Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Barokní Holešov a Buchlovice
- 01:25 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Frýdlantský výběžek)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Žďárské vrchy)
- 06:25 Na cestě po ostrově Madeira
- 06:59 Studio 6
- 10:10 Všechnopárty
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Duhová kulička
- 16:10 Magnum (Krása nezná bolest)
- 17:00 Na cestě po Valencii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Den, kdy nevyšlo slunce
- 21:30 Ten, který skákal přes kaluže
- 01:30 Za mřížemi: v nejdrsnějších věznicích světa (2)
- 02:15 Vzkaz Ladislava Pilky
- 02:30 Před půlnocí
- 03:00 Ta naša kapela
- 03:25 Ukrajinská čítanka: Ukrajina, davaj, Ukrajina
- 03:35 Čaj pro třetího
- 04:05 Petr Drda, archeolog
- 04:20 Život mezi kroji
- 04:45 Dobrodružství vědy a techniky (Příroda a kultura - národní park Gwaii Haanas)
- 05:15 Skalická Morávka
- 05:30 Tábor
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Rekordní přehrady
- 06:50 Zázraky lidského génia (Katedrály)
- 07:45 Svérázné chování zvířat (2)
- 14:45 Divoká Austrálie (V zemi vombatů)
- 15:35 Poľana
- 20:00 Železná maska
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:09 Ano, šéfe!
- 01:19 Policie v akci
- 02:15 Policie Hamburk XII (Tchyně za všechny peníze)
- 03:11 Policie Hamburk XII (Bohatý taťka)
- 04:06 Closer: Nové případy III (Nepodařený večírek)
- 04:58 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (178)
- 07:35 M.A.S.H (179)
- 08:04 M.A.S.H (180)
- 08:32 M.A.S.H (181)
- 09:03 M.A.S.H (182)
- 09:32 Malý pitaval z velkého města (Benjamínci)
- 14:34 Policie v akci
- 15:34 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 18:00 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Večírek
- 22:00 7 pádů Honzy Dědka
- 23:08 Ano, šéfe!
- 04:35 Autosalon.tv
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:02 Prima Pauza: Partička
- 06:04 Prima Pauza: Partička
- 06:07 Příhody Bolka a Lolka (Opička)
- 06:16 Autosalon.tv
- 07:19 Partička
- 07:59 Fotr na tripu VI
- 08:41 Top Gear XXVI (5)
- 09:44 Top Gear II (4)
- 22:10 ESCAPE
- 23:05 Partička Nová krev
- 04:46 Policie v akci
- 06:00 Noční Praha
- 06:20 Closer: Nové případy V (Odvykačka)
- 07:14 Komisař Rex VI (Vraždy za úplňku)
- 00:01 Zítřek nikdy neumírá
- 02:22 Inkvizitor
- 04:12 Námořní vyšetřovací služba XII (Zabijte posla)
- 05:05 M.A.S.H
- 05:28 M.A.S.H
- 06:00 Pohádky Bolka a Lolka (Sněhová královna)
- 06:19 Velké putování Bolka a Lolka
- 06:35 M.A.S.H
- 07:05 M.A.S.H
- 07:35 M.A.S.H
- 11:52 Těžká váha
- 14:44 Pouto až za hrob
- 18:17 Dámská jízda
- 20:09 Mise na Mars
- 22:23 Síla života
- 04:55 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:32 Prostřeno!
- 07:42 1. MISE (Osudová chyba)
- 10:22 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 23:04 Tudorovci (7)
- 06:00 Panáček Paneláček (O zakletém vodotrysku)
- 06:05 Jogínci
- 06:20 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:45 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Drobečkové
- 07:25 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (9)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu! IX
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Olympijská Shaun
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (5)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 13:55 Příběhy o telátku
- 14:10 Stavitelé II
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (12)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:50 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a ježek)
- 18:55 Kámoši hafíci (10)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (6)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:45 Taneční příběhy Darii Klimentové (2)
- 01:15 Norská čítanka: Gunstein Bakke
- 01:20 Norská čítanka: Asne Seierstad
- 01:35 Televizní klub neslyšících
- 02:00 Terra musica
- 02:30 Divadlo žije!
- 02:55 V televizi
- 03:20 BRAVO! Pavel Haas Quartet
- 03:55 Mladý design
- 04:15 Kouzlo animace
- 04:45 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (2)
- 21:00 Moonwalker
- 12:08 Ráj podle Bryana (Až do dna)
- 13:10 Neuvěřitelné dorty (1)
- 13:41 Neuvěřitelné dorty (2)
- 14:03 Farmář hledá ženu SK
- 15:11 Prostřeno v Británii XVIII (12)
- 15:41 Neuvěřitelné dorty (3)
- 04:21 Rodinná pouta (Msta)
- 05:25 Hrdina kuchyně
- 06:00 Léto s Italem
- 06:48 Nikdo není dokonalý
- 07:52 Columbo (Odpočívejte v pokoji, paní Columbová)
- 14:50 Rodinná pouta (Pochybnosti)
- 15:58 1. MISE (Z kola ven)
- 17:16 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:09 Jak se staví sen - extra
- 01:09 K věci
- 01:38 Prima Česko
- 02:09 Prima Svět
- 02:42 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:11 7 pádů Honzy Dědka
- 08:01 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:32 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:38 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:26 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 11:33 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 14:00 Zprávy
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:19 K věci (Simon Michalidis)
- 15:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 15:33 Zprávy
- 15:34 Počasí
- 15:41 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Speciál (Karel Gott 85)
- 20:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:00 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 23:55 360⁰
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Barokní Holešov a Buchlovice
- 01:25 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Frýdlantský výběžek)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Žďárské vrchy)
- 06:25 Na cestě po ostrově Madeira
- 06:59 Studio 6
- 10:10 Všechnopárty
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Duhová kulička
- 16:10 Magnum (Krása nezná bolest)
- 17:00 Na cestě po Valencii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Den, kdy nevyšlo slunce
- 21:30 Ten, který skákal přes kaluže
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Barokní Holešov a Buchlovice
- 01:25 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Frýdlantský výběžek)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Žďárské vrchy)
- 06:25 Na cestě po ostrově Madeira
- 06:59 Studio 6
- 10:10 Všechnopárty
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Duhová kulička
- 16:10 Magnum (Krása nezná bolest)
- 17:00 Na cestě po Valencii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Den, kdy nevyšlo slunce
- 21:30 Ten, který skákal přes kaluže
- 02:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (15)
- 03:10 U stánku II (11)
- 03:20 Výleťák (149)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (164)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (165)
- 08:15 Zahradní proměny VIII (25)
- 09:15 Zahradní proměny VIII (26)
- 12:15 Otec Braun (2)
- 20:10 Když Burian prášil
- 22:20 Za řekou je Texas
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 14:30 Kriminálka Miami IX (Mayday)
- 15:30 Výměna manželek XII
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:40 Na lovu II
- 00:45 Osudová přitažlivost
- 02:50 Pavučina snů
- 12:15 Teleshopping
- 12:30 Jak vycvičit draka 2
- 14:25 Můj letní princ
- 16:10 Chlapci a chlapi (Zelené Vánoce)
- 17:25 Karate Kid
- 20:00 Dannyho parťáci 2
- 22:30 Monster Hunter
- 04:05 PAOK Mateco - Tofas Bursa
- 06:00 Walker, Texas Ranger VII (12)
- 06:45 Spartan: Týmová výzva (2)
- 07:25 Mistři zastavárny XXIV (5)
- 08:15 Mezi žraloky XI (15)
- 10:05 Kobra 11 XXV (15)
- 12:00 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (13)
- 13:15 Válka skladů X (23)
- 16:45 Kobra 11 XXV (16)
- 17:45 Kobra 11 XXVI (1)
- 18:40 Válka skladů X (25)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (7)
- 20:30 Mistři renovací (5)
- 21:20 Kachní dynastie III (6)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VII (14)
- 23:10 Kobra 11 XXV (16)
- 00:25 Teorie velkého třesku XI (24)
- 00:50 Teorie velkého třesku XII (3)
- 02:05 Malý Sheldon II (2)
- 02:40 Zlatá sedmdesátá VII (17)
- 03:20 Americký táta IV (3)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 2 $ocky III (22)
- 05:35 Ženatý se závazky (55)
- 06:25 Zig a Sharko IV (59)
- 07:05 Bakugan: Vzestup Geoganů (49)
- 07:10 Přátelé VII (22)
- 08:05 2 $ocky III (24)
- 08:30 2 $ocky IV (3)
- 09:50 Malý Sheldon II (6)
- 11:20 Ženatý se závazky (57)
- 12:20 Dva a půl chlapa V (2)
- 13:10 Přátelé VII (22)
- 14:00 Teorie velkého třesku XI (24)
- 14:30 Teorie velkého třesku XII (3)
- 15:45 2 $ocky IV (7)
- 18:20 Dva a půl chlapa V (4)
- 19:10 Malý Sheldon II (8)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (7)
- 21:35 Přátelé VII (24)
- 22:30 Americký táta IV (5)
- 23:20 Dva a půl chlapa V (4)
- 04:15 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:10 Na lovu II
- 12:00 Beze stopy VII (Přátelé a sousedé)
- 12:50 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko VII (16)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VII (20)
- 01:10 Skrytá rodinná tajemství
- 02:30 Doktorka Quinnová II (6)
- 04:00 Nemocnice Chicago Med VII (20)
- 04:40 Oteckovia II (52)
- 05:35 Ulice (4324)
- 07:10 Život na jachtě: Středomoří VI (17)
- 08:50 Čarodějky III (21)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:30 Oteckovia II (55)
- 12:20 Doktorka Quinnová II (8)
- 16:30 Vyměněné osudy II (31)
- 18:15 Čarodějky III (22)
- 19:05 Gympl s (r)učením omezeným (Útěk)
- 20:15 Nekonečná láska II (97)
- 21:05 Nekonečná láska II (98)
- 10:30 NBA - akce měsíce
- 10:45 Draft NHL 2024
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (11)
- 11:30 1:1 Sport Show (63)
- 15:00 PFL 3
- 18:50 Odpolední sportovní noviny
- 18:55 Fotbal: Švédsko - Anglie
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 1:1 Sport Show (64)
- 21:30 Spade poker show 2024 (12)
- 22:00 Prague rugby 7s 2024
- 22:30 WES E - Bike World Series #1
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 Basketbal: Tofas Bursa - SIG Štrasburk
- 00:20 Agatha Christie: Poirot (Spona na topánke)
- 02:00 Správy RTVS "N"
- 02:55 Don Matteo (Diva)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Nebíčko v papuľke
- 05:20 Capri (10)
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri (11)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Podvod)
- 16:00 Správy
- 16:35 Bez batožiny (Mjanmarsko - Švedagonská pagoda)
- 17:05 Detektívi zo severu IX (Čierny obraz)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Čas pochybností)
- 22:15 Prípady 1. oddelenia (3)
- 23:20 Správy „N“
- 00:35 Správy RTVS "N"
- 01:25 Hírek
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Hapčí!)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Od prameňa - Rusínsky
- 08:30 Kimondó - Na kus reči
- 08:55 Vietnamský magazín
- 09:25 Príživník
- 10:25 Ako sa neoženiť
- 11:05 Spadla z oblakov (Únos)
- 11:30 Obedníček (Tresky plesky "N")
- 11:40 Rusty
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Z Moravskosliezskeho kraja)
- 12:30 Herbárium (Dubová kôra)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Našla sa Dori)
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon (Ako kúzlom)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:35 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 22:00 Kukačky (5)
- 22:50 Kukačky (6)
- 23:45 Nebeské geto
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Barokní Holešov a Buchlovice
- 01:25 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Frýdlantský výběžek)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Žďárské vrchy)
- 06:25 Na cestě po ostrově Madeira
- 06:59 Studio 6
- 10:10 Všechnopárty
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Duhová kulička
- 16:10 Magnum (Krása nezná bolest)
- 17:00 Na cestě po Valencii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Den, kdy nevyšlo slunce
- 21:30 Ten, který skákal přes kaluže
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Barokní Holešov a Buchlovice
- 01:25 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Frýdlantský výběžek)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Žďárské vrchy)
- 06:25 Na cestě po ostrově Madeira
- 06:59 Studio 6
- 10:10 Všechnopárty
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Duhová kulička
- 16:10 Magnum (Krása nezná bolest)
- 17:00 Na cestě po Valencii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Den, kdy nevyšlo slunce
- 21:30 Ten, který skákal přes kaluže
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Ekonomika :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - Káva
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Víno
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:25 Experiment: 80 ROKOV ASTRONOMICKÉHO ÚSTAVU SAV
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 04:25 Národ velryb
- 06:05 Ostrov delfínů
- 07:50 Moře kouzel
- 09:20 Kincsem
- 11:35 Doma je tady
- 14:45 Randění v New Yorku
- 16:25 Nouzový let
- 20:15 Simulant
- 22:10 Operace vykoupení
- 23:55 Slídil
- 00:45 První oddělení
- 01:25 Policisté v akci
- 02:10 Policisté v akci
- 02:50 Soudní síň (Vystěhování)
- 03:40 Soudní síň (Zabiják bez vodítka)
- 04:25 Krimi
- 04:50 Noviny
- 05:25 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:20 První oddělení
- 06:55 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 08:55 Soudní síň (Vystěhování)
- 09:55 Soudní síň (Manipulátorka)
- 11:00 Pod povrchem (12)
- 12:05 Kutyil s.r.o. II (Testament)
- 12:55 Soudní síň (Neposedný syn)
- 13:55 Soudní síň (To dítě umírá)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Ve jménu děvčat)
- 17:55 Soudní síň (Bitka)
- 22:50 Kriminálka Kraj (Němé přiznání)
- 23:45 První oddělení
- 00:45 Survivor
- 01:45 Aj múdry schybí
- 02:55 Partička
- 03:20 Susedské prípady
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:00 Svokra
- 11:05 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Búrlivé víno (55)
- 13:00 V mene zákona
- 14:00 Rodinné prípady
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (56)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (1)
- 21:45 Dunaj, k vašim službám II (2)
- 00:35 Lovci plážových domů (9)
- 01:00 Grandiózní domovy (1)
- 01:45 Mistři dřeva (5)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (11)
- 03:35 Dům snů II (11)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (11)
- 09:55 Grandiózní domovy (1)
- 10:45 Lovci plážových domů (9)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (3)
- 14:20 Dům snů II (11)
- 15:10 Mistři dřeva (6)
- 16:05 Lovci plážových domů (10)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? IV (4)
- 17:30 Grandiózní domovy (2)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (14)
- 21:15 Dům snů (2)
- 00:25 Vzmužme se
- 01:55 Apokalypsa v Hollywoodu
- 03:40 Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství
- 06:00 Za všechno může kocour
- 07:40 Barry Seal: Nebeský gauner
- 09:30 Příchozí
- 11:25 Cesta do Betléma
- 15:15 Roboti
- 20:00 Mělas to vědět (1)
- 20:55 Turista II (5)
- 21:55 Noční zvířata
- 23:50 Blok 99
- 00:40 Patriot
- 03:20 Anatomie pádu
- 10:00 (J)elita ze střídačky 2
- 11:30 Přátelé (13)
- 11:50 Přátelé (14)
- 12:15 Mikádo
- 13:50 Panna, nebo orel
- 15:20 Tenet
- 17:45 Ukradené údolí
- 19:30 Čtyřicítka na krku
- 21:45 Čtyři dobré dny
- 23:25 Den díkůvzdání
- 01:50 Rod Draka II (5)
- 02:50 Sektor II (5)
- 03:50 Máma k nakousnutí (5)
- 04:20 Neneh Superstar
- 06:00 Třináct životů
- 12:05 Shazam! Hněv bohů
- 14:10 Můj týden s Marilyn
- 15:50 Blízko od sebe
- 17:50 Bestsellery
- 19:30 Girls III (Ona souhlasí)
- 20:00 Girls III (Mrtvá uvnitř)
- 20:30 Můžu tě zničit (9)
- 21:00 Mělas to vědět (1)
- 21:55 Turista II (5)
- 22:55 Klub nájemných vrahů
- 01:05 Nenávist
- 02:45 Dívka, která létala
- 04:25 Blesk
- 06:00 Když Harry potkal Sally
- 07:35 Jako nikdo jiný
- 09:25 V deltě
- 11:10 Směna
- 12:35 Přišel čas na lásku
- 14:40 Kde život začíná
- 16:20 Jako nikdo jiný
- 18:10 Levhart anatolský
- 20:00 Velký George Foreman
- 22:10 Lore
- 00:10 Utajený
- 02:10 Sparta
- 03:50 Irské sbohem
- 04:20 Moje láska, mon amour
- 06:00 Vrch řvoucích lvic
- 07:30 Mamma Roma
- 09:20 Navrátilka
- 11:15 Slepá vrba, spící žena
- 13:05 Yuni
- 14:45 Jsme živé bytosti
- 16:25 Růžový měsíc
- 20:30 Elysium
- 22:20 Ben Hur
- 04:00 Mrazivé zlato (Šedesát stupňů odloučení)
- 04:45 Hranice nemožného (Díl 13)
- 05:30 Průkopnice (Práce na plotu)
- 06:05 Průkopnice (Chutné cukroví)
- 06:30 Smallville (Naděje)
- 07:30 Smallville (Masky)
- 10:20 Žena ve vodě
- 12:25 Smallville (Fortune)
- 13:20 Smallville (Potomek)
- 20:00 Selena
- 22:30 Pod rouškou noci
- 00:25 3 dny na zabití
- 02:20 Skautův průvodce zombie apokalypsou
- 03:50 Poslední polda IV (11)
- 04:35 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Šakalí léta
- 08:15 Zločin na palubě
- 10:05 Gambit
- 12:00 Posedlý pacient
- 13:50 Havel
- 16:00 Snoubenec nebo milenec?
- 17:50 Bába z ledu
- 20:00 Únos
- 22:05 Sbohem, baby
- 00:30 Hranice pašeráků
- 02:00 Trable Petuniových
- 03:50 Snídaně po sexu
- 05:55 Muž ve stínu
- 13:00 Deník lásky
- 14:30 Hořko-sladko
- 21:00 Paříž 36
- 23:00 Bitva o Inčchon
- 01:10 Trable s ex
- 02:35 Synku, synku, cos to proved
- 04:05 Fame – Cesta za slávou
- 06:00 Hrdinové
- 07:45 Tygři železnice
- 09:45 Slova a obrazy
- 11:40 Šéf
- 13:30 Lope - Nezkrotný básník
- 15:20 Moje superbejvalka
- 16:55 Madam služebná
- 20:00 Problémissky
- 21:45 Julieta
- 23:25 Za borovicovým hájem
- 05:30 Na táboře
- 06:55 Kouzelné maliny
- 08:15 Zuřivé plameny
- 09:50 Nico - bájný jednorožec
- 11:25 Spy kids: Stroj času
- 12:50 Strážce majáku
- 16:25 Hospodu vám nedáme
- 21:00 Zkáza rodu Hickmanů
- 22:40 Psáno sarkasmem
- 00:20 Nevlastní dcera
- 01:45 Lidé, které možná znáš
- 03:15 Zkažené mládí
- 05:45 Mandie a poklad Čerokíů
- 07:50 Stažení
- 10:05 Který je ten pravý?
- 19:55 STARS! (- EDWARD NORTON)
- 20:00 Nora Roberts: Prokletá zátoka
- 21:55 Svobodná umění
- 23:55 V zajetí posedlosti
- 00:40 The Waiting
- 01:55 Her Lonely Lane
- 03:55 The Last Day of August
- 05:10 Secret Workshops
- 05:50 End of Program
- 06:00 Fairy Tale for Average People
- 06:15 Behind Green Lights
- 07:20 The Gold Rush
- 08:45 Dirty Linen to the Sun
- 09:00 Ginza Cosmetics
- 10:25 Fabiu
- 10:55 Career Girl
- 12:00 Schengen
- 12:10 True Smile
- 13:35 Stamm
- 13:45 Aicha
- 14:10 Our Quarantine
- 15:35 Dingi
- 15:45 The Chase
- 17:10 The War is Over
- 18:55 Second Acts
- 19:10 Charade
- 21:00 And Then There Were None
- 04:00 TROUBLE IN LEMUR LAND
- 05:00 THE CONDOR MAN FROM ARGENTINA
- 06:00 SHOW ME WHERE YOU LIVE (VIETNAM)
- 06:30 SHOW ME WHERE YOU LIVE (THE KOROWAI, AT THE HEART OF THE FOREST)
- 07:00 MOST INTRIGUING SAFARI DESTINATIONS (SINGITA PAMUSHANA)
- 07:25 MOST INTRIGUING SAFARI DESTINATIONS (CAMP AMALINDA)
- 07:50 MOST INTRIGUING SAFARI DESTINATIONS (INN ON RUPURARA)
- 10:00 SPAIN'S LAST LYNXES
- 11:00 AFRICA'S DEADLIEST (EP. 03)
- 12:00 ANATOLIA LAND OF THE APRICOTS
- 13:00 SAVE THE BUCARDO
- 14:00 EUROPEAN IDENTITIES
- 15:00 TRAVEL BY DART (CUBA - PART 2)
- 15:30 TRAVEL BY DART (COSTA RICA)
- 16:00 THE SUBVERSIVES
- 17:00 THE SOLOMON TREASURES
- 20:00 ORGANIC PANIC (HOME)
- 20:25 FENTANYL (THE UNSTOPPABLE EPIDEMIC)
- 21:10 UNDERWATER OKAVANGO
- 22:05 THE SEAWOMEN OF JAPAN
- 23:00 TIGERFISH: AFRICA'S PIRANHA
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 CITY CHIC BERLIN
- 16:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (30)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (31)
- 18:00 LUXURY LIFE
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (43)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (44)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (5)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (6)
- 21:00 NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
- 00:00 Fighting Rookies 2014
- 00:50 Fighting Rookies 2014
- 01:40 We Love MMA 52, 18.01.2020
- 04:05 Hard Knocks Fighting, Ep. 9
- 04:55 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 LNK Boxing Night 5, Arena Riga, 11.11.2017
- 10:10 NEW Snakepit 2016
- 00:00 SPORTS MAX (40)
- 00:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 01:00 SHIFTING GEARS
- 01:30 SHIFTING GEARS
- 02:00 WILD SURF 2019 (15)
- 02:30 WILD SURF 2019 (16)
- 03:00 BETTER THAN FOUR 2016 (CAPE TO CAPE MTB - PART 1)
- 03:30 BETTER THAN FOUR 2016 (PORT TO PORT MTB - PART 2)
- 04:00 GEARING UP 2020 (6)
- 04:30 GEARING UP 2020 (7)
- 05:00 KITE MASTERS 2019/2020 (11)
- 05:30 KITE MASTERS 2019/2020 (12)
- 06:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 06:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 07:00 SHIFTING GEARS
- 07:30 SHIFTING GEARS
- 10:00 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 10:30 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 11:00 WORLD OF WATERSPORTS (25)
- 11:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 12:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (11)
- 12:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (12)
- 13:00 GP RACING 2022 (41)
- 13:30 GP RACING 2022 (42)
- 16:00 AUTOSPEED 2019 (13)
- 16:30 AUTOSPEED 2019 (14)
- 17:00 BOARD STORIES SURFING (36)
- 17:30 BOARD STORIES SURFING (37)
- 18:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (8)
- 18:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (9)
- 19:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 19:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 20:00 BOAT SHOW 4K (16)
- 20:30 BOAT SHOW 4K (17)
- 21:00 SPORTS MAX (40)
- 21:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 22:00 GEARING UP 2020 (5)
- 22:30 GEARING UP 2020 (6)
- 23:00 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 23:30 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 04:05 WARRIORS FOR WILDLIFE (1)
- 05:00 MAX FOODIE: MAURITIUS (CHAPTER 1)
- 05:30 MAX FOODIE: MAURITIUS (CHAPTER 2)
- 06:00 DRONE WARS (5)
- 06:50 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 07:45 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SPICY, S3)
- 20:10 FOR FUN ONLY (CHASING THE WIND BALLOONS)
- 20:35 FOR FUN ONLY (3)
- 21:00 ISLAND HUNTER (BELIZE)
- 21:50 INK THERAPY (6)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:50 Jedinečné letisko v Dubaji (1)
- 01:40 Téma (154)
- 02:20 Dejiny červenej armády (2)
- 03:20 Príbeh dvoch sestier (1)
- 08:30 Doslova
- 09:10 Homo Sapiens: nový začiatok (1)
- 10:00 Travelistan (10)
- 10:25 Téma (156)
- 11:05 Vraždy na výletnej lodi (4)
- 11:55 Spojené arabské emiráty z vtáčej prespektívy (1)
- 12:55 Telenákupné pásmo (3)
- 13:10 Kostarika
- 14:10 Spoločenstvá zvierat (5)
- 15:05 Len peniaze nestačia (20)
- 15:45 Sadnite si, prosím (26)
- 16:25 Vo vnútri lietadlovej superlode (1)
- 17:20 Vyrobené na Slovensku (1)
- 17:35 Michail Gorbačov (1)
- 18:35 Humboltov prúd
- 19:35 Doslova
- 00:25 Naše zprávy
- 00:40 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 02:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (12)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Pašák (4)
- 22:05 El Chapo III (4)
- 23:00 Poklad z půdy
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:35 Soudkyně Barbara
- 14:45 Soudce Alexandr
- 15:55 Soudkyně Barbara
- 17:00 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Vepřový bůček)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 18:00 Poklad z půdy
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 01:55 Lipnožurnál
- 02:10 Petrovický zpravodaj
- 02:20 Valašský zpravodaj
- 02:30 Rozhovor S...
- 02:55 Vtipkování: Pavel Richter
- 03:35 Mladý Svět: Leona Machálková
- 04:30 Narcos
- 05:35 Rozhovor S...
- 06:00 O letadlech a létání: Filip Suk, pilot a konstruktér letadel
- 06:25 Lipnožurnál
- 06:40 Petrovický zpravodaj
- 06:50 Valašský zpravodaj
- 07:00 Magazín z Valašska
- 07:20 Magazín z Valašska
- 07:40 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:50 Narcos
- 23:40 Dobrý večer s A11: rerpíza
- 00:30 Ztracený svět (3)
- 01:15 Ztracený svět (4)
- 02:00 Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII (5)
- 02:50 Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII (6)
- 03:45 Bosch VI (7)
- 04:25 Bosch VI (8)
- 05:05 Bosch VI (9)
- 06:00 Seriálový tip (1)
- 06:20 Seriálový tip (1)
- 06:45 Profil zločinu III (1)
- 07:50 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (17)
- 10:40 Profil zločinu III (1)
- 11:45 Hvězdná brána: Atlantida (6)
- 16:25 Profil zločinu III (3)
- 17:20 A-Team II (4)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (20)
- 21:00 Macgyver IV (12)
- 21:50 Macgyver IV (13)
- 00:50 Ztracený svět II (7)
- 01:45 Zločin II (2)
- 02:35 Ztracený svět II (7)
- 03:20 Totalcar II (9)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (5)
- 10:00 Ztracený svět II (6)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (1)
- 13:55 A-Team II (9)
- 16:00 Námořní vyšetřovací služba XVI (24)
- 16:55 Ztracený svět II (7)
- 17:55 Ztracený svět II (8)
- 18:50 Xena II (6)
- 19:50 A-Team II (10)
- 22:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (24)
- 23:50 Xena II (6)
- 00:10 Dcery duchem (14)
- 01:50 Brousko III (75)
- 02:40 Brousko III (76)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (14)
- 12:30 Teleshop (1)
- 12:50 Domek na prérii V (11)
- 13:50 Grand Hotel (11)
- 14:50 Grand Hotel (12)
- 15:50 Brousko III (77)
- 16:55 Dcery duchem (15)
- 18:15 Domek na prérii V (12)
- 19:15 Grand Hotel (13)
- 20:10 Grand Hotel (14)
- 21:20 Domek na prérii V (12)
- 22:20 Grand Hotel (13)
- 23:20 Grand Hotel (14)
- 01:50 Mia madre
- 03:40 Klidný chaos
- 10:15 Layla Fourie
- 12:10 Assassin
- 14:05 Pride
- 16:10 Turné
- 18:05 Střípky paměti
- 19:55 Případ SK1
- 22:00 Příslib úsvitu
- 08:45 Narušitel systému
- 10:55 Nitram
- 12:50 Zvuk hluku
- 14:40 Údolí
- 16:30 Ach, ty holky
- 17:55 Drazí soudruzi!
- 20:00 Milenka
- 22:00 Sparta
- 23:45 Dokonalý pacient
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Kouzlování
- 06:30 Zabij nudu!
- 06:40 Staré pověsti české (20)
- 06:55 Bílý tesák (Věrnost)
- 07:00 Mach a Šebestová (O utrženém sluchátku)
- 07:15 O Mikešovi (Pohádka o Klikotoči)
- 07:25 Broučci (Šťastnou cestu, Broučku!)
- 07:30 O Dorotce (Dorotka a abeceda)
- 07:45 Tisíc a jedna noc (Taškář Džina)
- 08:00 Brundibáři (Konzerva)
- 08:15 Já Baryk (Já Baryk a moje sýkorka)
- 08:25 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a škola)
- 09:00 Teleshopping
- 10:05 Bílý tesák (Štěstí)
- 10:15 Mach a Šebestová (Školní výlet)
- 10:20 O Mikešovi (Babička vypráví pohádku)
- 10:35 Broučci (Broučkův smutný návrat)
- 10:40 O Dorotce (Dorotka a zpěvák)
- 10:50 Tisíc a jedna noc (Odměna)
- 11:10 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka pořádala maškarní bál)
- 11:20 Já Baryk (Já Baryk a můj zajíc)
- 11:25 Pojďte pane, budeme si hrát (Potkali se u Kolína)
- 12:00 Sny na neděli
- 13:25 Až opadá listí z dubu
- 14:00 Pověste ji vejš!
- 18:00 Rána jistoty
- 19:15 Filmové minuty
- 19:20 O Mikešovi (Mikeš u cirkusu, Pohádka o Klikotoči)
- 20:00 Jak napálit advokáta
- 21:20 Poklad pana Arna
- 21:40 Kinosál
- 22:00 … a pozdravuji vlaštovky
- 23:35 Teleshopping
- 04:30 Paranormální kriminalisté III (Osudová extrakce)
- 04:50 Alexandr Veliký
- 05:45 Paranormální kriminalisté III (Osudové ženy)
- 06:10 Lovci zázraků (2)
- 07:00 Teleshopping
- 14:05 Dějiny podsvětí II (Chicago)
- 15:30 Otázky nad obřími blesky
- 22:00 Lovci zázraků (2)
- 23:20 Apollo: Nový Měsíc
- 00:00 Hrůzná minulost
- 01:25 Poslední minuty na Zemi
- 02:50 Měsíc v ohrožení
- 04:20 Návrat
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 08:50 Kissinger
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 Záhada ztracené lodi
- 16:30 Poklad na jezeře
- 17:45 Bombardování Drážďan
- 01:10 Kazatel Kalašnikov
- 03:10 Un crimen argentino
- 05:00 Close Up III (9)
- 05:30 Close Up III (6)
- 06:00 Zoom In - Sing 2
- 06:05 Zálesák
- 08:00 Doktorka k nakousnutí
- 09:40 Zkrocení zlé ženy
- 11:40 Dva světy
- 13:20 Police Story 2
- 14:55 Ip Man 2
- 16:45 Mistrův syn
- 18:35 Policajtka
- 20:20 Sexbomba od vedle
- 22:00 Underworld: Vzpoura Lycanů
- 23:25 Zákon ulice
- 00:00 Vnitřní nepřítel
- 01:30 Šibenice
- 03:00 Lovci stínů
- 04:35 Jako jed
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Villains
- 06:00 Hollywood’s Best Film Directors II (1)
- 06:30 Close Up III (17)
- 07:05 D’Artagnanova dcera (1)
- 08:45 D’Artagnanova dcera (2)
- 10:10 Nenapravitelní
- 11:45 Záměna
- 13:25 Opičí úder
- 15:20 Království prstenu (1)
- 16:50 Království prstenu (2)
- 18:20 Dvojníci
- 20:10 Ad Astra: Osudová mise
- 22:00 Žoldáci spravedlnosti
- 23:35 Wrong Turn
- 00:20 Červený trpaslík IV (4)
- 00:55 Starsky & Hutch
- 02:55 Comedy Club V (10)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas II (15)
- 12:00 Vánoční večírek
- 20:00 Překladatelé
- 22:25 Comedy Club V (11)
- 23:00 Comedy Club V (12)
- 23:30 Červený trpaslík IV (4)
- 08:00 Quest (Lucknow 1, India)
- 08:30 Food Stories (Malay)
- 09:00 XP Guide (Copenhagen)
- 09:30 World Spas (Kumarakom, Kerala)
- 04:31 Království vlka arktického (Poslední hon)
- 05:15 Příběh pumy (Znovuzrození)
- 06:00 Americká divočina II (Krásami Grand Canyonu)
- 06:21 Americká divočina II (Záhady Údolí smrti)
- 06:44 Život psounů (Záplava starostí)
- 07:06 Život psounů (Jak byl dobyt západ)
- 07:28 Nejnebezpečnější hadi světa (Severní a Jižní Amerika)
- 00:00 Druhá světová válka: Peklo v hlubinách II (Severní moře)
- 00:45 Apokalypsa: 2. světová válka (Konec noční můry)
- 01:30 Pašerákům na stopě III (Ropa pro terorismus)
- 02:15 Jak chytit pašeráka VI (Ukryto v kufru)
- 03:00 Jak se staví superauta II (Audi R8 Drifter)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Vzácný náklad)
- 00:00 No nazdar! Irwinovi zasahují IV (Terriin zázračný klokan)
- 00:45 Poslední obyvatelé Aljašky II (Hluboká zima)
- 01:30 Amanda zachraňuje II (Jednooký rotvajler)
- 02:15 Zoltan, vlčí muž (3)
- 03:00 No nazdar! Irwinovi zasahují IV (Terriin zázračný klokan)
- 03:45 Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (Jeff a jaguár)
- 12:10 Vymřeli, či žijí II (9)
- 13:05 Jak to zvířata dokážou (21)
- 13:33 Jak to zvířata dokážou (22)
- 04:15 Pěšky napříč Himalájemi (1)
- 05:05 Historie KGB (3)
- 06:00 Drama v oblacích (1)
- 07:00 Technické katastrofy II (5)
- 07:55 Mistři ve foukání skla (4)
- 12:30 Technické katastrofy II (5)
- 13:25 Život na válečné lodi (4)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (5)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (5)
- 15:15 Život v sevření mrazu IX (16)
- 18:10 Pěšky napříč Himalájemi (2)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (5)
- 19:35 Mistři ve foukání skla (6)
- 20:00 Zvláštní a záhadné IV (12)
- 20:55 FBI - Agenti řeší případy (7)
- 21:25 Diktátoři (1)
- 10:10 Dynastie II (5)
- 11:25 V továrně VI (5)
- 14:30 Ben Fogle: Návrat do divočiny III (2)
- 15:30 Dynastie II (6)
- 16:45 V továrně VI (6)
- 17:55 V továrně VIII (9)
- 10:00 Americké monstrum VII (5)
- 11:00 Americké monstrum VII (7)
- 12:00 Vraždy v rodném městě: Místní záhady (Osudová rodina a jižanský stalker)
- 12:30 Vraždy v rodném městě: Místní záhady (Zachyceno kamerou a šílený řidič)
- 13:00 Vraždy v rodném městě: Místní záhady (Uhořela zaživa a pohřešovaná matka)
- 13:30 Vraždy v rodném městě: Místní záhady (Večerka a vraždy pozdních zpráv)
- 00:15 Americká spravedlnost (Tragická noc v Dallasu)
- 01:00 Vražda: Poslední hodiny IV (Rychlé občerstvení studené spravedlnosti)
- 01:45 Motiv k vraždě (Ďábelský cizinec)
- 02:05 Motiv k vraždě (Cizinec na stanici)
- 02:30 Soudní kamera V (133. epizoda)
- 02:55 Soudní kamera V (134. epizoda)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Pohřbená tajemství)
- 00:00 Znovunašlápnutí rodného města (Renovace v Cornwallu)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Návrat na Kauai)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Tání na Oahu)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Dům u jezera, nebo u moře?)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii V (Vlastní dům v Kalifornii)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Od nájemců k majitelům)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLV (Něco s charakterem, nebo nic v Atlantě)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLVI (Situace ve Scituate)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? II (Jedinečný potenciál)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? II (Malý, ale výhodný)
- 05:30 Mistři bazénů III (Living La Vida u jezera)
- 06:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (Zlatá dáma z jezera Mendota)
- 06:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (Tappahannock, město lásky)
- 07:00 Vlastní říše na břehu jezera (Plav, nebo se utopíš)
- 00:40 Kuchyně 14: Parádní letní jídla (4)
- 01:25 Dětská cukrářská soutěž : Biz Kids 11: Narozeniny jsou důležité (10)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mleté maso (10)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 19: Něco z Řecka (11)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 28: S příchutí Latinské Ameriky (7)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Pizza, vepřové a Peru (8)
- 03:40 Výcvikový tábor kuchařů 2 (4)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Velká potopa)
- 01:25 Válka skladů V (Máš radost, že to Dan zas prodal?)
- 01:45 Válka skladů V (Strašlivá mela)
- 02:10 Válka skladů V (Francouzský kšeft)
- 02:35 Mistři aukcí III (Allen má koule)
- 03:00 Mistři aukcí III (Mrtvý cíl)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Jeho krámy)
- 03:45 Hvězdy zastavárny XXIV (Corey do akce!)
- 04:30 Největší záhady historie V (Poklad kapitána Kidda)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Samurajové, kameny a skateboardy)
- 06:00 Mistři aukcí III (Led, led, baby)
- 06:20 Mistři aukcí III (Fanda raket)
- 06:40 Z ohnivé výhně IX (Gladiátoři kovárny: Bitvy pokračují)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Samurajové, kameny a skateboardy)
- 00:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 00:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 00:38 Planet Terra (Miami)
- 00:43 Global Treasures (Buxoro)
- 00:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 01:00 Vista Point (Valletta)
- 01:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 01:54 Planet Terra (Vratislav)
- 02:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 02:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 02:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 02:50 Global Treasures (Louvre)
- 03:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 03:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 03:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 04:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 04:53 Planet Terra (Hakone)
- 05:00 Vista Point (Záhreb)
- 05:27 Global Treasures (Dambulla)
- 05:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 05:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 05:54 Planet Terra (Persepolis)
- 06:00 7 Days (Kampánie)
- 06:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 07:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 07:29 Vista Point (Sevilla)
- 07:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 08:00 Vista Point (San José)
- 08:27 Global Treasures (Toruň)
- 08:38 Planet Terra (St. Ives)
- 08:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 08:54 Planet Terra (Meissen)
- 09:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 09:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 09:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 09:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 09:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 10:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 10:27 Vista Point (Mexico City)
- 10:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 11:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 11:11 Global Treasures (Firenze)
- 11:22 Esovision (Afrika)
- 11:50 Global Treasures (Visby)
- 16:00 Vista Point (Taipei)
- 16:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 16:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 16:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 16:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 17:00 On Tour (Kanál Göta)
- 17:29 Doc Time (Sumatra)
- 17:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Snooker
- 01:30 Cyklistika
- 03:30 Vytrvalostní závody
- 05:00 Snooker
- 06:30 Cyklistika
- 08:30 Formule
- 09:30 Vytrvalostní závody
- 11:00 Esports
- 11:30 Cyklistika
- 12:45 Cyklistika
- 18:15 Cyklistika
- 19:00 Olympijské hry
- 20:00 Olympijské hry
- 21:00 Olympijské hry
- 22:00 Cyklistika
- 23:30 Vytrvalostní závody
- 00:00 Cyklistika
- 01:30 Snooker
- 03:30 Cyklistika
- 04:30 Cyklistika
- 06:30 Snooker
- 08:00 Snooker
- 11:30 Lezení
- 17:00 Esports
- 17:30 Vytrvalostní závody
- 19:00 Cyklistika
- 20:00 Atletika
- 22:00 Snooker
- 00:15 Házená
- 02:00 Házená
- 03:45 Házená: Kielce - Aalborg
- 05:30 Superenduro, sestřih, Polsko
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: Växjö - Frölunda
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Fotbal: Slovinsko - Arménie
- 15:30 SuperEnduro
- 22:00 Box: Tysonovy největší údery
- 22:30 Házená
- 05:15 Box: TOP 25 KO 3/3
- 06:00 Fotbal: Al Hilal - Al Shabab
- 08:15 Televizní nákupy
- 09:15 Fotbal: Al Okhdoud - Al Hilal
- 11:30 Televizní nákupy
- 12:00 Házená
- 13:45 Televizní nákupy
- 14:15 Házená
- 16:00 Superenduro, sestřih, Francie
- 16:30 Házená
- 18:15 Box: Sugar Ray Robinson - Jake LaMotta, 1951
- 19:00 Házená
- 20:45 Poker
- 21:45 Box: Tysonovy největší údery
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 20:00 MM Automotive
- 20:30 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Drahomír Piok
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Amazonka Truck
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Grand Est Open 88
- 14:15 Drahomír Piok
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 22:00 Amazonka Truck
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 CH EBU - El Hadri Vs Gomez
- 00:25 Testovací tým: Peugeot 2008 PureTech 155 GT vs. Renault Captur TCe 155 Intens (43)
- 00:50 Testovací tým: Alpine A110 vs. Porsche 718 Cayman (44)
- 01:10 Test automobilu: VW Golf PHEV (45)
- 01:15 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (46)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (47)
- 01:45 Garáž 21 (48)
- 02:10 Zprávy (49)
- 02:15 Poklady v garáži (50)
- 02:45 Poklady v garáži (51)
- 03:15 Zpětný chod: Ford Granada (52)
- 03:30 Jiliny plechové klenoty: Triumph TR8 (53)
- 03:45 Rychlé kolo: Mercedes-AMG GT63 (54)
- 04:15 Drag Race: Porsche - síla ze Stuttgartu (55)
- 04:45 Racing Files: Historie okruhu v Monze (56)
- 05:15 Eastside Motors: Výtlaková monstra (1)
- 06:05 75 let AMS: Vášeň pro motorismus (2)
- 06:30 Přednost v jízd: Ford Mustang Mach-E (3)
- 06:45 Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (4)
- 07:40 Rychlé kolo: BMW M5 (5)
- 10:10 Test automobilu: VW Golf PHEV (10)
- 10:15 Přednost v jízdě: Mercedes-Benz V-Class Marco Polo (11)
- 10:30 Zprávy (12)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (13)
- 10:50 Garáž 21 (14)
- 11:15 Poklady v garáži (15)
- 11:45 Poklady v garáži (16)
- 20:10 Zprávy (32)
- 20:15 Testovací tým: VW T-Roc R vs. Cupra Ateca (33)
- 20:40 Test automobilu: Kia XCeed (34)
- 20:45 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (35)
- 21:00 Sedm nejrychlejších (36)
- 21:10 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (37)
- 21:15 Garáž 21 (38)
- 21:45 Poklady v garáži (39)
- 00:00 Nový muškař (16)
- 00:30 Bait Bait (Péter Varga - Pasta je nasazena)
- 01:00 Decathlon (Caperlan method feeder, jeden den)
- 01:30 Rybolov pod lupou (Rybník Fishing and Hunting)
- 02:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 3.díl)
- 02:30 Mistr zbrojíř (Termokamery na zbrani 1.díl)
- 03:00 Mistr zbrojíř (Termokamery na zbrani 2.díl)
- 03:30 Fish Mine S3 (1. Ipeľ)
- 04:00 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 1.díl)
- 04:30 Kapří divadlo (Rumunské týmy na IBCC 2024 2.díl)
- 05:00 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství v zelené Kalahari 1.díl)
- 05:30 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství v zelené Kalahari 2.díl)
- 06:00 Myslivecká kuchyně (S Krisztou Vrabel)
- 06:30 IBCC 2024 (1)
- 07:00 IBCC 2024 (2)
- 07:30 Jarní probouzení (Feeder s Don Carp Baits)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 15:00 Radio Top 30
- 17:00 Óčko hity
- 21:00 Hot hity
- 22:00 Naked Attraction
- 22:30 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 10:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 22:00 Devadesátky
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 TRUESCHOOL
- 12:00 WORKIN’
- 19:00 CZ&SK
- 20:00 GRIME TIME
- 22:00 REWIND! 5. ELEMENT
- 23:00 CHILLIN’
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (24)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (120)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (61)
- 08:20 Nespoutaný anděl (62)
- 09:20 Yago, syn džunle (133)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džunle (134)
- 15:55 Wolffův revír (74)
- 16:55 Stefanie (39)
- 17:55 Stefanie (40)
- 18:55 Nespoutaný anděl (63)
- 19:55 Nespoutaný anděl (64)
- 20:55 Wolffův revír (75)
- 21:55 Krampovoloviny (2)
- 22:55 Pohodové zprávy
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 ROCK SPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 ROCKSPECIÁL
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 METALMANIA
- 20:30 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Replay 90’
- 22:00 Retro love
- 00:00 Bruce Springsteen
- 02:53 Various Artists
- 03:00 Jack Johnson
- 03:55 Paul McCartney
- 05:51 Various Artists
- 06:00 Evanescence
- 07:25 Tom Petty & The Heartbreakers
- 08:20 Fleetwood Mac
- 08:43 Paramore
- 10:19 Kasabian
- 11:30 Jake Bugg
- 11:44 Various Artists
- 12:00 Jack Johnson
- 12:55 Paul McCartney
- 14:51 Various Artists
- 15:02 Yes
- 17:03 Iggy Pop
- 17:54 Slash & Myles Kennedy & The Conspirators
- 19:22 Lady Gaga
- 20:35 AJR
- 20:54 Various Artists
- 21:03 No Doubt
- 21:25 Coldplay - Coldpay
- 21:47 Coldplay - SXSW
- 00:20 Geordie Shore Žhavé singl léto XXII (9)
- 01:05 K popukání XXVIII (42)
- 01:30 K popukání XXXI (1)
- 01:55 K popukání XXXI (6)
- 02:15 K popukání XXXI (9)
- 02:40 K popukání XXXI (10)
- 03:00 K popukání XXXI (11)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXIII (23)
- 15:05 K popukání XXXI (18)
- 15:30 K popukání XXXI (19)
- 15:55 Pomoc! Mám tajný vztah! II (5)
- 20:30 Ridiculousness XXXVI (2)
- 20:55 K popukání XXVIII (38)
- 21:15 K popukání XXVIII (39)
- 21:40 K popukání XXXI (1)
- 01:00 MTV Top 20
- 02:00 Non Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 13:00 Non-Stop Hits
- 15:00 Today's Top Hits
- 16:00 Totally 10s!
- 18:00 Worldwide Hits
- 20:00 MTV Top 20
- 21:00 Totally 10s!
- 22:00 Worldwide Hits!
- 05:00 Crazy In Love!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Rap & R’n’B Jamz
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 22:00 We Belong Together! Classic...
- 23:00 Hits Don’t Lie
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PODIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 FOLK KLUB
- 22:42 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 11:00 DECHOVKA V JEDENÁCT
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:35 PRÁZDNINOVÁ INVENTURA
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 17:35 ŠLÁGR SILVESTRY
- 18:00 O ZÁBAVU POSTRÁNO
- 19:25 CHVILKA S COUNTRY
- 20:00 VŠECHNO NEJLEPŠÍ
- 20:20 PESNIČKY Z KASÍNA - GALA
- 23:00 HVĚZDNÉ ŠLÁGROVÁNÍ
- 23:50 PÍSNIČKY NA DOBROU NOC
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:20 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 COUNTRY
- 08:55 HARMONIKY
- 09:50 ŠLÁGR MARKET
- 10:55 COUNTRY
- 11:45 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 12:30 HARMONIKY
- 13:05 ČAS NA DECHOVKU
- 14:15 ŠLÁGR MARKET
- 15:25 COUNTRY
- 16:00 LEGENDA ŠLÁGRU
- 16:20 TELESHOPPING
- 16:35 POP ZÁBAVA
- 17:15 ŠLÁGR SILVESTRY
- 18:00 ŠLÁGR MARKET
- 19:05 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 19:35 ČAS NA PÍSNIČKU
- 20:30 DECHOVEČKA KAŽDÝ DEN
- 21:20 POP ZÁBAVA
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:00 Gumballův úžasný svět III (Jméno)
- 00:15 Gumballův úžasný svět III (Křoví)
- 00:25 Gumballův úžasný svět III (Remcalové)
- 00:40 Gumballův úžasný svět III (Dovolená)
- 00:50 Gumballův úžasný svět III (Podvodník)
- 01:05 Gumballův úžasný svět III (Díra)
- 01:14 Lamput III (Hubeňour tančí)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Romantik)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Videa)
- 01:50 Gumballův úžasný svět IV (Zlá)
- 02:00 Gumballův úžasný svět IV (Počátek)
- 02:10 Gumballův úžasný svět IV (Počátek, část 2)
- 02:25 Gumballův úžasný svět IV (Zrádce)
- 02:35 Gumballův úžasný svět IV (Rada)
- 02:45 Gumballův úžasný svět IV (Signál)
- 02:55 Gumballův úžasný svět IV (Přítelkyně)
- 03:05 Gumballův úžasný svět IV (Parazit)
- 03:20 Gumballův úžasný svět IV (Láska)
- 03:30 Gumballův úžasný svět IV (Podfuk)
- 03:40 Gumballův úžasný svět IV (Trapas)
- 03:50 Gumballův úžasný svět IV (Hnízdo)
- 04:00 Gumballův úžasný svět IV (Body)
- 04:10 Gumballův úžasný svět IV (Autobus)
- 04:20 Gumballův úžasný svět IV (Noc)
- 04:30 Gumballův úžasný svět IV (Nedorozumění)
- 04:45 Gumballův úžasný svět IV (Kořeny)
- 04:55 Gumballův úžasný svět IV (Obvinění)
- 05:05 Gumballův úžasný svět IV (Detektiv)
- 05:15 Gumballův úžasný svět II (Bouřka)
- 05:25 Gumballův úžasný svět IV (Souboj)
- 05:35 Gumballův úžasný svět IV (Kompilace)
- 05:45 Gumballův úžasný svět IV (Pohroma)
- 06:00 Craig od potoka (Výprava za večeří)
- 06:10 Craig od potoka (Jessica na výpravě)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VI (Opravdové umění)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VI (Stačí trocha trpělivosti... Jo... Jo)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VI (Padouši si pádí pro zmzrku)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VI (Duch s velkým D)
- 07:20 Bakugan (O osud klanu Odpadlíků)
- 07:30 Bakugan (Měl jsem zkřížené prsty!)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Slavnostní den)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Lesorožka)
- 08:15 Gumballův úžasný svět II (Slova)
- 08:25 Gumballův úžasný svět II (Omluva)
- 08:35 Gumballův úžasný svět II (Lebka)
- 08:50 Gumballův úžasný svět II (Vánoce)
- 09:00 Gumballův úžasný svět II (Hodinky)
- 09:20 Gumballův úžasný svět II (Sázka)
- 09:30 Gumballův úžasný svět II (Balík)
- 09:45 Gumballův úžasný svět II (Zrádci)
- 10:00 Gumballův úžasný svět II (Autorita)
- 10:15 Gumballův úžasný svět II (Virus)
- 10:25 Gumballův úžasný svět II (Poník)
- 10:40 Gumballův úžasný svět II (Bouřka)
- 10:55 Gumballův úžasný svět II (Sen)
- 11:03 Lamput IV (Knihovna)
- 11:15 Gumballův úžasný svět II (Podržtaška)
- 11:25 Gumballův úžasný svět II (Hrdina)
- 11:40 Gumballův úžasný svět II (Fotka)
- 11:55 Gumballův úžasný svět II (Náramek)
- 12:10 Gumballův úžasný svět II (Lekce)
- 12:20 Gumballův úžasný svět II (Hranice)
- 12:35 Gumballův úžasný svět II (Hra)
- 12:45 Gumballův úžasný svět II (Slib)
- 13:05 Gumballův úžasný svět II (Hlas)
- 13:15 Gumballův úžasný svět II (Magič)
- 13:25 Lamput IV (Knihovna)
- 13:40 Craig od potoka (Večeře u potoka)
- 13:50 Craig od potoka (Hmyzí město)
- 14:05 Craig od potoka (Zkratka)
- 14:15 Craig od potoka (Záchranná mise)
- 14:30 Totální Dramarama II (Neštovice - slepičice)
- 14:40 Totální Dramarama II (Pinkání piňaty)
- 14:55 Totální Dramarama II (Hra na schovávanou)
- 15:05 Totální Dramarama II (Královské trůnění)
- 15:10 Lamput IV (Doktorský gang)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! IV (Procenta mozku)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! IV (BL4Z3)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! IV (Likace)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! IV (Klasičtí Titáni)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Kouzelná Krabka)
- 16:25 Mezi námi medvíďaty (Všude dobře, na sněhu nejlíp)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Méďové a stonek fazole)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Grizzův Excalibur)
- 17:05 Lamput III (Zloděj v muzeu)
- 17:15 Pan Magoo II (Destrukce v akci)
- 17:20 Pan Magoo II (Pan Kocour kontra kočičí zlodějka)
- 17:30 Pan Magoo II (Ropa dobrá, všechno dobré)
- 17:45 Craig od potoka (Velká zkamenělinová horečka)
- 17:55 Craig od potoka (Osamělá výprava)
- 18:05 Craig od potoka II (Vzpomínky na Bobbyho)
- 18:20 Craig od potoka II (Jakub od potoka)
- 18:30 Craig od potoka II (Tajemství časostráže)
- 18:45 Ben 10 III (Kořist nebo hra)
- 18:55 Ben 10 III (Kočičí drápy)
- 19:05 Ben 10 III (Pozor na strašáka)
- 19:25 Totální Dramarama (Epizoda 34)
- 19:35 Totální Dramarama (Epizoda 35)
- 19:44 Lamput IV (Robinput)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! III (Dvě části, část 1)
- 20:05 Mladí Titáni do toho! III (Dvě části, část 2)
- 20:15 Mladí Titáni do toho! III (Pravý význam Vánoc)
- 20:35 Bakugan
- 20:45 Bakugan
- 21:00 Gumballův úžasný svět III (Šéf)
- 21:10 Gumballův úžasný svět III (Hmat)
- 21:25 Gumballův úžasný svět III (Zákon)
- 21:35 Gumballův úžasný svět III (Alergie)
- 21:55 Gumballův úžasný svět III (Matky)
- 22:05 Gumballův úžasný svět III (Heslo)
- 22:20 Gumballův úžasný svět III (Prokrastinátoři)
- 22:30 Gumballův úžasný svět III (Skořápka)
- 22:45 Gumballův úžasný svět III (Zrcadlo)
- 22:55 Gumballův úžasný svět III (Břemeno)
- 23:10 Gumballův úžasný svět III (Bráchové)
- 23:25 Gumballův úžasný svět III (Chlap)
- 23:40 Gumballův úžasný svět III (Pizza)
- 23:50 Gumballův úžasný svět III (Lež)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings (Happy Birthday Lemmings!)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings (Flower Power)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings (Teleportation's the Way to Go!)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings (Bear Countdown)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Lemming Airlines)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (Relax Bear)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (Bear Gliding)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Eyes On The Surprise)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (The Show Mush Go On)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Mushpot's Treasure)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (Mush-Mush The Predictor)
- 01:55 Bugs Bunny Builders II (Looney Moon)
- 02:05 Bugs Bunny Builders II (Glamp Out)
- 02:25 Bugs Bunny Builders II (Outer Space)
- 02:35 Bugs Bunny Builders II (The Great Flying Flea)
- 02:50 Batwheels (Secret Origin of the Batwheels Pt. 3)
- 03:00 Batwheels (Up in the Air)
- 03:15 Batwheels (Buff's BFF)
- 03:25 Batwheels (Bibi's Do-Over)
- 03:35 Batwheels (Riddle Me This)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings III (Lemming Fortune)
- 04:00 Grizzy and The Lemmings III (Tough Medicine)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings III (Domestic Shaolin)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings III (Peaceable Enemies)
- 04:25 Grizzy and The Lemmings III (The Legend Of The Lemmings)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings III (Dragons & Bears)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings III (Bamboo Warfare)
- 04:45 Grizzy and The Lemmings III (Bear In The Clouds)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Red Light, Green Light)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Emerald Thumb)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Witch Hunter)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz II (The Tin Giant)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz II (Dorothy's Detective Agency)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz II (Kingdom Of Dreams)
- 06:00 Batwheels (A Tale of Two Bibis)
- 06:10 Batwheels (Wheel Side Story)
- 06:25 Mr Bean: The Animated Series III (Bean at the Museum)
- 06:35 Mr Bean: The Animated Series III (A Car for Irma)
- 06:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Red Light, Green Light)
- 07:00 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Mystery of the Snickering Ghost)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (Skull of Discord)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings (Polar Bear)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Spread)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings (Cellular Bear)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings (Jurassic Bear)
- 08:10 The Tom and Jerry Show III (It's All Relative)
- 08:15 The Tom and Jerry Show III (Vegged Out)
- 08:30 The Tom and Jerry Show III (Lost Marbles)
- 08:35 The Tom and Jerry Show III (Frown and Country)
- 08:40 The Tom and Jerry Show III (Vocal Yokel)
- 08:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Things That Are Dear To Your Heart)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series II (All You Can Eat)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series II (Flat Pack)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series II (Holiday Teddy)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series II (The Newspaper)
- 09:55 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Mystery of the Snickering Ghost)
- 10:15 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Sodor Mystery: Percy's A-Maze-Ing Mystery)
- 10:30 Silly Sundays (Forever Castle)
- 10:35 Silly Sundays (Stringy Soup)
- 10:45 Silly Sundays (Mom's Sandwich)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings (Bear Luck)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings (Magnetic Bear)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings (Bear Charm)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings (Bear's Best Friend)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings (Super Grizzy Bros)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings (Fake Brothers)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings (Mind in a Whirl)
- 12:00 Bugs Bunny Builders II (Rainy Day)
- 12:10 Bugs Bunny Builders II (Looney Games)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (Top Cat)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Mummy Dearest)
- 12:55 The Tom and Jerry Show II (Downton Tabby)
- 13:00 The Tom and Jerry Show II (Art of the Deal)
- 13:10 The Tom and Jerry Show II (Pillow Case)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Tail of Two Kitties)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Ice Cream)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Birthday Party)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (In The Garden)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (A Magic Day Out)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Train School: The Height of Courage)
- 14:30 Lucas the Spider (Big Mouth)
- 14:40 Lucas the Spider (Art From The Heart)
- 14:45 Lucas the Spider (Lucas and His Friends)
- 15:00 Silly Sundays (Picnic Hill)
- 15:05 Silly Sundays (Sit Still, Sonia)
- 15:10 Silly Sundays (The Last Cookie)
- 15:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Sadness)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables (Fool The Forest)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables (Mushroomates)
- 16:00 Bugs Bunny Builders II (The Snuffles)
- 16:10 Bugs Bunny Builders II (Rainy Day)
- 16:25 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The Mystery of the Snickering Ghost)
- 16:55 The Tom and Jerry Show II (School of Hard Knocks)
- 17:00 The Tom and Jerry Show II (Brain Food)
- 17:10 The Tom and Jerry Show II (Cold Snap)
- 17:25 The Tom and Jerry Show II (The Tortoise Don't Play Fair)
- 17:30 The Tom and Jerry Show II (Wish Bone)
- 17:35 The Tom and Jerry Show II (Novel Idea)
- 17:45 The Tom and Jerry Show II (Cat Match Fever)
- 18:00 Batwheels (Tough Buff Blues)
- 18:10 Batwheels (The Dark Night)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings II (Lemming Bowling)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings II (Mushroom Hunt)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings II (Flying Bear)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings II (Big Top Bear)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings II (Electro Ranger Lemming)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings II (Bear Repellent)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings II (Bear Behind the Wheel)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (Lightning Bark)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (Special Delivery)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series III (Save That Tree)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series III (For Sale)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series III (Jumping Bean)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series III (Cat Chaos)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings II (Tick Tock Bear)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings II (Dreams On Command)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings II (Elementary Lemmings)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings II (Bear Sitter)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings II (Rainbow Moose)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings II (Radar Bear)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings II (Zorbing Lemmings)
- 22:00 Alice & Lewis II (The Royal Yard Sale)
- 22:10 Alice & Lewis (It’s a Win-Win!)
- 22:25 Alice & Lewis (Merry Qweensmas)
- 22:40 Alice & Lewis (The Cuckoo Hunt)
- 23:00 Bugs Bunny Builders II (The Snuffles)
- 23:10 Bugs Bunny Builders II (Rainy Day)
- 23:25 Bugs Bunny Builders II (Looney Games)
- 23:35 Bugs Bunny Builders II (Bugs and the Beanstalk)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings (The Sound of a Lemming)
- 00:15 Spongebob v kalhotách IV (Nejlepší den / Žvýkačkový dárek)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Planktonovo hodné oko)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Pyramida)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Zatmění)
- 01:45 Victorious (Nový kluk Cat)
- 02:00 Victorious (Pyžamová noc)
- 02:25 iCarly II (iPolibek)
- 02:45 iCarly II (Hrajeme o auto)
- 03:05 Tajemství Hunterových II (Supertajná Místnost)
- 03:30 Tajemství Hunterových II (Koruna)
- 03:50 Nej a Nejnejka (Velká hra / Pojď skejtovat!)
- 04:10 Nej a Nejnejka (Nahoď košili / To nic nevyřeší)
- 04:30 44 koček II (Záhada kočičího ducha)
- 04:45 44 koček II (Létající hon za pokladem)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Alvin Gets Schooled)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Prokletý MacBeth / Skvělá Zeela)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Doktor Spánek / Klučina Dave)
- 06:00 Šmoulové II (Šmoulofrája / Polštářek)
- 06:25 Šmoulové II (Zkrocení Divocha / Mňamíkový dort)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice (Efekt motýlích Patriků / Nezapomenutelná vesmírná láska)
- 07:25 Spongebob v kalhotách XI (Návrat Man Raye / Larry zástupce manažera)
- 07:50 Spongebob v kalhotách XI (Nefotit prosím / Zaseknutý na střeše)
- 14:10 Hlasiťákovi VII (S Vanzilou to nevzdáme / Sonzortrik)
- 14:40 Hlasiťákovi VII (Ptačí party / Bezesná noc v Royal Woods)
- 15:00 Spongebob v kalhotách IX (Úroda oříšků / Nástěnka pro všechny)
- 15:30 Spongebob v kalhotách XII (Veselí návštěvníci / Hlídání slepice)
- 15:55 Mimozemské přátelství (Zodpovědná přespávačka / The Bolt vrací úder)
- 22:00 Hlasiťákovi II (Vše pro kariéru / Ještě nejsme staří)
- 22:30 Hlasiťákovi II (Zasloužená dovolená / Slušivá čerň)
- 22:55 Casagrandovi (Past na prarodiče / Rodinná tradice)
- 23:25 Spongebob v kalhotách II (Něco tady smrdí! / Velká šéfová)
- 23:55 Spongebob v kalhotách VII (Veliký hlad / SpongeBob a mandl)
- 00:20 Jelení Skvadra II (Obrovitánská slunečnice / Krádež Měsíce)
- 00:45 Jelení Skvadra II (Každý mrak / Krystalová kometa)
- 01:10 Tlapková patrola X (Tlapky zachraňují Hum-ňatu / Tlapky zastavují mlhu)
- 01:30 Tlapková patrola X (Tlapky zachraňují malého karibu / Tlapky zachraňují Luka a JakoLuka)
- 01:55 Tlapková patrola X (Tlapky zachraňují zmizelou loď / Tlapky zachraňují malého dědu a pana Alexe)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci II (Přehlídka Dinosaurů)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci II (Síla Okurky)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci II (Město Rychlosti)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci II (Závod na Orlí Skálu)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci II (Nebeská Dráha)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci II (Kolo přání)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci III (Stomílový závod)
- 04:50 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují Humsquatche / Tlapky zachraňují létající disk)
- 05:15 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují záchranáře / Tlapky zachraňují fantoma žabí tůňky)
- 05:35 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují vyhlídkový autobus / Tlapky zachraňují půlnoc v muzeu)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Fujky Kačka)
- 06:25 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují maličkého tučňáka / Tlapky zachraňují kočičí soutěž)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví dinosauří muzeum / Parta staví rampu pro invalidní vozík)
- 07:20 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství / Lišákovo narozeninové překvapení)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Tanec zakázán // Operace Ernie)
- 10:05 Prasátko Peppa (Honba za pokladem)
- 10:10 Prasátko Peppa (Není mi moc dobře)
- 10:15 Prasátko Peppa (Sníh)
- 10:20 Prasátko Peppa (Větrný zámek)
- 10:25 Prasátko Peppa (Moje sestřenice Katka)
- 10:35 Prasátko Peppa (Palačinky)
- 10:40 Prasátko Peppa (Hlídání)
- 10:45 Prasátko Peppa (Lekce baletu)
- 10:50 Prasátko Peppa (Bouřka)
- 10:55 Prasátko Peppa (Mytí auta)
- 11:00 Velká show malého žraločátka (Spát jako Žraločátko / Bratři v proudu)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví školu / Parta staví vodní kanál)
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta staví hvězdárnu / Parta staví lanový sjezd.)
- 12:15 Tlapková patrola X (Tlapky zachraňují zmizelou loď / Tlapky zachraňují malého dědu a pana Alexe)
- 12:45 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují městskou mícu / Tlapky zachraňují oblačného surfaře)
- 13:15 Tlapková patrola VIII (Tlapky verusu neonový Humdinger / Tlapky zachraňují královský obraz)
- 13:40 Rubble a jeho parta (Parta staví stodolu pro selátko / Parta staví obří ranvej)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta s Máršlem staví hasičskou stanici.)
- 14:35 DORA (Malý axolotl / Buble trable)
- 15:00 Tlapková patrola VI (Velká záchrana: Tlapky zachraňují horolezce / Velká záchrana: Tlapky zachraňují kapitána Gordyho)
- 15:25 Tlapková patrola VI (Velká záchrana: Tlapky zastavují tání / Tlapky a záhada ztracených mobilů.)
- 15:50 Barbapapa a jeho rodinka! II (Sny a fantazie/Snílkové)
- 16:20 Barbapapa a jeho rodinka! II (Můj krásný hrad/Mizející písek)
- 16:45 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují Katie a koťátka /Tlapky zachraňují létajícího Humdingera)
- 17:15 Rubble a jeho parta (Parta staví vodní svět / Parta staví pokojík)
- 17:45 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství / Lišákovo narozeninové překvapení)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington jde k lékaři / Paddington a přespávačka)
- 20:30 Tlapková patrola VI (Velká záchrana: Tlapky zachraňují horolezce / Velká záchrana: Tlapky zachraňují kapitána Gordyho)
- 20:55 Tlapková patrola VI (Velká záchrana: Tlapky zastavují tání / Tlapky a záhada ztracených mobilů.)
- 21:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (8)
- 21:40 Barbapapa a jeho rodinka! (Skutečné příběhy / Svět barbadětí)
- 22:10 Prasátko Peppa V (Klokanice Kája)
- 22:15 Prasátko Peppa V (Kapitán táta Pes)
- 22:20 Prasátko Peppa V (Dinosauří park dědy Králíka)
- 22:25 Prasátko Peppa V (Pohádka na dobrou noc)
- 22:35 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují Humsquatche / Tlapky zachraňují létající disk)
- 22:55 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují záchranáře / Tlapky zachraňují fantoma žabí tůňky)
- 23:25 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují vyhlídkový autobus / Tlapky zachraňují půlnoc v muzeu)
- 23:55 Jelení Skvadra II (Hon na velké brouky / Parohová)
- 00:00 Kluk, holka atd. (85)
- 00:10 Kluk, holka atd. (86)
- 00:23 Zombí - animáci (6)
- 00:25 Ghostforce (3)
- 00:50 Ghostforce (4)
- 01:10 Tým Tiki (3)
- 01:35 Tým Tiki (4)
- 01:55 Tým Tiki (5)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (39)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (40)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (1)
- 03:25 Ghostforce (9)
- 03:45 Ghostforce (10)
- 04:05 Pyžamasky (16)
- 04:30 Pyžamasky (17)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (9)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (10)
- 05:35 Kluk, holka atd. (75)
- 05:45 Kluk, holka atd. (76)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (61)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (63)
- 06:55 Blue (105)
- 07:05 Blue (106)
- 07:10 Blue (107)
- 07:25 Blue (108)
- 07:30 Blue (109)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (5)
- 14:20 Příšerky v rachotě (1)
- 14:45 Příšerky v rachotě (3)
- 15:15 Hailey jde na to! (9)
- 15:45 Hailey jde na to! (10)
- 16:10 Blue (120)
- 16:20 Blue (121)
- 16:25 Blue (122)
- 16:40 Blue (123)
- 16:45 Blue (124)
- 16:50 Blue (125)
- 17:05 Blue (126)
- 17:10 Blue (127)
- 17:20 Blue (128)
- 17:30 Blue (137)
- 17:40 Blue (138)
- 17:45 Blue (139)
- 17:55 Blue (131)
- 18:05 Blue (132)
- 18:15 Blue (133)
- 18:20 Blue (134)
- 18:25 Blue (135)
- 18:40 Blue (129)
- 18:45 Blue (145)
- 18:55 Blue (152)
- 19:00 Blue (153)
- 19:15 Blue (130)
- 19:20 Blue (136)
- 19:30 Blue (140)
- 19:40 Blue (142)
- 19:50 Blue (141)
- 19:55 Blue (143)
- 20:10 Blue (144)
- 20:15 Blue (146)
- 20:25 Blue (147)
- 20:35 Blue (148)
- 20:45 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (2)
- 20:50 Příšerky v rachotě (4)
- 21:15 Příšerky v rachotě (1)
- 21:45 Jessie (97)
- 22:15 Jessie (93)
- 22:40 U Raven Doma (38)
- 23:10 U Raven Doma (35)
- 23:40 Kluk, holka atd. (87)
- 23:50 Kluk, holka atd. (88)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (18)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (19)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (20)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (54)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (55)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (56)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (58)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (60)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (62)
- 04:00 Eureka! (8)
- 04:30 Eureka! (9)
- 05:00 Eureka! (10)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (57)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (58)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (60)
- 07:00 Bluey (44)
- 07:10 Bluey (45)
- 07:20 Bluey (46)
- 07:30 Bluey (47)
- 07:40 Bluey (48)
- 07:50 Bluey (49)
- 08:00 Bluey (50)
- 08:10 Bluey (51)
- 08:20 Bluey (52)
- 08:30 Spidey and His Amazing Friends (13)
- 08:45 Spidey and His Amazing Friends (15)
- 09:00 Minnie's Winter Bow Show
- 10:00 Firebuds (15)
- 10:30 Alice's Wonderland Bakery (19)
- 11:00 Mickey Mouse Funhouse (7)
- 11:30 SuperKitties (24)
- 12:00 Pupstruction (2)
- 12:30 Bluey (135)
- 12:40 Bluey (136)
- 12:50 Bluey (137)
- 13:00 Bluey (138)
- 13:10 Bluey (139)
- 13:20 Bluey (140)
- 13:30 Firebuds (17)
- 14:00 Spidey and His Amazing Friends (13)
- 14:15 Spidey and His Amazing Friends (15)
- 14:30 The Lion Guard (41)
- 15:00 The Lion Guard (42)
- 15:30 SuperKitties (26)
- 16:00 Pupstruction (3)
- 16:30 Pupstruction (4)
- 17:00 Bluey (44)
- 17:10 Bluey (45)
- 17:20 Bluey (46)
- 17:30 Bluey (47)
- 17:40 Bluey (48)
- 17:50 Bluey (49)
- 18:00 SuperKitties (10)
- 18:30 Sofia The First (25)
- 19:00 Sofia The First (26)
- 19:30 Bluey (35)
- 19:40 Bluey (36)
- 19:50 Bluey (37)
- 20:00 Bluey (38)
- 20:10 Bluey (39)
- 20:20 Bluey (40)
- 20:30 SuperKitties (11)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (13)
- 21:15 Spidey and His Amazing Friends (15)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (12)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (6)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (1)
- 23:00 PJ Masks (113)
- 23:25 PJ Masks (114)
- 23:50 PJ Masks (115)
- 00:13 Bořek stavitel (15)
- 00:23 Bořek stavitel (16)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (48)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (49)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (50)
- 01:12 Inui (8)
- 01:20 Hurá za hádankou (18)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (6)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (7)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (7)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (11)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (12)
- 02:55 Chuck a přátelé (14)
- 03:07 Chuggington (18)
- 03:17 Chuggington (19)
- 03:29 Angelína balerína (1)
- 03:42 Angelína balerína (2)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (9)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (10)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (2)
- 04:38 Bořek stavitel (22)
- 04:48 Bořek stavitel (23)
- 05:01 Hurá za hádankou (24)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (23)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (24)
- 05:49 Požárník Sam (19)
- 06:00 Trojčata (24)
- 06:07 Trojčata (25)
- 06:14 Trojčata (26)
- 06:25 Bing (17)
- 06:32 Bing (18)
- 06:39 Bing (19)
- 06:46 Bing (20)
- 06:55 Grisu (25)
- 07:08 Tilda (5)
- 07:15 Tilda (6)
- 07:21 Lední medvídek Paddles (18)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 07:47 Caillou (5)
- 07:58 Caillou (6)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (5)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (6)
- 08:35 Doodleboo (18)
- 08:40 Doodleboo (19)
- 08:45 Doodleboo (20)
- 08:50 Doodleboo (21)
- 08:55 Doodleboo (22)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (15)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (16)
- 09:30 Hurá za hádankou (22)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (26)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (1)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (2)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (5)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (6)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (5)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (6)
- 10:40 Harry a jeho dinosauři (31)
- 10:51 Harry a jeho dinosauři (32)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (3)
- 11:16 Pettson a Fiškus (5)
- 11:27 Pettson a Fiškus (6)
- 11:40 Grisu (51)
- 11:50 Grisu (52)
- 12:03 Daisy a Ollie (20)
- 12:10 Daisy a Ollie (21)
- 12:17 Daisy a Ollie (22)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (22)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (23)
- 12:52 Bing (11)
- 13:00 Bing (12)
- 13:08 Bing (13)
- 13:20 Trojčata (77)
- 13:27 Trojčata (78)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (8)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (2)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (3)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (4)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (8)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (9)
- 14:31 Učíme se s kamarádem Timmym (18)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (34)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (35)
- 15:00 Kipper (8)
- 15:09 Kipper (9)
- 15:19 Simon (16)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (18)
- 15:38 Woozle a Pip (16)
- 15:45 Tilda (7)
- 15:52 Tilda (8)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (16)
- 16:15 Pettson a Fiškus (3)
- 16:29 Caillou (7)
- 16:40 Caillou (8)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (16)
- 17:12 Doodleboo (9)
- 17:17 Doodleboo (10)
- 17:22 Doodleboo (11)
- 17:27 Doodleboo (12)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (13)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (14)
- 17:59 Požárník Sam (13)
- 18:10 Požárník Sam (14)
- 18:24 Berry a Dolly (9)
- 18:29 Berry a Dolly (10)
- 18:34 Berry a Dolly (11)
- 18:40 Bing (21)
- 18:47 Bing (22)
- 18:54 Bing (23)
- 19:04 Lední medvídek Paddles (16)
- 19:17 Pettson a Fiškus (3)
- 19:33 Grisu (49)
- 19:43 Grisu (50)
- 19:55 Simon (49)
- 20:00 Simon (50)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (44)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (48)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (49)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (12)
- 20:57 Tilda (5)
- 21:04 Tilda (6)
- 21:12 Kipper (10)
- 21:21 Kipper (11)
- 21:31 Caillou (5)
- 21:42 Caillou (6)
- 21:55 Chuggington (16)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (16)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (17)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (16)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (17)
- 23:05 Bing (12)
- 23:12 Bing (13)
- 23:20 Bing (14)
- 23:27 Bing (15)
- 23:35 Bing (16)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (15)
- 23:47 Oswald (17)
- 23:59 Oswald (18)
- 00:00 Sestry (Zhypnotizovaná sestra)
- 00:10 Sestry (Ztráta paměti)
- 00:20 Sestry (Jedna jako druhá)
- 00:30 Sestry (Bratříček)
- 00:45 Mia a já IV (Jiskřivý měsíc)
- 01:05 Mia a já IV (Země bažin a medu)
- 01:30 Agentka 203 (Hou, hou, to ne!)
- 01:55 Agentka 203 (Hughův táta)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (17)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (18)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Magnet)
- 03:05 Život s tátou (37)
- 03:15 Život s tátou (38)
- 03:25 Život s tátou (39)
- 03:35 Život s tátou (40)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (37)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (38)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (39)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (40)
- 04:35 Agentka 203 (Učitelka příšera)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Je to skutečný McSquizzy?)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Vítejte v táboře divočina)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
- 05:35 Mia a já IV (Proradný hadí muž)
- 06:00 Upovídaná Marta (22)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom (11)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Spací tanec)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Mazlíčci vs. otrapové)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Náplast)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Boty)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koš na odpadky)
- 14:00 Sestry (V kůži své sestry)
- 14:10 Sestry (Blondýna)
- 14:30 Sestry (Sympatický rok)
- 14:40 Sestry (Výměna)
- 15:00 Barbie a dotek kouzla (5)
- 15:30 Barbie a dotek kouzla (6)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kytara)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Brýle)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kuličkové pero)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Mise v muzeu)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách II (Pokažené Dobro)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hanba o trůny)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Kdo má mít nový telefon?)
- 22:00 Mia a já IV (Souboj Panů)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Náplast)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byly jednou jedny… Boty)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Koš na odpadky)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (37)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (38)
- 23:30 Život s tátou (39)
- 23:40 Život s tátou (40)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Stick with Mick)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Close Your Eyes)
- 23:30 Dreamy Nights (Ocean)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (17)
- 00:10 Kikoriki (35)
- 00:20 Flopy (111)
- 00:35 Šmolkovia (24)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (15)
- 01:10 Esá z pralesa (47)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (30)
- 01:35 Volám sa Caillou V (21)
- 02:00 Dumper a Skoop III (1)
- 02:15 Panda a Krash (23)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (11)
- 02:55 Myšiak Anatole (11)
- 03:20 Monchhichi (8)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (11)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára V (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (16)
- 04:20 Malý medvedík (8)
- 04:45 Ruby z dúhy II (5)
- 05:10 Bob staviteľ II (50)
- 05:25 Ocko hrdina (18)
- 05:30 Duda a Dada II (6)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (49)
- 05:55 Máša a medveď (17)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (46)
- 06:30 Ocko hrdina (19)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (5)
- 06:40 Veselé zajačiky VI (24)
- 06:45 Ovečka Shaun II (31)
- 06:55 Eggy Pops II (9)
- 07:00 Maličké príšerky (13)
- 07:05 Flopy (115)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (1)
- 07:25 Koyaa (2)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady (14)
- 07:55 Drobčekovia (7)
- 08:10 Máša a medveď (18)
- 08:20 Veselé zajačiky VI (25)
- 08:30 Fíha Tralala (3)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (14)
- 08:45 Požiarnik Sam VII (24)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára V (8)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (50)
- 09:15 Slnečný Rej (12)
- 09:25 Esá z pralesa (47)
- 09:35 Veselé zajačiky VI (26)
- 09:40 Ruby z dúhy II (5)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (11)
- 10:20 Bob staviteľ II (51)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (29)
- 10:55 Zvedavkovci (47)
- 11:10 Monchhichi (8)
- 11:20 Môj malý dinosaurus (2)
- 11:25 Malý medvedík (8)
- 11:50 Panda a Kiwi (3)
- 11:55 Ovečka Shaun II (32)
- 12:00 Volám sa Caillou V (21)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (37)
- 12:30 Polly Pocket (1)
- 12:35 Flopy (113)
- 12:50 Ruby z dúhy II (6)
- 13:15 Myšiak Anatole (11)
- 13:40 Malý silák Bheem (42)
- 13:45 Veselé zajačiky (1)
- 13:50 Panda a Krash (23)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop III (1)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (16)
- 14:40 Maličké príšerky (14)
- 14:45 Máša a medveď (19)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (3)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (12)
- 15:20 Esá z pralesa (48)
- 15:35 Ohrozené druhy (5)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (26)
- 16:00 Rev a motoroví miláčikovia (16)
- 16:25 Bob staviteľ II (52)
- 16:35 Požiarnik Sam VII (25)
- 16:45 Monchhichi (9)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (51)
- 17:05 Ovečka Shaun II (33)
- 17:15 Zábavné zvieratká (17)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (25)
- 17:35 Ruby z dúhy II (7)
- 18:00 Volám sa Caillou V (22)
- 18:25 Drobčekovia (8)
- 18:40 Ovečka Shaun II (34)
- 18:50 Flopy (115)
- 19:10 Maličké príšerky (15)
- 19:15 Zvedavkovci (48)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (4)
- 19:45 Máša a medveď (20)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (7)
- 20:05 Esá z pralesa (49)
- 20:15 Bob staviteľ III (1)
- 20:30 Požiarnik Sam VII (26)
- 20:40 Slnečný Rej (13)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (4)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (30)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (17)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (6)
- 22:05 Monchhichi (10)
- 22:15 Myšiak Anatole (12)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (26)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (27)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (11)
- 23:35 Mášine rozprávky (11)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (38)
- 23:45 Veselé zajačiky (2)
- 23:50 Malý silák Bheem (43)
- 00:00 Zprávy
- 00:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 00:40 Interview
- 01:00 Zprávy
- 01:30 Interview
- 01:40 Interview
- 02:00 Zprávy
- 02:30 Interview
- 02:40 Putování po památkách
- 03:00 Zprávy
- 03:30 Interview
- 03:40 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:30 Plzeň v kostce
- 04:40 Ztráty a nálezy
- 05:00 Zprávy
- 05:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 05:40 Interview
- 06:00 Zprávy
- 06:30 Interview
- 06:40 Interview
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Interview
- 07:40 Putování po památkách
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Interview
- 08:40 Týden v regionech
- 09:00 Zprávy
- 09:30 Plzeň v kostce
- 09:40 Ztráty a nálezy
- 12:00 Zprávy
- 12:30 Interview
- 12:40 Putování po památkách
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Interview
- 13:40 Týden v regionech
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Plzeň v kostce
- 14:40 Ztráty a nálezy
- 15:00 Zprávy
- 15:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 15:40 Interview
- 18:00 Zprávy
- 18:30 Interview
- 18:40 Týden v regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:30 Plzeň v kostce
- 19:40 Ztráty a nálezy
- 22:00 Zprávy
- 22:30 Interview
- 22:40 Putování po památkách
- 23:00 Zprávy
- 23:30 Interview
- 23:40 Týden v regionech
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Newsday
- 00:30 Business Today
- 00:45 Sportsday
- 01:00 Newsday
- 01:30 Business Today
- 01:45 Sportsday
- 02:00 Newsday
- 02:30 Business Today
- 02:45 Sportsday
- 03:00 BBC News
- 03:30 Business Today
- 03:45 Sportsday
- 04:00 BBC News
- 04:30 The Media Show
- 05:00 BBC News
- 05:30 HARDtalk
- 06:00 BBC News
- 06:30 Business Today
- 07:00 BBC News
- 07:30 Business Today
- 08:00 BBC News
- 08:30 Business Today
- 09:00 BBC News
- 09:30 The Travel Show (Great British Railway Adventure)
- 12:00 BBC News
- 12:30 Business Today
- 12:45 BBC News
- 13:00 BBC News Now
- 13:30 BBC News Now
- 14:00 BBC News Now
- 14:30 BBC News Now
- 15:00 BBC News Now
- 15:30 Business Today - NYSE Opening Bell
- 15:45 BBC News Now
- 16:00 Verified Live
- 16:30 Verified Live
- 17:00 Verified Live
- 17:30 Business Today
- 17:45 Verified Live
- 18:00 Verified Live
- 18:30 Focus on Africa
- 19:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 19:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:00 The World Today with Maryam Moshiri
- 20:30 The World Today with Maryam Moshiri
- 21:00 The Context
- 21:30 The Context
- 22:00 The Context
- 22:30 The Context
- 23:00 BBC World News America
- 23:30 HARDtalk
- 08:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
- 08:45 World Sport
- 09:00 CNN Newsroom with Rosemary Church
- 10:00 CNN Newsroom with Max Foster
- 11:00 CNN This Morning
- 12:00 CNN This Morning
- 13:00 CNN News Central (CNN News Central)
- 13:30 World Sport
- 14:00 CNN Newsroom with Amara Walker
- 15:00 Connect the World (Connect the World)
- 15:45 World Sport
- 20:00 Isa Soares Tonight
- 21:00 CNN Newsroom
- 22:00 Quest Means Business
- 22:45 Quest’s World of Wonder
- 23:00 The Lead with Jake Tapper
- 23:30 World Sport
- 00:00 LE ROI DE COEUR
- 01:40 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 02:10 MÉTÉO
- 02:15 GARDIENS DE LA FORET
- 03:00 LES MAÎTRES DU PIMENT
- 04:00 VENGEANCE
- 04:25 C DANS L'AIR
- 05:30 LES MATERNELLES D'AFRIQUE
- 06:00 LE 6H00 INFO
- 06:25 MÉTÉO
- 06:30 TÉLÉMATIN
- 06:50 TÉLÉMATIN
- 07:30 TÉLÉMATIN
- 07:55 MERCI PROFESSEUR !
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 EDMOND ET LUCY
- 08:50 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 08:55 RACONTE Á WANDA JEMLY
- 09:05 CONTE-NOUS !
- 09:06 PETIT MALABAR
- 09:10 AMÉLIE ET COMPAGNIE
- 09:35 LES DIPLÔMÉS MIRA
- 10:00 ENVIE DEHORS !
- 10:30 OUTREMER.GOURMAND
- 11:00 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 11:15 MÉTÉO
- 11:20 UN SI GRAND SOLEIL
- 11:40 VESTIAIRES
- 11:45 TOUT LE MONDE VEUT PRENDRE SA PLACE
- 14:00 OPJ
- 14:55 OPJ
- 15:45 TERRA ARTISTIKA
- 16:00 UN SI GRAND SOLEIL
- 16:25 VESTIAIRES
- 16:30 TEAM F
- 16:50 MATIÉRE GRISE
- 17:25 UN MONDE Á PART
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 DING DONG : MONTRE-MOI TA MAISON !
- 19:30 DING DONG : MONTRE-MOI TA MAISON !
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:55 MÉTÉO
- 21:00 TOUT LE SPORT - TOUR DE FRANCE 2024
- 21:10 TÉLÉCLUB
- 22:45 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:10 MÉTÉO
- 23:15 L'ACTU
- 23:45 DRÔLE DE GENRE
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Téma
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Ranné správy
- 07:15 Raňajky
- 07:30 Ranné správy
- 07:45 Raňajky
- 08:00 Ranné správy
- 08:15 Raňajky
- 08:30 Ranné správy
- 08:45 Raňajky
- 09:00 Štúdio TA3/Raňajky
- 09:30 Téma
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Naše potraviny
- 14:45 Biznis
- 15:00 Správy
- 15:30 Správy/Štúdio TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Svet dnes
- 17:00 Správy
- 17:30 Investujeme
- 18:00 Ekonomika+/Financie+
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Svet dnes
- 19:30 Štúdio TA3
- 20:00 Téma
- 20:30 Showbiz
- 21:00 Správy
- 21:30 Štúdio TA3
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 06:00 Breakfast
- 07:00 Breakfast With Kay Burley
- 20:00 UK Tonight with Sarah-Jane Mee
- 21:00 Sky News
- 22:00 Sky News at 10 with Anna Botting
- 22:30 Press Preview
- 23:00 News and Press Preview
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 00:30 BULLETIN (11)
- 00:45 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (39)
- 01:15 FRANCE IN FOCUS
- 01:30 BULLETIN (11)
- 01:45 ARTS24 (21)
- 02:00 NEWS (40)
- 02:15 FRENCH CONNECTIONS
- 02:21 FASHION
- 02:30 BULLETIN (12)
- 02:45 EYE ON AFRICA (42)
- 03:00 NEWS (40)
- 03:10 REPORTERS PLUS
- 03:30 BULLETIN (11)
- 03:40 REVISITED
- 04:00 NEWS (42)
- 04:15 ACCESS ASIA (4)
- 04:30 BULLETIN (13)
- 04:45 THE 51% (4)
- 05:00 NEWS (43)
- 05:15 EYE ON AFRICA (42)
- 05:30 BULLETIN (14)
- 05:45 ARTS24 (21)
- 06:00 NEWS PROD B 1
- 06:15 FRANCE IN FOCUS
- 06:30 BULLETIN 15' PROD B
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS PROD B 1
- 07:15 THE 51 PERCENT
- 07:30 BULLETIN 15' PROD B
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS PROD B 1
- 08:15 ARTS24 (21)
- 08:30 BULLETIN 15' PROD B
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS PROD B
- 09:30 BULLETIN
- 10:00 NEWS (779)
- 10:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 FRENCH CONNECTIONS
- 10:51 FASHION
- 11:00 NEWS (781)
- 11:15 TALKING EUROPE (4)
- 11:30 BULLETIN (200)
- 11:45 THE OBSERVERS (4)
- 11:51 FOCUS (STAND ALONE) (9)
- 12:00 NEWS (782)
- 12:16 ARTS24 (22)
- 12:30 BULLETIN (201)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (785)
- 14:15 FRANCE IN FOCUS
- 14:30 BULLETIN (201)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (896)
- 15:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 15:30 BULLETIN (228)
- 15:45 TALKING EUROPE (4)
- 16:00 NEWS (897)
- 16:15 THE 51 PERCENT
- 16:30 BULLETIN (228)
- 16:45 REPORTERS (8)
- 17:00 NEWS (791)
- 17:15 ARTS24 (22)
- 17:30 BULLETIN (202)
- 17:45 THE 51% (4)
- 18:00 NEWS (792)
- 18:15 FRANCE IN FOCUS
- 18:30 BULLETIN (202)
- 18:45 FOCUS ALONE
- 18:50 YOU ARE HERE
- 19:00 NEWS (792)
- 19:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 19:30 BULLETIN (194)
- 19:45 THE 51 PERCENT
- 20:00 NEWS PROD B
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (792)
- 21:15 REPORTERS
- 21:30 BULLETIN (194)
- 21:46 EYE ON AFRICA (43)
- 22:00 NEWS (799)
- 22:15 FRENCH CONNECTIONS
- 22:21 YOU ARE HERE
- 22:30 BULLETIN (194)
- 22:46 EYE ON AFRICA (44)
- 23:00 NEWS (801)
- 23:15 ARTS24 (22)
- 23:30 BULLETIN (194)
- 23:45 EYE ON AFRICA (44)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:15 PLAN B
- 02:21 FOCUS SOLO
- 02:30 BULLETIN
- 02:45 EN TETE A TETE
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 REPORTERS+
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 LES OBSERVATEURS
- 04:21 FOCUS SOLO
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 MER
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 EN TETE A TETE
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS
- 07:30 BULLETIN
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 A L'AFFICHE
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 PLAN B
- 10:51 LES OBSERVATEURS
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:10 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 11:30 BULLETIN
- 11:45 L'ENTRETIEN DE L'INTEL ECO
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 A L'AFFICHE
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS
- 14:30 BULLETIN
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:10 ICI L'EUROPE 2éme Partie
- 15:30 BULLETIN
- 15:40 LE PARIS DES ARTS
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:15 PLAN B
- 16:21 FOCUS SOLO
- 16:30 BULLETIN
- 16:45 A L'AFFICHE
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 REPORTERS+
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:06 MARDI POLITIQUE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 REPORTERS
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 FOCUS SOLO
- 19:20 LES OBSERVATEURS
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 C'EST EN FRANCE_24
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 A L'AFFICHE
- 21:30 BULLETIN
- 21:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 L'ENTRETIEN DE L'INTEL ECO
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 BILLET RETOUR
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 LEGENDES URBAINES
- 00:00 Škola tmou
- 00:20 Železné hory
- 00:55 Noční repríza dopoledních pořadů
- 06:05 Na pořadu rodina (15)
- 07:10 Oko bez světla se nepotěší
- 10:00 Noční univerzita
- 10:50 Don Bosko, světec který hrával fotbal
- 11:15 Můj chrám
- 11:40 Přejeme si...
- 12:30 Via Caritas
- 13:30 Vladyka
- 14:00 Za obzorem
- 14:35 40 let se Štěpničkou
- 15:05 Múzeum Kysuckej dediny vo Výchylovke
- 15:30 35 let Cyrilometodských dní v Terchovej
- 16:00 Muzikanti, hrajte
- 17:10 Nebojte se! CSM 2017
- 18:00 Sedmihlásky
- 18:05 Příběhy z Dobré Knihy
- 18:15 Bratr oheň: Když nás povolá František
- 18:45 Ztracená ovečka
- 18:55 Svědectví života - Michal
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 Klapka
- 21:10 Terra Santa News
- 21:30 Za obzorem
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - AC Košice
- 06:45 John Bevere
- 07:15 Ježišov hlas - Randolph Kubíček
- 08:00 20 minútovka
- 08:30 Nová DNA
- 09:45 Relácia DNES
- 10:20 Godzone chvály
- 11:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 11:30 Spoločenstvo Martindom
- 14:00 Danielova Generácia
- 15:30 Misie Filmom
- 18:45 Noeland
- 19:15 Slovo viery - BJB Aš
- 20:00 Relácia DNES
- 20:30 Konvokácia
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Doma je doma
- 01:20 Ruženec
- 01:45 Medzi nebom a zemou
- 02:25 Moja misia - magazín
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Na tónoch vďačnosti
- 04:05 Láska a rodičovstvo
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 07:40 Eucharistické zázraky
- 07:50 Ruženec
- 08:35 Peter medzi nami
- 09:05 Eden
- 09:30 Spojení vierou
- 10:00 Malá cesta
- 10:15 Pod javiskom: Miroslav Noga
- 11:30 Svätá omša z kaplnky TV LUX
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:05 Svätá omša zblízka
- 13:10 Svätá Terézia z Ánd
- 14:15 V škole Ducha
- 14:45 A teraz čo?
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Eucharistické zázraky
- 15:30 Ruženec z Lúrd
- 16:05 Správy zo Svätej zeme
- 16:35 Vaticano
- 17:10 Láska a rodičovstvo
- 17:30 Doma je doma
- 20:00 Spravodajský súhrn
- 20:25 Medzi riadkami
- 20:50 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 21:20 Krížové výpravy (3/4) - Kresťanstvo odpovedá
- 21:50 Klubovka
- 22:20 Medzi nebom a zemou
- 23:00 Svätci zo Skalky
- 23:30 Otec Ján Krapan
- 00:00 Hot Cars (12)
- 00:30 Dolce Vita (11)
- 01:00 V mysli kuchaře (8)
- 01:30 Středomořské domy od Charlieho Luxtona (Malta)
- 02:30 Blázen na cestách (Zdolat horu Fuji)
- 03:30 Květinová show (11)
- 04:00 Hot Cars (9)
- 04:30 Zlatá mládež Instagramu (titulky) (7)
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga – Energie života (8)
- 07:00 Květinová show (11)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Svět z blízka (96)
- 08:00 Vitální zahrada (10)
- 08:30 Jak najít vysněný dům (10)
- 09:00 Jóga – Energie života (9)
- 12:00 Květinová show (12)
- 12:30 Dolce Vita (11)
- 13:00 Moje zahrada (36)
- 13:30 Dvojnásobný život za poloviční cenu (6)
- 16:00 Brent Owens objevuje Mauricius (Francouzská fúze)
- 16:30 House doktor (6)
- 17:30 Planete Decouverte
- 17:45 Svět z blízka (97)
- 18:00 Veterinární charita (14)
- 19:00 Lovec chilli (Jižní Korea)
- 19:30 Zvířata ve filmu (10)
- 20:00 Dolce Vita (12)
- 20:30 Dotek luxusu (5)
- 21:00 Mrakodrapy (Budoucnost je nyní 2012 – 2020)
- 22:00 Velkolepé designy (1)
- 23:00 House doktor (7)
- 08:00 Jóga – Energie života (7)
- 09:00 Dobroty Sofie Dahlové (6)
- 09:30 Pizzaři z Parmy (3)
- 20:00 V Májině kuchyni (Já a moje dcera)
- 21:00 Moje Dubaj (6)
- 21:30 Pečeme s Marthou (12)
- 22:00 Holky v kuchyni (9)
- 22:30 Nebesky dobré (2)
- 23:00 Pěstujeme s láskou (Clover Mamma)
- 23:30 Všechny chutě Maďarska (4)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 04:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Vstup na stadion bude atraktivním veřejným prostorem, Prázdninové čtvrtky v knihovně zahájila olympiáda, Venkovní padesátku rozvlnili závodní plavci)
- 04:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Lidé stále ve velkém darují stará kola pro Afriku, Pobeskydský aviatický klub otevřel hangár veřejnosti, Jak zajistit více parkovacích míst pro
- 04:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Tomáš Navrátil, primátor Opavy: Vyhodnocení architektonické soutěže obchodního domu Breda, Den prevence v univerzitním centru UniPoint)
- 04:50 Bruntálský miniexpres (Cesta kolem světa Lukáše Podiuka odstartovala)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 05:20 Kulturní okénko (Noc na hradě Hukvaldy, Vernisáž výstavy „Bez tváře“ 18 figurálních malířů)
- 05:25 Z naší ZOO (Čistá voda - základ života)
- 05:30 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 05:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Jakub Šiřina, basketbal, BK Opava, Kapitán mistrů ČR v basketbale 2023, Sportovec roku 2023 MS kraje)
- 05:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Peklo v Dělnickém domě už není pod vodou, Se svými patrony se přišli rozloučit i prvňáčci, Hledačka zavede hráče za zámeckým pokladem)
- 06:20 Z naší ZOO (La Pampa - největší průchozí voliéra v ZOO)
- 06:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Schody u kostela sv. Mikuláše projdou rekonstrukcí, Porubská radnice uspořádala akci Jak jezdit bezpečně, Prázdniny v Porubě zpestří Letní umělecká
- 06:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 06:38 Transformace kraje (MSID)
- 06:45 Kam vyrazit (Dřevěné stavby v Nýdku ukazují lidovou architekturu)
- 06:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 07:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Vstup na stadion bude atraktivním veřejným prostorem, Prázdninové čtvrtky v knihovně zahájila olympiáda, Venkovní padesátku rozvlnili závodní plavci)
- 07:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Lidé stále ve velkém darují stará kola pro Afriku, Pobeskydský aviatický klub otevřel hangár veřejnosti, Jak zajistit více parkovacích míst pro
- 07:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Tomáš Navrátil, primátor Opavy: Vyhodnocení architektonické soutěže obchodního domu Breda, Den prevence v univerzitním centru UniPoint)
- 07:50 Bruntálský miniexpres (Cesta kolem světa Lukáše Podiuka odstartovala)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 08:20 Kulturní okénko (Noc na hradě Hukvaldy, Vernisáž výstavy „Bez tváře“ 18 figurálních malířů)
- 08:25 Z naší ZOO (Pávi korunkatí. Samice korunáče Sclaterova má nového partnera)
- 08:30 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 08:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Jakub Šiřina, basketbal, BK Opava, Kapitán mistrů ČR v basketbale 2023, Sportovec roku 2023 MS kraje)
- 08:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Peklo v Dělnickém domě už není pod vodou, Se svými patrony se přišli rozloučit i prvňáčci, Hledačka zavede hráče za zámeckým pokladem)
- 09:20 Z naší ZOO (Krmení ptáků v zimním období)
- 09:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Schody u kostela sv. Mikuláše projdou rekonstrukcí, Porubská radnice uspořádala akci Jak jezdit bezpečně, Prázdniny v Porubě zpestří Letní umělecká
- 09:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 09:38 Transformace kraje (MSID)
- 09:45 Kam vyrazit (Dřevěné stavby v Nýdku ukazují lidovou architekturu)
- 09:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 10:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Vstup na stadion bude atraktivním veřejným prostorem, Prázdninové čtvrtky v knihovně zahájila olympiáda, Venkovní padesátku rozvlnili závodní plavci)
- 10:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Lidé stále ve velkém darují stará kola pro Afriku, Pobeskydský aviatický klub otevřel hangár veřejnosti, Jak zajistit více parkovacích míst pro
- 10:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Tomáš Navrátil, primátor Opavy: Vyhodnocení architektonické soutěže obchodního domu Breda, Den prevence v univerzitním centru UniPoint)
- 10:50 Bruntálský miniexpres (Cesta kolem světa Lukáše Podiuka odstartovala)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 11:20 Kulturní okénko (Noc na hradě Hukvaldy, Vernisáž výstavy „Bez tváře“ 18 figurálních malířů)
- 11:25 Z naší ZOO (Giboni si v ZOO užívají nový výběh)
- 11:30 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 11:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Jakub Šiřina, basketbal, BK Opava, Kapitán mistrů ČR v basketbale 2023, Sportovec roku 2023 MS kraje)
- 11:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Peklo v Dělnickém domě už není pod vodou, Se svými patrony se přišli rozloučit i prvňáčci, Hledačka zavede hráče za zámeckým pokladem)
- 12:20 Z naší ZOO (Mládě binturonga v ZOO Ostrava)
- 12:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Schody u kostela sv. Mikuláše projdou rekonstrukcí, Porubská radnice uspořádala akci Jak jezdit bezpečně, Prázdniny v Porubě zpestří Letní umělecká
- 12:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 12:38 Transformace kraje (MSID)
- 12:45 Kam vyrazit (Dřevěné stavby v Nýdku ukazují lidovou architekturu)
- 12:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Dvoudenní Stonavská pouť se blíží, Zhodnocení školního roku 2023/2024, Na „Zemstę” dopiero po wakacjach)
- 13:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Vstup na stadion bude atraktivním veřejným prostorem, Prázdninové čtvrtky v knihovně zahájila olympiáda, Venkovní padesátku rozvlnili závodní plavci)
- 13:30 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Lidé stále ve velkém darují stará kola pro Afriku, Pobeskydský aviatický klub otevřel hangár veřejnosti, Jak zajistit více parkovacích míst pro
- 13:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Tomáš Navrátil, primátor Opavy: Vyhodnocení architektonické soutěže obchodního domu Breda, Den prevence v univerzitním centru UniPoint)
- 13:50 Bruntálský miniexpres (Cesta kolem světa Lukáše Podiuka odstartovala)
- 14:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 14:20 Kulturní okénko (Noc na hradě Hukvaldy, Vernisáž výstavy „Bez tváře“ 18 figurálních malířů)
- 14:25 Z naší ZOO (Mláďata nejmenších koček světa)
- 14:30 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 14:40 Sportovec roku MS kraje 2023 (Jakub Šiřina, basketbal, BK Opava, Kapitán mistrů ČR v basketbale 2023, Sportovec roku 2023 MS kraje)
- 14:45 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Nová radnice byla zapsána mezi národní kulturní památky, Zastupitelé Ostravy schválili memorandum k Bazalům, Ostrava úspěšně bojuje s klíněnkou jírovcovou
- 15:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Peklo v Dělnickém domě už není pod vodou, Se svými patrony se přišli rozloučit i prvňáčci, Hledačka zavede hráče za zámeckým pokladem)
- 15:20 Z naší ZOO (Zimní venčení slonů v ZOO Ostrava)
- 15:25 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Schody u kostela sv. Mikuláše projdou rekonstrukcí, Porubská radnice uspořádala akci Jak jezdit bezpečně, Prázdniny v Porubě zpestří Letní umělecká
- 15:35 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 15:38 Transformace kraje (MSID)
- 15:45 Kam vyrazit (Dřevěné stavby v Nýdku ukazují lidovou architekturu)
- 15:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 16:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 16:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 16:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 16:50 Frýdlantský miniexpres (Příjemné osvěžení v parných dnech nabízí letní koupaliště)
- 17:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Host dne (Zlata Holušová, umělecká ředitelka festivalu, Filip Košťálek, dramaturg festivalu, 21. ročník Coulours of Ostrava v DOV od 17. do 20. 7.)
- 17:25 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 17:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice., Proč ještě není postaveno hřiště v ulici J. Gagarina? Odpovídá Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL), náměstek primátora Havířova, Daniel Vachrarčík (HPH), náměstek primátora Havířova, Kdy bude
- 17:40 Eko magazín (Heřmanickou haldu uhasí nepropustný sarkofág, hotov by měl být asi za 10 let, Opava nechala vysadit nové stromy v Městských sadech, V Ostravě-Jihu hromadně očkovali psy proti vzteklině, Upcyklace: proces přeměňování odpadu v nové materiály, J
- 18:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 18:20 Z naší ZOO (Mláďata alpak v ZOO Ostrava)
- 18:25 Kulturní okénko (Noc na hradě Hukvaldy, Vernisáž výstavy „Bez tváře“ 18 figurálních malířů)
- 18:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 18:32 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 19:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 19:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 19:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 19:50 Frýdlantský miniexpres (Příjemné osvěžení v parných dnech nabízí letní koupaliště)
- 20:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:13 Host dne (Zlata Holušová, umělecká ředitelka festivalu, Filip Košťálek, dramaturg festivalu, 21. ročník Coulours of Ostrava v DOV od 17. do 20. 7.)
- 20:25 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 20:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice., Proč ještě není postaveno hřiště v ulici J. Gagarina? Odpovídá Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL), náměstek primátora Havířova, Daniel Vachrarčík (HPH), náměstek primátora Havířova, Kdy bude
- 20:40 Eko magazín (Heřmanickou haldu uhasí nepropustný sarkofág, hotov by měl být asi za 10 let, Opava nechala vysadit nové stromy v Městských sadech, V Ostravě-Jihu hromadně očkovali psy proti vzteklině, Upcyklace: proces přeměňování odpadu v nové materiály, J
- 21:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Magazín TV medicína (Sanatorium v Jablunkově slaví 100 let, HOST: Lucia Butela, primářka hemodialyzačního odd., SNO - Život pacientů s onemocněním ledvin)
- 21:20 Z naší ZOO (Čistá voda - základ života)
- 21:25 Kulturní okénko (Noc na hradě Hukvaldy, Vernisáž výstavy „Bez tváře“ 18 figurálních malířů)
- 21:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 21:33 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 21:50 Nabídka práce (Aktuální nabídka volných pracovních míst v Moravskoslezském kraji)
- 22:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy)
- 22:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury)
- 22:40 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury)
- 22:50 Frýdlantský miniexpres (Příjemné osvěžení v parných dnech nabízí letní koupaliště)
- 23:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Host dne (Zlata Holušová, umělecká ředitelka festivalu, Filip Košťálek, dramaturg festivalu, 21. ročník Coulours of Ostrava v DOV od 17. do 20. 7.)
- 23:25 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 23:35 Havířovské otázky (Zajímá vás dění ve městě? Ptejte se vedení radnice., Proč ještě není postaveno hřiště v ulici J. Gagarina? Odpovídá Bohuslav Niemiec (KDU-ČSL), náměstek primátora Havířova, Daniel Vachrarčík (HPH), náměstek primátora Havířova, Kdy bude
- 23:40 Eko magazín (Heřmanickou haldu uhasí nepropustný sarkofág, hotov by měl být asi za 10 let, Opava nechala vysadit nové stromy v Městských sadech, V Ostravě-Jihu hromadně očkovali psy proti vzteklině, Upcyklace: proces přeměňování odpadu v nové materiály, J
- 17:00 Deník
- 17:14 Programové přílohy
- 17:29 Počasí
- 17:30 TICHO VE STUDIU
- 17:45 Magazín Valašsko
- 18:00 Deník
- 18:14 DEMÁČ
- 18:29 Počasí
- 18:30 VZPOMÍNÁNÍ
- 18:45 Špetka Valašska
- 19:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:15 U nás v kraji (U Poděbrad je největší autosalon v Evropě)
- 00:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:18 Vaříme s Farmou na Studánce (1. díl JELENÍ STEAK S BRAMBOROVÝMI KROKETAMI A BRUSINKOVOU OMÁČKOU)
- 00:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 00:31 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 00:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 01:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 01:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 01:33 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:15 U nás v kraji (U Poděbrad je největší autosalon v Evropě)
- 02:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:18 Vaříme s Farmou na Studánce (1. díl JELENÍ STEAK S BRAMBOROVÝMI KROKETAMI A BRUSINKOVOU OMÁČKOU)
- 02:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 02:31 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 02:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 03:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 03:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 03:33 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:15 U nás v kraji (U Poděbrad je největší autosalon v Evropě)
- 04:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:18 Vaříme s Farmou na Studánce (1. díl JELENÍ STEAK S BRAMBOROVÝMI KROKETAMI A BRUSINKOVOU OMÁČKOU)
- 04:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 04:31 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 04:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 05:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 05:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 05:33 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:15 U nás v kraji (U Poděbrad je největší autosalon v Evropě)
- 06:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:18 Vaříme s Farmou na Studánce (1. díl JELENÍ STEAK S BRAMBOROVÝMI KROKETAMI A BRUSINKOVOU OMÁČKOU)
- 06:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 06:31 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 06:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 07:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 07:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 07:33 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:15 U nás v kraji (U Poděbrad je největší autosalon v Evropě)
- 08:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:18 Vaříme s Farmou na Studánce (1. díl JELENÍ STEAK S BRAMBOROVÝMI KROKETAMI A BRUSINKOVOU OMÁČKOU)
- 08:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 08:31 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 08:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 09:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 09:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 09:33 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:15 U nás v kraji (U Poděbrad je největší autosalon v Evropě)
- 10:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:18 Vaříme s Farmou na Studánce (1. díl JELENÍ STEAK S BRAMBOROVÝMI KROKETAMI A BRUSINKOVOU OMÁČKOU)
- 10:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 10:31 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 10:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 11:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 11:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 11:33 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:15 U nás v kraji (U Poděbrad je největší autosalon v Evropě)
- 12:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:18 Vaříme s Farmou na Studánce (1. díl JELENÍ STEAK S BRAMBOROVÝMI KROKETAMI A BRUSINKOVOU OMÁČKOU)
- 12:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 12:31 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 12:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 13:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 13:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 13:33 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:15 U nás v kraji (U Poděbrad je největší autosalon v Evropě)
- 14:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:18 Vaříme s Farmou na Studánce (1. díl JELENÍ STEAK S BRAMBOROVÝMI KROKETAMI A BRUSINKOVOU OMÁČKOU)
- 14:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 14:31 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 14:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 15:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 15:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 15:33 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:15 U nás v kraji (U Poděbrad je největší autosalon v Evropě)
- 16:17 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:18 Vaříme s Farmou na Studánce (1. díl JELENÍ STEAK S BRAMBOROVÝMI KROKETAMI A BRUSINKOVOU OMÁČKOU)
- 16:30 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 16:31 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 16:32 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v jednotlivých regionech v Čechách a na Moravě očima redaktorů regionálních televizí.)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:16 Hradecký kulturní magazín (Nový kulturní magazín z Hradce Králové. Pojďte se s námi podívat, jak to v Hradci žije.)
- 17:25 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 17:30 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 17:33 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 18:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 18:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 18:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 18:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 18:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 19:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 19:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 19:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou)
- 19:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 19:30 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 20:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 20:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 20:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 20:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 20:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 20:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 21:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 21:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 21:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 21:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou)
- 21:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 21:30 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 22:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 22:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 22:25 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 22:35 Podcast Votrok TV (Pavla Novotná - doktorka A týmu, FC Hradec Králové)
- 22:55 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:13 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Pardubický expres (Pravidelné zpravodajství z Pardubic)
- 23:20 Pardubický dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 23:24 Kulturní servis (Pořad propagující akce v Pardubicích)
- 23:25 Skryté poklady architektury (Historik architektury Zdeněk Lukeš provádí diváky architekturou)
- 23:29 Kultura v Hradci Králové (Pořad propagující akce v Hradci Králové)
- 23:30 Podcasty FNHK (Tomáš Česák, přednosta Neurochirurgické kliniky FN HK)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 00:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 00:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:13 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 01:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 01:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 01:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 02:25 Špetka Slovácka (Štědrák)
- 02:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 03:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 03:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:13 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 04:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 04:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 04:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 05:25 Špetka Slovácka (Štědrák)
- 05:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 06:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 06:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:13 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 07:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 07:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 07:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 08:25 Špetka Slovácka (Štědrák)
- 08:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 09:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 09:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:13 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 10:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 10:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 10:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 11:25 Špetka Slovácka (Štědrák)
- 11:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 12:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 12:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:13 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 13:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 13:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 13:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 14:25 Špetka Slovácka (Štědrák)
- 14:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:15 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 15:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 15:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:13 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 16:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 16:35 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 16:45 Hasiči (Ukázky práce HZS i dobrovolných hasičů 66. díl)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:15 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 17:25 Špetka Slovácka (Štědrák)
- 17:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:15 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 18:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 18:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 19:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 19:25 Sběratelé (16. Klapuchová - panenky z porcelánu)
- 19:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 19:45 Špetka Slovácka (Štědrák)
- 20:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:15 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 20:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 20:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 21:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:15 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 21:25 Týden na B1 z Jížní Moravy (Zprávy z Brna a Jižní Moravy)
- 21:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 22:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:15 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 22:25 Sběratelé (16. Klapuchová - panenky z porcelánu)
- 22:35 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (28.díl Karamelové věnečky)
- 22:45 Špetka Slovácka (Štědrák)
- 23:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:15 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 23:25 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 23:35 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 00:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Středočeský magazín
- 01:30 Host dne
- 01:40 Za oponou
- 02:00 Krb
- 03:00 Akvárium
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 13
- 04:30 Středočeský magazín
- 04:40 Svět z blízka
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres
- 05:30 Host dne
- 05:40 Středočeské noviny
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 10
- 06:30 Týden v regionech
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 8
- 07:30 Kam vyrazit
- 07:40 Středočeská nej
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 15
- 08:30 Putování po regionech
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Středočeské noviny
- 09:30 Host dne
- 09:40 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres Prahy 4
- 10:30 Dobré zprávy
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 1
- 11:30 Za oponou
- 11:40 Středočeský magazín
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 11
- 12:30 Týden v regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 8
- 13:30 Host dne
- 13:40 Kam vyrazit
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres
- 14:30 Za oponou
- 14:40 Středočeská nej
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 6
- 15:30 Putování po regionech
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres Prahy 15
- 16:30 Středočeské noviny
- 16:40 Hasiči
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 18
- 17:30 Špetka Slovácka
- 18:00 Zprávy
- 18:20 Expres Prahy 11
- 18:30 Putování po regionech
- 19:00 Zprávy
- 19:20 Expres Prahy 2
- 19:30 Host dne
- 19:40 Kam vyrazit
- 20:00 Zprávy
- 20:20 Expres Prahy 4
- 20:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 21:00 Zprávy
- 21:20 Expres
- 21:30 Týden v regionech
- 22:00 Zprávy
- 22:20 Expres Prahy 1
- 22:30 Host dne
- 22:40 Středočeské noviny
- 23:00 Zprávy
- 23:20 Kam vyrazit
- 23:30 Špetka Slovácka
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Týden v regionech (ZJ)
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Týden v regionech (ZJ)
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Týden v regionech (ZJ)
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Týden v regionech (ZJ)
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Týden v regionech (ZJ)
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Týden v regionech (ZJ)
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Týden v regionech (ZJ)
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Týden v regionech (ZJ)
- 15:00 Zprávy+ (SDH)
- 15:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 15:30 Zprávy+ (SDH)
- 15:40 Pořady z Libereckého kraje
- 16:00 Zprávy+ (SDH)
- 16:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 16:30 Zprávy+ (SDH)
- 16:40 Putování v regionech
- 17:00 Zprávy+ (SDH)
- 17:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 17:30 Zprávy+ (SDH)
- 17:40 Pořady z Libereckého kraje
- 18:00 Zprávy+ (SDH)
- 18:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 18:30 Zprávy+ (SDH)
- 18:40 Putování v regionech
- 19:00 Zprávy+ (SDH)
- 19:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 19:30 Zprávy+ (SDH)
- 19:40 Pořady z Libereckého kraje
- 20:00 Zprávy+ (SDH)
- 20:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 20:30 Zprávy+ (SDH)
- 20:40 Putování v regionech
- 21:00 Zprávy+ (SDH)
- 21:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 21:30 Zprávy+ (SDH)
- 21:40 Pořady z Libereckého kraje
- 22:00 Zprávy+ (SDH)
- 22:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 22:30 Zprávy+ (SDH)
- 22:40 Putování v regionech
- 23:00 Zprávy+ (SDH)
- 23:10 Pořady z Libereckého kraje (SDH)
- 23:30 Zprávy+ (SDH)
- 23:40 Pořady z Libereckého kraje
- 00:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Naše město: Česká Třebová
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 Hasiči
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Naše město: Česká Třebová
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 Hasiči
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Naše město: Česká Třebová
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 Hasiči
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Naše město: Česká Třebová
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 Hasiči
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Naše město: Česká Třebová
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 Hasiči
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Naše město: Česká Třebová
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 Hasiči
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Naše město: Česká Třebová
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 Hasiči
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Naše město: Česká Třebová
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 Hasiči
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Naše město: Česká Třebová
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 Hasiči
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Naše město: Česká Třebová
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 Hasiči
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Naše město: Česká Třebová
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 Hasiči
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Naše město: Česká Třebová
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 Hasiči
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Naše město: Česká Třebová
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 Hasiči
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Naše město: Česká Třebová
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 Hasiči
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Naše město: Česká Třebová
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 Hasiči
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Naše město: Česká Třebová
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 Hasiči
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Naše město: Česká Třebová
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 Hasiči
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 Naše město: Ústí nad Orlicí
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Naše město: Česká Třebová
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 Hasiči
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Před 10 lety
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Před 10 lety
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Před 10 lety
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Před 10 lety
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Před 10 lety
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Před 10 lety
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 Josef a Jan Filipovi (85)
- 00:35 POČASÍ
- 00:38 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 00:40 KULTURA
- 00:45 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 00:47 HEADLINES
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (52)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 01:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Josef a Jan Filipovi (85)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 Václav Sůra (151)
- 03:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (136)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (5)
- 05:48 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:59 Empty
- 09:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ
- 09:18 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 09:20 STUDIO iVysočina
- 09:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 09:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 10:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ
- 10:18 Josef a Jan Filipovi (85)
- 10:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 10:55 KULTURA
- 11:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ
- 11:18 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:20 STUDIO iVysočina
- 11:30 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 11:32 KULTURA
- 11:37 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:39 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 11:44 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 11:46 POČASÍ
- 11:49 WEBOVÉ KAMERY
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ
- 12:18 STUDIO iVysočina
- 12:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 12:30 KULTURA
- 12:35 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 12:37 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 12:42 ŽIVĚ Z PACOVA
- 12:44 POČASÍ
- 12:47 WEBOVÉ KAMERY
- 12:53 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ
- 13:18 STUDIO iVysočina
- 13:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 13:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 13:50 POČASÍ
- 13:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ
- 14:18 STUDIO iVysočina
- 14:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 14:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 POČASÍ
- 14:48 KULTURA
- 14:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ
- 15:18 STUDIO iVysočina
- 15:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 15:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 15:45 POČASÍ
- 15:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 15:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ
- 16:18 STUDIO iVysočina
- 16:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 16:30 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 16:45 POČASÍ
- 16:48 KULTURA
- 16:53 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 17:10 SPORT
- 17:15 POČASÍ
- 17:18 STUDIO iVysočina
- 17:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 17:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 17:45 POČASÍ
- 17:48 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 17:53 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 Michal Švec (152)
- 18:40 POČASÍ
- 18:43 KULTURA
- 18:48 WEBOVÉ KAMERY
- 18:54 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ
- 19:18 STUDIO iVysočina
- 19:28 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 19:30 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 19:45 POČASÍ
- 19:48 KULTURA
- 19:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 Michal Švec (152)
- 20:40 POČASÍ
- 20:43 SPORT
- 20:48 WEBOVÉ KAMERY
- 20:54 HEADLINES
- 20:55 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ
- 21:18 STUDIO iVysočina
- 21:28 ŽIVĚ Z PACOVA
- 21:30 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (53)
- 21:55 HEADLINES
- 22:00 Michal Švec (152)
- 22:40 POČASÍ
- 22:43 PRÁCE NA VYSOČINĚ
- 22:48 WEBOVÉ KAMERY
- 22:54 HEADLINES
- 23:00 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ
- 23:18 STUDIO iVysočina
- 23:28 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 23:30 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 23:45 POČASÍ
- 23:48 STUDIO iVysočina
- 23:58 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 Дивіться самі
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Люди доброї волі
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:00 Таємне життя матрьошки
- 11:15 Інформаційні сюжети
- 11:30 Винуватці війни
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Дивіться самі
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Ваші гроші
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:30 Nemzeti Sporthíradó
- 06:35 Időjárás-jelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Élő egyház
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:20 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 HadERŐ „Hazámat szolgálom!”
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 Világ
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Élő egyház
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Magyar gazda
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:10 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:45 Agenda
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:45 Ma este
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 00:20 Kulisszák mögött az A38 Hajón (Last Seconds)
- 01:20 Mit kíván?
- 01:50 Esti Kornél
- 02:45 A38 Archív (Parno Graszt)
- 03:35 Hullámhossz (Miskovits)
- 03:50 Akusztik (Péter Szabó Szilvia)
- 05:00 Vízipók-Csodapók (A rák új ruhája)
- 05:05 A kockásfülű nyúl (Menyus és a sportverseny)
- 05:10 A nagy ho-ho-ho horgász II (A holló és a hal)
- 05:20 Mesélj nekem! (A szépséges nyírfa (udmurt népmese))
- 05:30 Tinti kalandjai (Kastély Skóciában)
- 05:35 Mekk Elek az ezermester (A szélmolnár)
- 05:40 Kiváncsi Fáncsi (Elefánt-kaland)
- 05:50 Szuperhős-képző (Szuperhős-képző_13_Faültetés)
- 05:55 Kukori és Kotkoda (A hattyú)
- 06:00 Miezmiaz? (5)
- 06:05 Miezmiaz? (6)
- 06:10 Csűrcsavarosdi I II (23)
- 06:35 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Szilva dadus leckéje)
- 06:45 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (A manógyár)
- 06:55 Tündér lilinkók (A lilinkók és a sziget)
- 07:10 Tündér lilinkók (Ugri és a hóvirág)
- 07:20 Hetedhét kaland
- 07:30 M2 matricák - Négyzetgyök (Játékos matematika)
- 07:35 Rímerdő versfilmek (Petőfi Sándor: Arany Lacinak)
- 07:45 Pán Péter legújabb kalandjai II (A vízitündér)
- 08:10 A kis Nicolas nyaral (A vadnyugat)
- 08:20 A kis Nicolas nyaral (Hová lett Marie-Edwige?)
- 08:35 Super Wings - A szárnyalók VI (Hadd lássalak, Hold hölgye!)
- 08:45 Super Wings - A szárnyalók VI (Színezzük ki a világűrt – első rész)
- 09:00 RoboVonatok II (Boldog új szülinapot Johnny!)
- 09:15 Bohókás professzor (Piszkos beszéd)
- 09:25 Bobby és Bill (Fiókamentés)
- 09:35 Bobby és Bill (Robin nem tud repülni)
- 09:50 Gyerünk, Pocoyo! (Vigyázz, kész, rajt!)
- 09:55 Gyerünk, Pocoyo! (Kempingezés)
- 10:05 Gyerünk, Pocoyo! (Űrutazás)
- 10:10 Bajkeverő majom XIV (Csillagképek / George és a vulkán)
- 10:35 A bűvös körhinta II (Csere-bere)
- 10:45 A bűvös körhinta II (A segítőkész Dugó)
- 11:00 A nagy ho-ho-ho horgász II (A holló és a hal)
- 11:05 Mesélj nekem! (A szépséges nyírfa (udmurt népmese))
- 11:20 Nils Holgersson csodálatos utazása (A fiú, aki varjút kiáltott)
- 11:30 Simon (Egy új szuperhős)
- 11:35 Petronix Védők, akcióra fel! (Pápaszemes medve-mentés)
- 11:45 Petronix Védők, akcióra fel! (Farkaskölyökmentés)
- 12:00 Alvin és a mókusok V (A parti-állatok)
- 12:15 Alvin és a mókusok V (Warren Seville)
- 12:25 Alvin és a mókusok V (A régészeti tábor)
- 12:35 Alvin és a mókusok V (Dave díjai)
- 12:50 Breki, a világjáró (Fóka-móka Galápagoson)
- 13:00 Breki, a világjáró (Fociláz Buenos Airesben)
- 13:15 Breki, a világjáró (Gulyásleves főzés Budapesten)
- 13:30 Lucky, a kölyök (Balszerencse Üres Szurdokban)
- 13:40 Lucky, a kölyök (A Csirke-tó)
- 13:55 H2O - Egy vízcsepp elég (A horgászverseny)
- 14:20 Arthur és a kerekasztal gyermekei II (A Feledés hasadéka)
- 14:30 Arthur és a kerekasztal gyermekei II (Horsa, Britannia királya)
- 14:45 Sadie Sparks (Hármasban)
- 14:55 Zazie kisasszony (Elég a hercegnőéletből!)
- 15:05 Zazie kisasszony (Édeske elmegy)
- 15:10 Bluey (Patak)
- 15:20 Bluey (Tündérek)
- 15:25 Bluey (Munka)
- 15:35 M2 matricák – Gyerekjáték (Márton Anita-súlylökés)
- 15:40 M2 matricák - Ha nagy leszek… (Kutyakiképző)
- 15:50 44 csacska macska II (Isotta meglepetés bulija)
- 16:00 44 csacska macska II (Macskák a jégen)
- 16:10 44 csacska macska II (Szupermacska küldetés)
- 16:25 Petronix Védők, akcióra fel! (Lemurmentés)
- 16:40 Petronix Védők, akcióra fel! (Gorillamentés)
- 16:50 RoboVonatok II (Izgalmas kincsvadászat)
- 17:05 Bohókás professzor (Madár ijesztés)
- 17:15 Alvin és a mókusok V (A deszkás lány)
- 17:25 Alvin és a mókusok V (Mosógép mánia)
- 17:35 Alvin és a mókusok V (A nyári suli)
- 17:50 Alvin és a mókusok V (Szorult helyzetben)
- 18:00 Super Wings - A szárnyalók VI (Színezzük ki a világűrt – második rész)
- 18:15 Super Wings - A szárnyalók VI (Perui kincsvadászat)
- 18:25 Lucky, a kölyök (Ki akarja ellopni Jolly Jumpert?)
- 18:40 Lucky, a kölyök (Végállomás, Üres Szurdok!)
- 18:50 Bluey (Bömbi és a bölcs, öreg farkaskutya)
- 19:00 Bluey (Trambulin)
- 19:05 Bluey (Szemét)
- 19:15 A kis Nicolas nyaral (Az osztriga fesztivál)
- 19:25 A kis Nicolas nyaral (Vakációs fotózás)
- 19:40 Hetedhét kaland
- 19:50 M2 matricák - Igaz vagy hamis? (Ipolytarnóci ősmaradványok)
- 20:00 Heartland V (A messzeség)
- 20:50 Esti Kornél
- 21:50 Mit kíván?
- 04:00 Nyár '24
- 05:55 Himnusz
- 05:58 Mindennapi (Ne hagyj el öregkoromban)
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:45 Srpski ekran
- 07:10 Unser Bildschirm
- 07:35 Öt kontinens
- 10:00 Nyár '24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Párizsi beszállók (Ökölvívás, Kovács Richárd)
- 12:46 Időjárás-jelentés
- 13:00 Melissa, a Zöld Völgy lánya (17)
- 13:55 A világ egy terített asztal (Dauphiné)
- 14:25 Európa ízei (Friuli nyugati része)
- 14:55 Egy Perc Híradó
- 14:56 Időjárás-jelentés
- 15:00 Ridikül (Tudatos tányér)
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 Névjegyek (Teréz)
- 18:50 Napsugár (105)
- 19:30 Mindennapi (Ne hagyj el öregkoromban)
- 19:45 Bor, mámor, szerelem II (14)
- 20:35 SzerencsePerc
- 20:45 Poldark V (2)
- 21:50 Brown atya X (A rejtőzködő ember)
- 22:35 Kenó
- 22:38 Időjárás-jelentés
- 22:50 Zulejka kinyitja a szemét (6)
- 23:40 A Nagyok
- 04:45 Szabadidő
- 05:15 Férfi vízilabda-válogatott felkészülési mérkőzés
- 06:30 Strandröplabda OB
- 07:30 Nemzeti Sporthíradó
- 07:45 Bringasport
- 10:30 Nemzeti Sporthíradó
- 10:45 Atlétika - Gyémánt Liga
- 13:00 Nemzeti Sporthíradó
- 13:15 Triatlon világbajnoki sorozat
- 14:45 Döntő
- 17:00 Nemzeti Sporthíradó
- 17:15 Góóól!2
- 18:15 Fradi Tv
- 18:45 Felvezető műsor
- 19:00 Női labdarúgó Európa-bajnoki selejtező
- 14:50 Zenélő malom
- 18:00 Kontúr (Salamin Ferenc)
- 18:45 Agenda
- 18:55 A zöld bolygó (Trópusi világok)
- 19:50 M5 História (Űr)
- 22:00 MVM ZENERGIA 2023
- 00:20 Álmok álmodói: Szinyei Merse Pál
- 00:35 Vers mindenkinek: Füst Milán: Végrendelet feleségemnek (Szabó Sipos Barnabás)
- 00:37 Hetedhét kaland
- 00:45 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: A grófkisasszony ajándéka
- 00:50 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Halász Jancsi legendája
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Időjárás-jelentés
- 01:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:30 Slágertévé
- 02:20 Egy éj Velencében
- 03:35 Magyar történelmi arcképcsarnok: Teleki Sámuel Afrika kutató, felfedező (1845-1916)
- 04:00 Álmok álmodói: Darvas Iván
- 04:10 Ridikül: Ritka betegségek
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Időjárás-jelentés
- 05:17 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:22 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: Szólások a paraszti világból
- 05:35 Itthon vagy!: A Duna mentén
- 05:55 Hetedhét kaland
- 06:05 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: A grófkisasszony ajándéka
- 06:10 M2 matricák - Igaz vagy hamis?: Halász Jancsi legendája
- 06:15 Esély
- 06:40 Kék bolygó
- 07:00 Mindennapi: Ne hagyj el öregkoromban
- 07:05 Vár a Kárpát-medence
- 07:10 Magyar gazda
- 07:30 Időjárás-jelentés
- 07:35 Élő népzene: VI. Kiscsőszi Pajtafesztivál
- 10:25 Isten kezében
- 10:50 Lét-Ige - protestáns magazin
- 11:25 Nyári keringő
- 12:55 A hét műtárgya: Broadwood zongora Beethoven, később Liszt tulajdonából
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:25 Srpski ekran
- 13:55 Unser Bildschirm
- 14:25 Summa
- 14:55 Magyar világ
- 15:25 Család'24
- 15:45 Szép hazánk, Kárpát-medence!: Bács - Vajdaság
- 15:50 Hogy volt?!: Kedvenceim – Esztergályos Cecília
- 16:50 Nyár '24
- 19:00 Jó ebédhez szól a nóta
- 19:25 Jó ebédhez szól a nóta
- 20:00 Beugró - Felkészültek? Mert mi nem!
- 20:55 Névjegyek: Ágota
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 Vár a Kárpát-medence
- 21:35 Önök kérték!
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Aby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 03:25 Malý fotbal
- 07:15 Závěr vysílání
- 09:00 FIA WEC 24 hodin Le Mans
- 18:05 Tess Flow
- 18:35 Team Brute
- 19:00 Americký fotbal Snapbacks liga
- 00:00 KOLOBĚH VODY 1. díl (5)
- 00:30 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 01:00 NOČNÍ PROUD
- 02:00 NOČNÍ PROUD
- 03:00 PŘEHLEDNĚ Z VODÁRENSTVÍ
- 04:00 NOČNÍ PROUD
- 05:00 NOČNÍ PROUD
- 06:00 SNĚHURKA - CESTA ZA SVOBODOU (2)
- 07:00 STUDIO iVodárenství
- 07:15 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 07:20 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:30 ZVEME VÁS
- 07:32 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 07:33 STUDIO iVodárenství
- 07:48 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 07:58 BEZ KOMENTÁŘE
- 08:00 KOLOBĚH VODY 1. díl (5)
- 08:30 STUDIO iVodárenství
- 08:45 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 08:50 ZVEME VÁS
- 08:52 BEZ KOMENTÁŘE
- 08:54 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 08:56 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 09:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 09:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:15 STUDIO iVodárenství
- 09:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 09:32 ZVEME VÁS
- 09:34 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:39 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 09:40 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 09:42 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 09:52 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 09:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 10:00 KOLOBĚH VODY 1. díl (5)
- 10:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (19)
- 10:42 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 10:52 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 10:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 11:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 11:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:15 STUDIO iVodárenství
- 11:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 11:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 11:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 11:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 11:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 12:00 KOLOBĚH VODY 1. díl (5)
- 12:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (19)
- 12:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 12:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 12:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 13:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 13:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:15 STUDIO iVodárenství
- 13:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 13:32 ZVEME VÁS
- 13:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 13:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 13:49 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 13:51 BEZ KOMENTÁŘE
- 13:53 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 13:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 14:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 14:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 14:15 STUDIO iVodárenství
- 14:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 14:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 14:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 14:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 14:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 14:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 15:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 15:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 15:15 STUDIO iVodárenství
- 15:30 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 16:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 16:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 16:15 STUDIO iVodárenství
- 16:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 16:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 16:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 16:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 16:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 16:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 17:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 17:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:15 STUDIO iVodárenství
- 17:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 17:32 ZVEME VÁS
- 17:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 17:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 17:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 18:00 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 18:30 STUDIO iVodárenství
- 18:45 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 18:50 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 19:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:15 STUDIO iVodárenství
- 19:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 19:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 19:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 19:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 19:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 20:00 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 20:30 VLTAVA, NAŠE ŘEKA (19)
- 20:42 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 20:47 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 20:57 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 21:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 21:10 VODÁRENSKÉ POČASÍ
- 21:15 STUDIO iVodárenství
- 21:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 21:32 ZVEME VÁS
- 21:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:44 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 21:49 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 21:59 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 22:00 NA NÁVŠTĚVĚ... (1)
- 22:30 STUDIO iVodárenství
- 22:45 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 22:50 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 23:00 VODÁRENSKÉ ZPRÁVY
- 23:10 ŽIVĚ VODA Z ČESKA
- 23:15 STUDIO iVodárenství
- 23:30 BEZ KOMENTÁŘE
- 23:32 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:34 VODÁRENSTVÍ STRUČNĚ
- 23:44 ŽIVĚ VODA ZE SVĚTA
- 23:49 BEZ KOMENTÁŘE
- 23:51 VODÁRENSKÉ ČÍSLO
- 23:53 PRÁCE VE VODÁRENSTVÍ
- 23:55 CO SE DĚJE VE VODÁRENSTVÍ
- 00:00 ZPRÁVY TV R
- 00:10 SPORT
- 00:15 POČASÍ TV R
- 00:20 STUDIO 'R'
- 00:30 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 00:55 HEADLINES
- 01:00 ZASTÁVKA NA TRATI (1)
- 02:00 Radovan Mužík (9)
- 02:50 POČASÍ TV R
- 02:55 ZVEME VÁS
- 03:00 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 03:25 POČASÍ TV R
- 03:30 ZVEME VÁS
- 03:35 DOPRAVA
- 03:40 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 03:55 HEADLINES
- 04:00 ZASTÁVKA NA TRATI (1)
- 05:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 05:25 POČASÍ TV R
- 05:30 STUDIO 'R'
- 05:40 DOPRAVA
- 05:45 POČASÍ TV R
- 05:50 SPORT
- 05:55 HEADLINES
- 06:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 06:25 POČASÍ TV R
- 06:30 STUDIO 'R'
- 06:40 ZVEME VÁS
- 06:45 DOPRAVA
- 06:50 POČASÍ TV R
- 06:55 HEADLINES
- 07:00 RANNÍ LIVESTREAM
- 07:25 POČASÍ TV R
- 07:30 STUDIO 'R'
- 07:40 ZVEME VÁS
- 07:45 DOPRAVA
- 07:50 POČASÍ TV R
- 07:55 HEADLINES
- 08:00 ZPRÁVY TV R
- 08:10 SPORT
- 08:15 POČASÍ TV R
- 08:20 STUDIO 'R'
- 08:30 ZVEME VÁS
- 08:35 DOPRAVA
- 08:40 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 08:55 HEADLINES
- 09:00 ZPRÁVY TV R
- 09:10 SPORT
- 09:15 POČASÍ TV R
- 09:20 STUDIO 'R'
- 09:30 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (9)
- 09:45 ZVEME VÁS
- 09:50 DOPRAVA
- 09:55 HEADLINES
- 10:00 ZPRÁVY TV R
- 10:10 SPORT
- 10:15 POČASÍ TV R
- 10:20 STUDIO 'R'
- 10:30 ZVEME VÁS
- 10:35 DOPRAVA
- 10:40 MAGAZÍN ZDRAVÍ
- 10:55 HEADLINES
- 11:00 ZPRÁVY TV R
- 11:10 SPORT
- 11:15 POČASÍ TV R
- 11:20 NA KAFE S TORNÁDEM (1)
- 11:55 HEADLINES
- 12:00 ZPRÁVY TV R
- 12:10 SPORT
- 12:15 POČASÍ TV R
- 12:20 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (9)
- 12:35 ZVEME VÁS
- 12:40 DOPRAVA
- 12:45 STUDIO 'R'
- 12:55 HEADLINES
- 13:00 ZPRÁVY TV R
- 13:10 SPORT
- 13:15 POČASÍ TV R
- 13:20 STUDIO 'R'
- 13:30 ZVEME VÁS
- 13:35 DOPRAVA
- 13:40 STUDIO 'R'
- 13:50 POČASÍ TV R
- 13:55 HEADLINES
- 14:00 ZPRÁVY TV R
- 14:10 SPORT
- 14:15 POČASÍ TV R
- 14:20 STUDIO 'R'
- 14:30 ZVEME VÁS
- 14:35 DOPRAVA
- 14:40 STUDIO 'R'
- 14:50 POČASÍ TV R
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 ZPRÁVY TV R
- 15:10 SPORT
- 15:15 POČASÍ TV R
- 15:20 HASIČI (1)
- 15:40 POČASÍ TV R
- 15:45 STUDIO 'R'
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 ZPRÁVY TV R
- 16:10 SPORT
- 16:15 POČASÍ TV R
- 16:20 STUDIO 'R'
- 16:30 ZVEME VÁS
- 16:35 DOPRAVA
- 16:40 STUDIO 'R'
- 16:50 POČASÍ TV R
- 16:55 HEADLINES
- 17:00 LIDÉ OD VODY (3)
- 17:30 POČASÍ TV R
- 17:35 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 17:50 POČASÍ TV R
- 17:55 HEADLINES
- 18:00 ZPRÁVY TV R
- 18:10 SPORT
- 18:15 POČASÍ TV R
- 18:20 STUDIO 'R'
- 18:30 ZVEME VÁS
- 18:35 MAGAZÍN iVodárenství
- 18:50 POČASÍ TV R
- 18:55 HEADLINES
- 19:00 ZPRÁVY TV R
- 19:10 SPORT
- 19:15 POČASÍ TV R
- 19:20 STUDIO 'R'
- 19:30 ZVEME VÁS
- 19:35 DOPRAVA
- 19:40 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 19:55 HEADLINES
- 20:00 ZPRÁVY TV R
- 20:10 SPORT
- 20:15 POČASÍ TV R
- 20:20 STUDIO 'R'
- 20:30 ZVEME VÁS
- 20:35 DOPRAVA
- 20:40 TEPLÁ I STUDENÁ KUCHYNĚ JAKUBA HÜBNERA (9)
- 20:55 HEADLINES
- 21:00 ZPRÁVY TV R
- 21:10 SPORT
- 21:15 POČASÍ TV R
- 21:20 STUDIO 'R'
- 21:30 ZVEME VÁS
- 21:35 VEČERNÍ LIVESTREAM
- 22:00 LIDÉ OD VODY (3)
- 22:30 POČASÍ TV R
- 22:35 MAGAZÍN ZDRAVÍ
- 22:50 POČASÍ TV R
- 22:55 HEADLINES
- 23:00 ZPRÁVY TV R
- 23:10 SPORT
- 23:15 POČASÍ TV R
- 23:20 STUDIO 'R'
- 23:30 ZVEME VÁS
- 23:35 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 23:50 POČASÍ TV R
- 23:55 HEADLINES
- 00:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (Rozený kung fu)
- 00:45 Sanjay a Craig (Velkoprd / Kung fu katapult)
- 01:05 Sanjay a Craig (Maximum Dennis / Psí vlna)
- 01:30 Tučňáci z Madagaskaru II (Zplaněná přání / A prý apríl)
- 01:55 Tučňáci z Madagaskaru II (Frakostein)
- 02:05 Želvy Ninja III (Destrukce Země: Část druhá)
- 02:25 Želvy Ninja IV (Mimo známý vesmír)
- 02:50 Chlebáci II (Rambamkdo? / Noční můra v Bažině)
- 03:10 Alvin a Chipmunkové V (Podzemí / Dům her)
- 03:30 Kouzelní kmotříčci VI (Král Čang / Konec univerzity)
- 03:50 Kouzelní kmotříčci VI (Super Puf / Zdravé přání)
- 04:15 Spongebob v kalhotách VIII (Problémy s pletí / Patrik hlídá Garryho)
- 04:35 Spongebob v kalhotách VIII (Jak pohlídat dům / Klidný jazzový koncert)
- 05:00 Sanjay a Craig II (Čivava / Bublina)
- 05:20 Sanjay a Craig II (Street Dogg)
- 05:45 Alvin a Chipmunkové V (Válka aut / Alvin dostává kapky)
- 06:10 Alvin a Chipmunkové V (Malý bubeníček / Zvláštní přísada)
- 06:35 Alvin a Chipmunkové V (The Flying Beast)
- 06:50 Hlasiťákovi IV (Dokonale nedokonalí / Kočičí chůva)
- 07:20 Hlasiťákovi IV (Páté kolo / Smím prosit?)
- 07:45 Hlasiťákovi VI (Něco za něco)
- 08:05 Hlasiťákovi VI (Kritická hodinka)
- 08:15 Casagrandovi (Jak vycvičit Carla)
- 08:30 Casagrandovi II (Síla Chancla / Plyšová láska)
- 08:55 Kouzelní kmotříčci X (Sám doma a rád / Rekordní docházka)
- 09:25 Kouzelní kmotříčci IX (Na výletě)
- 09:40 Sharkdog (Fisherovi vyrážejí rybařit)
- 09:50 Sharkdog (Lovkyně žraloků)
- 10:00 Sharkdog (Žraloci, žraloci, žraloci)
- 10:05 Šmoulové II (Mňamíkový dort)
- 10:20 Šmoulové (Nevyšmoulitelný úsměv)
- 10:40 Spongebob v kalhotách XI (Skok mořem vzhůru / Vloupání za lahví)
- 11:00 Spongebob v kalhotách VIII (Začátky Supermořce)
- 11:20 Spongebob v kalhotách VIII (Planktonovo hodné oko)
- 11:35 Spongebob v kalhotách VIII (Problémy s pletí)
- 11:50 Show Patricka Hvězdice (Kaskadérování / Orgány na svobodě)
- 16:10 Show Patricka Hvězdice (Neuvěřitelná výprava / Moderátorapalooza)
- 16:40 Spongebob v kalhotách XIII (Nebeská obracečka / Garyho domeček)
- 17:05 Spongebob v kalhotách V (20 000 hambáčů pod mořem)
- 17:15 Spongebob v kalhotách X (Životní pojistka)
- 17:30 Sharkdog (Žraločí schovka)
- 17:40 Sharkdog (Sharkdog sám doma)
- 17:55 Sharkdog (Můj milý Sharkdog)
- 22:05 Spongebob v kalhotách XI (Hledání nenalezitelných věcí)
- 22:25 Spongebob v kalhotách VI (Obr Sépiák / Námořní obchod)
- 22:55 Podivný časoprostor Sammyho a Rádže (Hilé neštětstí / Deskové hry)
- 23:25 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (Stínové pandy)
- 23:50 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctve (Staří lidé)
Aby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiej