cyklistika
- 07:00 Lezení
- 08:30 Cyklistika
- 09:30 Golf
- 10:00 Lezení
- 11:00 Cyklistika
- 13:15 Cyklistika
- 18:00 Horská kola
- 18:30 Snooker
- 20:30 Šerm
- 22:00 Cyklistika
- 00:00 Horská kola
- 01:00 Horská kola
- 02:00 Cyklistika
- 04:30 Snooker
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Olympijské hry
- 09:00 Lezení
- 09:30 Cyklistika
- 11:00 Tenis
- 12:00 Tenis
- 23:30 Golf
- 04:00 Tenis
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Lausanne - FR Gottéron
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Lední hokej: Färjestad - Leksand
- 16:30 Lední hokej: Davos - Zug
- 21:15 Poker
- 22:15 Poker
- 23:15 Házená: Dinamo Bukarest - Rhein-Neckar Löwen
- 05:00 Poker
- 06:00 Fotbal: Al Fayha - Al Nassr
- 08:15 Televizní nákupy
- 09:15 Fotbal: Al Ittihad - Al Khaleej
- 11:30 Televizní nákupy
- 12:30 Tenis
- 14:30 Tenis
- 16:30 Tenis
- 18:30 Box: Tysonovy největší údery
- 19:00 Poker
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Veneto Open
- 14:15 Martin z Martina
- 14:45 Amazonka Truck
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Veneto Open
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Tennessee Lottery 250
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Cairo 2024
- 00:15 Rychlé kolo: Mercedes AMG C63 507 T-Modell (53)
- 00:40 Moove - mobilita zítřka (54)
- 01:10 Blochovy rozbory (55)
- 01:55 Přednost v jízdě: Kia EV9 (56)
- 02:10 Test automobilu: Škoda Superb Combi PHEV (57)
- 02:15 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (58)
- 02:35 Test automobilu: Aiways U6 Prime (59)
- 02:40 Přednost v jízdě: DS 7 (60)
- 02:55 Sedm nejrychlejších (61)
- 03:05 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (62)
- 03:10 Garáž 21 (63)
- 03:40 Zprávy (64)
- 03:45 Poklady v garáži (65)
- 04:15 Poklady v garáži (66)
- 04:45 Zpětný chod: Toyota Supra A70 (67)
- 05:00 Jiliny plechové klenoty: VW Golf Country (68)
- 05:15 Blochovy rozbory (1)
- 06:05 Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (2)
- 06:15 Milujeme auta (3)
- 06:40 Eastside Motors: Příchod Mercedesů (4)
- 07:30 Automobilové závody: Jen dětská hra? (5)
- 12:00 Zprávy (19)
- 12:05 Sedm nejrychlejších (20)
- 12:15 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (21)
- 12:20 Garáž 21 (22)
- 12:45 Poklady v garáži (23)
- 13:15 Poklady v garáži (24)
- 13:45 Zpětný chod: Toyota Supra A70 (25)
- 22:10 Přednost v jízdě: DS 7 (45)
- 22:25 Zprávy (46)
- 22:30 Sedm nejrychlejších (47)
- 22:40 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (48)
- 22:45 Garáž 21 (49)
- 23:15 Poklady v garáži (50)
- 23:45 Poklady v garáži (51)
- 00:00 Noční program
- 09:00 U.S. Senior Open
- 12:30 BMW International Open
- 18:00 BMW International Open
- 19:00 International Series Morocco
- 00:00 Fish Mine S2 (2. Dobordružství - Erdőbénye)
- 00:30 Rybolov pod lupou (Lov kaprů s rozpustným boiliesem)
- 01:00 Cralusso (Nová dimenze v lovu s method feederem)
- 01:30 Budoucnost kaprařů (Ochrana ryb)
- 02:00 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Lov v Pákistánu s Jegorovem 1.díl)
- 02:30 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Lov v Pákistánu s Jegorovem 2.díl)
- 03:00 Dobrodružství se Stiliyanem Kadrevem (Lov v Pákistánu s Jegorovem 3.díl)
- 03:30 Nový muškař (16)
- 04:00 TopMix (Rybářská dobrodružství - Kapři západního kanálu Balatonu)
- 04:30 MIKADO Total Fishing (Polská rybářská firma s 30ti letou zkušeností)
- 05:00 Mistr zbrojíř (Rady 1.díl)
- 05:30 Mistr zbrojíř (Rady 2.díl)
- 06:00 Na stopě kořisti (Zkoušky mysliveckých psů)
- 06:30 Hodula FIshing (Velká nástraha - malá ryba)
- 07:00 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 1.díl)
- 07:30 Akademie přívlače (Barevnost lipanů a pstruhů 2.díl)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:30 UŽÍT MALTU II
- 14:40 Óčko hity
- 15:00 Óčko Chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 Top 4 Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:30 UŽÍT MALTU II
- 14:40 Óčko hity
- 15:00 Óčko Chart
- 17:00 1Charted
- 18:00 Óčko hity
- 19:00 Party ride
- 21:00 Top 4 Óčko chart
- 21:15 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction Poland
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 18:00 UŽÍT MALTU II
- 18:10 Největší hity
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 80’s hitparáda
- 11:00 Největší hity
- 18:00 UŽÍT MALTU II
- 18:10 Největší hity
- 19:00 80’s hitparáda
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 R&B JAMMIN’
- 12:00 WORKIN’
- 14:00 TRIPLESHOT
- 14:05 WORKIN’
- 18:00 B-DAY LIST: POST MALONE
- 19:00 CZ&SK
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (12)
- 06:15 Ostře sledovaný vlak (108)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (37)
- 08:20 Nespoutaný anděl (38)
- 09:20 Yago, syn džunle (121)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (122)
- 15:55 Wolffův revír (62)
- 16:55 Stefanie (15)
- 17:55 Stefanie (16)
- 18:55 Nespoutaný anděl (39)
- 19:55 Nespoutaný anděl (40)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 TO BYL RO(C)K
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 TO BYL RO(C)K
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 17:00 TV ROCKPARÁDA
- 20:00 BACKSTAGE
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:05 Alexandra Dovgan: Bach, Brahms - Verbier Festival (Alexandra Dovgan (piano))
- 01:05 Zubin Mehta, Verbier Festival Orchestra: Berlioz
- 02:00 Royal Concertgebouw Orchestra, Christian Thielemann: Bruckner
- 03:40 Grigory Sokolov at the Berlin Philharmonie: Schubert, Beethoven, Rameau (Grigory Sokolov (piano))
- 00:00 Kendrick Lamar
- 00:22 Justin Timberlake - FutureSex/LoveShow
- 02:38 Various Artists
- 03:00 Deep Purple
- 04:37 Maroon 5
- 05:47 Various Artists
- 06:00 Paul Simon
- 07:36 Lorde
- 08:31 Ben Howard
- 08:56 Ozzy Osbourne
- 10:31 Of Monsters and Men
- 11:28 Beak
- 11:44 Various Artists
- 12:00 Deep Purple
- 13:37 Maroon 5
- 14:47 Various Artists
- 15:01 George Michael
- 17:15 Lady Gaga
- 18:28 Paul Rodgers
- 19:50 Coldplay - SXSW
- 20:44 Various Artists
- 21:01 a-ha
- 22:57 Michael Kiwanuka
- 23:54 Various Artists
- 00:20 Geordie Shore XXI (1)
- 01:05 K popukání XXVII (33)
- 01:30 K popukání XXVII (34)
- 01:55 K popukání XXVII (35)
- 02:15 K popukání XXVII (36)
- 02:40 K popukání XXVII (37)
- 03:00 K popukání XXVII (38)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXII (32)
- 15:05 K popukání XXVIII (20)
- 15:30 K popukání XXVIII (24)
- 15:55 Pomoc! Mám tajný vztah! (7)
- 20:30 K popukání XXXV (36)
- 20:55 K popukání XXXV (41)
- 21:15 K popukání XXVII (2)
- 21:40 K popukání XXVII (4)
- 22:00 Mistr jehly XIV (10)
- 22:45 Catfish: Láska online VIII (8099)
- 23:30 Geordie Shore XXI (2)
- 01:00 Dance Hits: 2010s X 2020s!
- 02:00 Non Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 13:00 Non-Stop Hits
- 15:00 MTV Top 20
- 16:00 Totally 10s!
- 18:00 Worldwide Hits
- 20:00 Dance Hits: 2010s X 2020s!
- 21:00 Totally 10s!
- 22:00 Worldwide Hits!
- 05:00 We Belong Together! Classic...
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 MTV Dancefloor Chart: 2005
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 Supermassive Rock Anthems!
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 LIVE KLUB-Petra Koláře
- 22:43 PREMIUM PARTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 CHVILKA S...
- 08:20 COUNTRY RÁNO
- 08:45 NOVINKA NA ŠLÁGRU
- 09:15 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 STRAHOVANKA
- 11:55 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:40 HRAJEME SI...
- 14:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:05 ŽIVOT JE JÍZDA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:40 CHVILKA PRO HARMONIKU
- 18:05 O ZÁBAVU POSTARÁNO
- 19:45 CHVILKA S...
- 20:00 VŠECHNO NEJLEPŠÍ
- 20:20 HURÁ NA PRÁZDNINY
- 21:45 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 22:45 HVĚZDNÉ ŠLÁGROVÁNÍ
- 23:45 DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 POVÍDEJ - TO NEJLEPŠÍ
- 09:50 ŠLÁGR MARKET
- 10:50 CHVILKA S COUNTRY
- 11:20 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 12:10 HARMONIKY NA DVOJCE
- 12:45 TELESHOPPING
- 13:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 14:00 ŠLÁGR MARKET
- 15:00 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 15:30 HARMONIKY
- 16:10 ČAS NA DECHOVKU
- 17:20 ŠLÁGR MARKET
- 18:30 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 19:25 POJĎTE S NÁMI GRILOVAT
- 19:40 COUNTRY
- 20:30 HARMONIKY
- 21:00 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 22:00 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:00 Gumballův úžasný svět II (Svět)
- 00:15 Gumballův úžasný svět II (Finále)
- 00:25 Gumballův úžasný svět III (Děti)
- 00:40 Gumballův úžasný svět III (Fanynka)
- 00:50 Gumballův úžasný svět III (Tréňa)
- 01:05 Gumballův úžasný svět III (Radost)
- 01:14 Lamput III (Doktor Rival)
- 01:25 Gumballův úžasný svět VI (Otec)
- 01:35 Gumballův úžasný svět VI (Děs)
- 01:50 Gumballův úžasný svět VI (Soused)
- 02:00 Gumballův úžasný svět VI (Dohoda)
- 02:10 Gumballův úžasný svět VI (Víra)
- 02:25 Gumballův úžasný svět VI (Kandidát)
- 02:35 Gumballův úžasný svět VI (Kdokoli)
- 02:45 Gumballův úžasný svět VI (Párovačka)
- 02:55 Gumballův úžasný svět VI (Mozek)
- 03:05 Gumballův úžasný svět VI (Puch)
- 03:20 Gumballův úžasný svět VI (Vědomosti)
- 03:30 Gumballův úžasný svět VI (Rodiče)
- 03:40 Gumballův úžasný svět VI (Zakladatel)
- 03:50 Gumballův úžasný svět VI (Školení)
- 04:00 Gumballův úžasný svět VI (Inteligence)
- 04:10 Gumballův úžasný svět VI (Lektvar)
- 04:20 Gumballův úžasný svět VI (Vedlejší)
- 04:30 Gumballův úžasný svět VI (Proměna)
- 04:45 Gumballův úžasný svět VI (Porozumění)
- 04:55 Gumballův úžasný svět VI (Inzerát)
- 05:05 Gumballův úžasný svět VI (Nezastižený)
- 05:15 Gumballův úžasný svět II (Poklad)
- 05:25 Gumballův úžasný svět VI (Drama)
- 05:35 Gumballův úžasný svět VI (Kámošky)
- 05:45 Gumballův úžasný svět VI (Doupě)
- 06:00 Craig od potoka (Nedělní oblek)
- 06:10 Craig od potoka (Útěk od rodinné večeře)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! V (Televizní rytíř 4)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! V (Mladí Titáni hřmí!)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! V (Jednotka Turbo Titánů, část 1)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! V (Jednotka Turbo Titánů, část 2)
- 07:20 Bakugan (Oheň na obloze)
- 07:30 Bakugan (Připraven k řádění)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Lázně na Nilu)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Ztracený klíč)
- 08:15 Gumballův úžasný svět VI (Ticho)
- 08:25 Gumballův úžasný svět VI (Budoucnost)
- 08:35 Gumballův úžasný svět VI (Přání)
- 08:50 Gumballův úžasný svět VI (Továrna)
- 09:00 Gumballův úžasný svět VI (Vzpoura)
- 09:20 Gumballův úžasný svět VI (Hlídání)
- 09:30 Gumballův úžasný svět VI (Cennost)
- 09:45 Gumballův úžasný svět VI (Srdce)
- 10:00 Gumballův úžasný svět VI (Strašáci)
- 10:15 Gumballův úžasný svět VI (Kámoši)
- 10:25 Gumballův úžasný svět VI (Agent)
- 10:40 Gumballův úžasný svět VI (Rozhodování)
- 10:55 Gumballův úžasný svět VI (Síť)
- 11:03 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a syčící labuť)
- 11:10 Gumballův úžasný svět VI (Inspektor)
- 11:25 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 11:40 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 11:50 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 12:10 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 12:20 Gumballův úžasný svět (Zodpovědnost)
- 12:35 Gumballův úžasný svět (Šaty)
- 12:45 Gumballův úžasný svět (Lenoch)
- 13:05 Gumballův úžasný svět (Duch)
- 13:15 Gumballův úžasný svět (Záhada)
- 13:25 Lamput IV (Fotbalová horečka)
- 13:40 Craig od potoka IV (Mistr Okakulka)
- 13:50 Craig od potoka IV (Craig z ulice)
- 14:05 Craig od potoka IV (Štěněcí láska)
- 14:15 Craig od potoka IV (Craig budoucnosti)
- 14:30 Totální Dramarama (Haroldova nindžazkouška)
- 14:40 Totální Dramarama (Na hanbě na doživotí)
- 14:55 Totální Dramarama (Škyt škyt hurá!)
- 15:05 Totální Dramarama (Epizoda 18)
- 15:10 Lamput III (Lamput potkává Tuzkiho)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! III (Hatmatilka)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! III (Batman vs. Mladí Titáni: Temné bezpráví)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! III (Wally T)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! III (Mladí Titáni a jejich velikonoční klasika)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty II (Tygři a lilie)
- 16:25 Mezi námi medvíďaty II (Když všichni spí)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty II (Přehlídka)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Kouzelná Krabka)
- 17:05 Lamput III (Původ)
- 17:15 Pan Magoo (Záchrana skřítků na umělém trávníku)
- 17:20 Pan Magoo (Soumrak okurky)
- 17:30 Pan Magoo (Akrobatický zápas)
- 17:45 Craig od potoka IV (Krabička k výročí)
- 17:55 Craig od potoka IV (Dobrodružství v Baby kasinu)
- 18:05 Craig od potoka IV (Na schovávanou)
- 18:20 Craig od potoka IV (Pašeráci babiček)
- 18:30 Craig od potoka IV (Ztráty a nálezy)
- 18:45 Ben 10 II (Souboj na lasery)
- 18:55 Ben 10 II (Ben v časové smyčce)
- 19:05 Ben 10 II (Koilova vláda)
- 19:25 Totální Dramarama (Dělit se je důležité)
- 19:35 Totální Dramarama (Totální mravenčení)
- 19:44 Lamput IV (Robinput)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! II
- 20:05 Mladí Titáni do toho! II
- 20:15 Mladí Titáni do toho! II
- 20:35 Bakugan (Tyranosaurus flex)
- 20:45 Bakugan (Žádné braní zpět)
- 21:00 Gumballův úžasný svět III (Recept)
- 21:10 Gumballův úžasný svět III (Štěně)
- 21:25 Gumballův úžasný svět III (Jméno)
- 21:35 Gumballův úžasný svět III (Křoví)
- 21:55 Gumballův úžasný svět III (Remcalové)
- 22:05 Gumballův úžasný svět III (Dovolená)
- 22:20 Gumballův úžasný svět III (Podvodník)
- 22:30 Gumballův úžasný svět III (Díra)
- 22:45 Gumballův úžasný svět III (Šéf)
- 22:55 Gumballův úžasný svět III (Hmat)
- 23:10 Gumballův úžasný svět III (Zákon)
- 23:25 Gumballův úžasný svět III (Alergie)
- 23:40 Gumballův úžasný svět III (Matky)
- 23:50 Gumballův úžasný svět III (Heslo)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (Fireworks Cabin)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Diving In The Wild)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (Choco-Coco)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Parasailing Fishing)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Sand Lemmings)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (The Disappearing Mushler)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Bouncing Back)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Morel in the Dark)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (The Adventurers)
- 01:55 Bugs Bunny Builders II (Outer Space)
- 02:05 Bugs Bunny Builders II (The Great Flying Flea)
- 02:25 Bugs Bunny Builders II (The Snuffles)
- 02:35 Bugs Bunny Builders II (Rainy Day)
- 02:50 Batwheels (Ride Along)
- 03:00 Batwheels (Wheels Just Wanna Have Fun)
- 03:15 Batwheels (When You're A Jet)
- 03:25 Batwheels (Tough Buff Blues)
- 03:35 Batwheels (The Dark Night)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings (Sonata in Bear Major)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings (Bear Fractions)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings (The Bear That Laid Golden Eggs)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings (Crash Training Course)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings (As Far as Bear Can Remember)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings (Chemical Lemmings)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings (Remote Control)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings (The Bear and the Butterfly)
- 04:45 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Let's Race: The Bell Race)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz (Jinxed)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz (Rise of the Nome King)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz (One-Winged Wally)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz (Wand-erful)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz (No Sleep Sleepover)
- 06:00 Batwheels (Improvise My Ride)
- 06:10 Batwheels (Dynamic Du-Oh-No)
- 06:25 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Shopping)
- 06:35 Mr Bean: The Animated Series III (Game Over)
- 06:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Diesel Seagull)
- 07:00 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Mystery of the Snickering Ghost)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (Sand Lemmings)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Non-Peaceful Coaching)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (Bear In Troubled Waters)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Earthquake-Proof Bear)
- 08:10 The Tom and Jerry Show II (No Fly Zone)
- 08:15 The Tom and Jerry Show II (Charity Case)
- 08:30 The Tom and Jerry Show II (Duck, Duck, Loose)
- 08:35 The Tom and Jerry Show II (Tuffy's Big Adventure)
- 08:45 The Tom and Jerry Show II (Flea Bitten)
- 08:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Things We Love)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (Sofa)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (Treasure!)
- 09:30 Mr Bean: The Animated Series (Homeless)
- 09:40 Mr Bean: The Animated Series (Camping)
- 09:55 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Mystery of the Snickering Ghost)
- 10:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Let's Race: The Obstacle Race)
- 10:30 Silly Sundays (Sit Still, Sonia)
- 10:35 Silly Sundays (The Last Cookie)
- 10:45 Silly Sundays (Crab's Home)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings III (Diving In The Wild)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings III (Choco-Coco)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Parasailing Fishing)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Sand Lemmings)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Non-Peaceful Coaching)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Cheddar Days)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Blast Off)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (Cat Nippy)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Ghost of a Chance)
- 12:55 The Tom and Jerry Show V (Doghouse Rock)
- 13:00 The Tom and Jerry Show V (Downsizing)
- 13:10 The Tom and Jerry Show V (Lord Spike)
- 13:15 The Tom and Jerry Show V (Disappearing Tom)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series (A Grand Invitation)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series (A Royal Make-over)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series (SuperMarrow)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series (Bean in Love)
- 14:20 Tom and Jerry (Ice Ice Paradise)
- 14:30 Lucas the Spider (Sliding)
- 14:40 Lucas the Spider (Spinning Webs)
- 14:45 Lucas the Spider (I'm Taking You In)
- 15:00 Silly Sundays (Magic Trick)
- 15:05 Silly Sundays (Yellow Sock)
- 15:10 Silly Sundays (Paper Sheep)
- 15:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Disappointment)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables (The Guardian of the Forest)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Underwater Star)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Cheddar Days)
- 16:25 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Mystery of the Snickering Ghost)
- 16:55 The Tom and Jerry Show (What a Pain)
- 17:05 The Tom and Jerry Show (Hop to It!)
- 17:25 The Tom and Jerry Show (For the Love of Ruggles)
- 17:35 The Tom and Jerry Show (Sleuth or Consequences)
- 17:45 The Tom and Jerry Show II (Hiccup and Away)
- 18:00 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 2)
- 18:10 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 3)
- 18:30 Grizzy and The Lemmings (Intellectual Bear)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings (Voodoo Blanket)
- 18:45 Grizzy and The Lemmings (Bear Prints)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Inspector Grizzy)
- 19:05 Grizzy and The Lemmings (No Entrance!)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings (Sonata in Bear Major)
- 19:20 Meet the Batwheels (Interview with a Crime-Fighter)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (Mushpot's Treasure)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (Mush-Mush The Predictor)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (Jurassic Bean)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (Caring Bean)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Opera Bean)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series II (Taxi Bean)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings (Chemical Lemmings)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings (Remote Control)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings (The Bear and the Butterfly)
- 21:20 Grizzy and The Lemmings (Get Off My Tennis Shoes)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings (Babysitting)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Lock And Key)
- 21:40 Grizzy and The Lemmings (Lemming Blues)
- 21:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Surprise!)
- 22:00 Alice & Lewis II (Seam Stress)
- 22:10 Alice & Lewis II (The Freeze-All Cutie-Twee)
- 22:25 Alice & Lewis II (Not a Piece of Cake!)
- 22:40 Alice & Lewis II (Snow Queen)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Skiff Upon the Sea)
- 23:00 Bugs Bunny Builders II (Looney Games)
- 23:10 Bugs Bunny Builders II (Bugs and the Beanstalk)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Cheesy Peasy)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Dino Fright)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings III (Non-Peaceful Coaching)
- 00:15 Spongebob v kalhotách IV (Všechno co se třpytí / Studna splněných přání)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Tady nebo s sebou)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Ztraceni v lese)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Oliver)
- 01:45 Victorious (Zombie Tori)
- 02:00 Victorious (Jade versus Back)
- 02:25 iCarly (iChci zůstat u Spencera)
- 02:45 iCarly (iŠpióni)
- 03:05 Tajemství Hunterových (Kontakt)
- 03:30 Tajemství Hunterových (Příbuzní)
- 03:50 Nej a Nejnejka (Rokolébavka pro Neje / Skoktejl)
- 04:10 Nej a Nejnejka (Super-lupínky / Jako frajeři)
- 04:30 44 koček II (Špionka Blondie)
- 04:45 44 koček II (Divoce a statečně)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Game House)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Bojovník silnic / Taneční souboj)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Ztracené děvče / Oslava pro cestovatele časem)
- 06:00 Šmoulové (Nejvyšší řád / Šmoulí svátek matek!)
- 06:25 Šmoulové (Fešák ještěrkou / Velká novina)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Do táty a zpět / Přežívání)
- 07:25 Spongebob v kalhotách IX (Patrik-Man! / Garyho nová hračka)
- 07:50 Spongebob v kalhotách IX (Průkaz na koktejly / Mimino Sépiák)
- 10:00 Hlasiťákovi VII (Zpátky do dětství)
- 10:15 Hlasiťákovi (Bazén pro všechny / K obrazu svému)
- 10:40 Casagrandovi III (Talisman abuelo / Nenažraní)
- 11:00 Kámen, nůžky, papír (Hra na schovávanou / První epizoda s Louem)
- 11:30 Praví Hlasiťákovi (Sázka o banánový pohár)
- 11:55 Super Thundermanovi (Potírači zločinu)
- 14:10 Hlasiťákovi VI (Zkouška v ohrožení / Vypečené vtípky)
- 14:40 Hlasiťákovi VI (Zachraňte kalhoty / Stellino vystoupení)
- 15:00 Spongebob v kalhotách XIII (Pod pidi-kupolí / Sépiákův den maroda)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XII (Gary má nohy / Plankton)
- 15:55 Mimozemské přátelství (Oslnivá Dee / Nesbírač)
- 00:20 Jelení skvadra III (Dobrodružný výcvik / Vysávání barev)
- 00:45 Jelení skvadra III (Tvůrčí krize / Lepivá lapálie)
- 01:10 Tlapková patrola VIII (Tlapky zastavují Číču)
- 01:30 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují Knírek / Tlapky zachraňují Dům zábavy)
- 01:55 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují vylekané slony / Tlapky zachraňují jódlujícího kovboje)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci V (Tým mechaniků)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci V (Velká balonová záchrana)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci V (Výbušně ohromující historky)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci V (Kamion Plamínek)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci V (Dobrodružství s mimozemšťanem)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci V (Plamínkova rodina)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci V (Hrdinové z videohry)
- 04:50 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují odfouknutá koťata / Tlapky zachraňují malého Marshalla)
- 05:15 Tlapková patrola IV (Chladnokrevné Tlapky / Tlapky zachraňují farmáře Alexe)
- 05:35 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují vesmírný kámen / Tlapky zachraňují paní starostku)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci VI (Povídky k táboráku)
- 06:25 Tlapková patrola III (Tlapky Zachraňují Robosaura / Tlapky Zachraňují Filmový Festival)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví most)
- 07:20 DORA (Rytmus deštného pralesa / Kouzelný ořech)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Potíže se slimákem Bunnym / Život s Chumbym)
- 08:15 Barbapapa a jeho rodinka! (Boris / Zrozen být divoký)
- 08:45 Barbapapa a jeho rodinka! (Od zrna ke chlebu / Jedna pecka za druhou)
- 09:10 Barbapapa a jeho rodinka! (Nejněžnější pouto ze všech / Oranžová říše)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington a dobrý skutek / Zelený Paddington)
- 10:05 Prasátko Peppa II (Kukačkové hodiny)
- 10:10 Prasátko Peppa II (Jízda na kole)
- 10:15 Prasátko Peppa II (Bruslení)
- 10:20 Prasátko Peppa II (U zubaře)
- 10:25 Prasátko Peppa II (Domečky)
- 10:35 Prasátko Peppa II (Dědečkův vláček)
- 10:40 Prasátko Peppa II (Školní výlet)
- 10:45 Prasátko Peppa II (Na návštěvě u Rebeky)
- 10:50 Prasátko Peppa II (Miminko)
- 10:55 Prasátko Peppa II (V přírodě)
- 11:00 Velká show malého žraločátka (Jedno přání za všechny ryby / Zápas ve žraločím stylu)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví školu / Parta staví vodní kanál)
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta staví hvězdárnu / Parta staví lanový sjezd.)
- 12:15 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují Alexovy opeřené přátele / Tlapky zachraňují nadýchaného starostu.)
- 12:45 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují vzducholoď / Tlapky zachraňují kuchařskou chilli soutěž)
- 13:15 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují královnu Ko-ko / Tlapky zachraňují pouštní bárku)
- 13:40 Rubble a jeho parta (Parta staví stodolu pro selátko / Parta staví obří ranvej)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta s Máršlem staví hasičskou stanici.)
- 14:35 DORA (Velká červená slepice, vstávej / Záhadný dárek)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington a veverky / Tajný agent Paddington)
- 15:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (Sny a fantazie/Snílkové)
- 15:50 Barbapapa a jeho rodinka! II (Můj krásný hrad/Mizející písek)
- 16:20 Barbapapa a jeho rodinka! II (Narození Barbapapy / Velký objev)
- 16:45 Tlapková patrola VIII (Tlapky zastavují super-shaker / Tlapky zachraňují létající farmářský dům)
- 17:15 Rubble a jeho parta (Tlapky staví obří cykloprodejnu! / Parta staví senza vanu)
- 17:45 DORA (Rytmus deštného pralesa / Kouzelný ořech)
- 20:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (21)
- 20:10 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (20)
- 20:30 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují Gustavovu kytaru / Tlapky zachraňují joga-kozy)
- 20:55 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují spáče / Tlapky zachraňují Chickalettino vejce)
- 21:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (2)
- 21:40 Barbapapa a jeho rodinka! (Je to prostě záhada... / Bitva)
- 22:10 Prasátko Peppa III (Školičkový méďa)
- 22:15 Prasátko Peppa III (Daníkova pirátská oslava)
- 22:20 Prasátko Peppa III (Do města přijíždí pan Brambora)
- 22:25 Prasátko Peppa III (Výlet vlakem)
- 22:35 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují odfouknutá koťata / Tlapky zachraňují malého Marshalla)
- 22:55 Tlapková patrola IV (Chladnokrevné Tlapky / Tlapky zachraňují farmáře Alexe)
- 23:25 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují vesmírný kámen / Tlapky zachraňují paní starostku)
- 23:55 Jelení skvadra III (Portály / Den bez pravidel)
- 00:00 Kluk, holka atd. (53)
- 00:10 Kluk, holka atd. (54)
- 00:23 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (4)
- 00:25 Ghostforce (1)
- 00:50 Ghostforce (2)
- 01:10 Tým Tiki (19)
- 01:35 Tým Tiki (20)
- 01:55 Tým Tiki (21)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (3)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (4)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (5)
- 03:25 Ghostforce (11)
- 03:45 Ghostforce (12)
- 04:05 Pyžamasky (26)
- 04:30 Pyžamasky (1)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (25)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (26)
- 05:35 Kluk, holka atd. (55)
- 05:45 Kluk, holka atd. (56)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (48)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (47)
- 06:55 Blue (112)
- 07:05 Blue (113)
- 07:10 Blue (114)
- 07:25 Blue (115)
- 07:30 Blue (116)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (51)
- 14:20 Příšerky v rachotě (6)
- 14:45 Příšerky v rachotě (7)
- 15:15 Hailey jde na to! (8)
- 15:45 Hailey jde na to! (9)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (120)
- 18:50 Kouzelná beruška a černý kocour (121)
- 19:20 Kouzelná beruška a černý kocour (122)
- 19:50 Blue (131)
- 19:55 Blue (132)
- 20:00 Blue (133)
- 20:10 Blue (134)
- 20:20 Blue (135)
- 20:30 Blue (129)
- 20:35 Blue (145)
- 20:50 Příšerky v rachotě (7)
- 21:15 Příšerky v rachotě (9)
- 21:45 Jessie (78)
- 22:15 Jessie (79)
- 22:40 U Raven Doma (20)
- 23:10 U Raven Doma (21)
- 23:40 Kluk, holka atd. (55)
- 23:50 Kluk, holka atd. (56)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (14)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (15)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (16)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (16)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (17)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (18)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (21)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (22)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (23)
- 04:00 Eureka! (30)
- 04:30 Eureka! (1)
- 05:00 Eureka! (2)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (20)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (21)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (22)
- 07:00 Bluey (82)
- 07:10 Bluey (43)
- 07:20 Bluey (24)
- 07:30 Bluey (26)
- 07:40 Bluey (53)
- 07:50 Bluey (141)
- 08:00 Bluey (29)
- 08:10 Bluey (36)
- 08:20 Bluey (80)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (9)
- 09:00 A Goofy Fairy Tale
- 10:00 Firebuds (26)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (11)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (43)
- 11:30 SuperKitties (23)
- 12:00 Pupstruction (7)
- 12:30 Bluey (82)
- 12:40 Bluey (43)
- 12:50 Bluey (24)
- 13:00 Bluey (26)
- 13:10 Bluey (53)
- 13:20 Bluey (141)
- 13:30 Bluey (29)
- 13:40 Bluey (36)
- 13:50 Bluey (80)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (19)
- 14:30 The Lion Guard (25)
- 15:00 The Lion Guard (26)
- 15:30 SuperKitties (25)
- 16:00 Pupstruction (11)
- 16:30 Pupstruction (15)
- 17:00 Bluey (116)
- 17:10 Bluey (117)
- 17:20 Bluey (118)
- 17:30 Bluey (119)
- 17:40 Bluey (120)
- 17:50 Bluey (121)
- 18:00 SuperKitties (22)
- 18:30 Sofia The First (9)
- 19:00 Sofia The First (10)
- 19:30 Bluey (82)
- 19:40 Bluey (43)
- 19:50 Bluey (24)
- 20:00 Bluey (26)
- 20:10 Bluey (53)
- 20:20 Bluey (141)
- 20:30 SuperKitties (25)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (22)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (18)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (43)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (38)
- 23:00 PJ Masks (77)
- 23:25 PJ Masks (78)
- 23:50 PJ Masks (79)
- 00:13 Bořek stavitel (43)
- 00:23 Bořek stavitel (44)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (12)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (13)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (14)
- 01:12 Inui (48)
- 01:20 Hurá za hádankou (6)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (8)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (9)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (8)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (39)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (40)
- 02:55 Chuck a přátelé (2)
- 03:07 Chuggington (20)
- 03:17 Chuggington (21)
- 03:29 Angelína balerína (17)
- 03:42 Angelína balerína (18)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (11)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (12)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (42)
- 04:38 Bořek stavitel (50)
- 04:48 Bořek stavitel (51)
- 05:01 Hurá za hádankou (12)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (51)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (52)
- 05:49 Požárník Sam (7)
- 06:00 Trojčata (66)
- 06:07 Trojčata (67)
- 06:14 Trojčata (68)
- 06:25 Bing (47)
- 06:32 Bing (48)
- 06:39 Bing (49)
- 06:46 Bing (50)
- 06:55 Grisu (52)
- 07:08 Tilda (7)
- 07:15 Tilda (8)
- 07:21 Lední medvídek Paddles (6)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (17)
- 07:47 Caillou (7)
- 07:58 Caillou (8)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (7)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (8)
- 08:35 Doodleboo (10)
- 08:40 Doodleboo (11)
- 08:45 Doodleboo (12)
- 08:50 Doodleboo (13)
- 08:55 Doodleboo (14)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (17)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (18)
- 09:30 Hurá za hádankou (10)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (10)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (11)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (12)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (7)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (8)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (7)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (8)
- 10:40 Harry a jeho dinosauři (7)
- 10:51 Harry a jeho dinosauři (8)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (17)
- 11:16 Pettson a Fiškus (7)
- 11:27 Pettson a Fiškus (8)
- 11:40 Grisu (27)
- 11:50 Grisu (28)
- 12:03 Daisy a Ollie (10)
- 12:10 Daisy a Ollie (11)
- 12:17 Daisy a Ollie (12)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (50)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (51)
- 12:52 Bing (53)
- 13:00 Bing (54)
- 13:08 Bing (55)
- 13:20 Trojčata (53)
- 13:27 Trojčata (54)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (22)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (12)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (13)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (14)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (10)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (11)
- 14:31 Učíme se s kamarádem Timmym (6)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (10)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (11)
- 15:00 Kipper (10)
- 15:09 Kipper (11)
- 15:19 Simon (4)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (6)
- 15:38 Woozle a Pip (4)
- 15:45 Tilda (9)
- 15:52 Tilda (10)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (4)
- 16:15 Pettson a Fiškus (4)
- 16:29 Caillou (9)
- 16:40 Caillou (10)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (4)
- 17:12 Doodleboo (13)
- 17:17 Doodleboo (14)
- 17:22 Doodleboo (15)
- 17:27 Doodleboo (16)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (41)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (42)
- 17:59 Požárník Sam (21)
- 18:10 Požárník Sam (22)
- 18:24 Berry a Dolly (15)
- 18:29 Berry a Dolly (16)
- 18:34 Berry a Dolly (17)
- 18:40 Bing (75)
- 18:47 Bing (76)
- 18:54 Bing (77)
- 19:04 Lední medvídek Paddles (4)
- 19:17 Pettson a Fiškus (4)
- 19:33 Grisu (25)
- 19:43 Grisu (26)
- 19:55 Simon (25)
- 20:00 Simon (26)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (32)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (24)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (25)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (20)
- 20:57 Tilda (7)
- 21:04 Tilda (8)
- 21:12 Kipper (12)
- 21:21 Kipper (13)
- 21:31 Caillou (7)
- 21:42 Caillou (8)
- 21:55 Chuggington (4)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (44)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (45)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (18)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (19)
- 23:05 Bing (30)
- 23:12 Bing (31)
- 23:20 Bing (32)
- 23:27 Bing (33)
- 23:35 Bing (34)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (3)
- 23:47 Oswald (19)
- 23:59 Oswald (20)
- 00:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Ryzí odvaha)
- 00:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Karlin život)
- 00:20 Lovecká sezona - Volání divočiny (Otcovský lhář)
- 00:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Děsivá smažená vejce)
- 00:45 Mia a já IV (V rytmu)
- 01:05 Mia a já IV (Souboj Panů)
- 01:30 Agentka 203 (Nový agent)
- 01:55 Agentka 203 (Výlet)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (45)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (46)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Lízátko)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mýdlo)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Satelit)
- 03:05 Život s tátou (41)
- 03:15 Život s tátou (42)
- 03:25 Život s tátou (43)
- 03:35 Život s tátou (44)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (41)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (42)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (43)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (44)
- 04:35 Agentka 203 (Gorp-Gorp)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Pauza od Norma)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Moudrost rypoše lysého)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Balzám na rty)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Zrcadlo)
- 05:35 Mia a já IV (Setkání s Flo)
- 06:00 Upovídaná Marta (Oh, né/ Ahoj, Marto)
- 06:30 Hotel pro mazlíčky (Návštěva Sanhui)
- 06:40 Hotel pro mazlíčky (Láska bolí)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 1. část)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 2. část)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kytara)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Brýle)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kuličkové pero)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Pyg a Tam)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách II (Únik Kozlíka)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Spací tanec)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Mazlíčci vs. otrapové)
- 22:00 Mia a já IV (Ukryté poklady)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kytara)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Brýle)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kuličkové pero)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (13)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (14)
- 23:30 Život s tátou (15)
- 23:40 Život s tátou (16)
- 00:00 Dreamy Nights (Sky)
- 00:30 Moon and Stars (Ocean)
- 01:00 BabyTV's night time melodies (Ocean)
- 01:30 Sweet Dreams (Twilight)
- 02:00 Good Night hugs (Songs & Rhymes)
- 02:30 Dreamy Nights (Night Sky)
- 03:00 Moon and Stars (Starry Nights)
- 03:30 Soothing Sounds (Twilight)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (Jump Out of Bed Sleepy Head)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Stick with Mick)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Shooting Star)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Close Your Eyes)
- 23:30 Dreamy Nights (Flowers)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (5)
- 00:10 Kikoriki (23)
- 00:20 Flopy (99)
- 00:35 Šmolkovia (12)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (43)
- 01:10 Esá z pralesa (11)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (18)
- 01:35 Volám sa Caillou V (1)
- 02:00 Dumper a Skoop (8)
- 02:15 Panda a Krash (10)
- 02:30 Príbehy dvoch myší (25)
- 02:55 Myšiak Anatole (13)
- 03:20 Monchhichi II (27)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky IV (14)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (6)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (21)
- 04:20 Malý medvedík (35)
- 04:45 Ruby z dúhy II (20)
- 05:10 Bob staviteľ (50)
- 05:25 Ocko hrdina (20)
- 05:30 Duda a Dada (16)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (17)
- 05:55 Máša a medveď (77)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (10)
- 06:30 Ocko hrdina (21)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (13)
- 06:40 Veselé zajačiky IV (24)
- 06:45 Ovečka Shaun (23)
- 06:55 Eggy Pops (8)
- 07:00 Maličké príšerky (7)
- 07:05 Flopy (96)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (23)
- 07:25 Koyaa (8)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (3)
- 07:55 Drobčekovia (2)
- 08:10 Máša a medveď (78)
- 08:20 Veselé zajačiky IV (25)
- 08:30 Fíha Tralala (2)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (6)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (14)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára II (6)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (18)
- 09:15 Slnečný Rej (13)
- 09:25 Esá z pralesa (11)
- 09:35 Veselé zajačiky IV (26)
- 09:40 Ruby z dúhy II (20)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (14)
- 10:20 Bob staviteľ (51)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (21)
- 10:55 Zvedavkovci (11)
- 11:10 Monchhichi II (27)
- 11:20 Môj malý dinosaurus IV (17)
- 11:25 Malý medvedík (35)
- 11:50 Panda a Kiwi (47)
- 11:55 Ovečka Shaun (24)
- 12:00 Volám sa Caillou V (1)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (13)
- 12:30 Polly Pocket (9)
- 12:35 Flopy (97)
- 12:50 Ruby z dúhy II (21)
- 13:15 Myšiak Anatole (13)
- 13:40 Malý silák Bheem (22)
- 13:45 Veselé zajačiky V (1)
- 13:50 Panda a Krash (10)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop (8)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (44)
- 14:40 Maličké príšerky (8)
- 14:45 Máša a medveď (79)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (31)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky IV (15)
- 15:20 Esá z pralesa (12)
- 15:35 Ohrozené druhy (23)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (7)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (21)
- 16:25 Bob staviteľ (52)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (15)
- 16:45 Monchhichi II (28)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (19)
- 17:05 Ovečka Shaun (25)
- 17:15 Zábavné zvieratká (5)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (5)
- 17:35 Ruby z dúhy II (22)
- 18:00 Volám sa Caillou V (2)
- 18:25 Drobčekovia (3)
- 18:40 Ovečka Shaun (26)
- 18:50 Flopy (98)
- 19:10 Maličké príšerky (9)
- 19:15 Zvedavkovci (12)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (3)
- 19:45 Máša a medveď (80)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (15)
- 20:05 Esá z pralesa (13)
- 20:15 Bob staviteľ II (1)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (16)
- 20:40 Slnečný Rej (14)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (32)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (18)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (22)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (7)
- 22:05 Monchhichi II (29)
- 22:15 Myšiak Anatole (14)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (6)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (8)
- 23:10 Príbehy dvoch myší (25)
- 23:35 Mášine rozprávky (25)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (14)
- 23:45 Veselé zajačiky V (2)
- 23:50 Malý silák Bheem (23)
- 00:00 Zprávy
- 00:30 Interview
- 00:40 Týden v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:30 Plzeň v kostce
- 01:40 Ztráty a nálezy
- 02:00 Zprávy
- 02:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 02:40 Interview
- 03:00 Zprávy
- 03:30 Interview
- 03:40 Interview
- 04:00 Zprávy
- 04:30 Interview
- 04:40 Putování po památkách
- 05:00 Zprávy
- 05:30 Interview
- 05:40 Týden v regionech
- 06:00 Zprávy
- 06:30 Plzeň v kostce
- 06:40 Ztráty a nálezy
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 07:40 Interview
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Interview
- 10:40 Týden v regionech
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Plzeň v kostce
- 11:40 Ztráty a nálezy
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Interview
- 14:40 Putování po památkách
- 15:00 Zprávy
- 15:30 Interview
- 15:40 Týden v regionech
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Plzeň v kostce
- 16:40 Ztráty a nálezy
- 17:00 Zprávy
- 17:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 17:40 Interview
- 20:00 Zprávy
- 20:30 Interview
- 20:40 Týden v regionech
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Plzeň v kostce
- 21:40 Ztráty a nálezy
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 Burning Sun: Exposing the Secret K-pop Chat Groups (1)
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 Click
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 22:55 Election 2024
- 12:00 CNN This Morning
- 13:00 CNN News Central (Thursday, July 4, 2024 7AM)
- 13:30 World Sport
- 22:00 Quest Means Business
- 23:00 The Lead with Jake Tapper
- 23:30 World Sport
- 01:20 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:40 MÉTÉO
- 01:45 MATIÉRE GRISE
- 02:20 BIENVENUE AU CLUB
- 02:50 RESTONS NATURE
- 03:00 KETCHUP, MAYO : LA GUERRE DES SAUCES
- 04:00 VENGEANCE
- 04:25 C DANS L'AIR
- 05:30 MEDITERRANEO
- 06:00 LE 6H00 INFO
- 06:25 MÉTÉO
- 06:30 TÉLÉMATIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:30 TÉLÉMATIN
- 07:50 #VF
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 EDMOND ET LUCY
- 08:50 IDÉFIX ET LES IRRÉDUCTIBLES
- 09:00 CONTE-NOUS !
- 09:05 PETIT MALABAR
- 09:10 BOULE & BILL
- 09:20 BOULE & BILL
- 09:35 L'IA ET MOI
- 10:05 CHRONIQUES D'EN HAUT
- 10:30 CHEF OLI VIRE CHAMPETRE
- 10:50 GARDEN PARTY
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:15 MÉTÉO
- 11:20 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 12:30 LES FEMMES PRÉFÉRENT EN RIRE
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:00 SIX DEGRÉS
- 14:25 SIX DEGRÉS
- 14:45 SIX DEGRÉS
- 15:10 SIX DEGRÉS
- 15:30 TENIR SALON
- 16:00 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:30 QUESTIONS POUR UN CHAMPION
- 17:00 PASSE-MOI LES JUMELLES
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:45 LES PETITS MEURTRES D'AGATHA CHRISTIE
- 20:15 ITINÉRAIRES PAYSANS
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:55 MÉTÉO
- 21:00 TOUT LE SPORT - TOUR DE FRANCE 2024
- 21:10 VOULEZ-VOUS DANSER AVEC MOI ?
- 22:35 LE JOURNAL DE LA RTS
- 22:55 MÉTÉO
- 23:00 L'ACTU
- 23:35 L'ÉVÉNEMENT
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Investujeme
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Zdravie na TA3
- 18:00 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (476)
- 00:10 THE DEBATE (11)
- 00:53 SHORT CUTS 2024
- 01:00 NEWS (477)
- 01:15 BUSINESS (11)
- 01:20 FOCUS ALONE
- 01:30 BULLETIN (119)
- 01:45 ARTS24 (13)
- 02:00 NEWS (478)
- 02:15 A PROPOS (11)
- 02:30 BULLETIN (120)
- 02:45 EYE ON AFRICA (26)
- 03:00 NEWS (479)
- 03:10 THE DEBATE (11)
- 03:53 SHORT CUTS 2024
- 04:00 NEWS (480)
- 04:10 FOCUS (STAND ALONE) (6)
- 04:15 TALKING EUROPE (2)
- 04:30 BULLETIN (121)
- 04:40 REVISITED (2)
- 05:00 NEWS (481)
- 05:15 EYE ON AFRICA (26)
- 05:30 BULLETIN (122)
- 05:45 ARTS24 (13)
- 06:00 NEWS (482)
- 06:20 FOCUS PROD B
- 06:30 BULLETIN (123)
- 06:50 INTRODUCTION (78)
- 06:51 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS (483)
- 07:20 PRESS REVIEW PRODB
- 07:30 NEWS (484)
- 07:45 GLOBAL GRID
- 07:51 FOCUS ALONE
- 08:00 NEWS (485)
- 08:20 BUSINESS EVENING PROD B
- 08:30 NEWS (486)
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 08:57 FERMETURE DE TRANCHE (34)
- 09:00 NEWS (487)
- 09:15 BUSINESS EVENING PROD B
- 09:21 PRESS REVIEW PRODB
- 09:30 NEWS (488)
- 09:40 PERSPECTIVE
- 09:45 FOCUS ALONE
- 09:50 SPORTS PAD
- 10:00 NEWS (489)
- 10:15 CHRONIQUEUR
- 10:30 NEWS (490)
- 10:45 FOCUS ALONE
- 10:50 SPORTS PAD
- 11:00 NEWS (491)
- 11:15 INTRODUCTION (79)
- 11:16 FRANCE IN FOCUS (3)
- 11:30 BULLETIN (124)
- 11:45 INTRODUCTION (80)
- 11:46 REPORTERS (4)
- 11:58 FERMETURE DE TRANCHE (35)
- 12:00 NEWS (492)
- 12:15 INTRODUCTION (81)
- 12:16 ARTS24 (14)
- 12:30 BULLETIN (125)
- 12:45 INTRODUCTION (82)
- 12:46 FOCUS ALONE
- 12:51 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS (493)
- 13:22 BUSINESS
- 13:30 NEWS (494)
- 13:45 ENTRE NOUS
- 13:51 FRENCH CONNECTIONS (3)
- 14:00 NEWS (495)
- 14:15 ENTRE NOUS (28)
- 14:30 NEWS (496)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 SPORTS PAD
- 14:57 FERMETURE DE TRANCHE (36)
- 15:00 NEWS (497)
- 15:30 NEWS (498)
- 15:42 ACROSS AFRICA (3)
- 15:54 SHORT CUTS 2024
- 16:00 NEWS (499)
- 16:30 NEWS (500)
- 16:45 PEOPLE & PROFIT (2)
- 17:00 NEWS (501)
- 17:15 INTRODUCTION (83)
- 17:16 ARTS24 (14)
- 17:30 BULLETIN (126)
- 17:45 INTRODUCTION (84)
- 17:46 FRENCH CONNECTIONS (3)
- 17:52 THE OBSERVERS (2)
- 17:58 FERMETURE DE TRANCHE (72)
- 18:00 NEWS (502)
- 18:15 TOP STORY
- 18:30 NEWS (503)
- 18:45 BUSINESS PROD B
- 18:51 SPORTS PROD B
- 19:00 NEWS (504)
- 19:10 THE DEBATE (12)
- 19:53 SHORT CUTS 2024
- 20:00 NEWS (505)
- 20:15 SHORT CUTS 2024
- 20:17 DESTINATION PARIS 12' 2024
- 20:30 NEWS (506)
- 20:45 TRUTH OR FAKE
- 20:51 FOCUS PROD B
- 21:00 NEWS (507)
- 21:20 BUSINESS PROD B
- 21:30 NEWS (508)
- 21:40 EYE ON AFRICA (27)
- 22:00 NEWS (509)
- 22:15 BUSINESS PROD B
- 22:21 TRUTH OR FAKE
- 22:30 NEWS (510)
- 22:32 A PROPOS (12)
- 22:46 EYE ON AFRICA (28)
- 23:00 NEWS (511)
- 23:15 REDIFF BUSINESS + TRUTH OR FAKE
- 23:30 NEWS (512)
- 23:45 SPORTS PROD B
- 23:51 FOCUS ALONE
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:12 LE DEBAT
- 00:55 L'INSTANT MOBILE
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:10 ICI L'EUROPE 2éme Partie
- 02:30 BULLETIN
- 02:40 FACE A FACE
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:12 LE DEBAT
- 03:55 L'INSTANT MOBILE
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:10 BILLET RETOUR
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 CLIP DE CAMPAGNE LEGISLATIVES
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 CLIP DE CAMPAGNE LEGISLATIVES
- 05:30 BULLETIN
- 05:40 L'INSTANT MOBILE
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:22 FOCUS
- 06:30 BULLETIN
- 06:51 LANCEMENT
- 06:52 SPORTS JOUR
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:16 REVUE DE PRESSE
- 07:21 REPORTAGE F24
- 07:30 LE JOURNAL
- 07:46 L'INFO ECO
- 07:51 FOCUS
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 LE JOURNAL
- 08:45 REVUE DE PRESSE
- 08:50 REPORTAGE F24
- 08:55 FERMETURE DE TRANCHE
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:22 L'INFO ECO
- 09:30 LE JOURNAL
- 09:42 REVUE DE PRESSE
- 09:47 FOCUS
- 09:52 SPORTS JOUR
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 L'INVITE
- 10:30 LE JOURNAL
- 10:37 A LA CARTE
- 10:45 CLIP DE CAMPAGNE LEGISLATIVES
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:13 LANCEMENT
- 11:15 CLIP DE CAMPAGNE LEGISLATIVES
- 11:30 BULLETIN
- 11:43 LANCEMENT
- 11:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:13 LANCEMENT
- 12:15 A L'AFFICHE
- 12:30 BULLETIN
- 12:43 LANCEMENT
- 12:45 FOCUS
- 12:50 SPORTS JOUR
- 12:59 LE JOURNAL
- 13:15 L'INVITE
- 13:30 LE JOURNAL
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:30 LE JOURNAL
- 14:45 CLIP DE CAMPAGNE LEGISLATIVES
- 14:57 FERMETURE DE TRANCHE
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:30 LE JOURNAL
- 15:45 CLIP DE CAMPAGNE LEGISLATIVES
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:30 LE JOURNAL
- 16:40 ELEMENT TERRE LA QUOTIDIENNE
- 16:46 A L'AFFICHE
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:13 LANCEMENT
- 17:15 POLITIQUE
- 17:55 L'INSTANT MOBILE
- 17:59 LE JOURNAL
- 18:16 LE FAIT DU JOUR
- 18:30 LE JOURNAL
- 18:46 ECONOMIE SOIR
- 18:51 VU DE RUSSIE
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:10 LE DEBAT
- 19:55 L'INSTANT MOBILE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:16 ECONOMIE SOIR
- 20:21 SPORTS SOIR
- 20:30 ON VA PLUS LOIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 INTOX
- 21:20 ELEMENT TERRE LA QUOTIDIENNE
- 21:30 LE JOURNAL
- 21:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 ECONOMIE SOIR
- 22:20 INTOX
- 22:30 LE JOURNAL
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:15 LANCEMENT
- 23:16 ECONOMIE + INFO INTOX
- 23:30 LE JOURNAL
- 23:45 SPORTS SOIR
- 23:51 FOCUS
- 00:20 Když bolí duše
- 01:25 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Na pořadu rodina (10)
- 07:05 Poutníci času
- 07:20 Za operou
- 10:30 Grotesky Bustera Keatona
- 11:25 V pohorách po horách
- 11:40 Přejeme si...
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 Duchovní krajina Novohradských hor
- 15:05 Cvrlikání
- 16:15 Okřídlení sousedé: Ptáci a skla
- 16:30 Dokořán
- 17:30 Studio Velehrad
- 18:00 Modlitba za vlast
- 18:35 Sedmihlásky
- 18:40 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:50 Lednický park vypravuje
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Mexiko - země indiánů
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Jak potkávat svět
- 21:30 Za obzorem
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - BJB Viera Bratislava
- 06:35 Biblia za rok
- 07:15 ICF Praha
- 08:00 Biblická lupa
- 08:30 Worship s kapelou
- 09:45 Campfest
- 12:45 Noeland
- 13:15 Slovo viery - BJB Aš
- 14:00 Relácia DNES
- 14:30 Konvokácia
- 18:45 Detský blok
- 19:15 Slovo viery - Za Kostolom CB Žilina
- 20:00 Joyce Meyer
- 20:30 Nová DNA
- 21:45 Relácia DNES
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Správy zo Svätej zeme
- 02:05 Vaticano
- 02:35 Medzi riadkami
- 02:50 Svedectvo
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 U Nikodéma
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Eucharistické zázraky
- 07:50 Ruženec
- 08:30 Láska a rodičovstvo
- 08:50 A teraz čo?
- 08:55 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 09:25 Krížové výpravy
- 10:00 Malá cesta
- 10:20 Správy zo Svätej zeme
- 10:45 vKontexte
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Jeden na jedného
- 13:20 Katolícka Austrália
- 13:50 Kambodža: Umlčaný Kristus
- 14:25 Moja misia - magazín
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Putovanie Rímom (1)
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:10 Vaticano
- 16:40 Medzi riadkami
- 17:00 Fara v meste
- 17:30 Doma je doma
- 18:15 Putovanie Rímom (1)
- 18:20 Svätá omša zbllízka
- 18:30 Spojení vierou
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Z prameňa
- 19:45 Svedectvo
- 19:55 Nový zákon
- 22:00 35 rokov Cyrilometodských dní v Terchovej
- 22:30 V škole Ducha
- 23:00 Doma je doma
- 23:45 Z prameňa
- 00:00 Hot Cars (12)
- 00:30 Dolce Vita (3)
- 01:00 Dotek luxusu (3)
- 01:30 Mrakodrapy (Ekonomická síla a místo 1998 – 2004)
- 02:30 Velkolepé designy (7)
- 03:30 Květinová show (13)
- 04:00 Hot Cars (9)
- 04:30 Zlatá mládež Instagramu (titulky) (4)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga – Energie života (8)
- 07:00 Květinová show (13)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Svět z blízka (95)
- 08:00 Vitální zahrada (11)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (4)
- 09:00 Jóga – Energie života (9)
- 12:00 Květinová show (1)
- 12:30 Dolce Vita (3)
- 13:00 Design pro vás (4)
- 13:30 Najdi, sprav a prodej! (7)
- 16:00 Kutilem snadno a rychle (7)
- 16:30 House doktor (6)
- 17:30 Planete Decouverte
- 17:45 Svět z blízka (95)
- 18:00 ToyMakerz (GPS)
- 19:00 Najdi, sprav a prodej! (7)
- 20:00 Dolce Vita (4)
- 20:30 Nejlepší domov (1)
- 21:00 Dům v novém kabátě (1)
- 21:30 Jak najít vysněný dům (10)
- 22:00 Budovy, máte zelenou! (Voda)
- 23:00 House doktor (7)
- 00:30 Moje Dubaj (4)
- 01:00 Pečeme s Marthou (10)
- 01:30 Dolce Vita (3)
- 02:00 Čas na Te. Be. (Škvarkové placky s pivem)
- 03:30 Holky v kuchyni (5)
- 04:00 Nebesky dobré (15)
- 04:30 V mysli kuchaře (16)
- 05:00 Barevný svět Lukáše Neckáře (California Burrito)
- 05:30 Nejlepší recepty
- 06:00 Čas na Te. Be. (Škvarkové placky s pivem)
- 07:30 Dolce Vita (3)
- 08:00 Jóga – Energie života (8)
- 09:00 Billovo jídlo (4)
- 09:30 Luxusní delikatesy (5)
- 12:00 Blázen na cestách (Setkání s gorilou)
- 13:00 Moje Dubaj (4)
- 13:30 Pečeme s Marthou (10)
- 16:00 Nebesky dobré (15)
- 16:30 V mysli kuchaře (16)
- 17:00 Barevný svět Lukáše Neckáře (Ostrokyselá polévka)
- 17:30 Dolce Vita (4)
- 22:00 Holky v kuchyni (6)
- 22:30 Nebesky dobré (16)
- 23:00 Láďův Orient Express (20)
- 23:30 Blázen na cestách (Setkání s gorilou)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Konec školního roku na prvním stupni ZŠ Stonava, Stonavští premianti oceněni vedením obce, Deváťaci se slavnostně rozloučili se školou, Świadec
- 04:20 Čeladenský miniexpres (Hasiči oslavili stovku akčními ukázkami a průvodem)
- 04:25 Těrlický miniexpres (Těrlickému slunku letos počasí přálo)
- 04:27 Rychvaldský miniexpres (Myslivci z Rychvaldu hostili přehlídku trofejí)
- 04:29 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Školáci dostávali vysvědčení v muzeu včelařství, Nákup Českého domu je pro město významnou událostí, ZUŠ F-M pořádala Galakoncert populárních m
- 04:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Školka v Malých Hošticích se rozrostla o jednu třídu, Domov Bílá Opava oslavil 120 let od svého vzniku, Dobrovolní hasiči v Oticích mají novou hasičskou zbrojnici
- 04:45 Orlovský miniexpres (Orlovský jarmark se tradičně nesl v historickém duchu)
- 04:50 Svinovský miniexpres (Národní házená se ve Svinově hraje už více než 100 let.)
- 04:53 Vítkovický miniexpres (VÍTKOVICE PŘIPRAVILY PRO DĚTI ČERVENEC PLNÝ ZÁBAVY)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Host dne (Lukáš Curylo (KDU-ČSL), náměstek hejtmana: Muzeum osobních automobilů Tatra čeká rekonstrukce, Letošní Fajne léto je propojeno s Technotrasami)
- 05:20 Z naší ZOO (Giboni si v ZOO užívají nový výběh)
- 05:25 Studuj u nás (DOD na SŠ technických oborů Havířov, SOŠ a ZŠ Město Albrechtice nabízí řadu oboru se stipendiem, Představujeme obor Železničář na SŠ Bohumín)
- 05:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 05:43 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 05:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:13 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Větrná bouře smetla stromy napříč městem, Studénka vyhlásila svou osobnost a úspěšné občany, Ukončili projekt Nanečisto, teď je čeká škola naostro)
- 06:20 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 06:30 Host dne - repríza (Radim Bača (Nezávislí pro Palkovice a Myslík), starosta Palkovic: Palkovice jsou Vesnicí roku 2024 v MS kraji)
- 06:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 06:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Stavební úřady v Ostravě se sloučí do šesti pracovišť, Prezident Masaryk v Ostravě poobědval svíčkovou, Ostravští strážníci se zaměřují na prevenci)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Konec školního roku na prvním stupni ZŠ Stonava, Stonavští premianti oceněni vedením obce, Deváťaci se slavnostně rozloučili se školou, Świadec
- 07:20 Čeladenský miniexpres (Hasiči oslavili stovku akčními ukázkami a průvodem)
- 07:25 Těrlický miniexpres (Těrlickému slunku letos počasí přálo)
- 07:27 Rychvaldský miniexpres (Myslivci z Rychvaldu hostili přehlídku trofejí)
- 07:29 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Školáci dostávali vysvědčení v muzeu včelařství, Nákup Českého domu je pro město významnou událostí, ZUŠ F-M pořádala Galakoncert populárních m
- 07:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Školka v Malých Hošticích se rozrostla o jednu třídu, Domov Bílá Opava oslavil 120 let od svého vzniku, Dobrovolní hasiči v Oticích mají novou hasičskou zbrojnici
- 07:50 Orlovský miniexpres (Orlovský jarmark se tradičně nesl v historickém duchu)
- 07:52 Svinovský miniexpres (Národní házená se ve Svinově hraje už více než 100 let.)
- 07:54 Vítkovický miniexpres (VÍTKOVICE PŘIPRAVILY PRO DĚTI ČERVENEC PLNÝ ZÁBAVY)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Host dne (Lukáš Curylo (KDU-ČSL), náměstek hejtmana: Muzeum osobních automobilů Tatra čeká rekonstrukce, Letošní Fajne léto je propojeno s Technotrasami)
- 08:20 Z naší ZOO (Mláďata jelenů nejsou opuštěná)
- 08:25 Studuj u nás (DOD na SŠ technických oborů Havířov, SOŠ a ZŠ Město Albrechtice nabízí řadu oboru se stipendiem, Představujeme obor Železničář na SŠ Bohumín)
- 08:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 08:43 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 08:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Větrná bouře smetla stromy napříč městem, Studénka vyhlásila svou osobnost a úspěšné občany, Ukončili projekt Nanečisto, teď je čeká škola naostro)
- 09:20 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 09:30 Host dne - repríza (Radim Bača (Nezávislí pro Palkovice a Myslík), starosta Palkovic: Palkovice jsou Vesnicí roku 2024 v MS kraji)
- 09:45 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 09:46 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Stavební úřady v Ostravě se sloučí do šesti pracovišť, Prezident Masaryk v Ostravě poobědval svíčkovou, Ostravští strážníci se zaměřují na prevenci)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Konec školního roku na prvním stupni ZŠ Stonava, Stonavští premianti oceněni vedením obce, Deváťaci se slavnostně rozloučili se školou, Świadec
- 10:20 Čeladenský miniexpres (Hasiči oslavili stovku akčními ukázkami a průvodem)
- 10:25 Těrlický miniexpres (Těrlickému slunku letos počasí přálo)
- 10:28 Rychvaldský miniexpres (Myslivci z Rychvaldu hostili přehlídku trofejí)
- 10:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Školáci dostávali vysvědčení v muzeu včelařství, Nákup Českého domu je pro město významnou událostí, ZUŠ F-M pořádala Galakoncert populárních m
- 10:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Školka v Malých Hošticích se rozrostla o jednu třídu, Domov Bílá Opava oslavil 120 let od svého vzniku, Dobrovolní hasiči v Oticích mají novou hasičskou zbrojnici
- 10:50 Orlovský miniexpres (Orlovský jarmark se tradičně nesl v historickém duchu)
- 10:52 Svinovský miniexpres (Národní házená se ve Svinově hraje už více než 100 let.)
- 10:54 Vítkovický miniexpres (VÍTKOVICE PŘIPRAVILY PRO DĚTI ČERVENEC PLNÝ ZÁBAVY)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:13 Host dne (Lukáš Curylo (KDU-ČSL), náměstek hejtmana: Muzeum osobních automobilů Tatra čeká rekonstrukce, Letošní Fajne léto je propojeno s Technotrasami)
- 11:20 Z naší ZOO (Novinky ve voliéře La Pampa 2)
- 11:25 Studuj u nás (DOD na SŠ technických oborů Havířov, SOŠ a ZŠ Město Albrechtice nabízí řadu oboru se stipendiem, Představujeme obor Železničář na SŠ Bohumín)
- 11:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 11:43 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 11:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:13 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Větrná bouře smetla stromy napříč městem, Studénka vyhlásila svou osobnost a úspěšné občany, Ukončili projekt Nanečisto, teď je čeká škola naostro)
- 12:20 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 12:30 Host dne - repríza (Radim Bača (Nezávislí pro Palkovice a Myslík), starosta Palkovic: Palkovice jsou Vesnicí roku 2024 v MS kraji)
- 12:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 12:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Stavební úřady v Ostravě se sloučí do šesti pracovišť, Prezident Masaryk v Ostravě poobědval svíčkovou, Ostravští strážníci se zaměřují na prevenci)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:13 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Konec školního roku na prvním stupni ZŠ Stonava, Stonavští premianti oceněni vedením obce, Deváťaci se slavnostně rozloučili se školou, Świadec
- 13:20 Čeladenský miniexpres (Hasiči oslavili stovku akčními ukázkami a průvodem)
- 13:25 Těrlický miniexpres (Těrlickému slunku letos počasí přálo)
- 13:27 Rychvaldský miniexpres (Myslivci z Rychvaldu hostili přehlídku trofejí)
- 13:29 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Školáci dostávali vysvědčení v muzeu včelařství, Nákup Českého domu je pro město významnou událostí, ZUŠ F-M pořádala Galakoncert populárních m
- 13:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Školka v Malých Hošticích se rozrostla o jednu třídu, Domov Bílá Opava oslavil 120 let od svého vzniku, Dobrovolní hasiči v Oticích mají novou hasičskou zbrojnici
- 13:50 Orlovský miniexpres (Orlovský jarmark se tradičně nesl v historickém duchu)
- 13:52 Svinovský miniexpres (Národní házená se ve Svinově hraje už více než 100 let.)
- 13:54 Vítkovický miniexpres (VÍTKOVICE PŘIPRAVILY PRO DĚTI ČERVENEC PLNÝ ZÁBAVY)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:13 Host dne (Lukáš Curylo (KDU-ČSL), náměstek hejtmana: Muzeum osobních automobilů Tatra čeká rekonstrukce, Letošní Fajne léto je propojeno s Technotrasami)
- 14:20 Z naší ZOO (La Pampa - největší průchozí voliéra v ZOO)
- 14:25 Studuj u nás (DOD na SŠ technických oborů Havířov, SOŠ a ZŠ Město Albrechtice nabízí řadu oboru se stipendiem, Představujeme obor Železničář na SŠ Bohumín)
- 14:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 14:43 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 14:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Větrná bouře smetla stromy napříč městem, Studénka vyhlásila svou osobnost a úspěšné občany, Ukončili projekt Nanečisto, teď je čeká škola naostro)
- 15:20 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 15:30 Host dne - repríza (Radim Bača (Nezávislí pro Palkovice a Myslík), starosta Palkovic: Palkovice jsou Vesnicí roku 2024 v MS kraji)
- 15:45 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 15:46 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Stavební úřady v Ostravě se sloučí do šesti pracovišť, Prezident Masaryk v Ostravě poobědval svíčkovou, Ostravští strážníci se zaměřují na prevenci)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Nový domov v Karviné oslavil 65 let své existence, 100 let Spolku krojovaných horníků ČSA, Hokejbal proti drogám)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Zapoj se do Nemocniční koloběžné výzvy pro Gretku, Nazim Afana, ředitel SSRZ Havířov: Letní koupaliště nabídne nové atrakce)
- 16:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Město prodává bývalou hasičárnu v Kojetíně, Vítání prázdnin bylo v cirkusovém duchu, Maturant z Educy naučil robota skládat Rubikovu kostku)
- 16:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 16:50 Mariánskohorský miniexpres (Ulice Karasova prochází celkovou rekonstrukcí)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Energie a kraj (V Ostravě se představil bateriový vlak, Problém s placením energií má v ČR 1,3 milionu lidí, Stanislav Mišák, ředitel CEET Ostrava: Musíme energii vyrábět, ne jen dovážet)
- 17:25 Z naší ZOO (Největší skupina hulmanů v historii ZOO)
- 17:30 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 17:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 17:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 17:43 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 17:50 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 18:20 Host dne - repríza (Lukáš Curylo (KDU-ČSL), náměstek hejtmana: Muzeum osobních automobilů Tatra čeká rekonstrukce, Letošní Fajne léto je propojeno s Technotrasami)
- 18:30 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 18:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 18:45 Magazín TV medicína (Rekonstrukce lůžkového pavilonu, Investiční plány FN Ostrava, Jiří Havrlant, ředitel, Konference POROD 2024)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Nový domov v Karviné oslavil 65 let své existence, 100 let Spolku krojovaných horníků ČSA, Hokejbal proti drogám)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Zapoj se do Nemocniční koloběžné výzvy pro Gretku, Nazim Afana, ředitel SSRZ Havířov: Letní koupaliště nabídne nové atrakce)
- 19:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Město prodává bývalou hasičárnu v Kojetíně, Vítání prázdnin bylo v cirkusovém duchu, Maturant z Educy naučil robota skládat Rubikovu kostku)
- 19:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 19:50 Mariánskohorský miniexpres (Ulice Karasova prochází celkovou rekonstrukcí)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Energie a kraj (V Ostravě se představil bateriový vlak, Problém s placením energií má v ČR 1,3 milionu lidí, Stanislav Mišák, ředitel CEET Ostrava: Musíme energii vyrábět, ne jen dovážet)
- 20:25 Z naší ZOO (Novinky ve voliéře La Pampa)
- 20:30 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 20:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 20:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 20:43 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 20:50 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky)
- 21:20 Host dne - repríza (Lukáš Curylo (KDU-ČSL), náměstek hejtmana: Muzeum osobních automobilů Tatra čeká rekonstrukce, Letošní Fajne léto je propojeno s Technotrasami)
- 21:30 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 21:35 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka)
- 21:45 Magazín TV medicína (Rekonstrukce lůžkového pavilonu, Investiční plány FN Ostrava, Jiří Havrlant, ředitel, Konference POROD 2024)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Nový domov v Karviné oslavil 65 let své existence, 100 let Spolku krojovaných horníků ČSA, Hokejbal proti drogám)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Zapoj se do Nemocniční koloběžné výzvy pro Gretku, Nazim Afana, ředitel SSRZ Havířov: Letní koupaliště nabídne nové atrakce)
- 22:30 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Město prodává bývalou hasičárnu v Kojetíně, Vítání prázdnin bylo v cirkusovém duchu, Maturant z Educy naučil robota skládat Rubikovu kostku)
- 22:40 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 22:50 Mariánskohorský miniexpres (Ulice Karasova prochází celkovou rekonstrukcí)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Energie a kraj (V Ostravě se představil bateriový vlak, Problém s placením energií má v ČR 1,3 milionu lidí, Stanislav Mišák, ředitel CEET Ostrava: Musíme energii vyrábět, ne jen dovážet)
- 23:25 Z naší ZOO (Migrace žab v ZOO Ostrava)
- 23:30 Dopravní revue (Ostravu čekají opravy silnic a omezení v dopravě, Letní opravy a uzavírky na silnicích v MS kraji, host: Marek Melichárek)
- 23:40 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 23:42 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 23:43 Magazín 112 (Magazín o každodenní práci záchranářů, hasičů, policistů i městské policie, Pořádková jednotka MSK zvítězila v Testu odolnosti 2024, V Ostravě soutěžili dopravní policisté z celého MS kraje, Mladí hasiči soutěžili v Lubně v požárním útoku)
- 23:50 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TÝDEN V REGIONU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 PUTOVÁNÍ V REGIONECH
- 18:29 Počasí
- 18:30 18:40 TÝDEN V REGIONU
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:14 U nás v kraji (Mladí cyklisté z celé země se sjeli do Hradce)
- 00:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:19 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 00:25 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 00:28 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 00:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:37 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:38 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 01:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 01:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 01:40 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:41 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 01:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:14 U nás v kraji (Mladí cyklisté z celé země se sjeli do Hradce)
- 02:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:19 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 02:25 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 02:28 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 02:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:37 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:38 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 03:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 03:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 03:40 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:41 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 03:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:14 U nás v kraji (Mladí cyklisté z celé země se sjeli do Hradce)
- 04:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:19 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 04:25 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 04:28 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 04:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:37 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:38 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 05:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 05:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 05:40 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:41 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 05:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:14 U nás v kraji (Mladí cyklisté z celé země se sjeli do Hradce)
- 06:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:19 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 06:25 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 06:28 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 06:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:37 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:38 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 07:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 07:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 07:40 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:41 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 07:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:14 U nás v kraji (Mladí cyklisté z celé země se sjeli do Hradce)
- 08:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:19 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 08:25 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 08:28 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 08:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:37 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:38 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 09:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 09:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 09:40 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:41 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 09:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:14 U nás v kraji (Mladí cyklisté z celé země se sjeli do Hradce)
- 10:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:19 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 10:25 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 10:28 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 10:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:37 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:38 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 11:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 11:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 11:40 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:41 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 11:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:14 U nás v kraji (Mladí cyklisté z celé země se sjeli do Hradce)
- 12:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:19 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 12:25 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 12:28 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 12:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:37 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:38 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 13:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 13:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 13:40 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:41 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 13:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:14 U nás v kraji (Mladí cyklisté z celé země se sjeli do Hradce)
- 14:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:19 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 14:25 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 14:28 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 14:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:37 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:38 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 15:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 15:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 15:40 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:41 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 15:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:14 U nás v kraji (Mladí cyklisté z celé země se sjeli do Hradce)
- 16:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:19 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 16:25 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 16:28 Na cestách Královéhradeckým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Královéhradeckého kraje)
- 16:35 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:37 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:38 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:13 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:14 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 17:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 17:24 Východočeská doprava (Magazín na dopravní téma z východních Čech 6. díl 2024)
- 17:40 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:41 Host českého rozhlasu Hradec Králové (Roman Šinkovský, ředitel závodu)
- 17:50 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 18:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 18:29 Jičínský miniexpres (Tenisté v Jičíně mají po letech novou halu)
- 18:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 18:34 Magazín dostihy (Aktuality z pardubického dostihového závodiště 1. díl 2024)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 19:25 Bulvár (Bulvár)
- 19:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 19:45 Jičínský miniexpres (Tenisté v Jičíně mají po letech novou halu)
- 19:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 19:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 20:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 20:29 Jičínský miniexpres (Tenisté v Jičíně mají po letech novou halu)
- 20:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 20:34 Magazín dostihy (Aktuality z pardubického dostihového závodiště 1. díl 2024)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 21:25 Bulvár (Bulvár)
- 21:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 21:45 Jičínský miniexpres (Tenisté v Jičíně mají po letech novou halu)
- 21:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 21:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 22:25 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 22:29 Jičínský miniexpres (Tenisté v Jičíně mají po letech novou halu)
- 22:30 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 22:34 Magazín dostihy (Aktuality z pardubického dostihového závodiště 1. díl 2024)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:15 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:18 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:19 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:20 Expres Pardubického kraje (Pravidelné zpravodajství z Pardubického kraje)
- 23:25 Bulvár (Bulvár)
- 23:40 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 23:45 Jičínský miniexpres (Tenisté v Jičíně mají po letech novou halu)
- 23:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 23:52 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 00:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 95. díl)
- 00:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:14 Host dne (Hana Barančíková, lektorka akademie Vědomého doteku)
- 01:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (27. díl Focaccia)
- 01:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:14 Host dne (Kamila Ingrová, vinařka)
- 02:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kutnohorsko - Kolínsko - území královských měst)
- 02:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (75. Galavečer 20 let televize Nová Vize)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 03:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 95. díl)
- 03:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:14 Host dne (Hana Barančíková, lektorka akademie Vědomého doteku)
- 04:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (27. díl Focaccia)
- 04:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:14 Host dne (Kamila Ingrová, vinařka)
- 05:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kutnohorsko - Kolínsko - území královských měst)
- 05:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (75. Galavečer 20 let televize Nová Vize)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 06:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 95. díl)
- 06:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:14 Host dne (Hana Barančíková, lektorka akademie Vědomého doteku)
- 07:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (27. díl Focaccia)
- 07:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:14 Host dne (Kamila Ingrová, vinařka)
- 08:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kutnohorsko - Kolínsko - území královských měst)
- 08:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (75. Galavečer 20 let televize Nová Vize)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 09:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 95. díl)
- 09:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:14 Host dne (Hana Barančíková, lektorka akademie Vědomého doteku)
- 10:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (27. díl Focaccia)
- 10:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 10:50 Krátce ze ZOO Praha
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:14 Host dne (Kamila Ingrová, vinařka)
- 11:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kutnohorsko - Kolínsko - území královských měst)
- 11:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (75. Galavečer 20 let televize Nová Vize)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 12:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 95. díl)
- 12:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:14 Host dne (Hana Barančíková, lektorka akademie Vědomého doteku)
- 13:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (27. díl Focaccia)
- 13:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:14 Host dne (Kamila Ingrová, vinařka)
- 14:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kutnohorsko - Kolínsko - území královských měst)
- 14:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (75. Galavečer 20 let televize Nová Vize)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:14 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 15:20 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 95. díl)
- 15:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:14 Host dne (Hana Barančíková, lektorka akademie Vědomého doteku)
- 16:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (27. díl Focaccia)
- 16:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 16:50 Krátce ze ZOO Praha
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:14 Host dne (Kamila Ingrová, vinařka)
- 17:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Kutnohorsko - Kolínsko - území královských měst)
- 17:35 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (75. Galavečer 20 let televize Nová Vize)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:14 Host dne (James Harries, hudebník)
- 18:25 Sběratelé (Vítězslav Tichý, sběratel české kinematografie, Bystřice pod Hostýnem)
- 18:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:13 Host dne (Petr Švancara, ikona města Brna - druhý díl)
- 19:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 19:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (75. Galavečer 20 let televize Nová Vize)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 20:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:14 Host dne (James Harries, hudebník)
- 21:25 Sběratelé (Vítězslav Tichý, sběratel české kinematografie, Bystřice pod Hostýnem)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:12 Host dne (Petr Švancara, ikona města Brna - druhý díl)
- 22:20 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 22:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (75. Galavečer 20 let televize Nová Vize)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 23:25 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Za oponou
- 00:30 Týden v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeský magazín
- 01:30 Host dne
- 01:40 Středočeské noviny
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres
- 04:30 Špetka Slovácka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 10
- 05:30 Host dne
- 05:40 Kam vyrazit
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 15
- 06:30 Dobré zprávy
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 1
- 07:30 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 07:40 Hasiči
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres
- 08:30 Středočeské noviny
- 08:40 Svět z blízka
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Kam vyrazit
- 09:30 Host dne
- 09:40 Středočeský magazín
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 13
- 10:30 Dobré zprávy
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 4
- 11:30 Středočeská nej
- 11:40 Za oponou
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 8
- 12:30 Putování po regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 6
- 13:30 Host dne
- 13:40 Středočeské noviny
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 2
- 14:30 Kam vyrazit
- 14:40 Svět z blízka
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 11
- 15:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 1
- 16:30 Dobré zprávy
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 4
- 17:30 Za oponou
- 17:40 Středočeská nej
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres Prahy 15
- 18:30 Putování po regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 18
- 19:30 Host dne
- 19:40 Středočeské noviny
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 6
- 20:30 Za oponou
- 20:40 Středočeský magazín
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Putování po regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 11
- 22:30 Host dne
- 22:40 Kam vyrazit
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Hasiči
- 23:30 Špetka Slovácka
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Dobré zprávy z regionů
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Dobré zprávy z regionů
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Dobré zprávy z regionů
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Dobré zprávy z regionů
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Dobré zprávy z regionů
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Dobré zprávy z regionů
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Dobré zprávy z regionů
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Dobré zprávy z regionů
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Pořady z Libereckého kraje
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Pořady z Libereckého kraje
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Pořady z Libereckého kraje
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Pořady z Libereckého kraje
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Naše město: Česká Třebová
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Naše město: Česká Třebová
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Naše město: Česká Třebová
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Naše město: Česká Třebová
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Naše město: Česká Třebová
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Naše město: Česká Třebová
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 Monika Urbanová (52)
- 00:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (51)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 01:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Václav Hlaváč (83)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 Josef Středa (150)
- 03:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (134)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (3)
- 05:48 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z PACOVA
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 09:45 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (51)
- 10:43 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 10:45 KULTURA
- 10:50 STUDIO iVysočina
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z PACOVA
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 STUDIO iVysočina
- 12:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 12:30 KULTURA
- 12:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:37 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 12:42 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:44 POČASÍ
- 12:47 WEBOVÉ KAMERY
- 12:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 13:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 14:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 15:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 16:30 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (51)
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (38)
- 17:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 18:00 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 18:15 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 18:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 18:45 POČASÍ
- 18:48 KULTURA
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 19:30 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 20:15 POČASÍ
- 20:18 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (38)
- 20:33 POČASÍ
- 20:36 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 20:51 SPORT
- 20:56 HEADLINES
- 21:00 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 21:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 21:45 POČASÍ
- 21:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 21:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 22:15 POČASÍ
- 22:18 ŽIVĚ Z PACOVA
- 22:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 22:35 POČASÍ
- 22:38 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 22:53 POČASÍ
- 22:56 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 22:58 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 23:00 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 23:15 POČASÍ
- 23:18 STUDIO iVysočina
- 23:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 23:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 23:45 POČASÍ
- 23:48 STUDIO iVysočina
- 23:58 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Народ
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Антизомбі
- 10:15 Громадянська оборона
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Останній день диктатора
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Історичні факти
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети