Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:00 AZ-kvíz
- 00:30 Dobré ráno
- 03:15 Banánové rybičky
- 03:40 Nora pro králíka
- 04:15 Kuchařský duel
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Neobyčejné životy (Luděk Sobota)
- 10:36 Kořeny lesa (4)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (9)
- 13:20 Horákovi (10)
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Pavla Háši
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... v budoucnosti
- 17:30 AZ-kvíz
- 17:55 Kořeny lesa (5)
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (5)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:30 Ve víně je vražda (4)
- 01:15 Žijeme s vírou
- 02:20 Na moll
- 03:05 Ta naša kapela
- 03:30 Historie.cs
- 04:25 Notes
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 S rodinou pumy
- 09:15 Nádherná Jižní Korea (1)
- 14:30 Sláva vítězům (Jan Kodeš)
- 14:45 Cirkus v přírodě
- 15:40 Výborná SHOW
- 16:25 Cyklodálky (5)
- 16:50 Perimetr
- 17:20 Česko - Malta
- 19:35 Václav Mašek
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Bez motivu
- 21:45 Proti slunci
- 23:20 Kořeny lesa (5)
- 23:25 Vzpomínky na Den D (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Superdebata o vztahu národní a evropské politiky
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:05 Moderní gymnastika 2024 (MČR Jihlava)
- 04:40 V šachu
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Svět motorů
- 07:20 Panorama
- 07:50 Cyklistika ČR 2024 (MTB Malevil Cup 2024)
- 01:05 Policie v akci
- 02:05 Policie Hamburk X (Plán B)
- 03:05 Policie Hamburk X (Pronásledovaná)
- 04:05 Closer: Nové případy II (Smrt v sanitce)
- 05:10 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:33 M.A.S.H (66)
- 06:57 M.A.S.H (67)
- 07:21 M.A.S.H (68)
- 07:53 M.A.S.H (69)
- 08:25 M.A.S.H (70)
- 08:56 M.A.S.H (71)
- 09:29 Zoo (Opilá pravda)
- 14:39 Policie v akci
- 15:39 Ano, šéfe!
- 16:48 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:05 Máme rádi Česko
- 23:53 Ano, šéfe!
- 04:11 Ženy ve wrestlingu VIII (Promarněná šance)
- 05:11 Těžká dřina
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:03 Těžká dřina
- 06:29 Partička
- 07:00 Autosalon.tv
- 07:57 Těžká dřina
- 20:13 Žhavé výstřely
- 21:55 Ničivé tornádo
- 00:25 Po stopách zabijáka
- 02:26 Muži, kteří nenávidí ženy
- 06:09 Velké putování Bolka a Lolka (Mezi loupežníky)
- 06:20 M.A.S.H
- 06:27 Příhody Bolka a Lolka
- 06:36 M.A.S.H
- 07:24 M.A.S.H
- 07:55 Námořní vyšetřovací služba X (Šabat Šalom)
- 11:50 Fenomén
- 14:24 Podporujte svého šerifa
- 18:15 Divoká dvojka
- 20:09 Pánský klub
- 22:00 Cliffhanger
- 04:31 Lásce navzdory (Velkoměsto)
- 05:31 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Na zámku
- 06:08 Karolína, domácí kuchařka
- 06:34 Prostřeno!
- 07:31 Sestřičky (Neboj se a věř mi)
- 10:15 Prostřeno!
- 11:00 Ano, šéfe!
- 23:09 Zoo (Opilá pravda)
- 06:00 Bambulka a Bazilínek (Čertítko)
- 06:05 Remy a Fů
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (14)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Olí a Jůla
- 09:25 Strýček Tonton (Kdo je to?)
- 09:30 Sovička Ollie
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Dodohando
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:05 Leo, strážce přírody
- 10:20 Zvířecí televize
- 10:30 Země dinosaurů
- 10:55 Sportující zvířata
- 11:00 Cvičíme se Sportíkem
- 11:10 Draci v hrnci
- 11:30 Bob a Bobek na cestách (Nasca)
- 11:40 Když Bitz a Bob kutí
- 11:50 Bruno
- 12:00 Luo Bao Bei
- 12:15 Bing
- 12:20 Sovík zvaný Otík
- 12:30 Bo & To
- 12:35 Stateční zajíčci
- 12:45 Strašidla na Kulíkově (Bílá paní je první)
- 12:50 Z každého rožku trošku (Škoda, že toho svatého Petra zbili)
- 13:05 Bambulka a Bazilínek (Čertítko)
- 13:10 Tyjo! To je paráda!
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 14:00 Pan Tau (2)
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 Už tam budem?
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (14)
- 15:30 Wifina
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:10 Operace Jauu!
- 16:40 DVA3 (Nejlepší výukové hry)
- 16:55 Terčin zvířecí svět
- 17:10 Cvičíme se Sportíkem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Strašidla na Kulíkově (Přichází bezhlavý rytíř)
- 18:55 7T (15)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (21)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Z každého rožku trošku (Škoda, že toho svatého Petra zbili)
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:20 Hvězdy stříbrného plátna (Orson Welles)
- 01:10 ArtZóna
- 02:00 Kanadská soda IX (7)
- 02:25 Příběhy rockových písní (Poison)
- 03:10 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 03:30 Chaplin kapesním zlodějem
- 03:40 Notes
- 04:20 Plakáty ve městě a lidé v designu
- 04:40 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Ikony Kamila Střihavky
- 20:40 Blízká setkání Václava Neckáře
- 21:35 Příběhy rockových písní (Bon Jovi)
- 22:25 Kombo (Slza)
- 23:25 Kanadská soda IX (8)
- 23:50 Jimi Hendrix: Voodoo Child
- 05:08 Hrdina kuchyně
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 06:50 Nikdo není dokonalý
- 07:55 Columbo (Requiem za padající hvězdu)
- 17:11 Prostřeno!
- 17:55 Nikdo není dokonalý
- 19:02 Jak se staví sen
- 22:10 Pípšoubazar
- 23:17 Jak se staví sen
- 01:13 Superdebata: České zájmy v Evropě
- 02:54 Pozvánka: Spáleniště
- 03:01 Prima ČESKO
- 03:33 Hlasy zločinu (Ctirad Vitásek)
- 04:32 360⁰
- 05:25 360⁰
- 05:44 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:00 České zájmy v Evropě: Volební servis
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:30 Zprávy Plus
- 12:00 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Evropské volby 2024
- 15:00 Zprávy
- 15:20 Prima Svět
- 16:00 K věci
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:26 Zprávy z regionů
- 17:34 Prima MĚSTO
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:56 360⁰
- 00:00 AZ-kvíz
- 03:15 Banánové rybičky
- 03:40 Nora pro králíka
- 04:15 Kuchařský duel
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (9)
- 13:20 Horákovi (10)
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Pavla Háši
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... v budoucnosti
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (5)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:00 AZ-kvíz
- 00:30 Dobré ráno
- 03:40 Nora pro králíka
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Toulavá kamera
- 10:35 Neobyčejné životy (Luděk Sobota)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (9)
- 13:20 Horákovi (10)
- 14:15 Na stopě
- 14:40 Reportéři ČT
- 15:25 Úsměvy Pavla Háši
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... v budoucnosti
- 17:30 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Doktor Martin 2 (5)
- 21:05 Všechnopárty
- 21:59 Výsledky losování Šťastných 10
- 00:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III (9)
- 02:05 Moje místa (Pavel Nedvěd)
- 03:00 Ze dvora II (5)
- 03:10 Výleťák (143)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (79)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (80)
- 12:10 Moje místa (Jiří Prskavec)
- 13:15 Jukebox Honzy Dědka (9)
- 15:15 Vražedná čísla V (9)
- 20:10 Supercela
- 22:20 Starsky & Hutch
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:55 Ulice (4719)
- 09:55 Specialisté (Dívky)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Aquaman
- 23:15 Bod zlomu
- 00:40 Ninja Assassin
- 02:30 Zodiac
- 05:05 Co s láskou
- 07:15 Kriminálka Miami VII (Kouřová clona)
- 10:45 Pes baskervillský
- 12:40 Sexmise
- 15:10 Zachraňte Willyho
- 17:30 Hugo a jeho velký objev
- 20:00 Mimoni
- 21:40 Tlumočnice