Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Barokní Holešov a Buchlovice
- 01:25 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Frýdlantský výběžek)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Žďárské vrchy)
- 06:25 Na cestě po ostrově Madeira
- 06:59 Studio 6
- 10:10 Všechnopárty
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Duhová kulička
- 16:10 Magnum (Krása nezná bolest)
- 17:00 Na cestě po Valencii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Den, kdy nevyšlo slunce
- 21:30 Ten, který skákal přes kaluže
- 01:30 Za mřížemi: v nejdrsnějších věznicích světa (2)
- 02:15 Vzkaz Ladislava Pilky
- 02:30 Před půlnocí
- 03:00 Ta naša kapela
- 03:25 Ukrajinská čítanka: Ukrajina, davaj, Ukrajina
- 03:35 Čaj pro třetího
- 04:05 Petr Drda, archeolog
- 04:20 Život mezi kroji
- 04:45 Dobrodružství vědy a techniky (Příroda a kultura - národní park Gwaii Haanas)
- 05:15 Skalická Morávka
- 05:30 Tábor
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 06:00 Rekordní přehrady
- 06:50 Zázraky lidského génia (Katedrály)
- 07:45 Svérázné chování zvířat (2)
- 14:45 Divoká Austrálie (V zemi vombatů)
- 15:35 Poľana
- 20:00 Železná maska
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 06:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:09 Ano, šéfe!
- 01:19 Policie v akci
- 02:15 Policie Hamburk XII (Tchyně za všechny peníze)
- 03:11 Policie Hamburk XII (Bohatý taťka)
- 04:06 Closer: Nové případy III (Nepodařený večírek)
- 04:58 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (178)
- 07:35 M.A.S.H (179)
- 08:04 M.A.S.H (180)
- 08:32 M.A.S.H (181)
- 09:03 M.A.S.H (182)
- 09:32 Malý pitaval z velkého města (Benjamínci)
- 14:34 Policie v akci
- 15:34 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 18:00 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Večírek
- 22:00 7 pádů Honzy Dědka
- 23:08 Ano, šéfe!
- 04:35 Autosalon.tv
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:02 Prima Pauza: Partička
- 06:04 Prima Pauza: Partička
- 06:07 Příhody Bolka a Lolka (Opička)
- 06:16 Autosalon.tv
- 07:19 Partička
- 07:59 Fotr na tripu VI
- 08:41 Top Gear XXVI (5)
- 09:44 Top Gear II (4)
- 22:10 ESCAPE
- 23:05 Partička Nová krev
- 04:46 Policie v akci
- 06:00 Noční Praha
- 06:20 Closer: Nové případy V (Odvykačka)
- 07:14 Komisař Rex VI (Vraždy za úplňku)
- 00:01 Zítřek nikdy neumírá
- 02:22 Inkvizitor
- 04:12 Námořní vyšetřovací služba XII (Zabijte posla)
- 05:05 M.A.S.H
- 05:28 M.A.S.H
- 06:00 Pohádky Bolka a Lolka (Sněhová královna)
- 06:19 Velké putování Bolka a Lolka
- 06:35 M.A.S.H
- 07:05 M.A.S.H
- 07:35 M.A.S.H
- 11:52 Těžká váha
- 14:44 Pouto až za hrob
- 18:17 Dámská jízda
- 20:09 Mise na Mars
- 22:23 Síla života
- 04:55 Jak se staví sen - extra
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:32 Prostřeno!
- 07:42 1. MISE (Osudová chyba)
- 10:22 Prostřeno!
- 11:05 Ano, šéfe!
- 23:04 Tudorovci (7)
- 06:00 Panáček Paneláček (O zakletém vodotrysku)
- 06:05 Jogínci
- 06:20 Když Bitz a Bob kutí
- 06:30 Bruno
- 06:45 Luo Bao Bei
- 06:55 Bing
- 07:00 Sovík zvaný Otík
- 07:10 Bo & To
- 07:15 Drobečkové
- 07:25 Prasátko Peppa V
- 07:30 Pošťák Pat zvláštní zásilková služba
- 07:45 Ella, Oskar a Hú
- 07:55 Dynotrax
- 08:20 Tlapková patrola VIII
- 08:45 Méďové
- 08:50 Sportující zvířata
- 09:00 Kámoši hafíci (9)
- 09:20 Terčin zvířecí svět
- 09:40 Idefix a smečka Nepoddajných
- 09:50 Sardinka ve vesmíru
- 10:05 Operace Jauu! IX
- 10:35 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
- 10:55 Olympijská Shaun
- 11:00 Vyber si svůj sport
- 11:05 Turbo R.A.Ke.Ta
- 11:25 DVA3
- 11:40 Zákony Mila Murphyho (5)
- 12:05 Kamarádi z koše
- 12:15 Byl jednou jeden život
- 12:45 Šmoulové
- 13:10 Bludiště
- 13:40 Superhrdinové
- 13:50 Městečko na moři
- 13:55 Příběhy o telátku
- 14:10 Stavitelé II
- 14:35 Čarodějky školou povinné II (12)
- 15:05 Čvacht
- 15:20 Remy a Fů
- 15:30 Dodohando
- 15:35 Sovička Ollie
- 15:40 Hej, Hafí! III
- 15:50 Operace Jauu! IX
- 16:15 Sportující zvířata
- 16:20 Splat & Harry
- 16:30 Bruno
- 16:45 Gusta, malý velký rytíř
- 16:55 Bing
- 17:05 Sovík zvaný Otík
- 17:10 Ryšáček Pablo
- 17:15 Drobečkové
- 17:25 Méďové
- 17:35 Vyber si svůj sport
- 17:40 Nefertine na Nilu
- 17:50 Jak vycvičit draky II
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O krtkovi (Krtek a ježek)
- 18:55 Kámoši hafíci (10)
- 19:20 Zákony Mila Murphyho (6)
- 19:40 Sportující zvířata
- 19:45 Bajkovník
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:45 Taneční příběhy Darii Klimentové (2)
- 01:15 Norská čítanka: Gunstein Bakke
- 01:20 Norská čítanka: Asne Seierstad
- 01:35 Televizní klub neslyšících
- 02:00 Terra musica
- 02:30 Divadlo žije!
- 02:55 V televizi
- 03:20 BRAVO! Pavel Haas Quartet
- 03:55 Mladý design
- 04:15 Kouzlo animace
- 04:45 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 100 dní ve Versailles (2)
- 21:00 Moonwalker
- 12:08 Ráj podle Bryana (Až do dna)
- 13:10 Neuvěřitelné dorty (1)
- 13:41 Neuvěřitelné dorty (2)
- 14:03 Farmář hledá ženu SK
- 15:11 Prostřeno v Británii XVIII (12)
- 15:41 Neuvěřitelné dorty (3)
- 04:21 Rodinná pouta (Msta)
- 05:25 Hrdina kuchyně
- 06:00 Léto s Italem
- 06:48 Nikdo není dokonalý
- 07:52 Columbo (Odpočívejte v pokoji, paní Columbová)
- 14:50 Rodinná pouta (Pochybnosti)
- 15:58 1. MISE (Z kola ven)
- 17:16 Prostřeno!
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:05 Show Jana Krause
- 23:09 Jak se staví sen - extra
- 01:09 K věci
- 01:38 Prima Česko
- 02:09 Prima Svět
- 02:42 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 03:11 7 pádů Honzy Dědka
- 08:01 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:32 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 10:38 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:26 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 11:33 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 12:53 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 13:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 14:00 Zprávy
- 14:28 Prima LÉTO
- 14:40 Prima LÉTO
- 15:00 Zprávy
- 15:19 K věci (Simon Michalidis)
- 15:22 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 15:33 Zprávy
- 15:34 Počasí
- 15:41 Prima HISTORIE
- 16:00 Zprávy
- 16:23 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:25 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Speciál (Karel Gott 85)
- 20:52 Pozvánka: Srdce pro hrdinu 2024
- 21:00 Zprávy
- 22:00 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (od 11. 7.)
- 23:55 360⁰
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Barokní Holešov a Buchlovice
- 01:25 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Frýdlantský výběžek)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Žďárské vrchy)
- 06:25 Na cestě po ostrově Madeira
- 06:59 Studio 6
- 10:10 Všechnopárty
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Duhová kulička
- 16:10 Magnum (Krása nezná bolest)
- 17:00 Na cestě po Valencii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Den, kdy nevyšlo slunce
- 21:30 Ten, který skákal přes kaluže
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Barokní Holešov a Buchlovice
- 01:25 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Frýdlantský výběžek)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Žďárské vrchy)
- 06:25 Na cestě po ostrově Madeira
- 06:59 Studio 6
- 10:10 Všechnopárty
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Duhová kulička
- 16:10 Magnum (Krása nezná bolest)
- 17:00 Na cestě po Valencii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Den, kdy nevyšlo slunce
- 21:30 Ten, který skákal přes kaluže
- 02:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV (15)
- 03:10 U stánku II (11)
- 03:20 Výleťák (149)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (164)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (165)
- 08:15 Zahradní proměny VIII (25)
- 09:15 Zahradní proměny VIII (26)
- 12:15 Otec Braun (2)
- 20:10 Když Burian prášil
- 22:20 Za řekou je Texas
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 14:30 Kriminálka Miami IX (Mayday)
- 15:30 Výměna manželek XII
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:40 Na lovu II
- 00:45 Osudová přitažlivost
- 02:50 Pavučina snů
- 12:15 Teleshopping
- 12:30 Jak vycvičit draka 2
- 14:25 Můj letní princ
- 16:10 Chlapci a chlapi (Zelené Vánoce)
- 17:25 Karate Kid
- 20:00 Dannyho parťáci 2
- 22:30 Monster Hunter
- 04:05 PAOK Mateco - Tofas Bursa
- 06:00 Walker, Texas Ranger VII (12)
- 06:45 Spartan: Týmová výzva (2)
- 07:25 Mistři zastavárny XXIV (5)
- 08:15 Mezi žraloky XI (15)
- 10:05 Kobra 11 XXV (15)
- 12:00 Novashopping
- 12:20 Walker, Texas Ranger VII (13)
- 13:15 Válka skladů X (23)
- 16:45 Kobra 11 XXV (16)
- 17:45 Kobra 11 XXVI (1)
- 18:40 Válka skladů X (25)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIV (7)
- 20:30 Mistři renovací (5)
- 21:20 Kachní dynastie III (6)
- 22:15 Walker, Texas Ranger VII (14)
- 23:10 Kobra 11 XXV (16)
- 00:25 Teorie velkého třesku XI (24)
- 00:50 Teorie velkého třesku XII (3)
- 02:05 Malý Sheldon II (2)
- 02:40 Zlatá sedmdesátá VII (17)
- 03:20 Americký táta IV (3)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 2 $ocky III (22)
- 05:35 Ženatý se závazky (55)
- 06:25 Zig a Sharko IV (59)
- 07:05 Bakugan: Vzestup Geoganů (49)
- 07:10 Přátelé VII (22)
- 08:05 2 $ocky III (24)
- 08:30 2 $ocky IV (3)
- 09:50 Malý Sheldon II (6)
- 11:20 Ženatý se závazky (57)
- 12:20 Dva a půl chlapa V (2)
- 13:10 Přátelé VII (22)
- 14:00 Teorie velkého třesku XI (24)
- 14:30 Teorie velkého třesku XII (3)
- 15:45 2 $ocky IV (7)
- 18:20 Dva a půl chlapa V (4)
- 19:10 Malý Sheldon II (8)
- 20:00 Teorie velkého třesku XII (7)
- 21:35 Přátelé VII (24)
- 22:30 Americký táta IV (5)
- 23:20 Dva a půl chlapa V (4)
- 04:15 Co na to Češi
- 05:30 Riskuj!
- 06:25 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:10 Na lovu II
- 12:00 Beze stopy VII (Přátelé a sousedé)
- 12:50 Teleshopping
- 13:10 MasterChef Česko VII (16)
- 00:20 Nemocnice Chicago Med VII (20)
- 01:10 Skrytá rodinná tajemství
- 02:30 Doktorka Quinnová II (6)
- 04:00 Nemocnice Chicago Med VII (20)
- 04:40 Oteckovia II (52)
- 05:35 Ulice (4324)
- 07:10 Život na jachtě: Středomoří VI (17)
- 08:50 Čarodějky III (21)
- 09:40 Vítejte doma IV
- 10:30 Oteckovia II (55)
- 12:20 Doktorka Quinnová II (8)
- 16:30 Vyměněné osudy II (31)
- 18:15 Čarodějky III (22)
- 19:05 Gympl s (r)učením omezeným (Útěk)
- 20:15 Nekonečná láska II (97)
- 21:05 Nekonečná láska II (98)
- 10:30 NBA - akce měsíce
- 10:45 Draft NHL 2024
- 11:00 Ranní sportovní noviny
- 11:05 Spade poker show 2024 (11)
- 11:30 1:1 Sport Show (63)
- 15:00 PFL 3
- 18:50 Odpolední sportovní noviny
- 18:55 Fotbal: Švédsko - Anglie
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 1:1 Sport Show (64)
- 21:30 Spade poker show 2024 (12)
- 22:00 Prague rugby 7s 2024
- 22:30 WES E - Bike World Series #1
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 Basketbal: Tofas Bursa - SIG Štrasburk
- 00:20 Agatha Christie: Poirot (Spona na topánke)
- 02:00 Správy RTVS "N"
- 02:55 Don Matteo (Diva)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Nebíčko v papuľke
- 05:20 Capri (10)
- 12:00 Správy
- 12:25 Capri (11)
- 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Podvod)
- 16:00 Správy
- 16:35 Bez batožiny (Mjanmarsko - Švedagonská pagoda)
- 17:05 Detektívi zo severu IX (Čierny obraz)
- 17:50 Krátke správy
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Čas pochybností)
- 22:15 Prípady 1. oddelenia (3)
- 23:20 Správy „N“
- 00:35 Správy RTVS "N"
- 01:25 Hírek
- 01:40 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Môj dom
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Medvedík Pompon (Hapčí!)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Od prameňa - Rusínsky
- 08:30 Kimondó - Na kus reči
- 08:55 Vietnamský magazín
- 09:25 Príživník
- 10:25 Ako sa neoženiť
- 11:05 Spadla z oblakov (Únos)
- 11:30 Obedníček (Tresky plesky "N")
- 11:40 Rusty
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci
- 12:00 Živá panoráma
- 12:20 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Z Moravskosliezskeho kraja)
- 12:30 Herbárium (Dubová kôra)
- 12:45 Na zelenej adrese
- 13:00 Kvarteto
- 13:25 Família (Família - Našla sa Dori)
- 18:00 Duel Junior
- 18:30 Večerníček (Tresky plesky "N")
- 18:35 Rusty
- 18:40 Medvedík Pompon (Ako kúzlom)
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:35 Môj dom
- 19:40 Môj dom
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 22:00 Kukačky (5)
- 22:50 Kukačky (6)
- 23:45 Nebeské geto
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Barokní Holešov a Buchlovice
- 01:25 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Frýdlantský výběžek)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Žďárské vrchy)
- 06:25 Na cestě po ostrově Madeira
- 06:59 Studio 6
- 10:10 Všechnopárty
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Duhová kulička
- 16:10 Magnum (Krása nezná bolest)
- 17:00 Na cestě po Valencii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Den, kdy nevyšlo slunce
- 21:30 Ten, který skákal přes kaluže
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Barokní Holešov a Buchlovice
- 01:25 Z metropole
- 01:50 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Hranice bez hranic (Frýdlantský výběžek)
- 05:15 Etiketa (U stolu)
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Klenoty naší krajiny (Žďárské vrchy)
- 06:25 Na cestě po ostrově Madeira
- 06:59 Studio 6
- 10:10 Všechnopárty
- 11:05 Klenoty naší krajiny (Blanský les)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Vůně Athén s Miroslavem Donutilem
- 12:55 Duhová kulička
- 16:10 Magnum (Krása nezná bolest)
- 17:00 Na cestě po Valencii
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Den, kdy nevyšlo slunce
- 21:30 Ten, který skákal přes kaluže
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Góly-body-sekundy
- 01:05 Interview :24
- 01:35 Ekonomika :24
- 02:00 Správy :24
- 02:30 Svet :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Interview :24
- 04:25 Svet :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Góly-body-sekundy
- 05:35 Ekonomika :24
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:25 Cestou necestou - špeciál - Káva
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 Ekonomika :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Cestou necestou - špeciál - Víno
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 Občan za dverami
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:25 Experiment: 80 ROKOV ASTRONOMICKÉHO ÚSTAVU SAV
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Téma :24
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 AKTUÁLNE :24
- 20:50 Počasie
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Svet :24
- 04:25 Národ velryb
- 06:05 Ostrov delfínů
- 07:50 Moře kouzel
- 09:20 Kincsem
- 11:35 Doma je tady
- 14:45 Randění v New Yorku
- 16:25 Nouzový let
- 20:15 Simulant
- 22:10 Operace vykoupení
- 23:55 Slídil
- 00:45 První oddělení
- 01:25 Policisté v akci
- 02:10 Policisté v akci
- 02:50 Soudní síň (Vystěhování)
- 03:40 Soudní síň (Zabiják bez vodítka)
- 04:25 Krimi
- 04:50 Noviny
- 05:25 Krimi
- 05:45 Noviny
- 06:20 První oddělení
- 06:55 Policisté v akci
- 08:00 Policisté v akci
- 08:55 Soudní síň (Vystěhování)
- 09:55 Soudní síň (Manipulátorka)
- 11:00 Pod povrchem (12)
- 12:05 Kutyil s.r.o. II (Testament)
- 12:55 Soudní síň (Neposedný syn)
- 13:55 Soudní síň (To dítě umírá)
- 14:55 Policisté v akci
- 15:55 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Ve jménu děvčat)
- 17:55 Soudní síň (Bitka)
- 22:50 Kriminálka Kraj (Němé přiznání)
- 23:45 První oddělení
- 00:45 Survivor
- 01:45 Aj múdry schybí
- 02:55 Partička
- 03:20 Susedské prípady
- 04:05 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:00 Svokra
- 11:05 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Búrlivé víno (55)
- 13:00 V mene zákona
- 14:00 Rodinné prípady
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (56)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám II (1)
- 21:45 Dunaj, k vašim službám II (2)
- 00:35 Lovci plážových domů (9)
- 01:00 Grandiózní domovy (1)
- 01:45 Mistři dřeva (5)
- 02:35 Zahradníkův svět XI (11)
- 03:35 Dům snů II (11)
- 08:45 Zahradníkův svět XI (11)
- 09:55 Grandiózní domovy (1)
- 10:45 Lovci plážových domů (9)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? IV (3)
- 14:20 Dům snů II (11)
- 15:10 Mistři dřeva (6)
- 16:05 Lovci plážových domů (10)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? IV (4)
- 17:30 Grandiózní domovy (2)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (14)
- 21:15 Dům snů (2)
- 00:25 Vzmužme se
- 01:55 Apokalypsa v Hollywoodu
- 03:40 Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství
- 06:00 Za všechno může kocour
- 07:40 Barry Seal: Nebeský gauner
- 09:30 Příchozí
- 11:25 Cesta do Betléma
- 15:15 Roboti
- 20:00 Mělas to vědět (1)
- 20:55 Turista II (5)
- 21:55 Noční zvířata
- 23:50 Blok 99
- 00:40 Patriot
- 03:20 Anatomie pádu
- 10:00 (J)elita ze střídačky 2
- 11:30 Přátelé (13)
- 11:50 Přátelé (14)
- 12:15 Mikádo
- 13:50 Panna, nebo orel
- 15:20 Tenet
- 17:45 Ukradené údolí
- 19:30 Čtyřicítka na krku
- 21:45 Čtyři dobré dny
- 23:25 Den díkůvzdání
- 01:50 Rod Draka II (5)
- 02:50 Sektor II (5)
- 03:50 Máma k nakousnutí (5)
- 04:20 Neneh Superstar
- 06:00 Třináct životů
- 12:05 Shazam! Hněv bohů
- 14:10 Můj týden s Marilyn
- 15:50 Blízko od sebe
- 17:50 Bestsellery
- 19:30 Girls III (Ona souhlasí)
- 20:00 Girls III (Mrtvá uvnitř)
- 20:30 Můžu tě zničit (9)
- 21:00 Mělas to vědět (1)
- 21:55 Turista II (5)
- 22:55 Klub nájemných vrahů
- 01:05 Nenávist
- 02:45 Dívka, která létala
- 04:25 Blesk
- 06:00 Když Harry potkal Sally
- 07:35 Jako nikdo jiný
- 09:25 V deltě
- 11:10 Směna
- 12:35 Přišel čas na lásku
- 14:40 Kde život začíná
- 16:20 Jako nikdo jiný
- 18:10 Levhart anatolský
- 20:00 Velký George Foreman
- 22:10 Lore
- 00:10 Utajený
- 02:10 Sparta
- 03:50 Irské sbohem
- 04:20 Moje láska, mon amour
- 06:00 Vrch řvoucích lvic
- 07:30 Mamma Roma
- 09:20 Navrátilka
- 11:15 Slepá vrba, spící žena
- 13:05 Yuni
- 14:45 Jsme živé bytosti
- 16:25 Růžový měsíc
- 20:30 Elysium
- 22:20 Ben Hur
- 04:00 Mrazivé zlato (Šedesát stupňů odloučení)
- 04:45 Hranice nemožného (Díl 13)
- 05:30 Průkopnice (Práce na plotu)
- 06:05 Průkopnice (Chutné cukroví)
- 06:30 Smallville (Naděje)
- 07:30 Smallville (Masky)
- 10:20 Žena ve vodě
- 12:25 Smallville (Fortune)
- 13:20 Smallville (Potomek)
- 20:00 Selena
- 22:30 Pod rouškou noci
- 00:25 3 dny na zabití
- 02:20 Skautův průvodce zombie apokalypsou
- 03:50 Poslední polda IV (11)
- 04:35 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Šakalí léta
- 08:15 Zločin na palubě
- 10:05 Gambit
- 12:00 Posedlý pacient
- 13:50 Havel
- 16:00 Snoubenec nebo milenec?
- 17:50 Bába z ledu
- 20:00 Únos
- 22:05 Sbohem, baby
- 00:30 Hranice pašeráků
- 02:00 Trable Petuniových
- 03:50 Snídaně po sexu
- 05:55 Muž ve stínu
- 13:00 Deník lásky
- 14:30 Hořko-sladko
- 21:00 Paříž 36
- 23:00 Bitva o Inčchon
- 01:10 Trable s ex
- 02:35 Synku, synku, cos to proved
- 04:05 Fame – Cesta za slávou
- 06:00 Hrdinové
- 07:45 Tygři železnice
- 09:45 Slova a obrazy
- 11:40 Šéf
- 13:30 Lope - Nezkrotný básník
- 15:20 Moje superbejvalka
- 16:55 Madam služebná
- 20:00 Problémissky
- 21:45 Julieta
- 23:25 Za borovicovým hájem
- 05:30 Na táboře
- 06:55 Kouzelné maliny
- 08:15 Zuřivé plameny
- 09:50 Nico - bájný jednorožec
- 11:25 Spy kids: Stroj času
- 12:50 Strážce majáku
- 16:25 Hospodu vám nedáme
- 21:00 Zkáza rodu Hickmanů
- 22:40 Psáno sarkasmem
- 00:20 Nevlastní dcera
- 01:45 Lidé, které možná znáš
- 03:15 Zkažené mládí
- 05:45 Mandie a poklad Čerokíů
- 07:50 Stažení
- 10:05 Který je ten pravý?
- 19:55 STARS! (- EDWARD NORTON)
- 20:00 Nora Roberts: Prokletá zátoka
- 21:55 Svobodná umění
- 23:55 V zajetí posedlosti
- 00:40 The Waiting
- 01:55 Her Lonely Lane
- 03:55 The Last Day of August
- 05:10 Secret Workshops
- 05:50 End of Program
- 06:00 Fairy Tale for Average People
- 06:15 Behind Green Lights
- 07:20 The Gold Rush
- 08:45 Dirty Linen to the Sun
- 09:00 Ginza Cosmetics
- 10:25 Fabiu
- 10:55 Career Girl
- 12:00 Schengen
- 12:10 True Smile
- 13:35 Stamm
- 13:45 Aicha
- 14:10 Our Quarantine
- 15:35 Dingi
- 15:45 The Chase
- 17:10 The War is Over
- 18:55 Second Acts
- 19:10 Charade
- 21:00 And Then There Were None
- 04:00 TROUBLE IN LEMUR LAND
- 05:00 THE CONDOR MAN FROM ARGENTINA
- 06:00 SHOW ME WHERE YOU LIVE (VIETNAM)
- 06:30 SHOW ME WHERE YOU LIVE (THE KOROWAI, AT THE HEART OF THE FOREST)
- 07:00 MOST INTRIGUING SAFARI DESTINATIONS (SINGITA PAMUSHANA)
- 07:25 MOST INTRIGUING SAFARI DESTINATIONS (CAMP AMALINDA)
- 07:50 MOST INTRIGUING SAFARI DESTINATIONS (INN ON RUPURARA)
- 10:00 SPAIN'S LAST LYNXES
- 11:00 AFRICA'S DEADLIEST (EP. 03)
- 12:00 ANATOLIA LAND OF THE APRICOTS
- 13:00 SAVE THE BUCARDO
- 14:00 EUROPEAN IDENTITIES
- 15:00 TRAVEL BY DART (CUBA - PART 2)
- 15:30 TRAVEL BY DART (COSTA RICA)
- 16:00 THE SUBVERSIVES
- 17:00 THE SOLOMON TREASURES
- 20:00 ORGANIC PANIC (HOME)
- 20:25 FENTANYL (THE UNSTOPPABLE EPIDEMIC)
- 21:10 UNDERWATER OKAVANGO
- 22:05 THE SEAWOMEN OF JAPAN
- 23:00 TIGERFISH: AFRICA'S PIRANHA
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 HOMME (1)
- 05:00 FEMME III (1)
- 06:00 CITIES (1)
- 07:00 LOOK (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 HOMME (1)
- 11:00 FEMME III (1)
- 12:00 CITIES (1)
- 13:00 LOOK (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 CITY CHIC BERLIN
- 16:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 17:00 NEW YORK FASHIONWEEK (30)
- 17:30 NEW YORK FASHIONWEEK (31)
- 18:00 LUXURY LIFE
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (43)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (44)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (5)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (6)
- 21:00 NEW YORK FASHION THROWBACKS 2014-2020
- 00:00 Fighting Rookies 2014
- 00:50 Fighting Rookies 2014
- 01:40 We Love MMA 52, 18.01.2020
- 04:05 Hard Knocks Fighting, Ep. 9
- 04:55 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:15 LNK Boxing Night 5, Arena Riga, 11.11.2017
- 10:10 NEW Snakepit 2016
- 00:00 SPORTS MAX (40)
- 00:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 01:00 SHIFTING GEARS
- 01:30 SHIFTING GEARS
- 02:00 WILD SURF 2019 (15)
- 02:30 WILD SURF 2019 (16)
- 03:00 BETTER THAN FOUR 2016 (CAPE TO CAPE MTB - PART 1)
- 03:30 BETTER THAN FOUR 2016 (PORT TO PORT MTB - PART 2)
- 04:00 GEARING UP 2020 (6)
- 04:30 GEARING UP 2020 (7)
- 05:00 KITE MASTERS 2019/2020 (11)
- 05:30 KITE MASTERS 2019/2020 (12)
- 06:00 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 06:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (2)
- 07:00 SHIFTING GEARS
- 07:30 SHIFTING GEARS
- 10:00 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 10:30 RACEMAX MOTORSPORTS (15)
- 11:00 WORLD OF WATERSPORTS (25)
- 11:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 12:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 (11)
- 12:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 (12)
- 13:00 GP RACING 2022 (41)
- 13:30 GP RACING 2022 (42)
- 16:00 AUTOSPEED 2019 (13)
- 16:30 AUTOSPEED 2019 (14)
- 17:00 BOARD STORIES SURFING (36)
- 17:30 BOARD STORIES SURFING (37)
- 18:00 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (8)
- 18:30 XTERRA ADVENTURES 2019/2020 (9)
- 19:00 HELLAS RALLY RAID 2019
- 19:30 HELLAS RALLY RAID 2021
- 20:00 BOAT SHOW 4K (16)
- 20:30 BOAT SHOW 4K (17)
- 21:00 SPORTS MAX (40)
- 21:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 22:00 GEARING UP 2020 (5)
- 22:30 GEARING UP 2020 (6)
- 23:00 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 23:30 INSIDE SAILING 2020 (6)
- 04:05 WARRIORS FOR WILDLIFE (1)
- 05:00 MAX FOODIE: MAURITIUS (CHAPTER 1)
- 05:30 MAX FOODIE: MAURITIUS (CHAPTER 2)
- 06:00 DRONE WARS (5)
- 06:50 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 07:45 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SPICY, S3)
- 20:10 FOR FUN ONLY (CHASING THE WIND BALLOONS)
- 20:35 FOR FUN ONLY (3)
- 21:00 ISLAND HUNTER (BELIZE)
- 21:50 INK THERAPY (6)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Totally Indie
- 23:00 Rough Riff
- 00:50 Jedinečné letisko v Dubaji (1)
- 01:40 Téma (154)
- 02:20 Dejiny červenej armády (2)
- 03:20 Príbeh dvoch sestier (1)
- 08:30 Doslova
- 09:10 Homo Sapiens: nový začiatok (1)
- 10:00 Travelistan (10)
- 10:25 Téma (156)
- 11:05 Vraždy na výletnej lodi (4)
- 11:55 Spojené arabské emiráty z vtáčej prespektívy (1)
- 12:55 Telenákupné pásmo (3)
- 13:10 Kostarika
- 14:10 Spoločenstvá zvierat (5)
- 15:05 Len peniaze nestačia (20)
- 15:45 Sadnite si, prosím (26)
- 16:25 Vo vnútri lietadlovej superlode (1)
- 17:20 Vyrobené na Slovensku (1)
- 17:35 Michail Gorbačov (1)
- 18:35 Humboltov prúd
- 19:35 Doslova
- 00:25 Naše zprávy
- 00:40 VIP svět
- 00:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 02:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:35 Jak to dopadlo!?
- 06:50 Jak to dopadlo!?
- 08:35 Klenot.TV
- 13:30 Šťastná 7
- 14:25 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:10 Nebezpečné vztahy
- 17:10 Šťastná 7
- 18:05 Jak to dopadlo!?
- 19:00 Cyranův ostrov (12)
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Pašák (4)
- 22:05 El Chapo III (4)
- 23:00 Poklad z půdy
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:05 Hvězdy na cestách
- 13:35 Soudkyně Barbara
- 14:45 Soudce Alexandr
- 15:55 Soudkyně Barbara
- 17:00 Soudce Alexandr
- 18:00 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 01:00 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Vepřový bůček)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:00 Česká tajenka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 18:00 Poklad z půdy
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:50 Jak to dopadlo!?
- 01:55 Lipnožurnál
- 02:10 Petrovický zpravodaj
- 02:20 Valašský zpravodaj
- 02:30 Rozhovor S...
- 02:55 Vtipkování: Pavel Richter
- 03:35 Mladý Svět: Leona Machálková
- 04:30 Narcos
- 05:35 Rozhovor S...
- 06:00 O letadlech a létání: Filip Suk, pilot a konstruktér letadel
- 06:25 Lipnožurnál
- 06:40 Petrovický zpravodaj
- 06:50 Valašský zpravodaj
- 07:00 Magazín z Valašska
- 07:20 Magazín z Valašska
- 07:40 Hranické regionální zpravodajství: Magazín z Hranic a okolí
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:50 Narcos
- 23:40 Dobrý večer s A11: rerpíza
- 00:30 Ztracený svět (3)
- 01:15 Ztracený svět (4)
- 02:00 Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII (5)
- 02:50 Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII (6)
- 03:45 Bosch VI (7)
- 04:25 Bosch VI (8)
- 05:05 Bosch VI (9)
- 06:00 Seriálový tip (1)
- 06:20 Seriálový tip (1)
- 06:45 Profil zločinu III (1)
- 07:50 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (17)
- 10:40 Profil zločinu III (1)
- 11:45 Hvězdná brána: Atlantida (6)
- 16:25 Profil zločinu III (3)
- 17:20 A-Team II (4)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba: Hawai II (20)
- 21:00 Macgyver IV (12)
- 21:50 Macgyver IV (13)
- 00:50 Ztracený svět II (7)
- 01:45 Zločin II (2)
- 02:35 Ztracený svět II (7)
- 03:20 Totalcar II (9)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Ztracený svět II (5)
- 10:00 Ztracený svět II (6)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Společnost Adventure (1)
- 13:55 A-Team II (9)
- 16:00 Námořní vyšetřovací služba XVI (24)
- 16:55 Ztracený svět II (7)
- 17:55 Ztracený svět II (8)
- 18:50 Xena II (6)
- 19:50 A-Team II (10)
- 22:50 Námořní vyšetřovací služba XVI (24)
- 23:50 Xena II (6)