Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:40 Na forbíně TM
- 01:20 Lesní školka
- 01:45 Pizza z pece
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 01:00 Ve víně je vražda (2)
- 02:45 Historie.cs
- 03:40 Ta naša kapela
- 04:35 Vila Sibiř
- 04:55 Postřehy odjinud (Vietnam očima Petra Voldána)
- 05:00 Babylon
- 05:30 Křesťanský magazín
- 05:59 Dobré ráno
- 16:15 Výborná SHOW
- 17:00 Kouzlo Velké Británie (Domy a sídla)
- 17:55 V karavanu po Polsku (6)
- 20:00 Tělo mého nepřítele
- 22:05 Zlatá šedesátá (Jan Kačer)
- 23:05 Nikdo se nebude smát
- 00:00 Zprávy
- 00:07 Předvolební debata
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 TCL V Repre
- 13:55 PLANEO CUP - Pohár mládeže FAČR 2024
- 16:05 Golf Time
- 16:20 Touchdown
- 16:35 Box ČR 2024 (Ostrava - Ústí nad Labem)
- 17:20 Dohráno MOL Cup
- 17:50 1. Futsal liga 2023/2024 (SK Interobal Plzeň - FK Chrudim)
- 00:01 Ano, šéfe!
- 01:11 Policie v akci
- 03:15 Policie Hamburk IX (Kolaps)
- 04:26 Closer: Nové případy (Občanské zatčení)
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:07 M.A.S.H (31)
- 07:40 M.A.S.H (32)
- 08:12 M.A.S.H (33)
- 08:45 M.A.S.H (34)
- 09:18 Zoo (Plán B)
- 14:36 Policie v akci
- 15:36 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Máme rádi Česko
- 22:10 Máme rádi Česko
- 23:55 Ano, šéfe!
- 00:26 Simpsonovi XXVI (Simpsorama)
- 00:54 Simpsonovi XXVI (Učitel mučitel)
- 01:23 Simpsonovi XXVI (Kapela otců)
- 01:52 Futurama IX (Rozvod po mutantsku)
- 02:21 Futurama IX (Ostudový dotek)
- 02:51 Nezvěstná (5)
- 03:59 Ženy ve wrestlingu VIII (32)
- 05:00 Autosalon.tv
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 Partička
- 06:43 Autosalon.tv
- 07:41 Těžká dřina
- 20:15 Ten nejlepší
- 22:58 Poslední minuty na Zemi
- 01:41 Transformers
- 04:46 Námořní vyšetřovací služba IX (Oheň)
- 05:41 Příhody Bolka a Lolka
- 06:00 Bolek a Lolek (Indiánská trofej)
- 06:09 M.A.S.H
- 06:34 M.A.S.H
- 07:53 Námořní vyšetřovací služba IX (Hrátky s ohněm)
- 08:49 Holky z kalendáře
- 12:47 Naše rodinná svatba
- 14:56 Dech života
- 17:46 Servírka
- 20:08 Zakleté pírko
- 22:05 Univerzální voják: Znovuzrození
- 23:54 Vybíjená
- 04:41 Lásce navzdory (Damla zasahuje)
- 05:42 Na zámku
- 06:00 Karolína, domácí kuchařka
- 06:26 Prostřeno!
- 07:23 Sestřičky (Mateřské znaménko)
- 10:08 Prostřeno!
- 10:54 Ano, šéfe!
- 23:12 Zoo (Plán B)
- 06:00 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Sváteční dort)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Dobré vibrace)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (4)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:25 Strýček Tonton (Mluvím francouzsky)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Dokonalá smaženka)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Hej, Hafí! III
- 09:55 Leo, strážce přírody
- 10:20 Lístku, leť!
- 10:40 Sportující zvířata
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hýbánky s písmenky (Fenek)
- 11:00 Draci v hrnci
- 11:20 Bob a Bobek na cestách (Poklad Aztéků)
- 11:40 Včelka Mája
- 12:05 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Čtyři uši na mezi (Jak se zase našli)
- 12:45 Pohádky Boženy Němcové
- 12:55 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Sváteční dort)
- 13:00 Tyjo! To je paráda!
- 13:25 Power Players
- 13:35 Power Players
- 13:50 Krtek ve městě
- 14:20 Hubert a Takako
- 14:25 Hubert a Takako
- 14:40 Už tam budem?
- 15:05 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (4)
- 15:30 Wifina
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:10 Operace Jauu!
- 16:40 DVA3 (Horské dráhy v Minecraftu)
- 16:55 Terčin zvířecí svět
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Kakadu)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak byl sám)
- 18:55 7T (1)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (7)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:54 Přestávka ve vysílání 19:54-06:00
- 00:40 ArtZóna
- 01:35 Kanadská soda IX (5)
- 02:00 Příběhy rockových písní (Alice Cooper)
- 02:45 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 03:05 Terra musica
- 03:35 Jak se bydlí s historií
- 04:00 Podzemí
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Ikony Kamila Střihavky
- 20:45 Hoteliér
- 05:02 Karolína, domácí kuchařka
- 05:34 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:08 S Italem v kuchyni
- 06:44 Křižovatky života (Pěstounská rodina bojuje s úřady)
- 07:48 Columbo (Popel popelu)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:58 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:12 Pípšoubazar
- 23:17 Jak se staví sen
- 01:00 360⁰
- 01:33 Svět financí s Trinity Bank
- 02:13 Hlasy zločinu (Methanolová kauza)
- 08:01 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:34 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:40 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Co Čech, to trenér!
- 14:00 Zprávy
- 14:15 Prima Česko
- 15:00 Zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:26 Zprávy z regionů
- 17:35 Prima MĚSTO
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:26 Pozvánka: Spáleniště
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:10 Co na to vaše peněženka
- 21:00 Zprávy
- 21:22 Pozvánka: Co Čech, to trenér! MS hokej (od 10. 5.)
- 21:30 360⁰
- 21:59 360⁰
- 04:32 Velcí a malí: Extrémy přírody
- 05:39 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:20 Tajemství pravěkých obrů (Gorily a lenochodi)
- 07:20 Koně a my
- 01:20 Lesní školka
- 01:45 Pizza z pece
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 01:20 Lesní školka
- 02:15 Dobré ráno
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:05 Polopatě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 01:45 Vražedná čísla IV (16)
- 02:35 Sousedství IV (6)
- 03:15 Ušák Jaromíra Bosáka (202)
- 03:45 Ušák Jaromíra Bosáka (53)
- 04:05 Ušák Jaromíra Bosáka (54)
- 04:25 Proměny víkendových domů (9)
- 05:10 Zahradní proměny VI (32)
- 06:00 Výleťák (231)
- 06:10 Moje místa (Jan Měšťák)
- 07:15 Případy detektiva Murdocha VII (15)
- 22:20 Equilibrium
- 00:45 Kriminálka Miami VI (Vysoká hra)
- 01:45 Kriminálka Anděl II (Legionář)
- 03:00 Ulice (4709)
- 04:05 Víkend
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:45 Ulice (4709)
- 09:50 Specialisté (Popáleniny)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Expedice: Džungle
- 23:05 Zúčtování
- 00:40 Zrození legendy
- 02:55 Annabelle se vrací 3
- 04:40 Dům na pláži
- 06:05 Taková normální rodinka
- 10:10 Neodolatelný
- 12:10 Malé ženy
- 14:50 Beethoven 5
- 16:35 Alvin a Chipmunkové 3
- 18:10 Rivalové
- 20:00 Já, padouch
- 01:15 Svět motorů (46)
- 01:55 Pomozte autům: 7denní výzva (1)
- 05:55 Strážci hranic: Kanada II (13)
- 06:35 Mistři zastavárny XXI (17)
- 07:30 Svět motorů (46)
- 08:25 Pomozte autům: 7denní výzva (1)
- 09:25 Kobra 11 XIX (8)
- 12:30 Válka skladů VI (19)
- 16:25 Kobra 11 XIX (10)
- 18:35 Válka skladů VI (21)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (19)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (17)
- 21:25 Pomozte autům VII (1)
- 22:25 Tipsport Extraliga Season Review
- 23:40 Kobra 11 XIX (10)
- 00:35 Teorie velkého třesku III (6)
- 02:20 Malý Sheldon II (22)
- 02:40 Malý Sheldon III (1)
- 04:00 TELE TELE
- 05:15 Karate ovce (39)
- 05:55 Bakugan (22)
- 06:05 Přátelé III (14)
- 07:00 2 $ocky VI (22)
- 08:50 Malý Sheldon III (5)
- 10:25 Susedia IX (23)
- 11:50 Dva a půl chlapa XII (8)
- 12:45 Přátelé III (14)
- 13:40 Teorie velkého třesku III (6)
- 15:25 2 $ocky (5)
- 18:10 Dva a půl chlapa XII (10)
- 19:05 Malý Sheldon III (7)
- 20:00 Teorie velkého třesku III (10)
- 21:45 Přátelé III (16)
- 22:40 Griffinovi IV (3)
- 03:55 Na lovu
- 04:35 Riskuj!
- 05:50 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:35 Na lovu
- 07:30 MasterChef Česko V (20)
- 12:40 MasterChef Česko V (21)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Grantchester II (6)
- 22:50 Médium (Odklad a nevyhnutelnost)
- 23:45 Grantchester II (6)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med V (3)
- 01:30 Vyměněné osudy (34)
- 03:00 Gilmorova děvčata VII (Šťastnou cestu)
- 03:40 Čarodějky (1)
- 04:30 Ulice (4271)
- 06:05 Život na jachtě IX (11)
- 08:05 Čarodějky (5)
- 09:55 Oteckovia (160)
- 11:55 Nekonečná láska II (20)
- 16:25 Vyměněné osudy (40)
- 18:20 Čarodějky (7)
- 20:15 Nekonečná láska II (23)
- 21:10 Nekonečná láska II (24)
- 05:00 Přestávka ve vysílání
- 07:00 Sportovní noviny
- 18:40 NHL News
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 01:50 Góly - body - sekundy
- 02:15 Vraždy na Mont-Saint-Michel
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:05 Občan za dverami
- 05:30 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 08:30 Neposlušní
- 10:00 Na krok od neba (Útek 1/2)
- 11:00 Duel
- 11:30 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 14:00 Veľkou lyžicou (Divina)
- 15:00 Don Matteo (Kyberšikana)
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Bez batožiny (Mexiko - história)
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Obrázky smrti)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Milujem Slovensko
- 21:55 Cestou necestou (Goa)
- 22:25 Salvador
- 00:15 Správy RTVS "N"
- 01:05 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:05 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:25 Jurošík
- 06:35 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 12:00 Živá panoráma
- 12:30 SK dejiny (Vojna a mier v 20. storočí)
- 04:45 Hobby naší doby
- 05:15 Černé ovce
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:05 Losování Sportky a Šance
- 20:25 Doktor Martin 2 (3)
- 21:20 Všechnopárty
- 00:40 Na forbíně TM
- 05:30 Události v regionech
- 12:30 Sama doma
- 16:05 Polopatě
- 17:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 17:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 04:00 Správy RTVS z regiónov
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 11:30 Interview :24
- 12:00 Správy RTVS
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 21:25 Týždeň v ekonomike
- 23:25 Počasie
- 06:10 Upír junior
- 12:55 Příšerákovi 2
- 14:50 Jednoduše svatba!
- 16:30 Lhář na plný úvazek
- 18:10 Milionový závod
- 20:15 Super-Blb
- 21:50 Ztracen na Aljašce
- 23:45 Slídil
- 01:10 Policisté v akci
- 02:00 Policisté v akci
- 02:45 Soudní síň - nové případy (Společenský živel)
- 03:40 Soudní síň (Udělal jsi mi dítě)
- 10:55 První oddělení II
- 11:50 Soudní síň (Jen se spolu trápíme)
- 12:50 Soudní síň (Tyran)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Ochránci (Maniodeprese)
- 20:20 Žena za pultem (Příběh šéfova syna)
- 21:25 Muž z Londýna
- 01:55 Partička
- 03:15 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:25 Varte s nami
- 08:35 Susedia (Mikuláš)
- 09:05 Susedia (Darčeky)
- 09:40 Svokra
- 10:40 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Ruža pre nevestu II
- 22:50 Farma
- 12:15 Dům snů VI (7)
- 13:10 Zahradníkův svět X (17)
- 19:20 Dům snů VI (8)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (16)
- 21:10 Dům snů VII (15)
- 22:00 Posedlost
- 23:30 Útěk do Mexika
- 15:25 Před kamerou XXI (21)
- 17:50 Sázka na nejistotu
- 20:00 Pravá ruka pomsty
- 21:55 Prci, prci, prcičky: Školní sraz
- 23:50 Přízrak
- 00:45 International
- 06:00 Meg 2: Příkop
- 09:30 Teorie všeho
- 11:35 Průměrňákovi IX (15)
- 11:55 Průměrňákovi IX (16)
- 19:30 Hotel Transylvánie 2
- 00:10 V krizi
- 02:45 Veliká II (3)
- 07:35 Wonka
- 14:30 Andělé a démoni
- 19:10 Banshee II (9)
- 20:00 Banshee II (10)
- 21:00 Jeho temné esence (1)
- 21:55 Jeho temné esence (2)
- 22:50 Jeho temné esence (3)
- 23:45 Jeho temné esence (4)
- 06:00 Extrémní kuponové slevy (Amanda a Jess)
- 06:30 Smallville (Kyborg)
- 07:30 Smallville (Hypnóza)
- 10:30 Její alibi
- 12:20 Smallville (Prázdnota)
- 13:15 Smallville (Křehká duše)
- 20:00 Alice už tu nebydlí
- 22:05 Uklízečka (Díl 5)
- 23:00 Uklízečka (Díl 6)
- 23:55 Velká středa
- 00:20 Pád Bílého domu
- 02:15 Bez soucitu
- 03:45 Poslední polda (13)
- 04:30 Bloodrayne: třetí říše
- 06:00 Ostrov pokladů
- 08:00 Fanfán Tulipán
- 12:25 Duše jako kaviár
- 14:40 Poslední polda II (1)
- 15:35 Dárce
- 17:45 Assassin’s Creed
- 20:05 Dlouhá noc: Přežití
- 22:00 Tokarev
- 04:25 Hodvábna cesta (5)
- 04:55 Storočie v obrazoch (1)
- 05:55 Vnútri Buckinghamského paláca (1)
- 07:45 Svetová lodná doprava (5)
- 08:40 Doslova
- 12:20 Mimoriadné lietadlá (1)
- 14:55 Téma (139)
- 16:35 Dlhá cesta k vojne (2)
- 17:40 Hindenburg (1)
- 19:30 Doslova
- 22:45 Neúčinné antibiotiká (1)
- 23:35 Hitler a Nemecko (3)
- 00:35 Moje zprávy
- 00:50 VIP svět
- 01:00 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 01:45 Na plac!
- 02:30 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:15 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 22:25 Doktorka Kellerová (8)
- 23:50 Cyranův poloostrov (20)
- 03:55 Ostříháno
- 04:30 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:40 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:25 Intim s Heidi Janků
- 00:50 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Pašák (8)
- 22:10 El Chapo (9)
- 23:20 El Chapo II (1)
- 09:30 Teleshopping
- 11:30 Pozor vlak
- 12:45 Teleshopping
- 15:00 Teleshopping
- 22:35 Život s Ivetou a Marcelou
- 23:15 Michael V. Show
- 05:20 Totalcar III (10)
- 15:35 Profil zločinu V (6)
- 16:35 Profil zločinu V (7)
- 17:30 Tým SEAL V (6)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (14)
- 21:00 Bez úniku
- 17:45 Ztracený svět III (7)
- 18:40 Ztracený svět III (8)
- 19:40 MacGyver (17)
- 20:35 MacGyver (18)
- 21:30 Hvězdná brána: Atlantida III (9)
- 23:20 Ztracený svět III (7)