Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 01:20 AZ-kvíz
- 01:45 Velikonoční pivo
- 02:10 BILANCE: Proč jsou zemědělci v ulicích?
- 02:40 Dobré ráno
- 05:10 IGNIS BRUNENSIS 2005
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 07:15 Daleko, hluboko, a vysoko
- 07:45 Maurův odkaz
- 08:40 Já bych se tak ráda vdávala
- 09:35 Úsměvy Josefa Bláhy
- 10:20 Walker: Independence (2)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 12:50 Postřehy odjinud (Černá Hora očima Teodora Marjanoviče)
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se ševcem šili čerti
- 14:15 Jak Vojtěch pro princeznu do ohně skočil
- 14:55 Mykolko - hop!
- 15:25 Jak se zranit ve službě
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Marie Rottrová: To mám tak ráda
- 00:10 Konec války v barvě (3)
- 01:00 Starobylé stavby II (Hagia Sophia)
- 02:20 Na moll
- 02:50 Slavíčci podruhé
- 03:30 Historie.cs
- 04:20 Evropa dnes (Přírodní krásy okraje Evropy)
- 04:50 Auto moto svět
- 05:15 Auto moto test
- 05:30 V karavanu po Polsku (8)
- 06:00 Velká Británie z výšky (Wales)
- 06:50 Ztracené poklady Egypta (Ramesse Veliký - budovatel říše)
- 07:35 Cyklotoulky
- 07:50 Půvab rakouských hor (2)
- 08:35 Babylon
- 09:05 Letecké katastrofy (Únava a nedbalost)
- 09:50 Auto moto svět
- 13:00 Sláva vítězům (Ivan Lendl)
- 13:15 Nejdelší den
- 20:00 Tenká červená linie
- 22:50 Vanishing Point
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Události v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Studio 6 víkend
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Regiony ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:32 Týden v kultuře
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Hyde Park Civilizace
- 21:00 Zprávy
- 21:05 Historie.cs (Kdopak by se Kafky bál)
- 22:00 Zprávy
- 22:05 Archiv ČT24
- 22:32 Týden v kultuře
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 00:00 Branky, body, vteřiny
- 00:15 Česko - Malta
- 02:05 Magazín UEFA
- 02:55 Golf Time
- 03:15 Branky, body, vteřiny
- 05:00 ME Chorvatsko
- 05:35 Sokolský zpravodaj
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Česko - Malta
- 07:55 Panorama
- 08:25 Sokolský zpravodaj
- 08:35 Po trailech přes hory
- 08:55 J&T Banka Ostrava Beach Pro
- 10:00 ME v atletice 2024
- 17:50 ME v atletice 2024
- 05:07 Libovky Pepy Libického
- 06:00 M.A.S.H (69)
- 06:24 M.A.S.H (70)
- 06:48 M.A.S.H (71)
- 07:19 M.A.S.H (72)
- 07:51 M.A.S.H (73)
- 08:24 Fotr na tripu
- 09:07 Autosalon.tv
- 10:25 Máme rádi Česko
- 12:19 Máme rádi Česko
- 14:13 Polda V (Smrt z bazaru)
- 15:34 Jára Cimrman ležící, spící
- 17:04 Třetí skoba pro Kocoura
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Polda V (Bříza na horách)
- 21:35 České chaty snů
- 22:36 Nebezpečný cíl
- 04:44 Autosalon.tv
- 05:42 Bolek a Lolek mezi horníky (Barborka)
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:29 Těžká dřina
- 06:55 Top Gear speciál: Když se nedaří (6)
- 07:52 Top Gear speciál: Když se nedaří (1)
- 20:17 G. I. Joe
- 22:35 Úsměv
- 00:03 Bitva o Británii
- 03:01 Matčina lež
- 08:27 Divoká dvojka
- 10:22 Poslední čas na lásku
- 12:12 Volání divočiny
- 14:13 Skutečné vraždy: Školní sraz
- 15:58 Hon na myš
- 17:59 Pánský klub
- 20:08 Toy Story: Příběh hraček
- 21:48 Ničivé tornádo
- 23:31 Úsměv
- 04:33 Lásce navzdory (Hádka)
- 05:33 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Na zámku
- 10:11 Receptář prima nápadů
- 10:58 Libovky Pepy Libického
- 11:30 Zahradník po ruce
- 20:03 Vražedné svody
- 21:55 Sestřičky (Třetí koleno)
- 23:10 Inkognito
- 06:00 Bambulka a Bazilínek (Kaktusík)
- 06:05 Prasátko Peppa IV
- 06:10 Prasátko Peppa IV
- 06:20 7T (13)
- 06:40 Pošťák Pat a žebřík
- 07:00 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VI
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Tamtam
- 09:20 Super třída v oblacích
- 10:35 Bob a Bobek na cestách (Mexiko)
- 10:45 Lvíčata
- 11:15 Špačkovi v síti času (12)
- 11:45 Kiwi a Strit II
- 11:50 Kiwi a Strit II
- 11:55 Bludiště
- 12:25 Štaflík a Špagetka
- 12:35 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 14:00 Grace a úžasné stroje II
- 14:15 Ach, ten pokrok! II
- 15:00 Hubert a Takako
- 15:05 Zeleňák Norman
- 15:30 Dračí záchranáři
- 15:50 Dračí záchranáři
- 16:15 Kde je Valda? II
- 16:40 Tlapková patrola VI
- 17:00 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:25 Ovečka Shaun
- 17:30 MasterChef Junior VIII (1)
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Strašidla na Kulíkově (Noční návštěva)
- 18:55 7T (16)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (22)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:50 Bob a Bobek na cestách (Mexiko)
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 01:20 Odvrácená strana Hollywoodu (3)
- 02:15 Hudební cestopis slavných skladatelů (5)
- 03:15 Židle & company
- 03:40 Terra musica
- 04:45 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 04:03 The Voice UK X (24)
- 04:53 Prostřeno v Británii XVII (20)
- 05:16 Ráj podle Bryana II (Dny pod psa)
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:26 Amerika hledá topmodelku XIV (Hobití modelky)
- 07:07 Tyhle šaty beru! VII (Jižanský šarm)
- 07:30 Tyhle šaty beru! VII (Blues z nevěstiny minulosti)
- 07:58 Tyhle šaty beru! VII (Mimo komfortní zónu)
- 12:38 VIP Prostřeno!
- 13:58 Farmář hledá ženu SK
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Nikdo není dokonalý
- 07:43 Columbo (Dvojitý šok)
- 16:52 Nikdo není dokonalý
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:14 Nikdo není dokonalý
- 23:21 Jak se staví sen
- 01:02 360⁰
- 01:34 Prima Česko
- 02:07 Prima Svět
- 02:39 Prima Česko
- 03:11 Prima Svět
- 03:44 7 pádů Honzy Dědka
- 04:54 Autosalon.tv
- 06:00 Hlasy zločinu
- 07:00 Zprávy
- 07:30 Zprávy Plus
- 08:00 Zprávy
- 08:27 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:30 Lékaři v éteru
- 10:00 Zprávy
- 11:00 To nejlepší z Partie Terezie Tománkové
- 11:55 Polední zprávy
- 12:20 Svět financí s Trinity Bank
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Volby do Evropského parlamentu
- 15:00 Hlasy zločinu
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:13 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Hlasy zločinu
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 22:00 Zprávy
- 22:56 Partie Terezie Tománkové
- 01:20 AZ-kvíz
- 01:45 Velikonoční pivo
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 08:40 Já bych se tak ráda vdávala
- 09:35 Úsměvy Josefa Bláhy
- 10:20 Walker: Independence (2)
- 11:05 Všechnopárty
- 12:00 Z metropole
- 12:25 Hobby naší doby
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Jak se ševcem šili čerti
- 14:55 Mykolko - hop!
- 15:25 Jak se zranit ve službě
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Marie Rottrová: To mám tak ráda
- 01:20 AZ-kvíz
- 01:45 Velikonoční pivo
- 02:10 BILANCE: Proč jsou zemědělci v ulicích?
- 02:40 Dobré ráno
- 05:30 Události v regionech
- 06:00 Buchty po ránu
- 06:25 Polopatě
- 08:40 Já bych se tak ráda vdávala
- 09:35 Úsměvy Josefa Bláhy
- 10:20 Walker: Independence (2)
- 11:05 Všechnopárty
- 14:15 Jak Vojtěch pro princeznu do ohně skočil
- 14:55 Mykolko - hop!
- 15:25 Jak se zranit ve službě
- 18:25 Kluci v akci
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Zázraky přírody
- 21:20 Marie Rottrová: To mám tak ráda
- 02:15 Moje místa (Ilona Csáková)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (81)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (82)
- 08:45 Zahradní proměny VII (13)
- 09:45 Druhá šance
- 11:50 105% alibi
- 13:45 Cukrárna (2)
- 20:10 Synové a dcery Jakuba skláře (2)
- 21:30 Křtiny
- 23:05 Starsky & Hutch
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Bernieho dobrodružství
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monchhichi (22)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové (9)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 08:50 Na vodě (Vzácný muž)
- 10:00 Den s Novou
- 10:05 Rady ptáka Loskutáka
- 11:10 Tipy ptáka Loskutáka
- 11:25 Válka nevěst
- 13:15 Den s Novou
- 13:20 Zapomenutý ostrov
- 15:15 Den s Novou
- 15:20 Co je šeptem...
- 17:15 Machři 2
- 20:20 Superlov II
- 21:45 Terminator Salvation
- 00:05 Matrix Reloaded
- 02:25 Ninja Assassin
- 03:55 Můj přítel Monk (Pan Monk a miliardářský lupič)
- 08:25 Pohádka o zemi hojnosti
- 09:45 Hugo a jeho velký objev
- 12:15 Zachraňte Willyho
- 14:35 Mimoni
- 16:10 Happy Feet
- 18:15 Jumper
- 20:00 Hunger Games
- 22:50 Assassin’s Creed