Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:30 Na forbíně TM
- 01:10 Toulavá kamera
- 01:40 Objektiv
- 02:10 Banánové rybičky
- 02:45 Dobré ráno
- 05:15 Hranice bez hranic (Osoblažsko)
- 05:45 Etiketa (Oslovování)
- 06:00 Sedm sestřiček
- 06:30 Kačenka a zase ta strašidla
- 07:55 Cirkus bude!
- 09:30 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:10 Jak chutná láska
- 11:20 Jak si zasloužit princeznu
- 14:15 Princezna a písař
- 15:40 O léčivé vodě
- 17:10 Nesmrtelná teta
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Slavnostní zakončení MFF Karlovy Vary 2024
- 21:20 Samotáři
- 01:10 Dalgliesh (Rubáš pro slavíka - 1. část)
- 02:00 Kolem Pražského hradu
- 02:15 Než zhasne světlo
- 02:45 Po stopách člověka
- 03:05 Ta naša kapela
- 03:30 Historie.cs
- 04:25 Auto moto svět
- 04:50 Auto moto test
- 05:05 Kam k nám (1)
- 06:00 Divoká Austrálie (Klokaní království)
- 06:50 Dokonalí mořští predátoři (4)
- 07:40 Rekordní tunely
- 08:35 Cyklotoulky
- 08:45 Hrabě Monte Christo (1)
- 20:00 Amadeus
- 23:00 Strážce zákona
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Zajímavosti z regionů
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Interview ČT24
- 07:32 Pozor! Státní hranice
- 08:00 Zprávy
- 08:30 BILANCE: Kdo brzdí výstavbu dálnic?
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Z metropole Speciál
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Zkraje
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Jak bojovali boží bojovníci)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Zakončení MFF Karlovy Vary 2024
- 22:32 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:15 Touchdown
- 05:30 Čas-OFF-kA na Šerák
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (Španělsko - Německo)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 08:00 Panorama
- 08:35 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
- 08:40 Archiv D (Archiv D: Sláva vítězům - Jaroslav a Jiří Holíkovi)
- 09:00 Touchdown
- 09:15 Cyklotoulky
- 09:25 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 00:18 Lucie, postrach ulice
- 01:56 Holky z porcelánu
- 04:01 Jak se staví sen
- 05:01 Libovky Pepy Libického
- 06:14 Příhody Bolka a Lolka
- 06:23 M.A.S.H (148)
- 06:51 M.A.S.H (149)
- 07:21 M.A.S.H (150)
- 07:50 M.A.S.H (151)
- 08:20 M.A.S.H (152)
- 08:51 Autosalon.tv
- 09:56 7 pádů Honzy Dědka
- 11:01 Kdo se ptá?
- 12:05 Máme rádi Česko
- 13:55 Polda II (Lovci pokladů)
- 15:11 ...a zase ta Lucie!
- 16:54 Prstýnek
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda II (Čarodějky)
- 21:30 Polda II (Páté přikázání)
- 00:16 Simpsonovi XXXIV (Jak se vlastně želva hledá?)
- 00:44 Simpsonovi XXXIV (Rozhněvaná Líza)
- 01:12 Simpsonovi XXXIV (Láska kvete v každém hacku)
- 01:39 Simpsonovi XXXIV (Nejmilejší moderátor)
- 02:07 Jmenuju se Earl III (Zabíjená)
- 02:35 Jmenuju se Earl III (Milostný osmiúhelník)
- 02:55 ESCAPE
- 03:50 Spartakus: Pomsta (Prázdné ruce)
- 04:59 Autosalon.tv
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka (Krkavec)
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka (Tola)
- 06:18 Příhody Bolka a Lolka (Kanárek)
- 06:27 Prima Pauza: Partička
- 06:33 Top Gear XXV (4)
- 07:33 Top Gear XXIV (6)
- 08:38 Top Gear XXIV (7)
- 09:43 Top Gear XXV (6)
- 10:46 Top Gear XXVI (1)
- 11:54 Re-play
- 22:00 Bitva v ústí Šeldy
- 08:09 Holky z porcelánu
- 10:12 Rolničky, kam se podíváš
- 11:53 Anna a král
- 14:53 Tvoje, moje a naše
- 18:19 Byl jednou jeden princ
- 22:35 Ledová zkáza
- 04:55 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Libovky Pepy Libického (28)
- 06:15 Teď vaří šéf!
- 07:05 Britská královská rodina na nože (1)
- 10:49 Receptář prima nápadů
- 11:35 Libovky Pepy Libického
- 20:01 Nebezpečná nájemnice
- 21:44 1. MISE (Kdo s koho)
- 22:57 Inkognito
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor na kolech)
- 06:05 Prasátko Peppa V
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:20 7T II (19)
- 06:40 Pošťák Pat a lov obřího dinosaura
- 06:55 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:25 Potkal jsem ho v zoo
- 10:30 Hurá na pohádky
- 11:15 Bob a Bobek na cestách (Opuštěný tučňák)
- 11:25 Power Players
- 11:35 Power Players
- 11:45 Vánoční království
- 12:15 Kiwi a Strit III
- 12:20 Špačkovi v síti času (16)
- 12:50 Štaflík a Špagetka
- 12:55 Svět kočky Marnie
- 14:25 Šikulové
- 14:55 Kiwi a Strit III
- 15:05 Friends: Síla přátelství
- 15:25 Power Players
- 15:35 Power Players
- 15:50 Dynotrax Turbo
- 16:10 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:35 Tlapková patrola VII
- 17:00 Ovečka Shaun
- 17:10 MasterChef Junior VIII (5)
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O cvrčkovi (Cvrček a basa)
- 18:50 7T II (20)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru III (11)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Opuštěný tučňák)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 01:05 Hvězdy stříbrného plátna (Gene Hackman)
- 01:55 Taneční příběhy Darii Klimentové (1)
- 02:20 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
- 02:40 Knihovna pro třetí tisíciletí
- 03:05 Divadlo žije!
- 03:30 Notes
- 04:15 Uchem jehly
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 L. Janáček: Káťa Kabanová
- 22:00 Magický žár
- 23:30 Cirque du Soleil: Saltimbanco
- 12:27 Megadorty IV (Nadpřirozená bažina)
- 13:25 VIP Prostřeno!
- 14:39 Farmář hledá ženu SK
- 15:37 Megadorty IV (Děsiví ďáblové)
- 04:30 Rodinná pouta (Nález)
- 05:32 Slow TV (Na zámku)
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka (Čerstvé suroviny)
- 06:31 Nikdo není dokonalý
- 07:31 Columbo (Spiklenci)
- 16:58 Nikdo není dokonalý
- 18:02 Nikdo není dokonalý
- 19:07 Jak se staví sen - extra
- 22:13 Nikdo není dokonalý
- 23:17 Jak se staví sen - extra
- 00:42 Co na to vaše zdraví
- 01:21 Prima Česko
- 01:54 Prima Svět
- 02:34 Prima Česko
- 03:06 Prima Svět
- 03:39 7 pádů Honzy Dědka
- 04:52 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 06:51 Malý velký svět (Poklidný hřbitov)
- 07:00 Zprávy
- 07:27 Prima Česko
- 08:00 Zprávy
- 08:22 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 08:28 Prima ARCHIV
- 08:40 Prima MĚSTO
- 09:00 Zprávy
- 09:31 Lékaři v éteru
- 10:00 Zprávy
- 10:20 Generace deprese (Dita Charanzová, Tomáš Paprštein, Martin Kožíšek)
- 11:00 Zprávy
- 11:24 Prima MĚSTO
- 11:36 Prima ARCHIV
- 11:47 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:24 Co na to vaše zdraví
- 13:00 Zprávy
- 13:27 Prima MĚSTO
- 13:40 Prima HISTORIE
- 14:00 Zprávy
- 14:26 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 15:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:15 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 20:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 21:00 Zprávy
- 21:25 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:51 Hlasy zločinu
- 23:43 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 23:50 360⁰
- 04:41 Michael Palin v Iráku (2)
- 05:40 Ptačí říše
- 06:00 Hausbót Petra Horkého (Poutník pouštěmi Bruno Baumann)
- 06:42 Nezkrotné Portugalsko (Algarve)
- 07:42 Planeta ovcí (1)
- 10:49 Válečné stroje (Zrychlování války)
- 11:54 Mravenčí džungle
- 13:01 Extrémní hadi (Afrika)
- 00:30 Na forbíně TM
- 01:10 Toulavá kamera
- 01:40 Objektiv
- 02:10 Banánové rybičky
- 02:45 Dobré ráno
- 05:15 Hranice bez hranic (Osoblažsko)
- 05:45 Etiketa (Oslovování)
- 06:00 Sedm sestřiček
- 06:30 Kačenka a zase ta strašidla
- 07:55 Cirkus bude!
- 09:30 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:10 Jak chutná láska
- 11:20 Jak si zasloužit princeznu
- 14:15 Princezna a písař
- 15:40 O léčivé vodě
- 17:10 Nesmrtelná teta
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Slavnostní zakončení MFF Karlovy Vary 2024
- 21:20 Samotáři
- 00:30 Na forbíně TM
- 01:10 Toulavá kamera
- 01:40 Objektiv
- 02:10 Banánové rybičky
- 02:45 Dobré ráno
- 05:15 Hranice bez hranic (Osoblažsko)
- 05:45 Etiketa (Oslovování)
- 06:00 Sedm sestřiček
- 06:30 Kačenka a zase ta strašidla
- 07:55 Cirkus bude!
- 09:30 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:10 Jak chutná láska
- 11:20 Jak si zasloužit princeznu
- 14:15 Princezna a písař
- 15:40 O léčivé vodě
- 17:10 Nesmrtelná teta
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Slavnostní zakončení MFF Karlovy Vary 2024
- 21:20 Samotáři
- 01:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (9)
- 02:10 Vražedná čísla VI (6)
- 02:55 Štafl (3)
- 03:25 U stánku II (9)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (146)
- 10:00 Mládí v trapu
- 11:50 Hotel Modrá hvězda
- 13:50 Cukrárna (6)
- 15:10 Otec Braun (1)
- 20:10 Synové a dcery Jakuba skláře (6)
- 21:35 Setkání v červenci
- 23:05 Matka!
- 01:10 Oheň 2
- 02:40 Specialisté (Staré hříchy)
- 03:30 Koření
- 04:00 Ordinace v růžové zahradě 2 (Děkuji vám, pane doktore...)
- 05:00 Novashopping
- 06:05 Bernieho dobrodružství
- 06:10 Zig a Sharko IV
- 06:30 Chuggington: Veselé vláčky (24)
- 07:20 Alvin a Chipmunkové (25)
- 08:05 Duch v láhvi
- 09:25 Na vodě (Vánoce)
- 12:20 Určitě, možná
- 14:40 Ostrov hrdlořezů
- 17:10 Exmanželka za odměnu
- 20:20 Spider-Man: Bez domova
- 23:20 Očista: Počátek
- 01:35 Zkouška ohněm
- 04:00 Judy
- 05:50 Čtvery Vánoce
- 07:10 Grace, kněžna monacká
- 09:05 Blbý a blbější
- 11:10 Škola základ života
- 13:05 Casper
- 15:00 Kung Fu Panda 3
- 16:35 Tonoucí se stébla chytá
- 20:00 Warcraft: První střet
- 22:25 Drsnej Shaft
- 01:15 Američtí sběratelé XIX (13)
- 01:55 Kachní dynastie II (7)
- 02:40 Strážci hranic: Austrálie (21)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VII (3)
- 08:00 Američtí sběratelé XIX (13)
- 08:55 Kachní dynastie II (7)
- 09:50 Kobra 11 XXIV (13)
- 11:50 Novashopping
- 12:05 Walker, Texas Ranger VII (3)
- 13:00 Válka skladů IX (30)
- 13:25 Válka skladů X (3)
- 14:50 Mistři zastavárny XXIII (21)
- 15:45 Souboj Titánů II (12)
- 16:40 Kobra 11 XXIV (15)
- 18:40 Válka skladů X (5)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (22)
- 20:30 Náhradníci
- 22:40 Walker, Texas Ranger VII (4)
- 23:30 Kobra 11 XXIV (15)
- 00:20 Teorie velkého třesku X (11)
- 02:00 Malý Sheldon (4)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VI (22)
- 03:15 Americký táta III (2)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 2 $ocky II (5)
- 05:10 Ženatý se závazky (35)
- 06:00 Zig a Sharko IV (19)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (39)
- 06:50 Přátelé VII (2)
- 07:45 2 $ocky II (11)
- 09:35 Malý Sheldon (8)
- 11:10 Ženatý se závazky (37)
- 12:10 Dva a půl chlapa IV (6)
- 13:00 Přátelé VII (2)
- 13:55 Teorie velkého třesku X (11)
- 15:35 2 $ocky II (15)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá VI (24)
- 18:15 Dva a půl chlapa IV (8)
- 19:10 Malý Sheldon (10)
- 20:00 Teorie velkého třesku X (15)
- 21:40 Přátelé VII (4)
- 22:35 Americký táta III (4)
- 23:25 Dva a půl chlapa IV (8)
- 04:25 Na lovu
- 05:10 Co na to Češi
- 05:45 Riskuj!
- 06:20 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:05 Na lovu
- 08:00 MasterChef Česko VII (5)
- 09:15 Koření
- 09:40 Návrat Sherlocka Holmese (Vila Vistárie)
- 10:40 Médium III (Duch v kameře)
- 11:35 Specialisté (Staré hříchy)
- 12:40 Teleshopping
- 12:55 MasterChef Česko VII (6)
- 20:00 Myšlenky zločince VII (6)
- 20:50 Myšlenky zločince VII (7)
- 21:45 Myšlenky zločince VII (8)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VII (10)
- 01:15 Vyměněné osudy II (13)
- 02:40 Čarodějky III (12)
- 03:25 Nemocnice Chicago Med VII (10)
- 04:00 Ulice (4314)
- 05:35 Život na jachtě: Středomoří V (19)
- 07:25 Čarodějky III (14)
- 08:15 Čarodějky III (15)
- 09:05 Malé lásky III (2)
- 10:00 Vítejte doma IV
- 11:45 Nekonečná láska II (82)
- 16:00 Poldark (3)
- 17:10 Poldark (4)
- 18:20 Doktorka Quinnová II (2)
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: Rytas Vilnius - BK Opava
- 15:00 Česká Enduro Serie 2024 - Klínovec
- 15:15 Spade poker show 2024 (2)
- 15:40 1:1 Sport Show (54)
- 19:05 GKA World Tour Season Wrap Up
- 19:30 Engadin Snow
- 20:00 1:1 Sport Show (55)
- 20:30 Spade poker show 2024 (3)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: Bayer Leverkusen - SC Paderborn
- 02:45 Přestávka ve vysílání
- 08:50 1:1 Sport Show (55)
- 09:30 Darts 2024 - Fenomén Luke Littler
- 10:30 World Cup of Darts 2024
- 22:00 PFL 4
- 04:50 Správy RTVS "N"
- 05:40 Góly - body - sekundy
- 05:55 Počasie
- 06:00 Slimák Maťo a škriatok Klinček
- 06:10 Jurošík
- 06:15 Príbeh rieky Poprad (10)
- 06:35 Zázračný ateliér
- 07:00 Tip a Tap
- 07:10 Medvedík Pompon (Malé zvieratká a veľká hlúposť)
- 07:15 Poštár Pat
- 07:30 Splat a Harry
- 07:45 Bluey
- 07:50 Zberateľ zvukov (Prečesávanie pláže)
- 07:55 Šmolkovia - nové príbehy
- 08:10 Údolie Muminovcov III
- 08:30 Šéfkuchár Shane (Lekárka Izzy)
- 08:40 Superveda
- 08:50 Duel Junior
- 09:20 Knižkotipy
- 09:40 NAJpátrači
- 09:55 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 10:10 Hoodie II
- 10:20 Hoodie II
- 10:35 Safari (Telegram)
- 11:05 Safari (S.O.S.)
- 11:45 Nebíčko v papuľke
- 12:20 Gastromap
- 12:50 Neposlušní (Majlo)
- 13:30 Milujem Slovensko
- 16:10 Pečie celé Slovensko
- 17:45 Cestou necestou (Čierna Hora)
- 18:15 Postav dom, zasaď strom
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Neskoro večer
- 23:10 Hit roka
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Televíkend
- 08:55 Encyklopédia slovenských obcí (Drienica)
- 09:10 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Zo Zlínskeho kraja)
- 09:20 Cesta hrdinov SNP (1)
- 09:35 PPPíter v Afrike
- 09:45 Afrika na pionieri
- 10:00 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 10:15 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 10:25 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 10:40 Extrémne vo svete (Mongolsko, Na rieke Šiškid)
- 11:05 Jeden deň (Voda)
- 11:35 VAT
- 12:20 Farmárska revue
- 13:00 Farmárska revue
- 13:25 Letná rybačka
- 13:35 S rozumom do hory (BOROVICE V PIESKU)
- 13:50 SK dejiny (Vysoké Tatry a ich premeny v minulosti)
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Nechce sa mi spať!)
- 18:55 Fidlibumove pokusy
- 19:00 Poštár Pat
- 19:15 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:40 Môj dom
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 El presidente (1)
- 22:50 Ranger (Otcovská láska)
- 00:30 Na forbíně TM
- 01:10 Toulavá kamera
- 01:40 Objektiv
- 02:10 Banánové rybičky
- 02:45 Dobré ráno
- 05:15 Hranice bez hranic (Osoblažsko)
- 05:45 Etiketa (Oslovování)
- 06:00 Sedm sestřiček
- 06:30 Kačenka a zase ta strašidla
- 07:55 Cirkus bude!
- 09:30 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:10 Jak chutná láska
- 11:20 Jak si zasloužit princeznu
- 14:15 Princezna a písař
- 15:40 O léčivé vodě
- 17:10 Nesmrtelná teta
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Slavnostní zakončení MFF Karlovy Vary 2024
- 21:20 Samotáři
- 00:30 Na forbíně TM
- 01:10 Toulavá kamera
- 01:40 Objektiv
- 02:10 Banánové rybičky
- 02:45 Dobré ráno
- 05:15 Hranice bez hranic (Osoblažsko)
- 05:45 Etiketa (Oslovování)
- 06:00 Sedm sestřiček
- 06:30 Kačenka a zase ta strašidla
- 07:55 Cirkus bude!
- 09:30 Úsměvy Oldřicha Lipského
- 10:10 Jak chutná láska
- 11:20 Jak si zasloužit princeznu
- 14:15 Princezna a písař
- 15:40 O léčivé vodě
- 17:10 Nesmrtelná teta
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Slavnostní zakončení MFF Karlovy Vary 2024
- 21:20 Samotáři
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 01:00 Reportéri - zostrih 2024
- 01:15 Reportéri - zostrih 2024
- 01:30 Občan za dverami
- 01:55 Správy :24
- 02:20 Počasie
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:45 Cez lupu - Fentanyl - najsilnejšia droga na svete
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:10 Góly-body-sekundy
- 05:25 Počasie
- 05:30 Archív :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Občan za dverami
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Interview :24
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Archív :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 OH 2024 - Cesta do Paríža: Jakub Grigar (vodný slalom)
- 12:40 OH 2024 - Cesta do Paríža: Ján Volko (atletika)
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Týždeň vo svete
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Archív :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:20 Reportéri - zostrih
- 20:40 Reportéri - zostrih
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Týždeň vo svete
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Téma :24
- 01:50 Mrazivý lov
- 03:15 Šiška Deluxe
- 05:15 Cesta za snem
- 07:05 Příšerákovi 2
- 09:05 Kohout na víně
- 11:20 Hlas lásky
- 13:35 Bobule
- 15:20 Který je ten pravý?
- 16:55 Rádio Rebelka
- 18:35 Poslední družička
- 20:15 Zkrať to, zlato
- 21:55 Promlčeno
- 23:45 Velká láska
- 00:40 První oddělení
- 01:20 Policisté v akci
- 02:00 Policisté v akci
- 02:50 Soudní síň (Matka je vždy jistá)
- 03:30 Soudní síň (Jsi obyčejný spekulant)
- 04:15 Soudní síň (Tři čerti)
- 05:05 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:00 Krimi
- 06:25 Noviny
- 06:55 Soudní síň (Nenávidím otčíma)
- 08:00 Soudní síň (Vše chci zpět)
- 09:05 Záchranáři v akci
- 09:55 Záchranáři v akci
- 10:50 Nemocnice
- 12:00 Kriminálka Kraj (Strašák)
- 12:55 Kriminálka Kraj (Nehoda)
- 14:05 Kincsem
- 16:45 Dobrá čtvrť II (Krok do prázdna)
- 17:55 Nové bydlení
- 20:20 Dědictví (6)
- 21:25 Dr. Dokonalý (Těžký případ)
- 00:55 Aj múdry schybí
- 03:00 Partička
- 04:30 Adela show
- 06:00 Televízne noviny
- 06:50 Modré z neba
- 10:10 Aj múdry schybí
- 11:15 Dunaj, k vašim službám (13)
- 14:15 Dunaj, k vašim službám (16)
- 15:20 Horná Dolná XII (Srdco)
- 16:20 Horná Dolná XII (Pápež)
- 17:15 Horná Dolná XII (6)
- 18:20 Smotánka
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:50 Survivor
- 23:05 Rodinné prípady
- 23:50 Rodinné prípady
- 00:35 Lovci plážových domů (3)
- 01:00 Domove, domove, sladký a řecký (1)
- 01:45 Úžasné prostory George Clarka VI (8)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (5)
- 03:35 Dům snů II (5)
- 04:15 Až je koupím, budou mý! V (7)
- 05:00 Uspořádejte si svůj život II (5)
- 06:00 Dům snů (29)
- 06:50 Dům snů - souboj IV (5)
- 07:45 Úžasné prostory George Clarka (2)
- 08:40 Váš dokonalý domov (7)
- 09:45 Rok na farmě (2)
- 12:30 Na chalupě – Austrálie III (3)
- 13:30 Rok na farmě (3)
- 16:35 Váš dokonalý domov (8)
- 17:40 Utajený šéf – USA XI (8)
- 01:45 Blok 99
- 03:55 Smrtelné stroje
- 06:00 Za všechno může kocour
- 07:40 Nevědomí
- 09:45 Anatomie pádu
- 12:15 Kovboj Bebop
- 14:10 Gran Turismo
- 16:20 Zelený sršeň
- 18:20 Zlouni
- 20:00 Minulé životy
- 21:45 Anatomie pádu
- 00:20 Ren Faire (1)
- 01:20 Matčina pomsta
- 02:40 Mikádo
- 04:15 Peníze těch tupců
- 06:00 Divoké vlny
- 07:25 Spider-Man: Homecoming
- 09:35 Šmoulové
- 11:20 Muži v černém
- 12:55 Omamná láska
- 14:35 Život vzhůru nohama
- 16:05 Muž roku
- 18:00 Panna, nebo orel
- 19:30 Třináct životů
- 22:00 Rod Draka II (3)
- 23:05 Prci, prci, prcičky 2
- 00:50 Temný případ II (5)
- 01:50 Temný případ II (6)
- 02:50 Temný případ II (7)
- 03:50 Temný případ II (8)
- 08:20 Dej mi své jméno
- 10:30 Sektor II (3)
- 11:25 Jerrod Carmichael Reality Show (6)
- 11:55 Jsme tu IV (6)
- 12:55 Amazing Spider-Man
- 15:10 Amazing Spider-Man 2
- 17:30 Muž jménem Otto
- 19:35 V moci hvězd III (5)
- 20:00 Uzavřený kruh (1)
- 20:55 Uzavřený kruh (2)
- 21:35 Uzavřený kruh (3)
- 22:25 Uzavřený kruh (4)
- 23:20 Uzavřený kruh (5)
- 00:55 Hvězdná brána
- 02:55 Kousek
- 04:15 Někde v Queensu
- 06:00 Ohňostroje
- 11:35 Narkóza
- 13:30 Jako v úlu
- 14:50 Směna
- 16:15 Katedrála
- 17:45 Ohňostroje
- 20:00 Godzilla
- 22:15 BlacKkKlansman
- 00:25 Znakování lásky
- 02:05 Zpověď hochštaplera Felixe Krulla
- 04:00 Má jediná touha
- 06:00 Brutální vedro
- 07:15 Co jsi řekla včera v noci
- 08:50 Moje láska, mon amour
- 10:30 Sestry
- 12:15 Vymahač dluhů
- 13:50 Příběhy z kaštanových lesů
- 15:15 Nikde v Africe
- 19:10 Brutální vedro
- 20:30 Čtyři malí dospělí
- 22:30 Žít
- 00:10 Magnolia
- 03:05 Policajti z L. A. (Díl 10)
- 03:45 Policajti z L. A. (Díl 1)
- 04:30 Restaurant: Impossible (Karibská katastrofa)
- 05:10 Hranice nemožného (Díl 2)
- 06:05 Jak to dělají? (14. díl)
- 06:35 Smallville (Spiknutí)
- 07:30 Smallville (Únik)
- 10:25 Gremlins
- 12:30 Smallville (Šachmat)
- 13:30 Smallville (Vylepšení)
- 14:25 Hranice nemožného (Díl 4)
- 15:20 Hranice nemožného (Díl 5)
- 18:05 Hranice nemožného (Díl 6)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 7)
- 20:00 Beowulf
- 00:35 Svět pod hlavou (5)
- 01:35 Svět pod hlavou (6)
- 02:35 Karmouzská válka
- 08:25 Jak jsme hráli čáru
- 12:20 Marketa Lazarová
- 15:55 Loupežník Hadrafous
- 18:05 Teroristka
- 20:00 Devátý život Luise Draxe
- 22:15 3 dny na zabití
- 00:50 Kosmický hřích
- 02:15 Stíny války
- 03:55 Past na lásku
- 05:35 Vítejte v Holly Springs
- 07:30 Spy kids: Stroj času
- 08:55 Starostka Dortíková
- 10:20 Hrdinové
- 16:10 Jak milovat s D
- 17:45 Gentleman s pistolí
- 19:15 Hořko-sladko
- 21:00 Život Jema Belchera
- 22:45 Příležitost dělá zloděje
- 01:05 Laggies
- 02:45 Sbal prachy a jeď
- 04:35 Iluze lásky
- 06:10 Sammyho dobrodružství 3D
- 07:35 Fame – Cesta za slávou
- 12:50 Nestanu se tvojí ženou
- 14:25 Můj nejlepší přítel
- 18:15 Čarodějovy hodiny
- 20:00 Druhá míza
- 21:45 Akta Pentagon: Skrytá válka
- 23:40 Korzet
- 05:30 Ranvej
- 07:00 Tygři železnice
- 10:55 Na táboře
- 12:20 Čekání na Anyu
- 14:05 Síla slova
- 16:10 Někdy na tom záleží
- 17:40 Když byla Dolly Parton má matka
- 19:15 Křehkost
- 21:00 Klub miliardářů
- 22:45 Dort
- 00:25 Žít ve strachu
- 01:50 Něžný hák
- 03:30 Vzdálená čtvrť
- 05:45 Ztracený poklad Jesseho Jamese
- 07:45 Skoro přátelé
- 09:50 Králové léta
- 16:05 Bláznivá svatba
- 17:55 Bel Canto
- 20:00 Zamilovaní sousedé
- 21:45 Kupec benátský
- 00:15 All Flowers in Time
- 00:30 Inale
- 01:55 The Waiting
- 03:10 That Trip We Took with Dad
- 05:00 Secret Workshops
- 05:40 End of Program
- 06:00 Sunny
- 07:35 Lady Of Burlesque
- 09:05 The Railrodder
- 09:30 The Intruder
- 14:00 Captain Kidd
- 15:25 Broadway Limited
- 16:40 Went The Day Well?
- 18:10 Judge Priest
- 19:30 The Southerner
- 21:00 Parole, Inc.
- 22:10 Mutiny!
- 23:25 The Last Day of August
- 08:00 BRITTANY
- 09:00 INDIA'S JUNGLE BOOK HOSPITAL
- 10:00 ZENITH (EP. 9)
- 10:30 ZENITH (EP. 10)
- 11:00 BOLIVIA HIGHWAY OF DEATH
- 16:00 APPLE THE TYRANNY OF COOL
- 17:00 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 17:30 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 22:00 SPAIN'S LAST LYNXES
- 23:00 SARAH SHARK (EP. 01)
- 23:30 SARAH SHARK (EP. 02)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 16:00 HERE COMES THE BRIDE
- 16:20 HERE COMES THE BRIDE
- 16:40 HERE COMES THE BRIDE
- 17:00 THE HOLLYWOOD GLOW (1)
- 17:30 WORLD OF FASHION II (31)
- 18:00 NEW YORK FASHIONWEEK (10)
- 18:30 NEW YORK FASHIONWEEK (11)
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (31)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (32)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (7)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (8)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (41)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (42)
- 22:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (1)
- 22:30 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (2)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (5)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (6)
- 01:30 Hip Show S5 EP8
- 01:50 Hip Show S5 EP7
- 02:10 Hip Show S5 EP6
- 02:30 Fighting Rookies 2014
- 03:15 Fighting Rookies 2014
- 04:05 Hard Knocks Fighting, Ep. 8
- 04:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:15 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 King of Kings - KOK'54 World GP, Riga, 24.02.2018 - Part
- 04:00 GEARING UP 2020 (4)
- 04:30 GEARING UP 2020 (5)
- 05:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 (5)
- 05:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 (6)
- 06:00 KITE MASTERS 2019/2020 (9)
- 06:30 KITE MASTERS 2019/2020 (10)
- 07:00 AUTOSPEED 2019 (12)
- 07:30 AUTOSPEED 2019 (13)
- 08:00 INSIDE SAILING 2020 (4)
- 08:30 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 09:00 CAPE EPIC 2022 (5)
- 09:30 CAPE EPIC 2022 (6)
- 10:00 HANKOOK 24H SERIES 2022 (1)
- 11:00 BOAT SHOW 4K (15)
- 11:30 BOAT SHOW 4K (16)
- 12:00 SPORTS MAX (39)
- 12:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 13:00 RACEMAX MOTORSPORTS (13)
- 13:30 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 14:00 WORLD OF WATERSPORTS (24)
- 14:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 15:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (10)
- 15:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (11)
- 18:00 SPORTS ADVENTURE
- 18:30 SPORTS ADVENTURE
- 19:00 GP RACING 2022 (40)
- 19:30 GP RACING 2022 (41)
- 22:00 GEARING UP 2020 (4)
- 22:30 GEARING UP 2020 (5)
- 23:00 BOARD STORIES SURFING (34)
- 23:30 BOARD STORIES SURFING (35)
- 00:05 LEGENDARY DAY TO NIGHT THAI STREET FOOD TOUR IN CHIANG MAI.
- 00:40 THE GLOBAL BARBER: WHISTLING DICK'S BARBER SHOP (LONDON, ONTARIO, CANADA)
- 01:05 HOW IT'S MADE (THE CAR FACTORY)
- 01:30 VISITING (CIVILIZATION)
- 02:15 THE RED LIST (AFRICAN ELEPHANTS)
- 03:00 ROAD LESS TRAVELED: INDIA (KOLKATA)
- 03:45 SOUTH SEAS SPEARO (5)
- 04:35 PHOTO NUMBER 6 (8)
- 05:20 BLUE WORLD (CAVE TRAINING IN THE BAHAMAS)
- 06:00 ASIA'S TOUGHEST WOMEN. COOKING EXOTIC MONGOLIAN FOOD NEVER SEEN BEFORE.
- 06:30 BLUE WORLD (TIGER SHARKS IN THE BAHAMAS + CRYSTAL CAVE OF ABACO, BAHAMAS)
- 06:55 BLUE WORLD (MAYAN UNDERWORLD (YUCATAN, MEXICO))
- 07:20 BREAKING THE DAY (ADVENTURE PHOTOGRAPHER)
- 12:25 HOW IT'S MADE (2)
- 12:50 VOLCANO ADVENTURE (VOLCANO HUNTERS)
- 13:45 INK THERAPY (5)
- 14:30 INK THERAPY (6)
- 15:15 MAX FOODIE: SEYCHELLES
- 15:40 RVERS (11)
- 18:25 CONFUCIUS WAS A FOODIE BITTER
- 19:10 DRONE WARS (2)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Totally Indie
- 15:00 Rough Riff
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 DJ Mixes premiere
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Bounce & Fun
- 00:05 Vyrobené na Slovensku (6)
- 00:20 Bugatti (1)
- 01:15 Hodvábna cesta (13)
- 01:45 Téma (152)
- 02:25 Veľké centrálne stanice (6)
- 03:25 Supernákupy (1)
- 03:55 Na povrchu (6)
- 04:45 Travelistan (23)
- 05:15 Vyrobené na Slovensku (7)
- 05:25 Vyrobené na Slovensku (8)
- 05:40 WWII: Detektívovia leteckých nešťastí (5)
- 06:30 Boje o Louvre (1)
- 07:30 Neúčinné antibiotiká (1)
- 08:25 Doslova
- 09:05 Megakonštrukcie
- 10:00 Téma (153)
- 10:40 Sadnite si, prosím (23)
- 11:20 Titanic, v srdci vraku (1)
- 12:45 Travelistan (22)
- 13:00 Telenákupné pásmo (1)
- 13:15 Nacistická veda: rasa, pôda, krv (2)
- 14:15 Sadnite si, prosím (24)
- 14:55 Magický Egypt (2)
- 15:55 Hodvábna cesta (13)
- 18:25 Objavovanie skupiny Queen (1)
- 19:20 Doslova
- 20:00 Che Guevara - zrod legendy (1)
- 21:00 Téma
- 21:40 Život s vrahom (2)
- 22:30 Udržateľná budúcnosť (2)
- 23:30 Zázračné materiály (2)
- 00:35 Naše zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Sabina Laurinová
- 08:35 Klenot.TV
- 16:25 Jak to dopadlo!?
- 17:30 Nebezpečné vztahy live
- 18:30 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Sejdeme se na Cibulce
- 21:30 To nejlepší z Vtipu za stovku
- 04:25 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:15 Soudce Alexandr
- 14:20 Soudkyně Barbara
- 15:30 Soudce Alexandr
- 16:35 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:20 Profesionálové (16)
- 22:15 El Chapo II (12)
- 23:25 Intim s Heidi Janků
- 00:20 Jak to dopadlo!?
- 01:25 Nebezpečné vztahy live
- 02:15 Ostříháno
- 03:20 Na plac!
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:55 Klenot.TV
- 13:05 Live Teleshopping
- 18:10 Babica vs. Sapík
- 19:00 U tebe nebo u mě
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 04:45 Cirkulární Česko: Textilie a cirkularita
- 05:25 S ženskou za kniplem: po stopách Cyrila a Metoděje do Bratilslavy
- 05:45 A11 rozhovor: Ivan Douda, „drogolog“
- 06:15 Moje medicína: Michal Janků
- 06:40 Žijí mezi námi: Evžen Gál
- 07:00 Magazín ze Strakonicka
- 07:15 Ústecký zpravodaj
- 07:30 Valašský zpravodaj
- 07:40 Lipnožurnál
- 07:55 Týden z jihu Čech
- 16:10 Valašský zpravodaj
- 16:20 Magazín z Orlickoústecka
- 16:40 To nejlepší z Dobrého večera s A11
- 17:30 TOP Rozhovor: Radek Juška, atlet
- 18:00 O letadlech a létání: První afghánská pilotka Mi-17
- 18:25 Ufouni: Do ukrajinských termálů
- 18:40 Ufouni: Z Ukrajiny na Šíravu
- 18:50 Občanská sebeobrana Josefa Klímy: Podpora pro handicapované
- 19:20 Honza Tuna v Akci!: Neuvěřitelné praktiky!
- 19:55 Cestování s Flixbusem: Polsko, historické město Opolí
- 22:35 Na vysoké noze: Michaela Nosková
- 23:05 To nejlepší z Dobrého večera s A11
- 23:55 Narcos
- 00:15 Území mrazu
- 01:50 Monte Carlo
- 03:30 Ztracený svět (1)
- 04:15 Ztracený svět (2)
- 05:00 Totalcar VI (6)
- 05:25 Totalcar VI (7)
- 06:10 Seriálový tip (1)
- 06:30 Ztracený svět (3)
- 07:30 Ztracený svět (4)
- 08:25 A-Team (8)
- 09:20 A-Team (9)
- 10:15 A-Team (10)
- 11:15 A-Team (11)
- 12:15 MacGyver (5)
- 13:05 MacGyver (6)
- 14:00 MacGyver (7)
- 14:55 MacGyver (8)
- 15:50 Middletonská romance
- 17:50 Monte Carlo
- 20:00 Assassin’s Creed
- 22:10 Území mrazu
- 00:45 Ztracený svět II (1)
- 01:40 K poctě zbraň (59)
- 02:35 K poctě zbraň (60)
- 03:25 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena (19)
- 10:00 Xena (20)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (13)
- 13:55 Macgyver III (14)
- 14:50 Macgyver III (15)
- 15:45 Macgyver III (16)
- 16:45 Macgyver III (17)
- 17:35 Námořní vyšetřovací služba XVI (11)
- 22:00 Ztracený svět (19)
- 23:00 Ztracený svět (20)
- 00:00 Dcery duchem (8)
- 01:15 Brousko III (69)
- 02:20 Brousko III (70)
- 03:15 Seriálový tip (1)
- 03:30 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Profil zločinu (4)
- 12:05 Teleshop (1)
- 12:25 Profil zločinu (5)
- 13:25 Profil zločinu (6)
- 14:35 Návrat do života II (11)
- 15:50 Návrat do života II (12)
- 16:55 Zelenáč III (10)
- 17:55 Zelenáč III (11)
- 18:50 Zelenáč III (12)
- 19:45 Návrat do života II (12)
- 20:55 Profil zločinu (4)
- 22:00 Profil zločinu (5)
- 23:05 Profil zločinu (6)
- 01:55 Patriarcha
- 03:45 Koncert
- 11:10 Stimulantia
- 13:00 Daleko od lidí
- 14:45 Z prezidentské kuchyně
- 16:30 Rodin
- 18:35 Pan Bezchybný
- 20:25 Zabijáci z maloměsta
- 22:00 Anarchisti
- 23:45 Route Irish
- 02:00 Bratr a sestra
- 03:55 Brankář
- 09:25 Chlapec z nebe
- 11:30 Nafukovací panna
- 13:30 Ohrožené druhy
- 15:20 Na Vánoce přijedu domů
- 17:20 Ztracené Iluze
- 22:00 Rimini
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Vlk)
- 06:05 Kikirikí
- 06:20 Sníček (6)
- 06:30 Zabij nudu! II
- 06:35 Staré pověsti české (10)
- 06:50 Bílý tesák (Vlčice a jednooký)
- 06:55 Já Baryk (Já Baryk a můj ježek)
- 07:10 O Dorotce (Dorotka a zpěvák)
- 07:20 Mach a Šebestová (Policejní pes)
- 07:25 O Mikešovi (Mikeš na pouti)
- 07:40 Pojďte pane, budeme si hrát (Co to bouchlo?)
- 07:55 Broučci (S Broučkem je zle)
- 10:15 Štěňata
- 11:35 Kinosál
- 11:45 Filmové minuty
- 12:00 Jak se točí Rozmarýny
- 13:25 Romance z temnot
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Jan Hus
- 16:00 Ať žije republika
- 18:20 Rozmarné léto
- 19:40 Staré pověsti české (26)
- 22:00 Tajemství zlatého Buddhy
- 23:35 Teleshopping
- 12:05 Banánová republika
- 13:10 Velký mor roku 1666 (2)
- 20:00 Jacqueline Kennedyová - Portrét ikonické první dámy
- 21:05 Neznámé památky
- 21:35 Enigma Sfingy
- 01:00 Dalších 48 hodin
- 02:30 Rambo: Poslední krev
- 09:05 Ip Man
- 10:50 Tanec s vlky
- 13:50 Rozmarné léto
- 15:15 Panna, nebo orel
- 16:50 Síly temna
- 18:30 Hádej kdo?
- 20:20 Přepadení v Pacifiku
- 22:00 Symptom Pandorum
- 23:45 Pot a krev
- 00:00 Kill Bill 2
- 02:05 Equilibrium
- 03:40 Prvotní vztek
- 05:20 Close Up III (12)
- 05:50 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Villains
- 06:00 Close Up III (2)
- 06:35 Close Up III (18)
- 07:05 Zoom In - Don’t Look Up
- 07:15 Operace Valkýra
- 09:15 Dilema
- 11:10 Rozhádaní dědicové
- 14:20 Z džungle do džungle
- 16:10 Dva výtečníci
- 18:10 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu
- 19:50 Hunger Games
- 22:00 Scary Movie: Děsnej biják
- 23:25 Rozsudek smrti
- 00:25 Červený trpaslík III (4)
- 01:00 Yellowstone II (9)
- 01:55 Yellowstone II (10)
- 03:00 Comedy Club IV (2)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas II (9)
- 10:00 Spongebob v kalhotách (11)
- 10:30 Spongebob v kalhotách (12)
- 11:00 Spongebob v kalhotách (13)
- 11:30 Šťastné a veselé
- 13:30 Burani ve městě
- 15:30 Řada nešťastných příhod
- 17:45 Lítám v tom
- 20:00 Ježek Sonic
- 22:05 Jack staví dům
- 00:00 Unbound (Koper, Slovenia)
- 00:30 Off The Grid (Bomdila, Arunachal pradesh)
- 01:00 Great World Hotels (Six Senses)
- 01:30 The Gypsies II (Chikhaldara,India)
- 02:00 The Gypsies II (Pune,India)
- 02:30 Xplore Oman (Muscat)
- 03:00 City Breaks (Bengaluru)
- 03:30 World Heritage (Monuments of Cairo and Luxor Temple, Egypt)
- 04:00 Unwind (The PalaceDowntown, Dubai)
- 04:30 XP Guide (Jerusalem)
- 05:00 The Gypsies II (Sindhudurg,India)
- 05:30 Xplore Oman (FINS)
- 06:00 Unwind (Hotel Oriole, Sri Lanka)
- 06:30 Unbound (Bled, Slovenia)
- 07:00 Off The Grid (Garo Hills,Meghalaya)
- 07:30 XP Guide (Singapore 1)
- 04:15 Tajemství chobotnic (Společenské vazby)
- 04:56 Něco mě kouslo! (A najednou byla tma...)
- 05:38 Australský kovboj III (Krokodýlí ocas)
- 06:00 Australský kovboj III (Krokodýl za domem)
- 06:21 Australský kovboj III (Krokodýl a loď)
- 06:43 Skvělá farma doktora Pola (Problémy v rouše beránčím)
- 07:04 Skvělá farma doktora Pola (Jezírko s ostrovem)
- 07:25 Když krokodýli pojídali dinosaury
- 10:32 Království opů: Bitevní linie
- 11:18 Varani komodští
- 14:18 Žralok versus keporkak
- 15:03 Žraločí kamufláž
- 15:47 Čelisti zblízka
- 00:00 Hitler: Ztracená svědectví třetí říše (Konečné řešení)
- 00:45 Hitler: Ztracená svědectví třetí říše (Pád)
- 01:30 Pašerákům na stopě III (Černý trh s lidskými orgány)
- 02:15 Jak chytit pašeráka VII (Ty drogy nejsou moje)
- 03:00 Jak se staví superauta (Bentley Mulsanne)
- 03:45 Aljašští domorodci III (Lekce přežití)
- 10:00 Nevlídná planeta (Oceány)
- 11:00 Průzkumník: Lávové jezero
- 14:00 Továrna na jídlo (15)
- 14:30 Továrna na jídlo (16)
- 15:00 Továrna na jídlo V (Hravé nudle)
- 15:30 Továrna na jídlo V (Tekuté zlato)
- 14:00 Žralok z džungle
- 15:00 Nejsmrtelnější žralok
- 18:00 Vymřeli, či žijí II (2)
- 19:00 Jak to zvířata dokážou (19)
- 19:30 Jak to zvířata dokážou (20)
- 04:05 Na hranici existence (2)
- 04:50 Záblesky (2)
- 05:20 Nezkrocená Patagonie (5)
- 06:00 Fermont: Město železné rudy (9)
- 06:25 Fermont: Město železné rudy (10)
- 06:55 Život v sevření mrazu VI (21)
- 07:55 Život v sevření mrazu VI (22)
- 10:50 Zvláštní a záhadné II (3)
- 11:45 Zvláštní a záhadné II (4)
- 00:50 Australští zlatokopové VI (2)
- 01:45 Ledoví vikingové III (Jako lev)
- 02:35 Recyklace letadel (1)
- 03:30 Australští tiráci IV (4)
- 04:00 Rození obchodníci XIV (2)
- 05:00 Lovci odpadu XIV (3)
- 06:00 Jak se to dělá VIII (Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly)
- 06:30 Jak se to dělá VIII (Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby)
- 07:00 Jak se to dělá VIII (Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky)
- 07:30 Jak se to dělá VIII (Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry)
- 08:00 Rození obchodníci XVIII (4)
- 09:00 Schováno v kůlnách IV (6)
- 09:30 Schováno v kůlnách IV (7)
- 22:00 Lovci odpadu XIV (6)
- 23:00 Záchrana statku II (Hněv a oheň)
- 00:00 Dům na opravu: Vítejte doma (Od ošuntělé stodoly k modernímu šarmu)
- 01:00 Život na Bahamách IV (Dívčí výlet)
- 01:30 Život na Bahamách IV (Dávat a brát v Nassau)
- 02:00 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Vysněná nemovitost na Floridě)
- 02:30 Můj vysněný dům po výhře v loterii IV (Luxusní dům u jezera)
- 03:00 Levný dům na pláži XXIII (Kutil na lovu)
- 03:30 Hledáme nemovitost CLIV (Rodinný spor v kalifornském Stocktonu)
- 04:00 Hledáme nemovitost CLIV (Bazén, nebo ne v Yorba Linda)
- 04:30 Úspěch, nebo fiasko? IX (Padesátá léta)
- 05:00 Úspěch, nebo fiasko? IX (Pryč z nesvobody)
- 05:30 Mistři bazénů VII (Rekreační bazén u horského jezera)
- 06:00 Kdo se bojí levných starých domů? (Z velkoměsta do venkovské rezidence)
- 07:00 Zvětšete mi bazén (Zpustošený zadní dvorek)
- 07:30 Zvětšete mi bazén (Místo na večírky)
- 00:40 Kuchyně 13: Čerstvé nové příchutě (7)
- 01:25 Dětská cukrářská soutěž 11 (3)
- 02:10 Porážka Bobbyho Flaye 19: Mleté maso (10)
- 02:32 Porážka Bobbyho Flaye 19: Něco z Řecka (11)
- 02:55 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Maso a oheň (13)
- 03:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Sendviče a koření (14)
- 03:40 Buddy versus Duff 1: Boj začíná (1)
- 04:25 Buddy versus Duff 1: Karneval a Bollywood (2)
- 05:10 Buddy versus Duff 1 (3)
- 06:00 Kuchyně 13: Budeme grilovat (8)
- 06:45 Oslavy se šéfkuchařkou Nti 1 (8)
- 07:10 Souboj bratrů: Michael proti Bryanovi 1: Dobrá a rychlá příležitostná jídla (4)
- 07:55 Souboj bratrů: Michael proti Bryanovi 1: Ďábel se skrývá v detailech (5)
- 14:17 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Těstoviny, brambory a pescovegetariánství (6)
- 14:40 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Prasečí nožka, mojo a nakládaná míchaná zelenina (7)
- 15:02 Motoresty, drive-iny a bufety 34: Chuť tropů (8)
- 15:25 Porážka Bobbyho Flaye 24: Pohled z výšky (6)
- 15:50 Porážka Bobbyho Flaye 24: Vystřízlivění (7)
- 00:40 Za rančem Skinwalker (Na vítězné vlně)
- 01:25 Válka skladů XV (Kámoši se slunečníky)
- 01:45 Válka skladů XV (Cesta Gam Gamu)
- 02:10 Válka skladů XV (Čtyři uchazeči a pohřeb)
- 02:35 Mistři aukcí III (Chladné peníze)
- 03:00 Mistři aukcí III (Jede vláček)
- 03:20 Hvězdy zastavárny XVI (Motorkářská mela)
- 03:45 Vetřelci dávnověku XIV (Návrat egyptských bohů)
- 00:00 Vista Point (Chiang Mai)
- 00:27 Vista Point (Casablanca)
- 00:54 Planet Terra (Ibiza)
- 01:00 Nature Wonders (Acadia)
- 01:11 Global Treasures (Kailash)
- 01:22 Vista Point (Lisboa)
- 01:50 Global Treasures (Skogskyrkogarden)
- 02:00 On Tour (Rhine River Cruise)
- 02:27 Vista Point (Lapland)
- 02:54 Planet Terra (Advent am Wolfgangsee)
- 03:00 Cosmos Global (Taiwan)
- 03:53 Planet Terra (Vysehrad)
- 04:00 Vista Point (Liechtenstein)
- 04:27 Global Treasures (Jordans Crusader Castles)
- 04:38 Planet Terra (Rab)
- 04:43 Nature Wonders (Torres Del Paine)
- 04:54 Planet Terra (Cornwall)
- 05:00 On Tour (Amalfitana)
- 05:29 Doc Time (Berkutschi Eagle Hunters in Altai)
- 05:55 Planet Terra (El Calafate)
- 06:00 Vista Point (Denver)
- 06:27 Global Treasures (Geghard)
- 06:38 Planet Terra (Sanssouci)
- 06:43 Global Treasures (Karnak)
- 06:54 Planet Terra (Kyongbok Kung)
- 07:00 Vista Point (Tallinn)
- 07:27 On Tour (Autopista del Atlantico)
- 07:54 Planet Terra (Wooden Churches)
- 08:00 Terra Mystica (Angkor)
- 08:28 Global Treasures (Knossos)
- 08:39 Footsteps (Mystic Druid Sites)
- 08:50 Global Treasures (Kyoto)
- 09:00 Vista Point (Quito)
- 09:27 On Tour (Hurtigruten)
- 09:54 Planet Terra (Ipak Yoli)
- 10:00 7 Days (Alto Adige)
- 10:53 Planet Terra (Aksum)
- 11:00 Vista Point (Mandalay)
- 11:27 Global Treasures (Jaipur)
- 11:38 Planet Terra (Kashan)
- 11:43 Nature Wonders (Cerknisko Jezero)
- 11:54 Planet Terra (Kievo Pecherska Lavra)
- 16:00 Vista Point (Vancouver)
- 16:27 On Tour (Cappadocia Balloons)
- 16:54 Planet Terra (Aman Canal Grande)
- 17:00 Global Treasures (Sergijev Posad)
- 17:12 Extravaganza (Cesky Krumlov)
- 17:39 Nature Wonders (Myvatn)
- 17:50 Global Treasures (Harar)
- 18:00 7 Days (Java)
- 18:53 Planet Terra (Toledo)
- 19:00 On Tour (Alaskas Inside Passage)
- 19:29 Vista Point (Marseille)
- 19:55 Planet Terra (Santa Antao)
- 20:00 Vista Point (Ticino)
- 20:27 Global Treasures (Suwon Hwaseong)
- 20:38 Planet Terra (Ljubljana)
- 20:43 Nature Wonders (Blyde River Canyon)
- 20:54 Planet Terra (Sirmione)
- 21:00 Vista Point (Berlin)
- 21:27 Regio (Caribbean Leeward Islands)
- 21:38 Planet Terra (Wat Arun)
- 21:43 Global Treasures (Zentralfriedhof Wien)
- 21:54 Planet Terra (Leptis Magna)
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Horská kola
- 00:30 Horská kola
- 01:00 Lezení
- 02:00 Snooker
- 03:30 Olympijské hry
- 04:30 Cyklistika
- 07:00 Olympijské hry
- 08:30 Cyklistika
- 09:30 Olympijské hry
- 10:00 Formule
- 11:00 Horská kola
- 11:30 Horská kola
- 12:00 Cyklistika
- 12:45 Cyklistika
- 18:00 Horská kola
- 18:30 Horská kola
- 19:00 Snooker
- 21:00 Cyklistika
- 22:00 Cyklistika
- 23:00 Horská kola
- 23:30 Horská kola
- 01:00 Olympijské hry
- 02:00 Cyklistika
- 04:30 Olympijské hry
- 05:00 Olympijské hry
- 05:30 Olympijské hry
- 07:00 Cyklistika
- 08:30 Šerm
- 09:30 Horská kola
- 10:00 Cyklistika
- 11:00 Tenis
- 12:00 Tenis
- 23:30 Golf
- 10:00 Televizní nákupy
- 11:00 Házená
- 12:45 Házená
- 17:00 Box: Tysonovy největší údery
- 17:30 Házena, Dare to Rise -Elias Ellefsen á Skipagotu
- 17:45 MVP
- 21:15 Tenis
- 23:15 Tenis
- 04:00 Poker
- 05:00 Poker
- 06:00 Box: TOP 25 KO 3/1
- 07:30 Box: Tysonovy největší údery
- 08:00 Televizní nákupy
- 09:00 Poker
- 10:00 Poker
- 11:00 Televizní nákupy
- 12:00 SuperEnduro
- 18:30 Házená
- 20:15 Házená
- 00:00 Topspeed
- 01:00 Nočné vysielanie
- 06:30 Topspeed
- 07:00 Športové sekundy
- 07:10 Výběrová auta
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:00 Naša Garáž
- 11:30 Nehody za volantom
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:30 Topspeed
- 13:00 Švihák testuje
- 13:30 MM Automotive
- 14:00 Amazonka Truck
- 14:30 DominicCars
- 15:15 Topspeed
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 17:15 Topspeed
- 18:00 Profíci na konské sily
- 18:45 Výběrová auta
- 19:15 Motoring
- 19:45 MM Automotive
- 20:30 The Loop 110
- 23:00 Martin z Martina
- 23:30 Výběrová auta
- 00:00 Nočné vysielanie
- 08:00 MM Automotive
- 08:30 Martin z Martina
- 09:00 Amazonka Truck
- 09:30 Naša Garáž
- 10:00 Profíci na konské sily
- 10:45 Záchrancovia klasických aut
- 11:30 Vytuningované jazdy Fínsko
- 12:00 Švihák testuje
- 12:15 Tennessee Lottery 250
- 14:15 Nesmrteľní
- 14:45 MM Automotive
- 15:15 Výberové autá
- 15:45 Autožurnál
- 16:30 Veneto Open
- 18:30 DominicCars
- 19:00 Topspeed
- 20:00 Veneto Open
- 22:00 Topspeed
- 22:30 Autožurnál
- 23:00 Karate 1 Premier League - Cairo 2024
- 00:05 Automobilové závody: Jen dětská hra? (50)
- 00:35 Přednost v jízdě: Mercedes-AMG GT 63 SE Performance (51)
- 00:45 Rychlé kolo: Audi S3 (52)
- 01:15 Rychlé kolo: Porsche Panamera GTS (53)
- 01:40 Zprávy (54)
- 01:45 Rychlé kolo: Mercedes AMG C63 507 T-Modell (55)
- 02:15 Moove - mobilita zítřka (56)
- 02:45 Blochovy rozbory (57)
- 03:10 Blochovy rozbory (58)
- 03:35 Přednost v jízdě: Smart #3 (59)
- 03:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (60)
- 04:10 Přednost v jízdě: DS 7 (61)
- 04:25 Zprávy (62)
- 04:30 Sedm nejrychlejších (63)
- 04:40 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (64)
- 04:45 Garáž 21 (65)
- 05:15 Rychlé kolo: Seat Ibiza Cupra (1)
- 05:45 Drag Race: Audi - Power-Pumper z Ingolstadtu (2)
- 06:15 Racing Files: McLaren - historie formule 1 a CanAm (3)
- 06:45 Blochovy rozbory (4)
- 07:35 Přednost v jízdě: BMW řady 2 Active Tourer (5)
- 07:45 Milujeme auta (6)
- 12:10 Blochovy rozbory (16)
- 12:35 Přednost v jízdě: Smart #3 (17)
- 12:50 Testovací tým: To nejlepší ze soubojů David vs. Goliáš (18)
- 13:10 Test automobilu: Aiways U6 Prime (19)
- 13:15 Přednost v jízdě: DS 7 (20)
- 13:30 Zprávy (21)
- 13:35 Sedm nejrychlejších (22)
- 13:45 Test automobilu: Land Rover Defender PHEV (23)
- 13:50 Garáž 21 (24)
- 00:00 Fish Mine S2 (4. Dobrudružství - Erdősmecske)
- 00:30 IBCC 2024 (1)
- 01:00 IBCC 2024 (2)
- 01:30 Jarní probouzení (Feeder s Don Carp Baits)
- 02:00 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 1.díl)
- 02:30 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 2.díl)
- 03:00 Balázs Hajba (Poprvé pod africkým nebem 3.díl)
- 03:30 Zubatý úlovek (První nához patří dámám 3.díl)
- 04:00 Kuchyně milovníků ryb (Se Szabolcsem Mikkem)
- 04:30 Satur Baits (Slunce, vítr, déšť, Legend Lake)
- 05:00 Střelecká škola (Procvičování s kulovou zbraní)
- 05:30 Péter Pál Halmi (Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károly Magyarovičem 1.díl.)
- 06:00 Péter Pál Halmi (Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károly Magyarovičem 2.díl.)
- 06:30 Nový muškař (16)
- 07:00 DOVIT (Lov karasů s method feederem)
- 07:30 Fish Mine S2 (3. Dobrodružství - Jezero Pötréte)
- 08:00 DOVIT (Zpět k základům)
- 08:30 Match Fishing (Dunajské parmy s děličkou)
- 09:00 Big Coast 11. ročník (13)
- 09:30 Nový muškař (16)
- 12:00 IBCC 2024 (1)
- 12:30 IBCC 2024 (2)
- 13:00 DOVIT (Novinky roku 2024)
- 13:30 Jarní probouzení (Feeder s Don Carp Baits)
- 16:00 DAIWA (Velmi divoce)
- 16:30 Mezi obry (2)
- 17:00 Big Coast 12. ročník (1)
- 17:30 Feedermánie (Velké parmy ze zimního Dunaje)
- 20:00 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 1.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 20:30 Gábor Döme (Na legendárních sumcových vodách 2.díl - Obři jezera Ohat na trhačku)
- 21:00 Nový muškař (16)
- 21:30 András Némethy (Na myslivecké a sběratelské cestě v Kalaharské pánvi s Károly Magyarovicsem 1.díl)
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 YouTube Chart
- 12:00 Óčko hity
- 13:00 Gamingmania
- 13:05 Óčko hity
- 13:30 O unlocked
- 13:45 Óčko hity
- 14:00 Óčko Chart
- 16:00 Soundtracky
- 17:00 Óčko hity
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Top 4 Óčko chart
- 19:15 Óčko hity
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Óčko hity
- 09:00 Ranní fresh
- 10:00 YouTube Chart
- 12:00 Óčko hity
- 13:00 Gamingmania
- 13:05 Óčko hity
- 13:30 O unlocked
- 13:45 Óčko hity
- 14:00 Óčko Chart
- 16:00 Soundtracky
- 17:00 Óčko hity
- 18:00 CZ & SK
- 19:00 Top 4 Óčko chart
- 19:15 Óčko hity
- 22:00 Virtuální svět TV
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Největší hity
- 11:00 Remastery
- 12:00 Největší hity
- 15:00 90’s hitparáda
- 16:00 Největší hity
- 17:00 UŽÍT MALTU II
- 17:10 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Největší hity
- 00:00 Noční flirt
- 06:00 Největší hity
- 09:00 Devadesátky v devět
- 10:00 Největší hity
- 11:00 Remastery
- 12:00 Největší hity
- 15:00 90’s hitparáda
- 16:00 Největší hity
- 17:00 UŽÍT MALTU II
- 17:10 Největší hity
- 19:00 #Pošlikoment
- 20:00 Český mejdan s Impulsem
- 21:00 Rock The Night!
- 23:00 Největší hity
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres HOT
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres DANCE
- 23:00 Expres NITE
- 06:00 Expres AM
- 12:00 Expres PM
- 18:00 Expres HOT
- 19:00 Expres PM
- 21:00 Expres DANCE
- 23:00 Expres NITE
- 01:00 SLEEPIN’
- 07:00 MORNIN’
- 11:00 TRIPLESHOT
- 11:10 MORNIN’
- 12:00 CHILLIN’
- 14:00 US TOP CHART
- 15:00 CHILLIN’
- 18:00 B-DAY LIST: 50 CENT
- 19:00 CZ&SK
- 02:20 Top Relax
- 05:50 Zvěřinec (14)
- 06:20 Ostře sledovaný vlak (110)
- 07:25 Nespoutaný anděl (41)
- 08:20 Nespoutaný anděl (42)
- 09:20 Yago, syn džungle (123)
- 10:20 Top Relax
- 10:35 Teleshopping
- 11:10 Luxusstore
- 14:30 Teleshopping
- 15:00 Yago, syn džungle (124)
- 15:55 Wolffův revír (64)
- 16:55 Stefanie (19)
- 17:55 Stefanie (20)
- 18:55 Nespoutaný anděl (43)
- 19:55 Nespoutaný anděl (44)
- 20:55 Wolffův revír (65)
- 21:55 Kvíz, please! (15)
- 22:55 Teleshopping
- 23:20 Luxusstore
- 00:00 ROCKSPECIÁL
- 00:20 ROCKNEWS
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:00 ROCKNEWS
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 VÍKEND
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:00 ROCKNEWS
- 12:02 FOREVER ROCK
- 21:00 ROCKNEWS
- 21:02 FOREVER ROCK
- 01:30 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 19:30 Reproduktor
- 20:00 Retro party
- 12:31 Intermezzo
- 13:30 Jazzový festival Lugano: Sun Ra Arkestra
- 18:49 H. Grimaudová: Woodland and beyond
- 19:48 C. Debussy: Moře
- 00:00 Bring Me the Horizon
- 01:17 Metallica
- 02:40 Various Artists
- 03:00 Depeche Mode
- 03:23 Depeche Mode
- 04:59 The Moody Blues
- 06:54 Various Artists
- 07:03 John Legend
- 08:42 Rod Stewart
- 09:55 Various Artists
- 10:03 Jessie J
- 11:31 Limp Bizkit
- 12:31 Spice Girls
- 12:54 The Black Keys
- 14:24 Chic
- 15:30 The Strumbellas
- 15:47 Various Artists
- 16:00 Depeche Mode
- 16:23 Depeche Mode
- 17:59 The Moody Blues
- 19:54 Various Artists
- 20:01 Duran Duran
- 21:28 Of Monsters and Men
- 22:26 Evanescence
- 23:50 Various Artists
- 00:20 Geordie Shore XXI (5)
- 01:05 K popukání XXVIII (3)
- 01:30 K popukání XXVIII (4)
- 01:55 K popukání XXVIII (5)
- 02:15 K popukání XXVIII (6)
- 02:40 K popukání XXVIII (7)
- 03:00 K popukání XXVIII (8)
- 03:20 M is for Music
- 06:00 M is for Music
- 22:00 K popukání XXXV (35)
- 22:20 K popukání XXVII (7)
- 22:45 K popukání XXVII (8)
- 23:10 K popukání XXVII (13)
- 23:30 K popukání XXXI (1)
- 23:55 K popukání XXXI (6)
- 01:00 Today's Top Hits
- 02:00 Non Stop Hits
- 07:00 Non-Stop Hits
- 10:00 MTV Top 20
- 11:00 Non-Stop Hits
- 16:00 Weekend Hitlist
- 20:00 Dance Anthems!
- 21:00 Party Hits!
- 00:00 Dance Vs R&B! Top 40
- 03:00 Get The Party Started!
- 05:00 Supermassive Rock Anthems!
- 06:00 Non-Stop Y2Ks!
- 11:00 Hits On Shuffle!
- 16:00 Crazy In Love!
- 17:00 Non-Stop Y2Ks!
- 00:00 NOČNÍ MUSIC KLUB
- 08:00 PREMIUM KÁVA
- 09:45 TELESHOPPING
- 10:00 Folk klub
- 11:50 TELESHOPPING
- 12:05 DOBROU CHUŤ S PREMIEM
- 13:00 PREMIUM SIESTA
- 14:00 HITPANORAMA
- 15:45 PREMIUM KOLOTOČ
- 16:45 TELESHOPPING
- 17:00 PREMIUM ČAJNÍK
- 18:00 PREMIUM PÓDIUM
- 18:45 TELESHOPPING
- 19:00 PREMIUM TRIKOLORA
- 20:30 PREMIUM COUNTRY
- 21:01 PREMIUM FOLK KLUB
- 22:06 PREMIUM PÁRTY
- 00:25 ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:00 VSTÁVÁME S DECHOVKOU
- 07:00 ŠLÁGRMIX
- 08:00 NEJPRODÁVANĚJŠÍ TITULY
- 08:35 VESELE Z POSTELE
- 09:15 POJĎTE S NÁMI GRILOVAT
- 09:30 MOJE NEJ PÍSNIČKY
- 11:00 ČAS NA DECHOVKU
- 12:30 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 13:35 CHVILKA S...
- 17:10 ČTYŘLÍSTEK HVĚZD
- 18:10 BŘEVNOVSKÁ ZASTAVENÍ
- 19:15 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 20:20 HOJANA NA JÁNA
- 23:35 ZÁBAVA NA SOBOTNÍ VEČER
- 00:00 LIDOVÝ ŠLÁGR MIŠMAŠ
- 06:25 PÍSNIČKY NA PŘÁNÍ
- 07:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 08:30 ČAS PRO HVĚZDU
- 09:00 ČAS NA DECHOVKU
- 09:35 COUNTRY
- 10:05 ŠLÁGR MARKET
- 11:10 POP ZÁBAVA
- 11:55 CIMBÁLOVKY NA DVOJCE
- 12:30 SLOVENSKO NÁS BAVÍ
- 13:10 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 13:50 ŠLÁGR MARKET
- 14:55 POP ZÁBAVA
- 15:55 ČAS NA DECHOVKU
- 16:30 ZÁBAVA NA DVOJCE
- 17:05 CHVILKA S COUNTRY
- 17:35 ŠLÁGR MARKET
- 18:50 ČAS NA PÍSNIČKU
- 19:35 TELESHOPPING
- 19:50 POVÍDEJ - VÝBĚR TOHO NEJLEPŠÍHO
- 21:00 ZÁBAVA
- 21:30 LEGENDY ŠLÁGRU
- 21:55 ŠLÁGR MARKET
- 23:00 Z DECHOVKY DO DECHOVKY
- 00:00 Gumballův úžasný svět III (Triangl)
- 00:15 Gumballův úžasný svět III (Peníze)
- 00:25 Gumballův úžasný svět (Třetí)
- 00:40 Gumballův úžasný svět (Dluh)
- 00:50 Gumballův úžasný svět (Nátlak)
- 01:05 Gumballův úžasný svět (Obrázek)
- 01:14 Lamput III (Původ)
- 01:25 Gumballův úžasný svět IV (Rutina)
- 01:35 Gumballův úžasný svět IV (Parkování)
- 01:50 Gumballův úžasný svět IV (Upgrade)
- 02:00 Gumballův úžasný svět IV (Komiks)
- 02:10 Gumballův úžasný svět IV (Romantik)
- 02:25 Gumballův úžasný svět IV (Videa)
- 02:35 Gumballův úžasný svět IV (Zlá)
- 02:45 Gumballův úžasný svět IV (Počátek)
- 02:55 Gumballův úžasný svět IV (Počátek, část 2)
- 03:05 Gumballův úžasný svět IV (Zrádce)
- 03:20 Gumballův úžasný svět IV (Rada)
- 03:30 Gumballův úžasný svět IV (Signál)
- 03:40 Gumballův úžasný svět IV (Přítelkyně)
- 03:50 Gumballův úžasný svět IV (Parazit)
- 04:00 Gumballův úžasný svět IV (Láska)
- 04:10 Gumballův úžasný svět IV (Podfuk)
- 04:20 Gumballův úžasný svět IV (Trapas)
- 04:30 Gumballův úžasný svět IV (Hnízdo)
- 04:45 Gumballův úžasný svět IV (Body)
- 04:55 Gumballův úžasný svět IV (Autobus)
- 05:05 Gumballův úžasný svět IV (Noc)
- 05:15 Gumballův úžasný svět II (Omluva)
- 05:25 Gumballův úžasný svět IV (Nedorozumění)
- 05:35 Gumballův úžasný svět IV (Kořeny)
- 05:45 Gumballův úžasný svět IV (Obvinění)
- 06:00 Craig od potoka (Budoucnost patří krabici)
- 06:10 Craig od potoka (Pes rozhodovač)
- 06:25 Mladí Titáni do toho! V (Táborák)
- 06:35 Mladí Titáni do toho! V (Co jsme se naučili na táboře)
- 06:50 Mladí Titáni do toho! V (Královské želé)
- 07:00 Mladí Titáni do toho! V (Síla dospělého muže)
- 07:20 Bakugan (Hromada nezdarů)
- 07:30 Bakugan (Rvačka nebo nic)
- 07:45 Mezi námi medvíďaty (Dům pro panenky)
- 07:55 Mezi námi medvíďaty (Obytňák Squattera Vydry)
- 08:15 Gumballův úžasný svět (Helma)
- 08:25 Gumballův úžasný svět (Bitka)
- 08:35 Gumballův úžasný svět (Konec)
- 08:50 Gumballův úžasný svět (DVD)
- 09:00 Gumballův úžasný svět II (Rytíři)
- 09:20 Gumballův úžasný svět II (Kolos)
- 09:30 Gumballův úžasný svět II (Lednička)
- 09:45 Gumballův úžasný svět II (Ovladač)
- 10:00 Gumballův úžasný svět II (Kytka)
- 10:15 Gumballův úžasný svět II (Banán)
- 10:25 Gumballův úžasný svět II (Telefon)
- 10:40 Gumballův úžasný svět II (Práce)
- 10:55 Gumballův úžasný svět II (Halloween)
- 11:07 Hrdinská výprava chrabrého prince Ivandoa - Krátké (Princ a neústupní trolové)
- 11:15 Gumballův úžasný svět II (Poklad)
- 11:25 Gumballův úžasný svět II (Slova)
- 11:40 Gumballův úžasný svět II (Omluva)
- 11:50 Gumballův úžasný svět II (Lebka)
- 12:10 Gumballův úžasný svět II (Vánoce)
- 12:20 Gumballův úžasný svět II (Hodinky)
- 12:35 Gumballův úžasný svět II (Sázka)
- 12:45 Gumballův úžasný svět II (Balík)
- 13:05 Gumballův úžasný svět II (Zrádci)
- 13:15 Gumballův úžasný svět II (Autorita)
- 13:25 Lamput IV (Každý potřebuje přítele)
- 13:40 Craig od potoka IV (Srážka kol)
- 13:50 Craig od potoka IV (Prokleté slovo)
- 14:05 Craig od potoka IV (Craigík a Sliz-továrna)
- 14:15 Craig od potoka IV (Galaktické loučení)
- 14:30 Totální Dramarama (Epizoda 24)
- 14:40 Totální Dramarama (Epizoda 25)
- 14:55 Totální Dramarama (Epizoda 26)
- 15:05 Totální Dramarama (Epizoda 27)
- 15:10 Lamput IV (Doktorský gang)
- 15:25 Mladí Titáni do toho! III (Hýžďotřas)
- 15:35 Mladí Titáni do toho! III (Kdo se směje naposled)
- 15:50 Mladí Titáni do toho! III (Operace Klučičí záchrana, část 1)
- 16:00 Mladí Titáni do toho! III (Operace Klučičí záchrana, část 2)
- 16:15 Mezi námi medvíďaty (Malý mořský méďa)
- 16:25 Mezi námi medvíďaty (Masný Dům)
- 16:45 Mezi námi medvíďaty (Strašidelný dům)
- 16:55 Mezi námi medvíďaty (Rozmazlená fanynka)
- 17:05 Lamput III (Páka)
- 17:15 Pan Magoo (Tanec s mroži)
- 17:20 Pan Magoo (Osobní strážce)
- 17:30 Pan Magoo (Bez křečka neodejdu)
- 17:45 Craig od potoka IV (Craig z ulice)
- 17:55 Craig od potoka IV (Štěněcí láska)
- 18:05 Craig od potoka IV (Craig budoucnosti)
- 18:20 Craig od potoka IV (Žalobníčci)
- 18:30 Craig od potoka IV (Craig na vysoké)
- 18:45 Ben 10 III (Skotský Mlžák)
- 18:55 Ben 10 III (Ras na závodech)
- 19:05 Ben 10 III (Král hradu)
- 19:25 Totální Dramarama (Balení Mumie)
- 19:35 Totální Dramarama (Tygří hnus)
- 19:44 Lamput IV (Prvorodič a Zpátečka)
- 19:55 Mladí Titáni do toho! II
- 20:05 Mladí Titáni do toho! II
- 20:15 Mladí Titáni do toho! II
- 20:35 Bakugan (Pravidla jsou nuda)
- 20:45 Bakugan (Hrst zlata)
- 21:00 Gumballův úžasný svět (Zodpovědnost)
- 21:10 Gumballův úžasný svět (Šaty)
- 21:25 Gumballův úžasný svět (Lenoch)
- 21:35 Gumballův úžasný svět (Duch)
- 21:55 Gumballův úžasný svět (Záhada)
- 22:05 Gumballův úžasný svět (Apríl)
- 22:20 Gumballův úžasný svět (Úbor)
- 22:30 Gumballův úžasný svět (Pusa)
- 22:45 Gumballův úžasný svět (Mejdan)
- 22:55 Gumballův úžasný svět (Reklamace)
- 23:10 Gumballův úžasný svět (Robot)
- 23:25 Gumballův úžasný svět (Piknik)
- 23:40 Gumballův úžasný svět (Hlupáci)
- 23:50 Gumballův úžasný svět (Tajemství)
- 00:00 Grizzy and The Lemmings III (Extreme Dominos)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings III (Surprise Deglaciation)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Lemmings)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings III (Substitute Egg)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings III (Lemmings Constellation)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings III (Spinning Lemmings)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Polar Super Star)
- 01:00 Mush-Mush And The Mushables (Watch the Storm)
- 01:10 Mush-Mush And The Mushables (Lightning Bark)
- 01:25 Mush-Mush And The Mushables (Special Delivery)
- 01:40 Mush-Mush And The Mushables (The Perfect Fritter)
- 01:55 Bugs Bunny Builders (Race Track Race)
- 02:05 Bugs Bunny Builders (Ice Creamed)
- 02:25 Bugs Bunny Builders (Splash Zone)
- 02:35 Bugs Bunny Builders (Rock On)
- 02:50 Batwheels (Mechanic Panic)
- 03:00 Batwheels (To the Batmobile!)
- 03:15 Batwheels (Improvise My Ride)
- 03:25 Batwheels (Dynamic Du-Oh-No)
- 03:35 Batwheels (Sidekicked to the Curb)
- 03:50 Grizzy and The Lemmings (Shaken-Up Bear)
- 03:55 Grizzy and The Lemmings (Piňata Party)
- 04:05 Grizzy and The Lemmings (Bear Game)
- 04:15 Grizzy and The Lemmings (Ranger Lemming)
- 04:20 Grizzy and The Lemmings (Halloween Bear)
- 04:30 Grizzy and The Lemmings (Clean Bear)
- 04:35 Grizzy and The Lemmings (Wandering Spirits)
- 04:40 Grizzy and The Lemmings (Mirror, Mirror On The Wall)
- 04:50 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Train School: The Magic of Patience)
- 04:55 Dorothy and the Wizard of Oz (Kitten Around)
- 05:05 Dorothy and the Wizard of Oz (Castle Sitters)
- 05:20 Dorothy and the Wizard of Oz (Stuck on You)
- 05:30 Dorothy and the Wizard of Oz (Family Matters)
- 05:45 Dorothy and the Wizard of Oz (Emeralds of Zog)
- 06:00 Batwheels (Stop That Ducky!)
- 06:10 Batwheels (Keep Calm and Roll On)
- 06:25 Mr Bean: The Animated Series III (The Big Stink)
- 06:35 Mr Bean: The Animated Series III (Birthday Bother)
- 06:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Hay, Now!)
- 07:00 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The No Heart Games)
- 07:25 Grizzy and The Lemmings III (The Attraction Of Lemmings)
- 07:35 Grizzy and The Lemmings III (Extreme Dominos)
- 07:40 Grizzy and The Lemmings III (Surprise Deglaciation)
- 07:55 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Lemmings)
- 08:00 Grizzy and The Lemmings III (Substitute Egg)
- 08:10 The Tom and Jerry Show II (Growing Pains)
- 08:15 The Tom and Jerry Show II (Bringing Down the House)
- 08:30 The Tom and Jerry Show II (Life's A Beach)
- 08:35 The Tom and Jerry Show II (Hiccup and Away)
- 08:40 The Tom and Jerry Show II (I Quit)
- 08:50 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Sadness)
- 09:00 Mr Bean: The Animated Series (Dinner for two)
- 09:10 Mr Bean: The Animated Series (The Ball)
- 09:25 Mr Bean: The Animated Series (Toothache)
- 09:35 Mr Bean: The Animated Series (Haircut)
- 09:55 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The No Heart Games)
- 10:15 Thomas & Friends - Shorts XXVI (Sodor Mystery: Thomas and the Mysterious Delivery)
- 10:30 Silly Sundays (Snowballs and Doughballs)
- 10:35 Silly Sundays (Carried Away)
- 10:45 Silly Sundays (Tram Trip)
- 11:00 Grizzy and The Lemmings III (The Attraction Of Lemmings)
- 11:05 Grizzy and The Lemmings III (Extreme Dominos)
- 11:10 Grizzy and The Lemmings III (Surprise Deglaciation)
- 11:15 Grizzy and The Lemmings III (Thermal Lemmings)
- 11:30 Grizzy and The Lemmings III (Substitute Egg)
- 11:40 Grizzy and The Lemmings III (Lemmings Constellation)
- 11:45 Grizzy and The Lemmings III (Spinning Lemmings)
- 12:00 Bugs Bunny Builders (Bright Light)
- 12:10 Bugs Bunny Builders (Party Boat)
- 12:25 The Tom and Jerry Show (Belly Achin')
- 12:35 The Tom and Jerry Show (Dog Daze)
- 12:55 The Tom and Jerry Show II (One-Way Cricket)
- 13:00 The Tom and Jerry Show II (Slinging in the Rain)
- 13:10 The Tom and Jerry Show II (Squeaky Clean)
- 13:15 The Tom and Jerry Show II (Tough Luck Duck)
- 13:30 Mr Bean: The Animated Series II (Coconut Shy)
- 13:40 Mr Bean: The Animated Series II (Green Bean)
- 14:00 Mr Bean: The Animated Series II (Cash Machine)
- 14:10 Mr Bean: The Animated Series II (Litterbug)
- 14:20 Thomas & Friends - Shorts XXVI (All Aboard: My Eyes Spy)
- 14:30 Lucas the Spider (Jeepers Peepers)
- 14:40 Lucas the Spider (House is Breathing)
- 14:45 Lucas the Spider (Boingo)
- 15:00 Silly Sundays (The Package)
- 15:05 Silly Sundays (Windy Day)
- 15:10 Silly Sundays (Hand Me Downs)
- 15:20 Lu & The Bally Bunch - Shorts (Talking About Family)
- 15:30 Mush-Mush And The Mushables II (The Lakemoss Monster)
- 15:40 Mush-Mush And The Mushables II (The Answer is Starmush)
- 16:00 Bugs Bunny Builders (Cousin Billy)
- 16:10 Bugs Bunny Builders (Bright Light)
- 16:25 Care Bears: Unlock the Magic - Specials (The No Heart Games)
- 16:55 The Tom and Jerry Show (Tuffy Love)
- 17:05 The Tom and Jerry Show (Poof)
- 17:25 The Tom and Jerry Show (Top Cat)
- 17:35 The Tom and Jerry Show (Mummy Dearest)
- 17:45 The Tom and Jerry Show II (You Can't Handle the Tooth)
- 18:00 Batwheels (Bibi's Do-Over)
- 18:10 Batwheels (Riddle Me This)
- 18:25 Grizzy and The Lemmings (Get Off My Tennis Shoes)
- 18:35 Grizzy and The Lemmings (Babysitting)
- 18:40 Grizzy and The Lemmings (Bear Under Lock And Key)
- 18:55 Grizzy and The Lemmings (Lemming Blues)
- 19:00 Grizzy and The Lemmings (Snow Lemmings)
- 19:05 Grizzy and The Lemmings (Augmented Bear)
- 19:15 Grizzy and The Lemmings (Lemmings Under Pressure)
- 19:30 Mush-Mush And The Mushables (Work Like a Charm)
- 19:40 Mush-Mush And The Mushables (Star Helpers)
- 20:00 Mr Bean: The Animated Series II (Bean Hypnotised)
- 20:10 Mr Bean: The Animated Series II (Car Wash)
- 20:25 Mr Bean: The Animated Series II (Where Did You Get That Cat?)
- 20:35 Mr Bean: The Animated Series II (Valuable Lessons)
- 20:55 Grizzy and The Lemmings (Piňata Party)
- 21:05 Grizzy and The Lemmings (Bear Game)
- 21:10 Grizzy and The Lemmings (Ranger Lemming)
- 21:25 Grizzy and The Lemmings (Halloween Bear)
- 21:30 Grizzy and The Lemmings (Clean Bear)
- 21:35 Grizzy and The Lemmings (Wandering Spirits)
- 21:45 Grizzy and The Lemmings (Mirror, Mirror On The Wall)
- 22:00 Alice & Lewis II (The Frost Ball)
- 22:10 Alice & Lewis II (The Sleeping King)
- 22:25 Alice & Lewis II (Lewis' Shadow)
- 22:40 Alice & Lewis II (Teatime on the Moon)
- 22:50 Thomas & Friends - Shorts XXV (Red Light, Green Light)
- 23:00 Bugs Bunny Builders (Buzz In)
- 23:10 Bugs Bunny Builders (Snow Cap)
- 23:25 Bugs Bunny Builders (Tweety-Go-Round)
- 23:35 Bugs Bunny Builders (Stories)
- 23:50 Grizzy and The Lemmings III (My Friend The Penguin)
- 00:15 Spongebob v kalhotách IV (Nepovedená dovolená / Paruka je hit)
- 00:45 Spongebob v kalhotách VIII (Zákaz přibližování)
- 01:00 Tajemství Hunterových III (Prokletí nebo lék?)
- 01:20 Tajemství Hunterových III (Druhý kámen)
- 01:45 Victorious (Jak natočit film)
- 02:00 Victorious (Rex umírá)
- 02:25 iCarly (iUmění má láska)
- 02:45 iCarly (iNejvětší fanynka)
- 03:05 Tajemství Hunterových (Aničiny narozeniny)
- 03:30 Tajemství Hunterových (Bludiště)
- 03:50 Nej a Nejnejka (Varování: prozrazení děje / Něco rybího)
- 04:10 Nej a Nejnejka (Rovným dílem / Elektrárna)
- 04:30 44 koček II (Svačina na farmě)
- 04:45 44 koček II (Záchrana vesmíru)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Run Aimee Run)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Spisovatelský blok / Zakletý)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Požární bezpečnost / Katastrofa na zámku)
- 06:00 Šmoulové (Výměna těl / Básnické klání)
- 06:25 Šmoulové II (Řekni "Šmoula" / Dobré způsoby)
- 06:55 Korálový tábor: Spongebob na dně mládí (Chyba při výměně / Pichlavá havěť)
- 07:25 Mimozemské přátelství (Toxická pozitivita / Fazolový Farmulátor)
- 07:50 Spongebob v kalhotách IX (Kenny Kočičák / Yeti Krab)
- 00:20 Jelení skvadra III (Schovávaná v moři / Hora zábavy)
- 00:45 Jelení Skvadra (Sluníčko v ohrožení / Ocelzilla)
- 01:10 Tlapková patrola VIII (Tlapky verusu neonový Humdinger / Tlapky zachraňují královský obraz)
- 01:30 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují slepičí tulipán / Tlapky zastavují Ikstrémního žraloka)
- 01:55 Tlapková patrola VIII (Tlapky zachraňují skokana / Tlapky zachraňují lososa)
- 02:15 Plamínek a čtyřkoláci VI (Jiskřin odznak závodníka)
- 02:40 Plamínek a čtyřkoláci VI (Soutěž ve stavění)
- 03:00 Plamínek a čtyřkoláci VI (Honba za štěňátkem)
- 03:25 Plamínek a čtyřkoláci VI (Velký pizza závod)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci VI (Starliny narozeniny na Divokém západě)
- 04:05 Plamínek a čtyřkoláci VI (Požárníci zachraňují)
- 04:30 Plamínek a čtyřkoláci VI (Velký tahač: Delfíní doručení)
- 04:50 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují Luka Starse / Tlapky zachraňují Slepičí den)
- 05:15 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují tučňáka Francoise / Tlapky zachraňují smělého Dannyho)
- 05:35 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují malého Humdingera / Tlapky zachraňují piňatu)
- 06:00 Plamínek a čtyřkoláci VII (Závod s Jiskrou)
- 06:25 Tlapková patrola III (Tlapky a Dannyho Medvědí Trable / Tlapky Zachraňují Starostčiny Tulipány)
- 06:55 Rubble a jeho parta (Parta staví zmrzlinárnu / Parta a záhadné pištění)
- 07:20 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství / Lišákovo narozeninové překvapení)
- 07:50 Velká show malého žraločátka II (Doktorské drama / Bílá velryba)
- 08:15 Barbapapa a jeho rodinka! (Trumfnu tě dvakrát / Roj)
- 08:45 Barbapapa a jeho rodinka! (Tráva je vždycky zelenější... / Až vyrostu)
- 09:10 Barbapapa a jeho rodinka! (Jeskyně Barbapapových / Malí bubáci)
- 09:40 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington jde k lékaři / Paddington a přespávačka)
- 10:05 Prasátko Peppa II (Pyžamový večírek)
- 10:10 Prasátko Peppa II (Hvězdy)
- 10:15 Prasátko Peppa IV (Lišák Ferda)
- 10:20 Prasátko Peppa IV (Pískání)
- 10:25 Prasátko Peppa IV (Želva doktorky Křečkové)
- 10:35 Prasátko Peppa IV (Slunce, moře a sníh)
- 10:40 Prasátko Peppa IV (Počítač dědy Prasátka)
- 10:45 Prasátko Peppa IV (Nemocnice)
- 10:50 Prasátko Peppa IV (Jaro)
- 10:55 Prasátko Peppa IV (Vrtulník slečinky Ouškové)
- 11:00 Velká show malého žraločátka (Žraločátko starostou / Potop se nebo plavej)
- 11:25 Rubble a jeho parta (Parta s Chasem řeší detektivní případ!)
- 11:55 Rubble a jeho parta (Parta zvětšuje podium na talentovou šou / Parta vyrábí hudební nástroje)
- 12:15 Tlapková patrola IX (Tlapky zachraňují kosmická vajíčka / Tlapky zachraňují Emičky a Edíky)
- 12:45 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují hravého draka / Tlapky zachraňují potvůrky)
- 13:15 Tlapková patrola VII (Tlapky zachraňují Thundermoutha / Tlapky zachraňují mazlíčka)
- 13:40 Rubble a jeho parta (Parta staví vodní svět / Parta staví pokojík)
- 14:10 Rubble a jeho parta (Parta staví školu / Parta staví vodní kanál)
- 14:35 DORA (Malý axolotl / Buble trable)
- 15:00 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington a oslava dne paní Berdové / Paddington šampionem ve stolním tenise)
- 15:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (Barbazooův deníček/Skvělá novinářka)
- 15:50 Barbapapa a jeho rodinka! II (Soukromý klub/Zelené řasy)
- 16:20 Barbapapa a jeho rodinka! II (Invaze/Žertíková bitva)
- 16:45 Tlapková patrola VIII (Tanec s Lukem Starsem / Tlapky zachraňují nezbednou chobotničku)
- 17:15 Rubble a jeho parta (Parta staví dětské hřiště / Parta opravuje střechu)
- 17:45 DORA (Dobrodružné Výročí přátelství / Lišákovo narozeninové překvapení)
- 20:05 Dobrodružství medvídka Paddingtona II (Paddington a zloděj zeleniny / Paddington na ledě)
- 20:30 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují divný psí den / Tlapky zachraňují běžícího starostu)
- 20:55 Tlapková patrola VI (Tlapky zachraňují rodinku Netopýrových / Tlapky zachraňují bahenní příšeru)
- 21:25 Barbapapa a jeho rodinka! II (3)
- 21:40 Barbapapa a jeho rodinka! (Ať zvítězí spravedlnost / Velký jarní úklid)
- 22:10 Prasátko Peppa III (Pouť)
- 22:15 Prasátko Peppa III (Čísla)
- 22:20 Prasátko Peppa III (Práce na silnici)
- 22:25 Prasátko Peppa IV (Lišák Ferda)
- 22:35 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují Luka Starse / Tlapky zachraňují Slepičí den)
- 22:55 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují tučňáka Francoise / Tlapky zachraňují smělého Dannyho)
- 23:25 Tlapková patrola IV (Tlapky zachraňují malého Humdingera / Tlapky zachraňují piňatu)
- 23:55 Jelení Skvadra (Zachraňme včelky / Káčátka v problémech)
- 00:00 Kluk, holka atd. (61)
- 00:10 Kluk, holka atd. (62)
- 00:23 Disney Zombie: Tajemství Addisonovy příšery (6)
- 00:25 Ghostforce (5)
- 00:50 Ghostforce (6)
- 01:10 Tým Tiki (25)
- 01:35 Tým Tiki (26)
- 01:55 Tým Tiki (27)
- 02:15 Anna mezi obojživelníky (9)
- 02:40 Anna mezi obojživelníky (10)
- 03:00 Anna mezi obojživelníky (11)
- 03:25 Ghostforce (15)
- 03:45 Ghostforce (16)
- 04:05 Pyžamasky (4)
- 04:30 Pyžamasky (5)
- 04:55 Anna mezi obojživelníky (29)
- 05:15 Anna mezi obojživelníky (30)
- 05:35 Kluk, holka atd. (59)
- 05:45 Kluk, holka atd. (60)
- 06:00 Blue (132)
- 06:05 Blue (133)
- 06:10 Blue (134)
- 06:25 Blue (135)
- 06:30 Blue (129)
- 06:40 Blue (145)
- 06:50 Blue (152)
- 07:00 Blue (153)
- 07:10 Spidey a jeho úžasní přátelé (45)
- 07:40 Spidey a jeho úžasní přátelé (46)
- 12:25 Kouzelná beruška a černý kocour (46)
- 12:54 Zombí - animáci (1)
- 12:55 Molly a Duch (1)
- 13:25 Molly a Duch (2)
- 13:50 Molly a Duch (3)
- 14:20 Hailey jde na to! (12)
- 14:50 Hailey jde na to! (13)
- 15:15 Kiff (1)
- 15:45 Kiff (2)
- 18:20 Kouzelná beruška a černý kocour (120)
- 18:45 Kouzelná beruška a černý kocour (121)
- 19:15 Kluk, holka atd. (39)
- 19:25 Kluk, holka atd. (40)
- 19:45 Kluk, holka atd. (41)
- 19:55 Kluk, holka atd. (42)
- 20:10 Kluk, holka atd. (43)
- 20:20 Kluk, holka atd. (44)
- 20:40 Následníci 2
- 22:50 Taffy (107)
- 23:00 Duch a Molly (36)
- 23:25 Duch a Molly (37)
- 23:55 Ghostforce (7)
- 00:15 Alice's Wonderland Bakery (20)
- 00:40 Alice's Wonderland Bakery (22)
- 01:05 Alice's Wonderland Bakery (23)
- 01:30 Spidey and His Amazing Friends (22)
- 01:55 Spidey and His Amazing Friends (23)
- 02:20 Spidey and His Amazing Friends (24)
- 02:45 Mickey Mouse Funhouse (15)
- 03:10 Mickey Mouse Funhouse (16)
- 03:35 Mickey Mouse Funhouse (17)
- 04:00 Eureka! (11)
- 04:30 Eureka! (12)
- 05:00 Eureka! (13)
- 05:30 Mickey Mouse Funhouse (26)
- 06:00 Mickey Mouse Funhouse (27)
- 06:30 Mickey Mouse Funhouse (28)
- 07:00 Bluey (69)
- 07:10 Bluey (70)
- 07:20 Bluey (71)
- 07:30 Bluey (72)
- 07:40 Bluey (73)
- 07:50 Bluey (74)
- 08:00 Bluey (75)
- 08:10 Bluey (76)
- 08:20 Bluey (77)
- 08:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 09:00 Pupstruction (17)
- 09:30 SuperKitties (16)
- 10:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (2)
- 10:30 Bluey (78)
- 10:40 Bluey (79)
- 10:50 Bluey (80)
- 11:00 Star Wars: Young Jedi Adventures (22)
- 11:30 Alice's Wonderland Bakery (37)
- 12:00 Mickey's Great Clubhouse Hunt
- 13:00 Disney Junior Ariel: Season 1 (4)
- 13:30 Pupstruction (7)
- 16:00 Bluey (14)
- 16:10 Bluey (44)
- 16:20 Bluey (29)
- 16:30 Bluey (75)
- 16:40 Bluey (98)
- 16:50 Bluey (107)
- 17:00 Bluey (119)
- 17:10 Bluey (11)
- 17:20 Bluey (122)
- 17:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (1)
- 18:00 Minnie's Winter Bow Show
- 19:00 Mickey Mouse Funhouse (47)
- 19:30 Bluey (128)
- 19:40 Bluey (129)
- 19:50 Bluey (130)
- 20:00 Bluey (131)
- 20:10 Bluey (132)
- 20:20 Bluey (133)
- 20:30 Disney Junior Ariel: Season 1 (2)
- 21:00 Spidey and His Amazing Friends (10)
- 21:30 Star Wars: Young Jedi Adventures (7)
- 22:00 Alice's Wonderland Bakery (7)
- 22:30 Mickey Mouse Funhouse (53)
- 23:00 PJ Masks (83)
- 23:25 PJ Masks (84)
- 23:50 PJ Masks (85)
- 00:13 Bořek stavitel (47)
- 00:23 Bořek stavitel (48)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (18)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (19)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (20)
- 01:12 Inui (50)
- 01:20 Hurá za hádankou (8)
- 01:46 Messyho skvělá dobrodružství (12)
- 01:56 Messyho skvělá dobrodružství (13)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (10)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (43)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (44)
- 02:55 Chuck a přátelé (4)
- 03:07 Chuggington (24)
- 03:17 Chuggington (25)
- 03:29 Angelína balerína (1)
- 03:42 Angelína balerína (2)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (15)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (16)
- 04:25 Pan Jezevec a paní Liška (44)
- 04:38 Bořek stavitel (2)
- 04:48 Bořek stavitel (3)
- 05:01 Hurá za hádankou (14)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (3)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (4)
- 05:49 Požárník Sam (9)
- 06:00 Trojčata (72)
- 06:07 Trojčata (73)
- 06:14 Trojčata (74)
- 06:25 Bing (55)
- 06:32 Bing (56)
- 06:39 Bing (57)
- 06:46 Bing (58)
- 06:55 Grisu (15)
- 07:08 Tilda (11)
- 07:15 Tilda (12)
- 07:21 Lední medvídek Paddles (8)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (19)
- 07:47 Caillou (11)
- 07:58 Caillou (12)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (11)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (12)
- 08:35 Doodleboo (20)
- 08:40 Doodleboo (21)
- 08:45 Doodleboo (22)
- 08:50 Doodleboo (23)
- 08:55 Doodleboo (24)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (21)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (22)
- 09:30 Hurá za hádankou (12)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (16)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (17)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (18)
- 10:11 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (11)
- 10:19 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (12)
- 10:28 Učíme se s kamarádem Timmym (11)
- 10:33 Učíme se s kamarádem Timmym (12)
- 10:40 Harry a jeho dinosauři (11)
- 10:51 Harry a jeho dinosauři (12)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (19)
- 11:16 Pettson a Fiškus (11)
- 11:27 Pettson a Fiškus (12)
- 11:40 Grisu (31)
- 11:50 Grisu (32)
- 12:03 Daisy a Ollie (16)
- 12:10 Daisy a Ollie (17)
- 12:17 Daisy a Ollie (18)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (2)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (3)
- 12:52 Bing (59)
- 13:00 Bing (60)
- 13:08 Bing (61)
- 13:20 Trojčata (57)
- 13:27 Trojčata (58)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (24)
- 13:58 Chuggington - velké úkoly (18)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (19)
- 14:08 Chuggington - velké úkoly (20)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (14)
- 14:22 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (15)
- 14:31 Učíme se s kamarádem Timmym (8)
- 14:36 Harry a jeho dinosauři (14)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (15)
- 15:00 Kipper (1)
- 15:09 Kipper (2)
- 15:19 Simon (6)
- 15:25 Lední medvídek Paddles (8)
- 15:38 Woozle a Pip (6)
- 15:45 Tilda (13)
- 15:52 Tilda (14)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (6)
- 16:15 Pettson a Fiškus (6)
- 16:29 Caillou (13)
- 16:40 Caillou (14)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (6)
- 17:12 Doodleboo (21)
- 17:17 Doodleboo (22)
- 17:22 Doodleboo (23)
- 17:27 Doodleboo (24)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (45)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (46)
- 18:01 Lokomotiva Tomáš: Diesel má slavný den
- 19:04 Lední medvídek Paddles (6)
- 19:17 Pettson a Fiškus (6)
- 19:33 Grisu (29)
- 19:43 Grisu (30)
- 19:55 Simon (29)
- 20:00 Simon (30)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (34)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (28)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (29)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (2)
- 20:57 Tilda (11)
- 21:04 Tilda (12)
- 21:12 Kipper (3)
- 21:21 Kipper (4)
- 21:31 Caillou (11)
- 21:42 Caillou (12)
- 21:55 Chuggington (6)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (48)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (49)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (22)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (23)
- 23:05 Bing (40)
- 23:12 Bing (41)
- 23:20 Bing (42)
- 23:27 Bing (43)
- 23:35 Bing (44)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (5)
- 23:47 Oswald (23)
- 23:59 Oswald (24)
- 00:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Spací tanec)
- 00:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Mazlíčci vs. otrapové)
- 00:20 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 1. část)
- 00:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Tábor jeskynního medvěda 2. část)
- 00:45 Mia a já IV (Co ti poví zrcadla)
- 01:05 Mia a já IV (Fialová jeskyně)
- 01:30 Agentka 203 (Gorp-Gorp)
- 01:55 Agentka 203 (Časová kapsle)
- 02:20 Idefix a smečka Nepoddajných (49)
- 02:30 Idefix a smečka Nepoddajných (50)
- 02:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kytara)
- 02:45 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Brýle)
- 02:50 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kuličkové pero)
- 03:05 Život s tátou (49)
- 03:15 Život s tátou (50)
- 03:25 Život s tátou (51)
- 03:35 Život s tátou (52)
- 03:50 Idefix a smečka Nepoddajných (49)
- 04:00 Idefix a smečka Nepoddajných (50)
- 04:10 Idefix a smečka Nepoddajných (51)
- 04:20 Idefix a smečka Nepoddajných (52)
- 04:35 Agentka 203 (Obří Quigley)
- 05:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Hledá se Dinkleman)
- 05:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Divoké způsoby zdivočelého vlka)
- 05:20 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Guma)
- 05:25 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Medvídek)
- 05:35 Mia a já IV (Souboj draků)
- 06:00 Upovídaná Marta (Marta vymýšlí hrdinu/ Fanoušek Marta)
- 06:30 Croodsovi - Rodinný strom (1)
- 07:00 Lovecká sezona - Volání divočiny (Domácí práce a mír)
- 07:10 Lovecká sezona - Volání divočiny (Zhypnotizovaný Weenie)
- 07:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 07:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 07:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 18:00 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Toaleta)
- 18:05 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Malování)
- 18:10 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Knížka)
- 18:30 Mimi šéf: zpátky ve hře II (Plán hry)
- 19:00 Dobrodružství Kocoura V Botách II (Hodit Si Mincí)
- 19:30 Lovecká sezona - Volání divočiny (Palácový tábor)
- 19:40 Lovecká sezona - Volání divočiny (Je to skutečný McSquizzy?)
- 20:00 Barbie a Stacie zachraňují
- 21:05 Máša a Medvěd V (Medový den)
- 21:13 Máša a Medvěd V (Houbový déšť)
- 21:30 Mia a já IV (Náhrada)
- 22:00 Mia a já IV (Proradný hadí muž)
- 22:30 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Čokoláda)
- 22:35 Byla jednou jedna… Věc (Byla jedna jedna… Fotbal)
- 22:40 Byla jednou jedna… Věc (Byla jednou jedna… Kolo)
- 23:00 Idefix a smečka Nepoddajných (17)
- 23:10 Idefix a smečka Nepoddajných (18)
- 23:30 Život s tátou (19)
- 23:40 Život s tátou (20)
- 04:00 From Night to Day (Starry Nights)
- 04:30 From Night to Day (Magic Stars)
- 05:00 Rise & Shine with BabyTV Friends (Charlie & the Alphabet)
- 05:30 Rise & Shine with BabyTV Friends (Songs & Rhymes)
- 06:00 Good-Morning Stretch (Songs & Rhymes)
- 06:30 Good-Morning Stretch (Stick with Mick)
- 07:00 Start your day with BabyTV's Friends (Snowies: Fun & Frosty Guessing Games)
- 07:30 Tutti Frutti and other stories (Tutti Frutti)
- 22:00 Dreamy Nights (Twilight)
- 22:30 Dreamy Nights (Twilight)
- 23:00 Dreamy Nights (Flowers)
- 23:30 Dreamy Nights (Good Night)
- 05:00 Ranní ptáčata
- 07:00 Já jsem budík budíček
- 08:00 Sing a song
- 09:00 Pějme písně dokola
- 12:00 Hvězdy a hvězdičky
- 13:00 Pějme písně dokola
- 16:00 Hvězdy a hvězdičky
- 17:00 Sing a song
- 18:00 Pějme písně dokola
- 19:00 Hvězdy a hvězdičky
- 20:00 Pějme písně dokola
- 21:00 Sing a song
- 22:00 Malí nezbedníci
- 00:00 Ostrov Hajaju (7)
- 00:10 Kikoriki (25)
- 00:20 Flopy (101)
- 00:35 Šmolkovia (14)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier (47)
- 01:10 Esá z pralesa (17)
- 01:25 Apollo a veselé chrobáčiky (20)
- 01:35 Volám sa Caillou V (5)
- 02:00 Dumper a Skoop (10)
- 02:15 Panda a Krash (12)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (1)
- 02:55 Myšiak Anatole (17)
- 03:20 Monchhichi II (33)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky V (1)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára II (8)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (25)
- 04:20 Malý medvedík (37)
- 04:45 Ruby z dúhy II (26)
- 05:10 Bob staviteľ II (6)
- 05:25 Ocko hrdina (24)
- 05:30 Duda a Dada (18)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (23)
- 05:55 Máša a medveď (85)
- 06:05 Teletubbies (Časť druhá)
- 06:15 Zvedavkovci (16)
- 06:30 Ocko hrdina (25)
- 06:35 Zábavné zvieratká (7)
- 06:45 Bob staviteľ II (7)
- 06:55 Ovečka Shaun (31)
- 07:00 Maličké príšerky (13)
- 07:05 Požiarnik Sam: Norman Price a záhada na oblohe (1)
- 08:10 Panda a Krash (12)
- 08:25 Flopy (102)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (20)
- 08:55 Telka Strýka Baltazára II (8)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (24)
- 09:15 Slnečný Rej (17)
- 09:25 Esá z pralesa (17)
- 09:35 Veselé zajačiky V (8)
- 09:40 Ruby z dúhy II (26)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky V (1)
- 10:20 Bob staviteľ II (8)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Maličké príšerky (14)
- 10:55 Zvedavkovci (17)
- 11:10 Monchhichi II (33)
- 11:20 Môj malý dinosaurus V (2)
- 11:25 Malý medvedík (37)
- 11:50 Dumper a Skoop (10)
- 12:00 Eggy Pops (10)
- 12:05 Maličké príšerky (15)
- 12:10 Smejko a Tanculienka II (15)
- 12:15 Ovečka Shaun (32)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste II (17)
- 12:30 Polly Pocket (11)
- 12:35 Flopy (103)
- 12:50 Ruby z dúhy (1)
- 13:15 Myšiak Anatole (17)
- 13:40 Malý silák Bheem (26)
- 13:45 Veselé zajačiky V (9)
- 13:50 Panda a Krash (13)
- 14:00 Vesmírny ranger Roger (Časť prvá)
- 14:15 Dumper a Skoop (11)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier (48)
- 14:40 Maličké príšerky (16)
- 14:45 Máša a medveď (86)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (35)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky V (2)
- 15:20 Esá z pralesa (18)
- 15:35 Volám sa Caillou - špeciál (2)
- 16:30 Príbehy z nočnej záhrady (5)
- 17:00 Bob staviteľ II (9)
- 17:15 Ovečka Shaun (33)
- 17:25 Požiarnik Sam VI (21)
- 17:35 Ruby z dúhy (2)
- 18:00 Volám sa Caillou V (5)
- 18:25 Drobčekovia (6)
- 18:40 Ovečka Shaun (34)
- 18:50 Flopy (104)
- 19:10 Maličké príšerky (17)
- 19:15 Zvedavkovci (18)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (6)
- 19:45 Máša a medveď (87)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (17)
- 20:05 Esá z pralesa (19)
- 20:15 Bob staviteľ II (10)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (22)
- 20:40 Slnečný Rej (18)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (36)
- 21:05 Apollo a veselé chrobáčiky (20)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (25)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (9)
- 22:05 Monchhichi II (34)
- 22:15 Myšiak Anatole (18)
- 22:40 Dobrodružstvá z farmy (9)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (11)
- 23:10 Príbehy dvoch myší II (1)
- 23:35 Mášine rozprávky (1)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste II (18)
- 23:45 Veselé zajačiky V (10)
- 23:50 Duda a Dada (19)
- 00:00 Zprávy
- 00:30 Interview
- 00:40 Interview
- 01:00 Zprávy
- 01:30 Interview
- 01:40 Putování po památkách
- 02:00 Zprávy
- 02:30 Interview
- 02:40 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:30 Plzeň v kostce
- 03:40 Ztráty a nálezy
- 04:00 Zprávy
- 04:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 04:40 Interview
- 05:00 Zprávy
- 05:30 Interview
- 05:40 Interview
- 06:00 Zprávy
- 06:30 Interview
- 06:40 Putování po památkách
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Interview
- 07:40 Týden v regionech
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Plzeň v kostce
- 08:40 Ztráty a nálezy
- 09:00 Zprávy
- 09:30 Jak žije Plzeňský kraj
- 09:40 Interview
- 12:00 Zprávy
- 12:30 Interview
- 12:40 Týden v regionech
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Plzeň v kostce
- 13:40 Ztráty a nálezy
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Interview
- 16:40 Putování po památkách
- 17:00 Zprávy
- 17:33 Ekologika
- 17:37 Studio Z
- 17:48 Cyklotoulky
- 18:00 Zprávy
- 18:33 Plzeň v kostce
- 18:42 Karlovy Vary v kostce
- 18:47 Studio Z
- 18:56 Rozhovory z ringu
- 19:00 Zprávy
- 19:33 Jak žije Plzeňský kraj
- 19:39 Primátor osobně!
- 19:49 Studio Z
- 20:00 Zprávy
- 20:33 Ztráty a nálezy
- 21:00 Zprávy
- 21:34 Týden v regionech
- 21:56 Illegal zprávy
- 22:00 Zprávy
- 22:33 Ekologika
- 22:37 Studio Z
- 22:48 Cyklotoulky
- 23:00 Zprávy
- 23:33 Plzeň v kostce
- 23:42 Karlovy Vary v kostce
- 23:47 Studio Z
- 23:56 Rozhovory z ringu
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 Vysílání 00:00 - 04:00
- 04:00 Vysílání 04:00 - 06:00
- 06:00 Vysílání 06:00 - 08:00
- 08:00 Vysílání 08:00 - 10:00
- 10:00 Vysílání 10:00 - 12:00
- 12:00 Vysílání 12:00 - 14:00
- 14:00 Vysílání 14:00 - 16:00
- 16:00 Vysílání 16:00 - 18:00
- 18:00 Vysílání 18:00 - 20:00
- 20:00 Vysílání 20:00 - 22:00
- 22:00 Vysílání 22:00 - 00:00
- 00:00 BBC News
- 00:30 Talking Business
- 01:00 BBC News
- 01:30 The Travel Show (Antarctica: The Frozen Frontier - Part 2)
- 02:00 BBC News
- 02:30 Click
- 03:00 BBC News
- 03:30 Discovering the World's Culture (Turkey's Mythical Mardin)
- 04:00 BBC News
- 04:30 Influential with Katty Kay (Lindsey Vonn)
- 05:00 BBC News
- 05:30 The Media Show
- 06:00 BBC News
- 06:30 The Travel Show (Antarctica: The Frozen Frontier - Part 2)
- 07:00 BBC News
- 07:30 Thief at the British Museum
- 08:00 BBC News
- 08:30 Click
- 09:00 BBC News
- 09:30 Discovering the World's Culture (Turkey's Mythical Mardin)
- 10:00 BBC News
- 11:00 BBC News
- 11:30 Burning Sun: Exposing the Secret K-pop Chat Groups (2)
- 12:00 BBC News
- 12:30 Talking Business
- 13:00 BBC News
- 13:30 Thief at the British Museum
- 16:00 BBC News
- 16:30 The Media Show
- 17:00 BBC News
- 17:30 Influential with Katty Kay (Lindsey Vonn)
- 18:00 BBC News
- 19:00 BBC News
- 19:30 Thief at the British Museum
- 20:00 BBC News
- 20:30 Click
- 21:00 BBC News
- 21:30 The Travel Show (Antarctica: The Frozen Frontier - Part 2)
- 22:00 BBC News
- 23:00 BBC News
- 23:30 Burning Sun: Exposing the Secret K-pop Chat Groups (2)
- 14:00 First Of All With Victor Blackwell
- 15:00 Smerconish
- 16:00 The Chris Wallace Show
- 17:00 The Amanpour Hour
- 18:00 World Sport
- 18:30 Special
- 19:00 CNN Newsroom Saturday (Saturday, July 6, 2024 1PM)
- 22:00 CNN Newsroom Saturday (Saturday, July 6, 2024 4PM)
- 23:00 World Sport
- 23:30 Inside Africa
- 00:30 BASIQUE, LES SESSIONS
- 00:40 TV5MONDE, LE JOURNAL AFRIQUE
- 01:10 MÉTÉO
- 01:15 FORT BOYARD 2023, TOUJOURS PLUS FORT !
- 02:15 ENCRÉ DANS LA PEAU
- 02:40 UN VRAI SELFIE
- 03:00 LES FEMMES PRÉFÉRENT EN RIRE
- 04:00 POPULATION D'AFRIQUE
- 04:30 C DANS L'AIR
- 05:35 Á BON ENTENDEUR
- 06:00 NOMADE
- 06:30 STOEMP PEKET ET DES RAWETTES
- 07:05 GARDIENS DE LA FORET
- 08:00 LE JOURNAL DE RADIO-CANADA
- 08:25 TV5MONDE, LE JOURNAL
- 08:40 IL ÉTAIT UNE FOIS... CES DRÔLES D'OBJETS
- 08:45 FOOT GO
- 08:50 LES QUIQUOI
- 08:55 L'IMAGIER ANIMÉ DE KOUMI
- 09:05 TAFFY
- 09:10 GIGANTOSAURUS
- 09:20 GIGANTOSAURUS
- 09:30 LE PETIT GEEK
- 09:40 LA PETITE POKOU
- 09:50 RUNES
- 10:15 LES P'TITS DIABLES
- 10:30 SILENCE, ÇA POUSSE !
- 11:30 TENDANCE XXI
- 12:05 LE GRAND JT DES TERRITOIRES
- 12:35 LES 100 LIEUX QU'IL FAUT VOIR
- 13:30 LE JOURNAL DE LA RTBF
- 18:00 64' LE MONDE EN FRANÇAIS - 1RE PARTIE
- 18:25 MÉTÉO
- 18:30 L'INVITÉ
- 18:40 ÉCHAPPÉES BELLES
- 20:15 RESTONS NATURE
- 20:25 TRANSAT QUÉBEC SAINT-MALO 2024 - RÉSUMÉ QUOTIDIEN
- 20:30 LE JOURNAL DE FRANCE 2
- 20:55 MÉTÉO
- 21:00 TOUT LE SPORT - TOUR DE FRANCE 2024
- 21:10 TARATATA 100% LIVE
- 23:25 LE JOURNAL DE LA RTS
- 23:45 MÉTÉO
- 23:50 JE SUIS NÉ Á 17 ANS
- 00:00 Štúdio TA3
- 00:30 Hl. správy-záznam
- 01:00 Šport+
- 01:30 Hl. správy-záznam
- 02:00 Správy/Štúdio TA3
- 02:30 Štúdio TA3
- 03:00 Správy/Štúdio TA3
- 03:30 Hl. správy-záznam
- 04:00 Záznam TB/Štúdio TA3
- 05:00 Hl. správy-záznam
- 05:30 Záznam TB/Štúdio TA3
- 06:00 Správy
- 06:30 Šport+
- 07:00 Správy
- 07:30 Týždeň vo filme-1965
- 08:00 Správy
- 08:30 Svet technológií
- 08:45 Štúdio TA3
- 09:00 Správy
- 09:30 Dobré správy
- 10:00 Správy
- 10:30 Štúdio TA3
- 11:00 Správy
- 11:30 Štúdio TA3
- 12:00 Žurnál
- 12:20 Šport
- 12:30 Štúdio TA3
- 13:00 Správy
- 13:30 Štúdio TA3
- 14:00 Správy
- 14:30 Biznis
- 14:45 Štúdio TA3
- 15:00 Správy
- 15:30 Zdravie na TA3
- 16:00 Žurnál
- 16:20 Šport
- 16:30 Európa dnes a zajtra
- 17:00 Správy
- 17:30 Motoring
- 18:00 Očami cestovateľa
- 18:15 Štúdio TA3
- 18:30 Hlavné správy
- 18:55 Šport
- 19:10 Vzdelávanie v 21. storočí
- 19:30 Záchranári
- 20:00 Správy/Štúdio TA3
- 20:30 Ide o nás
- 21:00 Správy
- 21:30 Showbiz
- 22:00 Správy
- 22:30 Šport+
- 23:00 Správy
- 23:30 Hl. správy-záznam
- 10:00 Sky News Today
- 10:30 Sky News Including FYI
- 11:00 Sky News Today
- 11:30 Politics Hub
- 12:00 Sky News Today
- 14:30 Politics Hub
- 15:00 Sky News Today
- 15:30 The Climate Show with Tom Heap
- 16:00 Sky News Today
- 16:30 Sky News Including FYI
- 17:00 The News Hour with Jonathan Samuels
- 19:00 Sky News
- 19:30 The Climate Show with Tom Heap
- 20:00 Sky News
- 20:30 UK Tonight Highlights
- 21:00 Sky News
- 21:30 Politics Hub
- 22:00 Sky News At 10 With Gillian Joseph
- 22:30 Press Preview
- 23:00 Sky News
- 23:30 Press Preview
- 00:00 NEWS (546)
- 00:10 THE WORLD THIS WEEK (3)
- 00:53 SHORT CUTS 2024
- 01:00 NEWS (115)
- 01:15 FRENCH CONNECTIONS (3)
- 01:21 FOCUS ALONE
- 01:30 BULLETIN (73)
- 01:45 ARTS24 (15)
- 02:00 NEWS (116)
- 02:15 ACCESS ASIA (3)
- 02:30 BULLETIN (74)
- 02:45 EYE ON AFRICA (30)
- 03:00 NEWS (117)
- 03:10 THE WORLD THIS WEEK (3)
- 03:53 SHORT CUTS 2024
- 04:00 NEWS (118)
- 04:15 ACROSS AFRICA (3)
- 04:30 BULLETIN (75)
- 04:45 SCOOP (3)
- 05:00 NEWS (119)
- 05:15 EYE ON AFRICA (30)
- 05:30 BULLETIN (76)
- 05:45 ARTS24 (15)
- 06:00 NEWS (120)
- 06:20 SPORTS SATURDAY
- 06:30 BULLETIN (77)
- 07:00 NEWS (121)
- 07:15 INTRODUCTION (85)
- 07:16 THE WORLD THIS WEEK (3)
- 08:00 NEWS (122)
- 08:30 BULLETIN (78)
- 09:00 NEWS (123)
- 09:15 GUEST OF THE DAY DIRECT
- 09:30 BULLETIN (79)
- 10:00 NEWS (124)
- 10:15 INTRODUCTION (86)
- 10:16 ACCESS ASIA (3)
- 10:30 BULLETIN (80)
- 10:45 INTRODUCTION (87)
- 10:46 THE OBSERVERS (3)
- 10:52 FOCUS ALONE
- 11:00 NEWS (125)
- 11:09 INTRODUCTION (88)
- 11:10 REVISITED (2)
- 11:30 BULLETIN (81)
- 11:39 INTRODUCTION (89)
- 11:40 TETE A TETE (6)
- 11:52 FOCUS ALONE
- 12:00 NEWS (126)
- 12:15 INTRODUCTION (90)
- 12:16 ARTS24 (13)
- 12:30 BULLETIN (82)
- 12:45 INTRODUCTION (91)
- 12:46 FOCUS ALONE
- 12:51 SPORTS WE
- 13:00 NEWS (127)
- 13:15 GUEST OF THE DAY DIRECT
- 13:30 NEWS (128)
- 13:45 THE 51% (3)
- 14:00 NEWS (129)
- 14:14 INTRODUCTION (92)
- 14:15 A WEEK IN FRANCE (3)
- 14:30 NEWS (130)
- 14:45 THE REPORTER'S WEEK (3)
- 15:00 NEWS (131)
- 15:09 INTRODUCTION (93)
- 15:10 FOCUS (STAND ALONE) (6)
- 15:15 ACCESS ASIA (3)
- 15:30 BULLETIN (83)
- 15:39 INTRODUCTION (94)
- 15:40 REVISITED (2)
- 16:00 NEWS (132)
- 16:14 INTRODUCTION (95)
- 16:15 FRENCH CONNECTIONS (3)
- 16:21 FASHION (3)
- 16:30 BULLETIN (84)
- 16:44 INTRODUCTION (96)
- 16:45 ARTS24 (12)
- 17:00 NEWS (133)
- 17:14 INTRODUCTION (97)
- 17:15 ACROSS AFRICA (3)
- 17:30 BULLETIN (85)
- 17:44 INTRODUCTION (98)
- 17:45 TETE A TETE (6)
- 18:00 NEWS (134)
- 18:15 TOP STORY
- 18:30 NEWS (135)
- 18:45 GLOBAL GRID
- 19:00 NEWS (136)
- 19:13 INTRODUCTION (99)
- 19:15 TALKING EUROPE (3)
- 19:30 BULLETIN (86)
- 19:43 INTRODUCTION (100)
- 19:45 TALKING EUROPE (3)
- 20:00 NEWS (137)
- 20:15 INTRODUCTION (101)
- 20:16 FRENCH CONNECTIONS (3)
- 20:22 FOCUS (STAND ALONE) (5)
- 20:30 BULLETIN (87)
- 20:45 INTRODUCTION (102)
- 20:46 FRANCE IN FOCUS (3)
- 21:00 NEWS (138)
- 21:15 GLOBAL GRID
- 21:21 SPORTS SATURDAY
- 21:30 NEWS (139)
- 21:45 A WEEK IN FRANCE (3)
- 22:00 NEWS (140)
- 22:15 REPORTERS (5)
- 22:30 NEWS (141)
- 22:45 THE REPORTER'S WEEK (3)
- 23:00 NEWS (142)
- 23:15 INTRODUCTION (103)
- 23:16 SPORTS SATURDAY 1
- 23:30 BULLETIN (88)
- 23:45 INTRODUCTION (104)
- 23:46 ARTS24 (15)