Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:35 Sisi (4)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:50 Zahrada je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Nikdy více)
- 09:50 Kluci v akci
- 10:15 Písničky z obrazovky
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (37)
- 13:20 Horákovi (38)
- 14:15 Pečení na neděli
- 15:00 Michal David - žít tak, jak se má
- 16:25 Magnum (Nejškaredější pes na Havaji)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (19)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Nepodepsaný knoflík
- 21:40 Musím tě svést
- 00:35 Stříbrné requiem
- 01:40 Tkaná krása
- 02:10 Na hranici tradic (Když tančí a zpívá Hlubina)
- 02:35 Mloci a lentilky
- 02:50 V zajetí železné opony (Sonety ze stínu šibenice)
- 03:05 Hranice dokořán - Rozmówki polsko-czeskie
- 03:30 Babylon
- 04:00 Bohem zapomenutá ves
- 04:25 Geldarské ságy ze Smoliny
- 04:50 Nedej se (Česká PETka)
- 05:12 Občanské noviny (Obnova bělokarpatských luk)
- 05:20 Sovy, strážci sadů, Japonsko
- 05:45 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Svět zvířat (Klokani)
- 09:25 Nádherná Amerika II (Colorado)
- 12:00 Perimetr
- 12:25 Dokonalí mořští predátoři (2)
- 13:20 Zvířecí špioni pod hladinou (3)
- 18:05 Těla nevydávat
- 18:30 Auto moto svět
- 18:55 Auto moto test
- 19:10 Tkaná krása
- 19:40 Postřehy odjinud (Baskicko očima Jaroslava Skalického)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Trabantem z Austrálie do Asie (11)
- 21:25 Trabantem z Austrálie do Asie (12)
- 21:55 Kafka (6)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:15 EURO 2024 Německo (Sumář dne)
- 05:30 MS v adventure golfu
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (Česko - Turecko)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 14:30 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Atletika)
- 14:50 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Studio)
- 15:00 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Volejbal)
- 15:20 ODM: Studio
- 15:30 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Moderní gymnastika)
- 15:40 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Softball)
- 15:50 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Moderní gymnastika)
- 04:37 Jak se staví sen
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:02 M.A.S.H (124)
- 07:22 M.A.S.H (125)
- 07:52 M.A.S.H (126)
- 08:22 M.A.S.H (127)
- 08:53 M.A.S.H (128)
- 09:24 Polda (Fotbal nemá logiku)
- 14:32 Policie v akci
- 15:31 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:57 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Slunce, seno a pár facek
- 22:35 Inkognito
- 23:51 Ano, šéfe!
- 04:39 Spartakus: Bohové arény (Dávné hříchy)
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:08 Příhody Bolka a Lolka
- 06:16 Velké putování Bolka a Lolka (Závěť Philease Fogga)
- 06:26 Těžká dřina
- 06:50 Prima Partička - prostě to nejlepší
- 07:56 Re-play
- 08:24 Top Gear XXII (7)
- 09:30 Top Gear XXIV (2)
- 10:36 Hvězdná brána X (Odměna)
- 11:32 Hvězdná brána X (Padouchové)
- 20:16 Partička L
- 21:46 Prima Pauza: Partička
- 21:57 Prima Pauza: Partička
- 01:43 Pan Nepolapitelný
- 08:01 Hodina pušek
- 10:19 Dvanáct do tuctu 2
- 12:17 Saljut-7: Vesmírná krize
- 14:39 Chatova země
- 16:49 Le Mans ’66
- 22:05 Stav obležení
- 04:14 Lásce navzdory (Zmatky kolem svatby)
- 05:11 Karolína, domácí kuchařka (Dámská jízda)
- 05:41 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:25 Prostřeno!
- 07:22 Sestřičky (Bez vrchní)
- 10:03 Prostřeno!
- 10:48 Ano, šéfe!
- 11:59 Inga Lindström (Svatba v Hardingsholmu)
- 23:09 Hořký svět (Bílá lež)
- 06:00 Klok, Kloček a pes Dingo (Jak poráželi strom)
- 06:05 Remy a Fů
- 06:15 Sovička Ollie
- 06:20 Dodohando
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VII
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (8)
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Bruno
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Olí a Jůla
- 09:25 Čau Bambini
- 09:30 Sovička Ollie
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Dodohando
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:10 Rok v medvědím sedle
- 10:15 Velká kniha o zvířátkách
- 10:20 Země dinosaurů
- 10:45 Hopsasa (Rohatá zábava)
- 11:00 Kouzelný vesmír
- 11:10 Kouzelný vesmír
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:40 Bruno
- 11:55 Luo Bao Bei
- 12:05 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Putování za švestkovou vůní (Jak Pitrýsek přestal být králem)
- 12:45 Zbojnické pohádky (Toulovcovy maštale)
- 12:55 Klok, Kloček a pes Dingo (Jak poráželi strom)
- 13:00 Art Ninja
- 13:30 Power Players
- 13:40 Power Players
- 13:55 Archouni (Rodinný dům)
- 14:10 Zvěd
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Ne-Ne se smrskl
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (8)
- 15:25 Cestohrátky (Šalamounovy ostrovy)
- 15:40 Občanka
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:05 Planeta YÓ
- 16:13 Superhrdinové
- 16:27 Čvacht
- 16:40 Šikulové - Velká výzva
- 17:10 Hopsasa (Hrůza z výšky)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Putování za švestkovou vůní (Cesta na sever)
- 18:55 7T II (11)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru III (2)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Zbojnické pohádky (Toulovcovy maštale)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 04:00 Chaplin, jaký byl před 20 lety (Film Johnnie)
- 04:10 Skyline
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Kolem půlnoci
- 04:47 Prostřeno v Británii XVII (33)
- 05:09 Karolína, domácí kuchařka
- 05:35 Slow TV (Noční Praha)
- 06:00 Noční Praha
- 06:16 Jak se staví sen
- 06:48 Megadorty III (Louskáček)
- 07:31 Amerika hledá topmodelku XVI (Proměna)
- 14:11 Farmář hledá ženu SK
- 15:08 Prostřeno v Británii XVII (34)
- 15:31 Megadorty III (Vánoční průvod)
- 04:45 Šéfem za pár minut
- 05:17 Šéf na grilu
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:08 Božské dorty od Markéty
- 06:34 Nikdo není dokonalý
- 07:31 Columbo (Kouzelné alibi)
- 17:13 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:09 7 pádů Honzy Dědka
- 23:16 Jak se staví sen - extra
- 00:28 360⁰
- 01:32 360⁰
- 02:04 Co na to vaše peněženka
- 02:50 Hlavní zprávy
- 03:48 Co na to ministr
- 08:05 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 10:37 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:23 Pozvánka: Spáleniště
- 11:30 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:28 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 12:35 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:21 Pozvánka: Spáleniště
- 13:30 Co Čech, to trenér!
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 14:40 Interview PLUS
- 14:50 Generali
- 15:00 Zprávy
- 15:19 Svět financí s Trinity Bank (Petr Sklenář, Lukáš Kovanda)
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 17:47 Pozvánka: České zájmy v Evropě (Štrasburk) (do 10. 7.)
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:22 Pozvánka: Spáleniště
- 21:30 360⁰
- 08:34 Tajemství Arktidy II (Čekání na zimu)
- 09:36 Prima Česko
- 10:10 Prima Svět
- 10:43 Neznámé italské ostrovy (Souostroví Sulcis)
- 11:52 50 odstínů žraloka
- 00:35 Sisi (4)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:50 Zahrada je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Nikdy více)
- 09:50 Kluci v akci
- 10:15 Písničky z obrazovky
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (37)
- 13:20 Horákovi (38)
- 14:15 Pečení na neděli
- 15:00 Michal David - žít tak, jak se má
- 16:25 Magnum (Nejškaredější pes na Havaji)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (19)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Nepodepsaný knoflík
- 21:40 Musím tě svést
- 00:35 Sisi (4)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:50 Zahrada je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Nikdy více)
- 09:50 Kluci v akci
- 10:15 Písničky z obrazovky
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (37)
- 13:20 Horákovi (38)
- 14:15 Pečení na neděli
- 15:00 Michal David - žít tak, jak se má
- 16:25 Magnum (Nejškaredější pes na Havaji)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (19)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Nepodepsaný knoflík
- 21:40 Musím tě svést
- 00:20 Vražedná čísla V (22)
- 01:20 Ztracený symbol (7)
- 02:20 Ztracený symbol (8)
- 03:05 U stánku II (8)
- 03:15 Ze dvora II (8)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (129)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (130)
- 04:20 Proměny víkendových domů IV (4)
- 05:10 Zahradní proměny VII (31)
- 06:00 Výleťák (182)
- 06:10 Sousedství II (18)
- 06:35 Případy detektiva Murdocha IX (13)
- 07:30 Proměny víkendových domů IV (5)
- 08:30 Zahradní proměny VII (32)
- 09:30 Vražedná čísla V (22)
- 20:10 Kdyby tisíc klarinetů
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:40 Na lovu II
- 00:15 Letní jízda
- 02:00 Muž taiči
- 03:35 Dívka ve sklepě
- 05:05 Láska na kari
- 06:55 Jesse Stone: Bludiště pochybností
- 10:35 Talisman
- 12:35 Rudá planeta
- 14:45 Vrať se do hrobu
- 16:45 Třetí patro (Patent)
- 18:10 Vy nám taky, šéfe!
- 01:10 Američtí sběratelé XIX (7)
- 01:55 Kachní dynastie (8)
- 02:40 Strážci hranic: Austrálie (7)
- 03:25 Walker, Texas Ranger VI (19)
- 08:05 Američtí sběratelé XIX (7)
- 09:00 Kachní dynastie (8)
- 09:55 Kobra 11 XXIII (15)
- 12:45 Válka skladů IX (15)
- 16:35 Kobra 11 XXIII (17)
- 18:40 Válka skladů IX (17)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (13)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (9)
- 21:25 Kachní dynastie (12)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VI (20)
- 23:15 Kobra 11 XXIII (17)
- 00:20 Teorie velkého třesku VIII (23)
- 02:00 Malý Sheldon VI (8)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá VI (4)
- 03:15 Americký táta (7)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 2 $ocky VI (14)
- 04:50 Ženatý se závazky (17)
- 05:40 Oggy a škodíci: Nová generace (61)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (30)
- 06:45 Přátelé VI (9)
- 07:40 2 $ocky VI (21)
- 09:25 Malý Sheldon VI (12)
- 11:05 Ženatý se závazky (19)
- 12:05 Dva a půl chlapa III (12)
- 13:00 Přátelé VI (9)
- 13:55 Teorie velkého třesku VIII (23)
- 15:30 2 $ocky VI (22)
- 15:55 2 $ocky (3)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá VI (6)
- 18:10 Dva a půl chlapa III (14)
- 19:05 Malý Sheldon VI (14)
- 20:00 Teorie velkého třesku VIII (24)
- 20:25 Teorie velkého třesku IX (3)
- 21:40 Přátelé VI (11)
- 22:35 Americký táta (9)
- 23:30 Dva a půl chlapa III (14)
- 04:25 Na lovu
- 05:05 Co na to Češi
- 05:45 Riskuj!
- 06:20 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:05 Na lovu
- 12:00 Beze stopy VII (Řešení)
- 12:55 MasterChef Česko VI (29)
- 00:30 Nemocnice Chicago Med VII (1)
- 01:20 Vyměněné osudy (82)
- 02:50 Čarodějky III (5)
- 04:15 Ulice (4305)
- 05:55 Život na jachtě: Středomoří IV (18)
- 06:50 Život na jachtě: Středomoří V (1)
- 07:45 Čarodějky III (7)
- 08:40 Vítejte doma III
- 09:35 Oteckovia II (29)
- 11:35 Nekonečná láska II (68)
- 16:00 Vyměněné osudy II (5)
- 20:15 Nekonečná láska II (71)
- 21:10 Nekonečná láska II (72)
- 03:10 Přestávka ve vysílání
- 19:10 Odpolední sportovní noviny
- 19:15 Ragby: Wales - Itálie
- 23:15 Sportovní noviny
- 23:20 NHL: Studio Stanley Cup 2024
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:45 Počasie
- 02:55 Miesto zločinu Ostrava (Krvavý olej)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Počasie
- 04:50 Postav dom, zasaď strom
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:05 Candice Renoirová (Len nech sa opijem)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Zdravotnícky trh)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Mexiko - kostoly)
- 16:45 Destinácie (Ekvádor a zlatá horúčka)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Klamstvá z lásky)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Nové obzory)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Medvedík Pompon (Výlet s mravcami)
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 09:00 Regina
- 10:00 Chalani
- 11:30 Obedníček (Websterovci "N")
- 11:40 Tip a Tap
- 11:50 Pa a Pi
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Do kríža (Krásna hôrka a nezáujem o pamiatky)
- 13:30 Dr. Milan Hodža
- 16:00 Ako to funguje (8)
- 16:30 Regina
- 17:30 Noc v archíve
- 18:35 Večerníček (Websterovci "N")
- 18:45 Tip a Tap
- 18:55 Medvedík Pompon (Šampónová polievka)
- 19:00 Nezbedný havran
- 19:15 Splat a Harry
- 19:25 Splat a Harry
- 19:35 Doma chutí najlepšie
- 19:50 Zázračný miniateliér
- 00:35 Sisi (4)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:50 Zahrada je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Nikdy více)
- 09:50 Kluci v akci
- 10:15 Písničky z obrazovky
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (37)
- 13:20 Horákovi (38)
- 14:15 Pečení na neděli
- 15:00 Michal David - žít tak, jak se má
- 16:25 Magnum (Nejškaredější pes na Havaji)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (19)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Nepodepsaný knoflík
- 21:40 Musím tě svést
- 00:35 Sisi (4)
- 01:25 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:50 Zahrada je hra
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Nikdy více)
- 09:50 Kluci v akci
- 10:15 Písničky z obrazovky
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (37)
- 13:20 Horákovi (38)
- 14:15 Pečení na neděli
- 15:00 Michal David - žít tak, jak se má
- 16:25 Magnum (Nejškaredější pes na Havaji)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (19)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Nepodepsaný knoflík
- 21:40 Musím tě svést
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:30 Krásky z Dubaje
- 03:45 Velký draft
- 05:45 Balón
- 07:55 Plánování je radost
- 11:35 Velké rodinné Vánoce
- 13:15 Princezna rebelka
- 14:50 Snové léto
- 16:30 Bod zlomu
- 18:30 Podoby lásky
- 20:15 Noční recepční
- 21:55 Efekt paradoxu
- 23:30 Adam
- 00:15 Rodinné záležitosti (Sběratel, Romeo a Julie z Lúček)
- 01:15 Experti
- 01:50 Krimi
- 02:10 Rodinné záležitosti (Sběratel, Romeo a Julie z Lúček)
- 03:10 Soudní síň (Maminka)
- 03:55 Krimi
- 10:25 První oddělení
- 11:25 Soudní síň (Kutil)
- 12:30 Soudní síň (Proč ho tajíš?)
- 13:30 Policisté v akci
- 20:20 Dědictví (3)
- 21:30 Dobrá čtvrť II (Nekonečné regály)
- 00:55 Aj múdry schybí
- 02:05 Partička
- 03:00 Rodinné prípady
- 03:40 Rodinné prípady
- 04:25 Rodinné prípady
- 05:40 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Reflex
- 08:40 Susedia
- 09:15 Susedia
- 09:50 Rodinné prípady
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Reflex
- 12:30 Búrlivé víno (42)
- 13:25 V mene zákona
- 14:10 Rodinné prípady
- 15:00 Rodinné prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (43)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám (11)
- 21:35 Dunaj, k vašim službám (12)
- 10:45 Oživlé historické budovy (6)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? II (6)
- 14:20 Dům snů II (18)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka VI (2)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! V (1)
- 21:15 Dům snů VIII (13)
- 22:05 Dům snů II (19)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? II (7)
- 23:50 Vaše dokonalá zahrada II (6)
- 00:55 Ozbrojení a nebezpeční
- 02:25 Dunkerk
- 04:10 Kiss the Future
- 06:00 Králíček Petr
- 07:35 Nový vánoční příběh
- 09:20 Příběh mého muže
- 10:45 Lauřina hvězdička
- 12:05 Junioři
- 13:45 Billy Elliot Muzikál
- 16:35 Létání pro začátečníky
- 18:15 Papírové panenky
- 00:30 Sektor II (2)
- 01:30 Fantasmas (2)
- 02:00 Černý jestřáb sestřelen
- 04:20 Představujeme Selmu Blairovou
- 06:00 Nejlepších sto let mého života
- 07:30 Cesta k dokonalosti
- 09:15 Válka zítřka
- 11:30 Bude líp IV (7)
- 11:55 Bude líp IV (8)
- 12:25 Amazing Spider-Man 2
- 14:45 Muž jménem Otto
- 16:50 Spy/Master (6)
- 17:40 Láska podle plánu
- 19:30 Duna: Část druhá
- 22:15 Turista II (2)
- 23:15 V moci hvězd III (4)
- 23:40 Pojď se mnou
- 00:20 Muž bez stínu
- 02:10 Malý Sheldon VII (5)
- 02:30 Malý Sheldon VII (6)
- 02:50 Vlajka smrti (9)
- 03:15 Jsme tu IV (5)
- 12:10 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 14:00 Hobit: Bitva pěti armád
- 16:20 House party
- 18:00 Rod Draka II (2)
- 19:05 Geniální přítelkyně III (Násilí)
- 22:40 Barry IV (7)
- 23:15 Zátah 2
- 00:05 My děti ze stanice Zoo
- 02:15 Svatební host
- 03:50 Bestie
- 04:10 Prokletí nepláčou
- 06:00 Lunana: Jak ve třídě
- 07:45 Náhradnice
- 08:00 Rodilý vězeň
- 09:30 Martinez
- 11:05 Sestry
- 12:50 Zvířata
- 15:10 Moje láska, mon amour
- 16:50 Rodilý vězeň
- 18:20 Linoleum
- 20:00 Společné lži
- 21:35 Přepadení 2: Temné území
- 23:15 Mastema - Anděl zkázy
- 00:05 Vzdáleni
- 02:15 Stažená z kůže
- 02:35 Lesní duch
- 04:00 Rabiye Kurnazová vs. George W. Bush
- 06:00 Píseň páva
- 07:45 Aféra Thomase Crowna
- 09:40 Vlk a pes
- 11:30 Soused
- 13:05 Svoboda za mřížemi
- 14:30 V přístavu
- 16:20 Aféra Thomase Crowna
- 18:15 Bohemian Rhapsody
- 20:30 Yentl
- 22:40 Zvuk metalu
- 04:35 Rande z pekla (Kus mého srdce)
- 04:55 Rande z pekla (Doktor s léčivým úsměvem)
- 05:20 Rande z pekla (iVražda)
- 06:10 Smallville (Věčný)
- 07:05 Smallville (Stiletto)
- 10:45 Zrození
- 12:40 Smallville (Nespravedlnost)
- 13:35 Smallville (Doomsday)
- 14:25 Hranice nemožného (Díl 8)
- 15:25 Hranice nemožného (Díl 9)
- 18:05 Hranice nemožného (Díl 10)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 11)
- 20:00 Sucker Punch
- 22:20 Noční můra v Elm Street
- 00:15 Hrdi lvi: Postup
- 01:15 BloodRayne
- 02:45 BloodRayne 2: Vykoupení
- 09:00 Zločin v šantánu
- 10:20 Fanfán Tulipán
- 12:20 Havel
- 14:40 Poslední polda III (12)
- 15:35 Dvě nevěsty a jedna svatba
- 17:15 Pár správných chlapů
- 20:05 Apex
- 22:00 Noční bouře
- 00:35 Ztraceni ve Florencii
- 02:10 Láska časem prokletá
- 04:30 Jack Hunter: Nebeská hvězda
- 06:05 Princ a já 2
- 07:40 Tygři železnice
- 11:15 Hospodu vám nedáme
- 12:50 Pytel mouky
- 14:20 Květy války
- 15:55 Sladké letní víno
- 17:25 Skoro přátelé
- 19:05 Vítejte v Holly Springs
- 21:00 Síla slova
- 23:05 Spůner
- 00:55 After: Polibek
- 02:40 Osudový verdikt
- 04:10 Přestávka ve vysílání
- 05:25 Lope - Nezkrotný básník
- 07:15 Sammyho dobrodružství 2
- 08:45 Trattoria
- 10:05 Krycí jméno Lev
- 11:40 Záložní jednotka
- 13:15 Iluze lásky
- 14:50 Gentleman s pistolí
- 16:20 Upírky
- 17:50 Světlo mezi oceány
- 20:00 Jasmíniny slzy
- 21:35 Špatný krok
- 23:10 Mlčení
- 00:05 Přestávka ve vysílání
- 04:25 Bonanza (Útěk do Ponderosy)
- 05:15 Strážce majáku
- 06:50 Chlapec z džungle
- 08:20 Kouzelné maliny
- 09:40 Regina
- 11:10 Spy kids: Stroj času
- 12:35 Až najdu domov
- 14:25 Supermafián Quido
- 15:50 Kouzelný svět Davida Copperfielda
- 17:45 Láska v Indii
- 19:20 Vysněný život
- 21:00 Čas beznaděje
- 23:00 Mocná síla soucitu
- 02:00 Vzdálená čtvrť
- 03:35 Nebezpečná země
- 05:15 Fame – Cesta za slávou
- 07:10 Nora Roberts: Pocta
- 09:10 Láska hory přenáší
- 11:05 Stažení
- 19:55 STARS! (- Julia Roberts)
- 20:00 Bába z ledu
- 22:10 Královna Viktorie
- 00:35 Doctor Blood's Coffin
- 02:05 Carnival of Souls
- 03:20 Lassie - The Painted Hills
- 04:30 Day
- 05:45 End of Program
- 06:00 The Drowning Goat
- 06:30 Schengen
- 06:40 Went The Day Well?
- 08:10 Our Quarantine
- 09:35 Cleaner
- 09:50 Fabiu
- 10:20 A Christmas Wish
- 11:45 I Could Be Your Grandmother
- 12:05 The Overlanders
- 13:35 Secret Workshops
- 14:15 The Terror
- 15:35 Corpse Vanishes
- 16:40 Career Girl
- 17:45 Baba
- 19:35 The Chase
- 21:00 Jail Caesar
- 22:30 Mutiny!
- 23:45 Velo Mysterium
- 23:55 Brides
- 00:00 FINE COCOA FROM ESMERALDA
- 01:00 PARAGUAY'S NEW HOUSES
- 02:00 ON THE YETI TRAIL
- 03:00 UNDER THE LIGHTS: PELE
- 03:30 WILD AUSTRALIA WITH RAY MEARS (EP. 03)
- 04:00 VERSAILLES FURNITURE
- 05:00 AUTISTS, A PLACE AMONG THE OTHERS?
- 06:00 RWANDA (LAND OF WOMEN)
- 07:00 THE SOLOMON TREASURES
- 08:00 MIND IN MOTION
- 09:00 NEW ZEALAND'S RACE OF EXCESSES
- 12:00 DIVING WITH CROCODILES
- 13:00 MY DUBAI EP. (3)
- 13:30 MY DUBAI EP. (4)
- 18:00 IN THE SEA
- 18:55 ZENITH (EP. 9)
- 19:25 SHATTERED GROUND
- 20:20 ISLANDS IN A DESERT SEA
- 21:10 CROC LABYRINTH
- 22:00 TROUBLE IN LEMUR LAND
- 23:00 MEFLOQUINE
- 00:00 WORLD OF LUXURY (49)
- 00:30 WORLD OF LUXURY (50)
- 01:00 READY TO WEAR
- 01:30 READY TO WEAR
- 02:00 MIAMI FALL 2021 XXII (2)
- 03:00 HOMME (1)
- 04:00 FEMME III (1)
- 05:00 CITIES (1)
- 06:00 LOOK (1)
- 07:00 HOMME (1)
- 08:00 FEMME III (1)
- 09:00 CITIES (1)
- 10:00 LOOK (1)
- 11:00 CITIES (1)
- 14:00 FEMME III (1)
- 15:00 CITIES (1)
- 16:00 LOOK (1)
- 17:00 CITIES (1)
- 18:00 COUTURE FALL WINTER 2018
- 19:00 HERE COMES THE BRIDE II (7)
- 19:20 HERE COMES THE BRIDE II (8)
- 20:00 THE HOLLYWOOD GLOW (2)
- 20:30 WORLD OF FASHION II (37)
- 21:00 NEW YORK FASHIONWEEK (29)
- 21:30 NEW YORK FASHIONWEEK (30)
- 22:00 WORLD OF CELEBRITIES (27)
- 22:30 WORLD OF CELEBRITIES (28)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (9)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (10)
- 00:00 FREERIDE WORLD TOUR
- 00:30 FREERIDE WORLD TOUR
- 01:00 RACEMAX MOTORSPORTS 12
- 01:30 RACEMAX MOTORSPORTS 13
- 02:00 WORLD OF WATERSPORTS 23
- 02:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 03:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 09
- 03:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 10
- 04:00 4 DESERTS RACE
- 04:30 HISPANIA RALLY 2020
- 05:00 BOARD STORIES
- 05:30 BOARD STORIES
- 06:00 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 5)
- 06:30 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 6)
- 07:00 RACEMAX MOTORSPORTS 12
- 07:30 RACEMAX MOTORSPORTS 13
- 08:00 WORLD OF WATERSPORTS 23
- 08:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 09:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 09
- 09:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 10
- 10:00 AUTOSPEED (2019) 10
- 10:30 AUTOSPEED (2019) 11
- 11:00 INSIDE SAILING 2020 2
- 11:30 INSIDE SAILING 2020 3
- 12:00 CAPE EPIC 2022
- 12:30 CAPE EPIC 2022
- 13:00 SHIFTING GEARS
- 13:30 SHIFTING GEARS
- 14:00 WILD SURF 17012
- 14:30 WILD SURF 17013
- 15:00 BETTER THAN FOUR 2016
- 15:30 BETTER THAN FOUR 2016
- 16:00 RACING THE WORLD 2021_05
- 16:30 RACING THE WORLD 2021_06
- 17:00 BOAT SHOW 4K 06014
- 17:30 BOAT SHOW 4K 06015
- 18:00 SPORTS MAX 38
- 18:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 19:00 GEARING UP 2019/2021_10
- 19:30 GEARING UP 2019/2021_11
- 20:00 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 8)
- 20:30 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 9)
- 21:00 FREERIDE WORLD TOUR
- 21:30 FREERIDE WORLD TOUR
- 22:00 GP RACING 2022 38
- 22:30 GP RACING 2022 39
- 23:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 4
- 23:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 5
- 10:15 WARRIORS FOR WILDLIFE (1)
- 11:10 MAX FOODIE: MAURITIUS (CHAPTER 2)
- 11:40 PHOTO NUMBER 6 (7)
- 14:10 MINNESOTA FOOD THAT WILL KILL YOU.
- 14:45 ISLAND HUNTER (CALIFORNIA)
- 15:35 DRONE WARS (10)
- 16:30 PHOTO NUMBER 6 (4)
- 17:15 THE LAST DESCENT
- 20:00 MAX FOODIE: NEVADA (4)
- 20:30 SOCIAL FABRIC (PLAID)
- 21:00 ISLAND HUNTER (SEASON SPECIAL)
- 21:55 INK THERAPY (9)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:00 Život vo vesmíre (1)
- 00:55 Téma (146)
- 01:35 WWII: Detektívovia leteckých nešťastí
- 02:25 Vegánstvo a čo ďalej? (1)
- 03:25 USA a Čína - stret titanov
- 04:20 Príbehy z Hollywodu
- 04:50 Mapy vrážd
- 05:40 Cestujeme bez batožiny
- 06:10 Ruská revolúcia (1)
- 07:05 Travelistan
- 07:30 Villa Medici (1)
- 08:30 Doslova
- 09:10 Veľký korálový útes
- 10:10 Téma (140)
- 10:50 Havária letu JK5022
- 11:45 Sadnite si, prosím (23)
- 16:10 Rok 1968: Bod zlomu
- 17:05 Lietadlá, ktoré zmenili svet
- 18:00 Bugatti (1)
- 18:55 Príbeh dvoch sestier
- 19:45 Doslova
- 20:25 Vraždy v raji
- 21:15 Téma (151)
- 21:55 Tlačová beseda | Zara (1)
- 22:55 Stratená DNA (1)
- 23:55 Ničívá sila prírody
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 Příběh velké lásky - Iva Janžurová a Stanislav Remunda
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:45 Klenot.TV
- 13:40 Šťastná 7
- 14:35 Jak to dopadlo!?
- 15:50 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 Příběh velké lásky - Karel Gott a Ivana Macháčková
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 Barrandovská abeceda - Speciál
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:40 Vtip za stovku!
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:10 Nebezpečné vztahy live
- 02:05 Ostříháno
- 03:10 Na plac!
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Co bude dnes k večeři? (Kančí se šípkovou omáčkou)
- 16:40 Popelka
- 17:55 Poklad z půdy
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 04:05 Pozor vlak
- 04:50 Predator Race: Alpine Master Weekend 2024
- 05:10 Honza Tuna v Akci!: Neuvěřitelné praktiky!
- 05:40 Polibte si preference
- 05:50 A11 rozhovor: Martin Valovič, starosta městské části Praha 10
- 06:20 Magazín z Orlickoústecka
- 06:40 Magazín z Moravskoslezského kraje
- 07:00 Dobrý večer s A11: repríza
- 11:30 Pozor vlak
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 22:30 Na hranici!: Honza Weber
- 23:15 Narcos
- 00:10 Leo Mattei: Oddělení mladistvých VIII (2)
- 01:00 Macgyver IV (6)
- 01:40 Macgyver IV (7)
- 02:20 Prezident v pořadí III (5)
- 03:10 Prezident v pořadí III (6)
- 03:55 Zelenáč VI (2)
- 04:40 Totalcar VI (2)
- 05:05 Totalcar VI (3)
- 05:30 Seriálový tip (1)
- 06:00 Totalcar II (2)
- 06:40 Profil zločinu X (3)
- 07:35 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (15)
- 10:20 Profil zločinu X (3)
- 11:20 Hvězdná brána: Atlantida V (14)
- 12:15 A-Team (5)
- 13:15 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (15)
- 16:00 Profil zločinu X (5)
- 17:10 A-Team (6)
- 00:45 Ztracený svět (16)
- 01:45 K poctě zbraň (52)
- 02:35 K poctě zbraň (53)
- 03:30 Totalcar (2)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 10:00 Společnost Adventure (11)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (10)
- 13:55 A-Team (10)
- 16:55 Společnost Adventure (12)
- 17:50 Ztracený svět (17)
- 18:50 Xena (17)
- 19:50 A-Team (11)
- 20:55 Macgyver III (11)
- 21:55 Hvězdná brána: Atlantida V (17)
- 22:50 Hvězdná brána: Atlantida V (18)
- 23:50 Xena (17)
- 00:05 Dcery duchem (1)
- 01:30 Brousko III (62)
- 02:30 Brousko III (63)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Dcery duchem (1)
- 12:20 Teleshop (1)
- 12:40 Domek na prérii IV (20)
- 13:45 Grand Hotel (9)
- 15:35 Brousko III (64)
- 16:50 Dcery duchem (2)
- 18:10 Domek na prérii IV (21)
- 19:15 Grand Hotel (10)
- 20:55 Domek na prérii IV (21)
- 21:55 Grand Hotel (10)
- 23:35 Dcery duchem (2)
- 00:05 Dějiny lásky
- 02:25 Úžasný Boccaccio
- 04:30 Dějiny lásky
- 08:45 Sedmá pečeť
- 10:30 Victoria
- 12:55 Zimní spánek
- 16:10 Dcera čarodějky
- 17:55 Naše malá sestra
- 20:05 Mia madre
- 22:00 Klidný chaos
- 23:55 Layla Fourie
- 00:10 Hodný syn
- 01:45 Láska mezi regály
- 03:55 Hodný syn
- 08:55 Někdo to rád zahalené
- 10:30 Dohoda
- 12:30 Jedna sekunda
- 14:15 Miami
- 16:20 Largo Winch
- 18:15 Utoya, 22. července
- 20:00 Ismaelovy přízraky
- 22:00 Stát pevně
- 23:45 R.M.N.
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Staré pověsti české (1)
- 06:55 O modrém autíčku (Záchranáři)
- 07:00 Mach a Šebestová (Ukradené sluchátko)
- 07:15 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila chuligánům spády)
- 07:25 Broučci (Velká rodina)
- 07:35 O Mikešovi (5)
- 07:45 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a ovčák)
- 08:00 O Dorotce (Dorotka a straka)
- 08:15 Já Baryk (7)
- 08:25 Tisíc a jedna noc (Odměna)
- 09:00 Teleshopping
- 12:00 Vlčí jáma
- 13:35 Kinosál
- 13:45 Filmové minuty
- 14:00 Sladký čas Kalimagdory
- 15:45 Filmové minuty
- 16:00 Veronika
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Záhada hlavolamu
- 19:40 Staré pověsti české (13)
- 20:00 Temné slunce
- 22:30 Tísňové volání
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Prokletý
- 01:40 Hra s časem
- 03:05 Noční incident
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 04:10 Senzace 20. století (Zvláštní vězeň)
- 05:00 Hledání žabích chlapců (1)
- 06:00 Čína ve filmu (2)
- 07:00 Magnát Onassis
- 14:15 Teleshopping
- 15:20 Zapomenutá armáda
- 01:15 Teror ve vlaku
- 02:35 Dredd
- 04:05 Hořící nebesa
- 05:35 Ultimate Countdown: Top Ten - Best Movie Villains
- 05:45 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1980’s
- 06:00 Zoom In - News of the World
- 06:05 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1960’s
- 06:20 Ultimate Countdown: Top Ten - Most Memorable Movies of the 1970’s
- 06:35 Vánoční přání
- 08:15 Láska a jiné závislosti
- 10:10 Muži, co zírají na kozy
- 11:45 Ženy, které flirtovaly
- 13:25 Sloužit Sáře
- 15:05 Nesnesitelná krutost
- 16:45 Výplata
- 20:25 Ulice Cloverfield
- 22:00 Královská kobra
- 23:35 Kickboxer
- 00:55 Akta X: Chci uvěřit
- 02:30 Ve jménu krále 2
- 04:00 Dlouhá cesta dolů
- 05:25 Zoom In - The Boss Baby 2: Family Business
- 05:35 Zoom In - The Secret Garden
- 05:40 Zoom In - Army of the Dead
- 05:50 Zoom In V (55)
- 06:00 Vánoční koleda: muzikál
- 07:40 Květ zla
- 09:45 Miluj mě, prosím
- 11:40 Tajemství polévky rámen
- 13:25 Králova přízeň
- 15:25 Před svatbou ne!
- 20:40 Bulšit
- 22:00 Mimic
- 23:45 Krokodýl: Návrat do krvavé laguny
- 00:20 Červený trpaslík II (3)
- 00:55 Horizont události
- 02:55 Comedy Club II (25)
- 03:25 CSI: Kriminálka Las Vegas II (2)
- 20:00 Yellowstone II (7)
- 21:00 Yellowstone II (8)
- 22:00 Comedy Club III (1)
- 22:30 Comedy Club III (2)
- 23:00 Comedy Club III (3)
- 23:30 Červený trpaslík II (3)
- 04:00 Boarding Pass (Levi, Finland)
- 04:30 Off The Grid (Zanskar, India)
- 05:00 Backpack (Sjenica, Serbia)
- 05:30 The Gypsies II (Sandhan Valley,India)
- 06:00 Xplore Belgium (Brussels)
- 06:30 Great World Hotels (The Residence)
- 07:00 Boarding Pass (Ruka Kusomo, Finland)
- 07:30 Off The Grid (Srinagar, India)
- 12:00 Xplore Belgium (Bruges 1)
- 12:30 XP Guide (Vienna)
- 13:00 World Spas (Sarovar Premier, Kerala)
- 13:30 Off The Grid (Leh, India)
- 04:31 Extrémní útoky zvířat II (Zvířecí zabijáci)
- 05:17 Australský kovboj IV (Past)
- 05:38 Australský kovboj IV (Nepolapitelný krokodýl)
- 06:00 Australský kovboj IV (Loď v ohrožení)
- 06:21 Australský kovboj IV (Krokodýlí pohroma)
- 06:42 Zvířata v pohybu (Armáda mravenců)
- 07:04 Zvířata v pohybu (Invaze na Falklandách)
- 07:26 Krokodýli proti žralokům
- 00:00 Jednotky SS (Hitlerova elita zla)
- 00:45 2. světová válka: Zapomenutí hrdinové (Den D)
- 01:30 Pašerákům na stopě II (Plastické operace)
- 02:15 Pobřežní stráž: Karibské Nizozemsko II (Rutinní kontrola)
- 03:00 Jak chytit pašeráka VII (Místo ovesných vloček kokain)
- 03:45 Aljaška: Noví osadníci VII (Nádech, výdech)
- 20:00 Setkání s orangutany (7)
- 20:30 Setkání s orangutany (8)
- 21:00 Dospívání... (Klokaní matky)
- 22:00 Na pokraji Aljašky II (8)
- 23:00 Pláž žraloka tygřího
- 00:30 Zvláštní a záhadné III (8)
- 01:15 Zprávy týdne za druhé světové války (7)
- 02:05 Historie KGB (1)
- 03:00 Válečné lodě III (6)
- 03:45 Moře záhadných katastrof II (1)
- 08:50 Válečné lodě III (6)
- 09:50 Život v sevření mrazu IX (3)
- 12:50 Válečné lodě III (7)
- 13:45 Záchranáři - Norsko (19)
- 20:05 Zvláštní a záhadné III (9)
- 21:00 Záchranáři - Norsko (18)
- 21:30 Jak nacisté prohráli válku (2)
- 22:30 Evoluce zla (9)
- 23:35 Moře záhadných katastrof II (2)
- 10:45 Frozen Planet II (3)
- 16:05 Věřte mi, jsem doktor V (3)
- 17:30 Frozen Planet II (4)
- 18:45 Život pod bodem mrazu XI (4)
- 19:45 Láska v říši zvířat (5)