Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:10 Objektiv
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:10 Na forbíně TM
- 01:50 Pec nám...
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Bílé samoty)
- 05:15 Etiketa (Obsluha)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Nevěsta
- 07:00 Kterak Honza ze zámku utekl
- 07:35 Vo Brikitě
- 08:15 Úsměvy Jiřího Langmajera
- 08:55 Slovácko sa nesúdí (3)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (4)
- 10:20 Walker: Independence (7)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Nevěsta z obrázku
- 14:05 Rozsudky soudce Ooky
- 15:10 Sestřičky růží
- 15:50 Příkopy (5)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Dvanáct měsíčků
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:40 Charley Varrick
- 02:25 Před půlnocí
- 02:55 Šetlík Jiří, historik umění
- 03:10 To mě baví
- 03:35 Ta naša kapela
- 04:00 Historie.cs
- 04:55 Kam k nám (3)
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Tajemství britských královských paláců (6)
- 06:45 Divoká Austrálie (V zemi vombatů)
- 07:35 Evropa z výšky (Nizozemsko)
- 10:10 Letecké katastrofy (Klamné zdání)
- 10:55 Kontejnerová loď XXL
- 11:45 Krásy evropského pobřeží (Golfský proud)
- 11:55 Mandrin
- 20:00 Nedotknutelní
- 21:55 Django střílí první
- 23:30 Slunce rošťáků
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Události, komentáře
- 08:05 Zprávy
- 08:30 BILANCE: Klimatická nouze
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Objektiv
- 09:33 Archiv ČT24 (Hloubky a hlubiny)
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Zkraje
- 13:30 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:26 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Kdopak by se Kafky bál)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24 (Restaurace a jídelny.)
- 22:31 Pozor! Státní hranice
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 07:00 Tour de France 2024 (Tour de France)
- 07:40 Panorama
- 04:00 Jak se staví sen
- 05:05 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Velké putování Bolka a Lolka
- 06:20 M.A.S.H (189)
- 06:40 M.A.S.H (190)
- 07:05 M.A.S.H (191)
- 07:25 M.A.S.H (192)
- 07:55 M.A.S.H (193)
- 08:25 M.A.S.H (194)
- 09:00 Autosalon.tv
- 10:20 7 pádů Honzy Dědka
- 11:25 Kdo se ptá?
- 12:30 Máme rádi Česko
- 14:20 Jana Eyrová
- 16:40 Karel a já
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:40 Disturbia
- 00:20 Simpsonovi II (Kdo s koho)
- 00:45 Simpsonovi II (Homer maskotem)
- 01:15 Simpsonovi II (Golfová společnost)
- 01:45 Simpsonovi II (Bart kazisvět)
- 02:15 Jmenuju se Earl IV (Slovo Boží)
- 02:40 Jmenuju se Earl IV (Případ záhadného zmizení ve městě Camden - 1. část)
- 03:00 ESCAPE
- 03:55 Spartakus: Válka zatracených (Rozdělené cesty)
- 05:00 Autosalon.tv
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:15 Těžká dřina
- 06:40 Top Gear II (7)
- 07:30 Top Gear II (1)
- 08:35 Top Gear II (2)
- 09:45 Top Gear II (8)
- 10:45 Top Gear II (9)
- 22:30 Loď duchů
- 04:45 Sběratelé kostí VIII (Hrdina bez domova)
- 05:40 Noční Praha
- 06:00 Policie v akci
- 06:40 Closer: Nové případy V (Vina)
- 07:20 V plamenech II (Nepříjemné rozhovory)
- 00:35 Fargo
- 02:40 Spolujízda
- 04:25 Námořní vyšetřovací služba XII (San Dominick)
- 05:20 M.A.S.H
- 06:00 Nad krajinou
- 06:05 M.A.S.H
- 06:30 M.A.S.H
- 06:50 M.A.S.H
- 07:15 Námořní vyšetřovací služba XII (Mládeži nepřístupno)
- 11:15 Poslední bohatýr
- 13:30 Kdekoli, jen ne tady
- 15:45 Velký
- 17:50 Štěstí je krásná věc
- 20:00 Honba za diamantem
- 22:15 Vulkán v Los Angeles
- 04:45 Jak se staví sen - extra
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:25 Teď vaří šéf!
- 07:00 Britská královská rodina a její skandály (1)
- 10:40 Receptář prima nápadů
- 11:35 Libovky Pepy Libického
- 20:00 Ošklivé tajemství
- 21:45 1. MISE (Muži v ofsajdu)
- 23:00 Inkognito
- 06:00 Panáček Paneláček (Citrón z Jižního města)
- 06:05 Prasátko Peppa V
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:20 Kámoši hafíci (13)
- 06:45 Pošťák Pat
- 07:00 Ovečka Shaun
- 07:10 Tlapková patrola VIII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:05 Tamtam
- 09:25 Alice Miranda: Královský vánoční ples
- 10:50 Bob a Bobek na cestách (Malý Činginschán)
- 10:55 Fazolčina kavárna
- 11:20 Nejkrásnější dar
- 11:55 Kiwi a Strit III
- 12:00 My holky z Městečka (2)
- 12:30 Štaflík a Špagetka
- 12:40 Kočky netančí
- 13:50 Šikulové
- 14:20 Když Bitz a Bob kutí: Závod s návody
- 14:45 Kiwi a Strit III
- 14:50 Zuza v zahradách
- 15:05 Šmoulové
- 15:30 Fazolčina kavárna
- 15:55 Dynotrax Turbo
- 16:15 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:40 Tlapková patrola VIII
- 17:00 Ovečka Shaun
- 17:10 MasterChef Junior VIII (7)
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a televizor)
- 18:55 Kámoši hafíci (14)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (10)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Malý Činginschán)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 01:10 Lolita, nepochopená fantazie
- 02:05 Taneční příběhy Darii Klimentové (3)
- 02:35 Hudební toulky s Ladislavem Smoljakem
- 02:55 BRAVO! Pavel Haas Quartet
- 03:25 Webdesign
- 03:50 Divadlo žije!
- 04:15 Uchem jehly
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Beatles, indické dobrodružství
- 21:50 Elvis (2)
- 23:15 Cirque du Soleil: Quidam
- 12:00 Neuvěřitelné dorty (9)
- 12:30 Neuvěřitelné dorty (10)
- 12:50 VIP Prostřeno!
- 14:15 Farmář hledá ženu SK
- 15:40 Neuvěřitelné dorty (11)
- 04:35 Rodinná pouta (Shledání)
- 05:40 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:05 Karolína, domácí kuchařka
- 06:30 Nikdo není dokonalý
- 07:25 Columbo (Vražda škodí zdraví)
- 14:35 Rodinná pouta (Máj)
- 15:40 1. MISE (Kde je to jelito?)
- 16:55 Nikdo není dokonalý
- 18:00 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:05 Nikdo není dokonalý
- 23:10 Jak se staví sen - extra
- 01:00 K věci
- 01:20 Prima HISTORIE
- 01:40 Prima Česko
- 02:10 Prima Svět
- 02:45 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:15 Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka
- 04:25 K věci
- 04:50 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Zprávy
- 07:25 Prima Česko
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Prima ARCHIV
- 08:40 Prima MĚSTO
- 09:00 Zprávy
- 09:30 Lékaři v éteru
- 10:00 Zprávy
- 10:15 Generace deprese
- 11:00 Zprávy
- 11:25 Prima MĚSTO
- 11:35 Prima ARCHIV
- 11:55 Polední zprávy
- 12:20 Co na to vaše zdraví
- 13:00 Zprávy
- 13:25 Prima MĚSTO
- 13:40 Prima HISTORIE
- 14:00 Zprávy
- 14:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:15 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:25 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:50 Hlasy zločinu
- 23:50 360⁰
- 00:10 Objektiv
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:10 Na forbíně TM
- 01:50 Pec nám...
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Bílé samoty)
- 05:15 Etiketa (Obsluha)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Nevěsta
- 07:00 Kterak Honza ze zámku utekl
- 07:35 Vo Brikitě
- 08:15 Úsměvy Jiřího Langmajera
- 08:55 Slovácko sa nesúdí (3)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (4)
- 10:20 Walker: Independence (7)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Nevěsta z obrázku
- 14:05 Rozsudky soudce Ooky
- 15:10 Sestřičky růží
- 15:50 Příkopy (5)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Dvanáct měsíčků
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:10 Objektiv
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:10 Na forbíně TM
- 01:50 Pec nám...
- 02:15 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Bílé samoty)
- 05:15 Etiketa (Obsluha)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Pečení na neděli
- 06:35 Nevěsta
- 07:00 Kterak Honza ze zámku utekl
- 07:35 Vo Brikitě
- 08:15 Úsměvy Jiřího Langmajera
- 08:55 Slovácko sa nesúdí (3)
- 09:35 Slovácko sa nesúdí (4)
- 10:20 Walker: Independence (7)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby - letní speciál
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Nevěsta z obrázku
- 14:05 Rozsudky soudce Ooky
- 15:10 Sestřičky růží
- 15:50 Příkopy (5)
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Dvanáct měsíčků
- 21:45 Hitparáda televizní zábavy
- 00:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (19)
- 01:25 Vražedná čísla VI (16)
- 02:15 Sousedství III (18)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (172)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (173)
- 08:35 Zahradní proměny VIII (34)
- 09:35 50/50
- 11:40 Když Burian prášil
- 13:50 Cukrárna (8)
- 15:05 Otec Braun (3)
- 20:10 Synové a dcery Jakuba skláře (8)
- 21:35 Operace mé dcery
- 23:20 Santa je úchyl!
- 04:50 Novashopping
- 06:00 Holčička z iglú
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:15 Chuggington: Veselé vláčky (40)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové II (7)
- 07:50 Pravá nevěsta
- 10:25 Policejní akademie
- 12:20 Na křídlech vážky
- 14:30 Divoké kočky
- 16:30 Zkus mě rozesmát
- 20:20 Wonder Woman
- 23:10 Godzilla
- 04:45 Líbáš jako ďábel
- 06:30 Manželství na kšeft
- 12:10 Kameňák
- 14:20 Alfa a Omega
- 15:55 Máme rádi velryby
- 17:55 Mstitel beze jména
- 20:00 Anna
- 22:25 Na život a na smrt