Cambia el día actual del programa
¿Quieres ver eventos anteriores o futuros?
Cambiar fecha
- 00:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:45 Vinorodé břehy Sáry (7)
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 01:55 Přes nový práh
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Na cestě po Bay of Plenty
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Láska je láska
- 21:55 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 02:00 Ruiny: Historie současného válčení
- 03:35 K plnosti života
- 04:05 Diskriminace z důvodu věku
- 04:30 Krásy evropského pobřeží (Napněte všechny plachty)
- 04:40 Javorníček pod stanem
- 05:30 Cyklodálky (3)
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Poslední ráje na Zemi - Galapágy
- 09:25 Výborná SHOW
- 10:15 Medvědi z Aljašky
- 11:10 Skutečný neandertálec
- 12:00 Babylon
- 12:30 Nedej se (Proč umírají ptáci?)
- 12:49 Občanské noviny (Jeden za všechny, všichni za jednoho)
- 12:55 Slon africký, Tanzánie
- 13:25 Divoká tvář Thajska (1)
- 18:05 Egypt, věčné kouzlo
- 19:00 Cyklotoulky
- 19:10 Křesťanský magazín
- 19:40 Postřehy odjinud (Maďarsko očima Víta Pohanky)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 22:20 Egypt (1)
- 23:15 Ve víně je vražda (2)
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Události v regionech
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Události v regionech
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:04 Zprávy
- 13:07 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Předpověď počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Fokus Václava Moravce
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 04:55 Volejbalový magazín
- 05:15 Magazín UEFA
- 05:45 Branky, body, vteřiny
- 06:00 MS v ledním hokeji mužů 2024 Česko (Hokej: Velká Británie - Norsko)
- 07:55 Panorama
- 08:40 Archiv D: Sport 1976
- 11:05 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 11:55 #ProHokejJakyJe
- 00:08 Receptář prima nápadů
- 00:55 Policie v akci
- 01:56 Policie Hamburk IX (Schopnost empatie)
- 02:56 Policie Hamburk IX (Pes a kočka)
- 05:09 Libovky Pepy Libického
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 07:03 M.A.S.H (22)
- 07:27 M.A.S.H (23)
- 07:59 M.A.S.H (24)
- 08:30 M.A.S.H (25)
- 09:02 M.A.S.H (26)
- 09:35 Lež na pláži (Nový začátek)
- 14:38 Policie v akci
- 15:37 Ano, šéfe!
- 16:45 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Amputace)
- 21:40 7 pádů Honzy Dědka
- 22:56 7 pádů Honzy Dědka
- 04:33 Autosalon.tv
- 05:40 Bolek a Lolek (Král pralesa)
- 06:00 Těžká dřina
- 06:26 Partička L
- 07:38 Fotr na tripu VII
- 08:21 Top Gear: Polární speciál
- 09:28 To nejlepší z Top Gearu (3)
- 20:12 Partička L
- 21:34 Vandráci (6)
- 00:42 Vodní svět
- 03:39 Námořní vyšetřovací služba IX (Vyděrač)
- 11:01 Twilight sága: Zatmění
- 15:23 Sopka
- 17:29 Nádech pro lásku
- 20:08 Rituál
- 04:45 Lásce navzdory (Důvěra)
- 05:45 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:17 Libovky Pepy Libického
- 06:32 Prostřeno!
- 07:29 Sestřičky (Krtek)
- 10:17 Prostřeno!
- 11:02 Ano, šéfe!
- 22:00 Sestřičky (Ženská řešení)
- 23:12 Lež na pláži (Nový začátek)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Hra na výzvy)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola VI
- 07:00 Nicky, Ricky, Dicky a Dawn (1)
- 07:20 Prasátko Peppa IV
- 07:25 Když Bitz a Bob kutí
- 07:35 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Bing
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Ty Brďo! (Sport)
- 09:25 Strýček Tonton (Pomoc!)
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Pozorování bouřky)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 10:00 Ve vodě to žije!
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Sportující zvířata
- 11:05 Pan Hračička
- 11:25 Ava Riko Teo
- 11:30 Když Bitz a Bob kutí
- 11:45 Včelka Mája
- 11:55 Divočina
- 12:05 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:35 Michal chrání přírodu
- 12:50 Pohádky Boženy Němcové
- 13:10 Grace a úžasné stroje II
- 13:20 Ach, ten pokrok!
- 13:35 Power Players
- 13:45 Power Players
- 16:00 Jasmine a Jambo
- 16:10 Planeta YÓ
- 16:17 Superhrdinové
- 16:45 Ty Brďo! (Mléko)
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Piští myška v pastičce)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:10 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Čtyři uši na mezi (Jak si vyčítali)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (27)
- 19:15 Tučňáci z Madagaskaru II (4)
- 19:40 Příšerka Molly
- 19:45 Pohádky Boženy Němcové
- 19:53 Přestávka ve vysílání 19:53-06:00
- 02:00 Emoce v umění (21)
- 02:55 Čtenářský deník
- 03:10 Terra musica
- 03:35 Jak se bydlí s historií
- 04:00 Podzemí
- 05:05 Echo Pražského jara 2024
- 05:10 Události v kultuře
- 20:00 Události v kultuře
- 20:13 Echo Pražského jara 2024
- 20:15 ArtZóna
- 21:10 Rivalové v umění (3)
- 22:05 Opera II (8)
- 22:55 Let The Music Play, příběh Barryho Whitea
- 23:50 Ikony Kamila Střihavky
- 17:14 Prostřeno!
- 17:57 Nikdo není dokonalý
- 19:04 Jak se staví sen
- 22:10 Show Jana Krause
- 23:15 Jak se staví sen
- 00:30 360⁰
- 01:03 Prima ČESKO
- 01:35 Prima Svět
- 02:07 Prima ČESKO
- 03:49 360⁰
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:34 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:39 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:30 Co Čech, to trenér!
- 14:00 Zprávy
- 14:18 Prima Česko
- 14:43 Co na to vaše peněženka
- 15:00 Zprávy
- 15:15 Generace deprese
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:28 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:33 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 23:00 360⁰
- 23:46 360° Speciál: EU a ekonomické výzvy
- 00:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:45 Vinorodé břehy Sáry (7)
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Otevíráme se světu
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Na cestě po Bay of Plenty
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Láska je láska
- 21:55 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:45 Vinorodé břehy Sáry (7)
- 01:15 Z metropole
- 01:40 Kalendárium
- 02:20 Dobré ráno
- 04:50 Na stopě
- 05:15 Černé ovce
- 05:30 Události v regionech
- 05:59 Studio 6
- 10:05 Otevíráme se světu
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 16:45 Na cestě po Bay of Plenty
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Láska je láska
- 21:55 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:20 Nouzový východ
- 03:40 Ušák Jaromíra Bosáka (213)
- 08:15 Proměny víkendových domů (7)
- 09:15 Zahradní proměny VI (30)
- 20:10 Po stopách krve
- 04:15 Babicovy dobroty
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:35 Ulice (4706)
- 09:35 Zlatá labuť (53)
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 00:05 Lítám v tom
- 02:05 Temné kouty
- 08:25 Kriminálka Miami VI (Chůva)
- 09:25 Pán prstenů: Návrat krále
- 13:25 Taxi 5
- 18:30 Dívka na koštěti
- 20:00 Tomb Raider
- 22:30 Annabelle se vrací 3
- 09:20 Kobra 11 XIX (2)
- 12:30 Válka skladů VI (13)
- 16:30 Kobra 11 XIX (4)
- 18:35 Válka skladů VI (15)
- 19:30 Mistři zastavárny XXI (16)
- 20:30 Američtí sběratelé XVIII (15)
- 21:25 Pomozte autům VI (10)
- 02:30 Malý Sheldon II (17)
- 03:50 Griffinovi III (17)
- 04:30 TELE TELE
- 05:05 Karate ovce (27)
- 05:50 Bakugan (19)
- 06:55 2 $ocky VI (11)
- 08:40 Malý Sheldon II (21)
- 10:20 Susedia IX (17)
- 11:50 Dva a půl chlapa XII (2)
- 12:40 Přátelé III (8)
- 13:40 Teorie velkého třesku II (17)
- 15:25 2 $ocky VI (15)
- 17:15 Zlatá sedmdesátá III (9)
- 18:10 Dva a půl chlapa XII (4)
- 19:05 Malý Sheldon II (22)
- 19:30 Malý Sheldon III (1)
- 20:00 Teorie velkého třesku II (21)
- 21:50 Přátelé III (10)
- 22:45 Griffinovi III (19)
- 23:40 Dva a půl chlapa XII (4)
- 00:50 Slečna Marplová II (Sittafordská záhada)
- 02:20 Beze stopy V (Bez tebe)
- 03:40 Na lovu IV
- 04:25 Co na to Češi
- 06:00 Televizní noviny, Sportovní noviny, Počasí
- 06:45 Na lovu IV
- 07:40 MasterChef Česko V (17)
- 12:45 MasterChef Česko V (18)
- 14:00 Tescoma s chutí
- 14:05 Grantchester II (3)
- 00:35 Nemocnice Chicago Med IV (22)
- 01:30 Pokušení osudu
- 04:40 Ulice (4268)
- 06:20 Život na jachtě IX (5)
- 08:10 Gilmorova děvčata VII (21)
- 09:55 Oteckovia (154)
- 16:20 Vyměněné osudy (34)
- 18:20 Gilmorova děvčata VII (Šťastnou cestu)
- 19:20 Čarodějky (1)
- 20:15 Nekonečná láska II (17)
- 21:10 Nekonečná láska II (18)
- 07:00 Sportovní noviny
- 18:45 NHL News
- 19:25 Ligue 1 Highlights (34)
- 23:00 Sportovní noviny
- 23:05 NHL News
- 04:45 Góly - body - sekundy
- 05:35 Dámsky klub
- 07:00 Ranné správy RTVS
- 11:00 Duel
- 11:25 Všade dobre, doma naj
- 12:00 Správy RTVS
- 12:25 Dámsky klub
- 13:55 Tajomstvo mojej kuchyne
- 16:00 Správy RTVS
- 17:00 Detektívi zo severu VI (Medzi životom a smrťou)
- 17:50 Krátke správy RTVS
- 17:55 Duel
- 18:25 Všade dobre, doma naj
- 19:00 Správy RTVS
- 19:55 Góly - body - sekundy
- 20:30 Oktopus (Jordán)
- 21:45 Miesto zločinu Ostrava (Rituál)
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 00:50 Hírek
- 06:00 Zázračný miniateliér
- 06:10 Andyho svetové dobrodružstvá
- 06:20 Jurošík
- 06:30 Jurošík
- 06:40 Bob a Bobek na cestách
- 07:30 Živá panoráma
- 11:45 Pa a Pi
- 11:55 Trpaslíci (SMAJLIVAREŠKA: Smajlibábovka)
- 16:00 Papua Nová Guinea - Dva svety (Vojto a Sentiko)
- 16:30 Regina
- 17:30 Autosalón
- 17:55 VAT
- 18:30 Večerníček (Lesná lekáreň "N")
- 18:50 Fidlibumove pokusy
- 19:30 Andyho svetové dobrodružstvá
- 19:45 Zázračný miniateliér
- 00:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:45 Vinorodé břehy Sáry (7)
- 05:15 Černé ovce
- 10:05 Otevíráme se světu
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:30 Sama doma
- 17:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 17:40 Černé ovce
- 18:25 Kde domov můj?
- 19:00 Události
- 20:10 Láska je láska
- 21:55 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:15 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 00:45 Vinorodé břehy Sáry (7)
- 04:50 Na stopě
- 05:30 Události v regionech
- 10:05 Otevíráme se světu
- 11:30 AZ-kvíz tentokrát s Fortunou
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Láska je láska
- 21:55 3 plus 1 s Miroslavem Donutilem
- 00:00 Správy RTVS "N"
- 03:00 Správy RTVS "N"
- 03:50 Počasie
- 03:55 Správy RTVS z regiónov
- 05:15 Komentáre dňa
- 06:00 Správy RTVS "N"
- 12:00 Správy RTVS
- 13:00 AKTUÁLNE :24
- 16:00 Správy RTVS
- 16:30 Ekonomika :24
- 18:00 Správy RTVS z regiónov
- 19:00 Správy RTVS "N"
- 20:10 Počasie
- 22:00 Správy :24
- 23:25 Počasie
- 01:15 Rozpolcená
- 06:15 Ostrov delfínů
- 09:55 Příšerákovi 2
- 16:55 Bella Mia
- 18:40 Který je ten pravý?
- 20:15 Poker Face
- 22:10 Už teď mi chybíš
- 01:30 Policisté v akci
- 02:15 Krimi
- 02:40 Soudní síň (Zlaté ručičky)
- 03:25 Soudní síň (Kóma)
- 04:15 Krimi
- 04:40 Noviny
- 05:10 Krimi
- 05:35 Noviny
- 06:05 V sedmém nebi
- 08:00 Soudní síň (Kóma)
- 09:00 Soudní síň (Přebrala mi muže)
- 10:00 Ochránci (Tři děti, žádné prachy)
- 11:00 První oddělení II
- 12:45 Soudní síň (Čistota - peklo života)
- 13:50 Policisté v akci
- 14:50 Policisté v akci
- 15:50 Ochránci (Vyhozená školnice)
- 20:20 Mladý muž a bílá velryba
- 22:20 1890 (Hrobka)
- 00:20 Aj múdry schybí
- 01:05 Aj múdry schybí
- 01:50 Partička
- 02:25 Partička
- 03:10 Susedské prípady
- 03:55 Rodinné prípady
- 05:00 Televízne noviny
- 06:00 Teleráno
- 08:30 Reflex
- 08:45 Susedia (Kríza stredného veku)
- 09:25 Susedia (Žiguli)
- 09:55 Svokra
- 10:55 Rodinné prípady
- 12:00 Televízne noviny 12
- 12:10 Susedia
- 12:50 Búrlivé víno
- 13:45 V mene zákona
- 14:55 Susedské prípady
- 15:55 Rodinné prípady
- 17:00 Prvé Televízne noviny
- 17:25 Reflex
- 18:00 Búrlivé víno
- 19:00 Televízne noviny
- 20:00 Počasie
- 20:15 Športové noviny
- 20:30 Susedia (Miss lesa)
- 21:05 Susedia (Zámena manželov I.)
- 21:40 Susedia (Zámena manželov II.)
- 22:20 Susedia (Marta)
- 22:55 Farma
- 23:45 Aj múdry schybí
- 13:10 Zahradníkův svět X (14)
- 19:20 Dům snů VI (5)
- 20:15 Až je koupím, budou mý! III (13)
- 21:10 Dům snů VII (12)
- 22:00 Nedívej se
- 23:50 Věrná kopie
- 01:45 Osm hor
- 04:10 Krásná fotka, spokojený život
- 06:00 Test
- 07:45 Amazing Spider-Man
- 10:00 Amazing Spider-Man 2
- 18:00 Kong: Ostrov lebek
- 20:00 Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta II (5)
- 20:50 Rod draka (3)
- 21:50 Rod draka (4)
- 22:55 Muž jménem Otto
- 00:55 Vzorný otec: Příběh Martina MacNeilla
- 02:20 Karanténa smrti
- 03:45 Lepší už to nebude
- 11:00 Průměrňákovi IX (9)
- 11:20 Průměrňákovi IX (10)
- 11:50 Hobit: Šmakova dračí poušť
- 14:30 Vlastní pravidla
- 16:20 Úžasný Mauric
- 19:30 The Independent
- 21:20 V Bruggách
- 23:05 Insidious: Červené dveře
- 00:30 Noční zvířata
- 11:25 Jízda s Madeleine
- 12:55 Downeyho auta snů (6)
- 15:25 Zakladatel
- 17:20 Barbie
- 19:15 Banshee II (3)
- 22:45 Rod draka (3)
- 23:45 Rod draka (4)
- 00:40 Chladnokrevně
- 11:30 Kapitán Phillips
- 13:40 Napola: Hitlerova elita
- 15:35 Věž beze stínu
- 19:40 Věž (3)
- 20:30 Bohemian Rhapsody
- 22:45 Robocop 3
- 10:20 Pan
- 12:30 Smallville (Přepadení)
- 13:25 Smallville (Zúčtování)
- 20:00 Astronaut
- 22:10 Velká středa
- 00:45 Bez soucitu
- 02:15 Vzkříšení démona
- 05:20 Ohněm a mečem
- 08:55 Pražská pětka
- 11:00 Kouzelný měšec
- 12:50 Pomsta hospodyně
- 14:40 Poslední polda (11)
- 15:30 Samorost
- 17:40 Rezistence
- 20:00 Špatný krok
- 22:00 V mysli vraha
- 00:25 Pokušení
- 02:00 Ve skrytu své kůže
- 05:40 Soupis kandidátů
- 11:55 Swindler Seduction
- 20:00 Mnou to není II (5)
- 20:35 Mnou to není II (6)
- 00:00 Rok 1968: Bod zlomu
- 15:40 Vojenskí velikáni (1)
- 17:35 Vojna vo Vietname (1)
- 18:25 Megakonštrukcie
- 19:35 Doslova
- 00:35 Intim s Heidi Janků
- 01:10 Moje zprávy
- 01:20 VIP svět
- 01:45 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 02:15 Na plac!
- 03:35 Ostříháno
- 04:40 Nebezpečné vztahy
- 05:25 Jak to dopadlo!?
- 06:20 Jak to dopadlo!?
- 07:15 Nebezpečné vztahy live
- 08:50 Klenot.TV
- 13:40 Česká tajenka
- 14:20 Jak to dopadlo!?
- 15:10 Nebezpečné vztahy
- 16:20 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 17:00 Česká tajenka
- 17:40 Nebezpečné vztahy
- 18:45 Jak to dopadlo!?
- 19:40 Moje zprávy
- 19:50 VIP svět
- 20:05 Moje zprávy, komentáře
- 20:15 Jaromír Soukup LIVE
- 21:05 Duel Jaromíra Soukupa
- 21:35 Poklad z půdy
- 22:45 Vtip za stovku!
- 23:55 Intim s Heidi Janků
- 03:55 Ostříháno
- 04:25 Na plac!
- 06:00 Česká tajenka
- 07:00 Soudce Alexandr
- 13:20 Soudkyně Barbara
- 14:35 Soudce Alexandr
- 15:50 Soudkyně Barbara
- 16:50 Soudce Alexandr
- 17:55 Soudkyně Barbara
- 19:00 Soudkyně Barbara
- 20:05 Soudkyně Barbara
- 21:10 Soudce Alexandr
- 22:10 Soudkyně Barbara
- 23:30 Soudce Alexandr
- 00:55 Nebezpečné vztahy live
- 01:50 Ostříháno
- 03:50 Exkluziv Kateřiny Brožové
- 05:45 Co bude dnes k večeři? (Rib eye steak s portobellem)
- 05:55 Vtip za stovku!
- 07:10 Popelka
- 08:40 Nebezpečné vztahy
- 10:10 Nebezpečné vztahy
- 11:45 Klenot.TV
- 14:10 Klenot.TV
- 16:30 Popelka
- 17:40 Poklad z půdy
- 18:55 Vtip za stovku!
- 20:15 Nebezpečné vztahy s Honzou Musilem
- 20:55 Nebezpečné vztahy
- 21:55 Nebezpečné vztahy
- 22:55 Nebezpečné vztahy
- 23:55 Jak to dopadlo!?
- 09:30 Teleshopping
- 11:30 Pozor vlak
- 12:10 Polibte si preference
- 12:45 Teleshopping
- 15:00 Teleshopping
- 16:25 Olomoucký magazín
- 18:00 Dobrý večer s A11
- 20:15 Voda, čo ma drží nad vodou
- 21:35 Na Palici: Jiří Čunek
- 22:05 Život s Ivetou a Marcelou
- 22:45 Narcos
- 06:05 Totalcar VII (9)
- 15:20 Profil zločinu IV (12)
- 16:25 Profil zločinu V (1)
- 17:30 Tým SEAL V (3)
- 20:05 Námořní vyšetřovací služba XVI (8)
- 21:00 Macgyver III (18)
- 21:50 Macgyver III (19)
- 22:45 Harrow (5)
- 23:50 Harrow (6)
- 17:40 Ztracený svět III (1)
- 18:40 Ztracený svět III (2)
- 19:40 MacGyver (11)
- 20:30 MacGyver (12)
- 21:25 Hvězdná brána: Atlantida III (3)