Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:15 Případy detektiva Murdocha XVI (Vražda v D dur)
- 00:55 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 04:50 Hranice v srdci (Na Baťově kanále)
- 05:15 Etiketa (Alkohol)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Broumovsko)
- 06:25 Na cestě po Zlatiboru
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Rozloučení)
- 09:50 My všichni školou povinní (10)
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Bílé Karpaty)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Pečení na neděli
- 13:35 S vůní tradice
- 14:00 Už od ráje
- 15:15 Neviditelní (6)
- 16:10 Magnum II (Blázen Buck Gibson)
- 17:00 Na cestě po Penangu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (2)
- 21:45 Angličanka (6)
- 22:55 Čtvrtá hvězda (6)
- 23:24 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:25 Místo činu - Drážďany (Déjà vu)
- 00:25 IT archeologie - virtuální klony chrámů v Baganu
- 00:55 Biologická rozmanitost a zemědělství - plodné soužití
- 01:20 Žiješ jenom 2x (15)
- 01:50 Na moll...
- 02:30 Divnopis (Cetoraz)
- 02:35 Žijeme s vírou
- 03:05 Ateismus
- 03:30 Designtrend
- 03:45 Za závojem soukromí
- 04:10 Pohled kláštera
- 04:30 Čaj pro třetího
- 05:00 Zašlapané projekty (ETAREA - sen o bydlení)
- 05:15 Televizní klub neslyšících
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Neznámý Madagaskar (1)
- 06:50 Divoká Austrálie (Velké dobrodružství)
- 07:40 Podivuhodné Thajsko (1)
- 08:35 Paříž v zrcadle času
- 09:30 Bedekr II. (Innsbruck)
- 12:15 Křížové cesty (Naděje)
- 12:45 Operace Barbarossa (2)
- 13:30 Bylo nebylo v Londongradu (1)
- 14:25 České tajemno (4)
- 15:05 Ticho ve Středozemním moři
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 00:00 OH Paříž 2024 (Judo)
- 00:20 OH Paříž 2024 (Judo)
- 00:40 OH Paříž 2024 (Nový Zéland - Kanada)
- 01:10 OH Paříž 2024 (Gymnastika)
- 02:40 OH Paříž 2024 (Střelba)
- 03:00 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 12:00 OH Paříž 2024 (Rychlý přehled)
- 12:25 OH Paříž 2024 (Veslování)
- 12:49 OH Paříž 2024 (Skoky do vody)
- 13:10 OH Paříž 2024 (BMX)
- 20:15 OH Paříž 2024 (Judo)
- 20:30 OH Paříž 2024 (Plavání)
- 22:45 OH Paříž 2024 (Hodina z Paříže)
- 23:45 OH Paříž 2024 (Judo)
- 04:37 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:01 M.A.S.H (223)
- 07:29 M.A.S.H (224)
- 07:58 M.A.S.H (225)
- 08:28 M.A.S.H (226)
- 08:59 M.A.S.H (227)
- 09:29 Vinaři (Bomba)
- 14:29 Policie v akci
- 15:30 Ano, šéfe!
- 16:43 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda IV (Hon začíná)
- 21:30 Polda IV (Hřebík v srdci)
- 22:45 Show Jana Krause
- 23:50 Ano, šéfe!
- 04:53 Autosalon.tv
- 06:00 Velké putování Bolka a Lolka (Mezi loupežníky)
- 06:10 Bolek a Lolek (Hledači pokladů)
- 06:20 Prima Partička
- 07:20 Partička Nová krev
- 08:15 Top Gear III (4)
- 09:36 Top Gear IV (3)
- 20:17 Autosalon.tv
- 21:22 Fotr na tripu VI
- 22:05 ESCAPE
- 23:00 Moto cestou necestou
- 23:55 Simpsonovi IV (Marge jde do zaměstnání)
- 05:46 Noční Praha
- 06:17 Policie v akci
- 07:13 Closer: Nové případy VI (Posvátné město 2/5)
- 01:00 K sežrání
- 03:17 Deuce Bigalow: Dobrej striptér
- 05:02 Námořní vyšetřovací služba XII (Podvodník s uměním)
- 06:00 Nad krajinou
- 06:06 M.A.S.H
- 06:36 M.A.S.H
- 07:05 M.A.S.H
- 07:35 Námořní vyšetřovací služba XII (Podvodník s uměním)
- 08:30 Námořní vyšetřovací služba XII (Nový status)
- 09:23 Lví žena
- 11:40 Roztomilý člověk
- 13:30 Než jsem tě poznala
- 15:45 Nadějný rok
- 17:48 Útěk z Alcatrazu
- 20:09 Ospalá díra
- 22:07 Rytmická sekce
- 04:56 Jak se staví sen - extra
- 05:47 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:26 Prostřeno!
- 07:35 1. MISE (Otec roku)
- 10:07 Prostřeno!
- 10:58 Ano, šéfe!
- 23:07 Tudorovci II (8)
- 06:00 Od Andulky po žížalu (Písmeno: I)
- 06:05 Rytmix
- 06:15 Splat & Harry
- 06:25 Bruno
- 06:40 Gusta, malý velký rytíř
- 06:50 Bing
- 06:55 Sovík zvaný Otík
- 07:05 Ryšáček Pablo
- 07:10 Drobečkové II
- 07:20 Prasátko Peppa VI
- 07:25 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:40 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:15 Tlapková patrola VIII
- 08:40 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 08:50 Sportující zvířata IV
- 08:55 Kámoši hafíci (24)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:35 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:45 Sardinka ve vesmíru
- 10:00 Nejlepší zvítězí
- 10:40 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 11:05 Vyber si svůj sport
- 11:10 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:30 DVA3
- 11:45 Zákony Mila Murphyho (20)
- 12:10 Kamarádi z koše
- 12:25 Byl jednou jeden život
- 12:50 Šmoulové
- 13:15 Bludiště
- 13:45 Superhrdinové
- 13:55 Městečko na moři
- 14:05 Věda je zábava II
- 14:30 Super třída II (10)
- 14:55 Čvacht
- 15:05 Remy a Fů
- 15:15 Dodohando
- 15:20 Sovička Ollie
- 15:25 Hej, Hafí! III
- 15:35 Nejlepší zvítězí
- 16:15 Sportující zvířata IV
- 16:20 Splat & Harry
- 16:35 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 17:00 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:15 Ryšáček Pablo
- 17:20 Ne-Ne
- 17:25 Podivuhodná cesta ježka Aladina
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky: Závod na hřeben
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a koberec)
- 18:50 Kámoši hafíci (25)
- 19:15 Zákony Mila Murphyho (21)
- 19:40 Sportující zvířata IV
- 19:45 Staré pověsti české pro děti
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:30 Po Královské cestě s profesorem Františkem Dvořákem
- 00:45 Boris Godunov ze Scaly
- 03:15 Hmat
- 03:35 Římov
- 03:50 Uchem jehly
- 04:15 Mladá móda
- 04:40 A bylo nám hej
- 05:10 Události v kultuře
- 05:24 Přestávka ve vysílání 05:24-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Alena Vránová - Role mého života
- 21:10 Cirque du Soleil: Kooza
- 05:19 Hrdina kuchyně
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 07:00 Nikdo není dokonalý
- 14:54 Rodinná pouta II (Kočičí hra)
- 15:57 1. MISE (Dráždit kobru)
- 17:16 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen - extra
- 22:05 7 pádů Honzy Dědka
- 23:12 Jak se staví sen - extra
- 01:04 K věci
- 03:10 7 pádů Honzy Dědka
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:32 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:23 Pozvánka: Bolek Polívka 75 (31. 7.)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:34 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:26 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:17 Speciál: Polívka slaví 75
- 20:47 K věci (Ilona Švihlíková)
- 21:15 Zprávy
- 04:15 Život v divočině (Bojové plány)
- 05:21 Prima Svět
- 06:00 Ptačí říše
- 06:15 Hausbót Petra Horkého (Meik Wiking)
- 06:50 Prima Česko
- 07:23 Prima Svět
- 07:56 Nejkrásnější evropské cesty vlakem (Korsika)
- 00:15 Případy detektiva Murdocha XVI (Vražda v D dur)
- 00:55 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 01:50 V kondici
- 02:10 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:25 Na cestě po Zlatiboru
- 06:59 Studio 6
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Bílé Karpaty)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:55 Pečení na neděli
- 13:35 S vůní tradice
- 14:00 Už od ráje
- 15:15 Neviditelní (6)
- 17:00 Na cestě po Penangu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (2)
- 21:45 Angličanka (6)
- 22:55 Čtvrtá hvězda (6)
- 23:24 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:25 Místo činu - Drážďany (Déjà vu)
- 00:55 Hobby naší doby - letní speciál
- 02:10 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Broumovsko)
- 06:25 Na cestě po Zlatiboru
- 06:59 Studio 6
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Bílé Karpaty)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Sportovní zprávy
- 12:30 Vůně kyperské kuchyně s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Pečení na neděli
- 13:35 S vůní tradice
- 15:15 Neviditelní (6)
- 17:00 Na cestě po Penangu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (2)
- 21:45 Angličanka (6)
- 22:55 Čtvrtá hvězda (6)
- 23:24 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:25 Místo činu - Drážďany (Déjà vu)
- 02:00 Sousedství IV (18)
- 03:05 Výleťák (182)
- 03:10 Ze dvora (5)
- 03:20 Ušák Jaromíra Bosáka (192)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (193)
- 04:20 Zahradní proměny (18)
- 05:10 Zahradní proměny (19)
- 06:00 Pravidla zasnoubení II (4)
- 06:25 Moje místa (Pavel Zedníček)
- 08:15 Zahradní proměny (20)
- 09:15 Zahradní proměny II (1)
- 20:10 Cukrárna (10)
- 21:30 Tři vejce do skla
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Výměna manželek XIII
- 21:40 Malé lásky III (6)
- 00:15 Specialista
- 02:10 Red Rock West
- 03:40 Skvělá partie
- 13:20 Teleshopping
- 13:40 Varieté
- 16:00 Manžel na zkoušku
- 18:15 Strašidlo cantervillské
- 20:00 Wonder Woman 1984
- 22:55 Stav mysli
- 01:45 Kachní dynastie IV (13)
- 02:25 Spartan: Týmová výzva (6)
- 09:15 Kachní dynastie IV (13)
- 12:05 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VIII (5)
- 16:50 Kobra 11 II (13)
- 18:40 Válka skladů XI (16)
- 19:10 Válka skladů XII (1)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (22)
- 20:30 Mistři renovací II (19)
- 21:20 Kachní dynastie IV (17)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VIII (6)
- 23:10 Kobra 11 II (13)
- 00:20 Teorie velkého třesku II (22)
- 01:55 Malý Sheldon III (10)
- 02:30 Zlatá sedmdesátá VIII (22)
- 03:55 TELE TELE
- 04:20 2 $ocky VI (14)
- 06:15 Karate ovce (41)
- 07:00 Bakugan: Evolutions (12)
- 08:10 2 $ocky VI (19)
- 09:50 Malý Sheldon III (14)
- 11:25 Ženatý se závazky (87)
- 12:20 Dva a půl chlapa VI (13)
- 13:10 Přátelé IX (4)
- 14:05 Teorie velkého třesku II (22)
- 15:45 2 $ocky VI (22)
- 17:00 Máma (1)
- 17:30 Svět podle Jima (2)
- 18:20 Dva a půl chlapa VI (15)
- 19:10 Malý Sheldon III (16)
- 20:00 Teorie velkého třesku II (23)
- 20:25 Teorie velkého třesku III (3)
- 21:40 Přátelé IX (6)
- 22:45 Americký táta V (19)
- 23:40 Dva a půl chlapa VI (15)
- 00:35 To je vražda, napsala IV (Smrt řeholnice)
- 03:30 Na lovu II
- 04:10 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:20 Na lovu
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VIII (13)
- 01:10 Téměř dokonalý muž
- 04:45 Oteckovia II (73)
- 05:30 Ulice (4339)
- 07:05 Život na jachtě: U protinožců (10)
- 08:50 Čarodějky IV (10)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:30 Oteckovia II (77)
- 12:20 Nekonečná láska II (116)
- 16:25 Vyměněné osudy II (53)
- 20:15 Nekonečná láska II (119)
- 21:05 Nekonečná láska II (120)
- 01:05 Správy „N“
- 02:00 Don Matteo (Pre ich dobro)
- 03:00 Candice Renoirová III (Skutočnú charitu treba začať od seba)
- 03:55 Správy „N“
- 04:45 Gastromap
- 05:15 Capri II (9)
- 07:00 Ranné správy
- 10:10 Candice Renoirová III (Hnev je slepý)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri II (10)
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 Dráma na mori
- 23:40 Hymna SR
- 23:45 Komisár Montalbano (Zrkadlová hra)
- 00:25 Hymna SR
- 00:30 Správy „N“
- 01:20 Hírek
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Počúvaj moju hudbu
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Keď budem veľký)
- 06:45 Poštár Pat
- 07:05 Lexi a Lottie
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Dobrý deň, Patria - maďarsky
- 08:35 Otthonunk - Náš domov
- 09:00 Profily - Arcélek
- 09:30 Ideálny manžel
- 11:00 Kúzelné mestečko (9)
- 11:30 Obedníček (Jakub a Flip "N")
- 11:35 Rusty
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - bláznivé varenie - GRANÁTOVÉ JABLKO)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Jeseníky Šumpersko)
- 12:30 Hubačka
- 12:40 Na zelenej adrese
- 12:55 Kvarteto
- 13:20 Família (Família - Balans)
- 16:15 Fetiše socializmu II (Subkultúry)
- 16:50 Anjeli strážni (Zdeňka Svěráka)
- 17:35 Lov slov
- 18:05 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Jakub a Flip "N")
- 18:40 Rusty
- 18:45 Medvedík Pompon (Záhada kokosovej gule)
- 18:50 Poštár Pat
- 19:05 Athleticus
- 19:15 Správy v slovenskom posunkovom jazyku
- 19:25 Najväčšie športové arény sveta (Budovanie komunity)
- 00:55 Hobby naší doby - letní speciál
- 01:50 V kondici
- 05:15 Etiketa (Alkohol)
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Magnum II (Rozloučení)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:55 Pečení na neděli
- 17:00 Na cestě po Penangu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (2)
- 21:45 Angličanka (6)
- 22:55 Čtvrtá hvězda (6)
- 23:24 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:25 Místo činu - Drážďany (Déjà vu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:25 Na cestě po Zlatiboru
- 06:59 Studio 6
- 11:00 Klenoty naší krajiny (Bílé Karpaty)
- 11:30 AZ-kvíz
- 15:15 Neviditelní (6)
- 16:10 Magnum II (Blázen Buck Gibson)
- 17:00 Na cestě po Penangu
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Komisařka Florence II (2)
- 21:45 Angličanka (6)
- 22:55 Čtvrtá hvězda (6)
- 23:24 Výsledky losování Šťastných 10
- 23:25 Místo činu - Drážďany (Déjà vu)
- 00:00 Správy "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Svet :24
- 06:05 Správy "N"
- 07:00 Ranné správy
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - Zo záhradky
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Gastro migranti
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 Experiment: ISLAND: SOPEČNÁ ERUPCIA
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 00:15 Mrazivý lov
- 01:40 Bandita
- 03:40 Naši a já
- 05:20 Severní moře v plamenech
- 07:15 Zoubková víla
- 08:45 Kouzelné království
- 10:20 Tady hlídám já
- 12:20 Hlas lásky
- 14:35 Proxima
- 18:15 Velký draft
- 20:15 Zkrať to, zlato
- 21:55 9 kulek
- 23:45 Kandahar
- 00:00 První oddělení II
- 00:40 Policisté v akci
- 01:20 Policisté v akci
- 02:05 Krimi
- 02:30 Noviny
- 03:00 Soudní síň (Účastnice zájezdu)
- 03:45 Soudní síň (Dítě na prvním místě)
- 04:30 Krimi
- 04:55 Noviny
- 05:25 Krimi
- 05:50 Noviny
- 06:25 První oddělení II
- 07:05 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 09:00 Soudní síň (Dítě na prvním místě)
- 10:05 Soudní síň (Mohl mě zabít)
- 11:00 Pod povrchem (23)
- 12:05 Kutyil s.r.o. II
- 13:00 Soudní síň (Reklama)
- 13:50 Soudní síň (Ani plot ji nezastavil)
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Policisté v akci
- 16:55 Soudní síň (Smradlavý soused)
- 17:55 Soudní síň (Trestanec)
- 20:20 Cesta do země jednorožců
- 00:50 Aj múdry schybí
- 01:50 Partička
- 03:00 Svokra
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:50 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (67)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože II
- 22:10 Utajený šéf II
- 23:50 Farma
- 03:35 Dům snů III (2)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (22)
- 13:15 Zahradníkův svět XI (23)
- 15:10 Mistři dřeva II (9)
- 16:05 Luxusní domy III (1)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? V (5)
- 17:30 Jak se žije na vysoké noze II (6)
- 22:05 Dům snů III (3)
- 03:20 Nespoutaný Django
- 06:00 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 07:45 Vzmužme se
- 09:15 Příchozí
- 11:10 Mořské jiskry
- 14:35 Případ Goldman
- 16:30 Minulé životy
- 18:15 S tebou nikdy
- 20:00 Godzilla x Kong: Nové impérium
- 21:50 Rod Draka II (7)
- 22:55 Lov
- 01:20 Muž bez stínu
- 07:55 Jerry Maguire
- 10:10 Mikulášovy patálie: Jak to celé začalo
- 11:35 Přátelé II (12)
- 11:55 Přátelé II (13)
- 12:20 Po zániku Země
- 14:00 Před půlnocí
- 17:50 Všechny staré nože
- 19:30 Vlk (3)
- 20:30 Vlk (4)
- 21:30 Kašlu na lásku
- 03:10 Mělas to vědět (3)
- 04:05 Wanted
- 06:00 Mamma Mia!
- 07:45 Mamma Mia! Here We Go Again
- 12:35 Duna
- 15:05 Duna: Část druhá
- 18:40 Girls V (3)
- 19:10 Girls V (4)
- 19:40 Sex ve městě II (Sólo pro čekanky)
- 22:10 Dokonalý trik
- 01:25 The Fanatic
- 02:50 3 dny na zabití
- 04:45 Přestávka ve vysílání
- 05:55 Dešťová víla
- 07:55 Loupežník Hadrafous
- 10:05 Duše jako kaviár
- 12:15 Sexy 40
- 14:10 Hádkovi
- 16:10 Když rozvod, tak rozvod
- 17:40 Jak básníci neztrácejí naději
- 20:00 Teroristka
- 22:00 Impostor: Živá zbraň
- 00:05 Den Zlomu
- 01:35 Tichý Don (1)
- 06:30 Spy kids: Stroj času
- 09:55 Jurský masakr
- 11:15 Coco Chanel
- 14:20 Armáda jednoho
- 15:50 Čas beznaděje
- 17:50 Vysněný život
- 19:30 Gentleman s pistolí
- 21:00 Leonie
- 22:40 Tělo
- 09:25 Tygři železnice
- 11:25 Muž ve stínu
- 18:15 Země naděje
- 20:00 Julieta
- 21:40 Nelegální obchod
- 23:45 Provinění
- 04:40 Heidi, děvčátko z hor
- 07:55 Nico - bájný jednorožec
- 09:30 Tmavý kůň
- 14:55 Hospodu vám nedáme
- 19:35 Julius Caesar (2)
- 21:00 Sklapni a zpívej
- 22:35 Klub 27
- 05:55 Zvláštní zásilka
- 07:50 Ranvej
- 09:45 Kočka
- 19:55 STARS! (- BRAD PITT)
- 20:00 Zapomenutý únos
- 21:50 Vivárium
- 00:50 Jedinečné letisko v Dubaji (3)
- 01:40 Téma (162)
- 02:20 Veľkolepé veľkomestá (5)
- 03:55 Storočie v obrazoch (5)
- 08:00 Záhada karpatskej sfingy (1)
- 09:00 Doslova
- 12:35 Travelistan (14)
- 18:00 Hovorme o nás (24)
- 18:40 Vojenskí velikáni (3)
- 19:40 Doslova
- 22:55 Život s vrahom (6)
- 23:45 Dobývanie vesmíru (1)
- 00:20 Cyranův ostrov (22)
- 01:10 VIP svět
- 01:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:35 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (23)
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze, Počasí
- 20:10 Holka z města
- 22:05 Poklad z půdy
- 23:20 Cyranův ostrov (23)
- 23:55 Intim Night
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Pelíšky slavných
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:05 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:20 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:05 Ostříháno
- 03:10 Na plac!
- 04:30 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Vtip za stovku!
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Berlíne, miluji Tě
- 22:50 Nebezpečné vztahy
- 23:45 Jak to dopadlo!?
- 12:40 Mladý Svět: Michal David
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 20:45 Pozor vlak
- 22:50 Michael V. Show
- 23:55 Dobrý večer s A11: repríza
- 00:40 Zelenáč VI (7)
- 03:25 Macgyver V (3)
- 04:05 Macgyver V (4)
- 04:50 Tým SEAL V (9)
- 08:05 Xena (9)
- 15:00 Profil zločinu IV (12)
- 16:10 Profil zločinu V (1)
- 17:10 A-Team II (15)
- 20:05 Xena (10)
- 21:55 Ztracený svět (10)
- 15:30 Brousko III (88)
- 17:50 Domek na prérii V (23)
- 18:55 Ranč Heartland (11)
- 19:50 Ranč Heartland (12)
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu!
- 09:00 Teleshopping
- 12:00 Já jsem Stěna smrti
- 13:35 Kinosál
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Králové videa
- 15:30 Neznámé památky (Zámek Tovačov)
- 16:00 Teď zas my
- 17:15 Filmové písničky Hugo Haase
- 18:00 Potkal jsem ho v zoo
- 19:10 Návrat
- 19:40 Já Baryk (10)
- 20:00 Starci na chmelu
- 21:35 Kinosál
- 21:45 Filmové minuty
- 22:00 Studujeme za školou
- 23:40 Teleshopping
- 13:30 Úžasný život (19)
- 15:25 Tajemství Mony Lisy
- 20:00 Skupina Paranormal (8)
- 20:30 11/9: Minutu po minutě
- 21:55 Krvavé Česko (Největší sériový vrah)
- 01:25 Super Mac
- 02:45 Základní instinkt 2
- 08:40 Městský lovec
- 14:00 Bláznivý šaman
- 15:45 Bláznivý exorcista
- 17:15 Rabín Jákob
- 20:30 Legionář
- 22:00 Příběh z Bronxu
- 23:55 Temný úplněk
- 01:40 Scary Movie 5
- 02:55 Torrente 4: Smrtící krize
- 09:35 Tisíc a jedna noc (2)
- 15:00 Buddy míří na Západ
- 18:30 Podivný pár
- 20:15 Kickboxer: Retaliation
- 22:00 Jackie Brownová
- 00:20 Červený trpaslík VI (3)
- 00:55 Nekonečný
- 03:00 Comedy Club VII (1)
- 03:30 CSI: Kriminálka Las Vegas III (3)
- 22:00 Comedy Club VII (2)
- 22:30 Comedy Club VII (3)
- 23:00 Comedy Club VII (4)
- 23:30 Červený trpaslík VI (3)
- 05:15 Drama v oblacích (6)
- 14:20 Jak je vidí ptáci II (6)
- 20:00 Zvláštní a záhadné V (11)
- 20:55 FBI - Agenti řeší případy (18)
- 21:25 Špinavé prádlo (2)
- 18:00 Miluju maminčina mazánka III (9)
- 19:00 Zavolejte čističe II (3)
- 19:30 Zavolejte čističe II (4)
- 23:00 Podivná těla VI (10)
- 00:00 Plavání
- 01:30 Olympijské hry
- 02:30 Plavání
- 03:00 Plavání
- 04:00 Olympijské hry
- 05:00 Plavání
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 07:30 Olympijské hry
- 07:45 Triatlon
- 10:15 Veslování
- 11:00 Skoky na lyžích
- 11:45 Veslování
- 12:45 Volejbal
- 15:30 Střelba
- 17:30 Sportovní gymnastika
- 20:15 Plavání
- 22:30 Volejbal
- 23:00 Olympijské hry
- 05:15 Olympijské hry
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Házená
- 11:00 Házená
- 12:30 Tenis
- 17:30 Basketbal 3v3
- 19:00 Házená
- 23:00 Házená
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 11:30 Nehody za volantom
- 16:00 Motoring
- 16:30 Autožurnál
- 18:45 Výběrová auta
- 21:00 Autožurnál
- 21:30 Motoring
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 17:00 Óčko hity
- 19:05 Óčko hity
- 22:00 Naked Attraction
- 00:00 Óčko flirt
- 06:00 Ranní fresh
- 09:00 Óčko hity
- 12:00 Óčko hity
- 15:00 YouTube Chart
- 17:00 Óčko hity
- 19:05 Óčko hity
- 22:00 Naked Attraction
- 07:25 Nespoutaný anděl (91)
- 08:20 Nespoutaný anděl (92)
- 10:35 Teleshopping
- 14:30 Teleshopping
- 16:55 Stefanie (65)
- 17:55 Stefanie (66)
- 18:55 Nespoutaný anděl (93)
- 19:55 Nespoutaný anděl (94)
- 20:55 Wolffův revír (90)
- 00:00 METALMANIA
- 00:22 FOREVER ROCK
- 06:02 FOREVER ROCK
- 09:00 METALMANIA
- 09:20 FOREVER ROCK
- 12:02 FOREVER ROCK
- 20:00 TO BYL RO(C)K
- 20:20 FOREVER ROCK
- 21:02 FOREVER ROCK
- 00:00 Revolution
- 05:00 Restart
- 08:00 Retromanie
- 09:00 Replay 80’
- 10:00 Replay 90’
- 11:00 Refresh
- 13:00 Republika
- 14:30 Rekreace
- 16:00 Repete
- 17:00 Rentgen
- 17:30 Retromanie
- 18:00 Republika
- 20:00 Retro party
- 02:48 Various Artists
- 05:38 Various Artists
- 10:37 Enrique Iglesias
- 11:36 Various Artists
- 14:38 Various Artists
- 17:04 Of Monsters and Men
- 18:02 Deep Purple
- 19:39 Avril Lavigne
- 20:52 Various Artists
- 21:02 Michael Bublé
- 22:31 Robert Plant
- 00:00 Grizzy and The Lemmings II (Passing Through Walls)
- 00:05 Grizzy and The Lemmings II (Eagle Spirit)
- 00:20 Grizzy and The Lemmings II (Rock'N'Lemming)
- 00:25 Grizzy and The Lemmings II (Hulking Lemmings)
- 00:30 Grizzy and The Lemmings II (Ancestral Bear)
- 00:40 Grizzy and The Lemmings II (Hocus Pocus Lemmingus)
- 00:45 Grizzy and The Lemmings III (Lemming Fortune)
- 04:30 44 koček II (Podvodní čistka)
- 04:45 44 koček II (Svačina na farmě)
- 05:00 Alvin a Chipmunkové V (Spisovatelský blok)
- 05:10 Alvin a Chipmunkové V (Dům v cedrové aleji / Šikana na toaletě)
- 05:35 Alvin a Chipmunkové V (Návrat Thornbergaupta / Rozdrcený)
- 06:55 Show Patricka Hvězdice II (Deset a jedna toaleta / Hřbitovní rodina)
- 10:00 Spongebob v kalhotách XIV (301)
- 10:15 Spongebob v kalhotách XIV (PL-1413 / Což takhle dát si spor?)
- 10:40 Spongebob v kalhotách X (Mozkovrtule / Superkalhotovec)
- 11:00 Spongebob v kalhotách X (Neskutečný dům / Žlutý kód)
- 11:30 Praví Hlasiťákovi (Den přátelství)
- 11:55 Super Thundermanovi IV (Perfektní vyhazov)
- 01:10 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Kýchaly / Tlapky a Strašidelná Chata)
- 01:30 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Dobrodružství / Tlapky Zachraňují Překvapení)
- 01:55 Tlapková patrola II (Tlapky Zachraňují Závod Starostů / Tlapky Zachraňují up)
- 03:45 Plamínek a čtyřkoláci (Plamínek slávy 1)
- 00:00 Kluk, holka atd. (25)
- 00:10 Kluk, holka atd. (26)
- 00:25 Ghostforce (11)
- 00:50 Ghostforce (12)
- 03:25 Ghostforce (13)
- 03:45 Ghostforce (14)
- 04:05 Pyžamasky (12)
- 04:30 Pyžamasky (13)
- 06:00 Kouzelná beruška a černý kocour (89)
- 06:25 Kouzelná beruška a černý kocour (91)
- 06:55 Blue (58)
- 07:05 Blue (59)
- 07:10 Blue (60)
- 07:25 Blue (61)
- 07:30 Blue (62)
- 07:45 Spidey a jeho úžasní přátelé (16)
- 14:20 Příšerky v rachotě (2)
- 14:45 Příšerky v rachotě (5)
- 15:45 Hailey jde na to! (13)
- 16:10 Blue (134)
- 16:20 Blue (135)
- 16:25 Blue (129)
- 16:40 Blue (145)
- 16:45 Blue (130)
- 16:50 Blue (136)
- 17:05 Blue (137)
- 17:10 Blue (138)
- 17:20 Blue (139)
- 18:50 Kouzelná beruška a černý kocour (110)
- 19:50 Blue (35)
- 19:55 Blue (36)
- 22:15 Jessie (16)
- 22:40 U Raven Doma (59)
- 23:10 U Raven Doma (60)
- 23:40 Kluk, holka atd. (27)
- 23:50 Kluk, holka atd. (28)
- 08:10 Bluey (150)
- 12:30 Bluey (48)
- 12:40 Bluey (49)
- 12:50 Bluey (50)
- 13:00 Bluey (51)
- 13:10 Bluey (52)
- 13:20 Bluey (65)
- 14:30 The Lion Guard (63)
- 18:30 Sofia The First (47)
- 19:00 Sofia The First (48)
- 00:13 Bořek stavitel (45)
- 00:23 Bořek stavitel (46)
- 00:37 Hádej, jak moc tě mám rád (15)
- 00:49 Hádej, jak moc tě mám rád (16)
- 01:01 Hádej, jak moc tě mám rád (17)
- 01:20 Hurá za hádankou (7)
- 02:09 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (9)
- 02:32 Harry a jeho dinosauři (41)
- 02:43 Harry a jeho dinosauři (42)
- 02:55 Chuck a přátelé (4)
- 03:07 Chuggington (8)
- 03:17 Chuggington (9)
- 03:29 Angelína balerína (11)
- 03:42 Angelína balerína (12)
- 03:57 Hádej, jak moc tě mám rád (39)
- 04:09 Hádej, jak moc tě mám rád (40)
- 04:38 Bořek stavitel (52)
- 04:48 Bořek stavitel (1)
- 05:01 Hurá za hádankou (13)
- 05:26 Leo, ochránce divočiny (53)
- 05:37 Leo, ochránce divočiny (54)
- 06:00 Trojčata (69)
- 06:07 Trojčata (70)
- 06:14 Trojčata (71)
- 06:25 Bing (77)
- 06:32 Bing (78)
- 06:39 Bing (1)
- 06:46 Bing (2)
- 07:34 Hádej, jak moc tě mám rád (18)
- 08:11 Moje kamarádka Conni (9)
- 08:22 Moje kamarádka Conni (10)
- 08:35 Doodleboo (41)
- 08:40 Doodleboo (42)
- 08:45 Doodleboo (43)
- 08:50 Doodleboo (44)
- 08:55 Doodleboo (45)
- 09:07 Messyho skvělá dobrodružství (45)
- 09:18 Messyho skvělá dobrodružství (46)
- 09:30 Hurá za hádankou (11)
- 09:55 Chuggington - velké úkoly (25)
- 10:00 Chuggington - velké úkoly (26)
- 10:05 Chuggington - velké úkoly (1)
- 10:40 Harry a jeho dinosauři (9)
- 10:51 Harry a jeho dinosauři (10)
- 11:00 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (18)
- 11:16 Pettson a Fiškus (9)
- 11:27 Pettson a Fiškus (10)
- 11:40 Pettson a Fiškus (3)
- 11:50 Pettson a Fiškus (4)
- 12:03 Daisy a Ollie (13)
- 12:10 Daisy a Ollie (14)
- 12:28 Hádej, jak moc tě mám rád (26)
- 12:40 Hádej, jak moc tě mám rád (27)
- 12:52 Bing (56)
- 13:00 Bing (57)
- 13:08 Bing (58)
- 13:35 Jahůdka: Dobrodružství z Bobulkova (10)
- 14:03 Chuggington - velké úkoly (2)
- 14:14 Robozáchranáři: Bezpečná doprava (12)
- 14:47 Harry a jeho dinosauři (13)
- 15:19 Simon (31)
- 15:38 Woozle a Pip (31)
- 16:01 Pan Jezevec a paní Liška (31)
- 16:15 Pettson a Fiškus (5)
- 16:53 Moje kamarádka Conni (5)
- 17:12 Doodleboo (17)
- 17:17 Doodleboo (18)
- 17:22 Doodleboo (19)
- 17:27 Doodleboo (20)
- 17:37 Messyho skvělá dobrodružství (17)
- 17:48 Messyho skvělá dobrodružství (18)
- 17:59 Požárník Sam (11)
- 18:10 Požárník Sam (12)
- 18:24 Berry a Dolly (3)
- 18:29 Berry a Dolly (4)
- 18:34 Berry a Dolly (5)
- 18:40 Bing (54)
- 18:47 Bing (55)
- 19:17 Pettson a Fiškus (5)
- 20:07 Hádej, jak moc tě mám rád (7)
- 20:19 Pan Jezevec a paní Liška (26)
- 20:31 Pan Jezevec a paní Liška (27)
- 20:44 Lokomotiva Tomáš (7)
- 21:12 Kipper (1)
- 21:21 Kipper (2)
- 21:55 Chuggington (5)
- 22:09 Leo, ochránce divočiny (46)
- 22:20 Leo, ochránce divočiny (47)
- 22:32 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (20)
- 22:47 Pošťák Pat - Zvláštní zásilková služba (21)
- 23:05 Bing (9)
- 23:12 Bing (10)
- 23:20 Bing (11)
- 23:27 Bing (12)
- 23:35 Bing (13)
- 23:43 Chuggington - velké úkoly (4)
- 00:10 Kikoriki (50)
- 00:20 Flopy (102)
- 00:35 Šmolkovia (39)
- 01:00 Gus, malý veľký rytier II (45)
- 01:10 Esá z pralesa (40)
- 01:35 Volám sa Caillou V (23)
- 02:00 Dumper a Skoop IV (9)
- 02:15 Panda a Krash (38)
- 02:30 Príbehy dvoch myší II (26)
- 02:55 Myšiak Anatole (16)
- 03:20 Monchhichi (50)
- 03:35 Chuggington - veselé vláčiky III (15)
- 03:45 Telka Strýka Baltazára III (3)
- 03:55 Rev a motoroví miláčikovia (17)
- 04:20 Malý medvedík (23)
- 04:45 Ruby z dúhy (24)
- 05:10 Bob staviteľ (9)
- 05:30 Duda a Dada II (25)
- 05:45 Jednorožce zo Zoo (39)
- 05:55 Máša a medveď (73)
- 06:15 Zvedavkovci II (41)
- 06:35 Smejko a Tanculienka II (20)
- 06:40 Veselé zajačiky III (13)
- 06:45 Ovečka Shaun II (11)
- 06:55 Eggy Pops (11)
- 07:05 Flopy (114)
- 07:20 Medzi nami zvieratkami (12)
- 07:25 Koyaa (13)
- 07:30 Príbehy z nočnej záhrady II (8)
- 07:55 Drobčekovia (2)
- 08:10 Máša a medveď (74)
- 08:20 Veselé zajačiky III (14)
- 08:30 Fíha Tralala (10)
- 08:40 Volám sa Caillou II./III. III (25)
- 08:45 Požiarnik Sam VI (17)
- 09:05 Jednorožce zo Zoo (40)
- 09:35 Veselé zajačiky III (15)
- 10:10 Chuggington - veselé vláčiky III (15)
- 10:20 Bob staviteľ (10)
- 10:35 Teletubbies (Časť prvá)
- 10:50 Baby Riki (40)
- 10:55 Zvedavkovci II (42)
- 11:10 Monchhichi (50)
- 11:20 Môj malý dinosaurus II (7)
- 11:55 Ovečka Shaun II (12)
- 12:00 Volám sa Caillou V (24)
- 12:25 Jahôdka vo veľkom meste (27)
- 12:30 Polly Pocket (16)
- 12:35 Flopy (117)
- 12:50 Ruby z dúhy (25)
- 13:40 Malý silák Bheem (16)
- 13:45 Veselé zajačiky III (16)
- 14:25 Gus, malý veľký rytier II (46)
- 14:45 Máša a medveď (75)
- 14:55 Kung Fu Prasiatka (33)
- 15:10 Chuggington - veselé vláčiky III (16)
- 15:20 Esá z pralesa (41)
- 15:35 Ohrozené druhy (16)
- 15:45 Petronix - ochrancovia zvierat (52)
- 16:25 Bob staviteľ (11)
- 16:35 Požiarnik Sam VI (18)
- 16:45 Monchhichi (51)
- 16:55 Jednorožce zo Zoo (41)
- 17:05 Ovečka Shaun II (13)
- 17:15 Zábavné zvieratká (12)
- 17:25 Dobrodružstvá z farmy (51)
- 17:35 Ruby z dúhy (26)
- 18:25 Drobčekovia (3)
- 18:40 Ovečka Shaun II (14)
- 19:15 Zvedavkovci II (43)
- 19:25 Teletubbies (Časť druhá)
- 19:35 Fíha Tralala (1)
- 19:45 Máša a medveď (76)
- 19:55 Smejko a Tanculienka (2)
- 20:05 Esá z pralesa (42)
- 20:15 Bob staviteľ (12)
- 20:30 Požiarnik Sam VI (19)
- 20:50 Kung Fu Prasiatka (34)
- 21:15 Rev a motoroví miláčikovia (18)
- 21:40 Jahôdka a jej kamaráti (8)
- 22:05 Monchhichi (52)
- 22:15 Myšiak Anatole (17)
- 22:55 Petronix - ochrancovia zvierat (1)
- 23:35 Mášine rozprávky (26)
- 23:40 Jahôdka vo veľkom meste (28)
- 23:45 Veselé zajačiky III (17)
- 23:50 Malý silák Bheem (17)
- 08:00 Noční univerzita
- 14:00 Za obzorem
- 15:15 Tasovický Mojžíš
- 21:30 Za obzorem
- 22:05 Noční univerzita
- 18:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 18:13 U nás v kraji (Posílení ochrany před sesuvy půdy)
- 18:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 18:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 19:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 19:15 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 19:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 22:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
- 22:13 U nás v kraji (Posílení ochrany před sesuvy půdy)
- 22:17 Hradecký expres (Pravidelné zpravodajství z Hradce Králové)
- 22:20 Hradecký dětský parlament (Pořad vysílaný s dětmi ze škol a školek)
- 23:00 Východočeské zprávy (Pravidelné zpravodajství z východních Čech)
To view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PINTo view enter
Parental PIN