Zoo (Kdy už budu konečně rodit?)

Zoo (Kdy už budu konečně rodit?)

S03E72 - Tušení

9.5. 20:15
Prima
85 minut

Sid se snaží zajistit pro Haďáka nadstandardní lékařskou péči, ale vypadá to, že on ji potřebovat nebude, v nemocnici podepíše revers a vrací se do práce. Brzy se ale ukáže, že to bylo unáhlené rozhodnutí. Kodym mu nabízí pomoc, ale Haďák si přeje něco jiného. Nechce si přiznat, jak moc špatně na tom je. Sid má starost a snaží se ho dostat do péče lékařů. Nakonec mu domluví doktora až do domu, ten si Haďáka pořádně proklepne. Bena nejspíš čeká nepříjemný rozhovor s otcem. Když Petr konečně dorazí a chce si děti odvést do vedlejšího bytu, nejsou si Viky s Filipem jistí, jestli se do celé „výchovné“ záležitosti nevložit. Což je ale to poslední, co by si Petr přál. Nakonec je ale Viky vděčný. Možná až tak moc, že z toho má Filip vrásky. Filip stále čeká na vylíhnutí agapornise a nakonec se mu s Ivanem povede líhnutí zdokumentovat, Albert je chválí. Ivanovi ale stále leží v hlavě zvláštní zbarvení banánovce. Přece jenom by to měla vidět Anežka. A nejen ona. Pro Tamaru to bude znamenat nepříjemné setkání, které se ale nakonec ukáže jako velmi užitečné, a Filip s Ivanem obdrží pochvalu před nastoupenou jednotkou. Albert trpí pod matčiným diktátem. Musí se seznamovat s dívkami, vyjde si s Marianou a hořce toho lituje. Až příliš pozdě odhalí Poláková svůj záměr. Jenže je u toho náhodou Tamara a rozhodne se Albertovi dokázat, že jeho „problém“ má jednoduché řešení. Izy zůstává doma s Roklem, ten ale musí na pracovní jednání. Vojta jede do školy. V jednu chvíli se Rokl lekne, ale ne, Izy se do porodnice stále nechystá. Ještě hodnou chvíli řídí od Roklových byznys, když v tom… naštěstí jsou Tes i Viky v pohotovosti, a tak nakonec může Vojta a ostatní slavit. Charlie a Dominika jsou k sobě odtažití a Lišková o jejich vztahu různě spekuluje. Charlie musí odjet a Dominice přijde dárek. Lišková je celá běsná a Charlieho s Dominikou a jejich vzájemný vztah neustále analyzuje. Nevydrží se na jejich rozpaky dívat dlouho a zmanipuluje Dominiku tak, aby byl Charlie dostatečně nalomený a pokusil se konečně vyjádřit.

Více informací

Epizody

Řada 3
S03E73

Pavoučí invaze

14.5. 20:15, Prima, 90 minut

Pavoučí invaze

Sid s Haďákem chtějí, aby Julie zůstala. Kodym se vzbouří proti Haďákovi. Vztahy mezi Petrem, Viky a Filipem se komplikují. Kamil stále prudí Marka, pomůže Břéťa. Za Dominikou přijede kamarádka Alex. (TV Prima)

S03E74

Tajné zbraně

16.5. 20:15, Prima, 90 minut

Tajné zbraně

Julie trvá na svém odjezdu. Filip nejspíš touží po dítěti. Viky se se svým zklamáním svěří Petrovi. V zoo se objevují stále noví pavouci. Tes chce pomoct Izy s mateřskými povinnostmi. Charlie má plán na likvidaci Kamila. (TV Prima)

O pořadu

česky česky

Sid s Anežkou mají starosti s přesunem žirafích samců, zdá se, že minimálně dva jsou zase navíc. Kodym se v pavilonu plazů rozkýchá. Údajně je to alergie, ale možná taky ne. Haďák ho naštvaně posílá domů. Nemocných v řadách zaměstnanců je hodně, Albert to bude muset řešit. Onemocní i Anežčini vnuci a řada dalších se tak tak drží. Haďák je v pořádku jen do chvíle, než vyhodí z pavilonu Janečka a než ho o chvíli později najde Sid v bezvědomí. Ocitne se v péči lékařů, ti si s ním však neví moc rady. Viky si pomalu zvyká na Petrovu přítomnost ve městě. Ester jí, ani Filipovi moc sympatická není. Viky má Bena a Sofii na starost, do toho řeší pracovní záležitosti s Koudelkou a Roklem. Filip má za úkol zachytit líhnutí vzácných ptáků, ale překazí mu to Benova nehoda ve škole. Musí zavolat Ivana, aby ho u foťáku vystřídal, jede do školy pro Bena. Ivan je u ptáků odpoledne a na noc ho Filip vystřídá. Druhý den, když s Viky dospávají probdělou noc, opět volá Benova třídní učitelka. Vypadá to, že Ben má ve škole docela průšvih. Jenže pro něj musí jet právě Ester a ukáže se, jak se k dětem skutečně chová. Ví o tom Petr? Při focení si Ivan všimne zvláštního zbarvení banánovce a myslí si, že by to měl s někým konzultovat. Nakonec padne volba na Tamaru. Vztah mezi Albertem a Kristýnou je na bodu mrazu, Kristýna se hodně baví se Suchým. Albert zazdívá i Tamaru, ale stejně k sobě mají blízko. Anežka to zaznamená. Jenže Tamara si dobře všímá Albertových zamilovaných pohledů směrem ke Kristýně, a několik lidí ji před Albertem varuje. Rozhodně nechce být Albertovou převoznicí. Porod Izy je na spadnutí, přesto se celý proces neobejde bez komplikací a to štve Tes. Unavuje ji poslouchat, jak si Izy pořád stěžuje. Mezi sestrami nepanuje dobrá nálada, ale Tes se snaží Izy její úděl ulehčit. Na pomoc přispěchá i Běla se svými radami, a dokonce s kamarádkami. Vztah Charlieho a Dominiky se k nelibosti Liškové nějakým způsobem prohlubuje. Ta má ohledně Dominičiných záměrů jasno. A místo, aby spolu Charlie a Dominika mluvili, tak se svěřují jinde – Dominika Markétě a Charlie Břéťovi. Když má konečně dojít na vzájemnou promluvu, moc se to nedaří.