Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Dcery duchem (19)
- 01:45 Brousko III (80)
- 02:35 Brousko III (81)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (19)
- 12:25 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii V (16)
- 13:40 Grand Hotel (21)
- 14:40 Grand Hotel (22)
- 15:40 Brousko III (82)
- 16:50 Dcery duchem (20)
- 18:20 Domek na prérii V (17)
- 19:55 Grand Hotel (23)
- 20:55 Grand Hotel (24)
- 21:55 Domek na prérii V (17)
- 23:30 Grand Hotel (23)
- 00:10 Odhalený přístav
- 02:20 150 miligramů
- 04:30 Odhalený přístav
- 10:30 Smrt v Sarajevu
- 12:00 Na druhé straně kopců
- 14:35 Pozdravy z Fukušimy
- 16:30 Ženou z boží vůle
- 18:10 Bezva chlap
- 20:10 Černá vdova
- 22:00 Malý Joe
- 23:50 Schneider vs. Bax
- 08:10 High Life
- 10:10 Láska to nebyla
- 11:40 Poznámky k Hitlerovi
- 13:20 Sibyl
- 15:05 Bídníci
- 16:55 Jedna sekunda
- 18:45 Broadway
- 20:30 Francie
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:30 Zabij nudu!
- 06:45 Staré pověsti české (Jak šly dějiny)
- 07:00 O modrém autíčku (Závody)
- 07:10 Mach a Šebestová (Vzorné chování)
- 07:25 O Mikešovi (Překvapení v Hrusicích)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a papoušek)
- 07:45 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bleděmodrá)
- 07:55 Tisíc a jedna noc (Vypravování o ebenovém koni)
- 10:05 O modrém autíčku (Zloděj)
- 10:15 Mach a Šebestová (Policejní pes)
- 10:25 O Mikešovi (Tajemný kocourek)
- 10:40 O Dorotce (Dorotka a ježibaba)
- 10:45 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 10:55 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a švec)
- 11:20 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
- 11:30 Já Baryk (9)
- 11:35 Pojďte pane, budeme si hrát (Co to bouchlo?)
- 12:00 Maratón
- 14:00 Poslíček lásky
- 15:30 Umět pojmenovat zlo
- 18:00 Pacient 001
- 19:15 Kinosál
- 19:25 Filmové minuty
- 19:30 O Mikešovi (Mikeš na pouti, Mikeš na hruškách)
- 20:00 Kdo chce zabít Jessii?
- 21:25 Šípková Růženka aneb Spící krasavice
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 22:00 - 00:00
- 12:10 Klimatická krize (Lesní požáry)
- 13:40 Úžasný život (11)
- 14:05 Milionové vraždy (Tajemství a lži)
- 15:30 Hrozba meteorů
- 23:05 Mimozemská inteligence
- 08:20 Strůjci zla (Julius Streicher)
- 09:20 Mor zůstal v kostech
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 42 způsobů, jak zabít Hitlera
- 16:35 Bombardování Hamburku
- 17:50 Mississipské peklo
- 05:25 Close Up III (1)
- 05:50 Zoom In - Red Notice
- 06:00 Zoom In - Don’t Look Up
- 06:10 Close Up III (12)
- 06:45 Čarodějka ze země Oz (1)
- 08:35 Čarodějka ze země Oz (2)
- 10:10 Čarodějka ze země Oz (3)
- 11:45 Vdaná snoubenka
- 13:20 Zeptejte se Cindy
- 14:55 Policajt z Paříže
- 16:50 Ip Man 3
- 18:45 Daredevil
- 20:35 Hon na čarodějnice
- 22:00 Underworld: Probuzení
- 23:25 Proroctví z temnot
- 00:55 Nikdy to nevzdávej 3
- 02:30 Alienoid
- 09:05 Děti planety Duna (1)
- 10:40 Děti planety Duna (2)
- 12:15 Děti planety Duna (3)
- 13:45 Učitelé na zakázku
- 15:20 Fantomas se zlobí
- 17:05 Černá hodina
- 18:35 Super náhradník
- 20:25 Bobby Z
- 22:00 Sin City - město hříchu
- 23:55 Řežba v Tombstone
- 00:20 Červený trpaslík V (3)
- 00:55 Konečně spolu
- 03:00 Comedy Club VI (2)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas II (20)
- 20:00 Kongo
- 22:25 Comedy Club VI (3)
- 23:00 Comedy Club VI (4)
- 23:30 Červený trpaslík V (3)
- 00:00 City Breaks (Frankfurt)
- 00:30 Quest (Nagaland, India)
- 01:00 10 Days Korea (Seoul)
- 01:30 Xplore Cambodia (Siem Reap 2)
- 02:00 Quest (Naila 2, Jaipur, India)
- 02:30 The Gypsies (Tawa, India)
- 03:00 10 Days Korea (Jeju Island)
- 03:30 Backpack (Bali, Indonesia)
- 04:00 The Moroccan Chronicles (The Ballad of Fes)
- 04:30 Xplore Cambodia (Sihanoukville 2)
- 05:00 Quest (Karni Fort, Udaipur, India)
- 05:30 The Gypsies (Panchmarhi, India)
- 06:00 Unwind (Earl’s Regency, Kandy)
- 06:30 XP Guide (Dubai 1)
- 07:00 The Moroccan Chronicles (One Flew Over Casablanca)
- 07:30 Unwind (Earl’s Regency, Kandy)
- 08:00 Quest (Hoshiarpur, India)
- 08:30 The Gypsies (Reechgarh, India)
- 09:00 World Spas (Maya Ubud, Bali)
- 09:30 XP Guide (Dubai 2)
- 16:00 City Breaks (Cologne)
- 16:30 Xplore Cambodia (Siem Reap 1)
- 17:00 Quest (Nagaland, India)
- 17:30 The Gypsies (Maheshwar, India)
- 04:27 Lví královna Malika (Hlídej si smečku)
- 05:12 Austrálie, země prastarých tvorů
- 06:00 Život psounů (Jak byl dobyt západ)
- 06:21 Život psounů (Nový šerif ve městě)
- 06:44 Jedinečná zvířata - výběr (Lvi a strašci)
- 07:06 Jedinečná zvířata - výběr (Vlci a vrány)
- 07:28 Divoká Austrálie (Jurská džungle)
- 00:00 Hitlerův poslední odpor: Boj až do konce (1)
- 00:45 Hitlerovo americké bojiště (Útok z hlubin)
- 01:30 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Zadržená zavazadla)
- 02:15 Strážci hranic: Španělsko (24 hodin s civilní stráží)
- 03:00 Jak se staví superauta II (Porsche na led)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Lososí lidé)
- 00:00 No nazdar! Irwinovi zasahují IV (Samá mláďata)
- 00:45 Poslední obyvatelé Aljašky III (Medvědí narušitel)
- 01:30 No nazdar! Irwinovi zasahují III (1)
- 02:15 Zoltan, vlčí muž (4)
- 03:00 No nazdar! Irwinovi zasahují IV (Samá mláďata)
- 03:45 Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (Bizoní hlídači koní)
- 04:25 Pěšky po Americe (1)
- 05:15 Život v sevření mrazu: Kanada (3)
- 06:00 Drama v oblacích (6)
- 07:00 Technické katastrofy II (10)
- 10:40 S tátou kolem světa (3)
- 11:05 S tátou kolem světa (4)
- 11:30 Pěšky po Americe (1)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (10)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (10)
- 15:15 Život v sevření mrazu X (2)
- 16:10 Moře záhadných katastrof (1)
- 17:10 Americká 80. léta (3)
- 18:05 Pohledy do historie (16)
- 18:10 Pěšky po Americe (2)
- 19:10 Mistři ve foukání skla (10)
- 19:35 Mistři ve foukání skla II (1)
- 10:10 Serengeti (4)
- 11:20 V továrně VI (10)
- 14:30 Ben Fogle: Návrat do divočiny III (7)
- 15:30 Serengeti (5)
- 16:50 V továrně VII (1)
- 17:55 V továrně VIII (10)