Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:15 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 V kondici
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zavolejte porodní sestřičky XII (1)
- 09:55 Písničky na zítra
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (3)
- 13:20 Horákovi (4)
- 16:50 Na cestě po Kuvajtu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Modelář
- 21:55 Škoda lásky
- 01:45 Konec války v barvě (2)
- 02:30 Vzkaz Jiřího Vorlíčka
- 03:15 Ta naša kapela
- 03:40 Čaj pro třetího
- 04:05 Historie.cs
- 05:00 S dovolením
- 05:30 Cyklodálky (5)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Poslední ráje na Zemi - Aljaška
- 09:25 Výborná SHOW
- 18:05 Nádherná Amerika
- 19:00 Cyklotoulky
- 19:15 Křesťanský magazín
- 19:40 Postřehy odjinud (Maďarsko očima Víta Pohanky)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 22:20 Egypt (3)
- 23:15 Ve víně je vražda (4)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:15 Liga mistrů UEFA
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 Primátorky
- 08:00 Panorama
- 08:45 SP v orientačním běhu 2024 (SP Itálie)
- 12:10 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 Atletika ČR 2024 (Memoriál Josefa Odložila)
- 06:00 Nový den
- 07:02 M.A.S.H (58)
- 07:27 M.A.S.H (59)
- 07:58 M.A.S.H (60)
- 08:29 M.A.S.H (61)
- 09:02 M.A.S.H (62)
- 09:34 Hořký svět (Pivaři sobě)
- 14:42 Policie v akci
- 15:39 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Proč to nejde bez právníků?)
- 21:45 7 pádů Honzy Dědka
- 22:59 7 pádů Honzy Dědka
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:14 Autosalon.tv
- 07:05 Partička
- 07:45 Fotr na tripu VII
- 20:15 Partička L
- 21:34 Vandráci (8)
- 06:08 Příhody Bolka a Lolka
- 06:16 M.A.S.H
- 06:41 M.A.S.H
- 07:05 M.A.S.H
- 07:37 Námořní vyšetřovací služba X (Zmizelá)
- 14:33 Poslední čas na lásku
- 16:22 Valentýnská partie
- 18:14 Baba na zabití
- 20:08 Marťan
- 23:01 Parchanti
- 06:00 Na zámku
- 06:07 Libovky Pepy Libického
- 06:23 Prostřeno!
- 07:20 Sestřičky (Chaloupka strýčka Toma)
- 10:11 Prostřeno!
- 10:55 Ano, šéfe!
- 06:00 Dva ve fraku (Tučňáci jsou ptáci)
- 06:05 Remy a Fů
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Hej, Hafí! III
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (11)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Včelka Mája
- 08:00 Bing
- 08:10 Sovík zvaný Otík
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ty Brďo! (Město)
- 09:25 Strýček Tonton (Jeden lístek, prosím)
- 09:30 Remy a Fů
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:50 Sportující zvířata
- 10:55 Cvičíme se Sportíkem
- 11:05 Pan Hračička
- 11:25 Ava Riko Teo
- 11:45 Včelka Mája
- 12:00 Luo Bao Bei
- 12:10 Bing
- 12:15 Sovík zvaný Otík
- 12:25 Bo & To
- 12:30 Stateční zajíčci
- 12:45 Madla a Ťap (Jak došli až do Bavor)
- 13:00 Dva ve fraku (Tučňáci jsou ptáci)
- 13:10 Grace a úžasné stroje II
- 13:25 Kouzelný vesmír
- 13:40 Power Players
- 13:50 Power Players
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:10 Planeta YÓ
- 16:18 Superhrdinové
- 16:32 Čvacht
- 16:45 Ty Brďo! (Ryby)
- 17:10 Cvičíme se Sportíkem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak byli v nebezpečí)
- 18:55 7T (12)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (18)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Z každého rožku trošku (O lakomém sedlákovi a staré hrušni)
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:35 Emoce v umění (23)
- 01:25 Kombo (Chinaski)
- 03:30 Terra musica
- 04:00 Plakáty ve městě a lidé v designu
- 04:20 Národ
- 04:40 Uchem jehly
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 ArtZóna
- 21:10 Jan Schmid
- 22:10 Cigán
- 06:00 Nikdo není dokonalý
- 06:51 Nikdo není dokonalý
- 07:56 Columbo (Nebezpečná hra)
- 17:13 Prostřeno!
- 17:56 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen
- 22:10 Show Jana Krause
- 23:16 Jak se staví sen
- 01:02 360⁰
- 01:34 Svět financí s Trinity Bank
- 02:14 Prima Svět
- 02:54 OFF Record (Jan Marian, Daniel Kaiser)
- 03:48 Showtime
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:33 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:26 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 11:33 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:19 Prima Česko
- 15:16 Generace deprese (Dita Charanzová, Lea Roland, Jiří Horáček)
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 22:57 360⁰
- 23:42 Superdebata: České zájmy v Evropě
- 00:15 AZ-kvíz
- 00:45 Banánové rybičky
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:00 V kondici
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Horákovi (3)
- 13:20 Horákovi (4)
- 14:30 Hibernatus
- 15:55 Zavolejte porodní sestřičky XII (2)
- 16:50 Na cestě po Kuvajtu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Modelář
- 21:55 Škoda lásky
- 00:15 AZ-kvíz
- 01:20 Z metropole
- 01:45 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 16:50 Na cestě po Kuvajtu
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Modelář
- 21:55 Škoda lásky
- 03:20 Výleťák (143)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (73)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (74)
- 04:20 Proměny víkendových domů II (10)
- 05:10 Zahradní proměny VII (8)
- 06:00 Sousedství II (8)
- 06:20 Moje místa (Eva Josefíková)
- 10:15 Vražedná čísla V (5)
- 20:10 105% alibi
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:30 Ulice (4716)
- 09:35 Zlatá labuť (55)
- 14:30 Kriminálka Miami VII (Něco za něco)
- 15:30 Výměna manželek X
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 01:05 Jesse Stone: Tenký led
- 08:05 Kriminálka Miami VII (Pros o smilování)
- 08:55 Lorax
- 13:00 Bláznivá školka
- 14:55 Risknem to s Polly
- 18:05 Machři
- 20:00 Kdo mi jde po krku
- 22:05 Zodiac