Change the actual day of programme
Do you wanna see previous or future events?
Change date
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:20 Banánové rybičky
- 01:50 Kachní konfit
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (7)
- 13:20 Horákovi (8)
- 14:15 Buchty po ránu
- 14:40 Zajíc v pytli
- 15:50 Na cestě po Algarve
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (4)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Na stopě
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Maigret a zdymadlo
- 00:30 Spartakiádní vrah
- 01:25 S Arthurem za slony
- 01:50 Perlorodka říční
- 02:00 Na moll
- 02:45 Cesta za školou
- 04:40 Sucholozská "Kača"
- 05:05 Nedej se (Farmagedon)
- 05:24 Občanské noviny (I mrtvé dřevo dělá živý les)
- 05:30 Mistři kamufláže, Kostarika
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Planeta Země - živý organismus (2)
- 09:25 Nádherná Amerika
- 16:35 Historie.cs
- 17:30 Vzpomínky na Den D (1)
- 20:00 Výborná SHOW
- 20:55 Trabantem z Austrálie do Asie (5)
- 21:20 Trabantem z Austrálie do Asie (6)
- 21:55 Kafka (3)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 22:00 Události, komentáře Speciál
- 23:30 Předpověď počasí
- 23:37 Zprávy
- 05:10 Volejbalový magazín
- 05:25 Sokolský zpravodaj
- 05:35 Cyklotoulky
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 08:05 Panorama
- 08:25 J&T Banka Ostrava Beach Pro
- 19:50 V šachu
- 22:20 Galavečer Mistr mistrů
- 23:45 Czech Pole Championship
- 00:55 Policie v akci
- 04:41 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:02 M.A.S.H (64)
- 07:26 M.A.S.H (65)
- 07:57 M.A.S.H (66)
- 08:28 M.A.S.H (67)
- 08:59 M.A.S.H (68)
- 09:31 Polda V (Smrt z bazaru)
- 14:41 Policie v akci
- 15:40 Ano, šéfe!
- 16:47 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Opilá pravda)
- 21:40 Inkognito
- 22:51 Inkognito
- 23:57 Ano, šéfe!
- 04:17 Ženy ve wrestlingu VIII (45)
- 05:15 Těžká dřina
- 06:00 Bolek a Lolek vyrážejí do světa (Olympiáda v Mexiku)
- 06:17 Těžká dřina
- 06:44 Partička L
- 08:02 Re-play
- 08:29 To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (6)
- 09:36 Top Gear speciál: Když se nedaří (6)
- 20:14 Partička L
- 21:42 Prima Pauza: Partička
- 21:54 Prima Pauza: Partička
- 21:59 Cliffhanger
- 01:55 Kung Fu Panda
- 04:39 M.A.S.H
- 05:11 M.A.S.H
- 06:00 Bolek a Lolek si hrají (Malí filmaři)
- 06:08 M.A.S.H
- 07:13 Námořní vyšetřovací služba X (Šabat Šalom)
- 08:16 Bumblebee
- 10:34 Návrh
- 12:55 Případ Pelikán
- 15:48 Podporujte svého šerifa
- 17:46 Dvojí obvinění
- 20:05 Jára Cimrman ležící, spící
- 21:35 Bitva o Británii
- 04:36 Lásce navzdory (Láska je tvrdohlavá)
- 05:35 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:25 Prostřeno!
- 07:23 Sestřičky (Otec a matka)
- 08:42 Slunečná (Pomocníci)
- 10:07 Prostřeno!
- 10:52 Ano, šéfe!
- 11:59 Inga Lindström (Čas na lásku)
- 23:07 Polda V (Smrt z bazaru)
- 06:05 Remy a Fů
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (13)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:20 Strýček Tonton (Ztratil jsem...)
- 09:30 Sovička Ollie
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Dodohando
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:20 Země dinosaurů
- 10:40 Sportující zvířata
- 10:45 Sportující zvířata
- 11:00 Kouzelný vesmír
- 11:40 Bruno
- 12:05 Bing
- 12:15 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Madla a Ťap (Jak se shledali)
- 13:05 Art Ninja
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 13:55 Archouni (Koupaliště)
- 14:10 Koumando
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:35 AZ kvíz junior
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (13)
- 15:25 Cestohrátky (Bulharsko)
- 15:40 Občanka
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:13 Superhrdinové
- 16:27 Čvacht
- 17:10 Cvičíme se Sportíkem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Strašidla na Kulíkově (Bílá paní je první)
- 18:55 7T (14)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (20)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Z každého rožku trošku (O vodníku Emilovi)
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 02:50 Uchem jehly
- 04:40 Český porcelán
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Praha stověžatá
- 06:00 S Italem v kuchyni
- 06:35 Nikdo není dokonalý
- 07:32 Columbo (Etuda v černém)
- 17:15 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:10 7 pádů Honzy Dědka
- 23:18 Jak se staví sen
- 01:13 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 01:20 360⁰
- 01:51 360⁰
- 02:34 Prima HISTORIE
- 02:54 Superdebata: České zájmy v Evropě
- 08:05 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:36 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:32 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:15 K věci
- 14:00 Zprávy
- 15:00 Zprávy
- 15:12 Počasí
- 15:20 Prima Svět
- 15:46 Interview PLUS (Eduard Forejt)
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:29 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:00 Superdebata: České zájmy v Evropě
- 21:43 360⁰
- 21:55 360⁰
- 22:26 360⁰
- 22:59 Zprávy
- 23:49 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 23:57 Superdebata: České zájmy v Evropě
- 05:31 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:10 Kleopatřina tajná hrobka (Alexandrie, Kleopatřina hrobka)
- 07:02 Tajemství pařížského podzemí
- 08:11 Tajemství Arktidy (Nespoutané moře)
- 09:14 Prima Česko
- 09:48 Prima Svět
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:20 Banánové rybičky
- 01:50 Kachní konfit
- 04:45 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (7)
- 13:20 Horákovi (8)
- 14:15 Buchty po ránu
- 15:50 Na cestě po Algarve
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (4)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Na stopě
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Maigret a zdymadlo
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:50 Kachní konfit
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 13:20 Horákovi (8)
- 14:15 Buchty po ránu
- 14:40 Zajíc v pytli
- 15:50 Na cestě po Algarve
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (4)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Na stopě
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Maigret a zdymadlo
- 00:10 Vražedná čísla V (7)
- 01:10 Ztracený symbol (1)
- 02:10 Ztracený symbol (2)
- 02:55 Sousedství IV (22)
- 03:20 Výleťák (143)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (77)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (78)
- 04:20 Proměny víkendových domů II (12)
- 05:10 Zahradní proměny VII (10)
- 06:00 Sousedství II (10)
- 06:20 Moje místa (Lenka Vlasáková)
- 12:05 Druhá šance
- 15:15 Vražedná čísla V (8)
- 20:10 Křtiny
- 21:50 Hasičárna Telecí (2)
- 00:45 Kriminálka Miami VII (Konec sázek)
- 01:45 Specialisté (Dívky)
- 03:05 Ulice (4717)
- 03:50 Ordinace v růžové zahradě 2 (Derniéra)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4718)
- 09:35 Kriminálka Anděl II (Otázka víry)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 23:05 Na vaší straně
- 23:50 Kriminálka Miami VII (Kouřová clona)
- 00:05 Zodiac
- 02:55 Muž na odstřel
- 08:10 Kriminálka Miami VII (Konec sázek)
- 09:05 Co s láskou
- 11:30 Samé štěstí
- 13:25 Ostrov
- 16:05 Třetí patro (Civil)
- 17:30 Sexmise
- 20:00 Norbit
- 22:05 Matrix Reloaded
- 01:20 Američtí sběratelé XVIII (24)
- 02:00 Pomozte autům VII (8)
- 08:20 Pomozte autům VII (8)
- 09:20 Kobra 11 XXI (2)
- 12:25 Válka skladů VII (20)
- 16:25 Kobra 11 XXI (4)
- 18:35 Válka skladů VII (25)
- 19:30 Mistři zastavárny XXII (12)
- 21:25 Pomozte autům VII (10)
- 22:25 Walker, Texas Ranger V (26)
- 23:20 Kobra 11 XXI (4)
- 00:25 Teorie velkého třesku V (11)
- 02:45 Zlatá sedmdesátá IV (14)
- 04:10 TELE TELE
- 04:35 2 $ocky II (23)
- 05:15 Film o filmu: Babovřesky
- 06:20 Bernieho dobrodružství (7)
- 06:45 Bakugan: Vzestup Geoganů (9)
- 07:00 Přátelé IV (15)
- 07:55 2 $ocky III (5)
- 09:40 Malý Sheldon IV (10)
- 11:15 Noční soud (6)
- 12:10 Dva a půl chlapa (18)
- 13:00 Přátelé IV (15)
- 13:55 Teorie velkého třesku V (11)
- 15:40 2 $ocky III (9)
- 17:25 Zlatá sedmdesátá IV (16)
- 18:20 Dva a půl chlapa (20)
- 19:10 Malý Sheldon IV (12)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (15)
- 21:45 Přátelé IV (17)
- 22:40 Griffinovi IV (29)
- 02:15 Beze stopy VI (Přítěž)
- 03:35 Na lovu
- 04:20 Co na to Češi
- 05:45 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:30 Na lovu
- 07:30 MasterChef Česko VI (7)
- 11:45 Beze stopy VI (Přítěž)
- 12:45 MasterChef Česko VI (8)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Grantchester IV (6)
- 22:50 Médium (Zloděj myslí)
- 23:45 Grantchester IV (6)
- 00:40 Nemocnice Chicago Med V (16)
- 01:30 Vyměněné osudy (52)
- 02:20 Vyměněné osudy (52)
- 04:35 Ulice (4284)
- 06:15 Život na jachtě: Středomoří II (9)
- 08:10 Čarodějky (22)
- 09:05 Čarodějky II (1)
- 10:00 Oteckovia (178)
- 12:00 Nekonečná láska II (38)
- 16:25 Vyměněné osudy (58)
- 18:25 Čarodějky II (3)
- 20:15 Nekonečná láska II (41)
- 21:10 Nekonečná láska II (42)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 21:00 Sportovní noviny
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 04:45 Postav dom, zasaď strom
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 15:00 Don Matteo (Boj o dieťa)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:25 Bez batožiny (Mexiko - starobylé Palenque)
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Voľný pád)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Ordinácia s výhľadom na more (Proces)
- 22:00 Ako vlastná mama (1)
- 23:40 Columbo (Prípad vysokého IQ)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rómsky magazín
- 09:55 Don Carlos (1)
- 16:30 Regina
- 17:30 Retro noviny
- 17:55 Hľadanie stratených svetov (Nezvaný pán na Uhrovci)
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:50 AZ-kvíz
- 01:20 Banánové rybičky
- 05:15 Černé ovce
- 10:35 Hitparáda televizní zábavy
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Horákovi (7)
- 13:20 Horákovi (8)
- 14:15 Buchty po ránu
- 14:40 Zajíc v pytli
- 15:50 Na cestě po Algarve
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (4)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 00:50 AZ-kvíz
- 04:45 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:10 Kluci v akci (Inspirace na grilovací sezónu)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:30 Horákovi (7)
- 13:20 Horákovi (8)
- 14:15 Buchty po ránu
- 15:50 Na cestě po Algarve
- 16:20 Zavolejte porodní sestřičky XII (4)
- 17:15 AZ-kvíz
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Na stopě
- 22:24 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:25 Maigret a zdymadlo
- 03:50 Správy RTVS z regiónov
- 12:00 Správy RTVS
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 21:30 Ekonomika :24
- 04:25 Saljut-7
- 10:05 Tajnosti
- 11:50 Moře kouzel
- 13:25 Seznam přání
- 20:15 Prokletý Valentýn
- 21:50 Jak obšťastnit ženu
- 23:50 Jak splatit dluh
- 04:30 Krimi
- 04:55 Noviny
- 05:25 Krimi
- 05:50 Noviny
- 06:25 Bučkovi 2 - Slunce, seno, vesnice
- 07:50 Soudní síň (Každý má svou pravdu)
- 10:55 První oddělení
- 11:50 Soudní síň (Milosrdná pomoc)
- 12:45 Soudní síň (Patří do polepšovny)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Ochránci (Kdo tady krade?)
- 00:25 Survivor
- 01:30 Aj múdry schybí
- 02:15 Partička
- 03:35 Susedské prípady
- 04:20 Rodinné prípady
- 05:05 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:55 Búrlivé víno
- 13:45 V mene zákona
- 14:50 Susedské prípady
- 15:50 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Šváby)
- 21:05 Susedia (Maľovanie)
- 21:45 Susedia (Alarm)
- 22:25 Susedia (Cestovná horúčka)
- 23:00 Farma
- 23:55 Survivor
- 08:45 Zahradníkův svět X (25)
- 13:10 Zahradníkův svět X (26)
- 16:05 Domy snů u jezera (20)
- 16:35 Velkolepé plány XX (9)
- 18:25 Prosluněné prázdninové pohodlí (19)
- 19:20 Dům snů VI (17)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (25)
- 21:10 Dům snů VII (24)
- 22:00 Dům snů II (4)
- 00:10 Men
- 01:50 Třináct životů
- 04:15 Pravdivý příběh
- 07:30 Vzmužme se
- 09:00 Ave, Caesar!
- 11:30 Mimi šéf: Rodinný podnik
- 13:15 Země
- 14:45 Moonage Daydream
- 17:00 Spy/Master (3)
- 17:50 Můj týden s Marilyn
- 21:45 Rod draka (7)
- 22:40 Rod draka (8)
- 00:40 Sisu
- 02:10 Malý Sheldon VII (2)
- 02:25 Malý Sheldon VII (3)
- 04:20 Igby
- 06:00 Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny
- 10:20 Šmoulové: Zapomenutá vesnice
- 11:50 Hop
- 19:20 Banshee IV (5)
- 20:10 Banshee IV (6)
- 21:40 Veliká II (5)
- 22:35 Barry IV (4)
- 10:50 LEGO® Ninjago® film
- 12:50 Smallville (Prototyp)
- 13:35 Smallville (Přízrak)
- 20:00 Vojín Benjaminová
- 22:10 Odvlečen
- 00:20 Kurýr: Restart
- 01:55 Turnaj zabijáků
- 05:00 Chlapec z džungle
- 06:25 Staré báje vikingů
- 08:50 První pes
- 10:50 Jedna kočka za druhou
- 12:50 Ženská pomsta
- 14:40 Poslední polda II (10)
- 15:35 Tady hlídám já
- 20:00 Lucas
- 22:00 Ruiny
- 23:55 Bitva o Hill 60
- 00:30 Moje zprávy
- 00:45 VIP svět
- 00:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:10 Na plac!
- 03:00 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:25 Jak to dopadlo!?
- 07:20 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:45 Česká tajenka
- 14:50 Jak to dopadlo!?
- 15:55 Nebezpečné vztahy
- 17:45 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Hovory Kalousek Soukup
- 21:05 Týden podle Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:30 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:40 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Soudce Alexandr
- 00:05 Jak to dopadlo!?
- 01:05 Nebezpečné vztahy live
- 02:00 Ostříháno
- 03:55 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:40 Klenot.TV
- 14:05 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy
- 21:00 Nebezpečné vztahy
- 22:05 Nebezpečné vztahy
- 23:05 Nebezpečné vztahy
- 05:30 Totalcar IV (6)
- 06:00 Totalcar (4)
- 14:45 Profil zločinu VII (4)
- 15:55 Profil zločinu VII (5)
- 17:20 Tým SEAL (1)
- 00:25 Ztracený svět (1)
- 16:45 Společnost Adventure (19)
- 17:45 Ztracený svět (2)
- 18:45 Xena (2)
- 19:45 MacGyver II (14)
- 20:40 MacGyver II (15)
- 21:35 Hvězdná brána: Atlantida IV (7)
- 22:30 Hvězdná brána: Atlantida IV (8)
- 23:25 Xena (2)
- 06:20 Sníček (2)
- 06:30 Zabij nudu!
- 06:50 Staré pověsti české (O králi Ječmínkovi)
- 11:45 Filmové minuty
- 12:00 Lidé na kře
- 13:40 Kinosál
- 14:00 Bony a klid 2
- 16:00 Cesta ke štěstí
- 17:45 Filmové minuty
- 18:00 Okénko do nebe
- 20:00 Případ mrtvého muže
- 21:40 Kinosál
- 22:00 Bastardi 2
- 23:40 Restaurant
- 04:30 Úžasný život (28)
- 05:35 Paranormální kriminalisté II (Stauntonský slídil)
- 07:00 Teleshopping
- 22:00 Strašidelná setkání (4)
- 23:10 Specialisté
- 00:55 Blood And Bone
- 02:25 Akta X: Chci uvěřit
- 08:45 Vinnetou (1)
- 10:50 Vinnetou (2)
- 12:30 Vinnetou (3)
- 14:40 Fantomas
- 16:30 Mr. & Mrs. Smith
- 18:30 Moje superbejvalka
- 20:10 Chappie
- 06:50 Ztracená budoucnost
- 10:15 Merlin
- 13:30 Chytrák a dva společníci
- 15:35 Agent v sukni
- 19:35 Pád třetí říše
- 22:00 Ruslan
- 23:40 Underworld: Krvavé války
- 00:20 Červený trpaslík XI (6)
- 02:50 Comedy Club VII (23)
- 12:00 Policejní stíhači XV (8)
- 13:00 Policejní stíhači XV (9)
- 20:00 Yellowstone II (1)
- 21:00 Yellowstone II (2)
- 22:05 Od soumraku do úsvitu
- 04:32 Hadi ve městě - výběr (Vše pod kontrolou)
- 05:17 Skvělá farma doktora Pola (Problémy v rouše beránčím)
- 05:38 Skvělá farma doktora Pola (Jezírko s ostrovem)
- 06:00 Skvělá farma doktora Pola (Založení farmy)
- 06:21 Skvělá farma doktora Pola (Plány se senem)
- 06:42 Skvělá farma doktora Pola (Přichází zima)
- 07:03 Skvělá farma doktora Pola (Chyťte ovečky)
- 03:45 Záchrana statku II (4)
- 06:50 Psi: Jejich neznámé dějiny (2)
- 07:40 Záchrana statku II (4)
- 17:00 Záchrana statku II (5)
- 04:10 Ekologické katastrofy (2)
- 05:15 Na 18 kolech v Indonésii (1)
- 06:00 Jak je vidí ptáci III (9)
- 06:30 Jak je vidí ptáci III (10)
- 12:50 Vzdušní bojovníci XI (2)
- 13:40 Záchranáři - Norsko (4)
- 14:05 Dunaj - proti proudu (1)
- 20:05 Zvláštní a záhadné II (5)
- 21:30 Nacisté na útěku (3)
- 00:00 Cyklistika
- 01:00 Tenis
- 03:00 Cyklistika
- 04:00 Cyklistika
- 05:00 Tenis
- 07:30 Cyklistika
- 08:30 Cyklistika
- 10:00 Tenis
- 12:00 Tenis
- 21:00 Cyklistika
- 23:00 Jachting
- 00:00 Olympijské hry
- 01:30 Cyklistika
- 03:00 Tenis
- 05:00 Cyklistika
- 06:00 Cyklistika
- 07:30 Tenis
- 09:30 Cyklistika
- 10:30 Cyklistika
- 11:30 Cyklistika
- 12:45 Cyklistika
- 14:45 Cyklistika
- 15:45 Motorky
- 16:00 Cyklistika
- 17:00 Triatlon
- 17:30 Cyklistika
- 18:30 Cyklistika
- 19:30 Golf
- 20:00 Golf
- 01:40 Blochovy rozbory (51)
- 05:15 Blochovy rozbory (1)
- 10:45 Blochovy rozbory (14)
- 15:45 Blochovy rozbory (28)
- 20:15 Moove - mobilita zítřka (38)
- 21:15 Blochovy rozbory (40)