Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Bránění ve hře)
- 01:00 Gejzír
- 01:45 Hobby naší doby
- 02:25 Bolkoviny
- 03:10 Banánové rybičky
- 03:35 Na forbíně TM
- 04:15 Hračky pro kůzlata
- 04:40 Slavíme stříbrnou svatbu
- 05:05 Kratochvíle
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (4)
- 09:40 Operetní féerie
- 10:05 Hudební profil - Karel Zich
- 10:35 Doktor Martin 2 (7)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (31)
- 13:20 Horákovi (32)
- 14:15 Takhle jsme to nemysleli
- 15:00 Nemocnice na kraji města (5)
- 15:55 Magnum (Není třeba vědět)
- 16:45 Na cestě po Kantábrii
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (16)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (12)
- 21:15 Neviditelní (1)
- 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:20 Trpaslík (1)
- 23:00 Sisi (4)
- 23:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:05 Konec války v barvě (5)
- 00:50 Žiješ jenom 2x (9)
- 01:15 Notes
- 02:00 Čaj pro třetího
- 02:25 Designtrend
- 02:45 Legendy záchranářství (Autobusy a tramvaje)
- 03:20 Lidé z pravěku
- 03:50 Spojeni životem, kamerou a folklorem
- 04:15 Před půlnocí
- 04:40 Na moll
- 05:05 Zázračné studánky (Modlivým dolem za svatou paní)
- 05:30 Klíč
- 05:59 Dobré ráno
- 12:25 Klíč
- 12:50 Cesty víry (Arcibiskup Jan)
- 13:20 Svět zvířat (Klokani)
- 23:05 Zahrajte mi Misty
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:15 Branky, body, vteřiny
- 01:30 EURO 2024 Německo (Švýcarsko - Německo)
- 03:20 Branky, body, vteřiny
- 03:35 Dostihy 2024 (České derby)
- 16:00 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
- 16:10 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
- 16:20 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
- 16:30 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
- 16:40 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
- 16:50 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
- 17:00 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
- 17:10 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
- 17:20 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
- 17:30 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
- 17:40 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Plavání)
- 17:50 Olympiáda dětí a mládeže 2024 (ODM: Studio)
- 23:10 EURO 2024 Německo (Sumář dne)
- 23:20 EURO 2024 Německo (TCL moment dne)
- 23:30 TCL V Repre
- 01:38 G. I. Joe Origins: Snake Eyes
- 03:57 Jak se staví sen
- 04:58 Jak se staví sen (Srpovi, Malá Lečice)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:02 M.A.S.H (115)
- 07:26 M.A.S.H (116)
- 07:57 M.A.S.H (117)
- 08:27 M.A.S.H (118)
- 08:59 M.A.S.H (119)
- 09:30 Hořký svět (Pivovarská rodina)
- 14:37 Policie v akci
- 15:35 Ano, šéfe!
- 16:47 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Hořký svět (Honzíkova cesta)
- 21:35 Hořký svět (Bílá lež)
- 22:48 České chaty snů
- 23:43 Receptář prima nápadů
- 01:02 Simpsonovi XXXI (Svatá válka 1/2)
- 01:26 Simpsonovi XXXI (Svatá válka 2/2)
- 01:50 Simpsonovi XXXI (Osmiletí hrozní)
- 02:13 Simpsonovi XXXI (Psí život)
- 02:37 Jmenuju se Earl II (Earl slaví narozeniny)
- 03:01 Jmenuju se Earl II (Kdopak se to narodil Joy)
- 03:21 Spartakus: Krev a písek (Obřad dospělosti)
- 04:18 Spartakus: Krev a písek (Staré rány)
- 05:13 Těžká dřina
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:04 Příhody Bolka a Lolka
- 06:14 Bolek a Lolek mezi horníky (Černé zlato)
- 06:23 Těžká dřina
- 06:47 Autosalon.tv
- 07:37 Prima Partička
- 08:37 Top Gear XXII (4)
- 09:43 Top Gear XXIII (5)
- 22:13 ESCAPE
- 23:08 Nezvěstná II (9)
- 23:54 Re-play
- 02:00 Čelisti
- 04:14 Námořní vyšetřovací služba (Najdi letadlo)
- 05:01 M.A.S.H
- 05:28 Bolek a Lolek si hrají (Neobvyklý objev)
- 05:37 Bolek a Lolek si hrají (Hra na vojáky)
- 06:00 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Hrobka faraónů)
- 06:09 Bolek a Lolek na Divokém západě
- 06:18 Námořní vyšetřovací služba XI (Neznámá byla žena)
- 06:59 Námořní vyšetřovací služba XI (Jednou ničema)
- 07:55 Mstitelé
- 09:52 Najednou jsme rodina
- 14:20 Největší showman
- 16:27 Zaříkávač koní
- 20:08 Výměna
- 23:00 Osudová seance
- 04:20 Karolína, domácí kuchařka
- 04:50 Jak se staví sen (Štěpánkovi, Sezemice u Pardubic)
- 06:00 Na zámku
- 06:11 Karolína, domácí kuchařka
- 06:36 Prostřeno!
- 07:34 Sestřičky (69)
- 10:14 Prostřeno!
- 11:06 Ano, šéfe!
- 12:13 Tajemství pod povrchem
- 23:10 Česko na grilu
- 06:00 O raráši Mlíkovi (Bába na prameni)
- 06:05 Remy a Fů
- 06:15 Sovička Ollie
- 06:20 Dodohando
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VII
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (5)
- 07:20 Prasátko Peppa V
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:40 Bruno
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Medvídkova poradna
- 09:10 Michalovy nálady
- 09:15 Tuláček
- 09:25 Čau Bambini
- 09:30 Remy a Fů
- 09:40 Sovička Ollie
- 09:45 Dodohando
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 10:00 Leo, strážce přírody
- 10:10 Rok v medvědím sedle
- 10:15 Velká kniha o zvířátkách
- 10:20 Země dinosaurů
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hopsasa (Vzhůru!)
- 11:00 Pan Hračička
- 11:20 Ava Riko Teo
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:40 Bruno
- 11:55 Luo Bao Bei
- 12:05 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:30 Michalova doprava
- 12:35 Putování za švestkovou vůní (Pitrýsek potkává Pipinu)
- 12:45 Zbojnické pohádky (Rytíř nebo loupežník)
- 12:55 O raráši Mlíkovi (Bába na prameni)
- 13:05 Věda je zábava II
- 13:30 Power Players
- 13:40 Power Players
- 13:55 Cestohrátky (Malajsie)
- 14:05 Občanka
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:30 Bludiště
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn II (5)
- 15:25 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Drock)
- 15:40 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (VAŠI hrdinové)
- 15:50 Pruhovaní kamarádi
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:05 Planeta YÓ
- 16:14 Superhrdinové
- 16:29 Čvacht
- 16:40 Medvídkova poradna
- 16:55 Michalovy nálady
- 17:00 Tuláček
- 17:10 Hopsasa (Loďka)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Jak vycvičit draky
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Putování za švestkovou vůní (Cesta do Afriky)
- 18:50 7T II (8)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (38)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Zbojnické pohádky (Rytíř nebo loupežník)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:15 Pocta Maurici Béjartovi 2023
- 01:15 Rivalové v umění (5)
- 02:10 Kanadská soda IX (10)
- 02:30 Chaplin v parku
- 02:45 Česká loutka
- 03:15 Notes
- 03:55 Uchem jehly
- 04:25 Mistři starých řemesel
- 04:45 Tváře domů
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Třicet komorních sezón
- 21:10 S nadějí i bez ní
- 22:55 Hudební cestopis slavných skladatelů (8)
- 23:50 Zapadákov
- 04:54 Farmář hledá ženu IV SK (9)
- 05:32 Slow TV (Noční Praha)
- 06:00 Noční Praha
- 06:13 Jak se staví sen
- 06:49 Megadorty III (Dobrou chuť)
- 07:32 Amerika hledá topmodelku XV (Finále)
- 04:26 Šéfem za pár minut
- 04:56 Rodinná pouta (Naděje)
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:07 Nikdo není dokonalý
- 06:57 Nikdo není dokonalý
- 17:12 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:01 Jak se staví sen - extra
- 22:10 Show Jana Krause
- 23:15 Jak se staví sen - extra
- 00:15 Partie Terezie Tománkové
- 01:20 Pozvánka: Spáleniště
- 01:24 Partie PLUS
- 02:04 Showtime magazín
- 02:42 Prima ČESKO
- 03:10 Hlavní zprávy
- 03:58 Krimi zprávy
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Pozvánka: Spáleniště
- 10:37 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:27 Pozvánka: Spáleniště
- 11:34 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:22 Pozvánka: Spáleniště
- 12:30 K věci
- 12:53 Interview PLUS
- 13:00 Zprávy
- 13:21 Pozvánka: Spáleniště
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:09 Interview PLUS
- 14:16 K věci
- 14:39 Interview PLUS
- 15:00 Zprávy
- 15:14 Počasí
- 15:22 Prima Svět
- 15:48 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 17:48 Pozvánka: Spáleniště
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:31 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:21 Pozvánka: Spáleniště
- 21:30 360⁰
- 04:07 Pohled zevnitř: Záchrana na bitevním poli (Do boje)
- 04:58 Pohotovost pro exotická zvířata IV (Psoun)
- 06:00 Slow TV (Ptačí říše)
- 06:06 Když žraloci útočí V (Nejvražednější pobřeží v Austrálii)
- 06:50 Jane Goodallová: Naděje (1)
- 07:49 Krásy Kanárských ostrovů (Gran Canaria a Fuerteventura: Lesy, voda a vítr)
- 20:05 Prima Česko
- 20:39 Prima Svět
- 21:14 Neznámé italské ostrovy (Souostroví Sulcis)
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Bránění ve hře)
- 01:00 Gejzír
- 01:45 Hobby naší doby
- 02:25 Bolkoviny
- 03:10 Banánové rybičky
- 03:35 Na forbíně TM
- 04:15 Hračky pro kůzlata
- 04:40 Slavíme stříbrnou svatbu
- 05:05 Kratochvíle
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (4)
- 09:40 Operetní féerie
- 10:05 Hudební profil - Karel Zich
- 10:35 Doktor Martin 2 (7)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (31)
- 13:20 Horákovi (32)
- 14:15 Takhle jsme to nemysleli
- 15:00 Nemocnice na kraji města (5)
- 15:55 Magnum (Není třeba vědět)
- 16:45 Na cestě po Kantábrii
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (16)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (12)
- 21:15 Neviditelní (1)
- 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:20 Trpaslík (1)
- 23:00 Sisi (4)
- 23:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Bránění ve hře)
- 01:00 Gejzír
- 01:45 Hobby naší doby
- 02:25 Bolkoviny
- 03:10 Banánové rybičky
- 03:35 Na forbíně TM
- 04:15 Hračky pro kůzlata
- 04:40 Slavíme stříbrnou svatbu
- 05:05 Kratochvíle
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (4)
- 09:40 Operetní féerie
- 10:05 Hudební profil - Karel Zich
- 10:35 Doktor Martin 2 (7)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (31)
- 13:20 Horákovi (32)
- 14:15 Takhle jsme to nemysleli
- 15:00 Nemocnice na kraji města (5)
- 15:55 Magnum (Není třeba vědět)
- 16:45 Na cestě po Kantábrii
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (16)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (12)
- 21:15 Neviditelní (1)
- 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:20 Trpaslík (1)
- 23:00 Sisi (4)
- 23:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:20 Případy detektiva Murdocha IX (9)
- 01:20 Případy detektiva Murdocha IX (10)
- 02:15 TaJeMno (21)
- 03:10 Ze dvora II (8)
- 03:20 Výleťák (146)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (124)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (125)
- 10:00 Vražedná čísla V (19)
- 10:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (20)
- 11:55 Přijde září
- 01:10 Superlov
- 02:40 Kriminálka Las Vegas VII (Prázdné oči)
- 03:20 Střepiny
- 03:50 Dáma a Král II (Ať žije král)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4730)
- 09:35 Odznak Vysočina III (Rukojmí)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:45 Na lovu II
- 20:20 Specialisté (Dvojí život)
- 21:25 Specialisté (Na scestí)
- 22:30 Víkend
- 23:10 Kriminálka Las Vegas V (Hadi)
- 04:55 Zachraňte Willyho 3
- 06:15 Ztracené okamžiky
- 08:00 Jesse Stone: Bludiště pochybností
- 09:50 UglyDolls
- 13:45 To musí být láska
- 15:35 Psí domov
- 17:30 Zrození šampiona
- 20:00 Muži v černém 2
- 21:40 Chladnokrevný odkaz
- 23:30 Joker
- 01:45 RoboCop
- 03:20 Strážci hranic: Austrálie (5)
- 04:05 Walker, Texas Ranger VI (16)
- 04:45 Marián Hossa - hokejová legenda
- 05:00 Golden Roof Challenge
- 05:30 Walker, Texas Ranger VI (15)
- 06:10 Souboj Titánů II (8)
- 06:55 Mistři zastavárny XXIII (8)
- 07:50 Rio Lobo
- 10:00 Kobra 11 XXIII (9)
- 11:50 Walker, Texas Ranger VI (16)
- 12:45 Válka skladů IX (9)
- 16:35 Kobra 11 XXIII (11)
- 18:40 Válka skladů IX (11)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (10)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (6)
- 21:25 Kachní dynastie (6)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VI (17)
- 23:20 Kobra 11 XXIII (11)
- 00:30 Teorie velkého třesku VIII (11)
- 02:10 Malý Sheldon VI (2)
- 02:50 Zlatá sedmdesátá V (23)
- 03:30 Griffinovi V (18)
- 03:50 Americký táta (1)
- 04:10 TELE TELE
- 04:35 Stahovák
- 05:05 2 $ocky VI (2)
- 05:25 Ženatý se závazky (10)
- 05:55 Oggy a škodíci: Nová generace (49)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (27)
- 06:50 Přátelé VI (3)
- 07:45 2 $ocky VI (9)
- 09:30 Malý Sheldon VI (6)
- 11:05 Ženatý se závazky (13)
- 12:05 Dva a půl chlapa III (6)
- 12:55 Přátelé VI (3)
- 13:50 Teorie velkého třesku VIII (11)
- 15:30 2 $ocky VI (13)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá V (25)
- 18:15 Dva a půl chlapa III (8)
- 19:05 Malý Sheldon VI (8)
- 20:00 Teorie velkého třesku VIII (15)
- 21:45 Přátelé VI (5)
- 22:40 Americký táta (3)
- 23:30 Dva a půl chlapa III (8)
- 00:50 Myšlenky zločince VI (Cizinec)
- 01:25 Myšlenky zločince VI (Mučitel)
- 02:05 Myšlenky zločince VI (Tajemství mořského dna)
- 02:45 Médium II (16)
- 03:30 Na lovu
- 04:10 Co na to Češi
- 05:25 Riskuj!
- 06:30 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 07:15 Na lovu II
- 01:05 Nemocnice Chicago Med VI (14)
- 01:55 Vyměněné osudy (80)
- 03:25 Čarodějky III (3)
- 04:15 Ulice (4302)
- 05:55 Život na jachtě: Středomoří IV (13)
- 08:00 Pan Selfridge IV (7)
- 09:00 Pan Selfridge IV (8)
- 10:00 Oteckovia II (23)
- 12:00 Doktorka Quinnová (12)
- 16:30 Vyměněné osudy (82)
- 18:25 Čarodějky III (4)
- 19:20 Čarodějky III (5)
- 20:15 Nekonečná láska II (65)
- 21:10 Nekonečná láska II (66)
- 05:05 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Mistrovství Evropy v plavání 2024
- 18:00 CzechOne Speed golf Ypsilon - jaro 2024
- 18:30 NHL - akce měsíce
- 18:45 NHL News
- 19:00 Odpolední sportovní noviny
- 19:05 Ragby: Itálie - Skotsko
- 20:45 Běhej lesy - Železná Ruda
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Motosurf World Championship #1
- 21:30 1:1 Sport Show (73)
- 00:40 Správy RTVS "N"
- 01:30 Počasie
- 01:40 Toni - pôrodný asistent (Ukradnuté sny)
- 03:10 Hotel Portofino (5)
- 04:05 Správy RTVS "N"
- 05:00 Počasie
- 05:05 Slovensko v obrazoch
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Slzy v daždi 2/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Etiópia - kmeň Alaba)
- 16:50 Destinácie (Austrália, krajina zlata)
- 17:05 Detektívi zo severu VIII (Bennyho tajomstvo)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Vidiecky kabaret
- 00:25 Správy RTVS "N"
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:25 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri II
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:05 Splat a Harry
- 07:15 Splat a Harry
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Fórum
- 09:00 Generácia
- 09:30 Orientácie
- 09:55 Cesta
- 10:20 Skon Paľa Ročku
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:35 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Karamelové smajliguľôčky)
- 14:05 Rómsky dom
- 14:40 Slobodní
- 16:00 Ako to funguje (5)
- 16:30 Regina
- 17:30 Farmárska revue
- 17:55 Na rybách - Petrov zdar
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Tip a Tap
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:05 Bez názvu
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Bránění ve hře)
- 01:00 Gejzír
- 01:45 Hobby naší doby
- 02:25 Bolkoviny
- 03:10 Banánové rybičky
- 03:35 Na forbíně TM
- 04:15 Hračky pro kůzlata
- 04:40 Slavíme stříbrnou svatbu
- 05:05 Kratochvíle
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (4)
- 09:40 Operetní féerie
- 10:05 Hudební profil - Karel Zich
- 10:35 Doktor Martin 2 (7)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (31)
- 13:20 Horákovi (32)
- 14:15 Takhle jsme to nemysleli
- 15:00 Nemocnice na kraji města (5)
- 15:55 Magnum (Není třeba vědět)
- 16:45 Na cestě po Kantábrii
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (16)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (12)
- 21:15 Neviditelní (1)
- 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:20 Trpaslík (1)
- 23:00 Sisi (4)
- 23:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Bránění ve hře)
- 01:00 Gejzír
- 01:45 Hobby naší doby
- 02:25 Bolkoviny
- 03:10 Banánové rybičky
- 03:35 Na forbíně TM
- 04:15 Hračky pro kůzlata
- 04:40 Slavíme stříbrnou svatbu
- 05:05 Kratochvíle
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Walker: Independence (4)
- 09:40 Operetní féerie
- 10:05 Hudební profil - Karel Zich
- 10:35 Doktor Martin 2 (7)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (31)
- 13:20 Horákovi (32)
- 14:15 Takhle jsme to nemysleli
- 15:00 Nemocnice na kraji města (5)
- 15:55 Magnum (Není třeba vědět)
- 16:45 Na cestě po Kantábrii
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (16)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (12)
- 21:15 Neviditelní (1)
- 22:19 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:20 Trpaslík (1)
- 23:00 Sisi (4)
- 23:55 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:25 O 5 minút 12 "N"
- 01:40 Svet v obrazoch
- 02:05 Správy RTVS "N"
- 02:55 Počasie
- 03:05 Večera s Havranom: Havran na ceste: Strážky - Betliar
- 04:05 Archív :24
- 04:35 Správy :24
- 05:00 Počasie
- 05:10 Peniaze
- 05:35 KULTÚRA SK
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Šport :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Téma :24
- 09:35 Téma :24
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 01:40 Noční směna
- 03:15 Severní moře v plamenech
- 05:20 Jako delfín
- 07:05 Velké rodinné Vánoce
- 08:40 Sejmi prezidenta
- 12:05 Bohové Egypta
- 14:20 Red Dog 2
- 16:05 Milionový závod
- 18:15 Notre-Dame v plamenech
- 20:15 Operace kolibřík
- 22:10 Pařba v Pattayi
- 23:55 Poslední cesta
- 00:00 Delukse (Kar)
- 00:55 1890 (Krysa)
- 02:00 Profesionálové II (Policie má talent)
- 02:40 Noviny
- 03:15 Na chalupě
- 04:00 Krimi
- 04:20 Noviny
- 04:55 Krimi
- 05:20 Noviny
- 05:50 Habovřesky
- 06:55 Soudní síň (Už je ženatý)
- 10:15 První oddělení
- 11:20 Soudní síň (Zničila mě)
- 12:20 Soudní síň (Syn chce být ženou)
- 13:25 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Berani)
- 17:55 Soudní síň (Debil prkenný)
- 23:15 Tchyně na zabití
- 00:35 Rodinné prípady
- 01:20 Modré z neba
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:00 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Reflex
- 12:30 Búrlivé víno (39)
- 13:20 V mene zákona
- 14:20 Rodinné prípady
- 15:05 Rodinné prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (40)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Horná Dolná XII (Klebety)
- 21:40 Horná Dolná XII (Cudzoložníci)
- 22:40 Horná Dolná XII (Nehoda)
- 23:35 Farma
- 00:25 Utajený šéf – USA XI (5)
- 01:05 Netradiční bydlení? IV (1)
- 01:50 Váš dokonalý domov (5)
- 02:50 Zahrady snů (8)
- 03:15 Markéta na trhu (8)
- 03:40 Nejkrásnější britské zahrady (2)
- 10:45 Oživlé historické budovy (3)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? II (3)
- 14:20 Dům snů II (15)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka IV (8)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! IV (11)
- 21:15 Dům snů VIII (10)
- 22:05 Dům snů II (16)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? II (4)
- 23:50 Vaše dokonalá zahrada II (3)
- 00:30 Třináct životů
- 03:00 Rod Draka II (2)
- 04:00 Sociální síť
- 06:00 Jurský svět
- 08:00 Král Charles III.
- 09:30 Vánoční harmonie
- 11:20 Sociální síť
- 15:15 Spy/Master (6)
- 16:00 Zakladatel
- 17:55 Syn
- 20:00 Rod Draka II (2)
- 21:00 Sektor II (2)
- 22:00 Fantasmas (2)
- 22:30 Duna: Část druhá
- 00:10 Veliká II (7)
- 01:10 Lov
- 02:40 Insidious: Poslední klíč
- 04:20 Supernova
- 06:00 Romantická komedie
- 07:40 Birdman
- 09:40 Ukradené údolí
- 11:25 Bude líp IV (1)
- 11:50 Bude líp IV (2)
- 12:20 Amazing Spider-Man
- 14:35 Jerrod Carmichael Reality Show (4)
- 15:05 Malý Sheldon VII (4)
- 15:30 Dánská dívka
- 17:30 Kong: Ostrov lebek
- 19:30 Teorie všeho
- 21:30 Ex Machina
- 23:15 Pojď se mnou
- 01:10 Karanténa smrti
- 02:35 Spy/Master (6)
- 03:20 Bojovník III (6)
- 04:20 A do kuchyně!
- 06:00 Space Oddity
- 07:35 Benga v záloze
- 10:05 Dounia a princezna z Aleppa
- 11:20 Hop
- 12:55 Demolice
- 14:35 Vlajka smrti (8)
- 15:10 Muž roku
- 17:00 Nevědomí
- 19:05 Wonka
- 21:00 Rod Draka II (2)
- 22:00 Sektor II (2)
- 23:00 Fantasmas (2)
- 23:30 Venom
- 01:35 Poslední tango v Paříži
- 03:45 Štvanice
- 06:00 Vlasy
- 08:00 Finlandia
- 09:35 Jižní hlídka
- 11:10 Na lovu
- 12:55 Rozpolcený
- 14:50 Narkóza
- 16:45 Finlandia
- 18:20 Alelujá
- 20:00 Host u večeře
- 21:40 Náhradní klíče
- 23:30 Konečná zastávka
- 01:25 Supremes
- 03:15 Uklízečka měsíce
- 04:40 Jako v úlu
- 06:00 Moře času
- 08:00 Dobrodružství
- 10:15 Téměř úplně malá katastrofa
- 11:45 Hovory o počasí
- 13:15 Chlap
- 14:45 Kosatka
- 16:35 Dobrodružství
- 18:50 Falcon Lake
- 20:30 Láska
- 22:40 Elle
- 12:45 Smallville (Pochybná sláva)
- 13:35 Smallville (Turbulence)
- 14:30 Hranice nemožného (Díl 2)
- 15:25 Hranice nemožného (Díl 3)
- 18:10 Hranice nemožného (Díl 4)
- 19:05 Hranice nemožného (Díl 5)
- 20:00 Čas po čase
- 22:05 Roswell: Nové Mexiko (Díl 12)
- 23:00 Roswell: Nové Mexiko (Díl 13)
- 23:55 Bez kalhot L
- 00:50 Mafiánovi
- 02:40 Bez soucitu
- 08:55 Zločin v šantánu
- 10:15 Kon-Tiki
- 12:50 Gambit
- 14:40 Poslední polda III (9)
- 15:25 Havel
- 17:45 Nádech pro lásku
- 20:05 Hádkovi
- 22:00 Elitní zabiják
- 23:55 Ďáblův dvojník
- 00:20 Kosmický hřích
- 01:45 Tělo
- 03:20 Hra pro čtyři
- 04:45 Armáda jednoho
- 06:15 Ranvej
- 07:45 Trattoria
- 09:05 Fame – Cesta za slávou
- 10:50 Princ a já 2
- 15:25 Zamračené dny
- 17:20 Čas beznaděje
- 19:20 Leonie
- 21:00 Rande na dvě noci
- 22:25 Černej polda
- 23:55 Vražda v mé rodině
- 01:15 Králičí nora
- 02:45 Hnutí odporu
- 05:40 Čekání na Anyu
- 07:25 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 08:55 Skore - Hokejový muzikál
- 10:25 Všechny cesty vedou do Říma
- 11:55 Hořko-sladko
- 13:40 Můj nejlepší přítel
- 15:15 Záložní jednotka
- 16:50 Jenny se vdává
- 20:00 Film roku
- 21:55 STARS! (- ANTONIO BANDERAS)
- 22:00 STARS! (- AL PACINO)
- 22:05 Mauritánec: Deník z Guantánama
- 00:10 Přestávka ve vysílání
- 04:35 Bonanza (Honáci)
- 05:25 Nestanu se tvojí ženou
- 07:00 Děti bez hranic
- 08:30 Nico - bájný jednorožec
- 10:05 Spy kids: Stroj času
- 11:30 Strážce majáku
- 13:05 Matčin stín
- 14:45 Strýček Nino
- 16:25 Krádež legendy
- 17:55 Jak milovat s D
- 19:30 Julius Caesar (1)
- 21:00 Dort
- 22:40 Jmenuji se Sára
- 00:30 Mateřská posedlost
- 01:55 Vrah před kamerou
- 03:25 Pěkně hnusný lidi
- 05:25 Bel Canto
- 07:20 Fotbalová chůva
- 09:35 Na shledanou v září
- 11:30 Až najdu domov
- 20:00 Mezi řádky
- 22:30 Bůh masakru
- 00:35 New Voices in an Old Flower
- 01:45 Mourning After
- 02:05 Love Is Not Enough
- 03:25 The Lady Of Musashino
- 04:50 Club Paradise
- 05:50 End of Program
- 06:00 Frieda
- 07:35 Day
- 10:40 Univitellin
- 10:55 Talea
- 12:10 The Pilgrim
- 12:50 The Drowning Goat
- 13:20 The Tailor
- 13:35 Rodri
- 14:00 Went The Day Well?
- 15:30 The Little Shop of Horrors
- 16:40 The Passionate Plumber
- 17:55 Beneath The 12-Mile Reef
- 19:35 Father's Little Dividend
- 21:00 Go West
- 22:20 Telesma
- 23:50 The Stranger Within A Woman
- 12:00 SPITSBERGEN (ICY ISLAND)
- 13:00 FLOODS (PART 2)
- 20:00 BOTETI: THE RETURNING RIVER
- 21:00 CREATIVE KILLERS (EP. 02)
- 00:00 WORLD OF LUXURY (43)
- 00:30 WORLD OF LUXURY (44)
- 01:00 READY TO WEAR
- 01:30 READY TO WEAR
- 02:00 SWIM WEEK 2023 (11)
- 02:30 SWIM WEEK 2023 (12)
- 03:00 HOMME (1)
- 04:00 FEMME III (1)
- 05:00 CITIES (1)
- 06:00 LOOK (1)
- 07:00 CITIES (1)
- 10:00 FEMME III (1)
- 11:00 CITIES (1)
- 12:00 LOOK (1)
- 13:00 CITIES (1)
- 16:00 FEMME III (1)
- 17:00 CITIES (1)
- 18:00 LEGEND OF LAGERFELD (10)
- 18:20 LEGEND OF LAGERFELD (11)
- 18:40 LEGEND OF LAGERFELD (12)
- 19:00 CITY CHIC LONDON
- 20:00 LUXURY LIFE
- 21:00 NEW YORK FASHIONWEEK (23)
- 21:30 NEW YORK FASHIONWEEK (24)
- 22:00 WORLD OF CELEBRITIES (35)
- 22:30 WORLD OF CELEBRITIES (36)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (3)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (4)
- 00:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 08
- 00:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 09
- 01:00 RACING THE WORLD 2021_05
- 01:30 RACING THE WORLD 2021_06
- 02:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 4
- 02:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 5
- 03:00 KITE MASTERS 2019 (2020 8)
- 03:30 KITE MASTERS 2019 (2020 9)
- 04:00 GP RACING 2022 38
- 04:30 GP RACING 2022 39
- 05:00 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 8)
- 05:30 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 9)
- 06:00 FREERIDE WORLD TOUR
- 06:30 FREERIDE WORLD TOUR
- 07:00 RACING THE WORLD 2021_05
- 07:30 RACING THE WORLD 2021_06
- 08:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 4
- 08:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 5
- 09:00 KITE MASTERS 2019 (2020 8)
- 09:30 KITE MASTERS 2019 (2020 9)
- 10:00 4 DESERTS RACE
- 10:30 HISPANIA RALLY 2020
- 11:00 BOARD STORIES
- 11:30 BOARD STORIES
- 12:00 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 4)
- 12:30 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 5)
- 13:00 AUTOSPEED (2019) 10
- 13:30 AUTOSPEED (2019) 11
- 14:00 INSIDE SAILING 2020 2
- 14:30 INSIDE SAILING 2020 3
- 15:00 CAPE EPIC 2022
- 15:30 CAPE EPIC 2022
- 16:00 GEARING UP 2019/2021_09
- 16:30 GEARING UP 2019/2021_10
- 17:00 WILD SURF 17012
- 17:30 WILD SURF 17013
- 18:00 BETTER THAN FOUR 2016
- 18:30 BETTER THAN FOUR 2016
- 19:00 SHIFTING GEARS
- 19:30 SHIFTING GEARS
- 20:00 WORLD OF WATERSPORTS 22
- 20:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 21:00 WORLD OF FREESPORTS 2019 08
- 21:30 WORLD OF FREESPORTS 2019 09
- 22:00 RACEMAX MOTORSPORTS 11
- 22:30 RACEMAX MOTORSPORTS 12
- 23:00 BOAT SHOW 4K 06013
- 23:30 BOAT SHOW 4K 06014
- 00:20 PHOTO NUMBER 6 (4)
- 01:05 HOW IT'S MADE (THE CAR FACTORY)
- 01:30 DRONE WARS (3)
- 02:25 GOING BEYOND (KOH CHANG)
- 03:20 THE ETHIOPIA: THE MYSTERY OF PHALLIC STONES
- 04:15 DREAM JOURNEY (3)
- 05:00 BREAKING THE DAY (EAGLE HUNTER)
- 06:00 DRONE WARS (11)
- 06:55 THE GLOBAL BARBER: BACK ALLEY BARBERSHOP
- 07:20 HOW IT'S MADE (2)
- 07:45 VISITING (PRIMATE)
- 20:15 ISLAND HUNTER (BALI)
- 21:00 INK THERAPY (12)
- 21:45 INK THERAPY (13)
- 00:00 Ultra Mix
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Electric Jam
- 15:00 Street Buzz
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box
- 21:00 DJ Mixes premiere
- 22:00 Bounce & Fun
- 23:00 Flow
- 00:00 Norimberský proces: film ako dôkaz (1)
- 01:05 Len peniaze nestačia
- 01:45 Ostrov opíc (1)
- 02:40 Ježiš a islam (5)
- 03:40 Hodvábna cesta (4)
- 04:10 Jedinečné letisko v Dubaji (5)
- 05:00 Priestory ktoré treba chrániť (1)
- 06:00 Veľkolepé veľkomestá (3)
- 07:00 Hodvábna cesta (5)
- 07:30 Svet z vtáčej perspektívy (2)
- 08:00 Doslova
- 08:40 Vraždy v raji (2)
- 09:30 Téma (150)
- 10:10 Sadnite si, prosím (23)
- 10:50 Travelistan
- 11:15 Vyrobené na Slovensku (7)
- 11:30 Storočie v obrazoch (3)
- 14:05 Evanjelium o bohatstve (2)
- 15:05 Ľudia sú aj politici (45)
- 15:45 Tvárou v tvár (11)
- 16:15 Tajomstvá veľkosti (2)
- 17:20 Stratená DNA (1)
- 18:20 Magický Egypt (1)
- 19:20 Doslova
- 20:00 Príbehy z Hollywodu (6)
- 20:30 Vyrobené na Slovensku (8)
- 20:45 Travelistan
- 21:00 Len peniaze nestačia (18)
- 21:40 Tlačová beseda | Skutočný príbeh Angeliny Jolie (1)
- 22:40 Zázračné materiály (1)
- 23:40 Zákulisie Letiska v Miami (1)
- 00:30 Naše zprávy
- 00:45 Příběh velké lásky - Hana Zagorová a Štefan Margita
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Šťastná 7
- 14:35 Jak to dopadlo!?
- 15:55 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 Příběh velké lásky - Marek Eben a Markéta Fišerová
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 Vraždy v Pregau (3)
- 22:10 El Chapo II (10)
- 23:05 El Chapo II (11)
- 02:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:50 Ostříháno
- 04:20 Na plac!
- 06:00 Šťastná 7
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:45 Soudkyně Barbara
- 16:45 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:15 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:55 Babica vs. Sapík
- 01:45 Ostříháno
- 02:50 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Kaponáta s chřestem a kozím sýrem)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:00 Popelka
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 16:25 Co bude dnes k večeři? (Creme bruelle s marinovaným ovocem)
- 16:35 Popelka
- 17:55 Poklad z půdy
- 19:05 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:00 Nebezpečné vztahy
- 23:00 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 11:30 Pozor vlak
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 20:15 Vtipkování: Jakub Smolík
- 20:50 Na hranici!: Honza Weber
- 21:35 Mladý Svět: Štefan Margita
- 22:30 Predator Race: Monínec 2024
- 22:45 Narcos
- 23:45 Dobrý večer s A11: repríza
- 04:15 Námořní vyšetřovací služba XVI (20)
- 05:00 Totalcar V (8)
- 06:05 Profil zločinu IX (7)
- 07:15 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (9)
- 10:05 Profil zločinu IX (7)
- 11:15 Hvězdná brána: Atlantida V (11)
- 12:10 A-Team (2)
- 13:15 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (9)
- 16:05 Profil zločinu IX (9)
- 17:15 A-Team (3)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba: Hawai (12)
- 21:00 Zelenáč VI (2)
- 21:55 Bosch V (8)
- 22:55 Bosch V (9)
- 23:50 Bosch V (10)
- 00:10 Ztracený svět (12)
- 01:10 Ztracený svět (13)
- 02:10 Ultrafialoví II (9)
- 02:55 Ultrafialoví II (10)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:05 Společnost Adventure (7)
- 10:00 Společnost Adventure (8)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 Macgyver III (7)
- 13:55 A-Team (7)
- 16:55 Společnost Adventure (9)
- 17:50 Ztracený svět (14)
- 18:50 Xena (14)
- 19:50 A-Team (8)
- 20:55 Macgyver III (8)
- 21:50 Hvězdná brána: Atlantida V (11)
- 22:50 Hvězdná brána: Atlantida V (12)
- 23:45 Xena (14)
- 00:40 Brousko III (58)
- 01:50 Brousko III (59)
- 02:40 Brousko III (60)
- 03:30 Seriálový tip (1)
- 04:00 Teleshop (4)
- 06:00 Teleshop (6)
- 11:00 Divoké včely (123)
- 12:15 Teleshop (1)
- 12:35 Domek na prérii IV (17)
- 14:15 Grand Hotel (6)
- 16:05 Brousko III (61)
- 17:10 Divoké včely (124)
- 18:25 Domek na prérii IV (18)
- 19:30 Grand Hotel (7)
- 21:10 Domek na prérii IV (18)
- 22:10 Grand Hotel (7)
- 23:50 Divoké včely (124)
- 02:00 Alpy
- 03:40 Dějiny lásky
- 12:45 První krásná věc
- 14:40 Marie Kroyer
- 16:30 Mlčení Lorny
- 18:20 Index lásky
- 20:05 Tři srdce
- 22:00 Profesoři zločinu: Velké finále
- 23:45 Nádherná přítomnost
- 00:00 R.M.N.
- 02:10 V sedmnácti
- 04:10 R.M.N.
- 08:25 Western
- 10:30 R.M.N.
- 12:40 Jedna sekunda
- 14:30 Ismaelovy přízraky
- 16:30 Místnost sebevrahů
- 18:30 Muž na střeše
- 20:30 Mladý Ahmed
- 22:00 Kniha obrazů
- 23:35 Mainstream
- 00:00 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Sníček a Dúhalka 2
- 06:15 Kikirikí
- 06:25 Kouzlování
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:40 Bílý tesák (Nový bůh)
- 06:55 O modrém autíčku (Medicína)
- 07:00 Mach a Šebestová (Páni tvorstva)
- 07:20 Žofka a její dobrodružství (Jak Žofka překazila školení)
- 07:25 Broučci (Do nebíčka - do peklíčka)
- 07:35 O Mikešovi (Pohádka o Klikotoči)
- 07:50 Krakonošovy pohádky (Krakonoš a pytlák)
- 08:00 O Dorotce (Dorotka a abeceda)
- 08:15 Já Baryk (4)
- 08:25 Tisíc a jedna noc (Čarovné schody)
- 09:00 Teleshopping
- 10:15 Akce Rys
- 11:35 O Maryšce a Vlčím hrádku
- 12:00 Naši furianti
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Hrdina má strach
- 15:20 Manželské etudy
- 15:30 Hranice (3)
- 16:00 Obchodníci
- 17:30 Perličky Jiřího Menzela
- 22:00 Sladký čas Kalimagdory
- 00:15 Bohatí a zkažení: Šokující příběhy slavných (5)
- 00:55 Neuvěřitelná planeta (Kolébka lidstva, Cano Cristales a Ďáblovy kuličky)
- 01:45 HELTER SKELTER: Příběh Mansonovy sekty (Nevstoupíš do jiné sekty)
- 02:40 Dešifrované záhady II (Phoenixská světla)
- 03:20 Bojovníci 2. světové války (Abychom nikdy nezapomněli)
- 00:00 Teleshopping
- 00:15 Dokonalé neviňátko
- 01:45 Útok žraloka
- 03:10 Paintball
- 06:00 Přestávka ve vysílání
- 00:50 Osudový dotek
- 02:35 Vlak do Busanu 2
- 04:20 The Locksmith
- 05:45 Zoom In - Jurassic World: Dominion
- 06:00 Close Up III (16)
- 06:30 Close Up III (14)
- 07:00 Prodám šéfa, zn. spěchá
- 08:35 Otec rodiny
- 10:40 Sloužit Sáře
- 12:20 Láska a jiné závislosti
- 14:15 Božská relikvie 2
- 20:10 Výplata
- 22:00 Resident Evil: Afterlife
- 23:35 Boj
- 01:15 Ikona
- 02:40 Dítě z Osirisu
- 04:10 Nemilosrdní
- 05:45 Zoom In - News of the World
- 05:50 Zoom In - West Side Story
- 06:00 Close Up III (10)
- 06:35 Zoom In - Red Notice
- 06:45 Turecky snadno a rychle
- 08:50 Beowulf
- 10:25 Bláznivá svatba
- 12:00 Austin Powers: Špionátor
- 13:35 Hřebík v hlavě
- 15:20 Mythica: Železná koruna
- 17:05 Cable Guy
- 18:40 Čaroděj a bílý had
- 20:15 Ten Největší
- 22:00 Neporazitelný: Návrat krále
- 23:30 Vikingové II
- 01:30 Comedy Club II (13)
- 02:05 Horizont události
- 12:00 Policejní stíhači XVII (7)
- 13:00 Policejní stíhači XVII (8)
- 20:00 FBI: International II (18)
- 21:00 FBI: International II (19)
- 22:00 Comedy Club VIII (10)
- 22:30 Comedy Club VIII (11)
- 23:00 Comedy Club II (17)
- 23:30 Červený trpaslík (6)
- 00:00 Backpack (Belgrade, Serbia)
- 00:30 Off The Grid (Tso Moriri, Ladakh, India)
- 01:00 XP Guide (Karlovy Vary)
- 01:30 Food Fact Fun (New Taipei City, Taiwan)
- 02:00 XP Guide (Seychelles)
- 02:30 Backpack (Pozarevac, Serbia)
- 03:00 Boarding Pass (Helsinki, Finland)
- 03:30 Off The Grid (Nubra Valley, Ladakh, India)
- 04:00 World Heritage (Legacy of the Mughal Empire in Agra, India)
- 04:30 Xplore Belgium (Bruges 2)
- 05:00 City Breaks (Dubai)
- 05:30 Backpack (Majdanpek, Serbia)
- 06:00 Boarding Pass (Santa Village, Finland)
- 06:30 Off The Grid (Kargil, India)
- 07:00 Unwind (Nikara Yala, Sri Lanka)
- 07:30 Xplore Belgium (Antwerp 1)
- 12:10 Hluboko v srdci (1)
- 13:05 Orlovec říční: Vodní dravec (1)
- 18:35 Hluboko v srdci (1)
- 19:30 Orlovec říční: Vodní dravec (1)
- 04:31 Zvířata v pohybu (Armáda mravenců)
- 04:53 Zvířata v pohybu (7)
- 05:16 Jedinečná zvířata - výběr (Sloni a orangutani)
- 05:38 Jedinečná zvířata - výběr (Prasata a psi)
- 06:00 Jedinečná zvířata - výběr (Nosorožci a sovy)
- 06:21 Jedinečná zvířata - výběr (Kočky a žáby)
- 06:49 Zvířata v pohybu (8)
- 07:11 Zvířata v pohybu (Příležitost)
- 07:33 Zvířata v pohybu (10)
- 07:55 Šílená zvířata II (Zahrávání si s osudem)
- 00:00 Jak chytit pašeráka VII (Můj tlustý marihuanový úlovek)
- 00:45 Vězněm v cizině XI (Břicho plné kokainu)
- 01:30 Vyšetřování leteckých neštěstí XX (Smrt doručena)
- 02:15 UFO: Zkoumání fenoménu (Vláda už nemlčí)
- 03:00 Atlas prokletých míst (Prokletí Západní Virginie)
- 03:45 Ostrov mimo zákon VI (Dokonalý medvěd)
- 00:00 Vražedný národ II (1)
- 00:40 Tragédie v na stadionu Heysel (2)
- 01:35 Auta snů pod lupou (2)
- 02:25 Záblesky (3)
- 02:50 Vražedný národ II (1)
- 03:30 Zprávy týdne za druhé světové války (6)
- 04:20 Válečné lodě IV (8)
- 05:05 Afrika z výšky (6)
- 06:00 Sedmihradsko - za sikulskou branou (4)
- 07:00 Fantastické inženýrství IV (9)
- 10:50 Afrika z výšky (10)
- 11:55 Fantastické inženýrství IV (9)
- 12:55 Válečné lodě III (4)
- 13:40 Záchranáři - Norsko (16)
- 20:05 Zvláštní a záhadné III (6)
- 21:00 Záchranáři - Norsko (15)
- 21:30 Nacistický plán (5)
- 22:35 Evoluce zla (6)
- 23:40 Moře záhadných katastrof (5)
- 00:05 Čokoládový ráj (11)
- 00:30 Čokoládový ráj (12)
- 00:55 Dóra Havasová a její uvědomělá kuchyně (9)
- 01:20 Dóra Havasová a její uvědomělá kuchyně (10)
- 01:45 Jídlo pro celou rodinu (6)
- 02:00 Programové tipy
- 16:15 Se šéfkuchařem kolem světa (3)
- 16:45 Celý svět na pánvi (12)
- 17:15 Koláče a nákypy (10)