Vyberte si iný deň v programe
Chcete sa pozrieť, čo je spustené alebo čo už bolo spustené?
Zmena dátumu
- 01:15 Boston Celtics - Dallas Mavericks
- 03:15 Souboj Titánů II (4)
- 03:55 Walker, Texas Ranger VI (3)
- 05:55 Souboj Titánů II (5)
- 06:40 Mistři zastavárny XXII (15)
- 07:35 Nepříjemná pravda 2
- 09:35 Kobra 11 XXI (12)
- 12:35 Válka skladů VII (30)
- 13:05 Válka skladů VIII (3)
- 16:30 Kobra 11 XXI (14)
- 18:40 Válka skladů VIII (5)
- 19:35 Mistři zastavárny XXII (17)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (28)
- 21:25 Pomozte autům VIII (3)
- 22:20 Walker, Texas Ranger VI (4)
- 23:15 Kobra 11 XXI (14)
- 02:30 Malý Sheldon IV (16)
- 03:45 Mužketýři (1)
- 04:15 První dobrá (1)
- 04:40 TELE TELE
- 06:00 Bernieho dobrodružství (27)
- 06:35 Bakugan: Vzestup Geoganů (14)
- 07:10 Přátelé V (1)
- 09:00 2 $ocky IV (1)
- 09:25 Malý Sheldon IV (18)
- 10:15 Malý Sheldon V (2)
- 11:05 Noční soud (16)
- 12:00 Dva a půl chlapa II (4)
- 13:20 Přátelé V (1)
- 13:45 Teorie velkého třesku VI (7)
- 15:30 2 $ocky IV (5)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá IV (26)
- 18:15 Dva a půl chlapa II (6)
- 19:05 Malý Sheldon V (4)
- 20:00 Teorie velkého třesku VI (11)
- 21:45 Přátelé V (3)
- 22:45 Mužketýři (2)
- 23:25 První dobrá (1)
- 00:45 Slečna Marplová VI (Nekonečná noc)
- 03:30 Na lovu IV
- 04:15 Co na to Češi
- 04:50 Riskuj!
- 06:05 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:50 Na lovu IV
- 07:45 MasterChef Česko VI (12)
- 12:45 MasterChef Česko VI (13)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Grantchester V (5)
- 22:55 Médium II (Náměsíčná)
- 00:40 Nemocnice Chicago Med VI (1)
- 01:30 Vraždy podle DNA
- 04:40 Ulice (4289)
- 06:20 Život na jachtě: Středomoří III (4)
- 08:05 Čarodějky II (7)
- 09:55 Oteckovia II (5)
- 11:55 Doktorka Quinnová (6)
- 16:25 Vyměněné osudy (64)
- 18:25 Čarodějky II (8)
- 19:20 Čarodějky II (9)
- 20:15 Nekonečná láska II (47)
- 21:10 Nekonečná láska II (48)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 16:30 1:1 Sport Show (71)
- 18:45 NHL News
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:30 Správy RTVS "N"
- 02:20 Góly - body - sekundy
- 02:35 Počasie
- 03:50 Správy RTVS "N"
- 04:40 Góly - body - sekundy
- 04:55 Počasie
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Predstieraná smrť 1/2)
- 10:55 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Etiópia - národné parky, rieka Omo)
- 17:05 Detektívi zo severu VII (Rovno do srdca)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Stopa v piesku)
- 00:20 Správy RTVS "N"
- 01:10 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Bob a Bobek na cestách
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 11:30 Obedníček (Drobci "N")
- 11:45 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Smajlisrdiečka)
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 Experiment (Prečo trpíme fóbiami?)
- 18:00 VAT
- 18:30 Večerníček (Drobci "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 22:00 Večera s Havranom
- 23:05 Láska pod kapotou
- 00:10 AZ-kvíz
- 05:15 Černé ovce
- 10:10 Marie Rottrová: To mám tak ráda
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Horákovi (13)
- 13:20 Horákovi (14)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Atlas ptáků
- 21:40 Škoda lásky
- 00:10 AZ-kvíz
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Marie Rottrová: To mám tak ráda
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:30 Horákovi (13)
- 13:20 Horákovi (14)
- 16:45 Na cestě po Tenerife
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Atlas ptáků
- 21:40 Škoda lásky
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 09:00 Správy :24
- 12:00 Správy RTVS
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 01:20 Úniková místnost
- 02:45 Šance na lásku
- 04:10 Kouzelná flétna
- 10:20 Sejmi prezidenta
- 12:05 Dům na prodej, srdce k odběru
- 13:45 Náhodná láska
- 15:20 Který je ten pravý?
- 16:55 Uuups! Noe zdrhnul…
- 20:15 Sestry v sedle
- 21:50 Útěk
- 23:45 Rodiče na tahu
- 00:20 Ochránci (Chci to dítě)
- 01:05 Bučkovi 2 - Slunce, seno, vesnice
- 02:10 Policisté v akci
- 02:55 Krimi
- 04:00 Soudní síň (Hovado vedle mě)
- 04:45 Krimi
- 05:10 Noviny
- 05:45 Krimi
- 06:05 Noviny
- 06:40 Bučkovi 3
- 07:55 Soudní síň (Hovado vedle mě)
- 10:00 Ochránci (Chci to dítě)
- 11:00 První oddělení
- 12:00 Soudní síň (Mami, už nechci!)
- 12:55 Soudní síň (Fotky na internetu)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Ochránci (Ve víně je pravda)
- 20:20 Boží pole s r.o. (1)
- 22:05 1890 (Volavka)
- 00:35 Survivor
- 01:40 Aj múdry schybí
- 02:40 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:00 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Športové noviny 12
- 12:15 Susedia
- 13:00 Búrlivé víno
- 14:00 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Prvé Športové noviny
- 17:30 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Dunaj, k vašim službám (1)
- 21:40 Dunaj, k vašim službám (2)
- 08:45 Zahradníkův svět IX (1)
- 11:15 Velkolepé plány XX (11)
- 13:10 Zahradníkův svět IX (2)
- 14:20 Dům snů II (6)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka III (6)
- 16:35 Jít, nebo zůstat? (1)
- 17:30 Nový život ve starých zdech (1)
- 18:25 Vaše dokonalá zahrada (2)
- 19:20 Dům snů VI (20)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! IV (2)
- 21:10 Dům snů VIII (1)
- 22:00 Dům snů II (7)
- 01:15 Interstellar
- 06:00 Vlastní pravidla
- 09:15 Lauřina hvězdička
- 12:10 Úžasný Mauric
- 15:05 Zakladatel
- 16:55 John Oliver: Co týden dal a vzal XI (10)
- 17:40 Flash
- 20:30 Rod draka (9)
- 21:25 Rod draka (10)
- 22:25 Kdo zabil Maggie Moore?
- 00:55 Ex Machina
- 02:45 Zlé sémě se vrací
- 04:15 Ave, Caesar!
- 19:30 Čtyřicítka na krku
- 21:40 Wanted
- 23:30 Černý jestřáb sestřelen
- 01:40 Uzavřený kruh (6)
- 14:55 Bohémové
- 19:00 Geniální přítelkyně (1)
- 19:55 Geniální přítelkyně (2)
- 21:25 Severní vody (5)
- 22:25 Rod draka (9)
- 23:20 Rod draka (10)