Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Pod pokličkou
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 02:00 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Halky Třešňákové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:25 My všichni školou povinní (3)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (15)
- 13:20 Horákovi (16)
- 14:10 Byli jsme druzí
- 14:45 Recepty doktora Kudrny
- 15:50 Zavolejte porodní sestřičky XII (7)
- 16:45 Plné hnízdo v Moravskoslezském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Rock for People zblízka
- 20:15 Četnické humoresky (23)
- 21:45 13. komnata Zdeňka Žáka
- 22:10 Gejzír
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:45 Experti
- 00:00 Kruk (1)
- 00:55 Severokorejská dynastie (2)
- 01:45 Klavír, sny a odříkání
- 02:35 Žiješ jenom 2x (8)
- 03:05 Na hranici tradic (Fašank ve Strání)
- 03:30 Zašlapané projekty (Pistole CZ 75)
- 03:50 V zajetí železné opony (Čas, který se nekrátí)
- 04:05 Záchrana stromu Slovácka
- 04:30 Kočí ze Žukova
- 05:00 Cesty víry (Lidický mučedník)
- 05:25 Dobrodružství vědy a techniky (Tropickou krajinou)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Nádherná Jižní Korea (2)
- 09:25 Egypt (4)
- 10:15 Poklady ve stínu pyramid
- 11:15 Hlubiny Středozemního moře
- 20:00 Běžná selhání
- 21:30 Krásné země z výšky (Severní Německo)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Pět let prezidentky Čaputové
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 05:25 Volejbalový magazín
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 EURO 2020 (Chorvatsko - Česko)
- 07:45 Golf Time
- 08:00 Panorama
- 08:55 UniCredit Czech Open
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Cyklotoulky
- 17:50 Svět motorů
- 18:55 TCL V Repre
- 00:11 Ano, šéfe!
- 01:19 Policie v akci
- 02:18 Policie Hamburk X (Tichý strach)
- 03:19 Policie Hamburk X (Vina)
- 04:28 04:28 - 05:55
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:05 M.A.S.H (82)
- 07:36 M.A.S.H (83)
- 08:08 M.A.S.H (84)
- 08:40 M.A.S.H (85)
- 09:13 Zoo (Zasloužený odpočinek)
- 14:38 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:47 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda (Probuzení)
- 21:45 Show Jana Krause
- 22:46 Show Jana Krause
- 23:51 Ano, šéfe!
- 04:06 Ženy ve wrestlingu VIII (Světlo na konci tunelu)
- 05:07 Těžká dřina
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:17 Těžká dřina
- 06:43 Partička L
- 07:53 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 20:18 Autosalon.tv
- 21:28 Fotr na tripu VII
- 22:12 Nezvěstná II (5)
- 23:06 Moto cestou necestou
- 23:53 Simpsonovi XXIX (Opuštěn)
- 04:54 Sběratelé kostí VI (Bikiny v polévce)
- 06:00 Policie v akci
- 07:27 Komisař Rex IV (Šmírák)
- 18:04 Columbo (Osudné cvičení)
- 00:07 Lovci stínů
- 02:26 Bitva o Británii
- 06:00 Nad krajinou
- 06:14 Příhody Bolka a Lolka
- 06:23 M.A.S.H
- 06:47 M.A.S.H
- 11:05 Třetí skoba pro Kocoura
- 12:47 Hodiny
- 15:06 Fukušima
- 17:46 Notre-Dame v plamenech
- 20:09 Ohnivý oceán
- 22:55 Nebezpečný útěk
- 04:34 Lásce navzdory (Balíček pro nevěstu)
- 05:34 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Libovky Pepy Libického
- 06:15 Prostřeno!
- 07:12 Sestřičky (Matka na scéně)
- 10:09 Prostřeno!
- 10:53 Ano, šéfe!
- 06:00 O raráši Mlíkovi (Zrození raráše)
- 06:05 Remy a Fů
- 06:15 Sovička Ollie
- 06:20 Dodohando
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (17)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Bruno
- 07:50 Luo Bao Bei
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Dětská dopravní policie
- 09:10 Zpívejte s námi
- 09:15 Jasmine a Jambo
- 09:25 Čau Bambini
- 09:30 Sovička Ollie
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Dodohando
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:05 Rok v medvědím sedle
- 10:10 Velká kniha o zvířátkách
- 10:20 Země dinosaurů
- 10:40 Sportující zvířata
- 10:45 Hopsasa (Zvířecí uprchlík)
- 11:00 Kouzelný vesmír
- 11:15 Superkutilové
- 11:25 Když Bitz a Bob kutí
- 11:40 Bruno
- 11:50 Luo Bao Bei
- 12:00 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:15 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:30 Michalova doprava
- 13:05 Ach, ten pokrok! II
- 13:20 Ach, ten pokrok! II
- 13:30 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Terčin zvířecí svět
- 14:10 DVA3 (Nejlepší výukové hry)
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Wifina
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (17)
- 15:25 Koumando
- 15:40 Archouni (Nádraží)
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:10 Planeta YÓ
- 16:17 Superhrdinové
- 16:31 Čvacht
- 16:45 Dětská dopravní policie
- 16:55 Zpívejte s námi
- 17:00 Jasmine a Jambo
- 17:05 Hopsasa (Budík)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Strašidla na Kulíkově (Návštěvníci z Transylvánie)
- 18:55 7T (20)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (26)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Z každého rožku trošku (Bertrůda)
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 04:10 Ladí neladí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Dobře naladěná kytara
- 21:10 Na plovárně s Pastou Onerem
- 21:35 Josef Gruss: Jen pro ten dnešní den
- 22:05 Emil František Burian
- 23:05 Odvrácená strana Hollywoodu (4)
- 06:30 Nikdo není dokonalý
- 07:27 Columbo (Kandidát zločinu)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen - extra
- 22:09 7 pádů Honzy Dědka
- 23:16 Jak se staví sen - extra
- 01:03 360⁰
- 02:09 Pozvánka: Spáleniště
- 03:06 7 pádů Honzy Dědka
- 08:00 Nový den
- 08:50 Pozvánka: Spáleniště
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:23 Pozvánka: Spáleniště
- 10:31 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:25 Pozvánka: Spáleniště
- 11:33 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:21 Pozvánka: Spáleniště
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:22 Pozvánka: Spáleniště
- 14:00 Zprávy
- 14:25 Speciál: Zuzana Čaputová v Praze
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:31 Zprávy z regionů
- 17:47 Pozvánka: Spáleniště
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Co na to ministr
- 21:37 360⁰
- 22:26 360⁰
- 23:00 Zprávy
- 23:55 Co na to ministr
- 04:41 Veterinář z Yorkshiru XI (7)
- 05:41 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:10 Prima Česko
- 06:35 Prima Svět
- 07:00 Nejnebezpečnější železnice světa (Andský průzkumník)
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Pod pokličkou
- 01:25 Zajímavosti z regionů
- 04:45 13. komnata Halky Třešňákové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:25 My všichni školou povinní (3)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (15)
- 13:20 Horákovi (16)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Rock for People zblízka
- 20:15 Četnické humoresky (23)
- 21:45 13. komnata Zdeňka Žáka
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:45 Experti
- 00:40 AZ-kvíz
- 01:05 Pod pokličkou
- 02:00 Dobré ráno
- 04:45 13. komnata Halky Třešňákové
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:25 My všichni školou povinní (3)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (15)
- 13:20 Horákovi (16)
- 16:45 Plné hnízdo v Moravskoslezském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Četnické humoresky (23)
- 21:45 13. komnata Zdeňka Žáka
- 22:10 Gejzír
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:45 Experti
- 00:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (12)
- 02:05 Sousedství V (4)
- 03:20 Ze dvora II (6)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (93)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (99)
- 04:20 Proměny víkendových domů III (5)
- 05:10 Zahradní proměny VII (16)
- 06:00 Sousedství II (12)
- 06:20 Moje místa (Eva Leinweberová)
- 20:10 Cukrárna (3)
- 21:30 Kde alibi nestačí
- 00:35 Kriminálka Miami VII (Napadrť)
- 01:35 Specialisté (Sousedka)
- 03:05 Ulice (4722)
- 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2 (Do smrti dobrý)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:45 Ulice (4722)
- 09:50 Specialisté (Sousedka)
- 10:55 Můj přítel Monk (Pan Monk a letadlo)
- 11:50 Tescoma s chutí
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Výměna manželek XVI
- 21:45 Survivor Česko & Slovensko III
- 00:55 Linka č. 657
- 02:45 Blade 2
- 05:00 Pohádka o zemi hojnosti
- 06:00 Happy Feet
- 07:50 Kriminálka Miami VII (Vlk v rouše beránčím)
- 08:45 Kriminálka Miami VII (Napadrť)
- 09:35 Zapomenutý ostrov
- 11:30 Jak se zbavit nevěsty
- 13:20 Machři 2
- 17:25 Zmenšování
- 20:00 Terminator Salvation
- 22:25 Polibek draka
- 02:00 Pomozte autům VIII (2)
- 02:45 Souboj Titánů II (5)
- 04:20 Český motorsport 2024
- 05:15 Walker, Texas Ranger VI (3)
- 06:45 Mistři zastavárny XXII (16)
- 09:35 Kobra 11 XXI (14)
- 12:35 Válka skladů VIII (5)
- 16:35 Kobra 11 XXI (16)
- 18:40 Válka skladů VIII (7)
- 19:35 Mistři zastavárny XXII (18)
- 20:30 Svět motorů (49)
- 21:25 Pomozte autům VIII (4)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VI (5)
- 23:15 Kobra 11 XXI (16)
- 00:50 Teorie velkého třesku VI (11)
- 02:35 Malý Sheldon IV (18)
- 04:30 První dobrá (1)
- 04:55 TELE TELE
- 05:25 Noční soud (15)
- 05:50 Bernieho dobrodružství (30)
- 06:20 Oggy a škodíci: Nová generace (1)
- 06:30 Bakugan: Vzestup Geoganů (15)
- 06:40 Přátelé V (3)
- 07:40 2 $ocky IV (5)
- 11:05 Noční soud II (2)
- 15:30 2 $ocky IV (9)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá IV (27)
- 17:45 Zlatá sedmdesátá V (1)
- 18:15 Dva a půl chlapa II (8)
- 19:05 Malý Sheldon V (6)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (15)
- 21:45 Přátelé V (5)
- 22:40 Mužketýři II (1)
- 23:15 První dobrá (2)
- 03:35 Na lovu IV
- 04:20 Co na to Češi
- 05:00 Grantchester V (5)
- 05:50 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:35 Na lovu
- 07:30 MasterChef Česko VI (13)
- 12:45 MasterChef Česko VI (14)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Grantchester V (6)
- 15:10 Médium II (Náměsíčná)
- 22:00 Beze stopy VI (Mimo ring)
- 23:00 Médium II (Sladké sny)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med VI (2)
- 01:30 Neber mi mou dceru
- 02:50 Doktorka Quinnová (6)
- 04:35 Ulice (4290)
- 06:15 Život na jachtě: Středomoří III (6)
- 08:05 Čarodějky II (9)
- 09:55 Oteckovia II (7)
- 11:55 Nekonečná láska II (46)
- 16:25 Vyměněné osudy (66)
- 18:25 Čarodějky II (10)
- 19:20 Čarodějky II (11)
- 20:15 Nekonečná láska II (49)
- 21:10 Nekonečná láska II (50)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 21:00 Sportovní noviny
- 21:05 Martin Škrtel: Buď, alebo
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:05 Správy RTVS "N"
- 01:55 Góly - body - sekundy
- 02:10 Počasie
- 02:20 Don Matteo (Nie je čo stratiť)
- 04:15 Správy RTVS "N"
- 05:05 Autosalón
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Etíópia - kmene, trhy)
- 17:05 Detektívi zo severu VII (Chod sveta)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:10 V srdci
- 23:45 Komisár Montalbano (Stopa v piesku)
- 00:30 Správy RTVS "N"
- 01:20 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 09:00 Regina
- 09:55 O mužoch, ženách a deťoch
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlitoast)
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:45 Fidlibumove pokusy
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:40 AZ-kvíz
- 04:45 13. komnata Halky Třešňákové
- 05:15 Černé ovce
- 10:25 My všichni školou povinní (3)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Horákovi (15)
- 13:20 Horákovi (16)
- 16:45 Plné hnízdo v Moravskoslezském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Rock for People zblízka
- 20:15 Četnické humoresky (23)
- 22:10 Gejzír
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:40 AZ-kvíz
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:25 My všichni školou povinní (3)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:30 Horákovi (15)
- 13:20 Horákovi (16)
- 16:45 Plné hnízdo v Moravskoslezském kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:15 Četnické humoresky (23)
- 22:10 Gejzír
- 22:44 Výsledky losování Šťastných 10
- 22:45 Experti
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 23:25 Počasie
- 01:15 Prokletý Valentýn
- 04:00 Zachraňte tygra!
- 07:25 Upír junior
- 08:55 Aloha, Lásko!
- 10:35 I pro lásku se zabíjí
- 12:45 Hlas lásky
- 20:15 Past na rodinu
- 21:50 Na doraz
- 23:35 Úniková místnost
- 00:20 Bučkovi 3
- 01:20 Policisté v akci
- 02:05 Krimi
- 02:25 Noviny
- 03:45 Soudní síň (Fotky na internetu)
- 10:35 První oddělení
- 11:35 Soudní síň (Uhání mě s děckem)
- 12:35 Soudní síň (Má nevlastního syna)
- 13:35 Policisté v akci
- 14:35 Policisté v akci
- 20:20 Válka barev
- 22:20 Posedlost rudou
- 00:35 Aj múdry schybí
- 02:15 Partička
- 03:20 Susedské prípady
- 04:00 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:45 Rodinné prípady
- 11:35 V mene zákona
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Susedia
- 13:00 Búrlivé víno
- 13:55 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Na nože II
- 22:05 Utajený šéf
- 23:35 Farma
- 05:15 Dům snů VI (20)
- 06:55 Vaše dokonalá zahrada (2)
- 07:50 Úžasné prostory George Clarka III (6)
- 08:45 Zahradníkův svět IX (2)
- 10:45 Romantické skrýše (3)
- 12:15 Dům snů VI (20)
- 13:10 Zahradníkův svět IX (3)
- 14:20 Dům snů II (7)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka III (7)
- 16:05 Romantické skrýše (4)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? (2)
- 17:30 Nový život ve starých zdech (2)
- 18:25 Vaše dokonalá zahrada (3)
- 19:20 Dům snů VI (21)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! IV (3)
- 21:10 Dům snů VIII (2)
- 22:00 Dům snů II (8)
- 04:25 Tísňová linka
- 10:00 Šmoulové
- 16:10 Všechny staré nože
- 17:50 Shazam! Hněv bohů
- 20:00 Creed III
- 21:55 Peníze těch tupců
- 23:40 Věznice 77
- 01:55 Noční zvířata
- 03:50 Čtyřicítka na krku
- 14:05 Zataženo, občas trakaře
- 17:30 Humr
- 23:05 Uzavřený kruh (6)
- 12:45 Tintinova dobrodružství
- 16:15 Meg 2: Příkop
- 18:10 Spy/Master (4)
- 19:05 Geniální přítelkyně (3)
- 20:05 Geniální přítelkyně (4)
- 21:20 Malý Sheldon VII (4)
- 22:10 Jsme tu IV (3)
- 23:10 Patriot
- 10:10 Nesmiřitelní
- 12:40 Smallville (Siréna)
- 13:35 Smallville (Zlom)
- 20:00 LEGO® Batman film
- 22:00 Policajti z L. A. (4)
- 22:55 Policajti z L. A. (5)
- 23:50 Přežila jsem Picassa
- 00:25 Lucas
- 02:00 Dědictví aneb Kurvahošigutentág
- 10:55 Staré báje vikingů
- 13:05 Zločin v šantánu
- 14:40 Poslední polda III (1)
- 15:35 Šťastná
- 16:55 Ranhojič
- 20:05 Boží květ
- 22:15 3 dny na zabití
- 15:15 Madam služebná
- 18:25 Vévoda z Wellingtonu
- 20:00 Korzet
- 21:50 Král Varšavy (Ve jménu pracujícího lidu)
- 08:50 Doslova
- 09:30 Ako sme budovali moskovské metro (1)
- 18:15 Zomreli za slobodu (1)
- 19:10 Doslova
- 19:50 Ľudia sú aj politici (41)
- 00:00 Intim s Heidi Janků
- 00:35 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:20 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:55 Klenot.TV
- 14:40 Jak to dopadlo!?
- 15:55 Nebezpečné vztahy
- 16:50 Šťastná 7
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:45 Poklad z půdy
- 23:50 Intim s Heidi Janků
- 03:50 Ostříháno
- 04:55 Na plac!
- 06:55 Soudce Alexandr
- 13:15 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:35 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:00 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 02:30 Na plac!
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:35 Nebezpečné vztahy
- 10:05 Nebezpečné vztahy
- 11:35 Klenot.TV
- 14:00 Klenot.TV
- 19:00 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 13:00 Mladý Svět: Taťána Kuchařová
- 15:00 Teleshopping
- 23:20 Narcos
- 00:30 Zelenáč V (21)
- 01:15 Zelenáč V (22)
- 04:40 Totalcar IV (8)
- 05:05 Totalcar IV (9)
- 14:55 Profil zločinu VIII (2)
- 16:15 Profil zločinu VIII (3)
- 17:20 Tým SEAL (5)
- 13:55 MacGyver II (21)
- 16:45 Společnost Adventure (1)
- 17:40 Ztracený svět (6)
- 18:35 Xena (6)
- 19:35 MacGyver II (22)
- 20:30 MacGyver II (23)
- 23:20 Xena (6)
- 12:35 Domek na prérii IV (9)
- 15:25 Brousko III (53)
- 17:55 Domek na prérii IV (10)
- 19:30 Grand Hotel (8)
- 06:10 Kikirikí
- 06:25 Sníček (8)
- 06:35 Zabij nudu! II
- 06:55 Staré pověsti české (17)
- 07:00 Broučci (Broučkovy tajnosti)
- 07:25 Žofka a její dobrodružství (Jak se Žofka postarala o svatbu)
- 10:15 Život je pes
- 11:45 Filmové minuty
- 12:00 Florián
- 13:35 Úkryt Černého Billa
- 14:00 Mŕtvi učia živých
- 15:20 Kinosál
- 15:30 Krvavé Česko (Autobus smrti)
- 16:00 Hodina života
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 2Bobule
- 20:00 Roztomilý člověk
- 22:00 105% alibi
- 00:55 Milionové vraždy (5)
- 02:40 UFO - Odtajněno! (Černé trojúhelníky)
- 03:25 Strašidelná setkání (9)
- 22:05 Strašidelná setkání (10)
- 00:55 Zastav a nepřežiješ
- 02:10 Santa je úchyl!
- 03:35 Neprofesionálové
- 06:50 Paní Bovaryová
- 09:35 Miluj souseda svého
- 11:25 Útěk z Pretorie
- 17:00 Truman Show
- 20:20 Zločinec
- 22:00 Vlak do Pusanu
- 23:55 Chappie
- 03:30 Nebezpečná mise
- 06:30 Vichr 3
- 08:35 Záhada Severního moře
- 11:05 10 kroků k lásce
- 12:40 Mythica: Boj o Darkspore
- 14:30 Sedm let v Tibetu
- 16:50 Rabín Jákob
- 18:30 Grinch
- 20:15 Profesionál
- 00:20 Červený trpaslík XII (4)
- 00:55 Star Trek 2: Khanův hněv
- 12:00 Policejní stíhači XVI (6)
- 13:00 Policejní stíhači XVI (7)
- 20:00 Přiznej se, Fletchi
- 22:05 Comedy Club (8)
- 22:35 Comedy Club (9)
- 23:05 Comedy Club (10)
- 23:30 Červený trpaslík XII (4)
- 00:25 Zvláštní a záhadné II (8)
- 01:10 Chyby a katastrofy (1)
- 03:40 Pobřežní stráž USA (6)
- 04:25 Co vypráví univerzum (2)
- 10:50 Afrika z výšky (2)
- 12:55 Vzdušní bojovníci XI (6)
- 13:40 Záchranáři - Norsko (8)
- 14:05 Dunaj - proti proudu (5)
- 16:05 Fantastické inženýrství IV (2)
- 17:05 Chyby a katastrofy (2)
- 18:05 Afrika z výšky (3)
- 08:55 Koláče a nákypy (1)
- 14:15 Prostě maso II (3)
- 14:40 Prostě maso II (4)
- 17:15 Koláče a nákypy (2)
- 00:00 Cyklistika
- 00:45 Cyklistika
- 01:30 Cyklistika
- 02:15 Cyklistika
- 03:00 Cyklistika
- 03:45 Cyklistika
- 04:30 Cyklistika
- 05:00 Cyklistika
- 05:30 Snooker
- 07:00 Snooker
- 08:30 Snooker
- 10:00 Snooker
- 12:00 Cyklistika
- 13:30 Cyklistika
- 16:00 Cyklistika
- 18:00 Olympijské hry
- 18:45 Vytrvalostní závody
- 20:15 Vytrvalostní závody
- 21:45 Vytrvalostní závody
- 00:00 Vytrvalostní závody
- 01:30 Vytrvalostní závody
- 03:00 Vytrvalostní závody
- 04:30 Vytrvalostní závody
- 06:00 Olympijské hry
- 07:00 Olympijské hry
- 08:00 Olympijské hry
- 09:00 Olympijské hry
- 10:00 Olympijské hry
- 11:00 Olympijské hry
- 12:00 Vytrvalostní závody
- 13:45 Vytrvalostní závody
- 17:15 Tenis
- 19:00 Cyklistika
- 20:00 Cyklistika
- 21:00 Snooker
- 22:30 Snooker
- 07:35 Motoring
- 08:00 Autožurnál
- 09:30 Motoring
- 12:00 Vytuningované jazdy Fínsko
- 13:00 Martin z Martina
- 14:00 Autožurnál
- 16:30 Autožurnál