Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 04:10 Přes nový práh
- 04:50 Víno a zlato na hranici
- 05:15 Vepřové hody
- 05:45 Etiketa (Konverzace)
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rohožka
- 06:40 Vinnetou
- 08:20 Chalupáři (3)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (7)
- 11:55 Zpátky si dám tenhle film
- 12:25 Karel Gott na plese
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Podivná nevěsta
- 13:55 Povídavá pohádka
- 14:20 Povídky malostranské (3)
- 15:25 Zabil jsem Einsteina, pánové
- 18:05 Chalupáři (4)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ se štěnicí
- 21:30 Škoda lásky
- 01:05 Království pirátů (1)
- 01:55 Hitparáda hřibů
- 02:20 Suchá Loz
- 02:45 Koňaré z Poštorné
- 03:10 Historie.cs
- 04:05 Slovanské pohanství
- 04:30 Zpráva o přípravě na konec světa v Česku, L. P. 2012
- 05:00 Narozeni ve Skalnatých horách (2)
- 06:00 Ponořiči
- 06:20 Zázraky lidského génia (Tajemství pyramid)
- 07:10 Vltava, naše řeka (1)
- 07:20 Peklo na zemi (1)
- 10:35 Jean Gabin osobně
- 12:25 Velká Británie z výšky II (Umění a kultura)
- 13:15 Křížové cesty (Odsouzen)
- 13:40 Václav Cílek
- 14:00 Koně z náhorní planiny Giara, Sardínie
- 14:25 Smolař
- 20:00 Rio Bravo
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 01:34 Týden v regionech
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Týden v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:05 Fokus Václava Moravce
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Pozor! Státní hranice
- 07:30 Interview ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:30 Archiv ČT24 (Zvony, zvonaři, zvoníci)
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Hyde Park Civilizace
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:03 Studio ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:03 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zkraje
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:51 Francouzi volí nový parlament - velké finále
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:00 Branky, body, vteřiny
- 04:20 Svět motorů
- 05:20 Archiv D (Archiv D: Sláva vítězům - Jaroslav a Jiří Holíkovi)
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (Anglie - Švýcarsko)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 07:55 Panorama
- 08:30 Golf Time
- 08:45 24 hodin kopané
- 08:55 EURO 2024 Německo (Sumář dne)
- 09:05 EURO 2024 Německo (Nizozemsko - Turecko)
- 04:30 Jak se staví sen
- 05:34 Libovky Pepy Libického
- 06:00 M.A.S.H (150)
- 06:27 M.A.S.H (151)
- 06:56 M.A.S.H (152)
- 07:24 M.A.S.H (153)
- 07:53 M.A.S.H (154)
- 08:22 M.A.S.H (155)
- 08:49 Prima Česko
- 09:21 Prima Svět
- 09:54 Inkognito
- 10:59 Polda II (Čarodějky)
- 12:16 Receptář prima nápadů
- 13:10 Libovky Pepy Libického
- 13:43 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:20 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:58 Léto s gentlemanem
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Jurský park 3
- 22:00 Rychlej Charlie
- 23:45 Zabijáci osamělých srdcí
- 00:41 Simpsonovi XXXIV (Ne tak zcela To)
- 01:09 Simpsonovi XXXIV (Speciální čarodějnický díl XXXIII)
- 01:36 Simpsonovi XXXIV (Od piva k otcovství)
- 02:03 Simpsonovi XXXIV (Bratříčku, běž se vycpat)
- 02:30 Jmenuju se Earl III (Podpantoflák)
- 02:57 Jmenuju se Earl III (Earlovy ženy 1/2)
- 03:24 Re-play
- 03:51 Spartakus: Pomsta (Libertus)
- 04:57 Autosalon.tv
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:02 Pohádky Bolka a Lolka (Popelka)
- 06:11 Pohádky Bolka a Lolka (Baba Jaga)
- 06:20 Top Gear XXV (1)
- 07:27 Top Gear XXV (6)
- 08:31 Top Gear XXVI (1)
- 09:33 Top Gear XXVI (2)
- 10:39 Top Gear XXVI (3)
- 11:37 Autosalon.tv
- 20:15 Zlaté oko
- 22:57 Rocky V
- 04:45 Sběratelé kostí VII (Malý velký muž)
- 05:38 Noční Praha
- 06:00 Policie v akci
- 06:42 Closer: Nové případy IV (Ohlédnutí 4/5)
- 07:28 V plamenech II (Vulkán)
- 18:08 Columbo (Planý poplach)
- 00:17 Bitva v ústí Šeldy
- 02:50 Monstrum
- 08:44 Lucie, postrach ulice
- 10:21 U pokladny stál
- 12:27 Mazel a tajemství lesa
- 14:05 Byl jednou jeden princ
- 15:47 Zákon přitažlivosti
- 20:10 Věčný příběh
- 22:32 Bitva v ústí Šeldy
- 04:40 Jak se staví sen - extra
- 05:30 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:06 Teď vaří šéf!
- 06:56 Britská královská rodina na nože (2)
- 10:42 Receptář prima nápadů
- 11:34 České chaty snů
- 20:01 Nebezpečné pronásledování
- 21:41 1. MISE (Dva proti všem)
- 22:52 Inkognito
- 23:57 Zoufalé manželky (Kdo je rád sám?)
- 06:00 Kluci, pozor (Kluci, pozor parkoviště)
- 06:05 Prasátko Peppa V
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:15 7T II (20)
- 06:40 Pošťák Pat a strašení
- 06:55 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Yakari - Velké dobrodružství
- 10:40 Bonifác v létě
- 11:10 Bob a Bobek na cestách (Mount Everest)
- 11:20 Power Players
- 11:30 Power Players
- 11:40 Lampie (1)
- 12:25 MasterChef Junior VIII (5)
- 13:10 Tlapková patrola VII
- 13:30 Tlapková patrola VII
- 13:55 U6 - Úžasný svět techniky
- 14:25 Jak vycvičit draky
- 14:50 Šmoulové
- 15:15 Fazolčina kavárna
- 15:35 Dynotrax Turbo
- 16:00 Dreamzzz: Zkoušky pronásledovatelů snů
- 16:25 Tlapková patrola VII
- 16:45 Tlapková patrola VII
- 17:10 Ovečka Shaun
- 17:20 Pan Tau (7)
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:15 Fazolčina kavárna
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 O cvrčkovi (Cvrček a bombardon)
- 18:50 Kámoši hafíci (1)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru III (12)
- 19:40 Kiwi a Strit III
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Mount Everest)
- 19:57 Přestávka ve vysílání 19:57-06:00
- 00:50 Harlowová
- 02:55 Jak se kalila hudba (Producent vs. umělec)
- 03:45 Sluch
- 04:00 Uchem jehly
- 04:30 Svatý Jan pod Skalou
- 04:45 Designblok
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Semafor atd. (1)
- 21:15 Perly panny Serafinky
- 22:45 Picasso!
- 23:40 Denzel Washington - americký vzor
- 04:23 VIP Prostřeno!
- 06:00 Noční Praha
- 06:07 Megadorty IV (Děsiví ďáblové)
- 07:03 Amerika hledá topmodelku XVI (Finále)
- 07:57 Tyhle šaty beru! III (Tatínkova holčička)
- 12:27 Megadorty IV (Děsiví ďáblové)
- 13:24 VIP Prostřeno!
- 14:38 Farmář hledá ženu SK
- 15:35 Megadorty IV (Megabrouci)
- 04:35 Rodinná pouta (Vyděrač)
- 05:43 Slow TV (Na zámku)
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 07:00 Nikdo není dokonalý
- 14:39 Rodinná pouta (Posila)
- 15:44 Sestřičky (Zmrtvýchvstání)
- 16:57 Nikdo není dokonalý
- 18:02 Nikdo není dokonalý
- 19:06 Jak se staví sen - extra
- 22:14 Nikdo není dokonalý
- 23:18 Jak se staví sen - extra
- 00:58 K věci
- 01:21 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 01:27 Prima HISTORIE
- 01:46 7 pádů Honzy Dědka
- 02:52 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 02:53 Hlavní zprávy
- 03:43 Krimi zprávy
- 04:00 Showtime
- 04:14 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 04:21 Prima Česko
- 04:47 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 04:54 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 06:32 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:04 Zprávy
- 07:20 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 07:27 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:26 Prima Česko
- 08:53 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 09:00 Zprávy
- 09:27 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:31 Prima ARCHIV
- 10:41 Prima MĚSTO
- 11:00 Partie PLUS
- 11:48 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 Lékaři v éteru
- 13:00 Zprávy
- 13:28 Prima HISTORIE
- 13:40 Prima MĚSTO
- 14:00 Zprávy
- 14:23 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 14:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 15:00 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:36 Prima MĚSTO
- 17:55 Zprávy
- 18:14 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 22:00 Zprávy
- 22:40 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 22:46 Partie PLUS
- 23:46 Generace deprese
- 04:17 Prima Česko
- 04:49 Prima Svět
- 05:22 Hausbót Petra Horkého (Andre Hartmann - žraločí muž)
- 06:00 Slow TV (Ptačí říše)
- 06:06 Umění špionáže (Smrtící jedy)
- 06:59 Žraločí batolata
- 07:57 Neznámé hlubiny s Jeremym Wadem (Islandští obři)
- 04:10 Přes nový práh
- 04:50 Víno a zlato na hranici
- 05:15 Vepřové hody
- 05:45 Etiketa (Konverzace)
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rohožka
- 06:40 Vinnetou
- 08:20 Chalupáři (3)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (7)
- 11:55 Zpátky si dám tenhle film
- 12:25 Karel Gott na plese
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Podivná nevěsta
- 13:55 Povídavá pohádka
- 14:20 Povídky malostranské (3)
- 15:25 Zabil jsem Einsteina, pánové
- 18:05 Chalupáři (4)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ se štěnicí
- 21:30 Škoda lásky
- 04:10 Přes nový práh
- 04:50 Víno a zlato na hranici
- 05:15 Vepřové hody
- 05:45 Etiketa (Konverzace)
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rohožka
- 06:40 Vinnetou
- 08:20 Chalupáři (3)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (7)
- 11:55 Zpátky si dám tenhle film
- 12:25 Karel Gott na plese
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Podivná nevěsta
- 13:55 Povídavá pohádka
- 14:20 Povídky malostranské (3)
- 15:25 Zabil jsem Einsteina, pánové
- 18:05 Chalupáři (4)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ se štěnicí
- 21:30 Škoda lásky
- 01:30 Štafl (3)
- 02:00 Moje místa (Simona Stašová)
- 02:55 Výleťák (188)
- 03:15 U stánku II (9)
- 03:25 Ze dvora (2)
- 03:35 Ušák Jaromíra Bosáka (148)
- 08:20 Zahradní proměny VIII (8)
- 09:20 Otec Braun (1)
- 11:20 Setkání v červenci
- 14:15 Zelený svět
- 20:10 Muž na výpomoc
- 22:00 Mládí v trapu
- 23:55 Případy detektiva Murdocha X (5)
- 01:20 Bláznivá střela 2 1/2: Vůně strachu
- 02:55 Na lovu II
- 03:55 Dáma a Král II (Vražedné ostří)
- 04:55 Novashopping
- 06:00 Bernieho dobrodružství
- 06:05 Zig a Sharko IV
- 06:20 Chuggington: Veselé vláčky (28)
- 07:10 Alvin a Chipmunkové (26)
- 07:35 Alvin a Chipmunkové II (1)
- 08:00 Čundrcountryshow
- 08:55 Na vodě (Silvestr)
- 12:30 Chlapci a chlapi (Nový poručík)
- 13:50 Slunce, seno, erotika
- 15:35 Líbáš jako ďábel
- 22:50 Dannyho parťáci
- 00:25 Pluto Nash
- 02:15 Fesťák
- 03:45 Můj přítel Monk II (Pan Monk jde do vězení)
- 04:40 Dračí srdce 3: Čarodějova kletba
- 06:10 Škola základ života
- 07:40 Duch v láhvi
- 08:55 Třetí skoba pro Kocoura
- 12:00 Kung Fu Panda 3
- 13:40 Warcraft: První střet
- 16:00 Co horšího se může stát?
- 18:00 Je to i můj život
- 20:00 Vertical Limit
- 22:30 Nájemní vrazi
- 01:30 Američtí sběratelé XIX (14)
- 02:10 Kachní dynastie II (9)
- 02:55 Strážci hranic: Austrálie (23)
- 03:40 Walker, Texas Ranger VII (4)
- 08:00 Američtí sběratelé XIX (14)
- 08:55 Kachní dynastie II (9)
- 09:55 Kobra 11 XXIV (15)
- 11:50 Novashopping
- 12:05 Walker, Texas Ranger VII (4)
- 13:00 Válka skladů X (3)
- 13:55 Válka skladů X (5)
- 14:50 Mistři zastavárny XXIII (22)
- 15:45 Souboj Titánů II (13)
- 16:40 Kobra 11 XXIV (17)
- 18:40 Válka skladů X (7)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (23)
- 22:05 Walker, Texas Ranger VII (5)
- 23:00 Kobra 11 XXIV (17)
- 00:20 Teorie velkého třesku X (15)
- 02:00 Malý Sheldon (6)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VI (24)
- 03:20 Americký táta III (4)
- 04:00 TELE TELE
- 04:30 Stahovák
- 04:55 Film o filmu: 3Bobule aka 3obule
- 05:05 Ženatý se závazky (37)
- 05:55 Zig a Sharko IV (23)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (40)
- 06:50 Přátelé VII (4)
- 07:45 2 $ocky II (15)
- 09:30 Malý Sheldon (10)
- 11:10 Ženatý se závazky (39)
- 12:05 Dva a půl chlapa IV (8)
- 13:00 Přátelé VII (4)
- 13:55 Teorie velkého třesku X (15)
- 15:35 2 $ocky II (19)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá VI (25)
- 17:50 Zlatá sedmdesátá VII (1)
- 18:15 Dva a půl chlapa IV (10)
- 19:10 Malý Sheldon (12)
- 20:00 Teorie velkého třesku X (19)
- 21:35 Přátelé VII (6)
- 22:30 Americký táta III (6)
- 23:20 Dva a půl chlapa IV (10)
- 04:00 Koření
- 04:20 Na lovu
- 05:00 Riskuj!
- 05:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:25 Na lovu
- 07:20 MasterChef Česko VII (6)
- 12:45 Teleshopping
- 13:00 MasterChef Česko VII (7)
- 20:00 Myšlenky zločince VII (9)
- 20:50 Myšlenky zločince VII (10)
- 21:45 Myšlenky zločince VII (11)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med VII (11)
- 01:20 Vyměněné osudy II (15)
- 02:45 Čarodějky III (13)
- 03:25 Nemocnice Chicago Med VII (11)
- 04:25 Ulice (4315)
- 06:00 Život na jachtě: Středomoří V (21)
- 07:45 Poldark (3)
- 08:55 Poldark (4)
- 10:05 Vítejte doma IV
- 11:50 Nekonečná láska II (84)
- 16:05 Poldark (5)
- 17:10 Poldark (6)
- 18:20 Doktorka Quinnová II (4)
- 20:15 Určitě, možná
- 05:25 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Basketbal: VEF Riga - Cholet Basket
- 16:00 1:1 Sport Show (55)
- 16:30 KSW 94: Wrzosek vs Szpilka
- 19:00 European Freestyle Pro Tour Season Wrap up
- 19:30 NHL - akce měsíce
- 19:45 Běhej lesy - Týmovka
- 20:00 1:1 Sport Show (56)
- 20:30 Spade poker show 2024 (4)
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: VfB Stuttgart - Borussia Dortmund
- 08:50 Reconnecting ONE
- 09:25 1:1 Sport Show (56)
- 10:00 World Cup of Darts 2024
- 00:20 Komisár Montalbano (Hlas huslí)
- 02:10 Správy RTVS "N"
- 03:00 Neskoro večer
- 04:00 Hit roka
- 05:15 Správy RTVS "N"
- 06:05 Slimák Maťo a škriatok Klinček
- 06:15 Jurošík
- 06:25 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky II
- 06:35 Tip a Tap
- 06:45 Medvedík Pompon (Nechce sa mi spať!)
- 06:50 Poštár Pat
- 07:05 Splat a Harry
- 07:20 Bluey
- 07:25 Zberateľ zvukov (Jarné upratovanie)
- 07:30 Šmolkovia - nové príbehy
- 07:40 Údolie Muminovcov III
- 08:05 Šéfkuchár Shane (Festival jedla)
- 08:15 Zázračný ateliér
- 08:45 Príbeh rieky Poprad (11)
- 09:05 Nech žije deduško (Nehody)
- 09:40 Leto s Katkou (Kamaráti)
- 17:05 Boli sme pri tom
- 18:15 Veľkou lyžicou (Ryby z jazier - Kapor)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Hotel Portofino II (1)
- 22:55 Opri sa o mňa (Katarína Koščová)
- 23:30 Toskánska vášeň III (1)
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:30 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:15 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:30 Cesty Čínou s Pavlom Dvořákom
- 06:45 Cyklopotulky (Cyklopotulky: Zo Zlínskeho kraja)
- 06:55 Encyklopédia slovenských obcí (Drienica)
- 07:05 Televíkend
- 07:35 Cesta hrdinov SNP (1)
- 07:50 Živá panoráma
- 08:20 Kapura
- 09:10 Farmárska revue
- 09:35 Letná rybačka
- 09:45 S rozumom do hory (BOROVICE V PIESKU)
- 10:00 Pod rímskym slnkom
- 10:55 Motýle Slovenska - Stepi a lúky
- 11:25 Motýle Slovenska – Hory a lesy
- 11:55 Nebojsa
- 13:00 Piesočná potvorka (Krásni ako rozprávka)
- 13:30 Orientácie
- 13:55 Tvár v rose
- 15:05 Ženské oddelenie
- 18:30 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:40 Tip a Tap
- 18:45 Medvedík Pompon (Štikútka)
- 18:55 Poštár Pat
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Môj dom
- 19:35 Môj dom
- 19:50 Slovo
- 04:10 Přes nový práh
- 04:50 Víno a zlato na hranici
- 05:15 Vepřové hody
- 05:45 Etiketa (Konverzace)
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rohožka
- 06:40 Vinnetou
- 08:20 Chalupáři (3)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (7)
- 11:55 Zpátky si dám tenhle film
- 12:25 Karel Gott na plese
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Podivná nevěsta
- 13:55 Povídavá pohádka
- 14:20 Povídky malostranské (3)
- 15:25 Zabil jsem Einsteina, pánové
- 18:05 Chalupáři (4)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ se štěnicí
- 21:30 Škoda lásky
- 04:10 Přes nový práh
- 04:50 Víno a zlato na hranici
- 05:15 Vepřové hody
- 05:45 Etiketa (Konverzace)
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Rohožka
- 06:40 Vinnetou
- 08:20 Chalupáři (3)
- 09:05 Pečení na neděli
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:30 Objektiv
- 11:00 My všichni školou povinní (7)
- 11:55 Zpátky si dám tenhle film
- 12:25 Karel Gott na plese
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Podivná nevěsta
- 13:55 Povídavá pohádka
- 14:20 Povídky malostranské (3)
- 15:25 Zabil jsem Einsteina, pánové
- 18:05 Chalupáři (4)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ se štěnicí
- 21:30 Škoda lásky
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 01:30 Experiment: Zdravie v tabletke
- 02:00 Správy :24
- 02:25 Počasie
- 02:35 Týždeň vo svete
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 04:20 Správy RTVS "N"
- 05:10 Góly-body-sekundy
- 05:35 Týždeň vo svete
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:15 Komentáre dňa
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Téma :24
- 08:30 Archív :24
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 Z prvej ruky
- 10:00 Správy :24
- 10:25 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:15 Téma :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy :24
- 12:25 OH 2024 - Cesta do Paríža: Zuzana Rehák-Štefečeková (športová streľba)
- 12:40 OH 2024 - Cesta do Paríža: Nora Jenčušová (cyklistika)
- 13:00 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:30 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:30 Téma :24
- 15:45 Kto je kto
- 16:00 Správy :24
- 16:25 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Reportéri - zostrih
- 17:45 Reportéri - zostrih
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Téma :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Počasie
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Týždeň vo svete
- 01:20 Prokletý Valentýn
- 02:45 Dům na prodej, srdce k odběru
- 05:05 Pinocchio: Skutečný příběh
- 06:50 Martin a Venuše
- 08:40 Kohout na víně 2
- 10:55 Jeden a půl rytíře
- 12:55 2Bobule
- 14:45 Upír junior
- 16:15 Hlas lásky
- 18:35 Doktore?
- 22:25 Vřískot
- 00:25 Soudní síň (Nenávidím otčíma)
- 01:15 Soudní síň (Vše chci zpět)
- 02:05 Krimi
- 02:25 Noviny
- 03:00 Záchranáři v akci
- 03:35 Záchranáři v akci
- 04:15 Skutečné příběhy (Milionový strýc, Vypadněte z mého bytu)
- 05:10 Nové bydlení
- 05:55 Krimi
- 06:15 Noviny
- 06:50 Krimi
- 07:20 Noviny
- 10:55 Dr. Dokonalý (Těžký případ)
- 11:55 Dr. Dokonalý (Srážlivost)
- 12:50 Dědictví (5)
- 16:55 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 V sedmém nebi
- 00:40 Rodinné prípady
- 01:25 Modré z neba
- 06:00 Televízne noviny
- 06:50 Modré z neba
- 10:15 Aj múdry schybí
- 16:25 Horná Dolná IX (Poistka)
- 17:45 Horná Dolná IX (Darček)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:45 Survivor
- 22:50 Rodinné prípady
- 23:35 Rodinné prípady
- 08:40 Váš dokonalý domov (8)
- 09:45 Rok na farmě (3)
- 12:30 Na chalupě – Austrálie III (4)
- 13:30 Rok na farmě (4)
- 16:35 Váš dokonalý domov II (1)
- 17:40 Utajený šéf – USA XI (9)
- 00:15 Creed
- 02:25 Likvidátor: Znovuzrození
- 04:05 Noční zvířata
- 06:00 Cesta do Betléma
- 07:40 Billy Elliot Muzikál
- 10:25 Jurský park
- 12:30 Září
- 18:00 Kong: Ostrov lebek
- 20:00 Amsterdam
- 22:10 Rod Draka II (3)
- 23:15 Creed II
- 00:50 Julia II (Mořský vlk v listovém těstě)
- 01:35 Bojovník III (7)
- 02:25 Humr
- 04:20 García a García
- 06:00 Dounia a princezna z Aleppa
- 07:15 Muž roku
- 09:10 Panna, nebo orel
- 10:40 Zázračné perníčky
- 14:00 Chuť na lásku
- 15:30 Zakladatel
- 20:10 Potomci lidí
- 22:00 Boratův navázaný telefilm
- 23:35 Veliká II (9)
- 00:00 Uzavřený kruh (6)
- 00:50 Terminator Salvation
- 02:45 Osm hrozných
- 05:30 Před kamerou XXI (22)
- 06:00 Surfařka
- 07:45 Blízko od sebe
- 11:35 Malý Sheldon VII (6)
- 11:55 Malý Sheldon VII (7)
- 12:15 Vlajka smrti (10)
- 12:55 Pravdivý příběh
- 14:35 Blue Beetle
- 16:40 Purpurová barva
- 19:00 Turista II (3)
- 20:00 7500
- 21:30 Julia II (Smažené kuře)
- 22:20 Bojovník III (8)
- 23:10 Rod Draka II (3)
- 00:30 Lék na život
- 02:55 Malá vlna
- 04:35 Lola: Zprávy z budoucnosti
- 06:00 Matrix
- 08:15 List praseti
- 08:35 Když Harry potkal Sally
- 10:10 Palčivé dny
- 12:20 Godzilla
- 14:35 Anti-squat
- 16:10 Když Harry potkal Sally
- 17:45 Matrix
- 20:00 Říše světla
- 22:05 Ricardovi
- 00:15 Karaoke
- 02:00 Mám rád filmy
- 03:40 Nikde v Africe
- 06:00 Věčná dcera
- 07:40 Zkouška
- 09:10 Žít
- 10:55 Mám rád filmy
- 12:35 V přístavu
- 14:25 Blažená samota
- 15:45 Společné lži
- 17:25 Zkouška
- 18:55 Věčná dcera
- 20:30 Smečky
- 22:05 Modrý samet
- 10:30 Beowulf
- 12:35 Smallville (Šaráda)
- 13:30 Smallville (Oběť)
- 14:30 Hranice nemožného (Díl 6)
- 15:25 Hranice nemožného (Díl 7)
- 18:05 Hranice nemožného (Díl 8)
- 19:05 Hranice nemožného (Díl 9)
- 22:05 Nepovedený večírek
- 00:30 Nová dcera
- 02:15 Texaský masakr motorovou pilou 3D
- 03:45 Kosti a skalp
- 06:05 První pes
- 08:05 Poklad pirátů
- 10:00 Čarovné dědictví
- 11:35 Kluci z bronzu
- 13:40 Pád
- 15:35 Modelář
- 17:45 Kon-Tiki
- 20:05 Svět pod hlavou (7)
- 21:15 Svět pod hlavou (8)
- 22:40 Sázka o život
- 00:30 Ve chvíli, kdy se probudíš mrtvý
- 02:00 Komplikované osudy
- 03:30 Mimozemská invaze
- 05:30 VIY: Tajemství dračí pečeti
- 07:30 Asterix a Olympijské hry
- 09:25 Pytel mouky
- 12:50 Jurský masakr
- 14:10 Coco Chanel
- 16:00 Skoro přátelé
- 17:40 Bernie
- 19:20 Vysněný život
- 21:00 Trable Petuniových
- 22:50 Ztracený čas
- 01:30 Barneyho ženy
- 03:40 Přestávka ve vysílání
- 05:05 Krycí jméno Lev
- 06:40 Sammyho dobrodružství 2
- 08:10 Hrdinové
- 09:55 Tygři železnice
- 11:55 Možná řeknu ano
- 13:30 Romantické útočiště
- 14:55 Správný čas žít
- 16:30 Nádech pro lásku
- 18:25 Dárce
- 20:00 Moonfall
- 22:15 Bitva o Hill 60
- 00:25 Přestávka ve vysílání
- 05:00 Průšvihář na útěku
- 06:35 Sniff a létající fantom
- 08:10 Africké safari
- 09:35 Kouzelné maliny
- 10:55 Matčin stín
- 12:35 Šťastný drak
- 14:10 Heidi, děvčátko z hor
- 16:00 Hořko-sladko
- 17:45 Zamračené dny
- 19:40 Bůh masakru
- 21:00 Nestanu se tvojí ženou
- 22:35 Úžasní Ambersonovi
- 00:20 MANSFIELD PARK
- 02:10 Snídaně po sexu
- 03:25 Hodná holka
- 05:35 Leonie
- 07:35 Hospodu vám nedáme
- 15:50 Bobule
- 17:45 Až najdu domov
- 20:00 Hlas lásky
- 00:40 Velo Mysterium
- 00:50 Sea Dragon
- 01:10 Fear and Desire
- 02:10 Ginza Cosmetics
- 03:35 The Overlanders
- 05:05 Rodri
- 05:25 End of Program
- 06:00 Black Dragons
- 07:00 Delightfully Dangerous
- 08:30 Life With Father
- 10:25 New Voices in an Old Flower
- 11:35 Indian
- 12:05 The Admiral Was A Lady
- 13:35 Roaring Abyss
- 15:05 The Chase
- 16:30 The Amazing Adventure
- 17:30 Champagne Safari
- 18:25 Bisho
- 18:50 Kingston Avenue
- 19:35 The Lady Of Musashino
- 22:30 The Gold Rush
- 23:55 The Drowning Goat
- 04:00 THE DONKEY ISLAND
- 05:00 SURROUNDED BY WAVES
- 06:00 THE LEOPARDS NEW SPOTS
- 07:00 THE CONDOR MAN FROM ARGENTINA
- 10:00 ZENITH (EP. 11)
- 10:30 ZENITH (EP. 12)
- 11:00 DIVING OFF CAPE HORN
- 12:00 THE TIGERS FROM SCOTLAND
- 13:00 QUIRKY SCIENCE
- 13:30 QUIRKY SCIENCE
- 13:55 STREET FOOTBALL IN MY COUNTRY
- 16:00 SHATTERED GROUND
- 17:00 OUTTA TOWN ADVENTURES (S2)
- 17:25 OUTTA TOWN ADVENTURES (S3)
- 20:00 GUANO THE ISLAND OF AGONY
- 21:00 NATURE'S FORCE (EP. 05)
- 21:30 NATURE'S FORCE (EP. 06)
- 22:00 THE RESCUE DOGS OF LAKE GARDA
- 23:00 SARAH SHARK (EP. 03)
- 23:30 SARAH SHARK (EP. 04)
- 00:00 HOMME (1)
- 01:00 FEMME III (1)
- 02:00 CITIES (1)
- 03:00 LOOK (1)
- 04:00 CITIES (1)
- 05:00 LOOK (1)
- 06:00 HOMME (1)
- 07:00 FEMME III (1)
- 08:00 CITIES (1)
- 09:00 LOOK (1)
- 10:00 CITIES (1)
- 11:00 LOOK (1)
- 12:00 HOMME (1)
- 13:00 FEMME III (1)
- 14:00 CITIES (1)
- 15:00 LEGEND OF LAGERFELD (7)
- 15:20 LEGEND OF LAGERFELD (8)
- 15:40 LEGEND OF LAGERFELD (9)
- 16:00 CITY CHIC PARIS
- 17:00 LUXURY LIFE
- 18:00 NEW YORK FASHIONWEEK (12)
- 18:30 NEW YORK FASHIONWEEK (13)
- 19:00 WORLD OF CELEBRITIES (33)
- 19:30 WORLD OF CELEBRITIES (34)
- 20:00 SWIM WEEK 2023 (9)
- 20:30 SWIM WEEK 2023 (10)
- 21:00 WORLD OF LUXURY (43)
- 21:30 WORLD OF LUXURY (44)
- 22:00 READY TO WEAR
- 22:30 READY TO WEAR
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (7)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (8)
- 01:35 NEW Extreme IV
- 03:40 Bangkok Fight Night
- 09:30 NEW Deadline 2016
- 21:30 Hip Show S5 EP9
- 21:50 Hip Show S5 EP8
- 00:00 WILD SPIRITS H20 (10)
- 00:30 WILD SPIRITS H20 (11)
- 01:00 GP RACING 2022 (40)
- 01:30 GP RACING 2022 (41)
- 02:00 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (10)
- 02:30 SAILING TO TOKYO 2019/2020 (11)
- 03:00 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (1)
- 03:30 FREERIDE WORLD TOUR 2018 (2)
- 04:00 AUTOSPEED 2019 (12)
- 04:30 AUTOSPEED 2019 (13)
- 05:00 INSIDE SAILING 2020 (4)
- 05:30 INSIDE SAILING 2020 (5)
- 06:00 CAPE EPIC 2022 (5)
- 06:30 CAPE EPIC 2022 (6)
- 07:00 GP RACING 2022 (40)
- 07:30 GP RACING 2022 (41)
- 10:00 SHIFTING GEARS
- 10:30 SHIFTING GEARS
- 11:00 WILD SURF 2019 (13)
- 11:30 WILD SURF 2019 (14)
- 14:00 BOAT SHOW 4K (15)
- 14:30 BOAT SHOW 4K (16)
- 15:00 SPORTS MAX (39)
- 15:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 16:00 RACEMAX MOTORSPORTS (13)
- 16:30 RACEMAX MOTORSPORTS (14)
- 17:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 (6)
- 17:30 SPEED CATAMARANS GC32 2021 (1)
- 22:00 QATAR CROSS COUNTRY RALLY 2020
- 22:30 PANAFRICA RALLY 2019
- 23:00 WORLD OF WATERSPORTS (24)
- 23:45 ANDALUCIA BIKE RACE 2019
- 04:25 SOUTH SEAS SPEARO (3)
- 05:15 FIVE NOODLES YOU'VE NEVER SEEN. ASIA'S BEST STREET FOOD.
- 06:00 SHOCKING DELICACY IN AFRICA. HERERO PEOPLE AND THE SMILEY.
- 06:35 BLUE WORLD (MUCK DRIVING IN FLORIDA + ICELAND… THE WORLD'S CLEAREST WATER)
- 07:00 BLUE WORLD 4K SHARK ELECTROSENSORY SYSTEMS + HELMET DIVING + OIL RIGS
- 07:25 BREAKING THE DAY,STREET ARTIST
- 12:40 HOW IT'S MADE (4)
- 13:05 ENDLESS WINTER: SURFING EUROPE (1)
- 14:00 INK THERAPY (7)
- 14:45 INK THERAPY (8)
- 15:30 RVERS (14)
- 15:55 RVERS (15)
- 18:10 PHOTO NUMBER 6 (4)
- 18:55 CONFUCIUS WAS A FOODIE (SWEET, S3)
- 19:40 DRONE WARS (3)
- 20:35 BLUE WORLD (CAVE TRAINING IN THE BAHAMAS)
- 21:00 WARRIORS FOR WILDLIFE (1)
- 21:55 MAX FOODIE (9)
- 00:00 Bounce & Fun
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box premiere
- 21:00 Fresh Out The Box premiere
- 00:30 Vraždy na výletnej lodi (1)
- 01:20 Chanel, čislo 5 (1)
- 01:50 Sadnite si, prosím (24)
- 02:30 Skutočný príbeh Angeliny Jolie (1)
- 03:30 Let Paríž Kuba (1)
- 04:30 Rommelov poklad (1)
- 05:30 100 rokov Slovan (1)
- 06:30 Zákulisie Letiska v Miami (1)
- 07:25 Vojna vo Vietname (3)
- 08:15 Doslova
- 08:55 2000 rokov antisemitizmu (1)
- 09:55 Téma
- 12:30 Travelistan (21)
- 12:45 Vyrobené na Slovensku (1)
- 13:00 Telenákupné pásmo (3)
- 13:15 Spoločenstvá zvierat (2)
- 14:05 Doslova
- 14:45 Téma
- 15:20 Sadnite si, prosím (25)
- 16:00 Vraždy na výletnej lodi (2)
- 16:50 Vojenskí velikáni (3)
- 17:50 Oceány Afriky (2)
- 18:50 Extrémne stroje - vojenské lietadlá (1)
- 19:40 Doslova
- 20:20 Ľudia sú aj politici (46)
- 21:00 Sadnite si, prosím (25)
- 21:40 Humboltov Prúd (2)
- 00:45 Naše zprávy
- 00:55 VIP svět
- 01:05 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:35 Jak to dopadlo!?
- 07:40 Skandály slavných - Yvetta Kornová
- 08:35 Klenot.TV
- 12:10 Kašpárku, vař! (Banánový koláč)
- 12:40 Babica vs. Sapík
- 13:30 Tajemství Stelly Zázvorkové
- 14:25 Tajemství Vladimíra Menšíka
- 15:20 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Jak to dopadlo!?
- 17:30 Nebezpečné vztahy live
- 18:25 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Láska na Novém Zélandu
- 22:10 Nalezená pravda
- 04:20 Ostříháno
- 04:50 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:10 Soudce Alexandr
- 14:15 Soudkyně Barbara
- 15:25 Soudce Alexandr
- 16:35 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Pašák (1)
- 22:05 El Chapo III (1)
- 23:00 Intim s Heidi Janků
- 00:05 Nebezpečné vztahy live
- 01:00 Babica vs. Sapík
- 01:50 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:55 Klenot.TV
- 13:05 Live Teleshopping
- 18:10 Babica vs. Sapík
- 19:00 U tebe nebo u mě
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Jak to dopadlo!?
- 04:10 Na vysoké noze: Michaela Nosková
- 04:40 Sdílejte než to smažou...: Potraviny se žabičkami
- 05:15 Pozor vlak
- 05:50 Kutilové: Prkýnko ke grilu
- 06:25 Medx talks: Mgr. Petra Holubová
- 06:45 Žijí mezi námi: Hans Korbel
- 07:00 Týden z jihu Čech
- 07:20 Hasiči: informace a zajímavosti o činnosti HZS
- 07:40 Speciál z Moravskoslezského kraje
- 08:05 Valašský zpravodaj
- 08:15 Magazín z Orlickoústecka
- 08:35 Magazín ze Strakonicka
- 08:50 Vtipkování: Heidi Janků
- 09:25 To nejlepší z Dobrého večera s A11
- 21:00 Mladý Svět: Jan Kříž
- 21:55 Vtipkování: Heidi Janků
- 00:05 Dcera nejlepšího kamaráda
- 01:30 Middletonská romance
- 03:05 Ztracený svět (3)
- 03:50 Ztracený svět (4)
- 04:35 Ztracený svět (5)
- 05:20 Totalcar (1)
- 06:15 Seriálový tip (1)
- 06:35 Ztracený svět (5)
- 07:40 Ztracený svět (6)
- 12:05 MacGyver (7)
- 13:00 MacGyver (8)
- 13:55 MacGyver (9)
- 14:45 MacGyver (10)
- 15:40 Monte Carlo
- 17:50 Assassin’s Creed
- 20:00 Hra na hraně
- 21:45 Dcera nejlepšího kamaráda
- 23:35 Assassin’s Creed
- 00:00 Ztracený svět (21)
- 00:55 Ultrafialoví II (12)
- 01:55 Ultrafialoví II (1)
- 02:45 Totalcar II (1)
- 03:10 Totalcar II (2)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena (21)
- 10:00 Xena (22)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 A-Team (13)
- 14:05 A-Team (14)
- 15:10 A-Team II (1)
- 16:15 A-Team II (2)
- 17:20 A-Team II (3)
- 22:10 Námořní vyšetřovací služba XVI (20)
- 23:05 Xena (23)