Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:10 Kobra 11 XXIII (1)
- 01:15 Američtí sběratelé XIX (3)
- 01:55 Pomozte autům VIII (8)
- 02:40 Strážci hranic: Kanada III (23)
- 03:20 Walker, Texas Ranger VI (12)
- 08:30 Pomozte autům VIII (8)
- 09:30 Kobra 11 XXII (11)
- 10:35 Kobra 11 XXIII (1)
- 11:35 Walker, Texas Ranger VI (12)
- 12:30 Válka skladů VIII (20)
- 14:00 Válka skladů IX (1)
- 14:25 Mistři zastavárny XXIII (5)
- 15:25 Strážci hranic: Austrálie (3)
- 16:25 Kobra 11 XXIII (3)
- 18:35 Válka skladů IX (3)
- 19:30 Mistři zastavárny XXIII (6)
- 20:30 Američtí sběratelé XIX (4)
- 21:25 Kachní dynastie (2)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VI (13)
- 23:15 Kobra 11 XXIII (3)
- 00:20 Teorie velkého třesku VII (19)
- 02:00 Malý Sheldon V (16)
- 02:35 Zlatá sedmdesátá V (15)
- 03:15 Griffinovi V (11)
- 03:55 TELE TELE
- 04:25 2 $ocky V (9)
- 05:10 Ženatý se závazky (3)
- 06:00 Oggy a škodíci: Nová generace (33)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (23)
- 06:55 Přátelé V (19)
- 07:50 2 $ocky V (15)
- 09:35 Malý Sheldon V (20)
- 11:10 Ženatý se závazky (5)
- 12:10 Dva a půl chlapa II (22)
- 13:00 Přátelé V (19)
- 13:55 Teorie velkého třesku VII (19)
- 15:35 2 $ocky V (19)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá V (17)
- 18:15 Dva a půl chlapa II (24)
- 19:05 Malý Sheldon V (22)
- 20:00 Teorie velkého třesku VII (23)
- 21:40 Přátelé V (21)
- 22:40 Griffinovi V (13)
- 23:30 Dva a půl chlapa II (24)
- 01:00 To je vražda, napsala (Comeback na Broadway)
- 01:45 To je vražda, napsala (Vražda v jazzovém klubu)
- 02:30 Beze stopy VI (Zatáčka)
- 03:10 Médium II (12)
- 03:50 Na lovu
- 04:30 Co na to Češi
- 05:10 Riskuj!
- 05:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:25 Na lovu
- 07:20 MasterChef Česko VI (21)
- 10:40 Médium II (11)
- 11:35 Beze stopy VI (Zatáčka)
- 15:00 Médium II (12)
- 15:55 To je vražda, napsala (Síla hypnózy)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med VI (10)
- 01:30 Vyměněné osudy (72)
- 03:00 Čarodějky II (17)
- 04:50 Ulice (4298)
- 06:30 Život na jachtě: Středomoří IV (5)
- 08:15 Čarodějky II (20)
- 09:10 Čarodějky II (21)
- 10:05 Oteckovia II (19)
- 16:30 Vyměněné osudy (78)
- 18:25 Čarodějky II (22)
- 19:20 Čarodějky III (1)
- 20:15 Nekonečná láska II (61)
- 21:10 Nekonečná láska II (62)
- 05:25 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 07:05 Mistrovství Evropy v plavání 2024
- 15:00 Kolo pro život - Hluboká
- 15:15 Běhej lesy - Železná Ruda
- 15:30 Pasko - The Magic Move
- 18:15 NHL News
- 18:30 Mistrovství Evropy v plavání 2024
- 23:05 Sportovní noviny
- 23:10 NHL News
- 23:25 Fotbal: Rot - Weiß Essen - Hamburger SV
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 02:45 Počasie
- 02:55 Miesto zločinu Ostrava (Koniec tlačiara)
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 04:45 Počasie
- 04:55 Postav dom, zasaď strom
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Hodinová cesta 2/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:35 Zdravá maškrta
- 14:55 Don Matteo (Bez východiska)
- 18:00 Duel
- 18:30 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Osamelý plavec)
- 22:00 Ako vlastná mama (3)
- 23:35 Columbo (Smrť v pohári vína)
- 00:15 Správy RTVS "N"
- 01:05 Hírek
- 01:20 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:10 Doma chutí najlepšie
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri II
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:00 Hrdinovia mýtov a legiend
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 08:30 Vnímanie
- 09:00 Regina
- 09:55 Priehrštie vzdychov
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:35 Tip a Tap
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Brokolicový smajlátik)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Do kríža (Zákaz mobilov na školách)
- 13:20 Kým je život, ostáva nádej
- 13:45 Kým je život, ostáva nádej II
- 16:00 Ako to funguje (3)
- 16:30 Regina
- 17:30 Retro noviny
- 17:55 Hľadanie stratených svetov
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:35 Tip a Tap
- 18:40 Dimitri II
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:05 Hrdinovia mýtov a legiend
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 00:25 Sisi (3)
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Čínská panenka)
- 09:50 Trabant
- 10:10 Kluci v akci
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (27)
- 13:20 Horákovi (28)
- 14:15 Buchty po ránu
- 14:40 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 16:25 Magnum (Díky bohu za ty malý holky a za ty velký taky)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (14)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 00:25 Sisi (3)
- 01:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Magnum (Čínská panenka)
- 09:50 Trabant
- 10:10 Kluci v akci
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (27)
- 13:20 Horákovi (28)
- 14:15 Buchty po ránu
- 14:40 Jiří Suchý – Lehce s životem se prát
- 16:25 Magnum (Díky bohu za ty malý holky a za ty velký taky)
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 17:57 Kořeny lesa (14)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Z prvej ruky
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 Z prvej ruky
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 13:30 AKTUÁLNE :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Z prvej ruky
- 00:05 Julie, co by bylo kdyby…
- 02:05 12 hodin na odplatu
- 03:45 Zakletá princezna
- 05:00 Detektiv z kuchyně (Jíška dne)
- 06:40 Milionový závod
- 08:40 Velký draft
- 10:40 U mě dobrý
- 12:35 Romance v Mariposa Beach
- 14:15 Notre-Dame v plamenech
- 16:15 Červený střevíček a 7 statečných
- 17:55 Bohové Egypta
- 20:15 Pád Londýna
- 22:10 Operace vykoupení
- 23:55 Falešný kníže
- 00:00 Rodinné záležitosti
- 01:00 Habovřesky
- 01:55 Policisté v akci
- 02:40 Noviny
- 03:10 Rodinné záležitosti
- 04:10 Krimi
- 04:30 Noviny
- 05:05 Krimi
- 05:25 Noviny
- 06:00 Habovřesky
- 07:00 Soudní síň (Až příliš bohatý)
- 08:00 Soudní síň (Nebudu se holit)
- 09:05 Rodinné záležitosti
- 10:25 První oddělení
- 11:25 Soudní síň (Koupená dcera)
- 12:25 Soudní síň (Drazí pozůstalí)
- 13:30 Policisté v akci
- 16:50 Soudní síň (Ženu jsem si nebrala)
- 17:55 Soudní síň (Tráva)
- 20:20 Dědictví
- 21:45 Dobrá čtvrť II (Velikonoce)
- 00:40 Aj múdry schybí
- 02:25 Partička
- 03:35 Susedské prípady
- 04:15 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:00 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Susedia
- 12:50 Búrlivé víno (37)
- 13:45 V mene zákona
- 14:45 Rodinné prípady
- 15:30 Rodinné prípady
- 16:10 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno (38)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám (7)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám (8)
- 00:35 Oživlé historické budovy (1)
- 01:00 Nový život ve starých zdech (7)
- 01:50 Úžasné prostory George Clarka IV (5)
- 02:40 Zahradníkův svět IX (8)
- 03:40 Dům snů II (13)
- 04:30 Až je koupím, budou mý! IV (8)
- 05:15 Dům snů VI (26)
- 06:00 Dům snů VIII (7)
- 06:55 Vaše dokonalá zahrada (8)
- 07:50 Úžasné prostory George Clarka IV (5)
- 10:45 Oživlé historické budovy (1)
- 11:15 Jít, nebo zůstat? II (1)
- 12:15 Dům snů VI (26)
- 13:10 Zahradníkův svět IX (9)
- 14:20 Dům snů II (13)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka IV (6)
- 20:25 Až je koupím, budou mý! IV (9)
- 21:15 Dům snů VIII (8)
- 22:05 Dům snů II (14)
- 22:55 Jít, nebo zůstat? II (2)
- 23:45 Vaše dokonalá zahrada II (1)
- 00:45 Nit z přízraků
- 02:55 Motel smrti
- 04:20 García a García
- 06:00 Lady Bird
- 07:35 Hollarovi
- 09:05 Batman: Duše draka
- 10:30 Víly z Inisherinu
- 15:15 Úžasný Mauric
- 16:45 Sépie a velryba
- 18:05 Příchozí
- 20:00 Září
- 21:50 Po stopách duchů: Hotel Goldfield
- 00:15 Fantasmas (1)
- 00:50 Mrtví neumírají
- 02:35 Americký bombový útok: Cesta k 19. dubnu
- 04:20 Na 30 dní zase spolu
- 06:00 Nepopsaný list
- 07:40 Všechno živé
- 09:15 Dobrý člověk
- 11:20 Bude líp III (9)
- 11:45 Bude líp III (10)
- 12:15 Kočky
- 14:05 Muži v černém 2
- 15:30 Hop
- 17:05 Spy/Master (5)
- 17:55 Bláznův ráj
- 19:30 Pojď se mnou
- 21:00 Temné chvíle
- 22:30 Turista II (1)
- 23:35 V moci hvězd III (3)
- 00:15 Cable Guy
- 01:50 Malý Sheldon VII (4)
- 02:10 Malý Sheldon VII (5)
- 02:30 Vlajka smrti (8)
- 03:05 Jsme tu IV (4)
- 04:05 Kdo se směje teď
- 06:00 Válečnice
- 16:10 Neklid
- 17:45 Rod Draka II (1)
- 18:50 Geniální přítelkyně II (5)
- 19:55 Geniální přítelkyně II (6)
- 00:35 Trio z Belleville
- 02:00 Autobiografie
- 03:55 Soukromá pustina
- 06:00 Yuni
- 07:40 Malá lekce lásky
- 09:05 Hodinový manžel
- 10:30 Návrat Sommersbyho
- 12:20 Lejla a její bratři
- 15:00 Monika
- 16:55 Malá lekce lásky
- 18:20 Exodus
- 20:00 Obzor
- 22:00 Přepadení v Pacifiku
- 23:40 Košer trest
- 00:00 Dívka, která létala
- 01:40 Ztraceni v noci
- 03:45 Dysforie
- 04:30 Místo k životu
- 06:00 Co spatříme, když pohlédneme na nebe?
- 08:30 Vymahač dluhů
- 10:05 A přišli v noci...
- 11:55 Mutt
- 13:20 Za kupkou sena
- 15:20 Tinnitus
- 17:05 Vymahač dluhů
- 18:40 Street Kings
- 20:30 Četa
- 22:30 Vítězství ducha