Zoo

Zoo

S03E79 - Proč to nejde bez právníků?

4.6. 20:15
Prima
90 minut
Drama / Rodinný

Haďák má starost o dědu. Kristýna Alberta ignoruje, Tamara žárlí. V zoo se objeví nebezpečná bakterie. Viky se dostane do právního sporu. Dominika přebírá vládu nad firmami. (TV Prima)

Více informací

Epizody

Řada 3
S03E81

Zasloužený odpočinek

11.6. 20:15, Prima, 90 minut

Zasloužený odpočinek

Haďák zorganizuje pátrací akci. Julie tají svůj vztah se Suchým. Petr nehodlá se svými nevhodnými návrhy přestat. Kolman bude slavit narozeniny. Marika potřebuje pomoc od Dominiky. (TV Prima)

S03E82

Zbytečná upřímnost

13.6. 20:15, Prima, 90 minut

Zbytečná upřímnost

Haďák chytá pašeráky. Albert se loučí. Ester se dozvídá pravdu a opouští Petra. Dominika napravuje škody a musí se omluvit Marice. Marek potřebuje pomoc psychologa. (TV Prima)

O pořadu

česky česky
Drama / Rodinný

V seriálu Zoo jsou hlavními hrdinkami mladá dědička sklářského impéria Sidonie Anna Novotná a chůva v rodině soudce Viktorie „Viki“ Janečková. V hlavních rolích se představí Michaela Pecháčková jako Sidonie a Eva Burešová coby Viki. Tyhle dvě svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za svými vlastními sny. Zatímco Sid místo prestižní školy v Americe uteče za svou láskou a začne, bez vědomí rodičů (které hrají Sabina Laurinová a Marek Taclík) pracovat v zoologické zahradě, Viktorie zase musí vyřešit svůj osobní život a skloubit ho se svou láskou – zpíváním.


(TV Prima)

Tvůrci

Jiří Chlumský

Hrají

Marek Němec, David Gránský, Sára Milfajtová, Denisa Nesvačilová, Štěpán Benoni, Michaela Pecháčková, Jan Kopečný, Šimon Bilina, Eva Salvatore Burešová, Tomáš Klus