Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 01:20 Souboj Titánů II (2)
- 02:05 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Souboj Titánů II (3)
- 06:40 Mistři zastavárny XXII (8)
- 07:35 Mezi žraloky XI (5)
- 09:30 Kobra 11 XX (14)
- 16:30 Kobra 11 XX (16)
- 18:35 Válka skladů VII (19)
- 19:30 Mistři zastavárny XXII (10)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (24)
- 21:25 Pomozte autům VII (8)
- 22:25 Walker, Texas Ranger V (24)
- 23:20 Kobra 11 XX (16)
- 05:55 Karate ovce (77)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (7)
- 11:05 Noční soud (2)
- 12:00 Dva a půl chlapa (14)
- 13:50 Teorie velkého třesku IV (24)
- 14:15 Teorie velkého třesku V (3)
- 15:35 2 $ocky II (24)
- 16:55 2 $ocky III (1)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá IV (12)
- 18:15 Dva a půl chlapa (16)
- 19:10 Malý Sheldon IV (8)
- 20:00 Teorie velkého třesku V (7)
- 21:45 Přátelé IV (13)
- 22:40 Griffinovi IV (25)
- 05:40 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:25 Na lovu IV
- 07:25 MasterChef Česko VI (5)
- 12:35 MasterChef Česko VI (6)
- 13:55 Tescoma s chutí
- 22:50 Médium (Dilema)
- 23:45 Grantchester IV (4)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med V (14)
- 01:30 Žena na pokraji sil
- 04:25 Ulice (4282)
- 06:05 Život na jachtě: Středomoří II (5)
- 08:05 Čarodějky (19)
- 09:55 Oteckovia (174)
- 16:25 Vyměněné osudy (54)
- 18:25 Čarodějky (21)
- 20:15 Nekonečná láska II (37)
- 21:10 Nekonečná láska II (38)
- 07:00 Sportovní noviny
- 13:00 Polední sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 20:55 Fotbal: Francie - Anglie
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:00 Správy RTVS "N"
- 01:50 Góly - body - sekundy
- 02:05 Počasie
- 02:15 Don Matteo (Tažká voľba)
- 03:10 Na krok od neba (Tajomné dievčatko 1/2)
- 04:10 Správy RTVS "N"
- 05:05 Peniaze
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 10:00 Na krok od neba (Tajomné dievčatko 2/2)
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne
- 14:40 Zdravá maškrta
- 15:00 Don Matteo (Obvinený)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Mexiko - drevené sošky alebrijes)
- 17:00 Detektívi zo severu VII (Diva)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 18:58 Krátke počasie
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:15 Počasie
- 20:30 Komisár Montalbano (Motýlie krídla)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 01:10 Přestávka ve vysílání
- 06:05 Zázračný miniateliér
- 06:15 Doma chutí najlepšie
- 06:25 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 06:45 Dimitri II
- 06:50 Nezbedný havran
- 07:05 Hrdinovia mýtov a legiend
- 07:30 Živá panoráma
- 08:00 Hírek
- 08:05 Rusínsky magazín
- 08:30 Od prameňa - Rusínsky
- 09:00 Regina
- 09:55 Ako listy jedného stromu
- 11:30 Obedníček (Mimi a Líza "N")
- 11:35 Odo
- 11:40 Pa a Pi
- 11:50 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA - Paleo smajlichuťovka)
- 16:00 Veda pre všetkých (Plasty: Jedovatí kamaráti?)
- 16:30 Regina
- 17:30 Jeden deň (Motormánia)
- 18:00 VAT
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 18:35 Odo
- 18:45 Dimitri II
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 18:55 Nezbedný havran
- 19:10 Hrdinovia mýtov a legiend
- 19:30 Doma chutí najlepšie
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 22:00 Večera s Havranom (Večera s Havranom)
- 23:10 Nesvadbovo
- 00:15 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 05:15 Černé ovce
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Horákovi (3)
- 13:20 Horákovi (4)
- 14:30 Hibernatus
- 15:55 Zavolejte porodní sestřičky XII (2)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Modelář
- 21:55 Škoda lásky
- 00:15 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 01:20 Z metropole
- 04:50 Na stopě
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:30 Horákovi (3)
- 13:20 Horákovi (4)
- 14:30 Hibernatus
- 15:55 Zavolejte porodní sestřičky XII (2)
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Modelář
- 21:55 Škoda lásky
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Svet :24
- 01:20 Komentáre dňa
- 02:05 Správy :24
- 02:30 Ekonomika :24
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 04:25 Ekonomika :24
- 04:55 Správy :24
- 05:20 Komentáre dňa
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Svet :24
- 09:00 Správy :24
- 09:20 Komentáre dňa
- 10:00 AKTUÁLNE :24
- 10:30 AKTUÁLNE :24
- 11:00 AKTUÁLNE :24
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 12:30 EUROVOĽBY 2024 - diskusia
- 13:50 Téma :24
- 14:00 AKTUÁLNE :24
- 14:30 AKTUÁLNE :24
- 15:00 AKTUÁLNE :24
- 15:45 Téma :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 17:00 AKTUÁLNE :24
- 17:30 Interview :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 18:30 Svet :24
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 19:55 Góly-body-sekundy
- 20:10 Počasie
- 20:20 Komentáre dňa
- 21:00 Správy :24
- 21:30 Ekonomika :24
- 22:00 Správy :24
- 22:30 Interview :24
- 23:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 23:30 Správy RTVS z regiónov
- 01:10 Voyagers - Vesmírná mise
- 02:55 Seznam přání
- 07:10 Lassie se vrací
- 10:40 Šiška Deluxe
- 12:40 Sejmi prezidenta
- 16:05 Kincsem
- 18:15 Jsem božská
- 20:15 Jak obšťastnit ženu
- 04:15 Krimi
- 04:35 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:30 Noviny
- 06:05 Krimi
- 06:30 Bučkovi 2 - Slunce, seno, vesnice
- 07:55 Soudní síň (Těsné slipy)
- 08:55 Soudní síň (Hrdý syn)
- 14:50 Policisté v akci
- 15:55 Ochránci (Zde se nedá žít)
- 20:20 Můj hříšný muž
- 22:25 1890 (Zázrak)
- 00:20 Survivor
- 01:25 Aj múdry schybí
- 02:10 Partička
- 03:00 Susedské prípady
- 03:40 Rodinné prípady
- 05:05 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 10:05 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:55 Búrlivé víno
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Rozvod I.)
- 21:10 Susedia (Rozvod II.)
- 21:45 Susedia (Deň matiek)
- 22:25 Susedia (Dieťa)
- 23:00 Farma
- 23:50 Survivor
- 12:15 Dům snů VI (14)
- 13:10 Zahradníkův svět X (24)
- 14:20 Dům snů II (1)
- 15:10 Úžasné prostory George Clarka III (1)
- 16:05 Domy snů u jezera (18)
- 16:35 Velkolepé plány XX (7)
- 18:25 Prosluněné prázdninové pohodlí (17)
- 19:20 Dům snů VI (15)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (23)
- 21:10 Dům snů VII (22)
- 22:00 Dům snů II (2)
- 00:05 Počátek
- 02:30 Ovce mezi vlky
- 08:00 Zázračný aparát
- 13:15 Čtyřicítka na krku
- 15:25 Emily
- 18:20 Po zániku Země
- 20:30 Rod draka (7)
- 21:25 Rod draka (8)
- 00:45 Přízrak
- 02:15 Terminator Salvation
- 06:00 Nedoručené Vánoce
- 11:00 Bude líp (5)
- 11:20 Bude líp (6)
- 11:50 Harry Potter a Kámen mudrců
- 16:05 Je moje všechno
- 17:25 Blue Beetle
- 19:30 Sázka na nejistotu
- 21:40 Zkažená úča
- 23:20 Osm hrozných
- 07:45 Nadpřirozená moc
- 14:30 Hunger Games
- 19:10 Banshee IV (1)
- 20:10 Banshee IV (2)
- 21:00 V moci hvězd III (1)
- 21:25 Severní vody (4)
- 22:25 Rod draka (7)
- 23:25 Rod draka (8)
- 02:55 Hostel
- 04:25 Jižní hlídka
- 10:40 Bohemian Rhapsody
- 18:35 Saloum
- 20:00 Do morku kostí
- 22:10 Zvířata
- 07:30 Koyaanisqatsi
- 09:00 Sedmý kontinent
- 10:50 Godzilla
- 14:50 Hana a její sestry
- 18:10 Godzilla
- 20:30 Hellboy
- 22:30 Četa