Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Zelenáč III (10)
- 01:05 Zelenáč III (11)
- 02:00 Zelenáč III (12)
- 02:45 Brousko III (66)
- 03:35 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Brousko III (65)
- 12:10 Teleshop (1)
- 12:25 Brousko III (66)
- 13:30 Návrat do života II (12)
- 14:45 Návrat do života II (13)
- 15:55 Zelenáč III (13)
- 16:55 Zelenáč III (14)
- 17:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (1)
- 18:45 Návrat do života II (13)
- 19:55 Profil zločinu II (1)
- 21:00 Profil zločinu II (2)
- 22:05 Profil zločinu II (3)
- 23:05 Brousko III (67)
- 01:40 Anarchisti
- 03:25 Route Irish
- 12:10 Renoir
- 14:10 Na Mléčné dráze
- 16:20 Nocturama
- 18:35 Letní sen
- 20:15 Pyroman
- 22:00 Obchod pro sebevrahy
- 23:25 Anarchisti
- 00:00 O bozích a lidech
- 02:05 Rimini
- 04:10 O bozích a lidech
- 08:30 Emigranti
- 11:05 Brankář
- 15:15 Ztracené Iluze
- 19:55 Tralala
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 MalinyJAMológia (Divočák)
- 06:05 Kikirikí
- 06:20 Sníček (7)
- 06:30 Zabij nudu!
- 06:35 Staré pověsti české (11)
- 06:50 Bílý tesák (Narození)
- 06:55 Já Baryk (Já Baryk a můj čáp)
- 07:10 O Dorotce (Dorotka a pštros)
- 07:20 Mach a Šebestová (Páni tvorstva)
- 07:35 O Mikešovi (Mikeš na hruškách)
- 07:40 Pojďte pane, budeme si hrát (Nazdar, kedlubny)
- 07:55 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 10:15 Třetí skoba pro Kocoura
- 11:40 Kinosál
- 12:00 Zlatá Kateřina
- 14:00 Šakalí léta
- 16:00 Osud jménem Kamila
- 17:40 Kinosál
- 20:00 Setkání v červenci
- 21:30 Lev a písnička
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Železný dědek
- 23:25 Filmové minuty
- 23:40 Teleshopping
- 00:25 Biblické záhady (Hřebíky kříže)
- 01:05 První civilizace (Náboženství)
- 02:00 Pouště a lidé (Vnitrozemí Austrálie)
- 02:50 Svět duchů (Lord Eldon)
- 03:35 Bitva o Británii
- 10:20 Pouště a lidé (Vnitrozemí Austrálie)
- 11:50 Historie Pompejí
- 16:45 Skutečné létající talíře
- 13:00 Velký mor roku 1666 (3)
- 14:15 Teleshopping
- 15:20 Za Werichem na Kampu
- 20:00 Tutanchamonova kletba
- 21:05 Neznámé památky
- 21:40 Počátky válečných vůdců
- 01:45 Babylon A.D.
- 03:20 Naprostá sebedůvěra
- 04:50 Close Up III (2)
- 05:15 Close Up III (6)
- 05:45 Zoom In - Doctor Strange in the Multiverse of Madness
- 05:50 Zoom In - Thor: Love and Thunder
- 06:00 Ultimate Countdown: Top Ten - Greatest Action Heroes
- 06:10 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Creatures
- 06:25 Close Up III (7)
- 07:00 Close Up III (15)
- 07:30 Nestanu se tvojí ženou
- 11:00 Bílá paní
- 14:20 Hádej kdo?
- 16:10 40 dnů a 40 nocí
- 17:50 Po čem ženy touží
- 20:00 Revenant Zmrtvýchvstání
- 22:20 Oko za oko
- 23:55 Resident Evil: Odveta
- 04:00 Stíny minulosti
- 05:30 Close Up III (13)
- 06:00 Rok jedna
- 07:50 Zelňačka
- 09:50 Galaxy Quest
- 11:35 Kdyby tisíc klarinetů
- 13:55 Hunger Games
- 16:15 Nečistá hra
- 18:15 Mejdan v Las Vegas
- 20:00 Bod zlomu
- 22:00 Torrente: Blbec jménem zákona
- 23:40 Prvotní vztek
- 01:10 Comedy Club IV (3)
- 01:40 Comedy Club IV (4)
- 02:10 Svatba na Jamajce
- 08:25 Tučňáci z Madagaskaru II (34)
- 08:55 Spongebob v kalhotách (15)
- 09:25 Spongebob v kalhotách (16)
- 09:55 Spongebob v kalhotách (17)
- 10:25 Spongebob v kalhotách (18)
- 10:55 Spongebob v kalhotách (19)
- 11:25 Spongebob v kalhotách (20)
- 11:55 Burani ve městě
- 13:50 Lítám v tom
- 16:00 Spongebob v kalhotách
- 17:55 Ježek Sonic
- 20:00 Lásce na stopě
- 22:00 Nájemník na zabití
- 23:40 Comedy Club IV (8)
- 04:00 Off The Grid (Wild Atlantic Way 2, Ireland)
- 04:30 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Nagtibba)
- 05:00 Backpack (Acre, Israel)
- 05:30 Xplore Philippines (Cebu)
- 06:00 Quest (Delhi 3, India)
- 06:30 Viajar Mexico (Campeche, Mexico)
- 07:00 Off The Grid (Wild Atlantic Way 3, Ireland)
- 07:30 Travel Diaries Of Healer and Rohan (Kanatal)
- 08:00 Backpack (Nazareth, Israel)
- 08:30 The Savvy Nomad (Bangkok)
- 09:00 Quest (Amritsar, India)
- 09:30 Viajar Mexico (Merida, Mexico)
- 14:00 Backpack (Eilat, Israel)
- 14:30 The Savvy Nomad (Chiang Rai)
- 15:00 Quest (Rewa, India)
- 15:30 Viajar Mexico (Tulum, Mexico)
- 16:45 Gladiátoři (Napajedlo)
- 17:40 Gladiátoři (Divoké pobřeží)
- 20:25 Evoluce Země (Země)
- 21:20 Evoluce Země (Ostrovy)
- 22:15 Evoluce Země (Žár)
- 23:10 Gladiátoři (Napajedlo)
- 04:25 Chris Hemsworth na pláži žraloků
- 05:11 Království opů: Bitevní linie
- 06:00 Australský kovboj III (Místo lovu I.)
- 06:21 Australský kovboj III (Místo lovu II.)
- 06:42 Australský kovboj III (Krokodýli u řeky)
- 07:04 Skvělá farma doktora Pola (Přichází zima)
- 07:25 Skvělá farma doktora Pola (Chyťte ovečky)
- 07:46 Něco mě kouslo! (Kde je máma?)
- 08:28 Tajemství chobotnic (Myslitelé)
- 09:10 Super útesy
- 09:53 Něco mě kouslo! (Kde je máma?)
- 00:00 Narkobaroni a jejich pád (Cíl číslo jedna)
- 00:45 Továrna na jídlo V (Jídlo na palubě)
- 01:08 Továrna na jídlo V (Dobrou chuť!)
- 01:30 Továrna na jídlo V (Rudé potěšení)
- 01:52 Továrna na jídlo V (Dobře promazaná kolínka)
- 02:15 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (5)
- 03:00 Zabezpečení letiště: Peru a Brazílie VI (6)
- 03:45 Vteřiny před katastrofou IV (Výbuch v ropné rafinérii)
- 00:05 Vražedný národ II (4)
- 00:45 Tragédie v na stadionu Heysel (5)
- 01:40 Auta snů pod lupou (5)
- 02:30 Záchranáři - Norsko (1)
- 02:55 Vražedný národ II (4)
- 03:35 Sedmihradsko - za sikulskou branou (1)
- 08:55 S tátou kolem světa III (3)
- 09:20 S tátou kolem světa III (4)
- 09:45 Jak je vidí ptáci (3)
- 14:10 Poslední dny Pompejí (1)
- 15:10 Poslední dny Pompejí (2)