Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
- 00:10 Objektiv
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:10 Na forbíně TM
- 01:50 Pec nám...
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Bílé samoty)
- 05:15 Etiketa (Obsluha)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Nevěsta
- 07:00 Kterak Honza ze zámku utekl
- 07:35 Vo Brikitě
- 08:15 Úsměvy Jiřího Langmajera
- 08:55 Slovácko sa nesúdí (3)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (4)
- 10:20 Walker: Independence (7)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Nevěsta z obrázku
- 14:05 Rozsudky soudce Ooky
- 15:10 Sestřičky růží
- 15:50 Příkopy (5)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Dvanáct měsíčků
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:40 Charley Varrick
- 02:25 Před půlnocí
- 02:55 Šetlík Jiří, historik umění
- 03:10 To mě baví
- 03:35 Ta naša kapela
- 04:00 Historie.cs
- 04:55 Kam k nám (3)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Tajemství britských královských paláců (6)
- 06:45 Divoká Austrálie (V zemi vombatů)
- 07:35 Evropa z výšky (Nizozemsko)
- 10:10 Letecké katastrofy (Klamné zdání)
- 10:55 Kontejnerová loď XXL
- 11:45 Krásy evropského pobřeží (Golfský proud)
- 11:55 Mandrin
- 20:00 Nedotknutelní
- 21:55 Django střílí první
- 23:30 Slunce rošťáků
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 BILANCE: Klimatická nouze
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Hloubky a hlubiny)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Zkraje
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:26 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Kdopak by se Kafky bál)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Restaurace a jídelny.)
- 22:31 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 07:00 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 07:40 Panorama
- 04:04 Jak se staví sen
- 05:08 Libovky Pepy Libického
- 06:00 M.A.S.H (189)
- 06:30 M.A.S.H (190)
- 07:00 M.A.S.H (191)
- 07:29 M.A.S.H (192)
- 07:59 M.A.S.H (193)
- 08:29 M.A.S.H (194)
- 08:58 Autosalon.tv
- 10:04 Prima Pauza: Partička
- 10:15 7 pádů Honzy Dědka
- 11:18 Kdo se ptá?
- 12:23 Máme rádi Česko
- 14:11 Jana Eyrová
- 16:42 Karel a já
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:42 Disturbia
- 00:21 Simpsonovi II (Kdo s koho)
- 00:50 Simpsonovi II (Homer maskotem)
- 01:18 Simpsonovi II (Golfová společnost)
- 01:47 Simpsonovi II (Bart kazisvět)
- 02:15 Jmenuju se Earl IV (Slovo Boží)
- 02:41 Jmenuju se Earl IV (Případ záhadného zmizení ve městě Camden - 1. část)
- 03:01 ESCAPE
- 03:55 Spartakus: Válka zatracených (Rozdělené cesty)
- 05:00 Autosalon.tv
- 06:18 Příhody Bolka a Lolka
- 06:27 Prima Pauza: Partička
- 06:37 Top Gear II (7)
- 07:42 Top Gear II (1)
- 08:46 Top Gear II (2)
- 09:54 Top Gear II (8)
- 10:54 Top Gear II (9)
- 22:31 Loď duchů
- 04:47 Sběratelé kostí VIII (Hrdina bez domova)
- 05:40 Noční Praha
- 06:00 Policie v akci
- 06:40 Closer: Nové případy V (Vina)
- 07:34 V plamenech II (Nepříjemné rozhovory)
- 00:37 Fargo
- 02:37 Spolujízda
- 04:22 Námořní vyšetřovací služba XII (San Dominick)
- 05:14 M.A.S.H
- 05:37 Bolek a Lolek na Divokém západě (Ochránci práva)
- 06:00 Nad krajinou
- 06:05 M.A.S.H
- 06:05 Bolek a Lolek (Indiánská trofej)
- 06:14 Příhody Bolka a Lolka (Na lodi)
- 06:23 M.A.S.H
- 06:53 M.A.S.H
- 07:22 Námořní vyšetřovací služba XII (Mládeži nepřístupno)
- 11:21 Poslední bohatýr
- 13:37 Kdekoli, jen ne tady
- 15:50 Velký
- 17:57 Štěstí je krásná věc
- 20:09 Honba za diamantem
- 22:17 Vulkán v Los Angeles
- 04:51 Jak se staví sen - extra
- 05:40 Na zámku
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Teď vaří šéf!
- 07:05 Britská královská rodina a její skandály (1)
- 10:56 Receptář prima nápadů
- 11:41 Libovky Pepy Libického
- 20:03 Ošklivé tajemství
- 21:49 1. MISE (Muži v ofsajdu)
- 23:04 Inkognito
- 06:00 Panáček Paneláček (Citrón z Jižního města)
- 06:05 Prasátko Peppa V
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:20 Kámoši hafíci (13)
- 06:45 Pošťák Pat
- 07:00 Ovečka Shaun
- 07:10 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:05 Tamtam
- 09:25 Alice Miranda: Královský vánoční ples
- 10:50 Bob a Bobek na cestách (Malý Činginschán)
- 10:55 Fazolčina kavárna
- 11:20 Nejkrásnější dar
- 11:55 Kiwi a Strit III
- 12:00 My holky z Městečka (2)
- 12:30 Štaflík a Špagetka
- 12:40 Kočky netančí
- 13:50 Šikulové
- 14:20 Když Bitz a Bob kutí: Závod s návody
- 14:45 Kiwi a Strit III
- 14:50 Zuza v zahradách
- 15:05 Šmoulové
- 15:30 Fazolčina kavárna
- 15:55 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:40 Tlapková patrola VIII
- 17:00 Ovečka Shaun
- 17:10 MasterChef Junior VIII (7)
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a televizor)
- 18:55 Kámoši hafíci (14)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (10)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Malý Činginschán)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 01:10 Lolita, nepochopená fantazie
- 02:05 Taneční příběhy Darii Klimentové (3)
- 02:35 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
- 02:55 BRAVO! Pavel Haas Quartet
- 03:25 Webdesign
- 03:50 Divadlo žije!
- 04:15 Uchem jehly
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Beatles, indické dobrodružství
- 21:50 Elvis (2)
- 23:15 Cirque du Soleil: Quidam
- 12:09 Neuvěřitelné dorty (9)
- 12:38 Neuvěřitelné dorty (10)
- 13:01 VIP Prostřeno!
- 14:16 Farmář hledá ženu SK
- 15:43 Neuvěřitelné dorty (11)
- 04:40 Rodinná pouta (Shledání)
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:32 Nikdo není dokonalý
- 07:33 Columbo (Vražda škodí zdraví)
- 14:38 Rodinná pouta (Máj)
- 15:43 1. MISE (Kde je to jelito?)
- 16:59 Nikdo není dokonalý
- 18:02 Nikdo není dokonalý
- 19:07 Jak se staví sen - extra
- 22:09 Nikdo není dokonalý
- 23:13 Jak se staví sen - extra
- 01:02 K věci
- 01:24 Prima HISTORIE
- 01:43 Prima Česko
- 02:15 Prima Svět
- 02:47 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:16 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka
- 04:25 K věci
- 04:54 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Zprávy
- 07:21 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 07:27 Prima Česko
- 08:00 Zprávy
- 08:28 Prima ARCHIV
- 08:39 Prima MĚSTO
- 08:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 09:00 Zprávy
- 09:29 Lékaři v éteru
- 10:00 Zprávy
- 10:15 Generace deprese
- 11:00 Zprávy
- 11:14 Speciál (Karel Gott 85)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:20 Co na to vaše zdraví
- 13:00 Zprávy
- 13:28 Prima MĚSTO
- 13:40 Prima HISTORIE
- 13:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 14:00 Zprávy
- 14:27 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 15:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:34 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:14 Speciál (Karel Gott 85)
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:25 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 21:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 22:00 Zprávy
- 22:51 Hlasy zločinu
- 23:45 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 23:52 360⁰
- 00:10 Objektiv
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:10 Na forbíně TM
- 01:50 Pec nám...
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Bílé samoty)
- 05:15 Etiketa (Obsluha)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Nevěsta
- 07:00 Kterak Honza ze zámku utekl
- 07:35 Vo Brikitě
- 08:15 Úsměvy Jiřího Langmajera
- 08:55 Slovácko sa nesúdí (3)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (4)
- 10:20 Walker: Independence (7)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Nevěsta z obrázku
- 14:05 Rozsudky soudce Ooky
- 15:10 Sestřičky růží
- 15:50 Příkopy (5)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Dvanáct měsíčků
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:10 Objektiv
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:10 Na forbíně TM
- 01:50 Pec nám...
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Bílé samoty)
- 05:15 Etiketa (Obsluha)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Nevěsta
- 07:00 Kterak Honza ze zámku utekl
- 07:35 Vo Brikitě
- 08:15 Úsměvy Jiřího Langmajera
- 08:55 Slovácko sa nesúdí (3)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (4)
- 10:20 Walker: Independence (7)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Nevěsta z obrázku
- 14:05 Rozsudky soudce Ooky
- 15:10 Sestřičky růží
- 15:50 Příkopy (5)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Dvanáct měsíčků
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (19)
- 01:25 Vražedná čísla VI (16)
- 02:15 Sousedství III (18)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (172)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (173)
- 08:35 Zahradní proměny VIII (34)
- 09:35 50/50
- 11:40 Když Burian prášil
- 13:50 Cukrárna (8)
- 15:05 Otec Braun (3)
- 20:10 Synové a dcery Jakuba skláře (8)
- 21:35 Operace mé dcery
- 23:20 Santa je úchyl!
- 04:50 Novashopping
- 06:00 Holčička z iglú
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:15 Chuggington: Veselé vláčky (40)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové II (7)
- 07:50 Pravá nevěsta
- 10:25 Policejní akademie
- 12:20 Na křídlech vážky
- 14:30 Divoké kočky
- 16:30 Zkus mě rozesmát
- 20:20 Wonder Woman
- 23:10 Godzilla
- 04:45 Líbáš jako ďábel
- 06:30 Manželství na kšeft
- 12:10 Kameňák
- 14:20 Alfa a Omega
- 15:55 Máme rádi velryby
- 17:55 Mstitel beze jména
- 20:00 Anna
- 22:25 Na život a na smrt
- 05:55 Běhej lesy - Týmovka
- 06:10 Walker, Texas Ranger VII (16)
- 06:50 Strážci hranic: Austrálie II (19)
- 07:35 Mistři zastavárny XXIV (9)
- 08:25 Mistři renovací II (1)
- 09:20 Kachní dynastie III (10)
- 10:15 Kobra 11 XXVI (7)
- 12:10 Novashopping
- 12:25 Walker, Texas Ranger VII (17)
- 13:20 Válka skladů X (31)
- 16:00 Spartan: Týmová výzva (3)
- 16:50 Kobra 11 XXVI (8)
- 17:50 Kobra 11 (1)
- 18:40 Válka skladů X (33)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (11)
- 20:30 Bermudský trojúhelník
- 22:10 Walker, Texas Ranger VII (18)
- 23:05 Kobra 11 XXVI (8)
- 00:15 Teorie velkého třesku XII (19)
- 01:55 Malý Sheldon II (10)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VII (25)
- 03:15 Americký táta IV (11)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 2 $ocky IV (12)
- 04:50 Ženatý se závazky (63)
- 05:40 Zig a Sharko IV (75)
- 06:30 Bakugan: Evolutions (1)
- 07:10 Přátelé VIII (6)
- 08:05 2 $ocky IV (19)
- 09:45 Malý Sheldon II (14)
- 11:20 Ženatý se závazky (65)
- 12:15 Dva a půl chlapa V (10)
- 13:10 Přátelé VIII (6)
- 14:00 Teorie velkého třesku XII (19)
- 15:45 2 $ocky IV (22)
- 17:00 2 $ocky V (1)
- 17:25 Zlatá sedmdesátá VIII (2)
- 18:20 Dva a půl chlapa V (12)
- 19:10 Malý Sheldon II (16)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (23)
- 21:35 Přátelé VIII (8)
- 22:30 Americký táta IV (13)
- 23:25 Dva a půl chlapa V (12)
- 04:15 Co na to Češi
- 04:50 Riskuj!
- 05:20 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:05 Na lovu
- 07:00 MasterChef Česko (2)
- 12:55 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko (3)
- 20:00 Myšlenky zločince VII (18)
- 20:50 Myšlenky zločince VII (19)
- 21:45 Myšlenky zločince VII (20)
- 00:15 Nemocnice Chicago Med VIII (2)
- 01:05 Vyměněné osudy II (33)
- 02:30 Čarodějky IV (1)
- 03:10 Nemocnice Chicago Med VIII (2)
- 03:50 Přátelé na život a na smrt
- 05:25 Ulice (4328)
- 07:00 Život na jachtě: Středomoří VII (7)
- 08:40 Čarodějky IV (3)
- 09:30 Malé lásky III (4)
- 10:25 Vítejte doma IV
- 16:15 Poldark II (3)
- 17:20 Poldark II (4)
- 04:40 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: MHP RIESEN - JDA Bourgogne Dijon
- 10:30 Ragby: Rugby - letní speciál
- 11:05 Spade poker show 2024 (15)
- 11:30 1:1 Sport Show (67)
- 17:10 Draft NHL 2024
- 17:30 Prague rugby 7s 2024
- 18:00 New Zealand Ambassador’s XV 2024
- 18:15 1:1 Sport Show (68)
- 18:45 Spade poker show 2024 (16)
- 19:15 KSW 96: Pawlak vs. Janikowski 2
- 00:00 Fotbal: Olympique Lyon - Racing Strasbourg
- 02:00 PFL 2
- 04:30 Ragby: Rugby - letní speciál
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 World Matchplay Darts 2024
- 18:00 Pool - letní speciál
- 18:45 World Matchplay Darts 2024
- 00:05 Ordinácia s výhľadom na more (Rodinné putá)
- 01:35 Správy „N“
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:45 Počasie
- 02:55 Don Matteo (Nákaza)
- 03:50 Candice Renoirová II (Kto mlčí, ten svedčí)
- 04:45 Správy „N“
- 05:35 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom svietili za roh)
- 05:40 Jurošík
- 05:50 Príbeh rieky Poprad (12)
- 06:10 Zázračný ateliér
- 06:35 Rusty
- 06:40 Medvedík Pompon (Aprílový žartík)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:00 Lexi a Lottie
- 07:25 Bluey
- 07:35 Zberateľ zvukov (Zvuky oblakov)
- 07:40 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:50 Údolie Muminovcov III
- 08:10 Šéfkuchár Shane (Medová Honey)
- 08:25 Superveda
- 08:35 Duel Junior
- 09:00 Knižkotipy
- 09:20 NAJpátrači
- 09:35 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 09:50 Hoodie II
- 10:05 Hoodie II
- 10:15 Safari (Podzemná chodba)
- 10:45 Safari (Tajná chodba)
- 11:25 Nebíčko v papuľke
- 12:00 Gastromap
- 12:25 Neposlušní
- 13:05 Milujem Slovensko
- 14:35 Julie Lescautová (1)
- 16:10 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Tahiti)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Neskoro večer
- 23:10 Hit roka
- 00:05 Správy „N“
- 00:55 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Horné Opatovce)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Liptov)
- 09:25 Cesta hrdinov SNP (3)
- 09:35 PPPíter v Afrike
- 09:45 Afrika na pionieri
- 10:00 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 10:15 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 10:30 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 10:45 Extrémne vo svete (Paklenica Chorvátsko)
- 10:55 Jeden deň (Čerstvé mäso)
- 11:25 VAT
- 12:10 Kapura
- 13:00 Farmárska revue
- 13:25 Letná rybačka
- 13:35 S rozumom do hory (S rozumom do hory - DREVO AKO SUROVINA)
- 18:30 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon (Zlá nálada je preč)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Lexi a Lottie
- 19:35 Počúvaj moju hudbu
- 19:40 Počúvaj moju hudbu
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 El presidente (3)
- 22:55 Ranger (Okamih pravdy)
- 00:10 Objektiv
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:10 Na forbíně TM
- 01:50 Pec nám...
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Bílé samoty)
- 05:15 Etiketa (Obsluha)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Nevěsta
- 07:00 Kterak Honza ze zámku utekl
- 07:35 Vo Brikitě
- 08:15 Úsměvy Jiřího Langmajera
- 08:55 Slovácko sa nesúdí (3)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (4)
- 10:20 Walker: Independence (7)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Nevěsta z obrázku
- 14:05 Rozsudky soudce Ooky
- 15:10 Sestřičky růží
- 15:50 Příkopy (5)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Dvanáct měsíčků
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:10 Objektiv
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:10 Na forbíně TM
- 01:50 Pec nám...
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Bílé samoty)
- 05:15 Etiketa (Obsluha)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Nevěsta
- 07:00 Kterak Honza ze zámku utekl
- 07:35 Vo Brikitě
- 08:15 Úsměvy Jiřího Langmajera
- 08:55 Slovácko sa nesúdí (3)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (4)
- 10:20 Walker: Independence (7)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Nevěsta z obrázku
- 14:05 Rozsudky soudce Ooky
- 15:10 Sestřičky růží
- 15:50 Příkopy (5)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Dvanáct měsíčků
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Týždeň v ekonomike
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň v ekonomike
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Téma :24
- 07:30 Občan za dverami
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Slovensko v obrazoch
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň v ekonomike
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 OH 2024 - Cesta do Paríža: Dominik Černý a Hana Burzalová (atletika)
- 12:40 OH 2024 - Cesta do Paríža: Patrik Jány (športová streľba)
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Reportéri 2024 - zostrihy
- 20:40 Reportéri 2024 - zostrihy
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň vo svete
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň v ekonomike
- 04:10 Jak změřit svět
- 06:30 Suprákovi
- 08:05 Vrásky z lásky
- 09:55 Mimořádný sen
- 11:45 Náhodná láska
- 13:20 12 darů do života
- 16:55 Moře kouzel
- 18:30 Pan pravý
- 20:15 Jak obšťastnit ženu
- 00:10 První oddělení
- 00:55 Policisté v akci
- 01:40 Policisté v akci
- 02:25 Hotel (Láska nad jezerem)
- 03:10 Hotel (Leopold Mašlička)
- 03:55 Krimi
- 04:15 Soudní síň (Chce nás vyštvat)
- 05:00 Soudní síň (Plašíš ptáky i nás)
- 05:50 Krimi
- 06:10 Noviny
- 06:45 Krimi
- 07:15 Noviny
- 07:55 Soudní síň (Zaspal dobu)
- 10:05 Záchranáři v akci
- 10:55 Záchranáři v akci
- 11:45 Nemocnice
- 14:55 Náhodná láska
- 16:45 Dobrá čtvrť II (Hrst levandule)
- 17:55 Nové bydlení
- 20:20 Dědictví (10)
- 21:25 Dr. Ludsky (Bůh spánku)
- 00:55 Aj múdry schybí
- 01:55 Partička
- 02:25 Adela show
- 04:15 Susedské prípady
- 05:05 Rodinné prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 11:05 Dunaj, k vašim službám II (1)
- 16:05 Horná Dolná XII (Bohéma)
- 17:05 Horná Dolná XII (Dedičstvo)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:45 Survivor
- 23:00 Rodinné prípady
- 23:45 Rodinné prípady
- 00:35 Najděte mi dům na pláži (3)
- 01:00 Jak se žije na vysoké noze (1)
- 01:45 Mistři dřeva II (1)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (15)
- 03:35 Dům snů II (15)
- 08:40 Váš dokonalý domov II (3)
- 09:45 Rok na Jimmyho farmě (2)
- 16:35 Váš dokonalý domov II (4)
- 17:40 Utajený šéf IV (3)
- 01:30 Lov
- 03:00 Je moje všechno
- 04:20 Hra peněz
- 06:00 Dokud jsme mladí
- 07:35 Král Charles III.
- 09:05 Zóna zájmu
- 10:50 Muž jménem Otto
- 14:50 Purpurová barva
- 18:25 Velký útěkář
- 20:00 Vražda v Londýně
- 21:40 Zóna zájmu
- 23:25 Nespoutaný Django
- 00:55 Ren Faire (3)
- 02:00 Benga v záloze
- 03:50 Rituál
- 06:00 Kašlu na lásku
- 07:40 Spider-Man: Daleko od domova
- 11:10 Všechny staré nože
- 12:50 Róise a Frank
- 14:15 Příběh mého muže
- 15:45 Astronaut
- 17:35 Barbie
- 19:30 Duna: Část druhá
- 22:10 Rod Draka II (5)
- 23:15 Prci, prci, prcičky: Školní sraz
- 00:55 Temný případ: Noční krajina (5)
- 01:55 Temný případ: Noční krajina (6)
- 03:15 Osm hrozných
- 06:00 Mistrovské dílo
- 07:35 Nepopsaný list
- 09:15 Škola je naše
- 11:00 Sektor II (5)
- 14:05 Birdman
- 16:00 Myška Pattie: Na vlnách dobrodružství
- 17:35 Roboti
- 19:05 Mělas to vědět (1)
- 20:00 V moci hvězd III (1)
- 20:20 V moci hvězd III (2)
- 20:40 V moci hvězd III (3)
- 21:05 V moci hvězd III (4)
- 21:30 V moci hvězd III (5)
- 21:55 V moci hvězd III (6)
- 22:25 Equalizer 2
- 01:10 Do morku kostí
- 03:20 Dysforie
- 04:00 Ti nejhorší
- 05:40 Velký třesk
- 06:00 Seznamte se, Joe Black
- 09:00 A pak přišla láska...
- 10:25 Nic nového
- 10:45 Marinette
- 12:20 Bez viny (1)
- 13:05 Bez viny (2)
- 13:50 Bez viny (3)
- 14:40 Bez viny (4)
- 15:35 A pak přišla láska...
- 17:05 Seznamte se, Joe Black
- 20:00 Hellboy
- 22:00 Vraždy podle předlohy
- 00:00 Blue Jean
- 01:40 Dekameron
- 03:30 Máme papeže!
- 05:15 Ala Kachuu - Vezmi a utíkej
- 06:00 Lejla a její bratři
- 08:40 Bestie
- 09:00 Philadelphia
- 11:05 Mlčenlivá dívka
- 12:40 Blue Jean
- 14:15 Máme papeže!
- 16:00 Sedmý kontinent
- 17:50 Lejla a její bratři
- 20:30 Návrat do Soulu
- 22:30 Něha
- 00:30 Svět pod hlavou (9)
- 01:30 Svět pod hlavou (10)
- 02:35 Špatný krok
- 04:05 Poslední polda V (2)
- 05:35 Syn draka (1)
- 07:15 Syn draka (2)
- 09:05 Indiáni z Větrova
- 10:55 Fantom Morrisvillu
- 12:25 Ranhojič
- 15:45 Kdyby tisíc klarinetů
- 18:35 Šťastná
- 20:00 Umění války: Zrada
- 22:05 Elita armády
- 00:35 Vřískot 4
- 02:25 Hnutí odporu
- 04:30 Bradův život
- 06:10 Když byla Dolly Parton má matka
- 07:45 Fame – Cesta za slávou
- 09:30 Asterix a Olympijské hry
- 11:25 Hrdinové
- 13:10 Skoro přátelé
- 14:50 Nestanu se tvojí ženou
- 16:25 Gentleman s pistolí
- 17:55 Bůh masakru
- 19:15 Křehkost
- 21:00 Londýnský gangster
- 22:40 Barneyho ženy
- 01:15 Existenz
- 02:50 Bitva o Inčchon
- 11:15 Krycí jméno Lev
- 12:50 Učitelem z nouze
- 14:35 Moje superbejvalka
- 16:10 Španělská královna
- 18:15 Problémissky
- 20:00 Alex of Venice
- 21:30 Hlas lásky
- 23:35 Footloose: Tanec zakázán
- 00:05 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Šťastný drak
- 07:30 Matčin stín
- 09:10 Kouzelné maliny
- 10:30 Spy kids: Stroj času
- 11:55 Šeptající ostrov
- 14:45 Čekání na Anyu
- 16:30 Bernie
- 21:00 Muž ve stínu
- 23:05 Nenápadná slečna
- 00:00 Láska navždy
- 01:30 Svůdná zlodějka
- 03:00 Vivárium
- 05:35 Hospodu vám nedáme
- 07:30 Slova
- 09:40 Slova a obrazy
- 15:55 Bába z ledu
- 18:00 Jenny se vdává
- 20:00 Pompeje
- 22:05 Svobodná umění
- 00:15 Footprints On The Moon
- 01:45 Mad Doctor Of Blood Island
- 03:15 Bonnie And Lionnie
- 03:35 Her Lonely Lane
- 05:30 End of Program
- 06:00 The Man Who Cheated Himself
- 07:20 Inale
- 08:45 Secret Workshops
- 09:25 Sea Dragon
- 09:45 The Admiral Was A Lady
- 11:15 Caches Caches
- 11:40 30 Years And An Ocean In Between
- 12:05 Port Of New York
- 13:25 Charade
- 15:15 Corpse Vanishes
- 16:20 Mohawk
- 17:40 Iron Island
- 19:10 Sunny
- 20:45 Frank-Etienne Towards Grace
- 21:00 The Phantom Father
- 22:30 Mourning After
- 22:50 The Overlanders
- 04:00 ON THE YETI TRAIL
- 05:00 ISETENKHEB'S EGYPTIAN COFFIN
- 06:00 CREATIVE KILLERS (EP. 01)
- 07:00 AFRICA'S DEADLIEST (EP. 02)
- 10:00 CREATIVE KILLERS (EP. 02)
- 11:00 ZENITH (EP. 7)
- 11:30 UNDER THE LIGHTS: PELE
- 12:00 LOOKING FOR SULTAN
- 13:00 INFESTATION (UNDERWATER INVASION)
- 14:00 NATURE'S FORCE (EP. 03)
- 14:30 NATURE'S FORCE (EP. 04)
- 15:00 BERBER, A QUEST FOR WATER
- 16:00 MINDWORKS (VISUAL PERCEPTION)
- 16:25 MINDWORKS (ALTERED VIEWS)
- 17:00 WONDER (NATURE'S GAMES)
- 17:30 WONDER (PERCEPTION)
- 20:00 HERDING SHEEP IN ICELAND
- 21:00 HIDDEN TRACES
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 CITY CHIC LONDON
- 16:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (1)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (2)
- 18:00 LUXURY LIFE
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (47)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (48)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (9)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (10)
- 21:00 NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
- 22:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (3)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (1)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (2)
- 01:10 Hip Show S5 EP10
- 01:30 Hip Show S5 EP9
- 01:55 Hip Show S5 EP8
- 02:15 Fighting Rookies 2014
- 03:05 Fighting Rookies 2014
- 03:55 Hard Knocks Fighting, Ep. 9
- 04:40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 King of Kings - Summer Special Edition, 02.08.2020 - Part
- 00:00 BETTER THAN FOUR 2016 (CAPE TO CAPE MTB - PART 1)
- 00:30 BETTER THAN FOUR 2016 (PORT TO PORT MTB - PART 2)
- 01:00 AUTOSPEED 2019 (14)
- 01:30 AUTOSPEED 2019 (15)
- 02:00 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 02:30 INSIDE SAILING 2020 (7)
- 03:00 CAPE EPIC 2022 (7)
- 03:30 CAPE EPIC 2022 (8)
- 04:00 GEARING UP 2020 (6)
- 04:30 GEARING UP 2020 (7)
- 05:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 05:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 06:00 KITE MASTERS 2019/2020 (11)
- 06:30 KITE MASTERS 2019/2020 (12)
- 07:00 AUTOSPEED 2019 (14)
- 07:30 AUTOSPEED 2019 (15)
- 08:00 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 08:30 INSIDE SAILING 2020 (7)
- 09:00 CAPE EPIC 2022 (7)
- 09:30 CAPE EPIC 2022 (8)
- 10:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (3)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (17)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (18)
- 12:00 SPORTS MAX (41)
- 12:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 13:00 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 13:30 RACEMAX MOTORSPORTS (16)
- 16:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 16:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 17:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (12)
- 17:30 SAILING TO TOKYO 2018 (1)
- 18:00 SPORTS ADVENTURE
- 18:30 SPORTS ADVENTURE
- 19:00 GP RACING 2022 (42)
- 19:30 GP RACING 2022 (43)
- 22:00 GEARING UP 2020 (6)
- 22:30 GEARING UP 2020 (7)
- 23:00 BOARD STORIES SURFING (36)
- 23:30 BOARD STORIES SURFING (37)
- 00:10 EXOTIC IRANIAN FOOD.
- 00:45 DRONE WARS (1)
- 01:40 GOING BEYOND (BANGKOK)
- 02:35 GIANT RAILWAY
- 03:25 DREAM JOURNEY (CUNCUM - MEXICO)
- 04:10 DRONE WARS (9)
- 05:00 ENDLESS WINTER: SURFING EUROPE (1)
- 06:00 DRONE WARS (9)
- 06:50 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SPICY, S3)
- 07:35 600 POUND WATER BUFFALO
- 20:10 FOOD UNKNOWN (MEXICO)
- 21:00 INK THERAPY (10)
- 21:45 INK THERAPY (11)
- 22:30 SOUTH SEAS SPEARO (2)
- 23:20 MINNESOTA FOOD THAT WILL KILL YOU.
- 23:55 SURVIVING MANILA. PART 2
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 DJ Mixes premiere
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Bounce & Fun
- 01:00 Tajomstvá veľkosti (1)
- 02:05 Téma (158)
- 02:45 Ježiš a islam (1)
- 03:45 Veľkolepé veľkomestá (2)
- 04:45 Zelená kuchyňa (3)
- 05:20 Vesmírni farmári (1)
- 06:15 Storočie v obrazoch (2)
- 07:15 Zlato (1)
- 08:15 Doslova
- 08:55 Pearl Harbor: Odkaz útoku (1)
- 09:55 Téma (157)
- 12:35 Travelistan (28)
- 13:00 Telenákupné pásmo (2)
- 13:15 Nosoroží sirotinec (1)
- 14:10 Prečo vlastne pracujeme? (1)
- 15:05 Vyrobené na Slovensku (7)
- 15:20 Titanic, v srdci vraku (1)
- 16:45 Život vo vesmíre (4)
- 17:40 Udržateľná budúcnosť (2)
- 18:40 Vyrobené na Slovensku (8)
- 18:55 Doslova
- 19:35 Ako sa zabávajú v Pchjongjangu (1)
- 20:40 Travelistan (27)
- 21:05 Téma (159)
- 21:45 Obrovské Medvede Aljašky (1)
- 00:35 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:50 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných - Iva Janžurová
- 08:35 Klenot.TV
- 16:25 Jak to dopadlo!?
- 17:35 Nebezpečné vztahy live
- 18:30 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Sejdeme se na Cibulce
- 21:30 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:10 Soudce Alexandr
- 14:15 Soudkyně Barbara
- 15:25 Soudce Alexandr
- 16:35 Soudkyně Barbara
- 18:00 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Pašák (4)
- 22:10 El Chapo III (4)
- 23:00 La Parta (1)
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:55 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Nikdo není perfektní
- 06:50 Česká tajenka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:55 Klenot.TV
- 13:05 Live Teleshopping
- 18:15 Babica vs. Sapík
- 19:00 U tebe nebo u mě
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:50 Jak to dopadlo!?
- 23:55 Nebezpečné vztahy live
- 04:15 Mladý Svět: Heidi Janků
- 05:10 Autobusem na výlet: Valašské Klobouky
- 05:20 Autobusem na výlet: Český Ráj
- 05:35 Autobusem na výlet: Valašské Klobouky
- 05:45 A11 rozhovor: Michal Mazánek, kriminalista
- 06:15 Moje medicína: Anna Arellanesová
- 06:40 Žijí mezi námi: Barbora Zavadilová
- 07:00 Magazín z Valašska: Vsetínsko
- 07:20 Magazín ze Strakonicka
- 07:35 Olomoucký magazín
- 00:50 Mimozemská invaze
- 02:15 Ultrafialoví II (7)
- 03:00 Námořní vyšetřovací služba XVI (20)
- 03:40 Námořní vyšetřovací služba XVI (21)
- 04:20 Námořní vyšetřovací služba XVI (22)
- 05:00 Totalcar (5)
- 05:25 Seriálový tip (1)
- 06:00 Profil zločinu III (4)
- 07:00 A-Team II (3)
- 08:00 A-Team II (4)
- 09:00 A-Team II (5)
- 10:00 A-Team II (6)
- 11:00 A-Team II (7)
- 12:00 MacGyver (13)
- 12:55 MacGyver (14)
- 13:50 MacGyver (15)
- 14:45 MacGyver (16)
- 15:35 Ztracený svět (7)
- 16:25 Ztracený svět (8)
- 17:20 Ztracený svět (9)
- 18:15 MacGyver (15)
- 19:05 MacGyver (16)
- 20:00 Dezertér
- 21:50 Mimozemská invaze
- 23:40 Nemilosrdný střelec
- 00:00 Xena II (9)
- 01:00 Ztracený svět II (11)
- 02:00 Lovci pokladů (5)
- 02:45 Lovci pokladů (6)
- 03:30 Totalcar III (3)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena II (5)
- 10:00 Xena II (6)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (1)
- 13:55 Společnost Adventure (2)
- 14:55 Společnost Adventure (3)
- 15:55 Společnost Adventure (4)
- 16:50 Společnost Adventure (5)
- 17:50 Lovci pokladů (7)
- 18:50 Lovci pokladů (8)
- 19:50 Lovci pokladů (9)
- 20:50 Lovci pokladů (10)
- 21:50 Lovci pokladů (11)
- 22:50 Ztracený svět II (7)
- 23:45 Ztracený svět II (8)
- 00:35 Dcery duchem (18)
- 02:00 Brousko III (79)
- 02:50 Brousko III (80)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Profil zločinu II (4)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:30 Profil zločinu II (5)
- 13:30 Profil zločinu II (6)
- 14:35 Návrat do života II (15)
- 15:55 Návrat do života II (16)
- 21:00 Profil zločinu II (4)
- 22:10 Profil zločinu II (5)
- 23:10 Profil zločinu II (6)
- 00:15 1001 gramů
- 01:50 Příslib úsvitu
- 04:05 1001 gramů
- 10:55 Pramen panny
- 12:30 Florencino knihkupectví
- 14:30 Sex a filozofie
- 16:20 Tak pravil Bůh
- 18:15 Královna Kristýna
- 20:10 Rodinka Beliérových
- 22:00 Malý Joe
- 23:50 Sůl života
- 01:40 Sparta
- 03:25 U Zlaté rukavice
- 08:10 Dokonalý pacient
- 10:25 Více
- 12:30 Narušitel systému
- 14:40 France
- 16:55 Tove
- 18:45 Snění u moře
- 20:10 Jedna sekunda
- 22:00 Dealer
- 23:55 Ta, která odešla
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesta za pokladem
- 06:10 Kikirikí
- 06:20 Kouzlování
- 06:30 Zabij nudu!
- 06:35 Staré pověsti české (Boží soud)
- 06:50 O modrém autíčku (Chuligáni)
- 07:00 Mach a Šebestová (Zoologická zahrada)
- 07:15 O Mikešovi (Nácíček nakupuje)
- 07:25 Broučci (Broučkovy tajnosti)
- 07:30 O Dorotce (Dorotka a plamínek)
- 07:45 Tisíc a jedna noc (O lásce Laily a Adžiba)
- 10:05 O modrém autíčku (Vajíčko)
- 10:15 Mach a Šebestová (Přírodní zákony)
- 10:20 O Mikešovi (O detektivu Sultánovi)
- 10:35 Broučci (A měli se rádi)
- 10:45 Příběhy kocoura Modroočka (Já a můj dvojnožec)
- 10:55 Tisíc a jedna noc (O udatné ad-Datmě)
- 11:20 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka zachránila pana Levharta)
- 11:30 Já Baryk (6)
- 11:35 Pojďte pane, budeme si hrát (Držte si klobouk)
- 12:00 Panna a netvor
- 13:35 Kinosál
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Proti všem
- 16:00 Cukrová bouda
- 17:30 V čertích službách
- 17:45 Filmové minuty
- 22:00 Muž na drátě
- 23:30 Filmové minuty
- 23:40 Teleshopping
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Temné síly
- 01:50 Poslední minuty na Zemi
- 03:15 Žena v černém
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 01:20 Souboj cti
- 02:50 Underworld: Vzpoura Lycanů
- 04:10 Kdyby radši hořelo
- 05:30 Close Up III (5)
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures
- 06:15 Close Up III (3)
- 06:50 Korsický případ
- 08:40 Jdi na to
- 10:35 Ip Man 3
- 12:30 Pan Tau
- 14:10 Tygři železnice
- 16:20 K-19: Stroj na smrt
- 18:35 Taxi
- 20:10 G.I. Jane
- 00:40 Scary Movie 2
- 01:55 Žoldáci spravedlnosti
- 03:25 Útočná síla Z
- 04:50 Close Up III (1)
- 05:15 Close Up III (18)
- 05:40 Zoom In - The Secret Garden
- 05:50 Zoom In - The Addams Family 2
- 06:00 Close Up III (12)
- 06:30 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1990’s
- 06:45 Magická hlubina
- 09:30 Škola hada
- 11:15 Uprchlíci
- 12:50 Dvojníci
- 16:20 Ad Astra: Osudová mise
- 18:20 Špionáž
- 22:00 Scary Movie 3
- 23:20 Bumerang
- 00:15 Červený trpaslík V (2)
- 00:55 Road Trip
- 02:55 Comedy Club V (18)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas II (19)
- 10:00 Spongebob v kalhotách V (90)
- 10:30 Rodinné Vánoce
- 12:25 Kdo s koho
- 15:00 Zmenšování
- 17:55 Starsky & Hutch
- 20:00 Přiznej se, Fletchi
- 22:10 Řbitov zviřátek
- 00:00 Kissed By The Sea (Gozo Island, Malta)
- 00:30 Quest (Lucknow 1, India)
- 01:00 XP Guide (Copenhagen)
- 01:30 World Heritage (Norway's Heritage Sites)
- 02:00 Xplore Austria (Vienna)
- 02:30 Backpack (Dubrovnik, Croatia)
- 03:00 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Almora)
- 03:30 Viajar Mexico (El Tule, Mexico)
- 04:00 Quest (Kolkata 1, India)
- 04:30 World Heritage (Norway's Heritage Sites)
- 05:00 Xplore Austria (Vienna 2)
- 05:30 Backpack (Brac and Split, Croatia)
- 06:00 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Landour)
- 06:30 Viajar Mexico (Villa del Carbón, Mexico)
- 07:00 Quest (Kolkata 2, India)
- 07:30 Off The Grid (Kavaratti & Bangaram, Lakshadweep)
- 18:00 Food Stories (Malay)
- 18:30 Kissed By The Sea (Gozo Island, Malta)
- 19:00 Quest (Lucknow 1, India)
- 19:30 XP Guide (Copenhagen)
- 20:00 Bliss (Agra, India)
- 20:45 Best From The Rest (Dubai)
- 21:00 Unwind (Park Hyatt, Maldives)
- 21:30 Quest (Lucknow 2, India)
- 00:00 Hitlerův poslední útok V (Na druhý břeh Rýna)
- 00:45 Hitlerova katastrofální válka v poušti
- 01:30 Uvnitř kokainových válek: Kokainový zátah II (1)
- 02:15 Jak chytit pašeráka - výběr III (Perníkový táta)
- 03:00 Jak se staví superauta II (McLaren P1 Hyperbike)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Staré způsoby, nové skutečnosti)
- 04:30 Nejmalebnější cesty vlakem IV (3)
- 05:15 Život pod bodem mrazu XI (20)
- 06:00 60 zvířecích zabijáků IV (2)
- 06:30 Život pod bodem mrazu IX (2)
- 07:20 Dynastie (3)
- 10:10 V továrně V (2)
- 11:20 Život pod bodem mrazu IX (2)
- 18:00 Velké řeky světa II (3)
- 19:20 Příběh života (6)
- 00:50 Australští zlatokopové VI (12)
- 01:45 Lov v ledových vodách (Odolnost)
- 02:35 Recyklace letadel (3)
- 03:25 Australští tiráci V (1)
- 14:10 Ledoví vikingové II (6)
- 15:10 Ledoví vikingové II (7)
- 10:25 Extrémní hadi (Austrálie)
- 11:20 Extrémní hadi (Afrika)
- 12:15 Afričtí noční lovci
- 13:10 Pobřeží predátorů
- 16:35 Rok na Planetě (Zima)
- 17:25 Divoké Thajsko (Záhadný sever)
- 18:15 Tajné opičí království v Číně
- 19:10 Tibet: Střecha světa
- 22:25 Vývoj (Uzdravení)
- 23:20 Pokořit divočinu (Mladé pušky)
- 04:00 Rození obchodníci XIV (Porsche 924 z roku 1987)
- 05:00 Lovci odpadu XIV (13)
- 06:00 Jak se to dělá IX (Slanina/Rozmetače sněhu/Luxusní auta)
- 06:30 Jak se to dělá IX (Automatické převodovky/Miniaturní stříbrné nádobí/Horkovzdušné balony)
- 07:00 Jak se to dělá X (Magnety/Vařená šunka/Postříbřené čajové konvice/Figuríny pro testy autohavárií)
- 07:30 Jak se to dělá X (Zakružovací kameny/Ledničky/Hliníkové basebalové pálky)
- 08:00 Rození obchodníci XVIII (6)
- 09:00 Schováno v kůlnách IV (10)
- 09:30 Schováno v kůlnách IV (11)
- 22:00 Lovci odpadu XIV (8)
- 23:00 Žralok lidožravý (Moře krve)
- 08:00 Vraždy v rodném městě: Místní záhady (Osudová rodina a jižanský stalker)
- 08:30 Vraždy v rodném městě: Místní záhady (Zachyceno kamerou a šílený řidič)
- 09:00 Vraždy v rodném městě: Místní záhady (Uhořela zaživa a pohřešovaná matka)
- 09:30 Vraždy v rodném městě: Místní záhady (Večerka a vraždy pozdních zpráv)
- 14:00 Americké monstrum VII (5)
- 15:00 Americké monstrum VII (7)
- 20:00 Zločiny v reálném čase (3)
- 21:00 Federálové (Uneseni)
- 00:15 Americká spravedlnost (Vražedný sumec)
- 01:00 Vraždy: Hodiny na zabití V (Diamanty nejsou věčné)
- 01:45 Motiv k vraždě (Poslední večeře)
- 02:05 Motiv k vraždě (Vražda v Motownu)
- 02:30 Soudní kamera V (Epizoda 142)
- 02:55 Soudní kamera V (Epizoda 144)
- 03:25 Po prvních 48 hodinách XIV (Staré chyby se vrací)
- 00:00 S podporou celebrit II (Ohromující překvapení Zooey Deschanel)
- 01:00 Je to Havaj XIV (Výchova dítěte na Velkém ostrově)
- 01:30 Je to Havaj XIV (Blíž rodině)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii VI (Historický šarm na Floridě)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii VI (Milionová výhra)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIV (Někteří to nemají rádi horké)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLVI (Retro v Indianapolis)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLVI (Souboj v Redmondu)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? II (Riskantní koupě)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? II (Dům z poloviny minulého století)
- 05:30 Mistři bazénů III (Skluzavka do ráje)
- 06:00 Kdo se bojí levných starých domů? (Americký dům snů)
- 07:00 Skrytý potenciál II (Dům pro dívčí partu)
- 07:30 Skrytý potenciál II (Lavička u plotu)
- 14:00 Souboj na pláži (3)
- 15:00 Souboj na pláži (4)
- 00:40 Kuchyně 14: Nové triky (8)
- 01:25 Jarní cukrářská soutěž 3: Zaměříme se na maminky (5)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 23: Vyhlídka na vítězství (7)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 23: Čokoládový souboj (8)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Chutné tradice (17)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 28: Oslava chutí Dálného východu (18)
- 03:40 Rodinný souboj 1: Rostlinná strava proti sytým jídlům (10)
- 04:25 Rodinný souboj 1: Kebabová dvojčata proti ostrovním bratrům (11)
- 05:10 Rodinný souboj 1: Jižanská rodina proti řecké (12)
- 06:00 Kuchyně 14: Rychlé a chutné (9)
- 06:45 Giadina domácí kuchyně 5: Šílenství s masovými kuličkami (9)
- 07:10 Bitva desetiletí 1: Moje velká tlustá řecká výzva (5)
- 07:55 Bitva desetiletí 1: Polévka je grunt! (6)
- 14:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Sendviče a koření (14)
- 14:40 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Obměny tradičních jídel (15)
- 15:02 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Tacos, panáky a kotlety (16)
- 15:25 Porážka Bobbyho Flaye 24: Jak porazit svého nejlepšího kamaráda (11)
- 15:50 Porážka Bobbyho Flaye 24: Gril mu sluší (12)
- 00:40 Prokletí ostrova Oak XI (Zapojeno)
- 01:25 Válka skladů V (Souboj obočí)
- 01:45 Válka skladů V (Super Bros)
- 02:10 Válka skladů IV (Problémy v Tustinu)
- 02:35 Mistři aukcí III (Výdělečné čtyřkolky)
- 03:00 Mistři aukcí III (Zlato a rukavice)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Poštovní šílenství)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XI (Pouštní šifry)
- 04:30 Nevysvětlitelná tajemství s Williamem Shatnerem III (Pátrání po Jacku Rozparovači)
- 05:15 Hvězdy zastavárny XXIV (Vzácnější než dinosauří stolička)
- 06:00 Mistři aukcí III (Výdělečné čtyřkolky)
- 06:20 Mistři aukcí III (Zlato a rukavice)
- 06:40 Z ohnivé výhně IX (Nejrychlejší ostří na Západě)
- 07:25 Hvězdy zastavárny XXIV (Vzácnější než dinosauří stolička)
- 00:00 Vista Point (Taipei)
- 00:27 Global Treasures (Rýnska roklina)
- 00:38 Planet Terra (Irkutsk)
- 00:43 Nature Wonders (Kaňon Waimea)
- 00:54 Planet Terra (Troodos Ekklisies)
- 01:00 On Tour (Kanál Göta)
- 01:29 Doc Time (Sumatra)
- 01:55 Planet Terra (Národný park Lauca)
- 02:00 7 Days (Ománsky sultanát)
- 02:53 Planet Terra (Hakone)
- 03:00 Vista Point (Záhreb)
- 03:27 Global Treasures (Dambulla)
- 03:38 Planet Terra (Kuldiga)
- 03:43 Nature Wonders (Krugerov národný park)
- 03:54 Planet Terra (Persepolis)
- 04:00 On Tour (Železnica do Damasku)
- 04:27 Vista Point (Tirolsko)
- 04:54 Planet Terra (Električková trať)
- 05:00 Cosmos Global (Země ohně a ledu)
- 05:53 Planet Terra (Skocjanske Jame)
- 06:00 Terra Mystica (Tajemný svět kamenů)
- 06:28 Global Treasures (Victoria Railway Terminus)
- 06:39 Footsteps (Procházka po útesu - Cinque Terre)
- 06:50 Global Treasures (Louvre)
- 07:00 Vista Point (Siem Reap / Angkor)
- 07:27 On Tour (Polostrov Dingle)
- 07:54 Planet Terra (Santiago, ostrov na Kapverdách)
- 10:00 Vista Point (Metropola Praha)
- 10:27 Global Treasures (Tuvkhunii Hyid)
- 10:38 Planet Terra (Miami)
- 10:43 Global Treasures (Buxoro)
- 10:54 Planet Terra (Gut Aiderbichl Advent)
- 11:00 Vista Point (Valletta)
- 11:27 On Tour (Expres štátu Shan)
- 11:54 Planet Terra (Vratislav)
- 14:00 On Tour (Rieka Kwai)
- 14:27 Vista Point (Mexico City)
- 14:54 Planet Terra (Kutná Hora)
- 15:00 Travel Stories (Tržiště Nagaur)
- 15:11 Global Treasures (Firenze)
- 15:22 Esovision (Afrika)
- 15:50 Global Treasures (Visby)
- 18:00 Vista Point (San José)
- 18:27 Global Treasures (Toruň)
- 18:38 Planet Terra (St. Ives)
- 18:43 Nature Wonders (Jazero Mono)
- 18:54 Planet Terra (Meissen)
- 19:00 Vista Point (Rovaniemi)
- 19:27 Regio (St. Gallen Appenzellerland)
- 19:38 Planet Terra (Štýrský Hradec)
- 19:43 Global Treasures (Sofievskij Sobor)
- 19:54 Planet Terra (Pasabagi)
- 22:00 7 Days (Kampánie)
- 22:53 Planet Terra (Drepung Gonba)
- 23:00 On Tour (Kláštorná cesta)
- 23:29 Vista Point (Sevilla)
- 23:55 Planet Terra (Kyong-ju)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Snooker
- 01:30 Cyklistika
- 03:30 Motorky
- 04:00 Lezení
- 05:00 Snooker
- 06:30 Cyklistika
- 10:00 Olympijské hry
- 11:00 Lezení
- 12:00 Cyklistika
- 13:15 Cyklistika
- 18:00 Lezení
- 19:15 Cyklistika
- 20:00 Snooker
- 22:00 Cyklistika
- 22:45 Cyklistika
- 02:00 Snooker
- 03:30 Olympijské hry
- 04:30 Cyklistika
- 06:30 Snooker
- 08:00 Snooker
- 11:00 Snooker
- 16:30 Olympijské hry
- 16:45 Olympijské hry
- 17:45 Formule
- 19:15 Motorky
- 20:00 Motorky
- 20:45 Cyklistika
- 04:00 Tenis
- 06:00 Televizní nákupy
- 07:30 Lední hokej: HV 71 - Oskarshamn
- 12:00 Házená
- 13:45 Superenduro, sestřih, Francie
- 14:15 Házená
- 16:00 WTA 250, sestřih, Thailand Open
- 16:30 Házená
- 20:45 Superenduro, sestřih, Polsko
- 21:15 Zlaté okamžiky
- 21:30 Lední hokej: Timra - Rögle
- 05:15 Box: TOP 25 KO 3/3
- 06:00 Poker
- 07:00 Poker
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Lední hokej: Örebro - Färjestad
- 11:00 Televizní nákupy
- 17:15 MVP
- 20:00 Tenis
- 22:00 Tenis
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 22:00 Švihák testuje
- 22:15 Topspeed
- 22:45 DominicCars
- 23:15 Drahomír Piok
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 Martin z Martina
- 08:30 Amazonka Truck
- 09:00 DominicCars
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 NASCAR Xfinity Series Race at Pocono
- 14:15 Drahomír Piok
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Grand Est Open 88
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Motoring
- 21:30 Pennzoil 250
- 00:05 75 let AMS: Vášeň pro motorismus (47)
- 00:30 Přednost v jízd: Ford Mustang Mach-E (48)
- 00:45 Automobily: 24 hodin na Nürburgringu 2024 (49)
- 01:40 Zprávy (50)
- 01:45 Rychlé kolo: BMW M5 (51)
- 02:15 Supertest elektromobilů: Porsche Taycan (52)
- 03:20 Test automobilu: Opel Astra PHEV (53)
- 03:30 Testovací tým: Ford Explorer PHEV vs. Land Rover Defender PHEV (54)
- 03:50 Testovací tým: VW T-Roc R vs. Cupra Ateca (55)
- 04:10 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (56)
- 04:25 Zprávy (57)
- 04:30 Sedm nejrychlejších (58)
- 04:40 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (59)
- 04:45 Garáž 21 (60)
- 05:15 Rychlé kolo: Vítězové 24-hodinovek tým Rowe Racing (1)
- 05:45 Formule BossGP s Ch. Krageningsem (2)
- 06:35 Přednost v jízdě: Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio (3)
- 06:45 Blochovy rozbory (4)
- 07:35 Přednost v jízdě: Opel Mokka-e (5)
- 07:45 Milujeme auta (6)
- 10:40 Rychlé kolo: BMW M5 (11)
- 11:10 Zprávy (12)
- 11:15 Supertest elektromobilů: Porsche Taycan (13)
- 12:20 Test automobilu: Opel Astra PHEV (14)
- 12:25 Testovací tým: Ford Explorer PHEV vs. Land Rover Defender PHEV (15)
- 12:50 Testovací tým: VW T-Roc R vs. Cupra Ateca (16)
- 13:10 Test automobilu: Kia XCeed (17)
- 13:15 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT (18)
- 13:30 Zprávy (19)
- 13:35 Sedm nejrychlejších (20)
- 13:45 Test automobilu: Audi Q4 e-tron (21)
- 13:50 Garáž 21 (22)
- 00:00 The Legend Lake (Gábor Döme - Panenské ryby štěrkovny)
- 00:30 Souboj (Lov s bičem 1.díl)
- 01:00 Souboj (Lov s bičem 2.díl)
- 01:30 Satur Baits (Slunce, vítr, déšť, Legend Lake)
- 02:00 Viktor Takács (V krajině bílého nosorožce 1.díl)
- 02:30 Viktor Takács (V krajině bílého nosorožce 2.díl)
- 03:00 Viktor Takáč (Lov v domovině bílého nosorožce 3.díl)
- 03:30 F&H Events (Fishing&Hunting Expo 2024)
- 04:00 Kuchyně milovníků ryb (S Tamásem Vargou)
- 04:30 Dámy a ryby v rozmarném jaru
- 05:00 Péter Pál Halmi (Z otce na dceru)
- 05:30 Attila Linzenbold (Lov s lukem v oblasti horní Tiszi)
- 06:00 VIII. Společenské myslivecké střetnutí
- 06:30 Nový muškař (18)
- 07:00 MTC Baits (Naladěni na záběr)
- 07:30 Akademie přívlače (Řeky Bukoviny - Moldova, má láska)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 YouTube Chart
- 12:00 Óčko hity
- 13:30 O unlocked
- 13:45 Óčko hity
- 14:00 Óčko Chart
- 16:00 Soundtracky
- 17:00 Hitrádio desítka
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Top 4 Óčko chart
- 19:15 Óčko hity
- 20:00 Beats & Spritz
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 YouTube Chart
- 12:00 Óčko hity
- 13:30 O unlocked
- 13:45 Óčko hity
- 14:00 Óčko Chart
- 16:00 Soundtracky
- 17:00 Hitrádio desítka
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Top 4 Óčko chart
- 19:15 Óčko hity
- 20:00 Beats & Spritz
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Největší hity
- 11:00 Remastery
- 12:00 Největší hity
- 15:00 90’s hitparáda
- 16:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Noční flirt
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Největší hity
- 11:00 Remastery
- 12:00 Největší hity
- 15:00 90’s hitparáda
- 16:00 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Noční flirt
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres HOT
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres DANCE
- 23:00 Expres NITE
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres HOT
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres DANCE
- 23:00 Expres NITE
- 01:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 TRIPLESHOT
- 11:10 MORNIN’
- 12:00 CHILLIN’
- 14:00 US TOP CHART
- 15:00 CHILLIN’
- 18:00 B-DAY LIST: POP SMOKE
- 19:00 CZ&SK
- 02:20 Top Relax
- 05:50 Zvěřinec (28)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (124)
- 07:25 Nespoutaný anděl (69)
- 08:20 Nespoutaný anděl (70)
- 09:20 Yago, syn džungle (137)
- 10:20 Top Relax
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (138)
- 15:55 Wolffův revír (78)
- 16:55 Stefanie (47)
- 17:55 Stefanie (48)
- 18:55 Nespoutaný anděl (71)
- 19:55 Nespoutaný anděl (72)
- 20:55 Wolffův revír (79)
- 21:55 Kvíz, please! (16)
- 22:55 Teleshopping
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 ROCKSPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 VÍKEND
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 01:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 00:00 Maroon 5
- 00:54 The Chemical Brothers
- 02:47 Various Artists
- 03:00 Pet Shop Boys
- 03:24 Pet Shop Boys
- 04:05 Adele
- 05:31 Carrie Underwood
- 06:49 Various Artists
- 07:03 Radiohead
- 07:59 Rush
- 10:01 a-ha
- 11:57 The Strokes
- 12:58 Shakira
- 14:31 Chic
- 15:38 Jake Bugg
- 15:52 Various Artists
- 16:03 Pet Shop Boys
- 16:27 Pet Shop Boys
- 17:08 Adele
- 18:34 Carrie Underwood
- 19:52 Various Artists
- 20:00 Justin Bieber
- 21:41 LL Cool J
- 22:28 Foo Fighters
- 23:21 Grace Mitchell
- 23:53 Various Artists
- 00:20 Geordie Shore: Shledání XXIII (7)
- 01:05 K popukání XXXII (9)
- 01:30 K popukání XXXII (10)
- 01:55 K popukání XXXII (11)
- 02:15 K popukání XXXII (12)
- 02:40 K popukání XXXII (13)
- 03:00 K popukání XXXII (14)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 20:30 K popukání XXXII (1)
- 20:50 K popukání XXXII (4)
- 21:15 K popukání XXXII (9)
- 21:35 K popukání XXXII (12)
- 22:00 Ridiculousness XXXVI (5)
- 22:20 K popukání XXVII (20)
- 22:45 K popukání XXVII (22)
- 23:10 K popukání XXVII (24)
- 23:30 K popukání XXXI (34)
- 23:55 K popukání XXXI (35)
- 01:00 Today's Top Hits
- 02:00 Non Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 10:00 MTV Top 20
- 11:00 Non-Stop Hits
- 15:00 Superstar DJs!
- 16:00 Weekend Hitlist
- 20:00 Dance Anthems!
- 21:00 Party Hits!
- 00:00 Top 40 Eurodance Classics!
- 03:00 Get The Party Started!
- 05:00 Supermassive Rock Anthems!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Crazy In Love!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 06:00 PREMIUM BUDÍČEK
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 FOLK KLUB
- 11:38 TELESHOPPING
- 11:53 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 PREMIUM HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:00 PREMIUM KLUB - ROCK ON
- 22:43 PREMIUM PÁRTY
- 00:00 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 PRO FORMU JAKO ZVON JE TU BÍLÝ SLON
- 08:25 MINISHOW
- 09:00 DOPOLEDNÍ STUDIO
- 11:10 ČAS NA DECHOVKU
- 12:25 TELESHOPPING
- 12:40 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:45 PRO FORMU JAKO ZVON JE TU BÍLÝ SLON
- 14:05 ODPOLEDNÍ ČTYŘLÍSTEK
- 15:00 KOŠTOVÁNÍ
- 18:35 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 19:45 ŠLÁGR NÁS BAVÍ
- 20:20 HVIEZDY NAD TRENČÍNOM
- 23:15 ZÁBAVA NA SOBOTNÍ VEČER
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:20 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 09:25 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 09:50 ŠLÁGR MARKET
- 11:00 POP ZÁBAVA
- 11:35 COUNTRY OKÉNKO
- 12:15 BAVÍME SE SE ŠLÁGREM
- 12:50 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 13:45 ŠLÁGR MARKET
- 14:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 15:45 KOLOTOČ LIDOVÝCH PÍSNIČEK
- 17:05 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 17:45 ŠLÁGR MARKET
- 18:55 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 19:45 LEGENDA ŠLÁGRU
- 20:05 TELESHOPPING
- 20:20 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 20:45 HVĚZDY HVĚZDÁM
- 21:50 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:00 Gumballův úžasný svět II (Slova)
- 00:15 Gumballův úžasný svět II (Omluva)
- 00:25 Gumballův úžasný svět II (Lebka)
- 00:40 Gumballův úžasný svět II (Vánoce)
- 00:50 Gumballův úžasný svět II (Hodinky)
- 01:05 Gumballův úžasný svět II (Sázka)
- 01:25 Gumballův úžasný svět VI (Cennost)
- 01:35 Gumballův úžasný svět VI (Srdce)
- 01:50 Gumballův úžasný svět VI (Strašáci)
- 02:00 Gumballův úžasný svět VI (Kámoši)
- 02:10 Gumballův úžasný svět VI (Agent)
- 02:25 Gumballův úžasný svět VI (Rozhodování)
- 02:35 Gumballův úžasný svět VI (Síť)
- 02:45 Gumballův úžasný svět VI (Inspektor)
- 02:55 Gumballův úžasný svět IV (Návrat)
- 03:05 Gumballův úžasný svět IV (Nepřítel)
- 03:20 Gumballův úžasný svět IV (Parta)
- 03:30 Gumballův úžasný svět IV (Ostatní)
- 03:40 Gumballův úžasný svět IV (Podpis)
- 03:50 Gumballův úžasný svět IV (Dárek)
- 04:00 Gumballův úžasný svět IV (Učeň)
- 04:10 Gumballův úžasný svět IV (Otrava)
- 04:20 Gumballův úžasný svět IV (Obejmutí)
- 04:30 Gumballův úžasný svět IV (Prodej)
- 04:45 Gumballův úžasný svět IV (Rutina)
- 04:55 Gumballův úžasný svět IV (Parkování)
- 05:05 Gumballův úžasný svět IV (Upgrade)
- 05:15 Gumballův úžasný svět II (Fotka)
- 05:25 Gumballův úžasný svět IV (Komiks)
- 05:35 Gumballův úžasný svět IV (Romantik)
- 05:45 Gumballův úžasný svět IV (Videa)
- 06:00 Craig od potoka (Osamělá výprava)
- 06:10 Craig od potoka II (Vzpomínky na Bobbyho)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! VII (Pomoc, prosím)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! VII (Marv Wolfman a George Pérez)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! VII (T jako Titáni)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! VII (Káčko a Beasty)
- 07:20 Bakugan
- 07:30 Bakugan
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Pohádka o dvou Leďácích)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Ovčáčtí medvídci)
- 08:15 Gumballův úžasný svět VI (Děs)
- 08:25 Gumballův úžasný svět VI (Soused)
- 08:35 Gumballův úžasný svět VI (Dohoda)
- 08:50 Gumballův úžasný svět VI (Víra)
- 09:00 Gumballův úžasný svět VI (Kandidát)
- 09:20 Gumballův úžasný svět VI (Kdokoli)
- 09:30 Gumballův úžasný svět VI (Párovačka)
- 09:45 Gumballův úžasný svět VI (Mozek)
- 10:00 Gumballův úžasný svět VI (Puch)
- 10:15 Gumballův úžasný svět VI (Vědomosti)
- 10:25 Gumballův úžasný svět VI (Rodiče)
- 10:40 Gumballův úžasný svět VI (Zakladatel)
- 10:55 Gumballův úžasný svět VI (Školení)
- 11:03 Lamput III (Podvrh)
- 11:15 Gumballův úžasný svět VI (Inteligence)
- 11:25 Gumballův úžasný svět VI (Lektvar)
- 11:40 Gumballův úžasný svět VI (Vedlejší)
- 11:50 Gumballův úžasný svět VI (Proměna)
- 12:10 Gumballův úžasný svět VI (Porozumění)
- 12:20 Gumballův úžasný svět VI (Inzerát)
- 12:35 Gumballův úžasný svět VI (Nezastižený)
- 12:45 Gumballův úžasný svět VI (Drama)
- 13:05 Gumballův úžasný svět VI (Kámošky)
- 13:15 Gumballův úžasný svět VI (Doupě)
- 13:25 Lamput IV (Každý potřebuje přítele)
- 13:40 Craig od potoka II (Smradlavá bomba)
- 13:50 Craig od potoka II (Letní přání)
- 14:05 Craig od potoka II (Bude líp, uvidíš)
- 14:15 Craig od potoka II (Tábornice na útěku)
- 14:30 Totální Dramarama II (Zpátečník Wendel)
- 14:40 Totální Dramarama II (Bodání v dešti)
- 14:55 Totální Dramarama II (Realismus animáků)
- 15:05 Totální Dramarama II (Wrestling!)
- 15:10 Lamput IV (Prvorodič a Zpátečka)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! IV (Zrození přátelství)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! IV (Díkůbraní)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! IV (Víc peněz, víc problémů)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! IV (Televizní rytíř 3)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Pandova rodina)
- 16:25 Mezi námi medvíďaty (Medvědi ve tmě)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Dům Baby Jagy)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Pohádka o dvou Leďácích)
- 17:05 Lamput III (Původ)
- 17:15 Pan Magoo II (Kočičí pohoda)
- 17:20 Pan Magoo II (Fizzův nový asistent)
- 17:30 Pan Magoo II (Horor)
- 17:45 Craig od potoka II (Evoluce Craiga)
- 17:55 Craig od potoka II (Ples čajového klubu)
- 18:05 Craig od potoka II (Krabicová identita)
- 18:20 Craig od potoka II (Starověcí obyvatelé potoka)
- 18:30 Craig od potoka II (Duch domečku pro panenky)
- 18:45 Ben 10 III (V zápalu boje)
- 18:55 Ben 10 III (Vinův diagram)
- 19:05 Ben 10 III (Lepkavý problém)
- 19:25 Totální Dramarama (Epizoda 42)
- 19:35 Totální Dramarama (Epizoda 45)
- 19:44 Lamput IV (Doktorský gang)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! III (Hatmatilka)
- 20:05 Mladí Titáni do toho! III (Batman vs. Mladí Titáni: Temné bezpráví)
- 20:15 Mladí Titáni do toho! III (Wally T)
- 20:35 Bakugan
- 20:45 Bakugan
- 21:00 Gumballův úžasný svět II (Balík)
- 21:10 Gumballův úžasný svět II (Zrádci)
- 21:25 Gumballův úžasný svět II (Autorita)
- 21:35 Gumballův úžasný svět II (Virus)
- 21:55 Gumballův úžasný svět II (Poník)
- 22:05 Gumballův úžasný svět II (Bouřka)
- 22:20 Gumballův úžasný svět II (Sen)
- 22:30 Gumballův úžasný svět II (Podržtaška)
- 22:45 Gumballův úžasný svět II (Hrdina)
- 22:55 Gumballův úžasný svět II (Fotka)
- 23:10 Gumballův úžasný svět II (Náramek)
- 23:25 Gumballův úžasný svět II (Lekce)
- 23:40 Gumballův úžasný svět II (Hranice)
- 23:50 Gumballův úžasný svět II (Hra)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings (Snow Lemmings)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings (Augmented Bear)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Under Pressure)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings (Lemmings in Space)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings (Sniffer Sniffler Raccoon)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings (Transformational Bear)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings (Shaken-Up Bear)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Dare for more)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (A day with Starmush)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (The Mysterious Seepod)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (The Disappearing Mushler)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Tweety-Go-Round)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Stories)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Smash House)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Play Day)
- 02:50 Batwheels (Ride Along)
- 03:00 Batwheels (Wheels Just Wanna Have Fun)
- 03:15 Batwheels (When You're A Jet)
- 03:25 Batwheels (Tough Buff Blues)
- 03:35 Batwheels (The Dark Night)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Shock!)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings III (Primitive Activities)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings III (Cabin On Ice)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings III (Return Of The Beloved Being)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings III (Masked Powers)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings III (Roaring Lemmings)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings III (Mini Troubles)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings III (For Peanuts)
- 04:50 Tom and Jerry (What’s That Smell)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz II (Toto A Go! Go!)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz III (The Return of The Silver Slippers Part 1)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz III (The Return of The Silver Slippers Part 2)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz III (The Return of The Silver Slippers Part 3)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz III (The Return of The Silver Slippers Part 4)
- 06:00 Batwheels (The Dark Night)
- 06:10 Batwheels (License to Joke)
- 06:25 Mr Bean: The Animated Series (Mime Games)
- 06:40 Mr Bean: The Animated Series (Spring Clean)
- 06:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (The Big Balloon Breakout)
- 07:00 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (Grumpy’s Ginormous Adventure)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings (Bear Luck)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings (Magnetic Bear)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Charm)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings (Bear's Best Friend)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings (Super Grizzy Bros)
- 08:10 The Tom and Jerry Show III (Double Dog Trouble)
- 08:15 The Tom and Jerry Show III (Hockey Jockeys)
- 08:30 The Tom and Jerry Show III (Dis-Repair Man)
- 08:35 The Tom and Jerry Show III (Hyde and Shriek)
- 08:45 The Tom and Jerry Show III (Perfume Party)
- 08:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Expressing Emotions)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series II (Taxi Bean)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series II (Muscle Bean)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series II (A New Friend)
- 09:40 Mr Bean: The Animated Series II (The Lift)
- 09:55 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (Grumpy’s Ginormous Adventure)
- 10:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Let's Race: The Flag Race)
- 10:30 Silly Sundays (Tram Trip)
- 10:35 Silly Sundays (The Package)
- 10:45 Silly Sundays (Windy Day)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings (Inspector Grizzy)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings (No Entrance!)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Indigestion)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings (Sonata in Bear Major)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings (Bear Fractions)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings (The Bear That Laid Golden Eggs)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings (Crash Training Course)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Rock On)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Buzz In)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (Magic Mirror)
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Bone Dry)
- 12:55 The Tom and Jerry Show II (Tic-Tyke-D'oh)
- 13:00 The Tom and Jerry Show II (Missing in Traction)
- 13:10 The Tom and Jerry Show II (Cat-titude Adjustment)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Funnel Face)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series III (Charity Bean)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series III (Bean Encore)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series III (Mobile Home)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series III (Haunted House)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Let's Race: The Flag Race)
- 14:30 Lucas the Spider (I Want My Baby Acorn Back)
- 14:40 Lucas the Spider (The Giggles)
- 14:45 Lucas the Spider (Puppy Love)
- 15:00 Silly Sundays (Hand Me Downs)
- 15:05 Silly Sundays (Broken Ducky)
- 15:10 Silly Sundays (Watermelon Rescue)
- 15:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Things That Are Dear To Your Heart)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables (The Staff Of Wisdom)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables (The Snake Dance)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Rock On)
- 16:25 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (Grumpy’s Ginormous Adventure)
- 16:55 The Tom and Jerry Show III (Anger Mismanagement)
- 17:00 The Tom and Jerry Show III (Vampire State)
- 17:10 The Tom and Jerry Show III (It Ain't Over Until the Cat Lady Sings)
- 17:25 The Tom and Jerry Show III (Eggstra Credit)
- 17:30 The Tom and Jerry Show III (Costume Party Smarty)
- 17:35 The Tom and Jerry Show III (Battle of the Butlers)
- 17:45 The Tom and Jerry Show III (Kid Stuff)
- 18:00 Batwheels (To the Batmobile!)
- 18:10 Batwheels (Improvise My Ride)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings III (Lemming Fortune)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings III (Tough Medicine)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings III (Domestic Shaolin)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings III (Peaceable Enemies)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings III (The Legend Of The Lemmings)
- 19:10 Grizzy and The Lemmings III (Dragons & Bears)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings III (Bamboo Warfare)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables II (A Fine Vine)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables II (A Speedy Recovery)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series (Ray of Sunshine)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series (Birthday Bear)
- 20:30 Mr Bean: The Animated Series (The Mole)
- 20:40 Mr Bean: The Animated Series (Roadworks)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings III (Tai Chi Lemmings)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings III (Fireworks Cabin)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings III (Diving In The Wild)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings III (Choco-Coco)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings III (Parasailing Fishing)
- 21:40 Grizzy and The Lemmings III (Yummy Pirates)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings III (Sea Excursion)
- 22:00 Alice & Lewis (Tiny Guest)
- 22:10 Alice & Lewis (The Pastry-Making Painters)
- 22:30 Alice & Lewis (Budding Gardeners)
- 22:40 Alice & Lewis (The Royal Teddybear)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 1)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Looneyburg Lights Part 2)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Big Feet)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Game Time)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings (Piňata Party)
- 00:15 Spongebob v kalhotách V (Špióni / Chytrý řidič / Starý dobrý, jak se jmenuje?)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Sušenky!)
- 01:00 Tajemství Hunterových IV (Hrátky s myslí)
- 01:20 Tajemství Hunterových IV (Vloupání)
- 01:45 Victorious (Souboj na jevišti)
- 02:00 Victorious (Beckův velký konkurz)
- 02:25 iCarly II (iBoj o doménu)
- 02:45 iCarly II (iSuper skříňka)
- 03:05 Tajemství Hunterových III (Podivný dům)
- 03:30 Tajemství Hunterových III (Bouře)
- 03:50 Nej a Nejnejka (Nejlepší přátelé / Všední pronásledování)
- 04:10 Nej a Nejnejka (Zkažená vajíčka / Mimo meze)
- 04:30 44 koček II (Štěně světoběžník Sushi)
- 04:45 44 koček II (Nejlepší psí výzva)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Car Wars)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Večírková zvířátka / Warren Seville)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Vykopávkové prázdniny//Tátovy trofeje)
- 06:00 Šmoulové (Kde je Taťka Šmoula? // Kdo je větší silák?)
- 06:25 Šmoulové (V cizí kůži / Napálený Šprýmař)
- 06:55 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Chuť porážky / Veverčí strašpytel)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Donet / Jurský fórek)
- 07:50 Spongebob v kalhotách XI (Patrikovo svědomí / Šéfkuchař Bob)
- 16:10 Super Thundermanovi III (Zpátky do školy)
- 16:35 Casagrandovi (Hádej, kdo nakoupí na večeři / Nový spolubydlící)
- 17:05 Casagrandovi (Mexická úprava / Velká vlaková touha)
- 17:30 Casagrandovi (Obchodník Bobby / Nejlepší večírek)
- 17:55 Hlasiťákovi IV (Šetření s Casagrandovými / Málo soukromí s Casagrandovými)
- 00:20 Jelení skvadra III (Záhada na vesmírné stanici / Časový krystal)
- 00:45 Jelení skvadra III (Obrovský křeček / Pořádný úklid)
- 01:10 Tlapková patrola (Tlapky na ledu / Tlapky a Sněžná příšera)
- 01:30 Tlapková patrola (Tlapky Zachraňují Cirkus / Tlapky a Slepičí úlet)
- 01:55 Tlapková patrola (Servisní tým Tlapek / Tlapky Bojují s Ohněm)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci IV (Smělík zachraňuje cirkus)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci IV (Ninja Plamínek)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci IV (Přijela pouť)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci IV (Lámání ledu)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci IV (Roboti záchranáři)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci IV (T-Rex v potížích)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci IV (Chaos s masovými kuličkami)
- 04:50 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují malého chlupáče / Tlapky zachraňují špuntolezce)
- 05:15 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují královnu Ko-ko / Tlapky zachraňují pouštní bárku)
- 05:35 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují Trash-Dihger / Tlapky zachraňují královské brnění)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Blaze and The Monster Machines #715)
- 06:25 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují létající jídlo / Tlapky zachraňují ruské kolo)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví knihovnu s čajovnou / Parta staví taneční parket)
- 07:20 DORA (Chyťte Quickatooa / Ztracený Lorito)
- 07:50 Velká show malého žraločátka (Legendární kořist / Den "Jo")
- 08:15 Barbapapa a jeho rodinka! (Fuchsiový oceán / Nulové plýtvání)
- 08:45 Barbapapa a jeho rodinka! (Škytavka / Ticho, prosím)
- 09:10 Barbapapa a jeho rodinka! (Barbidur zasahuje / Zlá obří slepice)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona III (Paddington a jezerní příšera / Paddingtonovo vesmírné radio)
- 10:05 Prasátko Peppa II (Pan Strašák)
- 10:10 Prasátko Peppa II (Časová schránka)
- 10:15 Prasátko Peppa II (Recyklace)
- 10:20 Prasátko Peppa II (Tatínkova kancelář)
- 10:25 Prasátko Peppa II (Pirátský ostrov)
- 10:35 Prasátko Peppa II (Bazar)
- 10:40 Prasátko Peppa II (Plavání)
- 10:45 Prasátko Peppa II (Mlha)
- 10:50 Prasátko Peppa II (Tomovy narozeniny)
- 10:55 Prasátko Peppa II (Šnečci)
- 11:00 Velká show malého žraločátka (Operace Ocenění maminky / Poupata na první kousnutí)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta staví parkovací garáž! / Parta staví tábořiště)
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta staví domeček na stromě / Parta staví krmítko pro slepice!)
- 12:15 Tlapková Patrola X (Tlapky zachraňují ubreptanou patrolku / Tlapky zachraňují historii Adventure Bay)
- 12:45 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují tučňáka Francoise / Tlapky zachraňují smělého Dannyho)
- 13:15 Tlapková patrola VIII (Tlapky zastavují super-shaker / Tlapky zachraňují létající farmářský dům)
- 13:40 Rubble a jeho parta (Parta staví obří stánek s citronádou / Parta staví zelený most)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta s Chasem řeší detektivní případ!)
- 14:35 DORA (Krokodýlí sbohem / Stánek s empanadou /Jestli sedne bota / Piňatová oslava)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddingtonův klub přírody / Paddington se nepoznává)
- 15:25 Barbapapa a jeho rodinka! (Bada-Bam / The Barbamartians)
- 15:50 Barbapapa a jeho rodinka! (Boris / Zrozen být divoký)
- 16:20 Barbapapa a jeho rodinka! (Od zrna ke chlebu / Jedna pecka za druhou)
- 16:45 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují jukebox / Tlapky zachraňují starostku na laně.)
- 17:15 Rubble a jeho parta (Parta staví obří stánek s citronádou / Parta staví zelený most)
- 17:45 DORA (Chyťte Quickatooa / Ztracený Lorito)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddingtonova rozhlasová hra / Paddingtonův sluha)
- 20:30 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují Prachnádový Expres / Tlapky zachraňují ziplajnistky)
- 20:55 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují hledače pokladů / Tlapky zachraňují raketového Rydera)
- 21:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (10)
- 21:40 Barbapapa a jeho rodinka! (Barbazoo neumí říct ne / Dvojník)
- 22:10 Prasátko Peppa VI (Akvárium)
- 22:15 Prasátko Peppa VI (Tomíkovo závodní auto)
- 22:20 Prasátko Peppa VI (Lodička)
- 22:25 Prasátko Peppa VI (Pískoviště)
- 22:35 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují malého chlupáče / Tlapky zachraňují špuntolezce)
- 22:55 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují královnu Ko-ko / Tlapky zachraňují pouštní bárku)
- 23:25 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují Trash-Dihger / Tlapky zachraňují královské brnění)
- 23:55 Jelení skvadra III (Tajný ostrov / Astrobot)
- 00:00 Kluk, holka atd. (101)
- 00:10 Kluk, holka atd. (102)
- 00:23 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (1)
- 00:25 Ghostforce (11)
- 00:50 Ghostforce (12)
- 01:10 Tým Tiki (15)
- 01:35 Tým Tiki (16)
- 01:55 Tým Tiki (17)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (11)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (12)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (13)
- 03:25 Ghostforce (17)
- 03:45 Ghostforce (18)
- 04:05 Pyžamasky (24)
- 04:30 Pyžamasky (25)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (17)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (18)
- 05:35 Kluk, holka atd. (83)
- 05:45 Kluk, holka atd. (84)
- 06:00 Blue (15)
- 06:05 Blue (16)
- 06:10 Blue (17)
- 06:25 Blue (18)
- 06:30 Blue (19)
- 06:40 Blue (20)
- 06:50 Blue (21)
- 07:00 Blue (22)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (53)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (54)
- 12:25 Kouzelná beruška a černý kocour (28)
- 12:54 Zombí - animáci (5)
- 12:55 Molly a Duch (20)
- 13:25 Duch a Molly (21)
- 13:50 Duch a Molly (22)
- 14:20 Hailey jde na to! (5)
- 14:50 Hailey jde na to! (7)
- 15:15 Kiff (13)
- 15:45 Kiff (14)
- 16:15 Kiff (15)
- 16:40 Blue (116)
- 16:50 Blue (117)
- 16:55 Blue (118)
- 17:00 Blue (119)
- 17:15 Blue (120)
- 17:20 Blue (121)
- 17:30 Blue (122)
- 17:35 Blue (123)
- 17:50 Kouzelná beruška a černý kocour (130)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (105)
- 18:45 Kouzelná beruška a černý kocour (106)
- 19:15 Kluk, holka atd. (63)
- 19:25 Kluk, holka atd. (64)
- 19:45 Kluk, holka atd. (65)
- 19:55 Kluk, holka atd. (66)
- 20:10 Kluk, holka atd. (67)
- 20:20 Kluk, holka atd. (68)
- 20:40 Pod obvazy
- 22:28 Zombí - animáci (1)
- 22:30 Duch a Molly (26)
- 23:00 Duch a Molly (25)
- 23:25 Duch a Molly (28)
- 23:55 Ghostforce (13)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (24)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (25)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (27)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (6)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (7)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (8)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (4)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (5)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (6)
- 04:00 Eureka! (21)
- 04:30 Eureka! (22)
- 05:00 Eureka! (24)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (17)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (18)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (19)
- 07:00 Bluey (135)
- 07:10 Bluey (136)
- 07:20 Bluey (137)
- 07:30 Bluey (138)
- 07:40 Bluey (139)
- 07:50 Bluey (104)
- 08:00 Bluey (105)
- 08:10 Bluey (106)
- 08:20 Bluey (107)
- 08:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 09:00 Pupstruction (8)
- 09:30 SuperKitties (22)
- 10:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (2)
- 10:30 Bluey (108)
- 10:40 Bluey (109)
- 10:50 Bluey (110)
- 11:00 Star Wars: Young Jedi Adventures (14)
- 11:30 Alice's Wonderland Bakery (18)
- 18:00 Mickey's Pirate Adventure
- 19:00 Mickey Mouse Funhouse (42)
- 19:30 Bluey (59)
- 19:40 Bluey (60)
- 19:50 Bluey (61)
- 20:00 Bluey (62)
- 20:10 Bluey (63)
- 20:20 Bluey (64)
- 20:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (2)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (63)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (22)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (15)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (24)
- 23:00 PJ Masks (125)
- 23:25 PJ Masks (126)
- 23:50 PJ Masks (127)
- 00:13 Bořek stavitel (23)
- 00:23 Bořek stavitel (24)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (8)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (9)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (10)
- 01:12 Inui (12)
- 01:20 Hurá za hádankou (22)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (14)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (15)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (11)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (19)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (20)
- 02:55 Chuck a přátelé (18)
- 03:07 Chuggington (6)
- 03:17 Chuggington (7)
- 03:29 Angelína balerína (9)
- 03:42 Angelína balerína (10)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (17)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (18)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (6)
- 04:38 Bořek stavitel (30)
- 04:48 Bořek stavitel (31)
- 05:01 Hurá za hádankou (2)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (31)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (32)
- 05:49 Požárník Sam (23)
- 06:00 Trojčata (36)
- 06:07 Trojčata (37)
- 06:14 Trojčata (38)
- 06:25 Bing (33)
- 06:32 Bing (34)
- 06:39 Bing (35)
- 06:46 Bing (36)
- 06:55 Grisu (29)
- 07:08 Tilda (13)
- 07:15 Tilda (14)
- 07:21 Lední medvídek Paddles (22)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (7)
- 07:47 Caillou (13)
- 07:58 Caillou (14)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (13)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (14)
- 08:35 Doodleboo (38)
- 08:40 Doodleboo (39)
- 08:45 Doodleboo (40)
- 08:50 Doodleboo (41)
- 08:55 Doodleboo (42)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (23)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (24)
- 09:30 Hurá za hádankou (26)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (12)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (13)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (14)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (13)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (14)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (13)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (14)
- 10:40 Harry a jeho dinosauři (39)
- 10:51 Harry a jeho dinosauři (40)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (7)
- 11:16 Pettson a Fiškus (13)
- 11:27 Pettson a Fiškus (1)
- 11:40 Pettson a Fiškus (7)
- 11:50 Pettson a Fiškus (8)
- 12:03 Daisy a Ollie (6)
- 12:10 Daisy a Ollie (7)
- 12:17 Daisy a Ollie (8)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (4)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (5)
- 12:52 Bing (23)
- 13:00 Bing (24)
- 13:08 Bing (25)
- 13:20 Trojčata (7)
- 13:27 Trojčata (8)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (12)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (14)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (15)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (16)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (16)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (17)
- 14:31 Učíme se s kamarádem Timmym (22)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (42)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (43)
- 15:00 Kipper (3)
- 15:09 Kipper (4)
- 15:19 Simon (20)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (22)
- 15:38 Woozle a Pip (20)
- 15:45 Tilda (15)
- 15:52 Tilda (16)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (20)
- 16:15 Pettson a Fiškus (7)
- 16:29 Caillou (15)
- 16:40 Caillou (16)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (20)
- 17:12 Doodleboo (25)
- 17:17 Doodleboo (26)
- 17:22 Doodleboo (27)
- 17:27 Doodleboo (28)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (21)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (22)
- 18:01 Lokomotiva Tomáš: Záhada Modré hory
- 19:04 Lední medvídek Paddles (20)
- 19:17 Pettson a Fiškus (7)
- 19:33 Grisu (5)
- 19:43 Grisu (6)
- 19:55 Simon (5)
- 20:00 Simon (6)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (48)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (4)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (5)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (16)
- 20:57 Tilda (13)
- 21:04 Tilda (14)
- 21:12 Kipper (5)
- 21:21 Kipper (6)
- 21:31 Caillou (13)
- 21:42 Caillou (14)
- 21:55 Chuggington (20)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (24)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (25)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (24)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (25)
- 23:05 Bing (32)
- 23:12 Bing (33)
- 23:20 Bing (34)
- 23:27 Bing (35)
- 23:35 Bing (36)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (19)
- 23:47 Oswald (25)
- 23:59 Oswald (26)
- 00:00 Sestry (Díky za hlouposti)
- 00:10 Sestry (Ta nejhorší z nich)
- 00:20 Sestry II (Nejkrásnější povolání na světě)
- 00:30 Sestry II (Předstíraná rýma)
- 00:45 Mia a já IV (Náhrada)
- 01:05 Mia a já IV (Proradný hadí muž)
- 01:30 Agentka 203 (Obří Quigley)
- 01:55 Agentka 203 (Zoe 2.0)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (25)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (26)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Plínka)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Mikrofon)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Tužka)
- 03:05 Život s tátou (1)
- 03:15 Život s tátou (2)
- 03:25 Život s tátou (3)
- 03:35 Život s tátou (4)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (1)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (2)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (3)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (4)
- 04:35 Agentka 203 (Fiasko s náramkem)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Více povyku za jelena)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Únik z Paláce mazlíčků 1. část)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Fotoaparát)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Džíny)
- 05:35 Mia a já IV (Ohnivé dobrodružství)
- 06:00 Upovídaná Marta (26)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom (15)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Palácový tábor)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Je to skutečný McSquizzy?)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 14:00 Sestry (Horoskop)
- 14:10 Sestry (Zdravotní sestřička)
- 14:30 Sestry (Záhadný miláček)
- 14:40 Sestry (Pohádkový dron)
- 15:00 Barbie a dotek kouzla (13)
- 15:30 Barbie a dotek kouzla (14)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Žárovka)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Skluzavka)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Piano)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Velký průlom)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách II (Malá Změna)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Vítejte v táboře divočina)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Pauza od Norma)
- 22:00 Mia a já IV (Mrazivé dobrodružství)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (45)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (46)
- 23:30 Život s tátou (47)
- 23:40 Život s tátou (48)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Songs & Rhymes)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (The Egg Band)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Stick with Mick)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Walter & Dude and other stories (Walter & Dude)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (21)
- 00:10 Kikoriki (39)
- 00:20 Flopy (115)
- 00:35 Šmolkovia (28)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (23)
- 01:10 Esá z pralesa (7)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (34)
- 01:35 Volám sa Caillou V (4)
- 02:00 Dumper a Skoop III (5)
- 02:15 Panda a Krash (27)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (15)
- 02:55 Myšiak Anatole (19)
- 03:20 Monchhichi (20)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky II (19)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára IV (2)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (24)
- 04:20 Malý medvedík (12)
- 04:45 Ruby z dúhy II (17)
- 05:10 Bob staviteľ III (14)
- 05:25 Ocko hrdina (26)
- 05:30 Duda a Dada II (10)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (10)
- 05:55 Máša a medveď (33)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci II (8)
- 06:30 Ocko hrdina (2)
- 06:35 Zábavné zvieratká (1)
- 06:45 Bob staviteľ III (15)
- 06:55 Ovečka Shaun (7)
- 07:00 Maličké príšerky II (5)
- 07:05 Príbeh z čarovnej záhrady (1)
- 08:30 Flopy (108)
- 08:45 Požiarnik Sam VIII (10)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára IV (2)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (11)
- 09:15 Slnečný Rej (20)
- 09:25 Esá z pralesa (7)
- 09:35 Veselé zajačiky (18)
- 09:40 Ruby z dúhy II (17)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky II (19)
- 10:20 Bob staviteľ III (16)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Maličké príšerky II (6)
- 10:55 Zvedavkovci II (9)
- 11:10 Monchhichi (20)
- 11:20 Môj malý dinosaurus (6)
- 11:25 Malý medvedík (12)
- 11:50 Dumper a Skoop III (5)
- 12:00 Eggy Pops II (13)
- 12:05 Maličké príšerky II (7)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (9)
- 12:15 Ovečka Shaun (8)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (5)
- 12:30 Polly Pocket (5)
- 12:35 Flopy (109)
- 12:50 Ruby z dúhy II (18)
- 13:15 Myšiak Anatole (19)
- 13:40 Malý silák Bheem (50)
- 13:45 Veselé zajačiky (19)
- 13:50 Panda a Krash (27)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop III (6)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (24)
- 14:40 Maličké príšerky II (8)
- 14:45 Máša a medveď (34)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (11)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky II (20)
- 15:20 Esá z pralesa (8)
- 15:35 Smejko a Tanculienka: Kuk ani muk (2)
- 17:05 Bob staviteľ III (17)
- 17:15 Ovečka Shaun (9)
- 17:25 Požiarnik Sam VIII (11)
- 17:35 Ruby z dúhy II (19)
- 18:00 Volám sa Caillou V (4)
- 18:25 Drobčekovia II (7)
- 18:40 Ovečka Shaun (10)
- 18:50 Flopy (110)
- 19:10 Maličké príšerky II (9)
- 19:15 Zvedavkovci II (10)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (2)
- 19:45 Máša a medveď (35)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (11)
- 20:05 Esá z pralesa (9)
- 20:15 Bob staviteľ III (18)
- 20:30 Požiarnik Sam VIII (12)
- 20:40 Slnečný Rej (21)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (12)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (34)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (24)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (10)
- 22:05 Monchhichi (21)
- 22:15 Myšiak Anatole (20)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (33)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (34)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (15)
- 23:35 Mášine rozprávky (15)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (6)
- 23:45 Veselé zajačiky (20)
- 23:50 Duda a Dada II (11)
- 00:00 Zprávy
- 00:30 Interview
- 00:40 Interview
- 01:00 Zprávy
- 01:30 Interview
- 01:40 Putování po památkách
- 02:00 Zprávy
- 02:30 Interview
- 02:40 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:30 Plzeň v kostce
- 03:40 Ztráty a nálezy
- 04:00 Zprávy
- 04:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 04:40 Interview
- 05:00 Zprávy
- 05:30 Interview
- 05:40 Interview
- 06:00 Zprávy
- 06:30 Interview
- 06:40 Putování po památkách
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Interview
- 07:40 Týden v regionech
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Plzeň v kostce
- 08:40 Ztráty a nálezy
- 09:00 Zprávy
- 09:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 09:40 Interview
- 12:00 Zprávy
- 12:30 Interview
- 12:40 Týden v regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Plzeň v kostce
- 13:40 Ztráty a nálezy
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Interview
- 16:40 Putování po památkách
- 17:00 Zprávy
- 17:33 Ekologika
- 17:37 Studio Z
- 17:48 Cyklotoulky
- 18:00 Zprávy
- 18:33 Plzeň v kostce
- 18:42 Karlovy Vary v kostce
- 18:47 Studio Z
- 18:56 Rozhovory z ringu
- 19:00 Zprávy
- 19:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 19:39 Primátor osobně!
- 19:49 Studio Z
- 20:00 Zprávy
- 20:33 Ztráty a nálezy
- 21:00 Zprávy
- 21:34 Týden v regionech
- 21:56 Illegal zprávy
- 22:00 Zprávy
- 22:33 Ekologika
- 22:37 Studio Z
- 22:48 Cyklotoulky
- 23:00 Zprávy
- 23:33 Plzeň v kostce
- 23:42 Karlovy Vary v kostce
- 23:47 Studio Z
- 23:56 Rozhovory z ringu
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 BBC News
- 00:30 Talking Business
- 01:00 BBC News
- 01:30 The Travel Show (Paris: Beyond 2024)
- 02:00 BBC News
- 02:30 Click
- 03:00 BBC News
- 03:30 TechXplore (Paris - The Setup)
- 04:00 BBC News
- 04:30 Influential with Katty Kay
- 05:00 BBC News
- 05:30 The Media Show
- 06:00 BBC News
- 06:30 The Travel Show
- 07:00 BBC News
- 07:30 TBA
- 08:00 BBC News
- 08:30 Click
- 09:00 BBC News
- 09:30 TechXplore (Paris - The Setup)
- 12:00 BBC News
- 12:30 Talking Business
- 13:00 BBC News
- 13:30 TBA
- 14:00 BBC News
- 14:30 TBA
- 15:00 BBC News
- 15:30 The Travel Show
- 16:00 BBC News
- 16:30 The Media Show
- 17:00 BBC News
- 17:30 Influential with Katty Kay
- 20:00 BBC News
- 20:30 Click
- 21:00 BBC News
- 21:30 The Travel Show
- 04:00 CNN NewsNight (CNN NewsNight with Abby Phillip)
- 05:00 Laura Coates Live (Laura Coates Live)
- 06:00 CNN Newsroom with Michael Holmes
- 06:30 TBD
- 07:00 CNN Newsroom with Michael Holmes
- 07:30 TBD
- 08:00 CNN Newsroom
- 08:30 African Voices Changemakers
- 09:00 CNN Newsroom
- 12:00 African Voices Changemakers
- 12:30 TBD
- 13:00 CNN This Morning Weekend
- 14:00 First Of All With Victor Blackwell
- 15:00 Smerconish
- 16:00 The Chris Wallace Show
- 17:00 The Amanpour Hour
- 18:00 World Sport
- 18:30 Special
- 19:00 CNN Newsroom (CNN/US)
- 22:00 CNN Newsroom (CNN/US)
- 23:00 World Sport
- 23:30 Inside Africa
- 00:35 BASIQUE, LES SESSIONS
- 00:50 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:15 MÉTÉO
- 01:20 FORT BOYARD 2023, TOUJOURS PLUS FORT !
- 02:15 ENCRÉ DANS LA PEAU
- 02:45 UN VRAI SELFIE
- 03:15 LA UNE, AUX SOURCES DU JOURNALISME
- 04:00 POPULATION D'AFRIQUE
- 04:25 C DANS L'AIR
- 05:30 Á BON ENTENDEUR
- 06:00 LE BEAU VÉLO DE RAVEL
- 06:30 STOEMP, PÉKÉT... ET DES RAWETTES
- 07:05 GARDIENS DE LA FORET
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 IL ÉTAIT UNE FOIS... CES DRÔLES D'OBJETS
- 08:45 FOOT GO
- 08:50 LES QUIQUOI
- 09:00 L'IMAGIER ANIMÉ DE KOUMI
- 09:05 TAFFY
- 09:10 GIGANTOSAURUS
- 09:25 GIGANTOSAURUS
- 09:35 LE PETIT GEEK
- 09:40 LES JEUX DE LA FONTAINE
- 09:45 ROCKY & LILY : C'EST DANS LA BOÎTE !
- 09:50 RUNES
- 10:15 LES P'TITS DIABLES
- 10:25 SILENCE, ÇA POUSSE !
- 11:20 COSY, LE MAG DÉCO
- 11:30 OBJECTIF MONDE L'HEBDO
- 12:00 LE GRAND JT DES TERRITOIRES
- 12:30 LES 100 LIEUX QU'IL FAUT VOIR
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 14:00 LE MONDE DE JAMY
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 ÉCHAPPÉES BELLES
- 20:15 TERRA ARTISTIKA
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:55 MÉTÉO
- 21:00 TOUT LE SPORT - TOUR DE FRANCE 2024
- 21:10 100 % LOGIQUE - LA RÉPONSE EST SOUS VOS YEUX
- 23:00 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:35 MÉTÉO
- 23:40 MEURTRES Á COGNAC
- 00:00 Téma/Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Pozrime sa na to
- 03:00 Svet dnes
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Týždeň vo filme-1965
- 08:00 Správy
- 08:30 Svet technológií
- 08:45 Štúdio TA3
- 09:00 Správy
- 09:30 Dobré správy
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Pozrime sa na to
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Biznis
- 14:45 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Zdravie na TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Európa dnes a zajtra
- 17:00 Správy
- 17:30 Motoring
- 18:00 Očami cestovateľa
- 18:15 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Vzdelávanie v 21. storočí
- 19:30 Záchranári
- 20:00 Správy/Štúdio TA3
- 20:30 Ide o nás
- 21:00 Správy
- 21:30 Showbiz
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 10:00 Sky News Today
- 10:30 Sky News Including FYI
- 11:00 Sky News Today
- 11:30 Politics Hub
- 12:00 Sky News Today
- 14:30 Politics Hub
- 15:00 Sky News Today
- 15:30 The Climate Show with Tom Heap
- 16:00 Sky News Today
- 16:30 Sky News Including FYI
- 17:00 The News Hour with Jonathan Samuels
- 19:00 Sky News
- 19:30 The Climate Show with Tom Heap
- 20:00 Sky News
- 20:30 UK Tonight Highlights
- 21:00 Sky News
- 21:30 Politics Hub
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 Sky News
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (38)
- 00:10 REVISITED
- 00:30 BULLETIN (1)
- 00:40 THE OBSERVERS
- 00:46 THE 51 PERCENT
- 01:00 NEWS (1)
- 01:15 TALKING EUROPE
- 01:30 BULLETIN (1)
- 01:45 ARTS24 (25)
- 02:00 NEWS (2)
- 02:15 TALKING EUROPE
- 02:30 BULLETIN (2)
- 02:45 EYE ON AFRICA (50)
- 03:00 NEWS (2)
- 03:15 PEOPLE & PROFIT (5)
- 03:30 BULLETIN (35)
- 03:45 FRANCE IN FOCUS (5)
- 04:00 NEWS (4)
- 04:15 ACROSS AFRICA (5)
- 04:30 BULLETIN (3)
- 04:45 SCOOP (5)
- 05:00 NEWS (5)
- 05:15 EYE ON AFRICA (50)
- 05:30 BULLETIN (4)
- 05:45 ARTS24 (25)
- 06:00 NEWS (5)
- 06:15 PEOPLE & PROFIT (5)
- 06:30 BULLETIN (4)
- 06:45 FOCUS ALONE
- 06:50 SPORTS PAD
- 07:00 NEWS (5)
- 07:15 THE OBSERVERS (5)
- 07:21 FOCUS ALONE
- 07:30 BULLETIN (4)
- 07:45 FOCUS ALONE
- 07:50 SPORTS PAD
- 08:00 NEWS (5)
- 08:15 ARTS24 (23)
- 08:30 BULLETIN (4)
- 08:45 FOCUS ALONE
- 08:50 SPORTS PAD
- 09:00 NEWS
- 09:30 BULLETIN (151)
- 10:00 NEWS (889)
- 10:15 TALKING EUROPE (5)
- 10:30 BULLETIN (225)
- 10:45 TALKING EUROPE (5)
- 11:00 NEWS (853)
- 11:15 PEOPLE & PROFIT (5)
- 11:30 BULLETIN (225)
- 11:45 TETE A TETE (10)
- 12:00 NEWS (856)
- 12:15 ARTS24 (23)
- 12:30 BULLETIN (217)
- 12:45 FOCUS ALONE
- 12:50 SPORTS PAD
- 13:00 NEWS
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 NEWS (859)
- 14:15 THE 51 PERCENT
- 14:30 BULLETIN (217)
- 14:45 FOCUS ALONE
- 14:50 YOU ARE HERE
- 15:00 NEWS (245)
- 15:10 FOCUS (STAND ALONE) (10)
- 15:15 ACCESS ASIA (5)
- 15:30 BULLETIN (155)
- 15:40 REVISITED (4)
- 16:00 NEWS (897)
- 16:15 FRENCH CONNECTIONS (5)
- 16:21 FASHION (5)
- 16:30 BULLETIN (228)
- 16:45 ARTS24 (22)
- 17:00 NEWS (897)
- 17:15 ACROSS AFRICA (5)
- 17:30 BULLETIN (228)
- 17:45 TETE A TETE (10)
- 18:00 NEWS (248)
- 18:10 REPORTERS PLUS
- 18:30 NEWS (249)
- 18:40 REVISITED (4)
- 19:00 NEWS (897)
- 19:15 TALKING EUROPE (5)
- 19:30 BULLETIN (228)
- 19:45 TALKING EUROPE (5)
- 20:00 NEWS
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 NEWS (252)
- 21:15 FRENCH CONNECTIONS PLUS
- 21:30 NEWS (253)
- 21:45 A WEEK IN FRANCE (5)
- 22:00 NEWS (254)
- 22:15 REPORTERS (9)
- 22:30 NEWS (255)
- 22:45 TALKING EUROPE (5)
- 23:00 NEWS (256)
- 23:15 ARTS24 (21)
- 23:30 BULLETIN (160)
- 23:45 A WEEK IN FRANCE (5)
- 00:00 LE JOURNAL
- 00:15 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 00:30 BULLETIN
- 00:45 REPORTERS
- 01:00 LE JOURNAL
- 01:15 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 01:30 BULLETIN
- 01:45 A L'AFFICHE
- 02:00 LE JOURNAL
- 02:15 EN TETE A TETE
- 02:30 BULLETIN
- 02:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 03:00 LE JOURNAL
- 03:15 MER
- 03:30 BULLETIN
- 03:45 A L'AFFICHE
- 04:00 LE JOURNAL
- 04:15 FOCUS SOLO
- 04:20 L'INSTANT MOBILE_24
- 04:30 BULLETIN
- 04:45 C'EST EN FRANCE
- 05:00 LE JOURNAL
- 05:15 ACTUELLES
- 05:30 BULLETIN
- 05:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 06:00 LE JOURNAL
- 06:15 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 06:30 BULLETIN
- 06:45 FOCUS SOLO
- 06:50 SPORTS TTI
- 07:00 LE JOURNAL
- 07:15 REPORTERS +
- 07:45 FOCUS SOLO
- 07:50 SPORTS TTI
- 08:00 LE JOURNAL
- 08:30 BULLETIN
- 09:00 LE JOURNAL
- 09:15 MODE
- 09:21 VOUS ETES ICI
- 09:30 BULLETIN
- 09:45 FOCUS SOLO
- 09:50 SPORTS TTI
- 10:00 LE JOURNAL
- 10:15 C'EST EN FRANCE_24
- 10:30 BULLETIN
- 10:45 LES OBSERVATEURS
- 10:51 SPORTS WE
- 11:00 LE JOURNAL
- 11:10 ICI L'EUROPE 1ére Partie
- 11:30 BULLETIN
- 11:40 LE PARIS DES ARTS
- 12:00 LE JOURNAL
- 12:15 PLAN B
- 12:21 L'INSTANT MOBILE_24
- 12:30 BULLETIN
- 12:45 FOCUS SOLO
- 12:50 SPORTS TTI
- 13:00 LE JOURNAL
- 13:30 BULLETIN
- 14:00 LE JOURNAL
- 14:15 REPORTERS +
- 14:45 L'ENTRETIEN DE L'INTELLIGENCE ECO
- 15:00 LE JOURNAL
- 15:10 EN TETE A TETE
- 15:22 L'INSTANT MOBILE_24
- 15:30 BULLETIN
- 15:40 ICI L'EUROPE 2éme Partie
- 16:00 LE JOURNAL
- 16:10 BILLET RETOUR
- 16:30 BULLETIN
- 16:40 LEGENDES URBAINES
- 17:00 LE JOURNAL
- 17:15 PAS 2 QUARTIER
- 17:22 MODE
- 17:30 BULLETIN
- 17:45 FOCUS SOLO
- 17:50 L'INSTANT MOBILE_24
- 18:00 LE JOURNAL
- 18:15 A L'AFFICHE
- 18:30 BULLETIN
- 18:45 LES OBSERVATEURS
- 18:52 VOUS ETES ICI
- 19:00 LE JOURNAL
- 19:15 PLAN B
- 19:21 FOCUS SOLO
- 19:30 BULLETIN
- 19:45 L'INVITE DE L'ECONOMIE
- 20:00 LE JOURNAL
- 20:30 BULLETIN
- 21:00 LE JOURNAL
- 21:15 MODE
- 21:21 VOUS ETES ICI
- 21:30 BULLETIN
- 21:45 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 22:00 LE JOURNAL
- 22:15 REPORTERS
- 22:30 BULLETIN
- 22:44 LE JOURNAL DE L'AFRIQUE
- 23:00 LE JOURNAL
- 23:10 ACTUELLES
- 23:22 FOCUS SOLO
- 23:30 BULLETIN
- 23:40 LEGENDES URBAINES
- 06:05 Na pořadu rodina (17)
- 07:05 Klapka
- 08:10 Galandovci a Zdenko Horecký
- 08:35 Sedmihlásky
- 08:40 Cirkus Noeland (10)
- 09:05 Bratr oheň: Když nás povolá František
- 09:40 Všem národům
- 12:00 Angelus Domini
- 12:25 Stratený syn
- 13:25 Krajina paměti
- 16:10 Valaské pěsničky a tance
- 18:00 První křesťané
- 18:30 Cenakolo
- 19:15 Pokoj vám!
- 19:35 Dědek a jeho kreslený svět
- 19:45 Přejeme si...
- 20:05 The Chosen II (8)
- 21:10 Poletuchy
- 05:10 Biblia za rok: 365 Biblických povzbudení
- 05:30 Slovo viery - AC Košice
- 06:45 John Bevere
- 07:15 Ježišov hlas - Randolph Kubíček
- 08:00 20 minútovka
- 08:30 Nová DNA
- 09:45 Relácia DNES
- 12:45 Noeland
- 13:15 Slovo viery - BJB Aš
- 14:00 Relácia DNES
- 14:30 Konvokácia
- 18:35 Biblia za rok
- 19:15 ICF Praha
- 20:00 Biblická lupa
- 20:30 Worship s kapelou
- 21:45 CampFest
- 00:05 Malá cesta
- 00:35 Jeden na jedného
- 00:50 Na ceste v rodine
- 01:15 Ruženec
- 01:40 Zabudnuté poklady
- 01:50 Madagaskar: Zjavenia Panny Márie v Anosivolakely
- 02:45 Eucharistické zázraky
- 03:00 Hodina milosrdenstva
- 03:25 Pod javiskom: Timotej Križka
- 04:30 Ruženec
- 05:00 Biblia
- 07:00 Svätá liturgia z Prešova
- 08:15 Medzi riadkami
- 08:35 Brat František
- 09:00 GU100
- 09:20 Koraland
- 09:30 Effeta
- 09:50 Živé obrazy
- 10:00 Malá cesta
- 10:20 Eucharistické zázraky
- 10:30 V škole Ducha
- 11:05 Posvätné miesta kresťanskej viery
- 11:35 Krížové výpravy (3/4) - Kresťanstvo odpovedá
- 12:00 Anjel Pána
- 12:30 Ruženec
- 13:00 A teraz čo?
- 13:05 Najväčší dar
- 15:00 Hodina milosrdenstva
- 15:15 Putovanie Rímom (3)
- 15:30 Gréckokatolícky ruženec
- 16:00 Svätci zo Skalky
- 16:30 Otec Ján Krapan
- 17:05 Eden
- 17:30 LUXáreň
- 18:05 Klbko - o liturgii
- 18:20 Brat František
- 18:50 Medúšik
- 19:00 Ruženec
- 19:30 Effeta
- 19:50 Živé obrazy
- 20:00 Spravodajský súhrn
- 20:30 Láska a milosrdenstvo
- 22:05 Nová kvalita života
- 22:20 Eucharistické zázraky
- 22:35 Spojení vierou
- 23:00 Doma je doma
- 00:00 Hot Cars (4)
- 00:30 Dolce Vita (15)
- 01:00 KryptoTime (Fenomén NFT)
- 01:30 Dům v novém kabátě (3)
- 02:00 Jak najít vysněný dům (12)
- 02:30 Budovy, máte zelenou! (Kvalita vnitřního prostředí)
- 03:30 Květinová show (8)
- 04:00 Hot Cars (1)
- 04:30 Kutilem snadno a rychle (5)
- 05:00 Planete Decouverte
- 05:15 Vynálezce
- 05:30 Tipy a nápady
- 06:00 Jóga – Energie života (12)
- 07:00 Zvířata ve filmu (11)
- 07:30 Planete Decouverte
- 07:45 Svět z blízka (97)
- 08:00 Vitální zahrada (1)
- 08:30 Pěstujeme s láskou (Blikkiesdorp)
- 09:00 Jóga – Energie života (1)
- 14:30 Veterinární charita (15)
- 15:30 Vitální zahrada (2)
- 16:00 Kutilem snadno a rychle (13)
- 16:30 Zvířata ve filmu (11)
- 17:00 KryptoTime (Bitcoin a Lightning network)
- 17:30 Dotek luxusu (5)
- 18:00 Zlatá mládež Instagramu (2)
- 19:00 Jak najít vysněný dům (12)
- 19:30 Moje Dubaj (5)
- 20:00 V mysli kuchaře (9)
- 20:30 Všechny chutě Maďarska (6)
- 21:30 Dotek luxusu (5)
- 22:00 Vlasatí motorkáři - Kuřecí hody (Maroko)
- 23:00 Rybáři z Iberie (5)
- 23:30 Drsný rybáři (3)
- 14:00 Jamieho revoluce ve stravování (2)
- 15:10 Moje zahrada (17)
- 15:30 Holky v kuchyni (10)
- 16:00 Nebesky dobré (3)
- 16:30 Láďův Orient Express (6)
- 17:00 Barevný svět Lukáše Neckáře (Jak na sushi)
- 17:30 Dolce Vita (20)
- 00:00 Psí dobrodružství
- 00:30 Mňauzoo
- 01:00 Mláďátkov
- 01:30 MňauStar
- 02:30 Kočičí svět
- 03:00 Psí dobrodružství
- 03:30 Mňauzoo
- 04:00 Mláďátkov
- 04:30 MňauStar
- 05:30 Kočičí svět
- 06:00 Psí dobrodružství
- 06:30 Mňauzoo
- 07:00 Mláďátkov
- 07:30 MňauStar
- 08:30 Kočičí svět
- 09:00 Psí dobrodružství
- 09:30 Mňauzoo
- 10:00 Mláďátkov
- 10:30 Crazy, crazy, crazy
- 11:00 V kostýmu
- 11:30 Kočičí svět
- 12:00 Psí dobrodružství
- 12:30 Mňauzoo
- 13:00 Mláďátkov
- 13:30 Crazy, crazy, crazy
- 14:00 Čas odpočinku
- 14:30 Kočičí svět
- 15:00 Psí dobrodružství
- 15:30 Mňauzoo
- 16:00 Mláďátkov
- 16:30 Crazy, crazy, crazy
- 17:00 Čas na svačinku
- 17:30 Kočičí svět
- 18:00 Psí dobrodružství
- 18:30 Mňauzoo
- 19:00 Mláďátkov
- 19:30 Crazy, crazy, crazy
- 20:00 Zvířátka a technologie
- 20:30 Kočičí svět
- 21:00 Psí dobrodružství
- 21:30 Mňauzoo
- 22:00 Mláďátkov
- 22:30 Crazy, crazy, crazy
- 23:00 Čas odpočinku
- 23:30 Kočičí svět
- 00:00 Zábavné videa.
- 01:00 Zábavné videa.
- 02:00 Zábavné videa.
- 03:00 Zábavné videa.
- 04:00 Zábavné videa.
- 05:00 Zábavné videa.
- 06:00 Zábavné videa.
- 07:00 Zábavné videa.
- 08:00 Zábavné videa.
- 09:00 Zábavné videa.
- 10:00 Zábavné videa.
- 11:00 Zábavné videa.
- 12:00 Zábavné videa.
- 13:00 Zábavné videa.
- 14:00 Zábavné videa.
- 15:00 Zábavné videa.
- 16:00 Zábavné videa.
- 17:00 Zábavné videa.
- 18:00 Zábavné videa.
- 19:00 Zábavné videa.
- 20:00 Zábavné videa.
- 21:00 Zábavné videa.
- 22:00 Zábavné videa.
- 23:00 Zábavné videa.
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 04:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 04:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Park u Domu PZKO ožil barvami a zpěvem exotických ptáků, Stonavská pouť uzavře centrum obce pro motorová vozidla, Zahrádkáři přivítali léto tra
- 04:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Přilba může zachránit život, zdůrazňovali policisté a BESIP, Na “kaštanech” potěšil Smolík i písničkářka z Mořkova, Naučili se nové výtvarné techniky a teď už vystavují)
- 04:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Prázdniny na Jihu baví děti v letním volnu, Akcí Hurá k rybníkům 27.7. ožije areál ve Výškov
- 04:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 04:50 Miniexpres Horní Suché (Děti si v Horní Suché užívají příměstský tábor)
- 05:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 05:14 Jesenický expres (Regionální potravina z Farmy U Stromovouse, První závody dračích lodí mládeže, Mezinárodní trojboj v bruntálském gymnastickém sále)
- 05:20 Beskydský expres (Piloti kluzáků soutěžili v přeletu vytyčených tratí, Frýdlantští skauti pořádali šifrovací soutěž, Studenti SŠ v Jablunkově předvedli své obory na výstavě)
- 05:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Na Slezskoostravském hradě se hraje Shakespeare, Bývalá márnice v Heřmanicích se mění v muzeum, Pod mostem Miloše Sýkory se tančil swing)
- 05:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 05:50 Miniexpres centra Ostravy (Zpravodajství z centra Ostravy od redaktora Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 06:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 06:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studénka více kvete, už i před zámkem, Do provozu byla uvedena nová čistírna odpadních vod, Letní festival patří opět každou středu dětem)
- 06:20 Magazín 112 (Bezpečně u vody)
- 06:30 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 06:35 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 07:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 07:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Park u Domu PZKO ožil barvami a zpěvem exotických ptáků, Stonavská pouť uzavře centrum obce pro motorová vozidla, Zahrádkáři přivítali léto tra
- 07:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Přilba může zachránit život, zdůrazňovali policisté a BESIP, Na “kaštanech” potěšil Smolík i písničkářka z Mořkova, Naučili se nové výtvarné techniky a teď už vystavují)
- 07:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Prázdniny na Jihu baví děti v letním volnu, Akcí Hurá k rybníkům 27.7. ožije areál ve Výškov
- 07:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 07:50 Miniexpres Horní Suché (Děti si v Horní Suché užívají příměstský tábor)
- 08:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 08:14 Baby English (OPAKOVÁNÍ)
- 08:20 Zpíváme a tančíme s Míšou
- 08:30 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 10. kapitola)
- 08:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 08:45 Baby English (PIANO, TRUMPET, GUITAR, DRUM, PLAY)
- 08:55 Rarášci (Žabáci)
- 09:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 09:14 Jesenický expres (Regionální potravina z Farmy U Stromovouse, První závody dračích lodí mládeže, Mezinárodní trojboj v bruntálském gymnastickém sále)
- 09:20 Beskydský expres (Piloti kluzáků soutěžili v přeletu vytyčených tratí, Frýdlantští skauti pořádali šifrovací soutěž, Studenti SŠ v Jablunkově předvedli své obory na výstavě)
- 09:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Na Slezskoostravském hradě se hraje Shakespeare, Bývalá márnice v Heřmanicích se mění v muzeum, Pod mostem Miloše Sýkory se tančil swing)
- 09:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 09:50 Miniexpres centra Ostravy (Zpravodajství z centra Ostravy od redaktora Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 10:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 10:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Park u Domu PZKO ožil barvami a zpěvem exotických ptáků, Stonavská pouť uzavře centrum obce pro motorová vozidla, Zahrádkáři přivítali léto tra
- 10:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Přilba může zachránit život, zdůrazňovali policisté a BESIP, Na “kaštanech” potěšil Smolík i písničkářka z Mořkova, Naučili se nové výtvarné techniky a teď už vystavují)
- 10:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Prázdniny na Jihu baví děti v letním volnu, Akcí Hurá k rybníkům 27.7. ožije areál ve Výškov
- 10:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 10:50 Miniexpres Horní Suché (Děti si v Horní Suché užívají příměstský tábor)
- 11:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 11:14 Jesenický expres (Regionální potravina z Farmy U Stromovouse, První závody dračích lodí mládeže, Mezinárodní trojboj v bruntálském gymnastickém sále)
- 11:20 Beskydský expres (Piloti kluzáků soutěžili v přeletu vytyčených tratí, Frýdlantští skauti pořádali šifrovací soutěž, Studenti SŠ v Jablunkově předvedli své obory na výstavě)
- 11:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Na Slezskoostravském hradě se hraje Shakespeare, Bývalá márnice v Heřmanicích se mění v muzeum, Pod mostem Miloše Sýkory se tančil swing)
- 11:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 11:50 Miniexpres centra Ostravy (Zpravodajství z centra Ostravy od redaktora Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 12:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 12:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studénka více kvete, už i před zámkem, Do provozu byla uvedena nová čistírna odpadních vod, Letní festival patří opět každou středu dětem)
- 12:20 Regionální zprávy - rychlý přehled (Stručný přehled událostí z Moravskoslezského kraje)
- 12:25 Když draka bolí hlava (Pohádkové čtení 10. kapitola)
- 12:35 Z naší ZOO (Mláďata jelenů nejsou opuštěná)
- 12:39 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 13:00 Regionální zprávy POLAR (Aktuální zpravodajství z Moravskoslezského kraje každou celou hodinu)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 13:14 Stonavský expres (Zpravodajství ze Stonavy od reportéra/kameramana Jiřího Brzósky a reportérky Otýlie Tobolové, Park u Domu PZKO ožil barvami a zpěvem exotických ptáků, Stonavská pouť uzavře centrum obce pro motorová vozidla, Zahrádkáři přivítali léto tra
- 13:20 Novojičínský expres (Zpravodajství z Nového Jičína od P. Dorazilové a J. Plášila, Přilba může zachránit život, zdůrazňovali policisté a BESIP, Na “kaštanech” potěšil Smolík i písničkářka z Mořkova, Naučili se nové výtvarné techniky a teď už vystavují)
- 13:30 Expres Ostrava-Jih (Zpravodajství z obvodu Ostrava-Jih od redaktorky Andrey Holeszové a kameramana Petra Macury, Bytové muzeum v Jubilejní kolonii slaví půl roku, Prázdniny na Jihu baví děti v letním volnu, Akcí Hurá k rybníkům 27.7. ožije areál ve Výškov
- 13:40 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 13:50 Miniexpres Horní Suché (Děti si v Horní Suché užívají příměstský tábor)
- 14:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči radí: Nepodceňujte nebezpeční u vody, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 14:14 Jesenický expres (Regionální potravina z Farmy U Stromovouse, První závody dračích lodí mládeže, Mezinárodní trojboj v bruntálském gymnastickém sále)
- 14:20 Beskydský expres (Piloti kluzáků soutěžili v přeletu vytyčených tratí, Frýdlantští skauti pořádali šifrovací soutěž, Studenti SŠ v Jablunkově předvedli své obory na výstavě)
- 14:30 Slezskoostravský expres (Zpravodajství ze Slezské Ostravy od redaktora Michala Sloniny a kameramana Petra Macury, Na Slezskoostravském hradě se hraje Shakespeare, Bývalá márnice v Heřmanicích se mění v muzeum, Pod mostem Miloše Sýkory se tančil swing)
- 14:40 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 14:50 Miniexpres centra Ostravy (Zpravodajství z centra Ostravy od redaktora Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 15:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči radí: Nepodceňujte nebezpeční u vody, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 15:14 Expres Studénky (Zpravodajství ze Studénky od redaktorky Petry Dorazilové a kameramana Jana Plášila, Studénka více kvete, už i před zámkem, Do provozu byla uvedena nová čistírna odpadních vod, Letní festival patří opět každou středu dětem)
- 15:20 Magazín 112 (Bezpečně u vody)
- 15:30 Putování v regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:50 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 16:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči radí: Nepodceňujte nebezpeční u vody, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 16:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Výstava obraz Pavla Lakomého, Na Lodičkách lidé společně zpívají za doprovodu kytar)
- 16:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Nemocnice v Havířově nebude tolerovat v areálu kouření, O příměstské tábory Asterixu je letos enormní zájem, Léto nabádá k návštěvě Kotulovy dřevěnky)
- 16:30 Z naší ZOO (Mláďata suchozemských želv, želva vroubená. Mláďata u mangust trpasličích)
- 16:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 16:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Začala oprava baziliky, komín před ní půjde k zemi, Travnaté chodníčky na hřbitově zpevnily dlaždice, Děti se učí hrát divadlo na příměstském t
- 17:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči radí: Nepodceňujte nebezpeční u vody, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 17:14 Studuj u nás (Učiteling, Konference Evropského parlamentu mládeže, Ostravské sportovní hry zahrnuly i crossfit)
- 17:25 Energie a kraj (V Karviné vzniká nové Centrum veřejných energetiků, Okénko do světa, Rozhovor s Josefem Bělicou, primátorem Havířova)
- 17:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Ostrava pomáhá školám a jejich žákům v rozvoji, Ostravské městské lesy prodaly dřevo v aukci, Minimem fotbalového Baníku Ostrava je v lize 4. místo)
- 17:50 Miniexpres centra Ostravy (Zpravodajství z centra Ostravy od redaktora Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 18:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči radí: Nepodceňujte nebezpeční u vody, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě
- 18:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 18:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Porubská radnice přispěje dětem na školní potřeby a kroužky, Lůžkový blok FNO prošel rozsáhlou rekonstrukcí, Ostravští školáci hledali pramen vody)
- 18:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 18:30 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 18:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 18:45 Magazín TV medicína (Nemocnice v Havířově dokončila modernizaci rehabilitace, Nová fixace zlomenin již nezabrání dovolené u vody, HOST: Tereza Rykrová, koordinátor poporodní péče, Nemocnice ve F-M - Nemocnice ve F-M nabízí poporodní návštěvy)
- 19:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči radí: Nepodceňujte nebezpeční u vody, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě
- 19:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 19:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Výstava obraz Pavla Lakomého, Na Lodičkách lidé společně zpívají za doprovodu kytar)
- 19:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Nemocnice v Havířově nebude tolerovat v areálu kouření, O příměstské tábory Asterixu je letos enormní zájem, Léto nabádá k návštěvě Kotulovy dřevěnky)
- 19:30 Z naší ZOO (Novinky ve voliéře La Pampa)
- 19:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 19:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Začala oprava baziliky, komín před ní půjde k zemi, Travnaté chodníčky na hřbitově zpevnily dlaždice, Děti se učí hrát divadlo na příměstském t
- 20:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči radí: Nepodceňujte nebezpeční u vody, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě
- 20:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 20:14 Studuj u nás (Učiteling, Konference Evropského parlamentu mládeže, Ostravské sportovní hry zahrnuly i crossfit)
- 20:25 Energie a kraj (V Karviné vzniká nové Centrum veřejných energetiků, Okénko do světa, Rozhovor s Josefem Bělicou, primátorem Havířova)
- 20:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Ostrava pomáhá školám a jejich žákům v rozvoji, Ostravské městské lesy prodaly dřevo v aukci, Minimem fotbalového Baníku Ostrava je v lize 4. místo)
- 20:50 Miniexpres centra Ostravy (Zpravodajství z centra Ostravy od redaktora Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 21:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči radí: Nepodceňujte nebezpeční u vody, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě
- 21:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 21:14 Expres Ostrava-Poruba (Zpravodajství z obvodu Poruba od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Porubská radnice přispěje dětem na školní potřeby a kroužky, Lůžkový blok FNO prošel rozsáhlou rekonstrukcí, Ostravští školáci hledali pramen vody)
- 21:20 Léta běží (MS kraj prodloužil spolupráci s klastrem SINEC, Kraj otevřel nový domov pro seniory v Kopřivnici, Vladimíra Salvetová: Raná péče pomáhá dětem i rodinám, funguje i v MSK, O seniorskou akademii je ve F-M velký zájem)
- 21:30 Magazín TV medicína (26. ročník Kongresu Colours of sepsis, Tomáš Glac, koordinátor transplantací, Odd. resuscitace a intenzivní medicíny, FNO, Ve FNO loni transplantovali 51 ledvin, Dárcovství krve)
- 21:40 Bez komentáře (Krátké video sestřihy, které nepotřebují komentář)
- 21:45 Magazín TV medicína (Nemocnice v Havířově dokončila modernizaci rehabilitace, Nová fixace zlomenin již nezabrání dovolené u vody, HOST: Tereza Rykrová, koordinátor poporodní péče, Nemocnice ve F-M - Nemocnice ve F-M nabízí poporodní návštěvy)
- 22:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči radí: Nepodceňujte nebezpeční u vody, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě
- 22:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 22:14 Karvinský expres (Zprávy z Karviné od reportérky M. Dankové a kameramana Z. Jeleně, Policejní preventisté se zaměřují na dospělé cyklisty., Výstava obraz Pavla Lakomého, Na Lodičkách lidé společně zpívají za doprovodu kytar)
- 22:20 Havířovský expres (Zpravodajství z Havířova od reportérky Báry Kelnerové a Michala Hulvy, Nemocnice v Havířově nebude tolerovat v areálu kouření, O příměstské tábory Asterixu je letos enormní zájem, Léto nabádá k návštěvě Kotulovy dřevěnky)
- 22:30 Z naší ZOO (Tamarin pinčí v ZOO Ostrava)
- 22:35 Opavský expres (Zpravodajství z Opavy od redaktorky Yvony Fajtové a kameramana Pavla Straky, Knihovna města Opavy prošla rekonstrukcí střechy a fasády, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Letní tábor pro hendikepované v Hradci nad Moravicí)
- 22:45 Frýdeckomístecký expres (Zpravodajství z Frýdku-Místku od reportéra Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka, Začala oprava baziliky, komín před ní půjde k zemi, Travnaté chodníčky na hřbitově zpevnily dlaždice, Děti se učí hrát divadlo na příměstském t
- 23:00 Regionální zprávy VÍKEND (Výběr hlavních událostí týdne, Hasiči radí: Nepodceňujte nebezpeční u vody, V Opavě-Kateřinkách vzniknou nová parkovací místa, Ostrava v příštím roce rozdělí na kulturu 46 milionů kč, Havířovu došla trpělivost s firmou při stavbě
- 23:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Moravskoslezském kraji)
- 23:14 Studuj u nás (Učiteling, Konference Evropského parlamentu mládeže, Ostravské sportovní hry zahrnuly i crossfit)
- 23:25 Energie a kraj (V Karviné vzniká nové Centrum veřejných energetiků, Okénko do světa, Rozhovor s Josefem Bělicou, primátorem Havířova)
- 23:40 Ostravské minuty (Zpravodajství z Ostravy od reportéra Tomáše Kořistky a kameramana Tomáše Trávníka, Ostrava pomáhá školám a jejich žákům v rozvoji, Ostravské městské lesy prodaly dřevo v aukci, Minimem fotbalového Baníku Ostrava je v lize 4. místo)
- 23:50 Miniexpres centra Ostravy (Zpravodajství z centra Ostravy od redaktora Jiřího Cilečka a kameramana Lukáše Durčáka)
- 13:00 Magazín Hodonín
- 13:15 Magazín Veselí nad Moravou
- 13:29 Počasí
- 13:30 Magazín Kyjov
- 13:45 Magazín Valašsko
- 14:00 Magazín Zlínský kraj
- 14:16 Magazín Uherský Brod
- 14:29 Počasí
- 14:30 Magazín Uherské Hradiště
- 14:45 MAGAZÍN ZLÍN / OTROKOVICE
- 15:00 Přestávka ve vysílání
- 00:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 00:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 00:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 00:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 00:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 00:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 00:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 00:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 01:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 01:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 01:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 01:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 01:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 01:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 4. díl)
- 01:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 01:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 01:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 02:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 02:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 02:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 02:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 02:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 02:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 02:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 02:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 03:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 03:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 03:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 03:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 03:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 03:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 4. díl)
- 03:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 03:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 03:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 04:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 04:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 04:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 04:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 04:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 04:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 04:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 05:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 05:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 05:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 05:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 05:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 05:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 4. díl)
- 05:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 05:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 05:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 06:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 06:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 06:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 06:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 06:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 06:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 06:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 06:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 07:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 07:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 07:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 07:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 07:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 07:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 4. díl)
- 07:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 07:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 07:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 08:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 08:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 08:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 08:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 08:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 08:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 08:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 08:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 09:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 09:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 09:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 09:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 09:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 09:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 4. díl)
- 09:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 09:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 09:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 10:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 10:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 10:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 10:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 10:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 10:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 10:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 11:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 11:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 11:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 11:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 11:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 11:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 4. díl)
- 11:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 11:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 11:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 12:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 12:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 12:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 12:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 12:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 12:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 12:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 12:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 13:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 13:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 13:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 13:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 13:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 13:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 4. díl)
- 13:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 13:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 13:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 14:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 14:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 14:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 14:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 14:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 14:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 14:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 14:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 15:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 15:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 15:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 15:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 15:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 15:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 4. díl)
- 15:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 15:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 15:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 16:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 16:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 16:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 16:17 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 16:20 O zdraví (Pořad o novinkách z nemocnic Pardubického kraje)
- 16:30 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:50 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 16:53 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 17:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 17:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 17:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:15 TV krajské noviny (Magazín o dění v českých a moravských krajích.)
- 17:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 17:26 Expres Královéhradeckého kraje (Zpravodajství z Královéhradeckého kraje)
- 17:30 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 4. díl)
- 17:35 Kam vyrazit v Královéhradeckém kraji (Pořad propagující akce v Královéhradeckém kraji)
- 17:38 Motorsport revue (Motoristický magazín 93. díl)
- 17:50 Kam vyrazit v Pardubickém kraji (Pořad propagující akce v Pardubickém kraji)
- 18:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 18:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 18:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 18:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 18:26 Z dílny regionálních autorů (Dny chleba 2000, Mezi Pomezními boudami a Královcem)
- 19:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 19:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 19:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 19:16 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 19:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 4. díl)
- 19:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 230. díl)
- 19:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 20:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 20:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 20:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 20:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 20:26 Z dílny regionálních autorů (Dny chleba 2000, Mezi Pomezními boudami a Královcem)
- 21:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 21:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 21:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 21:16 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 21:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 4. díl)
- 21:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 230. díl)
- 21:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 22:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 22:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:15 Host Českého rozhlasu Pardubice (Lukáš Kristl, ředitel Krajské hygienické stanice PAK)
- 22:25 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 22:26 Z dílny regionálních autorů (Dny chleba 2000, Mezi Pomezními boudami a Královcem)
- 23:00 Východočeský souhrn (Nejzajímavější události uplynulého týdne)
- 23:10 Počasí (Předpověď počasí pro východní Čechy)
- 23:14 Doprava v Pardubickém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:15 Doprava v Královéhradeckém kraji (Aktuální informace o uzavírkách a výlukách)
- 23:16 Na cestách Pardubickým krajem (Pořad o zajímavých místech a krásách Pardubického kraje)
- 23:20 Povídání o víně (Pořad o víně na TV V1 4. díl)
- 23:30 Dolijte řediteli (Ptejte se ředitele V1 230. díl)
- 23:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 00:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 00:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 00:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 00:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 00:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 01:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 01:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 01:12 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 01:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 01:45 Špetka Slovácka (Krůta)
- 02:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 02:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 02:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 02:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 02:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 03:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 03:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 03:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 03:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 03:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 04:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 04:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 04:12 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 04:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 04:45 Špetka Slovácka (Krůta)
- 05:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 05:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 05:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 05:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 05:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 06:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 06:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 06:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 06:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 06:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 07:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 07:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 07:12 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 07:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 07:45 Špetka Slovácka (Krůta)
- 08:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 08:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 08:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 08:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 08:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 09:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 09:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 09:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 09:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 09:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 10:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 10:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 10:12 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 10:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 10:45 Špetka Slovácka (Krůta)
- 11:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 11:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 11:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 11:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 11:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 12:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 12:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 12:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 12:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 12:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 13:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 13:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 13:12 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 13:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 13:45 Špetka Slovácka (Krůta)
- 14:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 14:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 14:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 14:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 14:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 15:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 15:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 15:14 Host dne (Lea Pálošová, odborná sociální pracovnice)
- 15:25 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera (29. Krkonošské kyselo)
- 15:35 Dobré zprávy (Negativních zpráv je všude dost, my hledáme ty dobré)
- 16:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 16:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 16:12 Host dne (Jan Bělohlávek, primář II. interní kliniky kardiologie a angiologie VFN v Praze)
- 16:25 Na návštěvě u krajanů v Ontariu (76. Edita Grosmanová, manželka spisovatele Ladislava Grosmana)
- 16:45 Špetka Slovácka (Krůta)
- 17:00 Zprávy (Vše, co vás zajímá ve vašem městě a regionu.)
- 17:10 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 17:14 Host dne (Elizabeth Kopecká, zpěvačka)
- 17:25 Svět z blízka (Unikátní videokoktejl zajímavostí ze světa málo známých lidských činností 97. díl)
- 17:35 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 18:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 18:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 18:24 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 18:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 19:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 19:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 19:24 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 19:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 20:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 20:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 20:24 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 20:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 20:40 Sběratelé (16. Klapuchová - panenky z porcelánu)
- 21:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 21:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 21:24 Host dne (Filip Bandžak, operní pěvec)
- 21:30 Putování po regionech (Tématický magazín se zaměřením na cestování, turistiku a pod.)
- 22:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 22:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 22:24 Host dne (Jiří Hudeček, Ajurvédská kuchařka 2)
- 22:30 Týden v regionech (Výběr nejzajímavějších událostí v regionech Čech a Moravy očima redaktorů)
- 23:00 Týden na B1 (Výběr hlavních událostí týdne)
- 23:20 Počasí (Aktuální informace o počasí v Jihomoravském kraji)
- 23:24 Host dne (Zdenka Jansová, malířka, výtvarnice)
- 23:30 Středočeská nej (Dominanty Středočeského kraje: Sedlec - poutavé místo vzestupů a pádů)
- 23:45 Sběratelé (16. Klapuchová - panenky z porcelánu)
- 00:00 Zprávy
- 00:20 Středočeský magazín
- 00:30 Týden v regionech
- 01:00 Zprávy
- 01:20 Svět z blízka
- 01:30 Host dne
- 01:40 Středočeské noviny
- 02:00 Akvárium
- 03:00 Krb
- 04:00 Zprávy
- 04:20 Expres Prahy 10
- 04:30 Putování po regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:20 Expres Prahy 15
- 05:30 Host dne
- 05:40 Středočeská nej
- 06:00 Zprávy
- 06:20 Expres Prahy 13
- 06:30 Dobré zprávy
- 07:00 Zprávy
- 07:20 Expres Prahy 6
- 07:30 Dobré zprávy
- 08:00 Zprávy
- 08:20 Expres Prahy 11
- 08:30 Špetka Slovácka
- 09:00 Zprávy
- 09:20 Teplá i studená kuchyně Jakuba Hübnera
- 09:30 Host dne
- 09:40 Středočeská nej
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Expres
- 10:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 11:00 Zprávy
- 11:20 Expres Prahy 8
- 11:30 Středočeské noviny
- 11:40 Hasiči
- 12:00 Zprávy
- 12:20 Expres Prahy 4
- 12:30 Týden v regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:20 Expres Prahy 2
- 13:30 Svět z blízka
- 13:40 Středočeská nej
- 14:00 Zprávy
- 14:20 Expres Prahy 15
- 14:30 Host dne
- 14:40 Za oponou
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Expres Prahy 18
- 15:30 Špetka Slovácka
- 16:00 Zprávy
- 16:20 Expres
- 16:30 Putování po regionech
- 17:00 Zprávy
- 17:20 Expres Prahy 11
- 17:30 Dobré zprávy
- 18:00 Týden v Praze
- 18:20 Expres Prahy 6
- 18:30 Host dne
- 18:40 Středočeský magazín
- 19:00 Týden v Praze
- 19:20 Expres Prahy 1
- 19:30 Týden v regionech
- 20:00 Týden v Praze
- 20:20 Expres
- 20:30 Středočeská nej
- 20:40 Svět z blízka
- 21:00 Týden v Praze
- 21:20 Expres Prahy 10
- 21:30 Na návštěvě u krajanů v Ontariu
- 22:00 Týden v Praze
- 22:20 Expres Prahy 13
- 22:30 Host dne
- 22:40 Středočeské noviny
- 23:00 Týden v Praze
- 23:20 Hasiči
- 23:30 Putování po regionech
- 00:00 Zprávy+ (SDH)
- 00:10 Pořady z Libereckého kraje
- 00:30 Zprávy+ (SDH)
- 00:40 Pořady z Libereckého kraje
- 01:00 Zprávy+ (SDH)
- 01:10 Pořady z Libereckého kraje
- 01:30 Zprávy+ (SDH)
- 01:40 Pořady z Libereckého kraje
- 02:00 Zprávy+ (SDH)
- 02:10 Pořady z Libereckého kraje
- 02:30 Zprávy+ (SDH)
- 02:40 Pořady z Libereckého kraje
- 03:00 Zprávy+ (SDH)
- 03:10 Pořady z Libereckého kraje
- 03:30 Zprávy+ (SDH)
- 03:40 Pořady z Libereckého kraje
- 04:00 Zprávy+ (SDH)
- 04:10 Pořady z Libereckého kraje
- 04:30 Zprávy+ (SDH)
- 04:40 Pořady z Libereckého kraje
- 05:00 Zprávy+ (SDH)
- 05:10 Pořady z Libereckého kraje
- 05:30 Zprávy+ (SDH)
- 05:40 Pořady z Libereckého kraje
- 06:00 Zprávy+ (SDH)
- 06:10 Pořady z Libereckého kraje
- 06:30 Zprávy+ (SDH)
- 06:40 Pořady z Libereckého kraje
- 07:00 Zprávy+ (SDH)
- 07:10 Pořady z Libereckého kraje
- 07:30 Zprávy+ (SDH)
- 07:40 Pořady z Libereckého kraje
- 08:00 Zprávy+ (SDH)
- 08:10 Pořady z Libereckého kraje
- 08:30 Zprávy+ (SDH)
- 08:40 Pořady z Libereckého kraje
- 09:00 Zprávy+ (SDH)
- 09:10 Pořady z Libereckého kraje
- 09:30 Zprávy+ (SDH)
- 09:40 Pořady z Libereckého kraje
- 10:00 Zprávy+ (SDH)
- 10:10 Pořady z Libereckého kraje
- 10:30 Zprávy+ (SDH)
- 10:40 Pořady z Libereckého kraje
- 11:00 Zprávy+ (SDH)
- 11:10 Pořady z Libereckého kraje
- 11:30 Zprávy+ (SDH)
- 11:40 Pořady z Libereckého kraje
- 12:00 Zprávy+ (SDH)
- 12:10 Pořady z Libereckého kraje
- 12:30 Zprávy+ (SDH)
- 12:40 Pořady z Libereckého kraje
- 13:00 Zprávy+ (SDH)
- 13:10 Pořady z Libereckého kraje
- 13:30 Zprávy+ (SDH)
- 13:40 Pořady z Libereckého kraje
- 14:00 Zprávy+ (SDH)
- 14:10 Pořady z Libereckého kraje
- 14:30 Zprávy+ (SDH)
- 14:40 Pořady z Libereckého kraje
- 15:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 15:12 Týden v regionech (ZJ)
- 15:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 15:44 Putování v regionech
- 16:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 16:16 Dobré zprávy z regionl
- 16:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 16:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 17:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 17:12 Týden v regionech (ZJ)
- 17:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 17:44 Putování v regionech
- 18:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 18:16 Dobré zprávy z regionl
- 18:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 18:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 19:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 19:12 Týden v regionech (ZJ)
- 19:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 19:44 Putování v regionech
- 20:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 20:16 Dobré zprávy z regionl
- 20:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 20:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 21:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 21:12 Týden v regionech (ZJ)
- 21:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 21:44 Putování v regionech
- 22:04 Repríza středečních zpráv (SDH)
- 22:16 Dobré zprávy z regionl
- 22:36 Repríza čtvrtečních zpráv (SDH)
- 22:48 Repríza pátečních zpráv (SDH)
- 23:00 Repríza pondělních zpráv (SDH)
- 23:12 Týden v regionech (ZJ)
- 23:32 Repríza úterních zpráv (SDH)
- 23:44 Putování v regionech
- 00:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 00:15 Kam v našem regionu
- 00:20 Hasiči
- 00:35 Kam v našem regionu
- 00:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 00:55 Kam v našem regionu
- 01:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 01:15 Kam v našem regionu
- 01:20 Hasiči
- 01:35 Kam v našem regionu
- 01:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 01:55 Kam v našem regionu
- 02:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 02:15 Kam v našem regionu
- 02:20 Hasiči
- 02:35 Kam v našem regionu
- 02:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 02:55 Kam v našem regionu
- 03:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 03:15 Kam v našem regionu
- 03:20 Hasiči
- 03:35 Kam v našem regionu
- 03:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 03:55 Kam v našem regionu
- 04:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 04:15 Kam v našem regionu
- 04:20 Hasiči
- 04:35 Kam v našem regionu
- 04:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 04:55 Kam v našem regionu
- 05:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 05:15 Kam v našem regionu
- 05:20 Hasiči
- 05:35 Kam v našem regionu
- 05:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 05:55 Kam v našem regionu
- 06:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 06:15 Kam v našem regionu
- 06:20 Hasiči
- 06:35 Kam v našem regionu
- 06:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 06:55 Kam v našem regionu
- 07:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 07:15 Kam v našem regionu
- 07:20 Hasiči
- 07:35 Kam v našem regionu
- 07:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 07:55 Kam v našem regionu
- 08:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 08:15 Kam v našem regionu
- 08:20 Hasiči
- 08:35 Kam v našem regionu
- 08:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 08:55 Kam v našem regionu
- 09:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 09:15 Kam v našem regionu
- 09:20 Hasiči
- 09:35 Kam v našem regionu
- 09:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 09:55 Kam v našem regionu
- 10:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 10:15 Kam v našem regionu
- 10:20 Hasiči
- 10:35 Kam v našem regionu
- 10:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 10:55 Kam v našem regionu
- 11:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 11:15 Kam v našem regionu
- 11:20 Hasiči
- 11:35 Kam v našem regionu
- 11:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 11:55 Kam v našem regionu
- 12:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 12:15 Kam v našem regionu
- 12:20 Hasiči
- 12:35 Kam v našem regionu
- 12:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 12:55 Kam v našem regionu
- 13:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 13:15 Kam v našem regionu
- 13:20 Hasiči
- 13:35 Kam v našem regionu
- 13:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 13:55 Kam v našem regionu
- 14:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 14:15 Kam v našem regionu
- 14:20 Hasiči
- 14:35 Kam v našem regionu
- 14:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 14:55 Kam v našem regionu
- 15:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 15:15 Kam v našem regionu
- 15:20 Hasiči
- 15:35 Kam v našem regionu
- 15:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 15:55 Kam v našem regionu
- 16:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 16:15 Kam v našem regionu
- 16:20 Hasiči
- 16:35 Kam v našem regionu
- 16:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 16:55 Kam v našem regionu
- 17:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 17:15 Kam v našem regionu
- 17:20 Hasiči
- 17:35 Kam v našem regionu
- 17:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 17:55 Kam v našem regionu
- 18:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 18:15 Kam v našem regionu
- 18:20 Naše město: Česká Třebová
- 18:35 Kam v našem regionu
- 18:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 18:55 Kam v našem regionu
- 19:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 19:15 Kam v našem regionu
- 19:20 Naše město: Česká Třebová
- 19:35 Kam v našem regionu
- 19:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 19:55 Kam v našem regionu
- 20:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 20:15 Kam v našem regionu
- 20:20 Naše město: Česká Třebová
- 20:35 Kam v našem regionu
- 20:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 20:55 Kam v našem regionu
- 21:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 21:15 Kam v našem regionu
- 21:20 Naše město: Česká Třebová
- 21:35 Kam v našem regionu
- 21:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 21:55 Kam v našem regionu
- 22:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 22:15 Kam v našem regionu
- 22:20 Naše město: Česká Třebová
- 22:35 Kam v našem regionu
- 22:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 22:55 Kam v našem regionu
- 23:00 ZPRÁVY REGIONU speciál
- 23:15 Kam v našem regionu
- 23:20 Naše město: Česká Třebová
- 23:35 Kam v našem regionu
- 23:40 ZPRÁVY REGIONU speciál (repríza)
- 23:55 Kam v našem regionu
- 00:00 TÝDEN V REGIONECH (137)
- 00:25 POČASÍ
- 00:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 00:38 SPORT
- 00:43 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 00:45 HEADLINES
- 01:00 POČASÍ
- 01:03 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (53)
- 01:28 POČASÍ
- 01:31 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 01:41 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 01:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 01:45 HEADLINES
- 02:00 POČASÍ
- 02:03 Josef a Jan Filipovi (85)
- 02:38 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 02:48 HEADLINES
- 03:00 POČASÍ
- 03:03 Michal Švec (152)
- 03:43 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 03:45 HEADLINES
- 04:00 POČASÍ
- 04:03 TÝDEN V REGIONECH (137)
- 04:28 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 04:38 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 04:40 POČASÍ
- 04:43 ŽIVĚ Z PACOVA
- 04:45 HEADLINES
- 05:00 POČASÍ
- 05:03 POZOR VLAK (5)
- 05:48 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 05:50 ZPRÁVY i-Vysočina.CZ
- 06:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:05 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:07 STUDIO iVysočina
- 06:17 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:19 POČASÍ
- 06:22 SPORT
- 06:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 06:29 Empty
- 06:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 06:35 ŽIVĚ Z PACOVA
- 06:37 STUDIO iVysočina
- 06:47 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 06:49 POČASÍ
- 06:52 KULTURA
- 06:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 06:59 Empty
- 07:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:05 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:07 STUDIO iVysočina
- 07:17 ŽIVĚ Z PACOVA
- 07:19 POČASÍ
- 07:22 SPORT
- 07:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 07:29 Empty
- 07:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 07:35 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:37 STUDIO iVysočina
- 07:47 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 07:49 POČASÍ
- 07:52 KULTURA
- 07:57 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 07:59 Empty
- 08:00 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:05 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:07 STUDIO iVysočina
- 08:17 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:19 POČASÍ
- 08:22 SPORT
- 08:27 ŽIVĚ Z NOVÉHO MĚSTA NA MORAVĚ
- 08:29 Empty
- 08:30 DOBRÉ RÁNO Vysočino
- 08:35 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 08:37 STUDIO iVysočina
- 08:47 ŽIVĚ Z PACOVA
- 08:49 POČASÍ
- 08:52 KULTURA
- 08:57 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 08:59 Empty
- 09:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 09:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 09:35 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 09:50 POČASÍ
- 09:53 ŽIVĚ Z PACOVA
- 09:55 HEADLINES
- 10:00 Josef a Jan Filipovi (85)
- 10:35 TÝDEN V REGIONECH (137)
- 11:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 11:20 POČASÍ
- 11:23 SPORT
- 11:28 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 11:30 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 11:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 12:00 ZASTÁVKA NA TRATI (3)
- 13:00 ZDRAVOTNICKÝ MAGAZÍN
- 13:15 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (38)
- 13:30 POLENSKÝ MAGAZÍN
- 13:45 JEMNICKÝ MAGAZÍN
- 14:00 PŘIBYSLAVSKÝ MAGAZÍN
- 14:15 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 14:30 OKŘÍŠSKÝ MAGAZÍN
- 14:45 STUDIO iVysočina
- 14:55 HEADLINES
- 15:00 Michal Švec (152)
- 15:40 STUDIO iVysočina
- 15:50 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 15:52 POČASÍ
- 15:55 HEADLINES
- 16:00 Zdeněk Voharčík (54)
- 16:50 STUDIO iVysočina
- 17:00 ZASTÁVKA NA TRATI (3)
- 18:00 POZOR VLAK (28)
- 18:45 POČASÍ
- 18:48 KULTURA
- 18:53 WEBOVÉ KAMERY
- 18:59 Empty
- 19:00 POČASÍ
- 19:03 ŽIVĚ Z TŘEBÍČE
- 19:04 STUDIO iVysočina
- 19:14 ŽIVĚ Z H.BRODU
- 19:15 PUTOVÁNÍ V REGIONECH (53)
- 19:40 ŽIVĚ Z PACOVA
- 19:41 POČASÍ
- 19:44 TŘEBÍČSKÝ MAGAZÍN
- 19:59 Empty
- 20:00 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 20:20 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 20:35 POČASÍ
- 20:38 MAGAZÍN DOLNÍ CEREKEV (38)
- 20:53 SPORT
- 20:58 ŽIVĚ Z PACOVA
- 21:00 ZASTÁVKA NA TRATI (4)
- 22:00 POZOR VLAK (28)
- 22:45 MAGAZÍN DOMOV JEŘABINA
- 23:00 Josef a Jan Filipovi (85)
- 23:35 TÝDEN NA VYSOČINĚ
- 23:55 HEADLINES
- 01:30 FREEДОМ (повтор)
- 05:00 Інформаційні сюжети
- 06:00 В ізоляції
- 06:30 Інформаційні сюжети
- 07:00 Наш час (повтор)
- 07:30 Інформаційні сюжети
- 08:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 10:00 Фронт NEWS
- 10:30 Інформаційні сюжети
- 11:30 Спеціальний репортаж
- 12:00 FREEДОМ (прямий ефір)
- 13:00 Документальний фільм
- 13:45 FREEДОМ (повтор)
- 15:00 Антизомбі
- 15:15 Громадянська оборона
- 15:30 Інформаційні сюжети
- 16:00 Наш час
- 16:30 FREEДОМ (повтор)
- 18:00 Антизомбі
- 18:15 Громадянська оборона
- 18:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 21:00 Наш час
- 21:30 FREEДОМ (прямий ефір)
- 22:30 Документальний фільм
- 23:15 Інформаційні сюжети
- 00:00 Himnusz
- 00:02 ZÁRÓHÍRADÓ
- 00:10 Időjárás-jelentés
- 00:20 Ma éjszaka
- 01:05 Ma éjszaka
- 02:00 Ma éjszaka
- 03:00 Ma éjszaka
- 04:00 Ma éjszaka
- 05:00 Ma éjszaka
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:30 Nemzeti Sporthíradó
- 06:35 Időjárás-jelentés
- 06:45 VILÁGHÍRADÓ
- 07:00 HÍRADÓ
- 07:15 Nemzeti Sporthíradó
- 07:20 Időjárás-jelentés
- 07:30 HÍREK
- 07:33 Ma reggel
- 08:00 HÍRADÓ
- 08:10 Nemzeti Sporthíradó
- 08:15 Időjárás-jelentés
- 08:20 Ma reggel
- 08:30 HÍREK
- 08:33 Ma reggel
- 09:00 HÍRADÓ
- 09:20 Időjárás-jelentés
- 09:22 Ma délelőtt
- 09:30 HÍREK
- 09:33 Ma délelőtt
- 10:00 HÍRADÓ
- 10:10 Nemzeti Sporthíradó
- 10:20 Időjárás-jelentés
- 10:22 Ma délelőtt
- 10:30 HÍREK
- 10:33 Esély
- 10:50 Ma délelőtt
- 11:00 HÍRADÓ
- 11:20 Időjárás-jelentés
- 11:22 Ma délelőtt
- 11:30 HÍREK
- 11:33 Világ
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:50 Ma délután
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:22 Ma délután
- 13:30 HÍREK
- 13:33 Ma délután
- 14:00 HÍRADÓ
- 14:20 Időjárás-jelentés
- 14:22 Ma délután
- 14:30 HÍREK
- 14:33 HadERŐ „Hazámat szolgálom!”
- 14:50 Ma délután
- 15:00 HÍRADÓ
- 15:20 Időjárás-jelentés
- 15:22 Ma délután
- 15:30 HÍREK
- 15:33 Summa
- 15:50 Ma délután
- 16:00 HÍRADÓ
- 16:15 Időjárás-jelentés
- 16:20 Ma délután
- 16:30 HÍREK
- 16:33 Világ
- 17:00 HÍRADÓ
- 17:10 Időjárás-jelentés
- 17:15 Ma délután
- 17:45 Agenda
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:45 Ma este
- 19:00 Időjárás-jelentés
- 19:04 VILÁGHÍRADÓ
- 19:25 Időjárás-jelentés
- 19:30 HÍRADÓ
- 20:20 Nemzeti Sporthíradó
- 20:25 Időjárás-jelentés
- 20:35 Ma este
- 21:00 HÍRADÓ
- 21:20 Időjárás-jelentés
- 21:22 V4 HÍRADÓ
- 21:30 VILÁGHÍRADÓ
- 22:00 HÍRADÓ
- 22:20 Nemzeti Sporthíradó
- 22:30 Időjárás-jelentés
- 22:40 Ma éjjel
- 23:00 HÍRADÓ
- 23:15 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 23:19 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 23:23 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 23:26 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 23:30 VILÁGHÍRADÓ
- 00:20 A38 Eklektronika (Detective Kelly)
- 01:25 Mit kíván?
- 01:55 Esti Kornél
- 02:50 Az A38 Hajó színpadán (Pink Turns Blue)
- 03:40 Hullámhossz (Cymbal Rush)
- 03:55 Akusztik (Charlie)
- 05:00 Vízipók-Csodapók (Csibor bácsi csomagol)
- 05:05 A kockásfülű nyúl (Kistöfi az állatkertben)
- 05:10 A nagy ho-ho-ho horgász II (Eldugult mosogató)
- 05:20 Mesélj nekem! (A vén kutya (Benedek Elek))
- 05:30 Pom-Pom meséi (Órarugógerincű Felpattanó)
- 05:35 Kiváncsi Fáncsi (Füles - kaland)
- 05:45 Magyar népmesék VII (A háromágú tölgyfa tündére)
- 05:55 Mesélj nekem! (A macskafodrász)
- 06:00 Kukori és Kotkoda (Kakasviadal)
- 06:05 Miezmiaz? (13)
- 06:10 Miezmiaz? (14)
- 06:15 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Guszti vendégségben)
- 06:25 Manó Benő és Lili hercegnő apró királysága (Tengerparti kirándulás)
- 06:40 Tündér lilinkók (Poci és bandája)
- 06:50 Tündér lilinkók (A lilinkók és a parti)
- 07:05 Tündér lilinkók (Böki és a kincses térkép)
- 07:15 Tündér lilinkók (Vakond Vali új otthont keres)
- 07:30 Pán Péter legújabb kalandjai II (Sohaország jóslat)
- 07:55 Múmin-völgyi kalandok III (Az új Fürkész)
- 08:20 Gus, az icipici lovag - 2. évad/1 (Lovag a bajban)
- 08:30 Gus, az icipici lovag - 2. évad/1 (Ne bántsd a fákat!)
- 08:40 RoboVonatok II (X-vonat vicces kísérlete)
- 08:55 Bohókás professzor (Fagyott Géniusz)
- 09:10 M2 matricák - Baltazár-bazár (Preparálás)
- 09:15 Pipp és Polli (Franci furcsa ételei)
- 09:20 Pipp és Polli (Mázlibot)
- 09:30 Gyerünk, Pocoyo! (Fürdessük meg Loulát)
- 09:35 Gyerünk, Pocoyo! (Varázs ujjak)
- 09:45 Gyerünk, Pocoyo! (Főzzünk Ellyvel)
- 09:50 Bajkeverő majom XIV (George frizbi kalandja / Hundley szarvasgomba kalamajkája)
- 10:15 A bűvös körhinta II (Súlyos sérelmek)
- 10:25 A bűvös körhinta II (Az utazó élete)
- 10:40 Milo (Milo, a könyvtáros)
- 10:50 Agi Bagi II (Muszkli énekel)
- 11:05 Topo Gigio (Utazás a Marsra)
- 11:15 Simon (A Professzor játéka)
- 11:20 Ricky Zoom II (Az erdei moci)
- 11:35 Alvin és a mókusok V (Bubble Wrap)
- 11:45 Alvin és a mókusok V (Sakk-matt)
- 12:00 Alvin és a mókusok V (Sir Elinor, a bátor)
- 12:10 Alvin és a mókusok V (Az álomromboló)
- 12:25 Jáde mester (A balszerencse)
- 12:45 Jáde mester (A beszélgetés)
- 13:10 Kérem a következőt! (Tessék engem békén hagyni!)
- 13:25 Kérem a következőt! (Bajok a tele vízilóval)
- 13:40 Vakáción a Mézga család III (Púpos Bill hálójában)
- 16:05 Tip, a kisegér II (Csak várj!)
- 16:10 Tip, a kisegér II (Kalandos Halloween)
- 16:20 RoboVonatok II (Louie hordozó szobra)
- 16:35 Puskás Öcsi és barátai (Öcsi szülinapja)
- 16:45 Alvin és a mókusok V (Az életmentő)
- 16:55 Alvin és a mókusok V (A madárijesztő)
- 17:10 Alvin és a mókusok V (Fuss, Aimee, fuss!)
- 17:20 Alvin és a mókusok V (Theo kontra Simon)
- 17:35 Gus, az icipici lovag - 2. évad/1 (Gus hősies leszámolása)
- 17:45 Gus, az icipici lovag - 2. évad/1 (A szundítóra –)
- 20:00 Házibuli
- 00:30 Magyar világ
- 01:05 Gasztroangyal (Szenna)
- 02:00 Az érzelmek tengerén (118)
- 02:45 Érted mindent (58)
- 03:35 Hogy volt?! (Szerednyei Béla kedvencei)
- 04:30 Magyar Krónika (Vácrátóti Nemzeti Botanikus Kert)
- 04:55 Édes anyanyelvünk (Keresztnevek divatja)
- 05:05 MMA portré (Kétszer születtem - Portréfilm Bakos István tervezőgrafikusról)
- 05:55 Himnusz
- 06:00 HÍRADÓ
- 06:20 Nemzeti Sporthíradó
- 06:30 Időjárás-jelentés
- 06:40 Magyar Krónika (Aquincum, ahogyan még nem hallottad)
- 07:10 Divat & dizájn
- 07:35 Noé barátai
- 10:00 Nyár '24
- 12:00 Déli harangszó
- 12:01 HÍRADÓ
- 12:35 Nemzeti Sporthíradó
- 12:45 Időjárás-jelentés
- 12:55 Jó ebédhez szól a nóta
- 13:30 Ízőrzők (Zsáka)
- 14:00 Szép hazánk, Magyarország! (Tündérkert)
- 14:10 Rugantino
- 16:00 Egy Perc Híradó
- 16:03 Időjárás-jelentés
- 16:04 Szép hazánk, Magyarország! (Bazilikák, templomok)
- 16:10 Jézus és... (Jézus és a szőlőműves)
- 16:45 Pély Barna - Tűzzel, szívvel, szenvedéllyel
- 16:55 Főmenü (Cseh)
- 17:50 Vár a Kárpát-medence
- 18:00 HÍRADÓ
- 18:25 Nemzeti Sporthíradó
- 18:35 Időjárás-jelentés
- 18:40 SzerencsePerc
- 18:45 Szerencse Szombat
- 19:40 Funny Face
- 21:25 Férfit látok álmaidban
- 23:00 Kenó
- 23:01 Időjárás-jelentés
- 23:05 Hannah és nővérei
- 04:10 Lovaglás - CSIO Vílágkupa
- 05:05 Magazin
- 05:30 DVSC
- 06:00 Fradi Tv
- 06:30 Bringasport
- 06:50 Szabadidő
- 07:20 Németország-Magyarország férfi kézilabda felkészülési mérkőzés
- 09:00 Forma-3 - Időmérő-edzés
- 09:45 Forma-3 - Sprintfutam
- 10:55 Úti cél: Párizs 2024
- 11:30 Forma-2 - Időmérő-edzés
- 12:15 M4 Sport stúdió
- 12:25 Forma-1 - 3. szabadedzés
- 13:30 M4 Sport stúdió
- 13:55 M4 Sport stúdió
- 14:10 Forma-2 - Sprintfutam
- 15:20 M4 Sport stúdió
- 15:45 M4 Sport stúdió
- 16:00 Forma-1 - Időmérő-edzés
- 17:15 M4 Sport stúdió
- 17:45 Atlétika - Gyémánt Liga
- 19:50 Forma-3 - Sprintfutam
- 21:00 Forma-2 - Sprintfutam
- 01:55 Agenda
- 02:05 Tanulmány a nőkről
- 03:40 Főtér (Kenderes)
- 14:25 A világhírű magyar hordó
- 15:15 Szerémi borvidék
- 15:45 A méhészet négy évszaka (Tavasz)
- 18:10 Pély Barna - Tűzzel, szívvel, szenvedéllyel
- 18:15 Mesterember leszek
- 18:45 Agenda
- 18:55 A muskétások (A verseny)
- 19:55 Jane Eyre (1)
- 00:20 Álmok álmodói: Domján Edit
- 00:35 Vers mindenkinek: Ady Endre: E nagy tivornyán (Fesztbaum Béla)
- 00:36 Hetedhét kaland
- 00:45 M2 matricák - Lássuk a medvét!: Rossz fát tesz a tűzre
- 00:50 M2 matricák - Lássuk a medvét!: Magyarázza a bizonyítványát
- 00:55 Himnusz
- 01:00 HÍRADÓ
- 01:15 Időjárás-jelentés
- 01:20 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 01:25 Dohnányi Ernő: Simona néni
- 02:20 Rab ember fiai
- 03:50 Magyar elsők: Az első magyar nyomda
- 04:05 Ridikül: Zenekarból szólóba
- 05:00 HÍRADÓ
- 05:15 Időjárás-jelentés
- 05:17 ANGOL NYELVŰ HÍREK
- 05:20 NÉMET NYELVŰ HÍREK
- 05:22 OROSZ NYELVŰ HÍREK
- 05:25 KÍNAI NYELVŰ HÍREK
- 05:30 Édes anyanyelvünk: Köszönéssel kapcsolatos szólások
- 05:35 Itthon vagy!: Balaton
- 05:55 Magyarország ma
- 06:15 Unió27
- 06:35 Mesterember leszek: Gépjármű mechatronikai technikus (autószerelő)
- 07:05 Időjárás-jelentés
- 07:10 Delta (20/)
- 07:35 Magyar Krónika
- 08:00 Püspökkenyér
- 08:30 Evangélium
- 09:00 Kárpáti Krónika
- 09:55 Öt kontinens
- 13:00 HÍRADÓ
- 13:20 Időjárás-jelentés
- 13:25 Szabadidő
- 14:00 M4 SPORT+
- 22:05 Vár a Kárpát-medence
- 22:10 Főmenü: Mariska
- 23:10 Beugró - Felkészültek? Mert mi nem!
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 00:00 - 04:00
- 04:00 04:00 - 08:00
- 08:00 08:00 - 12:00
- 12:00 12:00 - 16:00
- 16:00 16:00 - 20:00
- 20:00 20:00 - 00:00
Aby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiejAby wyświetlić, wprowadź
PIN kontroli rodzicielskiej- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 01:45 Volleyball Nations League
- 03:35 Volleyball Nations League
- 08:00 Závěr vysílání
- 09:00 Studio
- 09:35 Volleyball Nations League
- 03:21 Pohádky (1)
- 08:30 Konec vysílání
- 11:12 Hitparáda (1)
- 12:17 Open Stage
- 16:30 Jeden na jednoho / jedna výzva, jedna šance, jedna výhra
- 17:09 V.I.P Koktejl
- 17:23 V.I.P Koktejl
- 17:38 V.I.P Koktejl
- 17:53 Open Stage
- 18:00 Fesťák
- 18:45 Dobrou Chuť
- 19:29 Open Stage
- 19:52 Mistři zábavy