Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Porcelánový kůň)
- 00:45 Bolkoviny
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Sama doma
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:10 Bydlení je hra
- 04:40 Pod pokličkou
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ve sklářské huti)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Chvíle pro písničku
- 06:40 Lišáci - Myšáci a Šibeničák
- 07:58 Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
- 08:15 Buchty po ránu
- 08:45 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (2)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Štěstí krále Alfonse
- 14:05 Probuzená skála
- 15:00 Páni kluci
- 16:30 Nemocnice na kraji města (2)
- 17:30 Náves (9)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ pro malíře
- 21:25 168 hodin
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Trojí život
- 00:35 Spartakiádní vrah
- 01:30 Litviněnko (1)
- 02:15 Na hranici tradic (Brněnské podzemí)
- 02:45 Zašlapané projekty (Kontaktní čočky profesora Wichterleho)
- 03:00 Včela
- 03:15 Lašsko?
- 03:40 Babylon
- 08:10 Putování za Franzem Kafkou
- 08:25 Jak cestoval Franz Kafka
- 08:35 Nejmilejší sestra Franze Kafky
- 09:00 Historie.cs (Kdopak by se Kafky bál)
- 09:55 Egypt (2)
- 16:35 V karavanu po Polsku (7)
- 17:05 Křižácké pevnosti víry
- 18:00 Cyklodálky (5)
- 18:30 Nádherná Jižní Korea (1)
- 19:20 Zajímavosti z regionů
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Provaz a kolt
- 21:35 Atentát v Paříži
- 23:35 Jak zachránit Benátky
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Týden v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 04:34 Týden v regionech
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 06:00 Zprávy
- 06:10 Studio ČT24
- 07:00 Zprávy
- 07:05 Regiony ČT24
- 08:00 Zprávy
- 08:31 Věda 24
- 09:00 Zprávy
- 09:05 Politické spektrum
- 10:00 Zprávy v 10
- 10:31 Archiv ČT24
- 11:00 Zprávy
- 11:05 Politické spektrum Speciál
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Otázky Václava Moravce
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy
- 16:03 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:52 Branky, body, vteřiny
- 22:00 Zprávy
- 22:10 Newsroom ČT24
- 23:00 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 01:20 Branky, body, vteřiny
- 03:55 Branky, body, vteřiny
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 06:00 SP ve vodním slalomu 2024 (SP Německo)
- 07:50 Panorama
- 10:30 Primátorky
- 21:35 PLANEO CUP - Pohár mládeže FAČR 2024
- 21:40 Magazín UEFA
- 00:28 Sedm statečných
- 05:17 Jak se staví sen
- 06:00 Lodí přes Kornati
- 06:08 M.A.S.H (52)
- 06:32 M.A.S.H (53)
- 07:04 M.A.S.H (54)
- 07:35 M.A.S.H (55)
- 08:08 M.A.S.H (56)
- 08:40 DERMACOL LOVE DAY 2024
- 08:45 Prima Česko
- 09:19 Prima Svět
- 09:53 Inkognito
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 12:02 Receptář prima nápadů
- 12:59 Libovky Pepy Libického
- 13:33 Zahradník po ruce
- 14:15 Vychytávky Ládi Hrušky
- 14:54 Vychytávky Ládi Hrušky
- 15:32 Polda V (Anděl)
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Pánský klub
- 22:25 Muž s cejchem smrti
- 00:31 Simpsonovi XXVII (Dovolená s Flandersem)
- 00:59 Simpsonovi XXVII (Homer improvizuje)
- 01:28 Simpsonovi XXVII (Nebezpečná zásilka)
- 01:56 Simpsonovi XXVII (Ve vězení dobře, doma nejlíp)
- 02:24 Futurama X (Hra o tóny)
- 02:53 Futurama X (Vražda v Planet Expresu)
- 03:23 Re-play
- 03:58 Ženy ve wrestlingu VIII (Nováčci)
- 05:07 Těžká dřina
- 06:00 Prima Pauza: Partička
- 06:19 Partička
- 06:49 To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (8)
- 07:47 To nejlepší z Top Gearu: Top 41 (9)
- 11:03 Autosalon.tv
- 14:12 Simpsonovi XXVI (Děcka jsou ve při)
- 14:40 Simpsonovi XXVI (Letecký hrdina)
- 15:00 Bumblebee
- 17:27 Futurama X (Rozum a čich)
- 17:55 Futurama X (Mezitím)
- 20:17 Terminátor
- 00:00 Řbitov zviřátek
- 02:17 Lékořicová pizza
- 05:02 Námořní vyšetřovací služba X (Ztraceni v moři)
- 06:09 Příhody Bolka a Lolka
- 06:19 M.A.S.H
- 06:43 M.A.S.H
- 07:08 M.A.S.H
- 11:25 Záměna
- 15:51 S tebou mě baví svět
- 17:46 Rakeťák
- 20:08 Návrh
- 22:21 Sedm statečných
- 04:31 Lásce navzdory (Obětní kohout)
- 05:33 Karolína, domácí kuchařka
- 06:00 Na zámku
- 06:09 Karolína, domácí kuchařka
- 07:47 Sestřičky (Chata je lék)
- 10:35 Receptář prima nápadů
- 11:20 České chaty snů
- 20:06 Vražedný talent
- 21:53 Sestřičky (Výtah, ledovec a klíčenka)
- 23:08 Polda V (Anděl)
- 06:00 Dva ve fraku (Tučňáci na háčku)
- 06:05 Prasátko Peppa IV
- 06:10 Prasátko Peppa IV
- 06:15 7T (7)
- 06:40 Pošťák Pat a inspektor
- 06:55 Ovečka Shaun
- 07:05 Tlapková patrola VI
- 07:30 Studio Kamarád
- 09:00 Draci v hrnci
- 09:20 Dobrodružství Tedyho Stonese
- 10:50 Bob a Bobek na cestách (Nasca)
- 10:55 Operace Jauu!
- 11:25 Zeleňák Norman
- 11:45 AZ kvíz junior
- 14:05 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Glorzlo)
- 14:20 Grace a úžasné stroje II
- 14:35 Ach, ten pokrok! II
- 14:45 Art Ninja
- 15:15 Dračí záchranáři
- 15:40 Dračí záchranáři
- 16:00 Kde je Valda? II
- 16:25 7T (8)
- 16:50 Tlapková patrola VI
- 17:10 Jurský svět: Legenda Isla Nublar
- 17:35 Ovečka Shaun
- 17:45 Pan Tau (2)
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak navštívili poustevníka)
- 18:55 7T (10)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru II (16)
- 19:40 Kiwi a Strit II
- 19:56 Přestávka ve vysílání 19:56-06:00
- 00:30 Kafka Band
- 01:45 Moderní historie britské kinematografie (1)
- 02:50 Ikony Kamila Střihavky
- 03:30 Před půlnocí
- 04:00 Ladí neladí
- 04:25 Terra musica
- 04:50 Muzeum Češko Selo
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Noc na Karlštejně
- 21:15 Písničkář, který nezemřel
- 22:20 Sladké hry minulého leta
- 23:25 Věra Plívová-Šimková
- 01:56 Ráj podle Bryana II (Dny pod psa)
- 03:03 The Voice UK X (17)
- 03:56 The Voice UK X (18)
- 12:38 VIP Prostřeno!
- 13:58 Farmář hledá ženu SK
- 04:01 Čas lásky a třešní (Noc na pláži)
- 05:10 Karolína, domácí kuchařka
- 06:07 S Italem v kuchyni
- 06:43 Nikdo není dokonalý
- 07:52 Columbo (Džungle ve skleníku)
- 16:52 Nikdo není dokonalý
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen
- 22:11 Nikdo není dokonalý
- 23:17 Jak se staví sen
- 01:36 Hlasy zločinu
- 02:33 Prima Svět
- 03:06 Hlavní zprávy
- 04:01 Showtime
- 04:20 Prima Česko
- 04:53 Autosalon.tv
- 06:00 Spáleniště... Příběhy hasičů
- 07:00 Zprávy
- 07:26 Prima Svět
- 08:00 Zprávy
- 08:26 Prima Česko
- 09:00 Zprávy
- 09:23 Prima Svět
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 10:51 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 11:00 Partie Terezie Tománkové
- 11:54 Partie Terezie Tománkové
- 12:59 Partie PLUS
- 13:48 Partie Terezie Tománkové
- 14:50 Partie Terezie Tománkové
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:30 Zprávy z regionů
- 18:00 Zprávy
- 18:14 Showtime magazín
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 20:07 Pozvánka: Spáleniště
- 20:18 Showtime magazín
- 21:00 Zprávy
- 21:30 Krimi zprávy
- 21:40 Prima HISTORIE
- 00:00 Případy detektiva Murdocha XVI (Porcelánový kůň)
- 00:45 Bolkoviny
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Sama doma
- 03:50 Chalupa je hra
- 04:10 Bydlení je hra
- 04:40 Pod pokličkou
- 05:00 Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli (Ve sklářské huti)
- 05:30 Z metropole
- 06:00 Zajímavosti z regionů
- 06:25 Chvíle pro písničku
- 06:40 Lišáci - Myšáci a Šibeničák
- 08:15 Buchty po ránu
- 08:45 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (2)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Štěstí krále Alfonse
- 14:05 Probuzená skála
- 15:00 Páni kluci
- 16:30 Nemocnice na kraji města (2)
- 17:30 Náves (9)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ pro malíře
- 21:25 168 hodin
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Trojí život
- 00:45 Bolkoviny
- 02:15 Sama doma
- 03:50 Chalupa je hra
- 08:15 Buchty po ránu
- 08:45 Polopatě
- 09:40 Kalendárium
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (2)
- 12:00 Otázky Václava Moravce
- 13:00 Zprávy
- 13:05 Štěstí krále Alfonse
- 14:05 Probuzená skála
- 15:00 Páni kluci
- 16:30 Nemocnice na kraji města (2)
- 17:30 Náves (9)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ pro malíře
- 21:25 168 hodin
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Trojí život
- 01:50 Lajna III (8)
- 02:50 Sousedství IV (17)
- 03:20 Výleťák (142)
- 03:25 Ušák Jaromíra Bosáka (69)
- 03:50 Ušák Jaromíra Bosáka (70)
- 12:05 Drahé tety a já
- 13:45 Synové a dcery Jakuba skláře (1)
- 15:00 Superpolicajti z Miami
- 22:00 Muž na míru
- 23:55 Případy detektiva Murdocha VIII (6)
- 00:00 Machři
- 02:15 Zlatá labuť (55)
- 03:50 Jak Honza ke štěstí přišel
- 04:50 Novashopping
- 05:55 Bernieho dobrodružství
- 06:00 Zig a Sharko IV
- 06:15 Monchhichi (20)
- 07:05 Alvin a Chipmunkové (7)
- 07:55 Víkendová Snídaně
- 14:20 Byl jednou jeden polda
- 16:05 Jak se zbavit nevěsty
- 22:50 Střepiny
- 23:25 Jedna mezi oči
- 01:45 Matrix
- 04:15 Můj přítel Monk (Pan Monk a obr Dale)
- 05:05 Poseidon
- 06:50 Beethoven: Velký trhák
- 08:45 Lorax
- 10:20 Trable v ráji
- 12:45 Já, padouch 2
- 14:40 Velký Gatsby
- 17:25 Oheň
- 22:30 Blade
- 04:30 NHL - akce měsíce
- 05:15 Walker, Texas Ranger V (20)
- 06:45 Mistři zastavárny XXII (6)
- 12:40 Válka skladů VII (11)
- 13:40 Survivor Česko & Slovensko III
- 15:35 Souboj Titánů II (3)
- 16:30 Kobra 11 XX (12)
- 18:35 Válka skladů VII (15)
- 19:30 Mistři zastavárny XXII (8)
- 20:30 Riziko
- 22:55 Walker, Texas Ranger V (22)
- 23:55 Kobra 11 XX (12)
- 00:25 Teorie velkého třesku IV (19)
- 02:10 Malý Sheldon III (19)
- 04:10 TELE TELE
- 04:35 Stahovák
- 05:55 Karate ovce (69)
- 06:40 Bakugan: Vzestup Geoganů (5)
- 09:30 Malý Sheldon III (21)
- 11:10 Já, já a zase já (11)
- 12:55 Přátelé IV (7)
- 13:50 Teorie velkého třesku IV (19)
- 15:35 2 $ocky II (17)
- 17:20 Zlatá sedmdesátá IV (8)
- 18:15 Dva a půl chlapa (12)
- 19:10 Malý Sheldon IV (4)
- 20:00 Teorie velkého třesku IV (23)
- 21:40 Přátelé IV (9)
- 22:40 Griffinovi IV (21)
- 03:25 Na lovu
- 04:10 Co na to Češi
- 05:35 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:20 Na lovu
- 07:15 MasterChef Česko VI (3)
- 12:55 MasterChef Česko VI (4)
- 14:10 Grantchester IV (2)
- 20:00 Myšlenky zločince VI (3)
- 20:55 Myšlenky zločince VI (4)
- 21:50 Myšlenky zločince VI (5)
- 22:40 Médium (11)
- 00:45 Nemocnice Chicago Med V (12)
- 01:40 Vyměněné osudy (48)
- 03:10 Čarodějky (14)
- 04:05 Ulice (4280)
- 05:45 Život na jachtě: Středomoří (14)
- 06:50 Život na jachtě: Středomoří II (1)
- 07:40 Pan Selfridge III (3)
- 09:45 Vítejte doma III
- 10:40 Zlatá labuť (55)
- 11:55 Nekonečná láska II (34)
- 16:25 Pan Selfridge III (5)
- 17:25 Pan Selfridge III (6)
- 18:20 Doktorka Quinnová (2)
- 20:15 Přes noc třicítkou
- 01:40 Správy RTVS "N"
- 02:30 Góly - body - sekundy
- 03:00 Neskoro večer
- 04:00 Správy RTVS "N"
- 04:55 Góly - body - sekundy
- 05:15 Počasie
- 05:25 Nebíčko v papuľke
- 05:55 Môj zvierací miláčik: Príbehy z veterinárnej kliniky
- 07:20 Príbehy z čarovnej záhrady
- 07:50 Údolie Muminovcov II (Zimné radovánky)
- 11:55 O 5 minút 12
- 13:05 Občan za dverami
- 17:15 Neskoro večer
- 18:15 Veľkou lyžicou (Ryby z riek)
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 22:05 Hotel Portofino (2)
- 23:00 Volanie démonov
- 01:00 Správy RTVS "N"
- 02:10 Přestávka ve vysílání
- 06:00 Etnografický atlas Slovenska (Odev)
- 07:30 Televíkend
- 08:00 Živá panoráma
- 08:30 Chochmesovci (Na festivale)
- 08:35 Kapura
- 09:25 Farmárska revue
- 09:50 Herbárium (Smrekové výhonky)
- 10:05 Halali
- 16:50 Trochu inak s Adelou
- 18:30 Večerníček (Mimi a Líza "N")
- 19:25 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:40 Zázračný miniateliér
- 00:45 Bolkoviny
- 01:40 Banánové rybičky
- 02:15 Sama doma
- 08:15 Buchty po ránu
- 08:45 Polopatě
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (2)
- 13:05 Štěstí krále Alfonse
- 14:05 Probuzená skála
- 15:00 Páni kluci
- 16:30 Nemocnice na kraji města (2)
- 17:30 Náves (9)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ pro malíře
- 21:25 168 hodin
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Trojí život
- 02:15 Sama doma
- 08:15 Buchty po ránu
- 08:45 Polopatě
- 09:55 Toulavá kamera
- 10:25 Objektiv
- 10:55 My všichni školou povinní (2)
- 13:00 Zprávy
- 15:00 Páni kluci
- 16:30 Nemocnice na kraji města (2)
- 17:30 Náves (9)
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:10 Případ pro malíře
- 21:25 168 hodin
- 21:54 Výsledky losování Šťastných 10
- 21:55 Trojí život
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:55 Správy RTVS "N"
- 05:35 VAT
- 06:05 Správy RTVS "N"
- 11:20 Reportéri
- 11:55 O 5 minút 12 "N"
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:20 O 5 minút 12 "N"
- 03:30 Sejmi prezidenta
- 06:15 Palma
- 10:05 Lassie se vrací
- 11:55 Randění v New Yorku
- 13:35 2 Bobule
- 15:20 Hodina nejistoty
- 16:55 Princezna a bodyguard
- 18:35 Seznam přání
- 20:15 Voyagers - Vesmírná mise
- 22:10 Krásky z Dubaje
- 00:50 Nové bydlení
- 04:30 Krimi
- 04:55 Noviny
- 05:25 Krimi
- 05:50 Noviny
- 06:25 Delukse (Svatba)
- 07:10 Profesionálové II (Vodní krize)
- 14:35 Můj hříšný muž
- 16:50 Na chalupě
- 17:50 Nové bydlení
- 20:20 Prokletý Valentýn
- 22:05 Nahota na prodej
- 00:25 Rodinné prípady
- 01:55 Modré z neba
- 06:00 Televízne noviny
- 06:55 Modré z neba
- 10:10 Aj múdry schybí
- 13:00 Na telo
- 13:50 Susedia (Veľká noc)
- 14:25 Susedia (Prsteň)
- 15:00 Susedia (Posteľ)
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Survivor
- 21:40 Survivor
- 22:45 Rodinné prípady
- 23:30 Rodinné prípady
- 01:50 Uspořádejte si svůj život III (3)
- 02:50 Zahrady snů (1)
- 12:25 Na chalupě – Austrálie II (2)
- 13:15 Markéta na trhu (2)
- 13:40 Netradiční bydlení? III (8)
- 14:30 Luxusní domy III (5)
- 15:00 Luxusní domy III (6)
- 15:25 Dům snů (20)
- 16:10 Zahrady snů (2)
- 16:35 Uspořádejte si svůj život III (4)
- 17:40 Utajený šéf – USA X (8)
- 22:40 Nejlepší strava na světě (2)
- 23:40 Bohatí a chudí III (2)
- 00:05 Dej mi své jméno
- 02:15 Papežův vymítač
- 03:55 Věznice 77
- 07:30 Opilí láskou
- 09:05 Zakladatel
- 12:55 Dobrý člověk
- 15:00 Flash
- 17:25 Duna
- 20:00 Duna: Část druhá
- 22:45 Gaga Chromatica Ball
- 00:15 Spy/Master (2)
- 02:10 Superbad
- 06:00 Junioři
- 07:35 Záhada Hannah Swensenové: Mrkvový dort
- 10:50 Black Adam
- 14:15 Sociální síť
- 16:15 Fantastický pan Lišák
- 17:40 Tři Kristové
- 20:15 Dánská dívka
- 22:15 Ex Machina
- 00:10 V moci hvězd II (Loučení se svobodou)
- 00:35 Apokalypsa v Hollywoodu
- 02:20 Wanted
- 06:00 Cable Guy
- 07:35 Teorie všeho
- 09:40 Madeleine Collins
- 11:25 Úžasný Mauric
- 13:00 Malý Sheldon VII (1)
- 13:20 Malý Sheldon VII (2)
- 14:15 Útok na Bílý dům
- 18:50 Rod draka (5)
- 19:50 Rod draka (6)
- 21:00 Spy/Master (3)
- 21:50 Bojovník III (3)