Banshee

Banshee

S02E10 - Kulky a slzy

24.5. 20:00
HBO 3
60 minut
2014
Akční / Krimi / Drama

Závěrečná epizoda druhé řady. Lucase a Carrie dohánějí bolestné vzpomínky až tam, odkud není návratu. Připravují se na největší souboj svého života, v němž stanou proti pomstychtivému Rabbitovi a jeho nelítostným žoldákům. Oddaná Rebecca mezitím v Banshee čeká na Proctorovův návrat domů.(HBO Europe)

Více informací

Epizody

Řada 4
S04E07

Jiná pravda

7.6. 19:05, HBO 3, 50 minut

Jiná pravda

Lucas a Brock se v obavách o bezpečí Dawsonové rozhodnou vynaložit veškeré úsilí na dopadení Bodea. Bratrstvo se chystá vstoupit do války s Proctorem a Kurt se snaží dostat Maggie na bezpečné místo, zatímco Calvin si vybíjí své frustrace v kanceláři. Job si vyrovná účty s Leem Fitzpatrickem, svým nepřítelem z tábora Genoa.(HBO Europe)

S04E08

Requiem

7.6. 19:55, HBO 3, 65 minut

Requiem

Ve chvíli, kdy se rozhodne opustit Banshee, Lucas zjistí, že případ vraždy, který už považoval za uzavřený, se ve skutečnosti znovu otevírá. Proctor se po napjaté konfrontaci s Calvinem a Bratrstvem snaží dotáhnout svou dohodu s Kolumbijci do konce. Carrie plánuje poslední akt pomsty. Budoucnost Banshee je nejistá a Brock požaduje po Bunkerovi loajalitu.(HBO Europe)

Podobné tituly

Podezíravá mysl

O pořadu

česky, anglicky
2014
Akční / Krimi / Drama

Banshee je malé mesto v Pennsylvánii, v blízkosti ktorého žijú Amiši. Hlavným hrdinom seriálu je práve prepustený tajomný zločinec a expert bojových umení Lucas Hood (Antony Starr), ktorý sa vydáva za zavraždeného šerifa. Do role muža zákona vkladá svojský prístup k spravodlivosti a zároveň sa snaží o to, aby mu výklad zákonov pomohol dosiahnuť jeho vlastné záujmy.(nessbeal)

Tvůrci

Greg Yaitanes

Hrají

Ivana Milicevic, Geno Segers, Željko Ivanek, Ulrich Thomsen, Matt Servitto, Ben Cross, Julian Sands, Lili Simmons, Demetrius Grosse, Frankie Faison, Hoon Lee, Anthony Ruivivar, Joseph Gatt, Reg E. Cathey, Jesica Ahlberg, Trieste Kelly Dunn, Rus Blackwell, Antony Starr, Christos Vasilopoulos, Gregory Korostishevsky, Eddie Cooper, Ricky Russert, Özgür Teke, Suparna Thies