Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Zahrady Karpat)
- 05:15 Etiketa (Pozvánky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 06:30 Na cestě po Apulii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Žena na pláži)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Logik
- 13:25 Rubín má barvu krve
- 16:10 Magnum II (Z Moskvy na Maui)
- 17:00 Na cestě po severní Kolumbii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Milenci a vrazi
- 21:55 Zlata Adamovská
- 00:00 Cesta k ráji
- 01:45 Za mřížemi: v nejdrsnějších věznicích světa (3)
- 02:35 Návraty k divočině (Národní park Podyjí)
- 03:05 Zašlapané projekty (Kinoautomat)
- 03:20 Před půlnocí
- 03:50 Babylon
- 04:20 Muži, kteří sází stromy
- 04:45 Dobrodružství vědy a techniky (Život vysoko v horách - přírodní rezervace Sněžné hory Baima)
- 05:15 Podzemní voda
- 05:30 Vzkaz Karla Lopraise
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 University – Tajemství evropského zázraku
- 06:50 Zázraky lidského génia (Majestátní hrady)
- 07:45 Svérázné chování zvířat (3)
- 16:05 Římané za humny!
- 17:00 Evropa z výšky (Itálie)
- 17:50 Nádherná Amerika II (Kentucky)
- 20:00 Hrbáč
- 21:50 Velký flám
- 23:50 Kruk II (1)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 08:00 Panorama
- 08:35 BBV po 25 letech
- 08:45 Touchdown
- 09:10 Mystic Sk8 Cup 2024 (Mystic Sk8 Cup)
- 09:40 Cyklotoulky
- 09:55 Livesport Prague Open 2024 (Livesport Prague Open)
- 00:10 Ano, šéfe!
- 01:20 Policie v akci
- 02:15 Policie Hamburk XII (Pomáhat a chránit)
- 03:15 Policie Hamburk XII (Unesena)
- 04:10 Closer: Nové případy III (Vnitřní záležitosti)
- 05:05 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (199)
- 07:35 M.A.S.H (200)
- 08:05 M.A.S.H (201)
- 08:30 M.A.S.H (202)
- 09:00 M.A.S.H (203)
- 09:30 Malý pitaval z velkého města (Včelař)
- 14:35 Policie v akci
- 15:30 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:55 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Promlčeno
- 22:20 7 pádů Honzy Dědka
- 23:25 Ano, šéfe!
- 04:40 Autosalon.tv
- 05:30 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Autosalon.tv
- 06:55 Partička
- 07:35 Fotr na tripu VI
- 08:20 Top Gear II (4)
- 09:25 Top Gear III (3)
- 14:10 Simpsonovi (Smutná Líza)
- 14:40 Simpsonovi (Volání přírody)
- 15:10 Simpsonovi (Mluvící hlava)
- 15:30 Hvězdná brána II (Tókraové 1/2)
- 22:05 ESCAPE
- 23:00 Partička Nová krev
- 23:55 Simpsonovi II (Válka Simpsonových)
- 04:45 Policie v akci
- 06:00 Policie v akci
- 06:40 Closer: Nové případy V (Smazaná historie)
- 07:35 Komisař Rex VI (V poslední vteřině)
- 11:25 Columbo (Vražedné stopy)
- 18:15 Columbo (Popel popelu)
- 02:05 Muž ve stínu
- 10:00 Já, Simon
- 12:10 Mise na Mars
- 14:20 Bostonské tornádo
- 16:05 Letní vzplanutí
- 18:10 Rande v Římě
- 20:00 Valkýra
- 22:25 Splašený vlak
- 04:45 Jak se staví sen - extra
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:30 Prostřeno!
- 07:40 1. MISE (Ikarus Brutus)
- 10:05 Prostřeno!
- 10:55 Ano, šéfe!
- 20:00 Katie Fforde: Druhá šance
- 21:50 1. MISE (Díra v hlavě)
- 23:00 Tudorovci II (2)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: B)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Drobečkové
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata
- 08:55 Kámoši hafíci (16)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Operace Jauu! IX
- 10:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Vyber si svůj sport
- 11:00 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (12)
- 12:00 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 13:55 Příběhy o telátku
- 14:05 Stavitelé II
- 14:40 Super třída II (4)
- 15:05 Čvacht
- 15:15 Remy a Fů
- 15:25 Dodohando
- 15:30 Sovička Ollie
- 15:35 Hej, Hafí! III
- 15:45 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:00 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové II
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek v ZOO)
- 18:55 Kámoši hafíci (17)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (13)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:20 Geniální přítelkyně III: Příběh těch, co odcházejí, a těch, kteří zůstanou (3)
- 01:10 Taneční příběhy Darii Klimentové (3)
- 01:40 Norská čítanka: Kjartan Fløgstad
- 01:50 Norská čítanka: M. Seppola Simonsen
- 02:00 Televizní klub neslyšících
- 02:30 Laurel a Hardy (Bílá křídla)
- 02:40 Colours of Ostrava Radegast Czech stage
- 03:30 Ladí neladí
- 04:30 Apollo 2015
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (3)
- 21:00 Američan v Paříži
- 04:25 The Voice USA XXI (27)
- 05:20 Prostřeno v Británii XVIII (16)
- 05:45 Noční Praha
- 06:00 Noční Praha
- 06:10 Neuvěřitelné dorty (16)
- 06:35 Amerika hledá topmodelku XVIII (Reklamní kampaně)
- 07:30 Tyhle šaty beru! VI (Pohádkový konec)
- 12:00 Ráj podle Bryana II (Svatba v ráji)
- 12:55 Neuvěřitelné dorty (15)
- 13:25 Neuvěřitelné dorty (16)
- 13:50 Farmář hledá ženu SK
- 04:25 Rodinná pouta (Snoubenci)
- 05:30 Na zámku
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:45 Nikdo není dokonalý
- 07:50 Columbo (Není čas na umírání)
- 14:50 Rodinná pouta (Rozruch)
- 15:55 1. MISE (Danajský dar)
- 17:10 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:00 Jak se staví sen - extra
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:05 Jak se staví sen - extra
- 01:00 K věci
- 01:30 Prima Česko
- 02:00 Prima Svět
- 02:35 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:05 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:25 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:20 K věci
- 15:40 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Hlasy zločinu
- 21:10 Zprávy
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Zahrady Karpat)
- 05:15 Etiketa (Pozvánky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 06:30 Na cestě po Apulii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Žena na pláži)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Logik
- 13:25 Rubín má barvu krve
- 16:10 Magnum II (Z Moskvy na Maui)
- 17:00 Na cestě po severní Kolumbii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Milenci a vrazi
- 21:55 Zlata Adamovská
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Zahrady Karpat)
- 05:15 Etiketa (Pozvánky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 06:30 Na cestě po Apulii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Žena na pláži)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Logik
- 13:25 Rubín má barvu krve
- 16:10 Magnum II (Z Moskvy na Maui)
- 17:00 Na cestě po severní Kolumbii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Milenci a vrazi
- 21:55 Zlata Adamovská
- 00:25 Santa je úchyl!
- 02:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (20)
- 03:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (21)
- 03:50 Výleťák (180)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (178)
- 04:20 Zahradní proměny (2)
- 05:10 Zahradní proměny (3)
- 06:00 Výleťák (209)
- 06:10 Moje místa (Lukáš Konečný)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha XI (3)
- 08:10 Zahradní proměny (4)
- 09:10 Zahradní proměny (5)
- 12:10 Otec Braun (3)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 14:30 Kriminálka Miami X (Nezvěstní)
- 15:30 Výměna manželek XII
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Anna
- 02:05 Na život a na smrt
- 04:40 Dračí srdce: Pomsta
- 06:10 Máme rádi velryby
- 12:20 Teleshopping
- 12:35 Ave, Caesar!
- 14:35 Godzilla
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:05 Torque: Ohnivá kola
- 02:20 Spartan: Týmová výzva (3)
- 03:00 Walker, Texas Ranger VII (20)
- 03:45 Galatasaray Ekmas - MHP RIESEN
- 05:30 ČEZ RunTour - Plzeň
- 05:50 Běhej lesy - Týmovka
- 06:00 Walker, Texas Ranger VII (19)
- 06:45 Spartan: Týmová výzva (4)
- 07:25 Mistři zastavárny XXIV (12)
- 08:20 Mezi žraloky XI (17)
- 10:05 Kobra 11 (3)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (20)
- 13:10 Válka skladů X (37)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Teorie velkého třesku (7)
- 02:00 Malý Sheldon II (16)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VIII (6)
- 03:20 Americký táta IV (16)
- 03:40 Americký táta V (1)
- 04:00 TELE TELE
- 04:25 2 $ocky V (4)
- 05:30 Ženatý se závazky (69)
- 06:20 Karate ovce (9)
- 07:00 Bakugan: Evolutions (4)
- 07:10 Přátelé VIII (12)
- 08:00 2 $ocky V (9)
- 09:45 Malý Sheldon II (20)
- 11:20 Ženatý se závazky (71)
- 12:20 Dva a půl chlapa V (16)
- 13:10 Přátelé VIII (12)
- 14:05 Teorie velkého třesku (7)
- 15:45 2 $ocky V (13)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:20 Co na to Češi
- 05:35 Riskuj!
- 06:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:30 Na lovu II
- 12:15 Beze stopy VII (Srdce na dlani)
- 13:05 Teleshopping
- 13:25 MasterChef Česko (6)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VIII (5)
- 01:00 Kazatelova zpověď
- 02:25 Doktorka Quinnová II (10)
- 03:55 Nemocnice Chicago Med VIII (5)
- 05:40 Ulice (4331)
- 07:15 Život na jachtě: Středomoří VII (13)
- 08:55 Čarodějky IV (4)
- 09:45 Vítejte doma IV
- 10:35 Oteckovia II (64)
- 11:30 Oteckovia II (65)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (2)
- 11:30 1:1 Sport Show (70)
- 12:00 Queen & King of the Court #1
- 12:30 Freestyle Pro Tour
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 13:05 PFL 4
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Agatha Christie: Poirot (Vražda v Mezopotámii)
- 01:50 Správy „N“
- 02:40 Počasie
- 02:50 Don Matteo (Posledná jazda na kolotoči)
- 03:50 Správy „N“
- 04:40 Nebíčko v papuľke
- 05:10 Capri II (3)
- 07:00 Ranné správy
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (4)
- 14:15 Zdravá maškrta
- 14:30 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Útek)
- 16:00 Správy
- 16:25 Bez batožiny (Mjanmarsko - jazero Inle)
- 16:45 Destinácie (Filipíny a vôňa Španielska)
- 17:00 Detektívi zo severu IX (Dokonalá obeť)
- 17:50 Krátke správy
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 Správy RTVS "N"
- 01:50 Hírek
- 02:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Počúvaj moju hudbu
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Jedna báseň)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:05 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Od prameňa - Rusínsky
- 08:30 Od prameňa - Rusínsky
- 09:00 Český magazín
- 09:25 Rodinné striebro
- 10:25 V srdečnom ovzduší
- 11:00 Kúzelné mestečko (3)
- 11:30 Obedníček (Tresky plesky "N")
- 11:35 Rusty
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Liptov)
- 12:30 Herbárium (Breza)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:30 Família (Família - Dočasne naše)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Zahrady Karpat)
- 05:15 Etiketa (Pozvánky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 06:30 Na cestě po Apulii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Žena na pláži)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Logik
- 13:25 Rubín má barvu krve
- 16:10 Magnum II (Z Moskvy na Maui)
- 17:00 Na cestě po severní Kolumbii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Milenci a vrazi
- 21:55 Zlata Adamovská
- 00:25 AZ-kvíz
- 00:55 Zahrada je hra
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Zahrady Karpat)
- 05:15 Etiketa (Pozvánky)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Orlické hory)
- 06:30 Na cestě po Apulii
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Žena na pláži)
- 09:50 Hitparáda televizní zábavy
- 10:40 Písničky z obrazovky
- 11:05 Klenoty naší krajiny (České středohoří)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Logik
- 13:25 Rubín má barvu krve
- 16:10 Magnum II (Z Moskvy na Maui)
- 17:00 Na cestě po severní Kolumbii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Milenci a vrazi
- 21:55 Zlata Adamovská
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Ekonomika :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál: Chlieb
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Cestou necestou - špeciál: Tradičné jedlá
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: Supravodivosť a supertekutosť
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 01:35 Jak obšťastnit ženu
- 03:15 Láska na Maledivách
- 04:40 Zakletá princezna
- 06:05 Detektiv z kuchyně (Smrt al dente)
- 07:45 Uuups! Noe zdrhnul…
- 09:20 Den na zkoušku
- 11:05 Vrásky z lásky
- 13:05 Nouzový let
- 15:15 Sestry v sedle
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 První oddělení
- 01:15 Policisté v akci
- 02:00 Policisté v akci
- 02:45 Soudní síň (Bere si ho, kdy chce)
- 03:30 Soudní síň (Pouze přihlížel)
- 04:20 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:15 Krimi
- 05:40 Noviny
- 06:10 První oddělení
- 06:50 Policisté v akci
- 07:50 Policisté v akci
- 11:00 Pod povrchem (17)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:45 Survivor
- 01:45 Aj múdry schybí
- 02:55 Partička
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:45 Búrlivé víno (60)
- 13:40 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:35 Najděte mi dům na pláži (4)
- 01:00 Jak se žije na vysoké noze (2)
- 01:45 Mistři dřeva II (2)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (16)
- 03:35 Dům snů II (16)
- 10:45 Najděte mi dům na pláži (4)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (8)
- 14:20 Dům snů II (16)
- 15:10 Mistři dřeva II (3)
- 16:05 Najděte mi dům na pláži (5)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? IV (9)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Insidious: Poslední klíč
- 02:00 Likvidátor: Znovuzrození
- 03:45 Gran Turismo
- 06:00 Smrtelné stroje
- 08:05 Meg 2: Příkop
- 10:00 Muž jménem Otto
- 14:30 Íá
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Demolice
- 02:35 Brandy Hellville a démoni módního průmyslu
- 04:05 Bez kalhot: Poslední tanec
- 06:00 Legie superhrdinů
- 07:25 Příchozí
- 09:20 Taxikáři
- 10:55 Přátelé (24)
- 11:15 Přátelé II (1)
- 11:40 Zapadnout bolí
- 13:25 Fantastický mazel
- 14:55 Třináct životů
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:10 Rod Draka II (6)
- 02:10 Sektor II (6)
- 03:05 Máma k nakousnutí (6)
- 03:35 Osm hor
- 06:00 Vánoce prince a chuďase
- 07:25 Znovu se zamilovat
- 13:20 Jerrod Carmichael Reality Show (8)
- 13:50 Mistrovské dílo
- 15:25 Nepopsaný list
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:55 Poslední královna
- 03:45 Rádce
- 04:20 A E I O U - Rychlá abeceda lásky
- 06:00 Kosatka
- 07:45 Jen jednou
- 09:05 Uklízečka měsíce
- 10:25 Naslouchej očima
- 12:05 Ukradené jméno
- 14:00 Jethica
- 15:10 Ukolébavka
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 Argentina, 1985
- 02:45 Blahoslavení
- 04:25 Magnetická pole
- 06:00 Hana a její sestry
- 07:45 Slunce
- 09:15 Electra
- 09:45 Modrý kaftan
- 11:50 Fargo
- 13:30 Argentina, 1985
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:15 Mafiánovi
- 02:00 Ďáblův dvojník
- 03:45 Poslední polda V (3)
- 04:30 Bloodrayne: třetí říše
- 06:25 Pohádka o putování
- 08:45 Ohněm a mečem
- 12:35 Záhrobní komando
- 14:20 Fantom Morrisvillu
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Kosmický hřích
- 01:30 Mimozemská invaze
- 03:00 Hodná holka
- 05:00 Tunel do Číny
- 06:40 Starostka Dortíková
- 08:05 Spy kids: Stroj času
- 09:30 Když byla Dolly Parton má matka
- 13:00 Někdy na tom záleží
- 16:05 Sladké letní víno
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:20 Lope - Nezkrotný básník
- 03:10 Wrestler
- 05:50 Princ a já 2
- 07:25 Sammyho dobrodružství 2
- 08:55 Heidi, děvčátko z hor
- 10:45 Matčin stín
- 12:25 Trattoria
- 13:45 Můj nejlepší přítel
- 15:20 Jenny se vdává
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 05:05 Až najdu domov
- 06:55 Regina
- 08:25 Strýček Nino
- 10:05 Zuřivé plameny
- 11:40 Nico - bájný jednorožec
- 13:15 Strážce majáku
- 14:50 Armáda jednoho
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:25 Ve skrytu své kůže
- 03:10 Pěkně hnusný lidi
- 05:45 Fotbalová chůva
- 07:35 Učitelem z nouze
- 09:50 Květy války
- 11:50 Pompeje
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Father
- 01:55 Death And The Knight
- 02:30 Our Quarantine
- 03:55 Doctor Blood's Coffin
- 05:20 End of Program
- 06:00 Parole, Inc.
- 07:10 Listen
- 07:25 Captain Kidd
- 08:50 Titus And Mirabella
- 09:15 Club Paradise
- 10:20 Champagne Safari
- 11:15 Indian
- 11:45 Off Road
- 12:15 The Amazing Adventure
- 13:15 Revenge Of The Zombies
- 14:15 Went The Day Well?
- 15:45 The Drowning Goat
- 16:15 Flesh And Fury
- 20:00 20:00 - 00:00
- 10:00 THE DONKEY ISLAND
- 11:00 THE NEW CUBA
- 16:00 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 16:30 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 CITY CHIC LONDON
- 16:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (7)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:15 Fighting Rookies 2014
- 02:05 Fighting Rookies 2014
- 03:00 We Love MMA 53, 29.02.2020
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 SPORTS MAX (41)
- 00:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 01:00 SHIFTING GEARS
- 01:30 SHIFTING GEARS
- 02:00 WILD SURF 2019 (16)
- 02:30 WILD SURF 2019 (17)
- 03:00 BETTER THAN FOUR 2016 (PORT TO PORT MTB - PART 2)
- 03:30 BETTER THAN FOUR 2016 (PORT TO PORT MTB - PART 1)
- 04:00 GEARING UP 2020 (7)
- 04:30 GEARING UP 2020 (8)
- 05:00 KITE MASTERS 2019/2020 (12)
- 05:30 KITE MASTERS 2018 (1)
- 06:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 06:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (3)
- 07:00 SHIFTING GEARS
- 07:30 SHIFTING GEARS
- 10:00 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 10:30 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 11:00 WORLD OF WATERSPORTS (26)
- 11:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 12:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (12)
- 12:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (13)
- 13:00 GP RACING 2022 (42)
- 13:30 GP RACING 2022 (43)
- 16:00 AUTOSPEED 2019 (14)
- 16:30 AUTOSPEED 2019 (15)
- 17:00 BOARD STORIES SURFING (37)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:25 HOW IT'S MADE (THE CAR FACTORY)
- 00:50 DRONE WARS (1)
- 01:45 GOING BEYOND (BANGKOK)
- 02:40 GIANT RAILWAY
- 03:30 BLUE WORLD A RED SEA EXPEDITION
- 03:55 BLUE WORLD (EXUMA ISLANDS & MEXICO)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Evanjelium o bohatstve (3)
- 01:30 Téma
- 02:10 Príbeh dvoch sestier (3)
- 03:00 Rok 1968: Bod zlomu (3)
- 03:55 Ježiš a islam (2)
- 04:55 Tajomstvá veľkosti (1)
- 06:00 Jedinečné letisko v Dubaji (1)
- 06:50 Osudy Letcov WWII (2)
- 07:40 USA a Čína - stret titanov (3)
- 08:35 Sadnite si, prosím
- 09:15 Doslova
- 09:55 Vyjednávači (2)
- 12:30 Travelistan (24)
- 12:50 Telenákupné pásmo
- 13:05 Objavujeme Eltona Johna (1)
- 14:00 Hindenburg (1)
- 15:00 Len peniaze nestačia
- 15:40 Vojenskí velikáni (1)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 20:00 20:00 - 00:00
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:30 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:30 Nebezpečné vztahy
- 10:00 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:45 Lipnožurnál
- 02:00 Petrovický zpravodaj
- 02:10 Valašský zpravodaj
- 02:20 Rozhovor S...
- 02:45 Vtipkování: Štěpánka Duchková
- 03:20 Mladý Svět: Heidi Janků
- 04:15 Narcos
- 05:10 Vsetínští rodáci a patrioti: Kornelie Němečková, výtvarnice
- 05:35 Rozhovor S...
- 06:00 O letadlech a létání: Stanislav Běhal, pilot
- 06:25 Lipnožurnál
- 06:40 Petrovický zpravodaj
- 06:50 Valašský zpravodaj
- 07:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 07:20 Magazín z Valašska: Valmez
- 07:40 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:50 Narcos
- 00:30 Ztracený svět (5)
- 01:15 Ztracený svět (6)
- 01:55 Společnost Adventure (1)
- 02:40 Společnost Adventure (2)
- 03:25 Bosch VI (10)
- 04:05 Bosch VII (1)
- 04:45 Bosch VII (2)
- 05:30 Seriálový tip (1)
- 06:20 Profil zločinu III (11)
- 07:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (3)
- 08:25 Xena (3)
- 09:20 Profil zločinu III (10)
- 10:25 Profil zločinu III (11)
- 11:30 Hvězdná brána: Atlantida (11)
- 12:25 A-Team II (8)
- 13:25 Námořní vyšetřovací služba XVI (3)
- 14:20 Xena (3)
- 15:10 Profil zločinu III (12)
- 16:10 Profil zločinu IV (1)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:05 Xena II (10)
- 01:05 Ztracený svět II (12)
- 02:00 Lovci pokladů (7)
- 02:45 Lovci pokladů (8)
- 03:30 Totalcar III (5)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (10)
- 10:00 Ztracený svět II (11)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (6)
- 13:55 A-Team II (14)
- 15:05 Lovci pokladů (9)
- 16:05 Lovci pokladů (10)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Dcery duchem (19)
- 01:45 Brousko III (80)
- 02:35 Brousko III (81)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (19)
- 12:25 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii V (16)
- 13:40 Grand Hotel (21)
- 14:40 Grand Hotel (22)
- 15:40 Brousko III (82)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:10 Odhalený přístav
- 02:20 150 miligramů
- 04:30 Odhalený přístav
- 10:30 Smrt v Sarajevu
- 12:00 Na druhé straně kopců
- 14:35 Pozdravy z Fukušimy
- 20:00 20:00 - 00:00
- 08:10 High Life
- 10:10 Láska to nebyla
- 11:40 Poznámky k Hitlerovi
- 13:20 Sibyl
- 15:05 Bídníci
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:30 Zabij nudu!
- 06:45 Staré pověsti české (Jak šly dějiny)
- 07:00 O modrém autíčku (Závody)
- 07:10 Mach a Šebestová (Vzorné chování)
- 07:25 O Mikešovi (Překvapení v Hrusicích)
- 07:35 O Dorotce (Dorotka a papoušek)
- 07:45 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Bleděmodrá)
- 07:55 Tisíc a jedna noc (Vypravování o ebenovém koni)
- 10:05 O modrém autíčku (Zloděj)
- 10:15 Mach a Šebestová (Policejní pes)
- 10:25 O Mikešovi (Tajemný kocourek)
- 10:40 O Dorotce (Dorotka a ježibaba)
- 10:45 Příběhy kocoura Modroočka (Já a Fousek)
- 10:55 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a švec)
- 11:20 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
- 11:30 Já Baryk (9)
- 11:35 Pojďte pane, budeme si hrát (Co to bouchlo?)
- 12:00 Maratón
- 14:00 Poslíček lásky
- 15:30 Umět pojmenovat zlo
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 12:10 Klimatická krize (Lesní požáry)
- 13:40 Úžasný život (11)
- 14:05 Milionové vraždy (Tajemství a lži)
- 15:30 Hrozba meteorů
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Smrtící hora
- 01:25 Byzantium: Upíří příběh
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 08:20 Strůjci zla (Julius Streicher)
- 09:20 Mor zůstal v kostech
- 14:20 Teleshopping
- 15:25 42 způsobů, jak zabít Hitlera
- 16:35 Bombardování Hamburku
- 20:00 20:00 - 00:00
- 05:25 Close Up III (1)
- 05:50 Zoom In - Red Notice
- 06:00 Zoom In - Don’t Look Up
- 06:10 Close Up III (12)
- 06:45 Čarodějka ze země Oz (1)
- 08:35 Čarodějka ze země Oz (2)
- 10:10 Čarodějka ze země Oz (3)
- 11:45 Vdaná snoubenka
- 13:20 Zeptejte se Cindy
- 14:55 Policajt z Paříže
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:55 Nikdy to nevzdávej 3
- 02:30 Alienoid
- 09:05 Děti planety Duna (1)
- 10:40 Děti planety Duna (2)
- 12:15 Děti planety Duna (3)
- 13:45 Učitelé na zakázku
- 15:20 Fantomas se zlobí
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Červený trpaslík V (3)
- 00:55 Konečně spolu
- 03:00 Comedy Club VI (2)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas II (20)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 City Breaks (Frankfurt)
- 00:30 Quest (Nagaland, India)
- 01:00 10 Days Korea (Seoul)
- 01:30 Xplore Cambodia (Siem Reap 2)
- 02:00 Quest (Naila 2, Jaipur, India)
- 02:30 The Gypsies (Tawa, India)
- 03:00 10 Days Korea (Jeju Island)
- 03:30 Backpack (Bali, Indonesia)
- 04:00 The Moroccan Chronicles (The Ballad of Fes)
- 04:30 Xplore Cambodia (Sihanoukville 2)
- 05:00 Quest (Karni Fort, Udaipur, India)
- 05:30 The Gypsies (Panchmarhi, India)
- 06:00 Unwind (Earl’s Regency, Kandy)
- 06:30 XP Guide (Dubai 1)
- 07:00 The Moroccan Chronicles (One Flew Over Casablanca)
- 07:30 Unwind (Earl’s Regency, Kandy)
- 08:00 Quest (Hoshiarpur, India)
- 08:30 The Gypsies (Reechgarh, India)
- 09:00 World Spas (Maya Ubud, Bali)
- 09:30 XP Guide (Dubai 2)
- 16:00 City Breaks (Cologne)
- 16:30 Xplore Cambodia (Siem Reap 1)
- 17:00 Quest (Nagaland, India)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:27 Lví královna Malika (Hlídej si smečku)
- 05:12 Austrálie, země prastarých tvorů
- 06:00 Život psounů (Jak byl dobyt západ)
- 06:21 Život psounů (Nový šerif ve městě)
- 06:44 Jedinečná zvířata - výběr (Lvi a strašci)
- 07:06 Jedinečná zvířata - výběr (Vlci a vrány)
- 07:28 Divoká Austrálie (Jurská džungle)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Hitlerův poslední odpor: Boj až do konce (1)
- 00:45 Hitlerovo americké bojiště (Útok z hlubin)
- 01:30 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (Zadržená zavazadla)
- 02:15 Strážci hranic: Španělsko (24 hodin s civilní stráží)
- 03:00 Jak se staví superauta II (Porsche na led)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Lososí lidé)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 No nazdar! Irwinovi zasahují IV (Samá mláďata)
- 00:45 Poslední obyvatelé Aljašky III (Medvědí narušitel)
- 01:30 No nazdar! Irwinovi zasahují III (1)
- 02:15 Zoltan, vlčí muž (4)
- 03:00 No nazdar! Irwinovi zasahují IV (Samá mláďata)
- 03:45 Dr. Jeff: Veterinář ze Skalnatých hor VI (Bizoní hlídači koní)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 04:25 Pěšky po Americe (1)
- 05:15 Život v sevření mrazu: Kanada (3)
- 06:00 Drama v oblacích (6)
- 07:00 Technické katastrofy II (10)
- 10:40 S tátou kolem světa (3)
- 11:05 S tátou kolem světa (4)
- 11:30 Pěšky po Americe (1)
- 14:20 Jak je vidí ptáci (10)
- 14:50 Mistři ve foukání skla (10)
- 15:15 Život v sevření mrazu X (2)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 10:10 Serengeti (4)
- 11:20 V továrně VI (10)
- 14:30 Ben Fogle: Návrat do divočiny III (7)
- 15:30 Serengeti (5)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 10:45 Extrémní hadi (Afrika)
- 11:35 Madagaskar: Africké Galapágy
- 16:30 Skrytá Indie (Země řek)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Beďarová doktorka: Praskance II (Praskance: Neuvěřitelně se zmenšující lipom)
- 01:00 7 malých Johnstonů IX (Pravdu, nebo úkol)
- 02:00 Nečekané těhotenství VI (Rodiče jim popřáli vše dobré)
- 02:50 450kg sestry IV (Hrozny hněvu)
- 03:40 Beďarová doktorka: Praskance II (Praskance: Neuvěřitelně se zmenšující lipom)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Znovunašlápnutí rodného města (Láska k La Grange)
- 01:00 Je to Havaj XIII (Hledání písku na Kauai)
- 01:30 Je to Havaj XIII (Řezání vln a nefritu v Hilo)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VI (Dvojnásobné štěstí)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VI (Profesionální hráč pokeru)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Kondo ve Fort Walton)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLVII (Rodinný dům v Daytonu v Ohiu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLVII (Zámek v Castle Rock)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? III (Dům s prasklinami)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? III (Maličký přeprodej)
- 05:30 Mistři bazénů IV (Už jsem na prázdninách)
- 06:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (Rodinná pouta)
- 06:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii XVI (Zlatá dáma z jezera Mendota)
- 07:00 Vlastní říše na břehu jezera (Prostor pro roztleskávačky)
- 10:00 Neprodejné domy III (6)
- 11:00 Bratr proti bratru VII (1)
- 12:00 Bratr proti bratru VII (2)
- 13:00 Bratr proti bratru VII (3)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:40 Kuchyně 14: Mistrné pokrmy (11)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 3: Sladkosti do deště (6)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 23: Budeme tě soudit (12)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 23: Řeznice (13)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Kulinářská výprava (19)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 30: Klobásky, šavarma a scaloppini (3)
- 03:40 Rodinný souboj 1: Domácí kuchaři proti filipínským sourozencům (13)
- 04:25 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 8: Senegal (2)
- 05:10 Bizarní jídla s Andrewem Zimmernem 8: Okinawa (3)
- 06:00 Kuchyně 14: Venkovní večírek (12)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Oblíbená dědečkova jídla (12)
- 07:10 Jarní cukrářská soutěž 3: Sváteční dobroty (7)
- 07:55 Porážka Bobbyho Flaye 24: Hádej, kdo je zpět? (1)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Vykopávky)
- 01:25 Válka skladů IV (Mladí a neklidní)
- 01:45 Válka skladů IV (Jurský prak)
- 02:10 Válka skladů IV (Příběh dvou kabátů)
- 02:35 Mistři aukcí III (Živě!)
- 03:00 Mistři aukcí IV (Byla jednou jedna zastavárna)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Prima fazóna)
- 03:45 Hvězdy zastavárny XXIV (Siegfried a Rick)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Global Treasures (Horezu)
- 00:12 Vista Point (Tripolis)
- 00:38 Global Treasures (Dubrovník)
- 00:50 Nature Wonders (Cenotes)
- 01:00 Cosmos Global (Krajina vychádzajúceho slnka)
- 01:53 Planet Terra (El Chaltén)
- 02:00 7 Days (Jordánsko)
- 02:53 Planet Terra (Sklář)
- 03:00 Nature Parks (Rieka Lemmenjoki)
- 03:30 Vista Point (Fes)
- 04:00 7 Days (Aljaška)
- 04:55 Planet Terra (Sluneční chrám v Konáraku)
- 05:00 Vista Point (Nice)
- 05:27 On Tour (El Tren Inca)
- 05:54 Planet Terra (Bari)
- 06:00 On Tour (Jazero Todos Los Santos)
- 06:27 Nature Wonders (Národný park Krka)
- 06:38 Planet Terra (Delta Okavanga)
- 06:43 Global Treasures (Goshavank)
- 06:54 Planet Terra (Iraklio)
- 07:00 Vista Point (Litva)
- 07:27 Global Treasures (Mingun)
- 07:38 Planet Terra (Fuerteventura)
- 07:43 Global Treasures (Efez)
- 07:54 Planet Terra (Brissago)
- 16:00 On Tour (Plavba po Dunaji)
- 16:29 Vista Point (Bahamy)
- 16:55 Planet Terra (Ayutthaya)
- 17:00 Vista Point (Ibiza)
- 17:27 Global Treasures (Misie Del Rio Carmelo)
- 17:38 Planet Terra (Kalmar)
- 17:43 Global Treasures (Kižský pogost)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Motorky
- 01:30 Snooker
- 03:00 Snooker
- 03:30 Cyklistika
- 05:00 Cyklistika
- 06:30 Snooker
- 08:30 Surfing
- 09:30 Olympijské hry
- 10:30 Olympijské hry
- 11:30 Olympijské hry
- 12:30 Snooker
- 14:15 Cyklistika
- 15:15 Cyklistika
- 16:15 Cyklistika
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Olympijské hry
- 01:30 Cyklistika
- 02:30 Cyklistika
- 03:00 Cyklistika
- 03:30 Snooker
- 09:00 Závody GT
- 12:00 Olympijské hry
- 12:30 Olympijské hry
- 14:00 Olympijské hry
- 15:00 Olympijské hry
- 16:00 Olympijské hry
- 20:00 20:00 - 00:00
- 05:00 Poker
- 06:00 Lední hokej: Färjestad - Örebro
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Lední hokej: Malmö - Linköping
- 11:00 Televizní nákupy
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Polish Open 2024
- 13:00 Polish Open 2024
- 15:00 Polish Open 2024
- 17:00 Autožurnál
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Výberové autá
- 09:00 Drahomír Piok
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Martin z Martina
- 12:15 Grand Est Open 88
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Test automobilu: Opel Astra PHEV (46)
- 00:25 Testovací tým: Ford Explorer PHEV vs. Land Rover Defender PHEV (47)
- 00:50 Testovací tým: VW T-Roc R vs. Cupra Ateca (48)
- 01:10 Test automobilu: Kia XCeed (49)
- 01:15 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (50)
- 01:30 Sedm nejrychlejších (51)
- 01:40 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (52)
- 01:45 Garáž 21 (53)
- 02:10 Zprávy (54)
- 02:15 Poklady v garáži (55)
- 02:45 Poklady v garáži (56)
- 03:15 Zpětný chod: Bentley (57)
- 03:30 Jiliny plechové klenoty: Volvo P1800 S Coupé (58)
- 03:45 Rychlé kolo: Vítězové 24-hodinovek tým Rowe Racing (59)
- 04:15 Formule BossGP s Ch. Krageningsem (60)
- 05:05 Přednost v jízdě: Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio (61)
- 05:15 Eastside Motors: Porsche, poker a drobné (1)
- 06:05 Finále Best of Belron: Steffen Taeterow (2)
- 06:35 Přednost v jízdě: Audi S8 (3)
- 06:45 Rychlé kolo: Peugeot 208 GTI (4)
- 07:15 Rychlé kolo: Audi RS 7 (5)
- 07:45 Rychlé kolo: Seat Leon Cupra (6)
- 10:10 Test automobilu: Kia XCeed (12)
- 10:15 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (13)
- 10:30 Zprávy (14)
- 10:35 Sedm nejrychlejších (15)
- 10:45 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (16)
- 10:50 Garáž 21 (17)
- 11:15 Poklady v garáži (18)
- 11:45 Poklady v garáži (19)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Magazín Energofish (91)
- 00:30 IX. Hethland Cup
- 01:00 Haldorádó (Dobrodružství divokých vod - Gábor Döme - S rybářským prutem na jezeru Tisza-tó - Léto 1.díl)
- 01:30 Haldorádó (Dobrodružství divokých vod - Gábor Döme - S rybářským prutem na jezeru Tisza-tó - Léto 2.díl)
- 02:00 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 4.díl)
- 02:30 Péter Pál Halmi (V čase výběru partnerky 1.díl)
- 03:00 Péter Pál Halmi (V čase výběru partnerky 2.díl)
- 03:30 Hodula Fishing (Lov okounka pstruhového s gumovými nástrahami)
- 04:00 Kuchyně milovníků ryb (S Tamásem Vargou)
- 04:30 Dudi Bait (Jarní lov velkých kaprů)
- 05:00 Péter Pál Halmi (Z otce na dceru)
- 05:30 József Kolláth (Myslivecká dobrodružství na Islandu)
- 06:00 Roland Budavári (Myslivecké vánoce v Bükkösdu)
- 06:30 Fish Mine S3 (1.Ipeľ)
- 07:00 Adventer&fishing (Lov kaprů na Balatonu)
- 07:30 Feedermánie (Tokajský testovací lov)
- 12:00 SBS (Historický úspěch na mistrovství světa s týmem SBS 1.díl)
- 12:30 IX. Hethland Cup
- 13:00 Haldorádó (Dobrodružství divokých vod - Gábor Döme - S rybářským prutem na jezeru Tisza-tó - Léto 1.díl)
- 13:30 Haldorádó (Dobrodružství divokých vod - Gábor Döme - S rybářským prutem na jezeru Tisza-tó - Léto 2.díl)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 15:00 Radio Top 30
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 14:00 1Charted
- 15:00 Radio Top 30
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 08:00 Oldschool
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 TRUESCHOOL
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 02:20 Top Relax
- 05:40 Pohodové zprávy
- 05:50 Zvěřinec (31)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (127)
- 07:15 Pohodové zprávy
- 07:25 Nespoutaný anděl (75)
- 08:20 Nespoutaný anděl (76)
- 09:20 Yago, syn džunle (140)
- 10:20 Pohodové zprávy
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 14:40 Top Relax
- 15:00 Yago, syn džunle (141)
- 15:55 Wolffův revír (81)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 ROCK SPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 ROCKSPECIÁL
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:30 Czech Philharmonic, Yuja Wang, Semyon Bychkov: Smolka, Rachmaninov, Janáček (Czech Philharmonic, Semyon Bychkov (conductor))
- 02:10 Samara Joy - Festival International de Jazz de Montréal (Samara Joy (vocals))
- 03:04 Cécile McLorin Salvant at the Festival International de Jazz de Montréal (Cécile McLorin Salvant (vocals))
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 The Kills
- 00:48 WALK THE MOON
- 01:32 The Offspring
- 02:37 Various Artists
- 03:00 30 Seconds To Mars
- 04:29 Interpol
- 05:26 Nine Inch Nails
- 05:49 Various Artists
- 06:01 Kiss
- 07:56 Black Veil Brides
- 09:11 Def Leppard
- 10:41 Lorde
- 11:35 Passenger
- 11:53 Various Artists
- 12:02 30 Seconds To Mars
- 13:32 Interpol
- 14:29 Nine Inch Nails
- 14:52 Various Artists
- 15:02 Metallica
- 16:25 The Sex Pistols
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:20 Geordie Shore: Shledání XXIII (9)
- 01:05 K popukání XXXII (16)
- 01:30 K popukání XXXII (20)
- 01:55 K popukání XXXII (21)
- 02:15 K popukání XXXII (22)
- 02:40 K popukání XXXII (28)
- 03:00 K popukání XXXII (34)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 14:40 K popukání XXIII (39)
- 15:05 K popukání XXXI (39)
- 15:30 K popukání XXXI (42)
- 15:55 Pomoc! Pomoc! Mám tajný vztah! II (10)
- 20:00 20:00 - 00:00
- 01:00 MTV Top 20
- 02:00 Non Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 13:00 Non-Stop Hits
- 15:00 Today's Top Hits
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
- 05:00 Crazy In Love!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Rap & R’n’B Jamz
- 20:00 20:00 - 00:00
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 PREMIUM POHODA
- 11:45 TELESHOPPING
- 12:00 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 FOLK KLUB
- 22:53 Empty
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 DECHOVKA O ŠESTÉ
- 07:00 KALEIDOSKOP PÍSNIČEK
- 08:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:15 TELESHOPPING
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 14:00 ČAS NA PĚKNOU PÍSNIČKU
- 15:00 PRAVIDELNÉ STUDIO VE TŘI
- 16:30 LATTÉ O PŮL PÁTÉ
- 18:00 PODVEČERNÍ ZÁBAVA
- 20:20 vEČERNÍ POŘAD
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 DOPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 12:00 ODPOLEDNE S PÍSNIČKOU
- 15:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 18:00 PODVEČER S PÍSNIČKOU
- 20:00 Z PÍSNIČKY DO PÍSNIČKY
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY