Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:10 Gejzír
- 00:45 Hobby naší doby
- 01:10 Na cestě po Bay of Plenty
- 01:40 Manéž Bolka Polívky
- 02:50 Banánové rybičky
- 03:20 Velký jarní úklid
- 03:45 Přes nový práh
- 04:10 Buďte pozdraven, pane Jouda!
- 05:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Otec Brown X (Had uvnitř)
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (3)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Na cestě po severní Tanzánii
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (8)
- 21:20 Reportéři ČT
- 01:05 Konec války v barvě (1)
- 01:55 Žiješ jenom 2x (5)
- 02:20 Čaj pro třetího
- 02:45 Nastavit druhou tvář
- 03:15 Designtrend
- 03:30 Kamarádi z Neratova
- 03:55 Taneční chodníčky
- 04:20 Před půlnocí
- 04:45 Na moll
- 05:30 Klíč
- 05:59 Dobré ráno
- 10:35 Egypt, věčné kouzlo
- 11:35 Babylon
- 18:25 Evropa dnes (Oheň a led - národní park Vatnajökull)
- 18:55 Vysílací čas vyhrazený pro kandidující politické strany, politická hnutí a koalice
- 19:15 Československý filmový týdeník 1974 (1515)
- 19:25 Jak se žije trampům podle Věry Chytilové
- 19:40 Postřehy odjinud (Maďarsko očima Víta Pohanky)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Hatari!
- 22:40 Divoch
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Poslední rozloučení s Vlastimilem Harapesem
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Studio ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 90′ ČT24
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:30 Interview ČT24
- 10:40 Hokej v 10 minutách
- 10:50 Dohráno
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 12:55 EURO U17 2024 Kypr (Česko - Srbsko)
- 20:05 Touchdown
- 20:20 Box ČR 2024 (Ostrava - Ústí nad Labem)
- 21:05 Studio Time Out
- 22:10 Magazín UEFA
- 22:40 Balkan Poker Circuit
- 00:23 Univerzální voják: Znovuzrození
- 02:30 Modlitba lovce
- 04:18 Jak se staví sen
- 05:20 Rozpal to, šéfe!
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:06 M.A.S.H (38)
- 07:37 M.A.S.H (39)
- 08:09 M.A.S.H (40)
- 08:41 M.A.S.H (41)
- 09:14 Temný Kraj (Zjevení 1/2)
- 14:33 Policie v akci
- 15:32 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:58 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Hořký svět (Dědictví)
- 21:35 Česko na grilu
- 23:02 Tátové na tahu (13)
- 04:20 Futurama IX (Hon na robolišku)
- 04:49 Ženy ve wrestlingu VIII (35)
- 06:00 Příhody Bolka a Lolka
- 06:09 Těžká dřina
- 06:34 Autosalon.tv
- 07:24 Prima Partička
- 20:16 Prima Partička
- 21:19 Mikýřova hysteorie českých dějin
- 22:01 Nezvěstná (7)
- 23:00 Re-play
- 23:27 Simpsonovi XXVI (Šikanátor)
- 23:51 Simpsonovi XXVI (Matleti ze Springfieldu)
- 00:47 Poslední minuty na Zemi
- 02:47 Transformers
- 10:08 Jít za svým snem
- 11:58 Gulliverovy cesty
- 13:41 Utopenec na útěku
- 17:22 Duch
- 20:08 Záměna
- 22:30 Mrtvá hlídka
- 04:36 Lásce navzdory (Vysněné svatební šaty)
- 05:37 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:08 Karolína, domácí kuchařka
- 06:34 Prostřeno!
- 07:31 Sestřičky (Kdo je tady hvězda?)
- 10:17 Prostřeno!
- 11:10 Ano, šéfe!
- 12:20 Anděl smrti
- 23:12 Česko na grilu
- 06:00 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Vaječná omeleta s třešněmi)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Jarní záležitost)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (5)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Medvídkova poradna
- 09:15 Michalovy nálady
- 09:20 Tuláček
- 09:25 Strýček Tonton (To je moje, to je tvoje)
- 09:35 Remy a Fů
- 09:45 Příliv pokladů
- 09:55 Hej, Hafí! III
- 10:00 Leo, strážce přírody
- 10:10 Zvířecí televize
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hýbánky s písmenky (Kakadu)
- 11:00 Pan Hračička
- 11:20 Ava Riko Teo
- 11:25 Když Bitz a Bob kutí
- 11:40 Včelka Mája
- 11:50 Divočina
- 12:00 Bing
- 12:10 Sovík zvaný Otík
- 12:15 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:30 Michal chrání přírodu
- 12:35 Madla a Ťap (Jak byli na výletě)
- 12:45 Pohádky Boženy Němcové
- 12:55 Dobré chutnání, Vaše lordstvo (Vaječná omeleta s třešněmi)
- 13:05 Věda je zábava II
- 13:30 Power Players
- 13:40 Power Players
- 13:50 Cestohrátky
- 14:05 Občanka
- 14:20 Hubert a Takako
- 14:30 Bludiště
- 15:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (5)
- 15:20 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Skřéťa)
- 15:35 Kreslíme s Willem a jeho vypravěči (Glorzlo)
- 15:45 Pruhovaní kamarádi
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:05 Planeta YÓ
- 16:11 Superhrdinové
- 16:27 Čvacht
- 16:40 Medvídkova poradna
- 16:55 Michalovy nálady
- 17:00 Tuláček
- 17:05 Cvičíme se Sportíkem
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:45 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Madla a Ťap (Jak se ztratili)
- 18:55 7T (4)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (10)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:30 Rivalové v umění (3)
- 01:25 Kanadská soda IX (6)
- 01:50 Emoce v umění (21)
- 02:45 Rituály Srí Lanky
- 03:05 Crescendo
- 04:00 Čtenářský deník
- 04:15 Terra musica
- 04:40 Neplavcům vstup zakázán?
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 Mezi Kroměříží a Vídní
- 21:10 Doteky francouzské hudby v Praze
- 05:01 Karolína, domácí kuchařka
- 05:33 Na zámku
- 06:06 Nikdo není dokonalý
- 06:56 Křižovatky života (Rodina na útěku)
- 14:44 Sestřičky (Ženská řešení)
- 15:56 Ošklivka Katka (Spiknutí)
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:11 Show Jana Krause
- 23:16 Jak se staví sen
- 00:16 Partie Terezie Tománkové
- 01:30 Partie PLUS
- 02:34 Showtime magazín
- 03:20 Hlavní zprávy
- 04:16 360⁰
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:59 Nový den
- 07:56 Pozvánka: Prima MĚSTO (jaro - podzim)
- 08:04 Nový den
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:36 Zprávy Plus
- 10:52 Pozvánka: Supervolební rok 2024 (do 9. 6.)
- 11:00 Zprávy
- 11:34 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Zprávy Plus
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 14:44 Interview PLUS (Lada Šmolková)
- 15:00 Zprávy
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:27 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:35 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Poslední rozloučení s Vlastimilem Harapesem
- 21:00 Zprávy
- 21:30 360⁰
- 22:26 Danuše Nerudová
- 23:00 Zprávy
- 23:48 360⁰
- 04:37 Hrůzostrašná přistání
- 05:40 Ptačí říše
- 06:00 Ptačí říše
- 06:11 Hausbót Petra Horkého (Zahi Hawass)
- 06:36 Zabijáci v divočině (Nemoci)
- 07:27 Příběh šesti světadílů (Jižní Amerika)
- 20:02 Prima Česko
- 20:36 Prima Svět
- 21:10 Odhalené Jordánsko (Jih)
- 00:45 Hobby naší doby
- 01:10 Na cestě po Bay of Plenty
- 01:40 Manéž Bolka Polívky
- 02:50 Banánové rybičky
- 03:20 Velký jarní úklid
- 05:00 Bydlet jako... na tajném místě
- 05:30 Zajímavosti z regionů
- 05:59 Studio 6
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (3)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Na cestě po severní Tanzánii
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (8)
- 21:20 Reportéři ČT
- 00:10 Gejzír
- 00:45 Hobby naší doby
- 01:10 Na cestě po Bay of Plenty
- 01:40 Manéž Bolka Polívky
- 03:20 Velký jarní úklid
- 05:59 Studio 6
- 09:45 Chvíle pro písničku
- 10:00 168 hodin
- 10:35 Doktor Martin 2 (3)
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Na cestě po severní Tanzánii
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Stíny v mlze II (8)
- 21:20 Reportéři ČT
- 00:50 Případy detektiva Murdocha VII (17)
- 01:50 Případy detektiva Murdocha VII (18)
- 02:40 TaJeMno V (13)
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (59)
- 03:55 Ušák Jaromíra Bosáka (60)
- 04:20 Proměny víkendových domů II (2)
- 05:10 Zahradní proměny VI (35)
- 06:00 Sousedství II (2)
- 06:20 Moje místa (Jiří Strach)
- 07:25 Případy detektiva Murdocha VII (18)
- 01:20 Kriminálka Miami VI (Vražda v tunelu)
- 02:25 Superlov
- 03:35 Na vaší straně
- 04:20 Střepiny
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 20:20 Specialisté (Pod povrchem)
- 21:25 Specialisté (Krevní pouto)
- 22:30 Víkend
- 23:10 Kriminálka Las Vegas V (Proměny)
- 05:45 Vzpomínky na Afriku
- 05:50 Vzpomínky na Afriku
- 10:35 Mezi námi zvířaty
- 12:15 Otcové a dcery
- 14:35 Rivalové
- 16:30 Croodsovi: Nový věk
- 18:25 Prázdniny pro psa
- 20:00 Spiknutí