Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:20 Banánové rybičky
- 01:50 Kachní konfit
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (7)
- 13:20 Horákovi (8)
- 14:15 Buchty po ránu
- 14:40 Zajíc v pytli
- 15:50 Na cestě po Algarve
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (4)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Na stopě
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Maigret a zdymadlo
- 00:30 Spartakiádní vrah
- 01:25 S Arthurem za slony
- 01:50 Perlorodka říční
- 02:00 Na moll
- 02:45 Cesta za školou
- 04:40 Sucholozská "Kača"
- 05:05 Nedej se (Farmagedon)
- 05:24 Občanské noviny (I mrtvé dřevo dělá živý les)
- 05:30 Mistři kamufláže, Kostarika
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Planeta Země - živý organismus (2)
- 09:25 Nádherná Amerika
- 12:40 Perimetr
- 13:10 Portugalský jihozápad - pobřeží čápů
- 16:25 Postřehy Karla Kyncla
- 16:35 Historie.cs
- 17:30 Vzpomínky na Den D (1)
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Trabantem z Austrálie do Asie (5)
- 21:20 Trabantem z Austrálie do Asie (6)
- 21:55 Kafka (3)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 22:00 Události, komentáře Speciál
- 23:30 Předpověď počasí
- 23:37 Zprávy
- 05:10 Volejbalový magazín
- 05:25 Sokolský zpravodaj
- 05:35 Cyklotoulky
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 08:05 Panorama
- 08:25 J&T Banka Ostrava Beach Pro
- 19:50 V šachu
- 22:20 Galavečer Mistr mistrů
- 23:45 Czech Pole Championship
- 00:55 Policie v akci
- 01:52 Policie Hamburk X (Proti proudu času)
- 04:41 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:02 M.A.S.H (64)
- 07:26 M.A.S.H (65)
- 07:57 M.A.S.H (66)
- 08:28 M.A.S.H (67)
- 08:59 M.A.S.H (68)
- 09:31 Polda V (Smrt z bazaru)
- 14:41 Policie v akci
- 15:40 Ano, šéfe!
- 16:47 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Opilá pravda)
- 21:40 Inkognito
- 22:51 Inkognito
- 23:57 Ano, šéfe!
- 04:17 Ženy ve wrestlingu VIII (45)
- 05:15 Těžká dřina
- 06:00 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Olympiáda v Mexiku)
- 06:17 Těžká dřina
- 06:44 Partička L
- 08:02 Re-play
- 08:29 To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (6)
- 09:36 Top Gear speciál: Když se nedaří (6)
- 20:14 Partička L
- 21:42 Prima Pauza: Partička
- 21:54 Prima Pauza: Partička
- 21:59 Cliffhanger
- 01:55 Kung Fu Panda
- 04:39 M.A.S.H
- 05:11 M.A.S.H
- 06:00 Bolek a Lolek si hrají (Malí filmaři)
- 06:08 M.A.S.H
- 06:33 Námořní vyšetřovací služba X (Radši se měj na pozoru)
- 07:13 Námořní vyšetřovací služba X (Šabat Šalom)
- 08:16 Bumblebee
- 10:34 Návrh
- 12:55 Případ Pelikán
- 15:48 Podporujte svého šerifa
- 17:46 Dvojí obvinění
- 20:05 Jára Cimrman ležící, spící
- 21:35 Bitva o Británii
- 04:36 Lásce navzdory (Láska je tvrdohlavá)
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:25 Prostřeno!
- 07:23 Sestřičky (Otec a matka)
- 08:42 Slunečná (Pomocníci)
- 10:07 Prostřeno!
- 10:52 Ano, šéfe!
- 11:59 Inga Lindström (Čas na lásku)
- 23:07 Polda V (Smrt z bazaru)
- 06:05 Remy a Fů
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (13)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:20 Strýček Tonton (Ztratil jsem...)
- 09:30 Sovička Ollie
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Dodohando
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:20 Země dinosaurů
- 10:40 Sportující zvířata
- 10:45 Sportující zvířata
- 11:00 Kouzelný vesmír
- 11:15 Superkutilové
- 11:40 Bruno
- 11:55 Luo Bao Bei
- 12:05 Bing
- 12:15 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Madla a Ťap (Jak se shledali)
- 13:05 Art Ninja
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Archouni (Koupaliště)
- 14:10 Koumando
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 AZ kvíz junior
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (13)
- 15:25 Cestohrátky (Bulharsko)
- 15:40 Občanka
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:13 Superhrdinové
- 16:27 Čvacht
- 17:10 Cvičíme se Sportíkem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Strašidla na Kulíkově (Bílá paní je první)
- 18:55 7T (14)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (20)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Z každého rožku trošku (O vodníku Emilovi)
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 01:00 Hudební cestopis slavných skladatelů (5)
- 02:50 Uchem jehly
- 04:40 Český porcelán
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Praha stověžatá
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Nikdo není dokonalý
- 07:32 Columbo (Etuda v černém)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:10 7 pádů Honzy Dědka
- 23:18 Jak se staví sen
- 01:13 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 01:20 360⁰
- 01:51 360⁰
- 02:34 Prima HISTORIE
- 02:54 Superdebata: České zájmy v Evropě
- 08:05 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:36 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:15 K věci
- 14:00 Zprávy
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:20 Prima Svět
- 15:46 Interview PLUS (Eduard Forejt)
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Superdebata: České zájmy v Evropě
- 21:43 360⁰
- 21:55 360⁰
- 22:26 360⁰
- 22:59 Zprávy
- 23:49 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 23:57 Superdebata: České zájmy v Evropě
- 05:31 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:10 Kleopatřina tajná hrobka (Alexandrie, Kleopatřina hrobka)
- 07:02 Tajemství pařížského podzemí
- 08:11 Tajemství Arktidy (Nespoutané moře)
- 09:14 Prima Česko
- 09:48 Prima Svět
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:20 Banánové rybičky
- 01:50 Kachní konfit
- 04:45 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (7)
- 13:20 Horákovi (8)
- 14:15 Buchty po ránu
- 15:50 Na cestě po Algarve
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (4)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Na stopě
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Maigret a zdymadlo
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:50 Kachní konfit
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (7)
- 13:20 Horákovi (8)
- 14:15 Buchty po ránu
- 14:40 Zajíc v pytli
- 15:50 Na cestě po Algarve
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (4)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Na stopě
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Maigret a zdymadlo
- 00:10 Vražedná čísla V (7)
- 01:10 Ztracený symbol (1)
- 02:10 Ztracený symbol (2)
- 02:55 Sousedství IV (22)
- 03:20 Výleťák (143)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (77)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (78)
- 04:20 Proměny víkendových domů II (12)
- 05:10 Zahradní proměny VII (10)
- 06:00 Sousedství II (10)
- 06:20 Moje místa (Lenka Vlasáková)
- 12:05 Druhá šance
- 15:15 Vražedná čísla V (8)
- 20:10 Křtiny
- 21:50 Hasičárna Telecí (2)
- 00:45 Kriminálka Miami VII (Konec sázek)
- 01:45 Specialisté (Dívky)
- 03:05 Ulice (4717)
- 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2 (Derniéra)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4718)
- 09:35 Kriminálka Anděl II (Otázka víry)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 23:05 Na vaší straně
- 23:50 Kriminálka Miami VII (Kouřová clona)
- 00:05 Zodiac
- 02:55 Muž na odstřel
- 08:10 Kriminálka Miami VII (Konec sázek)
- 09:05 Co s láskou
- 11:30 Samé štěstí
- 13:25 Ostrov
- 16:05 Třetí patro (Civil)
- 17:30 Sexmise
- 20:00 Norbit
- 22:05 Matrix Reloaded