Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Zahrady Karpat)
- 05:15 Etiketa (Pozvánky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 06:30 Na cestě po Apulii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Žena na pláži)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Logik
- 13:25 Rubín má barvu krve
- 16:10 Magnum II (Z Moskvy na Maui)
- 17:00 Na cestě po severní Kolumbii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Milenci a vrazi
- 21:55 Zlata Adamovská
- 00:00 Cesta k ráji
- 01:45 Za mřížemi: v nejdrsnějších věznicích světa (3)
- 02:35 Návraty k divočině (Národní park Podyjí)
- 03:05 Zašlapané projekty (Kinoautomat)
- 03:20 Před půlnocí
- 03:50 Babylon
- 04:20 Muži, kteří sází stromy
- 04:45 Dobrodružství vědy a techniky (Život vysoko v horách - přírodní rezervace Sněžné hory Baima)
- 05:15 Podzemní voda
- 05:30 Vzkaz Karla Lopraise
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 University – Tajemství evropského zázraku
- 06:50 Zázraky lidského génia (Majestátní hrady)
- 07:45 Svérázné chování zvířat (3)
- 16:05 Římané za humny!
- 17:00 Evropa z výšky (Itálie)
- 17:50 Nádherná Amerika II (Kentucky)
- 20:00 Hrbáč
- 21:50 Velký flám
- 23:50 Kruk II (1)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 Touchdown
- 09:10 Mystic Sk8 Cup 2024 (Mystic Sk8 Cup)
- 09:40 Cyklotoulky
- 09:55 Livesport Prague Open 2024 (Livesport Prague Open)
- 00:10 Ano, šéfe!
- 01:20 Policie v akci
- 02:15 Policie Hamburk XII (Pomáhat a chránit)
- 03:15 Policie Hamburk XII (Unesena)
- 04:10 Closer: Nové případy III (Vnitřní záležitosti)
- 05:05 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (199)
- 07:35 M.A.S.H (200)
- 08:05 M.A.S.H (201)
- 08:30 M.A.S.H (202)
- 09:00 M.A.S.H (203)
- 09:30 Malý pitaval z velkého města (Včelař)
- 14:35 Policie v akci
- 15:30 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Promlčeno
- 22:20 7 pádů Honzy Dědka
- 23:25 Ano, šéfe!
- 04:40 Autosalon.tv
- 05:30 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Autosalon.tv
- 06:55 Partička
- 07:35 Fotr na tripu VI
- 08:20 Top Gear II (4)
- 09:25 Top Gear III (3)
- 14:10 Simpsonovi (Smutná Líza)
- 14:40 Simpsonovi (Volání přírody)
- 15:10 Simpsonovi (Mluvící hlava)
- 15:30 Hvězdná brána II (Tókraové 1/2)
- 22:05 ESCAPE
- 23:00 Partička Nová krev
- 23:55 Simpsonovi II (Válka Simpsonových)
- 04:45 Policie v akci
- 06:00 Policie v akci
- 06:40 Closer: Nové případy V (Smazaná historie)
- 07:35 Komisař Rex VI (V poslední vteřině)
- 11:25 Columbo (Vražedné stopy)
- 18:15 Columbo (Popel popelu)
- 02:05 Muž ve stínu
- 10:00 Já, Simon
- 12:10 Mise na Mars
- 14:20 Bostonské tornádo
- 16:05 Letní vzplanutí
- 18:10 Rande v Římě
- 20:00 Valkýra
- 22:25 Splašený vlak
- 04:45 Jak se staví sen - extra
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:30 Prostřeno!
- 07:40 1. MISE (Ikarus Brutus)
- 10:05 Prostřeno!
- 10:55 Ano, šéfe!
- 20:00 Katie Fforde: Druhá šance
- 21:50 1. MISE (Díra v hlavě)
- 23:00 Tudorovci II (2)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: B)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Drobečkové
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (16)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (12)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 13:55 Příběhy o telátku
- 14:05 Stavitelé II
- 14:40 Super třída II (4)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Remy a Fů
- 15:25 Dodohando
- 15:30 Sovička Ollie
- 15:35 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:00 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové II
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek v ZOO)
- 18:55 Kámoši hafíci (17)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (13)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:20 Geniální přítelkyně III: Příběh těch, co odcházejí, a těch, kteří zůstanou (3)
- 01:10 Taneční příběhy Darii Klimentové (3)
- 01:40 Norská čítanka: Kjartan Fløgstad
- 01:50 Norská čítanka: M. Seppola Simonsen
- 02:00 Televizní klub neslyšících
- 02:30 Laurel a Hardy (Bílá křídla)
- 02:40 Colours of Ostrava Radegast Czech stage
- 03:30 Ladí neladí
- 04:30 Apollo 2015
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (3)
- 21:00 Američan v Paříži
- 04:25 The Voice USA XXI (27)
- 05:20 Prostřeno v Británii XVIII (16)
- 05:45 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:10 Neuvěřitelné dorty (16)
- 06:35 Amerika hledá topmodelku XVIII (Reklamní kampaně)
- 07:30 Tyhle šaty beru! VI (Pohádkový konec)
- 12:00 Ráj podle Bryana II (Svatba v ráji)
- 12:55 Neuvěřitelné dorty (15)
- 13:25 Neuvěřitelné dorty (16)
- 13:50 Farmář hledá ženu SK
- 04:25 Rodinná pouta (Snoubenci)
- 05:30 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:45 Nikdo není dokonalý
- 07:50 Columbo (Není čas na umírání)
- 14:50 Rodinná pouta (Rozruch)
- 15:55 1. MISE (Danajský dar)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:00 Jak se staví sen - extra
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:05 Jak se staví sen - extra
- 01:00 K věci
- 01:30 Prima Česko
- 02:00 Prima Svět
- 02:35 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:05 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:25 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:20 K věci
- 15:40 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Hlasy zločinu
- 21:10 Zprávy
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Zahrady Karpat)
- 05:15 Etiketa (Pozvánky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 06:30 Na cestě po Apulii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Žena na pláži)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Logik
- 13:25 Rubín má barvu krve
- 16:10 Magnum II (Z Moskvy na Maui)
- 17:00 Na cestě po severní Kolumbii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Milenci a vrazi
- 21:55 Zlata Adamovská
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Zahrady Karpat)
- 05:15 Etiketa (Pozvánky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 06:30 Na cestě po Apulii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Žena na pláži)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Logik
- 13:25 Rubín má barvu krve
- 16:10 Magnum II (Z Moskvy na Maui)
- 17:00 Na cestě po severní Kolumbii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Milenci a vrazi
- 21:55 Zlata Adamovská
- 00:25 Santa je úchyl!
- 02:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (20)
- 03:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (21)
- 03:50 Výleťák (180)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (178)
- 04:20 Zahradní proměny (2)
- 05:10 Zahradní proměny (3)
- 06:00 Výleťák (209)
- 06:10 Moje místa (Lukáš Konečný)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha XI (3)
- 08:10 Zahradní proměny (4)
- 09:10 Zahradní proměny (5)
- 12:10 Otec Braun (3)
- 20:10 Zlaté dno
- 22:05 Willie Boy
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 14:30 Kriminálka Miami X (Nezvěstní)
- 15:30 Výměna manželek XII
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 00:00 Anna
- 02:05 Na život a na smrt
- 03:55 Můj přítel Monk III (Pan Monk versus kobra)
- 04:45 Dračí srdce: Pomsta
- 06:15 Máme rádi velryby
- 12:20 Teleshopping
- 12:35 Ave, Caesar!
- 14:40 Godzilla
- 18:10 Policejní akademie
- 20:00 Dannyho parťáci 3
- 22:25 Přání smrti
- 01:05 Torque: Ohnivá kola
- 02:20 Spartan: Týmová výzva (3)
- 03:00 Walker, Texas Ranger VII (20)
- 03:45 Galatasaray Ekmas - MHP RIESEN
- 05:30 ČEZ RunTour - Plzeň
- 05:50 Běhej lesy - Týmovka
- 06:00 Walker, Texas Ranger VII (19)
- 06:45 Spartan: Týmová výzva (4)
- 07:25 Mistři zastavárny XXIV (12)
- 08:20 Mezi žraloky XI (17)
- 10:05 Kobra 11 (3)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (20)
- 13:10 Válka skladů X (37)
- 16:45 Kobra 11 (5)
- 18:45 Válka skladů X (38)
- 19:10 Válka skladů XI (1)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (14)
- 20:30 Mistři renovací II (7)
- 21:20 Kachní dynastie IV (5)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VII (21)
- 23:10 Kobra 11 (5)
- 00:20 Teorie velkého třesku (7)
- 02:00 Malý Sheldon II (16)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VIII (6)
- 03:20 Americký táta IV (16)
- 03:40 Americký táta V (1)
- 04:00 TELE TELE
- 04:25 2 $ocky V (4)
- 05:30 Ženatý se závazky (69)
- 06:20 Karate ovce (9)
- 07:00 Bakugan: Evolutions (4)
- 07:10 Přátelé VIII (12)
- 08:00 2 $ocky V (9)
- 09:45 Malý Sheldon II (20)
- 11:20 Ženatý se závazky (71)
- 12:20 Dva a půl chlapa V (16)
- 13:10 Přátelé VIII (12)
- 14:05 Teorie velkého třesku (7)
- 15:45 2 $ocky V (13)
- 18:15 Dva a půl chlapa V (18)
- 19:10 Malý Sheldon II (22)
- 20:00 Teorie velkého třesku (11)
- 21:40 Přátelé VIII (14)
- 22:30 Americký táta V (3)
- 23:25 Dva a půl chlapa V (18)
- 04:20 Co na to Češi
- 05:35 Riskuj!
- 06:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:30 Na lovu II
- 12:15 Beze stopy VII (Srdce na dlani)
- 13:05 Teleshopping
- 13:25 MasterChef Česko (6)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VIII (5)
- 01:00 Kazatelova zpověď
- 02:25 Doktorka Quinnová II (10)
- 03:55 Nemocnice Chicago Med VIII (5)
- 05:40 Ulice (4331)
- 07:15 Život na jachtě: Středomoří VII (13)
- 08:55 Čarodějky IV (4)
- 09:45 Vítejte doma IV
- 10:35 Oteckovia II (64)
- 11:30 Oteckovia II (65)
- 16:30 Vyměněné osudy II (41)
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (2)
- 11:30 1:1 Sport Show (70)
- 12:00 Queen & King of the Court #1
- 12:30 Freestyle Pro Tour
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 PFL 4
- 18:40 Běhej lesy - Týmovka
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Queen & King of the Court #1
- 19:30 Motosurf World Championship #1
- 20:00 Spade poker show 2024 (3)
- 20:30 1:1 Sport Show (71)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: 1. FC Saarbrücken - 1. FC Kaiserslautern
- 00:00 Agatha Christie: Poirot (Vražda v Mezopotámii)
- 01:50 Správy „N“
- 02:40 Počasie
- 02:50 Don Matteo (Posledná jazda na kolotoči)
- 03:50 Správy „N“
- 04:40 Nebíčko v papuľke
- 05:10 Capri II (3)
- 07:00 Ranné správy
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (4)
- 14:15 Zdravá maškrta
- 14:30 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Útek)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Mjanmarsko - jazero Inle)
- 16:45 Destinácie (Filipíny a vôňa Španielska)
- 17:00 Detektívi zo severu IX (Dokonalá obeť)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Angelikin úsmev)
- 22:25 Prípady 1. oddelenia (4)
- 23:30 Daj mi krídla
- 01:00 Správy RTVS "N"
- 01:50 Hírek
- 02:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Počúvaj moju hudbu
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Jedna báseň)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:05 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Od prameňa - Rusínsky
- 08:30 Od prameňa - Rusínsky
- 09:00 Český magazín
- 09:25 Rodinné striebro
- 10:25 V srdečnom ovzduší
- 11:00 Kúzelné mestečko (3)
- 11:30 Obedníček (Tresky plesky "N")
- 11:35 Rusty
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Liptov)
- 12:30 Herbárium (Breza)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Dočasne naše)
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon (Sadrový deň)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Počúvaj moju hudbu
- 19:40 Počúvaj moju hudbu
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Kukačky (7)
- 22:50 Kukačky (8)
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Zahrady Karpat)
- 05:15 Etiketa (Pozvánky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 06:30 Na cestě po Apulii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Žena na pláži)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Logik
- 13:25 Rubín má barvu krve
- 16:10 Magnum II (Z Moskvy na Maui)
- 17:00 Na cestě po severní Kolumbii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Milenci a vrazi
- 21:55 Zlata Adamovská
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Zahrady Karpat)
- 05:15 Etiketa (Pozvánky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 06:30 Na cestě po Apulii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Žena na pláži)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Logik
- 13:25 Rubín má barvu krve
- 16:10 Magnum II (Z Moskvy na Maui)
- 17:00 Na cestě po severní Kolumbii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Milenci a vrazi
- 21:55 Zlata Adamovská
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Ekonomika :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Chlieb
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Tradičné jedlá
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Supravodivosť a supertekutosť
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:35 Jak obšťastnit ženu
- 03:15 Láska na Maledivách
- 04:40 Zakletá princezna
- 06:05 Detektiv z kuchyně (Smrt al dente)
- 07:45 Uuups! Noe zdrhnul…
- 09:20 Den na zkoušku
- 11:05 Vrásky z lásky
- 13:05 Nouzový let
- 15:15 Sestry v sedle
- 16:55 Tanec s láskou
- 18:35 Pes ro(c)ku
- 20:15 Cesta do Ameriky 2
- 00:35 První oddělení
- 01:15 Policisté v akci
- 02:00 Policisté v akci
- 02:45 Soudní síň (Bere si ho, kdy chce)
- 03:30 Soudní síň (Pouze přihlížel)
- 04:20 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:10 První oddělení
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 11:00 Pod povrchem (17)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Puberťačka)
- 18:00 Soudní síň (Hulvát)
- 19:00 Krimi
- 19:30 Noviny
- 22:45 Kriminálka Kraj (Dědičný hřích)
- 23:40 První oddělení
- 00:45 Survivor
- 01:45 Aj múdry schybí
- 02:55 Partička
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (60)
- 13:40 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (61)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (5)
- 21:50 Dunaj, k vašim službám II (6)
- 23:00 Farma
- 00:35 Najděte mi dům na pláži (4)
- 01:00 Jak se žije na vysoké noze (2)
- 01:45 Mistři dřeva II (2)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (16)
- 03:35 Dům snů II (16)
- 10:45 Najděte mi dům na pláži (4)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (8)
- 14:20 Dům snů II (16)
- 15:10 Mistři dřeva II (3)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! VI (1)
- 21:15 Dům snů (7)
- 00:15 Insidious: Poslední klíč
- 02:00 Likvidátor: Znovuzrození
- 03:45 Gran Turismo
- 06:00 Smrtelné stroje
- 08:05 Meg 2: Příkop
- 10:00 Muž jménem Otto
- 14:30 Íá
- 15:55 Smrtelné stroje
- 18:05 Případ Goldman
- 20:00 Mělas to vědět (2)
- 20:50 Turista II (6)
- 21:50 Meg 2: Příkop
- 23:45 Veřejní nepřátelé
- 00:55 Demolice
- 02:35 Brandy Hellville a démoni módního průmyslu
- 04:05 Bez kalhot: Poslední tanec
- 06:00 Legie superhrdinů
- 07:25 Příchozí
- 09:20 Taxikáři
- 10:55 Přátelé (24)
- 11:15 Přátelé II (1)
- 11:40 Zapadnout bolí
- 13:25 Fantastický mazel
- 14:55 Třináct životů
- 17:20 Emily
- 19:30 Lásky čas
- 21:30 Samaritán
- 23:10 Halloween
- 01:10 Rod Draka II (6)
- 02:10 Sektor II (6)
- 03:05 Máma k nakousnutí (6)
- 03:35 Osm hor
- 06:00 Vánoce prince a chuďase
- 07:25 Znovu se zamilovat
- 13:20 Jerrod Carmichael Reality Show (8)
- 13:50 Mistrovské dílo
- 15:25 Nepopsaný list
- 17:05 Bestsellery
- 18:45 Girls IV (1)
- 19:15 Girls IV (2)
- 19:45 Sex ve městě (Údolí mladíčků)
- 20:10 Sex ve městě (Síla ženského sexu)
- 20:35 Sex ve městě (Tajný sex)
- 21:00 Mělas to vědět (2)
- 21:55 Turista II (6)
- 22:55 Pravdivý příběh
- 01:55 Poslední královna
- 03:45 Rádce
- 04:20 A E I O U - Rychlá abeceda lásky
- 06:00 Kosatka
- 07:45 Jen jednou
- 09:05 Uklízečka měsíce
- 10:25 Naslouchej očima
- 12:05 Ukradené jméno
- 14:00 Jethica
- 15:10 Ukolébavka
- 16:55 Jen jednou
- 18:15 Bristol Fashion
- 20:00 Sladký východ
- 21:45 Drak
- 23:45 Malá vlna
- 00:25 Argentina, 1985
- 02:45 Blahoslavení
- 04:25 Magnetická pole
- 06:00 Hana a její sestry
- 07:45 Slunce
- 09:15 Electra
- 09:45 Modrý kaftan
- 11:50 Fargo
- 13:30 Argentina, 1985
- 15:50 Kapitán Phillips
- 18:05 Maxine (1)
- 18:50 Maxine (2)
- 19:35 Maxine (3)
- 20:30 Osvícení
- 22:55 Naděje a sláva
- 10:15 Lidé deště
- 12:10 Flash (Bez energie)
- 13:10 Flash (Flash versus Arrow)
- 20:00 Hairspray
- 22:15 M. Butterfly
- 00:15 Mafiánovi
- 02:00 Ďáblův dvojník
- 03:45 Poslední polda V (3)
- 04:30 Bloodrayne: třetí říše
- 06:25 Pohádka o putování
- 08:45 Ohněm a mečem
- 12:35 Záhrobní komando
- 14:20 Fantom Morrisvillu
- 20:00 Out Of Death
- 22:00 Umění války: Zrada
- 00:05 Kosmický hřích
- 01:30 Mimozemská invaze
- 03:00 Hodná holka
- 05:00 Tunel do Číny
- 06:40 Starostka Dortíková
- 08:05 Spy kids: Stroj času
- 09:30 Když byla Dolly Parton má matka
- 13:00 Někdy na tom záleží
- 16:05 Sladké letní víno
- 17:35 Křehkost
- 19:20 Leonie
- 21:00 Hříšní lidé města Oss
- 22:50 Barneyho ženy
- 01:20 Lope - Nezkrotný básník
- 03:10 Wrestler
- 05:50 Princ a já 2
- 07:25 Sammyho dobrodružství 2
- 08:55 Heidi, děvčátko z hor
- 10:45 Matčin stín
- 12:25 Trattoria
- 13:45 Můj nejlepší přítel
- 15:20 Jenny se vdává
- 16:55 Upírky
- 18:25 Zmizelá
- 20:00 A Little White Lie
- 21:40 Králičí nora
- 23:10 Protokol
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 05:05 Až najdu domov
- 06:55 Regina
- 08:25 Strýček Nino
- 10:05 Zuřivé plameny
- 11:40 Nico - bájný jednorožec
- 13:15 Strážce majáku
- 14:50 Armáda jednoho
- 16:20 Hospodu vám nedáme
- 17:55 Láska v Indii
- 21:00 Včerejší děti
- 22:30 Paříž 36
- 01:25 Ve skrytu své kůže
- 03:10 Pěkně hnusný lidi
- 05:45 Fotbalová chůva
- 07:35 Učitelem z nouze
- 09:50 Květy války
- 11:50 Pompeje
- 20:00 Café society
- 22:00 Pro dítě zemřu
- 23:55 Pohřešovaná
- 00:20 Father
- 01:55 Death And The Knight
- 02:30 Our Quarantine
- 03:55 Doctor Blood's Coffin
- 05:20 End of Program
- 06:00 Parole, Inc.
- 07:10 Listen
- 07:25 Captain Kidd
- 08:50 Titus And Mirabella
- 09:15 Club Paradise
- 10:20 Champagne Safari
- 11:15 Indian
- 11:45 Off Road
- 12:15 The Amazing Adventure
- 13:15 Revenge Of The Zombies
- 14:15 Went The Day Well?
- 15:45 The Drowning Goat
- 16:15 Flesh And Fury
- 17:35 I Could Be Your Grandmother
- 17:55 The Terror
- 19:15 Velo Mysterium
- 19:25 Following Nazarin
- 20:45 Swept Away
- 21:00 Manos: The Hands Of Fate
- 22:10 Telesma
- 23:40 No Drowning
- 10:00 THE DONKEY ISLAND
- 11:00 THE NEW CUBA
- 18:00 SPEED KILLS (EP. 01)
- 19:00 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 19:30 ZENITH (EP. 13)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 CITY CHIC LONDON
- 16:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (7)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (8)
- 18:00 LUXURY LIFE
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (49)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (50)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (11)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (12)
- 21:00 NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
- 22:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (4)
- 22:30 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (1)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (5)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (6)
- 00:00 SPORTS MAX (41)
- 00:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 01:00 SHIFTING GEARS
- 01:30 SHIFTING GEARS
- 02:00 WILD SURF 2019 (16)
- 02:30 WILD SURF 2019 (17)
- 03:00 BETTER THAN FOUR 2016 (PORT TO PORT MTB - PART 2)
- 03:30 BETTER THAN FOUR 2016 (PORT TO PORT MTB - PART 1)
- 04:00 GEARING UP 2020 (7)
- 04:30 GEARING UP 2020 (8)
- 05:00 KITE MASTERS 2019/2020 (12)
- 05:30 KITE MASTERS 2018 (1)
- 06:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 06:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 07:00 SHIFTING GEARS
- 07:30 SHIFTING GEARS
- 10:00 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 10:30 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 11:00 WORLD OF WATERSPORTS (26)
- 11:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 12:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (12)
- 12:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (13)
- 13:00 GP RACING 2022 (42)
- 13:30 GP RACING 2022 (43)
- 16:00 AUTOSPEED 2019 (14)
- 16:30 AUTOSPEED 2019 (15)
- 17:00 BOARD STORIES SURFING (37)
- 17:30 BOARD STORIES SURFING (38)
- 20:00 BOAT SHOW 4K (17)
- 20:30 BOAT SHOW 4K (18)
- 21:00 SPORTS MAX (41)
- 21:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 22:00 GEARING UP 2020 (6)
- 22:30 GEARING UP 2020 (7)
- 23:00 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 23:30 INSIDE SAILING 2020 (7)
- 00:25 HOW IT'S MADE (THE CAR FACTORY)
- 00:50 DRONE WARS (1)
- 01:45 GOING BEYOND (BANGKOK)
- 02:40 GIANT RAILWAY
- 03:30 BLUE WORLD A RED SEA EXPEDITION
- 03:55 BLUE WORLD (EXUMA ISLANDS & MEXICO)
- 18:20 HOW IT'S MADE (2)
- 18:45 THE RED LIST (CHEETAHS)
- 19:30 INK THERAPY (3)
- 20:15 INK THERAPY (4)
- 21:00 RVERS (11)
- 21:25 RVERS (12)
- 21:50 $100 SPRING ROLL VS $1 SPRING ROLL. VIETNAM'S MOST DYNAMIC STREET FOOD.
- 22:20 SOUTH SEAS SPEARO (2)
- 23:10 RISKY THAI STREET FOOD.
- 23:40 MINNESOTA FOOD THAT WILL KILL YOU.
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:30 Evanjelium o bohatstve (3)
- 01:30 Téma (159)
- 02:10 Príbeh dvoch sestier (3)
- 03:00 Rok 1968: Bod zlomu (3)
- 03:55 Ježiš a islam (2)
- 04:55 Tajomstvá veľkosti (1)
- 06:00 Jedinečné letisko v Dubaji (1)
- 06:50 Osudy Letcov WWII (2)
- 07:40 Vyrobené na Slovensku (9)
- 07:50 Telenákupné pásmo (2)
- 08:05 Cestujeme bez batožiny (25)
- 08:35 Sadnite si, prosím (27)
- 09:15 Doslova
- 09:55 Vyjednávači (2)
- 12:30 Travelistan (24)
- 12:50 Telenákupné pásmo (3)
- 13:05 Objavujeme Eltona Johna (1)
- 14:00 Hindenburg (1)
- 15:00 Len peniaze nestačia (19)
- 15:40 Vojenskí velikáni (1)
- 18:10 Extrémne stroje - vojenské lietadlá (1)
- 19:05 Doslova
- 19:50 Udržateľná budúcnosť (3)
- 22:30 Život s vrahom (4)
- 23:20 Vitajte v drsnom meste (1)
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (17)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Pašák (6)
- 22:10 El Chapo III (6)
- 23:05 Poklad z půdy
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:30 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:55 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Gazpacho s bruschettou)
- 16:35 Popelka
- 17:45 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 01:45 Lipnožurnál
- 02:00 Petrovický zpravodaj
- 02:10 Valašský zpravodaj
- 02:20 Rozhovor S...
- 02:45 Vtipkování: Štěpánka Duchková
- 03:20 Mladý Svět: Heidi Janků
- 04:15 Narcos
- 05:10 Vsetínští rodáci a patrioti: Kornelie Němečková, výtvarnice
- 05:35 Rozhovor S...
- 06:00 O letadlech a létání: Ivan Bednařík, pilot
- 06:25 Lipnožurnál
- 06:40 Petrovický zpravodaj
- 06:50 Valašský zpravodaj
- 07:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 07:20 Magazín z Valašska: Valmez
- 07:40 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:50 Narcos
- 23:40 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:30 Ztracený svět (5)
- 01:15 Ztracený svět (6)
- 01:55 Společnost Adventure (1)
- 02:40 Společnost Adventure (2)
- 03:25 Bosch VI (10)
- 04:05 Bosch VII (1)
- 04:45 Bosch VII (2)
- 05:30 Seriálový tip (1)
- 06:20 Profil zločinu III (11)
- 07:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (3)
- 08:25 Xena (3)
- 09:20 Profil zločinu III (10)
- 10:25 Profil zločinu III (11)
- 11:30 Hvězdná brána: Atlantida (11)
- 12:25 A-Team II (8)
- 13:25 Námořní vyšetřovací služba XVI (3)
- 14:20 Xena (3)
- 15:10 Profil zločinu III (12)
- 16:10 Profil zločinu IV (1)
- 17:20 A-Team II (9)
- 20:05 Xena (4)
- 21:00 Macgyver V (1)
- 21:55 Macgyver V (2)
- 00:05 Xena II (10)
- 01:05 Ztracený svět II (12)
- 02:00 Lovci pokladů (7)
- 02:45 Lovci pokladů (8)
- 03:30 Totalcar III (5)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (10)
- 10:00 Ztracený svět II (11)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (6)
- 13:55 A-Team II (14)
- 15:05 Lovci pokladů (9)
- 16:05 Lovci pokladů (10)
- 17:05 Ztracený svět II (12)
- 18:00 Ztracený svět II (13)
- 19:00 Xena II (11)
- 20:00 A-Team II (15)
- 21:05 Společnost Adventure (7)
- 22:05 Lovci pokladů (9)
- 23:05 Lovci pokladů (10)
- 00:10 Dcery duchem (19)
- 01:45 Brousko III (80)
- 02:35 Brousko III (81)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (19)
- 12:25 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii V (16)
- 13:40 Grand Hotel (21)
- 14:40 Grand Hotel (22)
- 15:40 Brousko III (82)
- 16:50 Dcery duchem (20)
- 18:20 Domek na prérii V (17)
- 19:55 Grand Hotel (23)
- 20:55 Grand Hotel (24)
- 21:55 Domek na prérii V (17)
- 23:30 Grand Hotel (23)
- 00:10 Odhalený přístav
- 02:20 150 miligramů
- 04:30 Odhalený přístav
- 10:30 Smrt v Sarajevu
- 12:00 Na druhé straně kopců
- 14:35 Pozdravy z Fukušimy
- 16:30 Ženou z boží vůle
- 18:10 Bezva chlap
- 20:10 Černá vdova
- 22:00 Malý Joe
- 23:50 Schneider vs. Bax
- 08:10 High Life
- 10:10 Láska to nebyla
- 11:40 Poznámky k Hitlerovi
- 13:20 Sibyl
- 15:05 Bídníci
- 16:55 Jedna sekunda
- 18:45 Broadway
- 20:30 Francie
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:30 Zabij nudu!
- 06:45 Staré pověsti české (Jak šly dějiny)
- 07:00 O modrém autíčku (Závody)
- 07:10 Mach a Šebestová (Vzorné chování)
- 07:25 O Mikešovi (Překvapení v Hrusicích)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a papoušek)
- 07:45 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bleděmodrá)
- 07:55 Tisíc a jedna noc (Vypravování o ebenovém koni)
- 10:05 O modrém autíčku (Zloděj)
- 10:15 Mach a Šebestová (Policejní pes)
- 10:25 O Mikešovi (Tajemný kocourek)
- 10:40 O Dorotce (Dorotka a ježibaba)
- 10:45 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 10:55 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a švec)
- 11:20 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
- 11:30 Já Baryk (9)
- 11:35 Pojďte pane, budeme si hrát (Co to bouchlo?)
- 12:00 Maratón
- 14:00 Poslíček lásky
- 15:30 Umět pojmenovat zlo
- 18:00 Pacient 001
- 19:15 Kinosál
- 19:25 Filmové minuty
- 19:30 O Mikešovi (Mikeš na pouti, Mikeš na hruškách)
- 20:00 Kdo chce zabít Jessii?
- 21:25 Šípková Růženka aneb Spící krasavice
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Božská Ema
- 12:10 Klimatická krize (Lesní požáry)
- 13:40 Úžasný život (11)
- 14:05 Milionové vraždy (Tajemství a lži)
- 15:30 Hrozba meteorů
- 23:05 Mimozemská inteligence
- 08:20 Strůjci zla (Julius Streicher)
- 09:20 Mor zůstal v kostech
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 42 způsobů, jak zabít Hitlera
- 16:35 Bombardování Hamburku
- 17:50 Mississipské peklo
- 05:25 Close Up III (1)
- 05:50 Zoom In - Red Notice
- 06:00 Zoom In - Don’t Look Up
- 06:10 Close Up III (12)
- 06:45 Čarodějka ze země Oz (1)
- 08:35 Čarodějka ze země Oz (2)
- 10:10 Čarodějka ze země Oz (3)
- 11:45 Vdaná snoubenka
- 13:20 Zeptejte se Cindy
- 14:55 Policajt z Paříže
- 16:50 Ip Man 3
- 18:45 Daredevil
- 20:35 Hon na čarodějnice
- 22:00 Underworld: Probuzení
- 23:25 Proroctví z temnot
- 00:55 Nikdy to nevzdávej 3
- 02:30 Alienoid
- 09:05 Děti planety Duna (1)
- 10:40 Děti planety Duna (2)
- 12:15 Děti planety Duna (3)
- 13:45 Učitelé na zakázku
- 15:20 Fantomas se zlobí
- 17:05 Černá hodina
- 18:35 Super náhradník
- 20:25 Bobby Z
- 22:00 Sin City - město hříchu
- 23:55 Řežba v Tombstone
- 00:20 Červený trpaslík V (3)
- 00:55 Konečně spolu
- 03:00 Comedy Club VI (2)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas II (20)
- 20:00 Kongo
- 22:25 Comedy Club VI (3)
- 23:00 Comedy Club VI (4)
- 23:30 Červený trpaslík V (3)
- 00:00 City Breaks (Frankfurt)
- 00:30 Quest (Nagaland, India)
- 01:00 10 Days Korea (Seoul)
- 01:30 Xplore Cambodia (Siem Reap 2)
- 02:00 Quest (Naila 2, Jaipur, India)
- 02:30 The Gypsies (Tawa, India)
- 03:00 10 Days Korea (Jeju Island)
- 03:30 Backpack (Bali, Indonesia)
- 04:00 The Moroccan Chronicles (The Ballad of Fes)
- 04:30 Xplore Cambodia (Sihanoukville 2)
- 05:00 Quest (Karni Fort, Udaipur, India)
- 05:30 The Gypsies (Panchmarhi, India)
- 06:00 Unwind (Earl’s Regency, Kandy)
- 06:30 XP Guide (Dubai 1)
- 07:00 The Moroccan Chronicles (One Flew Over Casablanca)
- 07:30 Unwind (Earl’s Regency, Kandy)
- 08:00 Quest (Hoshiarpur, India)
- 08:30 The Gypsies (Reechgarh, India)
- 09:00 World Spas (Maya Ubud, Bali)
- 09:30 XP Guide (Dubai 2)
- 16:00 City Breaks (Cologne)
- 16:30 Xplore Cambodia (Siem Reap 1)
- 17:00 Quest (Nagaland, India)
- 17:30 The Gypsies (Maheshwar, India)
- 04:27 Lví královna Malika (Hlídej si smečku)
- 05:12 Austrálie, země prastarých tvorů
- 06:00 Život psounů (Jak byl dobyt západ)
- 06:21 Život psounů (Nový šerif ve městě)
- 06:44 Jedinečná zvířata - výběr (Lvi a strašci)
- 07:06 Jedinečná zvířata - výběr (Vlci a vrány)
- 07:28 Divoká Austrálie (Jurská džungle)
- 00:00 Hitlerův poslední odpor: Boj až do konce (1)
- 00:45 Hitlerovo americké bojiště (Útok z hlubin)
- 01:30 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Zadržená zavazadla)
- 02:15 Strážci hranic: Španělsko (24 hodin s civilní stráží)
- 03:00 Jak se staví superauta II (Porsche na led)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Lososí lidé)
- 00:00 No nazdar! Irwinovi zasahují IV (Samá mláďata)
- 00:45 Poslední obyvatelé Aljašky III (Medvědí narušitel)
- 01:30 No nazdar! Irwinovi zasahují III (1)
- 02:15 Zoltan, vlčí muž (4)
- 03:00 No nazdar! Irwinovi zasahují IV (Samá mláďata)
- 03:45 Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (Bizoní hlídači koní)
- 04:25 Pěšky po Americe (1)
- 05:15 Život v sevření mrazu: Kanada (3)
- 06:00 Drama v oblacích (6)
- 07:00 Technické katastrofy II (10)
- 10:40 S tátou kolem světa (3)
- 11:05 S tátou kolem světa (4)
- 11:30 Pěšky po Americe (1)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (10)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (10)
- 15:15 Život v sevření mrazu X (2)
- 16:10 Moře záhadných katastrof (1)
- 17:10 Americká 80. léta (3)
- 18:05 Pohledy do historie (16)
- 18:10 Pěšky po Americe (2)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (10)
- 19:35 Mistři ve foukání skla II (1)
- 10:10 Serengeti (4)
- 11:20 V továrně VI (10)
- 14:30 Ben Fogle: Návrat do divočiny III (7)
- 15:30 Serengeti (5)
- 16:50 V továrně VII (1)
- 17:55 V továrně VIII (10)