Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Hodnosti navzdory)
- 00:55 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Koptashow
- 02:35 Na forbíně TM
- 03:15 O co tančil Ondrej Nepela
- 04:10 Banánové rybičky
- 04:35 Kuchaři a trampové
- 05:05 Medná kráva
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Chalupáři (1)
- 07:20 Každý má svůj stín
- 08:05 Pečení na neděli
- 08:45 Polopatě
- 09:35 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (5)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O víle Arnoštce
- 14:00 Rudá Divuše
- 14:50 Spící princ
- 15:35 "Já to tedy beru, šéfe...!"
- 18:05 Chalupáři (2)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ dvou básníků
- 21:25 Zlatá hokejka 2024
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Škoda lásky
- 01:25 Litviněnko (4)
- 02:10 Svatobořice-Mistřín
- 02:40 K hudbě našich prapradědů
- 03:00 Historie.cs
- 03:55 Indiánská náboženství
- 16:10 Král hroch
- 17:05 Tajemství skrytá v písku (3)
- 17:50 Cyklodálky (8)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Týden v politice
- 09:32 Týden v kultuře
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:30 Pietní akt k 82. výročí vyhlazení osady Ležáky
- 11:30 Studio ČT24
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:05 Interview Speciál
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:50 Počasí v letoviscích
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Z metropole
- 05:25 AMUNDI Czech Ladies Challenge
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2024 Německo (Belgie - Rumunsko)
- 07:45 BBV po 25 letech
- 07:55 Panorama
- 01:25 Solomon Kane
- 03:32 Zběsilý únos
- 05:40 Libovky Pepy Libického
- 06:00 Bolek a Lolek si hrají (Černá dáma)
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:17 M.A.S.H (112)
- 06:41 M.A.S.H (113)
- 07:11 M.A.S.H (114)
- 07:41 M.A.S.H (115)
- 08:13 M.A.S.H (116)
- 08:45 Prima Česko
- 09:19 Prima Svět
- 09:53 Inkognito
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:56 Receptář prima nápadů
- 12:53 Libovky Pepy Libického
- 13:27 Libovky Pepy Libického
- 13:42 Zahradník po ruce
- 14:16 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:56 Polda (Ztracený syn)
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Jurský park
- 22:55 Ztracené město Z
- 00:35 Simpsonovi XXXI (Bez obrazovek)
- 00:59 Simpsonovi XXXI (S Nedem dobře, s Homerem nejlíp)
- 01:22 Simpsonovi XXXI (Zelená je tráva)
- 01:46 Simpsonovi XXXI (Nesnesitelná lehkost bytí batoletem)
- 02:10 Jmenuju se Earl II (Zahraniční student)
- 02:34 Jmenuju se Earl II (Černá dáma wrestlingu)
- 02:58 Re-play
- 03:26 Spartakus: Krev a písek (Děvka)
- 04:20 Spartakus: Krev a písek (Obřad dospělosti)
- 05:17 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Lovci bizonů)
- 05:26 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (V australských stepích)
- 05:35 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (V pouštích Kanady)
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:18 Partička
- 06:53 Top Gear XXIII (1)
- 07:59 Top Gear XXIII (2)
- 09:04 Top Gear XXIII (3)
- 10:09 Top Gear XXIII (4)
- 11:16 Autosalon.tv
- 20:15 Terminátor: Temný osud
- 22:51 Rocky II
- 01:29 Čelisti
- 03:44 Zpropadené dědictví
- 08:09 Hodina pušek
- 10:27 Cena medu
- 14:10 Holka na zabití
- 18:38 Slunce, seno, jahody
- 20:09 Zaříkávač koní
- 23:38 Terminator Genisys
- 04:25 Jak se staví sen (Moskalenko / Rosice)
- 05:09 Karolína, domácí kuchařka (Babí léto)
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:06 Teď vaří šéf!
- 06:43 Linka (2)
- 07:45 Sestřičky (Skútr není motorka)
- 10:31 Receptář prima nápadů
- 11:18 České chaty snů
- 20:04 Tajemství pod povrchem
- 21:50 Sestřičky (69)
- 23:05 Inkognito
- 06:00 O raráši Mlíkovi (Rohovec)
- 06:05 Prasátko Peppa V
- 06:10 Prasátko Peppa V
- 06:15 7T II (4)
- 06:40 Pošťák Pat a porouchaný vlak
- 06:55 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VII
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:25 Sammyho dobrodružství 2 - Útěk z ráje
- 12:20 Kouzelný školní autobus znovu vyjíždí
- 12:45 MasterChef Junior VIII (3)
- 13:30 Už tam budem?
- 16:15 7T II (5)
- 16:40 Tlapková patrola VII
- 17:00 Jurský svět: Dvojí trable
- 17:25 Ovečka Shaun
- 17:35 Pan Tau (5)
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Putování za švestkovou vůní (Pitrýsek potkává Pipinu)
- 18:55 7T II (7)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (37)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Rajský ostrov)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 00:30 Jimi Hendrix na festivalu Woodstock
- 01:30 Perspektiva Ivana Mládka
- 02:25 Moderní historie britské kinematografie (4)
- 03:45 Zrak
- 04:05 Radhošť
- 04:20 Uchem jehly
- 04:45 Jak se bydlí v loftu
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 04:16 Šéfem za pár minut
- 04:45 Rodinná pouta (Nevěra)
- 06:00 Slow TV (Na zámku)
- 06:06 Božské dorty od Markéty
- 06:32 Nikdo není dokonalý
- 07:38 Columbo (Vražda na videu)
- 16:55 Nikdo není dokonalý
- 17:59 Nikdo není dokonalý
- 19:05 Jak se staví sen - extra
- 22:20 Nikdo není dokonalý
- 23:27 Jak se staví sen - extra
- 01:09 Svět financí s Trinity Bank
- 01:46 Hlasy zločinu
- 02:36 Prima ČESKO
- 03:05 Prima Svět
- 03:31 Malý velký svět (Drsný Omán)
- 03:39 Hlavní zprávy
- 04:30 Prima Česko
- 05:00 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 06:29 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:00 Zprávy
- 07:21 Pozvánka: Spáleniště
- 07:30 Co Čech, to trenér!
- 08:00 Zprávy
- 08:25 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:23 Prima Svět
- 09:50 Prima mazlíček
- 10:00 Zprávy
- 10:22 Pozvánka: Spáleniště
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:48 Partie Terezie Tománkové
- 12:51 Pozvánka: Spáleniště
- 12:59 Partie PLUS
- 13:46 Partie Terezie Tománkové
- 14:42 Partie Terezie Tománkové
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:31 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:14 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:12 Pozvánka: Spáleniště
- 20:19 Showtime magazín
- 21:00 Zprávy
- 21:23 Pozvánka: Spáleniště
- 21:29 Krimi zprávy
- 21:39 Prima HISTORIE
- 22:00 Zprávy
- 22:30 Generace deprese
- 23:13 Partie Terezie Tománkové
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Hodnosti navzdory)
- 00:55 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Koptashow
- 02:35 Na forbíně TM
- 03:15 O co tančil Ondrej Nepela
- 04:10 Banánové rybičky
- 04:35 Kuchaři a trampové
- 05:05 Medná kráva
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Chalupáři (1)
- 07:20 Každý má svůj stín
- 08:05 Pečení na neděli
- 08:45 Polopatě
- 09:35 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (5)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O víle Arnoštce
- 14:00 Rudá Divuše
- 14:50 Spící princ
- 15:35 "Já to tedy beru, šéfe...!"
- 18:05 Chalupáři (2)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ dvou básníků
- 21:25 Zlatá hokejka 2024
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Škoda lásky
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Hodnosti navzdory)
- 00:55 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Koptashow
- 02:35 Na forbíně TM
- 03:15 O co tančil Ondrej Nepela
- 04:10 Banánové rybičky
- 04:35 Kuchaři a trampové
- 05:05 Medná kráva
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Chalupáři (1)
- 07:20 Každý má svůj stín
- 08:05 Pečení na neděli
- 08:45 Polopatě
- 09:35 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (5)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O víle Arnoštce
- 14:00 Rudá Divuše
- 14:50 Spící princ
- 15:35 "Já to tedy beru, šéfe...!"
- 18:05 Chalupáři (2)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ dvou básníků
- 21:25 Zlatá hokejka 2024
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Škoda lásky
- 00:10 Svatba podle Margot
- 02:00 Hasičárna Telecí (6)
- 02:35 Sousedství V (16)
- 03:00 U stánku II (7)
- 03:10 Ze dvora II (7)
- 03:20 Výleťák (145)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (122)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (123)
- 11:00 Andělská tvář
- 14:55 Síla lásky
- 20:10 Přijde září
- 22:30 Táta, nebo máma 2
- 01:40 Kriminálka Miami VIII (Přeťat vedví)
- 02:40 Na vaší straně
- 03:20 Babicovy dobroty
- 03:50 Princ Modřej a víla Lupinka
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Bernieho dobrodružství
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:15 Chuggington: Veselé vláčky (12)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové (19)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 22:50 Střepiny
- 23:25 Já, pomsta
- 00:25 1917
- 02:40 Pěsti ze železa
- 04:30 Život podle Dana
- 06:00 Zachraňte Willyho 3
- 07:30 Kapitán Bombarďák ve filmu
- 09:00 Elektra
- 15:35 Láska na kari
- 18:05 Talisman
- 22:25 Joker
- 01:25 Američtí sběratelé XIX (5)
- 02:05 Kachní dynastie (4)
- 02:50 Strážci hranic: Austrálie (3)
- 03:35 Walker, Texas Ranger VI (15)
- 08:35 Kachní dynastie (4)
- 09:35 Kobra 11 XXIII (7)
- 15:40 Souboj Titánů II (9)
- 16:40 Kobra 11 XXIII (9)
- 18:40 Válka skladů IX (9)
- 19:35 Mistři zastavárny XXIII (9)
- 20:30 Maximální limit
- 22:45 Walker, Texas Ranger VI (16)
- 23:45 Kobra 11 XXIII (9)
- 00:20 Teorie velkého třesku VIII (7)
- 02:00 Malý Sheldon V (22)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá V (21)
- 03:20 Griffinovi V (17)
- 04:00 TELE TELE
- 04:25 Stahovák
- 04:50 Film o filmu: Buď chlap!
- 05:05 Ženatý se závazky (9)
- 05:55 Oggy a škodíci: Nová generace (45)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (26)
- 06:45 Přátelé V (24)
- 07:15 Přátelé VI (1)
- 07:40 2 $ocky VI (5)
- 09:25 Malý Sheldon VI (4)
- 11:05 Ženatý se závazky (11)
- 12:05 Dva a půl chlapa III (4)
- 12:55 Přátelé V (24)
- 13:25 Přátelé VI (1)
- 13:55 Teorie velkého třesku VIII (7)
- 15:35 2 $ocky VI (9)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá V (23)
- 18:15 Dva a půl chlapa III (6)
- 19:10 Malý Sheldon VI (6)
- 20:00 Teorie velkého třesku VIII (11)
- 21:40 Přátelé VI (3)
- 22:40 Griffinovi V (18)
- 23:05 Americký táta (1)
- 23:35 Dva a půl chlapa III (6)
- 00:55 Myšlenky zločince VI (Lauren)
- 01:35 Myšlenky zločince VI (Halucinace)
- 02:15 Myšlenky zločince VI (Pomsta)
- 02:55 Médium II (15)
- 03:35 Na lovu
- 04:20 Co na to Češi
- 05:00 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 05:45 Na lovu
- 06:45 MasterChef Česko VI (24)
- 10:20 Médium II (14)
- 11:15 Kriminálka Anděl II (Švýcarský řez)
- 00:25 Nemocnice Chicago Med VI (13)
- 01:20 Vyměněné osudy (78)
- 02:50 Čarodějky II (22)
- 03:30 Čarodějky III (1)
- 04:25 Ulice (4301)
- 06:05 Život na jachtě: Středomoří IV (11)
- 07:55 Pan Selfridge IV (5)
- 08:50 Pan Selfridge IV (6)
- 09:55 Vítejte doma III
- 11:50 Nekonečná láska II (64)
- 16:15 Pan Selfridge IV (7)
- 17:15 Pan Selfridge IV (8)
- 18:15 Doktorka Quinnová (14)
- 01:00 4Islands Croatia
- 01:30 Česká Enduro série 2024 - Kraličák
- 01:45 PFL 5
- 05:25 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Mistrovství Evropy v plavání 2024
- 15:00 Spade poker show 2024 (15)
- 15:30 Skoda Titan Desert Series
- 18:15 NHL News
- 18:30 Mistrovství Evropy v plavání 2024
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Fotbal: VfL Osnabrück - 1. FC Köln
- 23:25 Sportovní noviny
- 23:30 NHL News
- 23:45 Fotbal: Astoria Walldorf - Union Berlín
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:35 Góly - body - sekundy
- 02:55 Počasie
- 03:05 Neskoro večer
- 04:00 Správy RTVS "N"
- 04:55 Počasie
- 05:00 Nebíčko v papuľke
- 05:35 Cestou necestou (Nikaragua)
- 06:05 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 06:20 Slimák Maťo a škriatok Klinček (Ako Maťo s Klinčekom prestali maškrtiť)
- 06:25 Jakub a Flip
- 06:40 Nezbedný havran
- 06:50 Splat a Harry
- 07:00 Splat a Harry
- 07:15 Mimi a Líza: Záhrada
- 07:40 Bluey
- 07:50 Zberateľ zvukov (Konská sila)
- 07:55 Šmolkovia - nové príbehy
- 08:05 Údolie Muminovcov II (Piskla a Viskla)
- 08:25 Šéfkuchár Shane (Kokosový beh)
- 08:40 Zázračný ateliér
- 09:05 Príbeh rieky Poprad (9)
- 09:35 Autosalón
- 10:00 Pohľady zhora III (Wyoming zhora)
- 11:00 Slovensko v obrazoch
- 11:25 Svet v obrazoch
- 11:55 O 5 minút 12
- 13:05 Občan za dverami
- 13:30 Peniaze
- 17:15 Neskoro večer
- 18:15 Veľkou lyžicou (Bryndza)
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Hotel Portofino (5)
- 23:05 Fantomas sa hnevá
- 00:50 Bolo nás jedenásť (2)
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:50 Přestávka ve vysílání
- 08:20 Chochmesovci (Nakupovanie)
- 08:35 Farmárska revue
- 09:00 Hubačka
- 09:15 Na rybách - Petrov zdar
- 09:40 Na zelenej adrese
- 16:10 Dizajn doma (Ivan Čobej)
- 16:25 Dizajn doma (Ferdinand Chrenka)
- 16:45 Trochu inak s Adelou
- 17:50 Lov slov
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Tip a Tap
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:10 Splat a Harry
- 19:20 Splat a Harry
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:50 Slovo
- 20:00 Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
- 20:10 Marhuľový ostrov
- 21:55 Sofiina voľba
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Hodnosti navzdory)
- 00:55 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Koptashow
- 02:35 Na forbíně TM
- 03:15 O co tančil Ondrej Nepela
- 04:10 Banánové rybičky
- 04:35 Kuchaři a trampové
- 05:05 Medná kráva
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Chalupáři (1)
- 07:20 Každý má svůj stín
- 08:05 Pečení na neděli
- 08:45 Polopatě
- 09:35 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (5)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O víle Arnoštce
- 14:00 Rudá Divuše
- 14:50 Spící princ
- 15:35 "Já to tedy beru, šéfe...!"
- 18:05 Chalupáři (2)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ dvou básníků
- 21:25 Zlatá hokejka 2024
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Škoda lásky
- 00:10 Případy detektiva Murdocha XVI (Hodnosti navzdory)
- 00:55 Manéž Bolka Polívky
- 02:05 Koptashow
- 02:35 Na forbíně TM
- 03:15 O co tančil Ondrej Nepela
- 04:10 Banánové rybičky
- 04:35 Kuchaři a trampové
- 05:05 Medná kráva
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Chalupáři (1)
- 07:20 Každý má svůj stín
- 08:05 Pečení na neděli
- 08:45 Polopatě
- 09:35 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (5)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 O víle Arnoštce
- 14:00 Rudá Divuše
- 14:50 Spící princ
- 15:35 "Já to tedy beru, šéfe...!"
- 18:05 Chalupáři (2)
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ dvou básníků
- 21:25 Zlatá hokejka 2024
- 22:39 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:40 Škoda lásky
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Počasie
- 00:55 Slovensko v obrazoch
- 01:20 Týždeň vo svete
- 01:50 Správy :24
- 02:15 Sobotné dialógy
- 03:05 Správy :24
- 03:30 Góly-body-sekundy
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Góly-body-sekundy
- 05:05 Týždeň vo svete
- 05:35 VAT
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Správy :24
- 07:10 Sobotné dialógy
- 08:00 Správy :24
- 08:15 Komentáre dňa
- 09:00 Správy :24
- 09:15 Téma :24
- 09:30 KULTÚRA SK
- 10:00 Správy :24
- 10:30 Týždeň vo svete
- 11:00 Správy :24
- 11:20 Reportéri
- 11:55 O 5 minút 12 "N"
- 13:05 Správy :24
- 13:15 Téma :24
- 13:25 Cez lupu
- 14:00 Správy :24
- 14:30 Interview :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy :24
- 16:30 Archív :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:45 Téma :24
- 18:00 AKTUÁLNE :24
- 18:30 Občan za dverami
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 O 5 minút 12 "N"
- 21:30 Šport :24
- 22:00 Správy :24
- 22:25 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Slovensko v obrazoch
- 23:55 Správy :24
- 00:00 Pomsta
- 01:45 Pád Londýna
- 03:15 Balón
- 05:20 Vánoce na cestách
- 06:55 Bod zlomu
- 08:55 Notre-Dame v plamenech
- 10:55 Milionový závod
- 13:05 Ostrov delfínů
- 14:45 Lassie se vrací
- 16:35 Tady hlídám já
- 18:35 Princezna rebelka
- 22:10 Fast Charlie
- 23:55 Casino.sk
- 00:35 Soudní síň (Všichni mě viděli nahou)
- 01:25 Soudní síň (Neonacistka)
- 02:10 Krimi
- 02:30 Noviny
- 03:05 Záchranáři v akci
- 03:40 Záchranáři v akci
- 04:15 Nové bydlení
- 05:05 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 Krimi
- 06:25 Noviny
- 07:00 Delukse (Kar)
- 10:00 Dr. Dokonalý (Krev)
- 10:55 Dr. Dokonalý (Vysoké napětí)
- 11:55 Dědictví
- 13:20 Dědictví
- 14:45 Svatba upírů
- 16:50 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 Tchyně na zabití
- 22:05 Tvoje tvář má můj hlas
- 00:40 Rodinné prípady
- 01:20 Modré z neba
- 04:25 Partička
- 05:00 Susedské prípady
- 06:00 Televízne noviny
- 06:50 Modré z neba
- 10:05 Aj múdry schybí
- 13:40 Susedia (Stávka II.)
- 14:15 Susedia (Piknik)
- 14:45 Susedia (Halloween)
- 15:25 Susedia (Kríza stredného veku)
- 16:00 Susedia (Žiguli)
- 16:30 Horná Dolná XI (1)
- 17:50 Horná Dolná XIII (5)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:45 Survivor
- 23:00 Rodinné prípady
- 23:50 Rodinné prípady
- 00:25 Utajený šéf – USA XI (4)
- 01:05 Netradiční bydlení? III (13)
- 01:50 Váš dokonalý domov (4)
- 02:50 Zahrady snů (7)
- 03:15 Markéta na trhu (7)
- 03:40 Nejkrásnější britské zahrady (1)
- 08:40 Váš dokonalý domov (4)
- 09:45 Luxusní domy III (15)
- 12:25 Na chalupě – Austrálie II (8)
- 13:15 Markéta na trhu (8)
- 13:40 Netradiční bydlení? IV (1)
- 14:30 Úžasné prostory George Clarka (1)
- 15:25 Dům snů (26)
- 16:10 Zahrady snů (8)
- 16:35 Váš dokonalý domov (5)
- 17:40 Utajený šéf – USA XI (5)
- 00:35 Andělé a démoni
- 02:50 Venuše
- 04:30 Vánoční záhada
- 06:00 Panna, nebo orel
- 07:30 Moje perská rodina
- 09:20 Green Lantern: Síla moci
- 10:50 Létání pro začátečníky
- 12:25 Lady Bird
- 14:00 Spider-Man: Homecoming
- 16:15 Samaritán
- 17:55 Jurský svět
- 20:00 Menu
- 21:50 Rod Draka II (1)
- 22:50 Smrtelné zlo: Probuzení
- 00:30 Spy/Master (5)
- 01:20 Bojovník III (5)
- 02:20 Insidious 3: Počátek
- 04:00 Terapie láskou
- 06:00 Blue Beetle
- 08:05 Batman: Zkáza Gothamu
- 09:35 2012
- 12:10 Nadpřirozená moc
- 14:05 Romantická komedie
- 15:45 Gaga Chromatica Ball
- 17:45 Ukradené údolí
- 00:25 Láska a smrt (Šapitó)
- 01:10 Láska a smrt (Ššššš)
- 02:10 Sestra II
- 04:00 Capote
- 06:00 Nechvalně proslulý Youssef Salem
- 07:35 Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana
- 09:05 Foodies
- 10:35 Tintinova dobrodružství
- 12:20 Malý Sheldon VII (4)
- 12:40 Malý Sheldon VII (5)
- 13:00 Vlajka smrti (8)
- 13:35 Space Oddity
- 15:10 Benga v záloze
- 19:00 Turista II (1)
- 20:00 Rod Draka II (1)
- 21:00 Spy/Master (6)
- 21:45 Bojovník III (6)
- 22:40 Tenet
- 00:00 Divoká dvojka
- 01:30 Hořící Mississippi
- 03:35 27
- 03:50 Radikální metoda
- 09:15 Jsme živé bytosti
- 10:50 Metronom
- 12:30 Bohemian Rhapsody
- 14:45 Vlasy
- 16:45 65
- 18:15 Daredevil
- 20:00 Rozpolcený
- 21:55 Modrý samet
- 23:55 Hostel II
- 01:45 Neznámý muž
- 03:45 Měřítko
- 04:05 Diamantový plášť
- 06:00 Je mi ze sebe špatně
- 07:40 Hana a její sestry
- 09:30 Svoboda za mřížemi
- 11:05 Supremes
- 13:00 Neznámý muž
- 15:05 Moře času
- 17:05 Hana a její sestry
- 18:50 Je mi ze sebe špatně
- 22:00 Kalev
- 23:40 Film o životě
- 04:10 Hranice nemožného (Světluška)
- 04:55 Hranice nemožného (Soustřeď se a zeptej se znovu)
- 05:35 Průkopnice (Na cestě)
- 06:00 Smallville (Nevěsta)
- 06:55 Smallville (Legie)
- 07:45 Smallville (Neprůstřelný)
- 10:35 Veronica Marsová
- 12:45 Smallville (Moc)
- 13:40 Smallville (Rekviem)
- 18:10 Hranice nemožného (Díl 2)
- 19:00 Hranice nemožného (Díl 3)
- 20:00 Austin Powers - Goldmember
- 21:50 Bez kalhot L
- 00:20 Kajínek
- 02:10 96 hodin: Odplata
- 03:40 Smrtelná aliance
- 05:50 Miluji tě modře
- 07:45 Král David
- 10:00 Kouzelný měšec
- 11:50 Muppeti z vesmíru
- 13:45 Blázni a poloblázni
- 15:45 Záhrobní komando
- 17:20 Sabrina
- 20:00 Svět pod hlavou (3)
- 21:15 Svět pod hlavou (4)
- 22:30 Pád Bílého domu
- 00:20 Dezertér
- 01:55 Mocná síla soucitu
- 03:35 Tichý Don (2)
- 05:05 Gentleman s pistolí
- 06:35 Spy kids: Stroj času
- 08:00 Strážce majáku
- 09:35 Tygři železnice
- 11:35 Jak milovat s D
- 13:10 Hospodu vám nedáme
- 14:45 Bůh masakru
- 16:05 Skoro přátelé
- 17:45 Sladké letní víno
- 19:15 Mrazivý závod
- 21:00 Bradův život
- 22:40 Stíny války
- 01:45 Hodná holka
- 03:15 Existenz
- 04:55 Trattoria
- 06:15 Fame – Cesta za slávou
- 11:05 Romantické útočiště
- 12:30 Krycí jméno Lev
- 16:20 Café society
- 17:55 Hlas lásky
- 20:00 Moje superbejvalka
- 21:35 After: Přiznání
- 23:20 Judy
- 00:40 Přestávka ve vysílání
- 05:30 Bonanza (Poslední Viking)
- 06:20 Sniff a strašidelný hrad
- 07:40 Princ a já 2
- 09:15 Heidi, děvčátko z hor
- 11:05 Starý Bob
- 14:35 Někdy na tom záleží
- 16:05 Supermafián Quido
- 17:30 Křehkost
- 19:15 Hořko-sladko
- 21:00 Ztraceni ve Florencii
- 22:35 Sklapni a zpívej
- 00:35 V zajetí posedlosti
- 02:05 Ve skrytu své kůže
- 03:50 Přestávka ve vysílání
- 10:30 Hercule Poirot (Outsider)
- 11:40 Hercule Poirot (Žlutý iris)
- 16:05 Věčně tvá nevěrná
- 18:05 Krádež legendy
- 20:00 Kupec benátský
- 22:50 Podnájemník
- 00:50 The War is Over
- 02:35 31 Hours
- 03:00 All Flowers in Time
- 03:15 Inale
- 04:40 Talea
- 05:50 End of Program
- 06:00 The Captive Heart
- 07:35 Delicate Gravity
- 08:10 Badge of Honor
- 09:15 Game Show Dynamos
- 10:15 Sea Dragon
- 10:35 The Phantom Of 42nd Street
- 11:35 Listen
- 11:50 When A Dream Comes True
- 13:10 Second Acts
- 13:25 The Proud Rebel
- 15:05 Titus And Mirabella
- 15:30 The Smallest Show On Earth
- 16:50 Father
- 18:25 Black Dragons
- 19:25 Indian
- 19:55 Corpse Vanishes
- 21:00 Departure
- 22:40 Secret Workshops
- 23:20 Dog Men
- 04:00 THE MYSTERY OF DARK MATTER
- 05:00 BRITTANY
- 06:00 HERDING SHEEP IN ICELAND
- 07:00 HAWAII (BEACHBOYS ON PATROL)
- 08:00 THE NEW CUBA
- 09:00 ZENITH (EP. 11)
- 09:30 CHANEL NO. 5, THE LEGENDARY PERFUME
- 12:00 THE NEW MAN OF AZERBAIJAN
- 13:00 FLOODS (PART 1)
- 16:00 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 05)
- 16:25 CAPTURE WILD SCHOOL (EP. 06)
- 17:00 IN THE STARLIGHT
- 18:00 THE LEOPARDS NEW SPOTS
- 18:50 STOLEN TREASURES (EP. 3)
- 19:30 ZENITH (EP. 13)
- 00:00 WORLD OF LUXURY (41)
- 00:30 WORLD OF LUXURY (42)
- 01:00 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (2)
- 01:30 NY MIAMI MENS SPRING SUMMER 2019 (4)
- 02:00 SWIM WEEK 2023 (9)
- 02:30 SWIM WEEK 2023 (10)
- 03:00 HOMME (1)
- 04:00 FEMME III (1)
- 05:00 CITIES (1)
- 06:00 LOOK (1)
- 07:00 CITIES (1)
- 10:00 FEMME III (1)
- 11:00 CITIES (1)
- 12:00 LOOK (1)
- 13:00 CITIES (1)
- 16:00 FEMME III (1)
- 17:00 CITIES (1)
- 18:00 LEGEND OF LAGERFELD (7)
- 18:20 LEGEND OF LAGERFELD (8)
- 18:40 LEGEND OF LAGERFELD (9)
- 19:00 CITY CHIC LONDON
- 20:00 LUXURY LIFE
- 21:00 NEW YORK FASHIONWEEK (21)
- 21:30 NEW YORK FASHIONWEEK (22)
- 22:00 WORLD OF CELEBRITIES (33)
- 22:30 WORLD OF CELEBRITIES (34)
- 23:00 SWIM WEEK 2023 (1)
- 23:30 SWIM WEEK 2023 (2)
- 04:05 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:20 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:30 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:35 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 04:45 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:00 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:10 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:25 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:40 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 05:50 Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
- 06:10 Makowski FC Tournament – Zielona Gora, Poland 02.10.2021
- 09:15 NEW Extreme IV
- 21:05 Hip Show S5 EP7
- 21:30 Hip Show S5 EP6
- 21:50 Hip Show S5 EP5
- 00:00 WILD SPIRITS H2O 08
- 00:30 WILD SPIRITS H2O 09
- 01:00 GP RACING 2022 38
- 01:30 GP RACING 2022 39
- 02:00 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 8)
- 02:30 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 9)
- 03:00 FREERIDE WORLD TOUR
- 03:30 FREERIDE WORLD TOUR
- 04:00 AUTOSPEED (2019) 10
- 04:30 AUTOSPEED (2019) 11
- 05:00 INSIDE SAILING 2020 2
- 05:30 INSIDE SAILING 2020 3
- 06:00 CAPE EPIC 2022
- 06:30 CAPE EPIC 2022
- 07:00 GP RACING 2022 38
- 07:30 GP RACING 2022 39
- 08:00 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 8)
- 08:30 SAILING TO TOKYO 2019 (2020 9)
- 09:00 FREERIDE WORLD TOUR
- 09:30 FREERIDE WORLD TOUR
- 10:00 SHIFTING GEARS
- 10:30 SHIFTING GEARS
- 11:00 WILD SURF 17011
- 11:30 WILD SURF 17012
- 12:00 BETTER THAN FOUR 2016
- 12:30 BETTER THAN FOUR 2016
- 13:00 GEARING UP 2019/2021_09
- 13:30 GEARING UP 2019/2021_10
- 14:00 BOAT SHOW 4K 06013
- 14:30 BOAT SHOW 4K 06014
- 15:00 SPORTS MAX 37
- 15:45 SALOMON GORE (TEX MAXI RACE)
- 16:00 RACEMAX MOTORSPORTS 11
- 16:30 RACEMAX MOTORSPORTS 12
- 17:00 SPEED CATAMARANS GC32 2019 4
- 17:30 SPEED CATAMARANS GC32 2019 5
- 18:00 KITE MASTERS 2019 (2020 8)
- 18:30 KITE MASTERS 2019 (2020 9)
- 19:00 RACING THE WORLD 2021_05
- 19:30 RACING THE WORLD 2021_06
- 20:00 BOARD STORIES
- 20:30 BOARD STORIES
- 21:00 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 4)
- 21:30 XTERRA ADVENTURES 2019 (2020 5)
- 22:00 ELECTRIC FUTURE, THE
- 23:00 WORLD OF WATERSPORTS 22
- 23:45 PARAGLIDING WORLD CUP
- 00:30 DRONE WARS (2)
- 01:25 GOING BEYOND (BANGKOK #2)
- 02:20 VOLCANO ADVENTURE (VOLCANO FANTASIA)
- 03:15 DREAM JOURNEY (HOLBOX ISLAND)
- 04:00 INDIAN STREET FOOD $100 CHALLENGE IN MUMBAI.
- 04:35 BUGS ARE INVADING STREET FOOD IN ASIA. EXTREME VIETNAMESE STREET FOOD.
- 05:10 HOW IT'S MADE (THE YACHT YARD)
- 05:35 FOR FUN ONLY (CHASING THE WIND BALLOONS)
- 06:00 DRONE WARS (10)
- 06:50 VISITING (COLOR)
- 07:35 THE GLOBAL BARBER: NICKEL BROOK BREWING CO. / VINTAGE CAR CO. & BARBERSHOP (BURLINGTON, ONTARIO)
- 08:00 EXOTIC ANIMAL MEAT IN TEXAS.
- 08:35 ROAD LESS TRAVELED RECAP
- 09:20 SOUTH SEAS SPEARO (4)
- 18:25 ENDLESS WINTER: SURFING EUROPE (1)
- 19:20 INK THERAPY (13)
- 20:05 FOOD UNKNOWN (FINLAND)
- 21:00 INK THERAPY (11)
- 21:45 INK THERAPY (12)
- 00:00 Bounce & Fun
- 01:00 DJ Mixes premiere
- 02:00 Nite Sides
- 03:00 Nite Sides
- 04:00 Nite Sides
- 05:00 DJ Mixes premiere
- 06:00 Morning Spin
- 07:00 Morning Spin
- 08:00 Morning Spin
- 09:00 DJ Mixes premiere
- 10:00 Artist Breakout
- 11:00 Fresh Out The Box
- 12:00 Ultra Mix
- 13:00 DJ Mixes premiere
- 14:00 Bounce & Fun
- 15:00 Flow
- 16:00 Ultra Mix
- 17:00 DJ Mixes premiere
- 18:00 Artist Breakout
- 19:00 Ultra Mix
- 20:00 Fresh Out The Box premiere
- 21:00 Fresh Out The Box premiere
- 04:05 Vnútri Buckinghamského paláca (2)
- 04:55 Príbehy z Hollywodu (4)
- 05:25 Travelistan
- 05:40 Spomienky na deň D (1)
- 06:40 Pieskové vojny (1)
- 07:40 Boje o Louvre (1)
- 08:35 Sadnite si, prosím (21)
- 09:15 Zlato (1)
- 10:15 Hovorme o nás
- 10:50 Smrtiaci asteroid: Ako ochrániť Zem? (1)
- 11:45 Téma (142)
- 12:25 Život vo vesmíre (3)
- 13:20 Rockové legendy - George Michael (1)
- 13:50 Vyrobené na Slovensku
- 14:05 Travelistan
- 14:30 Sadnite si, prosím
- 15:10 Téma
- 15:50 Doslova
- 20:10 Ľudia sú aj politici
- 20:50 Sadnite si, prosím
- 21:30 Nacistická veda: rasa, pôda, krv (2)
- 22:30 Ničívá sila prírody (3)
- 23:30 Hodvábna cesta (3)
- 00:50 Naše zprávy
- 01:00 Příběh velké lásky - Pavol Habera a Daniela Peštová
- 01:15 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:30 Na plac!
- 03:05 Ostříháno
- 04:45 Nebezpečné vztahy
- 05:40 Jak to dopadlo!?
- 06:30 Jak to dopadlo!?
- 07:45 Skandály slavných - Václav Noid Bárta
- 08:35 Klenot.TV
- 12:00 Vaření se Soukupem
- 12:35 Babica vs. Sapík
- 13:25 Vraždy v Pregau (2)
- 16:55 Nebezpečné vztahy
- 17:50 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Naše zprávy
- 19:50 Příběh velké lásky - Hana Zagorová a Štefan Margita
- 20:05 Vaše peníze
- 20:10 Počasí
- 20:15 Tajemství Seana Conneryho
- 20:50 Tajemství Catherine Zety-Jones
- 21:20 Kurňa, co to je?
- 22:30 Reakce Jaromíra Soukupa
- 23:05 Exploziv
- 23:35 Aféry - neuvěřitelné životní příběhy
- 02:35 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 03:50 Ostříháno
- 04:20 Na plac!
- 06:15 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 14:05 Soudkyně Barbara
- 15:20 Soudce Alexandr
- 16:25 Soudkyně Barbara
- 17:55 Soudce Alexandr
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Odvolací soud
- 21:25 Profesionálové (13)
- 22:10 El Chapo II (9)
- 23:10 Intim s Heidi Janků
- 00:10 Nebezpečné vztahy live
- 01:05 Babica vs. Sapík
- 01:55 Ostříháno
- 02:55 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 11:00 Klenot.TV
- 13:10 Live Teleshopping
- 18:20 Babica vs. Sapík
- 19:05 U tebe nebo u mě
- 22:55 Jak to dopadlo!?
- 23:55 Nebezpečné vztahy live
- 00:00 Špatný krok
- 01:30 Harrow (8)
- 02:20 Harrow (9)
- 03:15 Harrow (10)
- 04:05 Ultrafialoví II (3)
- 04:50 Totalcar V (7)
- 05:15 Totalcar V (8)
- 06:20 Profil zločinu VIII (6)
- 07:25 Hvězdná brána: Atlantida V (7)
- 10:05 Hvězdná brána: Atlantida V (10)
- 11:00 Hvězdná brána: Atlantida V (11)
- 11:55 Macgyver III (21)
- 12:50 Macgyver III (22)
- 13:45 MacGyver (1)
- 14:40 MacGyver (2)
- 15:30 Námořní vyšetřovací služba XVI (18)
- 18:05 MacGyver (1)
- 19:00 MacGyver (2)
- 22:15 Špatný krok
- 00:10 Ztracený svět (11)
- 01:10 Ultrafialoví II (8)
- 02:05 Ultrafialoví II (9)
- 02:55 Totalcar VII (8)
- 03:20 Totalcar VII (9)
- 04:00 Teleshop (5)
- 06:00 Teleshop (5)
- 09:00 Xena (11)
- 10:00 Xena (12)
- 11:00 Teleshop (4)
- 13:00 A-Team (3)
- 14:05 A-Team (4)
- 15:10 A-Team (5)
- 16:15 A-Team (6)
- 17:20 A-Team (7)
- 22:20 Hvězdná brána: Atlantida V (20)
- 23:15 Xena (13)