Polda

Polda

S05E16 - Bříza na horách

8.6. 20:15
Prima
80 minut
Komedie / Krimi

Z původně plánovaného odpočinku na horách se vyklube další případ. A protože se v jedné horské chatě ubytovalo celé oddělení kriminalistů, není divu, že se podaří odhalit pachatele vraždy nepohodlného ekologického aktivisty. Také proto, že se do pátrání jako platný člen teamu tentokrát zapojí i pes Shimanski. (TV Prima)

Více informací
S02E07

Láska na klíč

13.7. 13:36, Prima, 74 minut

Láska na klíč

Michala s Andrejem zavolali k případu, který na první pohled vypadá, jako běžná autonehoda. Bankovní manažer vjel na červenou do křižovatky a smetla ho dodávka. Nebylo by na tom nic podezřelého, kdyby s sebou v kufru nevezl neznámou uškrcenou ženu. Michal kromě případu musí ještě řešit rozpadající se manželství svého nadřízeného. A jak je to mezi Michalem a Táňou? Podaří se jí k Michalovi udržet svůj "profesionální" odstup?(TV Prima)

S02E08

Vyhazovy s. r. o.

14.7. 10:45, Prima, 77 minut

Vyhazovy s. r. o.

Pokud chcete někoho vyhodit, ale nemáte na to dostatek kuráže, firma CPHR Consulting to s radostí udělá za vás. Není den, kdy by si její zaměstnanci netvořili nepřátele na všech frontách. Když najdou jednu z pracovnic firmy otrávenou, není to pro Michala lehký úkol najít vraha. A má její život opravdu na svědomí jeden z vyhozených zaměstnanců? Andrej se mezitím nemůže dočkat, až ho Fišer povýší, podle náznaků se k tomu určitě chystá, nebo ne? A jak se Michal vyrovná s Tániným znovu nalezeným kamarádem, který s ní začíná trávit víc a víc času?(TV Prima)

Podobné tituly

Četnické humoresky

O pořadu

česky česky
Komedie / Krimi

Polda, který strávil dvacet let v kómatu, je zpět. A nové vraždy vyšetřuje starými způsoby.

Tvůrci

Jaroslav Fuit

Hrají

Ondřej Pavelka, Jana Kolesárová, Jitka Sedláčková, Vladimír Polívka, Martin Hrubý, Elizaveta Maximová, David Matásek, Jiří Vyorálek