Zvolte jiný den v programu
Chcete se podívat co poběží nebo co už proběhlo?
Změnit datum
- 00:00 Marie Antoinetta (5)
- 00:55 Zpříma do očí
- 01:50 Světáci
- 02:40 Banánové rybičky
- 03:20 Magický Špilberk
- 04:15 Přes nový práh
- 04:35 Kluk z Louky
- 05:30 Kluci v akci (Připravujeme mořské ryby)
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 09:45 Docent
- 10:10 Kluci v akci (Připravujeme mořské ryby)
- 10:35 Dynastie Nováků (11)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:30 Smrt krásných srnců
- 16:05 Zdravotní škola V (Slepá důvěra)
- 16:45 Plné hnízdo v Ústeckém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Spravedlnost (2)
- 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:25 Na stopě
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:50 Maigret a vzpurní svědkové
- 00:15 Hitlerovi mladí zabijáci
- 01:05 Postřehy odjinud (Pobaltí očima Miroslava Karase)
- 01:15 Prahou podzemní drahou (2)
- 01:55 Na moll
- 03:05 Syrovické basy
- 03:30 To mě baví
- 04:20 Vůně lizačky
- 04:45 Za tajemstvím Punkvy
- 05:05 Nedej se (Veličenstvo stát)
- 05:24 Občanské noviny (Strážci ukrajinských hor)
- 05:30 Daman skalní
- 05:59 Dobré ráno
- 08:30 Okavango - řeka snů (2)
- 09:25 Planeta pokladů (Evropa)
- 12:45 Perimetr
- 13:10 Středomoří - soužití člověka a přírody (4)
- 18:05 Auto moto svět
- 18:25 Auto moto test
- 18:40 GEN (Petr Sís)
- 19:00 Prahou podzemní drahou (2)
- 19:40 Postřehy odjinud (Korea očima Petra Voldána)
- 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce
- 20:00 Výborná SHOW
- 21:00 Eurovision Song Contest 2024
- 23:15 Děti chaosu
- 00:00 Zprávy
- 00:10 Studio ČT24
- 01:00 Zprávy
- 01:10 Studio ČT24
- 02:00 Zprávy
- 02:10 Studio ČT24
- 02:34 Zajímavosti z regionů
- 03:00 Zprávy
- 03:10 Studio ČT24
- 03:34 Zajímavosti z regionů
- 04:00 Zprávy
- 04:10 Studio ČT24
- 05:00 Zprávy
- 05:10 Studio ČT24
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Studio 6
- 10:00 Studio ČT24
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Zprávy
- 12:33 Studio ČT24
- 13:00 Zprávy
- 13:03 Studio ČT24
- 13:30 Zprávy
- 13:33 Studio ČT24
- 14:00 Zprávy
- 14:03 Studio ČT24
- 14:30 Zprávy
- 14:33 Studio ČT24
- 15:00 Zprávy
- 15:03 Studio ČT24
- 15:30 Zprávy
- 15:33 Studio ČT24
- 16:00 Zprávy v 16
- 16:30 Zprávy
- 16:33 Studio ČT24
- 17:00 Zprávy
- 17:03 Studio ČT24
- 17:30 Zprávy
- 17:33 Studio ČT24
- 17:55 Předpověď počasí
- 18:00 Zprávy
- 18:03 Studio ČT24
- 18:28 Interview ČT24
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:54 Počasí v letoviscích
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:07 Předpověď počasí
- 20:15 Předvolební Evropa
- 21:30 Horizont ČT24
- 22:00 Události, komentáře
- 23:00 Předpověď počasí
- 23:05 Zprávy ve 23
- 23:32 Interview ČT24
- 05:20 Paralympijský magazín
- 05:40 Branky, body, vteřiny
- 08:00 Panorama
- 08:35 Archiv Z 2004: Česko - USA
- 10:35 Cyklotoulky
- 10:50 Sokolský zpravodaj
- 11:05 Svět motorů
- 12:05 Panorama
- 12:25 Sportovní zprávy
- 13:15 V šachu
- 14:35 MČR SOLO
- 14:55 Dražice Cup
- 15:40 Golf Time
- 06:00 Nový den
- 06:13 Nový den
- 07:04 M.A.S.H (245)
- 07:27 M.A.S.H (246)
- 07:58 M.A.S.H (247)
- 08:29 M.A.S.H (248)
- 09:00 M.A.S.H (249)
- 09:31 Polda V (Muž přes palubu)
- 14:38 Policie v akci
- 15:38 Ano, šéfe!
- 16:46 Inkognito
- 17:59 Prostřeno!
- 18:52 Počasí
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:15 Zoo (Tušení)
- 21:40 Inkognito
- 22:54 Inkognito
- 04:19 Podivuhodné prázdniny rodiny Smolíkovy (Hurá na Floridu!)
- 06:00 Velké putování Bolka a Lolka (Syn vůdce Mbu-bu)
- 06:10 Těžká dřina
- 06:36 Partička L
- 07:56 Re-play
- 08:24 Top Gear XVIII (1)
- 09:29 Top Gear XIX (3)
- 20:15 Partička L
- 21:56 Prima Pauza: Partička
- 22:01 Pohyblivý terč
- 23:52 Simpsonovi XXIII (Zavíráme krám)
- 00:55 Ve službě
- 03:00 Svatební pochod 5: Staronový přítel
- 08:07 Tajemství za slovy
- 10:18 Den nezávislosti
- 13:09 Agent Cody Banks
- 15:22 Líbánky
- 20:09 Noc na Karlštejně
- 21:57 Druhý muž
- 23:38 Skrýš
- 04:50 Lásce navzdory (Zkažené zásnuby)
- 06:00 Na zámku
- 06:08 Libovky Pepy Libického
- 06:23 Prostřeno!
- 07:20 Sestřičky (Dvakrát poprvé)
- 10:12 Prostřeno!
- 10:57 Ano, šéfe!
- 06:00 Bugo a Pikola (Lovci perel)
- 06:05 Muchomůrek a Muchlíci (Tajuplný lusk)
- 06:20 Příliv pokladů
- 06:25 Ježeček Štístko
- 06:35 Tlapková patrola V
- 07:00 Tajný život kluků V (1)
- 07:20 Prasátko Peppa III
- 07:25 Nefertine na Nilu
- 07:40 Včelka Mája
- 07:50 Divočina
- 08:00 Hej, Hafí! III
- 08:10 Bobo II
- 08:15 Bo & To
- 08:20 Stateční zajíčci
- 08:30 Kouzelná školka
- 09:00 Helenčina školička
- 09:10 Tryskouni III
- 09:30 Muchomůrek a Muchlíci (Hvězdní pomocníci)
- 09:40 Příliv pokladů
- 09:50 Ježeček Štístko
- 09:55 Ve vodě to žije!
- 10:25 Lístku, leť!
- 10:45 Sportující zvířata
- 10:50 Hýbánky s písmenky (Mistr bernardýn)
- 11:00 Kouzelný vesmír
- 11:20 Superkutilové
- 11:30 Nefertine na Nilu
- 11:40 Včelka Mája
- 12:05 Bing
- 12:15 Bobo II
- 12:20 Bo & To
- 12:25 Stateční zajíčci
- 12:40 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 12:55 Bugo a Pikola (Lovci perel)
- 13:00 Art Ninja
- 13:35 Top Wing: Ptačí kadeti II
- 13:55 Archouni (Rozhledna)
- 14:10 Koumando
- 14:25 Mokova neuvěřitelná dobrodružství
- 14:35 AZ kvíz junior
- 15:00 Tajný život kluků V (1)
- 15:25 Cestohrátky
- 15:40 Občanka
- 15:55 Jasmine a Jambo
- 16:14 Superhrdinové
- 16:40 Šikulové - Velká výzva
- 17:10 Hýbánky s písmenky (Čmelda)
- 17:20 Kouzelná školka
- 17:50 Dračí záchranáři
- 18:15 Šmoulové
- 18:40 Zprávičky
- 18:45 Jak Ťuk a Bzuk nechtěli, aby pršelo (Střecha)
- 18:55 Mira, královský detektiv II (15)
- 19:20 Tučňáci z Madagaskaru (18)
- 19:45 Vyprávění Zdeňka Svěráka
- 19:55 Přestávka ve vysílání 19:55-06:00
- 00:30 Hudební toulky se Zdeňkem Mahlerem
- 00:45 Hledá se Al Pacino
- 01:40 Kroky a skoky české animace (6)
- 02:10 Rivalové v umění (1)
- 03:00 Laurel a Hardy (Pan Smith)
- 03:15 Designmatch - Češi versus Slováci
- 04:15 Uchem jehly
- 04:40 Terra musica
- 05:10 Události v kultuře
- 05:23 Přestávka ve vysílání 05:23-20:00
- 20:00 Události v kultuře
- 20:15 Milá Olivie
- 21:45 Robert De Niro: mlčení jako zbraň
- 05:02 Karolína, domácí kuchařka
- 05:37 Na zámku
- 06:00 Na zámku
- 06:09 S Italem v kuchyni
- 06:44 Křižovatky života (Synova přítelkyně rozvrátí rodinu)
- 07:42 Columbo (Na programu vražda)
- 14:44 Sestřičky (Věř mi!)
- 16:00 Ošklivka Katka (Provize)
- 17:13 Prostřeno!
- 17:56 Nikdo není dokonalý
- 19:03 Jak se staví sen - extra
- 22:11 7 pádů Honzy Dědka
- 23:18 Jak se staví sen - extra
- 02:10 Prima Svět
- 02:42 Prima Česko
- 03:15 7 pádů Honzy Dědka
- 04:29 Hlavní zprávy
- 05:25 Krimi zprávy
- 05:35 Showtime
- 05:55 Nový den
- 06:00 Nový den
- 06:58 Nový den
- 07:59 Nový den
- 08:52 Pozvánka: Spáleniště
- 09:00 Právě dnes
- 10:00 Zprávy
- 10:30 Zprávy Plus
- 11:00 Zprávy
- 11:33 Zprávy Plus
- 11:55 Polední zprávy
- 12:30 K věci
- 13:00 Zprávy
- 13:22 Pozvánka: Spáleniště
- 14:00 Zprávy
- 14:09 Interview PLUS
- 14:17 Prima Česko
- 14:43 Interview PLUS (Marek Ditz)
- 15:00 Zprávy
- 15:22 Prima Svět
- 15:47 To nejlepší z Nového dne
- 16:00 Zprávy
- 16:30 Krimi zprávy
- 16:55 Zprávy z regionů
- 17:24 Zprávy z regionů
- 17:55 Co na to vaše peněženka
- 18:34 K věci
- 18:55 Hlavní zprávy
- 19:40 Krimi zprávy
- 19:55 Showtime
- 20:19 Hokejové legendy: Vzpomínka na Ivana Hlinku
- 21:00 Zprávy
- 21:29 360⁰
- 04:42 Kapří monstra VI (Jezero Crete)
- 06:00 Ptačí říše
- 06:10 Koloseum (Lékař)
- 06:53 Pravdy, lži a dějiny (Peníze a moc)
- 08:00 Tajemství Arktidy (Krajina extrémů)
- 09:03 Prima Česko
- 09:36 Prima Svět
- 02:40 Banánové rybičky
- 03:20 Magický Špilberk
- 05:30 Kluci v akci (Připravujeme mořské ryby)
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 09:45 Docent
- 10:10 Kluci v akci (Připravujeme mořské ryby)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:30 Smrt krásných srnců
- 16:05 Zdravotní škola V (Slepá důvěra)
- 16:45 Plné hnízdo v Ústeckém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Spravedlnost (2)
- 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:25 Na stopě
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:50 Maigret a vzpurní svědkové
- 00:55 Zpříma do očí
- 01:50 Světáci
- 05:30 Kluci v akci (Připravujeme mořské ryby)
- 05:59 Studio 6
- 09:00 Zdravotní škola V (Amerikánka)
- 09:45 Docent
- 10:10 Kluci v akci (Připravujeme mořské ryby)
- 11:30 AZ-kvíz
- 12:00 Zprávy ve 12
- 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy
- 12:30 Sama doma
- 14:00 Buchty po ránu
- 14:30 Smrt krásných srnců
- 16:05 Zdravotní škola V (Slepá důvěra)
- 16:45 Plné hnízdo v Ústeckém kraji 2
- 17:15 AZ-kvíz
- 17:40 Černé ovce
- 18:00 Události v regionech
- 18:25 Kde domov můj?
- 18:55 Události za okamžik a počasí
- 19:00 Události
- 19:56 Branky, body, vteřiny
- 20:10 Spravedlnost (2)
- 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou
- 22:25 Na stopě
- 22:49 Výsledky losování Šťastných 10 a Extra Renty
- 22:50 Maigret a vzpurní svědkové
- 01:35 Dva z Queensu VI (12)
- 03:20 U stánku
- 03:30 Ušák Jaromíra Bosáka (190)
- 08:25 Domov pro tebe III (5)
- 09:25 Zahradní proměny VI (18)
- 20:10 Na pytlácké stezce
- 21:50 Lajna III (2)
- 00:40 Hotel Modrá hvězda
- 02:40 Ulice (4697)
- 03:45 Ordinace v růžové zahradě 2 (Je to můj život)
- 04:45 Novashopping
- 05:55 Snídaně
- 08:25 Ulice (4698)
- 10:30 Jedna rodina (Koketování)
- 11:45 Tescoma s chutí
- 16:57 Odpolední Počasí
- 17:00 Odpolední Televizní noviny, Sportovní noviny
- 17:30 Na lovu IV
- 20:20 Jedna rodina (Mráček)
- 21:45 Zlatá labuť (52)
- 23:05 Na vaší straně
- 23:50 Kriminálka Miami V (Odkaz předků)
- 04:45 Kráska a zvíře
- 06:15 Divoké vlny 2
- 07:45 Bohemian Rhapsody
- 12:25 Krotitelé duchů
- 15:05 Ať žijí duchové!
- 18:10 Domácí mazlíček
- 20:00 Waldo
- 22:20 300: Bitva u Thermopyl