Banshee

Banshee

S02E10 - Kulky a slzy

24.5. 20:00
HBO 3
60 minut
2014
Akční / Krimi / Drama

Závěrečná epizoda druhé řady. Lucase a Carrie dohánějí bolestné vzpomínky až tam, odkud není návratu. Připravují se na největší souboj svého života, v němž stanou proti pomstychtivému Rabbitovi a jeho nelítostným žoldákům. Oddaná Rebecca mezitím v Banshee čeká na Proctorovův návrat domů.(HBO Europe)

Více informací

Podobné tituly

Nikdy neříkej sbohem
Vlk
Kung Fu: Legenda pokračuje

O pořadu

česky, anglicky
2014
Akční / Krimi / Drama

Banshee je malé mesto v Pennsylvánii, v blízkosti ktorého žijú Amiši. Hlavným hrdinom seriálu je práve prepustený tajomný zločinec a expert bojových umení Lucas Hood (Antony Starr), ktorý sa vydáva za zavraždeného šerifa. Do role muža zákona vkladá svojský prístup k spravodlivosti a zároveň sa snaží o to, aby mu výklad zákonov pomohol dosiahnuť jeho vlastné záujmy.(nessbeal)

Tvůrci

Greg Yaitanes

Hrají

Ivana Milicevic, Geno Segers, Željko Ivanek, Ulrich Thomsen, Matt Servitto, Ben Cross, Julian Sands, Lili Simmons, Demetrius Grosse, Frankie Faison, Hoon Lee, Anthony Ruivivar, Joseph Gatt, Reg E. Cathey, Jesica Ahlberg, Trieste Kelly Dunn, Rus Blackwell, Antony Starr, Christos Vasilopoulos, Gregory Korostishevsky, Eddie Cooper, Ricky Russert, Özgür Teke, Suparna Thies